25 January 2017 @ 12:41 am
 
Pirmais tetovējums. Pusmūža ilustrācija. #ieskaitīts
 
 
25 January 2017 @ 12:33 am
e.d.  
38. Veronika Padijā vīlansā. https://www.youtube.com/watch?v=hO-4XofnNHE
 
 
24 January 2017 @ 11:57 pm
 
Pēc lekcijas vairāki studenti man piesekoja instagramā un uzaicināja draudzēties fb. Laikam var uzskatīt, ka lekcija bija izdevusies.
 
 
24 January 2017 @ 11:44 pm
 
Bibī ņamņam pupf. teica lielais maziņais. un vēlāk, kad runājām par dzīvi un smago lauksaimniecības tehniku, uz jautājumu ko vēl traktoriņš māk darīt viņš man izstāstīja visu kā ir: "Mūmū ņamma". jo par to, ko dara mazi zaļi traktoriņi mums ir zināms pilnīgi viss. jau krietnu laiku. kopš lauksaimniecīnas tehnikas izstādes Rāmavā pērnajā rudenī. tur par velti dod visādas jaukas tematiskās grāmatiņas
mans vārdu krājums ir papildināts ar dažādiem jauniem jēdzieniem. frontālais izkrāvējs piemēram
Tags:
 
 
24 January 2017 @ 11:37 pm
 
paskatījos saviem daiļajiem ratiņiem citas krāsas un mani ir pārņēmusi iekāre. gan ne tik liela lai acis aižžmiedzot ņemtu ciet neskatoties uz cenu, bet ļoti ļoti tuvu tam. bet es jau saprotu, ka tad ja vēl piepirksim sēžamās daļas, es no tiem ratiem vispār nespēšu šķirties
 
 
24 January 2017 @ 09:47 pm
 
Lielu vairumu sociālajos tīklos rakstītā varētu reducēt uz "nesaprotu, kāpēc citi cilvēki šķiež savu dārgo laiku un enerģiju kaut kādai pilnīgai huiņai, kas satrauc viņus, nevis tām ļoti nopietnajām, svarīgajām problēmām, kas satrauc mani!!!!"
Ja tā ir tikai retoriska figūra, lai pavēstītu savu sāpi - tas ir mazliet bezgaumīgi, bet OK, lai būtu.
Ja tā tiešām ir neizpratne un pārsteigums, tas laikam liecina par muļķību un infantilu egocentrismu.
 
 
24 January 2017 @ 09:51 pm
 
tik dēļ jums, dalailama, dēļ jums
 
 
24 January 2017 @ 09:36 pm
 
izjūtu apbrīnojamu nevēlmi jebkā atzīmēt/svinēt savu dzimšanas dienu (kura nebūt nav aiz kalniem). pirms tam jutos, varbūt pasaukšu radus. bet šobrīd negribu vispār neko. visa organizēt vēlme ir iztērējusies. gribu lai tā diena ir jauka. varbūt padarīt kaut ko no slēpošanas/slidošanas vai tādā garā sērijas. apēst garšīgu kūku kopā ar A. un a., viss. neko citu. tik savādi.
 
 
24 January 2017 @ 09:03 pm
 
ušakova pašreklāmas ar pensionāriem, kuri rēķina cik simtus eiro gadā viņi norullē sabtransā, man liek atcerēties faktu, ka ne-Rīgas pensionāri un politiski represētie (kuri teju visi arī ir pensionāri) arī piedalās šī sociālā labuma finansēšanā, pērkot biļeti par pilnu cenu.

bet varbūt es kļūdos un tas viss nosēžas rs un etalona operatoru kabatās, bet brīvbraukšana ir no subsīdijām.
protams, protams, vairumam pensionāru brīvbraukšana ir atspaids, un pie viena smuki audzē balsu skaitu.
 
 
24 January 2017 @ 07:29 pm
 
Kāds pēdējā laikā ir bijis Kinomuzejā? Es vēlos tur noskatīties šādas tādas filmas. Tas taču joprojām ir iespējams (iepriekš jāsarunā pa tel./email?). Neziniet, vai ir iespēja pārkopēt vai kā citādi iegūt tur esošās filmas, nemaksājot lielu naudiņu? Vienkārši vēlos padalīties ar "Ģimenes lietām" un citām latviešu dokumentālā kino pērlēm ar ārzemju latviešiem, kuri tādi ir lielāko daļu mūža, un citiem, kuri nav to/tās redzējuši.

Iegāju viņu mājaslapā - nevar atrast to, kādas filmas viņiem ir (pie krājuma/arhīva nav minēts). Varbūt kaut ko esmu palaidis garām?
 
 
24 January 2017 @ 06:38 pm
 
Atzīstos, ka sen neesmu bijusi tik nobijusies kā pēdējās dienās, kopš jaunais ASV prezidents ir sācis rīkoties.

Neatkarīgās Latvijas ārējās drošības dēļ. Un klimata pārmaiņu dēļ.
(Pārējais viss - konservatīvāka, protekcioniskāka politika - labi, lai būtu, vēlētāji paši izvērtēs.)
Bet šīs divas lietas.
 
 
24 January 2017 @ 05:18 pm
 
tātad, kas mums tur no pilsētām ir aizgājuši?

pirmkārt, zvirbuļi. tam, pirmkārt, bija kaut kāds sakars ar plastikāta maisiņiem, otrkārt, laikam ar lielo putnu invāziju, nu tur visādas urlīgas kaijas, etc, treškārt, arī misters vanags ar draugiem un partneriem palēnām tuvojas pilsētai. stāsta, ka drīz arī baložiem būšot žopa

otrkārt, tarakāni. starp citu, amērikā tarakāni dzīvo nevis mājās, bet kaut kādās alās, kur ir reāli iekačājuši tricepsu un uzaudzējuši michelin riepas. a pie mums mājokļos tā bija savāda parādība, viņi kaut kādās barības ķēdītēs vispār te eksistēja? moš, sajutuši savu nevajadzību "mūs nav, kas močī, nav stingrā tēva vēdera!" aizpisa meklēt kādus hameleonus ulbrokas kapos
 
 
24 January 2017 @ 05:18 pm
fotogrāmatas  
varbūt kāds ir izmantojis- kur taisīt kvalitatīvu fotogrāmatu?
 
 
24 January 2017 @ 05:10 pm
Vai godīgums atmaksājas?  
Manuprāt atbilde ir acīmredzama sociāli tuvās attiecības. Uz godīgumu balstītas attiecības ir tik ļoti kaifīgākas. Bet verot skatu plašāk... Vai tiešām godīgums atmaksājas? Vai tiešām es saņemšu labāku algu, ja par mani tiks maksāti visi nodokļi? Vai es pelnīšu labākas atzīmes skolā, ja nešpikošu? Vai es dabūšu vairāk naudas, ja nekrāpšos pat tajās reizēs, kad šo krāpniecību neviens pat nepamanītu?

Jā... ar gadiem esmu kļuvusi ciniska. Es gan lielākoties joprojām izvēlos personisko godīgumu. Es izlēmu, ka tā ir labāk. Bet reizēm robežas ir tik izplūdušas! Un ideja "darīt efektīvāk" ļoti strīdas ar godīgumu. Ļoti.

Eksāmenu pārdomas.
 
 
24 January 2017 @ 10:00 pm
Par Trampsitu  
Par cik histērija ap Trampu ir galā, tai pat laikā atkal aktualizējusies, gribēju atkārtot, ka neradzu nekā šokējoša faktā, ka Tramps ir kļuvis par ASV prezidentu. Pārsteidzoši - jā, šokējoši - ne ļoti.

Bet tā kā manas argumentēšanas spējas kā minimums nav spīdošas, gribu padalīties ar šiem diviem labi argumentētiem viedokļiem: pirms Trampa uzvaras un pēc Trampa uzvaras. Bez šaubām šie nav vienīgi šādi viedokļi.
Tags:
 
 
24 January 2017 @ 05:04 pm
Nepareizi  
Balsošana par porziņģi tikai tāpēc, ka viņš ir no Latvijas, ir mūsdienu nacisms. Labi, ka neiebalsoja.
 
 
24 January 2017 @ 04:57 pm
Par neinformētību  
Diena, kurā es kļūdas dēļ iedarbināju visai ofisa ēkai ugunsgrēka signalizāciju, tikai tāpēc, ka nevarēju izdomāt, kā tieši tā strādā. Izrādījās, ka stikliņš patiešām ir poga un tās nospiešanai pietiek ar tikpat lielu spēku kāds nepieciešams standarta klaviatūras taustiņa nospiešanai (kaut kā par šo faktu neviens instruktāžās nestāsta).

Ar šo manu darbību noskaidrojās, ka mūsu ofisā nestrādā ugunsdrošības signalizācija. Huh, nospīdēja, ka ziepes neievārīju.
 
 
24 January 2017 @ 04:37 pm
 
Šai gleznai vēl aizvien nav pastāvīgas vietas Latvijas muzejos. Ko darīt?
Nu... nu, labi! Piekariet man mājās pie sienas!
 
 
24 January 2017 @ 03:15 pm
kas liberāļiem garlaicīgs, radikāli konservatīvajiem - šausmas  
Pirms nebija tā cepiena par Jura Rubeņa grāmatu "Viņa un Viņš. Mīlestība. Attiecības. Sekss" es par to pavīpsnāju - kārtējā pašpalīdzības grāmata, kur nekas īsti jauns nav pateikts, tiek nostiprināti daži sterotipi par dzimumiem, turklāt tās mērķauditorija ir heteroseksuāli cilvēki, kas meklē kaut kādu garīgumu.

Taču, redz kā, tomēr izrādās, ka dažiem tas tomēr liekas kaut kas ārkārtēji skandalozs. Es nesaprotu. Vai neviens no tiem kaismīgajiem "dedzinātājiem" nav lasījis vismaz Frommu? Kas tur tik nepieņemams?
 
 
24 January 2017 @ 01:47 pm
 
Lasīju Gārdeņa rakstu par kungu, kas pārstājis mazgāties, nu tā pavisam, pavisam, un nevarēju nedomāt par I, kurš, kā es uzzināju mūsu attiecību beigās, zobus tīrīja aptuveni divas reizes nedēļā un apakšveļu mainīja arī tikpat bieži. Bet galda piederumiem, kas nolikti tieši uz galda, ne salvetes vai šķīvja, vispār negribēja pat skarties klāt, jo nevar zināt, kas uz tā galda pirms tam ir bijis. Kā es ar to varēju sadzīvot pat tos dažus mēnešus, nesākot nikni brēkt, es nezinu.