25 March 2017 @ 02:16 am
 
skaidrs ir viens. es nemāku iepazīties bāros un ballītēs. vispār nav ne jausmas, kā iepazīstos, bet kaut kā tak visādus cilvēkus esmu iepazinusi. laikam jau tie cilvēki kaut kā iepazīstas ar mani. lai gan, arī tas reti notiek, jo ļoti reti pamanu, ka ar mani cenšas iepazīties :D

bet šī vakara ballīte bija lieliska. lieliska. Jūdžīns, Tralise un visādi ļauži. dīvaina, tiešām dīvaina pleiliste, daudz biešu un arī dejošana. apm.ņurd.
pilnīgi negribas iet gulēt.
tak rīt jāceļas uz darbu.
Tags: , ,
 
 
24 March 2017 @ 10:40 pm
 
Well. Man atkal sanāks lidināties darba dēļ un kolēģe, kura atgriežas no bērna kopšanas atvaļinājuma, jau visu ir, bļin, saplānojusi. Kurā viesnīcā mēs nakšņosim, kurā firmā auto īrēsim.

Un tas, ka es pateicu, ka taisos dzīvot ofisam tuvākajā hotelī un ka man negribas braukt ar auto svešā zemē - to viņa laida gar ausīm.

Lai gan viņa ir OK, man negribas katru vakaru iet ar viņu tusēt, vazāties pa veikaliem un iet kopā broskatīs. Es gribu izvairīties no visādiem bezjēdzīgiem small talkiem.

Es gan norezervēju to viesnīcu, kuru gribēju, bet kā lai tagad pasaka viņu neaizvainojot.

Lūk, tas ir iemesls, kāpēc man tomēr besī saskarē ar sievietēm- es nekad nezinu, kas viņas aizvainos, tas ir kā staigāt pa plānu ledu. Tā gan ir mana problēma, protams.

Un man vispār patīk būt vienai un nebūt atkarīgai ne no viena auto vadīšanas prasmēm un vispār, neielaisties nekādos kompromisos, bet darīt visu pa savam, vienatā.

Meh, meh, meh.
 
 
24 March 2017 @ 11:25 pm
 
"Esmu iekritis kādā mazā sirsniņā, ja?", bet patiesībā tā ir mana sirsniņa.
 
 
24 March 2017 @ 11:14 pm
 
Kāmīšu jūtas (visu neizlasīju)
 
 
24 March 2017 @ 10:36 pm
 
Apskatījos drusku Emmanuel Velikovsky un viņa teorijas.

Ļoti nedaudz pagaidām, vnk lai saprastu par ko ir bazārs.

Radikālais katastrofisms.

Lasu un eeeeee, nu teiksimtā, brīnos.

Tēze: aptuveni 3000 gadus senā pagātnē (runa ir par 8 un 7 gs pmē) zemi skāra virkne kosmisku kataklizmu, minēti komētu (!) un asteroīdu triecieni

3000 gadi ģeoloģiskā ziņā ir pat ne vakardiena bet 5 min atpakaļ, sekām -krāteri, tektoniskas nobīdes, izotopu sadalījums, putekļu nogulumi utt būtu jābūt sasodīti izteiktiem.

Nav.


lasu tālāk:

``Zeme kādreiz bijusi proto-Saturna ķermeņa pavadonis, pirms tas ieņēma pašreizējo orbītu ap Sauli``

kur ir saturns un kur ir zeme? Uz saturna pavadoņiem (dēļ attāluma no saules) ir auksts. Šķidrs metāns, amonjaks, ciets co2 un ledus. Kāda nah dzīvība???

lasu tālāk:

``1. Planēta Venēra kustējusies pa ļoti neregulāru orbītu, pavisam tuvu pavirzoties garām Zemei cilvēces vēsturē.
2. Uz planētām darbojušies elektromagnētiskie un elektrostatiskie spēki, kas ir pietiekami spēcīgi, lai ietekmētu planētu kustību un aktivitāti.
3. Planēta Venēra senatnē bija redzama kā milzīga komēta.``

1. un kas to orbītu pamainīja? Un ja viņa pagāja tik tuvu garām, ka tas atstāj pēdas, tad kur pēdas?
2. elektorstatiskie spēki, kas pārsit gravitāciju un maina planētu orbītas? neies cauri, jo tas nozīmētu tādas intensitātes e/m laukus, ka jonizācijas dēļ viss pāriet plazmā, planētas arī, tad te būtu putekļu miglājs, sprādziena sekas. Tas ir, neapskatot jautājumu, no kurienes tādi lauki.

``brīdi, kad Zemi gāja cauri protoplanētas astei, magnētisko lauku savstarpējās iedarbības rezultātā Zemes virsmā radās elektriskas virpuļu straumes, kā rezultātā sakarsa Zemes virsma un okeāni un jūras sāka vārīties.``

aha un dzīvība saglabājās.

labi, koroče man apnika.

Cilvēkam nav sanākusi pat konsistenta lasāma scifi, es baidos ka par tik paviršu rakstīšanu autoram tiešām ielidotu arī no fantastikas romānu izdevniecības.
 
 
24 March 2017 @ 10:50 pm
 
labdien, labrīt, labvakar, paldies un uzredzēšanos. Es nupat atklāju Pete Drake & His Talking Steel Guitar
 
 
24 March 2017 @ 10:24 pm
 
 
 
24 March 2017 @ 08:03 pm
 
Nē, šo nevar nepastāstīt, pie vakardienas, tātad, ieklīdu Zilajā bārā. Zilais bārs – tā ir rajončika pēdējā vieta, kurp doties, pie kam šī vārda abās nozīmēs, jo Zilais bārs tiek slēgts tikai uz pusstundiņu kaut kad rītā pusē. Zilais bārs ir integrēts tramvaja pieturā zem daudzstāvenēm, krānā ir lētākais, atkal jau abās vārda nozīmēs, man zināmais vietējais alus par 25 kronām kausiņā (!), ir trīs naktī, kaut kāds līdzpilsonis reizes piecas ienāk barčikā, pagrozās, iziet, ienāk, iziet, kaut kādi metaļori spēlē galda futbolu, vienā stūrī piesliets apmēram sešdesmitgadīgs skinheds, kurš knapi turas kājās, bet tik un tā ik pa brīdim mēģina pievienoties galda futbola spēlēšanai, citā trīs sirmi pensionāri nesteidzīgi malko alu ar stiprinātajiem dzērieniem, viens no pensionāriem ir akls, un pārējie uz maiņām viņu pavada uz nužņiku, sieviešu tualetes durvis nomarķētas ar milzīgu valšķīgas daiļavas attēlu, vīriešu tualetei durvju nav vispār, logu bāram arī nav, jo tas atrodas pazemē, un visa šī bardaka vidū aiz letes saimnieko neticami skaists, mazs, smalks meitēns rozā matiem.

Aizspogulija ir tepat blakus, kā izrādās, vajag tikai saņemties ieskatīties.
 
 
: Miegains, kā var nojaust
skan: Placebo / Meds - MTV Unplugged
 
 
24 March 2017 @ 08:39 pm
 
Radio Sazinkāds atskaņo Kiviča daiļradi. Aizdomājos par dzīves jēgu.
Sagribējās iedzert.
 
 
24 March 2017 @ 07:43 pm
 
Nez, LV pārdod strausu olas, kas ir perējamas (gan jau, ka inkubatorā)? Vai strausu cāļus?
 
 
24 March 2017 @ 07:38 pm
 
Но самым главным нововведением может стать запрет на продажу табака лицам, рожденным в 2015 году и позже, после достижения ими совершеннолетия.

http://izvestia.ru/news/656193
 
 
24 March 2017 @ 07:29 pm
 
manas jēgas robeža ir apmēram te.
Nē, nē, nekādu strauju beigu nebūs.
Par dažām baudām es vēl pastāstīšu.
Jums gan tas nebūs nekas jauns.
Jauna cilvēka jēga ir piedāvāt kaut ko jaunu.
Tā no manis vairs nebūs. Tas ir tas, ko gribēju pateikt.
Tas arī viss.
 
 
24 March 2017 @ 05:35 pm
 
šodien uzzināju, ka tas, ko latvijā dara visi - nesas pa kreiso/vidējo joslu, kamēr pirmā ir brīva - rietumeiropā ir nopietns, štrāfējams pārkāpums. tāpat instruktors g. uzskata, ka tas ir viens no būtiskākajiem sastrēgumu iemesliem šaizemē. jā, runājot par sastrēgumiem - nebiju iedomājusies, ka tie sāk veidoties jau pēc 13:00. joprojām uzskatu, ka tramvajs un mikriņš ir optimālākie transporti pilsētgalvas apstākļos. mikriņi vismaz mūsu galā pat ir iemācījušies bremzēt un īpaši nepārkāpt noteikumus.
 
 
24 March 2017 @ 04:24 pm
 
kā mums "iet" ar Simonu? perfekti. viņš nav ieliekams nekādā pārvadāšanas vai nēsāšanas iekārtā. Dace aizdeva pedējo glābiņu - trīsritenīti ar kātu, kas viņam ļoti patika istabā, bet ārā viņš spiedza un auroja, kad uz tā uzsēdināju. viņš grib iet, bet pēc 10 soļiem negrib vairs, taču negrib arī tikt nests. kaut kā tiku līdz laukumiņam, kurā viņš arī neko negribēja un krita gar zemi. tikai slidkalniņu. visu laiku slīdēt pa to, kāpt nē. slīdot gan atņirdza savu puņķaino mutīti smaidā.
bet iekštelpās bērns kā bērns, normāli pašpietiekami spēlējas.
 
 
24 March 2017 @ 03:34 pm
 
viļņas bārgājienā vienā no iestādījumiem uz mūsu galdiņa stāvēja ierāmēts kāda lietuviešu politiķa foto
ar uzrakstu – šis cilvēks (atcerēsimies, ka lietuviski cilvēks ir nevis cilvēks, bet žmogs, kas šeit izrādās zīmīgi) ir iemesls tam, ka alus ir kļuvis dārgāks
tā mēs uzzinājām, ka lietuvā ir nesen pieņemtas izmaiņas akcīzes likumā, kur alus ir pielīdzināts stiprajiem ahoholiem
mazās darītavas krīt izmisumā
k čemu eto ja
šodien man feisbuks uzservēja sponsorētu kontentu no ņekajas lanas, kas izrādās akronīms no latvijas alkohola nozares asociācijas
iepazīstieties, kontents )
diezgan brīnišķīgs materiāls loģikas stundai vidusskolā, neatrodat?

 
 
24 March 2017 @ 03:22 pm
Piezīme  
Ceturtdiena, 23. marts.
Velosezonas atklāšana.
 
 
skan: Joan as police woman
 
 
24 March 2017 @ 03:00 pm
 
Ja nu ir kaut kas, kas izsit sistēmai korķus, tā ir bērnu slimošana. Un Karlīna šogad rūpējas par to, lai mēs šādā režīmā dzīvotu gandrīz pastāvīgi. Šarlaki, vīrusi, sāpošas ausis... Nu, kas tas ir?! Daktere domā, ka tas, pateicoties šarlakam, kas nostitis imunitāti lejā.
Ommm... Bet ir pavasaris, ārā čivina putni un beidzot saulains. Ommm...
 
 
24 March 2017 @ 01:16 pm
The Bell Curve, ievads  
Vārdsakot būs tā, ka es saviem vārdiem pārstāstīšu to, kas kur ir, un rūpīgāk iedziļināšos tajā, kas man šķiet svarīgi (autoru) argumentācijai, cenšoties neko pārāk neizlaist, bet dodiet ziņu, ja esmu tomēr kaut ko izlaidusi.

Priekšvārds
Grāmata ir strukturēta vairākos līmeņos, tb "īsākais, lai visu var saprast" un tad "garākais, lai visu var pamatot", un tad vēl garākais "točna točna var pamatot" (kas patiesībā ir šausmīgi forši for our purposes)

Ievads
Autori pastāsta, ka vispār ir labi cilvēki un saprot, ka tēma sensitīva
Tad viņi lūdz lasītājiem: "share for a moment our view of the situation, perhaps suppressing some doubts and assuming as true things that we will subsequently try to prove are true. Here is our story:"
Šeit uzreiz jāpiezīmē, ka viņi saliek kopā divas dažādas lietas, proti, "things that we will subsequently try to prove are true" un "story" (kas ir naratīvs, stāstījums, ne obligāti viss točna tā arī ir, bet rada iespaidu - stāstu nevajag "pierādīt"). Kas drusku sarežģī tālāko argumenta atpakošanu, bet nu labi.
laist uz ievada tekstu )

Tas, kā es to saprotu:
laist uz tikai atpakoto tekstu )
Tags:
 
 
24 March 2017 @ 02:30 pm
tēvu grēki  
atklāju hernhūtiešus. 18.gs Lv bijis piz&^%$*@ tusiņš - pirms gadsimtu vēlāk kļuva par mērnieku laiku svētuļiem, bija dumpinieki un vizionāri. spriežot pēc uzvārda, kādi paša radi varētu būt bijuši kaugurmuižas un straupes draudzēs.
 
 
24 March 2017 @ 02:36 pm
Wind of changes  
Es tagad esmu tā dāmīte, kas birojā strādā plānā blūzītē. Pavasara kurpes es sāku nēsāt jau pašā marta sākumā, bet biezo jaku pirmoreiz uzvilku kad? 2. janvārī laikam. Un viss tāpēc, ka vairs nebraucu ar vilcienu.
Nekas nenāk par velti, though, izlasīto grāmatu skaits ir samazinājies tik dramatiski, ka vairs pat dvēsele nesāp. Es nekad vilcienbraukāšanu uz Rīgu nebiju uzskatījusi par milzu neērtību - es varēju gulēt, daudz lasīt grāmatas un reizēm pat tajā visā atrast kādu jautrību (man tak pat bija savs tags vilcienstāstiem cibā). Bet tas nemainīja to, ka es kādus septiņus gadus katru dienu no Jelgavas braucu uz darbu Rīgā, bija jāceļas agri, bija jābrien uz staciju, bija jābrien pa Rīgu, bija jāpavada daudz, daudz laika ceļā. Un tagad, kad esmu pilntiesīgi nobraukusi uz darbu ar mašīnu gandrīz gadu, es varu teikt, ka mašīnbraukšana ir daudz ērtāka. :) (Saistību atruna - tagad mans ikdienas maršruts sastāv no mazāk nekā 20 minūšu brauciena pa šoseju, nav Rīgas, nav sastrēgumu, un vienīgā neērtība var būt gaidīšana pie vilciena pārbrauktuves.) Es braucu, kad es gribu, man ir silti un labi, es mašīnā trenēju zviedru valodu audiokursā un, jā, nēsāju plānas drēbes un man vairs nekad nav slapjas, sabristas kājas. Pirmā mašīnziema pret mani bija ļoti saudzīga - kopā bija tikai kādas divas, trīs dienas, kad braukšana bija sniega apgrūtināta, nu, un vēl kad man beidzās tuvā gaisma un braucu ar avārijas gaismām, bet tas ir nieki. Tas, protams, ir dārgāk, kāda runa. Bet ai, cik dzīves kvalitāte uzlabojas. Kas to būtu domājis. Jo, kā jau teicu, man vilcienbraukšana nešķita nekādas šausmīgas šausmas. Nu, un pļēgurošana Rīgā pretty much vienmēr bija ar vilcienlaika limitu.