02 July 2015 @ 11:04 am
 
turpinot par iepriekšējo - tikko uz maniem argumentiem nevar atbildēt, tā es esmu demagogs un mani komentāri jādzēš :/
 
 
02 July 2015 @ 10:58 am
 
nu labi, labi, neņemiet to zematslēgu čīkstēšanu vērā, varat sveikt offlaina zirkās, lai vismaz zirkai šajā saulainā dienā kāds prieks :)
 
 
skan: bob dylan - visions of johanna
 
 
02 July 2015 @ 10:23 am
 
Nu, un tā mēs, attiecīgi, sēžam un gaidam, kad beidzot tad tas princis baltā zirgā izpestīs mūs no tās grūtsirdīgās, disharmoniskās dzīves un gaidam, gaidam gaidam  gaidam un paliekam aizvien tuklākas un kantainākas, cenšoties aizrīt ciet intuīciju un mugurkaulu un visus citus tukšumus, kur būtu jābūt kautkādai, hoķ minimālai, abpusējībai, kuras nav nav nav , un pūšam pašas sev acīs duru migliņu,čik, līdz visi lepnu meiteņu orgāni mums palēnām atmirst, atmirst atmirst, līdztadbeidzot, beidzot, beidzot, oi, pēc cik ilga laika, dalec, - jebalacī, kā teica aigars, visas manas pērles izkaisītas cūkām, cūkām, cūkam.
Unta tu parausties kautko tur, tādā atkarības vita dejā, vaivaivai, kā tad bez tās cūkas un migliņas, vaivai vai vai vai, betta kaukādā saprāta brīdī pasties apkārt un domā-  bļag bļag bļag', kamēr tu tām cūkām, cūkām, cūkām kaisīji, tikmēr tevi kādu laiku jau kā mīl, prikaļisj, pa īsto, tikai no cita virziena un tākā arto vēl nepietiktu- tevi arī glābj, savāc pa zemi un izceļ akal saulītē. Untta tu domā, a tiešām, a tiešām , a tiešām, kurš teica, ka ne? a kapē gan, kapē gan, kapē gan neļauties tam virzienam, kas grib un var, un par ko gan arī ne, par ko tā nevarētu būt meitene, varen smuka liela un silta meitene?
 
 
02 July 2015 @ 10:46 am
 
Cilvēki ir tik dažādi.

Un Latvija tomēr ir maziņa.
 
 
02 July 2015 @ 10:37 am
 
agrāk es skatījos modes skates, sajūsminoties par tērpiem un domājot, kas gan tos vilks.
tad es uzzināju, ka tas, kas tiek demonstrēts uz mēles nemaz nav tas, kas pēc tam nogulst veikalu plauktos.
bet tad apskatoties mūsu veikalu plauktos pieejamās preces, tā atšķirība tomēr izskatījās pārāk liela.
un kā nu ne. tāpēc, ka ir arī tāda lieta, kā piemēram, m'oda operandi (ko nu es pētu style.com vietā) kur tu vari apskatīties uz tērpiem, kas ir domāti valkāšanai, un tur arī ļoti izpalīdzīgi tūdaļ redzamas cenas.
metallica teica "so close, no matter how far", ja?
nu, šis saka to pašu, tikai otrādi.
 
 
02 July 2015 @ 10:18 am
 
krāgas pēdējajā dienā es biju diezgan izbesījies no sagrieztās pēdas, tūristu pūļiem centrā un pilsētas trokšņa. bija jānosit pēdējās stundas līdz aizbraukšanai. man nepatīk pilsētu centri un ceļojumi vispār, jo unikalitāti neuztveru kā brīnumu, bet gan kā gadījuma raksturu, anomāliju.
tad nu es tur tāds klibojošs, sāpīgs, iesvīdis un pretīgs vazājos. tā riebās, ka izdomāju ko ieēst, lai uzlabotu garīgo. un iegriezos vienā krogusā.
neesmu veģitārietis, bet gaļu un ceptu neēdu, jo nepanesu pēcsajūtu. + vēl visā tajā stafā sapačkā kautkādus nitrātus, kas nogulsnējas pieres iekšpusē. krogusā paņēmu Ceptas Cūku Ribas. fokin dai! kas man bija galvā ienācis? droš, ka tie kretīniskie pavadoņi, kas daržeiz liek cūceklības darīt, droš, ka viņi pie vainas.
tad nu es ēdu, viss pretīgs, tās taukainās Ceptās Cūku Ribas ar pirkstiem, bļeģ, un domāju par nāvi. patiesi, es pieļāvu domu, ka nokritīšu un nosprāgšu te uz līdzenas vietas. no vispārējā riebuma un no neierastā ēdiena. viss nopietni. tikai ar kautkādu kaktu instinktu sev teicu - kārtīgi sakošļā, tad moka izšpruksi sveikā.
nekas nenotika, vakarā tikai mutē iesitās tā siltā pirmsvēmiena sajūta, bet citādi nekā.
 
 
02 July 2015 @ 09:26 am
 
le nom du chat est Michel
 
 
02 July 2015 @ 10:13 am
 
uz Tērbatas ielas vērsies vaļā iestāde, kurai logā ir rakstīts 'brančotava'
 
 
02 July 2015 @ 10:01 am
 
lol, ko es ffffound'ā atradu )
 
 
02 July 2015 @ 09:22 am
 
Sastopu šorīt uz gājēju celiņa aplam daiļu velosipēdisti. Viņa brauca eleganti izvairoties no bedrēm un kontrolaku lūkām, es gāju ne mazāk eleganti izvaities no viņas. Kā brauca tā aizbrauca. Īsti vīri velosipēdistēm 0akaļ neskries. Pēc brīža tajā pat virzienā aizļepatoja, t.i. skriešus, cita jauniete. Jūs tādas saucat par sārtvaidzēm. Nezinu, dibenu sedza šorti, tāpēc nepateikšu droši. Nav izslēgts, ka bija sārti. Bet tad es tā ar acu kaktiņu pamanīju, ka rokā viņi velocimdi. Ahā, teicu pats sev, jo nebija neviena ar ko parunāties, visas vai nu aizbraukušas ar riteni vai aizskrējušas, ahā, es teicu, viss skaidrs! Tā pirmā nopizģījusi velo (fui, kas tā dara!), bet otra dzenas tai pakaļ. Nez vai izdosies?
 
 
02 July 2015 @ 06:48 am
mans vilciens vēl nav aizgājis  
vakardien bija šovasar karstākā dienā šajkrajā, atļāvos pilnīgi darbā ierasties zandalēs. mana kaķutante janice ar partneri pēc darba pieteicās mani aizvest līdz vilcienstacijai, lai pa ceļam neieģībstu kādā krūmā. sirsnīgi pateicos un berzēju ķepiņas, jo domāju, ka nu tikai sprukšu nevis savā ierastajā vilcienā, bet vienā pirms, jo vakars vēl agrs. tomēr kā normāls happy-go-lucky, kas nebūtiskiem sīkumiem lieku uzmanību nepievērš, iekāpu kaut kādā pilnīgi nepareizā vilcienā. un pati vēl pa ceļam priecājos, kur brīnišķas ainavas aiz loga skrien, kur neredzētas! un ar otru aci tikām lasu ziņas telepurķī un tikai braucu, izrādās, nezināmā virzienā. kaut kādā momentā jau sāka tā kā apnikt braukt [karstuma dēļ, vilcieni paši ir viens pirmšķirīgs izgudrojums, prīmā] un tad pēkšņi nezināmā pieturā, kam chesterfield vārdā, gluži kā bērnībā kūpinātiem smēķiem, tomēr lecu ārā. tuvākais vilciens uz mazmiestu visu laiku kavējās un kavējās, nu tā, ka līdz riebumam - tip tūliņ tūliņ būs, mašīnists gandrīz vai jau glūn ap stūri, un tad pēkšņi atkal dāma skaļrunī saka, ka pardoņķe, vēl 2 minūtiņas. bet tā man bija maza bēda, jo man pa to laiku jau bija piekoļījies kaut kāds mazs puisītis ar lielu mugursomu, kurš ceļoja no pašas mančesteras, un priecīgs mani informēja, ka esot ļoti sasvīdis un studē reliģiju, biolōģiju un vēsturi. un tā viņš uz mani ilgi runāja kamēr es sajutos sprukās un sāku izveikt tādu ieturētu smōltōlku pretī. tā mēs tur notērgājāmies līki līdz beidzot pienāca viņa vilciens, uz atvadām teica, ka būtu lieliski mani vēl kādureiz satikt [18 gadiņi puisītim, ja], uz ko es teicu jājā, protams un pamāju ar rociņu. es gan viņam jau biju paskaidrojusi, ka esmu diezgan veca, bet viņš man tikai no platformas rādīja baznīcas šķībo torni un šarmēja ar savām vēstures zināšanām. atpakaļ ceļš bija gleznainu ainavu pārbāzts, pilnīgi gribējās citiem pasažierim dunkāt sānā un jūsmīgi sēkt uz loga pusi. secinājums tāds, ka taj's zaļās buktētās birojbiksēs tomēr kaut kas ir - izgāšnedēļ tām salutēja skinhedi, šonedēļ jau viens maziņš puisītis [sajūta, starp citu, drausmīga].

btw, orphan black jau esat redzējuši? par sensātu-kondensātu [sense8] toč labāks, vismaz 2 grami mazāk siera, lai gan tematika stipri līdzīga. 
 
 
: kafija :))
skan: Curve - Fait Accompli
 
 
02 July 2015 @ 09:00 am
Mūzika: Nine Inch Nails - Something I Can Never Have  
https://youtu.be/l83F3KKUKig
Tags:
 
 
02 July 2015 @ 08:56 am
Iebūvētie skapji  
Vai kāds pēdējā laikā ir taisījis iebūvēto skapi? Varbūt ir zināms kāds kantoris, kur varētu būt normāla cena un arī izpildījums.
 
 
02 July 2015 @ 07:37 am
 
pateicības:
silti
ventilators un ledusskapis
saldētava ar saldētām ogām un ledu
drīz nāksies braukt uz veikalu (tur kondicionieris)
un vispār, visas pazīmes liecina, ka šodien būs kārtējā labākā diena manā mūžā
http://750words.com/
 
 
02 July 2015 @ 07:35 am
 
tveicīgs. tvīkstu. logus jau aiztaisīju, temperatūra ārā un iekšā, izskatās, ir izlīdzinājusies (ap +26).
 
 
02 July 2015 @ 08:08 am
 
Labdien

kur var iegādāties Latvijā šādus te PERPLEXUS

vienīgajā veikalā, kurā esmu atradis, nav vairs noliktavā un nezin, kad vedīs.

http://www.games4you.lv/catalogsearch/result/?q=perplexus
 
 
02 July 2015 @ 07:49 am
 
Cita starpā CSDD e-pakalpojumos vari aplūkot kāds biji pirms desmit gadiem.
 
 
02 July 2015 @ 07:42 am
 
Neciešu, kad lieto lielos burtus. Lasu tekstu, ok, autors tāds jauks cilvēks liekas, blabla, tiripiri un tad pēkšņi - "Cilvēks"! Vai "Dvēsele!". Vai vēl sliktāk "Tauta"! Pavisam drausmīgi -"Latvietis"!

Uzreiz top skaidrs, ka cilvēks nav jauks, bet ir visādām ļaunām īpašībām apveltīts un piens viņa/viņas klātbūtnē saskābst.

Tas atvieglo dzīvi visādos sasprindzinātos dzīves momentos, piemēram, vēlēšanas, iknedēļas pasaules ekonomiskā katastrofa vai visādu bēdubrāļu uzņemšanas kvotas Dānijā. Kā tekstā ieraugu nevietā, bez pamatojuma un izskaidrojuma lietotu lielo burtu, tā uzreiz saprotu, ka to rakstījis nejēga un pārstāju lasīt.
 
 
02 July 2015 @ 03:00 am
jūlijs  
zirdziņi guļ diendusu u.c. )
Tags: ,
 
 
01 July 2015 @ 06:13 pm
 
Pirmā dienas puse pavadīta spaidot enduro moča sajūgu - izbraucu pa līdz šim grūtākajām takām savā enduro pieredzē (kāpumi, kritumi, akmeņi, saknes, samērā asi pagriezieni, šauras takas, utt.).

Dažas bildes )
Tags: ,