30 July 2016 @ 12:15 pm
 
vai arī, džeki, nu ko jūs domājat ar vārdu salikumu "viņa ir simpātiska meitene"
kādas izjūtas jūs ieliekat šajā vārdā "simpātiska"?
ģefkām nejautāšu, jums jau tā galvā ir kosmoss un zvaigznes no acīm
 
 
30 July 2016 @ 11:59 am
 
kā man patīk tas ansamblis manta. man šitas virtuālais romăns tikai ar gaujartu un mantu saistās, ganjau děļ cikuzīša, tas jau arī garkājtětińš, ta aptuveni tādu arī iedomăjos, tikai ar kuplu bārdu! bezkādiem tādiem mājieniem, nukā, visos jaukos cilvěkos tu tak parasti esi bišku saķěries, no dzimuma neatkarīgi, vane:)
 
 
30 July 2016 @ 10:43 am
 
p.s. esmu apvainojusies. torā rakstīts, ka seksam jābūt katru piektdienu, nebija, cibā rakstīts, ka būs pasaules gals, arī nebija, un tagad man ir māja ar nekārtīgu virtuvi, aizaudzis dārzs, nemazgātas veļas kaudze un nav neviena, it neviena cita, kam šito visu deleģēt -
 
 
30 July 2016 @ 10:22 am
 
vispār jau es apmēram ticu, ka ar gadiem iekšiņas uz āru izvēršās. es tikai gribētu, lai manām iekšiņām būtu mazliet tvirtāks kakls. viss pārējais ir O.K.

upd. iekšiņas uz āru izvēršās apzīmē procesu, kura rezultātā ierastās sejas izteiksmes, emocijas u.t.t. veido ģīmi, ar kuru dzīvo tālāk (raksturīgās krunkas un tamlīdzīgi). piem., allaž nīgriem un neapmierinātiem ļaudīm nošļūk lūpu kaktiņi, dusmīgiem ļautiņiem ir raksturīgs skatiens caur pieri un acu krunkas un krunkas uz leju no lūpu kaktiņiem, labvēlīgiem ļautiņiem ir smaida vārnu kājiņas un raksturīgās rievas no deguna uz lūpu kaktiņiem un tā tālāk. jo vecāks cilvēks, jo vieglāk viss sadzivotais nolasāms, apmēram tā. mans kakls, piem., visdrīzāk rāda, ka daudzas stundas ir pavadītas ar kūkumu mugurā un zodu krūtežā ieurbušai grāmatā vai nepareizi novietota datora ekrānā. un, ka ne tik sen esmu bijusi pamatīgāku miesasbūvi, tā teikt.
 
 
30 July 2016 @ 11:20 am
 
Ir kādam vēlme uz riggjungle šovakar aizvilkties? Es mēģināšu, šķiet, piekto reizi. Iepriekšējās 4etras tā arī neizdevās.
 
 
30 July 2016 @ 10:13 am
 
Agnese, kamēr vēl gulēju, pielīda blakus, sabučoja un izstāstīja, ka mīl,
labi izgulējos,
jauka diena, gaišs un nelīst,
pēdējā atlaižu diena = iepirkšanās, bērnam bikses vajadzētu,
kafija.

citādi sestdiena kā sestdiena, jāuzsien priekšauts, jāuzvelk cimdi un jāķeras klāt.
 
 
30 July 2016 @ 10:54 am
 
a. sākušas interesēt zinības. Burti, cipari, enciklopēdijas, labot izrunu, viskko apgūt. Jācenšas šis kultivēt un neapslāpēt.
Nupat uzbūvējām mazītiņu lego mājiņu kopā. Ar skursteni un dīvānu uz jumta. Lai putniem būtu kur sēdēt.
 
 
30 July 2016 @ 10:31 am
 
Vakar izvērsās interesanta diskusija. Vai ir iespēja aizdoties pie vetārsta un sarunāt, lai nošpricē mājdzīvnieku, kuram nekas nekaiš.
Tā arī skaidrībā netikām. Itkā jau kustams īpašums, tātad vajadzētu varēt. Tā nav nežēlīga izturēšanās, jo ketamīna overdōza tak ir humāni.
 
 
30 July 2016 @ 10:30 am
 
57,2
 
 
30 July 2016 @ 10:23 am
 
8 biti - baits
kilo
mega
giga
tera
1024
 
 
30 July 2016 @ 10:13 am
 
lielākais pizģec, ko manas acis ir skatījušas šovasar, ir festivāla kubana biļešu sistēma (man patīk tas abonements, kas paredz arī pašam savu privāto pļažu, kā arī tas, ka ieeja telšu pilsētiņā maksā atsevišķu biļeti):

https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=190295&design=bilesuserviss&lang=lat¢er=126#view=ticketsselect

(te ķecerīgi jāsaka, ka programma man interesē gandrīz vai vairāk no visiem lv festivāliem, jo garbage un m. grib redzēt nofx, turklāt publika noteikti nepārklāsies ne ar vienu citu festivālu; kas par antropoloģiju!)
 
 
30 July 2016 @ 08:47 am
 
Pasaule aizgāja bojā, skaidrs. Un kas ir te? Šķīstītava?
 
 
30 July 2016 @ 05:19 am
Sapņi mēdz būt praktiski  
un varbūt man tagad R`Lyehā ir draugi

Tātad uzdevums

a)piecelties 5:00
b)neuzraut augšā visu māju, tb labi būtu dažas min pirms modinātājs zvana

also pats sapnis

Esam piekrastē, kkāda vieta ar zaļām debesīm un okeāna krastu. Maza ostas pilsētiņa. Gaidam kuģi + vēl kkādas darīšanas piekrastē, paraugus paņemt un tml. Ieraugam (dažus 10us m no krasta) 2 tvertnes, tajās ūdens, pieejam klāt, iekšā peld kkas līdzīgs astoņkājiem, vienā mazs (kaķa lielumā) , otrā liels (apmēram cilvēka izmēros vai lielāks). Lec karsta saule. Mazākā būtne diezgan artikulēti ar taustekļiem māj, rāda uz jūru. Nāk mūsu kuģis. Nu ko, domājam, izglābs vismaz sīko, izķeram no tvertnes un skrienam uz krastu [lejā pa krauju, kas svarīgi] redzam, ka šie abi māj viens notram, atvadās laikam. Iemetam jūrā, nolamājamies, skrienam atpakaļ, a tvertne ta smaga un tas lielais arī, smags un glums. Ieraugam kko līdzīgu bērnu ratiņiem, ieveļam viņu tajos, nesamies lejā uz jūru, ar ieskrējienu, jūtam ka nevaram nobremzēt, lidojam ūdenī visi kopā.

Pamostos.

Ir 4:59
 
 
30 July 2016 @ 02:14 am
 
nav pietiekami agrs vai vēls. ir kaut kāds jocīgs laiks un es esmu noskatījusies jau divus raidījumus saistībā ar David Bowie. trešo nevaru vairs noskatīties, sirds lūzt. un ir tik daudz tur par ko lūzt. viņš bija tik fantastisks. neatkārtojams... nē, kuš, miers, kaķ, miers.

bet dažas dziesmas atgādināja par to, kāda bija mana dzīve pirms apmēram 12 gadiem. un atgādināja par to, cik ļoti vienkārši priekš manis ir sarežģītas attiecības ar cilvēkiem. cik ļoti nemāku gaidīt konkrētas lietas, bet kaut kam abstraktam... jā.

zinu, ka šis ir tas brīdis, kad ņemt savu notebook un pildspalvu un pārvērst visas šīs sajūtas neskaitāmu dzejoļu rindās.
bet tā vietā gribas tikai sēdēt zem segas un sērot.
Tags: , , ,
 
 
: fucking sober
skan: David Bowie - Let's Dance
 
 
30 July 2016 @ 02:23 am
 
Bailes vada šo realitāti. Tas nav nekas slikts.
 
 
30 July 2016 @ 02:08 am
 
Esmu pozitīvākā būtne šinī realītātē!
 
 
30 July 2016 @ 01:54 am
 
57,9
 
 
30 July 2016 @ 01:48 am
 
dienas ieraksts cibās
http://klab.lv/users/tanstaafl/73663.html
 
 
30 July 2016 @ 08:29 am
n_komentārs un visu uzzinu pēdējais.  
dienas joks: Stendzinieks un viņa (ne)noraujamais krustiņš.

drošvien cierē uz NA pasūtījumu nākamajās vēlēšanās. Kā arī tikai tagad, sēžot pie brokastgalda, man aizgāja, ka "Cieti!" Šlesera kampaņā nozīmēja "Круто".
 
 
30 July 2016 @ 12:03 am
 
viss ir labi.