23 March 2018 @ 07:53 pm
 
beauty is in the eye of the beholder - kāds šo ir iztulkojis jau?
 
 
23 March 2018 @ 07:39 pm
 
Tags:
 
 
23 March 2018 @ 06:58 pm
 
Ejiet šovakar visi uz Depo, spēlēs absolūti fantastiska vietējā avangarda grupa NIKTO. Es viņus pirmo reizi dzirdēju pavisam nesen, un man ir neizsakāmi žēl, ka par viņiem nezināju jau agrāk.
 
 
23 March 2018 @ 06:45 pm
 
visi interneta varoņi galina nost manu cilvēkmīlestību. zāģē pa skaidiņai.
 
 
23 March 2018 @ 05:51 pm
 
pēc vakardienas es vēl jo vairāk esmu pārliecināta, ka tad, ja Ivars Seleckis novilks savu bereti un nodzīs bārdu, pasaule vienkārši izbeigsies, Rīga būs gatava, pūcei aste ziedēs un cūkas lidos.

bet par Turpinājumu es gribu uzrakstīt trīs teikumus vēlāk. kad drusku saliksies viss kopā. tik vien kā tas, ka tik daudz cilvēkmīlestības un dzīvi apliecinoša maiguma es sen nebiju redzējusi. kamols kaklā vēl šodien.
 
 
 
23 March 2018 @ 05:23 pm
 
Jāteic kaķu parādes portreta gleznošanai ir negaidīts blakus efekts, stipri saasinājušās mūsmājas kaķu privātīpašnieciskuma tieksmes... trakāk kā ar todleriem. Vai nu sēž klēpī vai kliegdami cīnās par šo silto vietu. Nu labi uz portreju viņas šņāc...
 
 
23 March 2018 @ 05:08 pm
 
Kādi ir vecāku apsvērumi, kad viņi saviem mazajiem bērniem sastāsta, ka eksistē tur visādi lieldienu zaķi, zobu fejas un ziemsvētku vecīši? Un vai ieguvumi no šādas sastāstīšanas atsver to, ka pēc dažiem gadiem neizbēgami nāksies atzīt, ka, jā, lietas, kurām tu ilgi ticēji, neeksistē, un mēs, tavi vecāki, kuru teiktajam tu līdz šim pilnīgi uzticējies, tev speciāli par to melojām.
 
 
23 March 2018 @ 05:01 pm
 
Tāds absolūts mulsums par to, kā lietot dzimtes, sen nav redzēts vienā rakstā. https://www.diena.lv/raksts/kd/kinotv/idilles-pils-ar-blaktim-14193899

Es mīlu un dievinu un vēlos precēt Floridas projektu.
 
 
23 March 2018 @ 03:02 pm
Pasaule ir pārsteigumu pilna  
Katram ir savas pasaules skatījuma īpatnības, un es nebūt nemēģinu apgalvot, ka manējais ir vienīgais iespējamais. Tāpat šis nav veltīts nevienam konkrēti, tiešām nē. Bet tomēr -- ļoti gribētos, lai arī es mācētu skatīties uz pasauli tā, it kā dažādas pavisam regulāras un cikliskas lietas notiktu pirmo reizi.

Es te pat nerunāju tādā "Everybody knows" līmenī, tādā man joprojām šad tad uznāk izbrīns par it kā pierastām lietām. Nēnē, es te runāju par tādu jauna kucena vai Nila Ušakova cienīgu izbrīnu par pavisam neizbēgamām lietām. Par to, ka Latvijā, izrādās, ir sniegs. It kā taču vajadzētu pierast, bet nē, katras ziemas sākumā noteikti būs cilvēki, kas ar patiesu neizpratni skatīsies uz pasauli un skaļi prātos -- kas tas tāds, kāpēc tā notiek, vai mēs esam saērcinājuši kādas dievības, ka viņi mūs tā soda, vai tas kādreiz beigsies, ko mums tagad darīt. Par to, ka veikalā par pirkumiem ir jāmaksā -- ir tāda cilvēku grupa, kas naudasmaku sāk meklēt tikai tad, kad viņiem paziņo, ka jāmaksā tik un tik (un vienmēr tas naudasmaks ir dziļākajā somas stūrī). Vai, kas tagad aktuāli -- ka, izrādās, dienas visu gadu nav vienāda garuma. Nu jā, ir jau forši, ka dienas paliek gaŗākas, nav vārdam vietas. Bet mazliet mulsina dažu cilvēku patiesā sajūsma un pat tāda kā neizpratne par šo faktu. Tā katru gadu notiek, ziniet.

Droši vien pie visa vainojamas semītu reliģijas ar viņu absurdo lineārā laika uztveri.
 
 
23 March 2018 @ 02:44 pm
 
patiesībā, piedalīties izstādē ir ļoti interesanti, un pirkumi uztur enerģiju, bet tā slodze uz kājām! man kā ofisa planktonam atliek tikai apskaust tos, kas tur ir visas dienas. vakar vien visa diena pagāja, lai mēs ar bračku divatā izvietotu produkciju, saliktu cenas, saslēgtu iekārtas (printeris vispār pieteica streiku un tā arī nepadevās) un iekārtotu stendu.
 
 
 
23 March 2018 @ 01:54 pm
 
kā man te iet
aizvakar sākās toma jorka koncertu presales
mēs satraukti sēdējām zemajā startā, viens rīgā viens sjerraleonē, fingers on buzzers please (c) stīvens frajs
biļetes izpārdeva vienpadsmit minūtēs, mums netika
ok vēl vārga cerība uz general sales, kas ir šodien
pusnaktī es dabūju ceriņu laimīti dzimšanas dienas pušķī (piecpadsmit pāri pusnaktij pūce izgāza ceriņus pa visu virtuves virsmu, tas normāli)
un, ko domājies, divpadsmit stundas un divdesmit minūtes vēlāk, kad es jau skumji apcerēju, ka bez skriptiem mūsdienu biļešu tirdzniecībā nav ko darīt, MAN IR BIĻETES UZ TOMU JORKU (atvainojiet, izlauzās)
nu lūk, tā man te iet
vēl iet tā, ka svinēt laika nav ļoti ļoti, tāpēc davai svinam otrajās lieldienās? nopietni, brīvdiena pirmdiena, par ko ne, nāciet nosvinēt
 
 
23 March 2018 @ 11:35 am
upe, kurā otrreiz neiekāpsi  

man vakarnakt atrakstīja kāds, ko es kādreiz ļoti mīlēju. mēs izšķīrāmies kādus gadus 7 atpakaļ. viņš man toreiz nepakaunējās uzstādīt ultimāta, tip mēs tagadiņ vai nu precamies vai šķiramies un es toreiz mierīgi pacēlu cepuri. es toreiz tā arī viņam teicu, ka es neraudu, jo mana sirds nav lauzta. mana sirds salūza vienu citu reizi, lidostā, kad atvadījāmies, un es kaut kur dziļi dziļi dziļumā sajutu, ka tā būs pēdējā reize. un tajā vēl citā reizē, kad es viennakt pamodos un sajutu my love slipping away un to eksistenciālo tukšumu un vienumu tik dziļi, ka vēmu. bet tā šķiršanās tā arī palika neapraudāta. viņš ir strēķīti vecāks un straight edge, līdz ar ko to manis steidzināšanu es viņam jau sen esmu piedevusi, viss ir kārtībā. es vienkārši šito visu biju jau apglabājusi. viņš laikam grib satikties. kamēr es rēķinājos, ka es vairs nekad mūžā viņu neredzēšu un ar to biju samierinājusies. nedomāju, ka viņam ir daudz siltu vārdu, ko man teikt. un neizskatās, ka viņa manipulācijas būtu viņam palīdzējušas tikt tuvāk ģimenes izveidošanas mērķim, par ko viņu drusku žēl, bet alsō ne pārāk.

btw, viņš ir romā un, ieraudzījis mani bamblē, atrakstīja man instagrammās, fokin' socmēdiji, what have i ever done to you. alsō, kas par sūdu ar to kamenes app'u, kaķ mani 1reiz uzsvaipoja prāgā, kur es neesmu bijusi gandrīz dekādi, pie kam mans svaipošanas rādiuss ir 50 jūdzes.

 
 
: i don't exist anymore, luv
skan: Big Black Delta - Huggin & Kissin
 
 
23 March 2018 @ 01:34 pm
 
DELFI. Latvija nosoda nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu
 
 
23 March 2018 @ 11:10 am
 
vakar tā nojōgojos, ka uhti! Anma prasīja, vai atkal gribu aštangu, mirkli aizdomājos, jo būtu interesanti padarīt kaut kādu vinyasa, bet tad sapratu, ka pie aštangas vismaz kaut kāds šitas te, progresa monitōrings sanāk. tad nu, ņēmām cauri. visu ko lika darīt grūtāk un trakāk. un bija tik labi. tiešām, tik labi. also, beidzot izdevās pašai noturēt headstand uz mirkli. bet, fuck, tie pirksti tā slīd vaļā.

Anmas klases šajā gadā pārsvarā ir ar mani vienu. pagājušajā gadā bija jau nolasījušies vairāki regulars, tur tas franču pāris un vēl pāris sievietes. it kā bijām jau proper grupa. bet šogad visi kaut kur paklīduši un nav saņēmušies. Anma teica, ka nezina, cik ilgi turpinās šīs "grupu" nodarbības. lieki piebilst, bet ļoti noskumu.
Tags:
 
 
: sāp galva
skan: nezinu, ko lai paklausās ta
 
 
23 March 2018 @ 12:10 pm
 
No manas tālās un vētrainās jaunības atbangoja atmiņā kaut kas brehtisks un femīni pasīvi agresīvs Kurta Veila meldijā un Maijas Apines balsī.

Mani kungi, šodien es jums glāzes mazgāju
un gultām palagus klāju.
Jūs man peniju atmetat, es jums pateicos, kungi,
jūs redzat gan šo viesnīcu tik draņķīgo
un manus lanckarus, bet/.../

Kāds kuģis ar burām
un ar piecdesmit stobriem
mani paņems sev līdz.


Meine Herren, heute sehen Sie mich Gläser abwaschen
Und ich mache das Bett für jeden.
Und Sie geben mir einen Penny und ich bedanke mich schnell
Und Sie sehen meine Lumpen und dies lumpige Hotel...
/.../
Und das Schiff mit acht Segeln
Und mit fünfzig Kanonen
Wird entschwinden mit mir.

------
Tikai pazust saulrietā. Bez šaušanas. Labi?
Un Saimone Apines vietā:
 
 
23 March 2018 @ 10:17 am
 
Labi, reāls bazsrs. Čo kak, a jesļi naidu? Šodien es pagulěšu un dzeršu buljonu, ar rītdienu, atrodiet man lielu, dusmīgu vīrieti, juristu, ieteicams, no kā visiem uzreiz čurińa trīc, kas var atnākt man līdzi uz mentamed pie direktores un runāt baismos, draudīgos terminos un uzrauga, ko man tur stums parakstīt. Nauda ir!
 
 
23 March 2018 @ 09:34 am
 
Man ir tāda draudzene, kas šodien pirž manis děl 300 km, man bija tāds draugs, kas pie pirmiem sūdiem aizgriezās. Jo tā jau ir, tiklīdz tu pārstāj būt spějīgs pildīt savu klauna un izklaides funkciju, cīgu un šmigas streļījamo aparātu, no tevis abstrahějas un gaida, tāpat kā pretějo durvju džeks pisaku, atkal to brīdi, kad sāksi pildīt savu veco funkciju. A tur ir varianti. Esiet prātīgi un paši skatieties, kur meža dirsějs, kur cilvěks
 
 
23 March 2018 @ 08:28 am
 
Mana jaunā šujmašīna iet kā tāda bitīte. Klusa, ātra, saprotama. Jūtos ļoti, ļoti apmierināta. :) Īsta bauda šūt ar tādu.