10 February 2016 @ 02:45 pm
 
Sneaker Pimps- Half Life
Tags:
 
 
10 February 2016 @ 02:42 pm
 
ko es atrodu par ironisku tajā, ka šodien satori nonākusi 2 gadus veca ziņa
šo: http://klab.lv/users/dienasgramata/4394675.html
 
 
10 February 2016 @ 11:56 am
 
Piezvanīja saimniece, lai es deklarējoties Rīgā. :( Baigi negribas. Neizjūtu es sevi kā šejienieti. :(
 
 
10 February 2016 @ 02:15 pm
 
bāc, mairis tādā lingvistikā aizgājis, lūk, ko nozīmē karjera bez smagiem galvas satricinājumiem
 
 
10 February 2016 @ 02:06 pm
 
Latvijas Pasts beidzot piegādāja lugu, kuras tulkojuma nodošanas termiņš bija 10. janvāris.
 
 
10 February 2016 @ 01:48 pm
Vecā druka.  
Ienācā prātā apskatīt, kā cibiņiem ar veco druku. Tātad.


Poll #20617 Vecā druka
Open to: All, results viewable to: All

Šo gaumīgo joku

View Answers

izlasīji bez aizķeršanās
10 (38.5%)

izlasīji ar ieķeršanos, intuitīvi
9 (34.6%)

izlasīji ar piepūli
3 (11.5%)

mēģināji lasīt, bet apnika
4 (15.4%)

lasīt pat nemēģināji
0 (0.0%)

komentēsi komentāros
0 (0.0%)

 
 
10 February 2016 @ 01:15 pm
 
informācijai: http://www.iem.gov.lv/lat/patveruma_mekletaji_es_un_latvija/?doc=31035

Muceniekos paplašinās bēgļu izmitināšanas centra infrastruktūru. Ceru, ka saglabās zemes nosaukumu. Cibiņi apspriež, kā bēgļi ienākas bundulīšos un tad saspiežas muciņās; latviska dzīvesziņa jau no pirmā soļa, thh.
 
 
10 February 2016 @ 12:59 pm
 


ir |phonefoto
Tags: ,
 
 
10 February 2016 @ 11:24 am
 
man jau liekas, ka būs OK ar tiem bēgļiem, jo latviešiem jau dabiski patīk "mazais cilvēks". vīkendā biju LV un man šķita tik aizkustinoši kā pa radio vairākas reizes stāstīja par pirmajiem sešiem bēgļiem, kādās valodās viņi runā, un par ko viņi strādā. turklāt ar pareizajiem uzsvariem. "brīvi runā angliski" awww
nav ilgi jāgaida, kad būs lielie stāsti IR, Ievā, kā arī laikmetīgās mākslas projekti. iespējams ka būs pat izstādīti survival kit. viņiem būs jāstāv saspiedušamies mazā koka laiviņā.
 
 
10 February 2016 @ 11:45 am
teātra mēnesis  
februāri oficiāli pasludinu par savu teātra mēnesi. katru nedēļu pa izrādei gandrīz visos iespējamos rīgas teātros.
 
 
10 February 2016 @ 11:43 am
sezonāla kaprizēšanās  
šāds starpstāvoklis "ne ziema, ne pavasars" ir psiholoģiski kaitīgs. man gandrīz vai niez visās manās nosacītā gara, prāta un dvēseles malās, cik es esmu gatava pavasarim un kā es viņu gribu, vot, sēžu un gribu! neko citu nespēju padarīt, tikai gribēt to sasodīto pavasari te un tūlīt. bet līdz Normālam Pavasarim vēl pusotrs mēnesis sta-bi-li

būtu Normāla Ziema, tādas sezonālas niezes, iespējams, nebūtu, vismaz tik spēcīgas un viegli sajūtamas noteikti ne
katru gadu tags "pāvasars" tiek lietots arvien agrāk un agrāk vēl dziļā kalendārā ziemā, ja ne tiešā nozīmē cibā, tad galvā noteikti
Tags:
 
 
10 February 2016 @ 11:43 am
psihā pavārgrāmata [kam gavēnis]  
tā kā savas kaprīzās ādas un visādu citādu iemeslu dēļ mēnesi cenšos atteikties no miltiem un pieniem un cukuriem un alko, top ļoti grūti (jo man nepatīk gari gatavot, nav cepeškrāsns un visādi citādi miljons šķēršļi) sevi mierināt dēmonu dienās (jo esmu hedonists un mani interesē tikai baudas, viss cits dzīvē garlaiko un priekš kam tas viss vispār!!??!! (lomkas)).

bet tas paver ceļu jauniem un drosmīgiem mēģinājumiem un atklājumiem.

kulinārijā:
turku zirņu bundžu (jo slinkums vārīt) atver un izlej slapjo ārā, zirņus samet uz sakarsētas pannas sakarsētā eļļā, apcep, pievieno visu, ko vien var, no garšvielu plauktiņa (bārbeļu ogas, zaļumus, čilli pārslas, sinepju sēklas, sezamu...) un pacep vēl un ēd šausmīgi laimīgs.
 
 
10 February 2016 @ 11:45 am
 
teiksim, varētu ēnot narkotrafika darbiniekus
 
 
10 February 2016 @ 09:56 am
---  
(Turot dažiem cibiņiem sestdien doto vārdu, tad nu mēģināšu cik iespējams koncentrēti pateikt, ko atšķirības starp Tricky un "Manowar" liecina par to, kā iekārtota pasaule.)

Tricky bija bezpersonisks un vienaldzīgs. Uz Tricky aizgāja neliels cilvēku daudzums, kuriem likās, ka tas ir stilīgi, bet nevienam (nu, iespējams, pāris fanu pirmajās rindās) tas nebija Dzīves Notikums, līdz ar to arī ne mākslinieks sajuta kādu pūļa enerģiju, nedz bija ieinteresēts šo enerģiju pumpēt no savas puses. Pieļauju, ka publikas vidējais inteliģences līmenis bija samērā augsts, līdz ar to līdzu nāca arī pretenzijas par to, ka pie etiķetes pieder neatvērties mūzikai, nedzīvot tai līdzi, jo tas taču būtu tik primitīvi un plebejiski.

Savukārt uz "Manowar" klišeju un naivuma pilno šovu pulcējās vairāk ļaužu, kā arī no tiem kādi 90% bija cilvēki, kam tas bija Dzīves Notikums - visi šie ādas vestēs ar motoklubu emblēmām tērptie gaļas kalni, kuri no sava nodokļus nemaksājušā nelielā biznesa Aizputē vai Valkā sagrabinājuši 2 x 65 eiras sev un sieviņai, kurus sieviņas nesa ārā pēc konča. Viņu acīs bija Tāda Laime. Kiča videoprojekcijas ar degošiem cietokšņiem, zibens šautrām un kailām sievietēm, dūmiem un uguni uz skatuves, basenes stīgu raušana un dāvāšana publikai - tas viss tik saldsērīgi atgādināja par nevainīgo pasauli, kad mēs visi bijām tīri un rokenrols bija dzīvs, ka es laimīgs kopā ar visiem ķērcu "hail and kill" un "we are worriors of the world".

Tricky 0 - "Manowar" 1.

Kāds paradokss! Tricky organizētāji dāvāja ielūgumus visādiem hipstrīgiem viedokļu līderiem, izvietoja reklāmas portālos, un likās - nu šim tak jābūt komerciāli veiksmīgam projektam, jo tas uzrunā maksātspējīgo hipsteru vidusšķiru. Ne tur bija daudz publikas, nedz emocionālā baudījuma. Kamēr "Manowar" organizētāji vienkārši pateica - būs! (nu labi - vēl pāris outdoorus aplīmēja un drusku SWH Rock pareklamējās), un visiem 40-50 gadīgajiem mūžīgajiem puišeļiem motoklubu ādas vestēs bija skaidrs - tas ir 65 eiro vērts. Un, protams, ka bija vērts! "Manowar" publika labi zināja, kas viņi ir vismaz šovakar - trū metal pīpl. Bet kas bija Tricky publika? Nekas.
 
 
10 February 2016 @ 09:47 am
 
pēc nakts zvana pie durvīm palasīju internetus, kā uzlauž durvis. no rīta paskatījos uz kaimiņu durvīm, un tur viss tieši tā, kā naktī lasīts. dekoratīvā plāksnīte noskrūvēta (jo bija noskrūvējama), bet atslēgas serde izrauta. tālāk, kā lasīju, esot tīri veiksmes jautājums 1) otru durvju nav vispār 2) ir, bet nav aizslēgtas 3) ir aizslēgtas, bet slēdzenē atstāta atslēga.
 
 
10 February 2016 @ 08:50 am
 
sapņi, uzmanies )
Tags: ,
 
 
10 February 2016 @ 08:45 am
 
Izkāp no komforta zonas, palaid mani apsēsties!
 
 
10 February 2016 @ 08:33 am
Ēnu diena  
Pusaudzis malacis, lepojos, izgrauzās cauri bardakam un iespējams dabūja labāko iespējamo risinājumu. Kaut man kāda lieka sirma šķipsna ir atkal klāt.
Bēēēt, lai arī visa šī ēnošanas padarīšana ir labi domāta un atbalstāma, tomēr kaut kā neadekvāti, ka pārdesmit tūkstošiem pusaudžu vienā dienā brīvprātīgi piespiedu kārtā jāmetas iepazīt darba kolektīvi, kuriem pašiem problēmas un pusaudžu bari liekas tikai par traucēkli. Kaut kā stipri atsit padomjlaiku iešanu uz fabriku kažokiem pogas skaitīt, visiem riebjas, bet vajag.
Labi vēl ja jaunietim vismaz pašam nojauta ko grib un ko varētu. Turklāt pieprasījums atbilst piedāvājumam. Bet šitas - skola liek un tad kaut vai asinis no deguna un vienalga kur, jo citādi paskaidrojums direktoram un pie lielā zvana, sasodīts...
 
 
10 February 2016 @ 06:52 am
 
kaut kā visu ko esmu saņēmusies pie sirds. un miegu pazaudējusi.

pateicības:
rīts,
pabeidzu lasīt newporta grāmatu par produktivitāti, kad tā padomā, es diezgan daudz lasu grāmatas par produktivitāti,
līst,
visi vēl guļ,
šodien iešu vingrot.
 
 
10 February 2016 @ 06:18 am
ko BBC tev nerāda  
http://www.veoh.com/watch/v100958706dgM8wMZd

lai arī kā kādam aizskartas nacionālās jūT'as un citas vietas, imho lielisks stāsts par UK

tas, ka LV izmantots kā fons, bet visas aktivitātes ņemtas 1:1 no ukrainas lieliski parāda, ka arī UK lasa starp jebkuras propogandas rindām un spēj izsijāt what iz what - situ plaukstas, lieliski! un lv vietā varēja jau būt kaut kāda mikropodija, bet ta jau nebūtu tas, vai ne?