28 November 2014 @ 01:21 am
 
viennozīmīgi labā lieta šajā dzīvesvietā ir platība. dzīvojamajā istabā var nolikt normāla izmēra slidkalniņu un tas netraucēs.
šodien nopirkām lapiņas un dzīvist. vismaz vairs nav pagalam tumšs. man gan ļoti trūkst centrālais gaismas ķermenis griestu vidus rajonā, bet nu ja nav, tad nav. un rītdien derētu gan savākt māju, gan izvārīt piparkūku mīklu, gan arī uztaisīt dažas kreppapīra "bumbas".

šovakar, savukārt, griežu sneigpārsliņas. izrādās, daudz labāk sanāk, ja dara to pēc paraugu līnijām.
 
 
28 November 2014 @ 07:37 am
 
vēl vieana lieta, kas man patīk jau pieminētajā yamanote līnijā ir info ekrāniņi virs visām vilcienu durvīm, kur staciju nosaukumi lasāmi arī latīņu alfabetā + līnijas plāns un info, pēc cik ilga laika kurā stacijā nokļūsi.
ueno parks ir apskates vērta vieta. svētvieta, pagoda un templis (savādākā stilā kā vairākums, ko līdz šim esmu redzējusi), kā arī zoo, featuring big panda (šim man gan laika nebija). vismaz pusi dienas te var pavadīt mierīgi. otrpus stacijai esot iepirkšanās vietas un tālāk vēl tempļi da svētvietas līdz pašai upei, kur varot paņemt kuģīti līdz ostai, bet tam man šoreiz laika vairs nav palicis.
par pārējo citkad, kad būs kad uzdrukāt...
jāpošas uz lidostu
 
 
28 November 2014 @ 12:20 am
 
Mēs no teātra.
 
 
28 November 2014 @ 12:14 am
Atrodi savu attīsības fāzi...  
Esam tikuši līdz citātiem bildēs...

Tags:
 
 
 
27 November 2014 @ 11:42 pm
groningene  
nevieta nekurienes vidū, kuras dažās, bet haotiskajās ielās tumsa sacenšas ar mmiklu, aukstu vēju, kas pūš reizē no visiem virzieniem. ideāla mūsdienu ekranizācijai kādam lavkrafta stāstam. interesanti, ka neesmu redzējis vēl nevienu vecu cilvēku (bez konferences dalībniekiem), laikam apēsti vai kā.
konference arī ir ok, bija daži referāti, kuru laikā nelasīju via jz. vistu_zaglis atrasto goldfinch (sāku lasīt amsterdamā un likumsakarīgi pirmais teikums mani sabradāja, tai skaitā kīnotes no lērsena (tās dēļ vien bija vērts atbraukt) un toma šipija, kurš ir aptuveni pasaulē galvenais tolkīna speciālists. pusdienas gan nebija ok (sviestmaizes!), bet vakariņas luija XV restorānā to nedaudz kompensē.
drusku drudzis traucē priecāties par paša raito uzstāšanos, šoreiz, ta daaa, ca 18. gadsimta tiesas zālē.
 
 
27 November 2014 @ 11:49 pm
 
Tagad, kad pēdējo reizi Jūrmalā biju, braucu pa ielu vakarā un bija spilgts zibsnis ceļmalā, tā arī nesapratu, kas tas ir. Fotoradari tak ir tikai tajās konkrētajās vietās, vai ne? Nu nevar tie atrasties kaut kur mistiski pēkšņi citur?
Tags:
 
 
27 November 2014 @ 10:38 pm
 

hor )
Tags:
 
 
27 November 2014 @ 10:33 pm
---  
Radio koris un Sinfonietta Domā. Ļoti, ļoti klasiski, priekš abām šīm ar laikmetīgās mūzikas izpildīšanu apmātajām formācijām pat perversi klasiski - tik milzum daudz Baha! Bet man kā vienkāršam cilvēkam tieši tas arī patika. Beigās uz Mateja pasiju pat asara sāka skriet acī. Pa vidu ļoti skaists (bet, diemžēl trakoti īss) instrumentāls Pērts - veltījums Atonas klostera arhimandrītam. Mēs tieši uz Atonu šovasar neaizbraucām, bet Meteorā bijām, tāpēc fišku labi nojaušu. Un Kančeli šūpuļdziesma Saulei - bezgalskaisti.
 
 
27 November 2014 @ 09:23 pm
 
Pārsteidz radio Oira (pagaidām 8 klausītāji, such folk, much kokle, wow): http://www.folkradio.lv/
 
 
27 November 2014 @ 09:44 pm
no boksa ābeces  
par mikiju rurku, kas cīnīsies ringā pēc 20 gadu pārtraukuma
ja čuvaks savos 60 izskatās tik brīnumainā formā ar kubikiem un muskuļiem

sakačātām kājām n'shit

viņam nav ne mazāko izredžu vispār uz kaut ko
superbokseri gados izskatās pavisam, pavisam savādāk
 
 
27 November 2014 @ 09:18 pm
 
"In some regions, we're testing a Buy button that helps people discover and purchase products without leaving Facebook."
 
 
27 November 2014 @ 09:12 pm
 
Nesaprotu kā, bet vai nu esmu palicis galīgi truls, bet teātris mani vairs neaizķer, bet arī nekaitina, vienkārši skaties kā uz statisku bildi. Bet varbūt tiešām konkrētā izrāde ir galīgi "garām"? Rakstu "ir", jo šobrīd rit otrais cēliens, un manis tur vairs nav, hihi.
Tags:
 
 
27 November 2014 @ 09:00 pm
 
vai kāds ir aptaustījis/darbojies ar lenovo m30-70? kādi iespaidi? kurā bodē tam var pieskarties pirms iegādes? vai labāks tomēr ir dell vostro 5470?
 
 
skan: Tripswitch
 
 
27 November 2014 @ 08:48 pm
 
DELFI. 48% uzņēmumu darba devējs nav novērtējis paslīdēšanas un paklupšanas risku darbiniekiem un nav veicis preventīvus pasākumus, lai tos novērstu.
 
 
27 November 2014 @ 08:37 pm
Pirmdien iznākšana no meža  
Es IG pazīstu pavisam nedaudz, tāpēc viņa nevarētu būt šajā draugu grupā. Un varbūt nemaz tā īpaši nelasa Cibu. Bet viņa tomēr ir klāt, jo tas, kā mani Doma dzejkoncertā noblieza no kājām "Migla", ir viena no lietām, kas vispār ļauj notikt visam tam, kas notiek. Tad nu, priekā, citēšu pēdējo pantu!


Tā nu ir migla, bērniņi, tā nu vienreiz ir migla.

Un man nav nekā cita, izņemot šo drausmīgi nobružāto un kodīgo, stiegro mēli un pirkstus, kas raksta šos vārdus ekrānā kā ezera lāmā.

Es eju no meža laukā. Un lūdzu, jums, bērniņi, jūs, kas savās ģimeņu vasarnīcās, viesistabās, uz mašīnu aizmugurējiem sēdekļiem, savās laulāto gultās, jūs, visu dzimumu bērniņi, kas kaut kādās pirtīs, piedzērušies un apnarkojušies, jūs, bērniņi, kas izdzīvoja, es jums saku, tik tiešām, tas ir riktīgi bailīgi, un tomēr – nāciet reiz, lūdzu, laukā.

Vai arī pagaidiet, esiet pret sevi saudzīgi.

 

Bet es tikmēr sākšu te klusiņām elpot.
 
 
27 November 2014 @ 08:36 pm
 
 
 
27 November 2014 @ 06:09 pm
 
DELFI. Šajā nedēļas nogalē notiks Jeruzalemes Svētā Kapa bruņinieku ordeņa Latvijas nodaļas dibināšana un pirmo biedru iecelšana bruņinieku kārtā. Šāds notikums Latvijā nav bijis jau vairākus gadu simtus. Visdrīzāk kopš laika, kad tika likvidēts Livonijas ordenis.
 
 
27 November 2014 @ 06:03 pm
 
Izrādās, ka meita prot skaisti arī no pudeles dzert, nevis tikai ietecināt mutē ūdeni un tūlīt to laist pāri lūpai, saslapinot sevi un visu sev apkārt. Dzēru šodien jāņogu zaptsūdeni tādu pavisam vieglu un sīkā patrāpījās blakus un viņai jau arī vajag to pašu ko man (parasti jau dzeru ūdeni no glāzes un ar Helmi padalos), iedevu viņai arī pagaršot. Jā, nu nav jau labi dot pasaldu dzērienu šitā viņai, bet nu šodien tāds izņēmums notika. Ielēju pudelē 60ml un viņa visu smuki izdzēra, guļot uz muguras.
Pēcāk ielēju ūdeni, mhm, vecais joks atkal klāt ar laišanu gar lūpu. :D Žipčiks mazais.
 
 
27 November 2014 @ 05:08 pm
 
šajās dienās lielākā greznība, kāda man ir – apsēsties tukšu galvu un pablenzt sienā
nedzēsiet savus cibas ierakstus, es viņus lasīšu kaut kad decembra vidū