25 January 2021 @ 08:07 pm
 
Virdžīnijai Vulfai šodien dzimene starp citu: http://www.kinobize.lv/jaunumi/majas-kino-orlando
Tags: ,
 
 
25 January 2021 @ 05:36 pm
 
pirmā diena ar viedaproci: vērtīgi,
visu laiku pienāk tādas ziņas kā "you have 8 new messages in 3 chats"
 
 
25 January 2021 @ 05:20 pm
 
Bērnībā ar tēvu kopā skatījos bojevikus. Man patika just līdzi labajiem un dikti gribējās lai tie vinnē. Diezgan drīz gan man paskaidroja, ka daudzās filmās sitās sliktie pret citiem sliktajiem. Žēl gan ka liela daļa cilvēku vēl tic tam, ka ir labie un sliktie un gaida laimes lāci
 
 
25 January 2021 @ 04:39 pm
 
nav ne lustes, ne spēka mīt pedāļus, toties ir iesnas un šūšanas kursi zūmā šodien no 18.00 līdz 21.15; kas tā par katorgu, man jau nepatīk.
 
 
25 January 2021 @ 04:34 pm
 
Pēdējā laikā ļoti biedē neaugšana - vienas un tās pašas trajektorijas, vieni un tie paši cilvēki, saziņa, rises, kalki un klišejas. Murkšķa dienas sajūta un vienatne to visu pastiprina desmitkārt. Es gribētu iesviest sevi pavisam citā orbītā, bet no savas istabas tas neizdodas.
 
 
25 January 2021 @ 03:19 pm
 
un vēl šorīt es pamodos gandrīz ar kliedzienu, jo sapnī vecākais (mans gudrais lielais) bērns muti mazgāja wc podā. es gan sapratu, ka tas ir sapnis, apināti to izbeidzu, bet jaunu nevarēju izdomāt un pamodos pēc domas 'jāmostas augšā, forša sapņa nebūs'
mani pilnīgi kratīja drebulis, nobijos, ka temperatūra :D
 
 
25 January 2021 @ 02:28 pm
 
Tiesiskā valstī bloķēt kontu (bankas, plašsaziņas) drīkstētu tikai tiesa vai neviens.
Iespējams, jābūt soctīklu sabiedriskajam regulejumam.
 
 
25 January 2021 @ 02:16 pm
pease porridge in the pot 9 days old  
Vai var kaut kā izlabot pārāk šķidru/zupveidīgu šķelto zirņu putru? Zirņi jau izšķīduši, bet zupa nebija šīs aktivitātes mērķis. Paldies!
 
 
25 January 2021 @ 11:54 am
 
kaut kas ir jādara ar "50-gadīgo vīrieti" - šis tēls un tā konotācijas manā pasaules uzskatā nemainās jau, hmm, 20 gadus, pa šo laiku es pati esmu daudz tuvāk šim vecumam, un daudzi mani draugi jau ir nokļuvuši šajā vecumā, bet es joprojām vainoju "50-gadīgo vīrieti" netaisnīgu sabiedrisku sistēmu uzturēšanā, kā arī nekādā veidā nespēju uzskatīt par seksuāli vai romantiski interesantu. viņam vajadzētu novecot kopā ar mani, kļūt par 70- gadīgo vīrieti, bet to es nespēju, jo tas jau tad būs vecs vecītis, pret kuru man ir tikai vissirsnīgākās jūtas.
 
 
25 January 2021 @ 12:17 pm
 
nu labi, ciba karas, bet google translate kāpēc neiet? kas šī ir par pirmdienu?!
 
 
25 January 2021 @ 11:58 am
strazds  
jau otro dienu strazdu puisis nav manīts. cerams, ka līdz ar pieaugšanu nav apēsts. :(
upd. ha, atlika padomāt skumji, lai strazds būtu klāt.
 
 
25 January 2021 @ 10:08 am
 
Klusais cerību laiks.

Cerība numur viens ir par to, ka solītais ūbermegasniegs ies secen. Man tas absolūti nav vajadzīgs, krakšķoši jumti ir kaifs zem vidējā, labprāt iztikšu bez.

Cerība numur divi bija par to, ka kovīdija prieki šogad beigsies. OKēj, tā pagaidām vēl turas ar mazo pirkstiņu pie kraujas malas un vāri spiedz, ka re, pagājušā vasarā viss nogāja pa nullēm, tad jau atkal būs labi, neskatoties uz nevakcinēšanos. Vai arī, viņa pīkst, slīdēdama uz bezdibeņa pusi, tūlītās eņgeļi pār Latviju izkaisīs vakcīnu kalnus, ielās un tīrumos iznāks ārsti, medmāsas, veterināri un zootehniķi un sapotēs mūs visus trīs fantastiskās dienās.

Jap, tāda jokdare ir šī mana cerība numur divi.

Cerība numur trīs ir par to, ka sliktāk jau nebūs.
 
 
25 January 2021 @ 10:12 am
 
Ieraudzīju TVNET virsrakstā 'sprāgoņa' un gauži novaidējos. Es reāli izjūtu normālas informācijas badu. Es neesmu gatava maksāt par maksas versiju ne viņiem ne delfiem, jo tās šausmas, kas bezmaksas versijā parādās ne tikai virsrakstos.. brīžiem tur pat nevajag normālu redaktoru, pietiek tekstam uzlaist spellčeku un lieku reizi pārlasīt.

Pirmajā kursā man bija viens kolorīts pasniedzējs, gan jau tviterī esat satikuši, vārdā nesaukšu, un viens no 30 testa jautājumiem bija 'Gājputni rudenī lido: a) bāros, b) uz bāriem, c) baros.' bija gan vēl šāda tipa jautājumi, bet tos vairs neatceros un arī šajā bija gana daudz nepareizu atbilžu
 
 
25 January 2021 @ 09:34 am
 
NOOB vs PRO vs GIRL
(Simona pēdējais skatītais video; nākamais līmenis pēc HACKER vs GOD)
 
 
25 January 2021 @ 09:39 am
 
esmu pasākusi pēdējā laikā dzert "nakts tēju" vakaros. un ko es varu teikt - pēdējās vismaz četras naktis es guļu kā lācis ziemas miegā! bez pārtraukumiem, kādas 7 stundas miega! totāls win! 
 
 
25 January 2021 @ 03:04 am
 
Youtubes rekomendācijās parādījies reāli atbaidošs saturs, psihiatriskie pacienti, kaut kādi 50 gadu mācību filmējumi. Kā man tikt vaļā no šīm rekomendācijām?
 
 
25 January 2021 @ 12:46 am
 
LCD Soundsystem - oh baby (Official Video)
Tags:
 
 
24 January 2021 @ 11:33 pm
 
Kopš uzzināju, ka ir tāds stieplītes pinuma veids kā 'dzīvības koks' tādu gribu vienkārša smuka akmens kulonam. Es gan atkal esmu utu noēsta, bet varbūt šī ārkārta, kad veikali ciet nāktu par labu, jo pēdējā reizē, kad Ģertrūdes ielas stūra akmeņu un ko veikalā gribēju nopirkt kaut ko ļoti smuku, man nepārdeva. Nu tā, ka vispirms uzdeva visādus neiejūtīgus jautājumus par dzimšanas datiem un tad pateica, ka man tas akmens neder, bezmaz uzlikšu un nogāzīšos beigta, izgāju reāli apvainojusies thankyouverymuch. Es pat vairs neatceros kas tas bija ko man nedeva, bet rūgtumiņš palicis :D
 
 
24 January 2021 @ 11:10 pm
 
Bēbīšu grāmata par Beiesa varbūtības teoriju jau sāk kļūt sarežģīta
 
 
24 January 2021 @ 10:11 pm
 
Viss mans viedums attiecībās ar cilvēkiem nāk no attiecībām ar bērniem
Šodien, piemēram, atcerējos, ka tad, kad viens tevī vispār neklausās, aiztaisa ausis un nonstopā ļerkšķ uz riņķi, vienkārši vaig likt viņu mierā un neklausīties - kas ir tikai godīgi, nevienam nekaitē, nevienam nav jākliedz, nav jābēdājas etc.. Ja tas viens sagribēs reālu sarunu, tad agri vai vēlu apjēgs, kā pie tās nonākt. (Ja nesagribēs, jeij, vairāk laika nekrāmēties ap bērniem etc.!)