02 December 2015 @ 06:53 am
 
http://youtu.be/nh0BgFM0ogc
re, šitas čupakabra, mazais ārzemju rūķis šamanis tagad ir mans draugs un plāksteris, man gan iesākumā vienměr uznăk bišku tāds tākā raudiens, jo mūzika bědīga un pats fakts, ka lien tagad glābties pie kautkāda sveşa onkuļa, kasnekote v vispār nav parădā un vispār bez kāda pienākuma tev līdzět. kautkāds čupakabra, tātad, sěž kādā siltā smaragda pilsětā un mīļā balštelě stāsta renčikam no kaukādiem vispār dirsā ziemeļiem kā šim vaig spīdět, unja spīděs, ta viss pāries. Vislabāk man patīk tā daļa, kur vińš man stăsta, ka es esmu tumsa, dievi, děmoni, putekļi, okeăns, saule un četri debesu virzieni vienlaikus. Jā, fak, bet, čupakabra, es akal esmu atsākusi pati nosevis mosties sešos, manganšķiet, tas vairāk saistīts akal ar čurelību, betbļā, šitas viss bija jau vienreiz, ďū not vant atkal. Labrīt!
 
 
02 December 2015 @ 01:47 am
2015  
šis ir pilnīgs baltās maģijas un melnās maģijas gads
Tags:
 
 
skan: David Tagg - Desperate Air
 
 
02 December 2015 @ 12:55 am
Šķiet pa desmit gadiem šī ir pirmā reize. Nu tad lai iet!  
Kas šodien ir mainījies? Nekas!

Un šķiet, ka šobrīd es atkal eju uz to pašu sapišanos meistarībā. Tikai apzināti.

Šorīt pamodos, padomājos pāris domas un galvā sāka skanēt šī dziesma. Nu lab, tad jau šodien jāpaklausās arī pārējais.

Manā istabā nav apkures, man ir auksti, un es nevaru aizmigt. Vēl es šodien uzzināju, ka cilvēki mani nesaprot.

Šodien viss besī. Brīvdiena.

Šodien nejauši uz ielas satiku 3 pazīstamus cilvēkus (dažādos laikos, dažādus cilvēkus, kz+l tuvējā krogā neskaitot). Ražīgi.

Reizēm ir ahā momenti. Reizēm ir oh... OOOHHH!! momenti. Reizēm ir momenti, kad gribas dauzīt galvu pret sienu, ka neesi pamanījis ko tik būtisku/atšķirīgu.

Fak. Es tomēr iespējams nemaz netikšu mācīties, to, ko noskatīju. Stulbi.

Fiziski esmu atpakaļ, mentāli gan ne. Dziļi sirdī es esmu drāmas karaliene.

Šodien esmu sanīkusi, bet atceros sestdienu un svētdienas rītu, man šķiet, ka man ir ļoti, ļoti paveicies. Un paveiksies vēl kādai citai pēc manis.

Smart&kind. Tas tiešām ir tas čaļu tips, kuriem jau mazliet automātiski pieder mana sirds.

Mans pēdējais filmu ieraksts bija... pavasarī. Tas ir tā kā kādu laiciņu atpakaļ.
 
 
02 December 2015 @ 01:03 am
Lellīte bez maskas.  


"We know a place where no planes go
We know a place where no ships go
Hey!
No cars go
Hey!
No cars go
Where we know

We know a place where no spaceships go
We know a place where no subs go
Hey!
No cars go
Hey!
No cars go
Where we know
Hey!
Us kids know
Hey!
No cars go

Go!
No go!

Between the click of the light and the start of the dream
Between the click of the light and the start of the dream


Little babies?
Let's go!

Women and children?
Let's go!

Old folks?
Let's go!

Don't know where we're going"
 
 
skan: Arcade Fire - No Cars Go
 
 
02 December 2015 @ 12:29 am
Mečtaj o čem ta boļše.  
līdz jaunajam gadam vēl plānā daudz izdarīt, tomēr kaut kā pats no sevis rezumējas šis gads
noskatījos visas adrešu epizodes, biju redzējusi tikai vienu. brīžam skumdina, kā cilvēki, kas nav tik izglītoti izsakās par arhitektūru, bet kopsumā tā ir tik interesanta un aizraujoša. tikai pamazām apjaušu, kā par arh. var runāt un kā par to vajadzētu runāt publiski, tas tik daudz pastāsta par pašu runātāju. cilvēki ar savu būšanu vidē, telpā, savā mājā, darba vietā. dēl tā vien, lai to spētu apzināties un izprast ir vērts dzīvot.
rezultātā vēl vairāk apzinos pati savas domāšanas robežas, cik ļoti esmu pieradusi knapināties un baidos atdzīt, ko vēlos, jo kas gan man pienākas? bez visa tak var iztikt, izdzīvot. taču, lai kaut ko radītu ir jāsniedzas pāri par ierasto ikdienu un materiaļajiem ierobežojumiem, jo tie lielā mērā ir paša radīti. Mečtaj o čem ta boļše, teica g. uz ax. kad viņs vēlējās tikai mēteli. to arī varu teikt uz sevi. piezemēties taču varēs vienmēr, varbūt pat neizbēgami.
+ mani mūžīgie, varbūt, iespējams. skaidrs, ka negribas noteiktību, tā ir atbildība. mani biedē objazaķelstava un ideālais pastāvēšanas stāvoklis būtu ņeobjazaķelņij, bet tad jau arī nekas neontiek, tikai nejaušības.
vairāk drosmes atbildībai, skaidrāku domas līniju, apčikināšanās tā vai tā sanāks.
 
 
01 December 2015 @ 11:42 pm
 
Tikai darbs un mājas, bet nedēļas nogalē atkal sajutos kā cilvēks

happy place )
Tags: ,
 
 
01 December 2015 @ 11:51 pm
Dāvanām zobos neskatās.  
No "vīra aizvietotāja" (???) tapa maska lellei.

Un Andrītim ir faking sūdīga kamera. (Gribēju nest Kārlīti uz darbnīcu nomainīt saplēsto stiklu, bet superdarbnīca aizvērusies.. Lūk, kur var nomainīt stiklu Nokiai 808?)
 
 
skan: She Wants Revenge - Tear You Apart
 
 
01 December 2015 @ 11:38 pm
Sliktas austiņas  
Labsvakars,

Vai kāds ir mēģinājis ar panākumiem atdot fiziskā veikalā pirktu preci ar iemeslu 'nepietiekama kvalitāte'? Stāsts ir par austiņām, kurām skaņas kvalitātes ziņā iekabina pat Supernetto lētākās, lai arī šīs ir citā cenu kategorijā. Tikai pie maksimālā skaļuma tās ir cik necik klausāmas, baudāmas gan ne. Mēģināt cīnīties, vai labāk uzreiz skatīties ko jaunu?
 
 
01 December 2015 @ 11:31 pm
Decembris  
pain is just a waste of time
 
 
01 December 2015 @ 11:27 pm
 
un vēl es nopriecājos, ka esmu resna, jo būtu nopirkusi mēmās šausmas vismaz 3 gab. fliteru maikā es izskatījos vai nu pēc zivs vai resnas zivs. sarkanajā kleitā uz viena pleca pār kuru karājas ļerpata kā toreadora vicināmais un uz vienas krūts mākslīgie rubīni tā arī tiku iekšā - ar vienu krūti, un rūtaino blūzi ar baltu žabo, izšuvumiem, apdruku un dimantiem nebija vērts pat laikot, tā lai paliek kādai slāviskai sliekai.

toties krāsu terapija uz visiem 100 %. un tur bija tik daudz kolosālu drēbīšu austrumu rakstos, hipiju rakstos un ar nierītēm, ka jūtos reāli dvēseli veldzējusi
 
 
01 December 2015 @ 11:21 pm
 
biju drusku iepirkties. nopirku sev dažas lietas savā mīļākajā krāsā un svītrainu zili zaļu kleitu ikdienai. un garu vesti - siltu, mīkstu adījumu, tādu pūkainu. un jaku uz kuru es kāri noskatījos jau vismaz divas reizes un vienu arī piemērīju. un nopirku baltu siltu šallīti ar sidrabainu stīdziņu. un kleitu ikdienai savos mīļākajos toņos, kas mājās atnākot gan izrādījās tunika. un jostu ar spīzdīgiem kristāliņiem. tas saucās noveicās ar ķērienu humpīšos, man tieši vajadzēja atjaunot garderobi, gribējās drusku krāsu. un cepuri! es sev nopirku plānu košu cepurīti, jo baltajā beretē es jūtos garlaicīga un veca (ir man tāds komplekts par beretēm kas nav milzīgas un beretīgas. un tādas piestāv māgsliniekiem, līdz kam, kā zināms, es nepavelku)
lol
 
 
01 December 2015 @ 11:02 pm
 
Līzes iniciācijas ballīte, es tā ceru, patika visām iesaistītajām pusēm, brālēns Jndržiks konsultēja jauniešus dzeršanā un pīpēšanā, Bļanna konsultēja dzīvē. Bija dejas, prāta spēles un vispārēja saviesība, dīķī ielīda tikai daži, un tas varēja notikt, kad ledus dažādās nozīmēs bija tapis salauzts, vemšanas gadījums bija tikai viens un tas pats kulturāls, un liecināja par lietotāja morālo stāju. Kā vienīgais nopietnais starpgadījums kvalificējas Līzes lidojums pa trepēm ar secīgu kājas dauzīšanu. Līzei uzdāvināja ķeblīti, kur pakāpties, lai būtu garāka, prezervatīvus, lubrikantu, tīģera vanziju un citas noderīgas mantas. Rasols palika pāri pat nesamaisīts, un tagad mēs ēdam rasola sacepumu ar sieru. Vakar bija siltie kartupeļu salāti. Nu...laikam neieteikšu, lai gan pēdējā deva, ko ēdu būdama badā likās pavisam ambrozijs, ko domajies. Komanda gan zaudēja spēli, kurai, liktenim aiz ieraduma darot gauži, bija piekritis notikt nākamajā rītā, taču galvenais jau ievērot olimpiskos principus. Vārdu sakot, Viva Cuba, un nepiedāvājiet man rasolu nekādos agregātstāvokļos.
 
 
01 December 2015 @ 10:54 pm
Victoria  
Palaidu kaut kā garām un nemāku īsti atrast iepriekšējās rādītās filmas - http://www.imdb.com/title/tt4226388/ šis ir Latvijā uz lielajiem ekrāniem jau rādīts vai nav?
 
 
01 December 2015 @ 10:53 pm
 
- nevar jokoties, tumšs taču.
- ?
 
 
01 December 2015 @ 09:12 pm
 
Man patīk Eimija Šūmere gan kā personība, gan pēc izskata, bet tvnet žurnālisti gan nemaz: http://www.tvnet.lv/izklaide/pikanti/586304-komike_eimija_sumere_sper_drosmigu_soli

Kaut arī Eimijas bilde ir steitments, tomēr tas nebūt nav drosmīgs solis, bet drīzāk gan "pirmās pasaules valstu drosmīgais solis-popsa". Drosmīgs solis ir sievietes, kuras nofočējās ar savām rētām pēc krūšu noņemšanas operācijas krūšu vēža dēļ. Drosmīgs solis bija arī vienā Kanādas laikrakstā izlasītie 9 Amerikas iedzimto sieviešu stāsti par vardarbību viņu vidē minot savus vārdus un foto (izņemot divas, kuras atstāja anonīmas, jo žurnāls raizējās, ka šo divu sieviešu atklātība varētu viņām smagi maksāt ņemot vērā to, cik nomaļā un mazā miestā viņas dzīvo).

Man pašai visvairāk patīk Serēnas bilde.
 
 
01 December 2015 @ 10:01 pm
Sava proza!  
Humpalu karaļvalstī iepirku dāvanas mammām. Iespējami bezgaumīgi, bet mani piedur. Šite gājušas par 24 naudām gb, bet pie mums 2,50 (1 gb. vēl palika). Puķītēm krāsu terapija, hah. Novīlos pie momenta, ka tie vienkārši nespīd balti, bet maina ziemeļblāzmu, kuru var iepauzēt.
No depo atnācu ar visu ko vajag un nevajag. Zem tā, ko "nevajadzēja" slēpjas tas, ko vajadzēja.

Un uztaisīju atmosfērisku lampiņu. Pie šīs darbības savainojoties veselas divas reizes. Ideju nošpikoju no jaunās dzīvokļa kaimiņienes lampas, kuru viņa atmosfērīgi atrādīja feisbukā, neesmu vēl jautājusi, kur tādu ņēma, bet man sanāca labāk, jo tā, kā gribēju es - bez abažūra. Rīt jānopērk apaļāka spuldzīte, pie pašreizējās vāciņu nevar uzlikt ciešāk. (un kad vāciņu noņem, tā pilda jau kaut kādu jēdzīgāku funkciju) Šā labāku versiju dāvināšu Sirds mammmammītim.


 
 
01 December 2015 @ 09:42 pm
 
Skatos, septembrī es te tulkoju Krivadi, un bija toreiz totāls bļaģ jo norāvu laimesslimību. Pēc antibio kursa (par kuru gan usa saka, ka placebo palīdz tikpat, http://www.cdc.gov/lyme/postlds/index.html) asinsainā antivielas tikai pieauga, un tagad jau nedēļu neesmu īsti varējusi piecelties no gultas. Ir iemests āķītis arī Stradiņos, kur pēc punkcijas ar pretsāpju paketi mani palaida mājās. Tagad kā tāds alķīmiķis lasu par sudraba esencēm un debestiņu tragantzirni, kas augot dzelzceļa malās. Mierinājums visos pieredzes aprakstos ir, ka viss vienmēr pāriet.
 
 
01 December 2015 @ 09:37 pm
 
stoya džeimsu dīnu ir apsūdzējusi izvarošanā pornofilmas uzņemšanas laikā. tieši tik trausls ir porno.
 
 
01 December 2015 @ 09:24 pm
 
un uz KUNCENDORFS UN OSENDOVSKIS laikam nav vairs variantu?
 
 
01 December 2015 @ 08:21 pm
 
piedodiet, to tiešām nav interesanti lasīt