28 September 2016 @ 12:32 am
 
Sasmeereeju aizmigusiem beerninjiem peedas ar terpentiinu un tagad viss smarzho peec tautu dejaam jeb kultuuras namaa parketiem
 
 
28 September 2016 @ 12:25 am
 
Es esmu leļļa pusē! #žesuilellis
 
 
28 September 2016 @ 12:22 am
 
Ņemot vērā, ka par Trampu fano alternatīvi apdāvinātie (vismaz Cibā), par tavu izvēli nemaz nešaubījos.
 
 
27 September 2016 @ 11:48 pm
Nedaudz par trampiem un klintonēm.  
Man ir gaužām vienalga, kurš uzvarēs ASV vēlēšanās, taču lokālā inteliģence tik ļoti par to satraucas un man tik neticami šķita no apkārt virmojošās informācijas, ka ASV ir sadalījusies divās striktās nomentnēs, no kurām vienā ir pilnīgi deģenerāti, kas grasās balsot par Trampu, bet otrā ir sapulcējušies gaišākie prāti, kuri balsos par Klintoni, ka nedaudz ieskatījos pirmajās Klintones un Trampa debatēs. Debates gan vēl nenoskatījos pilnā apmērā, tikai sākumu, turpinājumu skatīšos pirms gulētiešanas un tas nebūs drīz, taču kaut kāds viedoklis man jau ir.

Ja abi pretendenti piekrīt, ka viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir jaunu darbavietu radīšana un vispārējā dzīves līmeņa paaugstināšana, viens stāsta, ka vajag nolaist zemē nodokļus un mēģināt atdabūt atpakaļ ražotājus, kuri masveidā pamet ASV, lai pārceltos visur citur(minot konkrētus piemērus), kā arī, ka jāpārskata starptautiskie tirdzniecības līgumi, lai vairāk aizsargātu lokālos ražotājus un jādiņģējas ar Ķīnu par juaņa vērtību, bet otrs saka blablablablablabla investēsim izglītībā un vidusslānī, veicināsim mazo uzņēmumu radīšanu, jo tur ir visas darba vietas, kā arī panāksim, lai uzņēmumu peļņa nonāk arī līdz strādniekiem, nevis tikai līdz īpašniekiem un vadībai, tad, balsotu par to, kurš runā par tautsaimniecību, nevis sociālismu ar totalitārisma iezīmēm, proti, es balsotu par Trampu.
 
 
27 September 2016 @ 11:53 pm
 
Simons kopš šodienas lalina daudzveidīgas zilbes bababa, vehvehveh un ļē. vakarā nevis vienkārši činkstēja, bet dusmojās tādā kā tīri vai somugru valodā.
 
 
27 September 2016 @ 11:50 pm
 
aizvēru šķirkļus "džudo klubs", "balets bērniem", "ratiņi ss.lv"
 
 
27 September 2016 @ 11:41 pm
 
Goda vārds, dažreiz man par savu cibu uznāk tāds pohujs, ka brīnos - ko es iepriekšējā dienā esmu domājis, rakstot tādus postus, ko kāds komentēs? Ar domu, ka es noteikti negribēšu atbildēt uz komentāriem, un tāpēc visi domās, ka esmu lohs, un es raudāšu. Kaut kas uz to pusi noteikti ir. That said, es izlasu visus komentārus. 

 Atradu ļoti interesantu "how to shill properly in interwebz?", t.i., kā, teiksim, Kremļa cilvēkboti postē noteiktos forumos (esmu ievērojis, ka pirms gada viņi sāka uzdarboties ļ.aktīvi, un dažos tas notiek joprojām). Smieklīgākais, ka tiešām viņu maniere(s) atbilst šim manuālim:


Official guide: how to be an efficient political troll )
 
 
27 September 2016 @ 10:35 pm
 
Ir tāds paradokss: kolektīvais stulbums, kas visus sanaido, visus arī samierina
 
 
27 September 2016 @ 08:11 pm
just a quick bum tap  
man ir lajk 5 minūtes, kad beidzot neviens nerunā man sejā un nelūr pār plecu, lai fiksiņām izrakstītos cibā. dzīvot ar puikām ir ļoti jauki, bet man te nav, kur īsti nolīst vai noslēpties un kriss ir tāds drusku clingy un tarkš kā neizslēdzams rādiō. arī darbā īsti nav miera. pāris nedēļas apukaļ kaķutante no rīta neapmierināti iestampājās birojā, ar švunku iezvēlās krēslā un ilgi ilgi purpināja zem deguna kaut ko tur savā nodabā. kad natālija piedāvāja tējas, tad kaķutante beidzot eksplodēja krāsainā huiņas salūtā par to, kur viņai no visiem viss vissūdīgāk, jo viņa sēž pašā galda galiņā'i, prom no visas civilizācijas un vitālās ikdienas klaču devas, un es uzreiz tāda "ko, ko? no tavas sēdvietas neko nevar dzirdēt un nevienu nevar redzēt? oh my, cik nelāgi, negribi mainīties? :))" lol. kaķutante, protams, izkusa un es beidzot esmu tikusi prom no pārējiem kolēģiem, kas visi ir jauki cilvēki, bet tās klačas mani nahuj neinteresē un klusumā varu nogāzt vairāk vezumu. visu ko jau tomēr dabūju dzirdēt, bet vismaz varu izlikties, ka šo un to, pēc izvēles, nedzirdu un galnais - drīkstu nepiedalīties un mani par to liek mierā. mums gan nodaļā ir jauniņā, keita, kas ir [gara nopūta] atsevišķs stāsts.

vēl es šodien apskatīju pavisam jaunu smuku māju, kuru man izrādīja saimnieks un potenciālais mājasbiedrs vienā persōnā. jūtas ļoti dalītas, jo es nezinu, vai es varētu dzīvot ar kādu, kuru gribās vest uz randiņu, that'd be awkward. alsō, zomg, cik sen nav bijis tā, ka jāsarkst. uuuuun post over, puikas ir atpakaļ.
 
 
: fml
skan: Rage Against The Machine - Renegades of Funk <3
 
 
27 September 2016 @ 10:06 pm
 
Sastiepu pagrabā piecas kastes ar āboliem. Vajadzētu pietikt gan pašiem, gan peļukiem.:)) Tik nez kā lai šos iemāca apēst vienu ābolu un tad ķerties pie nākamā...;) Jaunākais katru vakaru sūta bildi ar vakariņu porciju. Laikam tā ir atbilde uz manu sacīto ka izskatās pārāk izkāmējis.:)
 
 
27 September 2016 @ 09:46 pm
 
Ar ko dzert melno balzāmu.
 
 
27 September 2016 @ 09:24 pm
psc  
"Latvijā bērnus uzskata par zemākas klases patērētājiem - radījumiem, ar kuriem var eksperimentēt"
 
 
27 September 2016 @ 07:22 pm
atvasara, sievu vasara  
ārā ļoti mīlīgs - +23 grādi, saulains un tāds būšot visu nedēļu.
 
 
27 September 2016 @ 08:13 pm
27.septembris (bezē, bēres, elizabete, sidrs)  
 
 
27 September 2016 @ 07:29 pm
 
Manta - Kūkojam
Tags:
 
 
27 September 2016 @ 07:10 pm
 
Vai jums nekad nav radusies vēlēšanās palūgt pārdevējai uzrādīt pasi, lai pārliecinātos, ka viņa ir pietiekami veca un drīkst pārdot alkoholoskos dzērienus?
 
 
27 September 2016 @ 06:41 pm
 
Tas varētu būt grupas nosaukums - "Veģetāriešu dusmas".
 
 
27 September 2016 @ 06:09 pm
 
Šī ieraksta tapšanas akts ir meli. Par savu klātbūtni tā nepārliecinās.
 
 
27 September 2016 @ 05:53 pm
Ģenderideoloģija  
Lūk, viens jautājums, kas allažiņ nodarbina manu dīko prātu - kāpēc Latvijā (un vēl šur tur, vismaz mērenajā klimata joslā) starp alus mīļotājiem ir neproporcionāli daudz vīriešu, bet vīna dzērāju vidū vērojams sieviešu pārsvars?
Tas mums tā fizioloģiski, vai kulturēli determinēts, kā jūs domājat? Vai varbūt pat zināt?
 
 
27 September 2016 @ 04:56 pm
 
Tā kaut kā neveikli sanāca pēc vismaz 10 gadu pārtraukuma piedalīties kādā konkursā. Parasti es šitam visam ar līkumu garām eju, bet te bija baigi izdevīgi piedalīties un ātri, nesāpīgi zaudēt, nu lai nu būtu.

Nē nu ko – vinnēju, huļi!

Ko nu tagad?
 
 
: Wiiiiii
skan: Timo Maas / First Day