18 April 2021 @ 07:47 pm
 
Man būtu jāsāk pieci neatliekami darbi, un es jau četras stundas prokrastinēju un audzēju paniku, nespēdama saprast, ar kuru lai sāk.
Esmu Buridana ēzelis kvadrātā.
 
 
18 April 2021 @ 07:09 pm
 
Salikām divriteņu robotu. Mazliet traks, bet darbojas.
 
 
18 April 2021 @ 07:03 pm
 
kuras ir jūsu mīļākās filmas par pašnāvībām?
 
 
18 April 2021 @ 07:02 pm
 
Shrewsbury, Shropshire!
 
 
18 April 2021 @ 04:55 pm
 
Tā, draugi jaunie ornitologi! Kas tas varētu būt pelēcīgi brūns, līdzīgs plēsīgajam putnam, paliels, lidošanas maniere citādāka un izskatās, ka ligzdu uztaisījis aiz šķūņa. Tur gan ir arī divas ābeles, bet tur neredzēju ligzdu. Apmēram dzeguzes izmērā
 
 
18 April 2021 @ 03:16 pm
Par jēdzienu "viltus es"  
Ja tā padomā, tad daudzas problēmas dzīvē rodas no tā, ka gribi būt labs (nav drosmes būt sliktam citu acīs vai kādu sāpināt, tāpēc vienkāršāk ir izvairīties strīdiem un neko nejust (neizrādīt emocijas)). Uzņemoties lieko, nepareizos uzdevumus, cilvēks dara sev pāri, lieki tērē enerģiju. Tāpēc arī reizēm ir bijusi sajūta, es tā centos, bet kāpēc saņemu pārmetumus? Tas gan vairāk par reālo dzīvi, jo cibā enerģiju ieguldu samērā maz.

Es neesmu kaut kāds pareizais cilvēks, tāpēc sevī kaitina īpašība, kad sāku cibā rakstīt cēla morālista tonī. Ar kādām tiesībām?
 
 
18 April 2021 @ 02:00 pm
 
Tags:
 
 
18 April 2021 @ 10:56 am
 
Kur vēl var izlasīt par to, kā cilvēki stāvēja rindā pēc vakcīnām un kas ar viņiem notika tālāk? Visiem tik aizraujoši stāsti!

Īsumā - puse dienas pavadīta stāvot rindā pēc importa desas deficīta laikos, kam seko hipohondriķa pieraksti ar temperatūras rādījumu mainību viena grāda ietvaros vai pilnīgu nemainību.

Jāiečeko sociālo tīklo Fyre festivāls jeb Clubhouse!
 
 
18 April 2021 @ 11:31 am
 
šodien:
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 7%.
Lieldienu atbalss jau kļūst dzirdama?
 
 
18 April 2021 @ 11:15 am
 
Simo ir pac-man pidžama un sonica zeķes, viņš uzmostas ar saullēktu un iet geimot
Tags: ,
 
 
18 April 2021 @ 10:42 am
Putni  
Vakar ievērtēju vanaga un kaijas gaisa kauju.
Vanags apmeta loku un notinās ar godu, kur palika kaija, kas to lai zin...
 
 
18 April 2021 @ 10:28 am
 
vēl vakar iznesu uz dzīvi dārzā cimbīdju, abus citrusus, lauru koku, vīģi (iekštelpās to īpaši mīl uzgrauzt kaķi, abi) ausu puķi.
iegādāju jaunu rozmarīnu un arī atstāju ārā. mazliet uztrauc jaunedēļas nakšu solītā gaisa t, kas nokritīs līdz 2 grādiem.
mazliet pārsteidz augi, kuri nav pārziemojuši dārzā, tā ir salvija un Rasbainieka dotā jiftīgā nezāļpiparmētra. Izdzīvojušas ir lavandas, aktinīdijas, godži augs, pūkainā piparmētra, kas laukos izsala pirmajā gadā. vīnogas vēl ir uz jautājumu, bet lieku vairāk uz to ka ir dzīvas.
šorīt FB ieraudzīju tieši cik liela un kāda ir sakne 10 gadus vecai ģipsenei, bet pieņēmu lēmumu, ka lai aug tomēr dobē zem logiem. kaimiņiem rozes, man ģipsenes.
 
 
18 April 2021 @ 10:23 am
 
vakar izpiķēju tomātus, ir tuvu pie 50 gab. stādu. palika pāri puse kastītes ar neizpiķētiem. pagaidām neceļas roka izmest, bet nevaru saprast vai ir ok kādam atdot vai tos vispār kādam var vajadzēt ? šķirne "romantika" no rimčika ķekaru tomātu sēklām izdiedzēti.
šorīt iesēju 10. gab. arbūzu "sugar baby", pāri plika vēl vismaz tik pat daudz sēklu.
 
 
18 April 2021 @ 10:06 am
sludinājums  
Draugi, mamma ir rudenī izretinājusi mūsu ķiršu biežņu un pierakusi pie 20 ķiršu stādiem un tagad bēdājas, ka nevienam nevajag. Šķirne ir “leišu parastā” ja tas kādam kaut ko izsaka. Ja ir interese, pierakstaties pie manis komentāros, mēs šodien paķersim uz Rīgu un tad būs jāatnāk līdz mums izņemt.

/upd. ja jūs interesē šādu ķiršu pielietojums, tad varu izstāstīt, ka mums no viņiem sanāk izcilas želejas. pašas ogas nav lielas, bet ar plānu miziņu un sulīgas, mēs parasti, cik ir pacietība atkaulojam, bet neaizraujamies ar beršanu cauri sietam utt, bet vienalga sanāk, ka burciņā puse, vai vairāk beigās ir tīra želeja, bez biezumiem. (lietojam ievārījumu cukuru)
 
 
18 April 2021 @ 09:06 am
 
Vakar uz pāris stundiņām bija 37,3.

Un naktī šausmīgi svīdu. Bet nu jebkurš būtu svīdis pie tā ārprāta. Mani vajāja kaut kādi sliktie policisti, jo es biju kaut ko redzējusi, ko nevajadzēja, tādēļ bija Plāns, ka ja mani viņi dabū, tipa apcietina un grib nozūmēt, man jāputojas ap lūpām, jākratās (tēmējam uz Ģintermuižu) un ātrajos uzskaitam, kurus cilvēkus drīkst laist klāt un ka ar policiju es runāšu tikai tad, ja tā būs jātnieku policiste no Rīgas un pofig, ka viņa vispār ir PP nevis VP. Un nevienu citu. Un tad tur vēl bija lielais jautājums ko vēl var izdarīt lai tevi neizvaro. Pamodos ne tikai nosvīdusi, bet arī nobijusies, ka būšu piečurājusi gultu un nospļaudījusi spilvenu.
Nebiju
 
 
17 April 2021 @ 11:59 pm
 
Vieni redz rindas pie vakcinēšanas dižcentriem, es redzu inovatīvu pieeju jaunu rakstu un konfigurāciju meklējumus nākamajiem Vispārējiem Dziesmu un deju svētkiem.

Well played Eva, well played!
 
 
17 April 2021 @ 10:28 pm
 
Man patīk skatīties video, kur kādam, kurš ilgi gribējis sunīti, beidzot vienu uzdāvina. Tad arī mans akmens krūškurvī notrīc un acu kaktiņi paliek mazliet sāļi.
Protams, mans bf ir gudrs un nekādu sunīti man nedāvina, jo viņam jau tā 11 gadus ir jāguļ gultā kā uz naža asmens un ja vēl gultā gulēs sunītis, tad diez vai viņam tur pietiks vietas.
Vēl es domāju, man būtu vajadzīgs tāds super laisks suns, kurš tikai grib tusēt pa gultu un dīvānu, gulēt līdz pusdienlaikam. Vispār, vispirms man vajadzētu māju un pietiekamu platību apkārt, lai sunītis pats var izvest sevi pastaigā, jo diez vai man to gribētos darīt katru dienu.
Bērnībā mammai bija vairāki japāņu hini, tie man diezgan patika, bet es viņus daudz kaitināju un diez ko siltas jūtas viņiem pret mani tādēļ nebija.
 
 
17 April 2021 @ 11:33 pm
 
Rajona Edo Suši blaknes ir milzīgs daudzums salvešu un milzīgs daudzums marinēta ingvera. Abi paliek pāri, kad suši apēsts.
Ko dara ar salvetēm, zinu, bet ko iesākt ar veselu burciņu laba ingvera?
(Mana iekšējā vecmāmiņa čukst - nu nemetīs taču ārā ēdienu).
Konkrēti mana vecmāmiņa tiešām nemeta ārā (karš, pēckarš), viņai no visa sanāca ēdams ēdiens. Ja ne citādi, tad vismaz mērce. Domāju, ko viņa būtu pasākusi ar ingveru.
 
 
17 April 2021 @ 05:22 pm
aprīlis  
atklāju pliko pēdu sezonu. lavanda izskatās aizvien bezcerīgāka. laikam jāpārtrauc sapņot, jārauj ārā un jāstāda jauna. salvija arī izskatās neraksturīgi mirusi. toties no zemes izbāzušās pirmās sparģelīšu galviņas. jau nevaru sagaidīt, kad būs pietiekami, lai sanāktu ēdienreizei. pagaidām tik kādu noēdu svaigu, smiltīm zobos šņirkstot. vakar iestādīju persiku. cerams augs un zels un ziedēs un persikos un nenosals. sēšana kavējas, jo K pārtaisa dārza kastes. man tagad būs tādas kārtīgas un vienā līmenī, no īstiem dēļiem, kas noklāti ar smalku ekošmeko zviedru krāsu. iepriekš bija no random treša, bet tā kā izrādījās, ka šis ir veids, kādā es spēju ar patiku nodarboties ar gārdeningu, tad kastēm jāatdzimst no jauna estētiskākā veidolā. pelēkie strazdi atsākuši ikgadējo karu ar Hildegardi un Ādamu (manas vārnas). kaķis rok no kaimiņinies komposta maijvaboļu kāpurus un ēd. viņš ķer arī taureņus un tos apēd. nesen bija noķēris zaļžubīti. turpinās saimniecības ēkas fasādes revitalizācija. ļoti vajadzētu revitalizēt arī lieveni, viņš ir visai sapuvis un izskatās, kā pie bomžiem. bet tikpat ļoti vajag arī uzsliet nojumi ar terasi pērn nojauktās garāžas vietā un noslīpēt istabās dēļu grīdas un nosiltināt pagrabu (šoziem tur apsala kartupeļi) un restaurēt atlikušos mājas logus (un ārdurvis arī) un izrakt liekos upeņ un ērkšķogkrūmus un pārrakt kompostkaudzi un kūtsaugšas istabiņā uztaisīt skapi tūrisma un ziemas sporta inventāra uzglabāšanai un sazāģēt un sastiept šķūnī to, kas vēl nav sazāģēts un sanests un pārkārtot pieliekamo kambari un uztaisīt būrīšus svīrēm un un un un un un
 
 
: jāiet atpakaļ ārā
skan: nekas neskan
 
 
17 April 2021 @ 05:07 pm
 
Aaaa. Latvijas Amerikas acu centrs uzbliezis tādu redzes ekselences centru un tur piedāvā plakstiņu higiēnas procedūru. Kad tos plakstiņus ar speciālu verķi tipa notīra
Un iesaka divas reizes gadā. Gar aci, pa skropstu saknītēm braukāt ar eletrisku verķi
Aaa