23 August 2016 @ 11:44 pm
 
"A baby whose brain becomes used to chaos may seek out chaotic situations later in life"

mēģinu ātros tempos izlasīt "Good night, sleep tight" pašpalīdzības grāmatu, bet bail, ka netikšu līdz 6 mēn vecajiem, pirms viņš modīsies.
Tags:
 
 
23 August 2016 @ 11:18 pm
***  
Jēziņ, pirms laika bija diskusija par to, vai labāk trenēt personīgo izturību pret visa veida apvainojumiem, vai labāk trenēt sabiedrību, lai visa veida apvainojumus neizsaka. Man arvien šķiet, ka pirmais variants ir labāks, sāku trenēties pirms daudziem gadiem un, ziniet, mana subjektīvā pasaule kļūst ar katru gadu arvien labāka.
 
 
23 August 2016 @ 10:37 pm
 
Ā, un es šodien caur biroja logu redzēju debesīs lidmašīnu, kuru pavadīja divi iznīcinātāji.
Izrādās, ka nevis nolaupīta, bet gan nīderlandiešu olimpieši atgriežas mājās no Rio un iznīcinātāji šos sagaida/pavada/apsargā:

https://www.facebook.com/KLM/videos/10153909457075773/
 
 
23 August 2016 @ 10:08 pm
Par puķēm  
Nu bet nopietni, vai tiešām ir kāds vērā ņemams pamatojums tam, ka, vizītē atbraukušie, ārvalstu augsta ranga funkcionāri tiek triekti uz lokālo kulta vietu, brīvības pieminekli, nolikt ziedus? Tak kaut vai šprotu rūpnīcu būtu parādījuši, var būt augstajiem kungiem sirds vairāk atmaigtu. Lai gan iežēlināšanai pietiek arī ar brīvības, lāčplēša un barona ielām lietainā dienā. Uz pokaiņiem labāk nevest, nesapratīs. Es arī pokaiņus nesapratu, par māras kambariem vispār nerunāsim.

Māras kambaros vispār sanāca iekulties vienlaicīgi ar kaut kādiem franču tūristiem. Varējām viens otram žokli paturēt, lai tas nenokristu no apstulbuma.

P.S. Iespējams tā ziedu nolikšana ir tikai tāpēc, lai tauta parastā arī tiek uz onkuļiem un tantēm paskatīties.
 
 
23 August 2016 @ 10:13 pm
 
Sonita.  

es gribu taisīt dokumentālo kino. es gribu dzīvot.

šīs ir divas sajūtas, ko būtu jāatstāj katrai doķenei. fantastiska. 

Tags: ,
 
 
23 August 2016 @ 10:01 pm
 
A man ir astoņi litri brūkleņu sulas... Un laikam būs vēl bišku.:) Nav tukša vīna balona, kaut kur iekšā urdītājs urda, čīkst par brūkleņu vīnu... Veselais saprāts bļauj, tev jau visās malās buļkā, kur tos kvantumus grūdīsi? Šogad likšos mierā, bet nākamgad... ;)
 
 
23 August 2016 @ 08:48 pm
 
Bet zin, kas būtu vissmieklīgāk? Ja es varētu pārliecināt mammu uzņemt savā mājā bēgļu pāri (un pārliecināt bēgļu pāri), kuriem es varētu maksāt par to, lai viņi strādā mammas mājā lauku darbus - mēž kūti, slauc govis, palīdz rudens sējas darbos. Viņiem būtu jumts virs galvas un piķis ik mēnesi, savukārt mammai - palīgi smagajos darbos.

Prīmā integrācijas eksperiments, ne? Labākais realitātes šovs LV!
 
 
23 August 2016 @ 08:37 pm
Laika vērotāja piezīmes.  
Labi, ka uznāca gabaliņš zilu debesu, varēju aiziet līdz veikalam.
 
 
23 August 2016 @ 08:33 pm
Putni  
Pārvilkāmis mājās, taisu vakariņas un skatos kā vārna nu jau labu brīdi kaut ko paņem knābī, dauza pret akmeni un apēd. Un tā vairāk kārt. Nenocietos, aizgāju apskatīties. Izrādās viņa sašķinusi kaudzīti riekstu un šitā loba, pie akmens čaumalu čaumalas.
 
 
23 August 2016 @ 08:19 pm
 
Bet vispār, Amsterdamā šonedēļ 25-30 grādi katru dienu, pat IRL no cepiena neizvairīties.
 
 
23 August 2016 @ 08:09 pm
 
Long story short - mamma 2014. (vai 2013.) gadā paņēma kredītu kreisajā bankā ar salīdzinoši drakoniskiem procentiem, lai, pēc vietējā piena iepirkuma/pārstrādes uzņēmuma ieteikuma, iepirku vairāk govis, lai varētu nodot vairāk piena. Tad Krievija iebruka Ukrainā - sankcijas, pret-sankcijas, piena iepirkuma cena kritās, pēc tam atcēla kvotas, piena cena kritās vēl vairāk, sekoja piensaimniecību bankrota vilnis un mana mamma vairākas reizes pagarināja kredītu - par katru reizi nokāš mega administrācijas naudu + parāda summa pieaug par kādiem 30% katru reizi. So - wrong timing, slikti lēmumi, pati vainīga. 

Tagad par nolāpīto palīdzību mammām, bomžiem un bēgļiem. Gadu es devu mammai naudu (kopsummā daži tūkstoši EUR), ko viņa neprasīja, bet pieņēma, jo situācija bija neapskaužama. Es par to neko pretī negaidīju izņemot to, ka viņa spēs samenedžēt visu tā, lai nekavētu nevienu maksājumu tai bankai, kas viņai nesanāca, līdz pagājušajā nedēļā es uzzināju, ka viņa ir pagarinājusi kredītu vēlreiz. Un tad, kaut arī man tas sāp un grauž, bet es izlēmu nekādu naudu nedot, jo tas nav produktīvi, neko nerisina, tikai paildzina agoniju. Jā, es apzinos, ka var sanākt, ka tā banka beigās paņems gan to māju, gan to zemi un ka pēc tam būs cita problēma, kuru risināt, un tomēr - es aprēķināju savā saltajā prātā, ka palīdzēt tad man izmaksās lētāk nekā riskēt mest naudu melnajā caurumā bez jebkādas kontroles un drošības, ka to esošo bankas kredītu atmaksās. Plus vecais labais stāsts par to, ka var jau palīdzēt līdz sava pēdējā krekla novilkšanai, bet tad tu pats paliec glābjams un situācija ir vēl sliktāka.  

Un tad es domāju par tiem, kas glābj bēgļus, par pēdējo dienu šķēpu laušanām cibā. Ja jums vajadzētu nevis tikai jūsu tukšos, skaistos vārdus un birokrātiju, bet no savas kabatas vilkt ārā naudu un ne mazo, dot vietu savās mājās un nevis izmantot kaut kādu mistisko, no zila gaisa krītošo valsts/ES naudu, es gribētu redzēt, cik ātri jūs sāktu domāt reāli par to, cik daudz jūs varat palīdzēt, cik ne un kas būtu racionāla palīdzība un kas bezjēdzīga. Manuprāt, tā līdzjušanas dziesma uzreiz iegūtu skarbāku toni.
 
 
23 August 2016 @ 08:06 pm
 
stāvu, skaitu 40-tos
autobusus
galapunkts pareizais, skaitlis nē
enīvej, sen nebūs būts mājās tik (salīdzinoši) agri
 
 
23 August 2016 @ 08:33 pm
 
Peec paguleetaam dazhaam stundaam, izvaariitas kjirbju zupas, pabarotiem kakjiem, izmazgaata dreebju kalna, nomazgaatu trauku, es ieserveeju sev glaazi viina un skatos shiziigu komeedijseriku http://www.imdb.com/title/tt3063454/?ref_=fn_al_tt_2
 
 
23 August 2016 @ 07:42 pm
dindinIZPĀRDOŠANA iet vaļā!  
iPad, Millet ziemas jaka, Crocs apavi, Nike Air botiņas, lina pirtssvārki, LowePro fotosoma, Lonely planet ceļvedis & 100 citu iekārojamu lietu, kas jāķer ciet ar steigu :) 
Visi labumi & kā pieteikties - šeku reku.
 
 
23 August 2016 @ 07:32 pm
īsais kurss filozofijā  
hotai: tev taisnība, Lūcij!
Lūcija: man nav taisnība, es vienkārši domāju
 
 
23 August 2016 @ 07:22 pm
 
Kāpēc laiks tā skrien? netieku līdzi.
 
 
23 August 2016 @ 07:17 pm
 
Sennebijalijisfak!
 
 
23 August 2016 @ 06:13 pm
 
Redzot to cepienu, man uzreiz nāk prātā, cik sen, cik sasodīti sen nav ēsti cepti kartupeļi. Piezīme sev - ideja vakariņām.
 
 
23 August 2016 @ 05:40 pm
kvalitatīva popsa ir!  
Šito pirms miega uz bezgalīgu atkārtot
 
 
23 August 2016 @ 05:28 pm
3d printēšana  
Iesakiet, lūdzu, kādu 3d printēšanas kantori izvēlēties.

Also, aptuveni kā var saprast cenas? Man nav ne mazākās nojēgas, cik ilgs laiks nepieciešams, lai izprintētu mani interesējošo modeli, bet kur skatos, cenas ir par stundām.