22 October 2017 @ 08:17 pm
 
Vairs tikai 100 podziņas jāpiešuj pa vakaru un lielākais pēdējā laika darbiņš būs pabeigts. :) Varēs ķerties klāt nākamajam, kas jau gaida. Lapas arī paguvām novākt. Abi ar vecāko. Vēl jau gan pa kādai ir kokos, bet pa lielam visi koki jau plikiņi. Ozolos vēl ir.;) Lai gaida pavasari.
 
 
22 October 2017 @ 08:19 pm
 
skatījos vistuzagļa sarekomendēto hitmena bodīgārdu, skeptiski, atzīšos

kamēr ķiķināju, izcepu savu organikapu,kas sterilizējās

thankyouverymuch
Tags:
 
 
22 October 2017 @ 08:09 pm
maxla pa lēto  
Zem kata 8 bildes, kuras ir izdrukātas un uzlīmētas uz putukartona. Izmēri pirmajai ir apmēram A2, pārējām apmēram A3. Kaut kas ir ķepināts klāt, lai nostiprinātu pie sienas, bet nekas nopietns. Kādi stūrīši minimal iemīcīti transportējot, bet nekas traks.

Bildes ir no autostopu ekskursijas pa Skrundas militāro pilsētiņu pāris gadus atpakaļ.

Respektīvi - gribu tikt vaļā pret atlīdzību. Naudā vai graudā. Novērtē un nokritizē un, ja patīk, taisam barteri.

Rīgas centrs vai Brasa šonedēļ. Vēlāk tikai centrs.

... tālāk ... )
 
 
skan: My Dying Bride
 
 
22 October 2017 @ 07:07 pm
 
Izcilība iespējama, ja realizē prāta un līdzcietības disciplīnu vienlaikus.
 
 
22 October 2017 @ 06:02 pm
 
Sveiki,
Vajag labus un galvenais ātrus latviešu valodas kursus ārzemniekiem, lai dabūtu a1. Bet jāsāk tikpat kā no nulles.

Der labas, ātrās skolas vai privātskolotāji (da jebkas, kas noved pie mērķa) Rīgā, jeb superperfekti - Jelgavā.

Laika ziņā ap divi mēneši, brīvs laiks mācībām ir kaut katru dienu rītu, vakaru.

Liels paldies!
 
 
22 October 2017 @ 06:51 pm
Memetic attack - sabotage alert  
Braucu tātad gar strēlnieku laukumu, pretī okupācijas muzejam stāv liels plakāts uz kura ir rakstīts burtiski sekojošais

``pārmērīga gudrība nav laimes pazīme``

Vairāk nekas

Interesanti, kas šeit veic cilvēcei naidīgas psiholoģiskās operācijas? Kas ir ienaidnieks?
 
 
22 October 2017 @ 05:37 pm
 
Šodiena ir tāda smeldzīgi skaista un šodienīga, kad gribas palikt šajā brīdī un nedomāt par rītdienu. Rītdienas var būt bīstamas un var mūs sāpināt. Bet mežā bija apsarmojusi sūna, pilnīgi balti izcirtumi un līdz sirds dziļumiem sasalušas gailenes un baravikas, kas sasalušas ar visiem tārpiem, nu labi, sēņodiņu kāpuriem. Velciet uz mežu pieklājīgas un smukas drēbes, citādi tādās pašās sēņu drēbēs varat attapties Siguldā ēdot bulciņas un pīrādziņus vistūristainākajā kalniņā, apcerīgi raugoties uz gandrīz pilnīgi plikiem kokuem.
Pagalmā toties ar lapām spēlējas neiedomājami mazs brūns kucēntiņš. Visi pagalma bērni un lielie suņi sanāk viņu apbrīnot. Mazais dažkārt ielec drošībā saimnieces mazuļa ratiņos.
Otrpus mājai sētniece ar vīru iemēģina jauno lapu pūtēju. Lapu pūtējs ir mantiņa, kas spēj izdot iespaidīgu troksni un vienlaikus paveikt apšaubāma apjoma darbu.
 
 
22 October 2017 @ 05:49 pm
no Omnivas  
 
 
22 October 2017 @ 05:41 pm
 
vovo, man arī liekas, ka psihopātijas pirmais punkts ir par savu izredzētību
 
 
22 October 2017 @ 05:37 pm
 
vispār ir vēderā tāda jocīga sajūta. es ceru, ka no pāris bļodiņas gabaliņiem nemirst.
 
 
22 October 2017 @ 05:17 pm
Blade Runner 2049  
Filma par to, kā bērnu labā var upurēt visu. (Kā tas sasaucas ar implicēto briestošo revolūciju....kas nekad nenotiek bez dažu olu sasišanas, grūti pateikt).

tālāk spoiler )
 
 
22 October 2017 @ 05:31 pm
 
Diena kad nokrita griesti.
 
 
22 October 2017 @ 05:27 pm
 
drūmu detektors
Tags:
 
 
22 October 2017 @ 05:13 pm
gastronomisks izmisums  
ciba, glāb! man vajag tiešām muļķudrošu, vēlams ne visu dienu prasošu recepti kūkai bez cepšanas un piena (sviestu var). vēlams tādu, kuru var dot jau daudzveidīgi ēdošām sīcītēm. var ar želatību, bet tad pa punktiem jāraksta ko kā ar to darīt, jo želejas nekad neesmu taisījusi, teorētiski der arī pa slāņiem sasaldējamās

pagaidām domāju moš pamatnē smilšu mīklas vietā samočīt cepumus+sviestu un pa virsu, nezinu, banānu ar kakao? nekādu baigi sarežģīto sastāvdaļu mājā nav, der lietas, kas ir pieejamas standarta mazajos veikalos, jo vajag otrdienai, ja nu kāds atnāk ciemos
 
 
22 October 2017 @ 05:00 pm
 
d., mīļumiņš: penij, lūdzu, izvelc saspraužamo adatu no auss, pietiek, jau, ka tu pusdienās noriji gabaliņu bļodiņas.
 
 
22 October 2017 @ 04:22 pm
 
Massive Attack - Protection
Tags:
 
 
22 October 2017 @ 03:46 pm
iekšējais konflikts  
Lūk, man vienmēr ir šķitis, ka teksts pēc tā uzrakstīšanas (drīzāk jau publicēšanas) sāk dzīvot pats savu, no autora kaut kādā veidā šķirtu dzīvi. Tas kļūst par atsevišķu mikrovisumu, kas vai nu spēj izdzīvot vai arī nē. Un nav ko uzplīties autoram, lai viņš kaut ko paskaidro, izskaidro, pasaka priekšā utt.

Es gan nesaku, ka man absolūti nevajadzīgas šķiet, piemēram, intervijas. Cilvēkiem mēdz būt sakāmas visādas ļoti sakarīgas lietas gan par saviem darbiem, gan citām tēmām. Tāpat arī ir interesanti, ka autori, kuru darbus esmu lasījusi, izsakās par sociāli nozīmīgām tēmām - vienalga, vai viņi to darītu savā fb profilā, publiskā diskusijā vai privātā sarunā.

Tā kā mana pirmajā rindkopā izteiktā pārliecība līdz šim bija tiešām spēcīga, vienmēr esmu bijusi pietiekami droša, ka klausīties autoru teiktajā nav bīstami, jo nekas, ko viņi varētu pateikt par saviem darbiem vai vienalga ko citu, nevarētu īpaši ietekmēt to, ko es domāju par viņu darbiem.

Tā es domāju līdz apmēram aizvakardienas vakaram, kad ieraudzīju, ka Arvis Kolmanis, par kura grāmatu "Žūpa Amors jeb Mirušais Dievs" es kādreiz biju absolūtā sajūsmā, internetos aizstāv viedokli, ka sieviete izvarošanā var būt līdzvainīga.

Kā man tālāk dzīvot, m?
 
 
22 October 2017 @ 02:12 pm
 
kā cilvēkam, kas klausās ikdienā youtube kanālu grime daily, man ir tikai viens jautājums ar savu vienveidību nedaudz nogurdinošajiem ārtistiem
kāpēc jūs nepārtraukti izmantojat autotjūnu?
nav sūkājošāka andergraunda par tiem, kas izmanto autotjūnu
 
 
22 October 2017 @ 12:03 pm
 
šopēcpusdien būs tas brīdis, kad es beidzot atkal iešu pie frizieres, lai viņa man nogriež ļoti īsus matus. nogriež to asimetriju priekšā, visu visādi nost. jo man pienākas īsi mati.
iespējams arī, ka tie vairs netiks krāsoti. jo nu tiešām. I kind of think I could rock my grays. bet nu, vispirms lai nogriež un tad izdomās tālāk.

also, aiz loga kaimiņš pāri ielai atkal centīgi motorzāģē.
Tags: ,
 
 
: klepus, iesnas, tas viss
skan: teļikā līķi
 
 
22 October 2017 @ 01:36 pm
 
mēģinu blietēt ceļu uz ziemu ar vilnas biksēm, bodijiem un necaurlaidīgiem over-all(iem). riteņa kravas kastē varētu ieklāt (ziemeļ)briežādu.