04 April 2020 @ 02:28 am
 
noskatījos Contagion (2011)
https://www.imdb.com/title/tt1598778/
https://filmix.co/play/25727

(daktera Komarovska komandas padomi ir ne tikai medicīniski)
 
 
04 April 2020 @ 12:14 am
 
Vēl nedaudz par ēdienu. Pirms pāris dienām, krāsojot grīdlīstes M-parkā, pasūtīju sev picu, jo maizītes biju aizmirsusi mājās, un šķita, ka pica ir tāds ēdiens, kam vismazāk pieskaras: ieliek krāsnī un tad ar lizi ieliek kastē. BET uz tās picas bija spināti, kas likti jau pēc cepšanas. Tomēr apēdu. It kā dzīva. Trīs dienas jau pagājušas. Ja nu kas, vainīgs būs Hercogs.
Ja nopietni, nezinu, cik vēl no jums tā dara, bet ceru, ka neesmu viena. Pērku/pasūtu fasētu, ja iespējams, negrieztu maizi, iepakojumu nomazgāju, maizi izkratu traukā ar vāku, iepakojumu izmetu. Kad šo izsaku burtiem, jūtos kā reāla paranoiķe - jo tas vēl nav viss. Šodien ar ziepēm nomazgāju VISUS pirkumus (arī banānus) un vēl arī pirkumu maisu, kurš tagad ārā priecīgi žūst (ja vairs nesnieg).
Man šķiet, ka tīrāki nekad mūžā neesam bijuši. Un idejas par koncertiem, kur visi stāv plecu pie pleca vai piebāztiem vilcieniem un autobusiem darbdienu vakaros - kaut kas pavisam neiedomājams.
Ko es vēl gribēju teikt - noskatieties Unorthodox, ļoti forša mazsēriju filma.
Un vēl, šodien tumsā redzēju lidmašīnu. Jau sāku brīnīties, tad atcerējos, ka netālu maziņš, bet aktīvs lidlauks.
Tags:
 
 
03 April 2020 @ 10:57 pm
 
Nope, nope, nope, šodien vairs nestrādās, nebūs, ejietkajūsvisieskrieties
 
 
03 April 2020 @ 09:10 pm
 
nogurdinoša diena, paldies Dievam, ka piektdiena.
 
 
03 April 2020 @ 09:59 pm
 
Reizēm dusmas, reizēm smiekli nāk, reizēm gribas visus pasūtīt un lepni cēlā vientulībā meža vidū nafig. Vēl es ļoti domāju par visādiem mizantropiskiem ierakstiem par patiesībā saprotamu un stresa situācijās cilvēkiem raksturīgu uzvedību. Un to, cik ļoti vajadzīga normāla komunikācija ar ārstniecības personām. Daļa baiļu būtu pavisam vienkārši novēršamas ja būtu tās 10 minūtes vairāk vizītei vai vismaz telefona sarunas tiem, kam atliktas kādas ambulatoras parbaudes vai vizītes. Lai cilvēki saprastu, ka pēkšņi nejauši uzzinot par kādu anatomisku īpatnību nemirs, ja viss labi un kā parasti, ar to atšķirību, ka tagad tas ir pamanīts un satikt to speciālistu tagad vai pec gada lielās šaibās nav atšķirības. Protams, ka ja pēkšņi ir slikti, tad nav ko tur domāt, bet ikgadējās vitamīnu un asins analīzes galīgi nav steidzamas
 
 
03 April 2020 @ 09:48 pm
 
Poll #21353
Open to: All, results viewable to: All

Tu esi

View Answers

Grifidorā
3 (13.0%)

Slīdenī
3 (13.0%)

Kraukļnagā
12 (52.2%)

Elšpūtī
5 (21.7%)

 
 
03 April 2020 @ 09:11 pm
 
mani dara tik laimīgu Four Tet | Boiler Room: Live streaming From Isolation
sen nebija bijusi piektdienas vakara sajūta.
kādreiz es diezgan bieži mēdzu viena pati mājās uzdejot.
 
 
03 April 2020 @ 09:05 pm
 
Kādas piecdesmit reizes dienā prasa:"vai mums ir kaut kas salds?"
 
 
03 April 2020 @ 08:24 pm
 
Šodien esmu pilna ar naidu. Nīstu tuvos un tālos. Dzīvnieciska mizantropija
 
 
03 April 2020 @ 08:23 pm
 
Cibas komentāri nāk uz e-pastu!
paldies [info]pzrk
 
 
03 April 2020 @ 08:09 pm
apdeits: we are no longer doomed  
Atsaucoties uz iepriekš rakstīto, šodien apmainījos ar daudziem pieklājīgiem e-pastiem ar inbokšiem, esmu atkal kļuvis par apmaksātu lietotāju (jipī!). Mans kautrīgais un uzvedinošais jautājums par komentāriem diemžēl vēl nav atradis dzirdīgas ausis (bū!).

Bet labā ziņa ir tā, ka Inbokss mūs nav pametis, par to mēs varam pacelt glāzes otroreiz! (jipī!)

Upd.: ā, un man nācās manu peijpala maksājumu novirzīt inbokša+ pastkastes iegādei. Tagad domāju, ko tādu varētu sastrādāt ar savu jauno spīdīgo inbokša pastkasti. Varbūt kāds grib saņemt e-pastu no manis?

Upd. nr. 2: izrādās, mēs varam pacelt glāzes arī trešoreiz – arī par salabotajiem komentāriem e-pastā (jipī!).
 
 
03 April 2020 @ 07:58 pm
 
Tā nu viss vakar sakliedzu uz visiem šodien drusku mieriņš
Bet nu jēz
 
 
03 April 2020 @ 06:37 pm
 
 
 
 
03 April 2020 @ 03:08 pm
 
lūk, te mums ienācās interaktīvais tehnotrilleris par to, kā briti gribēja aizlidot uz marsu, un kas no tā sanāca
ļoti iespaidoja viens no īsajiem fināliem, kurā manu varoni noindēja jau ātrajā palīdzībā, a mēs tik ļoti gribējām uzspridzināt tualeti ar nitroglicerīnu! (kurš mums to var aizliegt)
visumā pasākums, nu tā, uz trīs ar plus brontozauriem, ne pārāk apjomīgs, un arī prese visumā atzīst, ka late shift un black mirror: bandersnatch bija labāki
the complex vinnē savus punktus ja nu tikai uz kinoperatora un scenārista rēķina (tie visi ir, kā saprotiet, kinošņiki no seriāliem)

bet turpināsim FMV epopeju ar diženo...tā...kā lai to izrunā...ēē...spēli par psihoanalītiķiem...the infectious madness of doctor dekker!
 
 
03 April 2020 @ 02:58 pm
 
Britu zinātnieki skaudīgi grauž nagus...
Latvijas mobilais telefons un Latvijas Universitāte veikuši pētījumu, kurā atklājies, ka kopš ārkārtas stāvokļa ieviešanas būtiski samazinājies mobilā interneta lietojums Rīgas lidostas teritorijā.
Patiešām pārsteidzoši!
 
 
03 April 2020 @ 01:40 pm
 


“Mīlestībā bailes ir uzticības pamatā. Bailes šķirties, jo bail, ka nākamais nebūs tik labs vai tik noturīgs, vai no tā, ka tavs iepriekšējais bez tevis jutīsies tīri labi. Sievietes nemaz tik bieži nepamet dzērāju, kā par to tiek runāts. Dzērājs, būdams brīvdomātājs, vienmēr dabūs citas sievietes, turklāt viņš izraisa mātišķas jūtas un arī seksuālu interesi, jo viņš ikreiz ir cita persona.”

Dona Pauela 1941. gada 3. aprīlī
 
 
03 April 2020 @ 01:35 pm
 
jautājums datorgudriniekiem - kas varētu būt par iemesliem tam, ka laptops, pieslēgts pie strāvas, pa laikam met ārā paziņojumu "low battery" (reizēm arī vnk izmet uz ekrāna "locking") un slēdzas ārā? Baterija visu laiku turēja ap pusotru stundu, bet vienā dienā pārtrauca lādēties un cauri.

Jā, nav jauns. Jā, ir bijušas problēmas iepriekš.
Šobrīd vnk ir galīgi neaļo pirkt jaunu, tāpēc gribu saprast, vai šis ir kas labojams vai tomēr nav variantu.

Paldies!
 
 
03 April 2020 @ 12:44 pm
Trolley problem  
Savulaik nelaiķis Milts mums, studentiem, uzdeva risināt klasisko vagona uzdevumu (Trolley problem), kuru tālajā 1967. gadā noformulējusi Futa (Philippa Ruth Foot). Proti, pa dzelzceļa sliedēm nesas smags, nevadāms vagons, atkabinājies no sastāva. Viņa ceļā uz sliedēm guļ sasieti 5 cilvēki, kurus tur novietojis maniaks filosofs. Taču ir iespēja glābt viņu dzīvību: pirms tam ir pārmijas, kuras pārslēdzot, jūs varat novadīt vagonu uz rezerves sliedēm. Diemžēl tur uz sliedēm guļ 1 sasiets cilvēks. Dilemma: glābsiet vienu, vai piecus?

Sajūta, ka vēroju šo uzdevumu dzīvē, kur tas izpaužas visai drastiskajos mirkļa lēmumos epidēmijas apkarošanā. Pie mums izvēlējušies glābt to vienu, Zviedrijā - tos piecus. Laiks - pareizāk sakot, gala rezultāta statistika, - rādīs, kura izvēle bijusi pareizā.

Taču mani nepamet jušana, ka pēc gadiem, atceroties visu šo šurumburumu, pašnāvnieku dievzemītē būs krietni lielāks skaits, nekā vīrusa upuru. Iepriekšējās krīzes laikā arī daudzi zaudēja darbu (kaut ne tik daudzi, kā šobrīd, kad masveidā atlaiž pat medicīnas darbiniekus), bet viņiem bija iespēja atrast citu darbu vai aizbraukt uz ārzemēm. Tagad ir četras sienas un koronavīrusa histērija aiz tām.

https://www.tvnet.lv/6936369/atsitiens-bus-pamatigs-saruna-ar-psihiatru-mari-taubi?
 
 
03 April 2020 @ 11:52 am
productivity hacks  
Lūrot pār plecu bērniem mājmācībā var vienlaicīgi izvicināties ar hantelēm.
Izvicināties var arī telekonferencēs, kurās kādam no dalībniekiem ir tik slikts tīkla savienojums, ka pārējiem ir jāizslēdz video un mikrofoni. Šajā laikā ir ērti arī izlasīt vismz dažus e-pastus un uz tiem neatbildēt.
Skatoties darba vai mācību video, vai lasot garus dokumentus, hanteles var uzlikt uz kājām un tās cilāt augšā-lejā līdz totālam pagurumam.
Zobus var iztīrīt, arī taisot rīta kafiju vai dušā.