æ's Friends
20 most recent entries

User:martcore
Date:2017-01-16 23:22
Subject:
Security:Public

turpinot par elektrisko spēli 7 days to die, man ir radušies smagi vārdi par medībām
tātad, lai tu būtu pilnībā paēdis, tev ir nepieciešams apēst simts vienības kaut kā
viena nošauta un izcepta stirna tev dod 30 šādas vienības

nē, es saprotu šo nosacītību mākslā, taču ņemot vērā geima spiedienu uz naturālismu, es nespēju neieinterēsēties par jautājumu, a cik vispār stirnas sver
izrādās, stirna sver 50-70 kilogramus. atmetīsim ragus un nagus, vidēji tipa 60
tātad, lai vienas dienas laikā mans varonis normāli paēstu, viņam ir nepieciešams apēst 3x60 kilogramus gaļas un drusku ūdentiņa
vispār jau spēlē ir daudz labāki veidi, kā nomirt

post a commentUser:laba_doma
Date:2017-01-16 23:21
Subject:
Security:Public

Pusaudža vecumā, kad es sāku sevi apzināties un man sāka veidoties identitātes apziņa, es sev izveidoju priekšstatu par to, kāds es gribu būt vai, pareizāk, kādam man IR JĀBŪT. Vai tas bija bērnības maksimālisms, vai izmisīga vēlme atrast savu vietu pasaulē, vai kas cits, kas mani mudināja būt tik prasīgam pret sevi, - nezinu, taču kaut kā man sevi bija jādefinē, un es ļoti gribēju lai manis definīcija būtu kaut kas labs.

Man liekas, tas notika tā. Vērojot cilvēkus, kuri man tajā laikā bija nozīmīgi, es centos apzināt viņu spilgtākās īpašības un pārliecības un pēc tam tās, kas man šķita vērtīgas, liku vienotā tēlā, kam bija jākļūst par manu paštēlu. Protams, daudz ko es pārpratu un nesapratu, jo manas zināšanas par cilvēkiem bija vājas, līdz ar to daudz aplamību iekļuva manā galvā. Tā, piemēram, kaut kādā brīdī es biju nospriedis, ka nožēla un garlaicība, un vilšanās un vēl citas emocijas ir sliktas un nevēlamas; ka tās piemīt tikai vārguļiem un neveiksminiekiem un tāpēc man tās nedrīkst būt. Ha ha, jā, tāda tiešām bija mana pārliecība, un es tiešām ļoti centos pielāgot īstenību, lai es atbilstu šim izdomātajam, vēlamajam paštēlam. Nepareizās emocijas es apspiedu, nepareizos faktus sagrozīju, un darīju to konsekventi, līdz tas kļuva par automātismu, kura esību ar laiku es vairs neapzinājos.

Tagad, par to domājot, ir mazliet jocīgi, ka agrāk man ir bijušas šādas dīvainas iedomas, kurām es esmu ļāvis sevi ietekmēt 10 un 15 gadus un varbūt vēl ilgāk. Vairākas emocijas un ziņas par sevi man ir bijušas faktiski izslēgtas no īstenības, un tagad, mēģinot uz sevi paskatīties patiesāk, es esmu spiests secināt, ka man ir daudz darba priekšā. Emociju apspiešana ir automātiska un ļoti spēcīga, ir grūti tai pateikt "nē", savukārt sevis apzināšanās bieži rada stipru vilšanos, jo, izrādās, es neesmu tas foršais cilvēks, par kādu es sevi biju iztēlojies. Reizēm arī liekas, ka darba ir pat pārāk daudz un ka tas nekad nebeigsies, bet - vai tad ir izvēle? Vai ir iespējams neaugt?

post a commentUser:martcore
Date:2017-01-16 21:37
Subject:
Security:Public

Poll #20937 gfhdsfhsrjhgrdjhgtdjgfj
Open to: All, results viewable to: All

vai tu no televīzijas pavāru šovos redzētā esi kādreiz kaut ko pievienojis/-usi savam arsenālam?

View Answers

da es tikai no viņiem arī uzzinu, kā pareizi ēst gatavot
1 (3.6%)

vienu vai divas idejas liku aiz auss
11 (39.3%)

ziniet, kaut kā nav gadījies
16 (57.1%)

9 comments | post a commentUser:sirdna
Date:2017-01-16 20:03
Subject:
Security:Public

Starptautiskā gardēža piezīmes.

Šovakar izbaudīšu īru virtuvi. Padzēru īru alu, jābrauc mājās dzert īru viskiju.

6 comments | post a commentUser:iguaana
Date:2017-01-16 18:59
Subject:
Security:Public

ja vēl kāds iepīkstēsies un bāzīs man sejā, ka jadzer daudz c vitamīns- goda vārds pa seju dabūs. man ir gripa. un ne jau no c vit trūkuma. visu laiku lietoju pat tā, ka mute jēla, jo viņš ir visos pulveros un karstajos dzērienos, jau no tās garšas vien rauj uz augšu. nu nezinu, ko lai vēl ielietoju, grādi ir augšā, pašsajūta zem nulles. un ko līdz tas ''dzer šķidrumu un c vit''..

2 comments | post a commentUser:bljanna
Date:2017-01-16 18:51
Subject:Īstie brieža sūdiņi
Security:Public

Wow, šis ir vienkārši, wow! Latvju zīmes taču visiem jau sen aknās sēž, tādēļ Janka izdomājis eko šmeko rustic style papīra turziņā iepakot briežu spiras un pārdot tos svešzemniekiem ostīšanai. To visu latvju dēls promotē, apvilcis Rūdolfa svīteri un ierunādams reklāmiņu rustic, baltic angļu valodā.
Piekritīsiet, ka šis pārsit mežacūku saru sukas?

Re-Leaf Handcrafted natural air fresheners from Nordic wilds

9 comments | post a commentUser:apolineers
Date:2017-01-16 15:28
Subject:
Security:Public
Music:Zodiaks - Vējš

"Kas ir dzīve?", es dzirdu jūs jautājam.
Tas ir īss klaidu ceļš gar bezdibeni.
Rau - ziediņš, rau - sunītis tek, te - bērniņš peldās zeltītos viļņos.
UN TAD NĀVE

3 comments | post a commentUser:bauda
Date:2017-01-16 13:43
Subject:
Security:Public
Music:Rabia Sorda

Hellyeh, Rabia Sorda Rīgā 16.02

Melnie kucuzuki Meksikas mūžumežos
Pēdējos 5 gadus patīk vairāk par Hocico.

post a commentUser:gedymin
Date:2017-01-16 11:16
Subject:
Security:Public

trigger warning: politika )

16 comments | post a commentUser:sirdna
Date:2017-01-16 13:14
Subject:
Security:Public

Šodien ir Martina Lutera Kinga diena.

Nez, vai Eiropā būtu bēgļu problēmas, ja MLK būtu izvēlējies nešūpot laivu?

post a commentUser:methodrone
Date:2017-01-16 11:03
Subject:matrix tings
Security:Public

es shogad pieregjistreeshos visos iespeejamos sociaalajos tiiklos, so i am thoroughly plugged in. let the gentle, soothing waves of internet carry me in their soft, electric embrace. es regjistreeshu katru savu soli, visas graamatas, ko izlasu, filmas ko noskatos, bildes ko fotograafeeju, muuziku ko klausos. my presence will be omni.

veel, vakar vakaraa ejot guleet ap vienpadsmitiem, es dzirdeeju diivainas grieziigas, spalgas, minoriigas skanjas. saakumaa domaaju, ka lapsas kaujaas, bet tas turpinaajaas kaadas piecas minuutes, attaisiiju logu, lai labaak dzirdeetu, un uzreiz secinaaju, ka nee, nav lapsas. skanja bija diezgan mehaaniska, taa kaa turmpetes, vai kaut taads ljoti grieziigs muzikaals pusuhamais instruments. naaca tuvaak un attaalinaajaas, shkjeljot debesis, palika neomuliigi. es nevaru iedomaaties, ka manaa garlaiciigajaa, klusajaa rajonaa kaads sveetdienas naktii taisiitu baigo construction party, taapeec es taapat kaa citi diligent sikboji izsecinu, ka taas bija debesu trumpetes, kas ir apokalipses priekshveestnesis.

tas man atgaadinaaja, kaa ik pa laikam dzirdu arii taas dobjaas, grumbling, rolling skanjas, ko izraisa tektoniskaas plaatnes vai viljnji vai kas tamliidziigs. varbuut zemeslode vienkaarhsi naktiis vaimanaa un gaudo, jo vinjai ir skumji deelj lohiem un huinjas.

1 comment | post a commentUser:zivs
Date:2017-01-16 11:23
Subject:
Security:Public

Pēc visām lažām cenšos izlīgt, un vajadzētu būt, ka ir piedots. Tomēr nepārskatāms tukšums, un, nezinu, - par tumsu, to laikam nebūs pareizi nosaukt.
Doma, ka tūlīt varēšu iet atpakaļ pārvilkt segu galvai, ir pusdoma, bet nu kautvai. Vāji ar humora izjūtu.

drusciņ vēlāk: Virtuvē pīpējot tomēr savilkās mazs, ne-ironisks smīniņš.

3 comments | post a commentUser:pickle_jar
Date:2017-01-16 11:05
Subject:
Security:Public

Ir paveikts grandiozs darbs, uzlabojot situāciju ieslodzījumu vietās Latvijā, intervijā Latvijas Radio atzina Ilvija Pūce, Latvijas pārstāve Eiropas Padomes Spīdzināšanas novēršanas komitejā.

Satraucoši gan esot tas, ka Latvijā likumsargu izglītības trūkums varētu radīt risku, ka, nezinot labākās izmeklēšanas un pratināšanas metodes, izmantotas varētu tikt neefektīvas un cilvēku tiesības pārkāpjošas metodes, piemēram, spīdzināšana.

post a commentUser:rasbainieks
Date:2017-01-16 13:31
Subject:
Security:Public

nu tā, lūdzu tagad paturiet īkšķus par maniem fukuokā mazsālītajiem gurķiem
man taču jāatstāj iespaids uz omīti, izskatās, ka viņa liek uz maniem gurķiem lielas cerības
nošķinu mijas sūtītās dilles, par kurām omīte bija trakoti priecīga – lapas atliku omītei ēšanai, kātus savācu sev gurķiem
sašņakarēju dārzā, ko nu varēju, zariņu tādu, lapiņu šitādu, ceru, ka nekas no tā nav indīgs, salasīju virtuvē šādus tādus launaga gatavošanā pārpalikušus kātus
tā viņi man te izskatās )
(no tā, kas pa labi, gurķos gāja tikai ķiploks un čili)
starp citu, pie launaga, kad beidzot sēdējām ap galdu ar visiem permakultūristiem reizē – gan šejienes saimniekiem, gan voluntieriem no jaunzēlandes un japānas, pajautāju, ko viņi domā par to, ka šīs salas nosaukums gandrīz perfekti sakrīt ar sēklubumbu un permakultūras guru masanobu fukuokas vārdu, kaut kā neviens to nebija iedomājies, un tik klusais jaunzēlandiešu zēns ļoti skaļi un dobji smējās

19 comments | post a commentUser:klusais_okeans
Date:2017-01-16 04:31
Subject:
Security:Public

mana mīlas dzīve ir kā nosperta no placebo dziesmu tekstiem. Jeb uzmanies ar to, ko vēlies [15 gadu vecumā]

Someone to bruise and leave behind

2 comments | post a commentUser:zivs
Date:2017-01-16 00:47
Subject:
Security:Public

Uzmanību pievērsa Elder Scrolls screenshoti. Ar procesorā iebūvēto GPU, tādi minimālie settingi vien sanāktu, un tādu krāšņu developeru darbu negribētos noniecināt. Varbūt jāsavācās atdot parādus, un sagādāt beidzot normālu geimeru karti. Varētu uzlikt arī Project Cars un Soma. Dēls par Soma treileriem ir sajūsmā - raujās skatīties, un tad... aizsedz acis un skrien prom no monitora :D Tas vispār ir mazo cilvēciņu hobijs, - novēroju bērnu ballītē - uzliek planšetē Five Nights At Freddy's, starojošām acīm, trauksmaini sagaida sākumu, un tad kliegdami metās bēgt.

3 comments | post a commentUser:zivs
Date:2017-01-15 23:48
Subject:
Security:Public

Ja es gribētu rakstīt ne dumi, tad man to pat nevajadzētu darīt vispār. Ja tā, lai vismaz citi neredz, tad burtnīciņā.
Tas, ko es pēcpusdienā pamodies (un ar šļuku vīna), biju sapratis (varbūt jau kādreiz, bet tad biju pamatīgi to aizmirsis), ir nesodīt pašam sevi.
To, ka es tikai par sevi vien domāju, apkarot es, nudien, nevaru. Bet pieņemt visu ar pateicību (jo šausmas dzīvē, par laimi, pat neesmu redzējis), nav nekāda liekuļošana.

Nav ko visu nolikt uz Mēnesi, bet ap pilnmēnesi būs jāpiesargās. Sienu izskrāpēšana ar nagiem, iepriekšējo reizi arī bija pilnmēnesī, kaut visu laiku tās cibiņu vaimanāšanas par pilnmēnesi, uzskatīju vnk par modes lietu. Ar spīdekļiem vispār dīvaini - spilgtā saulē uzturoties, i saulenes vajag, arī cepurīti labāk nēsāt - visādas traumas var dabūt.

post a commentUser:inese_tk
Date:2017-01-16 00:12
Subject:janvāris
Security:Public
Mood:rakstu referātu
Music:Esmerine

senioriem.lv: ""Esmu pārliecināts, ka vairāk nekā 50 procentu cilvēku ir sātana apsēsti," intervijā portālam Mango atzina eksorcists. Pēc viņa domām, Austrumeiropas iedzīvotājos iemiesojušies sevišķi bīstami dēmoni, ar kuriem grūtāk tikt galā."

4 comments | post a commentUser:methodrone
Date:2017-01-15 21:20
Subject:ziile un ozols
Security:Public

shodien biju uz atveerto dienu londonas budistu centraa. centrs patiikams, daudz telpaugu, deva kuucinjas, dateles, teeju un kafiju, bet nenjeemu, tualetees pietiekami daudz toletes papiira, paardeva daudz graamatu, arii ziimeejumu, krelliites, pujas aksesuaarus, vairaakas budas statujas, kraasas paarsvaraa gaishas, zaljas, oranzhiigas, cilveeki pieklaajiigi, rezerveeti, smaidiigi. paaris viirieshi ar ljoti speeciigaam, gaishaam aciim. visu dienu bija dazhaadas runas un meditaacijas, bet es aizgaaju konkreeti tikai uz runu par to, kas ir enlightenment.

kameer nelielaa telpa pildiijaas ar cilveekiem, kas nometaas uz maziem zaljiem pakalaajinjiem un spilventinjiem, telpas priekshaa blakus milziigam zelta budam seedeeja simpaatisks viirietis gaishi peleekaas dreebees ar gaishiem iisiem matiem un baardu, un speeciigaam gaishaam aciim. man jau palika garlaiciigi, un es visu zinaaju pirms vinjsh saaka. runaaja vinjsh atklaati un earnestly, akcenteeti, godpraatiigi kaa jau anglis. saaka runu pazinjojot, ka vinjsh nav enlightened make no mistake. tad vinjsh mums visiem izdaliija mazas lapinjas un ziimuljus un prasiija, lai uzrakstam, ko saprotam ar enlightenment. es uzrakstiiju pirmo kas ienaaca praataa 'non-dual experience, stepping out of the self aka 'ego'. runa turpinaajaas staigaajot apkaart enlightenment, bet tam viducii neiekaapjot, vairaakkaart uzsverot, ka vinjsh pats nav enlightened, un ka sho fenomenu neviens nevar aprakstiit, and although it is a mystery it is a real mystery not a dream. bet labi, es panjeemu paaris semi-precious kapeicinjas no vinja:

- vinjsh pateica citaatu along the lines, ka 'was there not something of the sun in our eye we would not be able to see it', similarly vinjsh teica, ka lai arii mees nevaram ar praatu aptvert, kas ir enlightenment, mees to varam aprakstiit, jo ir dalja muusos, kas to 'saprot' aarpus praata, jo praats nav muusu galeejais un vieniigais viss. protams, taa ir taisniiba, praats ir tas ar ko mees aizmirstam savu patieso dabu.

- vinjsh aprakstiija savu teacher, kursh ir enlightened, un man aizkjeeraas divas lietas. pirmaa, ka vinja skolotaaja klaatbuutnee vinjsh esot juties kaa atrodoties ljoti lielaa praataa. 'whenever i stepped into the same room as him, i felt like stepping into a.. um.. a huuuuge mind, that sort of looks at you and holds you in its space, in its full, total attention, so that you can physically feel this attention'. shis man sasaucaas ar ruuperta sheldraakes teoriju par to kaa praats ir a field that can extend to where it directs its attention. 1 + 1 = 2 un tas noziimee, protams, ka enlightened mind buus tik milziigs and extended, ka you should feel it all around you in the proximity of the bodymind that possesses it.

- otraa lieta, ko vinjsh teica par savu enlightened teacher bija, ka vinjam bija vairaak kaa 1000 iistu draugu, nevis pazinju, bet cilveeku, ar kuriem vinjsh uztureeja kontaktus dekaazhu garumaa vai visu dziivi. tas sasaucaas ar to, ka visupirmaamkaartaam, apgaismotus cilveekus izcelj, tas ka vinji ap sevi rada sapratnes, pienjemshanas, liidzjuutiibas, wholeness energjiju, kas citos raisa pievilkshanos, jo rezonee ar vinju pashu wholeness patieso dabu. vinjsh citeeja to ko teica vinja skolotaajs - 'not always you can be happy, but you can always be friendly'. manupraat, tas ir total concise super-truth. ja cilveeks kaut cik saprot, kas ir pasaule un kas ir citi cilveeki, tad buut draudziigam ir nelauzhams pienaakums, jo tu reaali taa esi draudziigs pats pret sevi, un ja tu zini kas tu esi, tad tev pret sevi nav opcija buut nedraudziigam.

- bet veel arii treshaa lieta par vinja skolotaaju. vinjam (runaataajam) shkjita, ka vinja dziivei nebija timeline, ne taads lineaars, kaads ir parasti cilveekiem. skolotaajs atstaaja iespaidu, ka vinja dziive bija kaa aplis, kur naakotne, tagadne un pagaatne ir vinjam briivi pieejamas un notiek vienlaikus, vinjsh nediferenceeja starp taam, viss bija vienliidz svariigi. vinjsh nepasakidroja kaapeec vinjam taa shkjita un kaa tas izpaudaas, bet es to pieskaitu pie legitness, jo tas vienkaarshi sasaucas ar basic laws of spacetime physics.

runu vinjsh beidza peec stundas, uzsverot, ka shii ir vinja aproksimaacija par enlightenment, 'and by no means is he enlightened, or any sort of authority, if that would be the case, the humanity would be in trouble, and.. rather hopeless tbh', ko sakot vinja gaishajai, maigajai, miiliigajai sejai un kopeejai esamiibai, manierei paarskreeja mirkliiga bezspeeciibas eena. es pie sevis nodomaaju, vai vinjsh paslepshus ciesh un ir dziives traumeets un pazudis un konstanti ciinaas ar apaatiju. bet pat ja taa, tas ka vinjsh atrodas sheit noziimee, ka vinsh turpina lauzties uz priekshu. veel es nodomaaju, kaapeeec, vinji nevareeja atrast actual enlightened cilveeku, kas sho runu pasniegtu, bet es arii to nedomaaju, jo man ir bezgala pievilciigi cilveeki, kas ir so sincerely committed but have not gotten what they desire so, yet

- veel arii ceturtaa lieta. paraadiijaas jautaajums, kaa enlightenment praktiski izmaina cilveeku. vinjsh deva analogjiju par ziili un ozolu. daudzi cilveeki domaa, ka enlightenment vinjus vienkaarshi padara par labaakiem cilveekiem, as in vinji ir ziile, bet peec enlightenment vinji kljuust super liela, zeltaina, seksiiga, populaara, mirdzosha ziile, which is not the case. ja cilveeks ir genuinely enlightened, tad ziile izzuud un taas vietaa izaug ozols. shkjiet buda pats to teica, ka vinjam cilveeki ir kaa ziiles ozolam.

8 comments | post a commentUser:dienasgramata
Date:2017-01-15 23:29
Subject:
Security:Public

DELFI. Raidījums pieķer finanšu policistu brokastojam

1 comment | post a comment


browse
my journal