nefolk_limited's Friends
20 most recent entries

User:po
Date:2014-10-01 19:07
Subject:
Security:Public

Ja valdnieku vēlēšanās tevis izraudzītie politiķi iegūs varu (teiksim - absolūtu, lai vainu nevar novelt uz tiem sliktajiem politiķiem, kurus tu neizvēlējies un neielaidi sirdī kā savus kungus un glābējus), tad kas tevī mainīsies? Vai tu kļūsi godīgāks vai gudrāks vai izturīgāks, atjautīgāks, skaistāks, patiesāks, mīlošāks, atlētiskāks? Vai uzlabosies tava muzikālā vai literārā gaume? Vai tu kļūsi radošāks un ražīgāks? Vai tu un cilvēki ap tevi būs kļuvuši patīkamāki? Ja tava iemīļotā politiķu apvienība četrus gadus drīkstēs teikt kam, ko, kā un kāpēc darīt un sodīt tos, kuri to nedara, tad kāds tieši uzlabojums parādīsies realitātē?

post a commentUser:po
Date:2014-10-01 17:15
Subject:Vēl 4 gadus!!!
Security:Public

post a commentUser:nord
Date:2014-10-01 16:06
Subject:
Security:Public

Sāp kakls. Gribas iedzert siltu lokālās anestēzijas līdzekli un aptīt pūkainu, siltu dzīvu vāveri.

2 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-10-01 14:26
Subject:
Security:Public

upeņu zapte, medus, saputrots ingvers, upeņu balzāms, karsts ūdens. mmmmm. nektārīgi

post a commentUser:saccharomyces
Date:2014-10-01 14:21
Subject:regulēt, regulēt, nevienu stundu negulēt
Security:Public

sapņoju, ka vecāku dzīvoklī pa durvju aplodu līda zalktis, tētis to izlika pa durvīm, bet man likās, ka ar to nepietiks, tāpēc gāju ar to kopā lejā pa kāpnēm, visu laiku virzīdama uz izeju. pie ārdurvīm tas pārvērtās par kucēnu, un, ticis ārā, laimīgs pieskrēja pie meitenītes, kura to pielika pie saitītes un man pamāja.

vēl biju pamestā rūpnīcā, kurai viss viens (trešais) stāvs bija izdedzis, ieskaitot kāpnes - bet tikai tas viens stāvs. rāpaļāju apkārt, tad, projāmejot, satiku lielu grupu amerikāņu bērnu tūristu ar divām vadītājām, kas viņus tur bija atvedušas ekskursijā. izstāstīju, lai uzmanās no trešā stāva, novēlēju jauku dienu un pastāstīju, ka dziļāk laukos var redzēt vairāk traktoru, un gāju projām. viņi visi bija šausmīgi priecīgi un es jutos neērti.

1 comment | post a commentUser:kautskis
Date:2014-10-01 14:12
Subject:Ballējies kopā ar Ēriku
Security:Public

Kopienu [info]uzzinu_pedejais tāpat neviens nelasa (lai gan jums vajadzētu!), tādēļ uzrakstīšu arī šeit. Kā apgalvo Vikipēdija, astoņdesmito beigās Austrumberlīnē darbojās valstij piederoša geju diskotēka. Nu, VDR piederoša.

Ļoti gribētos par šo vietu uzzināt vairāk. Jo es nevaru iedomāties kādu vietu, kas būtu vēl piemērotāka bezjēgā stilīgai ballītei.

7 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-10-01 13:24
Subject:
Security:Public

How do I use Datura seeds

post a commentUser:penny_lane
Date:2014-10-01 13:17
Subject:
Security:Public

nesaprotu. kādā sakarā kultūras taisnības cīnītāja ir mani nobanojusi? es tak, šķiet, i pīkstējusi neesmu, šķiet, tik vien kā klusi priecājusies.


*vai varbūt naudas dabūšana no sapuvušā KKF vai vecas publikācijas čūsku bedrē vien mani padara par bloķējamu? hmm. katrā ziņā esmu dziļi vīlusies, ka ilgi sacerēto asprātību nācās paturēt pie sevis.

7 comments | post a commentUser:dooora
Date:2014-10-01 12:42
Subject:
Security:Public

ja šo varētu līdz nedēļas nogalei iegādāties, tad pirmdienas vakarā izrādīsim.
http://www.alunathemovie.com/find
tikmēr ķipja kinofestivāls šodien piedāvā:

chilaquiles con vistas )

post a commentUser:sickboy
Date:2017-11-01 11:22
Subject:
Security:Public

Vakar nejaushi sastapu latvieshu paariiti. Jauki satuseejaam. Vinji man pastaastiija, ka shajaa pilseetaa (Sant Antonio) nevienam nevar uzticeeties, ka visi ir visiem draugi, bet taa ir virspuseeja draudziiba, kur peec tam viens otru aiz muguras nodirsh. Ka peec dazhaam dienaam visus klubus veers ciet, tuuristi pazudiis un buus tuksnesis. Ka melnaadainie dzheki, kas uz ielaam paardod saulesbrilles, patiesiibaa paardod visas iespeejamaas narkotikas.
Un, ka vinji ciinaas un neko neieguva no Ibizas, jo nokaveeja sezonu, un brauks uz Londonu. Ir tik daudz tik skaistu cilveeku, kas vnk ciinaas pa dziivi, manupraat kaut kas nav kaartiibaa ar sisteemu.
Un peec tam es tikpat nejaushi iepazinos ar meksikaanju jaunieshiem - reiva hipijiem, un paliku pie vinjiem pa nakti. Tur arii bija viens paariitis - izteikti skaisti un seksuaali cilveeki, man bija prieks skatiities, kaa vinji dejo un es to vinjiem pateicu. Tajaa briidi es totaali sajutos biseksuaals. Tas dzheks teica, ka, neskatoties uz muusu atshkiriibaam, mums ir taada pati esence jeb gariigaa energija un, ka no manis naak ljoti laba energija.

post a commentUser:kautskis
Date:2014-10-01 11:46
Subject:Vismaz kaut kas
Security:Public

Kad es skatos, kā visādi citādi saprātīgi ļaudis stāsta: balsošu par šito te partiju, jo viņi vismaz nav homofobi, man viņiem gribas atgādināt vienu elementāru lietu. Tas, ka tu neesi homofobs, nenozīmē, ka tu nevari būt dirsiens.

Ir, protams, jauki, ja tu iestājies par vienādām tiesībām visiem, neatkarīgi no viņu seksuālās orientācijas. Taču tas tev it nekādi netraucē atbalstīt cita veida diskrimināciju: tu vari būt ne-homofobs un bārstīties ar rasistiskām piezīmēm. Tu vari neiebilst pret viendzimuma laulībām un visviens būt iedomīgs kverplis. Un tu pat vari būt aplam jauks cilvēks, kas labi izturas pret visiem, bet vienkārši nekā daudz nesajēgt kādā noteiktā jomā.

Homofobija pilnīgi noteikti Latvijai godu nedara, turklāt arī kaitē. Bet tā ne tuvu nav vienīgā Latvijas problēma, un nevajadzētu to tā uztvert.

12 comments | post a commentUser:dooora
Date:2014-10-01 12:01
Subject:
Security:Public

1.oktobrī plkst 18.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) ielūdz uz Laimdotas Ruģēnas veidotās izstādes „Brīvmūrniecība no sākotnes līdz mūsdienām” atklāšanu un pasākumu „Brīvmūrniecības rašanās un tās būtība”, kurā par brīvmūrniecības organizācijas vēsturi, pazīstamākajiem dalībniekiem, struktūru un simboliku stāstīs filozofs un brīvmūrnieks Andris Ruģēns.

4 comments | post a commentUser:dooora
Date:2014-10-01 12:00
Subject:All Wars Are Bankers' Wars
Security:Public

war$hip

post a commentUser:dooora
Date:2014-10-01 11:42
Subject:RIP, Jim Traficant
Security:Public

pirms pāris dienām zem sava traktōra galu izlaidis Džims Trafikants, politiķis un kriminālnoziedznieks, mans kolēģis ideju kontrabandā un līdzelpojošā konspirācijā.

vēl, viņam tomēr bija satriecoša pričene.After his expulsion, Traficant ran as an independent candidate for another term in the House while incarcerated at the United States Penitentiary, Allenwood. He received 28,045 votes, or 15 percent, and became one of only a handful of individuals in the history of the United States to run for a federal office from prison.

bldrbrg '13

šai klipiņā Džims diezgan artikulēti izsakās bilderberģu sakarā, vēl pie labas veselības.

post a commentUser:po
Date:2014-10-01 11:40
Subject:Priekšvēlēšanu demogoģijas pretskati
Security:Public

Tiem, kuri uztraucas par "krieviem" un "Putinu", tiešām ir pohuj, ka "Latviju" jau okupējusi "Amerika"? Tas tiešām nav no svara? Tātad problēma ir nevis okupācija vai karš, bet tikai uzbrucēja tautība? Kā sauc šo aizspriedumu formu..?
Tikmēr Polijas ziemeļaustrumos notiek NATO vēsturē lielākās kara mācības.

1 comment | post a commentUser:dooora
Date:2014-10-01 11:11
Subject:
Security:Public

demokrātijas un narzāna nomocītā Šveice ar drīz dabūs balsot par interesantu tēmu — pēc knapiem 2 mēnešiem šiem būs Zelta referendums.
tb, plāns švicerfranku nosegt ar zeltu vismaz par 20%iem. atgādināsim, ka swingojošajos 2000ajos ŠNacBanka pa lēto tika vaļā no vairāk kā puses sava zelta.

$$$Fr

post a commentUser:nebukadnecars
Date:2014-10-01 11:16
Subject:Metallica Slo Mo
Security:Public

Metallica - Nothing Else Matters Stretched to 800%

post a commentUser:klusais_okeans
Date:2014-10-01 11:14
Subject:
Security:Public

Tiešā reportāža no manas kājas - tagad tā apdeguma rēta izskatās pēc izlietota prezervatīva. Visu rītu smejos.

2 comments | post a commentUser:dooora
Date:2014-10-01 10:24
Subject:erection day
Security:Public

arcadia

post a commentUser:simamura
Date:2014-10-01 09:50
Subject:
Security:Public

Esmu nolēmis kaut ko mainīt un vēlēšanās nepiedalīties.

8 comments | post a comment


browse
my journal