nefolk_limited's Friends
20 most recent entries

User:unpy
Date:2015-05-23 05:43
Subject:Ļoti iepatikās.
Security:Public

Arī par mani bieži vien, protams, kur nu bez tā:

Вот есть братцы, такой совершенно беспроигрышный способ ведения дискуссии: явиться, всех обосрать, а чтобы показать какой ты умный, сказать какую-нибудь непрошибаемую правду, с которой не поспоришь, но к делу отношения не имеющую.
Вот спорят к примеру, мужики, что лучше на сома, донка или удочка, и тут появляется такой персонаж, весь в белом, и говорит: "Что за хуйню вы тут дебилы несете, когда наукой уже давно доказано, что рыболовный крючок из ваннадиевой стали в силу своей перлитной структуры прочнее крючка из стали номер 5".
И хотят ему мужики возразить, а не могут, потому что чистую правду сказал персонаж в белом. Лучше ведь ванадиевая сталь, чем сталь номер 5, не поспоришь.
Ну то есть все понимают, конечно, что персонаж сам сморозил хуйню, не имеющую отношения в делу, а хуйней это назвать нельзя, потому как сказанное - чистая правда. И если персонажу начать возражать, то персонаж тут же с легкостью докажет, что он прав.

(c)Andrey Shipilov

1 comment | post a commentUser:imago_dei
Date:2015-05-22 23:51
Subject:
Security:Public

- I was condemned to five years for opposing Popov.


- Ah, but then the Party line changed, and I was condemned to ten years for supporting Popov.

- I was condemned for life, I am Popov.

<> 

- I was thrown to the lions in the arena for believing in Christ.

- I was burned at the stake for ridiculing Christ.

- I died on a cross, I am Christ.

#revolucionāri


post a commentUser:nord
Date:2015-05-23 00:23
Subject:
Security:Public

Dublēšana, tas ir normāli, sinhronizācija- ikdiena, šērot sevi vispār nav grēks, sāpītes ir kanoniskas, tādēļ pastāstīšu arī te.

Mans tēvs bija Tautas frontē, visas reģiona sapulces notika mūsu virtuvē, viņa brāli par Tādām lietām izmeta no augstskolas un - armija v tmje tarakaņi, vecmamma tā arī nekad neiestājās partijā, tā, kura iestājās, no trīs gadu vecuma man stāstīja, ka ļeņins-staļins-hitlers ir vienlīdzīgs pjorais īvls, māte medicīnas institūtā partvēsturi gāja kārtot ar sarkanbaltsarkano karodziņu pie žaketes, uz barikādēm tēvu pavadīja kā uz mūžīgiem laikiem, bet teica-ej!, pirmais Latvijas karogs, kuru pacēla virs pagastmājas pēc neatkarības atgūšanas, bija mammas un manis pirkts (vilka mani pa šķērsielām uz pagrabiem), bet tad skaistajā brīvībā es aizgāju pirmajā klasē, kur fiksi no partskolas par patrioti pārkvalificējusies audzinātāja:

- čmorija manu māti par to, ka man nav vietas latviešu skolā, jo mājās es runāju krieviski un mani bija jāņem ārā katru mīļu dienu- te par plato un šauro e (kas vispār ir čangaliska fiška), te par to, ka trīsstūri uz lapas pārāk lielu uzzīmēju- man ir slāvu lielummānija, te par to, ka sajaucu vārdus lamāties un bārties;
- katru dienu man teica, ka es nekad neiemācīšos latviešu valodu īstajā līmenī (arī tādēļ es joprojām tik slikti rakstu, jo es viņai ticēju). Mana māsa aizgāja skolā pēc pacēluma, tādēļ dabiski varēja izpausties savā iedzimtībā, līdzās dabaszinībām, tur figurē filoloģija, tā, ka pat krievu atzars gan gaišajos ulmaņlaikos, gan sūrajos padomjlaikos pasniedza latviešu pie karas iespējas un izdevības, kur es paliku, jā, māsa- plēsa godalgotas vietas valodas olimpiādēs). Nelaida mani uz daiļlasīšanas konkursiem pat tad, kad mani apstiprināja citu skolotāju žūrija. Kad klase gatavojās tautisko deju skatei, par brīnumu deju skolotājai, ģenerālmēģinājuma laikā brutāli izrāva mani no sudmaliņām un iesvieda stūrī ar vārdiem- te tev nav nekāda slāvu mākslas vingrošana- nestiep pirkstgalu!
- kaut kādā muzejā bija jāvelk rokas pāri Lielvārdes jostai ar domu, ka tajā vietā, kur sāk sildīt, tā ir tava zīme, viņa izmeta, ka uz mani tas neattiecas; Bet kad dedzināja klasē kadiķus, lai izdzītu ļaunos garus, uzkrītoši skatījās uz mani, kā arī nepārprotami norādīja - arī arī ar māliem es loģiski, ka nespēšu iemācīties apieties;
- uz "balto stundu" (tautiskā audzināšana) regulāri nāca vilcene no folkloras kopas Vilcens (tās ir tās kopas "Vilki" sievas), mums vajadzēja stāties aplī un jādzied tautasdziesmas, viņa teica- tas, kuram nemetas zosāda, nav īsts latvietis, tam nav dvēseles, un es satraucos kā muļķe un cerēju, ka metīsies;
- ietekmējoties no audzinātājas attieksmes, klases bērni man teica, ka es nedrīkstu slidināties pa foršajām margām, man ir jāslidinās pa salauztajām, jo es esmu krievene. Un dīca "pasaki vēls, pasaki jēls". Vēlāk, kad sāka plosīt hormoni, puišiem tas transformējās uz "sieviete kā dieviete, žēl tikai, ka krieviete";
- bet pirmā reize, kad es sava bērna prātā nodomāju kaut ko, ko sava pieaugušā leksikā tulkoju kā "nu, ti dura, bļa", bija tad, kad badīgajos 90tajos vienas klases biedrenes tēvs (baltkrievs vispār, bet kuru pisa), tālbraucējs, atnesa mums uz klasi kasti ar āboliem un teica- ja tut detiškam jabloki priņos, bet skolotāja atbildēja - atvainojiet, bet šeit nerunā krieviski! (viņš vēl tā kautrīgi- da, ja poņimaju, no jabloki kuda položitj?);
- par spīti visam augstāk minētajam, krievu valodas skolotāja mēģināja man iestāstīt, ka es nepareizi saku un neizšķiru ы и и (Булшит!), bet tas tika skaidrots ar to, ka vienkārši neesmu savā vidē;
- bet tad, kad uz 9 .klases izlaidumu atvilkās visas "otrās mātes" no sākumskolas, tās pētīja manu liecību, skatījās uz maksimumu, ko es, par spīti tautiskinaciopnālajiem kompleksiem izspiedu (7 latviešu valodā; 9 latviešu literatūrā; 10 vēsturē), nošņāca, ka es vienmēr esmu bijusi spītīga.

Ko bez tā, ka arī gribu pažēloties, gribu pateikt, to, ka ne sūda ne kādus 3 gadus, pāris mēnešus apstrādes, un graudi kritīs pareizā augsnē- saplēsīsim viens otru, mani vispār, tie, kas pirmie atnāks (vainu krievi fašistu, vai latvieši vati, bet nomiegs).

37 comments | post a commentUser:unpy
Date:2015-05-22 23:41
Subject:Tīri informācijai.
Security:Public

Staigājot bez biksēm, audzējiet tagad 30 dienas trauslumu, ja. Vai vismaz visu savu saraksti blieziet tādā fontā.

8 comments | post a commentUser:saccharomyces
Date:2015-05-22 23:07
Subject:tilti etc
Security:Public

es šodien pirmo reizi šajā gadā spēlēju volejbolu un uzkāpu kokā. daudz smējos.

vispār šodien ir bijis daudz labu ziņu par jauku cilvēku dzīves panākumiem, un beidzot jūtas drusku tā, ka ir iestājies pavasaris.

post a commentUser:inese_tk
Date:2015-05-22 21:42
Subject:maijs
Security:Public

ārā viss tā smaržo, ka bezmaz galva griežas.
un lakstīgalas!

es gribētu, lai maijs ir vismaz 2 mēnešus pēc kārtas. nafig novembris var vilkties nezcik mēnešus, bet maijs nevar?

2 comments | post a commentUser:unpy
Date:2015-05-22 20:25
Subject:Visai skarbi.
Security:Public

Izlasīju vācijā studējoša krievu jaunieša stāstu par dzimtenes apciemojumu, aizdomājos. Cik, nez, mums vajadzētu laika, lai nogāztos turpat? Trīs gadus? Piecus? Septiņus?

19 comments | post a commentUser:methodrone
Date:2015-05-22 17:28
Subject:
Security:Public

viss ko es dziivee gribu ir riit skatiities eiroviiziju, bet man nav televizora un nav tv license un es nezinu, kur aaraa vinju var skatiities, viss ir tik debiili.

9 comments | post a commentUser:inese_tk
Date:2015-05-22 19:15
Subject:jūnijs
Security:Public

jogot pludmalē ir tik debešķīgi. man agrāk likās, ka tas ir tā vnk stilīgi, bet tas ir reāli ērti un forši. un mums ļoti paveicās ar laikapstākļiem (un lakstīgalu blakus krūmā).
un ļaujiet jums padevīgi ziņot, ka sākot ar jūniju, trešdienās 10:00 no rīta, Jūrmalā (visdrīzāk Dzintaru/Majoru rajonā), notiks bezmaksas jogas nodarbības (t.i. uz Jūrmalas domes rēķina) mana pasniedzēja Arņa Siliņa vadībā. visi velkomēti.
oficiāls info sekos, kad [info]elina apstrādās šodien sabildētās bildes.

post a commentUser:zin
Date:2015-05-22 16:27
Subject:
Security:Public

bezgalnoguris susuriņš
saritināties un šņākuļot

post a commentUser:penny_lane
Date:2015-05-22 16:24
Subject:
Security:Public

- ko tu parasti dari festivālos?
-nu kā, ko?
-nu, dejo, čilo, apsities?
-es principiāli nelietoju narkotikas.
-*skumjš smaids* ko tā? ak, tu negribi būt tāāāāda klišeja, ja?


man vajag haštagu manām un danas sarunām ieviest.

1 comment | post a commentUser:lenora
Date:2015-05-22 15:08
Subject:
Security:Public
Music:vīūū

Samitisti brauc pa viesnīcām, pilnīgi galva sāp. Nekad nav sanācis policistiem paprasīt, kāda velna pēc viņi vnk neieslēdz to sirēnu, bet nepārtraukti slēgā tā, ka izklausās pēc kaut kāda psycho killer dj mix.

post a commentUser:zirka
Date:2015-05-22 13:28
Subject:
Security:Public

kur, pie velna, pazūd nordea bankomāti? vispirms pazuda tas, kurš brīvības ielā pie maksimas starp stabu un bruņinieku, tad čakenē pirms tallinas ielas, tad pie otrās elpas marijas ielā, visbeidzot grāvī pie mego arī noņēma, ne pēdas nepalika

6 comments | post a commentUser:imago_dei
Date:2015-05-22 10:53
Subject:
Security:Public

Zoe

post a commentUser:indulgence
Date:2015-05-22 12:42
Subject:manuprāt gaumīgs tetovējums uz ciskas - meituki var nošpikot
Security:Public

6 comments | post a commentUser:kautskis
Date:2015-05-22 11:41
Subject:Uzzīmē Muhamedu
Security:Public

Kopš esmu uzaudzējis gaŗu bārdu, man parādījusies jauna izklaide: sabiedriskās vietās tā uzkrītoši lasīt islāmisku lasāmvielu. Īpaši jautri bija lidmašīnā. Protams, neviens nebrēca, bet ļoti ilgi noskatījās gan.

Šovakar es braukšu uz Valmieru ar vilcienu, un man planšetē saliktas rokasgrāmatas jaunajiem ISIS cīnītājiem. Ļoti ceru, ka ceļojums izvērtīsies aizraujošs gan man, gan ceļabiedriem.

4 comments | post a commentUser:meness_berns
Date:2015-05-22 10:38
Subject:---
Security:Public

Paceliet jūsu lūpu statusu līdz slavenību līmenim!

Tūlītējs efekts 30 sekunžu laikā
Zinātniski pierādīta efektivitāte
Nav blakusparādību
Godalgotā formulēšana
Vairāk nekā miljons apmierinātas sievietes

http://www.citylipspro.com/lv1q921h/m/

1 comment | post a commentUser:chimera
Date:2015-05-22 10:04
Subject:
Security:Public

ohhh, kādi vēl miera ielas svētki, ja tepat rajončegā notiek zvejas ielas svētki ar teātra izrādi-performanci "bomzis" by kauguru amatierteātris "vīzija", virves vilkšanu, groziņiem un zaļumballi "zvejas-dejas" (spēlē "divi no vecdaugavas"). laipni lūgti.

9 comments | post a commentUser:zirka
Date:2015-05-22 10:01
Subject:
Security:Public

prāta vētru neklausos pat nostaļģijas vārdā, jo nostaļģijai nodevas es izpildīju ar ar "četru krastu" paklausīšanos, bet super besse gan ir super bestest albums. tiekamies vakarā depo

post a commentUser:antons_v
Date:2015-05-22 09:28
Subject:This ain't love, it's clear to see
Security:Public

Sam Smith - Stay With Me

Why am I so emotional?
No, it's not a good look, gain some self-control
And deep down I know this never works
But you can lay with me so it doesn't hurt

post a comment


browse
my journal