æ's Friends
20 most recent entries

User:pickle_jar
Date:2016-02-08 01:25
Subject:
Security:Public
Music:john coltrane

Dzérieni un Heimaey - vinjus jums man neatnjemt ne-kadd-d-d-d. This is for life, skilur þú, maður?

post a commentUser:klusais_okeans
Date:2016-02-08 01:23
Subject:
Security:Public

post a commentUser:dienasgramata
Date:2016-02-07 23:59
Subject:
Security:Public

tas brīdis, kad tu vēlies noskaidrot kāda vārda nozīmi, ieraksti googles meklētājā un pirmais rezultāts, ko izmet, ir tevis paša pirms desmit gadiem rakstīts teksts, kurā tu šī vārda nozīmi esi aprakstījis

4 comments | post a commentUser:inese_tk
Date:2016-02-07 23:22
Subject:februāris
Security:Public

sen nebija gadījies sākt dzert šampi vienpadsmitos no rīta

post a commentUser:klusais_okeans
Date:2016-02-07 23:06
Subject:
Security:Public

dzīves posmos ar nelieliem ienākumiem, bet daudz brīva laika es jūtos daudz labāk nekā tad, kad ir nauda un maz brīva laika, taču tik un tā pastāvīgi iestrēgstu tajā otrajā variantā. (66 kleitas)

post a commentUser:anonymous
Date:2016-02-07 22:42
Subject:
Security:Public

Laikam pagājušajā naktī bija tāds pavisam mierīgs un instagrammīgs sapnis. Redzēju abus kaķus. Grieta tupēja savā domīgajā pozā, Boriss, kā dzīvē, kaut ko apkārt tirinājās, un tad Grieta teica: "Škic!" Tieši tā, kā to saka cilvēki, un mēs tūdaļ pilnām mutēm ņēmāmies apspriest, ka jā, tā jau tas droši vien ir, ka cilvēki to savu "škic" ir vienkārši noklausījušies no kaķiem un sākuši izmantot pret tiem.

1 comment | post a commentUser:rasbainieks
Date:2016-02-07 22:26
Subject:
Security:Public

trikija uzstāšanās bija, teiksim tā, pilnīgs dzen
jo tur nebija pilnīgi nekā
es pat nevaru to nosaukt par sliktu, jo, lai būtu slikts, ir kaut kam jābūt

7 comments | post a commentUser:saccharomyces
Date:2016-02-07 21:35
Subject:neguli, saulīte
Security:Public

galīgi neesmu PMS meitene, bet vienu lietu gan esmu pamanījusi šo gadu laikā - pāris dienas pirms MR uz kādu dienu vai vairākām palieku nenormāli miegaina. tā, ka varu sākt vienkārši slēgties ārā, pat darot kaut kādas lietas, un pat it kā samērā izgulējusies (jāatzīst gan, ka manas prasības pret ķermeņa pamatvajadzību apmierināšanu, piemēram, cik daudz/bieži ēst vai gulēt, mēdz būt samērā zemas, bet nedomāju, ka šajā situācijā tam ir nozīme). man ilgi pagāja, kamēr sapratu, kāds ir šī pārguruma pattern, bet kopš kaut kādā brīdī, kad v.dziedzera problēmu dēļ dzīvoju ar visādiem 50+dienu cikliem un sāku daudzus sīkumus atzīmēt diezgan jaukajā ovuview app, šitas izkristalizējās pilnīgi skaidri.

šodien, piemēram, gulēju trīs reizes - pa nakti, pēc tam aizmigu, lasot grāmatu, - tā, ka vienkārši acis sāk migloties un rokas ļimt pusteikumā - un visbeidzot gandrīz nolūzu, taisot sev tēju, tāpēc ielīdu gultā uz vēl vienām 40 min. neesmu par šo joku sajūsmā.

kādi ieteikumi, viedās cibas dāmas?

13 comments | post a commentUser:dienasgramata
Date:2016-02-07 19:54
Subject:
Security:Public

koka rokas pulksteņi

4 comments | post a commentUser:po
Date:2016-02-07 19:34
Subject:03:20 // TĀ treshā sērija
Security:Publicman bail skatīties tālāk. un ne tāpēc, ka šis būtu šausmenes šedevrs.

P. S.
OK, tādu Scooby-Doo es negaidīju.Gandrīz vai idiotiski pārspīlēts mēģinājums asociēt slepenizētus faktus (iks failus) ar totālu vājprātu. Davest "illuminati" un trīsstūru absurdizāciju līdz masām viņiem izdevies. Pedālis grīdā - močīs tik ilgi, līdz publiski būs pacelts viss, ieskaitot ļaunākās un būtiskākās no realitātēm, tikai visslimākajā iespējamajā veidā. Piemēram, šī sērija rakstīta ~12 gadus veca bērna humora izjūtai. T.i., skatītājam tiek dota atļauja izjust savu stulbumu un to projicēt uz tiem, kurus viņš nav spējīgs saprast. Manuprāt, diezgan smaga Rietumu kultūras diagnoze. Ož pēc Pašām Beigām, kad cilvēkiem jābūt pietiekami debiliem, lai tie nekritksi pieņemtu jaunu, tumšāku laikmetu - bet tas, savukārt, liecina, ka 9 obligātie skolas gadi ir tikai tam, lai cilvēku kārtīgi sakropļotu un pēc tam laistu tur laimē diet un degradēties līdz pamatskolas sapratnes līmenim, un beigās jau vispār līdz tādam sūdam, ka kauns nemainīt cilvēku sugu pret robotiem. Tādā garā.
Ah, well, enough crazy-talk! Tā taču ir tikai izklaide!

6 comments | post a commentUser:penny_lane
Date:2016-02-07 18:34
Subject:
Security:Public

"mīļais, negribi noskatīties vienu māsu Matriksu vecu lesbiešu krimiķi?"

2 comments | post a commentUser:dienasgramata
Date:2016-02-07 18:12
Subject:
Security:Public

post a commentUser:po
Date:2016-02-07 16:35
Subject:numen
Security:Public

Beauty is night-vision.

post a commentUser:chimera
Date:2016-02-07 14:43
Subject:
Security:Public

klau, vai sekss pa telefonu (maksas) vēl pastāv?

6 comments | post a commentUser:narrenschiff
Date:2016-02-07 14:22
Subject:
Security:Public

Lūk, ir valstis, kuras d r ī k s t palaist raķetes, un tad ir valstis, kuras nedrīkst, un par kuru raķetēm ministriem jākaunina palaidēji un jāsasauc visādas padomes. 


 Alternatīva? Piemēram, šo mēs varam lasīt arī politiski: 

 "Un, viņus pieaicinājis, Jēzus tiem sacīja: "Jūs zināt, ka tie, ko par tautu valdniekiem tur, tās apspiež, un viņu varenie ir varmācīgi pret tām. Bet tā lai nav starp jums. Kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu kalps. Un, kas jūsu vidū grib būt pirmais, tas lai ir visu vergs. Jo arī Cilvēka Dēls nav nācis, lai viņam kalpotu, bet lai pats kalpotu un atdotu savu dzīvību kā izpirkšanas maksu par daudziem." (Mk. 10:42-45)

post a commentUser:dienasgramata
Date:2016-02-07 13:54
Subject:
Security:Public

DELFI. Pārbauda ārstu, kurš mazam bērnam naktī izmeklēšanu veicis pavirši

post a commentUser:unpy
Date:2016-02-07 12:53
Subject:Par lietām, ko nesaprotu.
Security:Public

Tiešām nesaprotu cilvēkus, kuriem sev visapkārt visu laiku vajag troksni. Allaž ir interesējis, bet tā arī nav sanācis saprast, kas liek cilvēkam nemitīgi staigāt ar muzīku ausīs vai, piemēram, aizbraucot kaut kur pie dabas, kur tāpat allaž ir jūra dažādas vīterošanas, blēšanas, kurkstēšanas un citādas apmpelēšanās, ieslēgt Latvijas radio 2 vai Massive Attack, vai ko tamlīdzīgu. Pats gan šad tad mēdzu uzlikt uz pilnu klapi Prodigy vai Dzeltenos Pastniekus, bet tas nudien ir diezgan reti. Izslavētajos klusēšanas retrītos justos ļoti omulīgi. Kas ar jums ir, kamdēļ jums tas troksnis ir tik ļoti nepieciešams katrā atsevišķi ņemtā brīdī?

19 comments | post a commentUser:penny_lane
Date:2016-02-07 12:36
Subject:
Security:Public

izdomāju pajautāt senai dēkai, vai viņš ir izmetis manus zābakus, tie bija sasodīti skaisti zābaki, bet droši vien jau sen izmetis, izvācies no dzīvokļa un no valsts. un atcerējos, ka patiesībā man viņš ļoti patika, līdz aptvēru, ka mēdz ļoti intensīvi dzert un dzērumā tikpat intensīvi būt aizvainots uz pasauli, pasaule šai gadījumā biju es, kas viņu nesaprata, negribēja un vispār klusībā ņirgājās. bet man tā the who dziesma par zilajām acīm vienmēr riebusies. un vīrieši, kas pārmērīgi dzer arī mani biedē, kad viņi kļūst par spēku, kur prāts vairs tikai relatīvs. spēks arī, protams, bet man tik un tā ir mazliet bail. droši vien, ja būtu fiziski stiprāka, biedētu mazāk. jocīgi, jo nedomāju, ka man kāds no visiem daudzajiem alkoholiķiem manā dzīvē kaut ko ir nodarījis vai pat draudējis nodarīt. un tad arī otrādi, biedē bezspēks. pēkšņa masa, par kuru tev jārūpējas. tā laikam ir kaut kāda diskriminācija, piedzērušās sievietes pašā sliktākajā gadījumā man liekas, kaitinošas, bet piedzērušies vīrieši šausmīgi atbaida, pat viskjūtīpajīgākie dzērāji. tas ir līdzīgi kā baidīties no suņiem, nekādas paredzamības, nekādas kontroles.

vēl es nesaprotu, kā var uzskatīt, ka sieviete ir sieviete un vīrietis ir vīrietis tajā "tradicionālajā veidā", ka tas ir dabiski. man šķiet, nav nekā skērīgāka un nedabiskāka, kā pārspīlēti "sievišķīgas" sievietes un "vīrišķīgi" vīrieši, nu vismaz tā kā es to iedomājos, tāda cakaina pelīte ar sarkanām lūpām, daudz jautājumiem un mātišķām intrigām un plecīgs tēvainis, kas komunicē tādos primitīvos un to the point teikumos, visu var, uz rokām visur aiznesīs, bet ne vienmēr atļauju prasīs, tāpēc dažreiz jājiens kristāla kalnā būs mazliet deitreips pa ceļam. un pat nepārspīlējot tik ļoti, still skērīgi, ļoti skērīgi. bet varbūt man šorīt no visa bail un jāpaliek gultā līdz, jā jau teicu, līdz maijam.

9 comments | post a commentUser:chimera
Date:2016-02-07 12:25
Subject:
Security:Public

biju uz savu pirmo zumbu. nuesnezinu.

+čīzīga mūzika, tas vienmēr ir labi, man ļ. patīk čīzīga mūzika, plus, ja zini salsas pamatsoļus, ir dubultjautri
-man toties nepatīk tīrs kardio. ok, tu beigās esi nosvīdis kā cūka, bet varu derēt, ka rīt man nesāpēs neviena maliņa. kalorijas gan jau ka dedzina labi (bet tas man nav prioritāte), toties muskuļu slodze ir lielāka pat pilatēs un power jogā.

+ļ. jauka trenere, tāda mīlīga laumiņa (tas laikam visām zumbas trenerēm kopīgs?)
-nejēdzīgi agrs treniņa laiks, man aktīvā dzīve pirms 11 parasti nesākas

19 comments | post a commentUser:honeybee
Date:2016-02-07 12:18
Subject:
Security:Public

Es pieņemu, ka uz katru rakstnieku, kas neraksta žanra literatūru, jo tas ir tik triviāli - tā nav literatūra - tā ir "es nezinu, kādu literatūru viņš ir lasījis" - tur ir "piedzīvojumi un action" - "īsti rakstnieki" tā nedara - "mans SF nav SF, jo mana teksta lasītājiem actually ir jādomā!!!!",

ir vismaz divi rakstnieki, kas raksta žanra literatūru, jo viņus besī 1) vokālākie "īstie rakstnieki" 2) "īsto rakstnieku" fanu klubiņi

un tā arī ir pareizi, tā tam būs būt

14 comments | post a comment


browse
my journal