æ's Friends
20 most recent entries

User:bljanna
Date:2017-03-27 07:38
Subject:plūdi
Security:Public

Starp citu, es pēc horoskopa esmu zivs. Iespējams, kad vērsīšos pie astrologa pēc palīdzības izskaidrot manu acīmredzamo vilkmi pēc ūdens, tas palīdzēs. Man droši vien vajag arī numerologu vai ko tamlīdzīgu, lai izskaidrotu katrā miteklī notiekošos haš divi ō force majeure. Raugi, mājā plīsušas ūdens caurules. Mans dzīvoklis, lai arī pirmajā stāvā, ir cietis visvairāk, hohohoho. Visur viss smuki tek un pludo. Lai jūs saprastu, kādēļ runāju par numerologiem un vispār droši vien Visumu, iepriekšējā dzīvoklī man uzsprāga boileris un 80 litri un vēl mazliet šļācās straumē man taisni acēs - laimīgā kārtā es toreiz tieši biju nolēmusi paņemt īso dienu darbā, citādi būtu nopludinājui arī apakšējo kaimiņu. Vēl divos iepriekšējos dzīvokļos, lai ko arī darītu vai nedarītu, allažiņ bija problēmas ar krāniem (ūdens maisītājiem, Bļanna, ūdens maisītājiem), caurulēm, dušām, vannām utt.

post a commentUser:zivs
Date:2017-03-27 07:11
Subject:
Security:Public

Gārlaicīgi.

post a commentUser:zivs
Date:2017-03-27 02:04
Subject:
Security:Public

Ar savu laiku rīkojos, kā dažkārt bērni ar papīru - izgriež no lapas nelielu laukumu tādā vietā, ka atlikusī, lielākā daļa ir jau saburzāmi atgriezumi.

post a commentUser:methodrone
Date:2017-03-26 22:29
Subject:
Security:Public

domaat tikai, ka tavas iluuzijas var tevi nomierinaat un glaabt, kameer apkaart pasaule pilna un visur un piesaatinaati ar skaistumu, miilestiibas izpausmeem un deviigu paarbagaatiibu, un tu esi karalis ar superspeejaam un 100% veiksmi uz katra solja, ar katru elpas vilcienu, katru mirklja instanci.

kas tevi padariija tik tukshu un tik apmaatu? tukshaaka par tevi ir tikai iluuzija, peec kuras tu dzenies, kura kaa spociigs plekjis ir aizvien priekshaa paradiizei, kas ir realitaate - pieejama katru laiktelpas briidi, jebkad, jebkur, jebkaa, nu njem

bads, bads, bads, baudi savu iluzoro badu.

un es raudu gauzhas asarinjas no visas sirds, ka es shaadi attapos shajaa dailjajaa, bagaatiigajaa daarzaa, izbadeejusies

1 comment | post a commentUser:3_5469mhz
Date:2017-03-26 23:01
Subject:
Security:Public
Music:Beatles – Girl

Uzkabinājis uz deguna siltas brilles un iekāpis pīpējamajās čībās viņš bija gatavs doties plašajā pasaulē.

post a commentUser:virginia_rabbit
Date:2017-03-26 22:32
Subject:
Security:Public

bet tad vakarā mazais brālītis ierāpjas gultā pie lielā brālīša un dod viņam bučas, un man aizmirstas, ka jūtos un izskatos kā miskaste.

14 comments | post a commentUser:solipse
Date:2017-03-26 22:16
Subject:
Security:Public

skatos dozhdj un priecājos. aizliegumi un aresti ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai parautu aizsprostus. 


 jaunība ir briesmīgs spēks, nevar būt, ka viņi šo nav izskaitļojuši.

1 comment | post a commentUser:inese_tk
Date:2017-03-26 22:02
Subject:marts
Security:Public
Mood:pohas
Music:David Lang - Depart

man bija visai sociāli aktīva nedēļas nogale un ir čupa ar pārdomām par to visu. sākšu ar mazāk personiskajām. pēdējā laikā daudz runāts par to, ka cilvēki/jaunieši vairs nenāk uz koncertiem. FB eventos ir miljons "going", bet reāli uz konci ierodas daži. 5dienas vakarā aizgājām paklausīties Židrūnu Nabaklabā - tur it kā bija bariņš cilvēku, bet pārsteidza tas, ka cilvēki netresījās. nu, manā jaunībā pie Židrūna notiktu ļoti aktīva tirināšanās, kratīšanās un lēkāšana, pat, ja uz konci būtu atnākuši maz cilvēku. bet 5dien tirinājās vien daži, piemēram, mēs ar K. tajā pašā dienā skrollējot savu FB ņūzfīdu ievēroju virsrakstu, par pētījumu, ka mūsdienu jaunajiem cilvēkiem ir krietni mazāk seksa, nekā viņu vecākiem bija viņu vecumā (avots, ja nemaldos, bija portāls Psychology Today) un tas kaut kā ļoti salikās kopā ar to netresīšanos. bet, kāpēc tā ir? tāpēc, ka cilvēki vairāk dzīvo virtuālajā realitātē? vai cilvēki ir vnk depresīvi (nu, piem, kad man bija visdepresīvākais dzīves periods, man negribējās ne seksu, ne tresīties)?

6 comments | post a commentUser:laba_doma
Date:2017-03-26 21:59
Subject:
Security:Public

Latvija ir maza, un mēs visi ar visiem gan jau vēl kaut kur tiksimies. Sliktākajā gadījumā paiesim garām uz ielas.

4 comments | post a commentUser:indulgence
Date:2017-03-26 20:08
Subject:Hiacinte beidzot Bekingemas pilī!
Security:Public

Dame Hyacinth: Actress Patricia Routledge, most famous for playing Hyacinth Bucket in the BBC sitcom Keeping Up Appearances, was made a Dame at Buckingham Palace on Friday.

7 comments | post a commentUser:half_slavic
Date:2017-03-26 19:34
Subject:
Security:Public
Music:haunt me (2001)

Rīgā drīz būs klausāms Tim Hecker. Un tās ir fantastiskas ziņas.

post a commentUser:n_komentari (posted by [info]punkts)
Date:2017-03-26 19:10
Subject:
Security:Public

Ej, uzvāri olas, rītārd.

post a commentUser:virginia_rabbit
Date:2017-03-26 18:26
Subject:pat aita aizmigusi
Security:Public

6 comments | post a commentUser:zivs
Date:2017-03-26 18:24
Subject:
Security:Public

Šajās brokastīs, piemēram, u-tubē "mācos" cockney.

post a commentUser:kants
Date:2017-03-26 18:19
Subject:dienas ziņa
Security:Public
Music:Gioachino Rossini - La Cenerentola - Ouverture

11 aktīvisti aušvicē pie "darbs dara brīvu" vārtiem nokauj aitu, izģērbjas kaili un tur pieķēdējas. nav zināms, kādēļ.

3 comments | post a commentUser:zivs
Date:2017-03-26 16:23
Subject:
Security:Public

Patīkama noskaņa skaistā pēcpusdienas Rīgā. Pilsēta izskatās savādāk, arī ielas izgaismotas kā ārzemēs, un gribās izstaigāties, un priecāties par, it kā, jau zināmajiem kvartāliem. Brīvības iela, un nonāku čierī, kas vairāk atgādina pilsētu ar lauku teritoriju. Vai bija jānokļūst kur konkrētāk, vai vienkārši scenārija untumi, un piedāvāju kādam vīram, ka pie stūres piesēdīšu es, un viņa žigulīti izstūrēšu pa lauku ceļu līdz lielākam. Grausts diezgan normāls, bet tomēr eksotiska tāda kaste, bez stūres pastiprinātāja. Riepas gan laikam pilnīgi gludas, jo pa slapju zāli lēzenā augšupceļā, spolē un slīd atpakaļ. Bremzes, kas bija knapi atrodamas vien pašā pedāļa galā, atpakaļslīdot nepalīdz vispār. Roķene tādām mašīnām ir kloķis, noteikti, ar brīvi iekārtu trosi. Turpinot atpakaļgaitā slīdēt virsū pāris, gar malu apbraucošiem transportlīdzekļiem, attopos dot virsū, un nogādāt aparātu drošākā vietā.

Nākamā epizode, kur pēc žigulīša nokļuvis uz grants ceļa, sastopu divus deviantus pusaudžpuikas, kas mani apstāj kā tie kokniji naisti, Come Near Me MA video. Izsmej kā rīdzenieku, biedē, traucē iet, jautā, cik es pelnot. Paši tādi nosļukuši, var redzēt, ka trūcīgi. Kaut ko atbildu, lai nekaitinātu, un kas varētu likties mazpilsētā parasti ienākumi (tuvu manai 2017. realitātei). Arī atšūties nekādi, nezinu kur šie ceļi ved. Sāk tumst. Apkārt visādi tipiņi. Nolaistas ēkas, žogi, un šķērsielas, kas ved riņķī vien pa ciematu. Nevar saprast, kur kāda civilizācija, kur kaut vai apgaismojums, un transports ārā no šejienes. Puikas kādu laiku jau atšuvušies, un tad sajūtu kādu cieši aiz muguras. Fāk, čigāniete, un skatās tieši virsū. Vēl pāris viņai blakus, kas tā kā drusku uzjautrinās par notiekošo.
Tomēr kaut kā izkļūstu Čiekurkalna nomalē, kur atkal ir pēcpusdiena.
VEF k-pils apkārtne un tramvajs!

Vēl daudz interesantu metaforu, kas priekš publicēšanas būtu perebors. Izskatās, ka miegā prāts procesē efektīvāk kā nomodā.

Šodien negaidīti iegūta brīva diena, kura nav jāizmanto pienākumos, nogurdinošā darba imitācijas un prokrastinēšanas hibrīdā, vai ļodzīga žiguļa stūrēšanā. Varu to veltīt kam vien vēlos, arī spēlēm, bez sirdsapziņas pārmetumiem.

post a commentUser:chimera
Date:2017-03-26 18:05
Subject:
Security:Public

http://klab.lv/users/sickboy/1131397.html

atkal tiem vīriešiem ir jācieš un jādegradējas bābu dēļ - 2

bišķ gan ņepoņatka sanāk. te vīriec cieš un žūpo, jo nesaņem apčammāšanu un omulību, bet, tiklīdz viņš to sāk saņemt, tā ātri vien deģenerējas un zaudē vīrišķību, jo mīļotās sievas pasaulē ēvelsols nav iedomājams, sk. lejāk.

diez, kas ir vairāk kaitinoši - šāda te vīriešu čīkstēšana vai patriarhālo struktūru, male gaze utt utml apbižoto nabadzīšu vaimanas?

12 comments | post a commentUser:virginia_rabbit
Date:2017-03-26 15:09
Subject:
Security:Public

I have experienced unkindness of the sort only doled out to third-class citizens. I may be a lucky mother of a happy child, but I have glimpsed what lies beneath our civilised veneer

https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2017/mar/25/the-everyday-trauma-of-childbirth-made-me-stop-at-one-child

7 comments | post a commentUser:black_data
Date:2017-03-26 14:24
Subject:
Security:Public

Veltījums visām cibas "man veikalā dokumentus paprasīja". Šodien arī man paprasīja. A man kā reiz bija doma, ka varbūt šodien jānoskujas.

2 comments | post a commentUser:simamura
Date:2017-03-26 14:15
Subject:
Security:Public

vispār tā varētu būt, ka tas kosmiskais nogurums, ideju krīze, atsvešināšanās, par ko tik bieži dzird pēdējā laikā, ir psiholoģiska blakne, kas nāk komplektā ar zināšanām par Zemes un Visuma vecumu un evolūcijas visvarenību. Lai gan būtu jābūt otrādi, mēs taču šajā ģimenē piedzimām tikai piecas sekundes pirms pusnakts. Vēl būs jauna diena, tā varētu domāt. Bet sajūta ir, ka mēs veci esam piedzimuši. Mūžveci un jau noguruši. Un, iespējams, vieni. Bez brāļiem un māsām un bez vecākiem.

Bet ja jāiztēlojas mūžvecs bērns, tad tas ir kaut kas tik pašironisks kā Filips Džonsons. Kad viņam aptuveni ap "vēstures beigu" laiku jautāja, kas paliek, kad sabrukušas visas ilūzijas, viņš teica: "Oh, a perfectly delightful sense of living in a real world."

5 comments | post a comment


browse
my journal