æ's Friends
20 most recent entries

User:inese_tk
Date:2016-12-09 22:25
Subject:Kārkli
Security:Public
Mood:besis

nu tā, pirmais "Kārklu" bloks ir laimīgi beidzies. es esmu nogurusi. godīgi sakot, īsti nesaprotu, ko es par to izrādi domāju. sākumā bija baigi bail, ka būs kkāda žurka kornēlija, tomēr šķiet, ka ir augstākā plauktiņā. bet es vienā brīdī sāku baigi dzīvot līdzi aktieriem un, tad paliek ļoti grūti kaut cik objektīvi paskatīties uz izrādi no malas. neskaitot to, ka jebkurā gadījumā ir ļoti interesanti no folkloristikas viedokļa, jo labi uzburta mītiski maģiskā realitāte un tādā, sapnim līdzīgā veidā salikta kopā pasaka ar īstenību. un, man ļoti patīk scenogrāfija.

post a commentUser:methodrone
Date:2016-12-09 19:30
Subject:tikai faaze.. varbuut gada tops
Security:Public

juutos kaa shkjiltavas, ko nevar nevar un nevar aizshkjilt nekad vairs un nemuuzham. varbuut man vairaak nav sirds? peedeejaas dienas es uzkraasoju sarkanas luupas un kliistu pa ielu, pa metro staciju, pa darba telpaam, pa veikalu, pa maaju, caur riita salto miglu, caur dienu svaigu, dzidru, caur saldu seeriigu peecpusdienas sauliiti, caur duumaku kreeslainu, maigu vakaraa ar baalu, akmenscietu seju, perfekti disciplineetu skatienu. mans kjermenis juutas viegls, stiprs, briivs, taa kaa sirds vairs nava. bet mans gars.. es juutos kaa shkjiltavas, kuraas nav palicis pat ne viens sprakshkjis.

1 comment | post a commentUser:virginia_rabbit
Date:2016-12-09 21:03
Subject:
Security:Public

7 comments | post a commentUser:hedera
Date:2016-12-09 19:49
Subject:
Security:Public

Ar mīļoto tikko apspriedām šādas, tādas dienas aktualitātes. Aizdomājāmies - mūsdienās, kad ikviens var apsēsties no internetiem pītā krēslā ar uzrakstu "Eksperts" un ģenerēt visādu pseidozinātnisku huiņu, kura vispār ir tāda joma, kuru šitā sērga neskar? Vēsture, medicīna, klimatoloģija - ekspertu tepat cibā vairāk kā vajag. Ķīmija, farmakoloģija, fizika? Oi, ieguglējiet tikai, tādi brīnumi! Aizej uz bāru un katrs otrais būs psiholoģijas vai socioloģijas doktors. Bet ir tomēr visā šajā bēdu lejā viena joma, par kuru pseidozinātniskas huiņas rašanās nebūs vis ražošanas apjomiem pielīdzināma, tik tāda margināla, nevienam neinteresējoša mājražošana. Un tā ir - ģeoloģija! Jā, ģeologi ir tie laimīgie, par kuru zinātni nevienam nav ne mazākās intereses, līdz ar to - nav arī cilvēkiem muļķīgu viedokļu! Jā, ir tur tāda grupiņa dīvainīšu, kuri, apšaubot ģeoloģiju, joprojām cer pierādīt to, ka zeme vien dažus tūkstošus gadus veca. Bija tie dīvainīši kādreiz ne vien grupiņa, bet varbūt pat sabiedrības vairākums. Tak tagad viņos neviens neklausās, jo ģeologi viņiem aizvēra muti ar akmenscietu, em, argumentāciju.

22 comments | post a commentUser:bljanna
Date:2016-12-09 19:57
Subject:Un jums?
Security:Public

Vanna un vīns. Tagad.

14 comments | post a commentUser:zivs
Date:2016-12-09 17:22
Subject:Klīnikas pieraksti. Rīta rituāli.
Security:Public

Pamodies un vēl nepacēlis galvu, atcerējos par dārgumu lādīti un rīta rituālu ar ripiņām - zaļā, lai paceltu labo roku, dzeltenā - lai kreiso. Ja vēlaties pamāt ar galvu, tad, lūk, šīs divas baltās. Pagājšnedēļ beidzot sagaidītais Latvijas ūberākais neirologs, skatoties Jāņa slaidšovu, ik pa laikam tīksminājās, cik teicami slaidi, korekti aprāvās pie vārda "ideāli". Nav pat aizmetņa kādai idejai. Laima sen jau esot nobeigusies. Tā nu papildinājām manu dārgumu lādīti ar jaunas nokrāsas ripiņām, kamēr veiksim testus vienu pēc otra, mēģināsim visos virzienos, jo viņu pašu interesē, kas tā jopcik par mistiku.

Paldies, man šeit iet labi. Baro arī labi, kaut vienveidīgi - katrās brokastīs gandrīz viens un tas pats.

post a commentUser:unpy
Date:2016-12-09 16:26
Subject:Cibas vērotāja piezīmes.
Security:Public

Paldies lietotājam [info]krishjaanis, pateicoties viņam, uzzināju, ka ciba ir kristīgāka, nekā iepriekš bija šķitis, nav jau tā, ka būtu pārāk daudz cilvēku, kuri būtu ar kristietību pārņemti, bet tie kādi seši, kuri ik pa laikam pie augšminētā lietotāja ir dažādu kritietības šķautņu satraukti un, kuriem, acīmredzot, Dievs no prāta neiziet tik ļoti, ka reizēm šķiet pilnībā piemeklējis, ir gana izteiksmīgi, īsti Dieva kalpi.

2 comments | post a commentUser:rasbainieks
Date:2016-12-09 15:02
Subject:
Security:Public

civilizācija ir milzīgs trūkumu un kompromisu jūklis (c) biezpientaure

post a commentUser:chimera
Date:2016-12-09 14:58
Subject:
Security:Public

mežonīgā sarkandaugava (tags: gandrīz_grāvis)

https://www.riga.lv/lv/news/91-gadu-vecs-onkulitis-pasta-nodala-sacel-traci-ierodoties-pec-pensijas-ar-ieroci?10036

1 comment | post a commentUser:martcore
Date:2016-12-09 14:20
Subject:
Security:Public

vai var uzcelt sniegavīru no sausa, nevis slapja sniega? nevar?

6 comments | post a commentUser:chimera
Date:2016-12-09 14:10
Subject:
Security:Public

tātad biju izmēģinājumizbraukt ar normundu.

afigeķ! diena pret nakti! sākumā gan pamatīgi nobiedēja, liekot uzreiz sēsties pie stūres un braukt no zinātņu akadēmijas pāri salu tiltam, manus vārgos pīkstienus neņēma vērā.
braucām visu pusotru stundu. visu pusotru stundu patiešām braucām. ja arī mans lieliskais braukšanas stils viņu tracināja, viņš to neizradīja nekādi. sākumā ātri apstāstīja šādas tādas tehniskas lietas, tas aizņēma 5 minūtes (genadijs to pamanījās izvilkt līdz 35 min, fak, es tikai tagad pa īstam saprotu, KĀ viņš vilka laiku).
uz jautājumiem atbildēja par tēmu, nevis sākumā izstāstot anekdoti (piemēram, kā matemātikas skolotāja atnāk uz autoskolu un prasa, par cik grādiem jāgriež stūre...) un tad viedi nosakot - tas ir JĀSAJŪT, tāpat kā šņabis ar rupjmaizi pēc pirts, bļ.

karoče, ej dirst, genadij; ja es šodien rakstītu par tevi sūdzību, tā būtu bijusi daudz krāšņāka.

22 comments | post a commentUser:po
Date:2016-12-09 13:43
Subject:The open secret
Security:Public

Culkin

post a commentUser:apolineers
Date:2016-12-09 12:42
Subject:
Security:Public

Pastrādāt nevaru vispār. Tā vietā noskatījos:

a) Oskara pasniegšanu Bigelovai;
b) Oskara pasniegšanu Aflekam;
c) Chicago Cubs pirmo uzvaru World Series 108 gadu laikā;
d) Nedaudz no Aleksandra Ivanova parodijām;
e) Divas Odesas anekdotes.

5 comments | post a commentUser:martcore
Date:2016-12-09 12:06
Subject:
Security:Public

kaut arī piekrītu, ir elektriskās spēles, kuras es neprotu spēlēt, piemēram, age of empires, gan otro, gan trešo
es it kā visu daru pareizi, uzreiz būvēju mājas, skauts skraida pa karti, cenšos saglabāt parasto iedzīvotāju un armijas skaitliskās attiecības 50/50, bet beigās ierodas AI ar astoņiem zirgiem, kas tupa rašo, a kā vēl to nosaukt, un mums ir pizģec

3 comments | post a commentUser:gedymin
Date:2016-12-09 08:55
Subject:
Security:Public

Internets dzīvoklī sataisīts pēc mēneša dīkstāves, vairākiem telefona zvaniem dažādos virzienos uz/no ISP un "vadu kompānijas", trijām "vadu kompānijas" inženieru vizītēm (viens negribēja gaidīt 5 min, otrs teicās strādājam "tikai iekštelpās"). Visticamāk problēmu bija radījis pirms tam telefona vadu ierīkojošais inženieris, kurš savā vizītē teicās esam aizmirsis kaut kādus instrumentus, bet uz apsolīto otro vizīti toreiz tā arī neieradās. Kopumā šīgada bilance: ar ISP pa telefonu norunātas / nogaidītas vismaz vismaz 8 stundas, pilna darba dienu.

Kas ir pats smieklīgākais, ja tas būtu valsts uzņēmums, daudzi ņemtos vainot valsti, monopoluzņēmumus utt. Tieši kapitālisms ar temp workers un outsourcing šobrīd rada disfunkcionālu sistēmu, kurā darbinieki ir laipni, bet nekompententi, jo no tāda temp worker ar dažu mēnešu stāža un bez motivācijas mācīties nekādu kompetenci nevar sagaidīt.

Tā vietā, lai regulētu, politiķi apsver, ko vēl varētu privatizēt. Vajadzētu paskatīties uz Zviedriju. Privatizēja tajā dzelzceļus un pat daudzas skolas. Rezultāts ir vilcieni, kuri bieži kavējas, un arvien zemāki skolēnu panākumi. Skolu privatizācija sabiedrībai tika pārdota ar tādām teorijām, ka tagad paši skolotāja varēs pārņemt kontroli par skolu vadību. Tā vietā, privātās skolas ir nonākušas ārzemju kapitāla fondu īpašumā. Zviedrija, protams, nav tas pats, kas UK kapitālisma ziņā, bet saukt Skandināvijas valstis par "sociālistiskām" man vienmēr liekas smieklīgi. Kur ražošanas līdzekļu nacionalizācija?

3 comments | post a commentUser:unpy
Date:2016-12-09 10:39
Subject:Laika vērotāja piezīmes.
Security:Public

Šobrīd ir ideāla ziema šiem platuma grādiem. Manis dēļ šitāda varētu vilkties arī līdz maijam vai līdz kuram laikam tur parasti mums ziema ir.

2 comments | post a commentUser:saccharomyces
Date:2016-12-09 10:21
Subject:
Security:Public

pamodos šorīt ar kaut kādu nejauku klepu, kas izraisa sāpes krūtīs

tā kā rīt viskur jābraukā, domāju, ka vajadzētu sēdēt mājās un dzert tēju, tikko gan arī sapratu, ka tas gandrīz 100% ir no putekļiem istabā, ko vakar centos kārtot

post a commentUser:hedera
Date:2016-12-09 09:51
Subject:Par pasaules galu
Security:Public

Jā, ziniet, varam spriedelēt, cik tieši lielā mērā slikti ir tas, ka par pasaules ietekmīgākās valsts prezidentu ir ticis ievēlēts seksists - labi tas, protams, nav, bet, cik nu varam spriest pēc visas cilvēces vēstures, pie pasaules gala tas nekad nav novedis.

Varam spriedelēt, kāda tad īsti ir nākamā ASV prezidenta īstenā attieksme pret Krievijas ekspansīvajām tieksmēm, par ko liecina izvairīgums šīs tēmas sakarā un ko tas nozīmē reģiona stabilitātei. Taču arī Krievijas ekspansīvās tieksmes, atkal, kā to parādījusi vēsture, pie pasaules gala nekad nav novedušas.

Taču ziņa, ka Tramps par nākamo Vides Aizsardzības Aģentūras (EPA) vadītāju iecēlis globālās sasilšanas noliedzēju, kurš turklāt daudzreiz ir iesūdzējis (arī šobrīd) tiesā to pašu aģentūru, - šī ziņa gan man šķiet pamatots iemesls sākt nopietni uztraukties. Vēsture šoreiz nebūs mierinājums. Kaut arī mūsu planētas pastāvēšanas laikā tā ir piedzīvojusi daudzas grandiozas globālā klimata pārmaiņas, nevienas no tām nav notikušas ne tuvu tik strauji kā tās, kas notiek tagad. Uzskatīt, ka tas viss ir dabisks pasākums un ka cilvēku darbībai ar to nav itin nekāda (vai nenozīmīga) sakara, ir nevis vienkārši naivi un tuvredzīgi, bet stulbi un kaitnieciski. Topošā EPA vadītāja uzskatus par EPA var palasīt viņa šī gada publiskajā vēstulē.

P.S. Ceru, ka šī ziņa noderēs [info]unpy nākamajam iknedēļas apskatam par pasaules gala tuvošanos.

51 comments | post a commentUser:chimera
Date:2016-12-09 09:00
Subject:
Security:Public

ziemassvētku spinning "apkārt pasaulei" un piyo christmas relax

un ko labu jūsu sporta klubs piedāvā decembrī?

6 comments | post a commentUser:scorpse
Date:2016-12-09 08:53
Subject:When the lights go out
Security:Public

Vakar Jelgavā pamatīgi beidzās elektrība. Tik pamatīgi, ka Rimi un visā tirdzniecības centrā izdzisa gaisma. Mazas lampiņas palika degam vien pie kasēm, kur stāvēja normālas rindas. Cilvēku reakcija bija negaidīti rāma - lielākā daļa palika veikalā un tramīgi piesardzīgi, lēni kaut ko domāja. Kāda maza daļa mierīgi, bet determinēti uzreiz devās uz izejām. Es nekur nedevos. Es taisni stāvēju pie alkohola plaukta, kā tad es uzreiz tā aiziešu. Bētnu es apsvēru domu evakuēt sevi un [savācu alkoholu, un] devos kasu virzienā.
Aptuveni četru minūšu laikā pēc gaismas izdzišanas gar visām kasēm nogāja apsargs un informēja ļaudis, ka veikals tiek evakuēts. Visi rātni nolika groziņus un devās prom. Cilvēki sāka kustēt mazuliet steidzīgāk.
Izgāju ārā - a tur tumšs. Gaismas nebija nedz daudzstāvu mājās, nedz luksoforos - tikai mašīnas, kas lielā daudzumā pameta Rimi stāvvietu, deva gaismu. Es piezvanīju uz mājām - elektrība pamatīgi raustījās arī tur - un devos turp. Braucot prom, manīju, ka gaismas atgriežas. Pēc minūtes attapos, ka uz Rimi es devos ne jau tāpēc, lai iegādātos Lego Friends ar 40% atlaidi, kāli un sidru, bet gan lai no Omnivas pakomāta izņemtu kontaktlēcas. Griezu riņķī, atgriezos stāvlaukumā, izņēmu kontaktlēcas, iegāju pilnīgi normāli funkcionējošā Rimi, atradu savu groziņu un pabeidzu iepirkšanos.
Secinājumi: Rimi diezgan nopietni attiecas pret cilvēku evakuēšanu. Es ļoti nenopietni attiecos pret sevis evakuēšanu.

5 comments | post a comment


browse
my journal