nefolk_limited's Friends
20 most recent entries

User:khosmos
Date:2015-03-30 23:40
Subject:Optimistu bingo
Security:Public
Mood:vilšanās
Music:Thy Catafalque

-es esmu nožēlojams knislis, un visi mani darbi ir pelavas.
-ā, nu, tev noteikti vajag nopisties/iegādāties dīvānu/salauzt kādam degunu (:THUMBS UP).
-es nespēju sarunāties ar svešiem/sen neredzētiem cilvēkiem.
-nav tur ko kautrēties, visi savējie, neviens, hehe, nekož!
-sirgstu ar bezmiegu, galvassāpēm un nespēku, atrodos pastāvīgā trauksmes stāvoklī.
-tad jau vajag uzlāpīties, lol!

post a commentUser:vanga
Date:2015-03-30 21:19
Subject:
Security:Public
Music:Animal - Siriusmo Remix

post a commentUser:dienasgramata
Date:2015-03-30 21:59
Subject:
Security:Public

DELFI: "Cits civilizācijas bojāejas variants ir pilnīga cilvēku izmiršana. Dinozauri taču izmira, tad kāpēc tas nevarētu notikt ar cilvēkiem? Un arī iemesli šādai situācijai ir vairāki, piemēram, visi pasaules vīrieši kļūst par gejiem un tiek pārtraukta cilvēku dabiskā reprodukcija."

5 comments | post a commentUser:methodrone
Date:2015-03-30 16:23
Subject:
Security:Public

man mana uzvediiba un domas man ir kljuvushas tik paredzamas un kaitinoshas. pavisam iisam posmam zinaatgribas, domu plashuma un sirds spozmes, seko dzilja apaatija un destruktiiva vienaldziiba. es neko negribu, un es redzu, ka pasaule var iztikt bez manis. bet es nevaru iztikt bez pasaules un sev atkal riebjos.

ar katru reizi arvien skaidraak un saapiigaak saprotu, ka neko sheit nevar transcendeet, ka var tikai iegremdeet sevi samazgaas un ljaut visaas bruucees iepluust dziives meesliem.

tikmeer dziive ir kaartiiga un kodoliiga, leena un aatra un skaista un pilnasiniiga. visi cilveeki ir kaa beerni. vilciena stacijaas smarzho peec kafijas un maiziiteem.

katru doto briidi es esmu bijusi nelaimiiga, bet no taaluma tie briizhi vienmeer izskataas mazliet laimiigi.

visas lietas, kas ir pasaulee, no kuraam var izveeleeties, ko piedaavaa, vinjas visas vienmeer shkjiet mazliet pompozas, sveshaadas un pretenciozas, paarmeeriigas. kaa es taa ieshu un speciaali njemshu vai dariishu lietas. es tachu esmu nekas. vai taa nav izvirtiiba un iedomiiba ieguut un dariit lietas neesosham cilveekam? vai tas nav absurdi, skumji?

tas, kas bija labs vakar, shodien in tragjisks un spokains. es iznirstu aizvien shauraakaa un atsveshinaataakaa tagadnee, ar katru briidi.

pat ja es gribeetu njemt vai dariit lietas, es vinjas uzreiz atstaatu novaartaa, jo mans praats vienmeer iznirst shauraa, atsveshinaataa, purvaa.

taa ka es nemaz nekad nevareetu nokljuut ne pie lietaam, un es vinjas nemaz nedariitu taa kaa lietas dara un njem Iisti Cilveeki.

post a commentUser:antons_v
Date:2015-03-30 18:29
Subject:Latvietes karma un ne tikai...
Security:Public

Domājat, ka jums ir problēmas? Lūk, kā cīnās tie, kas jūt enerģijas: http://sirdscels.blogspot.com/2015/03/par-zilniekiem-gaisregiem-dziedniekiem.html

10 comments | post a commentUser:antons_v
Date:2015-03-30 17:17
Subject:
Security:Public

Тамара Котова "Секс за деньги: теория сексуальной экономики"

«Ты мне нравишься, я тебя хочу, и я готова» — недостаточная причина. Мужчина должен секс заработать.

post a commentUser:avatar
Date:2015-03-30 15:09
Subject:
Security:Public

post a commentUser:avatar
Date:2015-03-30 15:05
Subject:
Security:Public

Kādu mazu laiciņu kopā ar Talu apmeklējam hatha jogu (Tala to iepriekš jau apmeklēja Ikšķilē). Iepriekš man likās, ka jogas ritms man būs par lēnu, bet tā nebūt nav. Ir ļoti forši!

post a commentUser:saccharomyces
Date:2015-03-30 13:21
Subject:spožā nākotne
Security:Public

es nezinu, kā es izturēšu (vismaz) 2 nedēļas ar pilnām 8.klasēm.
labi, ka vismaz ir drusku laiks sagatavoties.

ja es izdzīvošu aprīļa otro pusi, būs jābrauc uz kaut kādu spa. cerams, ka nebūs tik traki, lai būtu jābrauc uz klīniku "dzintari".

3 comments | post a commentUser:ikvakars
Date:2015-03-30 11:11
Subject:Par neatlaidību darbā, vīriešiem un vēja brāzmām
Security:Public
Music:Lauma bubina un šļupst

Ak pavasaris vēl kautrējas atgriezties šai pasauls malā, un kā ar gājputniem, kas jau šeit? Kā ar dzērvju klaigām un zosu ganībām, šiem nav siltu mēteļu un sprakšķošu kamīnu, ir tikai nepielūdzamā dabas stihiju neparedzamība.
Domas, man neliek mieru viena lieta, ko dziedniece ļoti pārliecināti, ciešā acu kontaktā, teica- par vīriešiem manā dzīvē, par to, ka īstā sastapšanās nav notikusi. Un kam man ticēt un kā ticēt un vai ticēt, savām zaglīgajām nojautām, cerībām un domu spēkam, vai arī pieņemt to, ka tik tiešām viņai ir zināms, tas, kas man - parastajam mirstīgajam nav. Protams ar daļu sevis es izprotu, ka jāmet miers ieradumam - ilgoties, bet jell, dod spēku un darbspējas- ilūzijas un nākotnes sapņu kredīti. Ja nebūtu viņa paveiktā, izturētā un pieredzētā, es diez vai atrastos savā attīstības ceļa posmā kur šobrīd. Ja nebūtu viņa nosvīstie kilometri, ja nebūtu viņa sapņa realizēšanas, vai maz es atļautos, to ko šobrīd daru? Jā protams protams, sevis dēļ, savas ādas dēļ ir jādara šis viss, tā arī ir, bet reizēs, kad nav nekā cita, tikai ticība viņam, tas vienīgais ļauj sapurināt sevi, neslīgt žēlabās un darīt darīt darīt.
Manīs. Ieelpa - izelpa, mieriņš un virzība.

post a commentUser:zirka
Date:2015-03-30 09:45
Subject:
Security:Public

šāds laiks mani padara par kaut kādu monstru

upd. izskatās, ka palikšu monstrā vēl nedēļu

post a commentUser:adinkra
Date:2015-03-30 08:46
Subject:
Security:Public

Dārzā atrodams daudz kas. Un jau gandrīz pusotru gadu arī neizsīkstošs piktuma avots (vai drīzāk zaņķis) katru reizi, kad par to iedomājos/ieraugu. Un viss tur ir tieši tā, kā es zināju, ka būs.
Nu ko man darīt ar diviem vīriešiem, no kuriem vienu es nemaz nedrīkstu izrīkot, kuri nespēj sanākt kopā tos 10 metrus un uzbīdīt kanalizācijas akai betona vāku? Zāģēt? Sist ar dūri pa sienām, demonstratīvi atbildot "nekas"? Nu ko darītu gudra sieviete, aiz rociņas aizvestu, lauzni pienestu un rokās iedotu, un vēlreiz maigi un mīlīgi palūgtu, piesolot garšīgu pārtiku?
Es jums pateikšu, ko darītu gudra sieviete. Gudra sieviete jau pirms gada izdarītu to pati.

9 comments | post a commentUser:texti
Date:2015-03-29 22:44
Subject:Precos ar svešinieku!
Security:Public

Neziņu - "Mīl vai nemīl? Gribi būt miljonārs? Vai esi gudrāks par piektklasnieku?" u.tml. - Latvijas šovu nozarē beidzot ir nomainījusi patīkama apņēmība: "Precos ar svešinieku!". Nav gan arī tā, ka kāzu tēma līdz šim pie mums būtu bijusi pilnīgi neaparts lauciņš. Piemēram, 2010. gadā norisinājās šovs ar nosaukumu "Maģiskās kāzas Molā", kurā desmit žūrijas atlasi izturējuši pāri tika pie tā goda Vislatvijas acu priekšā apprecēties lielveikalā. Tiesa, šie cilvēki diemžēl bija ne tikai iepriekš pazīstami, bet vairāk vai mazāk uzskatīja sevi arī par pāri. Jau vēlāk pie Latvijas izklaides zvaigžņotajām debesīm parādījās vēl viens šovs ar kāzu un reizē neziņas pieskaņu "Precamies?", kurā Binnija ar pavadonēm riņķoja pa orbītu kā prazdamas, lai pierunātu laulāties iepriekš nepazīstamus cilvēkus. Tiesa, laulības nebija obligāta prasība, un te tāpat kā skolā - kas nav obligāti, tas arī nav jādara, tāpēc neviens, neskaitot Binniju pašu, tā arī neapprecējās. Vislabākā šova daļa bija iespēja pasniegt otram dāvanu - piemēram, kolažu no savām fotogrāfijām, ko piekārt mājās pie sienas, lai varētu vienmēr atcerēties, kā izskatījās cilvēks, ko neesi gribējis precēt.

Bet te nu beidzot mums ir ne tikai kārtīgs, draivīgs šovs, bet reizē arī sociāls eksperiments - izdosies vai neizdosies laulība diviem pilnīgi svešiem cilvēkiem. Uzreiz skaidrs, ka likmes nav sevišķi augstas, jo 70% ģimeņu Latvijā šķiras, bet - jānožēlo taču ir neizdarītais, nevis izdarītais! Bija arī aizdomas, ka šovam nepieteiksies neviens vai labākajā gadījumā vien kāds bariņš cerību pilnu nelegālo imigrantu, jo tomēr - kāzas?! Kurš gadsimts? Normāls, moderns mūsdienu cilvēks neprecas tikpat lielā mērā kā neabonē draugiem.lv statistiku, jo ir pienācis laiks jaunai ērai - Tinder un kopdzīves reģistrēšanai! Tomēr izrādījās, ka Rietumeiropas vēsmas pie mums vēl ir bērnu autiņos, jo šovam pieteicās 300+ džeku un 400+ meiteņu. Ekspertu komisija strādāja vaiga sviedros, lai no šī bagātīgā izejmateriāla atlasītu, viņuprāt, saderīgākos un saticīgākos pārus. Komisijas sastāvā tika iekļauti Latvijas profesiju elites spilgtākie pārstāvji - psiholoģe, seksoloģe, antropoloģe un mācītājs. Baznīca šovā visdrīzāk iesaistījusies, vēloties būt laikmetīga - sākumā gan jau teica: "Laulāt svešus cilvēkus? Ko jūs iedomājaties?", bet tad salūza pret tādiem argumentiem kā (citēju): "Kas jums visu laiku ir? Beidziet reiz stāvēt malā, sekojiet mūsdienu tendencēm! Paskat, viens jūsējais piedalījās šovā "Divas zvaigznes", normāls džeks, ar gariem matiem, cilvēkiem ļoti patika. Šis šovs visiem atklās, ka laulības nav nekas traks, turklāt - mūsdienās cilvēki saiet kopā kaislību vadīti, tad liesma abu starpā dziest, ģimene jūk, bērni cieš. Ir pienācis laiks mācīties labāko no vēstures un citu kultūru pieredzes - divu cilvēku kopdzīves pamatā ir jābūt racionāliem, izskaitļojamiem iemesliem!". Vispār tas šovu pārstāvis vēl ilgi runāja, bet visu es necitēšu. Galvenais jau ir pateikts - mācītājs piekrita, ka laulāt savstarpēji nepazīstamus cilvēkus tiešām ir ok.

Pagaidām internetā pieejamas trīs šova epizodes - pirmo es skatījos, tā teikt, ar vienu aci, šķirstot jaunāko presi, otru uzliku, ejot gulēt, bet uzreiz arī aizmigu, trešo (hronoloģiski - otro), gods kam gods, noskatījos pilnībā. Visiem sešiem šovu dalībniekiem ir vidēji 25 gadi, visi izskatās normāli - pēc cilvēkiem. Sākumā intervijās viņiem jāatklāj savas sajūtas par to, vai cilvēks, ko viņi nekad nav redzējuši, izrādīsies piemērots kopdzīvei, vai tomēr ne. Zandai, kuru eksperti salikuši pārī ar Uģi, ir sajūta, ka svešinieks tiešām būs viņas ābola otra pusīte. Meitene arī vaļsirdīgi atklāj, ka gribētu topošo vīru iepazīt tuvāk un uzzināt, kas viņš par cilvēku. Esmu ļoti empātisks cilvēks, tāpēc spēju viņu šajā jautājumā saprast. Turklāt Uģis man uzreiz iepatīkas, jo, apcerot, kādā tieši tonī teiks liktenīgo "Jā", tur rokās līdz pusei pilnu (esmu optimistisks cilvēks!) viskija glāzi. Lai raksturotu Zandu, vienkārši citēšu viņas brāļa teikto: "Viennozīmīgi traka!". Daļu otra pāra veido džeks vārdā Ulvis, kura radiniece pirms brauciena pie altāra viņam jautā, ko iesāks, ja līgava būs pārāk apaļīga. Šeit puisim pēc atbildes rokā nav jāmeklē, jo viņš tomēr ir fitnesa treneris - phe, easy money, sastādīs programmu un liks notievēt! Mazliet pasteigšos notikumiem pa priekšu, bet trešajā sērijā Ulvis konstatēs, ka viņa sieva ir nevis resna, bet pārlieku mākslinieciska, tāpēc vedīs viņu iepirkties. Lielveikals tātad ir labākais ceļš kā izsist no cilvēka laukā līdz mielēm kaitinošo mākslinieciskumu. Puisis arī uzskata, ka būtu necienīgi līgavai pie altāra uzsist pa plecu, tāpēc ir apņēmības pilns ar viņu pēc gredzenu mīšanas nosūkties. Operatoram toties ļoti patīk Ulvja kurpes - tās raidījumā var aplūkot trīs dažādos rakursos, vienreiz arī blakus spilvenam. Par trešo pāri - Zaigu un Raimondu - man nav daudz, ko teikt, normāli cilvēki kopumā.

Pēc dalībnieku pārdomām beidzot seko šova galvenais notikums - kāzu ceremonijas - , kuru laikā visiem svēti jāsolās nekad nešķirties. Man vislabāk patika Zandas un Uģa kāzas, jo tajās līgava lepni izkāpa no lifta. Tas ir tieši tas, ko pārdrošākajos sapņos esmu iecerējusi arī savām kāzām. Lai skatīties uz dalībniekiem nebūtu pārāk vientuļi, ar komentāriem par notiekošo iesaistās arī jau minētie šova eksperti. Viņi ir satikušies Nacionālajā bibliotēkā un stāv pie tās lielās grāmatu sienas, kas laikam tiecas simbolizēt, ka viņi visi ir ļoti, ļoti gudri. Antropoloģes kundze manas aizdomas tikai apstiprina, sakot tā: "Lai kopdzīve izdotos, pārim kopā jādara lietas. Piemēram, jātaisa neparasti foto vai jālēkā ar gumijām". Pēc pieredzes zinu, ka abi minētie tiešām ir iecienīti hobiji Latvijas pāru vidū. Mācītājs tikmēr atklāj, ka bez cilvēku pasaules eksistē arī dievu un eņģeļu pasaule, bet es tā līdz galam nesapratu, ko viņš ar to gribēja teikt un kur galu galā atrodas dēmonu pasaule. Seksoloģe pasaka vien to, ka sekss laulībā nav galvenais, un tiek momentā atlaista no darba savā seksoloģijas uzņēmumā. Psiholoģe nesaka neko, jo viņa ir pieradusi, ka tad, ja grib normāli nopelnīt, runāt ir jāļauj klientiem.

Tagad - pats galvenais - kā tad nu visi nosūcās! Ulvis bija salielījies ne pa tēmu un iedeva tik vārgu buču uz vaiga, ka labāk tiešām būtu bijis līgavu draudzīgi iedunkāt. Raimondam ar Zaigu bija normāls, īss skūpsts uz lūpām, bet Uģis ar Zandu tika vistuvāk franču skūpstam, tāpēc es viņiem piešķiru veikala Sexy Style goda medaljonu ar trīs dažādiem režīmiem. Pēc ceremonijas likumsakarīgi ir afterpārtijs ar romantiskām dejām un sanākušo viesu novēlējumiem, no kuriem daži skan apmēram šādi: "Kaut kāds potenciāls jau tur ir" vai "Visus simt procentus nedodu, bet pa kādiem 87 jums varētu izdoties". Iespējams, esmu pārāk romantiska būtne, bet es nezinu, vai tās ir frāzes, kuras gribētu dzirdēt savās kāzās. Par laimi man, tās arī nedzirdēšu, jo kā normāls cilvēks plānoju reģistrēt kopdzīvi. Jāizdomā tikai, kā šajā procesā ieintegrēt jau izsenis izsapņoto izkāpšanu no lifta. Antropoloģe uzskata, ka pirmajā naktī pāriem seksa nebūs, jo viņi pārāk maz pazīst viens otru. Laikam par gadījuma sakariem neko nav dzirdējusi, dā! Zaiga tomēr ir cerību pilna un pieļauj tuvības iespējamību. Diemžēl viņas cerības nepiepildās, jo Raimonds ir prātīgs puisis un nevēlas neko sasteigt. Antropoloģe tikmēr nāk klajā ar vēl kādu pārsteidzošu atziņu - it kā esot tā, ka kopā dzīvojoši cilvēki, gadiem ejot, tikai satuvinās. Nu nezinu, es jau to tik apņēmīgi neapgalvotu, bet tā kā neesmu antropoloģe, manu viedokli neviens arī neprasa. Pēc tikumīgās kāzu nakts pāriem ir paredzēts doties ceļojumā - Ulvja un mākslinieciskās meitenes gadījumā - uz Igauniju, bet tad ar prāmi uz mīlestības pilsētu - Helsinkiem. Kopumā visu pāru vienojošais elements raidījumā bija nevis pārsteigums par izvēlēto partneri, bet gan to, ka visi cilvēki uz viņiem skatās. Tas tiešām šoviem un kāzām parasti ir pilnīgi neraksturīgi.

Kopumā šovs man mācīja, ka jānovērtē to, kas tev ir. Tai skaitā mīļotais cilvēks. Bet visvairāk jābūt pateicīgam par to, ka viņu pazīsti.

7 comments | post a commentUser:zin
Date:2015-03-29 21:16
Subject:
Security:Public

kā saucās tā kāršu spēle Rasbainieka un Kiceka sālsmaizē, kur bija jāliek cipariņi pēc kārtas uz īstajām krāsiņām?

4 comments | post a commentUser:chimera
Date:2015-03-29 21:12
Subject:
Security:Public

dzērves, zaķu kakas, pērnās brūklenes.

1 comment | post a commentUser:quizer
Date:2015-03-29 20:02
Subject:Faults
Security:Public

Viena no labākajām gada šausmu filmām.

3 comments | post a commentUser:zin
Date:2015-03-29 18:49
Subject:
Security:Public

vienā pelēkā, pelēkā pilsētā
pelēkā, pelēkā dienā
...
rīt būs pirmdiena

2 comments | post a commentUser:teiksma_ragana
Date:2015-03-29 17:32
Subject:Koku sula
Security:Public

Bērzu sulas ir mans prieks, bet tikai svaigas. Tikko sāk ierūgt, tā nemaz vairs negaršo.

post a commentUser:quizer
Date:2015-03-29 16:11
Subject:
Security:Public

Valmieras THC vīriešu tualetē ir milzīga izlietne, ap kuru var sastāties kādi četri vīri un tad skatīties viens otram virsū, runāt, darīt savas lietas un izlikties, ka tā ir ikdiena. Bet, jā, patīkami, ka Valmierā ir tik mežonīgi wild publika, kas dejo, laistās ar aliņiem un savās noskaņās atgādina šo klipu. Tas saucās izdzēst šo dienu ar vakardienu.    

6 comments | post a commentUser:saccharomyces
Date:2015-03-29 13:31
Subject:
Security:Public

OMG OMG OMG

vladislavs izpildīja majasdarbu!!!
jūs nevarat iedomāties, cik tas ir neticami

bet tas ir arī satraucoši, jo tagad es zinu, ka viņam ir (radusies?) kaut kāda iespēja to darīt, un man ir jāsaprot, kas ir tas, ko es esmu (ne)izdarījusi, kas radīja apstākļus, lai viņš izpildītu, jo es taču gribu,lai tas turpina notikt

UPD: OMG, otrs arī! abi mani nesekmīgie skolēni ir izpildījuši mājasdarbu pirmo reizi mācību gadā.
un nez,vai to izskaidro fakts,ka nākamnedēļ ir vecāku dienadiena, vismaz vladam jau toč ne, jo viņa vecāki nav tādi,kas vispār sekotu līdzi.

8 comments | post a comment


browse
my journal