nefolk_limited's Friends
20 most recent entries

User:po
Date:2015-04-25 18:33
Subject:nečrl
Security:Public
Music:psytrance

Līdzīgi nevienam nezinu, kas īsti ir hipsterīgums, bet, ielūkojies mugursomas dibena nosēdumos, konstatēju, ka esmu natural-born (ja hipsteri vispār eksistē). Mazais moleskins, binte, muskatrieksti, mutes ermoņikas. Pārējās kabatās Makgaivers. Hoķa, varbūt esmu načuralbōrn maggaivers.
Enīvei, beidzot visa tā draza dabūs mazliet izceļot ārā no betona, dzelzs, stikla un asfalta. Pilnam komplektam varētu iestešot blašķi kandžas. Hmm.

post a commentUser:kants
Date:2015-04-25 14:48
Subject:the new low
Security:Public

ja tev šķiet, ka kaļķu vārti vai sapņi un kokteiļi ir eksotisks zoodārzs, laik apmeklēt karaoke klubu "friends" viesnīcas latvija klaustrofobiskajos pagraba labirintos. jau uzreiz, nokāpjot lejā, tu nokļūsi uz prāmja baltijas jūrā - atbilstošā interjerā un atbilstošai publikai notiek bezvārda estrādes mūziķu uzstāšanās ar priekšnesumiem un dejotājām. publikā daudz krievvalodīgo un melnādaino, bet skaidrā nav neviena!
kad pārvarēts apjukums, vari atrast stikla durvis uz vip lounge, kur karaoki izbaudīt intīmākā atmosfērā par lielo zāli, kura ir kaut kur tālāk. vipos par 10 eur var pasūtīt dziesmu bez rindas, bet ar supervip pieeju - par 30 eur - aizsteigties priekšā tiem, kuri domā, ka dara to bez rindas. mums ienākot, vīrietis bez matiem izpilda kaut ko no ieslodzījuma vietu klasikas un tā pēc tam izrādās muzikāli kvalitatīvākā uzstāšanās. turpat aļona svin savu 25. dzimšanas dienu, un divas stipri iereibušas vienaudzes viņai izpilda atbilstoša nosaukuma dimas bilana hītu. nenākas viegli, tādēļ dīdžejs vietām viņām palīdz, kaut kā vismaz glābjot pārējos apmeklētājos. noskan vēl pāris gabali no kirkorova un kaut kā tipa angliski, lai pie mikrofoniem ķertos 4 jauni slāvu vīrieši ne mazākā reibumā. apķēruši viens otru ap pleciem, viņi līgojas uz ekrāna pusi un katrs pretējā virzienā mēģina aizvilkt nothing else matters melodiju, pa vidam atskanot savādiem ie-gaudojieniem. dj ir atmetis ar roku, tev pārskrien tirpas no tā, cik tas ir neticami briesmīgi un reizē neērti un smieklīgi, un šķiet, ka tevi tūdaļ atmaskos kā svešo šeit. es jūtos, kaa man vairs nav pamata kautrēties dziedāt ever.
ballīte turpinās uz ielas - aptuveni vienlaikus tur atrodas 2 savstarpēji nesaistītas jaunas sievietes bez apaviem - viena tos kaut kā uzvelk, otrai tos nes draudzene, jo īpašniece tiek stiepta pati, rupji lamājoties. pa labi kāds jauneklis pie sienas taisās pūst, bet turpat vairāki no kluba izmesti vīrieši mēģina kauties gādīgā apsargu uzraudzībā. diemžēl viņi tam ir pārāk piedzērušies un neveikli
kad tu mājās pēc tam uzkāp augšā un pīpē pie loga, gribas vēl pēdējo izrādi. un, lūk, tieši nāk divi iereibuši jaunekļi, viens ielas gaišakajāa vietā zem laternas noliek kluci uz brauktuves, pēc tam, šķiet, mēģinot noslaucīties gar dekoratīvā dzīvžoga krūmiņiem. ir tikai pus četri.

4 comments | post a commentUser:dienasgramata
Date:2015-04-25 14:19
Subject:
Security:Public

DELFI. [Rīgas] pašvaldībā tiek plānots arī čipu lasītāju iepirkums.

1 comment | post a commentUser:penny_lane
Date:2015-04-25 13:53
Subject:
Security:Public

iespējams, viena no manām tipiskajām ikdienas kļūdām ir ticība, ka visu iespējams izrunāt, saprast, vērst par labu.


kaut patiesībā tik bieži pasaule parādījusi vidējo pirkstu tiem, kas tic tik vienkāršotai izpratnei par cilvēkiem.

1 comment | post a commentUser:indulgence
Date:2015-04-25 10:29
Subject:pavasaris
Security:Public

post a commentUser:indulgence
Date:2015-04-25 10:27
Subject:Eiropas tautu ģenētiskā karte pēc Y hromosomas
Security:Public

5 comments | post a commentUser:zirka
Date:2015-04-25 09:39
Subject:divas jautras zosis
Security:Public

nosapņoju, ka mana dzīvokļa durvis atslēdz kaut kāds kaimiņu džeks ar savām atslēgām. es vienās trusenēs turu ciet durvis un brēcu, ka šis sajaucis dzīvokļus un vispār man jāapģērbjas, tad arī tiksim skaidrībā. kamēr es ar vienu roku velku kājās drugāniņa trenuškas, ar otru mēģinu aizslēgt durvis no iekšpuses, tikmēr ārā izskrien kaķi. kad ar citas kaimiņienes palīdzību izdevies abus noķert un atgriezties dzīvoklī, tur priekšā, blakus kaķukastēm, ieraugu cēli pastaigājamies divas baltas zosis
godavārds, bija bail šorīt iziet pa durvīm, tik reāla sajūta

1 comment | post a commentUser:zirka
Date:2015-04-25 09:19
Subject:kā puskoklēcējam sadalīties vēl smalkāk
Security:Public

man dažreiz tiešām gribas padzīvot 52 paralēlas dzīves, jo tā kārojas iemācīties kādu neparastu deju, iemācīties spēlēt akordeonu, atsākt zīmēt, pastrādāt bārā vai kafejnīcā, izmācīties koka restaurāciju, iemācīties šūt, pamācīties pavāru kursos, pamācīties grāmatvedību, apgūt čehu valodu, turpināt apgūt vācu valodu, nopirkt laivu, izmācīties bibliotēkzinātni vai arhīvu pārvaldību, apstopēt eiropu, padzīvot laukos, doties vairākdienu pārgājienā, iekopt mazdārziņu, padzīvot islandē, portugālē, berlīnē vai prāgā, pastrādāt grāmatnīcā, visādus ūdenssportus gribas, iemācīties braukt ar motorolleri, iztulkot romānu, pamācīties kaligrāfiju, piedalīties kāda festivāla organizēšanā, padziedāt korī vai folkloras kopā, iegūt automašīnas tiesības, nopirkt fotoaparātu un sākt fotografēt, pievērsties nopietnāk jogai, pastrādāt dzīvnieku patversmē vai botāniskajā dārzā, padzīvot kādā citā latvijas pilsētā, veikt pētījumu par vecmīlgrāvja vēsturi, vadīt ekskursijas, apbraukāt latviju ar velosipēdu, atvērt savu ziedu veikalu vai pastrādāt tādā, apgūt padziļināti latīņu valodu (saraksts nepārtraukti tiek papildināts)
varētu visu, ja ne tas mūžīgais laiskums un ja negribētos visu darīt lēnām, pamatīgi un bez saspringuma

priecāšos palasīt jūsu sarakstus

10 comments | post a commentUser:zin
Date:2015-04-25 09:19
Subject:kulinārās ziņas
Security:Public

esmu atklājusi jaunu produktu
bezpiedevu Islandes jogurts Skyr
tas, protams, cerot, ka sastāvs patiešām ir tāds, kā rakstīts uz paciņas (piens, ieraugs)
ļoti biezs, mazliet skābens, pēc garšas līdzīgs bio lakto.
beztauku grieķu jogurta aizstājējs
jācer, ka pēkšņi nepārstās ražot vai nenomainīs sastāvu
PS. gan jau ka "oriģināls" ir vēl labāks

3 comments | post a commentUser:nistagms
Date:2015-04-25 08:10
Subject:
Security:Public
Music:Cocorosie - Noah's ark

In school we are systematically forced to display our knowledge in proximity to preexisting factoids. I resent having to hold up a placard with a certain stripe as if to say, "YES, I'M AWARE OF THIS, I CAN PROVE IT!" It is nothing short of invasive, manipulative bullshit. In our adult lives, we continue to defer to this crap. We bow to cultural references. We "show our work", we "prove the theorems", we "cite our references". Am I the only one who thinks this is fucking imbecilic?? Who the fuck told you you had to be scared shitless of entirely stepping outside of the masturbatory quid-pro-quo intelligentsia? You tell me which is more ugly and reprehensible: being an island, or bleating formulae? DO YOU EXIST OR NOT?????

4 comments | post a commentUser:chimera
Date:2015-04-25 08:06
Subject:
Security:Public

ik pa brīdim mēģinām ievērtēt kādu no stilīgajiem seriāliem, ko skatās ciba. vakar pienāca banshee kārta.

-kas tas par krievu seriālu
-a kāpēc mēs vēl sasisto lukturu ielu neskatāmies?
-nu cik var dauzīt ar dažādām galvām vienu un to pašu logu

nopūta.

9 comments | post a commentUser:imago_dei
Date:2015-04-25 11:31
Subject:
Security:Public

they don't listen

post a commentUser:khosmos
Date:2015-04-24 21:42
Subject:Noisefest
Security:Public
Mood:fatal
Music:Linea Aspera

mani šodien nomāc ārprātīgas dusmas pret visām manas eksistences šķautnēm, un es nesaprotu, ko efektīvāk - nomaukt sev ādu, ar pieri izdauzīt sienā caurumu vai vienkārši pārvērsties par vilkati pavisam. tagad atnāks negaidīti viesi.

vispār mani mierina doma, ka visa pieredze ir pārejoša. tomēr mūžībai pārkāpt nevar, vai ne, un galu galā es atradīšu galējo metodi un svēto katanu, un uzspridzināšu Meku savā galvā. es taču varētu gāzt kalnus, ja nedzirdētu tik daudzas balsis vienlaicīgi (jo visas realitātes ir absolūtas).

post a commentUser:honeybee
Date:2015-04-25 01:40
Subject:
Security:Public

Gimme more joy with a dash of sorrow please

2 comments | post a commentUser:quizer
Date:2015-04-25 01:05
Subject:
Security:Public

Bija tāda kruta blūzrokgrupa Strong Mint.  Grupa diemžēl izjuka un katrs sāka spēlēt citur. Ģitārists  Carnival Youth, bundzinieks Pyro Trees, bet solists Coolmans Report.  Gribētu, lai ir tāds koncerts, kurā visas šīs grupas spēlē kopā.

3 comments | post a commentUser:po
Date:2015-04-24 23:34
Subject:
Security:Public
Mood:po

Da labi, es jau arī esmu stipri savāds. Peace out.

post a commentUser:elpa
Date:2015-04-24 22:55
Subject:
Security:Public

post a commentUser:unpy
Date:2015-04-24 22:32
Subject:Jāpieraksta, ir atcerēšanās vērts
Security:Public

"Viņš saņems diplomu, uzvarētājaministrijas krūzi un desmit hematogena batoniņus".

5 comments | post a commentUser:imago_dei
Date:2015-04-24 20:29
Subject:patvaļīgi izraudzīti pantiņi
Security:Public

Klosteros, mošejās, sinagogās

Paglābjas vājie, ko biedina elle.

Cilvēks, kas dieva lielumu

pazīst,

Nesēj sev sirdī slikto baiļu un

zemības sēklu.

+ )

post a commentUser:vanga
Date:2015-04-24 19:55
Subject:
Security:Public

1 comment | post a comment


browse
my journal