æ's Friends
20 most recent entries

User:narrenschiff
Date:2015-09-04 12:43
Subject:
Security:Public

Un vēl visā tā pretīgā un uzpotētā sabiedrības mākslīgā šķelšana liberāļos un progresīvajos versus konservos un tumsonīgajos.

post a commentUser:penny_lane
Date:2015-09-04 11:42
Subject:
Security:Public
Music:pink - man grūti izskaidrot, ir panesies.

par pirmajiem iespaidiem. es no tādiem izvairos, tāpēc, ka esmu iemācījusies grūtajā ceļā, ka pirmie iespaidi ir mēsls. un ne tikai par cilvēkiem, lūk, kad braucu pēc mieriņa, mieriņš likās tik average, ka bail, atceros, ka nožēloju, ka jau piekritusi, viņš bija paliels, bailīgs un... nu tāds kaķu kaķis, nekas īpašs. un tur būrītī tupēja kariņš, tāda spalvu čupiņa, mazs un mīlīgs, man vajadzēja TO kaķi. kamēr kariņš gatavojās pārvākties, mieriņš kļuva par vismīļāko iespējamo kaķi, neesmu tādu otru redzējusi, kas vienmēr dodas rokās, ļauj ņurcīt sevi līdz pasaules galam, neskrāpējas un vispār galīgi nav dumš. kariņš? kariņš čurā stūros, baidās no visa, reizēm nojūdzas un uzbrūk un klīst pa māju ar retardētā brālīša acu skatienu. ne tā, ka viņš man nav mīļš, bet būsim nu godīgi.

šorīt galīgi nebija, ko vilkt, saņēmos un uzvilku to kleitu, kurā sarkasmiņš mani nosauca par resnu. neesmu vēl sadedzinājusi, padomā tik. gāju uz darbu un, lai justos labāk, domāju, ka man vajag mantru. tādu, kas iedvesmo sievišķībai un savas vērtības apziņai. it went like this:

"pats viņš ir resns, pats viņš ir resns, pats viņš ir resns, pats viņš ir resns..."

apsargs uz mani vērīgi skatās, tā it kā gribētu saņemties ko teikt. "skaisti mati," viņš beigās kautrīgi paziņo, tāds robusts vīrs, kas smēķē lētas un stipras cigaretes, es sasmaidos no sirds.

1 comment | post a commentUser:solipse
Date:2015-09-04 11:17
Subject:
Security:Public

lūk, šādas labi domātas pamācības man liekas tās viltīgākās - sākam ar cilvēkiem, beidzam ar "sievietes, nepieprasiet pārāk daudz! [tāpēc viņš melo, tāpēc krāpjas utt.]" https://gintafiliasolis.wordpress.com/2015/08/17/milestiba/

un šādas: "Kad sieviete attiecībās izjūt baudu un laimi, viņas vīrietim sāk veikties un viņa priekšā atveras visas durvis. Tas notiek tāpēc, ka esot laimīgā, radošā, apmierinātā un iedvesmotā stāvoklī, sieviete svētī savu vīrieti veiksmei un tas viņu abu dzīvēs pievelk labvēlīgus apstākļus. Tieši caur sievieti pie vīrieša plūst vai nu labklājības un veiksmes straume, vai arī straume, kas visu savā ceļā noārda…" therefore, "Kāpēc gudri vīrieši nežēlo līdzekļus dāvanām savām sievietēm? Kāpēc cenšas tās pasargāt no nepatīkama darba, cenšas izdarīt tā, lai sieva saņemtu tikai pozitīvas emocijas? Tāpēc, ka viņi zin, ka apmierināta sieviete ir LABKLĀJĪBAS un LAIMES avots visai ģimenei." https://gintafiliasolis.wordpress.com/2015/08/20/sieva-un-veiksme/

1 comment | post a commentUser:unpy
Date:2015-09-04 10:59
Subject:Atcerējos, ka ir tāds žanrs kā "paskvila".
Security:Public

Jūs neticēsit, bet jūsu cītīgā brēkāšana par aptrakušajiem kristiešiem un homofobiem, kam pretī stāv Liberālie Transhumānisti, kas uzdrošinās būt neiecietīgi, ir sasniegusi savu mērķi. Esmu nolēmis pievērsties tautasdejām un tālab tās te riktīgi nolikšu.

3 comments | post a commentUser:zin
Date:2015-09-04 10:47
Subject:pēcsajūtas
Security:Public

kas vieniem labā ziņa, citiem ļoti sliktā

1 comment | post a commentUser:chimera
Date:2015-09-04 09:56
Subject:
Security:Public

kas vēl jāzina šīs mājas potenciālajiem iedzīvotājiem - jūs tiksiet iepazīstināti ar daiņa porganta daiļradi daudz labāk, nekā jelkad būtu gribējuši.

post a commentUser:kautskis
Date:2015-09-04 09:48
Subject:Labi, es saprotu
Security:Public

Jūs neticēsit, bet jūsu cītīgā brēkāšana par aptrakušajiem liberastiem un dzimtenes nodevējiem, kam pretī stāv Drošie, kas uzdrošinās nīst, ir sasniegusi savu mērķi. Esmu nolēmis pievērsties kristīgajām vērtībām.

Tā, kādas nu viņas bija? Pirmām un galvenām kārtām, protams, neiecietība pret visu un visiem, kas atšķiŗas no tevis. Kristīgās vērtības ir absolūtas un nemaldīgi pareizas, un, ja kāds tās noliedz, tad labākajā gadījumā viņš ir akls liberasts, bet sliktākajā -- acīmredzams kaitnieks, kas apzināti izvēlējies ļauno. Galu galā, patiesība nav tas, kas atbilst realitātei, patiesība ir tas, kas atbilst maniem a priori patiesajiem priekšstatiem.

Kas vēl? Precēšanās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem un stingra dzimumu lomu ievērošana, kā nu bez tā. Tikumiskā audzināšana, tādā nozīmē, ka bērniem māca ievērot dzimumu lomas un precēties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Piedzimšana pareizajā etniskajā grupā, tā noteikti ir kristīga vērtība. Ja es nebūtu tik taisns, es taču nebūtu piedzimis par baltādaino, vai ne?! Veselīga paranoja arī ir vēlama, jo noteikti visi vienmēr grib mums nodarīt gauži. Es pat domāju, ka mums vajadzētu būt modriem un visu laiku meklēt mūsu starpā liberastu spiegus, kas grib uzspridzināt mūsu rūpnīcas, dezinformēt mūsu ļaudis un ziņot saviem saimniekiem pareizos ķīmtrašu maršrutus. Lai gan vispār ķīmtrases ir advancēta kristīgā vērtība, varbūt ar to gluži nebūtu jāsāk.

Ā, un vēl kristīgā vērtība, protams, ir cīņa par kristīgajām vērtībām.

Tā, tā, es tak nebūšu neko būtisku palaidis gaŗām? Laikam taču nē. Nekas cits taču Bībelē sarakstīts nav, vai ne?

Lūk, un tad, kad mēs beidzot atjēgsimies un pieturēsimies pie šīm vērtībām, tad mēs zaļosim un plauksim! Jo Eiropa ar savām liberastiskajām vērtībām ir bankrotējusi. Piebildīsim, ļoti laicīgi bankrotējusi, mēs vēl paguvām iešmaukt Eiropā. Deviņdesmito sākumā mēs bijām tie skarbie čaļi, kas staigāja ādas jakās un nepaklausīgus uzņēmējus baroja ar baterijām, nevis tāds maigi barots ofisa planktons kā tagad. Bet liberastiskie Eiropas loši noticēja, ka šitos jauniešus drīkst laist Eiropā. Nu ko, paldies par salabotajiem ceļiem un saremontētajām skolām, Eiropa, nu tu vari bankrotēt!

Eiropas nākotne pieprasa, lai mēs nīstu. Tāpēc drosmīgi rakstīsim komentārus, šērosim bildes un brēksim "Melnajiem nē!" pie Ministru kabineta. Kādam taču tas ir jādara!!!

24 comments | post a commentUser:chimera
Date:2015-09-04 08:38
Subject:
Security:Public

klau, a kā sastāv latvijā ar brīvprātīgo/neformālo palīdzību esošajiem un gaidāmajiem bēgļiem? nu tur, pavadīt kur vajag, iemācīt pāris vārdus vietējā dialektā utt utml? nav tā, ka man būtu bezizmēra brīvais laiks, bet kaut ko sakasīt varu. čo, jābrauc uz muceniekiem (uz kuriem no visiem latvijas muceniekiem), jāstāv pie vārtiem?

5 comments | post a commentUser:dienasgramata
Date:2015-09-04 07:38
Subject:
Security:Public

DELFI. Izglābj purvā līdz kaklam iestigušu vīrieti.

un vēl: "58 gadus vecais vīrietis izglābts, izmantojot īpašu glābšanas virvi."

6 comments | post a commentUser:dienasgramata
Date:2015-09-04 07:35
Subject:
Security:Public

Sanēmu epastā uzaicinājumu izmantot "atlaides CROCS kurpēm". Izklausās tāpat kā "šefpavāra īpašais piedāvājums McDonalds restorānā".

3 comments | post a commentUser:narrenschiff
Date:2015-09-04 03:06
Subject:
Security:Public

Es, protams, ļoti vienkāršoju, bet: viens ir teikt "etniskās un reliģiskās kategorijas ir sociāls konstrukts, tas neeksistē un nav jāņem vērā", bet pavisam kas cits ir JAU reāli eksistējošas un darbojošās etniskās un reliģiskās (impact-inducing) kategorijas ņemt vērā, domāt par tām un adekvāti rīkoties.
Eiropas krīze gan Krievijas, gan imigrācijas sakarā balstās uz elementāru refleksijas un apzināšanās (awareness, recognition, receptivity and responsiveness) trūkumu, kas bieži vien pavada pirmās pozīcijas adeptus. Šī krīze ir tāpēc, ka visādi Briseles gaiteņos sēdoši prātvēderi ir pieņemuši un dzīvo tādā pašinducētā konceptuālajā shēmā (mākonī), kurai nav nekāda dialoga un saskares punkta (īsāk sakot, tulkojamības) ar citām reālās un trauslās pasaules konceptuālajām shēmām. Ja tulkojamība būtu iespējama, būtu arī receptivitāte un responsorio, kā arī reciprocity. Taču pelēkais ofisu un bezgalīgo stikla lidostu un betona džungļu konglomerāts, acīmredzot, ir pieņēmis savas konceptuālās shēmas netulkojamību. No kā arī izriet apmulsums un neadekvātas reaģešanas un reakcijas spējas. Taču ja tu spēj uztvert, pārtulkot un apdomāt, tad ir vismaz viens priekšnosacījums problēmas risinājumam. Nepiečiešams dinamiskais tulkojums.

post a commentUser:narrenschiff
Date:2015-09-04 01:58
Subject:dezintegrācija
Security:Public

Kā jau daudzkārt esmu teicis, Integrācija ir viens no smieklīgākajiem vārdiem. Piemēram, lībiešu Integrācija latviešos, manuprāt, ir bijis milzīgs zaudējums mūsu dievzemītei. Jaunlatvieši, piemēram, šausminājās par turīgo un mācīto latviešu Integrāciju vāciešos. Prūši (īstie), piemēram, tika brutāli Integrēti prūšos (vāciešos (starp citu, mēļo, ka Kēnigsbergas profesors, doctor mirabilis, Kants no tēva puses esot bijis radniecīgs vai nu prūšiem, vai pat kurseniekiem)). Vācieši gan pirmajā, gan otrajā pasaules karā sapņoja nometināt pietiekamu "valsts vāciešu" skaitu Latvijā, daļu latviešu aizsūtot administrēt Iekškrieviju, lai eventuāli vietējie tiktu Integrēti nordiski āriskākā substrātā. Utt., bezgalīgi daudz integrācijas. Turklāt Eiropa nav Amerika (lai kā par to fanotu ES dibinātājtēvi, ņemsim kaut vai visuzkrītošāko - Ziemeļamerika, ja neskaita indiāņus, lielā mērā bija tabula rasa, kur visai dažādībai sabirt, Eiropa vēsturiski ir diezgan saspiesta un ierobežota (iepriekšnosacīta) telpa un resursi), "zviedrs" nekad nebūs tāda pati kategorija kā "amerikānis", lai kā viņi censtos.
Tāpēc es nekad neesmu sapratis Integrācijas kā debesu pestīšanas apsolījumu attiecībā uz Latvijas nelatviešiem pēcokupācijas posmā, un arī tagad attiecībā uz bēgļiem-imigrantiem. Etnisko latviešu īpatsvars no baisajiem 52% 1989. gadā līdz apt. 62% šogad, ir pakāpies pamatā ne jau integrācijas dēļ (kas nav izslēgta, un pavisam noteikti šādi gadījumi ir, jauktas laulības, sūtīšana attiecīgajās skolās, citādi draugu un paziņu loki, citāda pašidentifikācija, utt), bet gan nelatviešu (būsim precīzi, padomju laika nelatviešu) aizbraukšanas un nomiršanas dēļ. Un kāpēc lai būtu integrācija? Jā, viņš būs pilsonis, taču viņš tik un tā būs krievs. Taisnību sakot, es vēlos, lai viņš paliktu krievs, jūds, baltkrievs, ukrainis, armēnis, utt, jo katrs gadījums, kad Integrācijas ceļā kāds zaudē daļu savas etniskās pašidentifikācijas, ir diezgan bēdīgs. Jo viņš nav vienkārši ukrainis. Viņš ir Latvijas ukrainis, tas uzliek savu zīmogu un ietekmes, savu devu oriģinalitātes. Labi, lībiešu bija maz, viņi bija tādi vienīgie un unikālie, līdz ar to integrācijas radītais zaudējums ir neizmērojams, ukraiņi un Krievija savukārt ir daudz, turklāt viņiem ir sava t.s. etniskā dzimtene, kurpretim lībiešu vienīgā iespējamā etniskā dzimtene ir tāda pati kā latviešiem. Problēma, protams, sākas līdz ar lieliem cipariem. Ja, piemēram, krievi, - normāli būtu tikai tad, ja viņi būtu vismaz 10, labākajā gadījumā 8%, nevis jau tā kritušies 26%. Tāpēc attiecīgi arī histērisks vārda "Integrācija" lietojums, un tiešām būtu grūti saprast, kāpēc, lai kāds krievs Integrētos latviešos, ja turklāt pastāv liela iespēja (caur internetu, televīziju, medijiem, paralēlās pasaules paziņu lokiem, vai, kā tas noticis daudzviet Latgalē) tieši latvieti integrēt krievos. Krievi ir krievi, latvieši ir latvieši. Pat ja cenšas mīkstināt un mierināt, ka "integrē jau attiecībā pret latvieti kā pilsoniskuma kategoriju", par ko mēs labi zinām, cik maz un vārgi tas ir, kaut vai Saskaņas centra gadījumā. Jo gluži vienkārši - pilsoniskuma kategorija ir daudz abstraktāka un tālāka nekā etniskuma kategorija. Tāpat arī sīrieši ir sīrieši, jā, arī prom no dzimtenes, tas būtu noziegums un neticami imperiālistiska augstprātība - prasīt viņiem "integrēties eiropeiskumā", par ko klusībā droši vien sapņo liela daļa tā saucamo liberālo Eiropas projekta sociālo zinātnieku (prātvēderu), kuri domā, ka saskaroties ar labklājību, advancētu izglītību, kaut kādām tiesībām, pienākumiem, likumiem, institūcijām, rietumu cēlo brīvības elpu, šie ļaudis pēkšņi aizmirsīs savas etniskās kategorijas. Nē, tā tas nenotiek, tā vietā mēs redzam tieši pretējo. Es tiešām vēlos, lai viņi būtu sīrieši. Un, ja vēl labāk - sīrieši drošā, pārtikušā un autentiskā sīriešu zemē. Jūdi, piemēram, ļoti ilgi gaidīja savas valsts atdzimšanu. Tāpēc vēl jo smieklīgāks ir arī iecienītie Latvijas liberālās publikas jūsmīgie cerējumi izmitināt bēgļus izkaisīti pa Latviju, laukos un vēl visādi, lai, redz, neveidotos geto un no tā izrietošais resentiments un atsvešinātība. Viņi asimilētos un integrētos vietējos. Taču, manuprāt, pat ja šāda asimilēšana un integrācija notiek, tas ir zaudējums un kaut kas problemātisks, nevis uzvara cīņā ar skeptiķiem, kuri tā vien liberāļiem cenšas iegalvot, ka "šie jau nav integrējami".

post a commentUser:heda
Date:2015-09-03 23:35
Subject:
Security:Public

[info]nulle, varbūt labāk atzīmē pēcposta sākumu?

post a commentUser:saccharomyces
Date:2015-09-03 23:48
Subject:semantics
Security:Public

"the sure and certain hope that.." - bah! humbug! hope cannot be sure and certain. that's why it's called hope instead of certainty.

post a commentUser:penny_lane
Date:2015-09-03 23:40
Subject:
Security:Public

90. minūtē? latvija? tikko kosmosa kārtība mainījās for vienmēr.

2 comments | post a commentUser:solipse
Date:2015-09-03 23:34
Subject:
Security:Public

nabaga Alsiņa, nevaru noskatīties.

5 comments | post a commentUser:unpy
Date:2015-09-03 22:39
Subject:Manipulācijas ar masām.
Security:Public

Mazais, izskalotais bēglēns kļuvis par spēcīgu trumpi bēgļu uzņemšanas atbalstītāju rokās, no tā nabaga ķermenīša jau nav kur likties, visos pakšos guļ un atrodas uzmanības centrā viss tāds lēnīgs pats un, protams, arī variācijas, piemēram:Tas tomēr kaut kā ļoti nav fenšuj, ja jāargumentē šādi, no citas puses, emocionālie argumenti pret emocionālajiem, evolūcija nestāv uz vietas, saprotamu iemeslu dēļ grūti pamanīt, ka Homo Sapiens Sapiens jau pirms laika pārtapis par Homo Sapiens Stupidus.

15 comments | post a commentUser:imago_dei
Date:2015-09-03 19:51
Subject:i'm not amused
Security:Public

laikam aizsākusies dzēšanās sezona

post a commentUser:unpy
Date:2015-09-03 21:29
Subject:Laika vērotāja piezīmes.
Security:Public

Šodien bija, iespējams, pēdējā kaut cik sakarīgā diena, ko tad arī izmantoju, pļaujot zāli. Par turpmāko visu ir pateicis LVMĢC - tuvākajā nedēļā gaidāms lietains laiks, pakāpeniski pazemināsies gaisa temperatūra.

2 comments | post a commentUser:imago_dei
Date:2015-09-03 19:17
Subject:
Security:Public

Kad man šķiet, ka ir izdevies atkost kādu fundamentālu dzīves patiesību un kaut kas beidzot ir kļuvis skaidrs..just wait for it...waaait...waaaaiiit..yea..there it is..there it is... - you've discovered nothing! Viss apmetas, izgriežas, savirknējas otrādi, šķērseniski vai zigzagā. No point.

2 comments | post a comment


browse
my journal