nefolk_limited's Friends
20 most recent entries

User:penny_lane
Date:2014-07-28 16:18
Subject:
Security:Public

gandrīz tikām pie kaķa. sapratu, ka nevēlos konkrēto kaķi.

konkrētais kaķis tāpat saimniekus atradīs, man vairāk gribas ņemt pabērnu.

bet zvans ar "tad mēs ņemam to kaķēnu?" un mana atbilde "jā", bija diezgan sirsnīgs mūsu komunikācijas piemērs. nē, pirms tam kaķis vispār nebija pieminēts, tieši tad, kad man izskaidroja, kas tas par kaķi, tad teicu, ka davai, ņemam kaķi, bet ne jau kaut kādu luteklīti no māmiņas, kas vien kaprīzes dēļ nav sterilizēta un skuķa, kam deviņtūkstoš feisbukdraugi, gan kāds cits paņems.

pārdegušas smadzenes. nespēju pastrādāt, nevaru padomāt.

šitādos kvantumos mēs vairs necibosim.

post a commentUser:sickboy
Date:2017-07-28 16:15
Subject:
Security:Public

Neviens nav mazāk svarīgs par Jēzu Kristu. Hierarhijas nav.

1 comment | post a commentUser:inese_tk
Date:2014-07-28 16:01
Subject:into the wild, wild Kurzeme
Security:Public

trešdienas vakarā Kārļa tētis mūs izsēdināja Rindas ciemā, Rindas upes krastā un aizbrauca. iekārtojām apmetni, Kārlis salika laivu, padzērām ugunskura tēju (īstās madaras + vīgriezes, kurām pakaļ bridu pāri upei + pelašķis kopā garšo ļoooti labi) un gājām gulēt. no rīta izmetām nelielu loku pa ciemu (tur nekā nav - tikai mācītājmāja, veci un pamesti kapi, baznīca un skola), sapakojām mantas maisos un sākām braukt.

pa Irbi līdz jūrai )

post a commentUser:sickboy
Date:2017-07-28 14:55
Subject:
Security:Public

https://soundcloud.com/waterflower/tomorrow

post a commentUser:teiksma_ragana
Date:2014-07-28 14:35
Subject:Prieks :)
Security:Public

Cīnos ar sirdsklauvēm, bet jūtos tik laimīga, ka tikšu prom no karstās Rīgas uz vēsāko Mazirbi :)
Un nometne, nometne, nometne ;)
Murr, nu viss jāsaliek un dodos pie dabas prom uz nedēļu :)
Marg :)

post a commentUser:penny_lane
Date:2014-07-28 14:22
Subject:
Security:Public

draudzīgs padoms.

a: nogrēkojušies vīrieši nes naktīs mājās puķes. ko lai nes nogrēkojusies sieviete?
b: seksu.

11 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-07-28 13:16
Subject:imho
Security:Public

Kā pareizi lietot vai nelietot narkotikas )

1 comment | post a commentUser:anonymous
Date:2014-07-28 14:15
Subject:
Security:Public

Cūku mērs

1 comment | post a commentUser:po
Date:2014-07-28 13:29
Subject:norm
Security:Public

Psihiski slims valdnieks.

post a commentUser:po
Date:2014-07-28 12:49
Subject:Halucinācijām nav juridiska spēka
Security:Public

Vai tu esi parakstījis "visu vienošanos" par to, ka vīru kopa "Latvijas Republika" būs tavs tiesīgs un neatņemams saimnieks?

2 comments | post a commentUser:dooora
Date:2014-07-28 12:42
Subject:retróspektívá inspekcija
Security:Public


deguns pa labi biedram no grupas cúkas

post a commentUser:sickboy
Date:2017-07-28 12:37
Subject:
Security:Public

Shis bija ljoti jauks Give And Get. Cilveekiem vajadzeetu visu laiku taa dziivot. I mean, kultiveejot vienotiibas apzinju. Protams, Give And Get ir tikai maza, nieciiga daljinja, ieskats, uz ko cilveeki buutu speejiigi. Cilveeki ir radiiti, lai baudiitu mirkli, miileetu un izjustu vienlaiciigo vienotiibu un unikalitaati. Kad es braucu maajaas, radio skaneeja M83 - Oblivion un es saaku raudaat. Es ljoti reti raudu. Es vnk sapratu, ko es gribu dariit un kas es gribu buut. Laime nav statisks jeedziens, laime ir, kad tu dari, ko tu juuti. Dziive nekad neapstaajas.

post a commentUser:gedymin
Date:2014-07-28 10:53
Subject:
Security:Public

Šobrīd lēnā garā turpina risināties, iespējams, pēdējo gadu lielākais skandāls zinātnē - STAP šūnas. Par Haruko lasīt te. Joks ir tāds, ka neviens tā arī nav pierādījies, ka STAP šūnas neeksistē, tieši pretēji, ir runas par to, ka dažiem neatkarīgiem pētniekiem tomēr ir izdevies atkārtot STAP šūnu iegūšanas eksperimentus. Tikmēr "embattled researcher Haruko Obokata is injured in a tussle with NHK reporters after driving to a hotel to escape them on her way home from work". Būtu vīrietis, japāņiem šādā situācijā prasītos harakiri, vai ne?

Lai nu kā, atšķirībā no Schön'a "organiskajiem tranzistoriem" Minhauzena stilā te acīmredzami ir runa nevis par apzinātu masveida falsifikāciju, bet draņķīgu pētniecību un, iespējams, kognitīviem "aklajiem plankumiem" attiecībā uz saviem rezultātiem. Patiesībā tas nav nekas sevišķs - man nav īpašu ilūziju par zinātnieku ētikas līmeni un kļūdainu/pievilktu rezultātu īpatsvaru. Apšaubāmu vai klaji neētisku rīcību ir gadījies redzēt pietiekoši bieži. Līdz ar to reti kur var atrast tādu cilvēku, par kuru nevarētu sacerēt "lietu" (ar līdzīgiem rezultātiem kā par Haruko), ja rūpīgi izmeklētu visus viņa failus, laboratorijas piezīmes, privāto saraksti no darba e-pasta utt.

... tālāk ... )

2 comments | post a commentUser:nebukadnecars
Date:2014-07-28 12:03
Subject:
Security:Public

Karstās brīvdienas pārlaistas visnotaļ jauki (cik nu jauki tas šādā sutoņā varētu būt iespējams) - sestdiena ar garumgarām pastaigām un viesošanos, pēc viesošanās vēl pastaigas un ašā ideja par VHS formāta atdzīvināšanas mēģinājumiem. Stabu ielas 2. elpā atrastas divas VHS kasetes, kas šķita gana okei, lai ņemtu (viena bija kaut kādi fragmenti no dok. filmas par ceļojumu pa Ziemeļindijas upēm. Galvenais iemesls, lai kasetīti paņemtu bija Brian Eno mūzika filmā. Ļoti mierīgi un meditatīvi. Otra bija filma "Absolute Beginners")
Beigu beigās viss tika uzstādīts, VHS iet rūkdams un tagad tikai jāgādā kasetes. Bet "Absolute Beginners", neskatoties uz Bovija cameo un viņa mūziku, laikam tomēr kā filma diezgan sūdīga. Varbūt vainojams tas, ka viņa bija dublēta vācu valodā (un es galīgi nevaru teikt, ka tā būtu viena no manām mīļākajām valodām, vai saprotamākajām). āaā, toties kasetes sākumā tur bija Bruņurupuču Nindzju reklāma, viņi to tituldziesmu arī dzied vāciski!!!
Tas bija kasetes highlight :D

Vakar toties pa mierīgo, bez pastaigām, jo, nu, cik var šitādā karstumā, un ar mūzikas video skatīšanos uz tā paša reanimētā VHS.

Bēēēt, In Other News - Deivids Linčs ir izdevis sieviešu sporta tērpu līniju!

post a commentUser:meness_berns
Date:2014-07-28 11:59
Subject:---
Security:Public

Interesanti par Krieviju.

http://www.spektr.lv

post a commentUser:saccharomyces
Date:2014-07-28 10:53
Subject:mirdzums
Security:Public

sapnī vienā brīdī ar mīļākajiem IM biedriem peldēju jūrā. mēs iepeldējām tālu, tālu, un tad milzu viļņi trīsstāvu mājas augstumā no jūras puses mežonīgā ātrumā nesa mūs krastā - mēs pagriezām sejas pret krastu un gaidījām, vajadzīgajos brīžos aizturējām elpu un nirām, un uzpeldējām, nirām un uzpeldējām, nirām un uzpeldējām, un smējāmies, jo tas bija lieliski, tas bija kā lidot, jo brīžiem tie viļņi mūs arī tiešām uzmeta gaisā, tik ātri, tik augstu, tik skaisti.
skatījos uz tiem cilvēkiem, to, cik eleganti viņi kustas gan zem ūdens, gan gaisā, cik skaisti mirdz ūdens lāsītes viņu matos un jj arī bārdā, un jutos.

post a commentUser:penny_lane
Date:2014-07-28 10:17
Subject:
Security:Public

nepamanīju, kur vakar pazuda laiks. nostrādāju sestdienu, nostrādāju svētdienu un likās, ka esmu pelnījusi mazliet jūras. mājās biju pēc pusnakts, un manas mantas bija sakrāmētas glītās kaudzītēs.

un bija tik laba un viegla sajūta, ka nespēju uztaisīt pietiekami vainīgu purniņu. viens teikums vilcienā mani atbrīvoja, tiešām tā šķiet. tā jau šķiet vienmēr, bet tad tu sevi pieķer dziļās skumju naktīs plēšot matus un sirdi, jo nevar taču būt, ka.

var, var.var arī nesāpēt.

lai radītu perfektu stāstu, vajag ļoti daudz telpas. kādam telpa jāatbrīvo. un, skaidrs, ja tu sēdi savā smalko leļļu istabā un glāsti viņas, skaidrs, ka tu esi parasts šausmeņu trakais, skaidrs, ka tā nav apskaužama laime, lai arī nenoliedzami- tā ir laime.

varbūt tāpēc man vairākkārt vajadzēja skaļi teikt "es taču tevi pazīstu", tieši tāpēc, ka pēkšņi apjautu, ka nepazīstu vis.

ka prieciņu jau tagad pazīstu labāk.

iespējams, šī vienkārši bijusi viena no daudzajām reizēm, kad kāds piečakarējis māmiņu dabu. varbūt tas viss ķermeniskums, varbūt visa tā vilkme, tas izmisums... varbūt tas viss sasummējas frāzē, ar ko es reiz aizrijos. mums būtu skaisti bērni.

un beigu beigās mēs tomēr izvēlēsimies to, kas saudzīgāk un precīzāk spēs paņemt mūsu dvēseli rokās.

ķermeņi ir tik burzīgi, tik pārejoši, tik egoistiski un tik nepiepildāmi.

dvēseles ir tik skumjas.

lasīt biezas un maigas grāmatas zem ēnainas lapenes puskailai, reizi pa reizei paceļot acis uz zilzilām debesīm un dzirdam tālumā cilvēkus smejamies.

viss, ko pašlaik spēju iedomājamies sevi vēloties. pārējās vēlmes mēs rūpīgi iepakojam "uzmanies, ko vēlies" kastītē, aizlīmējam un sadedzinām.

jo dievs ir kļuvis vecs un cinisks.

post a commentUser:meness_berns
Date:2014-07-28 10:34
Subject:Vecīša cimdiņš jeb Zvaigznes ezerā
Security:Public

Aizvakar pagastu bija satraucis Notikums. Īvandes dzirnavu dīķī bija novērota peldamies vesela kaudze slavenību. Tur esot Dons bijis, Roga un Mihelsons, un Verpakovskis. Citi atkal teica, ka Arturs Irbe esot bijis (Man ir aizdomas, ka sajaukuši ar to Verpakovski). Vairākas meitenes, kas nav nemaz gribējušas peldēties, esot metušās ūdenī, lai piepeldētu tuvāk Donam un redzētu, kāds viņš izskatās. Ir arī daudzi minējumi, kāpēc mūsu dīķim tāda laime uzsmaidījusi. Pamatā visi sliecas piekrist, ka slavenības braukušas no Jūrkalnes vai Pāvilostas, kur viņi sērfo vai kā citādi izklaidējas, kā nu jau tās spožās aprindas to māk.

6 comments | post a commentUser:chimera
Date:2014-07-28 10:27
Subject:
Security:Public

/nekādi šorīt nespēju pamosties un pieslēgties darbam/

nē, man nav nekāds "jaunais dzīvesveids". un pavisam noteikti ne "garīgu iemeslu dēļ" [esmu trula un primitīva kā baļķis]
ar jogu un tai pietuvinātiem sportiem nodarbojos gadiem. dzert tas nekad nav traucējis.
saldumus neēdu ne tāpēc, ka diēta, bet tāpēc, ka negribu. es varu tos ēst, līdzīgi kā varu nokošļāt papīra salveti, bet negūšu no tā nekādu baudu.
džanku gan es neēdu principiāli. bet arī to es daru gadiem un čipsus nevienam no mutes ārā nerauju, jo citi man ir vienaldzīgi.
pēdējā laikā es visai bieži parādos m. tematiskās bildēs un ierakstos, jo viņam patīk to visu dokumentēt. manis pēc.
m. gan ir krasi mainījis savu dzīvesveidu, bet arī tas notika visai medicīnisku iemeslu dēļ [nu, kaut vai anormāli augsts dzelzs līmenis - jā, PAT ar visiem vegānismiem un pārbaudot tukšā dūšā]. NAV vajadzības izturēties pret mums kā pret lepras slimniekiem.

19 comments | post a commentUser:chimera
Date:2014-07-28 09:51
Subject:
Security:Public

ak jā, give&getā es iemācījos jaunu, revolucionāru paņēmienu, kā pārstāt raizēties par to, kur ir tavi bērni. uzmālēt uz bērna ar nenomazgājamo marķieri savu telefona numuru un vārdu un palaist ganīties. jāatceras iespējamai nākotnei.

21 comments | post a comment


browse
my journal