nefolk_limited's Friends
20 most recent entries

User:saccharomyces
Date:2014-10-30 16:41
Subject:uzdāvini brīnumu!
Security:Public

o, mikriņos reklamē iespēju kļūt par olšūnu donoru. un tāds mistisks sauklis, viņi saka - "bezmaksas veselības pārbaude un citi bonusi...". es ceru, ka tie bonusi ir, piemēram, ekskursija uz melno stārķu ligzdu vai 50kg kāpostu bez maksas.

1 comment | post a commentUser:teiksma_ragana
Date:2014-10-30 15:41
Subject:Lūdzu
Security:Public

Tagad tikai dodiet man veselību, un es darīšu brīnumus.

post a commentUser:nistagms
Date:2014-10-30 15:07
Subject:nistagms awards
Security:Public
Mood:awake
Music:The Cure - In Between Days

mana mīļākā no visām festivāla filmām (un es tiešām esmu redzējis visas) - Symphony no. 42 http://vimeo.com/73619549

2 comments | post a commentUser:penny_lane
Date:2014-10-30 15:06
Subject:
Security:Public

es gribu cepumus un beigt nemitīgi lamāties ar prieciņu. also, saule būtu kruta.

1 comment | post a commentUser:zin
Date:2014-10-30 22:00
Subject:
Security:Public

līdz šim man šķita, ka krievu balonistu banketos paika pazūd visātrāk...
jāsaka, tāds perfekti izrēķināts pasākums. bija paredzēts uz 2 h un pēc 2h visi jau paši sāka notīties.
paika gan ļoti laba

post a commentUser:nebukadnecars
Date:2014-10-30 14:49
Subject:
Security:Public

vientuļa bēgļa vienīgais draugs ir nikotīns
/Ansamblis Manta - Suņi seko/


1 comment | post a commentUser:dooora
Date:2014-10-30 13:01
Subject:yesterday
Security:Public

vakar sāku filtriņos likt neizmantotos vēlēšanās biļetenus.
tikko ietinu Veikō Spōlīti ar trim kolorītu uzvārdu dāmām, lai viņām viegls dūms.
Pēterim Viņķelim nāksies iztikt ar svītrkōdu

post a commentUser:chimera
Date:2014-10-30 12:52
Subject:
Security:Public

jūtos tik viltīga, ka speciāli piefiksēju to numuru, no kura tē vē šops zvana ar apsveikumiem (lai nekad neceltu!), bet viņi piezvanīja no cita :(

10 comments | post a commentUser:penny_lane
Date:2014-10-30 12:51
Subject:
Security:Public

nu kāpēc man jābūt pēc filmas par cirku? nevis aiz kapitālisma laukos, vilcieniem vai pensionāriem, aiz cirka filmas, sanavabič!


p.s. 5. novembris, 18 00- kino rīga. nāciet skatīties smuku filmu par cirku, būs arī manējā.

3 comments | post a commentUser:saccharomyces
Date:2014-10-30 12:45
Subject:
Security:Public

man likās, ka pa brīvlaiku man izdosies pavērst visu uz labu, bet tā nav noticis - brīvlaiks tūliņ beidzas, un es slīkstu.

post a commentUser:dooora
Date:2014-10-30 12:00
Subject:absities abdolbīgi
Security:Public

pusdienas pārtraukumā dzert šmakavku un iet rotaļās

santaclausdrinkingjesus'blood

post a commentUser:dienasgramata
Date:2014-10-30 11:43
Subject:
Security:Public

SAEIMA.LV Nesmēķētāju tiesības ir prioritāras pār smēķētāju interesēm.

Kas tālāk? Nekā nedarītāju tiesības ir prioritāras pār to interesēm, kuri kaut ko dara?

1 comment | post a commentUser:avatar
Date:2014-10-30 10:03
Subject:Serpent temple
Security:Public

After Eden had been destroyed by the torches of fanatics desiring it to be an actual place (and in so justifying their absence from there) the Serpent in its infernal image created the railroad. With its once molten metals shaped into form, breathing fumes brought up from the underworld, fast spinning wheels and the display of the electromagnetic principle the train represents the eternal, revolving energies of the Cosmos available to man. Each day countless people enter its bowels and are offered the fruit of opportunity to sit back and experience the ever-present infinite reality in a tirelessly moving, roaring manifestation of the eternal, or at least learn of such diabolics from the experience of others through written word. But as naked as they enter many leave the Serpent temple neither noticing their advancing death, nor the winds of rapture howling around and through their inmost being.

post a commentUser:meness_berns
Date:2014-10-30 09:29
Subject:---
Security:Public

Valsts akadēmiskais koris "Latvija" Domā.

Taveners čellam un korim. Skaisti. Tikai abas skaņas katra no savas telpas malas, un tā kā man vieta bija ļoti tuvu čellam, tad nevarēja pavisam pareizi izbaudīt.

Ešenvalds čellam, korim un altam. Pēc Tavenera likās pārāk tāds pats, tikai švakāks. Ja klausītos kā pirmo varbūt patiktu vairāk. Un altam šajā skaņdarbā bija funkcija taisīt ļoti augstas atonālas iespēlītes, kas likās "es te gribu garīgo mūziku drusku laikmetīgāku padarīt". Bet tik un tā kopumā skaisti, tā jau tāda paburkšķēšana tikai.

Kančeli korim un saksofonu kvartetam pēc abiem pirmajiem šķita daudz interesantāks, jo tur daudz kas vairāk kompozicionāli notika. Tomēr bija tik garš, ka garuma dēļ norāva sajūsmu.

Un beigās Dubra kā popsa, jo, ja saliek kori, ērģeles, sitamos, trompetes un vēl ko tik ne, tad, protams, sanāk baigā kačka, ar ko noformēt "Chariots of Fire" vai "1492", bet pēc Tavenera un Kančeli tas liekas drusku pašmērķīgi. Bet patika, jau patika, tā jau tāda paburkšķēšana tikai.

1 comment | post a commentUser:nistagms
Date:2014-10-30 08:50
Subject:
Security:Public
Music:Tool - 46 & 2

When it comes to reading, we are judged by HOW MUCH we read, rather than the QUALITY of WHAT we read. Can I ask why?

2 comments | post a commentUser:adinkra
Date:2014-10-30 08:23
Subject:
Security:Public

Kājlīstes. Kas kko tādu izdomāja vispār. Drīzāk tas stienis pie bāra, kur kājas uzlikt, ir kājlīste. Jāatzīst, ka arī grīdlīste neko labi neskan. Vārdā плинтус savukārt dzirdams noslēpums, bet nav nekāda noslēpuma, kājlīste paliek kājlīste.

1 comment | post a commentUser:indulgence
Date:2014-10-30 07:38
Subject:šī rīta kreņķis
Security:Public

Pamanīju latest poust [info]zupcis un nolēmu šo piedraugot - IRL viņš tāds simpātisks un prātīgs, - taču ak kāda vilšanās: izrādās, jau sen freidlistē, taču tik reti raksta, ka biju aizmirsis. Ech, nav ko palasīt. Būs jāiet vairot valsts IKP caur ķīniešu investōru labklājības palielināšanu. :(

1 comment | post a commentUser:nord
Date:2014-10-30 01:18
Subject:
Security:Public

Es lasu Latest Posts, ja godīgi, nesen sāku, atziņas "ou, tas daudz ko izskaidro" un "ciba pacieš visu, pat papīrs to nevarētu", tādēļ:

Lāčplēsim tās bija (ir?) ausis, man tās ir uzacis. Izpētot tuvāk vienu atsevišķu uzacu matiņu, tas var sasniegt un pārsniegt 3cm garumu, bet spriežot pēc citiem parametriem, tas var lieti noderēt rokudzelžu atmūķēšanā, stikla griešanā, vārda ieskrāpēšanā uz gūtmaņalas sienas (u.c. huligānismā), lapsenes noduršanā (var arī kļūt par ieroču dīleri un piedāvāt insektiem tos izmantot kā zobenus savstarpējos kariņos), ausu caurumu, pīrsinga taisīšanā, maģiskos rituālos.

Nesenajā lietus sezonā zābaku smēre noreaģēja ar lietus ūdeni, tā es ieguvu sudraba zābakus un tagad zinu- kaut kur tuvumā ir mans starpgalaktisko lidojumu modulis (noteikti remontējams, bet ir).

Vēl biju Rīgā (humpalu un take away kafijas pilsētā), noklausījos sarunu starp meiteni, kura runāja espanol (kā man šķiet) un angļu valodas sajaukumā ar puis, kurš viņai atbildēja vācu un angļu valodas sajaukumā, es koncentrējos uz to, ko teica meitene (daļu, kas angļu valodā), ātri telefonā tulkoju nepazīstamus vārdus un to, ko es uzzināju var laist tviteros un feisbukos (tikai nesakiet, ka tas jau ir no turienes)- "es esmu dzīva vienīgi tādēļ, ka esmu mirstīga". Tas ir vēl labāk kā toreiz vasarā, kad iebraucu Rīgā un ieraudzīju, ka tur visur, visur tautumeitas (nākamreiz es gribu, lai visi ir steampunk).

post a commentUser:nord
Date:2014-10-30 01:02
Subject:
Security:Public

Lasīju grāmatu, kurā Larijs mīl Mičelu, Mičels mīl Madlīnu, Madlīna mīl Leonardu, bet Leonardam ir maniakālā depresija. Larijs nav svarīgs, Mičels meklē Dievu, studē teoloģiju un aizceļo uz Indiju (un pat redz Mātes Terēzes, viņa tajā laikā ir dzīva, pēdas, kad viņa nometas ceļos, un piedzīvo pavisam maziņu, nenozīmīgu, bet šantarāmiņu), Madlīna kaut kā ne visai cītīgi studē literatūrzinātni (cītīgi fano par Ostinu), viņai ir vecāku nauda un diezgan tukša galva (izskatās kā laimīgas bērnības sekas), Leonards laboratorijā pēta raugus, dzer litiju (viņš bērnībā vienu vasaru nodzīvoja, aizmirsu kādā jeņķu štatā, kaimiņos Brūveriem- latviešiem, kas spēlē kokli katru dienu, visa ģimene, bet reizēm pie viņiem brauca citi latvieši paspēlēt kokles).

Palika izlasīt pēdējo nodaļu, bet pie manis gultā ierāpās kaķene un uzčurāja man virsū (stulbā lauku mauka, atriebās par to, ka es viņu aizvedu sterilizēt), un tas ir tikai viens no notikumiem, apstākļiem, situācijām, kas liek domāt, ka likteņa labvēlību es esmu pasūtījusi un saņēmusi no aliexpress.

post a commentUser:tors
Date:2014-10-30 00:02
Subject:
Security:Public

so much to do; so little time

post a comment


browse
my journal