æ's Friends
20 most recent entries

User:inese_tk
Date:2018-09-18 22:35
Subject:septembris
Security:Public

kopš septembra esmu atkal kļuvusi par nodokļu maksātāju. alga smieklīga, toties viens no diviem vārdiem amata nosaukumā ir "direktore".

1 comment | post a commentUser:inese_tk
Date:2018-09-18 20:27
Subject:septembris
Security:Public

aizvakar raku zemi no pērnās kompostkaudzes savam jaunajam garšaugu dārzam un uzraku zemes bišu pūzni. no tām laimīgi aizbēgu. šodien plēsos pa puramalu, cenšoties demontēt garā sausā zālē un gārsās ieaugušu, sapuvušu un sagāzušos drāšu žogu un ieplēsos lapsenēs. viena iekoda krustos un vēl divas atradās ieķērušās drēbēs, kad jau kādu laiku biju pavadījusi istabā.

9 comments | post a commentUser:iztulko (posted by [info]sirualsirual)
Date:2018-09-18 19:44
Subject:
Security:Public

kā angliski pateikt ko līdzīgu "paši pūta, paši dega"?

6 comments | post a commentUser:iguaana
Date:2018-09-18 19:05
Subject:
Security:Public

ommmmmmmmmmmmmmmmmm
lūdzu palaidiet mani uz manikīru kāds

post a commentUser:kants
Date:2018-09-18 14:09
Subject:austrija
Security:Public
Music:Leonard Cohen - Take This Waltz

ir kāds labs ieteikums, ko apskatīt no laikmetīgas mākslas vai citu darīt vīnē šo sestdien un svētdienas pirmajā pusē?

post a commentUser:virginia_rabbit
Date:2018-09-18 12:33
Subject:
Security:Public

Simoniņš putro Bendžamiņu ar Benediktiņu

3 comments | post a commentUser:chimera
Date:2018-09-18 09:39
Subject:
Security:Public

runājot par ikeju, mani a) ļ. interesē, kā pārprofilējās tie cilvēki, kuru biznesa modelis balstījās uz ikejas mēbeļu vadāšanu un pārdošanu ar uzcenojumu,

bē) sajūsmina, ka par godu ikejai ir nosaukts vesels dīķis turpat blakus, kā apgalvo waze

cē) būdama austrumeiropas plukata, es, protams, arī gribu uz ikeju. sapirkties, apēst vegāno hotdogu (vai divus, vai trīs), visas ģēlas. būdama austrumeiropas socifobe, es, protams, gribu atrasties tur vienpersoniski. nekādu drūzmu, nekādu rindu, nekādu līdzcilvēku. pagaidām sociofobe pārliecinoši uzvar. ceru, ka rudens beidzot sadzīs tautu pa mājām.

43 comments | post a commentUser:anonymous
Date:2018-09-18 09:05
Subject:
Security:Public

Sapnī biju uz Vainhausas koncertu.

2 comments | post a commentUser:lord
Date:2018-09-17 20:30
Subject:par Autovadītāja Apliecību
Security:Public

aizvakar bija ļoti mīlīgi, kad bibliotekāre reģistrējot man kartiņu gandrīz ierakstīja manu vārdu un uzvārdu kā Autovaditaja Aplieciba...

1 comment | post a commentUser:martcore
Date:2018-09-17 22:49
Subject:
Security:Public

kaut kāda sireāla eiropas basketbola esence, kad mēs mēs pēdējās desmit sekundēs zaudējam izbraukumā spānijai, bet lietuva mājās pēdējās desmit sekundēs, pateicoties kalnieša trojakam, uzvar holandi*

*kto eto? **viņi iemeta 93 punktus lietuvā ***jauns spēlētājs eirobasketā!

3 comments | post a commentUser:quizer
Date:2018-09-17 22:26
Subject:
Security:Public

Kā jums ar mazajām mušiņām? Viss kārtībā?

7 comments | post a commentUser:dienasgramata
Date:2018-09-17 20:43
Subject:
Security:Public

Trešdien, 12. septembrī, Ventspils Livonijas ordeņa pilī ieradās Valsts policijas pārstāvji, kā apmeklējuma iemeslu minot augu pārbaudi pils dārzā. Livonijas ordeņa pils darbinieki pavadīja Valsts policijas pārstāvjus uz muzeja vēsturisko garšaugu dārzu, kur valsts amatpersonas, apskatot augus – sējas kaņepes, tos izņēma nosūtīšanai uz ekspertīzi. Pils dārzā kopumā aug aptuveni 60 augi – estragons, izops, kliņģerītes, vērmele, lavanda, salvija, t.sk. arī sējas kaņepes.

post a commentUser:ulvs
Date:2018-09-17 12:34
Subject:
Security:Public

Kā es reiz vēlētos būt, par tīņu karali kļūt.

1 comment | post a commentUser:simamura
Date:2018-09-17 12:21
Subject:
Security:Public

"garīgi" mūs sen jau nekas vairs nesaista,
tomēr pastāstīt, kā man iet, gribu tikai tev

4 comments | post a commentUser:virginia_rabbit
Date:2018-09-17 11:55
Subject:
Security:Public

La traduction est toujours une authentique activité intellectuelle, une sorte de savoir-faire avec les différences, de jeu subtil avec les mots, les phrases, le sens, les rythmes, les idées.

post a commentUser:ulvs
Date:2018-09-17 11:43
Subject:
Security:Public

Ko iesākt, ja man gribas nevainīgi samīļot tīņu meiteni [info]26april2007, ber viņa ir ieņēmusi galvā, ka mana misija ir manipulēt ar (viegli manipulējamām) ex-tīņu meitenēm, un tāpēc izliekas, ka ienīst mani? Heck, man pat bija tas gods pakļūt zem t.s. indirect-direct fire, jo viņa ar vienaudžiem nepārtraukti bombīja manas ex prātiņu par to, cik esmu slikts (lai gan mani ir satikusi normāli 2 reizes). Beigās, protams, karmiski par to atrāvās (kā arī vispār par faktu, ka vlaģejit ar pārāk lielu muti). That said, es patiesi nevienam iesaistītajam nevēlu neko ļaunu. Tas tomēr ir sasodīti grūts posms, kam viņi visi iet cauri. It kā es nezinātu, kas aptuveni darās viņu smadzeņpodos. Lai arī meitēns uzvedas gaužām neaptēsti, es viņu tāpat mīlu.

7 comments | post a commentUser:goddes
Date:2018-09-17 11:19
Subject:
Security:Public

Ir ielūgumi 20.septembrī Dailē "Lulū" ģen. Grib kāds?

17 comments | post a commentUser:kants
Date:2018-09-17 09:46
Subject:ic3peak
Security:Public

skaidrs, ka viss kavējās un depo atspirdzinājumu klāsts nav audzis ne plašumā, ne labumā. toties nesmirdēja un šķita laba skaņa! vienīgi pat sievai likās par klusu.
pats koncerts bija jauks. tautiska elektroniskā estrādes mūzika mijās ar apcerīgām elēģijām, kas lika sapņot par cionismu un zubrovku ar kokosriekstu pienu. grusnaja suka nospēlēja divreiz, bet neviena netika līdzi ierakstam. pie skatuves uzbudināta sātanistu minoritāte trokšņaini pauda savas emocijas līdzās ierasti pasīvajām masām. uz beigām palika mazāk gaisa.

2 comments | post a commentUser:unpy
Date:2018-09-17 09:02
Subject:Plaša patēriņa preču mārketingu vērotāja piezīmes.
Security:Public

Vakar ienāca prātā iegādāties Windows 10. Šķiet, kas gan mūsdienās varētu būt vienkāršāk, taču izrādījās, ka teju vai viss. Ar lielu interesi uzzinātu, kas ir novedis kompānijas Microsoft mārketologus līdz, piemēram, šādam preču klāstam. Nu, neko, atsvaidzināju zināšanas par to, ar ko atšķiras OEM no retail, tiesa, tajā, ar ko atšķiras Pro no Home, neiedziļinājos, jo paša Microsoft lapā labi var redzēt, ka viņu valodā "Pro" ir "pamuļķis", bet "Pro for" ir "absolūts stulbenis".

4 comments | post a commentUser:bljanna
Date:2018-09-16 16:23
Subject:
Security:Public

Bet vēl man ļoti gribētos iet sēnēs, un, ja sēņu neatrastos, tad es raudzītos un priecātos par sūnām, ķērpjiem, papardītēm un visādām dzīvām radībām. Un pēc kādām astoņām stundām censtos dabūt laukā no meža Boženku - viņa ir trakākā sēņota šaipus Reinas, goč pendel.
Ogotāja gan es nekad dižā neesmu bijusi. Atmiņā iespiedušās pāris reizes ar amammu mellenēs, gaidot, kad vīri pārnāks mājās ar medījumu (īstu, ne metaforisku). Un vēl bija tā reize ar apapu un amammu izcirtumā, kad gājām uz meža avenēm. Bija nenormāla sutoņa un pilns ar aklajiem dunduriem, bet mūsos bija spīts, arī man, sīcim, ka jālasa, kamēr krīt, jo būs taču aveņu zapte. Iespējams, no tās reizes avenēm tapa arī kāds bidons aveņu vīna, kuru dzēra no špicglāzītēm un kurā man pat atļāva pamērcēt pirksta galu. Salds.

4 comments | post a comment


browse
my journal