nefolk_limited's Friends
20 most recent entries

User:indulgence
Date:2014-04-24 18:17
Subject:par konsekvenci
Security:Public

Tāpat vien, aizdomājos, vai mediju fīrētāji vispār tā nepadomā par raidījumu savstarpējo saderību programmā? Fonā skan rādžiņš, kur ar patosu tiek izsludināta ziņa, ka Ventspilī nolemts ieviest vienreizēju bērna piedzimšanas pabalstu, ko varēs saņemt visas tikai Ventspilī deklarētās ģimenes. Un tad uzreiz nākamais sižets, kurā Rutkēvičs (šaurākās aprindās zināms kā Rutku Tēvs) klūp virsū Misteram Tventijam (šaurākās aprindās zināmas kā Andris Ameriks) par kaut ko, ka lūk, ja RD kauč kā atvieglo dzīvi Rīgā deklarētajiem, tad tā esot cūcība un klajš Satversmes pārkāpums. Būtu starp abām ziņām kaut pieklājibas pēc reklāmas pauzi ielikuši. :)

post a commentUser:callisto
Date:2014-04-24 18:16
Subject:
Security:Public
Mood:cukurvatsīrupvienradžvaravīkšņ

- Desmit dienas, tas jau ir sīkums. Un vispār - līdz kāzām sadzīs!
- Ja, tu saki?
- Nu viss jau, protams, no tevis ir atkarīgs!
smejamies.

1 comment | post a commentUser:gedymin
Date:2014-04-24 16:47
Subject:
Security:Public

http://www.lablit.com/the_list

post a commentUser:callisto
Date:2014-04-24 16:53
Subject:
Security:Public

es modeļskolā mācījos kopā ar vienu neaizmirstamu meiteni. viņas pleci bija nolaideni un šauri, un slaikais kakls vienmēr bija pacelts augstprātīgā leņķī, izceļot viņas pilnīgās lūpas un slāviskos sejas vaibstus. tās plakano vidukli, šķiet, es būtu varējusi aptvert ar plaukstām, un zem tā kārdinoši izspiedās kaunuma kauls, bet dibens bija apaļš, neproporcionāli liels, un spēcīgs. Viņai bija līkas, garas kājas, un gurnu kauli, kurus gribējās cieši saņemt, piespiežoties viņas pēcpusei. Viņa vienmēr lēni ķemmēja matus, pirms saņemt tos astē. Es itin bieži fantazēju par savu plaukstu ieslidināšanu viņas biksītēs, par viņas garšu un viņas pirkstiem manī.
Toreiz nebija facebook. Tagad, kad teju jebkurš tur ir atrodams, nespēju atcerēties viņas vārdu.

post a commentUser:elpa
Date:2014-04-24 16:27
Subject:
Security:Public

enjoy

post a commentUser:chimera
Date:2014-04-24 16:17
Subject:
Security:Public

ļoti laba diena slaistīšanai [-ās, -āsai...?], the field in england piebrokastu apskatei un re: visited apmeklējumam [es vienmēr visu apskatu pēdējā, jo kas var būt labāks par tukšumu izstāžu zālēs]; KĀ ARĪ! uzzināju, ka žurnāls "ceļš uz mājām" (par un ap vēdisko kultūru latvijā) kā vienu no 25 sievietes pienākumiem [bez tradiconālā "klausi vīrieti", "cieni vīrieti", "esi seksīga vīrietim" [lai arī "nēsā garus svārkus"]] min arī "lieto uzturā saldumus" (pienākums nr 10), sagādāt kurus, savukārt, ir viens no vīrieša pienākumiem.

post a commentUser:kants
Date:2014-04-24 16:01
Subject:garšīgs lasāmais
Security:Public
Music:squrl: streets of detroit

atstādami aiz sevis ne vienu vien līķi un krāsmatas, divi slepkavnieciski, ķecerīgi kapu aplaupītāji dodas deliriozā ceļojumā pa viduslaiku eiropu, sastapdamies ar dēmōniem, briesmoņiem un visa veida neliešiem.

trillera sižets notiek tik zinātniski rekonstruētā pasaules ainā, ka grūti šo īsti nosaukt par fiction.

post a commentUser:po
Date:2014-04-24 11:59
Subject:sastrēgumi
Security:Public

Steiga un citas kontrolēt-vairāk-nekā-iespējams-vai-vēlams orientācijas noved pie nesaderīgākajiem domas musturiem un, secīgi, raizēm. Cik daudz baiļu būtu iespējams novērst? 80%? 90%? Cilvēcei ir neslikts potenciāls, bet laikam jau ka tikai caur brīvprātību.

post a commentUser:sickboy
Date:2017-04-24 11:48
Subject:
Security:Public

Es lasīju vienu Doloresas Kannonas grāmatu. Viņa ir hipnoterapiste, kas spēj aizvest cilvēkus pagājušajās dzīvēs un citās dimensijās. Vienreiz viņa kādu sievieti aizveda tālā pagājušajā dzīvē un tur bija, ka viņa ir Jēzus skolotājs. Jēzus (viņu patiesībā sauca Yesua) bija kluss un dziļdomīgs zēns, kur kopā ar Jāni Kristītāju mācījās skolā pie tā skolotāja. Tā bija slepena komūna, viņi slēpās no valdības, jo pastāvēja viedoklis, ka valdībai viņi varētu likties bīstami un tāpēc iznīcināmi. Viņi ticēja, ka atnāks Mesija (un viņš atnāca). Yesua daudz bērnībā ceļoja un redzēja, ka cilvēki nesaprot, ko stāsta rabīni, tāpēc viņš aktīvi centās rast līdzības no dabas, kas cilvēkiem būtu saprotamas. Tur bija zināšanas par dimensijām jeb citiem eksistences līmeņiem, reinkarnāciju u.c. Yesua pats bija secinājis, ka vienīgais bauslis ir mīlestība. To tad viņš arī mācīja. Viņam bija gaiši sarkanīgi mati, viņš skuvās vai viņam bija īsa bārda. Viņš skuvās, lai izaicinātu pastāvošo garīdzniecību, kas bija bārdaiņi. Viņš bija gara auguma, tievs, it kā nedaudz salīcis un ar tipisku ebreja degunu. Kad es to visu lasīju, es nevarēju saprast vai tā varētu būt patiesība vai tomēr izdomājums. Tomēr tas viss sakrita ar to, kā es iztēlojos šo personību (bet, piemēram, filma "Kristus ciešanas" ar to galīgi nesakrīt, tāpēc man šī filma nepatīk). Es pieļauju, ka es arī varēju dzīvot vai nu Jēzus laikā vai arī tuvu tam, jo mani piesaista agrīnā kristietība un gnosticisms.

post a commentUser:sickboy
Date:2017-04-24 11:27
Subject:
Security:Public

Man ir nedaudz grūtsirdība, ka aprīlis jau drīz būs beidzies, bet jaunais laikmets vēl nav pienācis. Vienkārši, tāda astroloģiskā situācija kā tagad, ir varbūt reizi 20 gados un tad, ja tas nenotiks tagad, varbūt vajadzēs gaidīt vēl 20 gadus, lai būtu tikai varbūtība (nevis garantija), ka tas varētu notikt. Es vienmēr esmu bijis optimistiskākais cilvēks, kādu es personīgi pazīstu (attiecībā uz jauno laikmetu), bet tagad pat man sāk zust ticība. Vai tiešām visu dzīvi vajadzēs ziņās lasīt to bulšitu? Joprojām karus, bezjēdzību un nabadzību? Mēs, cilvēki, esam spējīgi uz ko daudz vairāk. Kad vienreiz tumsa kritīs? Es, protams, varu attīrīt savu personīgo dzīvi no tumsas, ko es arī daru - es varu dzīvot ārpus sistēmas, varu radīt mūziku, dzīvot pie dabas, piesaistīt sev apkārt pozitīvus cilvēkus utt., bet man tomēr sirds sažņaudzas no domas, ka šī pasaule varētu vēl pēc 40 gadiem būt tajā pašā vai vēl lielākā dirsā dēļ visiem tiem diktatoriem, korupcijas un kontroles. Man ir savas personīgās vēlmes un man ir vēlmes par to, uz kādas planētas es vēlos dzīvot. Es vēlos dzīvot uz planētas, kur skolās netiek mācīta 60 gadus veca zinātne. Es vēlos dzīvot uz planētas, kur valdība atbalsta tehnoloģiju ieviešanu katrā mājā, kas varētu apsildīt māju, radīt elektrību, vadīt mašīnu u.c., nepatērējot naftu vai gāzi vai kādu citu degvielu. Es vēlos dzīvot uz planētas, kur izdzīvošana un galu savilkšana nebūtu vispār jautājums - kur ēdiens un pajumte pienāktos katram - bez nosacījumiem. Es vēlos dzīvot uz planētas, kur cilvēki nevēlētos viens otru iznīcināt dēļ atšķirībām (nacionālām, reliģiskām u.c.), kur cilvēki tiktu iedvesmoti attīstīt radošumu un fantāziju. Kur cilvēki būtu pietiekami garīgi nobrieduši, lai stātos vispasaules kontaktā ar citām attīstītām, pozitīvām civilizācijām.
Es joprojām ticu, ka manas dzīves laikā tas viss notiks. Šomēnes vai šogad - es nezinu.

5 comments | post a commentUser:imago_dei
Date:2014-04-24 09:40
Subject:
Security:Public+ )

post a commentUser:fjokla
Date:2014-04-24 11:19
Subject:Ai abdžekt!
Security:Public

vispār, dirsā, kolektīvs pieņēmis lēmumu, ka visiem pa vasaru būs jānāk darbā astoņos un jāiet prom piecos.Prikaļisj, es pat uz deviņiem savelku mugurā sazin ko, konu fiksumā var satvarstīt,pēctam kauns darbā kājās celties un jātur visam mape priekša

34 comments | post a commentUser:imago_dei
Date:2014-04-24 09:15
Subject:
Security:Public

Tikai uz mirkli pievēru acis un jau pēc sekundes atrados laborotorijā, kur no vienas mēģenes otrā pārpilināju koši zilu šķidrumu. Un tad atpakaļ mākoņainā rītā, kur uz jumtiem dūdo uzskrūvējušies baloži.

Citreiz, kad vēl tikko laidies miegā un sāc jau sapņot iespaidīgā paātrinājumā, tad pie kādas spraigākas epizodes, piem, tu gāzies lejā pa kāpnēm vai kaut kur lec, kājas tik pamatīgi noraustās, ka tu uzmosties atpakaļ. Tad vēl ir tāds raustīšanās etaps bez sapņiem – kad miegot ciet tikai jūti, kā tev noraustās kāda ekstremitāte, ķermenis novada stresa strāvas.

Šonakt dzirdēju uz ielas ārdamies kaut kādu dzīvnieku. Tas man atgādināja naksnīgo tikšanos ar lapsu, kura reiz stāvēja tieši aiz loga, sastingusi kā statuja. Tagad dzird suņus, kuri rej un gaudo, čīkstošas grīdas un klaudzošas durvis, signāltaures un vārnu ķērcienus, bet pa laikam visā ielaužas klusuma mirkļi, tie šķiet visblīvākie un piesātinātākie.

post a commentUser:adinkra
Date:2014-04-24 11:05
Subject:
Security:Public

Darbmācībās mācīja āmuru ar vīli izvīlēt, būtu labāk iemācījuši ielikt cirvim kātu. Man patiktu mācēt to tā skaisti kvalitatīvi izdarīt nevis steigā kkā uzņurkāt, kā tas ir sanācis pēdējās reizes. Bet man tāpat nespīdētu, tas jau tikai puikām.
Cirvja kāts dikti jocīgi izklausās. Bet tā jau tās uzpariktes sauc, un osiņas ir rokturi.

1 comment | post a commentUser:dooora
Date:2014-04-24 10:42
Subject:ajv sīn da lajt end it ejnt brajt
Security:Public

nav skaidrs, kurējie mani uzjautrina vairāk — homeopātijas vai homofōbijas noliedzēji.

3 comments | post a commentUser:vaarna
Date:2014-04-24 10:34
Subject:nezinu, vrb vecums nāk virsū, bet šis gabals kkā ļoti aizrāva
Security:Public
Mood:pārāk labs
Music:Dies Natalis

http://www.youtube.com/watch?v=PAMbUwoK2IE

post a commentUser:po
Date:2014-04-24 10:33
Subject:psih-orjentācija
Security:Public

Diez, kam jānotiek ar sabiedrību, kuras pamatnostādne ir "aizliegt visu, kas nepatīk"?

17 comments | post a commentUser:fjokla
Date:2014-04-24 10:22
Subject:
Security:Public

kak vspomnju, ka pagājšgad ap šito laiku iestājos razpizdjajos, tā mani tagad sauc balstiņas, met visu pie malas, ganjau kautko sabakstīs, iestāsies rēzeknes kebabnīcā pa simc eirõ vai cik, bet nevar jau klausīt, pabalsta jau ar šitiem, kas mikrouzņēmumos nekāda nav, smalkajās rēzeknes garderobes arī nepiedāvā neko tādu labi apmaksātu, ne ar pilnu,ne brīvu apmeklējumu,neko vprincipā nepiedāvā, nebūtu katru mēnesi viskas grafikos jāmaksā, kas man kaitētu vasarā, nekas, tabaku tak var izaudzēt un talonam nevajag, trenužžkas ir, nēēgribu es ciet pogāties un krāsoties un kaukut rīgā iet, gribu nakcbiksēs zvaigznītē vāļāties un klausīties zālē. kad būšu miljardiers, ieviesīšu razpizdjaju stipendiju, ar nosacījumu, ka rakstīs man foršas ilustrētas atskaites, pēc vasaras gan, lai iet akal strādāt, kas, man nauda kokos aug?!!!!

6 comments | post a commentUser:po
Date:2014-04-24 09:43
Subject:Cirvis
Security:Public
Mood:split

Štrunts par Teslu, somi uzbūvējuši supercirvi

kirvisBluķēnus plēš ka prieks. Iecērt un atšķeļ. Gan jau ka viņiem tur patents vai kas, bet varbūt Optimisma Līnijas vajadzībām to dizainu varētu arī nospert.

20 comments | post a commentUser:elpa
Date:2014-04-24 09:31
Subject:
Security:Public

For those who understand, no explanation is necessary; for those who don't understand, no explanation is possible.

2 comments | post a comment


browse
my journal