æ's Friends
20 most recent entries

User:fjokla
Date:2015-12-02 06:53
Subject:
Security:Public

http://youtu.be/nh0BgFM0ogc
re, šitas čupakabra, mazais ārzemju rūķis šamanis tagad ir mans draugs un plāksteris, man gan iesākumā vienměr uznăk bišku tāds tākā raudiens, jo mūzika bědīga un pats fakts, ka lien tagad glābties pie kautkāda sveşa onkuļa, kasnekote v vispār nav parădā un vispār bez kāda pienākuma tev līdzět. kautkāds čupakabra, tātad, sěž kādā siltā smaragda pilsětā un mīļā balštelě stāsta renčikam no kaukādiem vispār dirsā ziemeļiem kā šim vaig spīdět, unja spīděs, ta viss pāries. Vislabāk man patīk tā daļa, kur vińš man stăsta, ka es esmu tumsa, dievi, děmoni, putekļi, okeăns, saule un četri debesu virzieni vienlaikus. Jā, fak, bet, čupakabra, es akal esmu atsākusi pati nosevis mosties sešos, manganšķiet, tas vairāk saistīts akal ar čurelību, betbļā, šitas viss bija jau vienreiz, ďū not vant atkal. Labrīt!

post a commentUser:inese_tk
Date:2015-12-02 01:47
Subject:2015
Security:Public
Music:David Tagg - Desperate Air

šis ir pilnīgs baltās maģijas un melnās maģijas gads

post a commentUser:po
Date:2015-12-01 22:34
Subject:
Security:Public

Bet kā nākas, ka American Horror Story 5x vieglāk novilkt franciski nekā tāljūru oriģinālā? Tas arī kaut kāds sociālais enterterors?

post a commentUser:unpy
Date:2015-12-01 21:08
Subject:Kaut kas tāds virmo kaut kur.
Security:Public

Apcerīgs laiks. Izdega spuldzīte guļamistabā un uzreiz nezkālab ienāca prātā, ka pēdējos 30 gadus kaut kā galīgi nepareizi esmu dzīvojis un tur jau vairs neko. Jāaiziet, jāpaēd, mož pāries.

16 comments | post a commentUser:heda
Date:2015-12-01 19:27
Subject:
Security:Public

Ja Rjazanova nebūtu bijis, viņu un viņa kino vajadzētu izdomāt. Kopš viņš nefilmēja, viņa kino jau vajadzēja izdomāt, un tagad arī viņu pašu varēs tikai izdomāt vai atcerēties. Varbūt vēl tikai Rojs Andersons caur kameru skatās tik nesentimentāli maigi un saprotoši, bet Rjazanovs saviem varoņiem un skatītājiem atstāja daudz vairāk cerību un mazāk vientulības.

Rjazanovs

3 comments | post a commentUser:methodrone
Date:2015-12-01 18:16
Subject:turn your frown into a smile
Security:Public

peedeejaas triis stundas esmu pavadiijusi ierakusies 6 gadus vecos papiiros, kalkuleejot savus taxes un student loan repayments. tagad man ir karsta seja, saap galva un pulsee deninji. iedzeeru divas nurofen ripinjas. so, es domaaju ka shis ir tikai filmaas, bet izraadaas ka parcik early twenties tikko atbraucot uz uk neko nerubiiju par taxes i'm in a pretty epic debt. why happening? how? when? i'm just a small, benevolent person. basically naakamos gadus, heck, mosh dekaades man literally naaksies maksaat par savu eksistenci, earth i love you what a ride man! forshinji, tagad jaatrod razhenaaks drone darbs, lai vareetu maksaat par savu eksistenci ar lelaakiem chunks of arbitrary, socially constructed unit-expressions of value. tad es vareeshu kljuut par pilntiesiigu kapitaalisma, system, money, workaholic, shite sagrauztu cilveek-chaulu, going through the motions with no particular reason or meaning. uzredzeeshanos daargaa beerniiba un magjiskaas apjautas, melanholiskaas un sentimentaalaas romantikas, dziljaaka jeega un sapnji, poeezija, vasaras, viss. es faking veelos paarraut visas saites ar stulbo sisteemu un valdiibu un visu huinju un buut dziivnieks ar short but dignified life span. man nevajadzeeja te triekties, man vajadzeeja palikt laukos un seet burkaanus un bietes.

5 comments | post a commentUser:zin
Date:2015-12-01 19:24
Subject:
Security:Public

iekāpu radio naba uz jubilējumu. tur tiešraidē oranžās brīvdienas, ar godmani pie bungām (āfrikāņu)

post a commentUser:morloku_karalis
Date:2015-12-01 19:09
Subject:
Security:Public

Izrādās, kopš vakardienas ir jauns Čīles goda konsuls.

1 comment | post a commentUser:narrenschiff
Date:2015-12-01 18:53
Subject:apslēptība
Security:Public

"In today's ideological perception, work itself (manual labour as opposed to 'symbolic' activity), not sex, becomes the site of obscene indecency to be concealed from the public eye. The tradition which goes back to Wagner's Rheingold and Lang's Metropolis, the tradition in which the working process takes place underground, in dark caves, culminates today in the 'invisibility' of the millions of anonymous workers sweating in Third World factories, from Chinese Gulags to Indonesian or Brazilian assembly lines -the West can afford to babble about the disappearing working class', even when its traces are readily discernible all around us: all one should do is to note the small inscription 'Made in . . . (China, Indonesia, Bangladesh, Guatemala)' on mass-produced goods, from jeans to Walkmans. But what is crucial in this tradition is the equation of labour with crime: the idea that labour, hard work, is originally an indecent criminal activity to be hidden from the public eye. "

Žižeks, no grāmatas par totalitārismu

---------

Un kur meklēt mūsdienu proletāriešus rietumos? - urbanizētajos (neo)liberāļu izsapņotajos stikla un betona torņu ofisa cilvēkos: "where there are subjects reduced to a rootless existence, deprived of all substantial links." Tiešo to taču grib progresīvie, kuri visu noraida kā sociālu konstruktu.

6 comments | post a commentUser:klusais_okeans
Date:2015-12-01 18:58
Subject:
Security:Public

tātad mans 2015:

1.iepriekšējo gadu noslēdzu nomaucoties ar seju pret asfaltu un tad dzerot līdz rīta gaismai ar mācītāju fēniksā.
2.ciba vakar uzkārās tieši tajā brīdī, kad gribēju uzrakstīt saulainu uķi puķi ierakstu par to, cik jauki ir iesācies gads, ka kopš Ziemassvētkiem tikai vienu dienu esmu jutusies nomākta un vispār beidzot jūtos savākusies un normāla (tfu, tfu, tfu).
3.kā man iet īsumā - sestdien operu apmeklēju nolieta ar balzāmu, ko Dažs Labs nebija kārtīgi nolaizījis no krūtīm, es atvainojos.
4.bija tāds gadījums pirms aptuveni mēneša, sēdējām čomskī un tad pie mums piesēdās kaut kāda meitene, izrādījās viņa bijusī "kaut kas" un ātri vien sarīkoja viņam visnotaļ iracionālas drāmas paraugdemonstrējumu, izgāžot acīmredzamu nespēju tikt pāri kaut kam, kas starp viņiem bijis sen un īsu brīdi.
5.kā jau vienmēr - baigi gribēju rakstīšanas haltūru un dabūju veselas 3 vienlaikus.
6.jābeidz visu uztvert kā cīņu, tā taču ir lūzeru pazīme
7.Esmu gana daudz apdauzījusies siev.-vīr. attiecībās, tādēļ lielāko daļu no šīs saskarsmes nākošo hujņu esmu iemācījusies paciest vairāk vai mazāk (agrāk vai lēnāk) mierīgi.
8.kā es šito palaidu garām!
9.šī gada mīļākā filma
10.Ilgu, ilgu laiku gribēju uzrakstīt vienam kādreiz svarīgam, bet pāris gadus no manas dzīves izslīdējušam cilvēkam, ka man viņa pietrūkst.
11.Kaut kam tā mākslas vēsturnieka izglītība noder - šodien palaboju Vatikāna muzeja gides stāstījumu par vienu viduslaiku gleznojumu.
12.etiķetes speciālists, atkārtoti izdotās "Zelta uzvedības enciklopēdijas" autors Andrejs analizē iespējamās saskarsmes grūtības starp islāma un kristietības civilizāciju pārstāvjiem mūsdienu Eiropā

1 comment | post a commentUser:fjokla
Date:2015-12-01 18:30
Subject:
Security:Public

a.šodien ved mājās, baigi tāda runātīga, jūt, ka es tā baigi neklausos un uzreiz tāda, - eu, a tu tad beigās sakoļīji to savu cězaru? nu, es vińai tā īsumā toreiz apstāstīju, bet arī tā koděti, mazums kas. Essaku, ńefiga, vecums, nav vairs tā tvĕriena. a šī tāda, aij, mīlu to meiteni, tākā ormanis, tikai dāmīte. Śarms bezgalīgs. šitāda, nu, apstākļus nezinot, un nav jau arī svarīgi, šītāda, - a tu pati piezvani, essaku, nene, perebors, šī saka, a tu pazvani un tā arī paprasi: "Eu, a tu neesi tāds kautkāds pazaudějies gadījumā?". Beigās vińa teica : "Tas vienměr strādā!Klausi mani kā vecu palaistuvi!" un dobji smiedama izmeta mani pie mājas.

11 comments | post a commentUser:kants
Date:2015-12-01 18:19
Subject:2015
Security:Public

laipnā dooras un mijas gadībā ar ras un usnes mūziku sāktais gads ķipī aizveda sen nepiedzīvoti krāsainā ceļojumā
tevi uztrauc jaunākā mobilā aplikācija?
1h7min, ca 8,5 km
daži rajoni gan ir tīri jauki, apskatāmās vietas arī ir izskatīgas, neskaitāmie vīna veikali apburoši un simts veidi pūdētu kazas sieru neatvairāmi.
trīs dienas jz. nefolk laukos ar daudz svaiga gaisa un nedaudz lauku darbiem, daudz ugunskura un nemaz interneta, pirmās pavasara sēnes mežā
ja r.w. fasbinders būtu uzņēmis austrumkrasta (low key) gangsterfilmu, iespējams, tā izskatītos gluži līdzīga laugh killer laugh (2015)
iznirt no silta, tirkīzzila dienvidu jūras ūdens, vēl ciet acīm, un pirmo reizi noskūpstīt to skaisto meiteni
pretī varu dot īsu ieskatu pēdējā laika patēriņā
elektronikas šķūnis un brutto uztaisīja manu festivālu, bet faraoni ar suņiem un orki telšu dārzā gan ne
biju kapos. atvedu mulati
noskatījos 4 filmiņas no lielā kristapa. 70 to go
ziemeļu mazpilsēta dara mani laimīgu, lai gan pastaigā nedaudz sanāca saskumt par dienām, kādu vairs nebūs nekad

post a commentUser:imago_dei
Date:2015-12-01 16:04
Subject:
Security:Public

It is forbidden to kill; therefore all murderers are punished unless they kill in large numbers and to the sound of trumpets.

(Voltaire)

post a commentUser:grizzly_bear
Date:2015-12-01 17:30
Subject:
Security:Public

superīgais Kristofers Valcs 21 gada vecumā
https://www.youtube.com/watch?v=zY1Aa7vb8-c

post a commentUser:sirdna
Date:2015-12-01 16:07
Subject:
Security:Public

Apēdīšu beidzamās svinamdienu kūkas un Viss. Vairs Nekādus Šitos Te. Šķebina jau. Bulkas sānos teicami balsta mugurkaulu, bet kaut kas tomēr nav lāgā.

No otras puses, man tagad ir spainis viskija, kā man to izdzert bez kolas?

Also, manī nerimstas aizdomas par "Sir Edwards Irish Whisky, product of Ireland" pudeli. Kaut kas neštimm. Īru viskijs ir "whiskey" un siers edvards taisa skotu viskiju, kas tas tāds?

18 comments | post a commentUser:unpy
Date:2015-12-01 16:08
Subject:Mūsdienu varoņi.
Security:Public

Nu jau bijušais Lielvārdes mērs ir mans varonis. Diezko labs shēmotājs nav, bet drosmīgs gandrīz tikpat lielā mērā, cik dumjš.

10 comments | post a commentUser:elpa
Date:2015-12-01 15:48
Subject:
Security:Public

sailor, would you sail me back home where I belong
savior, would you save me for I long for some peace of mind


Alina Orlova - Sailor

post a commentUser:imago_dei
Date:2015-12-01 13:46
Subject:some frisson and chills
Security:Public

ochre

post a commentUser:imago_dei
Date:2015-12-01 13:24
Subject:
Security:Public

kad devos garām parkam, kurā tika grābtas satrūdējušas lapas, uzjundīja tik spēcīgs trūdu un mitras zemes aromāts, ka tas manī izraisīja gluži vai dzīvniecisku tīksmes mirkli.

#scent_junkie

post a commentUser:honeybee
Date:2015-12-01 14:49
Subject:kopsavilkums
Security:Public

Divas stundas miera un neskriešanas un viena cigarete tajā īsajā atelpā starp krievu un latviešu jauno gadu.
Topošā Bereļa romāna "Aklo gaisma" nosaukumu izlasīju kā "Alko gaisma" un padomāju, cik kruta
Grāmatu svētkos bija dikti jocīga sajūta, nu, tas, ka eju pie stendiem sapirkties to, ko man vajag, cilvēki smaida, atpazīst, sveicina un dod free stuff
Vārdsakot, episks projekts varētu būt, zem devīzes "Mīli savu žurnālistu, neļauj viņam sevi izdrāzt".
- Tā Transtremera dzeja ir ļoti slikta.
A long hard road out of hell, baby steps.
Scary thought of the day
bet jā, es laikam gribēšu būt redaktore. pamazām izlupināt no teksta stāstu ir viens no visgandarījošākajiem pasākumiem, ko zinu, kaut kādā ziņā skaistāks par rakstīšanu pašu.
fck
Incanti, ja būtu, tātad, augšupielādēta psihe, tad droši vien to varētu arī kopēt, vai ne?
Man šķiet, ka šis ir pirmais gads, kurā es Nanowrimo sāku tikai 1. novembra ~14os, un tas arī pie noteikuma, ka mani atkal kaut kas nedistraktēs. (visticamāk, es pati)
Ja vakardiena kaut mazākajā mērā raksturo manu turpmāko dzīvi, tad tas ir reāli scary/amazing


/reāli skumjš laikam ir tas pirmā marta ieraksts, tik skumjš, ka iebāzts pie privātajiem, bet izklausās tik optimistisks

7 comments | post a comment


browse
my journal