igne · natura · renovatur · integra

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Vakar gandrīz apraudājos, jo nedabūju šniceli. Pasūtīju picu ar garnelēm un šķiņķi un man negaršoja garneles. Psc
Viss, par ko spēju domāt ir gaļa un olas.
* * *
Man ir 31 gadiņš un es jau miljoni reizi skatos twilight.
* * *
Visvairāk enerģijas paņem izlikšanās, ka viss ir labi. Labības lauki tiek pļauti viens pēc otra, kopā ar manām cerībām uz normālām smadzenēm.
* * *
Ziemā ārsts teica, nekas nāks vasara un saulīte, un būs labi. Kā nāk augusts, man čerņa galvā sākas. Un, jā, esmu daudz ārā un dzeru papildus vitD
* * *
Es vairs nevaru tā kā agrāk. Vairs nevaru braukt uz veciem lauriem. Jāsāk atkal lasīt grāmatas, vairs nemāku artikulēt domas.
* * *
Divaina sajuta. No sodienas loti daudz kas ir aizklapets ciet, es gan drikstu stradat. no vienas puses labi, jo naudu vajag, no otras laikam biju cerejusi, ka nedrikstes. slimibas lapu gan noorganizeju no vakardienas jau, katram gadijumam, lai par bomzi neparverstos. ielas gan tikpat pilnas, ka vienmer. jagaida, kad aizklapes visu nafig ciet, majas ir daudz ko darit.
* * *
esmu diezgan drosa, ka sorit mezaa dzirdeju dzeni.
* * *
Vot vajadzēja Vācijā precēties. Papīru kalni vienkārši. Vislabākais, ka vācieši negrib pieņemt citas ES valsts notariālu tulkojumu, vajag Vācijā tulkotu. Vēl ļoti vajag algas uzrakstus, jo nevar jau par pakalpojumu noteikt vienu, konkrētu cenu, vajag rēķināt no ienākumiem. Hujeju vienkārši. Ceru, ka līdz vasarai vēl sanāks laulību ostā iestūrēt. Visu garīgo man izbojāja.
* * *
Ko lai saka, debīls un mentāli grūts gads.
* * *
Es biju cerejusi, ka, kad pienaks tas bridis, kad mani atkal bildinas, ka nenolazhoshu. protams, ka nolazhoju. nabaga virietis. Bet ja, man ir skaists gredzens ar melno dimantu. Ta ka esmu profesionala emociju apspiedeja, vel nezinu, ka es jutos. ja, priecajos bez gala, bet laikam biju cerejusi, ka jutishos eiforiskak. bet ir labi, ka ir.
* * *
"Arsti Vacijaa pelna nerealu naudu", mana pirma doma, kad neirologe atvera muti un vinas zobi bija zalji. uzacis bija ari kopa saaugushas.
* * *
Gribu gulēt, gribu atvaļinājumu, gribu kārtīgu māju. Tāda sajūta, ka man vienīgajai besī tas haoss un smilšainās grīdas.
* * *
Pamodos pus divos un bija tik sūdīgi. Nevarēju vairs aizmigt un līdz modinātājam lasīju fb grupu “krāpnieku saraksts”. Man pat nebija ne jausmas, ka Latvijā ir tik zems IQ līmenis.
* * *
Tagad drikstu iet pie neirologa. privata apdrosinasana nebeidz mani sajusminat. zvanu pierakstities, damite otra gala saka, ka sogad nav brivu pierakstu, saku, ka esmu privati- vuala, pieraksts pec 2 nedelam. drausmigi isteniba, var mirit nost, kamer tiks pie arsta.
* * *
galvai viss esot kartiba. tikai ta tomografija man tadas galvas sapes sataisija, ka nezinaju, kur likties un veena sodien vel sap, ka ta vecene superigi katetru man iedura. pirmdien iesu pie gimenes arsta, lai doma, ko ar mani darit, jo fiziski man, redz, nekas nekaish. viss parejais bez izmainam, katru ritu eju 40min ar suni, eju uz sportu, vakar pat mazliet pazimeju, bet nehuja, man joprojam ir sudigi, sap galva un pakrute satraukums it ka uz randinu ar kaut kadu lohu butu jaiet. a, svetdien biju uz dzive pirmo fotoshuutingu, bildes smukas sanaca, vel jaizlemj, kuras bus plasakai apstradei. pieliksu kkur majas pie sienas.
* * *
Mūsu dīleris (tas izklausās krutāk nekā “čalis, no kura pērkam zāli”) uzaicināja mūs uz savas meitas kristībām.
* * *
40 gradi.. nu nah
* * *
Kā man patīk uzzināt diagnozi, kad saņemts ārsta rēķins. Veģitatīvā distonija. (y)
* * *
Šī brīža attiecību statuss: suns.

“Viņš jau padirsa?”
“Jā”
“A ciets sūds bija vai mīksts?”
“Abi divi”
-
“Tu celsies naktī, vai es?”
“Jā, es, uzliku jau modinātājs uz 02:30”
04:30 “bļe, Tu atkal aizmigi?! Viņam gan jau pa acīm tek laukā!”

(Mēs abi esam abās šī teksta runātāju pusēs, es neuzskatu, ka suns ir mans bērns)
Utt.
Privātā dzīve neeksistē
* * *
baigi normali trapiju ar dzimsanas dienas davanu virietim. vakar no rita vins vel tads "wooow, lego ir defender!!!" un es iekseji berzeju rocinas, ka nopirku vinam lego padgjelkas defenderi (orginals tomer bik pa salitu). un kaut kur izraku prieks pajero labosanas manuali, vina modelim vairs nekur nepardod, sis ar starina- "es jau ilgi mekleju, bet nevareju atrast". ha! tapec es nekad neprasu, ko grib davana, man ir loti labas noverosanas spejas.
sodien ir beidzot zem +25, neciesu karstumu. vakar ta sapeja galva, ka parliku pedejo klienti, baigi forsi bija but majas ap 5.
* * *

Previous