igne · natura · renovatur · integra

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Man jau ir trīs bērni.
* * *
Es par leiti sapņoju ļoti reti, bet kad sapņoju, tad pametu visu savu savu dzīvi viņa dēļ. Interesanti, kā viņš pa manu zemapziņu dzīvojās, lai gan neesam vairs vismaz gadu runājuši un kādus 13-14 redzējušies.
* * *
Man atgādināja, ka sen neko neesmu rakstījusi. Psihe ir ļoti stabila, īsti nav par ko pukstēt.
* * *
Es šodien pirmo reizi dzīvē pati sev atzinu, ka mans tēvs ir alkoholiķis.
* * *
Kontrolfrīka šausmene
Ieslēdzu beibīfonu, apsēdos virtuvē pie nenovākta galda. Gribētos savākt, bet nav spēka. Pirmo reizi dzīvē mājās ciemiņi un man ir atombumbas sprādziens, vīrs gan centās, bet ar to laikam ir par maz. Mamma atbrauks, varēs sākt berzt māju. Es pat nezinu, vai viesu guļamistaba ir darba kārtībā.
* * *
Vēl 1-2 nedēļas. Varbūt vairāk, varbūt mazāk. Labprāt sēdētu stūrī, kā maza čupiņa un raudātu nonstopā. Lēnām arī nāk mīziens virsū par dzemdībām.
* * *
Grūtnieces brokastis vairāku stundu garumā: kafija, 1/2 kafija ar babybel, 1 pildīta ola ar marinētu siļķes gabaliņu un 1/2 kafija, pašraudzētais jogurts ar mellenēm, garneles ar avokado un citrona sulu, silts piens ar medu un kurkumu. Tagad bik pauze.
* * *
Es neatceros, kad ar meitu sākās miega problēmas. Man vēl ir 8 nedēļas, miega režīms pakaļiņā. Pēc pusotras h jāceļas, jo meistari nāks urbt caurumu sienā, nekāda izrubīšanās ap 6 nesanāks.
* * *
4 no rīta.
Vīrs: man ir Tev ir dzīves gudrība.
Es: nu, nu
V: ja Tu neguli, Tu esi nomodā
Es: Tu izklausies pēc Latvijas prezidenta, ej gulēt.
* * *
Par darbu runājot, no septembra būšu mājsaimniece. Varēšu visu dienu staigāt izlaistiem matiem, basām kājām, kleitās un man nebūs ar nevienu vairs jārunā. Hešteg introverta sapnis
* * *
Pēdējo reiz uz deguna bija pumpa 8. klasē.
Labi, ka darbā maska jāvelk.
* * *
Vīrs vienmēr prasa, kādu dāvanu gribu svētkos. Bet man riebjas prasīt, gribās, lai otram ir pārsteigums, lai patīkami. Šogad baigi nomocījos ar idejām viņa dzimšanas dienai, jo mums viss ir, bet gribas tomēr kaut ko foršu, vīrs jau cenšas man visu visu, no visiem galiem. Tiks pie lina krekla un personalizēta numurzīmes turētāja autiņam. Ziemassvētkos gan būs tikai pašadīts džemperis, pietieks jau, ka īsi pirms tam būšu viņam izspiedusi bērnu :D

Man šodien tik drausmīgi gribas pīpēt..

* * *
Beidzot, kā normālam cilvēkam iedeva slimības lapu uz 4 ned un pēc tam pagarinās vēl. Man nekad dzīvē nav bijusi slimības lapa.
* * *
Kāpēc Austrālijas senators Gerards Renniks seko man tviterī?
* * *
Kā apturēt resnību? Riju, jo ir slikta dūša. Būtu labāk vēmusi.
* * *
Jāsaka, ka, kopš nepīpēju, kafija vairs nav tas pats. :(
* * *
Satiku Hitleru un vedu uz vakariņām pie senčiem, cenšoties visiem parādīt, ka baigi normāls čalis.
Smadzenēm čau.
* * *
Sapnī bučojos ar userinfokjiegjels brāli. Nekad neesmu viņu satikusi, bet nu labi. 
* * *
Kamēr es savās domās gāju ar suni uz mājas pusi, garām uz riteņa traucās jauna meitene, ar sarkanām tulpēm groziņā un tik saulainu smaidu.. “hallo” viņa paskatījās uz mani, “hallo”, es pasmaidīju pretī. Starp visām aizkaitinātajām sejām un smagajām enerģijām no apkārtējiem cilvēkiem, tas bija tieši tas, kas vajadzīgs.
* * *
Mēģināju pierunāt meitu, ar mani twilight skatīties. Izkāra mēli fū nē
* * *

Previous