igne · natura · renovatur · integra

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
"Arsti Vacijaa pelna nerealu naudu", mana pirma doma, kad neirologe atvera muti un vinas zobi bija zalji. uzacis bija ari kopa saaugushas.
* * *
Gribu gulēt, gribu atvaļinājumu, gribu kārtīgu māju. Tāda sajūta, ka man vienīgajai besī tas haoss un smilšainās grīdas.
* * *
Pamodos pus divos un bija tik sūdīgi. Nevarēju vairs aizmigt un līdz modinātājam lasīju fb grupu “krāpnieku saraksts”. Man pat nebija ne jausmas, ka Latvijā ir tik zems IQ līmenis.
* * *
Tagad drikstu iet pie neirologa. privata apdrosinasana nebeidz mani sajusminat. zvanu pierakstities, damite otra gala saka, ka sogad nav brivu pierakstu, saku, ka esmu privati- vuala, pieraksts pec 2 nedelam. drausmigi isteniba, var mirit nost, kamer tiks pie arsta.
* * *
galvai viss esot kartiba. tikai ta tomografija man tadas galvas sapes sataisija, ka nezinaju, kur likties un veena sodien vel sap, ka ta vecene superigi katetru man iedura. pirmdien iesu pie gimenes arsta, lai doma, ko ar mani darit, jo fiziski man, redz, nekas nekaish. viss parejais bez izmainam, katru ritu eju 40min ar suni, eju uz sportu, vakar pat mazliet pazimeju, bet nehuja, man joprojam ir sudigi, sap galva un pakrute satraukums it ka uz randinu ar kaut kadu lohu butu jaiet. a, svetdien biju uz dzive pirmo fotoshuutingu, bildes smukas sanaca, vel jaizlemj, kuras bus plasakai apstradei. pieliksu kkur majas pie sienas.
* * *
Mūsu dīleris (tas izklausās krutāk nekā “čalis, no kura pērkam zāli”) uzaicināja mūs uz savas meitas kristībām.
* * *
40 gradi.. nu nah
* * *
Kā man patīk uzzināt diagnozi, kad saņemts ārsta rēķins. Veģitatīvā distonija. (y)
* * *
Šī brīža attiecību statuss: suns.

“Viņš jau padirsa?”
“Jā”
“A ciets sūds bija vai mīksts?”
“Abi divi”
-
“Tu celsies naktī, vai es?”
“Jā, es, uzliku jau modinātājs uz 02:30”
04:30 “bļe, Tu atkal aizmigi?! Viņam gan jau pa acīm tek laukā!”

(Mēs abi esam abās šī teksta runātāju pusēs, es neuzskatu, ka suns ir mans bērns)
Utt.
Privātā dzīve neeksistē
* * *
baigi normali trapiju ar dzimsanas dienas davanu virietim. vakar no rita vins vel tads "wooow, lego ir defender!!!" un es iekseji berzeju rocinas, ka nopirku vinam lego padgjelkas defenderi (orginals tomer bik pa salitu). un kaut kur izraku prieks pajero labosanas manuali, vina modelim vairs nekur nepardod, sis ar starina- "es jau ilgi mekleju, bet nevareju atrast". ha! tapec es nekad neprasu, ko grib davana, man ir loti labas noverosanas spejas.
sodien ir beidzot zem +25, neciesu karstumu. vakar ta sapeja galva, ka parliku pedejo klienti, baigi forsi bija but majas ap 5.
* * *
Vakar bijām skatīties bēbīšus un sestdien varam braukt pakaļ. Man vispār vairs nav galvā vietas citām domām, kā es tās 5 dienas izturēšu. Šodien mums te vēl brīvdiena, jāsaved māja kārtībā, citādi visi apavi būs iznīcināti. Esmu tik laimīga, ka vīrietis piekrita ņem aitu suni, nevis rīzenšnauceri. Pasūtīju jau paiku un veselu kaudzi ar pribambasiem, piektdien vēl pēdējās lietas jāiepērk un vienkārši vīīī... dzīvei jau tagad cita kvalitāte.
* * *
Virietim laikam pielecis, kas mani var izvilkt no depresijas. Beidzot sakam meklet kucenu. Vins grib rizenshnauceri, es austrumeiropas aitu suni. mans ieprieksejais ari bija austrumeiropietis un visfantastiskakais suns ever. vot ka piespiest vinam gribet manu izveli?
* * *
vakar, kamer njeemos pa iebrauktuvi ar spiediena tiritaju, piebrauc omite un raada uz 3 akmeniem, kas vientuli stav pie dobes, vai man vinus vajag, ka vinai varetu noderet. saku, vel ir vismaz desmit tadi, variet visus nemt. pec britina atbrauca atpakal savakt, iespieda man rokas burcinu ar eikalipta medu, sausmigi parlaimiga. patik man mazie miesti.


virietis lidz ceturdienai prom, pirmo reizi tik ilgi viena majas, nav nemaz tik slikti, varu iet gulet, kad man gribas, bez sirdsapzinas parmetumiem. neviens bardaku ari netaisa..
* * *
Vakar zem riteņiem palidoja jauns krauklēlns. Ai, kā sirds sažņaudzās, kad atpakaļskata spogulī redzēju, ka viņš vēl raustījās. Nebūtu bijusi tāda satiksme, grieztos atpakaļ, lai atvieglotu viņa mokas. Man atkal kaut kāda depresija uznākusi, neko vispār negribas, tik dārzā ierakties un nelīst laukā.
* * *
viss bus labi. laikam saaku ar visu samierinaties.
* * *
Esmu savā brīvajā laikā tik pasīva palikusi. Man negribas tusēt, pat ieraut mājās ne. Vīrietis kko ņemās pa māju, malkojot rumkolu, sāk jau hihanāt, a man gribas ielīst gultā un bakstīt telefonu. Vislabāk vēl zāli uzpīpēt un tad aizmigt.
* * *
nekur neviens pat nezin, ka ir sieviesu diena, bet berline panem un iedod brivu visiem. vismaz mans virietis man ar kurjeru pukes uz darbu atsutija.
* * *
+17 februārī
Sēžu saulītē uz terases. Klusums. Gājputni lido mājās. Plkst. 15:00. Sākt braukt auto, kāds tāls kaimiņš ieslēdz zāģi. Klusā stunda beidzās, Arbeit macht frei.
* * *
jau ta sapriecajos, ka sovakar varesu iet dusa, bet skuju. santehnikis 7 piezvanija, ka darbinieks slims, naksot pirmdien. un es ta cereju, ka varesu maju normali sakartot un izberzt. bet, nu, labi, ir jau gana daudz citu lietu, ko darit, sasut sastiketos aizkarus, piemeram. es gaidu to dienu, kad varesu vienkarsi neko nedarit, atnakt majas un priecaties, cik jauki mums viss.
* * *
nahui es to pus lamachunu ieedu. tagad sap veders. dzive bez oglhidratiem ir daudz patikamaka.
* * *

Previous