bumbulīši

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
autoblogs
Braukšu ar automašīnu laimi meklēt.
* * *
Kur Rīgas centrā klātienē var nopirkt Toms kurpes?
* * *
mans uzturs
Daudz ēdu saldētās mīdijas no Rimi par 2,19 EUR iepakojumā.
* * *
TumVal
Es jau gada sākumā solīju, ka šogad pārcelšos uz Tumsas valstību.
* * *
soyfood
Tikko pārdevu skrituldēli, rīt nopirkšu benzīnu braucienam uz Lietuvu. Varbūt ēdienam arī pietiks, un varētu to ēdienu ēst Lietuvā.
* * *
nice 95
Šorīt pārdevu velosipēdu un par visu naudu nopirku benzīnu.
* * *
Kādam nolūkam dvielim ir vajadzīga kabata ar rāvējslēdzēju?
* * *
nu kā tad tā
Kā tad tā, Ingmār?
* * *
viss ir daudz labāk
Mana dzīve ir kļuvusi ērtāka, tādēļ man retāk ir slikts garatāvoklis. Līdz ar to man ir mazinājusies vēlme pamācīt citus cilvēkus par to, kā viņiem būtu jādzīvo sava dzīve.
* * *
neviens neteica, ka tas būs tik ērti
Kad vēl nebiju saņēmis autovadītāja tiesības, domāju, ka pēc tiesību saņemšanas automašīnu izmantošu tikai tālajiem braucieniem un ikdienā turpināšu braukt ar velosipēdu, bet tagad, kad esmu saņēmis autovadītāja tiesības, es automašīnu izmantoju katru dienu, kad dodos uz veikalu, vedu bērnu uz dārziņu, dodos uz darbu. Pat mans vecākais dēls uz skolu vairs neiet ar kājām, es viņu aizvedu ar automašīnu, jo tā ir ērtāk.
* * *
Vai komentāri uz ēpastu jau sen nenāk?
* * *
Piemineklis
Klau,
Lai man būt kāds arguments diskusijā par Pārdaugavas monstru, Rīgas kapsētās ir kāds Nezināmā Kareivja kaps/piemineklis tieši 2.pasaules karā kritušajie, kur varētu iet 9.maijā? Vai kkas tāds, kas tieši ar 2.pasaules karu saistīts.
* * *
lielāka automašīna
Vajadzēja pirkt lielāku automašīnu, lai varētu tajā ielikt vienu vai vairākus velosipēdus. Vakar bija tāda vajadzība, bet palika vieta tikai vienam pasažierim. Būtu bijis labāk, ja varētu noņemt velosipēda priekšējo riteni, bet tas nebija iespējams, jo skrūves bija sarūsējušas.
* * *