PayPal

« previous entry | next entry »
Apr. 2., 2018 | 08:35 pm
posted by: izdziivotaaja in pajautaa

Labs vakars!
Varbūt vēl kāds ir ar šo saskāries. Situācija tāda, ka tur sasniegts ienākošās naudas apjoms un nu pieprasa dzīvesvietas adreses apstiprināšanu.
Amerikā dzīvojošajiem viegli - PayPal aizsūta savu kredītkarti un tādā veidā viss ok. Pie alternatīvām jau mēģinājām sūtīt gan dzīvokļa līgumu gan dažādus komunālos rēķinus, kur minēta adrese, bet šodien atkal atbildēja, ka nederot. Varbūt ir vēl kāds variants vai arī kādas idejas, kas tieši viņiem varētu nepaticis, jo īpaši nekas netika paskaidrots.
Ceram uz ātru variantu, jo tur tika uzkrāta nauda ceļojumam, kas jau pēc pāris dienām un apjoma dēļ konts iesaldēts, lai varētu citur pārsūtīt :/

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {9}

katodstars

from: [info]katodstars
date: Apr. 2., 2018 - 10:06 pm
#

Nezinu cik Tev tas ir daudz, bet man kādu laiku atpakaļ arī bija jāapstiprina personība vai dzīvesvieta - piemirsies jau. Arī man bija līdzīgi, ka sūtīju viņiem vairākus dokumentus, zvanīju, bet vienmēr kaut kas nepatika. Es beigās aizgāju uz banku un palūdzu lai viņi man izdrukā izziņu angliski, ka, lūk, esmu bankā šādi piereģistrēts ar šādu adresi (maksas izziņa, laikam bija kādi 10Eur, ja nekļūdos). To viņiem pārsūtīju, bet saņēmu atbildi, ka kaut kas neder. Tad uzrakstīju naidīgu ziņojumu, ka besī ārā, viņiem vajag dokumentu, sūtu viņiem dokumentus, nekas neder, bet kad nosūtu viņiem bankas apstiprinātu maksas dokumentu, arī tas neder. Pēc brīža atnāca atvainošanās ziņa, ka oi, viss kārtībā, konts atbloķēts.
Tā kā tā ir vienkārši mana pieredze - nezinu vai mums maz ir vienādas prasības no PayPala, attiecīgi, ceru, ka tas kaut kā palīdzēs.

Atbildēt | Diskusija


from: [info]izdziivotaaja
date: Apr. 2., 2018 - 10:14 pm
#

Teju liekas, ka arī nāksies mēģināt naidīgo ziņojumu. Sāksim gan ar bankas ziņojumu vispirms.
Jebkurā gadījumā - paldies! Vismaz zinām, ka neesam vienīgie, kam ir/bijusi problēma ar šo.

Atbildēt | Iepriekšējais


mākonis debesīs

from: [info]negaisiic
date: Apr. 2., 2018 - 10:06 pm
#

Kāpēc komunālie neder?
To derētu noskaidrot, kāds ir tas iemesls, kāpēc neder.
Ja esi dzīvokli deklarējusies, ir iespējams no Iekšlietu ministrijas saņemt apstiprinājumu, ka tur dzīvo.
Man Elektrum rēķinu pieņēma, tikai ir jābūt norādītai tieši tādai pašai adresei, kā konkrētajā rēķinā.

Atbildēt | Diskusija


from: [info]izdziivotaaja
date: Apr. 2., 2018 - 10:20 pm
#

Nezinu par komunālajiem, bet mēģināsim ziņu no bankas vai vnk izrakstu no pašvaldības. Dzīvojam Norvēģijā un jau pieraduši, ka viss salinkots un notiek automātiski. Nesen biju slimnīcā uz 10 min procedūru un tāpat pēc adreses nosaukšanas uzreiz atrada ar ko dzīvoju kopā un kāds šim cilv telefona numurs, lai vajadzības gadījumā varētu sazināties.

Atbildēt | Iepriekšējais


Ho=Taï

from: [info]hotai
date: Apr. 2., 2018 - 11:48 pm
#

Es aizsūtīju telefona rēķinu un viss bija ok

Atbildēt


rūsganais sprakšķis

from: [info]mufs
date: Apr. 2., 2018 - 11:53 pm
#

nav diezko derīga atbilde,bet

man pirms laika arī pienāca vēstule,ka pārsniegts ienākošo apjoms

atceros tikai,ka kritu panikā, tad palasīju, izdaīju kautko tik elementāru,ka pat neatceros un tagad vairs nevaru ne peipala akauntā ne epastā neko par tēmu atrast
man liekas,ka sūtīju latvenergo rēķinu

Atbildēt | Diskusija


from: [info]izdziivotaaja
date: Apr. 3., 2018 - 01:54 am
#

Mēs atradām vēl vienu rēķina tipu. Gaidam atbildi :D
Bet paldies :)

Atbildēt | Iepriekšējais


viņa

from: [info]_serpentine_
date: Apr. 3., 2018 - 09:23 pm
#

Es pirms kādiem pāris gadiem šiem sūtīju ieskenētu līgumu ar banku par konta atvēršanu, to pieņēma bez iebildumiem. Šķiet, ka toreiz gan pierakstīju žēlīgu piebildi, ka cita dokumenta uz sitiena patiešām nav pie rokas, tā ka varbūt cilvēciskais faktors nostrādāja.

Atbildēt | Diskusija


from: [info]izdziivotaaja
date: Apr. 4., 2018 - 01:06 am
#

Mūsu problēma izrādījās, ka konts tika atvērts, kad draugs bija vēl nepilngadīgs un po ka tas bija 10g atpakaļ un netika īpaši izmantots, līdz šogad sāka piestrādāt pie amerikāņu firmas, kas samaksu sūta caur PayPal. Bet veiksmīgi tika sarunāts, ka atļāva pārsūtīt visu tur esošo naudu un kad ienāks, tad vnk jādzēš esošais account un jātaisa jauns.

Atbildēt | Iepriekšējais