katodstars
30 March 2015 @ 11:34 pm
D-I-S-C-O  
Šodien atkal ietrāpīju laboriņā, kurš man nebija jāpilda un kamēr kolēģi pētīja loģiskos elementus, piesēdu es ar pie maketa un saslēdzu savu shēmu. Kad pienāca skolotājs un prasīja WTF, ko es daru, cipariņiem skaitoties un lampiņām skrienot pateicu, ka esmu saslēdzis diskotēku


Un vispār mikroelektronikas laboratorijā uz plaukta sakrautas ļoti prikolīgas lampas, kuras agrāk mācoties nemācēju novērtēt. Kaut vai TV testa tabulas ģenerēšanas lampa ЛИ-22 un rentgenlampa ar visu motoru.
 
 
katodstars
29 March 2015 @ 11:24 pm
 
Es jau te reiz čīkstēju, ka varētu vienu sovjetu skaņu verķi pārtaisīt uz mūsdienu detaļām. Kaut kā tā ideja aizķērās, paņēmu no paziņas šo aparātu, pielaboju pāris sīkumus un pa vakariem sēžot šķiet, ka deviņās rūtiņu lapās ir iespiesta visa aparāta būtība. Tagad tik jāpārzīmē viss normāli pirms saīsinājumi un apzīmējumi no prāta nav izkrituši. Tad nu tagad jādomā vai ir vērts ko darīt tālāk vai drīzāk - kā to darīt tālāk, hehe. Tā kā, re, [info]kuzbas, pēc gadiem diviem Tava ideja tomēr sāk dzīvot.
Bet nu pāris lietas mani pārsteidza gan. Tā iedomājoties sevi šī aparāta radītāja prātā - āā, hmm, ciparu salīdzināšanas mikroshēmas ir dārgas/deficīti? Vai vnk aizņem daudz vietas uz plates, kura ir knapi aizpildīta, jo bija jātaisa tik ļoti plati celiņi, lai rūpnjīca netaisītu brāķi? Risinājums, ēēēmm, nē, rešēņie - ņemam mums vajadzīgo ciparu signālu, pārveidojam analogajā, salīdzinam analogi un rezultātu izmantojam ciparu vadībai. WTF1.
Saciparotā skaņa jau kaut kur ir jāglabā, nu, loģiski, izmantojam operatīvo atmiņu, bet ieliekam šo atmiņu reizes septiņas lielāku kā vajag un tās vadības ķēdi uztaisam tādu, ka tā no trim baitiem divus izlaiž. Kāpēc? Tāpēc, ka, redz, var. Un laikam arī tāpēc, ka sovjetiem vnk citu operatīvo atmiņu nebija, tādas pat likās Spektrumu klonos, EC, Bekās un kur tik vēl ne. WTF2
Un galvenais - nedodam līdz aparātam shēmu lai neviens neuzzina, muahaha (ļaunie smiekli).


 
 
Current Music: RC-02 reverbots Monotraibs
 
 
katodstars
24 March 2015 @ 10:17 pm
 
Iespiedplates projektēšanas stadijas:
1. Bļa, kāds mudžeklis, kā lai šito sakārto?
2. OK, šim izkārtojumam ir loģika un forma, kā lai atrod korpusu?
3. Bāc, nez, šitajā korpusā to visu var sabāzt?
4. Bļa, nevar.
5. Ā, nē, var gan.
6. Ē, paga, no kurienes radās brīvā vieta?
7. Ko lai vēl te iebāž lai neizskatās pustukšs?

Ja būtu ātrāk par šo iedomājies, būtu arī ilustrējis, haha.

 
 
katodstars
23 March 2015 @ 09:48 pm
 
Es jau steidzos braukt uz skolu, kad kolēģis man vēl aiz muguras sauca, ka ēēē, paga, paga, te ir labumi! Pagriežos - tur šis stāvvietas vidū no montieru busiņa izkrāvis čupu ar mistiskiem, āmuru apglāstītiem serveriem un ko tik vēl ne. "Karoč paņem šo pie sevis sašķiro, paskati ko gribi paturēt, atnes kaut ko man ar pārējo kaut ko izdari". Ā, OK, haha, pēc dažām stundām tādā pat čupā to visu sakrauju garažas stūrī. Nu, tajā stūrī, kas izveidojies no citām lietām, kas saliktas stūrī no lietām, kuras saliktas garažas stūrī. Iznīcībā ir kaut kāda maģija, kad sēdi dienām, nedēļām atdzīvinot un radot smalkas lietas, kuras būvētas no elementiem izmēros zem milimetra, tad reizēm paveras vaļā un sagribas kaut ko no tā visa iznīdēt. Tā nu fonā skanot "Instrumental Rape" no Krankvāla kasetes, pārīti ar aparātiem sadalīju ar pusmetrīgu kirku. Lai vai kā man patiktu radīt, man nereāli patīk postīt. Līdzīgi kā jaungadā pie [info]kuzbas laukos, kad skumstot par manu milzu mantu čupu mums nonesa jumtu un daļu no lielajām lietām sasitām lupatās, kurš ar skrūvatslēgu, kurš ar cirvi, kurš ar lampas kāju, bet ar mazākajām lietām uzkurinājām krāsni. Respiratori degot smird riebīgāk kā degoši modemi, bet gāzmaskām sadeg pat alumīnija filtri, nākošajā rītā atstājot vien skumīgus skārda acu rimbuļus skatamies debesīs no pelniem. Beigās visiem bija jautri.
Un vispār matemātikā šodien mācīja noteikto integrāli, kas ir nereāli forša tēma, vēl foršāka kā man likās, ka integrāļi būs. Es tos zīmēju ar zaļu pildspalvu.
 
 
Current Music: Fuck Buttons - Stalker
 
 
katodstars
15 March 2015 @ 11:40 pm
Atbalstiņas no 70-tajiem.  
Es te atkal kaut ko salaboju. Nesen Elfas forumā kāds cilvēks piedāvāja čupu ar lentiniekiem, tajā čupā pašā apakšā stāvēja lentas reverbs ЭХО-1. Protams, man uzreiz - O, VAJAG! Pēc pāris dienām jau tas bija pie manis. Nedaudz saskumdināja reverba stāvoklis - cerēju, ka glabājoties kopā ar citiem aparātiem, tas būs rūpīgi kopts, bet realitātē tas oda pēc veca bunkura, tajā bija kukaiņu paliekas un pelējums, nogriezts vads un trūka vāks. Aparāts vienkāršs kā zābaks, bet visādi sīkumi remontā paņēma padaudz laika - protams, bez domāšans visi elektrolītiskie kondensatori miskastē un vietā jauni. Bet tas būtu mazākais. Lenti velkošā toņvārpsta bija ļoti sarūsējusi, piespiedējs ciets kā akmens, vairāki rullīši negriezās. Attiecīgi, nācās mainīt rullīšu gultnīšus un tā kā nekādu rezerves daļu šim aparātam nav, uzmanīgi apdrēmelēju piespiedējrullīti un tas kļuva pareizi gumijīgs, toņvārpsta arī lai gan ar defektiņiem no rūsas, tomēr notīrīta, sasmērēta un nomainītiem filciņiem lentu stabili vilka uz priekšu. Salaboju ierakstīšanu, nomainīju konektorus, saskrūvēju kopā un priecājos. OK, trūkst gan metāla vāks, gan plastmasas uzlika ap galvām, bet tā kā aparāts ne tuvu nav pirmā svaiguma tad arī uz to gādāšanu/taisīšanu neiespringu.
Protams, pats ar to paspēlējos palaižot sintiņu cauri, ar šo var iegūt tādu īsti 70's kosmo laikmeta atbalsi. Sajūtas kā klausoties sondtreku no retrofutūristiskas Padomjlaika filmas par pilsētām kosmosā, raķetēm un mīlestību. Šodien aparātu aizvedu potenciālajam jaunajam īpašniekam. Man reāli patīk skatīties kā cilvēki, kas pieprot savu lietu rīkojas ar instrumentiem. Mūziķim prasīja vien dažas minūtes lai ar sintiņu un reverbu kosmiskās skaņas paceltu augstākā līmenī. "Ahujennais!" viņš teica par aparātu. Tas, ka mūziķis atzīst salaboto instrumentu ir otrā labākā lieta, kas priecē pēc aparātu remontiem. Pirmā ir tad, kad salaboto aparātu redzu kādā koncertā priecējam publiku.
Akjā, ja nu kādam šķiet WTF kas tas vispār ir, tad aparātā ir 2m lentas, kura iet uz rinķi, skaņa lentā vienā vietā tiek ierakstīta un piecās vietās nolasīta, pēc tam šos piecus ierakstus summējot kopā un iegūstot atbalsis un vēl "lentas skaņu".Vispār šim būs arī turpinājums, pats priekš sevis modernizēju šī aparāta jaunāku modeli, kaut kad rakstīšu par divu Elektronikas sintu restaurāciju, kad vēl šo to apdarīšu, ceru pieķerties beigtam Latvijā ražotajam RMIF TI-3 un gan jau būs vēl.
 
 
katodstars
15 March 2015 @ 01:24 am
Oceanpath  
Čoms aicināja beidzot atnākt uz viņa grupas konci. Kā nekā vairākas reizes jau aicinājis, beidzot aizgāju uz konci Melnajā Piektdienā, kur viņi kā iesildošā grupa spēlēja. Neko, baigi forši, lai gan ikdienā gotmetālu (OK, varu kļūdīties ar stiliem) īpaši vairs neklausos, tomēr bija baigi baigi forši. Kad pēdējoreiz viņu redzēju ar ģitāru, knapi kaut ko sāka, priecājās, ka kaut kas sanāk, tagad prieks redzēt, ka tik tālu aizgājis. Teica, ka parasti jau konči nav lieli, bet ir pat Kongresu namā spēlējuši 1,5K cilvēkiem. Kā reiz teica [info]kaarl: "mīļie latvieši, spēlējiet ģitāras un dibiniet grupas!"


 
 
Current Music: Oceanpath - Dark Day
 
 
katodstars
12 March 2015 @ 11:44 pm
 
Šodien gribot izvēdināt galvu, nomainīju ritenim abas kameras un atklāju velosezonu. Tiesa gan arī pārliecinājos, ka "riepa uzsprāga" nav tikai metafora, bet tas tik tiešām var notikt ar milzu blīkšķi, kad pēkšņi kamera randomā izlien no riepas un izlaiž spontānu, talka pilnu izelpu. Kā dēļ tas notika tikai pēc nobrauktiem 10km es nezinu, haha.
Pasēdēju pie seeen neredzēta sena čoma viņa printerbunkurā, skatījām senas bildes, kur ne man ne viņam nav matu, modificēju viņa žurku slazdu un viņam neredzot viņa P-CADā no konektoriem uzzīmēju milzu svastiku.
 
 
katodstars
12 March 2015 @ 10:10 am
 
Bāc, es nesaprotu, kurā brīdī no praktiskajiem sakariem - tēmas kura reāli interesē, nemainot darbu, esmu kļuvis par cilvēku, kas instalē aparatūru transportlīdzekļos? Reāli tāda sajūta, kā būtu atgriezies gadus trīs - piecus atpakaļ, kad nebija varianti, lai izdzīvotu bija jādara lietas, kuras varēja dabūt, vēlās naktīs, bez motivācijas, bez kāda nākotnes redzējuma, runājot ar cilvēkiem, ar kuriem negribu runāt. Vienīgā atšķirība, ka vadītāji nav histēriķi, kurus interesē tikai nauda. Un šo visu pavada (iespējams, manis uzpūstu) neveiksmju sērija. Es nekad mūžā vairs neuzņemšos projektus saistītus ar sabiedrisko transportu. Trīs man tādi bijuši, visi trīs mani dzinuši bedrē. Tas, ka man ir kaut kāds backgrounds atsevišķos darbos nenozīmē, ka es šos darbus labprāt veicu, ir daudzi darbi, kurus esmu darījis un tā dēļ zinu, ka es tos noteikti negribu darīt.

Šodien viss vienalga. Stulbi.
 
 
katodstars
08 March 2015 @ 12:23 am
 
Tā kā cilvēki pa laikam apjautājas par kādu retrosintī aparātu remontu, pastāstīšu par vēl pāris aparātiem, kurus laboju jau visai pasen.

Formanta Mini.
Šim gan defekts nebija nekas ļoti īpašs, tas bija tik sen, ka vairs neatceros. It kā jauns iepakojumā, bet nestrādā - tipisks Padomjlaika izstrādājums. Laikam kondensatoru vaina, vads nolūzis, opamps izbliezts vai kas tāds. Un ar vadāmo filtru kaut kāda dizaina problēma bija. Bet šo pieminu pirmkārt jau jo tas ir reāli piedūrīgs - tas ir 80. gadu Padomjlaika ciparu (!) keytar tipa sintiņš ar tipisko Padomju blāvo 7segmentu indikatoru samplu numura attēlošanai. Iekšā rinda ar K537RF2 samplu glabāšanai. Riktīgs kosmo dizains. Un skaņas, jā, tās bija ļoti īpatnējas un padomiski lo-fi-iskas, diez vai šim aparātam ir kāds ārzemju analogs. Ar šo man sākās mīlestība pret Padomjlaika sintiņiem un sāka augt vēlme arī ko darīt pašam, atceroties ļoti seno epizodisko mūzikas skolas apmeklēšanu. Kādreiz laikam palūgšu šo aparātu tīri paspaidīt. Un vispār lai gan tieši šis sintiņš parādās uzstājoties VSKB, nez kā dēļ "keytar" vispār man saistās ar Zladu, hehe.Eu, re, te ir vēl! )
 
 
Current Music: Blanck Mass - Dead Formant
 
 
katodstars
02 March 2015 @ 09:50 pm
 
Kamēr sēdēju laboratorijas darbā, kurš man nebija jāpilda, uznāca vēlme ko foršu uzprojektēt. Tad atausa prātā [info]kuzbas reiz ieteiktā ideja noklonēt krievu visai sviestaino (ar ko tas arī ir stilīgs) atbalss procesoru Электроника РЦ-02. Bet nu ne tā vienkārši noklonēt  ar visiem tā brīnuma lo-fi komponentiem, trasēšanas gļukiem un fona trokšņiem, bet saglabājot lo-fi-iski neparedzamo skanējumu to uzbūvēt no mūsdienīgiem komponentiem ar labi projektētu plati bez maz Korg Monotron izmēros.  Nez, pilnīga iespēja, ka tas arī tā paliks idejas, blokshēmas vai koceptuālas programmas skeleta veidā, bet kas zina - kad pielikšu punktu dažiem citiem 80. gadu skaņu aparātiem, varētu pieķerites arī šim. Kā reizi meklēju ko pēc diviem gadiem taisīt kvalifikācijas darbā, šis varētu būt labs kandidāts, it īpaši, ja to uztaisa laicīgi.
--
Akjā, bāc, pavisam nejauša telefonzvana rezultātā uzzināju, ka jau drīz vienā koncī spēlēs divi no maniem iecienītākajiem mūziķiem, kuri savos skaņudarbos apspēlē visai tehniskas tēmas. Jēj.
 
 
Current Music: Sabaton - Screaming Eagles
 
 
katodstars
02 March 2015 @ 08:48 am
 
Labi, OK, kaut kā jāpacenšas šodien izdzīvot, izdzīvot rīt, parīt, piektdien, nākošnedēļ, līdz vasarai un gada beigām. Laikam "izdzīvot" šobrīd man ir lielākais plāns. Nav neko ambiciozi, jā.
 
 
katodstars
26 February 2015 @ 11:10 pm
 
Tā pat kā [info]almighty_j es ar šovakar remontēju aparātus. Vnk uznāca tāds, ē, man taču ir čupa ar beigtu, bet potenciāli normālu audio aparatūru, kā dēļ to beidzot nesākt pārstrādāt naudā? Nu, neko, sāku ar mikserpulti, kurai beigti divi kanāli. Nedaudz pabakstot ar taustu pa plati, paliek skaidrs, ka problēma ir šo divu kanālu slaideros. OK, nu nav liela bēda, gan jau tos slaiderus var dabūt, vien aizdomīgi tas, ka pults samērā nesena, visi slaideri kustas bez kādas čerkstēšanas, bet divi - pilnīgi klusi. Nedaudz pievērsa uzmanību tas, ka korpusā ir tādi kā plastmasīgi - papīrīgi aplīši, kuri manāmi nav no pults nākuši. Jau taisoties vilkt ārā lielo plati lai saprastu kādi tad slaideri jāmeklē vietā, pamanu vienu aplīti arī vienā slaiderī. Ē, paga, vēl viens un vēl. Kā izskatās, kāds tusiņā ir šāvis plaukšķenes, to saturs sabiris pultī, diviem slaideriem ticis zem kontaktiem un licis visam apklust. Haha, vienam slaiderim tos izvilku ārā caur priekšpaneli, otram gan nenācās tik viegli, nācās tomēr raut nost visus 100500 kloķīšus un lodēt ārā un izjaukt poci lai izvilktu vienu aplīti. Nu tik atliek salikt kopā un tikt no tās vaļā.
Tā nu ir, divas mācības kārtējo reizi apstiprinās - gan tas, ka remontos redzēsi tādus brīnumus kādi pat sapņos nerādās un tas, ka lētā gala aparatūrai tomēr visādas tizlas situācijas var būt liktenīgas. Dārgākai pultij ap slaideriem būtu mīksta maliņa, kas neļautu nekam tajos sabirt, bet te - viss vaļā, kaut baro ar auzām.
 
 
katodstars
20 February 2015 @ 03:41 pm
 
Tā jau ir, bāc, sēdi, besies darbu nomākts, tad auzbrauc līdz SAF tehnikai, dabon ekskursiju pa ražošanas telpām un visas iedomātās problēmas kā ar roku noņemtas.
 
 
Current Music: Das Ich - Sodom und Gomorra
 
 
katodstars
16 February 2015 @ 08:24 am
 
Šorīt patīkami pārsteidza, ka Radio Naba pirmais oficiāli izskanējušais skaņudarbs jaunajā frekvencē bija Kraftwerk - Radioactivity. Un kā izrādās, tas ir pirmais skaņudarbs, kurš vispār skanējis Nabas frekvencē. Hehe, mazās lietiņas padara dienu gaišāku.
 
 
katodstars
10 February 2015 @ 11:38 pm
Kolēģis iedeva.  
Muahaha, pirms nedēļas izlaistais Raspbery-Pi 2, par kuru radītāji pirkstiem gaisā stāstīja, ka nu tik būs sešreiz lielāka jauda izrādās jūtīgs pret UV gaismu no ksenona zibspuldzēm jeb vienkārši - karās, ja to fočē ar kaut cik pro kameru. Šis piedūriens gan ne tuvu nav tik labs kā fočēšana ar Spektrumu, kuram norauts viena RAMa čipa vāciņš.
Gara tēma par RPi2 gļuku angliski.
Īss apraksts krieviski.
 
 
katodstars
10 February 2015 @ 09:06 pm
 
Skolā šodien bija iespēja pēc vieslekcijas pagrābstīties gar pro karstā gaisa lodēšanas aparatūru Martin un JBC lodāmuriem. Man tā bija visai unikāla pieredze gan pielikt roku aparatūrai, kuru sev diez vai kādreiz varēšu atļauties un apjaust kā ir strādāt ar īstu profesionāļu aparatūru. Un, jā, parunāties angliski ar cilvēkiem arī nenāk pa skādi. Mani pat saprot.
Pāris atziņas.
1. Tas, ko mēs darbā daram ar pašu salasītu aprīkojumu ir absolūta pornogrāfija, kas ir pēc iespējas jāuzlabo. OK, tas, ka mums ir bijuši tikai pāris feili lodējot ar mūsu IR/hotair "risinājumiem" nozīmē tikai to, ka daram to uzmanīgi, tomēr nevar paļauties, ka riskējot kā tagad vienmēr viss sanāks.
2. Kopš beidzu RTK pirms gadiem, nez, astoņiem, labortorijas ir stipri izmainījušas uz labo pusi. Vairs nav katlu lodāmuri, katrā vietā ir lodstacija, gaisa atsūkšana, ciparu oscilis, signālģenerators un barošanas bloks, kas to laboratoriju padara jau pat ļoti lietojamu priekš entry level apmācības.
3. Šo divu dienu iespaidus kopā savelkot, tagad droši varu sūtīt dirst indigo bērnus, kuri stāstīs, ka Latvijā jau neko nemāca, izglītības sistēma ir dirsā un laimes zeme ir ārzemēs. Ja man pilnīgi aprīkotā laboratorijā cilvēks no Vācijas ļauj rīkoties ar 9K vērtu aparatūru, neredzu kā dēļ lai kaut kas nebūtu kārtībā.
 
 
Current Music: Twins Natalia - Scary Monster
 
 
katodstars
04 February 2015 @ 11:37 pm
 
Vakar izrādījās, ka viens no pasniedzējiem būs bijušais SAFa inženieris, šodien izrādās, ka citu priekšmetu pasniegs visai piedūrīgs izbijis radio Merkurs darbonis. Ojē, šim jābūt labam semestrim.
 
 
katodstars
03 February 2015 @ 09:56 pm
 
Nu, ko pirmais semestris nolauzts. Un tēma kļūst stipri interesantāka. Tā kā mikroelektronikas lekcija, kura man it kā nebūtu jāapmeklē ir ielikta dienas vidū, eju arī uz to. Un kā jau vienmēr - lai cik par tēmu ko zinātu, vienmēr, vienmēr var uzzināt ko jaunu un interesantu.
Šodien pirmā lekcija raidītājos. Pasniedzējs man nezināms, iepazīstina sevi kā cilvēku ar lielu darba stāžu gan izstrādē, gan ražošanas vadīšanā. Nu, neko, forši, lekciju stils arī interesants, tā kā vairāk saruna ar kursu, parādīja kaut kādu samērā modernu pajauktu radio raidīšanas statni, deva apkārt detaļas aptaustīt, starp kurām bija arī kāda maza platīte, kuru it kā nedaudz atpazinu. Kad viss nonāca atpakaļ pie pasniedzēja, kāds kaut ko jautāja par to platīti un viņš atbildēja pieminot, kaut ko par projektēšanu. Tad man palika ļoti interesanti. Vārds pa vārdam un izrādījās, ka man raidītājus māca bijušais viens no galvenajiem SAF Tehnika CFM sērijas datu linku modemu projektētājiem. Fokken EPIŠH. Uz nākošo nedēļu aiznesīšu viņam sauju uzskates materiālu, lai var parādīt arī kādas modernākas komponentes un pēc lekcijas paprašņāšu arī kaut ko par SAF CFM.
Vēl vakar bija lielisks brīdis, kad augstākajā matemātikā sākās integrāļi. Vienmēr man likās, ka brīdī kad mācas integrāļus, tad pa īstam nākas iebraukt matemaģijā, tfu, tas ir, matemātikā. Man tas brīdis ir pienācis.
Man patīk mācīties.
---
Akjā, kā izrādās, mana kursabiedrene lodē šautuvju automātiku.
 
 
Current Music: Fauna - The Hunt
 
 
katodstars
01 February 2015 @ 09:28 pm
Kad bērnībā mājās nesu lietas, mamma mani sauca par hļupiku.  
Pirms rīt uzticīgi kalpošu radiosakariem, šodien centīgi cīnu savu virtuālo cīņu. Vispār komentāros šo to nevarēju atbildēt, piemēram, par induktīvajām krāsnīm. Būs šis tas jāpamācās.
Mīti un patiesība par elektromagnētisko starojumu Zaķusalā.
 
 
katodstars
01 February 2015 @ 07:39 pm
Atpakaļ pagātnē  
Reiz kursabiedrs ar bračku kaut kur bija aizņēmušies ūdenspīpi un nu domājām, ka nu tik pīpēsim. Bet neviens jau nemācēja pīpēt ūdenspīpi, jo par to zinājām tikai to, ka tas ir kruta. Gājām pirkt tabaku, bet nebija ūdenspīpes tabakas, tā dēļ nopirkām tinamo. Ko darīt ar to arī nezinājām, noņēmām no pīpes to keramisko figņu, sabakstījām pilnu ar tabaku, uzspraudām atpakaļ un tad tajā ielikām ogli. Nekādas folijas. Kaut kā jau to šausmu mēs pīpējām un jutāmies kruta.
Pie tā paša kursabiedra taisījām tusiņus šķūnītī, kura stūrī nolikām S-90 tumbas, uz tām paštaisīts pastiprinātājs un tur pat uz kaut kādas kastes kompītis ar CRT monitoru un Winampu. Ienesām vēl soliņu, trekterējām Pilzenieku no bamšļa, sūdzējāmies par to cik grūta dzīve un aiztikām meitenes. Un nevajadzēja ne PN bunkuru, ne peldošu baržu, pietika ar šķūnīti lai būtu tusiņš. Žēl, ka uz sitiena pa rokai nav neviena bilde.
--
Reiz vēl TV darbnīcā strādājot tīrījām noliktavu un biju izjaucis bez maz 20 monitorus. Tukšos korpusus metām ārā tur pat pagalmā Mahimas konteinerā. Kad tos krāmēju konteinerā pie manis pienāca dīvians onka un fiksi, naidīgi noskaldīja: "Pirms 1000 gadiem aizmetām akmens cirvi, tagad metam ārā kompjūterus! Kas būs tālāk?" un aizgāja prom.
 
 
Current Music: Herz Juhning - Messiah