katodstars
17 January 2016 @ 04:47 pm
Labais piemērs  
Var būt kādā brīdī uzrakstīšu arī par pēdējā laikā kārtējiem labotajiem Padomju ražojumiem, kuru vieta bija atkritumos tikko pēc uzražošanas. Tomēr šoreiz pastāstīšu par aparāta profilaksi, kurš būs labais piemērs.Te tālāk ir stāstelis par remontu. )
 
 
Current Music: Astrowind - Lost And Found On The Moon
 
 
katodstars
10 January 2016 @ 05:06 pm
 
Salāpīju vēl vienu RMIF TI-3 sintiņu. Patīk man šie aprāti un viss. Šis pēc saimnieka stāstītā bija bez maz no miskastes paglābts. Pēc stāsta likās līdzīgi miris kā iepriekš labotais - taustiņi strādā randomā, izdod dīvainas skaņas, ir pilnīgi nelietojams. Es pat to neslēdzu iekšā kad tas nonāca pie manis, taisīju vaļā uzreiz. Šoreiz gāja ātrāk kā ar iepriekšējo, jo bija detaļu rezerve un aptuveni jau esmu sapratis kā tam jāstrādā. Šajā aparātā es pirmo reizi redzēju operāciju pastiprinātāju, kurš bija aizgājis ar liesmām, aiz sevis atstājot arī krāteri uz plates. Atjaunojot šo izdegušo caurumu un novēršost beigto kondensatoru defektus, sintiņš jau aptuveni sāka skanēt. Vēl pāris mikroshēmu nomaiņa un aparāts kļuva pilnīgi funkcionāls. Tizli tikai, ka tik sarežģītam aparātam nav nekādas shēmas un sīkākas dokumentācijas par lietošanas manuāli, kurā izpaliek svarīgas lietas arī par lietošanu.
Te vienīgi varētu iesmiet par kārtējo uzskatāmo Padomjlaika ražošanas izpausmi. Lūk, jānomaina kondensators. Paskatos plates augšā, pluss uz vienu pusi, plates apakšā - uz otru pusi. OK, kur kondensatoram uzdrukāts pluss? SĀNOS, BĻEĢ!


Beigās nosplāvos un nopirku sev arī TI-3. Viņš ir tik beigts, ka ir skaists. Ierakstīju kādas 10 minūtes ar ārprāta ainvām, kuras viņš dod ārā vēl neremontēts. Jā, patīk man šis aparāts. Varēs papētīt sīkāk kā tad tas ir uzbūvēts.
 
 
Current Music: Rammstein - Jeder Lacht
 
 
katodstars
09 January 2016 @ 12:58 am
Future bike simulator  
Iemainīju čomam elektronisku drazu pret oldschool monitoriņu no kaut kāda Padomju kompīša. Iepūtu šamā jaunu dzīvību un piemānīju pie sava noputējušā Spectruma. Jāuzliek vēl muzīka no kasetes, japalaiž spēlīte un jāsajūtas kā gadus 15 atpakaļ.
Te ir kāds, kurš atceras spēlītes no kasetēm pie televizora?


 
 
Current Music: Clan Of Xymox - She's Dangerous
 
 
katodstars
06 January 2016 @ 09:11 pm
 
Šodien piekāpu pie čoma ieliet sevī vienu alu. Viņš dzīvo blakus darbam, aizskrēja kaut ko fiksi izdarīt, tikmēr sēdējām dzīvoklī ar viņa bračku, kuru nebiju redzējis gadus septiņus un runājām sviestu. Piedūrāmies par kaut kādiem video youtubē. Pēc kāda laika zvana čoms un mūs lamā daudz rupjiem vārdiem. Izrādās šim uz darba kompi no mājām atvērts teamvieweris, viss sviests ko skatamies, šim darbā skaļi uz tumbām skanējis līdz kolēģi šo saukuši prasīt kas notiek
Pēc tam meklējot kaut kādus programmu materiālus pa mapēm šis uzduras kaut kādai arhaiskai mapei...kurā ir mape par PICiem un QBasicu...kurās...kurās...bāc, ir vairāk kā 10 gadus vecas mūsu rakstītas programmas, tai skaitā mana RAĶEŠU PALAISTUVE! Un tā programma pat palaižas un, emm, mēģina kaut ko darīt! Bāc, būs jāsagādā kaut kāds miskastīgs kompis kuram uzlikt win98, pie LPT piekarināt pāris mikroshēmas un atkal palaist kādu raķetīti no tās.--
Un tad viņa bračka prasīja "Eu, klau, Tev ir liels 3D TV, kā ir skatīties uz tā pornu? Nav tā, ka pupi pa seju sitas, ne?" Nu, neko, pārbaudījām.
 
 
Current Music: Dope Stars Inc. - Omegadrones
 
 
katodstars
17 December 2015 @ 09:45 pm
 
Izniekojot vakaru pēkšņi ieslēdzās apzinība un uznāca tāds, eum nē, nu vajadzētu kaut ko izdarīt. Ieeju serverī lai atjaunotu vienu no šodien pazaudētajiem skriptiem, slēdzos starp screeniem meklējot kurā lai raksta un tur, fāāāk, vienā kā reizi vaļā tas skripts, kuru gribēju atjaunot. Uzsist tik ^O un viss padarīts, haha. Var turpināt izniekot vakaru. Vai rakstīt otru pazudušo skriptu.
 
 
Current Music: Thinner - Curriculum Vitae
 
 
katodstars
17 December 2015 @ 01:54 pm
 
Līku roku dēļ nejauši norāvu podā visādu testa skriptu mapi uz sava servera un aplauzos, ka no vairākiem backupiem, šī mapīte ne lokāli, ne remoutē nekopējās. Nē, nu nav jau liela bēda, no visas tās sarakstītās miskastes tikai kaut kādi trīs bija reāli vajadzīgi un, ai, lai tur vai kas, uzrakstīšu pa jaunam, gan jau uzrakstīšu labāk vai vismaz savādāk.
Bet par šo es iedomājos, ka kopš vispār sāku kaut ko kodēt, nu jau gadus, nez, 13 vai vairāk atpakaļ, vajadzēja izdomāt vienu konkrētu uzdevumu, kuru periodiski, nu, piemēram, reizi pusgadā uzrakstu no nulles. Neko sarežģītu, kaut kādu digitālo termometru, soļu motora vadībiņu, raķešu palaistuvi* vai ko līdzīgā [ne]līmenī. Visus šos uzkodētos variantus saglabāt un tad laika gaitā varētu paskatīt uz kādām platformām tik nav kodēts, kā attīstījies stiliņš, zināšanas, attieksme. Ja būtu to darījis, man droši vien būtu ciparu termometru sources QBasicā uz DOSa, uz visādiem PICiem ASMā, uz pulka AVRu ASMā un C, kaut kas uz CPLD vai FPGA, nu jau arī dažādās platformās (Linksys, RPi, Edison) uz Linuxa, var būt uz 8080 un ņemot vērā neracionālās idejas, tas nākotnē varētu būt arī uz Iskras vai Robotrona. Var būt sākt tagad?
--
*Raķešu palaistuve bija viens no pirmajiem maniem reālajiem uzprogrammētajiem dzelžiem, tā bija pie 378h adreses LPT porta piespraužama maketplate ar astoņām digitālajām izejām un astoņām digitālajām ieejām, kas tika organizēts caur pāris loģiskajām mikroshēmām. Pie izejām bija mazas spuldzītes ar nosistiem stikliņiem, kuras strādāja kā vienreiz lietojami elektriskie "sērkociņi" mazu raķetīšu palaišanai. Ieeju bonuss - pēc kvēldiegu pretestības (vai pārrāvuma) es varēju redzēt kuras raķetītes ir bijušas palaistas un kuras vēl laižamas. Dzīvojot daudzstāvenes augšējā stāvā bija jautri šaut raķetītes aiz loga spaidot podziņas uz kompja laikā kad internets vēl nebija pašsaprotams. Tas viss strādāja uz Win98 no QBasica DOS režīmā. Forši toreiz bija.
 
 
Current Music: Dr. WHO Theme compilation
 
 
katodstars
29 November 2015 @ 05:50 pm
 
Vispār baigi forši, ka vakar Claustrumieši spēlēja savus ritmiskos gabalus, ne pārdomu mūziku. Nē, protams, gaumes jautājums, bet nu noiziņš tomēr kaut kā man ir tuvāks par baznīcai pietuvinātu mūziku. Nē, nu kas zin, var būt paaugšos un domāšu pretēji.
--
Un šodien pa seniem laikiem atcerējos cik tomēr ir forši ar statisku urbi iebakstīt rotējošā metālā. čīkčīkčīkčīkčīk
--
Šādu tādu cēlmetāla drazu iemainīju pret mazu VEF ražotu centrālīti, tādā stāvoklī, ka ieslēdz un kar muzejā pie sienas. Jānotrauš vien putekļi un EPROMu saturs jāsaglabā nākošajām paaudzēm. Šito varētu VEF muzejam pēc rekonstrukcijas uzdāvināt.
--
Un vēl vakar bezseguma plāniem radās visai precīza skice. Šitādām lietām, kuras ļoti gribas, parasti izdomājot visu pa sīkumiem, pārējais viss pats atnāk gatavs. Nedrīkst tik stāvēt uz vietas. Bet nu jāuzmanās, cik nu vairs drīkstu uz sevi sagrābties. Ne īpaši produktīvas, ne visai veselīgas, bet visai pozitīvas brīvdienas.
 
 
Current Music: Audioscope - Lasting
 
 
katodstars
27 November 2015 @ 02:04 pm
 
Pēc inženieru gala reorganizācijas, kolēģis ieteica mūsu stūrī nolikt krājkasīti, kurā katrs iemet monētiņu kad nolamājas. Pēc brīža rūterim mainot proci, sapratu, ka es garantētu konstantu šīs kasītes pildīšanos.
 
 
Current Music: Ozols & Kodek - Atpakaļ Nākotnē
 
 
katodstars
17 November 2015 @ 06:02 pm
 
Vispaŗ, jā, pāragri, bet, hmm, priecīgus ziemīšus, jā.
BZZT BZZT

 
 
katodstars
13 November 2015 @ 08:08 pm
 
Šī bija viena varenlieliska piektdiena - trīspadsmitais. Pēkšņajā brīvdienā dabuju pāris interesantus instrumentus, iepriecināju kādu kolekcionāru ar retu eksponātu un kaut kad laikam būs pasākums jāuztaisa.
 
 
katodstars
12 November 2015 @ 11:12 pm
Muzikālā apmātība  
Tā bija nakts vēl dzīvojot Juglā, kad sievietei naktī vēru kaklarotiņu no apvīlētiem zobratiem un jūras frekvenču kvarca rezonatoriem. Tas bija kādos trijos naktī, kad Nabā sāka skanēt kāds skaņudarbs, kuru iepriekš nebiju dzirdējis, bet sapratu, ka, jā, lūk, TUR kaut kas ir. Vēlāk noskaidroju, ka skanēja Bad Sector - Ampos. Tad arī sāku meklēt vairāk viņa daiļrades un atklājās daudz kas interesants - mūzikā izmantotas kosmosa sakaru skaņas (Kosmodrom), ieraksti no medicīnas tehnikas (Dolmen Factory), kā arī visādi citi tehniski piesitieni.
Šodien meklējot jaunu muzīku, kuru klausīties, pamanīju, ka Badsectoram ir jauns ieraksts - Cephus. Nolēmu paklausīties un tā nedaudz apsēdos - mūzika būvēta uz ierakstiem no Padomju un ārzemju spiegu (?) radiostacijām, kurās pa laikam parunā neko neizsakošus vārdus un ciparus, kurus saprot tikai tie, kam tie paredzēti. Pāris skaņudarbos izmantoti arī ieraksti no UVB-76, kas ierakstu padarīja vēl episkāku. Šī ieraksta pasūtījums viennozīmīgi ir pirmais ko apmaksāšu no nākošās algas. Nereāli ceru, ka organizatori beigs vilkt garumā viņa koncerta organizēšanu Latvijā, kā nekā tas tiek solīts jau kopš pavasara.
Kādreiz man būs nepaklausīgs suņuks, kuru sauks Sektors. Un kad viņš taisīs cūcības es viņu saukšu par Slikto Sektoru.
--
Rīt būs jāiet runāties par nopietnām lietām, nez, laikam pat žakete jāuzvelk lai kaut kā maskētu mana pajolīgā panķeļa paskatu. Jāsaņemas sarakstīt iekrātie darbi skolai, pārdot koordinātu centrāli un nofinišēt vairākus labojamos mūzikas aparātus. Vienu savu ērģeli sarunāju samainīt uz nostāstiem apvītu Padomju ciparu sintiņu, tagad tik jāsarauj atrestaurēt arī vizuāli. Ahh, pasaulē viss notiek, tas ir lieliski.
 
 
Current Music: Bad Sector - Jimena
 
 
katodstars
08 November 2015 @ 03:45 pm
 
Vēl aizvien turos pie apņemšanās ik mēnesi pasūtīt pa vismaz vienam oriģinālajam ierakstam ar kādu tīkamu mūziku. Šie pēdējie divi guvumi tā kā būtu liekami goda vietā. Pēdējais dabūtais pārspēja cerības arī vizuāli - īsts, divdaļīgs, perfekti salocīts, ar skābi apkodināts misiņa vāciņš. Tādu tiešām prieks turēt rokā. Un prieks klausīties.


 
 
katodstars
06 November 2015 @ 07:54 pm
 
Laikam jau forši būt sievietei, visi sievietēm ir draudzīgi. Šorīt braucot iekšā darba teritorijā, redzēju, ka pa to sāk stumdīties mašīnīte, kurai numurs pa zemi velkas. Neko, pamāju, parādīju uz mašīnas priekšu, izkāpj skuķis, nošokējas, ka kāds viņas mašīnai noskrāpējis priekšu un norāvis numuru. Kamēr viņa skaidrojās vai kamerās var redzēt kurš to izdarījis, piedāvāju numuru pieskrūvēt atpakaļ, jo jābrauc jau būs. Kamēr aizgāju līdz ofisam pēc skruģa un savilcēm un atnācu atpakaļ, viņai jau kāds cits skrūvēja (numuru). Stulbās sievietes.
--
Vēlāk gāju uz mašīnu pēc zāģīša, pamanīju, ka bagažniekā mētājas nepamanīts koferītis ar klarneti. Nu, neko, piektdiena, iedomājos piedurties, paņēmu uz ofisu, smejoties iedevu vienam giču spēlējošam kolēģim lai ienes dzīvību darba dienas pēcpusdienā. Kad viņš to salika un mēģināja pūst, kāds cits inženieris to pamanīja un izrādījās, ka šams ar bračku ir muzīkas skolā klarneti spēlējuši. Tad viņš pareizi salika klarneti un mums citiem rādīja un stāstīja kā ir jāpūš, kas jāspiež un smejoties stāstīja ko bērnībā mācējis spēlēt. Tā forši sagadījās.
Un vēl viņi atpazina, ka otrs pūšamais instruments ir trompete, tā kā klusumz minējums no visiem bija vistuvāk.
 
 
Current Music: Oudeis - Lock
 
 
katodstars
30 October 2015 @ 10:43 pm
 
Reiz kad vēl mitinājos ar [info]turbund Visvalža ielā, reiz nākot mājās, pie mūsu kāpņutelpas ievēroju pilsēta stilīgāko bomzi bezpajumtnieku. Lai gan noplukušas, tomēr viņam bija reti stilīgas drēbes, nu, tur hūtīte, rūtains krekls, stilīgas bikses un tā. Mani viņš tā piedūra, ka mninoties viņam garām piedāvāju viņam tukšās pudeles no mūsu dzīvokļa. Bet tā kā atbildēja krieviski, kaut kā ksenofobijas dzīts noraustījos un aizminos mājās.
Pēc tam citā reizē kātojot uz darbu kādā rītā manīju kādu citu līdzīgu tēlu, kuram viss viņu piesaistīja tipiskajam ikdienas bezpajumtniekam, izņemot vienu lietu - Kraftwerk krekliņu, par kuru viņu pat bišķi apskaudu.
Bet (šobrīd) pašu stilīgāko pilsētas bezpajumtnieku redzēju pirms kaut kādas nedēļas. Viņš bija uz veļļuka, uz Cēsu/Tallinas stūra, viņa veļļukam bija superstilīga piekabe no lielveikala ratiņu un visu citu lietu krustojuma. Ratiņi pie veļļuka bija piesieti ar ugunsdzēšamo aparātu daļām, kā arī bija daudz citas nianses, kuras viņu padarīja par ZE-Mad-Max-fan bomzi, ka uz laiciņu pat uz viņu aizskatījos. Ja nebūtu stāvējis krustojumā gaidot savu kārtu, būtu izvilcis fočiku un iemūžnājis šo tēlu. Reizēm gribas ar šādiem cilvēkiem parunāties, bet kā lai sāk sarunu? Tipa, klau, redzu, esi bezpajumtnieks, stāsti savu stāstu? Nu, nez, to Kraftwerk krekliņu no tā iepriekšējā toč būtu gribējis nopierkt, 10x izmazgāt un tad valkāt.
--
Ai, sviests, mēģināju glamūri iedzīvoties viesībās un aizlēju sevi ar vīnu.
 
 
Current Music: Der Blaue Reiter - When The Black Sun Rises
 
 
katodstars
17 October 2015 @ 04:57 pm
Koferērģele  
Woah, beidzot tiku galā ar šo 70. gadu brīnumu. Īpatnēja paskata elektriskā ērģele ar nosacītu ritma ģeneratoru. Cilvēks, kurš pats bija mēģinājis to labot man to piespēlēja sakot, ka, bāc, čupa ar KT315 un izžuvis tajā ir viss, kas vien var izžūt. Aparāta saimnieks atkal stāstīja, ka to dabujis no čoma, kurš to atradis kaut kādos bēniņos. Tas pie manis nostāvēja bez maz divus mēnešus, bāc, man to labojot ir radusies teika par šī aparāta rašanos.Teika ir te tālāk. )
 
 
Current Music: Bad Sector - Pan
 
 
katodstars
15 October 2015 @ 06:04 pm
Inženiera gars.  
Aparāts sūta drazainus datus reizi minūtē? Jāpaseko līdzi ienākošajiem datiem lai saprastu kas īsti notiek. Negribas stundu lūrēt vienā punktā lai gaidītu datus? Risinājums - uzlikt audible pingu uz vienmēr pieejamu adresi pāris sekundes pirms pienāk dati. Reizi minūtē atskan pīkšķis, tad jāpaskatās uz pienākošajiem datiem, gudri jānopūšas un atlikusī minūte ir izmantojama vērtīgām darbībām, piemēram, sviestmaizes bāšanai mutē, nokritušu skrūvju meklēšanai vai gudrai muldēšanai ar kolēģiem.
 
 
Current Music: Feindflug - Stukas im Visier
 
 
katodstars
14 October 2015 @ 09:01 pm
Šodienas "+"  
Kad biju ticis (ne)galā ar metālgriezējiem - gobliniem, beidzot devos uz skolu. Pa ceļam pāris reizes zvanīja čoms, kurš krauj augšā kaut kādu konceptmākslas pasākumu un netiek galā ar to, ka telpā nav normāla zemējuma un starp metāla sastatnēm un skaņu pulti vārgi drebina ar elektrību. Kad sapratu, ka mani ieteikumi kaut kā nestrādā pēkšņi atcerējos - ā, paga vai tad viņš to pasācienu nekrāmē virsū vietā, kurā ir trū-vitage analogā ierakstu studija? OK, pateicu, ka noziedošu vēl vienu lekciju un aizbraukšu viņam palīgā tikt galā ar niķīgo elektrību, ja viņš aizvedīs ekskursijā uz studiju. Kad aizbraucu, izrādījās, ka paši jau pa lielam tikuši galā, jo saslēguši visu no vienas rozetes, lai zemējums kopīgs un kad lūdzu lai saslēdz kā bija, nekas arī vairs pa nagiem nesita.
Bet par citām lietām - tur, kur bija jāslēdz vadi, apkaŗt pa telpas malām bija sakrautas izjauktas ērģeles - ne elektriskās, bet īstas, milzu koka ērģeles ar plauktos sakrautām stabulēm. Woah, tik tuvu un izjauktas tās vēl nebiju redzējis. Aizmirsu gan nofočēt. Pēc tam viens no vietējiem skaņotājiem izrādījās draudzīgs un mums stāstīja par savu darbu Melodijas rūpnīcā, par to, kā tika presētas plates, kā galvaniskajā cehā nepārtraukti tika ražotas plašu presformas, kā rakstījuši mūziku daudzceliņu magnetofonos un kā vēl tagad atsevišķus savus digitālos ierakstus palaiž cauri lentai lai tā iegūtu analogāku skanējumu. Rādīja gan lielo Studer master skaņu pulti, gan lielo Studer lentu magnetofonu, stāstīja kā kādreiz ierakstījis Paulu un Eoliku, uz kādiem instrumentiem kas ir spēlējis un kā mūsdienās cilvēki dzenas pēc autentiskām skaņām no pagātnes. Runājoties par skaņu lietām nonācām līdz tam, ka viņš man piedāvāja salabot vienu viņu elektrisko ērģeli. Hahā, ja to sanāks darīt, tas jau būs kā tāds neliels level-up. Ne vairs čomi un viņu čomu sintiņi, bet, emm, baznīcas ierakstu studija.
Tā šodien līdz skolai netiku.


 
 
katodstars
14 October 2015 @ 08:33 pm
Šodienas "-"  
Metālisti ir pinpji. OK, labi, ne visi, Un ne tikai metālisti, nu, metālapstrādātāji. Bet lokšņu metāla apstrādātājs - tā laikam ir diagnoze. Jo lāzergriežamā iekārta cehā laikam krāna garumu pagarina tik ļoti, ka to var likt virsū cik vien ilgi grib. It īpaši, ja pasūtījums ir samērā neliels un klients nepiš smadzeni ik dienu. Reāli, ar iepriekšējiem pasutījumiem problēmu nebiju, iedevu vēl vienu pasūtījumu pirms mēnešiem diviem un sākās - menedžeri reti var dabūt rokā, termiņi nav skaidri, solījumi atzvanīt rezultējas neatzvanīšanā. Kad aizpagājušajā nedēļā beidzot izdevās panākt kādu virzību, pagājušajā nedēļā izdevās sarunāt, ka klau, man vajag lūk, šīs te detaļas gatavas ŠONEDĒĻ, ko arī izdarīja. Pagājušajā nedēļā nesnaāca aizbraukt pēc detaļām. Šodien zvanu - jā, menedžeris ataļinājumā, sazinies ar citu menedžeri. OK, sazinos, man atbild, ka, ā, paga, tas menedžeris teica, ka viss gatavs? Jā, brauc pakaļ, viss būs! Tā kā man darbā pāris maģistrālajām iekārtām barošanas bloki karājas savilcēs, jo nav stiprinjājumu, mājās bremzējas trīs mūzikas aparātu remonts, jo nav normālu cilvēcīgu striprinājumu 1/4" jack ligzdām, tad izlēmu vienu lekciju skolā šodien izlaist un aizbraucu līdz Ogrei pēc detaļām. Pēc 20 minūšu meklēšanas visur, aizvietojošais menedžeris man vnk pateica, ka lai gaidu nedēļu kad manējais menedžeris būs atpakaļ. Nu, neko, naidīgi braucu prom, tomēr izlēmu piezvanīt arī uz firmas kopējo telefonu parunāt ar sekretāri un izstāstīt sāpi. Jā, meitene saprotoša, teica, ka tiešām situācija nav smuka un pati uzzinās kas noticis, atzvanīs. Atzvanīja? Ņihuja! Pēc pusstundas atzvanot viņa bez maz neapmierināti teica, ka neko nezina par manām detaļām, lai gaidu kad menedžeris būs atpakaļ. Vēl visam pa vidu atklājās, ka vairākas darbam vajadzīgās detaļas nav palaistas ražošanā. Atkārtošos, ka pasūtīju tās pirms DIVIEM MĒNEŠIEM. Reāli bļa, man apsola, ka būs detaļas, tad pasaka, ka nav un tad dirst pasūta. Es jau laikam mēnesi katru nedēļu vienam čalim solu, ka viņa ērģele būs gatava un tā kā nu jau viss pārējais ir uz rokas, trūkst tikai konektoru pārejas. Reāli ko darīt? Jaukt ārā savu jau principā atrestaurēto ērģeli, ņemt nost trūkstošās detaļas lai tikai saliktu šo steidzamāko aparātu. Stulbi
Un tā nav vienīgā lāzergriezēju firma tāda, agrāk sūtīju no griezējiem Rēzeknē, tur arī bija līdzīgi, ka mēnešus trīs nomarinēja, tad palūdza vēlreiz lai atsūta rasējumus, jo neatcerās, kas vispār ir priekš manis jāgriež. Un to, ko uztaisīja, tas bija izlocīts spoguļattēlā. Laikam atkal jāmeklē citi, vēlams te par Rīgā, jo, nu, bāc, tāds serviss kaut kā neder. OK, saprotu, ka mani apjomi viņu ražošanai ir sīkums un nesvarīgi, bet nu tad nevajag ņemt pasūtījumu, ja nevar izpildīt.
Jebal acī okulārais sekss, bļeģ.
 
 
Current Music: Jamin Winans - Who You Were
 
 
katodstars
12 October 2015 @ 09:23 pm
 
Tikko mājās bija blackouts tā uz stundu, kas liek domāt, ka mana ideja kādreiz nākotnē savā dzīvoklī vismaz apgaismojumu taisīt kā ekonomisku DC sistēmu ar akumulatoriem nav nmaz tik slikta. Lai vismaz gaisma būtu uz dažām stundām iespējama. Vēlams arī sakari. Bet nu nekas jau slikts nenotika, romantiski sveču gaismā paēdām makaronus un tumsiņā pabliezu pa Monotraibu robotīgu meldiņu.
--
Bet nu labi. Šodien dabuju savu pirmo plašu atskaņotāju kopš bērnībā nomocītās RRR Melodijas, būs jau uzsilis līdz istabas temperatūrai, laiks uzlikt kādu vinila ripuli.
 
 
Current Music: "Queen - Another One Bites The Dust" no plates
 
 
katodstars
11 October 2015 @ 11:54 pm
 
Kaut kā dīvaini, ka ik pa brīdim sevi pieķeru pie domas, ka interesantas šķiet meitenes ar nelabojamām fiziskām nepilnībām. Reiz attiecībām nebija traucēklis kādas meitenes šķielēšana, koledžā paralēlkursā ir rudmate ar atšķirīgu gaitu, pāris reizes veikalā pie darba esmu ievērojis glīti skarbu meiteni ar īpatnējām rokām, man reizēm ēst dod smaidīga meitene ar runas problēmām. Es nezinu, kas ir tas, kas tajā šķiet pievilcīgs. Var būt tas, ka šīs atšķirības viņas kompensē izpulējot citas izskata nianses.
--
Kā dēļ par to tā atcerējos? Jo vakar vakarā vienā koncītī atjēdzos, ka, bāc, te pat taču ir arī viena no meitenēm, kuru šī paša iemesla dēļ biju ievērojis pilnīgi nesaistīti ar pagrīdes kultūru. Tad tā nedaudz priecīgi palika - it kā jau visi redz un pamana, bet tik lieliski, ka šajā laikā cilvēki ar fiziskām atšķirībām netiek atgrūzti no kopējās masas un tiek pieņemti, un priecājas tā pat kā citi. Jo ne jau greizās kājās vai acīs ir tas pamats, bet labā sirdī un idejās.
Lielisks laiks kurā dzīvot.
 
 
Current Music: Blackholepit - Eternity