15 December 2017 @ 12:24 pm
Gmail alternatīvas  
Ja lietojam, kādas atsauksmes?
 
 
14 December 2017 @ 11:19 pm
Lāčux  
Labvakar, Cibas bērni un bērnu vecāki!

Lāčukā mēdz būt atlaides, teiksim, pusveikalam? Nu, lai nav tikai burbuļpūšamajiem.
Ir dāvankarte, gribu izžmiegt maksimumu.
 
 
14 December 2017 @ 07:59 pm
 
ok, tagad man oficiāli ir kaķītis ar termiņu (kurš mērāms drīzāk mēnešos vai nedēļās, nekā gados). un sistēmas visu atlikušo mūžu, protams, ha, intuīcija/loģiskā domāšana kārtējo reizi nav mani pievīlusi. uzzināju, ka kaķītim ir tik milzīgi nierakmeņi, ka nieres pat vairs neizskatās pēc nierēm.

tagad es toč kļūšu par to drausmīgo, hipohondrisko mājdzīvnieku saimnieku, un, ja man kādreiz atkal būs kaķis, likšu taisīt viņam asins analīzes kā minimums reizi gadā pat tad, ja tas veselībā un sārtvaidzībā zaigos kā zelta ābolītis.

neko, saņemos un gatavojos, man vienkārši būs jākļūst prasmīgākai ar to sistēmas likšanu un/vai mazāk jutīgai uz nelielām neveiksmēm. un jārēķinās, ka mums atlicis tikai tik daudz laika, cik atlicis - skaidri zināms tikai, ka krietni mazāk, nekā biju gaidījusi, lai vai cik arī tas nebūtu. nu, vai arī notiks brīnums, un es to kaķi likšu pie sistēmas gadiem ilgi. ja viņa necieš un that's what it takes, kāpēc gan ne. uz to gan es, protams, neceru.
 
 
14 December 2017 @ 06:30 pm
 
Māksliniece Katrīna Neiburga grupas "Sigma" videoklipa veidošanai meklē sievieti, kura ļautu klipā izmantot savus ģimenes foto un filmu arhīvus, proti, bildes un filmiņas, kurās viņa būtu filmēta/fotografēta no agras bērnības. Vēlams, lai sievietei arī pašai būtu viens vai vairāki bērni - viņu fotogrāfijas un video.
Netiek gaidītas nekādas noteiktas vizuālas īpašības.

Ja ir interese piedalīties šajā projektā vai papildus jautājumi, lūdzu rakstīt Katrīnai uz neiburga pie gmail com.
 
 
14 December 2017 @ 09:28 am
 
https://www.congstar.de/

Kur tur ir emails? Lūdzu palīdziet BD
 
 
13 December 2017 @ 10:48 am
Jautājums cibas IT cilvēkiem  
Tātad twittera statistika:

Your Tweets earned 1,027 impressions over the last 24 hours.
our Tweets earned 5.6K impressions over this 23 day period.

Tas ir maz, daudz, ļoti daudz vai kā?
 
 
13 December 2017 @ 05:08 pm
 
no, no?
 
 
13 December 2017 @ 05:38 pm
Ja nu kas  
Aptiekā iedotās zāles palīdzējušas trīs naktīs no piecām. Saucās dormnorm iekšā melatonīns viens grams. Nav tādas kā miegazāles kur viss paliek smagnējs un nevar pretoties miegam bet vienkārši vieglāk aizmigt. Vispār iesaku.
 
 
13 December 2017 @ 04:25 pm
 
man apnicis visu laiku darīt tehniskus darbus
 
 
13 December 2017 @ 03:15 pm
kompja kurbulēšana  
Kompis pasācis nestartēties ar pirmo piegājienu. Nu, tas notiek tā: nospiežu power, viss sāk griezties (kompī :D), hdd led pāris reizes pamirgo, un tālāk nekas nenotiek. Tad slēdzelēju power ārā, un ar 20 sek pauzi iekšā, līdz ventilatoru un disku skaņām pievienojas windows 7 bilde, un tālāk jau viss atkal ir zašibis. Kas varētu būt tam par vainu?
Kompim divi gadi un labi kopts, par ramiem, mobo, tā kā nav aizdomas.
 
 
13 December 2017 @ 03:21 pm
 
tu nozagi manu bērnību, pidar
 
 
13 December 2017 @ 02:46 pm
Atzinība cibiņai  
internets ar savu milzīgo un neizmērojamo informācijas daudzumu ļoti paņem nost to 'šeit un tagad' sajūtu, kas pārņem, piemēram, klausoties veco Placebo, vai kaut ko mīļu no bērnības. tādā ziņā Sviesta Ciba ir labs portāls, jo atgriež tieši to sajūtu, kas ļauj būt ja ne pašpietiekamam, tad vismaz pietiekamam. tā ir tā sajūta, kad tev liekas, ka viss ir kārtībā tieši ar to, ko tu ar visām maņām uztver konkrētajā brīdī. tīrs teksts, tā ir bauda.
 
 
Current Music: Placebo - Nancy Boy
 
 
13 December 2017 @ 02:27 pm
Jumts  
Sveiki!


Ievācu informāciju, jo iepriekš neesmu saskārusies un vēlētos dzirdēt iz dzīves pieredzes utt.,

Pieder dzīvoklis daudzdzīvokļu ēkā, dzīvokli atrodas jumta stāvā, tad nu reizēm sanāk nedienas ar to. Pašlaik lietus laikā gadās notecējumi skursteņa vietā.
Sazinājos ar īpašnieci/apsaimniekotāju ( kurai pieder lielākā daļa citu dzīvokļu ēkā), kā šo situāciju risināsim.
Atbilde bija par to ,ka jāvāc nauda no visiem īpašniekiem kuriem pieder kāds no dzīvokļiem ēkā.

Bet rodas jautājums.
Vai apsaimniekotājs kā tāds, kuram katru mēnesi tiek maksāta summa kaut kādu daļu summas nenovirza iekrājumos ar ideju ( visādi negadijumi gadās), jo apsaimniekotājs arī ir tas kuram pieder lielākā daļa no atlikušajiem dzīvokļiem.

Kā arī sazinoties, pirms diviem gadiem bija jau paziņojums ( jāparaksta) par jumta maiņu papīrs un 1.stāva esošie īpašnieki atteicās, bet kā tur ir.
Vai jums attiecas uz visiem? Vai tikai tiem,kas dzīvo augšējos stāvos?
Izklausās kā izklausās, bet padomu vajag, jo pašlaik vienīgais ko dzirdēju bija - sarunas ar visiem īpašniekiem, atvērts konts un vāksim naudu, pavasarī mainīsim, bet līdz pavasarim taču lietus vēl nolīs 100x.

Paldies jau iepriekš!
Sāpe pirms svētkiem ar neredzamu horizontu, jau sapņos rādās murgi, ka jumts aizbrauc :D
 
 
12 December 2017 @ 05:04 pm
Portugāļu - latviešu  
Vai kāds lūdzu varētu šo glīti iztulkot?

Quando te vi, amei-te fá muito antes, tornei a achar-te quando te encontrei.
Nasci pra ti antes de haver o mundo.
 
 
12 December 2017 @ 05:15 pm
 
"Savukārt 90. gados pankam uznāca nostalģija pēc pagājušajiem laikiem, un viņa draugu pulkā parādījās komūnisti un nacionālisti. Vēlāk draudzība ar nacionālboļševikiem un to vadoni Edvardu Ļimonovu bija politisko uzskatu evolūcijas augstākā virsotne. Ļetovam kā nacionālboļševikam tika liegta iebraukšana Latvijā, un 2000. gadā viņu aizturēja Zilupes robežkontroles punktā. Ironiski, ka partija «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» Ļetovu uz sevis rīkotu pasākumu bija aicinājusi kā «civilās aizsardzības» instruktoru. Programmā bija paredzēts aplūkot tēmas «Ļetovs kā tāds», «Cīņa ar stipri spirtotiem dzērieniem», «Barošanās ar sauso paiku» (LETA, 28.09.2000). Atcerēsimies, ka tas bija nacionālboļševiku ziedu laiks — šajā pašā gadā nacionālboļševiki uz dažām stundām ieņēma Pētera baznīcas torni."
 
 
Current Music: Егор и опизденевшие — Самоотвод (Про окурок и курок)
 
 
12 December 2017 @ 01:06 pm
Donalds Daks  
Vai šeit atrastos kāds Donalda Daka entuziasts?
Meklēju stāstu par maģisko smilšu pulksteni, ko Knaps Makdaks kā vecu un sagrabējušu atdod Donaldam un mazajiem pīlēniem, un tie dodas papildināt smiltis tajā. Man vajadzīgs (latviski) pulksteņa nosaukums, vieta (oāze), uz kuru viņi dodas pēc smiltīm, un moto, kas iegravēts pulksteņa pamatnē (kaut kas tāds "līdz pienāks īstais laiks, pulksteņa īpašnieks kļūs arvien bagātāks", tikai rīmītē).
Uh, kā ceru uz tevi, Ciba!
 
 
12 December 2017 @ 09:55 am
 
kad kādā izglītības iestādē izglītojamie ar patiesu nožēlu balsī teica, ka gan jau ka iesniegtos referātus es arī lasīšot, jo ieskaites tak lasot, man kļuva skumji
 
 
11 December 2017 @ 11:31 am
Parpalas un pritoni  
Nespēju noticēt, ka nāksies iet cauri SS ellei.
 
 
Current Music: Mihaels Pretoriuss
 
 
11 December 2017 @ 02:17 am
Tukša vieta  
Man bieži jautā, kāpēc es oponēju reliģijai ja dieva nav (jautātājs argumentē ka nevajag vērsties pret tukšu vietu, to kā nav)

Atbilde:

Nepastāv dievs, pastāv ticība tādam. Ar to pietiek.
 
 
10 December 2017 @ 08:25 pm
lētākais un labākais zaļais koriandrs Rīgā šoziem  
Kur?
Rimī veikala plastmasā pārpakotais divstiebriņš nav risinājums tādiem koriandra mīļiem kā es.
Vai tiešām jātaisa marihuānas audzētāja cienīga instalācija un jāaudzē savs skapī?