14 August 2018 @ 07:25 pm
Pēdējā brīža ceļojumi  
Sveiciens!

Vai ir kāda labākā lapa, kur meklēt pēdējā brīža ceļojumus? Ar ko rēķināties/ko viņi neraksta savos piedāvājumos? Ko vērts jautāt pirms pirkšanas? Cik ātri pirms plānotā laika sākt meklēt piedāvājumus?
Ja acīs iekrīt kāda eksotiskāka/tālāka vieta un nepieciešama vīza, no kurām valstīm izvairīties, jo pēc kāzām pieņemu vīra uzvārdu un varētu būt čakarīgi?

Nav padomā konkrēta valsts, tāpēc izlēmām par šādu variantu, un budžets normāls (nekādi hosteļi mosteļi). Tiks ķemmēts arī google flights + booking.com, bet gribētos samaksāt un doties, rūpes atstājot aģentūras rokās :)
 
 
14 August 2018 @ 05:47 pm
 
Šodien esmu neatpazīstama, kādi pieci draugi un paziņas ielās vienkārši iet garām
 
 
12 August 2018 @ 05:26 pm
 
Es tikai gaidu un gaidu. Un ziniet ko es sagaidīšu? Pastardienu!
 
 
12 August 2018 @ 01:24 am
 
Tu strādā par vates tamponu iepakotāju. Tavu DNS atrod 40 noziegumu vietās.

https://en.wikipedia.org/wiki/Phantom_of_Heilbronn
 
 
11 August 2018 @ 09:40 pm
Motorolla Moto G5 ekrāna aizsargs  
Atdodu par velti 2 gab. Motorola Moto G5 ekrāna aizsargus, amazonis atsūtīja nepareizo izmēru (vajadzēja prieks Moto G5 Plus).
Šādus te https://www.amazon.co.uk/Protector-SPARIN-Tempered-Bubble-Easy-Installation-Clear/dp/B01MUWWF3F

Atrodas Rīgā, var sarunāt saņemšanu maršrutā Ziepniekkalns - Sarkandaugava.
 
 
11 August 2018 @ 09:29 pm
 
Varbūt kādam ir lieks 2012. gada macbook lādētājs? labprāt iegādāšos.
 
 
11 August 2018 @ 08:52 pm
 
The Second Coming

By William Butler YeatsTurning and turning in the widening gyre
The falcon cannot hear the falconer;
Things fall apart; the centre cannot hold;
Mere anarchy is loosed upon the world,
The blood-dimmed tide is loosed, and everywhere
The ceremony of innocence is drowned;
The best lack all conviction, while the worst
Are full of passionate intensity.

Surely some revelation is at hand;
Surely the Second Coming is at hand.
The Second Coming! Hardly are those words out
When a vast image out of Spiritus Mundi
Troubles my sight: somewhere in sands of the desert
A shape with lion body and the head of a man,
A gaze blank and pitiless as the sun,
Is moving its slow thighs, while all about it
Reel shadows of the indignant desert birds.
The darkness drops again; but now I know
That twenty centuries of stony sleep
Were vexed to nightmare by a rocking cradle,
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?

// The Collected Poems of W. B. Yeats (1989)
Tags:
 
 
11 August 2018 @ 07:01 pm
 
Šodien pa lielam atvaļinājuma pēdējā diena, bet es jūtos tik nogurusi
 
 
11 August 2018 @ 05:55 pm
leišu literatūra  
klau, ja jums uz sitiena jānosauc kāds lietuviešu rakstnieks, vienalga, prozists vai dzejnieks, vai jūs kādu varat nosaukt neminstinoties? vienu, trīs, piecus? ja spējat kādu ātri atcerēties, lūdzu, ierakstiet viņu vārdus komentāros. protams, pirms tam citu komentus nelasot!
 
 
11 August 2018 @ 05:10 pm
Meisars meistaru zin.  
Kārtoju kūti ar Stankobaron, bļ‡ kopā mēs esam spēks. Tik labi veicas ja blakus strādā otrs master čupas menedžers.
Kā manu sirdi silda tā skaņa kas rodas kad tev blakus tiek sabradāts pilns mēsli maiss lai to iestūkātu mazā kastītē,vaitas temps ar ko plok mēslu kaudze, vai tas ka tu pacel sūdu un blakus atskan " Nahuj!".
Jādibina Čupas menedžeru cunfte.
 
 
 
10 August 2018 @ 02:18 pm
 
Sveiki! Pēc ilgstošiem meklējumiem man ieteica mēģināt arī šeit - varbūt kāds no cibiņiem zina kādu, pie kā es un user zilnezal varētu pāris dienas nakšņot Prāgā? Sākot no apmēram 13. augusta (kā ar stopiem sanāks). Mūžīga pateicība un saldumi/ alus/ vīns no mums.
 
 
09 August 2018 @ 05:23 pm
 
Nē viņi tiešām domā ka bez izglītības var piedalīties valsts vadīšanā?

http://jauns.lv/raksts/zinas/292147-astoniem-kandidatiem-pabeigtas-tikai-9klases-soreiz-uz-saeimu-ciere-vairak-cilveku-bez-augstakas-izglitibas
 
 
09 August 2018 @ 03:56 pm
the all-consuming uncertainty  
vakar pabeidzu Jeff Vandermeer triloģiju "Southern Reach" (tām daļām arī forši nosaukumi - "Annihilation", "Authority", "Acceptance"), un man mazliet gribas to ieteikt lasīt.

viens, protams, ir fakts, ka tur ir forša valoda, manuprāt, diezgan jēdzīgi tēli (piemēram, praktiski visu pirmo grāmatu mēs pavadām visai šerpas, antisociālas biolōģes ar spēcīgām pārliecībām galvā) un kaut kādā sajūtu līmenī ārkārtīgi ticama (lai arī bieži neomulīga), ļoti sevī ievelkoša noskaņa, jo sevišķi pirmajā grāmatā un otrās grāmatas ~vidusdaļā. bet laikam pat svarīgāks ir fakts, ka tur kaut kā visai gaumīgi ir iztirzātas (manuprāt) mūsu, cilvēku attiecības ar nesaprotamo un pārmaiņām sevī un vidē mums apkārt, forši parādās racionālajā prātā/sajūtās balstītas pieejas un sadursme starp tām (pat viena cilvēka ietvaros), un man liekas ļoti cienījami, ka autors lielākoties tā arī neko īpaši daudz nepaskaidro, tādējādi piespiežot arī lasītāju palikt tajā neērtajā neskaidrības zonā. kas reizēm mani grāmatās mēdz kaitināt, ja atstāj vienkārši haltūras iespaidu, bet šoreiz pārsteidzošā kārtā likās perfekti vietā. droši vien tāpēc, ka beigu beigās man likās - grāmata nav par to, "kas tad tur īstenībā notika", bet par to, kas notiek ar tiem varoņiem un kā viss tiek interpretēts un (ļoti nosacīti) izzināts. par cilvēka dabu, haha, un cilvēcības robežām. es neaizgāju no grāmatas ar aizkaitinājumu un neapmierinātību par to, ka mana ziņkārība nav apmierināta, jo ir jau tā, ka pastāv lietas, kuras, fundamentāli neizmainoties pašam, neiegūstot tādas pieredzes, kas nav savietojamas ar esošo priekšstatu par sevi/realitāti, nepārejot kaut kādā gluži citā, iespējams, pat neiedomājamā "apziņas līmenī", ar prātu vienkārši nav iespējams saprast, un šīs grāmatas liek to atcerēties un pieņemt.
 
 
09 August 2018 @ 12:10 pm
Akadēmiķu izklaides  
Lai pārbaudītu facebook ausis, vakar visu dienu blakus datoram un telefonam runājām par uzpirksteņiem. Šodien pirmā suggested page - šūšanas uzņēmums.
 
 
09 August 2018 @ 11:36 am
Reliģija as usual  
https://www.tvnet.lv/4530475/demonu-izdzisana-ar-uguni-navejosais-eksorcisms-kas-satricinaja-nikaragvas-sabiedribu

te reizēm cilvēki stāsta ka ar kristietību esot mazāk problēmu nekā ar islamu

Nea, problēmas ir ar izglītību

ja nav izglītības bet ir reliģija, tad ir šitā.
 
 
08 August 2018 @ 10:59 pm
 
tā vispār ir baigais anksis visu laiku nonstop. nevaru pieķerties darīt neko, kas nāk no manas iekšpuses - kaut kādas radošas vai saimniecības lietas. ar naudas darbiem ir citādāk, tur nāk impulss no ārpuses, to varu daudz. vispār jūtu saknes alkoholismam un vorkoholismam. festivālā diezgan uzskatāmi parādījās - kamēr ir tas nepārtrauktais pagalvupakaklu skrējiens, kurā es pa naudu risinu svešas problēmas, ir ok - zinu savu vietu, zinu, ko ar sevi iesākt. kā šīs problēmas beidzas, jūtos kā izspļauts, nespēju nekam pieķerties vai atrast sev pielietojumu un visu laiku ir trauksme. ar dzeršanu tas pats - kad tusēju, pārējā pasaule ir nopauzēta un zinu, ko es tajā mirklī daru, zinu savu vietu. šodien jūtu kaut ko līdzīgu neveselīgām ilgām pēc alkohola vai darba skrējiena pa galvu, pa kaklu. tā vietā skatos batman begins - arī nav jāmeklē sava vieta.
 
 
08 August 2018 @ 09:39 pm
 
Es teiksim saprotu, ka dzīve ir pārāk īsa un katrā valstī uz kuru ceļošu esmu plānojies iegriezties tikai vienu reizi. Ir cilvēki, kas brauc teiksim katru ziemu uz Slovākiju, katru vasaru uz Ēģipti. Kurā vietā ir vēlams cibiņ iegriezties vairāk kā reizi dzīvē, es piemēram domāju ka Porto.
 
 
08 August 2018 @ 07:35 pm
nost ar dzimtes klišejām  
https://www.freetobekids.com/
 
 
08 August 2018 @ 02:23 pm
šajā vietā dzīvo monstri  
Pilnīgi nejauši izlasīju ierakstu, ka cilvēks [ja tas ir cilvēks?] taisās mēnešiem nelasīt grāmatas un komentāru pie tā:

//Negribas, lai grāmatas sprauž batonus ausīs. Plus es tērēju daudz naudas grāmatās, ko varētu labāk tērēt drēbēs un kosmētikā, jo pasaule tāpat nenovērtē prātu.//

Noskurinājos un ātri aizvēru to lapu ciet.