15 February 2019 @ 02:49 pm
💚 spam  
Uzmanību lūdzu,

Es esmu Abraham Morrison kungs, kā jūs, es ceru, ka jūs esat labi un veselīgi?
 
 
 
 
14 February 2019 @ 08:29 pm
 
Vai ir vērts no LMT (15 eur/mēn) pāriet uz līdzvērtīgu tarifu plānu pie TELE2 (6 eur/mēn), lai ietaupītu 108 eur gadā? Atbildi lūdzu pamatot.
 
 
14 February 2019 @ 03:43 pm
 
Tā kā man pienākas nenormāli daudz brīvdienu, daļu no tām varētu šogad notērēt kādos ārzemju sezonas darbos. Kur īsā laikā var saraust visvairāk naudas un kā to robu atrast?
 
 
14 February 2019 @ 09:47 am
 
Vai var teikt, ka gaume ir tas pats, kas izjūta par proporcijām?
 
 
13 February 2019 @ 07:31 pm
tears of joy and tears of shame will wash forever in jesus name  
dažreiz, kad esmu ļoti noguris un braucu mašīnā, klausos kristīgo radio (vienatnē, protams). tā ir tāda, pa kluso, ielūrēšana citā pasaulē. mani kkādā ziņā fascinē tā absolūtā ticība. tas ir kkas, ko es vnk nespēju un nespēju saprast. tas, kas fascinē ir dzīvošana pēc kkāda absolūta koda. viss ir skaidrs, lielie jautājumi salikti pa plauktiem, izvēļu skaits, kas jāizdara ir ievērojami mazāks kā nereliģiskiem cilvēkiem. man liekas tur kkur ir baigais miers. tajā pat laikā mani baigi frustrē tā submisīvā pozīcija, kkāda totāla atdošanās. laikam pat vienalga kam, bet tā totālā, absolūtā ticība ir kkas, kamī es vnk nevaru un nevaru iebraukt.
 
 
13 February 2019 @ 06:40 pm
Jūras ķemmītes  
Ahoi!
Kura Rīgas lokāla ēdienkārtē ir gardi (lasi: nesamudrīti) pagatavotas jūras ķemmītes aka scallops?
Ir provēts @Riviera Antonijas/Dzirnavu ielā, bet tur tās pasniedz ar hollandaise mērci, kas man šķiet barbariski.
Vēlos askētiski vienkārši: sviests, ķiploks, citrons, kkādi zaļumi..
 
 
13 February 2019 @ 09:44 am
vaļīgumi  
Jaunajā vietā esmu nostrādājis ~10 mēnešus, patlaban jāaizpilda atvaļinājumu grafiks. Tā kā jaunā vieta ir ūberfancy, ir pieejams speciāls softs šim nolūkam. Un var redzēt visus personāla plānotos atvaļinājumus, kā arī neizlietotos. Izskatās, ka mans priekšnieks nav bijis atvaļinājumā vismaz 2 gadus, tas pats ar viņa pusprātu istabas biedru. Tas tā, ņemot vērā to, ka priekšnieks rukā katru dienu no 11 rītā līdz 10-12 naktī. Reizēm arī nogalēs. Pizģec, kuda ja papal...

edits vēlāk:
ā, nē, viss kulē. Viņi ir akadēmiskais/vadošais personāls, attiecīgi 2x vairāk atvaļinājumu saņem, bet lieto gandrīz kā normālie cilvēki, tādēļ arī iekrājas.
Tags:
 
 
12 February 2019 @ 11:06 pm
satelītšķīvis  
Vajag satelītšķīvi - ne mazāku par 90 cm diametrā (labāk lielāku), noteikti apaļu (ovāls neder) un nedeformētu. var nedarboties.
Rīgā/Pierīgā/Salaspilī/Piesalaspilī.

Varbūt kāds grib tikt vaļā?

Paldies.
 
 
12 February 2019 @ 09:42 pm
Vecu loga rāmi,  
kurš nav sapuvis, bet vairs nav arī vajadzīgs, kuram garākā mala nepārsniedz 70 cm.
Vitražas projektam mācību ietvaros.
Tagad.

Par vīnu.
 
 
12 February 2019 @ 09:38 am
 
Šodien pati no sevis pamodos pusastoņos un pieņēmu sev galīgi neraksturīgu lēmumu un aizvilkos uz darbiņu (parasti darbā esmu pēc 12) ceru ka šitā sāksies jaunā skaistā superproduktīvā dzīve, bet patiesībā man ir iesnas, kas traucē gulēt.
 
 
11 February 2019 @ 11:12 pm
 
FB taimlainā izlēca raksts par to, kāpēc cilvēku sievietes salīdzinoši ar citām būtnēm mēnešreižu laikā tik daudz asiņo, bet mana pirmā doma bija - "Aggressive Fetuses" būtu diezgan foršs grupas nosaukums. un tad atcerējos par to, ka viens no mūsu ar [info]rr_rrr_r un [info]french_mime jautrajiem mūzikas projektiem vidusskolā saucās "Apvienotais sēņu un rūķīšu, un bērnu, un jauniešu līdz četrdesmit orķestris "Ovulācija"", un aizdomājos, ka šī būtu tikai tāda loģiska evolūcija. ha!
 
 
11 February 2019 @ 09:38 pm
 
tas atvieglojums, kad esmu izdarījusi kaut ko samērā apjomīgu un nomācošu, tomēr iekļaujoties termiņā, kaut arī strādājot pēc darba laika. es saprotu, ka droši vien nav tā vērts, bet tas ļoti palīdz pārslodzes īgnuma un izmisuma mazināšanā. jo ļauj ticēt, ka vismaz es neesmu PAVISAM izgāzusies, hah. tas ir brīdis, kurā es beidzot uz kādu momentu varu palaist vaļā to spriedzi un saspringumu, ko manī neizbēgami rada sajūta, ka es kaut ko kavēju vai potenciāli nokavēšu, ka esmu kādam darbu parādā.
 
 
11 February 2019 @ 04:11 pm
Plastika  
Sveiki.
Kādreiz bija tāda veidošanas masa - saucās "plastika".
Viņu vareja mīcīt un veidot un tad kad bija gatava forma ielikt karstā ūdenī un viņa sacietēja.
Un nebija jāgaida nekādas 24-48 stundas kā tagadējai.
Vai kāds zin vai to vecā tipa plastiku arī kaut kur vēl tirgo?
 
 
11 February 2019 @ 03:42 pm
 
Man ir diezgan daudz ko teikt par modi un stilu, piemēram, izslavētā kapsulas garderobe, manuprāt, ir pilnīgas muļķības, un saraksti "kas nepieciešams katrā skapī" ir līdzīgas kategorijas blēņas. Varbūt diviem cilvēkiem no 10 piestāv bēšs "kamieļvilnas" mētelis, bet to slavina kā stila grālu, tev nevajag baltu blūzi un tumši zilus zīmuļsvārkus, ja vien nestrādā ofisā kā arī metāli IR neitrālas krāsas, tapēc zeltu un sudrabu var nēsāt kopā. Visi šitie stilisti un modes mākslinieki kas lieto tādus vārdus kā bleizeris un stailings, var iet ieskrieties jo labs mana aroda pratējs tomēr ieskatās cilvēka sirsniņā un uzliks to uz tā cilvēka ķermeņa, nevis sataisa visus vienādus. Un tas būtu tas mazākais ko es varētu pateikt, tikai kur ir tā mana platforma? To es nezinu.
 
 
11 February 2019 @ 11:17 am
 
Even if I wanted to go my schedule wouldn't allow it. 4:00, wallow in self pity; 4:30, stare into the abyss; 5:00, solve world hunger, tell no one; 5:30, jazzercize; 6:30, dinner with me - I can't cancel that again; 7:00, wrestle with my self-loathing... I'm booked. Of course, if I bump the loathing to 9, I could still be done in time to lay in bed, stare at the ceiling and slip slowly into madness.
 
 
11 February 2019 @ 08:57 am
 
Vai un kā ir iespējams apskatīt konkrētai draugu "grupai" publicētos cibas ierakstus?
Tags:
 
 
10 February 2019 @ 10:59 pm
narkomāni  
Kāda ir jūsu pieredze iznīdēt/ apakarot regulāros viesus narkomānus, kuri iecienījuši poģikā vietu pie jūsu durvīm.. ir kameras, ir divi kodi- vienu viņi zin, otru- izlauž durvis ar spēku.. policija nekad nepaspēj atbraukt laikā.. 3x saucām.
 
 
10 February 2019 @ 10:59 pm
 
Kad kāda paziņa man stāstīja kā iepazinusies ar savu draugu viņa ļoti sīki aprakstīja kas viņai pašai bija mugurā un to kā viņš uz viņu skatījies. Pieļauju ka bija tāds palēlinājuma efekts kā filmās.