ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
217
[info]217
Add to Memories
Tell A Friend
Pasaules malā: Kanyakumari
Kanyakumari ir vērts iebraukt, gan ne ilgāk par 2 naktīm, bet ir vērts. Tā maģiskā sajūta, ka skaties uz dienvidiem un zini, ka līdz polam ir tikai ūdens.
Un arī braukt ar kuģīšiem forši līdz salai ar memoriālu, tādiem kuģīšiem, kas šūpojas un zvārstās uz sāniem līdz ūdenim biedējoši.

Un apziņa, ka esi vietā, kur satiekas līcis, jūra un okeāns.
Biš maģiski.

Tagad jau esam Pudučerijā, kur ir jauks un tīrs franču rajons.
zvirbuleens
[info]zvirbuleens
Add to Memories
Tell A Friend
Solīju te uzrakstīt par teātri, tad nu "Tumšās alejas". Pārsvarā bija par seksu vai, teikšu, par drāšanos. Bija jautri, dažviet arī aizkustinoši. Laba izrāde. Lielāko daļu miniatūru es kvalificētu kā komēdijas, kaut gan bija arī mazliet nopietnāki gabali. Nav spēka izplūst analīzē, plašāka informācija — JRT vietnē.
lemurs
[info]lemurs
Add to Memories
Tell A Friend
MAS
pārslēgšanās grūtības. kāpēc februārī ir jāmigrē uz valsts rietumiem? spotifaja radio sadomāja man spēlēt Pērta "de profundis", un beidzot appinkšķējos arī es. savu mūžu neesmu darījusi neko tik dīvainu un aizraujošu: pārrediģēju savas, ēēē, jaunības diždarbu. pelnu diena. mirdzošas zilspāres lidinās krustu šķērsu pa dārzu. klausos Baha fūgas, un tā, zaķīši, manā katalogā ir novembra mūzika. un, kad tie pērkoni staigā apkārt, tad man deniņus ieķīlē skrūvspīlēs. ķēniņam midam ir ēzeļa ausis. ak šī Rīgas dzīve, ak kā man patīk šī jaunā Rīgas dzīve, tikko no dančiem pārtakšojos, guļu vēkšpēdus un mēģinu mazliet atpūsties, citādi nav spēka aizmigt. hmm, cik smuki dažādiem cilvēkiem, kurus es necienīju jau iepriekš, aizpildās arī ailīte ar ierakstu "homofobs". nē, es tomēr darīšu citādi.
bikini_kill
[info]bikini_kill
Add to Memories
Tell A Friend
Prieeeaaaaacīgi Ziemassvētki nāk!
Draudziņam haimorīts, man bronhīts. Māja izskatās pēc kūts. Gulta ir mans labākais draugs, spēju pārtikt tikai no mandarīniem. Draudziņu moka vājprātīgs klepus (as i'm writing this). Happy times!

Tags: ,
Garastāvoklis:: Ugh

rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
ja tā padomā, tas, protams, nav sevišķi pārsteidzoši, bet visās islandiešu filmās spēlē viens un tas pats aktieris
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
tabū
Dzim[tbū]šanas apliecība.
Vēsture atkārtojas, jo tiek mainīti vārdi (uzvārdi paliek).

Tags: , , , ,

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
msk depo un šausmīgā/patīkam;a
Biju jau aizmirsis, kā grupa (mēs) varam nospēlēt tik drausmīgu koncertu brīdī, kas prasa pretējo - bija atnākuši, manuneciloprāt, priekš konkrētā kluba diezgan daudz cilvēki, no kuriem daudzi, iespējams, alka dzidēt. Jāatzīst, ir kauns, ka pieņēmām (niecīgo, bet tomēr...) honorāru pēc nospēlēšanas.

Toties bija ļoti patīkami satikt [info]dooora. Viņš ir ļoti krietns cilvēks. Es zinu, ka kaut kādiem (negribu minēt konkrētus jūzerus, jo tas nav nepieciešams) cilvēkiem vai pat cilvēku grupām viņš (tāpat kā es un kās cits Jānis) noteikti nepatiktu (ja vien netiek izmantots the power of persuation and the skill of speech). Viņš atstāja tiešām sweet iespaidu (no homo, hehehe), pacienājot mani diezfkārtīgi brīdī, kad tas bija ļoti nozīmīgs solis, manas perspektīvas. Jā, es nemaz neiedziļināšos viņa personības sķautņu aprakstā. Tas nav nepieciešams.

Es ļoti priecājos par visiem tiem, kuri kaut kāda iemesla dēļ netika uz koncertu. God bless you! Un reizē priecājos par visiem, kuri ieradās, jo, sasodīts, es TIK SEN nebiju saticis kadus pāris cilvēkus, ka daži bija tik ļoti mainījušies (izskatoties tik ļoti labi, ka biezā šokā par to vienkārši ar savu uzmanības un tās pastiprinātu pievēršanu vienkārši nogalināju; tādējādi, īsti negribot to, man nācās pavadīt ar viņiem pārāk ilgu laiku, paralēli tādējādi nepavadot ar citiem tikpat jaukiem vai pat jaukāiem cilvēkiem laiku - paradokss kaut kāds, kad sakrīt tā [man nekad tā nebija bijis, godīgi sakot], ka gandrīz visi kaut cik nozīmīgie [labi, ne tuvu "visiem"] atrodas vienās premisēs).

Vel es gribēju pateikt, ka sūdigs koncis. Jā.
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
šodien jāsavāc mantas un jāmēģina vēl sakārtot pakšus. 1dien lielā iepirkšanās un eglītes meklēšana, 2dien jau ēst gatavošanas procesi.
nekādu ideālo tīrību jau nu nepanākšu, bet vismaz varētu sakrautos stūrus iztīrīt lai nav nezcik sena bardaka sajūta.
banderlogs
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
Kaķu skaits aizbraucot:3
Kaķu skaits atbraucot atpakaļ:1

Tagad vēl mazāk gribās braukt atpakaļ, ja mājās no trim runčiem mani sagaidīs tieši tas, kurš man vismazāk patika un vispār bija pēdējais sesks, ne normāls kaķis.
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
domāju, par ziemeļkorejas pašaizliedzīgo cīņu pret amerikāņu kino vajadzētu žigli uztaisīt kādu kino
bet vot viena lieta man nav skaidra, kā un ko cilvēki domā par šādiem gājieniem un to sekām
no "we want equality, sony doesn't" (c) hakeri (epopejas sākumā, kad par the interview vispār runas nebija) līdz "šoreiz uzvar visi" (c) kāds nesaprātīgs cibiņš
es jums varu pastāstīt vienas konkrētas varonīgā akta sekas reālajā dzīvē mazajam cilvēkam, kamēr forčans uzvaras priekā klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm:
kādā mazā valstī tiek rīkots kinofestivāls, kura programmā ir arī maika lī misters tērners. ņemiet vērā, ka tā ir filma ar ļoti daudz visai sarežģīta teksta, kur katram vārdam ir jāčeko pieci nozīmju līmeņi, un aktieriem ir bijušas grūtības filmēšanas laikā runāt normālā valodā un kafejnīcā pasūtīt kafiju. piedevām, kā gadījies, kā ne, filmas seanss ir ieplānots tieši tai vienā zālē, kur nav iespējams dzīvais tulkojums austiņās, un filma ir jātitrē. kad festivāls ir jau uz sliekšņa, visām pārējām filmām materiāli ir sagādāti, tulki strādā un gatavojas, tikai mistera tērnera kā nav, tā nav. izplatītājs māk teikt tikai tik daudz kā "sony uzbrukuši hakeri, gaidiet". galu galā, kad beidzot materiālus var dabūt, kas, protams, ir pašā pēdējā brīdī, tulks strādā trīs diennaktis no vietas, beigās šā vai tā plēš matus un cieš sirdsapziņas pārmetumus, jo tādā laikā normāli sagatavot tādu apjomu nav iespējams, bet haxx00rzi klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm, lūk, kāds labs darbiņš padarīts.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Decembris 2014
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
saites