ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
honeybee
[info]honeybee
Add to Memories
Tell A Friend
Jē, bet šis diezgan noteikti ieies vēsturē kā viens no psihākajiem gadiem manā dzīvē, salīdzināt varētu, teiksim, ar kaut kādu 18-20 periodu

Pusmūža krīze ibio
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Anti mexican standoff ķivere
Indieši mani nebeidz pārsteigt. Šoreiz ar ķiveri, kas aprīkota ar 1 reizi izsaujamu aparātu uz tās, plus, iebūvētu GPS sistēmu tajā (spied cieši te, lai skatītos video). Vienīgi nesapratu, kam īsti ir paredzēts GPS. Godīgi sakot, ar savu armchair general skatījumu, varu saskatīt zināmu plusu- to, ka nēsātājam nav šis iznīcibas priekšmets jāateemee ienaidnieka virzienaa, taa kaa tas drīzāk ir nevis counter-insurgency tool (Yah, a surprise headshot definetly will win those hearts and minds), bet gan drīzāk tas varētu kalpot kaa tāds taktisks first-strike-to-end-the-confrontation-fast (no standoff bullshit) tuulis. 
klusais_okeans
[info]klusais_okeans
Add to Memories
Tell A Friend
“Three hundred and fifty people fainted when they saw it”, she claims. “That’s the best accolade I could get. It made me feel good. I always want to make people laugh or cry. I could never dream of fainting!”

(Nan Goldin par filmu Sisters, Saints & Sibyls (par viņas māsas pašnāvību))

Tags:

dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
Kā atšķirt kurdu?
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
neatceros pagājušā gada adventes vainagu. zinu, ka taisījām, vācām bērzu zarus, mežrožu augļus utt. atceros pat siešanas brīdi, bet pašu vainagu neatceros nemaz. atceros aipagājšgada vainagu. tas, šķiet, bija mans pirmais pašgatavotais vainags mūžā. atceros, kā gājām pakaļ "sastāvdaļām" un kā lipināju tam virsū ezīšus. a. bija pusotrs gads, viņa visu laiku gāja nepareizajā virzienā un krita garšlaukus teju katrā otrajā peļķē. 300m gājiens jutās, kā vairāku kilometru pārgājiens un minūtes ievilkās stundās. pusotru gadu vēlāk tajā pašā maršrutā es dzinos pakaļ izsprukušajam dobermanim. pārāk enerģiskai, bet labdabīgai kucei vārdā Luna. viņa skrēja prom, ik pa brīdim apstājoties un nogaidot, pārliecinoties, ka es joprojām skrienu pakaļ. beigās es izrādījos maliet gudrāka un tomēr sadabūju viņu rokā.
šogad tieši pirms pirmās adventes mums bija/ir beigusies nauda. izdevumi adventes vainagam mērāmi nopirktajās svecēs un vel 69 centi par mazu mākslīgo mušmiru komplektu. iebraucām mežā un tur, 5-10 minūšu laikā es savācu (to es sapratu tikai vēlāk, uz vietas šķita, ka būs par maz) materiālus kādiem 4 vainagiem. mans pirmais skuju vainags. gan ne ekskluzīvi. uz radiatora fiksi apžāvētie un ar baltu pūšamo krāsu appūstie čiekuri, cepeškrāsnī pažāvētās un jau gandrīz sadegušās apelsīna škēles. kadiķis, jauno priežu zari un vēl šis tas.
neticamā kārtā ir sanācis gluži pieņemami.
a. ir ļoti grūti saprast, kādēļ nevar dedzināt visas 4 sveces uzreiz. jāpamācas un jāiet gulēt. rīt jābrauc uz ofisu.
vikuks
[info]vikuks
Add to Memories
Tell A Friend
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
bomzis metro: (kaut ko vāciski)
es: ništ ferštēēēn
bomzis: (angliski prasa naudu, bet nesaprotu cik)
es: sorry?
bomzis: where are you from?
es: latvia
bomzis: lettland?
es: aha
bomzis paklapē mani pa plecu un aiziet tālāk.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
need a pre-fix
Šonakt augstas temperatūras murgos sapņoju, ka izmisīgi cenšos kaut kur dabūt jebkādus opiātus/opioīdus, jo māte man grasās izoperēt sēklinieku audzēju, un es operācijas laikā un pēc tam negribu ciest sāpes. Interesantākais, ka es viņai uzstāju, ka vēlos, lai viņa pēc operācijas aizšuj brūci ar diegiem, nu, kā pienākas, taču viņa teica, ka tas nav veselīgi. Pārtulkojot šo sapnīti, zinu, ka tā vienkārši ir manas mātes mīlestība, ko viņa man astrāli sūta, haha!
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
vispār te viss ir kā rīgā - laiks sūdīgs, ielas remontos, cilvēki nīgrām sejām un melnā, dzer aukstu alu uz ielas, slapjdraņķim līstot. visi piš kapeiku, nogriežot visas iespējamās ērtības, pārejot no vienas istabas otrā. tā kā varētu pārvākties rīt pat un atšķirību nemanītu. taču ballītes gan sākas labākā laikā, sākot no 9 rīta. piecelies, izpucē zobus un ej. nekādu negulēto nakšu un saburzīto rītu.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Novembris 2015
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
saites