ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
šodien biju ar a. pie LOR. pārbaudīt vai galvas sāpju iemesls neslēpjas kkur ap degunu/rīkli. izrādās, viņas adenoīdi ir tik ļoti palielināti, ka bloķē ausu kanālu izeju rīklē, ausīs krājas šķidrums un tuliņ tuliņ varētu rezultēties smagā iekaisumā. jēj. tam klāt esot iekaisis kakls (un spēcīgas iesnas, bet to es jau zināju). rezultātā jādzer AB, jāskatās vai adenoīdi saruks, citādi būšot jārauj āra. jipījē.

palasīju par adenoīdiem un to operēšanu. pēc operācijas 2-3 nedēļas nedrīkst saaukstēties, pārkarst, ēst aukstu, karstu, augļus un ko tik vēl ne. un ir vasara. saldējuma un peldēšanās laiks. ā un plus jāsež mājāš 2-3 nedēļas.
yeux_glauques
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
#daily weird thing
tunneling, a quantum phenomenon in which particles (such as electrons) on one side of a seemingly impenetrable barrier turn up on the other side without ever passing through the intervening space.

Garastāvoklis:: teleport

chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
eu, aizejiet kāds uz šo un pastāstiet, kā ir!

http://loveinriga.lv/lv/
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
klau, ciba!

1) a ja vecmīlgrāvī ir iespējams viss, un mēs esam graustu ļimonāri ar privātmāju uz privātzemes, vai mēs varam labākajās samostroja tradīcijās nagla piebūvēt ārsienai trešo istabu? tā kā mēs esam pirmais stāvs, mēs pat ar to nevienu neapdraudam, ja nu vienīgi mājas arhitektonisko veselumu.

2) ir kaut kādi blogi "remonts čaiņikiem"? "būv un citi darbi pilnīgiem lohiem"? jo ir baigi daudz lietu, ko gribas mācēt pašai, bet neveiksmes gadījumā kaitējums būtu ne tikai estētisks, so negribas improvizēt.
217
[info]217
Add to Memories
Tell A Friend
Virtuālās telefonmājas, pieķeršanās objektiem un podkāsti
R. piedāvāja iemainīt manu veco s4 mini pret viņa darba galaxy note4, jo manam visa atmiņa un sd karte bija pilnas, a viņam darbam tik principā zvanīšanai pagaidām vajag. Kad viss bija pārlikts uz jauno, un vajadzēja veco pārslēgt uz nulli atpakaļ, sapratu, cik biju pie viņa pieradusi. Sērīgi sametās pat restartēšanas brīdī, it kā kādu glabātu. Kā otrās mājas - ieej, a tur viss tukšs un kluss un nepazīstams. Izdzēsts.

Bet viens labums bija - bij kkādi pāri par 300 podkāsti savilkti sd kartē, nenoklausīti, jaunajā telefonā kkas nesavienojās līkpirkstu dēļ, vajadzēja visu dzēst laukā un tagad varēs visu sākt no gala vilkt un klausīties. Sajūta it kā pēkšņi ļoti daudzi ķeksīši darbu listē būtu atķeksēti :) varbūt šoreiz nesavilkšu tik daudz :) liekam jaunu bildi iekšā
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
kur var nopirkt tos slavenos kožu kontraceptīvos plāksterus? nu, tos, kas pievilina un pielipina tēviņus un tad mātītes dēj neapaugļotas olas? drogās varētu būt? mājai un dārzam

un kafijas taisāmo? nevis kafijas presi, bet kaut kādu tādu, kurā ielej drusku ūdeni un ieber kafiju un tad ar spiedienu iznākot šika kafija. man nav ne jausmas kas tas īsti ir un kā tas saucas, es pat nejēdzu izguglēt. viens gan ir skaidrs - tas aparāts mazpilsētā toč nav pieejams
yeux_glauques
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
#daily news
Rīga, 23.maijs, LETA. Latvijā iecienītākais zīmols ir "Swedbank", ko par patīkamu atzinuši 15% respondentu, kam seko "Laima" ar 14% un "Apple" ar 10%.

Mūzika: money, chocolate and netflix

sw
[info]sw
Add to Memories
Tell A Friend
Līdz minimumam samazina graudu nojājumus.

Tags: , ,

po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend


Tags: ,

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
pirmdiena
Nācu mājās kā izžmiegts citrons. Neko negribējās, neko nevarēju...
Nedaudz atpūtos un uzmargoju sacepumu no nekā. Pareizāk jau būtu teikt, ka no visa, ko atradu saldētavā.
Uznāca apsēstība-gribu šo piektdien izraut to nesmuko gudrības zobu, lai nākampiektdien varu mierīgi doties prom uz Ženēvu. Sācis nedaudz dīkt tas zobs.. Nez, Stomatoloģijas institūtā tā vienkārši var atbraukt un pateikt ka gribu izraut nejauku gudrības zobu, vai mēnesi iepriekš jāpierakstās?

Tags: ,

profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Maijs 2016
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
saites