ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
mufs
[info]mufs
Add to Memories
Tell A Friend
Brīvdienās biju pie mammas.

Kāpņu telpā satiku savu bērnības labāko draudzeni. Viņa bija (nu, ir) 3 gadus vecāka, toreiz - pirmsskolas/pamatskolas vecumā - gan tam bija īpašāks svars kā tagadējos čēesmit.
labi,tas nav svarīgi. Kad viņa sāka studēt Rīgā, es vēl pāris reizes tikos, bet tad viņais sadzima bērni un, nu, notika, kā jau notiek.

tagad kāpnēs viņa, protams, uzreiz metās teikt "sveika sen neredzētā", ievilka elpu, bet es iespruku dzīvoklī.

kā par neražu, izejot uz pastaigu ar suņiem, viņa ar trāpījās pagalmā ar saviem, nezinu, mazbērniem, bērniem. un atkal jau gribēja turpināt ar "kā tad iet"

noņurdēju labi un nonšalanti devos tālāk.

a ko man bija darīt. nu, es nevaru tos smalltalkus, tāpēc es vienmēr izvairos no paziņām uz ielas, jo man tas šķiet tik bezjēdzīgi.

jā, kādreiz mūs kas saistīja, bet tagad es esmu ultra introverts dīvainis, man nav ne mazākās vēlēšanās parunāties parunāšanās pēc, pat, ja tas no malas izskatās nepieklājīgi, man savu resursu ir tik, cik ir, un es tos netaisos izsēt vējā.

šis ir nedaudz tāds sensitīvs topiks, jo gadu gaitā man soctīklos ir gadījies saņemt no izbijušiem studiju biedriem or smth, kas grib atjaunot kontaktu. es esmu vnk noignorējusi. a ko man rakstīt - it's not you, it's me?
lai gan tas nav tiesa, it most probably is party you, jo, ja nu man liktos ļoti interesanti, gan jau es sagrabinātu kādu resursiņu.

bet es tiešām, tiešām necilvēkoju. Ciba neskaitās, tviteris arī nē.

man ir mana bestfriend, kas nedzīvo LV, līdz ar to reizēm parunājam whatsapā, mana trenere, ar kuru sūtām memes un parunājam par suņiem/sportu, un draudzene, kas ir suņos UN putnos.

ja neskaita vēl pāris putnu grupas čatus un 1 suņu grupas čatu, es neko nekomunicēju.

ok, mammai aizsūtu kādu daily bildi ar astaiņim un vēl ir significant other, bet tas nudien viss.

es jau varētu teikt, ka pie vainas pretīgais ofiss, bet tā tas ir gadiem, arī pirms ofisa.

un es esmu absolūti apmierināta, bet reizēm man ir sajūta, ka jātaisnojas.

Tags: ,

krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien - svētā Jāzepa dienā - īstais brīdis pārstādīt mājas telpaugus!
sodienliist
[info]sodienliist
Add to Memories
Tell A Friend
mans visu laiku izturīgākais un mīļākais apģērba gabals joprojām ir led zeppelin tkrekls, ko nopirku centrāltirgus grupu kreklu būdiņā (tās būdiņas tur vairs nav, nojauca kopā ar visām pārējām) kaut kādā 2014. gadā par, šķiet, desmit eiro.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
ko es šodien uzzināju?
audzinātājai mājās ir zirneklis, viņam ir tikai divi gadiņi un dzelkšņi uz kājiņām, X ir bijis Kuldīgā kur tas pliko skrējiens un G.arī tur ir bijis jo viņam tur ir lauki

Tags:

mufs
[info]mufs
Add to Memories
Tell A Friend
vēl par arsa praksēm,
dzimumzīmi nolāzerējis, ārsts iedeva lapiņu ar to, kas jāsmērē virsū. Tā kā neatceros, ko iepriekš ziedu, līksmi paņēmu un devos uz aptieku lejā.

kaut kāda štrunta 5gramu tūbiņa pa 29 eur, karl, 29 eur!!!

un pēc nedēļas lietošanas varu, roku uz sirds liekot, apgalvot, ka ņefiga tur nav nekādas inovatīvas tehnoloģijas, nav tur nekā labāka kā tajā parastajā 4x lētakajā caurspīdīgajā gelā, kam nosaukuma neatminos, vnk kārtējais latviešu superfarma, kas samaksājis dakterim

Tags:

neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
ceļš uz elli ir bruģēts labiem nodomiem, vai ne. kas mani pašu nereāli pārsteidz, es beidzot pirmo reizi mūžā arī emocionāli esmu ierakumos savā pusē, jo īpaši ja ir kkādi pārpratumi, neskaidrības u.tml. un citiem ir jūtiņas vai argumenti
un pašai arī reizēm parādās tie argumenti
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Aizdomājos par izteicienu "uzlekt augstāk par savu dirsu". No kurienes tas vispār radies? Es esmu redzējusi, kā cilvēki - un ne obligāti sportisti, vienkārši sportiski jauni cilvēki - ar nelielu ieskrējienu pārlec paši savas galvas augstumam, ne tikai zemākām ķermeņa daļām. Vai senlatvieši bija tik šausmīgi slikti lecēji (lēkātāji?)?
mufs
[info]mufs
Add to Memories
Tell A Friend
pirms laika tviterī kāda dāma dikti slavēja veļasmašīnā krāsojamu auduma krāsu. Izdomāju pamēģināt, nokrāsoju dvieļus, kuri neviens sen vairs nebija vienkrāsaini, uz koši egļu zaļiem. Ļ.patika.
Nokrāsoju pāris apģērba gabalus, nepatika, no antracīta krāsas sanāca pārāk brūns antracīts. Kas vissliktākais - izrādās, arī dabīgo šķiedru audumus šuj ar sintētiskajiem diegiem tā nu mana bēšā COS kleita tagad ir brūns antracīts ar bēšiem diegiem. Stulbi. vimaz labi, ka šuvumi lielākoties slēptie.

bet, kulminācija (pun intended)

gribēju atsvaidzināt gaiši pelēku gultasveļu uz to pašu antracītu, jo citas pelēkās nebija. ņemu ārā no vešenes un - pizģec - smuki nokrāsojies, izņemot dafiga violeti pleķi (es neko no krāsu jaukšanas nesaprotu, bet nu, tur lillā pigments ir pamatā, sintētiskais sporta ļifons norkāsojās gaiši lillā)
vienīgais, ko es spēju izdomāt ir, ka visā savā dzīves laikā tā gultasveļa ir saglabājusi katru seksa reizi, jo tie pleķi pēc formu un intensitātes dažādības neko citu neatgādina.

Tags:

krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Kopš gada sākuma šī ir pēdējā diena tumsas valstībā. Gaišā laika ilgums - 11 stundas, 58 minūtes, 58 sekundes (https://www.timeanddate.com/sun/latvia/riga). Tas ir pat mazliet vairāk nekā pērnā gada 26. septembrī (11:56:57), taču mazāk nekā 25. septembrī (12:01:44).

Ceru, ka šī informācija ļaus mums turpmāk labvēlīgāk pieņemt septembrus.

Jau rīt gaisma valdīs visas 12 stundas, 3 minūtes, 50 sekundes, un mēs varēsim sevi uzskatīt par pārziemojušiem.
Gaišais laiks būs ar mums līdz šī gada 24. septembrim (12:03:50), taču jau 25. septembrī atgriezīsimies apmēram šodienas situācijā (11:58:08).
(Tas, protams, pie nosacījuma, ka nebūs iestājusies kodolziema.)

Par pavasari! Priekā!
kochka
[info]kochka
Add to Memories
Tell A Friend
Uzraksts nr. 8
Ja tu te sēdi, tad tu esi.

Tags: ,

profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Februāris 2024
123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
saites