ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
ena
[info]ena
Add to Memories
Tell A Friend
Es tiksju valjaa no taam ausiim tikai kad vinjas buus prom no manaam aciim un laikam jau sjii miilestiiba buus liidz kapa malai nezinu vinja vai manam bet vinjs jau sen man vairs virsuu neskataas cik ljoti es vinju kaitinu tacju vinjs nesaprot jo taalaaks jo tuvaak un es turpinu skatiities vinja ausiis kaut arii ir vairaak nekaa nepiemeerots briidis un es nesaprotu kaa es bez vinja dziivosju un vai tiesjaam mana vieniigaa iistaa love bija tiesji tik banaala
kihelkonna
[info]kihelkonna
Add to Memories
Tell A Friend
laikam visi
šodien cita starpā stipri pievērsos bērnkopībai.

vedu mazzaķi uz nodarbībām. pirms pēdējās pusstundas atskrien mazzaķis, esot bijis tualetē, kaut kas biksēs gadījies. nu neko darīt, saost nevar (vēlāk izrādījās mazs triepiens), bet uz dejošanu tāds iet nevar.

(tur ir vairākas grupas, un visām reizē beidzas nodarbības.)

ejam uz garderobi. tur rindā sēž divgadnieki, kam beigušās viņu īsās divgadnieku nodarbības.

"tie laikam visi arī ir piekakājuši bikses", saka mazzaķis.

(neatceros, indukcija vai dedukcija tas saucās.)

tālāk špidrikas basketbols, bet nu labi.
ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
Anna šodien pēc "rehabilitācijas" 2 nedēļām atkal aizdevās uz b/d un uzzinājām, ka šovakar ir vecāku sapulce, turklāt jaunā audzīte, kas sāka augustā strādāt ir stāvoklī un līdz ar to jau ir prom (grūsnas audzītes nestrādā visu grūtniecībs laiku, lai novērstu saslimšanas druadus). drīž būšot jauna.

es protams priecājos, ka bēbīši dzimst un tā, bet tās audzinātājas, kas uzzibsnī un pazūd, man jau Līnas bērnudārza gaitās piebesīja. bet nu neko - nav jau variantu - jāsamierinās.

Tags:

noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Helme šonedēļ ir tāds kaškubumbulis, ka nošauties. Šorīt man nāca tāāāds miegs, ka nevarēju pamosties, vīrs malacītis divas stundas Helmi izklaidēja, kamēr mēģinu pagulēt. Pat sakakātu pamperu nomainīja (parasti viņš bēg no istabas prom, tiklīdz saprot, ka bērns pamperu ir pietaisījis) Tik pajautāja, kuru likt, papīra vai mazgājamos, noteicu, ka papīra (vieglāk, nav jādomā par ieliktņiem, jo tie mums dažādi), bet tik un tā pamanījās otrādāk uzvilkt. :D Pēc maza nomiedža jau atkal kašķuvabole zāģēja man smadzenes ar pīkstēšanu, īdēšanu bez mitas. Tā kā viņai te iesnas, nolēmu, ka uz pastu ar kājām neiešu, bet aizbraukšu ar auto. Pēc pasta sīkā aizmiga, ka nolēmu pabaudīt mieru un klusumu un nolēmu vienkārši tāpat pavizināties. Aizbraucu līdz Jaunmārupes plašumiem un noskatīju, kur eglītes aug, būs drīzumā jāaizbrauc un jāsalasa zariņi, lai adventes vainagu varētu uztaisīt vai arī to egli uz pudeles uztaisīt.
Augšējā smagana izskatās bērnam diezgan patraki, sarkana, nospīlēta, naktīs viņa mostas ar raudām, var redzēt, ka sāp. Kaut nu ātrāk šitie zobi iznāktu un būtu mazs miers līdz nākamajiem.
ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
vakar bija topošo ģimnāzistu vecāku sapulce. tagad es beidzot zinu atšķirību ģimnāzijām un visām kopskolām un reālajām skolām utt. Tīringenas ģimnāzisti mācās 12 gadus, visās pārējās skolās 13. pēc 9 un 10 visām skolām ir centralizētie eksāmeni. ģimnāzistiem 10tajā tikai nav reālskolas diploms, bet paaugstināta snieguma diploms.
tā kā būtībā Maksis varētu iet arī reālskolā vai kādā citā, ja vien Jēnā tās neģimnāzijas nebūtu tik ļoti alternatīvas. lielākā daļa ir alternatīvi orientētas un atzīmes neliek līdz pat 7 vai 8 klasei. manam slinkummaisam tas neder. tad būs vien jālauž ģimnāzijā.

ak jā, jaunums vēl ir, ka ģimnāzistiem vismaz viens no priekšmetiem ir svešvalodā un ģimnāzista diplomam kā tādam jābūt ar divām svešvalodām. lielākoties tiek piedāvātas angļu un franču. vienā skolā ir pat franču novirziens (bilinguālā tipa). Vēl piedāvā latīņu, spāņu, portugāļu un man par lielu pārsteigumu vairākas skolas piedāvā arī krievu.

iedeva mums dažus prospektiņus. tām skolām kas agrāk bija radarā, tie ir visvājākie, bet viena ģimnāzija, ko līdz šim es vispār neizvērtēju un kas savulaik bijusi Stefana ģimnāzija, piedāvā programmu, kas sākumā man, bet pēc tam arī Maksim izsauca sajūsmu. plaša papildus aktivitāšu programma, turklāt 5 līdz 7tai klasei arī "pagarinātā grupa" ar mājasdarbu pildīšanu. šis man personīgi liekas svarīgi, jo iedomājoties, ka Maksis nākošgad cauri pilsētai maļas uz mājām, sapērkas pa ceļam saldumus, nobumbulē laiku nezin kur ar nezin ko un tad vakarā, kad visi citi ir mājās, sākas trādirīdi ar mājasdarbiem - nu tas galīgi nav tas, ko es gribētu.

visas ģimnāzijas piedāvā 7-9 klasē vismaz vienu ārvalstu ceļojumu un dažām ir skolēnu apmaiņu programmas ar USA vai FR.

visā šajā leiputrijā ir arī vājais punkts - pat ja arī Maksim būs tikai 1 un 2 pusgada liecībā, kas ir pirmais ģimnāzijas iestājkritērijs, pastāv iespēja, ka izvēlētajā ģimnāzijā viņu neuzņems. Ne man vienai likās, ka jaunā sistēma nav atstrādāta līdz galam, jo pieaicinātā ierēdne nespēja atbildēt uz jautājumu - ja dokumentus drīkst iesniegt tikai vienā skolā un tajā netiek uzņemts vietu trūkuma dēļ, kas notiek tad. viena mamma, kurai lielākais bērns jau iet ģimnāzijā, teica, lai tagad jau meklē iespēju sazināties ar vēlamo ģimnāziju un censties palikt atmiņā (pozitīvā protams), lai pie dokumentu izskatīšanas Maksis nebūtu viens vārds uz lapas.

Tags: ,

ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
inter-nets
Internets.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
neapķērīgajiem: ar mazo burtu, jo runa ir par jebkuru dievu
Uzcelt vienu māju cilvēkam ir labāk nekā uzcelt 10 mājas dievam.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
mmmm.......
Ja Latviju varētu paņemt rokās, ko jūs ar to darītu?
yeux_glauques
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
#daily citāts
bieži dzirdēts, ka mūsdienu cilvēks maz lasa, bet aizvien vairāk informācijas iegūst no attēliem - apmēram tā, kā analfabētisks zemnieks viduslaiku baznīcā.
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
kaut kāds wtf's. pirms 2 nedēļām kaķim vets iepilināja pretblusu līdzekli. pagāja laiks un kaķis turpina sevi kodīt un pleķi uz vēdera ir joprojām, tikai citās vietās. kaut kādas imūnas blusas?
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Novembris 2014
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30