ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Kā saprast, ka skaties uz īsteni mūsdienīgu sabvūferi
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
Nōrvēģijā uz šo dienu trūkstot 5600 medicīnas māsu. Lēš, ka uz 2035. gadu iztrūkums pieaugs līdz 28 000. (viņi, ko tur – visi plāno uz nespējnieku namiem un ģiftnīcām pārcelties?)
No mana egōģeōcentriskā skatpunkta tās ir labas ziņas: tā kā man nav plāna B, un arī Ā ir visai neskaidrs, patīkami apzināties, ka jebkurā brīdī varu pacelt naktsmici un šaut uz Karalisti ziemeļmeitām dibentiņus apmazgāti. Varbūt man pat penziju stāžā atjaunotu iepriekšējos gadus – būtu nogalē par ko greznu kompostējamo zārku pasūtināt.
Ā plāna ietvaros šodien saņēmu mazu nekrolōgu – nobankrotējis liels partneruzņēmums, praktiski – neliela pilsētiņa. Droši vien pārbūvēs to par milzīgu poliklīniku. Pagarinās klīnisko nāvi.

Kultūras ziņās uzzināju, ka Montai Kromai jubilejā veltīts vairāk pasākumu kā Rainim. Paņēmu Neputnā viņas antolōģiju. Un Rokpelni – jaunieši izķerot kā siltus plācenīšus.
Ā, un vakar esot bijusi pirmizrāde Brūveres filmai par Uldi. Vai kāds jau paguva? Jāaiziet būs nedēļas nogalē. Sidu arī paķēru, drošības labad biju to jau pastellējis tīklā. Un tad aizrāvu līdz Biķerniekiem, kur beidzot izņēmu kihelkonnas grāmatiņu, ko biju iegādājis vēl pagāšgad. Zvaigzne mani tikai caur Interpōla meitas uzņēmumu atrada.
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
Lieliski, izskatās, ka man ir alerģija arī uz avokado. Nav jau tā, ka es viņus baigi ēdu, bet gvakamoli šad tad gribas. Nē nu var jau būt, ka sakritība. Bet šitā man vēders sāp reti un avokado es arī ēdu ļoti reti. Eh. Vecums nenāk viens. Bet vismaz no tā var viegli izvairīties, nav jau glutēns.
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Uzbekistānas valodnieki publiskojuši jaunu, pārstrādātu latīņu alfabēta versiju uzbeku valodai
honeybee
[info]honeybee
Add to Memories
Tell A Friend
Jebaāāāāķķķķ
Gribētu gan redzēt, kā tagad var īstenot radical self care un nedomāt, ka esmu idiots

Woshim šodien noluņoju tikšanos ar bērniem fucking Dubultos, jo... man pat nav attaisnojuma. Jo noluņoju.
Vienīgais, ko varēju izdarīt, bija aizsūtīt viņiem šo te. Bet ārprāts, kāds es esmu īblis. āāā.

BAKALURS*, KAS APĒDA RAKSTNIECI )
*Bakalurs, protams, jo ir tā urbānā leģenda par filfaķa bakalaura darbu, kas (droši vien pēdējā brīdī) smuki iesiets vākos, uz kuriem rakstīts "BAKALURA DARBS"
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
Nu, izskatās, ka ar šo climate emergency vasaras netaisās atgriezties normālās temperatūrās. Pavisam noteikti apsveru iespēju uzstādīt kondicionieri. Vienīgi nepatīk tā daļa, kur vajag 50%+1 mājas īpašnieku piekrišanu. Negribas staigāt pie visādiem pīpliem. Nez, viņu uz balkona nevar nobāzt, tā, lai neviens neredz? :D
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
klau!

moš te vēl kāds grib nākt uz bolivudas dejām? biju tādās dalītās domās, vai reklamēt šo vai ne, jo, kā parasti, gribas visu SEV, turklāt pagrabs nav bezizmēra. bet finansiāli indietim droši dien būtu labāk, ja nāktu vairāk cilvēku par pieciem vai cik mēs tur esam. ir visai kruta, esmu sākusi pa žizņi pārvietoties palēkdamās. es arī nekožu, un dzīvē, ja neesmu sadzērusies, esmu daudz jaukāka nekā internetā.

piektdienās, 18: 30. teorētiski pusotru stundu, bet, ja indietis ir iekarsis, un viņš parasti ir, tad divas, divas ar pusi. maksā piečuku. pat man nav žēl!

jāieliek, protams, kaut kas ar kadžolu:
https://www.youtube.com/watch?v=h30wUfOeKcY
honeybee
[info]honeybee
Add to Memories
Tell A Friend
If I face a human being as my Thou, and say the primary word I-Thou to him, he is not a thing among things, and does not consist of things.
This human being is not He or She, bounded from every other He and She, a specific point in space and time within the net of the world; nor is he a nature able to be experienced and described, a loose bundle of named qualities. But with no neighbour, and whole in himself, he is Thou and fills the heavens. This does not mean that nothing exists except himself. But all else lives in his light.
Just as the melody is not made up of notes nor the verse of words nor the statue of lines, but they must be tugged and dragged till their unity been scattered into these many pieces, so with the man to whom I say Thou. I can take out from him the colour of his hair, or of his speech, or of his goodness. I must continually do this. But each time I do it he ceases to be Thou.
And just as prayer is not in time but time in prayer, sacrifice not in space but space in sacrifice, and to reverse the relation is to abolish the reality, so with the man to whom I say Thou. I do not meet with him at some time and place or other. I can set him in a particular time and place; I must continually do it: but I set only a He or a She, that is an It, no longer my Thou.
So long as the heaven of Thou is spread out over me the winds of causality cower at my heels, and the whirlpool of fate stays its course. I do not experience the man to whom I say Thou. But I take my stand in relation to him, in the sanctity of the primary word. Only when I step out of it do I experience him once more. In the act of experience Thou is far away.
Even if the man to whom I say Thou is not aware of it in the midst of his experience, yet relation may exist. For Thou is more than It realises. No deception penetrates here; here is the cradle of the Real Life.

Martin Buber
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
tur Parīzē 2
Tur Parīzē cilvēkiem ļoti mīļš ir kāds zīmējums lēts.

anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Chernobyl (2019)

Tags: ,

profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Maijs 2019