ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
rubrikā "kā mani pārsteidza ar labu servisu"
par nac. av. komp. mēs parasti aronizējam un/vai esam nikni, mārtingauss, es tevis mīlēt dašā un stāvus
bet, gods kam gods, pēdējā lidojumā mani patīkami pārsteidza divās epizodēs
a) nekādi nevarējām pacelties laicīgi, jo ārpus kārtas bija jāpārvadā neliels policijas konvojs (to neviens skaļi neteica, bet varēja noklausīties, ja zināja, kur), un pasažieru skaits salonā nesakrita ar papīriem - to nu kapteinis ļ. zolīdi izstāstīja, kamēr gaidījām pacelšanos, un vispār visu laiku stāstīja, kas notiek, kas gaidāms, reisa laikā vairākas reizes precizēja, cik tad īsti minūtes kavēsies ielidošana (man nekad neviena aviolīnija šitik smalkas detaļas nav stāstījusi) un visā visumā ļ. atklāti un zimpātiski iznesa situāciju
b) pirms nolaišanās biju ērti iekārtojies izgulēt paģiras pa diviem beņķiem, un ap to laiku, kad visus dzen līdzināties un mierā un visu pacelt nolaist un muguru taisnu for landing, aiznākamā beņķa tēvocītis satraukti jautāja stjuartam, vai tad meiteni nevajagot modināt
stjuarts bija nesatricināms un tik vien kā attrauca "ja tik ir piesprādzējusies, lai jau guļ"
(es ar vienu ausi jau biju pamodusies, bet stjuartam vienalga paldies)

Tags:

ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
\[T]/
Fake Zara.
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
vakara plāns
Ir radies 100000%!
Ies mājās un...piedzersies! Parspīti visiem.
Vot.
:>
puce
[info]puce
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien ir memoriāla diena - pēc kādu 10 gadu kalpošanas mūsu ģimenei mūžībā devās Vientuļo Zeķu Maisiņš.

Principā jau tas droši vien ir restarts, gan jau atkal ieviesīsies, tomēr pēc visas tās šķirošanas esmu ļoti tuvu lēmumam doties uz veikalu un nopirkt 20 vienādus vīriešu zeķu pārus un visus vecos izmest nafik turpat, kur aizgāja Ilgstoši Vientuļās un Citādi Domājošās. Mājas vīriešu kājas izmērs to gandrīz atļauj.

upd. Ā, memoriāli droši vien būs arī tas, ka tūlīt būs mana pirmā sniegtā konsultācija angļu valodā, bet ar to gan jau galā tikšu vienkāršāk nekā ar Zeķēm.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Izplatītākā mūsdienu reliģija
Nav pat jājauc iekšā anglene: vēlātāji nav pilsoņi - viņi ir statisti.

Tags: , , ,

yeux_glauques
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
#u is for unfair
ja man iedotu latu katrreiz, kad kāds sašķobās un sāk klāstīt: "džeina ostina/džeina eira/sex and the city/jebkāds chicklit whatever, fui, pē, cik prasti, kurš lasa šitādas stulbības", es jau būtu varējusi jau nopirkt žiguli.
tas nekas, ka sex an the city grāmata tikpat spoži uzrakstīta, un daudz ciniskāka, nekā breta īstona elisa slavenākais darbs. tas nekas, ka kendesas bušnelas tēvs bija nasas inženieris un pati viņa ir baisi inteliģenta. nē, sekss un lielpilsēta nav asprātīgu un precīzu novērojumu par sabiedrību kopums. tas noteikti ir tukšs un bezjēdzīgs cosmo šits, jo tur ir par kurpēm, un attiecībām, un autors ir sieviete, un, akvaimanudies, tur atklāti tiek propagandēta agresīva tiekšanās pēc atzinības, naudas, slavas un neatkarības.
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
meitenes, ja kas, šodien qooqoo štābiņā iet vaļā rasprodāža, ir visādi aizvēsturiski brīnumi par čiriku, vēl par čiriku ir bērnu legingi daudz visādi, un vēl ir pa šim tam no visām pēdējā laika kolekcijām par lētu naudu, es piemēram pa lēto iedzīvojos pūtvējiņu legingos ar lietišķās mākslas muzeja vitrāžām (pūtvējiņu teksts arī ir virsū, trū stōrī) (vēl varētu kaut kur iepirkt smukākas kājas, bet tas tā)
tātad šodien līdz 11 vakarā
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
DDDR
WDR TēFau precctavļājet:

vāci uzņēmuši itin ciešamu raportāžu no Rīgas.
kadrā ar saviem miļōniem nekavējoties ielien māksleniece mazāmija, un drīz jau var redzēt, kā brookings no 2dē transferējas uz 3dē.
SurvivalKits un tamlīdzīgs labs šics.

Tags:

po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Kāpēc tika ieviests termins "cilvēktiesības"?

Epperson, Ralph A. - The Unseen Hand, An Introduction to the Conspiratorial View of History (1985)

P. S.
Kas bija pirmais - cilvēks vai valsts?

Tags: , , , ,

po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Naudu vai brīvību!
LR Krimināllikums
219.pants: Izvairīšanās no deklarācijas iesniegšanas
3. punkts
Par likumā noteiktās deklarējamās mantas vai citu ienākumu izcelsmes avota nenorādīšanu vai par nepatiesu ziņu sniegšanu par deklarējamās mantas vai citu ienākumu izcelsmes avotu, ja šādas ziņas likumā noteiktajā kārtībā pieprasījusi attiecīgi pilnvarota valsts institūcija un, ja nepatiesas ziņas norādītas par mantu vai citiem ienākumiem lielā apmērā, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
(17.10.2002. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004., 13.12.2007. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

Tāda tā brīvība, pilsoņi!
Tāda, lūk, ir patiesa noziedzība!

Tags: , , , , ,

profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Septembris 2014
123456
78910111213
14151617181920