ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
you like tomahto, i like tomaytoe
vecāki atveda vēl vienu kravu ar saviem tomātiem. izskatās, ka atkal jāvāra Dzuppa to Māte.
ēšana, visticamāk, Ķipī
ap 8ņiem
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
arrrrgh
nu kas i ko? kas jauns?

es esmu jauns.

jau vairākas dienas cenšos piecelties 6-7.

skuju.

Mūzika: Morrissey - Sing Your Life

lemurs
[info]lemurs
Add to Memories
Tell A Friend
meteoroloģiskās ziņas
auksta lietus lamatas. esmu auksta lietus lamatās noķerts nosalis lemurs. aiaiai.
sēžu savā ārnīcā, Pandolfo klausos, garus teikumus mudžinu, un tad tā kā sāk līt. izžuvušās skrienamķeskas mājas sausumā fiksi ienesu, drusku aplīstu, līdz ārnīcai atpakaļ atskrienu. un tad uzreiz augšā kāds atver slūžas, un ūdeņi gāžas lejā. un tā es tagad tāda pusslapja te tupu. no debesīm nāk balts. ilgi jau nāk. nāk tik spēcīgi, ka nekādi neliekas iespējami ar datoru un grāmatām veikt vienu vai vairākus pārskrējienus līdz īstai pajumtei. slapjš. auksts. ļoti skaļš. kaut nu nesāktu tecēt uz galvas/datora no ārnīcas jumteļa.
lietus lamatas ir saldējošas. ak mani stīvie pirksti.
kā viņiem tur augšā neizbeidzas ūdens?!

un pēc rasbainieka ieraksta man briesmīgi gribas ābolus. mums šogad nav. nemaz. sīpoliņi 2 (divi) gab. kokā rēgojas. bet piekritīsiet, ka divi sīpoliņi neskaitās.
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
cibā pēkšņi tāda dzīvība, salīdzinot ar vēl pavisam nesenu posmu, kad visi rakstīja maz un komentēja necik
trijos atjēdzos, ka jūsu nakts un rīta ierakstus vispār vēl neesmu acīs redzējusi
pēc futbola ir labs miegs, un futbols ir labs, īpaši labs knapi kvorumā vai knapā kvorumā, jo tad visi skrien kā mīlīši un nemaisās viens otram pa kājām
vēl labs ir motorzāģis un palīdzīgas rokas - viena pāri ceļam nogāzusies ābele aiziet vidēji pusstundā, un es vēl paspēju pusi dārza atmīnēt (baltās dzidrās mīnas ļoti garšīgas)

Tags: ,

kihelkonna
[info]kihelkonna
Add to Memories
Tell A Friend
mazzaķa hronikas - atmiņa utt
klusais_okeans
[info]klusais_okeans
Add to Memories
Tell A Friend
ā, un gatavoju ēst es arī kādu reizi nedēļā, jo "nav laika". Ceru, ka atradīsies kāds, kas man uz Tvaika ielu nesīs sojas pienu. Labi, ka ir laiks cibā ierakstīt.
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
rajons turpina mākslinieciski izpausties.

Tags:

klusais_okeans
[info]klusais_okeans
Add to Memories
Tell A Friend
Šī vasara izvērtās tik aizņemta, ka noskatītās filmas nepārspīlējot var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

Pēdējā bija Vesa Andersona Budapešta, njā, nepiedodami plakans sižets, bet Broudijs, Broudijs! Kā viņš tur izskatās! To filmu nedrīkst skatīties pirms gulētiešanas, visu nakti mani "mocīja" erotiski sapņi un pie tā vainojams melnais Dmitrijs, neviens cits.
ena
[info]ena
Add to Memories
Tell A Friend
Tas laikam jau ka ir labi ja no manis juutaas apdraudeets jo tad var neuzzinaat ka man pasjai bail
indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
iz sociālo tīklu vēstures
"Divi inteliģenti tautieši, to vecums 40 g. atgriezušies no Krievijas. Vēlas aizmirst pagājību un vis... (nesalasāms) sapņainu nākotni pie latvju meiteņu krūts. Vēstuli pēc iespējas ar fotograf. un giograf. lūdzam nodot "Jaun. Z." kant. zem J un N 391"

"Oficiers, labdabīgs, lielākas lauku māju īpašnieks, vēlas nopietnā precības nolūkā sarakstīties ar jautrām un godīgām mātes meitām, ne vecāk par 30 gadu. Kapitāls nav no svara, bet gan izglītība un audzināšana. Vēstules ar īsu dzīves aprakstu (vēl arī fotogrāfiju, kuruuz vēlēšanos tiks atpakaļ sūtīta) adresējamas uz š avīzes kant. zem "JB 389"."

"3 inteliģ vīrieš kārtas radījumi, kopv. 80 g. kurus pārņēmušas ilgas pēc mierīgākas dzīves un glāstiem, bet kuru mat. apst. to neatļauj, vēlas nop. nolūkā iepazīties ar jaunavām (nesalasāmi) jaunas bezb. Netiek (nesalasāmi) arī atraitnes (nesalasāmi) ar dzīv. apt. un foto kuras tiks atpakaļ sūt. š. av. kant. zem "A. B. S. 381".

" Divas atraitnes, kopvec. 77 g. mīlīgas dabas ilgojas pēc mīļa mūža biedra no 45-50 g., atraitņi nav izslēdzami, tikai nopietni domātas vēstules lūdz nod. "Jaunāko Ziņu" kantorī zem "H. un A. N°394."

"Jaunākās ziņas", Nr. 36., otrdien, 31. decembrī 1918. gadā, 5. lpp.

Tags:

profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Augusts 2014
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930