ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Šķembu šķembas
Hahā, viņš nav lasījis visu! Un bijis viņš nav visur! Un pat klausījies un skatījies viņš nav visu! Hahā, cik tas līksmi un nepiedodami smjieklīīgi!!! Un viss par mani, viss par mani!
nrk
[info]nrk
Add to Memories
Tell A Friend
Karstuma vilnis
Derby is in for a heat wave(..) Forecasters are predicting that an area of low pressure will push temperatures into the low 20s...
phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Čīk čīk
Kaitinošākās dziesmas, ko piegādā Diskovers Vīklijs, lieku pleilistē «Kaitinošākās dziesmas pasaulē», bet viņš to laikam uzskata par īpašu godu un tamlīdzīgi skaņdarbi pamazām parādās aizvien biežāk. Kāpēc DW nav pogas «Nepatīk»?

Tags: , , ,
Mūzika: Cornelius - Point of View Point

teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
Joensuu_public
ēd ar rokām, sēž uz grīdas, koplieto un cits citu aiztiek, beidzot esmu starp savējiem
klusais_okeans
[info]klusais_okeans
Add to Memories
Tell A Friend
Gribēju atklāt teātra biļešu šopinga sezonu ar kaut ko no "JRT pie Dzemdību nama", bet izrādās, ka jauno cenu dēļ tādi lumpeņi kā es pāris gadus šo teātri nevarēs atļauties apmeklēt, apsveicam, Alvi!

(saprotu, ka zāles ietilpība un tml. faktori, bet tāpat bēdīgi)
mufs
[info]mufs
Add to Memories
Tell A Friend
Kas tur bija,ja sapņos redz miroņus?
pēdējā laikā tik daudz tusēju ne tikai ar tēti un vecmammu, un viņas māsu,bet pat tētamammu,kas jau 20+ gadus,ka gribi negribi rodas jautājums

Tags:

krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Pareklamēšu šeit, jo viņu FB lapa ir diezgan nepārskatāma.
Tātad Sv. Pāvila baznīcā līdz 6. septembrim svētdienās 14:00 un trešdienās 19:00 notiek brīnišķīgi ērģeļmūzikas koncerti. Ieeja par ziedojumiem. Iesaku visiem.:)
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
rīta pārsteigums
Pēc operācijas Duksis pieņēmās svarā un vairs nevarēja ielīst zem gultas. Šorīt dzirdu, kāds laužas ārā no pagultes. Paskatos, jā, uz muguras no pagultes izšļūc kaķīt`s mans.. Nedēļa bez konserviem laikam ir devusi rezultātu. :D
Bet vispār radās jautājums. Kāpēc kaķīt`s mans guļ zem gultas?

Tags:

honeybee
[info]honeybee
Add to Memories
Tell A Friend
Tātad.
Worldcon bija fucking awesome. Milzīgi cilvēku bari, un katru stundu kādas 6-7 lietas, kas notiek, no kurām parasti gribas vismaz 2. Un turklāt tur bija viss, nu, t.i., tu vari iet uz lekciju, kurā četras dažādas transpersonas (t.i., ja pareizi atceros, patiešām dažādas, jo "nu kā, trans- taču nozīmē operāciju, citādi nekā nav") stāsta par to, kā rakstīt YA gabalus un "beidziet tak vienreiz ar to gender disphoria" (kas būtu bijusi arī mana kļūda, rakstot par klasisku transpersonu) vai uz lekciju par marsa terraformēšanu, vai (kā ļoti bieži izvēlējos es) vienkārši ieblandīties kaut kur un ļaut sevi pārsteigt (šādā veidā es paklausījos normālu tuvo austrumu diršanos par fantasy tropiem un uzzināju, ka Oktāvija Batlere ir kaut kas tāds, ko man būtu točna jāzina, nu paskatieties kaut vai uz šo aprakstu: "Butler followed Clay's Ark with the critically acclaimed short story "Bloodchild" (1984). Set on an alien planet, it depicts the complex relationship between human refugees and the insect-like aliens who keep them in a preserve to protect them, but also to use them as hosts for breeding their young. Sometimes called Butler's "pregnant man story," "Bloodchild" won the Nebula, Hugo, and Locus Awards, and the Science Fiction Chronicle Reader Award.")
Bērni bija fucking awesome, gan Džonatans, kuram ēst nedod, tikai pastaigāt pa lekcijām (nu tā, ka man tiešām nav skaidrs, ko un kad viņš ēda, jo jāstaigā taču pa lekcijām), gan Lia, kas pārmaiņus nodarbojās ar crafts un rūpējās par Stellu, gan Stella, kas dauzījās kā viens zvērs un vienlaikus brīnišķīgi turējās
Teamwork arī bija brīniškīgs
Ajmīn aizbraukt ellē ratā uz Somiju ar visiem bērniem, nenormāli nogurt, bet vienlaikus respektēt otra cilvēka dīvainības un vajadzības, ne reizi nesakasīties, ne reizi neprasīt no otra to, ko otrs nevar sniegt
(Un tad aizbraukt mājās, pagulēt uz momentā sakasīties par feminismu vai par ko nu mēs tur parasti kasāmies)
teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
Tiedepuisto_guest

profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Augusts 2017
12345