ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
par "ēst"
Vakar no vakariņām ātrāk aizgāju projām. Šķiet, ka kaut kur kaut kas bija ne parāk labs, jo saindēšanās pazīmes nomocīja visu vakaru un daļu nakts..
Šodien labāk paliktu mājās, guļot gultā, bet ir jāaizveļas uz konferenci un darbu.
Ja būs slikti, iešu (ka) mājās!

Tags: ,

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Garfield
garfield

Tags:

ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Iebēru sev cigoriņdzēriena krūzē 2 tējkarotes ar kaudzi cukuru un nodomāju: labrīt, mani sauc L, es esmu atkarīga no cukura un neko šajā sakarā negrasos darīt.

Skriešana sāk sagādāt grūtības. 3km man tomēr par daudz (vismaz, kamēr neesmu atradusi pazudušo pulsa mērītāju), vakar badmintonā biju nelietojama, šorīt noskrēju kaut ko drusciņ virs 1 kilometra, vairāk nemaz nemaz negribējās.

Brokastīs šorīt ēdu karstmaizes un skatos, kā kokiem lapas plaukst.
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
5 dienas no tā slavenā Momyfit čelendža ir izpildītas :D Māsa vēl vakarā pameta domu par Shaun Insanity 60days challenge. Paskatījos, kas tas ir, bet nu... nez, tādam laikam neesmu gan gatava. Katram gadījumam tomēr gan iemetīšu aci, kādi tie video ir. Varbūt pēc momyfit varēs arī šo pacelt :D

Tags:

phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Negaidīts pavērsiens
Trololo, vai tiešām mīļotās skandināvu bankas man ir uzdāvinājušas 300€? Pirms gandrīz divām nedēļām izņēmu draudzīgās bankas bankomātā, stāvēja, stāvēja internetbankā pie rezervējumiem, līdz šodien vairs nestāv ne tur, ne konta pārskatā, bet budžets saka, ka kontā man ir akurāt tik daudz par daudz!

Nedaudz vēlāk: vispār 303,30€, jo tās pašas dienas ar karti apmaksātās Lidiķa pusdienas arī nekur neredzu, zīmīgi?

phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Apmaini sakrālos punktus pret indulgences karti!

noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Tomēr būs jānopērk Helmei tās saulesbrilles, nākamo reizi, kad uz centru braukšu, ieskriešu iekš Muki. Tā kā brillēm ir gada garantija, tad var droši riskēt (ja tiek saplēstas, sabojātas utt., tad brilles tiek nomainītas bez maksas)
Šodien izbraucām beidzot ar velo, tā pavisam lēnām un mierīgi, perfekti, mums abām ļoti patika, pirms tam gan Helme riktīgi nodzīvojās pa pagalmu, izbraukājās ar Puky, izstaigājās pa zālīti, padraudzējās ar citiem bērniem. Pēdējā laikā ārā ejam bez ratiem, retu reizi paķeru līdzi (pilnīgi bezjēdzīgi, jo lielā meitene ratos sēdēt negrib, jāskrien apkārt).
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
Sēž bez atbalstīšanās. Kopš vakardienas, var teikt. Šodien pirmo reizi iesēdināju koka krēsliņā - patika gan man, gan viņai :) Pagaidām ar pirkumu esmu apmierināta, visu varēja diezgan vienkārši pieregulēt uz viņas nelielo auguma izmēru.

Tags:

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Draudzenes bilžu galerija ar "atceries padomju laikus" slimnīcas ēdieniem (cīsiņi + makaronu salāti brokastīs vulgaris) lika aizdomāties par tēmu "ja es būtu lielas slimnīcas saimniec(ist)iskā vadītāja Latvijā".

Situācija visnotaļ neapskaužama tikai viena iemesla dēļ - baigi maz naudas, lai izvērstos.

Ar brokastīm visnotaļ mazākā bēda - vannas lieluma katls ar dažādu graudaugu pārslu biezputrām ik rītu + "Jo tas ir veselīgi" banneris uz putras izdales ratiņiem - problem solved.

Savukārt pusdienas un vakariņas, kurās jāapvieno ātri + lēti + var iztikt ar nelielu nemotivētu virtuves darbinieku skaitu + maza iespēja, ka izsauks alerģisku reakciju + nesatur GMO un ķīmiskas vielas + veselīgi + barojoši (nu tā, lai nebūtu sajūtas, ka esi kļuvis par dalībnieku Svara vērotājos piespiedu kārtā) - lai jums veicas šajā rēbusā!
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
šorīt apgājām ezeru 1h 10 minūtēs. kas ir par 10 minūtēm ātrāk, kā 5dien. rīt plānojam rīta pusē to pašu nobraukt ar riteņiem. redzēs, kā sanāks.
kamēr A. ir ar mieru izkustēties, es labāk daru to ar viņu, tā, kā viņš ir ar mieru, nevis pati skrienu mežā, bet viņš viens pats staigā vai brauc ar riteni. vai sēž mājās.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Aprīlis 2015
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
saites