ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Labi, ka Ķ-ragā nav kapu, citādāk visi, kas tur gulētu, šorīt būtu pamodināti un tagad nīgri slātu pa Maskavas ielu. Lauva ir iemācījies pūst krustmātes dāvināto taurīti (!) (!!!). Skaņa ir ellīga, bet es esmu tik lepna!
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Kā jau tika solīts, šodien man nācās izmest megaloku pa visādām skērī-šit takām, daudzviet nācās stumt sevi un ričuku, jo, bļin, vienā pusē zemes siena, šaura taciņa zem kājām, bet otrā pusē - stāva krauja - kaut kā grūti atslēgt vizualizācijas kā es tur pišos lejā ar galvu pa priekšu, virpuļojot cauri lapām, vāveru kakām, apskrambājot visu, ko vien var un beigās uzspraužoties ar aci uz kāda asa zara. Vēl tur ir visādi dēļu-redeļu tiltiņi, kas arī sola kritienus uz galvas taisni gravās, kuras arī, pēc visādām ledus vētrām, ar kritušiem kokiem un zariem tā vien aicina mesties virsū ar sāniem. Viens pa ceļam satiktais man no attāluma uzsauca "hey bro", bet tas ir normāli, nekad uz tām takām nevienu beibi neesmu redzējusi. Tagad man jāiet vannā un es nevaru parunāt, tik nogurusi es esmu.
banderlogs
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
banderlogs
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
Ar visu savu kaķmīlestību reizēm vēlos kaut man būtu suns, ar ko vakaros iet pastaigāties. Suņa nav, tāpēc nāksies tagad vienai pašai taisīt pastaigu pa Avotielu. Un pēc tam mājās ieritināties segā un sākt lasīt Skujenieku. Burvīgs jaunatklājums un tieši laikā.
Starp citu, mīļie cibiņi, kuri arī nedaudz noguruši no lielās runāšanās ar radiniekiem šajās brīvdienās - varbūt kāds gribētu satikties rītvakar?
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
1830 piedzima Vilhelmīne. 3350g smaga un 51cm gara.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Neatceros, vai par šo rakstīju, bet, pateicoties grupasbiedram Ritvaram, tagad pabeigšu baudīt vienas burvīgas multenes pēdējo sezonu. Multeni sauc "China, IL". Autori tie paši Adult Swim, kas taisa krutus muļķikus. Un viņu lapā pat var par brīvu skatīties. Tiešām ļoti smart multenīte.
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
vimbas ventas rumbā lec tik tiešām iespaidīgi. un kuldīga ir burvīga arī pavasarī. vienīgais - tūrisms ar 2 gadus vecu bērnu NAV tas pats, kā tūrisms ar 1-1,5 gv bērnu. pie šī vēl jāpiešaujas. apkārtni sanāk baudīt/iepazīt pārgājienos no viena rotaļlaukuma uz otru, pa ceļam izmisīgi izvairoties no ūdenstilpnēm. vienā seklākā dīķī viņa paguva ieskriet līdz ceļiem, vairākos citos (ne tik seklos) centās. labi, ka līdzi bija gan maiņas apģērbs, gan pat (neparastā kārtā) apavi. ventas rumba mazo A. burtiski apbūra. tiecās tai tuvāk, tuvāk un tad vēl nedaudz tuvāk.
man, savukārt, turpceļā bija iespēja papraktizēt apdzīšanas manevru. vienā tādā gan teju vai ķēru trieku, braucot pa pretējo joslu, gandrīz paralēli apdzenamajai mašīnai, no maza celiņa pēkšņi iznira velosipēdists. un uzreiz aidā uz joslas vidu, tieši man pretī. labi, ka priekšā nebija ne līkums, ne attāls pretīmbraucējs. veiksmīgi nobremzēju, paguvu gan viņam neuzbraukt, gan arī pabeigt manevru.
paši dienas beigās esam ļoti priecīgi un tikpat ļoti noguruši. rīt ceram tikt līdz zoo.
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
pirmā reize
Šodien pirmo reizi redzēju čūsku rāpojam pāri ceļam. Tur, kur mūsu ganības..Tur, kur tētis regulāri odzes redzēja.
Neapstājos, neizkāpu, lai apskatītu, kas par čūsku. Bet varbūt labi vien ir, ka tā. Katra no mums devās savā virzienā.

Tags: , ,

[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
"Es nesaku, ka restorāns kā tāds ir slikts. Nē. Ja cilvēks aiziet un paēd draugu lokā, tad tas ir normāli. Bet ja naktsklubi pārvēršas par izvirtības vietu, vai spēļu nami un kazino pārvēršas par vietu, kur cilvēku padara atkarīgu, tad tas nav saskaņā ar Dieva plānu. Tā ir nāves civilizācija, kura šeit pastāv," atzina Stankevičs.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
saites