ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
[info]kashadura
Add to Memories
Tell A Friend
Tā kā pie aristokrātiem, błe.
Šitas ir łoti svarîgi - izpildîties kà pilnîgam idiotam, sakost roku, kas baro, negîti novemties un izrādît visu savu zampaināko preteklîbu un pretî sañemt: jā. Mēs tevi pieńemam tieši tādu, noglaudam tavu spalvaino kāju un apmîłojam silti. Tad var arī nākt tie labākie laiki, kuru dēł runāt tukšības un valkāt atdošanai noliktās kleitas nemaz vairs nav lieki. Paldies, draugi!
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Beidzot lietus.
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
jauns rekords - vesela filma un pussērija vienā dienā. words fail me.

(tā ir, kad dēļ jāņiem āņiem aizmirst, ka ir tikai viens 26. jūnijs, nevis 26a un 26b)

Tags:

_re_
[info]_re_
Add to Memories
Tell A Friend
turpinot būtiskākās tēmas cilvēka dzīvē.
man patīk visi laikapstākļi, karsti, auksti, slapji, sausi, drēgni un pelēki, saulaini un daudzsološi, pastelīgi un plosoši. nu jūs sapratāt.
bet. kas man šausmīgi riebjas, derdzas un tracina. insekti. pēc nedēļas tur ārā esmu atgriezusies kā pāris elles lokus nogājusi. sūda knišļi kurzemē – tās sīksīkās mušiņas, kuras lāga neviens pūšamais neņem, spējīgas novest akūti nervozā stāvoklī uz skaitli trīs. odi kā odi, tie visur vienādi, dienvidigaunijas krastos, pašu mājās, rendā gan tikai pāris, kaimiņš ar iesūcmašīnu esot 3 gadu laikā mērķtiecīgi samazinājis populāciju. sikspārņi taču ēd arī citus mošķus, ne? stulbās mušas, kurām no tevis it kā neko nevajag, tomēr uzvedas sliktāk kā 5 no rīta dauzīties kāri kaķēni. bet tad aklie, indīgās raibās un vēl kaudze neidentificēto ir izplēsuši brūces manos stilbos, potītes apkārtmēru dubultojuši, iedūruši sarkanu caurumu acs iekšējā kaktiņā (labi, ka ne tas pats potītes uzraugs) un noveduši mani nožēlojamā paskatā.
_re_
[info]_re_
Add to Memories
Tell A Friend
hohoho bliež
bikini_kill
[info]bikini_kill
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar braucām uz Ziemeļīriju iepirkties (#poundcrash). Un tik tiešām: savu pseidointelektuālo bābu žurnālu Psychologies nopirku par diviem eirikiem lētāk. Sīkums, bet patīkami.
Citādi nekādu breksitu es tur nejutu - cilvēki iepirkās un platekrāna televizoros bolījās uz Polijas-Šveices spēli. Kā saka, keep calm and carry on.

Tags: ,

kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
un vispār, lai vai kas, bet atpūtusies es gan pa šīm dienām neesmu. bet nu labi, rīt eksāmens un pēc tam, visticamākais, būs jāsauc taxify, lai paspētu uz darbu, tā līdz septiņiem, un tad varbūt būs labi.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Jaunais Top Gear ir šausmīgs. Un šausmīgi nesmieklīgs. Un šausmīgs.
panacea
[info]panacea
Add to Memories
Tell A Friend
Houlī fak
Vāu. Man gadījās pieredze. Es nobukoju vietu ar AirBnb. Bildēs bija jauka. Ierados un nu būtībā vienīgais vārds, kā to aprakstīt būtu squalor. Netīras, gadiem netīrītas sienas, vannasistabā netīrumiem noklāta grīda, vanna noaugusi ar pelējumu, no griestiem vannasistabā lielām plēksnēm krīt krāsojums. Aprakstā minēts 'jauks dārzs'. Tās izrādās salauztas plastmasas mēbeles un rotaļlietas. Es hostam jautāju, vai varu uzcept virtuvē picu, bet viņš saka, ka nē, jo tur esot pārāk netīrs. Es savu picu varot iedot viņam, viņš man uzcepšot, bet virtuvi redzēt es nedrīkstu.

Bet pats trakākais un šokējošākais biju viņu privātās telpas. Trīs bērni dzīvo vienā netīrā istabā ar saplēstām kartona kastēm, netīrām lupatām, netīrām mantām. Netīras lupatas pa visām malām vispār bija populārs mājas motīvs. Sieva un bērni paši netīrās drēbēs.

Nu neko, es gandrīz nekavējoties paprasīju no AirBnB rīfandu un aizbraucu prom. Bet tagad man ir morāla dilemma. Tie bērni tad tur paliek. Viņi ēd no tādas virtuves, kuru svešiem nevar rādīt. Mazgājas tādā vannā un dzīvo tādā istabā. Ko man tagad ar šo apziņu iesākt? Ziņot kaut kādiem sociālajiem servisiem? Nedarīt neko?
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Jūnijs 2016
1234
567891011