ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
santa_be
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
mājdzīvnieki
Kādu pusotru gadu atpakaļ mūsu WC parādījās jauns mājdzīvnieks. Mazā sudrabkrāsas kukaiņa rosību varēja vērot sēžot uz troņa ar nolaistām biksēm. Tumšajā vēsajā tualetē tam neuzbruka ne grīdas tīrīšanas robots, ne abi kaķi. Kad dažas dienas atpakaļ ievēroju viņa neesamību uz mirkli pat saskumu, tik sarasts jau bija tā kopā tur būt. Šodien pa ceļam uz darbu iedomājos, ka vajadzētu tomēr uzmeklēt mikroskopisko līķi un apglabāt to rozmarīna podā. Dzīvība taču nekad beidzas, yo.

Vīrs nesen atklāja kā mēģinājis vannā glābt zirnekli, bet rezultātā tam salauzis vairākas kājas. Nabags esot kaut kā aizklibojis prom. Es ceru, ka zirnekļiem nav pārāk daudz jūtu.
teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
ko man ņemt līdzi uz diskotēku termosā - kakao vai kafiju?
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Beidzot!
Beidzot lietus!
Jācer, ka aizķersies uz ilgāku laiku.
Augi noguruši... Arī pilsēta ir riktīgs šmulis.

Tags: ,

phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Turn on, boot up, jack in
Jāapskatās http://klab.lv/users/phz/374334.html, vai māja nav nodegusi, no rīta virtuvē aizdomīgi smirdēja pēc degošiem papīriem.

Apskatījos, viss normāli, acīmredzot kaimiņi vienkārši dedzinājuši pierādījumus.

ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
saprāts
Saprāts ir uzvarējis.
phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Gada garākā kaķurdiena
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Lūk, ko var paveikt politiskā griba!
Pāvesta vizītes laikā Latvijā būs brīvdiena

Rīga, 21.jūn., LETA. Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma likumu, kas paredz noteikt par brīvdienu 24.septembri, kad Latviju apmeklēs pāvests Francisks.
Šo priekšlikumu Saeima šodien vispirms nodeva izskatīšanai komisijās, bet vēlāk atbalstīja arī pirmajā un otrajā lasījumā, pieņemot likuma grozījumus steidzamības kārtībā.
Likuma izmaiņas galīgajā lasījumā atbalstīja 68 deputāti, pieci bija pret, divi - atturējās, bet vēl astoņi balsojumā nepiedalījās.
Šīs likuma izmaiņas Saeimā iesniedza Augusts Brigmanis (ZZS), Jānis Klaužs (ZZS), Raivis Dzintars (VL-TB/LNNK), Aldis Adamovičs (V), Viktors Valainis (ZZS), Jānis Trupovnieks (ZZS), Juris Vectirāns (ZZS), Inese Laizāne (VL-TB/LNNK), Laimdota Straujuma (V), Jānis Urbanovičs (S), Līga Kozlovska (ZZS), kā arī Andris Bērziņš (ZZS).
Kā ziņots, Krāslavas novada domes, Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks (ZZS) aģentūrai LETA pastāstīja, ka Latgales plānošanas reģions lūgs Ministru kabinetam Latgalē paredzēt brīvdienu pāvesta Franciska pastorālās vizītes laikā 24.septembrī.
Ekonomikas ministrijā (EM) aģentūrai LETA iepriekš pavēstīja, ka Latgales uzņēmēji paši var lemt par brīvdienu pāvesta vizītes laikā. Savukārt viena valsts noteikta svētku diena valsts budžetam rada astoņu miljonu eiro zaudējumus, norādīja EM pārstāvji.

Upd. paskatījos likumprojektu..
Bože moi! Tā nebūs brīvdiena! Tā būs
svētku diena!

kinskis
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
emmets falauts III
tātad, pie omes kaimiņos dzīvo 2 puikas - ernests un haralds. emmets falauts.
kinskis
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
atklājās emmeta falauta mistērija. mazliet pat žēl.
ena
[info]ena
Add to Memories
Tell A Friend
Vai ir taads gadzets kas man varetu pateikt cik km esmu nogajusi? ja neko citu man neinteresee meeriit tad man vajag viedpulksteni vai viedo aproci? es neesmu iedzilinaajusies ko vinji tiesi dara bet es domaju par to paargaajienu un man gribaas lai kaadaa briidii varu saprast kur atrodos un cik taalu esmu no saakshanas bet es arii negribu lietot telefonu kuraa drosi vien teoreetiski vareetu vienkaarsi ulikt kaut kaadu aplikaaciju?
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Jūnijs 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
saites