ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
no, today I most definitely don't think it's better to have loved and lost than not to have loved at all. smadzenes izdomājušas paderpot par ļoti veciem notikumiem. fakdisšit.
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
viena receptīte
Neesmu liela Jamie Oliver fane, bet šī recepte uzrunāja :)

Spinach and Feta Filo Pie.

Tags: , ,

phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Who needs speakers anyway
phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
It's Suņday!
...and we're going fishing!

Tags: , ,

santa_be
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
maltītes
Pēdējo dienu sasniegumi:

1. Beidzot uzspraudu vistu uz alus bundžas. Rezultāts bija ļoti garšīgs,vien jāpiestrādā pie zaļumu sviesta sarīvēšanas vistai zem ādas- nebija gluži vienmērīgi.
2. Klāt nu tur standartiņš- karčiki, salātiņi un mērcīte- svaiga blenderēta paprika, pētersīļi, čiploks, sāls, asās paprikas pulveris un maztauku bezgaršas jogurts.
3. Šorīt beidzot saņēmos un pamēģināju sacept griķu pankūkas. Rezultātā, sapildītas ar pārpalikumu salātiem un mērcīti, bija ļoti gardas. Tiks atkārtots jau ļoti drīz.
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
jaunatklājums
Kamēr dzīvoju ar vecākiem, nemaz nezināju, ka ir pīrāgi ar kartupeļiem, olām, kāpostiem utt. To visu atklāju, mācoties universitātē, tomēr nekad negaršoju, jo manā izpratnē kāpostpīrāgi un kartupeļpīrāgi nav iespējami :)). Vakar mīļotā mamma sacienāja ar kartupeļu pīrāgu. Jutos pārsteigta - bija garšīgi! :)) Tomēr zinu, ka pati tādu vienalga necepšu, jo rozīņkekss man tomēr labāk garšo :)

Tags: ,

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Garfield
garfield

Tags:

[info]citronz
Add to Memories
Tell A Friend
Tā kā slimojos pa mājām un neko no tā, ko gribētu, nevaru darīt, darbojos ar publiskā bloga taisīšanu. Bet ir viena dilemma- rakstīt latviski vai angliski. No vienas puses, latviešu valodā varu izteikties brīvāk un būtu loģiski rakstīt latviski, ja esmu latviete, kas dzīvo Latvijā. No otras puses- man ir daudz draugu ārpus Latvijas un angļu valoda arī palīdzētu veicināt virtuālus kontaktus ar citiem līdzīgiem cilvēkiem pasaulē. Bet nu, lai arī mana angļu valoda ir diezgan laba, tā nav perfekta, apzinos, ka man noteikti ir gramatikas kļūdas, pie tam valodas krājums nav tik bagāts kā dzimtajā valodā. Tad nu svārstos. Varētu rakstīt abās valodās, kā daži dara, bet tas man ne pārak patīk, vizuāli baigi daudz teksta sanāk un nepārskatāmi kaut kā. Vot i man problēma :D

Tags:

[info]diskurss
Add to Memories
Tell A Friend
Pirms n gadiem paziņu paziņu lokā pazuda cilvēks, pēkšņi un ar galiem. Globālas akcijas sociālajos tīklos un lapiņās izvērstas netika. Līķi atrada pēc pāris mēnešiem. Bija nomušīts stundu-divas pēc pazušanas. Ko viņa liktenī būtu mainījuši sociālie tīkli un lapiņas?
[info]diskurss
Add to Memories
Tell A Friend
Mūsu pašsajūta, garastāvoklis un darbība lielā mērā ir atkarīga no gaisa, ko mēs elpojam. Liels daudzums pozitīvo jonu, tie rodas no televizora, datora, kondicionieriem un radiatoriem, mobiliem telefoniem u. c. elektrisko ierīču izmantošanas, iznīcina pozitīvo un negatīvo jonu balansu gaisā, - noved pie nervozitātes palielinājuma, miega traucējumiem un miegainības, apātijas, koncetrēšanas spējas trūkuma. Šī problēma var tikt atrisināta, izmantojot sāls lampu vai svečturi, kas izstaro augstu koncentrāciju negatīvo jonu. Spa un Wellness centri bieži izmanto tādas lampas un svečturus. Kristāli ir izgriezti ar roku, Jūs neatradīsiet otru tādu. Roku darbs katrai lampai sniedz unikālu izskatu un dabīgu skaistumu. Šis svečturis var būt kā unikāla un lieliska dāvana tuvam cilvēkam.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Janvāris 2015
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
saites