ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar dziedu 'tālu aizgāja brālis mana nama durvis viņam ciet jo viņš runāja kaut ko par laimi kuru meklēt vajagot iet'
- Kas ir laime? Prasa nr.3
- Tas ir tad, kad tu esi priecīgs. Apmierināts ar dzīvi un gribas smaidīt.
- Tad, kad tu esi viens pats?

Yes! Latviskā dzīvesziņa nodota, aug trū introverts

Tags:

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Ikrīta statistika
Jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 29 cilvēkiem, līdz ar to kopumā ar to valstī saslimuši 376 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
Kopumā 28 pacienti ārstējas slimnīcās, tai skaitā 25 ar vidēju slimības gaitu, bet trīs - ar smagu slimības gaitu.
Iepriekšējā diennaktī veikti 502 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet līdz šim kopumā Latvijā veikti 14313 Covid-19 testi.

Tags:

dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend

"Gulēju labi un piecēlos vēlu, desmitos. Dažkārt esmu gana dumjš un saēdos asu ēdienu ar mērķi pārbaudīt, vai manas reproduktīvās spējas ir iznīcinātas vai nav. Izdarīju to vakar un dabūju caureju uz visu dienu. Man vajadzētu censties uzbudināt savu miesaskāri pēc iespējas mazāk."

Ļevs Tolstojs 1852. gada 30. martā
[info]hessin
Add to Memories
Tell A Friend
Diez, Facebook ieslēgs to I'm alive fīču? Lai tad, kad viss šis būs beidzies, varētu pieteikties/izsekot, kas ar kuru noticies 😞
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
parīt 1. aprīlis, varēs jokot augu dienu.

meowwirus
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
Cenšos domāt pozitīvi. Priecājos, ka šajā situācijā neesmu stāvoklī vai ar zīdaini uz rokām, esmu puslīdz savedusi kārtībā gaļas mētelīti, nu vismaz nekam akūtam nevajadzētu izlīst (reti skaistie mati moš līdz tam kad beidzot varēs uztaisīt analīzes ataugs paši) un neviens tuvs rads nav pansionātā vai slimnīcā (pagaidām. muhaha)
Domāju par cilvēkiem un citātiem kas mani iedvesmo, varbūt ieviesīšu rubiku, būs vismaz tematiski virzīta tā grafomānija. Nu un interesanti, protams.
Ir daudz lietu ko nevaru ietekmēt, bet arī tās mazās, ko varu darīt, ir nozīmīgas. Saruna ar tuvu draugu lai nenokaras deguns. Linki ar kultūru un izklaidēm lai palīdzētu aizpildīt laiku tiem, kas internetu nemāk vai ir citā info telpā. Galu galā tā pati sazvanīšanās ar radiem
honeybee
[info]honeybee
Add to Memories
Tell A Friend
Citās ziņās, aizgāju tātat šodien uz Maximu, kamēr izvēlos roku krēmu, tikmēr sāk skanēt Goodbye, my friend, it's hard to die

Ļoti cītīgi pūlējos neapsmieties (also viena no manām mīļākajām pusaudzības dziesmām, tas ir tas, kā tu zini, ka es REĀLI vecs, kad tavas pusaudzības mīļākās dziesmas atskaņo bloody maximā)

Tagad visu dienu skan galvā

Mūzika: Seasons in the sun

rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
te internetos cilvēki joko tipa "vakar tā piedzēros, ka neatceros, kā tiku mājās gultā. no virtuves."
a es vakar štīmī mājās pazaudēju čību, goda vārds
visā vainoju miju un viņas ierakstu par spricu
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
maniem hortikulturālajiem eksperimentiem ļoti noderētu 5 litru plastmasas buteles. ja kādam mājās dažas aizķērušās un vēl nav izmestas, labprāt pieskrietu pakaļ savākt. varu norēķināties ar tualetes papīra rulli vai šo pamācošo rullīti, kā uzlabot savu veselību un paralēli neļaut apsīkt zinātniskajai domai.

Dr Ļeōnova padomi
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Marts 2020
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031