ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Ienāca prātā, ka mani vecāki ir tā paaudze, kuri piedzīvoja iespēju redzēt kā nestrādā ne komunisms, ne kapitālisms, izbaudot to uz savas ādas.
Es biju pārāk sīka, lai atcerētos komunisma daļu. Es neatceros neko par Latvijas ceļu, par barikādēm un par Latvijas neatkarības iegūšanu es atceros tikai to, ka, skatījāmies TV un tante teica "tagad Gorbačovs Jeļcinam kājas bučo", nezinu, kādā sakarā.
nrk
[info]nrk
Add to Memories
Tell A Friend
HG2G
Klausos triloģiju piecās daļās The Hitchhiker's Guide to the Galaxy, un šķiet, ka pat mana dzīvā fantāzija met kūleņus un šad tad iebuksē. Tik ļoti bagātīgi kā būtu, ja būtu, korporatīvās pasaules un ikdienas sadzīves ačgārnīguma sakārtošana pa izfantazētiem plauktiņiem (kā lai netic "restorāna matemātikai"?) un sižeta klejojumu, ka būs jāieliek savu mīļāko grāmatu sarakstā.
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
fuck is this shit? ir svētdiena, esmu augšā no pusdesmitiem un jau pabīdījusi kaut kādus biznesa plānus. wtf kwafčeg, sunday is for hangovers!
217
[info]217
Add to Memories
Tell A Friend
Dārziņš
Šorīt klausos Melanholisko valsi.
Ļoti labi pārceļ no Londonas nomales uz kkādiem balti zaļiem ābeļdārziem.
honeybee
[info]honeybee
Add to Memories
Tell A Friend
And the man came out and said, "We have to go now"
And the woman did not want to go
Because she was a hothead
Because she was a woman in love

Anyway, we got into their boat and left the island
But they never stayed anywhere very long
Because the woman was restless, she was a hothead
She was a woman in love

And this is not a story people tell
It is something I know myself
And when I do my job, I am thinking about these things
Because when I do my job, that is what I think about

https://youtu.be/Ae9fZz8Poks

Mūzika: Laurie Anderson - Langue D'amour

po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
zaķi vai suni?
Pēdējā laikā kaut kā ievēroju cilvēku tendenci izvēlēties dzīves biedru ar empātiju. T.i., īstu kuci.

Tags: ,
Garastāvoklis:: growing pains

kochka
[info]kochka
Add to Memories
Tell A Friend
FebruARIS

Tags:

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Snieg.. Sīkām pārslām..
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
tejāteris
Valmieras teātra "Saules pelni"

Tags:

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Izgāju garā pastaigā pa Amsterdamu uz saviem iemīļotajiem tirgiem, atradu frizētavu (ar pirmo piegājienu), kur nebija aizņemts un varēju apšķērēt savus pusgadu brīvi augošos matus (to var tikai tad, ja nav kaut kāds speciālais griezums un krāsojums) un vēl pavadīju kādu pusstundu foršā sarunā ar Kimu no Revelstoukas pie kuras dzīvoju pagājušajā ziemas un vasaras sezonā.
Kaut arī ar draugiem sazinos ļoti reti, man patīk tas, ka tad, kad mēs satiekamies/sazvanamies, tad vienmēr ir sajūta, ka it kā pēdējo reizi būtu tikušies tikai vakar. Vienmēr ir par ko runāt un viemēr ir ļoti forša sajūta pēc šādām tikšanās/sazvanīšanās reizēm. Arī ar ģimeni - mammu, vecvecākiem, māsu parasti sazinos apmēram reizi mēnesī - es totāli nojūgtos, ja šie paģērētu saziņu katru dienu vai ik pārdienas. Pat reizi nedēļā man jau liktos pārāk liels kontrolings. Bet, par laimi, maniem radiem ir gan piepildīta dzīve, gan arī viņi ir iemācījušies, ka visi cilvēki nav vienādi un respektē to, ka man dzimšanas brīdī iedalītā komunikācijas kvota bija ļoti minimāla un nav centušies mani pārtaisīt un justies vainīgai par to.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Februāris 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829
saites