ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
huinja
[info]huinja
Add to Memories
Tell A Friend
smille
[info]smille
Add to Memories
Tell A Friend
Cik labi, ka ir ciba un laipni cibiņi! Moto G kaut arī paliels, ir ļoti smuks.
Un ja vēl paveiksies, tad varbūt rīt varēšu Tehnolandā nopirkt (un MV būs ar ko spēlēties, es parasti visu laiku esmu iztērējusi pirms pirkuma :D)
alefs
[info]alefs
Add to Memories
Tell A Friend
No visām Rīgas slimnīcu neatliekamās palīdzības nodaļām Gaiļezers laikam bija palicis pēdējā neizpētītā teritorija. Darba dienas noslēgumā uzgaidāmā telpa ir gandrīz tukša, un kustīgākais objekts ir apsargs, kurš ar virtuozām kustībām valda pār bīdāmajām durvīm izejas durvīm, pa kurām iekšā grib tikt kāds onkulis, kuram vajag kādam nogādāt dokumentus vai paveikt kādu citu nestandarta darbību. Ar datoru to sarunāt nevarētu, ar apsargu — var būt visādi.

Ātrās palīdzības punkta īstā dinamika un cilvēcisko attiecību horeogrāfija ir meklējama ne jau sirdspukstu minūtēs, kas ievīstītas apsējos, intravenozo pilienu maisiņos un mākslīgās elpināšanas mākslās. Daudz labāk tā parādās personāla nosvērtībā, šķietamajā atslābumā un precīzi atstrādātajās un ārkārtas situācijās rūdītajās kustībās. Tu esi atrāpojis līdz šejienei ar pārliecību, ka Viss Ir Slikti un kaut kā vienmēr aizmirsti, ka šī nu gan nav vieta, kur kādu uzrunāt ar šausmu stāstiem. Šeit skaļāk par slimnieku vaidiem ir dzirdamas sanitāru čalas, ķiķina māsiņas un, pēc skata spiežot, svarīgākais dakteris viņām baksta sānos. Bet tas vecītis ar tukšo skatienu, kurš čokurā sarāvies gulēja gaitenī uz riteņkušetes, nesacīja neko.

... tālāk ... )
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Mūsmājās Helovīns ir ienācis kā ļoti smuki mazi papīra spociņi, kas piesprausti pie kāpņu margām. Cerams, ka rīt varēšu nobildēt, šovakar (kā jau pieklājas) patumšs.
chaj
[info]chaj
Add to Memories
Tell A Friend
Paldies helvetica par linku (tā daļa, kur par Tolstoju ģimeni). Pavadīju vakaru lasot Kreicera sonāti. Tagad tikai atliek atrast Sofijas Andrejevnas darbu, kas tika rakstīts kā atbilde.
zimbabve
[info]zimbabve
Add to Memories
Tell A Friend
Ja cilvēks piemirst, ka ir Helovīns, un savā nodabā pavisam aizdomājies dodas uz veikalu, var sanākt tā, ka viņu pustumšā kāpņutelpā līdz triekai pārbiedē svinēšanai saposies kaimiņš ar izvalbītu, baltu mākslīgo aci un negantu ķiķināšanu. Tfu.
[info]citronz
Add to Memories
Tell A Friend
Kas tā ir par nepārvaramu varu, kas liek cilvēkiem lupināt kreveles? Zin, ka nevajag, bet tak rokas niez...
huinja
[info]huinja
Add to Memories
Tell A Friend
Ūūūūūūuūūū
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Girls Just Wanna Have Fun
Šovakar pēc darba vārda tiešā nozīmē baroju zivis*. Tieši tā - zivis. Sēdēju uz neliela ķisena, kājas iemērkusi akvārijā, malkoju zaļo tēju, grauzu kaltētus banānus vai ko tamlīdzīgu, un 40 minūtes, acis iepletusi, skatījos, kā mazmazītiņas raudiņu izmēra zivis skrubina man pēdas. Jūtu, ka šai laikā starp mums nodibinājās patiesa emocionālā saikne.
Zivis bija ārkārtīgi aizrāvušās, mājupejot man bija sajūta, ka uz papēžiem ādas nav palicis vispār, toties mans Ahilleja papēdis - potītes - izskatās Ievērojami Labāk.
* es drusku pārspīlēju, īstenībā zivis vecu ādu nemaz neēd, zivis vienkārši skrubina (visu pēc kārtas).
salty
[info]salty
Add to Memories
Tell A Friend
Nez, līdz cikiem tie sīkie te siros apkārt? Es jau gribu pati apēst atlikušās končas :D
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Novembris 2014
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30