ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinot par dendroloģiju un sāpēm
Visvairāk mani satrauc tieši olīvkoka jautājums - viņš, nabags, izskatās vissliktāk.
Mēģinu saprast, vai vērts riskēt ar pārstādīšanu decembrī - janvārī, vai tomēr vilkt līdz februārim?
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Botāniskās žēlabas
1. Olīvkoks ir gandrīz pavisam lisijs. Neizsakāmi ciešu par to, ka, spriežot pēc visa, pusotra gada laikā būšu nobendējusi radību, kura bez manis varētu dzīvot savus 1500 gadus, bēdu nezinot.
Iespējams, viņš grib lielāku podu - rudenī noslinkoju pārstādīt, tagad, miera periodā, baidos.
Rasinu pēdēja laikā cītīgi. Substrātu neiekaltēju, cenšos nepārlaistīt.
Ko darīt? Ierakt zem viņa saknēm nevainīgu jaunavu? Laistīt vienradža asinīm?
Esmu izmisumā.

2. Viens no mirtēniem neizskatās labi. Apgriezu nokaltušos zariņus, atklājās bēdīga aina.
Jāpiezīmē, ka abas mirtes laistu, rasinu un vēdinu pilnīgi vienādi. Novietojums uz palodzes identisks. Tomēr viena kuplo, otra - nīkst.
Dzīvo būtņu neizprotamā daba...

3. No lauru pudura pagājušās vasaras kaitēkļu uzbrukumu pārcietusi apmēram trešā daļa.
Apgriežu, rasinu utt., bet šie turpina dvašot melanholiju.
Ja neatradīšu kādu risinājumu, pavasari nesagaidīs arī viņi.
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Saldeniekus satrauc Trešā reiha simbols, pašvaldība mierina – tas ir ugunskrusts

ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
90s cyberpunk anime nostalgia
Šodien uzzināju par to, ka nākamgad būs Battle Angel Alita Holivudas ekranizācija. Tas ir diezgan negaidīti, mēģinu par to nebēdāties un justies par to vienkārši neitrāli. Tad jau var gaidīt arī Armitage III ekranizāciju (man gan ne īpaši patika OVA) un Cyber City Oedo 808 arī.

missalise
[info]missalise
Add to Memories
Tell A Friend
Šonakt telefons bija izdomājis pats izslēgties un no rīta vairs neieslēgties. Nu, ko, izjaucu pa daļām, saliku atpakaļ, aizgāja.
Reizēm man ir sajūta, ka man piederošās elektroierīces arī ir katra ar savu raksturu. Aizdomājos arī par to, cik ļoti mēs šobrīd paļaujamies uz elektrību un elektroniku. Vai nav tā, ka mēs visas olas esam salikuši vienā grozā un gadījumā, ja kaut kas notiek (piemēram, kaut kas līdzīgs tam Karingtonas notikumam - https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_storm_of_1859), tad ir visai pamatīgas ziepes.
begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Flīzētā dzimtene
phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Ko tur, niekoties nav vērts
jāsakrāj Beibīfeisam

Tags: ,

krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Tas tiešām tā var būt, ka šonakt modinātāju drīkst nelikt uz četriem vai puspieciem, un rīt neviens e-pasts nebūs jāsāk ar "Apsolītais teksts - pielikumā. Ļoti lūdzu atvainot nokavēto iesniegšanas termiņu."?
Ko tad es rīt līdz vakaram darīšu? Bez savas dienišķās panikas?
celies
[info]celies
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien domāju... bieži tā negadās. (arī par to, ka ciba ir pelnījusi devu)

Pēdējās dienās radies tāds šķitums, ka apkārt vieni paziņas. Tāda ļoti savāda doma kutina prātu.

Doma, ka cilvēki patiesībā ir stipri neiecietīgi. Spēj paciest tikai dažus un neilgu laiku. (un pēc tam paši brīnās par vientulību). Bet tās tikai tādas domas. Ne jau ka pamatotas.
jebalaitung
[info]jebalaitung
Add to Memories
Tell A Friend
mans
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Novembris 2017
1234