ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
brančš. jāščiras. drīgst

vakardienas hailaitu diemžēl neatceros
ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
Annai taad "pati, pati!" periods.
Es arī ļauju visu pašai un mums pat ir panākts, ka viņa pati paprasa palīdzību, ja tomēr netiek galā.
bet par spīti tam visam, mēdz būt histērijas.

Nu piemēram šovakar.
vakariņas. katrs ēd, ko nu kurš. Anna pēkšņi arī grib jogurtu. Paņemu trauciņu un ielieku. Anna bļauj pilnā rīklē, taisa tiltiņus un birdina asaras tā it kā vienīgā rotaļlieta būtu atņemta. iemesls - es ieliku nevis viņa pati. tādos brīžos viņa pasākusi visu lidināt pa gaisu. tas trakākais - viņai ir ķēriens uz mešanu - lido trāpīgi un tālu. Pirms viņa paspēja kaut ko aizmest, paķēru bērnu, iznesu koridorā un pateicu, ka tad kad nomierināsies varēs nākt atpakaļ. pārsteidzošā kārtā no ārkārtējas histērijas līdz rāmumam bija nepilna minūte. gandrīz tūlīt pat nāca atpakaļ, varēja redzēt kā cīnās ar sevi, lai nomierinātos un saņemtos, tad apsēdās un mierīgi izēda jogurtu.

viss ir iespējams!
vajag tikai gribēt.

Tags:

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
mēnesi atpakaļ biju Klaipēdā un Palangā
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Mazajam bērnam ir mīlulīšu sezona.

Līgosvētkos, kā jau rakstīju, tie bija gliemeži.
Aizgājušajās brīvdienās vienu dienu nēsāja rokās un vaktēja krupju pusaudzi. Otru dienu nēsāja, mazgāja un paijāja slieku līdz tā pārtrūka.
Šodien pa ceļam no rotaļlaukuma savāca mazu skrejvaboli, kas mirst lēnā. mokošā nāvē

Nu vot, A tikko to izmeta un ir sācies pasaules gals, jo bērnam vairs nav milaška.
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Diez, eksistē grampī reipisti?
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
otrdiena
Nu jau sāku vairāk izskatīties pēc sevis. Seja vēl ir - roža-lica, bet vismaz varu vairāk kustēt un darīt.
Visi baidās mani tagad ārā laist - a ja nu bite atkal iedzeļ, bet man jau tas viss šķiet nedaudz pārspīlēti. Bites taču nebrūk cilvēkam bez pamata.
Jebkurā gadījumā - vismaz turpmāk zināšu, ka ar bitēm man jābūt piesardzīgai. :)
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Besī, ka "gribas" rakstās ar īso "ā". Hrenzin, man parasti vai nu negribās, vai gribās. A "gribas" ir daudzskaitlis no mitoloģiska kropļa.

Garastāvoklis:: dusmīks

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Garfield
garfield

Tags:

noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Brīvdienas bija perfektas, izbrauciens uz Zemgali, Latgali bija ideāls. Daudz svaiga gaisa un pozitīvu emociju. Tā vien gribas nomainīt pilsētu pret svaigu gaisu, principā, pat ļoti paceļams plāns. Tik tad līdz galam jāizdomā visi bērnudārzi/skolas un vieta, kura tad nu būtu īstā priekš mums.
Vilhelmīne samācījusies daudz jaunu lietu pa šīm dienām, dažādi 'lielie' radu bērni samācījuši 'muļķības' un ne tikai.
Puika gan aktīvists, labā niere atspārdīta, gulēt varu bez sāpēm tikai uz kreisā sāna, bet tā kopumā viss labi. Aug riktīgs tēva dēls, kā V. uzliek roku uz vēdera, tā uzreiz kārtīgi sasveicinās, Vilhelmīne gan bija neatsaucīga.
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
galīgi nevar sūdzēties par to, kā iesākusies nedēļa
katru dienu kāds pieklaudzina pie loga un aizrauj sev līdzi peldēties
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Jūlijs 2015