ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
217
[info]217
Add to Memories
Tell A Friend
tu dedzini, tu dedzini, tu visu sadedzini
3h30min pastaiga nodedzina vismaz 500/600kcal (nu vai vairāk, tas atkarīgs no svara un iešanas ātruma) un uzlabo garstāvokli

bet 5h30min atskaites rakstīšana nonstopā pēc tam par manu pavadīto laiku šeit (vēl gan ir palikusi 31 diena, bet es gribu ātrāk to papīrdarbu piebeigt) nodedzina acis, atlikušos matus un 500/600 smadzeņu šūnas (nu vai vairāk, tas atkarīgs no ēmm... lol. nē. staph.) un arī uzlabo garstāvokli, jo es sāku redzēt beigas visam šim pēdējo mēnešu tunelim >:]
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Uzvilku Vilhelmīnei cepuri ar uzrakstu 'I ♥ dad', nobildēju un nosūtiju vīram salda naktsmiera vēlējumus.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Tā kā mēs pārvācamies, tad mans šībrīža guilty pleasure ir aizvilkties līdz kādai ne-ķēžu kafenei, kas ir manā mīļajā Young & Eligible rajonā. Šodien aizgāju uz vienu foršu hipsterīgo vietu, kur pasniedz kafijas skaistās krūzītēs un ar putu zīmējumiem (kā nu bez tiem) un mans guilty pleasure, visticamāk, nosēdīsies uz gurniem, jo kaut arī mani daudz vieglāk ir iekārdināt ar fuetēm un čorizo un hamoniem, šoreiz izvēlējos cietu riekstu/cukura/pilnpiena sakausējuma kūku. Tagad šausmīgi prasās marinētu siļķi.
xxx
In other news, ir pagājis kāds pusgads, varbūt arī vairāk, kopš izlietotas pēdējās smaržas un es atkal stāvu miljons krustcelēs domādama, vai man gribas vai negribas iet cauri izvēles mokām meklējot kārtējās īstās. Vēl es nevaru atrast svārkus, kas atbilstu manai gurnu līnijai, kura ir tik pat hard to please cik es.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Ak jē, es tā aprēcos - visi zinātnieki esot zāļu industrijas uzpirkti un viņu dzīves mērķis ir tikai kāst nabaga cilvēkus. Tas bija tāds reāls pretarguments tam, kāpēc homeopāti/-ija ir daudz labāki. Acīmredzot esmu palaidusi garām to, ka homeopāti strādā par pliku paldies un homeopātiskie preparāti ar cukurūdeni, kurš "visu atceras" arī ir gandrīz bez maksas.
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
I see fire, that I do. :)
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
The White Queen, 2013
Man ir jauns, stulbs seriāls, ko skatīties pavasara vakaros, dzerot Krušavici

(bet šis noteikti ir mazāk stulbs kā iepriekšējais).
Skatoties pirmo reizi izķemmēju savus jaunos, īsos matus - ir tiešām īsi, aizmugurē tikko apsedz pakausi.
begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Nespēju nepadalīties
Kamēr [info]ventilators stūrī nervozi pīpē, "Mana grāmata" braši ķeras jau pie PIECPADSMITĀ dzejas sējuma izdošanas.

... tālāk ... )

Paldies [info]unpy par linku.

Tags:

noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Es tak esmu beidzot izgulējusies un jūtos atpūtusies! (un esmu to nopelnījusi)
samantta
[info]samantta
Add to Memories
Tell A Friend
Bet šodien ir tāda diena, ka es visu vakaru dzeršu džinu ar toniku un skatīšo Game of Thrones, jā.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
saites