ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
газета Megapolis-Express от 8 апреля 1992 года (№15, стр. 19)
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
es izdomāju negarlaikot absolūto vairākumu ar daudzajiem ierakstiem par bērnu tēmu, kā arī man apnicis kaunēties atkal rakstīt par bērnu, jo daudziem tas sen apnicis, tādēļ izveidošu draugu grupu, kas šos bērnu ierakstus redzēs. interesenti, tātad, lūdzu pierakstities, pāriejie atviegloti nopūtieties.

pēc noklusējuma nevienu nepievienošu, jo nav ne jausmas, kuru īsti interesē
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
un vispār - varbūt jums ir kāda brīnišķīga, slepena ķirbju kūkas/keksiņu/maizes recepte?!
indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
kad nebija ne mobilo tālruņu, na aifōnu
indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
pēcvēlēšanu gaisotnē
Par t.s. "saskaņiešu" apkarošanu* atradu analogu citātu:
«Как-то, несколько недель тому назад, в самый разгар большевистской власти мою прислугу посетил ее брат, матрос, конечно, социалист до мозга костей. Все зло, как и полагается, он видел в буржуях, причем под буржуями разумелись все, кроме матросов, солдат. Когда ему заметили, что едва ли вы сможете обойтись без буржуев, например появится холера, что вы станете делать без докторов? – он торжественно ответил, что все это пустяки. «Ведь это уже давно известно, что холеру напускают сами доктора».
Иван Павлов. «О русском уме» 1918

-----------
* Šai gadījumā mani neinteresē šis politiskais grupējums, par kuru man nav ne mazāko ilūziju, bet gan pretējās puses argumentācija, to apkarojot. Tb ļaužu argumentācija karojošajā paradigmā "mēs/viņi" joprojām dzīva.

Tags: ,

neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
skuķu lietas
man vakar uzdāvināja silikona keksiņu formu. vēl man ir padomju laiku biezās smagās keksiņu formas un tad vēl līdzīgas, tikai pavisam vieglas. ja es tur ielietu braunija mīklu, man sanāktu daudz mazu šokolādīgu keksiņu, vai ne? kā tajās metāla - pietiek ar to, ka ietauko veidni vai jāgriez mazi papīra ieliktnīši? neesmu nekad tādus cepusi

un vispār iemēģināsim arī teiksmaino olipmisko lācīšu formu. un varbūt vēl kādu ābolu plātsmaizi. ar drupašām, piemēram.
un tad mēs būsim resnas un laimīgas

dažādas vienkāršas receptes droši var rakstīt komentāros, vēlams lai nav baigi piņķerīgās /kaut gan - mikseris man ir/
indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
Ziemassvētki tuvojas
Visiem īstenajiem tautas tikumības un tīrības sargātājiem iesaku patiesi gaumīgu Ziemassvētku dāvanu.

pamanīju pie [info]unpy

Tags:

217
[info]217
Add to Memories
Tell A Friend
kkur starp viskiju, alu un primitivo (vēl pirms es aizplūdu vispār kkādā kosmosā) mēs vakar nedaudz bērnišķīgi aprakstījām sienas tukšā dzīvoklī
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Лаванда, горная лаванда...
Tie, kas vakarā iedzer lavandas tēju, tie visu vakaru jūtas tik pūkaini, pūkaini un naktī tik saldi guļ! :)
Laikam būs šovakar jāiedzer vēl! :D

BT63Qp4IMAAFCeV large

Tags: , ,

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Garfield
garfield

Tags:

profile
Piezīmes tulkošanas procesā