ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
loģiski, pēc vakardienas iziešanas ārpus mājas līdz survival kit, pastaigāšanas pa pilsētu un pasēdēšanas muklājā, kā arī pēc šīrīta bērna aizvešanas uz dārziņu un pabrokastošanas, spēki atkal ir beigušies.
ļoti velk pagulēt, bet šodien jāpabeidz caurskatīt grāmata, ko palūdza izdarīt A.
jācer, ka vienkārši atrašanās pusguļus ko līdzēs. rīt gribu gan uz filmu/filmām pirmajā dienas daļā, gan uz kaut ko no baltās nakts vakarā.

cita starpā, jautājums tiem, kas kcik skatījušies programmu, kur lai aizbrauc/aiziet kopā ar bērnu? A. būs basketbolā, ir plāns kkur aizdoties ar a., bet vēl nezinu, ko ir vērts iet skatīties ar tādu nemiera garu kā viņa ir.
santa_be
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
lopkopības ziņas
Sen nav bijušas ziņas par kaķiem. Lūk, tagad viena ir: Lemūram garšo svaigi gurķi. Tā nu tagad katru reizi: gurķis man un gurķis kaķim. Vai arī gurķis man un mizas, gali kaķim.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
1g4,5m
Tētis uz nakti izsūtīts gulēt otrā istabā, jo Helmei temperatūra (zobi nāk) un guļ man blakus.
Helme no rīta pamostas, izkāpj no gultas un skraida apkārt saucot- tētis!(un plivina rokas ar žestu, ka nav)
Saku, ka tētis otrā istabā guļ. Helme paņem savu rozā krēslu, piestumj pie istabas durvīm, attaisa durvis, ierauga tēti un pa visu māju skaļi ar sajūsmu un prieku nobļaujas- tētis!
yeux_glauques
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
#daily video II
this guy is crazy. and kinda cool. but still very crazy.

Garastāvoklis:: daily vertigo

noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Tā kā dārziņā Helme ies nākamgad (nu visticamāk), tad šobrīd te plānojam visādas aktivitātes. Mūzikas skolu turpinam, bet nu jau ir vecums, kad varam likt kaut ko klāt. Aizbrauksim nākamo nedēļu izmēģināt to vispārattīstošo vingrošanu. Pēc tam jau skatīsimies, vingrošanu reizi vai divas nedēļā.
Uz vingrošanu ar novembri viņu vedīs V. (nu ar auto jau visi brauksim, daļa ies vingrot, daļa ārā staigās), jāskatās vēl kā ar mūzikas skolu, varbūt tur jaunākais vienkārši varēs maliņā čučēt, nevienu netraucējot.
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
"Oh, and seeing your dick as tall as a building, rendered from solid, impenetrable stone is something all insecure young boys, who grow into secretly insecure men, need to see at least twice"

http://www.vice.com/read/ayahuasca-will-make-you-cry-vomit-and-feel-amazing-918

thanks [info]maigs
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
drīzumā es ielikšu šeit savu attiecību video
yeux_glauques
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
#daily video

Garastāvoklis:: why
Mūzika: the ring

liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
man ir garas (baltas) úsas un es brokastīs bieži ēdu šokolādi
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
nu labi, ja jau deviņdesmitie, tad deviņdesmitie.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Septembris 2015
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
saites