ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
visi tabi tik labi, tik labi...

Tags:

chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
season of the witch
iznesu miskasti. pie garāžām, kā parati, tusēja sētnieces vīra brālis (50+) ar sētnieces dēlu (35) un trešo nezināmo. taču ierasto tēmu vietā (like, cik ļoti sūkā mūsu māja un kaimiņi) viņi dzīvi apsprieda, kur labāk mežā atrast halucinogēnās sēnes un kā tās pagatavot.

Tags:

teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
Es pēkšņi aptvēru no kurienes nāk tās Rīgas sabiedriskā transporta sejas - viņas jaunībā ir bijušas resting bitch face (jeb, kā teica mans ārzemji draugs - neutral cold faces). Tā kā, meitenes, vairāk smaidiet, un viss būs labi!
jebalaitung
[info]jebalaitung
Add to Memories
Tell A Friend
blefs?
kučinskis, kā zināms pēc paša premjerīša atklāsmes, angliski nerunā. attiecīgi rodas jautājums, kādā tad valodā kundziņš runāja ar junkeru? prese atspērusies raportē, ka kučinskis junkeram teicis to, skaidrojis šito, plus vēl norādījis viskautko. šīs infas avots? premjerīša birojs.

a kāds žurnaļuga ir iedomājies paprasīt pašam junkeram, kā izveicās saruna ar kučinski?

varbūt nekāda saruna nemaz nav notikusi.
jebalaitung
[info]jebalaitung
Add to Memories
Tell A Friend
pzdc
zajebaļi jau visi točna.
es pat pats sev nedaudz zajebal.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Diezgan smieklīgi - beibes stāsta par negatīviem gadījumiem savā dzīvē, bet apvainojas džeki. Jā, nu tiešām šausmīgi, ja nevar uzšaut pa pakaļu vai izmest jēlas frāzes, viss, vairs nekādu iespēju flirtēt un aplidot!
jebalaitung
[info]jebalaitung
Add to Memories
Tell A Friend
eiropas fondi vaig! dikti vaig! dajoš moooor!
Attiecībā uz būtisko jautājumu par ES budžetu pēc 2020.gada, abas puses bija vienisprātis, ka ES fondu apjomam nevajadzētu būt mazākam. Ministru prezidents norādīja, ka Latvija dara visu iespējamo, lai iespējami ātrāk sasniegtu vidējo ES dzīves līmeni, daudz tiek darīts, lai realizētu valstij nepieciešamās reformas, vienlaikus uzsverot, ka ES fondu atbalstam arī nākotnē būs liela nozīme.
phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
PRIEKDIENAAAAAH
EVERYBODY DANCE NOW!
https://www.youtube.com/watch?v=9_NqFgYJWn8

Tags:
Mūzika: Xploding Plastix - Treat Me Mean, I Need the Reputation

soul_embraced
[info]soul_embraced
Add to Memories
Tell A Friend
Tas brīdis, kad es pirmo reizi tieku intervēts personīgi.. un tas ir ISO audits
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
"drīz vien eiropā kļūs sociāli nepieņemami fiziskajā pasaulē iepazīties romantiskos nolūkos" (c)

stc, a kur cilvēki mūsdienās iepazīstas? manā tuvējā apkārtnē ir pārsvarā veci pāri vai ilgstoši single cilvēki; relatīvi jaunais ir tikai viens un nācis no tā paša tindera, līdz ar to man nav ne datu, ne priekšstatu.

also, kādam the curious history of dating e-grāmata nekur nemētājas?
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Oktobris 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
saites