ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Laukos ir labi.
Forši, ka arī Ivars bija. ;)
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
pēdējā laikā sapņos (cik nu tādā miegā kāds šīs nedēļas režīmā vispār var būt sapņi) atkārtojas motīvs: prasīt cibai darbu. daži no jums mani nodarbināja, jā
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
divas biļetes uz vienu biļeti, lūdzu!
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
teorijā ļoti gribas 'uz laukiem'. praksē es laikam pirmo reizi mūžā piesēdīšos un savilkšu divos stabiņos plusus un mīnusus. jo teorijā jau, protams, nav ko domāt, bet praksē es gribu precīzi zināt ko un cik man tas maksās
jo ir jau jauki palīgi ikdienā katru dienu. bet G_V tad tikai vīkendos. līdz ar to naktis pilnīgi vienai pašai. un neesmu droša, ka tās dienas atsvērs tās naktis
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
bībīsī šodien lēna ziņu diena. Trampam neejot ar veselību, vai Bilam neejot ar veselību, bet Trampam toč neejot.
otrā svarīgākā ziņa, ka kaukāds džeks pirmās formulas priekšsacīkstēs ir noskrējis kaukādu citu džeku (sauciet mani par samaitātu, bet ”pole position” man saistās ar striptīzklubu vai poļu šņabi, vai abiem)
trešajā vietā ir polls. aktuālais jautājums: ko (jaunajam?) Pāvestam nozaga šonedēļ. Jēzus, man nav ne jausmas, ko viņam nozaga pirms mēneša vai pēdējās dekādes trešajā kvartālā. pollu neaizpildīju.
ceturtais numurs, sadaļā Vai nepalaidi garām?, acīmredzot runa par to, kā bailes no publiskas uzstāšanās var kaitēt mūsu kaŗjerām, bet es tās palaidu garām, jo noslēdzošais aitems aktualitāšu sarakstā, rubrikā GOOD FOOD, piedāvā pasaules labāko šņabju toplesu:
https://www.bbcgoodfood.com/review/best-vodka

mans favorīts ir šis:
https://crystalheadvodka.com/en/age_check

paldies tev, bībīsī.

vai manabalss.lvē jau ir nopublicēts uzsaukums piešķirt etanōlam un tā derivātiem augstākās raudzes 1. saraksta narkōtiku stātusu?
yeux_glauques
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
#daily anime
雨の日にはこれ
誠新海のアニメ、画像が息がとまるくらい素晴らしいけど、ストーリーがセンチメンタルすぎてあまり・・・
と言っても、とりあえず
梅雨の新宿
懐かしい。

Mūzika: the nothing that is not there, and the nothing that is

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Pie manas gultas uz naktsgaldiņa stāv riteņa ķēde.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Iesniedzu pieteikumun internetā pārmaksāto nodokļu atmaksai par 2016. gadu.
Tas man aizņēma desmit minūtes. Ja nevajadzētu izmantot google translate, tas aizņemtu piecas.
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
nonsenss
Nesaprotu, kāpēc saukt grupu par "The Pineapple Thief". Nu, kas tas ir.

Tags:

po
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Stevia Wonder
Mopēds nav mans, bet, turpinot stēvijas tēmu, uzgāju Kokakōlu pareizajā virzienā. Bez cukura laikam negaršo, kā vaig, bet esot par trešdaļu samazinājuši uz stēvijas rēķina.

Tags: , ,

profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Marts 2017
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031