ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Tiklības kareivjiem patiks
intenormal
[info]intenormal
Add to Memories
Tell A Friend
eu tu!

Mūzika: Jeremy Enigk - Dare A Smile

chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
dzērves, zaķu kakas, pērnās brūklenes.

Tags: ,

phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinot atklāt jaunus apvāršņus
Šovakar rubrikā «vēders nav grāmata» - šprotes ar pienu un Pļūtins.

Tags: ,

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Noderīgs Informationisbeautiful grafiks par nokritušām/avarējušām lidmašīnām - patīk, ka var atlasīt pēc tā, cik avāriju notikušas attiecīgā lidojuma brīdī, kādi ir iemesli un to procentuālais sadalījums: http://www.informationisbeautiful.net/visualizations/plane-truth-every-single-commercial-plane-crash-visualized/

Tas, ko es gribētu iemācīties - kā visērtāk iedabūt ekselī datus no interneta, jo, piemēram, VKKF gadījumā lielāko daļu laika aizņēma datu pārkopēšana un mani interesē vai ir iespējams to kaut kādā veidā automatizēt un pēc tam atsijāt lieko.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
No šņurkozaura esmu kļuvusi par mērenu taurētājziloni (pavasara vēstošie puņķu baciļi nesnauž), bet, neskatoties uz to, šodien man būs kārtējā pirmā reize - pārkūra treniņš iekštelpās.
rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
tomēr tik aizkustinoši redzēt vienreiz mūžā suaresu un nando spēlējam plecu pie pleca anfīldā, kā mēs to gaidījām pirms gadiem un nekad nesagaidījām
un stīvijs abus sažmiedz un samīļo
un luiss garsija mūžam saulīte
lai kā ietu klubam, stīvija atvadu allstars tīrs zelts un asariņa acs kaktiņā

Tags:

bikini_kill
[info]bikini_kill
Add to Memories
Tell A Friend
Oj, meitenes! Pašlaik meklēju labu aizstājēju savam Bourjois Healthy Mix tonālajam un internetos uzrāvos uz

tālāk bābu lietas )

Tags:
Garastāvoklis:: okay
Mūzika: ladyhawke - girl like me

ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar divas labas "lietas" M attīstībai.

1. Nopirkām par viņas sakrāto naudu piederumus ilgi kārotai nodarbei - spalvaskātu, uzgaļus, tušu un papīru, lai bērns var trenēt roku kaligrāfijā.
2. A vienojās ar vienu treniņpartneri, ka viņa meita (pusotru gadu vecāka un galvastiesu lielāka par M) arī nāks pirmdienas vakaros uz badmintonu.

Principā visu šo dienu negrib darīt neko citu, kā vien sēdēt pie saviem papīriem, un nu jau spalva diezgan labi klausa. Labs iemesls jau tagad sākt nopietni domāt par atbilstošu galdu ar regulējamu augstumu un slīpumu.
mufs
[info]mufs
Add to Memories
Tell A Friend
pusķ vsjegdā būģet solnce
nevaru izturēt šito pelēcību.
tāpēc ir trīs dienā un es dzeru viskiju.

stulbi ir tas,ka biju sataisījusies iet uz Kuršiem pēc naža, bet vot man ir neērti iet uz veikalu neskaidrā.
lai gan laikam būtu jābūt neērti par pašu būšanu neskaidrā.
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Marts 2015
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
saites