ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
godfrey
[info]godfrey
Add to Memories
Tell A Friend
Foundation pit
T.J. bija atbraucis ierakstīt sev demo līdzņemšanai uz ārzemēm. Mani var dzirdēt trešās dziesmas labajā ausī.
https://foundationpit1.bandcamp.com/releases
ripp
[info]ripp
Add to Memories
Tell A Friend
Pārbaudu lētās jysk citronellas pretodu aproces darbību. Itkā odu apkārt mazāk. Neteiktu gan, ka nav nemaz. Bet es dodos tiem pretī ar aproci un tie itkā aizlido.
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
eu, bet es to nopietni, ja
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
es vēlos nepastarpinātas attiecības ar realitāti, nevis attiecības ar sistēmu, vai tas ir iespējams
samantta
[info]samantta
Add to Memories
Tell A Friend
Mīļie cibas draugi, bet, lūdzu, pastāstiet man kā jūs tiekat galā ar kolēģiem/darba personāžiem, kas laicīgi neizdara to, kas tiem ir uzdots/palūgts/pieprasīts, kur galu galā no tā ciešat jūs?
Piemērs - man ir jānodod projekts, bet nepieciešama informācija no dažādiem speciāistiem - vajadzīgs apgaismojuma plāns, inženiera informācija un apkures plāns. 3 cilvēki, kuriem visiem bija pieteikts kad man šo informāciju vajag, bet piektdienas rītā es sēdēju bez nekādas informācijas. Rīt jau otrdiena, bet mans epasts ir tukšs. Bet galu galā ripos mana galva, jo es esmu tā, kas sēž ar klientu, kuras uzdevums būtu visu saorganizēt. Es esmu vienmēr centusies būt laipna pret cilvēkiem, jo ticēju, ka ar valdonīgumu un dusmām neko nevar panākt, bet izskatās, ka manai laipnībai visi staigā pa galvu. Bet cik reizes var sūtīt atgādinājuma epastus, neizklausoties pēc muļķa? Un pat neprotas, piemēram, atsūtīt epastu, zini Samant, man tiešām nesanāks visu pabeigt līdz piektdienai, bet, piemēram, atsūtīšu visu nākamās nedēļas sākumā. Nē, kur nu. Vienkārši vispār nav ne ziņas, ne miņas un es te nesaprotu, par mani smejas, vai kā? Kāpēc viss no visiem ir jāprasa 70 reizes un vēl tad ar varu jāvelk ārā?!

Tags: ,

liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
nenormāli nenormāli sāp galva, katru dienu
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
sabiedriskā aptauja
smējāmies mēs par šo, bet es tā zinātniski pieeju šim jautājumam un veikšu aptauju. tātad, man nepatīk viņa mugura. nu, patīk jau vispār, bet nepatīk, ka tik ļoti daudz dzimumzīmju. un es gribētu lai viņš aiziet pie daktera. tā kā ir apdrošināšana, žāksts neliels - paņem nosūtījumu un ej pie daktera kaut rīt, pat nesāpēs. es neticu šantāžai un pātagai, es visu pa labam. nu tur ar medu noķersi vairāk mušu and so on.

tātad es piedāvāju darījumu. mani īpaši interesē vīriešu viedoklis, bet dāmas var iztēloties un atbildēt tāpat

Poll #20404 Pozitīvā motivācija
Open to: All, results viewable to: All

Vizīte pie ārsta par pieciem minetiem:

View Answers

0 (0.0%)

2 (100.0%)

Ja nē, tad cik minetus? Vai kādā citā valūtā

liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
es esmu dieva roka kas paber tev mazas séklinjas