ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
pikaczu
[info]pikaczu
Add to Memories
Tell A Friend
kas noticis ar perfekcionisti?
Dabuuju pa pipeli darbaa. Man esot necieszama polju valoda. Es datu baazi uztveru kaa maisu, no kura jaavar izvilkt laukaa, bet tieszaa priekszniece grib literaaraa konkursa cieniigu sniegumu. Nu neko, vinjai naakamgad iestaajas pensijas vecums, es nekur prom netaisos. Turpinaaszu buut augonis uz redakcijas miesas. Mana dziive noris aarpus darba.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
((((o)))))))))))))
A. G. Cook is 23 years old.
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
par darbu
Visu laiku domāju, ka varbūt vaina un problēma tomēr ir manī. Mūsos, nevis viņā.

Tags:

dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
Είμαστε τρομοκράτες όλοι όλοι
terrō mēs visi isti
Koļa Kolā
latviski jau šitā neviens nedragā, ne?
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Garfield
garfield

Tags:

begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Lost

Tags:

dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
labōres collaborātiōnes
tikko cipardzīle izverda, ka nesen 3emes gaitas beidzis Jāks Joala.
vinils ar šo dziesmu man pirmsskolas vecumā bija Vanadziņa vērtē.

the last boy
smille
[info]smille
Add to Memories
Tell A Friend
No rīta kakls bija dīvains, mēģināju ignorēt, bet ir skaidrs, ka paliek sliktāk. Neko nedarot kakls nesāp, bet ir tāda kā žņaudzoša sajūta. Sāp tad, kad kautko rij, gan siekalas, gan ēdamo vai dzeramo. Dīvainā kārtā sāp arī tad, kad pieskaras kaklam no ārpuses - tur kur vīriešiem ādamābols. Mandelēm skaroties no ārpuses nekādu nepatīkamu sajūtu nav. Runāt negribas.

Kas tas ir un ko darīt, lai paliktu labāk?
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
svarīga informācija visiem Franča majonēzes cienītājiem

Vienam no Latvijas vecākajiem un mīlētākajiem zīmoliem – Pavāram Francim, kas nu jau 19 gadus attēlots uz iepakojuma no dabiskajām izejvielām, bez ģenētiski modificētām piedevām un konservantiem Latvijā ražotās Provansas majonēzes, – nesen radies atdarinātājs. Tas ir Igaunijas uzņēmums “Polven Foods”, kas jau vairākas nedēļas “Rimi” un “Supernetto” veikalos Franča klasiskajai Provansas majonēzei ļoti līdzīgā iepakojumā pārdod produktu ar atšķirīgām sastāvdaļām, atšķirīgām īpašībām un atšķirīgu garšu.
santa_be
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
http://www.la.lv/ledijas-kodekss-20-likumi-kas-jaievero-istai-damai/

Pat nevaru izvēlēties kuru no punktiem izcelt.

Hm, "lēdija nelieto košļājamo gumiju un necenzētus vārdus", vai tomēr "lēdija nav uzbāzīga, attiecībās nekad nesper pirmo soli, viņa gaida, kad to izdarīs vīrietis."
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Oktobris 2014
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
saites