ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
_re_
[info]_re_
Add to Memories
Tell A Friend
mīļā, gudrā ciba, padomiņš vaig, atkal.

mums (ģimenei) rīt jāizklaidē apmaiņas ekskursijā atbraukusi vācu pusaudze, 16 gadi. par dižu nožēlu, rīt sola laiku pēc suņa, visas ārdurvju aktivitātes mirst nedzimušas.
kur lai viņu ved, ko lai rāda, ko lai dara? tipisks pusaudzis, atgādinu.
patīk zirgi, toties filmas neskatās vispār. mūsu pusaudzim doma par akvaparku liekas bōring.
217
[info]217
Add to Memories
Tell A Friend
Novēlota ilustrācija iepriekšējam ierakstam

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Es vienkārši zinu, ka Gvena reāli ierēc par to nigeru kultūru, jo labi pelna ar to naudiņu.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
don't speak my baby
Un pēc šīs dziesmas es iemīlējos viņā. Šī mīlestība nav beigusies joprojām.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Kad biju maziņš, man ļoti patika No Doubt. Gvena Stefani bija mana pirmā mīlestība. Es nekad neesmu bijis meitene, taču vienmēr skaļi dziedu līdz šai dziesmai.
mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
bet man! bet MAN! šodien ir brīvdiena! neviena nav mājās un nebūs līdz vēlai pēcpusdienai/vakaram. un es tagad nezinu ko darīt: viss tik foršs un aicinošs vai nu lasīt vai skatīties kādu seriālu (varbūt pat filmu!) vai vnk gulēt un blenzt sienā. vai iet garā vannā vai varbūt iziet pastaigāties. varbūt izcept kko garšīgu?!
vakar es izcepu šito un bija ņamma. tik ļoti, ka apsveru domu šodien cept vēlreiz:
http://www.delfi.lv/receptes/bernibas-abolu-kuka-sapnis.d?id=43621193
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
ah, I can say nothing. You were made of everything.
begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
R-r-right
Es zināju, ka ir vēl viena Pračeta grāmata, ko kādreiz esmu lasījis, bet kuru nez kāpēc nevaru atrast. Un salīdzinoši nesena, pie tam, I mean, nav no 90iem.

Gribēju pārlasīt, man šķita, ka man ir uz Kindles... nav. Skatos, kā viņa precīzi varētu saukties Pračeta Discworld sērijā... Discworld sērijā pēc Unseen Academicals nekā tamlīdzīga nav!

Drusku nobijos, meklēju kopējā Pračeta bibliogrāfijā -- neieraudzīju neko līdzīgu.

Vāku, galvenais, atceros. Ka esmu lasījis, atceros. Par ko tur ir -- aptuveni atceros.

Bet atrast nevaru. Bet bija!

Pagūglējot tomēr atradu, bet paranoja jau bija paspējusi pavērt vāku.
smille
[info]smille
Add to Memories
Tell A Friend
Savilka muguru. Sūdīgi, jo brālītim tādas iesnas, ka nevar pagulēt. Iedzeru ibumetinu, pierakatijos uz teipiem
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Septembris 2016
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
saites