ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
phz
[info]phz
Add to Memories
Tell A Friend
The user name or password is imperfect
Ko mēs iegūstam, sūtot pa darba skapi SQL vaicājumus, kuros tiek rēķināta funkcija no tabulas kolonnas «NOD»?
Protams, ka

Tags: ,

kochka
[info]kochka
Add to Memories
Tell A Friend
Long day at the office
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
sirsnīgi
Brīvdienās pievērsīšos literatūrai, kurā tiek nojaukta robeža starp sapni un īstenību.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
svekīti
Iededziet svecīti.
[info]diskurss
Add to Memories
Tell A Friend
Trešo darbnespējas lapu mirkšķiniet.
kochka
[info]kochka
Add to Memories
Tell A Friend
Drosme
Man nav bail doties uz priekšu, pat ja manas acis ir aizsietas.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Es gan ceru, ka rīt trakumi ap sniegu norimsies, cilvēki apradīs un es mierīgi varēšu braukt uz Jūrmalu. Vispār jau tā kaitinoši, ka tikai dienu iepriekš paziņo, ka mums jābūt dz/d pasākumā, bet nu māsai tā svinēšana arī tik tagad uz galvas uzkrita, kad visi sāka prasīties ciemos.
Vilhelmīne tagad sēž pavisam stabili, nežvāgojas vairs. Tagad tik grūtāk ir vaktēt, lai nav kaut kur piecēlusies kājās. Kad viss atrakciju parks ir novākts, lai grīdas iztīrītu/izmazgātu, tad viņa pēkšņi attopas, ka ir dīvāns, sekcija utt. pie kā var kājās celties. (kad viesistaba un guļamistaba atkal ir atrakciju parks, tad viņa gandrīz nemaz neceļas kājās)
Kad grib uz rokām, pierāpo klāt, ieķeras kājā un ceļas uz augšu. Ļoti labi zin, kur ir pups, un ķeras klāt, cenšas novilkt kreklu, kad ir izsalkusi vai grib padzerties.
Negribas piesaukt Mērfiju, bet joprojām mums ir perfektais režīms, kad bērns guļ līdz pusdeviņiem, deviņiem. (nu ok, gulēt neiet vairs astoņos, deviņos, bet tas nekas, man ir svarīgi no rītiem izgulēties)
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
Дорогие жители Грависа! В 17:41 будет минута молчания. Незнаю как в других магазинах, но в Максиме на эту минуту остановится вся работа в магазине и кассиры в том числе встанут и будут молчать. Просьба всех покупателей просто в эту минуту почтить память погибших или молча выдержать эту минуту...
А то в прошлом году устроили балаган и орали на весь магазин, почему их не обслуживают.

Tags:

ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
Atbildot kārtējo S darba zvanu, man radās ideja, ka mēs varētu strādāt kopā.
Hmmm
Agrāk tas bija viens no maniem NoGo

Tags: , ,

profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Novembris 2014
1
2345678
9101112131415