ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
kochka
[info]kochka
Add to Memories
Tell A Friend
Pastaiga
Izgāju ārā no mājas un attapos, sēžot uz soliņa kopā ar Jehovas lieciniekiem. Diskutējām par dzīves jēgu. Vienīgi žēl, ka viņu atbildes izklausījās tik saprogrammētas un paredzamas.
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
Atnāk A no veikala, P uzreiz prasa, vai ledenes nopircis.
Ierauga uz galda 4 gab. čupačupsus (pa 2 no 2 veidiem) un visa tādā neizpratnē - "a počemu mņe 3 konfeti a M 1?!
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
help vai ir taada filma Sniegbaltiites skola arii
pikaczu
[info]pikaczu
Add to Memories
Tell A Friend
dusmas uz sevi
Pati sev sabojāju sestdienu.
Stiepu, stiepu gumiju, kamēr sanāca arī sestdienā strādāt. Kaut gan varēja paspēt vēl pa nedēļu.
Kaut gan mans šībrīža iecienītākais youtūbes sprediķotājs Eriks Bergs saka, ka es neesmu slinka, bet man ir "deeper issues". https://www.youtube.com/watch?v=zdU_EVb5xsc
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Anrijs feisītī padalījās ar cita kalibra doičes mjuzik. Nākotnes Doičlands. Ar burkām. 

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Klausos ze doičes elektronik mjūzik. Man ir tikai viens noteikums (dieva priekšā) - jo vāciskāk, jo baudāmāk. 

Mūzika: Bakterielle Infektion - Cities of Glass

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Nesaprotu, kāpēc cilvēki ņirgājas par šeit minēto dzejnieku. Dzeja kā jau dzeja. Jāatzīst, neko daudz no tās nesaprotu, bet šķiet tāda pati, kā visas. Skaista mūzika (un fonā klepojoši cilvēki).
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Meklēju grupasbiedrus tādai kā mūzikas grupai *slash* sektai.

Es, saprotams, ākstos. Man ir pārāk dārks laiks priekš plebejiem un viņu mazajām vēlmītēm, gh gh gh. Taču, ja tiešām kāds būtu ieinteresēts deleģēt savu šķietami brīvo gribu, es apdomātu. Pavisam noteikti! Zvēru pie Čelsijas Manningas jaunās pežas.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
genuinely pleasant
Bēgļi nes mums visiem jaunas pieredzes. Tā pat notika norvēģu imigrācijas ministres dzīvē. The bēģlu pieredze.  Saprotams, tas viss ir mazliet izrauts no konteksta.
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
no sirds apskaužu m., kurš vakar nejauši iemaldījās šī dzejnieka* grāmatas prezentācijā. bija arī bankets, bet par mūziku gādāja dinārs stundiņš un grupa "deficīts" (sastāvoša no viena cilvēka, tā paša d.s.).

*http://www.draugiem.lv/amorvincitomnia/
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Decembris 2016
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031