ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
ena
[info]ena
Add to Memories
Tell A Friend
Es juutos kaa atraitne
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
tas prasīja trīs gadus darba
indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
/laika zoba saēsts, sena - 21. gs. pirmā puse, - anonīma manuskripta fragments/
“(..) Personības Izaugsmes Baznīca, kā vienmēr, bija stāvgrūdām pilna. Ienākuši pa viesmīlīgi augu diennakti atvērtajām durvīm, ticīgie bijībā slīdēja garām Maska, Kavasaki, Karnegija, Geitsa un Allena svētbildēm, noskūpstīja stiklu, aiz kura relikviārijā atradās mumificējies Stīva Džobsa pirksts, līdz nonāca lielajā lūgšanu zālē. “Tici sevi! Izvēlies mērķi! Sasniedz to!” – vēstīja zeltā mirdzoši burti virs altāra. (..) Sprediķis ilga piecas stundas, ar diviem kafijbreikiem un pārtraukumu netvorkingam. Kad bija iestājies klusums un izdzisis ekrāns, draudzes locekļi pārskaitīja Baznīcai pienākošos desmito tiesu no saviem startapiem, bet tie, pār kuriem bija nākusi Motivācija, ziedoja pat bitkoinu. (..)”

Tags:

dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
sāļi un sālis
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Kapzeķītes.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
Breathe slow, the moment's at hand
vakar virpstarpē nogāju lejā uz sabiedriskajiem pienākumiem kultūras namā. nēsājoties ar kastēm, pie galdiņa pamanu pazīstamu ģitāristu melnkafijojam. mūs pirms neseniem gadiem viena pazīstama cibiņa sapazīstināja, lai iepazīstinām puisi ar mūsu advokāti, kura pirms 7 gadiem mūs ar miju izvilka no 7 gadiem aiz haštagiem. (savādi iedomāties, ka vienā paralēnā realitātē tikai pēc diviem mēnešiem nāksim laukā)
– klau, tu vispā zini, ko Džoāna [vārds mānīts] sastrādājusi?
kad pievakarē ar miju apmazgājām notikušo ar graķīti meskāla, tosts abiem izspruka identisks: Jaudīga beib'bī!
pagāšruden, šķiet, lasīju centralizētajā presē, ka viņas puikam sūnas sanākušas. neko prātīgāku nevarēju izfiškot kā aizsūtīt pastulbi uzmundrinošu īsziņu. pēc dienām desmit atnāca īsa un sirsnīga pateicība.
ja viņai uzticētu noorganizēt breksitu, viņa apčurātu divus pirkstus, un helovīns notiktu noteiktajā laikā. ja vajadzētu vinnēt eirovīzijā, viņa kaut vai ar juridiskiem argumentiem savāktu sev visus tos dix points.
vienā no mūsu tikšanās reizēm man pieleca, ka viņa taču ir tas mazais skuķēns no jaunākajām klasēm skolā. tas beidzot izskaidroja savādo labvēlību, kādu viņa no pirmās dienas pret mums izrādīja.
bija tik savādi vērot, kā viņa ar putām uz lūpām grauž realitātes dzelzsbetōnu ap mums un pēc tam ar tiem pašiem zobiem maigi aiz čupra izceļ mūs drošībā. reāla Amazōne, maķ naša.
un tad viņa ņem un apmēram skukas laikā ņem un norimst. pavisam.
Jaudīga beibe bija! paņēmu tikko Bietē 0,07 armaņjaka, lai gan neesmu drošs, kā tieši tas varētu ko mānīt. mēs aizvien drošībā, puika kolōnijā, mamma zem zemes.

Wall of Voodoo
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
teja
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
šoreiz VKKF projektu iesniedzu diennakti pirms termiņa. kastītē biju viena pati
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
halal
Sēdēju kebabnīcā, ēdu jēra kebaba vīstokli, dzēru airanu, pēkšņi ienāca viens čalītis un teica, ka viņš esot musulmanis, pēc tam uzreiz sāka uzstājīgi jautāt, vai patiešām viss šeit esot halal, jo viņš jau esot bijis kebabnīcā pāri ielai, bet tur ne viss ir bijis halal.

Protams, es jau redzēju to kebabnīcu pāri ielai, uzreiz jau bija skaidrs, ka tā nav nekāda patiesa kebabnīca, tikai kaut kāds hipsteru sūds. Kad es esmu Maltā, es reizēm eju uz Millenium kebabnīcu Sliemā, kas skaitās laba, bet īstenībā man vairāk patīk Sofra kebabnīca pie Msidas baznīcas, kur arī biju šoreiz.

Jebkurā gadījumā tam čalītim parādīja halal sertifikātu, viņš pasūtīja, bet tomēr nevarēja nomierināties, atkal gāja teikt, ka viņš esot musulmanis, atkal prasīja, vai patiešām viss ir halal. Pēc tam sēdēja krēslā un knosijās. Man bija interesanti uz to skatīties, bet tad viņš paskatījās uz mani un droši vien pamanīja airanu, jo uzreiz pēc tam pieskrēja pie ledusskapja un paņēma arī sev vienu.

Ja jūs kādreiz esat Msidā, es jums arī iesaku aiziet uz Sofra kenabnīcu un pasūtīt sev jēra vīstokli un airanu.

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Septembris 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
saites