ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
fjokla
[info]fjokla
Add to Memories
Tell A Friend
es tev kādreiz parādīšu to savu draudziņu, nu, ko es lasināju, viņš runā tādā lēnīgā, bet apņēmīgā balsī, un atkārto pēdējos vārdus otrādīgi, ieštriho, tāteik, krāsas, sava vārdu krājuma robežās. sākumā viņš no tevis baidīsies un lavīsies pa maliņu, aizdomīgi lūrēs no stūriem, bet tad jau, pārliecinājies, ka tu nesmiesies, kautri nosēdīsies blakus un sāks izprašņāt. Šodien viņš bij iebraucis ciemos, pa ceļam pie zobārsta, ar viņu katru reizi, gluži kā bērnībā, mazliet jāiepazīstas no jauna, nevar jau zināt, vane, vai kāds nav pa to strēķi mainījies uz slikto pusi. Nulūk, ta viņš man riņķoja divreiz tā garām kā ēna gar konferenču zāli, tad apmeta vēl vienu lielu, aizdomu pilnu loku līdz šajā iestudētā nejaušībā gandrīz saskrējāmies pierēm virtuves, tāteikt, zonā. "Ahā, tu arī esi te, šeit esi tu arī ar kafiju. Arī izdzēru. Jau izdzēru. Es arī te esmu. Rīgā. Iešu šodien pie zobārsta, jārauj zobs man, ārā zobs pavisam.(seko elegants elkoņatbalsts pret sienu). He, a kad tad tu atkal parādīsies mūsu pusē? Tu man skolotāja esi. Esi laba skolotāja. Es jau tagad lasu, lasu burtus daudz, tikai bitīti ne, to es pazaudēju, pazaudēju bitīti."
Tā ir tāda aplikācija, kur mācās burtus.
pirms prombraukšanas noovēlēju viņam turēties kā vīram un neatbraukt pavisam bez zobiem, par ko viņš dikti smējās. Nupat atbrauca atpakaļ, ienāca pa durvīm un līksmi sauca pa visu koridori "Es atbraucu! Pavisam bez zobiem! Atbraucu, visu zobu vairs nav!... Ha! Joks!", kad prasīju vai nebij bail, viņš teica " Nē! Es jau neesmu nekāds mīkstais, nemaz nebaidījos, nekad!"
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
ir divas lietas kas jebkurā diskusijā (bet ne tikai) man momentāri izšauj drošinātājus:

1) dzērāju bērni neslimo (vazājas apkārt puspliki, noskretuši un kas viņiem kaiš?! pat iesnas nedabū). un vispār bērni izvēlas savus vecākus, ja reiz piedzimuši savējiem, značit atstrādā iepriekšējo dzīvju sūdīgo karmu. un viss tādā vēdiski iedvsemotā huiņā (skūzi), kura kā mēs zinam ne pa jokam nodarbina Kalkutas māsas Indijā (un ne tikai) jo palīdzot pārņem slimā/kroplā/mirstošā tumšās karmas daļas, kas pēc tam jāatstrādā

2) varmākas var atpazīt jau pēc skata. nu, ka ja kaimiņos kliedz bērns (tā, it kā galvu nost skrūvētu), tad aizdomas par vardarbību jāizvērtē vadoties no tā, kādu iespaidu vecāki atstājuši un tad nu attiecīgi jārīkojas vai jānerīkojas. kas man nolasās apmēram 'visi dzērāji bērnus klapē, pēc skata normālās ģimenēs vardarbības nav'

mums ir ļoti augsti vardarbības rādītāji, katru reizi kad tiešām gadās kaut kas Tāds visi kliedz ka kaimiņu vaina. bet tad kad mēs katrs pats (arī es) esam tas kaimiņš, uzreiz dziesmai cits meldiņš parādās (ko nu es, gan jau nekas traks, kas tad būtu jādara, kā es izskatīšos ne par ko traucējot policiju u.t.t. u.t.j.pr)
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
moš te kāds no manas draugu lentes grib/var uztaisīt meistarklasi krema rozītēm (no dažādiem kremiem)? G_V mammai būs lielā jubileja, ja varētu forši noformēt (nu tā pa svinīgo), bet es toč zinātu kas tur iekšā un cik lielu salūtu pēc tam gaidīt
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Kimas vārdam pa priekšu vienmēr gājusi viņas izdaudzinātā dibena slava.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
kamēr māsas lidmašīna kavējas, varu atkārtoti noskatīties mācību video.

drone-porn
flykting
[info]flykting
Add to Memories
Tell A Friend
karš & miers
kāpēc humanoīdi turpina karot? tas ir pats svarīgākais jautājums. pārējais principā ir huiņa. bet konkrēti latvieši par šo svarīgo jautājumu izvairās domāt, jo latvistānā nu jau labu laiku ir miers.

kas gan var ļoti ātri mainīties.

tāpēc - panāksim karu pārtraukšanu, biedri, un darīsim to pēc iespējas ātrāk!
flykting
[info]flykting
Add to Memories
Tell A Friend
blādž
joprojām nav alus
fjokla
[info]fjokla
Add to Memories
Tell A Friend
ōboi
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
kas te runāja, ka nav mums nekāda bodīšeiminga? man jāsit sev pa pirkstiem lai neuzrakstītu neko, jo tur tādi komentāri, kas mani aizskar (būsim reāli, man nepatika šodien vakcinēt sīčus, tas bija grūti un raudulīgi, mani šobrīd aizskar gandrīz viss)
neraate
[info]neraate
Add to Memories
Tell A Friend
šodien esmu pūķumāte. turiet īkšķus lai neaizeju astrālā
bet skuķi vismaz pa mēnesi normāli pieņēmušies. tasir pieņēmušies tomēr ar visu burbuļu laišanu karotē
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Aprīlis 2017
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
saites