ieraksti iesaistītie iearhivētie par Iepriekšējais Iepriekšējais
Members
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
9.1/10
Bos Wars.
[info]zuzanna
Add to Memories
Tell A Friend
Jauna muļķu ķeršana
Īstenībā gan jau ne tik jauna, bet nu - zvana no kaut kāda Vācijas numura un aziāts (indietis visticamāk) saka: "Te jums no Windows zvana. Mēs esam pamanījuši, ka jūsu datorā baigi daudz mēslu (jūs ejat apšaubāmās vietnēs, lol), kas bojā cieto disku un apdraud datora drošību visā visumā. Tagad es jums pateikšu, kas jādara, lai no visas herņas atbrīvotos. Ok, madam?"
Pat ja es ticētu, ka Windows rūp datora drošība un labklājība, bet nu nē tomēr, es zinu, ka viņi man nezvanītu on their own expense, lol.
Diez ko tieši es būtu uzinstellējusi, ja būtu ļāvusies šai izklaidei?
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
yrs
Laiks piegādāt kādu humanitāro palīdzību.
ninona
[info]ninona
Add to Memories
Tell A Friend
P tikko pamodusies uzreiz prasīja M un sarūgtinājumā, ka viņa ir skolā nevis mājās gauži raudāja.

Rotaļlaukumā draugi arī nav, pat nedraugi nav, jo visi BD. Par to vēl viena bēda.

Trešā bēda, ka netiekam pēc velo, jo A nejauši paņēmis pagraba atslēgas līdzi.

Tad nu vienas sēžam un saulē cepam smilšukūkas.
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
no paziņojuma presei: Grāmatas "Ivars Poikāns. Laikam nav nekādas nozīmes" atvēršana pārcelta uz 10. septembri.
yeux_glauques
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
#enough blood to drown this town
LETA: 1,000 military units arrive in Latvia to participate in joint military exercise. aizdomājos, a kur viņi vispār tusē? viņiem brīvsoli dod? nav redzēts pagaidām reigā neviens ārzemju karavīrs (jāatzīst, pēdējā laikā esmu apaugusi ar mājsēdēšanas zirnekļtīkliem un nekur īpaši dzert neeju). būtu taču pat mazliet romantiski, vecrīga tāda kā jokohama piecdesmitajos, pilns ar gi joe, kuri copē vietējās meitenes un kaujas bāros.
samta
[info]samta
Add to Memories
Tell A Friend
man liekas, ka no septembra beigām es sev beidzot ļaušu pārtikt tikai no šokolādes kūkām, medus kūkām, šerbertiem, augļu pīrāgiem (ar biezo putukrējumkārtu pa vidu), atkal zefīriem un cepumiem ar ievārījuma pildījumu. varbūt, varbūt vēl pa vidu apēdīšu kādu nedaudz etiķainu svaigdārzeņu salātu porciju, bet viss pārējais būs tikai cukurs.

Tags:

[info]citronz
Add to Memories
Tell A Friend
Beidzot atsāku braukt ar riteni uz darbu! :)

Rīti jau diezgan auksti, plānajās biksēs nosala stilbi, būs jāvelk kas biezāks.
Cimdi gan vēl īsie un bandana plānā, bet drīz jau prasīsies garie cimdi un cepure- tomēr braucot ir aukstāk kā vienkārši ejot vai skrienot- pirksti salst ātrāk.

Pilnīgi cita garša dienai, kad var izvēdināt galvu, nevis spaidīties piebāztā sabiedriskajā.

Tags: ,

[info]zuzanna
Add to Memories
Tell A Friend
Kā cīnīties ar vientulību
Vakar pēc svētdienas neierasti nopietnā treniņa nekas nesāpēja. Bet šorīt gan :)
Tas gan mani vakar nekavēja pēc darba aiziet uz vienu comedy show viena meetup ietvaros. Dublina ir visvientuļākā pilsēta, kurā esmu dzīvojusi. Un te cilvēki grupējas un tiekas iekš meetups. www.meetups.com
Un tikšanās tematikas ir no vienkāršas iedzeršanas pirmdienā (vai jebkurā nedēļas dienā) pēc darba līdz boot camp Fēnikss parkā, no skriešanas gar jūru līdz spoku medīšanai, no filmu/komēdijšovu/izstāžu apmeklēšanai grupās līdz pašpalīdzības grupām for attractive men/ business startups/ programmētājiem. Un vēl un vēl un vēl. Albānis, piemēram, vada photo walk meetup, kur cilvēki ar kamerām dodas kopīgi fotogrāfēt vai nu konkrētu pilsētas daļu vai kādu pasākumu, pēc tam komentē cits cita fotogrāfijas.
Īsi sakot - daudzas tās tikšanās ir ar tādu saturu, kas piestāvētu draugu grupai, ar to atšķirību, ka tie nav draugi, bet ir potenciāls draudzībām.
Vakar iepazinos ar malaizieti Ying,kura jau 18 gadus dzīvo Īrijā. Un Stephane no Tulūzas, kuram bija ļoti laba angļu valoda - drīz gan jau es būšu pieradusi, ka francūži arī var iemācīties citu valodu, bet pagaidām es vēl piezīmēju tādu niansi.
Izsmējos līdz krampjiem vaigos, izdzēru 2 pintis un tad viens laimīgs īrs James, kurš nedēļas nogalē esot gulējis tikai 5 stundas (jo laikam bijis festivālā), džentlmeniskā manierē mani pavadīja līdz vilcienam.
Labi iesākusies darba nedēļa :)
liljabrik
[info]liljabrik
Add to Memories
Tell A Friend
Gribas daudz ēst, bet labā veidā
profile
Piezīmes tulkošanas procesā
User: [info]iztulko
Name: Piezīmes tulkošanas procesā
arhīvs
Back Augusts 2014
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
saites