Blow your mind away!

Jul. 12., 2015 | 09:37 pm

The Music
Tags:

Link | piemet pagali! {2} re, kā smuki deg! | Add to Memories


pēdējo reizi par "vasaru", mjau

Jul. 10., 2015 | 05:48 pm
ēterā: Jamie N Commons - The Preacher

Es šodien pie kleitas uzvilku zeķbikses. Zeķbikses jūlijā. Un atdzesēta baltvīna vietā tiks dzerts viskijs (bet otrs izvēlējās karstu balzāmu, crazy shit).

Un vēl es šodien spontāni kritu apgrēcībā un, pussycat savaldzināta, (tikai nevienam nestāstiet, tikai nenosodiet, ja) iegādājos šādas )

Link | piemet pagali! {19} re, kā smuki deg! | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 8., 2015 | 05:28 pm
ēterā: The White Birch - Your Spain

"Dusmu dabiskais nolūks ir saglabāt kārtību sabiedrībā. Dziļš sašutums par to, ka kāds ir apzagts, piekauts vai kādam citādi nodarīts pāri, mudina cilvēkus rīkoties, lai novērstu šādus smagus pārkāpumus nākotnē. Bez dusmām mēs gan spētu sevi pienācīgi aizstāvēt, taču, visticamāk, nepūlētos aizsargāt kādu citu. Dusmas ir emocija, ko izraisa netaisnība pret pašu vai citu."
/Ā.Dž.Tverskis/

Link | piemet pagali! | Add to Memories


Freudian s(l)ip :))

Jul. 8., 2015 | 10:35 am

Freudian s(l)ip )
Tags:

Link | piemet pagali! {2} re, kā smuki deg! | Add to Memories


Vatas, Pittas, Kaphas, saturieties!

Jul. 7., 2015 | 09:52 am

LU Ājurvēdas profesionālās pilnveides izglītības programma

Link | piemet pagali! {9} re, kā smuki deg! | Add to Memories


eyes wide shut

Jul. 1., 2015 | 03:25 am
ēterā: kaijas

Ārā aptrakušas kaijas un aptrakuši Rajona īpatņi. Bļaustās i vieni, i otri. Miegs nevienā acī. Šādā vasaras naktī, neņemot vērā, ka ir darbadiena, būtu jānododas vīnam, dejām un sarunām par Būtisko. Iespējams, pat par Skaisto. Tas būtu hrestomātiski pareizi, bet negribas. Tā vietā es guļu atvērtām acīm, klausos klusumu sevī un klaigas Rajonā. Virs skursteņiem iet pelēki, dūmakaini mākoņi.

Nodzisa gaismas. Gaidām sauli un jaunu dienu. Ir 1.jūlijs.

Link | piemet pagali! {5} re, kā smuki deg! | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jun. 28., 2015 | 10:11 pm

Sapisti cilvēki, sapistas dzīves. True Detective 2 būs labs.

Nick Cave & Warren Ellis - All The Gold In California
Tags:

Link | piemet pagali! {7} re, kā smuki deg! | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jun. 28., 2015 | 06:01 am

Nezinu, kā tas ir iespējams, bet es nogulēju 12 stundas. No sešiem līdz sešiem. Labrīt.

Link | piemet pagali! {1} re, kā smuki deg! | Add to Memories


Laura Palmer IRL

Jun. 12., 2015 | 12:02 pm

Mums ir studente Laura Palmer!

How cool and creepy is that??!! :))

Link | piemet pagali! {2} re, kā smuki deg! | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jun. 4., 2015 | 01:35 am

Ir 1:35 un es ēdu. Siermaizi. Jo es nē, bet kunģītis gan mans attapās, ka pēdējo reizi pie kaut kā ir ticis otrdien. Aizmirsu.
Ja jūs zinātu, cik Mana Siermaize ir garšīga, jūs arī tādu gribētu.
Jūs pat droši varat man vēlēt "lai iet labumā!". Ies. Ies, ies.

Šajā sakarā nesen kāda mana tuva radiniece aizgādnieciski un ironiski vienlaikus teica: "Bļanniņ, Tev taču jāprecas. Jo Tu pati par sevi nerūpējies".
Nu, a ko darīt? Toties es varu but itin rūpīga un aizgādnieciska pret citiem, tai skaitā uzmanīt, vai viņi ir paēduši.

Lai jūs nepadomātu, ka es tā vienkārši brutāli ņemu un naktī riju, varu atklāt, ka paralēli ēdienam es niekojos arī ar lasīšanu.

Link | piemet pagali! {17} re, kā smuki deg! | Add to Memories