virginia_records ([info]virginia_rabbit) rakstīja,
@ 2019-07-07 20:35:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:dzīvoklis, ikea, mājas, plaukti, sūdi, vremjanka

pielikām vēl dažus ikea pribambasus. garo nažu magnētu, stienīti "Kungs...", uz kura sakārt krūzes uz āķīšiem. sēžam telpā un baudām lietas. ēdām vakariņas no 4 šķīvjiem, nevis pa kārtai 1 bļodiņā, kuru nav ērti mazgāt. Eižens teica "vakariņas kā pilī". nu labi, tas tā.
bet es atcerējos, ka mums Zoļikā kaimiņu radiem bija "vremjanka". Māja blakus mājai, kas vairs neskaitās māja, un tāpēc mēs tur varam spēlēt mājās. Tur bija mēbeles, kamīns, mežacūkas āda, ragi, viss īstajā izmērā. mēs stāvējām uz kamīna malas un sacentāmies, kura varēs tālāk izčurāt laukā pa logu.

pērkam plauktus, kuros salikt sūdus. esam ļoti tālu no tā, lai pirktu sūdus, kurus likt plauktos.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]polija
2019-07-07 22:19 (saite)
regulāra pārvākšanas no vienas puses ir laba lieta. Ir reāli mazāk sūdu, jo nu tak nestiepsi visādus hlamusno vienas mājvietas uz otru. Ar lidmašīnu, piemēram (ja pārvācas uz citu valsti). Un tad vācas atpakaļ..
Nu man jau ir 10 gadi vienās mājās un šķiet, ka vēl ar bēnru komplektā esmu konkrēti apaugusi ar sūdiem, bet jaunus plauktus vairs nav kur likt. Jātīra vien saturs laukā no vecajiem :D

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?