(k)Vii!'s friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Wednesday, December 7th, 2022


prtg

1:45p
Astoņmārtiņspēks

(1 comment | ir ko piebilst)

sramgni

12:30p
nm

Nakts mežā.

(ir ko piebilst)

au

11:33a
vakar sapotējām bērnus pret a hepatītu un trakumsērgu. Ūpis saka, ka pret trakumsētu, jo tā esot smieklīgāk.

(bet nu - es saprotu, ka es esmu kaut kāds izlecējs un tirliņš, kurš visu grib par brīvu, bet šīs potes (kas vēl nav visas) jau vakar katram izmaksāja gandrīz 50eur. bērni drīkst ceļot, un viņi taču drīkst būt aizsargāti, vai ne tā, valsts?)

(11 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, December 6th, 2022


prtg

11:54p
IO (2019)

(ir ko piebilst)

prtg

10:33p
How It Ends (2018)

(ir ko piebilst)

prtg

2:41p
Ir jānāk klajā biežāk

(ir ko piebilst)

prtg

12:01a
Festivāls "Prosas lasījumi"

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, December 5th, 2022


prtg

9:43p
TV Rain - marš pie Dombura uz šovu!

(3 comments | ir ko piebilst)

prtg

6:55p
Lūk, mums jauna, nepārbaudāma, tātad potenciāli iedarbīga sazvērestības teorija.
Krievijas Federācijā, vietās, kur ir vāja kontrole pār kodolatkritumiem, savairojas pret radiāciju rezistentas, pelējumam līdzīgas sēnes un pamazām izplatās valsts teritorijā. To sporas ar laiku ieelpo vairums iedzīvotāju. Sēnes smadzenēs, arī tajās, kas zarnu traktā, kļūst par neuzkrītošiem, mierīgi veģetējošiem, varbūt pat simbiotiskiem aģentiem. Veicinot, piemēram, organisma noturību pret stipro alkoholu un aukstumu, iedvešot niknumu un skaudību pret visu svešo, tādējādi sargājot smadzenes no kaitniecisku, brīvdomīgu ideju attīstīšanās.
Sēnes, līdzīgi kā vīrusi, neizskaidrota evolucionārā kolektīvā saprāta vadītas, ar laiku sāk ietekmēt savu saimnieku domāšanu virzienā, ka varbūt kodolkarš nemaz nebūtu slikti. Jo ikdienā ciešanu jau tā ir pār mēru, tā ka nonākt debesīs būtu zināms atvieglojums. Tomēr "parastos" cilvēkus sēnēm ir grūti līdz galam pārliecināt. Galu galā daudzi vēl atceras skolā mācītās baismas par Hirošimu un Nagasaki, un daudziem starp mirušajiem radiniekiem ir arī kāds Černobiļas glābējs, kurš pirms nāves ilgi mocījās ar vairogdziedzera vēzi.
Toties pie varas esošajiem nav mentālas pašaizsardzības instinkta. Jo vara dod privilēģijas justies pār mēru droši, tas apreibina un liedz domāt kritiskāk. Tikums reflektēt par savu domu saturu ātri tiek atmests kā nevajadzīgs. Atšķirībā no "parastajiem', varas (un sēņu) izredzētie var un tiem pat ir vēlams teikt, kas vien ienāk prātā, un, jo trakāk ienāk, jo labāk iznāk.
Tad nu šo specifisko sēņu kolektīvais intelekts, neatlaidīgi strādā ar savu ietekmi, lai pēc iespējas palielinātu kodolkonflikta iespējamību. Jo evolucionāri tas nozīmētu viņu rezistīvās pasugas izplatīšanos un dominanci visā Ziemeļu puslodē uz kādiem pārsimts nākamajiem gadiem. Racionāla perspektīva. Tāpēc visi, kam pret to ir iebildumi, ir jānosauc par rezistīvajām sēnēm naidīgu sēņu pasugu aģentiem. Vai es tāds esmu? Varbūt. Mums taču ar kodolatkritumiem tā pašvaki, bet dažādu miermīlīgu sēņu - cik uziet.
Ja kādreiz rodas doma līdzfinansēt pret radiāciju rezistīvu sēņu detektora humanoīdos izstrādi, pārbaudiet, vai tajā brīdī gadījumā neesat ticis pie varas grožiem. Un vislabāk - nepretojieties un nekavējieties - varbūt izglābsiet pasauli, kādu to pazīstam šobrīd.

(12 comments | ir ko piebilst)

prtg

5:41p
Tā nu tas ir ar to darba dienas garumu - griez kā gribi, īsāka nepaliek.

(ir ko piebilst)

n_komentari

[ extranjero ]
7:20a
PSKUS saglabā visus noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un aicina pacientus veikt pamata vai balasta vakcināciju.

(1 comment | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

12:34a

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, December 4th, 2022


honeybee

11:38p
Jāpiefiksē mirklis, kurā bērns man pajautā, vai es esmu laimīga, un es nedomājot atbildu "jā"

(ir ko piebilst)

ena

9:58p
Ethan P. Flynn - Enough Is Enough (Audio)

https://www.youtube.com/watch?v=Lj9j7PP8j-0

(ir ko piebilst)

virginia_rabbit

2:14p
tikmēr kaut kur kolkā


(1 comment | ir ko piebilst)

prtg

1:25a
Sand Storm (2016)

(ir ko piebilst)

Saturday, December 3rd, 2022


honeybee

6:27p
Šodienas labais darbiņš: izskaidroju 70-80 gadus jauniem cilvēkiem pimpīškrustiņu tā, ka viņi saprata un nīgri noburkšķēja "jā, nu mums jau parāda tikai to vienu un neko nepaskaidro, bet skaidrs, ka izstādē var saprast" :)

(5 comments | ir ko piebilst)

jim

5:36p
sarunas jūtūbes komentāros

Is Tolkien's Middle Earth supposed to be our world?

-Of course it is. Exhibit A is that Elrond lives to become agent Smith.

(1 comment | ir ko piebilst)

prtg

3:40p
Saturday is the hansei day

(ir ko piebilst)

lennay

3:32p
Trauksmes zvans

Man ir vēss pieskāriens. Tas ir mans galvenais raksturlielums; tas, kas mani definē. Kādam visa būtība ir tautībā, citam mātišķumā, vēl kādam sasniegumos, man - vēsā pieskārienā. Tāpēc toreiz mans sauciens patiesībā reizē bija arī atsauciens - atbalss ieplakā, kur tā atlec no klintīm atkal un atkal un skan un skan jau sazin cik ilgi, un nav zināms, no kurienes tas izskanēja pirmoreiz. Tāpēc es mūžam - lai vai cik akla tumsa un es pati vārga - sataustīšu diedziņu un kaut rāpus tam sekošu pielikt vēsu roku tur, kur kaist neremdināmas alkas pēc visa un nekā.

Lūk viss X faktors. Lūk patents. Tas nekas, ja jums nav vēsa pieskāriena. Varbūt jums to īsti nevajag, varbūt vajag, bet kaut kā tā kā trūkst vai ir par daudz. Varbūt jūs, piemēram, slīkstat acu krāsā un jums ir diezgan vienaldzīgas rokas un to temperatūra, bet komplekts jāņem tāds kāds ir. Varbūt jūsu "Baložu Pilnu Pagalmu" dziesma ir albuma "Skaties!" absolūti satriecošā tituldziesma, nevis trauksmainā "Apskauj mani". Ir taču 21. gadsimts. Radiet vēso pieskārienu mākslīgi. Sintezējiet, sekvencējiet, kalibrējiet. Iemontējiet alku sensoru, uzregulējiet to konkrētā alku veida uztveršanai, pieregulējiet pieskāriena intensitāti un temperatūru. Ielieciet plūdlīniju futrālī ar mirgojošām LED lampiņām. Ražojiet un vēsi pieskarieties uz nebēdu.

(ir ko piebilst)

honeybee

12:47p
Prozists: Mīlestība kā risinājums problēmām mani šausmīgi kretinē.
Es: <3

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, December 2nd, 2022


shelly

11:46p
Spriežot pēc tā, cik ārprātīgi man neveicas ar Solitaire, man vajadzētu būt grandioziem panākumiem mīlā.
Bet baidos, ka patiesībā es vienkārši esmu neticami neuzmanīga un palaižu visas mirklīgās iespējas vējā.

(1 comment | ir ko piebilst)

prtg

10:01p
Tā sabēdājos par Haraldu Sīmani, ka piedega mandeles

(3 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ aai ]
4:57p
Tablete

Ahoi.
Kāds ir labākais veids, kā kādam atdādvināt teju nelietotu Lenovo planšeti?
https://www.laptopsdirect.co.uk/lenovo-tab-e10-tb-x104l-msm8909-2gb-16gb-4g-10.1-inch-tablet-za4c0008gb/version.asp

Ir burtiski pāris reizes apčamdīts pirms gada vai vairāk, reizes 2 vai 3 pa 10min palietots, un viss.
Ir pat vēl oriģinālā kastes, lādētājs.
Perfektā stāvoklī - vien tie parametri pie 2022 nav tādi, lai kko jaudīgu darīt utt.

Gribētu, lai tiek kādam konkrēti un kur to patiesi vajag, nevis anonīmi atdot kādai organizācijai

(5 comments | ir ko piebilst)

n_komentari

[ zazis ]
5:02p
to viegli var redzēt iztēlē, kad aizver acis un sāk sapņot

(3 comments | ir ko piebilst)

honeybee

4:05p
Kaut kāda tāda sajūta, ka tikai vēl vairāk sarežģījot visu to mudžekli sevī iekšā, es varu izdarīt tā, lai āriņā viss ir skaisti; kaut kāda otrādā entropija

(ir ko piebilst)

Thursday, December 1st, 2022


pajautaa

[ hurray ]
1:35p
Kaķu barība

Kur ir palikusi Purina Sensitive kaķu barība (lielajos pārtikas veikalos neatrodu)? Vai kāds nav manījis, kur var nopirkt?

(2 comments | ir ko piebilst)

sramgni

11:00a
ĪM

Šis ir Īlons Masks.

(2 comments | ir ko piebilst)

prtg

12:58a
Ja man būtu jāiedod kādam produktam balva par labuma un cenas attiecību, tad es to piešķirtu šim Latvijas produktam. Tam nav zaļās karotītes emblēmas, nedz arī CE un ISO sertifikātu. To nereklamē soctīklos, nereklamē vispār. Bet tā sastāvā ir kumelītes un kliņģerītes ziedi, ugunspuķes, kaķumētras, vērmeles, asinszāles, kosas un pelašķa laksti, piparmētras lapas, ķimenes augļi un arī auzas. Engures TOP veikalā tas necilā kartona iepakojumā novietots blakus lepnām un izturīgām ārzemju tēju bundžām. Apleju un ļauju tam ievilkties, un tad pa taisno pie sietiņa strauji ievelku sevī tā karsto aromātu. Bagātīgā smaržu buķete gandrīz vai apdullina, jo ir akurāt kā karstai, slapji izsutinātai pirtsslotai, ko uz brīdi pieliek pie svelošajiem akmeņiem, lai pēc tam, tā, maigi piespiesta, sniegtu īslaicīgu atvieglojumu uz lāviņas guļošā mugurai un krustiem. Pat bagātināta ar karoti medus šī tēja aizvien ir rūgta un dziedinoša ar vēdera un dvēseles kaitēm sirgstošajiem. 1.70 EUR, neto masa 30g. Ražots Zs 'Dunduri', Korģene, Salacgrīvas pagasts. Meklē kaut ar uguni Rietumeiropas aptiekās - viss velti, tabletes vien.

(8 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, November 30th, 2022


honeybee

7:54p
For the beauty
Give me something please
For it's the beauty
That's killing me

I can't trust it anymore
Or rely on its truth
It pulls me right to it
Then makes a show of its abuse
 


current music: Tindersticks - For the Beauty

(ir ko piebilst)

alefs

7:29p
Šodien svarīga tikšanās, nevajadzētu nokavēt. Vajadzētu doties tā, ar rezervīti, lai bez lieka stresa. Tādēļ pieceļos jau pusotru stundu pirms izvēlētā izbraukšanas laika, lai būtu drošs, ka būs gana daudz laika izkasīties no mājas. Gandrīz gatavs dienai jūtos esmu jau pēc minūtēm 40, tāpēc nospriežu, ka pārējo laiku būtu lietderīgi pavadīt, lasot rīta ziņas un kārtojot zeķes. Aizlasos un aizskatos, tāpēc laikā, kurā plānots iziet no dzīvokļa, attopos, ka vēl tak zobi jāmazgā, žakete jāizvēlas, kurpes jānospodrina. Nonācis līdz mašīnai, attopos, ka ir taču ziema, mašīna apsnigusi, un atsniegošanas procedūru savos laika patēriņa aprēķinos neesmu iekļāvis. Pa rīta sastrēgumiem stumdos stresā un galamērķi sasniedzu tik tikko laikā.

Kas man vainas?

(2 comments | ir ko piebilst)

n_komentari

[ gnidrologs ]
6:32p
Nē, tieši jūs, kārtējie komunistu sūdi, esat margināļi. Nekas nesanāks. Never forget, never again.

(ir ko piebilst)

ena

4:36p
On my knees i think clearer

(ir ko piebilst)

hurt

11:54a
"kApĒc Tu NeSvInI ZsV...???" Kāpēc svinēt? Redzku lieliskais sensitīvais raidījums "Ko neteikt" veido veselu sēriju par šo tēmu itkā tā būtu kaut kāda minoritātiska slimība - nesvinēt zsv.

(ir ko piebilst)

pajautaa

[ aai ]
11:29a
Sviests kaut kāds jeb ar ko sviests atšķiras no sviesta?

Ahoi,

Redzot, ka 200g sviesta paciņas cena veikalos uzkāpusi jau virs 3 ērām, es kkā aizdomājos, kā un vai atšķiras dažādu ražotāju sviesti?
Te domājot tieši par LV ražotājiem un to fasēto bezpiedevu (sāls, trifeles utt) 200g/180g/175g piedāvājumu, kas nopērkams lielveikalos.
Man sviesta gadījumā ļoti izteikti darbojas atlaides un tad iepērku vairāk, lai ir ilgākam laikam + saldētava, un man tad nav svarīgi, vai tas Baltais, Valmieras, Lazdonas, Smiltenes vai Cesvaines.

(21 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ zivs ]
8:57a
Kādi servisi (paņēmieni) darbojas, lai UK only pirkumu pārsūtītu uz LV?

(2 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

1:18a
The rest of the day was quite easy.
I did all the jobs on my list
And enjoyed them and had some time over.
I love you. I’m glad I exist.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, November 29th, 2022


mufs

11:53p
Gribēju iet laicīgi godīgi gulēt, bet kaķim atkal sūdīgi, vēma un piedirsa stūri

Ielēju viņam zemādā ārpuskārtas ri-lac un sev vēl vīnu

(1 comment | ir ko piebilst)

prtg

8:21p
Ok, medikopteru mums, protams, vajag tai zelta stundai - ekonomēto riepu, nekaisīto ceļu un dzērājšoferu upuru un to donororgānu ātrākai pārvešanai. Bet vairāk par to vajag vismaz vienu papildus joslu visām divpretējjoslu šosejām un pretējos braukšanas virzienus atdalošu barjeru. Ja nē, tad pieļaujam iespēju, ka pēdējais latvietis var nosisties kaut kur pa ceļam no Zilupes uz lidostu Rīga. Jā, vismaz gaisma tajā paliks nenodzēsta, kā mēms simbols pār mēru taupīga muļķa pēdējai cerībai.

(1 comment | ir ko piebilst)

pajautaa

[ p_petersons ]
7:32p
Labs portretu fotogrāfs

Sveiki! Iesakiet portretu fotogrāfu, kas mācētu apieties ar nefotogēnisku, nepašpārliecinātu cilvēku un dabūt normālas, glaimojošas, bet reālistiskas bildes. Relatīvi "oficiālas", kuras var vienkārši iebāzt visās vietās, kur prasa savu seju rādīt.

(4 comments | ir ko piebilst)

prtg

2:55p
valstslietas

VARAM "RAM" daļu būtu loģiski pievienot Aizsardzības ministrijai, jo reģioni, šķiet, turpmāk attīstīsies galvenokārt uz aizsardzības budžeta rēķina. Sanāktu skaists un uz rezultātu (nevis iespējamību) vērsts nosaukums - ARAM.
Bet VARAM "Vides aizsardzības" daļu pārsaukt par Klimata un Ilgtspējas un apvienot ar Zemkopības ministriju, lai par pretrunām turpmāk plūcas resora iekšienē. Saīsinājums arī sanāktu cerīgi daiļskanīgs - KLIZM.

(2 comments | ir ko piebilst)

ena

1:02p
Es gribu dziivi kuraa ir diendusas

(3 comments | ir ko piebilst)

hurt

11:00a
Dzīvokļu īres fb komūnās es esmu tikai lai kritizētu interjera dizainus.

(ir ko piebilst)

Monday, November 28th, 2022


prtg

10:21p
The Blue Lagoon (1980)

(ir ko piebilst)

teja

6:09p
es negribu tajā pārāk iedziļināties, tikai pasakiet, vai tas Elona Maska naktsskapītis ir 4 realz? man pasaule arvien vairāk sāk atgādināt filmas par Ostinu Pauersu.

(6 comments | ir ko piebilst)

ena

5:04p
Vai es veel varu? es varu

(1 comment | ir ko piebilst)

n_komentari

[ zazis ]
4:01p
izrādās kristieši ir piesavinājušies arī plus zīmi. kas tālāk?

(3 comments | ir ko piebilst)

prtg

1:59p
No Amazones vergturiem pasūtīju elegantus alumīnija koferīšus

(2 comments | ir ko piebilst)

au

10:28a
vēl ir viens interesants apstāklis - mūsu ģimenes locekļu skaits un ceļošana.
viesnīcas ir divvietīgas vai četrvietīgas, vilcienu kupejas - divietīgas, tuktukos ērti braukt četriem.

bet mēs esam pieci.

es jau nevaru sagaidīt to ņiguņegu kaut kādā vjetnamas stacijā, kad (noteikti) viens skries uz vienu, otrs uz otru un trešais uz trešo pusi.

(3 comments | ir ko piebilst)

au

10:24a
kāpēc primāri ir sūdzēties un dusmoties. tāda sajūta, ka visu laiku līdzcilvēki meklē un atrod ārējo vainīgo, dusmojas. ne tikai valdība vainīga, bet, lūdzu, rimi cenas pacēlis, maita tāds, citur ir labāk! un kāpēc ir svarīgi šo teikt, domāt, runāt, rakstīt, ja varētu vienkārši neiet uz to dārgo veikalu un miers. bet nē, vajag taču ar pompu. vajag dusmīgi.

es te tādas maziskas lietas pierakstīju, bet nu sakāpa.

(7 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system