only after dark ([info]tvarj) rakstīja,
@ 2019-09-10 10:59:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
jauns cibas seriāls
ja nu jūs šādas lietas uzmundrina - ieseku piedžoinot cibiņam piecis, jo viņa dzīvē kā lapa zāļu tējiņā vai kā poga krekliņā pilnīgi likumsakarīgi ir uzradies Viktoronkuls ar padomiem. visiem tādu padomedevēju!

http://klab.lv/users/piecis/19347.html?mode=reply

Mēģināšu sākt jaunu seriālu: "Viktoronkuļa noderīgie padomi". Pirmā sērija.

Zāle gara, apmēram no ceļa līdz pleciem, tāpēc atmetu ar roku domai, ka varētu tikt cauri ar auklu, pārgāju uz trīsstūri. Nezinātājiem - tāds riktīgs dzelzs klucis ar asām malām. Viktoronkuls vēro manu ņemšanos, piepalīdz pārcelt uz zemes esošos vadus, komentē zāles biezumu utt. Es tik pļauju. Hujakš, trīsstūris pret kaut ko atsitas. 15 cm metāla gabals izlīdis no zemes. Labi, appļauju apkārt, atvēzējos - hujakš, atkal blieziens. Vēl viens metāla miets. Pļauju uzmanīgāk, bet pēc pāris minūtēm vēl viens pamatīgs atsitiens ar milzu dzirkstelēm kā no metināmā aparāta. Paskatos uz nabaga trīsstūri un secinu, ka viens spārns ir saliekts. Neko, ņemu nost, nostiprinu, ar āmuru taisnoju. Nav jau tā, ka būtu vienkārši daudz maz to piedzīt pēc pareizā izliekuma.

Viktoronkuls uzmanīgi vēro manu taisnošanas darbošanos un sniedz savu dzīvesgudro padomu: "Zini, mums tur pļavā ir metāla mieti sasprausti."


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]zin
2019-09-10 11:54 (saite)
:D sasmējos balsī

(Atbildēt uz šo)


[info]missalise
2019-09-10 15:12 (saite)
Lieliski! :D Šādu stāstu dēļ es mīlu cibu. :D

(Atbildēt uz šo)


[info]piecis
2019-09-11 07:20 (saite)
Paldies! Viktoronkuls to novērtē!

(Atbildēt uz šo)


[info]ululate
2019-09-11 09:28 (saite)
nesaistīti - tu kkad rakstīji, ka interesē iespējas IT jomā :) accenture atkal organizē kursus sievietēm, tagad tieši iespēja pieteikties:
https://shegoestech.lv

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]tvarj
2019-09-11 09:51 (saite)
paldies, noteikti apskatīšos!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?