ululate's Journal

Recent Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

2nd August 2017

9:19am: protams, jāmēģina tikt līdz maratonam pēc visiem šiem neskaitāmajiem staminas treniņiem, bet ocr! vakar skrējām pa rumbulas džungļiem, pa dubļiem līdz viduklim, augšā lejā pa kalniņiem, visu skrējienu uz maiņām bija jānes līdzi mašīnas riepa, žļurkstoši grāvji, kuros aug mežonīgas piparmētras, aaarrrghhhh, lieliski pavadīts vakars un viss ķermenis vienmērīgi sāp, nē, es mānos, visvairāk sāp celis, ar kuru iebraucu kkādās toksiskās nātrēs

pēc tam peldējāmies saulrieta gaismā

29th June 2017

3:30pm: I'm the skytender at KlingenBerlin

21st June 2017

11:41am: astrālā stacija

20th June 2017

9:25am: I'm a strong confident woman
hahā, izrādās, ka savā grupā no 20 dalībniecēm drosmes skrējienu noskrēju kā piektā, tas mani šausmīgi iepriecina. es biju pārliecināta, ka kuļos pa beigu galu kā vienmēr šajā dzīvē. būtu tikai mazliet sev ticējusi un noskrējusi par nieka 2 minūtēm ātrāk, būtu trešā. tik grūtā distancē! līdz septembrim jāiemācās ātrāk lekt pāri sienai. tagad iegūtie zilumi man patīk vēl vairāk.

21st April 2017

11:06am: Vai šorīt esi jau stājies kaķu komisijas priekšā? Kāds bija vērtējums?

14th April 2017

10:16pm: vai rītdien mēs varēsim teikt, ka lieldienas ir rītdien?
10:19am: zeķes no svečturiem

11th April 2017

3:06pm: kāpēc visur pilsētā un veikalos nav milzīgi plakāti ar tekstu 'protams, ka tu mirsti, bet ne šajā mirklī, nomierinies'

citādi jūtos kā palle viens pats pasaulē, pat blakus ejošs cilvēks šķiet gaismas gadu attālumā un asfalts skalojas ap kājām kā jūra
12:13pm: simts gadus nebiju bankā bijusi, sweds laikam domā, ka ir baigā hipsteru banka, filiāle-kafejnīca, viss baltā plastmasā, kokā un metālā

4th April 2017

4:11pm: man šodien paliek 35, tas ir drausmīgi.
tepat cibā izlasīju putnu kameru ieteikumu. tā nu visu dienu ik pa laikam iegrimstu vērošanā. atnāca undīne no skolas, es viņai rādu - rekur tagad ligzda tukša, bet noteikti kāds atlidos. viņa man saka - bet mammīt, tur taču var patīt uz atpakaļu un paskatīties uz pašiem putniem! tā arī ir. 

melnais stārķis atlidoja drausmīgi aizelsies, iekrita ligzdā un gārdza. šobrīd abi zivjērgļi ir atnākuši mājās. pa dienu viens no viņiem atlidoja ar zivi ķetnā, brīdi pasēdēja ligzdā, tad aizlidoja darīšanās, zivi paņemot līdzi, vēlāk atkal atlidoja ar to pašu zivi nagos. 

kad man galīgi apriebjas dzenāt burtiņus (tas ir visu laiku, haha), es skatos uz putnu onlainā un mēģinu viņu ietekmēt, attāli mēģinu pārņemt putna ķermeni, iztēlojoties, ka es šajā brīdī nevis tupa sēžu pie datora, bet esmu konkrētais putns. jāsaka, ka ūpis tiešām uz brīdi pamodās, kad mēģināju viņu uzhakot, un zivjērglis arī palika nemierīgs, pienāca pie kameras un ilgi blenza man pretī ar savu dzelteno aci. bet tas jau viss ir manā galvā, šie putni manī un es putnos.

22nd March 2017

2:57pm: utopia calling
šokējoši, ka nasai piešķirti gandrīz 20miljardi, un pieņemts likums par cilvēku sūtīšanu uz marsu kā prioritāti. man šķiet galīgi greizi triekties kosmosā un nezin ko tur meklēt, kamēr nav saprasts, kā rodas dzīvība, ko nozīmē apziņa, kur atrodas domas, kā iespējams, ka cilvēki runā, un kas vispār ir cilvēks (spals vai asmens pasniedz roku, kas es esmu es vai esmu), kā arī - kas ir nauda, kāpēc mums tā vajadzīga un kā virzīties uz beznaudas (un bezdarba) pasauli. varbūt tas sen jau ir zināms un es neesmu lasījusi pareizās grāmatas. nupat taisni izlasīju tīla from zero to one un grāmatu par elonu, tāpēc patiesībā nasas 20miljardi, protams, nav šokējoši.

man šausmīgi gribas, lai cilvēki beidz būt dibeni, sadodas rokās un vienreiz par visām reizēm izmēģina, kas notiek, ja tiešām visi kļūst par vienu.

21st March 2017

10:23am: iespējama kļūda aprēķinos
aiz garlaicības sarēķināju, ka pie esošā iedzīvotāju skaita dabiskā pieauguma (pagājušajā gadā -6499) mūsu pietiks vēl 305 gadiem

tātad 700 gadi verdzībā un 305 gadi lēnas agonijas jeb kopumā 1000 ciešanu gadi

16th March 2017

9:54pm: pašā prombraukšanas vakarā aizgājām uz madrides hipsteru kvartālu, tur bija tik forši, žēl, ka nenobukoju tur mājiņu.

24th February 2017

12:21pm: pa dienu klausos spāņu nacionālo radio. pamatā tēmas tādas pašas kā pie mums, viss ir slikti, korpucija, vai vai vai. bet man ļoti patīk, ka pa vidu ir visādi raidījumi, kur zvana ļaudis un SMEJAS, smejas tādiem guldzošiem smiekliem, smejas zvanītāji, smejas diktori.

man šķiet, ka lv akūti trūkst priecāšanās kā vērtības

(upd.: studijā ierodas karmena - karmena! es esmu tik priecīgs tevi redzēt! es arī esmu priecīga! karmena, es tevi mīlu! es tevi apskauju! hahaha! que allegria, te quiero, estupendo, hahaha un tā uz riņķi, ne miņas no vēlmes izstiept garu ģīmi un būt svinīgi skumjam)

16th February 2017

9:22pm: Taņas dzimšanas dienā mani visvairāk šokēja tas, ka vistu pārplēsa uz pusēm, bet vīna pudeli - nesasita, vienkārši wtf

11th February 2017

11:12am: vai būt sportistam ir noderīgi?
vakar āfterpārtijā tualetes poda mala bija norauta un viss apčurāts - es biju jau ilgi cietusies, tāpēc nācās ilgi čurāt un šajā bezgalīgajā puspietupienā tikai manas wallsita prasmes un krietnie cisku muskuļi paglāba no iekrišanas svešā urīnā

8th February 2017

10:59pm: pa ilgiem laikiem biju kultūras cilvēks un aizgāju uz pēru gintu, dejoja maz, bet man viss dikti patika, sevišķi troļļi un nāve. vienīgi krēsli gan operā briesmīgi grab, tiklīdz cilvēks pagrozās, dažus gribējās turpat tumsā klusiņām nožņaugt, lai miers vienreiz.

atnākot mājās, iegūglēju, kas īsti ir balets un no kurienes. izrādās, ka tas ir gaužām jauns mākslas veids, tikai kopš renesanses laika un sākotnēji paredzēts karalisko kāzu viesu izklaidēšanai (kad dejotāji atdarinājuši pasniegtos ēdienus, piemēram, brokoļu deja!).
11:13am: katrā no mūsu kaķīšiem izpaužas mūsu ģimenes iņ un jaņ. tīģeris akceptē tikai mūs 4 un pārējiem ļaudīm sit ar ķepu un nīgri skatās, hinatam aka flafī flafiness viss pofig, viņš ir sexy and he knows it. atnāca montieris ievilkt zibensātruma netu, tīģeris pa taisno ielīda skapī un ierakās drēbēs, hinatiņš ložņā montierim ap kājām, aposta urbi un vispār visu kontrolē.

11th January 2017

2:14pm: atnācu uz Brekti un pareizi darīju, ka neskrēju uzreiz, esmu te viena pati. kkur lasīju, ka telpas par plašu šai izstādei, man šķiet tieši pretēji, varēja vēl vairāk izvērst. ēnas veido robotus, pa grīdu izmētāti aizlauzti krūšukurvji. te ir tik silts un tumšs, nomierinoša skaņa, pietrūkst iespējas apsēsties un pahibernēt, skaņu vēl par gramu skaļāk. es laikam aizmigtu. gribētu būt šeit eksponāts, melns, ķēdēs iekārts pikucis, kas izdveš dobjas skaņas, i could do that.

10th January 2017

8:35am: Lola Kirke aizgāja uz golden globe ar neskūtām padusēm, jeij. visas pikčas ar viņas padusēm rāda tik kjūt sprogainus matiņus, kuros tikai iebāzt degunu un pabužināt. savā instagramā viņa danco plika un dikti glīta. līdzīgi kā Leo kāpj ārā no kapa ar svaigi ieveidotiem matiem, un lācis viņu briesmīgi saplēš, bet neizsit priekšzobu un neizrauj aci - lai gan ļaudis grib redzēt lietas "pa īstam", visam ir savas robežas.

6th January 2017

8:36am: nokrāsoju koši rozā matus (un pati par to visu laiku aizmirstu)

gribēju tādus maigi pastelīgus, bet ieliku krāsu, esot dušā, tad nejauši iegāja acīs ūdens, saberzēju, rezultātā lēca aizslīdēja aiz plakstiņa - nav jau nekādas šausmas, tomēr nepatīkami, zvārojos līdz spogulim, kamēr visa applūdu ar krāsu, vienlaikus nopilinot visu vannasistabu ar koši rozā pilieniem, spogulis svīda ciet, neko neredzēju, krāsa pil, acs grauž, kamēr ņēmos, tikmēr krāsa riktīgi ieēdās matos

19th December 2016

9:59pm: iegāju azartā un uztaisīju septiņus puzurus

22nd November 2016

12:35pm: kolosāla Jāņa Borga uzstāšanās LNMM konferencē par septiņdesmitajiem, tikai blakus sēdēja kkāds nemierīgs tips, kurš visu centās komentēt - it kā pie sevis, bet pieiekami skaļi. vienā brīdī iebakstīja man sānos ar jautājumu 'vai tu mācies aķenē?'

10th November 2016

1:53pm: ir tomēr viena lieta, kas mani sajūsmina. abi bērni katrs savā klasē pēc sekmju reitinga ir 9.vietā (damn you, e-klase). H ir drausmīgi cītīga un apzinīga, piem, nenopirkām biļetes 2 ned ceļojumam, jo viņa atteicās braukt, lai varētu mācīties eksāmeniem. U mācības riebjas, lasa un raksta viņa šausmīgi slikti, stundās neklausās, mājasasdarbus pilda ar ilgu klātsēdēšanu utt. divas pilnīgi dažādas pieejas un identisks rezultāts.

1st November 2016

8:26am: bērni patiešām grib asinis, vakar, kamēr pieaugušie dēdēja kā jau pirmdienas vakarā, bērni spēlēja bēres un ik pa brīdim sauca "atdod manu kapakmeni!"
Powered by Sviesta Ciba