erbe mierplēsis ([info]sveetaa_seeta) rakstīja,
@ 2030-10-04 19:26:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
šodien pa visu māju meklēju matu gumiju, jo biju ieplānojusi no mājas iziet tieši tā un ne citādāk. vīlos, jo vienīgās gumijas, ko varēju atrast, bija prezervatīvi. tas man lika sākt domāt par to, vai šīs abas, hmm, mājsaimniecības preces varētu aizstāt viena otru, kura no tām ir jēdzīgāka un vai būtu nelaimīgāka, ja varētu atrast tikai matu gumiju, bet prežus - ne.
kopīgs prežiem un matu gumijām ir tas, ka gadījumā, ja plānots to izmantot, tad ir jāviļas, ja tomēr attiecīgais priekšmets nav atrodams. tiesa, prezervatīvi ieliek matu gumijām ar to, ka nepieciešams tikai viens uz diviem, bet matu gumijas dažkārt cilvēki lieto vairākas vienlaicīgi, kas galīgi nav raksturīgi prezervatīviem. gan matu gumijām, gan prezervatīviem ir alternatīvas, tiesa, neviena no alternatīvām simtprocentīgi neaizstāj kādu no gumijām. matu gumijas vietā varētu izmantot, piemēram, sprādzīti vai lentīti, bet ir kaut kādas frizūras, kur tas neiet cauri vai vienkārši neizskatās gana kruta. savukārt no grūtniecības var izbēgt ar kaut kādām tabletēm, piemēram, bet ar tām no gonorejas vis neizbēgsi. viens baigais gols no preža kājas matu gumijas vārtos - kaut arī ar zināmiem ierobežojumiem, tomēr prezervatīvs var aizstāt matu gumiju. piemēram, to var izmantot kā lentīti vai arī sagriezt, tādejādi izveidojot kaut vai vairākas, hmm, matu gumijas. veidu, kā matu gumija varētu pasargāt no bebīšiem un gonorejām, nespēju iedomāties. jāatzīst, ka matu gumiju dzīves cikls ir dahuja dabai draudzīgāks (man kabatā ir vides zinātnes bakalaura diploms), jo vienu matu gumiju parasti var lietot vairākas reizes un pat izvēlēties savu mīļāko matu gumiju, un tieši šo eksemplāru valkāt svētku reizēs. cik zinu, ar prezervatīviem tas nenotiek vai vismaz nav pieņemts. vissvarīgākās īpašības abiem priekšmetiem ļoti lielā mērā sakrīt, tāpēc abus mēdz dēvēt vienkārši par gumijām. piemēram, ja trūkst kāda no gumijām, tad tas simtprocentīgi nenozīmē nespēju veikt plānoto pasākumu. piemēram, var pisties, bet kaut kas moška pēc tam būs jāizdomā. arī bez matu gumijas var iet sēnēs, bet besī, ka zari ķertos manā ligzdā.

iesākumā uzdevu jautājumu, vai būtu nelaimīgāka, ja varētu atrast tikai matu gumiju, nevis tikai prežus, bet tagad sanāk, ka esmu dubultlaimīgs, jo dienas beigās atradu arī matu gumiju. tiesa, tas ir tikpat nejēdzīgi kā atrast prezi pēc pišuka - viss jau ir bijis, pārmetumu lietus lijis. kaut gan var jau nopisties vēlreiz - ar prezi.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]likcepure
2010-10-04 19:58 (saite)
Man reiz uz basīti bija aizmirsusies gumija, un tā kā man ar saviem zirga matiem paspēlēt būtu gandrīz neiespējami, Artis man aizdeva prezi (man nebija ne viena, ne otra!!!), un es sasēju tā abus galus mezglā, un pusotru stundu normāli spēlēju basīti matu netraucēta.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]sveetaa_seeta
2010-10-04 20:58 (saite)
atliek vien gaidīt, vai kāds dalīsies pieredzē, kā prezervatīvu aizstājis ar matu gumiju

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]affair
2010-10-04 20:18 (saite)
lieliski!

(Atbildēt uz šo)


[info]maigs
2010-10-04 21:00 (saite)
hahaha! :D

(Atbildēt uz šo)


[info]sarma
2010-10-05 16:52 (saite)
Manuprāt arī matu gumija var kaut kā palīdzēt izsargāties, jo, ja to, piem, uzmauktu uz peņuka, varētu būt diez gan netīkami un akts izpaliktu.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]sveetaa_seeta
2010-10-05 18:19 (saite)
tas neskaitās - tikpat labi var sasiet sve zirgasti un ar kāju no visa spēka iepist starp kājām džekam. arī varbūt nebūs pišuka. es meklēju veidu, kā matu gumija un prezervatīvs varētu aizstāt viens otru, tomēr sasniedzot kāroto mērķi (piemēram, anetes gadījumā prezervatīvs matos palīdzēja sasniegt mērķi - spēlēt basīti ar astē saņemtiem matiem).

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?