kādreiz bija, bet nu, izbija
kādreiz bija, bet nu, izbija

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 20 entries

Saturday, November 3rd, 2018
4:52 pm
Es novēroju, ka man arvien mazāk gribas pielikt pūles (pirmais, ko rakstīju un pēc tam izdzēsu ir "paliek grūti"), lai iesaistītos real-time komunikācijā ar cilvēkiem, kuri dzīvo krasi savādākā realitātē. Realitātē, kur pasivitāte ir status-quo, slinkums un miegs ir maslova piramīdas augšgalā un nav absolūtī nekādas vīzijas par tagadni un kur nu vēl par nākotni. Intereses trūkums par absolūti jebko vai abstrakta interese kā koncepts, kuras labā nekas netiek darīts arī ir tēma par ko var risināt disputus, bet kāda jēga to darīt, ja nav vektoru. Dažbrīd šķiet, ka viss par ko tiek komunicēts ir pilnīģa laika nosišana un koku apskaušana būtu lietderīgāka darbība. Vispār jau interesanti padomāt, kā tā un kāpēc tieši tagad ir apnicis. 30 nāk? Esmu iemācijusies emocionāli neiesaistīties citu problēmās?
Varbūt arī vienkārši ir daudz citu interesantāku lietu ar ko gribas nodarboties kā klausīties citu ciešanas.
Vispār jau izklausās baigi drausmīgi + pat pēc tā, ka sirds sāk pārakmeņoties, bet īstenībā tas nav personiski - es jūtu kā man sāk tādos momentos niezēt dirsa, jo vienkārši gribās darīt kaut ko citu.
pačubini
Sunday, September 23rd, 2018
5:06 pm - when i feel like being evil
es nezinu, šķiet, ka kāds to te jau kaut kur pieminēja, bet ir oficiāli pierādīts, ka cilvēki kuri feisītī publicē iedvesmojošos citātus (angļu valodā, i think) nepieder pie inteliģentākajām būtnēm. interesanti kāda būtu to cilvēku reakcija (nu tur vecie klasesbiedri vai citi via via elementi draugu listē), ja šo pētījuma linku iemestu viņiem pie komentāriem
pačubini
Tuesday, September 11th, 2018
9:37 pm
Laikam tuvojoties dzimšanas dienai, sākās apcerīgais periods. Pagājušo nedēļu atcerējos un domāju par M. Ļoti ilgi nebiju domājusi par laiku pirms desmit(!) gadiem, kad uz nepilnu gadu man bija foršie krievu draugi, visi 8 gadus vecāki un living the life like I dreamed it. Par ballītēm, dj setiem barona ielā, iešanu uz vecrīgas Garāžu, vasaru, dejām, smiekliem, kā M. satika K. toreiz Meta bārā (vispār nozīmīga nakts dzīvē visiem),kā, ideālais pāris pēc trīs mēnešiem bija stāvoklī, cik laimīgi viñi bija, kā viñi nosauca pirmo meitu manā vārdā, kā toreiz mūsu ceļi šķīrās, bet viñiem drīz pēc pirmā bērna pieteicās otra meita, kad M. rentgena laikā pirms meitas dzemdïbām atklāja kaut ko aizdomīgu, kā tas viss strauji palika sliktāk...un visus šos gadus viņi dzīvoja Dubajā pie K. māsas, well.. pirms diviem gadiem viņi atgriezās LV, jo laikam viss bija uzlabojies (bija stabils un nepalika sliktāks). Mani pārņēma tik silta sajūta par atmiņām, par to seno laiku, ka es izdomāju, ka obligāti jāuzraksta M. Interesanti- ko viņš tagad dara un kā iet LV esot atpakaļ. Uzreiz sāku domāt par toni, kādā būtu pieklājīgi rakstīt, mazliet sagumu, jo sāku apdomāt, ka liekas baigi nelāgi, ka visu slimības laiku nevienu reizi personiski nepainteresējos vai kaut kā nepalīdzēju.. vārdu sakot tā arī beigu beigās neko neuzrakstīju.

Tikko fb izlasīju K. ierakstu ka M. ir aizgājis viņsaulē.
...
...
...
2 čubinājušiess |  pačubini
Friday, August 3rd, 2018
3:39 pm
Mana favorītā mīlas balāde no 2017 ir Elbow - gentle storm
pačubini
Tuesday, July 31st, 2018
12:21 pm
Depeche mode albumam Exciter ir 18 gadi. Atceros, kā mamma tirgū pirka pirātisko kopiju. Atceros, ka man pirmo reizi klausoties nepatika, bet pēc tam tā iepatikās, ka mēdzu pēc skolas griezt repeat mode. Man bija 11 gadi (!)
...joprojām patīk...
3 čubinājušiess |  pačubini
Friday, July 27th, 2018
4:36 pm
Ārā +37 jau kuro dienu, a man, pohuj, pēc Āzijas varu visu dienu saunā tusēt, ja vajag. Vakarā pasporto un mauc uz jūru, tur floutot iekš sāļā Zjūras viļņa, perfekti patīkamā temperatūrā. Ahūnos saulrietus skatīties un aliņus dzert
pačubini
Thursday, June 21st, 2018
1:41 pm
Mans guilty pleasure ir 1x divos mēnešos klausīties Incubus vecos albumus
1 čubinājušies |  pačubini
Friday, June 15th, 2018
11:36 am
Šorīt piecos no rīta nopirku biļetes uz Khruangbin un GusGus oktobrī.
Uz GusGus pirmo reizi biju pirms 10 gadiem, atceros, ka pirmo reizi šņaudu amfetamīnu toreiz.
Paldies dievam šņaucamvielas, kuras iet pa nāsi iekšā mūsdienās nekrīt zemāk par kokaīna līmeni. Un paldies dievam ka tā
pačubini
Thursday, April 19th, 2018
8:14 am - sadirsu karmu
vakar parkā iešvillējuši pasūtijām piccas. kad piccas atnāca, nebija sagrieztas. parkā daudz cilvēku un nostāk sēdēja meitena kura ar kabatasnazi (!) ēda kvinojas salātus. tā kā man somā bija karote, gāju mainīt, lai varētu sagriezt. uz brīsni protams.
meitene pieteica, ka nedos, ja mēs griezīs gaļu. es sameloju, ka mums visas veģetārās piccas. (viena no četrām nebija). meitene tās piccas griešanas laikā pienāca klāt L. un sāka man kliegt virsū, ka šitā nav galīgi smuki melot. es atvainojos viņai, bet nu sirds pārmetumu man nebija. fantastiski protams, ka es vienīgā no kompaškas gaļu neēdu jau vairāk ka 15 gadus.

vienreiz darbā arī samuldēju (pašai nezinot), ka mūsu jērs ir halal, viss čiki. ta man boss vienmēr saka, ja jautā. drošības pēc prasīju pēc tam virtuvē vai ir vai nav halal. nekas nav halal izrādās. man palika kauns, bet nu negāju stāstīt, ka sanāca sameloties.

tā lūk, zvēri sadirš man karmu. gaļa mani vajā, pat tīri metaforiskā veidā
1 čubinājušies |  pačubini
Wednesday, April 18th, 2018
10:57 am - “Ēst ar plastmasas galda piederumiem ir kā sekss ar prezervatīvu”
Sava labākā 2016 gada citāta tradīcijas ietvaros sāku attīstīt teoriju par darba pārrunām. Var vilkt paralēles ar deitinga patterniem, bet var arī uzreiz salīdzināt ar seksa akta tipažieriju. Nu tur kāda ir gaisotne, kāds interjers lokācijas vietai, noskaņojums, sarunas veids, neverbālie žesti utt. Pagaidām es konkrēti viļos kā cilvēki noslēdz sarunas. Vieniem var acīs redzēt, ka prāts jau citur, steiga, jābūt kaut kur (ļoti nesmalki, manuprāt, kur profesionalitāte?), citi sāk noraut teikumus un palikt nervozi. Šķiet īpaši vīriešiem problēmas ar beigu procesa līganumu vai savaldi. Ja godīgi, man lielākoties uzreiz pāriet vēlme tādos uzņēmumos strādāt.
Interesanti. Šovakar patirzāšu šo tematu ar draudziņiem, nez ko šie par šo domā.
pačubini
Wednesday, March 28th, 2018
8:02 am
izlasīju tikko delfos, ka Arcade Fire ŠOVAKAR uzstāsies mežaparkā. Domu secība:

0) kāpēc es neko agrāk nebiju par šito dzirdējusi?!
1) o bļā, kur lai dabū biļetes
2) kur parkot mašīnu
3) paga, ārā tikko bija -8 grādi, mamma teica
4) draugi! kaut kas nava

Nu bet protams kaut kas NAVA. ŠOVASAR NE ŠOVAKAR
pačubini
Monday, March 12th, 2018
9:15 pm - btw
sporta zālē iet labi - katru reizi mazliet uzplēšu dirsu
un ceru, ka dabūšu ticketswapā biļetes uz yellow days koncertu aprīlī (tikai 11 eiro maksāja, bļe!!!)
pačubini
9:12 pm - gaļas paviljona metodika
tieši tāpat kā man besī smāltalks,
man besī semi-laizīt-dirsas virtuāliem adresātiem

bet jūs man labāk pastāstiet kādas ir alternatīvas darba meklēšanā mūsdienās, bez šoferu dēlu metodikas un bez semi-dirsu-laizīšanas?
2 čubinājušiess |  pačubini
Wednesday, March 7th, 2018
1:52 pm
atsāku šodien sportot. aizgāju uz sporta zāli ar kolēģi. bija interesanti (esmu dzīvē bijis sporta zālē 3 reizes, visas ar šo pašu kolēģi). pierakstījos uz gadu. man, protams, agrāk vienmēr ir bijis viedoklis par "cilvēku tipu" kuri apmeklē sporta zāles". dažas latviešu īpašības ir grūti izskaust līdz kaulam - iegājušās kā bio-reflekss


man patika kāpt trenažierī un skatīties centrā uz garāmejošiem cilvēkiem, ārā pa logu, ņemoties pa laukumu vecpilsētā. nolēmu beidzot sākt klausīties Karu un mieru, kamēr nodarbošos ar aktivitātēm sporta zālē turpmāk.
4 čubinājušiess |  pačubini
1:41 pm - 18. diena atpakaļ Eiropā
esmu procesā, kur darot vienu lietu reizē, mēru gandarījumu, salīdzinot, ar iepriekšējo dzīvi, kad pusslodzes darbs kombinācijā ar pilnas slodzes studijām, sportošanu un draugiem bija nepārtraukta aktivitāšu plūsma.

tagad ir laiks, starp aktivitātēm, pusslodzes darbu un draugiem. un šad tad garlaicība iezogas uz ilgāku uzkavēšanos ķermenī. es daudz vairāk vēroju sevi

ideāli būtu pakāpeniski kāpināt dzīves intensitāti līdz līmenim kad ir gana. redzēs vai ar "īstā darba meklēšanu" ies vai neies.
pačubini
Sunday, March 4th, 2018
10:56 am - bet varbūt es esmu vecmodīgs
viena no tam lietām, par ko man ir juška, ka tas ir.. tā kā no go, ir, ja cilvēki 30 gados maukojas tā, it kā viņiem būtu 20. it īpaši tas rada saskābuša piena izteiksmi prātā, ja viņi to dara, kamēr dala savas dzīvestelpas ar citiem apmēram tā paša vecuma cilvēkiem. es tiešām tā kā vairāk nesaprotu, kur ir kaifs vai kvalitāte, vai da jebkas tamī;

aizgāju uz ballīti ar paziņām -> drausmīgi piedzēros -> satusēju ar jauni iepazītu cilvēku -> aizdzēros gandrīz līdz bezfilmai -> paņēmu līdzi uz mājām -> uzmodināju visu hatu, jo dzērumā nefiltrēju, cik skaļi uzvedos -> nodrāzos (a kvalitāte kāda, bļad??) -> aizmigu -> kaut kad pamodos paģirās un tākā neērti i no pišuka, i no sevis i no saviem dzīvokļbiedriem (it īpaši, ja viņiem jāstrādā nākamajā dienā)

domās virmo vārdi tādi kā - stils, smalkjūtība, takta izjūta nu tā kaut kā. bet jūs lūdzu sakat, ja es galīgi greizi šauju. apskaidrojiet mani
16 čubinājušiess |  pačubini
Thursday, February 22nd, 2018
10:55 am
katru reizi, kad skatos Blue Planet II treileri un dzirdu Toma Yorka pavadošo balsi, man sak birt asaras.
tieši tik sentimentāla es esmu palikusi par sāļajiem pasaules ūdeņiem

varbūt mēs visi nākam no jūras un par jūru paliksim
vai varbūt mēs vienkārši esam jūra
vai varbūt "holivuda" uz mani strādā
2 čubinājušiess |  pačubini
Thursday, February 8th, 2018
9:33 pm
Es vēroju vecos sagrabējušos franču brūnos vīriešus, kuri izskatās ka ir nolūzerējuši dzīvi un viss kas ir palicis pāri ir pavadīt identiskas dienas jūras krasta bārā, pīpējot lētās cigaretes un dzerot lēto kambodžas alu. Mani interesē, kas darbina viņu dzinēju
5 čubinājušiess |  pačubini
Thursday, January 4th, 2018
5:32 pm - Cita pasaule
2018. sagaidīts Laosas kalnos nekurienē starp nabadzīgākajiem cilvēkiem valstī. 13 gadīgas grūtnieces un dvīņu nogalināšana uzreiz pēc piedzimšanas (extremely omnious bad luck) ir daļa no realitātes. 55 dienas prom no eiropas un es esmu gatava diskutēt par kultūru un tradīcijām anti-kanta stilā
pačubini
Saturday, October 21st, 2017
11:24 pm - Divas domas
Jaunais King Krule reāli griež

28. Audio uztveramais materiāls podcastu formā beidzot ir pārņemis arī mani. Priecājos, ka beidzot atklāju māku/veidu klausīties nenoklīstot citu domu mežā. Priecājos kā bēbis, bļe. Var jau būt, ka arī, beidzot, vienkārši, pietiekoši saistošs materiāls.. whatever, svinam!
6 čubinājušiess |  pačubini

> previous 20 entries
> top of page
Sviesta Ciba