kādreiz bija, bet nu, izbija
kādreiz bija, bet nu, izbija

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 20 entries

Thursday, February 22nd, 2018
10:55 am
katru reizi, kad skatos Blue Planet II treileri un dzirdu Toma Yorka pavadošo balsi, man sak birt asaras.
tieši tik sentimentāla es esmu palikusi par sāļajiem pasaules ūdeņiem

varbūt mēs visi nākam no jūras un par jūru paliksim
vai varbūt mēs vienkārši esam jūra
vai varbūt "holivuda" uz mani strādā
2 čubinājušiess |  pačubini
Thursday, February 8th, 2018
9:33 pm
Es vēroju vecos sagrabējušos franču brūnos vīriešus, kuri izskatās ka ir nolūzerējuši dzīvi un viss kas ir palicis pāri ir pavadīt identiskas dienas jūras krasta bārā, pīpējot lētās cigaretes un dzerot lēto kambodžas alu. Mani interesē, kas darbina viņu dzinēju
5 čubinājušiess |  pačubini
Thursday, January 4th, 2018
5:32 pm - Cita pasaule
2018. sagaidīts Laosas kalnos nekurienē starp nabadzīgākajiem cilvēkiem valstī. 13 gadīgas grūtnieces un dvīņu nogalināšana uzreiz pēc piedzimšanas (extremely omnious bad luck) ir daļa no realitātes. 55 dienas prom no eiropas un es esmu gatava diskutēt par kultūru un tradīcijām anti-kanta stilā
pačubini
Saturday, October 21st, 2017
11:24 pm - Divas domas
Jaunais King Krule reāli griež

28. Audio uztveramais materiāls podcastu formā beidzot ir pārņemis arī mani. Priecājos, ka beidzot atklāju māku/veidu klausīties nenoklīstot citu domu mežā. Priecājos kā bēbis, bļe. Var jau būt, ka arī, beidzot, vienkārši, pietiekoši saistošs materiāls.. whatever, svinam!
6 čubinājušiess |  pačubini
Sunday, October 15th, 2017
8:00 pm
Vakar dusmās atbildēju J. Vai viņš nopietni grib mani satikt un vai gadījumā nav apsvēris domu, ka es atnāktu ar golfa nūju un izsmērētu viņa smadzenes?
Sacepos, protams, ka ar to arī sarakste beidzās. Loģiski protams, bet reāli gribējās uzdirst virsū vēl kaut ko
7 čubinājušiess |  pačubini
Wednesday, September 27th, 2017
6:16 pm
šodien mani apstādināja policija un uzlika sodu 130 eiro. neapstājos pirms zebras. situācija protams smieklīga - es būtu pārbraukusi vēl 10 reizes laika ziņā, pirms man uzskrietu tante virsū. man bija pāŗliecība, ka policisti jau kādu laiku atpakaļ bija beiguši sodīt cilvēkus principa pēc šaja valstī, vismaz, es pēdējos gadus tika palaista vaļā vairākkārt ar mutisku brīdinājumu.
bet stāsts ne par to, tā bija sieviete, kas mani apstādināja. un kamēr es viņai skaidroju savu notikumu versiju, ka man būtu uzskrējis skūteris no mugurpuses, ja es būtu bremzējusi (tā arbija noteikti lielāka varbūtība, nekā notriekt tanti), viņa vingrināja savu auras pārākumu, uzsverot, ka viņa ir pāŗliecināta, ka tā nebūtu bijis un viņa visu redzēja labāk un, ka es neko nerubījot. drausmīga atmosfēra. man riebjas tādas čiksas, kuras demonstrē savu statusa pārākumu, izrunā vāŗdus lēni un ar tādu izteiksmi, it kā tu būtu pilnīgs idiots.
viņas pārinieks, gadus 15 jaunāks vīrietis, stāvēja mašīnas otrā pusē un neteica ne vārda un skatījās uz otru pusi. bŗīdi, kad noķēru viņu skatienu, fiksi skatījās prom.
protams, jo būsim godīgi, šis bija pilnīgi lieki, toties atgādināja man vienu lietu-
dzīvē nav bijušas daudz situācijas, kurās cilvēķi pār mani demonstrē pārākumu statusa ziņā. bet tās reizes, kad tā ir bijis, tās ir bijušas sievietes. tā lūk, starp citu par patriarhiju un varu, runājot
8 čubinājušiess |  pačubini
Tuesday, September 19th, 2017
3:26 pm
šodien izgāju palūrēt uz karaļpāra pakausi stikla karietē, jēzus soldenais, balagāns nelabais - cilvēku tik daudz it ka džastins bībers būtu garām pabraucis ar fanfarēm.
pa miegam berot yerba mate no mazpakas tējbundulī, atklāju, ka paciņā glīti kvadrātos sagriezta xanax paciņa ar lillā tabletēm. vesela plāksnīte, jebšu 10 tebletes. prasīju O. vai viņa lieto xanax, tipo nē. nē, nu interesanti, protams, kāda veidā tas tur nokļuvis un kāpēc tējas pakā
pačubini
Monday, August 7th, 2017
12:06 am
1) piektdien nopirku lidbiļeti uz āziju - 3.5 mēneši. paņēmu aŗī pirmo kredītu mūžā. īstenībā diezgan ironiski - 7 gadus "nobomžojos" īstā LV paranojas stilā un izstudēju divus grādus raujoties melnās miesās, kamēr visi mani NL biedri baudīja studentu dzīvi. piektdien, tātad ar atpakaļejošu datumu (!) aizņēmos studiju kredītu par pēdējo gadu, kas izrādās bija pēdējā iespēja (uzzinot not drošiem avotiem), jo septembrī vai neesmu students, jeijbogu. karoče, ideja tāda, ka bomžot zajebala, bet tas nenozīmē nekādu buržuju ceļojumu ar hiltonu, tas nozīmē bekpekot bez stresa un neēst tikai kartupeļus 2 mēnešus pēc atgriešanās, jo "nauda beigusies" un jāmeklē "normāls" darbs.

2) šodien kolēģe pateica, ka cita kolēģe (24) palikusi stāvoklī. oficiāli. mana reakcija bija tiešām nofilmēšanas vēŗta - acis iepletās, mutei priekšā piešāvāš roka un izdvesās - bļāā, iekrita. karoče, pilnīgs fail. paldies dievam, ka E. man to nepateica pati, jo šāda reakcija tiešām nav labvēlīga jaunai meitenei, kura nejauši palika stāvoklī, kārtīgi lietojot kontracepciju un vēl kādu laiku šaubījās par yes/no. kāpēc ar šo dalos? tāpēc, ka jo vecāka es palieku, jo dubiozāks mans viedoklis paliek par šo jautājumu.

es nespēju arī konkrēti formulēt savu viedokli attiecībā pret sevi (skaidrs, ka runa ir tikai par personisku rīcību šādā situācijā, pasarg dies` nemācu nevienam dzīvot). un itkā šķiet, ka viedoklim par šo, ņemot vērā pieredzi, vajadzētu jau nu vismaz kaut kādam būt, bet ņihuja - vēl jo vairāk, šķiet dīvaini, ka tad kad pašai bija 24 bija vairāk vai mazāk - pohuj, what comes, that goes, take it or leave it YOLŌ.

katrā ziņā arvien vairāk man ir interesanti diskutēt šo jautājumu ar saviem swagger-bosiem (no kids, whatsoverer, all 50, traveling and living for themselves) un es ar lielu ap/izbrīnu skatos uz meitenēm, kurām gribās bērnus (vai ir un kuras to dara fulltime), kā uz specimeniem, kuri ir kaut kas vispār ārpus manas uztveršanas/komforta zonas. mans radars vienkārši nestrādā tajā frekvencē. es vienkārši fiziski neizprotu. ar prātu liekas, ka saprotu to perspektīvu. jāpiebilst, ka pret bērniem un bēbjiem man nav nekādu negatīvo vaibu. forši ar sīkajiem patusēt. nav nekad arī bijis lielākas pieredzes uz lielākiem laika periodiem.
pačubini
Tuesday, July 25th, 2017
12:53 pm
šodien pa ceļam uz universitāti, kur pirmoreiz darba intervijā biju intervētājs, mēģināju noformulēt kāpēc Tori Amos jā un Madonna nē. Nesaistītas tēmas
a bet noticis starplaikā ir daudz - es pabeidzu universitāti (esmu msc pūpēdis) un paspēju jau arī nolaivot Latvijā.
atsāku jogu un pēc 4 gadu pārtraukuma izlasīju Joh Irving grāmatu (esmu atkal literārā orgasmā).
pačubini
Sunday, May 14th, 2017
1:05 am
kad man bija 17 gadu un mūsu klases gudrākos prātus iesaistīja neirolingvistiskas pulciņā, kur stāstīja to kādus paņēmienus izmanto līderisma akadēmija un kas ir holotropā elpošana, ļoti precīzi atceros brīdi, kad pateica, ka jebkurā brīdi varam izvēlēties justies savādāk.
Es atceros, kā sūdīgājās dienās vienkārši izvēlējos nedomāt sūdu. manuprāt, ļoti noderīgas zināšanas, jo, šķiet, ka apkārt nevienam šādas spējas nepiemīt, a liekas, tās ir tādas bazālas "tiesību" spējas, kuras pienākas visiem.
a varbūt kombinācijā ar to, ka man ātri apnīk lietas (nu, bļe, arī sūdu apnīk vienā brīdī domāt, ne?), šo klikšķināšanu vieglāk veikt.
un es gribu uzsvērt, ka būt dirsā (apstākļi sūdīgi), ir kaut kas cits kā domāt sūdu.
var būt dirsā un nedomāt sūdu
kaut kā tā
nē, nu baigi rupji sanāca vispār
9 čubinājušiess |  pačubini
Saturday, May 13th, 2017
12:00 am
piektdienas vakars, 4 dienas pirms manas ģenerālmēģinājuma prezentācijas, kuras veiksme/neveiksme noteiks, vai jūnija beigās būšu absolvējusi maģistrus.
es sēžu jau n-to dienu viena pie datora bīdot pikseļus, ik pa laikam izmēģinot 30min garo runu (kurai ir uzrakstīts teksts, ko vislaik piekoriģēju un pabīdu pikseļus prezentējamajā vizuālajā materiālā). baigi garlaicīgi.. izriju čipšu paku..

za to iesmēju par sevi - atcerējos, kā 7 gadus apakaļ atspēros uz šo valsti viena savā izglītības epopejā pie lielās tolaiku loves,
tagad 7 gadus vēlāk, izglītības ciešanas krūmus graužu viena. za to ir cita love, kas pilnīgi to pašu dara. a es vēl 2 gadus atpakaļ plātīju muti, ka nu ar arhitektu NEKAD.

a jopcik, gudra esmu palikusi, zajebal. ja padomā, ko tik es visu neesmu samācijusi, kādus lieliskus cilvēkus un loves esmu satikusi, iepazinusi, nu sirdī silti, ziniet, pat ja es izgāzīšos, vienīgais ko varu teikt, BIJA VĒRTS TE NONĀKT
1 čubinājušies |  pačubini
Monday, May 8th, 2017
12:00 pm
es uzskatu, ka intuīcija ir tipat efektīva metode kā analīze vai loģika, lēmumu pieņemšanai
ar vienu bet, protams. tai intuīcijai tiešām jābūt precīzai.
pačubini
Wednesday, May 3rd, 2017
11:17 pm - atkal nerrojos un gribas brūķēt muti
gribētu pieminēt divu cilvēku tipus, no kuriem besī viens
ir cilvēki, kuri mēģina gudri dirst, bet patiesībā ir nenormāli slinki un savam slinkumam mēģina izgudrot attaismojumus, resp, gudri dirst. šādi cilvēki reāli besī
ir cilvēku kuri gudri dirš un ir slinki. šitādi nebesī, jo tiešām gudri dirš, un cilvēķi, kuri tiesām ir gudri mani fascinē un ir pārāki par vidējo līmeni. tad slinkumu var arī piedot
2 čubinājušiess |  pačubini
Sunday, April 23rd, 2017
12:53 am - nu nezinu, nezinu
kopš izņēma hormonālo stienīti no rokas:

1) kaķis sācis mest spalvu, lops tāds
2) biežāk ciemojas "skaldi un valdi" noskaņojums, līdz ar to gribas brūķēt muti.
8 čubinājušiess |  pačubini
12:07 am
man jaunā mīļākā grupa ir Elder Island.
baigi forši, jo viņi iesildīs Glass Animals pēc divi nedēļi
izdaļāju drauģeļiem biļetes ziemassvētkos kā dāvanas.
vispār jau forši tādas ziemassvētku dāvanas, kas aktualizējas vēlāk (maijā, būsim precīzi)
laikam es arī gribētu tādus draugus kā es, kuri dāvina nevis sūdu, bet pie-dzīvojumus
pačubini
Tuesday, April 18th, 2017
2:46 pm - ilgtspējīga domāšana
es šodien domāju, kāpēc pie velna neatceros nevienu priekšmetu, kas šo te ļoti noderīgo īpašību nemāca skolā. atcerējos, ka drošivien ekonomikā moš kaut ko stāstīja, bet ekonomika un naudas zinātnes man vienmēr ir riebušās, tāpēc neko tādu neatceros poļubomu.
es dažreiz brīnos, ka cilvēki var stresot par nākotni (lietām, kuras vēl nav notikušas, un var notikt tikai potenciāli), bet tajā pašā laikā, kad vajadzēja ņemt ahūno kredītu, nedadomājās par ikdienu, kad viņš būs jāsamaksā.
vai cilvēki, kuri neizprot, ka samaksājot tagad vairāk (nu kaut vai klasiskais nozares piemērs par māju siltināšanu), vēlāk pēc n gadiem būs jāmaksā mazāk.
bet visvairāk besī, ka dažreiz ļoti vienkāršajā 'dot-ņemt' vienādojumā neiebrauc.
lai kaut ko dabūtu ir jābū gatavam investēt. vai nu savu naudu. vai nu savu laiku un smadzenes. un tad var dabūt kaut ko atpakaļ
un, ziniet ko, godīgi atzīšos, riebjas cilvēki, kuriem šķiet, ka viņiem viss pienākās. nu tā - ne par ko. na haļavu. gribu šito/gribu to bez mazākās piepūles/investīcijām.
liekēži ir pimpji
pačubini
Wednesday, April 12th, 2017
9:21 am
vakar pirms gulētiešanas sāku rakstīt listi ar lietām kuras man riebjas. riebjas ir pārāk stiprs vārds, nepatīk - pārāk neitrāls. varētu teikt, ka es šīs lietas heitoju. pierakstīju bez liekas domāšanas, ko citi padomās, ja par to tā atklāti izteikšos. pēdējās, vēl tik tikko pierakstīju (moš vajadzēja vēl ilgāk pagaidīt, lai saraksts pilnīgāks, bet nu vienmēr jau var veikt vēlāku ierakstu ar papildinājumu). aicinu izteikt jūsu komentārus, papildinājumus, uzdot jautājumus, mani interesē, ko jūs heitojat, tātad:

kāzas LV stilā ar FOTOSESIJU
bēbji taisīti agrā vecumā (ne jau bēbji paši)
debilā tieksme gribēt būt vai gribēt ownot dajebko labāku, kā kāds cits komplektā ar justies sūdīgi, ja to nevar dabū/panākt
gudra diršana vai diršana in general
melošana
garlaicīgi monologi
demagoģija par naudas neesamību, kas nesaskan ar uzvedības patterniem
nepamatoti atkārtota bezpridela čīkstēšana, kas atādina nepārtrauktu īdēšanu ar pauzēm
liekuļošana
gļēvums
paviršība pret lietu atcerēšanos
pakaļskriešana
salīdzināšāna
smalltalks
uzspēlētība
sarkasms
pielaizīgums
augstas balsis
amerikāņu akcents
pārāk bieža mīļvārdiņu lietošana
dibens, kas svīst zeķubikšu vai pakešu dēļ
kad svīst pēdas sintētiskās zeķēs
tīrīt kaķa kasti
muldēšana
publiskot nepopulārus iekšējos lēmumus
klīrība
greizsirdība
skaudība
17 čubinājušiess |  pačubini
Saturday, March 11th, 2017
9:58 pm
organicup ir labākais, kas ar mani dzīvē noticis, mēnešreižu ziņā
5 čubinājušiess |  pačubini
Wednesday, March 8th, 2017
12:58 am
vispār es gribētu parunāt, labprāt, par nelineāru laika izpratni/piedzīvošanu
nu, principā, tā kā tas attēlots filmā Arrival. mazliet tā, jā
par intensitātēm arīdzen
vispār man ir aizdomas, ka lielākoties realitāte tikai tā arī notiek,
es nesaprotu, kad un kāpēc linearitātei tika dota priekšrokā un cikliskums tika norakstīts uz pagānismu un kreativitāti
4 čubinājušiess |  pačubini
Sunday, March 5th, 2017
5:24 pm - pavasaris nāk
un gribas ēst visādus sūdus
nu tur sāļos čipšu
un dzert sintētiskas (bet stilīgas) limonādes
pačubini

> previous 20 entries
> top of page
Sviesta Ciba