kādreiz bija, bet nu, izbija
kādreiz bija, bet nu, izbija

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 20 entries

Thursday, April 19th, 2018
8:14 am - sadirsu karmu
vakar parkā iešvillējuši pasūtijām piccas. kad piccas atnāca, nebija sagrieztas. parkā daudz cilvēku un nostāk sēdēja meitena kura ar kabatasnazi (!) ēda kvinojas salātus. tā kā man somā bija karote, gāju mainīt, lai varētu sagriezt. uz brīsni protams.
meitene pieteica, ka nedos, ja mēs griezīs gaļu. es sameloju, ka mums visas veģetārās piccas. (viena no četrām nebija). meitene tās piccas griešanas laikā pienāca klāt L. un sāka man kliegt virsū, ka šitā nav galīgi smuki melot. es atvainojos viņai, bet nu sirds pārmetumu man nebija. fantastiski protams, ka es vienīgā no kompaškas gaļu neēdu jau vairāk ka 15 gadus.

vienreiz darbā arī samuldēju (pašai nezinot), ka mūsu jērs ir halal, viss čiki. ta man boss vienmēr saka, ja jautā. drošības pēc prasīju pēc tam virtuvē vai ir vai nav halal. nekas nav halal izrādās. man palika kauns, bet nu negāju stāstīt, ka sanāca sameloties.

tā lūk, zvēri sadirš man karmu. gaļa mani vajā, pat tīri metaforiskā veidā
1 čubinājušies |  pačubini
Wednesday, April 18th, 2018
10:57 am - “Ēst ar plastmasas galda piederumiem ir kā sekss ar prezervatīvu”
Sava labākā 2016 gada citāta tradīcijas ietvaros sāku attīstīt teoriju par darba pārrunām. Var vilkt paralēles ar deitinga patterniem, bet var arī uzreiz salīdzināt ar seksa akta tipažieriju. Nu tur kāda ir gaisotne, kāds interjers lokācijas vietai, noskaņojums, sarunas veids, neverbālie žesti utt. Pagaidām es konkrēti viļos kā cilvēki noslēdz sarunas. Vieniem var acīs redzēt, ka prāts jau citur, steiga, jābūt kaut kur (ļoti nesmalki, manuprāt, kur profesionalitāte?), citi sāk noraut teikumus un palikt nervozi. Šķiet īpaši vīriešiem problēmas ar beigu procesa līganumu vai savaldi. Ja godīgi, man lielākoties uzreiz pāriet vēlme tādos uzņēmumos strādāt.
Interesanti. Šovakar patirzāšu šo tematu ar draudziņiem, nez ko šie par šo domā.
pačubini
Wednesday, March 28th, 2018
8:02 am
izlasīju tikko delfos, ka Arcade Fire ŠOVAKAR uzstāsies mežaparkā. Domu secība:

0) kāpēc es neko agrāk nebiju par šito dzirdējusi?!
1) o bļā, kur lai dabū biļetes
2) kur parkot mašīnu
3) paga, ārā tikko bija -8 grādi, mamma teica
4) draugi! kaut kas nava

Nu bet protams kaut kas NAVA. ŠOVASAR NE ŠOVAKAR
pačubini
Monday, March 12th, 2018
9:15 pm - btw
sporta zālē iet labi - katru reizi mazliet uzplēšu dirsu
un ceru, ka dabūšu ticketswapā biļetes uz yellow days koncertu aprīlī (tikai 11 eiro maksāja, bļe!!!)
pačubini
9:12 pm - gaļas paviljona metodika
tieši tāpat kā man besī smāltalks,
man besī semi-laizīt-dirsas virtuāliem adresātiem

bet jūs man labāk pastāstiet kādas ir alternatīvas darba meklēšanā mūsdienās, bez šoferu dēlu metodikas un bez semi-dirsu-laizīšanas?
2 čubinājušiess |  pačubini
Wednesday, March 7th, 2018
1:52 pm
atsāku šodien sportot. aizgāju uz sporta zāli ar kolēģi. bija interesanti (esmu dzīvē bijis sporta zālē 3 reizes, visas ar šo pašu kolēģi). pierakstījos uz gadu. man, protams, agrāk vienmēr ir bijis viedoklis par "cilvēku tipu" kuri apmeklē sporta zāles". dažas latviešu īpašības ir grūti izskaust līdz kaulam - iegājušās kā bio-reflekss


man patika kāpt trenažierī un skatīties centrā uz garāmejošiem cilvēkiem, ārā pa logu, ņemoties pa laukumu vecpilsētā. nolēmu beidzot sākt klausīties Karu un mieru, kamēr nodarbošos ar aktivitātēm sporta zālē turpmāk.
4 čubinājušiess |  pačubini
1:41 pm - 18. diena atpakaļ Eiropā
esmu procesā, kur darot vienu lietu reizē, mēru gandarījumu, salīdzinot, ar iepriekšējo dzīvi, kad pusslodzes darbs kombinācijā ar pilnas slodzes studijām, sportošanu un draugiem bija nepārtraukta aktivitāšu plūsma.

tagad ir laiks, starp aktivitātēm, pusslodzes darbu un draugiem. un šad tad garlaicība iezogas uz ilgāku uzkavēšanos ķermenī. es daudz vairāk vēroju sevi

ideāli būtu pakāpeniski kāpināt dzīves intensitāti līdz līmenim kad ir gana. redzēs vai ar "īstā darba meklēšanu" ies vai neies.
pačubini
Sunday, March 4th, 2018
10:56 am - bet varbūt es esmu vecmodīgs
viena no tam lietām, par ko man ir juška, ka tas ir.. tā kā no go, ir, ja cilvēki 30 gados maukojas tā, it kā viņiem būtu 20. it īpaši tas rada saskābuša piena izteiksmi prātā, ja viņi to dara, kamēr dala savas dzīvestelpas ar citiem apmēram tā paša vecuma cilvēkiem. es tiešām tā kā vairāk nesaprotu, kur ir kaifs vai kvalitāte, vai da jebkas tamī;

aizgāju uz ballīti ar paziņām -> drausmīgi piedzēros -> satusēju ar jauni iepazītu cilvēku -> aizdzēros gandrīz līdz bezfilmai -> paņēmu līdzi uz mājām -> uzmodināju visu hatu, jo dzērumā nefiltrēju, cik skaļi uzvedos -> nodrāzos (a kvalitāte kāda, bļad??) -> aizmigu -> kaut kad pamodos paģirās un tākā neērti i no pišuka, i no sevis i no saviem dzīvokļbiedriem (it īpaši, ja viņiem jāstrādā nākamajā dienā)

domās virmo vārdi tādi kā - stils, smalkjūtība, takta izjūta nu tā kaut kā. bet jūs lūdzu sakat, ja es galīgi greizi šauju. apskaidrojiet mani
16 čubinājušiess |  pačubini
Thursday, February 22nd, 2018
10:55 am
katru reizi, kad skatos Blue Planet II treileri un dzirdu Toma Yorka pavadošo balsi, man sak birt asaras.
tieši tik sentimentāla es esmu palikusi par sāļajiem pasaules ūdeņiem

varbūt mēs visi nākam no jūras un par jūru paliksim
vai varbūt mēs vienkārši esam jūra
vai varbūt "holivuda" uz mani strādā
2 čubinājušiess |  pačubini
Thursday, February 8th, 2018
9:33 pm
Es vēroju vecos sagrabējušos franču brūnos vīriešus, kuri izskatās ka ir nolūzerējuši dzīvi un viss kas ir palicis pāri ir pavadīt identiskas dienas jūras krasta bārā, pīpējot lētās cigaretes un dzerot lēto kambodžas alu. Mani interesē, kas darbina viņu dzinēju
5 čubinājušiess |  pačubini
Thursday, January 4th, 2018
5:32 pm - Cita pasaule
2018. sagaidīts Laosas kalnos nekurienē starp nabadzīgākajiem cilvēkiem valstī. 13 gadīgas grūtnieces un dvīņu nogalināšana uzreiz pēc piedzimšanas (extremely omnious bad luck) ir daļa no realitātes. 55 dienas prom no eiropas un es esmu gatava diskutēt par kultūru un tradīcijām anti-kanta stilā
pačubini
Saturday, October 21st, 2017
11:24 pm - Divas domas
Jaunais King Krule reāli griež

28. Audio uztveramais materiāls podcastu formā beidzot ir pārņemis arī mani. Priecājos, ka beidzot atklāju māku/veidu klausīties nenoklīstot citu domu mežā. Priecājos kā bēbis, bļe. Var jau būt, ka arī, beidzot, vienkārši, pietiekoši saistošs materiāls.. whatever, svinam!
6 čubinājušiess |  pačubini
Sunday, October 15th, 2017
8:00 pm
Vakar dusmās atbildēju J. Vai viņš nopietni grib mani satikt un vai gadījumā nav apsvēris domu, ka es atnāktu ar golfa nūju un izsmērētu viņa smadzenes?
Sacepos, protams, ka ar to arī sarakste beidzās. Loģiski protams, bet reāli gribējās uzdirst virsū vēl kaut ko
7 čubinājušiess |  pačubini
Wednesday, September 27th, 2017
6:16 pm
šodien mani apstādināja policija un uzlika sodu 130 eiro. neapstājos pirms zebras. situācija protams smieklīga - es būtu pārbraukusi vēl 10 reizes laika ziņā, pirms man uzskrietu tante virsū. man bija pāŗliecība, ka policisti jau kādu laiku atpakaļ bija beiguši sodīt cilvēkus principa pēc šaja valstī, vismaz, es pēdējos gadus tika palaista vaļā vairākkārt ar mutisku brīdinājumu.
bet stāsts ne par to, tā bija sieviete, kas mani apstādināja. un kamēr es viņai skaidroju savu notikumu versiju, ka man būtu uzskrējis skūteris no mugurpuses, ja es būtu bremzējusi (tā arbija noteikti lielāka varbūtība, nekā notriekt tanti), viņa vingrināja savu auras pārākumu, uzsverot, ka viņa ir pāŗliecināta, ka tā nebūtu bijis un viņa visu redzēja labāk un, ka es neko nerubījot. drausmīga atmosfēra. man riebjas tādas čiksas, kuras demonstrē savu statusa pārākumu, izrunā vāŗdus lēni un ar tādu izteiksmi, it kā tu būtu pilnīgs idiots.
viņas pārinieks, gadus 15 jaunāks vīrietis, stāvēja mašīnas otrā pusē un neteica ne vārda un skatījās uz otru pusi. bŗīdi, kad noķēru viņu skatienu, fiksi skatījās prom.
protams, jo būsim godīgi, šis bija pilnīgi lieki, toties atgādināja man vienu lietu-
dzīvē nav bijušas daudz situācijas, kurās cilvēķi pār mani demonstrē pārākumu statusa ziņā. bet tās reizes, kad tā ir bijis, tās ir bijušas sievietes. tā lūk, starp citu par patriarhiju un varu, runājot
8 čubinājušiess |  pačubini
Tuesday, September 19th, 2017
3:26 pm
šodien izgāju palūrēt uz karaļpāra pakausi stikla karietē, jēzus soldenais, balagāns nelabais - cilvēku tik daudz it ka džastins bībers būtu garām pabraucis ar fanfarēm.
pa miegam berot yerba mate no mazpakas tējbundulī, atklāju, ka paciņā glīti kvadrātos sagriezta xanax paciņa ar lillā tabletēm. vesela plāksnīte, jebšu 10 tebletes. prasīju O. vai viņa lieto xanax, tipo nē. nē, nu interesanti, protams, kāda veidā tas tur nokļuvis un kāpēc tējas pakā
pačubini
Monday, August 7th, 2017
12:06 am
1) piektdien nopirku lidbiļeti uz āziju - 3.5 mēneši. paņēmu aŗī pirmo kredītu mūžā. īstenībā diezgan ironiski - 7 gadus "nobomžojos" īstā LV paranojas stilā un izstudēju divus grādus raujoties melnās miesās, kamēr visi mani NL biedri baudīja studentu dzīvi. piektdien, tātad ar atpakaļejošu datumu (!) aizņēmos studiju kredītu par pēdējo gadu, kas izrādās bija pēdējā iespēja (uzzinot not drošiem avotiem), jo septembrī vai neesmu students, jeijbogu. karoče, ideja tāda, ka bomžot zajebala, bet tas nenozīmē nekādu buržuju ceļojumu ar hiltonu, tas nozīmē bekpekot bez stresa un neēst tikai kartupeļus 2 mēnešus pēc atgriešanās, jo "nauda beigusies" un jāmeklē "normāls" darbs.

2) šodien kolēģe pateica, ka cita kolēģe (24) palikusi stāvoklī. oficiāli. mana reakcija bija tiešām nofilmēšanas vēŗta - acis iepletās, mutei priekšā piešāvāš roka un izdvesās - bļāā, iekrita. karoče, pilnīgs fail. paldies dievam, ka E. man to nepateica pati, jo šāda reakcija tiešām nav labvēlīga jaunai meitenei, kura nejauši palika stāvoklī, kārtīgi lietojot kontracepciju un vēl kādu laiku šaubījās par yes/no. kāpēc ar šo dalos? tāpēc, ka jo vecāka es palieku, jo dubiozāks mans viedoklis paliek par šo jautājumu.

es nespēju arī konkrēti formulēt savu viedokli attiecībā pret sevi (skaidrs, ka runa ir tikai par personisku rīcību šādā situācijā, pasarg dies` nemācu nevienam dzīvot). un itkā šķiet, ka viedoklim par šo, ņemot vērā pieredzi, vajadzētu jau nu vismaz kaut kādam būt, bet ņihuja - vēl jo vairāk, šķiet dīvaini, ka tad kad pašai bija 24 bija vairāk vai mazāk - pohuj, what comes, that goes, take it or leave it YOLŌ.

katrā ziņā arvien vairāk man ir interesanti diskutēt šo jautājumu ar saviem swagger-bosiem (no kids, whatsoverer, all 50, traveling and living for themselves) un es ar lielu ap/izbrīnu skatos uz meitenēm, kurām gribās bērnus (vai ir un kuras to dara fulltime), kā uz specimeniem, kuri ir kaut kas vispār ārpus manas uztveršanas/komforta zonas. mans radars vienkārši nestrādā tajā frekvencē. es vienkārši fiziski neizprotu. ar prātu liekas, ka saprotu to perspektīvu. jāpiebilst, ka pret bērniem un bēbjiem man nav nekādu negatīvo vaibu. forši ar sīkajiem patusēt. nav nekad arī bijis lielākas pieredzes uz lielākiem laika periodiem.
pačubini
Tuesday, July 25th, 2017
12:53 pm
šodien pa ceļam uz universitāti, kur pirmoreiz darba intervijā biju intervētājs, mēģināju noformulēt kāpēc Tori Amos jā un Madonna nē. Nesaistītas tēmas
a bet noticis starplaikā ir daudz - es pabeidzu universitāti (esmu msc pūpēdis) un paspēju jau arī nolaivot Latvijā.
atsāku jogu un pēc 4 gadu pārtraukuma izlasīju Joh Irving grāmatu (esmu atkal literārā orgasmā).
pačubini
Sunday, May 14th, 2017
1:05 am
kad man bija 17 gadu un mūsu klases gudrākos prātus iesaistīja neirolingvistiskas pulciņā, kur stāstīja to kādus paņēmienus izmanto līderisma akadēmija un kas ir holotropā elpošana, ļoti precīzi atceros brīdi, kad pateica, ka jebkurā brīdi varam izvēlēties justies savādāk.
Es atceros, kā sūdīgājās dienās vienkārši izvēlējos nedomāt sūdu. manuprāt, ļoti noderīgas zināšanas, jo, šķiet, ka apkārt nevienam šādas spējas nepiemīt, a liekas, tās ir tādas bazālas "tiesību" spējas, kuras pienākas visiem.
a varbūt kombinācijā ar to, ka man ātri apnīk lietas (nu, bļe, arī sūdu apnīk vienā brīdī domāt, ne?), šo klikšķināšanu vieglāk veikt.
un es gribu uzsvērt, ka būt dirsā (apstākļi sūdīgi), ir kaut kas cits kā domāt sūdu.
var būt dirsā un nedomāt sūdu
kaut kā tā
nē, nu baigi rupji sanāca vispār
9 čubinājušiess |  pačubini
Saturday, May 13th, 2017
12:00 am
piektdienas vakars, 4 dienas pirms manas ģenerālmēģinājuma prezentācijas, kuras veiksme/neveiksme noteiks, vai jūnija beigās būšu absolvējusi maģistrus.
es sēžu jau n-to dienu viena pie datora bīdot pikseļus, ik pa laikam izmēģinot 30min garo runu (kurai ir uzrakstīts teksts, ko vislaik piekoriģēju un pabīdu pikseļus prezentējamajā vizuālajā materiālā). baigi garlaicīgi.. izriju čipšu paku..

za to iesmēju par sevi - atcerējos, kā 7 gadus apakaļ atspēros uz šo valsti viena savā izglītības epopejā pie lielās tolaiku loves,
tagad 7 gadus vēlāk, izglītības ciešanas krūmus graužu viena. za to ir cita love, kas pilnīgi to pašu dara. a es vēl 2 gadus atpakaļ plātīju muti, ka nu ar arhitektu NEKAD.

a jopcik, gudra esmu palikusi, zajebal. ja padomā, ko tik es visu neesmu samācijusi, kādus lieliskus cilvēkus un loves esmu satikusi, iepazinusi, nu sirdī silti, ziniet, pat ja es izgāzīšos, vienīgais ko varu teikt, BIJA VĒRTS TE NONĀKT
1 čubinājušies |  pačubini
Monday, May 8th, 2017
12:00 pm
es uzskatu, ka intuīcija ir tipat efektīva metode kā analīze vai loģika, lēmumu pieņemšanai
ar vienu bet, protams. tai intuīcijai tiešām jābūt precīzai.
pačubini

> previous 20 entries
> top of page
Sviesta Ciba