es pats personīgs ([info]maigs) rakstīja,
@ 2022-07-07 15:18:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:Nīgrs

Es te pagražošos
Katru reizi, kad saskaros ar LV birokrātiju man vīst ausis. Nevienas man zināmas valsts pārvaldes elektroniskā sistēma svētā aita, bet nu kaut kādas elementāras lietas varētu gan sakārtot, diletanti, bļāviens

Dzīvoju ārzemēs jau 12 gadus un katru reizi esmu šokā par to, kam viņi tos pakalpojumus īsti taisa. Portāla latvija.lv valoda man ir pārāk sarežģīta. Ja jau cilvēkiem ar augstāko izglītību ir problēmas ar to, kā tajās var orientēties cilvēki, kuriem valoda nav stiprā puse? Es protams nerunāšu par to, ka, lai to lietotu jābūt ID kartei un 1980 gada tipa gadžetam (karšu lasītājs), bet ar to nekas nebeidzas. Sazvanīt viņus nevar. E-pastos sūta mani citām ministrijām, kamēr es elementārus jautājumus vēlos uzdot tieši par portāla lietošanu.

Par kādiem jautājumiem ir runa, jūs jautāsit?
Es kā ārzemēs dzīvojošs pilsonis (ir speciāla sadaļa ārzemēs dzīvojošajiem pilsoņiem, kur viegli var pieprasīt dažādas izziņas, protams, kamēr atradu šo sadaļu pagāja vairākas dienas), varu saņemt elektroniskās izziņas, lieliski!

Vai es par to varu samaksāt elektroniski? JĀ! BET TIKAI AR LV BANKAS KONTU.
Nu bet kādā sakarā? Mīļie draugi! Kādā sakarā man vajadzētu būt Latvijas bankas kontam?
Raudāt gribas par to cik dažas vienkāršas lietas ir absurdas.

Vēl absurdāk ir, ka rekvizītus viņi uzreiz parāda. Es kā kārtīgs pilsonis no sava ārzemju konta pārskaitīju naudu (uz divām ministrijām, tātad divi dažādi pārskaitījumi, kamēr izziņu es gribu tikai vienu), jo es augšāk minēto ideju uzskatīju par pārāk absurdu, bet izrādās ka realitāte ir tieši tāda, kādu es to nespēju iedomāties. Sūds ar visu(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?