aituvīrs ([info]sodienliist) rakstīja,
@ 2018-11-07 18:55:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Dārgais internet, šī ir otrā diena, kad man stipri sāp galva, vairāk aizmugure un aiz acīm, temperatūras un klepus nav, kakls nesāp, asinsspiediens normāls, varbūt mazliet pazemināts (apmēram 80 vai 90 uz 60 vai 70) . Ibumetīns, tempalgīns, paracetamols nelīdz, analgīns palīdzēja uz brīdi, bet nu sāpes sāk atgriezties (tomēr vēl spēju padrukāt muļķības uz klavietūras, nevis trīcēt gultā). Man ir aizdomas, ka tas ir uz nervu pamata. Runājot par to, es vispār visu dzīvi esmu ļoti slikti panesusi ikdienas stresu, ja tā var teikt. Jocīgākais, ka ar notikumiem, ko tipiski dēvē par "stresainiem", piemēram, eksāmeni un darba intervijas, man konkrētajā brīdī vai dienā problēmu nav - es vienkārši aizeju, izdaru un dodos prom (vēl man šķiet, ka man patīk sev un citiem tēlot to, ka man, redz, nav bail). Problēmas ir ilgi pirms vai reizēm pēc tam - tiek traucēts miegs, elpošana, parādās neracionālas bailes un nedrošība - un visam pāri visizteiktāk ir bailes no nāves - parastās situācijas, teiksim, braucot autobusā vai ejot pa ielu man pēkšņi paliek bail nomirt. Varbūt tāpēc pēdējās dienās sapņos redzu, ka Berlīnē laužos iekšā skvatos, ganu aitas vai vācu aprikozes Spānijā - jebkādi atbrīvoju sevi no bailēm. Varbūt man vienkārši vajag krietni palielināt savu fizisko slodzi, ēst veselīgāk, kaut kā pārprogrammēt savu domāšanu uz to, ka viss tas uztraukums nav tā vērts? Es jau cenšos, bet man nesanāk.

Sāku par to domāt, jo šīs nedēļas "Sestdienā" izlasīju, ka stress, ja īpaši izteikts pusmūžā, var samazināt smadzeņu apjomu un novest pie plānprātības. Jā, jā, vajag mazāk lasīt žurnālus, bet gandrīz katru dienu dzīvot ar trauksmi tāpat nav patīkami. Patiesībā, tur bija arī vairāki citi interesanti raksti. Pirmkārt, intervija ar Ingu Baušķenieku par jauno "Dzelteno pastnieku" albumu (es nemaz nebiju ievērojusi, ka ir "Bolderājas dzelzsceļš" ar s, nevis vienkārši "Bolderājas dzelzceļš") otrkārt, intervija ar latvieti, kurš Oksfordā mācas sanskritu, treškārt - raksts par Porto. Gribu uz siltajām zemēm. Nē, vispirms gribu, lai nesāp galva, un tad.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]mansgan
2018-11-07 19:53 (saite)
Lūdzu nelamāt Baušķenieku par kaut kādu ingusu

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]sodienliist
2018-11-07 20:02 (saite)
sasodīts, taisnība gan! pārrakstījos

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]spect_actor
2018-11-07 21:28 (saite)
Kādas galvas sāpes? Spiedīgas? Durošas? Jo man vienreiz divas nedēļas no vietas sāpēja galva un izrādījās, ka tie ir nervi. Bet apsaldēti.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]sodienliist
2018-11-07 21:36 (saite)
Spiedīgas. Sākās lēni, no sākuma likās, ka vienkārši esmu apslimusi. Vai ar apsaldētiem nerviem nav arī augsta temperatūra?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]spect_actor
2018-11-07 21:40 (saite)
Sākumā nav, bet ar laiku var būt. Ja sāp visu nedēļu, tad labāk pie ārsta.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]nistagms
2018-11-07 21:32 (saite)
Man ir hroniskas acu / galvas sāpes, visu laiku tika piešūtas nerviem, bet tagad izrādās, ka man ir diezgan sačakarēta mugurkaula kakla daļa, kas var radīt apgrūtinātu asinsriti / nospiestus nervus. Tu nodarbojies ar sportu, mēdz vingrot?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]sodienliist
2018-11-07 21:38 (saite)
Nebrīnītos, ja man pat būtu kas līdzīgs, jo daudz sēžu un nereti, kad aizmirsu, ka vajag taču sēdēt taisni, lasu saliekusies. Sportoju maz. Jāa, jāsāk piedomāt pie dzīvesveida.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]nistagms
2018-11-07 22:13 (saite)
tad tev jāaiziet pie fizioterapeita un jāsāk vingrot ikdienā

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?