aituvīrs

Recent Entries

5/23/20 12:41 pm

Visu laiku aizmirstu, ka uz ielas tagad ir nepieļaujami noklepoties. Pat elkonī.

5/20/20 06:31 pm

ārprāts, man tā patīk dienvidi! gribu dzīvot pie okeāna! katru dienu iet peldēties, sildīt pēdas smiltīs, dzīvot baltā mājiņā ar ziliem logu rāmjiem un pagalmā rīkot draugiem stundām ilgus piknikus, bet sniegu redzēt tikai Rīgā reizi gadā uz kādu nedēļu vai divām.

5/16/20 03:36 pm

ja mani kaut kas sadusmo, tad tie noteikti ir foto veikali, kas filmiņas ieskenē tik zemā kvalitātē, ka man būtu kauns tādu kādam sūtīt. un ja vēl negatīvu sarullē, nevis sagriež! viņu vieta ir ellē.

5/15/20 01:49 pm - par vispārēju noskaņu

briesmīgi auksti, trīcu kā apšu lapa. no kurienes tas aukstums nāk? nevaru aiziet uz virtuvi, jo apkopēja izmazgājusi gaiteni, un kliedz uz mani. saule šeit nav spīdējusi jau nedēļu. man ir pārāk maza seja tai maskai, vai arī tā maska ir pārāk liela manai sejai, bet tā gandrīz aizsedz acis un pusi kakla, un sānos paliek tādi kā caurumi un izskatās pilnīgi disfunkcionāli. man laikam vajag bērnu izmēru.

5/14/20 10:56 am

Man patīk piedalīties online konferencēs - var nevilkt bikses, bet uzvilkt žaketi.

5/11/20 08:47 pm

es tomēr priecājos, ka karantīnas visgarlaicīgākajā punktā nenokrāsoju matus ar carrefour matu krāsu.

5/11/20 04:15 pm

esmu atpakaļ pilsētā, savā mazajā istabiņā. esmu atkal viena. kad aizbraucām, kokiem vispār nebija lapu, bet tagad te ir pilnīga vasara un viss sazaļojis. ledusskapis bija iztīrīts pilnīgi tukšs, pat saldētavas saturs izmests. un manā istabā vairs nav nevienas dakšas. tas ir kaut kāds joks?

5/7/20 10:08 am - tā nau provakācja

Es parasti mēģinu tur - delfu komentāros un sazvērestību teoriju lapās - nelīst, par to nerunāt un nedomāt, un vispār izlikties, ka viņi neeksistē, jo tas ir stulbuma melnais caurums; un vispār man labāk patīk paklusēt, nevis teikt sliktu, bet Vakcīnpatiesība Latvijā, tas gan ir kaut kas episks. Citējot viņu pašu lapā atrasto komentāru: "Izcila satīra!" Nākamie, kurus lasīšu, būs Gaismas Tīmeklis. Man liekas, ka viņu saturs būtu lielisks materiāls kaut kādai melnai komēdijai.

5/6/20 12:50 pm

garastāvokļa lejas punkti savukārt ir nepanesama kārpīšanās pa tiem pašiem deviņiem kvadrātmetriem.

5/4/20 01:35 pm

pēdējās dažas dienas man ir garastāvokļa augšuppunkts - jau vairākus mēnešus jūtos tā, it kā vizinātos pa īpaši neparedzamiem amerikāņu kalniņiem, bet šādos augšas punktos plānoju visādas lietas, ko daŗīšu, kad būs tāda iespēja; sauļojos un glaudu kaķus; pamostos normālā laikā un vingroju; lasu. šodien svinēšu 4.maiju ar cilvēku, kam tas neko neizsaka, bet man tāpat ir svinīga sajūta. taisīsim pikniku, šeit viss ir zaļš, zied, zum bites un ārā plus 30 grādi. trīsdesmit! neticami.

5/1/20 09:22 pm

gribētos tagad pa naktīm kaut kur pa Rīgas centru pavazāties vieglā reibumā, tad satikt kādu paziņu, tad nopirkt trīs eiro šampanieti nočņikā pie bietes vai bodē pie origo, vai arī sēdēt kādā putekļainā šosejas malā kaut kur uz Polijas - Čehijas robežas tieši tad, kad sāk krēslot, bet ir vēl jātiek cauri kalniem, un līdz Prāgai divas stundas, bet neviens nestājas, un liekas, ka būs jāguļ ciema baznīcā.

4/22/20 11:51 pm

Māja ir gaiša, bet auksta. Sienās ir plaisas, un jumtā dzīvo irši. Tas ir - šķirbā starp jumtu un māju, ne jau iekšā. Manu vecvecāku mājas tualetē bija lapseņu pūznis, bet tas bija tukšs jau vairākus gadus. Man šausmīgi bail no iršiem un ērcēm. Viņu suņiem katru dienu ir pa kādai ērcei. Ja šeit augtu rozes, vasaras tveicē tās noteikti tvanētu līdz pat virtuves logiem. Tvanēt, vai nav jocīgs apzīmējums? Viņa mēģina ar kapli uztaisīt puķu dobi, bet tur laikam nekas nesanāks, jo zeme šajā apgabalā nav diez ko auglīga. Vai arī tā ir pārlieku mālaina - es nesaprotu tik specifiskas sarunas. Kā franciski ir māls? Aiz guļamistabas loga šūpojas liela, zaļa kļava. Šeit viss ir jau tik zaļš, it kā būtu augusta sākums. Viņu ozoli gan ir citādāki, tādi kā garāki, bet izstīdzējušāki, un ar mazākām lapām, reizēm tiem apkārt apvijušies kaut kādi citi augi, tāpēc viņi brīnās, ka tas simbolizē spēku. Liepas gan tādas pašas.

4/22/20 11:48 pm

The Cure - Disintegration es varētu klausīties bezgalīgi daudz reižu.

4/20/20 07:46 pm

viss ir atcelts - nebūs ne king gizzard, ne festivāli, ne Parīzes, ne Marseļas. nekā nebūs! bēdīgi. ļoti bēdīgi. varēšu bēdīga repatriēties atpakaļ uz Rīgu.

4/17/20 03:50 pm

šodien izdomāju, ka mani mērķi līdz ieslodzījuma beigām varētu būt izlasīt visu Markesu un iemācīties stavēt uz galvas.

4/12/20 12:36 am

Kopš laukos sēžam izolēti un karantīnā, katru vakaru noskatāmies kādu filmu. Franču La cité des enfants perdus un neseno Knives out - ļoti iesaku!

4/5/20 06:11 pm

Murgoju, ka Hitlers ir dzīvs, Francijā tiek pasludināts Ceturtais reihs, bet es, jau dzirdot Gestapo soļus uz iebraucamā ceļa, sāku histēriski raudāt, līdz kāds mani pasaka, ka ir jābēg, un aizvelk uz Portugāli. Šobrīd lasu Vonnegūta "Māte nakts".

4/4/20 06:02 pm

tomēr jāsaka, ka ne par vienu savu atmiņu līdz astoņu gadu vecumam neesmu pilnīgi un nešaubīgi pārliecināta, ka tā ir patiesa atmiņa, nevis sapnis.

4/1/20 01:01 pm - par pirtsslotām

"-I remembered - we spank people not only in Easter, but also when we go in sauna.
- ....
- Yes, we have special tools for it, hmm, I don't know the English name, but, well, you make it out of branches and leaves, you tie them together and voilà. It is healthy and smells nice, really!
-Latvia - country of spanking. Spank Latvia. Non, mais vous êtes complètement fous! Completely crazy nation! "

3/31/20 11:19 pm

"Paga, jūs tiešām pirms Lieldienām perat cilvēkus ar pūpoliem? Bet jūs tajā Latvijā taču esat ļauni! Tie ir kārkli, tas sāp!"
Powered by Sviesta Ciba