aituvīrs

Recent Entries

7/18/19 09:14 pm

Pa autobusa logu redzēju baru ar melniem zvēriņiem, lai gan pa gabalu nevarēja saprast - govis vai aitas. Virs viņiem riņķos laidelējās putni, mazliet tāds sirreāls skats Lietuvas neizteiksmīgajiem, plakanajiem laukiem.
Ecolines filmu piedāvājums kopš pagājušās vasaras ticis atjaunots. Greja 50 nokrāsas, Goodbye, Christopher Robin, Grinčs, Stulbs un vēl stulbāks un Simpsonu filma - šie ir tikai daži jaunumi, kā pavadīt savu nakti divpadsmit stundu braucienā.

Viss smird pēc desas, jo paralēlajos krēslos sieviete ēd šķiņķi - viņa to negriež ar saliekamo nazīti, bet gan vienkārši plēš ar zobiem.

7/18/19 04:15 pm

Ecolines trip reminder: you have a trip planned today.

7/15/19 10:10 pm

Šodien braucot mājās, domāju par to, cik slikta diena bijusi, un tad 43. autobuss strauji nobremzēja un visi mani kartupelīši izbira pa autobusa grīdu. 43. autobusa vieta ir ellē.

6/30/19 10:36 pm

iedod velnam mazo pirkstiņu, un viņš paņems visu roku

6/24/19 02:40 pm

divdesmit pirmā rītā nokavēju autobusu uz mākslas vēstures eksāmenu. nostopēju fūri, šoferis kā reiz brauca uz maskačkas pusi, un vienā brīdī uzlika Kino - Gruppa Krovi. tajā mirklī es izlēmu, ka tā ir zīme, ka man vispār ne par ko vairs nevajag uztraukties. eksāmenā man ielika teicamu atzīmi. jāņos pēc laivu brauciena dabūju iesnas, pāris stundas vēlāk vispār vairs nevarēju paelpot. jo vairāk centos elpot caur muti, jo lielākā panikā kritu par to, ka degunā nav vispār nekādas gaisa plūsmas. tagad man pa degunu vienkārši gāžas asinis un es jūtos nožēlojami. es vispār nekad neslimoju vasarā.

6/20/19 12:07 am

"Es nebiju spējīgs uztvert realitāti visā tās pilnībā. Apkārtējās pasaules elementi parādījās tajā brīdī, kad uz tiem krita mans skatiens, un manī auga reibinoša sajūta, ka tieši mans skatiens tos arī rada. "
(Čapajevs un tukšums)
Tags:

6/9/19 02:32 pm

Nick Cave & Bad Seeds - What a Wonderful World ir tāda dziesma, ko varētu klausīties vieglā reibumā, ziemas pievakarē ejot pa Brīvības bulvāri, sākot no Pareizticīgo katedrāles, kurai tajā brīdī kupoli gailētu viegli violetā, tikko norietējušās, bet vēl skaidri nojaušamās saules gaismas atblāzmā.

5/23/19 11:13 pm

23.maijs - šodien Juglas ezerā atklāju peldsezonu.

5/8/19 08:28 pm

mājās ir userinfoieraksts  kaste ar apmēram diviem tūkstošiem - ja ne vairāk - alus korķu, kas krāti no 1999. gada. diezin ko varētu iesākt ar tādu daudzumu alus korķu? uz dažu apakšām ir, piemēram, uzraksti "t-rex" vai "kiss" un visādi zīmējumi. laikam jāturpina krāt, līdz tas kļūs par atmiņu izpētes objektu.

4/21/19 03:08 pm

es no sava loga lieliski redzu mūsu mājas netīšām nodegušās tūjas - tādi melni, nosviluši kāti. mazliet izskatās pēc cietušu roku stumbeņiem. kaimiņi arī taisās kaut ko dedzināt pagalmā - tas gan būtu bēdīgi, ja šeit nedēļas laikā otro reizi izceltos ugunsgrēks. jāatzīst, kad dega mūsu tūjas, es to neredzēju, bet pēc tam smējos, jo tāds sašutums par daļēju dzīvžoga bojāeju man likās vienkārši absurds.

4/21/19 02:59 pm

kad es klausos nikto, es nesaprotu tos tekstus līdz galam un pilnībā. jā, kaut ko es saprotu - tos vienkāršākos vārdus, piemēram, "kad paliksim pēdējie; tev stāstīšu, ka viss ir apnicis; beigas; jūra; tavs numurs" un kopēju dziesmas ideju,- bet es izlīdzos ar to, ka iedomājos trūkstošo tā, kā man gribētos, lai tur ir. tas ir, tad, kad vajag iedomāties, jo dažkārt nemaz nevajag - var tikai klausīties un ir gana. patiesais tulkojums noteikti ir pavisam citāds, bet, lai kā man gribētos saprast, man šķiet, ka kādu laiku es varu iztikt tāpat.

4/20/19 05:11 pm

Pirmais taurenis, ko šogad redzēju, bija melns.

4/8/19 09:20 pm

Vai zinājāt, ka www.kra.lv ir Latvijas Kristiešu akadēmijas mājaslapa? Šodien man piedāvāja iet mācīties ikonu glezniecību.

4/7/19 02:15 pm

man lielākoties nepatīk svētdienas. varētu beidzot atsākt dzert baltvīnu un gulšņāt parkā, bet nav saules, ir tikai bērnu kliedzieni kaut kur ārā un uz galda vāzē trausli pūpoli - es pieskaros tiem ar vienu pirkstu, un uz galda nokrīt pelēkas galviņas. kamēr atsakos kāpt ārā no gultas, (pa logu redzu tikai koku galotnes, dzelteni saplaukušos kārklus un kaimiņu nepabeigtās mājas otro stāvu, kurā, starp citu, vakaros reizēm žilbina spožas, milzīgas lampas, un dažkārt tās deg naktīs tik ilgi, ka liekas - tā ir mēness gaisma) lasu "Nelabumu" - Ro. teica, ka tā nu gan nav grāmata, ko lasīt pavasarī, kad ir jālasa priecīgāka literatūra, un piedevām piedraudēja grāmatu sadedzināt.

4/3/19 07:09 pm

ļoti gribu redzēt the cure! gribu, gribu, gribu! nesen izsludināja 2019. gada koncertu datumus - jūlijā viņi spēlēs čehijā, festivālā Ostravā. pavisam sasniedzami no Rīgas.

4/2/19 08:28 pm

man bērnībā itin bieži gribējās izlēkt pa savas istabas logu tikai tāpēc, lai redzētu, kas tad notiktu.

3/24/19 08:32 pm

Ja gribās aiziet uz kādu superīgu, sirsnīgu un ļoti smieklīgu izrādi, iesaku Dirty Deal teatro "Zvērīgā mīla". Beigās gan var gadīties, ka būs jāraud.

3/23/19 11:03 pm

Es aizgāju ciemos, bet viņi tur tikai viens otram lasīja "Maskava - Gailīši" un dzēra šņabi

3/20/19 09:08 am

Gāju pāri laukam uz autobusa pieturu nu jau klusas, tukšas šosejas malā, dzirdēju bubinām kaimiņa zirgu, bet pēdējā sniega atliekas, sakritušas pērnajā zālē, ēnās izskatījās ultramarīna zilas.

3/18/19 07:18 pm

Tas ir pavasaris? Planētas ne tā sastājušās? Vitamīnu trūkums vai varbūt tas, ka neatceros, kad pēdējo reizi tā pa īstam būtu redzējusi saules gaismu? Liekas, ka nav spēka pat paņemt pildspalvu rokā. Stulbais marts.
Powered by Sviesta Ciba