aituvīrs

Recent Entries

3/20/19 09:08 am

Gāju pāri laukam uz autobusa pieturu nu jau klusas, tukšas šosejas malā, dzirdēju bubinām kaimiņa zirgu, bet pēdējā sniega atliekas, sakritušas pērnajā zālē, ēnās izskatījās ultramarīna zilas.

3/18/19 07:18 pm

Tas ir pavasaris? Planētas ne tā sastājušās? Vitamīnu trūkums vai varbūt tas, ka neatceros, kad pēdējo reizi tā pa īstam būtu redzējusi saules gaismu? Liekas, ka nav spēka pat paņemt pildspalvu rokā. Stulbais marts.

3/11/19 08:31 pm

šonedēļ būs koncerti, būs bildes no Spānijas un varbūt paliks siltāks, bet šovakar jāiet gulēt deviņos, un varbūt tas palīdzēs pret jau mēnesi ieilgušo vispasaulīgo nepatiku un nogurumu. vakardien biju uz "Pūt, vējiņi", man patika, skaista izrāde.

3/3/19 10:34 pm

kāds var man pastāstīt, kāda ir atšķirība starp ieķeksētu un neieķeksētu aili pie "Nepiemērot prognozēto mēneša neapliekamo minimumu" EDS? cik sapratu, mazāka iespēja, ka pēc tam tu būsi valstij parādā? bet tā kā es strādāju uz nepilnu slodzi, tam ķeksim vispār ir nozīme? Un kādos gadījumos aiztikt "Piemērot iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmi 23% apmērā "? Paldies.

3/3/19 06:57 pm

Man ir tāda pretīga sajūta, ka vasara nekad nepienāks un priekšā ir vēl viena gara ziema, bet tas atkusnis, kas ir ārā, patiesībā ir tikai rudens. Es varētu visu dienu sēdēt gultā un skatīties, kā kaķis mazgā ķepas.

2/27/19 05:33 pm

Vai ir labāk justies pamīšus ļoti labi un diezgan slikti vai arī stabili, bet vienkārši normāli?

2/19/19 05:27 pm

ārā viss šausmīgi zilpelēks

2/16/19 06:58 pm

šodien pamodos ar ļoti sāpošu, karstu kreisās rokas īkšķi bez jebkādām pazīmēm par nodarītu kaitējumu vai iekaisumu. ir tāda sajūta, it kā dziļi zem naga būtu skabarga un visu dienu asi, duroši sāpētu. bet nekādai skabargai tur nevajadzētu būt. draudzene teica, ka izklausās pēc čigānu lāsta.

2/12/19 01:49 pm

Dantes "Dienišķā komēdija"

2/3/19 02:06 pm - Barselona 3

"Mazie plušķi veļas pa ielu piemīcītām acīm, es eju iečilot mājās un velku tupeles kājās," Roberta dzied, uzliek saulesbrilles un atkorķē Desperado.

Dažas minūtes vēlāk mums garām iet nēģeris un klusi ņurd pie sevis, līdz pasaka "girlz want sum cocein?"
"Saki nē kokaīnam!" Roberta viņam uzkliedz.

2/3/19 02:00 pm - Barselona 2

"Kur anarhija, tur es!" teica Roberta, lekdama pāri metro barjerām, padusē iespiedusi atvērtu šampanieti.

2/1/19 12:56 am - Barselona

Mēs uzkrāsosim sarkanas lūpas, iedzersim vēl rumu un iesim dejot sambu pie Ritas no Riodežaneiro.

1/29/19 03:34 pm

"... un traģēdija vienmēr ir jāspēlē komiski"

(Cilvēks,kurš bija ceturtdiena. Čestertons)
Tags:

1/20/19 08:05 pm

Pusnomoda stāvoklī rakos pa veciem cibas ierakstiem un lietotājiem. Atradu veselu komūnu, kas veltīta Uldim Rudakam - no sākuma domāju, ka esmu to nosapņojusi, taču tā patiesi eksistē, galvenokārt tur ir momenti no Rudaka dzīves, uzdzīves un spožākie izteikumi. 2004. gads. Tikpat lieliska ir komūna underground, kur ir, piemēram, ieraksts par 2007. gada LKA Valpurģu nakti, uzstājas - MAZIE SMIRĪGIE KOCIŅI, GIRLS LEAVE ME NAKED, JŪDAS GRAŠI u.c. Ieeja LKA studentiem 70 santīmi. Bāc, es ceru, ka cibas arhīvs ir nemirstīgs.

1/16/19 04:44 pm

Visu dienu gaidīju, līdz tikšu mājās un varēšu atkal klausīties Nikto nupat izdoto albumu, ieguļoties gultā ar kafiju un uzgriežot tumbas pieklājīgā skaļumā. Vakar noskatījos "Auksto karu", mana sajūsma varbūt ir mazliet piezemētāka kā daudziem, bet tā jebkurā gadījumā bija ārkārtīgi skaista filma, uz kuru es gribētu aizvest daudzus draugus. Pēc tam no Stradiņu slimnīcas gāju pa Āgenskalnu, Zvanu iela bija pilnīgi tukša un klusa, lēni krita biezs sniegs un visur tāda dzeltena lampu gaisma - sajutos kā uz kāda no Akvarium albumu vāciņiem.

1/7/19 10:25 pm

Šodien eksāmenā runājot franciski, bet vakarā mēģinot izteikties krieviski, es radīju jaunvārdu "ekrivatķ". Es gribēju pateikt "rakstīt" :(

1/7/19 05:26 pm - Atgādinājums sev

Apņemos noklausīties visus vēl nezināmos "Zibens pa dibenu. 100 labākie latviešu albumi".

1/5/19 05:01 pm

man pēdējā laikā pastiprinājusies sajūta, ka viss - cilvēki, notikumi, laiks - skrien garām triecientempā. nepatīk, gribās palēnināt gaitu. šķiet, būtu veselīgi atslēgt visus sociālos portālus uz kādu laiku.

1/5/19 11:35 am - vakar latviski izlasīju trainspotting, tādēļ īsas, nesvarīgas pārdomas par leksiku

mazliet jocīgi, ka mūsdienās pārsvarā dzirdams un rakstiski izmantojams vārds "pidars", bet, piemēram, 2005. gadā izdotajā, Jāņa Elsberga latviskajā tulkojumā "Vilcienvakte" (Trainspotting) tiek izmantots tikai "piders"

1/2/19 07:57 pm

man negribās iet mājās gandrīz katru dienu, jo tur vienmēr ir viena un tā pati nolemtības sajūta. vienīgais, kas izskatās apmierināts un varbūt pat mazliet laimīgs, ir kaķis, kurš, uzaudzējis biezu ziemas pavilnu, guļ uz mana galda un ķepas izstiepis pāri galda malai, tieši virs radiatora, kur jūtams no tā plūstošais siltums.
Powered by Sviesta Ciba