aituvīrs

Recent Entries

11/22/20 09:52 pm

mani mīļie!
Jūsu ierastās šeitneesmes apžilbināts
es dažkārt vēlos durvju un logu ailes aizmūrēt ar ķieģeļiem plaisoti saltiem
un bezpersoniski stulbiem kā kaimiņseju
melīgo grimašu virknes un acis un vārdi


(Gatis Krūmiņš "Skārda Blūzs")

11/17/20 12:30 pm

Es gribētu tagad būt tur, kur snieg.

11/16/20 07:53 pm

ja es arvien būtu tajos laukos, stabili, ka šovakar pa televizoru skatītos franču telenoveles. tad būtu ziņas, Makrona sejiņa un pēc tam tas raidījums, kur meitenes kovbojcepurēs apmāca zirgus smuki krist, kad atskan šāviena troksnis.

11/15/20 03:57 pm

man riebjas Latvijas rudeņi, un, lai arī mans D vitamīna līmenis ir tikai mazliet zem pietiekamā, es katru dienu domāju par to, kā gribu pārvākties uz dienvidiem.

11/14/20 05:36 pm - Laiks nr.26, (30.10.1963)

Kā rodas jauni virusu veidi? —
JAUNAIS VĪRUSS

Vašingtona (m) — Zinātnieki atraduši divus jaunus influencas virusa veidus, pie kam viens no tiem noteikti vainojams epidēmijā, kas šoziem piemeklēja tik daudzas vietas Savienotās Valstis. Jaunos virusus atklāja pārāk vēlu, lai varētu pagatavot pret tiem potes. Viens no tiem ir jauns uloti stiprs Āzijas influencas virusa
veids, kas pirmo reizi šeit parādījās 1957. gadā. šī jaunā suga ir galvenais vainīgais kāpēc influenca tik strauji izplatījās, jo notes pret to iedarbojās tikai daļēji.Neviens to nateikti nezina, bet domājams, ka šādas mutācijas ietekmē faktori kas apdraud virusu eksistenci,piemēram, pote. Citi zinātnieki atzīst, ka nezināmi dabas faktori, ieskaitot kosmiskos starus, varētu būt šādu pārmaiņu cēlonis.

11/1/20 07:54 pm

Pēdējā laikā man arvien biežāk liekas, ka mēs kolektīvi tuvojamies pasaules galam.

10/7/20 10:44 pm

Man liekas, ka "saviļņojums" ir bezgala skaists vārds latviešu valodā.

9/12/20 06:09 pm

man tagad kādu brītiņu atkal būs podziņtelefons. izbaudu sms rakstīšanu. un tur pat ir sudoku!

9/2/20 07:04 pm

vakar paspēlēju viņa dzīvoklī ģitāru - šķiet, nebiju to darījusi kādu gadu noteikti, ja ne ilgāk, un man pietrūka. varētu atsākt spēlēt, gribu iemācīties kaut kādas dziesmas, tas tomēr ir tāds diezgan meditatīvs process. jūtos labi.

8/24/20 03:53 pm

tikko pa logu redzēju, kā vīrietis pie vienas no puškinielas pagalma iebrauktuvēm atvāž saliekamo nazi un ar pamatīgu ieskrējienu metas virsū citam vīrietim pagalmā. viņi saskrējās pusceļā, nokrita, tur uzradās vēl kaut kādi vīrieši, viņi kādu brīdi pavārtījās pa zemi, un tad izklīda. es to visu vēroju ar pārsteigumā pavērtu muti, jo likās, ka tūlīņ tūlīņ redzēšu, ka kādu nodur - to man, nuuu, galīgi negribētos redzēt. un nav tā, ka es visu dienu sēžu pie palodzes un skatos pa logu, tā vienkārši sagadījās.

8/5/20 06:28 pm

Rīgā ir kāda meitene, kas laikam ir man ļoti līdzīga, mani jau divreiz uz ielas ir pasveicinājuši viņas paziņas, un vienreiz bārā mani uzrunāja viņas vārdā - cilvēks stāvēja pietiekami tuvu, tātad laikam tiešām esam līdzīgas. Šobrīd viņas vārdu diemžēl esmu aizmirsusi, bet varbūt kaut kad atkal atcerēšos. Un tad es viņu atradīšu.

8/2/20 08:03 pm

vakar atbraucu mājās no ķīpsalas ar riteni, dzērumā, pa neizgaismotu veloceliņu, jābrauc kādu stundu. visu laiku pūta vējš, sala ceļi un rokas. vairs tā nedarīšu. šodien pabraukāju mazliet pie auto stūres, tā, vidēji uz divdesmit km/h, maksimums - 50. garlaicīgi! domāju, ka iztikšu bez tiesībām vēl vismaz kādus piecus gadus.

7/28/20 05:25 pm - Auč

Vasarā var apsaldēt muguru, pat īsti neko nedarot? Pasēdēju uz betona apmalītes varbūt 10 minūtes, pasēdēju uz palodzes pie atvērta loga varbūt kādas 20 minūtes. Šodien krusti sāp tā, ka grūti pastaigāt, pasēdēt jo īpaši. Varbūt miegā kaut kā ne tā sagriezos.

7/26/20 07:56 pm

Vakar sapņoju, ka braucu lasīt vīnogas uz Latvijas laukiem. Dzīvojām kaut kādā kūtī, blakus bija lavandu lauks, un maksāja 40 latus dienā.

7/22/20 01:21 pm

1948. gads, Latvju ziņas - PĀVESTS NOLIEDZIS KATOĻIEM LASĪT J. P. SARTRA RAKSTUS. Ar īpašu dekrētu pāvests svētdien ieskaitījis katoļiem aizliegto grāmatu skaitā visus franču „eksistenciālisma' 4 pārstāvja J. P. Sartra (Jean-Paul Sartre) darbus. Jaunākos laikos tā visai reta parādība, kamdēļ interesanti, kas pāvestu uz šādu soli pamudinājis. Par Vatikāna politiku informētās aprindas spriež, ka pāvesta dekrēts varbūnav tikdaudz vērsts pret Sartra pašreklāmēto filozofijas virzienu, cik pret pornogrāfiskām tieksmēm viņa literāriskajos darbos. (D. M.)

7/2/20 10:19 pm

Manās mājās kaķi drīkstēs staigāt pa galdiem.

6/26/20 06:03 pm

Aizbraucu viena uz Bolderājas pludmali. Iedzēru šervudu, paklausījos Riperogrāfiju. Tīkliņa sievu sitēja krekls, hugo boss melns plastmasas maisiņš, toi toi būdiņas, vasaras sastingums un tveice, uzsista acs. Braucot pāri Buļļupes tiltam - virzienā uz Rīgu- kreisajā pusē ieraugu milzīgu uzrakstu Alina, domāju, diez cik krāsas baloniņi un stundas tam aizgāja, bet tā laikam izskatās pamatīga aizrautība vai mīlestība, uzdrukāta uz sienas. Vīrieši smēķē pa daudzstāveņu logiem. Silikāta iela,veikals Beta, benzīntanks, šaura tualete. Sliedes uz bolderāju ( mēs vienreiz naktī gājām ar kājām visu ceļu no Āgenskalna, par godu Lediņam). Dzērāju valsis. Vilciens no Krievijas.

6/17/20 03:03 pm

Viktors, Saldus teķis. Paslinks, pagaidām strādāju celtniecībā, daudz spēlēju videospēles, krieviski nesaprotu un nedzeru ja neuzaicina. Meklēju dzīvesbiedri, nezinu ko darītu, ja atrastu. Tas ar viss.

Kristers, Rīga. Cau! Mani sauc Kristers un man ir divi 2 papagaiļi.


Rūdolfs, University of Latvia. Uzlikšu tavu bildi kā lockscreenu un pūtīšu koku no tevis arī tad, kad nebūsi blakus.

Kristaps, IT. Meklēju meiteni ar māju ar balto žogu un suni. Kā arī bērnus un skaistu nākotni.


Aleksander, Biznesman. Varbūt neesmu izskatīgs princis baltajā zirgā, bet esmu skūtpauris melnajā mersedesā noteikti.

6/4/20 01:57 pm

man ir parādījušies vasarraibumi! ak, tā nav bijis kopš bērnības.

6/3/20 02:16 pm

"...arī otrajā, trešajā, ceturtajā Muzikālās biedrības izrīkojumā, arī piektajā, sestajā un astoņpadsmitajā Pretīgā laikmeta gadā, priekos un dziļa izmisuma brīžos, pat vēlāk - līdz pēdējam elpas vilcienam šī izjūta vairs Franci neatstāja, un tā bija - tuva cilvēka izjūta(..) Pat mirstot bija prieks vērot viņu tuvojamies pa dubļaino bruģi - kā savādā nāves palēninājumā Franča redzokļu spoguļos kustas viņas slaidās potītes virs apkaltu riteņu nodragātajiem laukakmeņu kukuļiem. No sākuma līdz beigām viņa allaž bija svētki"

(I. Ābele "Klūgu mūks")
Tags:
Powered by Sviesta Ciba