aituvīrs

Friends

1/28/21 11:05 am - [info]martcore

Girl Band ir īru grupa, kas faktiski spēlē industrial mūziku bez sintezatoriem. 

dēļ tā arī ir viens no labākajiem autorkolektīviem šobrīd pasaulē
nezinu, kurš ir izdomājis salīdzināt viņus ar mclusky, drošvien pičforks, kas, kā vienmēr, vispār nekad neko nesaprot 
man tas drīzāk ir uz EN - Birthday Party robežas, plus vēl zināmais 70-o beigu avantfanks un nouveivs (par ko runā arī paši grupas dalībnieki) - laba interešu kombinācija, lai spēlētu kopā rokmūziku

1/28/21 12:43 am - [info]sirualsirual

Eiropa šobrīd izskatās ļoti vāja

1/27/21 06:26 pm - [info]sinamorata posting in [info]pajautaa - pirmstermiņa medicīniskā komisija

vai šeit ir kāds kas ir gājis PIRMTERMIŅA medicinīsko komisiju Samariešos (CSDD ēkā)?

gribētu zināt kā bija, cik daudz tie 8 dažādie ārsti pa 30min kopumā paspēj izjautāt (it sevišķi tie 2 narkologi un 1 psihologs) un vai liek kkādas analīzes iet taisīt? vai arī labāks variants ir visu to komisiju kkā caur ģimenes ārstu bīdīt un pie katra no dakteriem iet atsevišķi (kas gan aizņems vairāk laika nekā tās 30min..)?

1/27/21 03:13 pm - [info]martcore

kādēļ tāds uzsvars uz asinsradniecību?
es daudzus gadus draudzējos ar kaimiņu puiku un viņa māsu (taga mūs pasaule ir drusku izsvaidījusi), kas ģimenē bija adoptētie bērni (viņi par to zināja)
un tā bija ļoti spēcīga un harmoniska ģimene
vai arī tā nav īsti pareiza ģimene?

1/27/21 12:34 am - [info]deloveja_kundze

piedodiet, lūdzu, manas banalitātes, bet vienīgās zāles pret nāvi ir būšana kopā, lietu darīšana kopā, laika pavadīšana kopā. un kopīgu atmiņu taisīšana.

1/27/21 12:05 am - [info]deloveja_kundze

man brīžiem liekas, ka dzīve turpina pārbaudīt to, vai es tiešām esmu atmetusi smēķēšanu, jo visu laiku notiek tik daudz lietu, kas vienkārši liek gribēt uzpīpēt.

1/26/21 01:05 pm - [info]methodrone - When conversation ceases, war emerges.

He is resurrected ♡ Padzēros labu ūdeni!

1/26/21 12:40 pm - [info]psihs posting in [info]pajautaa

cilvēki destabilizē visu sistēmu ar savām putnu barotavām?

1/26/21 09:55 am - [info]methodrone

Vakar noliku dārzā ķobīti ar saulespuķu sēklām priekš vāveres, kas visu laiku te nāk. Šorīt skatos sīkā gorda ir atkal klāt un pārcilā un grauž sēkliņas. Novēršos uz vienu mirklīti, tad atkal paskatos pa logu.. nu un lūk. Gorda pazudusi ar visu ķobīti, vienkārši savāca un notinās. Cerams, ka atradīšu kaut kur dārzā mētājamies, citādāk nākamreiz sēkliņas steidzīgajai pilsētniecei došu līdzi take-away iepakojumā (kartona turziņā).

1/26/21 03:53 am - [info]zilnezal - 26.01.2021.

03:54

Daru tieši to, ko domāju, ka darīšu savos agrīnajos divdesmit. Sēžu istabiņā viegli bēšām, bet varbūt dzeltenīgām sienām, uz kurām uzrullēti neskaidri, laikam jau ziedu, raksti. Mans draugs cītīgi raksta esejas sesijai (šonakt esot jāuzraksta trīs). Es transkribēju kaut kādu ļoti nopietnu interviju un šausminos par to, cik netīra ir mūsu runājamā valoda. Katru reizi transkribējot atkal esmu par to pārsteigta no jauna. Ikdienā jau to tā nepamana.
Un pēc tam es rakstīšu recenziju. Bērnu grāmatai. Starpcitu, šī mēneša kontekstā bija divas manas recenzijas - manas pirmās. Ļoti ar sevi lepojos. Pamazītiņām.
It kā tik daudzas dienas šķiet, ka neko nedaru un tikai tērēju laiku esot, tomēr šad tad šādi tādi rezultāti parādās.
Man produktivitāte ir tāds kā uzplaiksnījums. Tad es nobliežu n-tos darbus pēc kārtas. un tad kādu laiku laiskojos. Tad apnīk, un es atkal kaut ko daru.
Esmu pieteikusies divos darbos. Vienā izturēju jau trešo kārtu. Par otru nezinu. Tad redzēs.

1/25/21 08:48 pm - [info]rugetta

ja es būtu normāls cilvēks un pēc trimdas būtu aizgājusi uz maģistriem, man jau šovasar beigtos augstākās izglītības gaitas. bet nē, tagad tikai esmu šīs avantūras pusē. vismaz ceru, ka man būs pienācīgs izlaidums pieelpotā un pārbāztā lielajā aulā.

1/25/21 01:54 pm - [info]methodrone

Kopš ap 18. decembri dabūju ronu, neesmu vairs dzērusi nekādu alkoholu, un mani mazliet iejūsmo, vai drīzāk likumsakarīgi pārņem doma, ka varētu turpināt nedzert indefinitely.

Visu pagājušo gadu es dzēru kā Cersija multiplied by Tirions, teju pudeli vīna vairākumā nedēļas dienu. Mana atslodze parasti bija viens vai divi aliņi dienā, un ekstrēma atslodze - nedzert Pirmdienās.

Protams, galvenais iemesls nedzert ir, jo uz vecumu ķermenis tik labi vairs netiek galā ar atindēšanos, un pat no viena dzēriena sākas huiņīgi simptomi, kas ilgst vismaz pusotru dienu, bet ja turpina dzert, tad nemaz nepazūd tikai milzt:

Nomāktība
Lēnīgums
Galvas dulnums
Gremošanas problēmas
Sapņu trūkums
Trīceklīgums
Atmiņas vājināšanās
Enerģijas trūkums
Entuziasma trūkums
Labā apšaubīšana
Sejas ādas problēmas
Basically dzīvā miroņa simptomi

Bet tā kā neesmu jau vairak par mēnesi dzērusi, tā viss ir apvērsies otrādi un visas labās sajūtas un esības pazīmes atgriežas. Un tas man liek domāt, ka glāze vīna nav vērta, lai atkal visa tā zaraza vilktos tai līdzi.

Toties nedzerot ir pieejamas tādas nākamā līmeņa fīčas kā:

Sapņi, better than Netflix - visspilgtākais simptoms dzeršanai ir sapņu izzušana..
Enerģija un entuziasms darīt lietas - not that, ka man visu laiku ir duracell motivācija, bet enerģija ir brīvāk pieejama, kad beidzot izdomāju iet paskriet, vai garīgi pašiverēties. Enerģija is like - ok, let's go!
Sajūta, ka your body is no longer constantly recovering, but pretty much wholesome and ready to use
Skaidra smadzene - nav vairs glitchy and twisty emocijas, kas kaut ko murgo tev pakausī. Nekas nešķiet traģisks beyond repair, un es pārsvarā jūtos tik strong & stable kā Terēza Meja.
Pms resolution - dzerot pms laikā teju katru mēnesi sev kaut ko purpinu par miršanu un bezjēdzību, rijot asaras par to kā mani nemīl jo es loģiski esmu nemīlama. Bet pagājšmēnes, piemēram, varbūt tāpēc ka bija rona, bet pat ronu izciešot, es ne reizi neapvainojos ne uz vienu un pat asaras acīs nesaskrēja neparko!
Ēšana - es varu vairāk lopsīt zemesriekstu sviestu un ieturēties kā hobits, bez tummy problims, nekas nekur nepūšas, nesāp, nav jāpakārto ēdiena šķidrums vai cietums mana alokohola izvēlei, litrs sarkanvīna nededzina kuņģi. Nav durstīgas sajūtas random vietās vederā.

Bet galvenais, vienkārši ir laba sajūta, kad tu dari kaut ko, kas ir pareizi priekš ķermeņa un psihes. Vienmēr ir divas sajūtas par visu dzīvē - kad tu zini kas ir pareizi, bet mazliet ciniski un apātiski arī sāpīgi piemiedz acis un izvēlies darīt to kas ir nepareizi, vai arī aukstasinīgi, mierīgi varbūt mazliet sāpīgi, bet atbrīvojoši for sure izdari to kas ir pareizi.

Tāpat kā visi mazie grēciņi un lielie dzīvē: tas nav vajadzīgs.

Varbūt kāds mani kaut kad vēl pielauzīs dzert uz kādas klints saulrietā. Bet honestly, ar gadiem dzīve kļūst arvien mistiskāka un izklaidējoši skaudrāka, un to var dziļāk un spējāk asimilēt bez tā svina, ko salej alkohols galvā.
 

1/25/21 06:13 pm - [info]meljkje

Baigi gribēju kaut ko pateikt, bet samīzos izklausīties pretenciozi. Tagad domāju, stulbi, ka tā.

1/25/21 02:28 pm - [info]iokaste

Tiesiskā valstī bloķēt kontu (bankas, plašsaziņas) drīkstētu tikai tiesa vai neviens.
Iespējams, jābūt soctīklu sabiedriskajam regulejumam.

1/25/21 02:16 pm - [info]kisswithafist posting in [info]pajautaa - pease porridge in the pot 9 days old

Vai var kaut kā izlabot pārāk šķidru/zupveidīgu šķelto zirņu putru? Zirņi jau izšķīduši, bet zupa nebija šīs aktivitātes mērķis. Paldies!

1/25/21 11:54 am - [info]teja

kaut kas ir jādara ar "50-gadīgo vīrieti" - šis tēls un tā konotācijas manā pasaules uzskatā nemainās jau, hmm, 20 gadus, pa šo laiku es pati esmu daudz tuvāk šim vecumam, un daudzi mani draugi jau ir nokļuvuši šajā vecumā, bet es joprojām vainoju "50-gadīgo vīrieti" netaisnīgu sabiedrisku sistēmu uzturēšanā, kā arī nekādā veidā nespēju uzskatīt par seksuāli vai romantiski interesantu. viņam vajadzētu novecot kopā ar mani, kļūt par 70- gadīgo vīrieti, bet to es nespēju, jo tas jau tad būs vecs vecītis, pret kuru man ir tikai vissirsnīgākās jūtas.

1/25/21 12:19 pm - [info]vakardiena - Trainwreck calling for service

rinda pie terapeites 3 mēneši, ha!
nāksies izdomāt citu veidu kā uzlikt sevi atpakaļ uz sliedēm

jāatzīst, ka tas apbēdināja daudz vairāk kā domāju. Par spīti tam, ka tā bija tāda nosacīti spontāna doma, un bija arī sajūta, ka gan jau būs ok- nav ko zvanīt, kaut kas manī bija pieķēries domai, ka varēšu izrunāties. Ar kādu, kurš jau gadu manī ir klausījies. Izdabūt no sevis šos pēdējos mēnešus ārā for good.
Gribās raudāt.
 

1/25/21 11:14 am - [info]meljkje - Domājot par citiem gadalaikiem

Pļava man ir daudz īstāka kā iekšēja vieta, jo no fiziskām pļavām esmu sabaidīta, ka tur var dabūt ērces.

1/25/21 05:26 am - [info]swimpis - something clicked

Babilonas tornis neuzbūvējās dēļ cenzūras, kas no vienas valodas radīja arvien jaunas. Jauni lamuvārdi rodas mimiķējot iepriekšējos cenzētos, un aiznākamā paaudze jau cenzēs lamuvārdu aizstājumus radot atkal jaunus lamuvārdus. Kā arī cenzūra noved pie paaudžu frikcijas un iekšējā aukstā kara.
Nez par ko pārvērtīsies n-word?

1/25/21 03:04 am - [info]zhora posting in [info]pajautaa

Youtubes rekomendācijās parādījies reāli atbaidošs saturs, psihiatriskie pacienti, kaut kādi 50 gadu mācību filmējumi. Kā man tikt vaļā no šīm rekomendācijām?
Powered by Sviesta Ciba