aituvīrs

Friends

6/8/23 11:43 pm - [info]kochka - Ravēls

- Jūs esat traks.
- Jūs esat vienīgais, kas esat mani sapratis.

6/8/23 09:54 pm - [info]ulvs

Lasīju 4chan UFO wistleblower threadā, ka ASV visslepenākais projekts ar nosaukumu "Zodiaks" nodarbojas ar, kā hipotezēts, 5.dimensijas būtņu 3.dimensijas notriekto/salūzušo avataru (NLO) retrieval. Jo intelekts, kas atrodas 5.dimensijā nevar izpētīt 3.dimensiju, nekļūdams 3D. Tāpēc tiek veidoti AI kontrolēti avatari- gan būtnītes, gan šķīvīši. Tie nav no citām planētām, par to ir pārliecība, bet gan no citām dimensijām.

Mēļo, ka okeānā atrodas peldoša, AI kontrolēta būve, kas ražo šos 3D avataru. Ja tai pietuvojas militāristi, viņi tiek sašķaidīti atomos, vienalga, vai lidmašīnas ar torpēdām vai zemūdenes. Militāristi neatgūst savējo līķus, jo tas ir pārāk bīstami. Tāpēc vienkārši vairs netuvojas šai zemūdens rūpniecīai, kas spēj ātri pārvietoties zem ūdens.

Šo avataru aktivitāte palielinās kara un kodoldraudu gadījumā. Ukraiņu zinātnieki ar speciāli kalibrētiem instrumentiem pārliecinājušies par to (steigā nevaru atrast labāku rakstu). Kodollielvalstis panikā, ka nevar definitīvi saprast, kas ir šīs metāliskā lodes, kas cauršauj gaisa liegumus virs armijas daļām, kas satur kodolraķetes, un kodolelektrostacijām.

Un cilvēki, parastie, kuriem interesē šī tēma, gaida ilgi gaidīto disclousure. Mēļo, ka tas vairs nav tālu. Kopš ASV valdība un militāristi pirms pāris gadiem beidzot atzina, ka ir tādi NLO un ka nav ne jausmas par izcelsmi (google tic tac ufo), cilvēki ir kļuvuši pamatoti nepacietīgi. Cik ilgi klusēs par kaut ko, kas var mainīt visu izpratni par lietām? Tā sacīt. 

Saucas, mācos konstitucionālo tiesību eksāmenam. 

6/7/23 10:54 pm - [info]krii

Ļoti daudz gaismas, kaut mācētu akumulēt!

6/7/23 08:02 pm - [info]martcore

good luck, whu

6/7/23 05:34 pm - [info]ulvs

Ja vien jūs spētu iztēloties, cik laba sajūta ir atrasties pašā ķermenī pēc kārtējās 2,5-3h trenažieru zāles sesijas. Pirmajos pāris mēnešos to tik izteikti neizjutu, bet esmu ap šo laiku esmu iegājis labā "absolūti izbaudu procesu" sliedē. Novēlu apņēmības pilnajiem nolauzt pirmos mēnešus, tad aizies.

6/7/23 04:50 pm - [info]honeybee

Tāds mirklis, kurā var pacelt rokās visu, kas bailīgs, nesmuks un salauzīts, un teikt, tu esi tik skaists un iepriekš neieraudzīts,

pat sevi

6/7/23 12:01 pm - [info]roncijs

varbūt iespējams lepojos ar savām digitālās stalkošanas prasmēm.

bet nu tad izrādās, ka meklējamais cilvēks treknajos gados ir aizmucis, un ej tagad atrodi

6/6/23 08:42 pm - [info]krii

... un vispār arī augstprātība ir tā pati nedrošība.

(Lai nu kam, bet man šajā ziņā varat droši ticēt.)

6/6/23 05:16 pm - [info]methodrone - Legendairy.

Man vietējā indiešu veikaliņā pārdod plombīra saldējumu vafeles turziņā, it truly is highlight for my soul. Man patīk viņu ēst staigājot zem bērziem pa trotuāri.

6/6/23 04:47 pm - [info]teja

Iesakiet lūdzu garšīgu resto rīgā kas 1) nav “posh” gals 2) nav konkrēta cittautu virtuve 3) ir atmosfērīgi nedaudz alternatīvi (jāved ārzemju kolēgjis)

6/6/23 09:12 am - [info]methodrone

Ok, ja visi tik filozofiski pieiet dzimtēm, tad nošķiriet toletes pēc sex not gender, un ja tas nestrādā, tad nošķiriet mentally challenged and mentally sound people tualetes. Or just be very specific and make toilets for people with authentic vaginas and penises, and toilets for artificial vaginas and penises. I mean you cannot argue with that, and if you do, then make a third toilet for people who cannot tell the difference between natural and artificial.

6/5/23 04:12 pm - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Neesmu tulkojis ilgi. Piedāvā tulkot no ENG, uz LV. Vaicā pēc rate. Nav ne mazākās nojausmas, cik tagad skaitās normāli prasīt par 1 vārdu vai 1 lapu. Varat palīdzēt, lūdzu?

6/5/23 03:54 pm - [info]krii

No istabas izejot, savus laptopus aizveriet, ak, ļaudis!
Savus kaķīšus laptopguļas kārdinājumā nevediet, ak, ļaudis!

6/5/23 03:53 am - [info]ulvs

Neteikšu, ka man baigi pietrūka administratīvā procesa likuma studēšana līdz 05.00 rītā, gatavojoties šīvakara eksāmenam. Vismaz kriminālprocess šķiet fun and action packed, salīdzinot ar valsts un indivīda attiecībām. Man iestāžu un indivīda attiecības vienmēr ir uzdzinušas kafkaiāniski sliktu dūšu.

6/5/23 12:16 am - [info]ulvs

Pēdējā laika atklājums no dzīvās neoklasiskās mūzikas. Luke Faulkner (tikai 31 g.v.). Izskatās, ka viņam patīk interpretēt manus klaikas varoņus (Šopēns, Satī), tāpēc nebrīnos, ka automātiski pavilkos, pleilistē izdzirdot šo viņa gabalu. The Midnight tide.

6/4/23 08:42 pm - [info]lavendera posting in [info]arii_cirsliitis

Cirslītis dikti grib uzdāvināt kaimiņam grāmatu, kā audzināt viņa jauno sunīti. Uzvelk savas ērtākās kurpes, lec uz velosipēda un brauc. Kad jau sēž, dzer tēju, piepeši ierauga, ka suns atnesis kaut ko no priekšnama un zelē.

1. Mācība: nevelciet savas mīļākās kurpes uz māju, kur aug sešmēnešīgs razbainieks.
2. Cirslītis tai grāmatā tieši pirms stundas starp visiem citiem labajiem padomiem bija izlasījis: "ja atstājat nepieskatītas mantas kucēnam sasniedzamā vietā, pats vainīgs".

Nesaistīti: vai ir kāds paņēmiens, kā likt atkal sarauties izstaipītai kurpes kapei?

6/4/23 01:28 pm - [info]krii

Aprunāšana ir kaut kas ne visai lāgā, tomēr tas, ko lielākā daļa cilvēku ikdienā dara un no kā neviens pārāk stipri necieš.

Savukārt, ziņu pienešana, ko kāds par tevi teicis (īpaši, ja informācija no privātām sarunām tiek ievazāta profesionālajās attiecībās) ar tīšu mērķi "atvērt acis", "iestāties par taisnību" ir īsta nelietība, pat ja spontāna un izsprāgusi no ilgi krāta rūgtumiņa.

Esmu saskārusies, esmu mēģinājusi pēc tam nogludināt situāciju. Diemžēl izrādās, ka tādos gadījumos cilvēka pašaizsardzības sistēma uzbūvē viltus realitāti, kurā viņš ne pie kā nav vainīgs, drīzāk otrādi. Un brutāli meli tiek pasniegti intonācijā, kas liek domāt - cilvēks to sev iestāstījis tik ļoti, ka pats arī tic.

6/3/23 10:54 pm - [info]ulvs

Pēc šizobotu uzbrukuma cibai esmu kļuvis uzmanīgāks. Tagad, pamanot katru jaunu lietotāju, tam manā galvā jāiziet "šizobot" tests, kur es konstatēju, vai tas ir īsts cilvēks vai, nu, jūs sapratāt. Tā šoreiz ir ar [info]zvaigznjustari - pēc šī cilvēka jocīgā pajautā posta iegāju palasīt personiskos ierakstus. Tā arī netapu gudrāks par to, vai tas ir kā part of someones schizoposting effort vai arī reāls tēls. Turu īkšķus par otro.

6/3/23 10:42 pm - [info]ulvs

Spotifaj free ir labs vienīgi tādā ziņā, ka tas, gribot negribot, liek iepazīt jaunu mūziku. Nekad nebiju dzirdējis Mission of Burma, baigi iemīlējos viņu dziesmā Secrets, Tik burvīgs un smalks rawness, vienkārši uh. 

6/3/23 08:22 pm - [info]honeybee

Well, ciba, you be pretty shitty today, ain't ya.
Powered by Sviesta Ciba