aituvīrs

Recent Entries

7/22/20 01:21 pm

1948. gads, Latvju ziņas - PĀVESTS NOLIEDZIS KATOĻIEM LASĪT J. P. SARTRA RAKSTUS. Ar īpašu dekrētu pāvests svētdien ieskaitījis katoļiem aizliegto grāmatu skaitā visus franču „eksistenciālisma' 4 pārstāvja J. P. Sartra (Jean-Paul Sartre) darbus. Jaunākos laikos tā visai reta parādība, kamdēļ interesanti, kas pāvestu uz šādu soli pamudinājis. Par Vatikāna politiku informētās aprindas spriež, ka pāvesta dekrēts varbūnav tikdaudz vērsts pret Sartra pašreklāmēto filozofijas virzienu, cik pret pornogrāfiskām tieksmēm viņa literāriskajos darbos. (D. M.)

7/2/20 10:19 pm

Manās mājās kaķi drīkstēs staigāt pa galdiem.

6/26/20 06:03 pm

Aizbraucu viena uz Bolderājas pludmali. Iedzēru šervudu, paklausījos Riperogrāfiju. Tīkliņa sievu sitēja krekls, hugo boss melns plastmasas maisiņš, toi toi būdiņas, vasaras sastingums un tveice, uzsista acs. Braucot pāri Buļļupes tiltam - virzienā uz Rīgu- kreisajā pusē ieraugu milzīgu uzrakstu Alina, domāju, diez cik krāsas baloniņi un stundas tam aizgāja, bet tā laikam izskatās pamatīga aizrautība vai mīlestība, uzdrukāta uz sienas. Vīrieši smēķē pa daudzstāveņu logiem. Silikāta iela,veikals Beta, benzīntanks, šaura tualete. Sliedes uz bolderāju ( mēs vienreiz naktī gājām ar kājām visu ceļu no Āgenskalna, par godu Lediņam). Dzērāju valsis. Vilciens no Krievijas.

6/17/20 03:03 pm

Viktors, Saldus teķis. Paslinks, pagaidām strādāju celtniecībā, daudz spēlēju videospēles, krieviski nesaprotu un nedzeru ja neuzaicina. Meklēju dzīvesbiedri, nezinu ko darītu, ja atrastu. Tas ar viss.

Kristers, Rīga. Cau! Mani sauc Kristers un man ir divi 2 papagaiļi.


Rūdolfs, University of Latvia. Uzlikšu tavu bildi kā lockscreenu un pūtīšu koku no tevis arī tad, kad nebūsi blakus.

Kristaps, IT. Meklēju meiteni ar māju ar balto žogu un suni. Kā arī bērnus un skaistu nākotni.


Aleksander, Biznesman. Varbūt neesmu izskatīgs princis baltajā zirgā, bet esmu skūtpauris melnajā mersedesā noteikti.

6/4/20 01:57 pm

man ir parādījušies vasarraibumi! ak, tā nav bijis kopš bērnības.

6/3/20 02:16 pm

"...arī otrajā, trešajā, ceturtajā Muzikālās biedrības izrīkojumā, arī piektajā, sestajā un astoņpadsmitajā Pretīgā laikmeta gadā, priekos un dziļa izmisuma brīžos, pat vēlāk - līdz pēdējam elpas vilcienam šī izjūta vairs Franci neatstāja, un tā bija - tuva cilvēka izjūta(..) Pat mirstot bija prieks vērot viņu tuvojamies pa dubļaino bruģi - kā savādā nāves palēninājumā Franča redzokļu spoguļos kustas viņas slaidās potītes virs apkaltu riteņu nodragātajiem laukakmeņu kukuļiem. No sākuma līdz beigām viņa allaž bija svētki"

(I. Ābele "Klūgu mūks")
Tags:

5/30/20 12:28 pm

vakar ēdu kaut kādas indiešu lēcu pankūkas ar ASU kartupeļu biezeni (starp citu, Indijā pērtiķi dzīvo kā kaķi pa pilsētām un zog), un mans vēders bija šokā, jo pēdējās divas dienas biju ēdusi tikai auksto zupu. jāsaka gan, ka manai zupai bija švaka garša, jo šeit veikalos nepārdod marinētas bietes, tikai vārītas, tāpēc tā zupa ir arī tikai viegli rozā un garšo vairāk pēc kefīra; ā, un te ir ļoti dārgs kefīrs - eiro sešdesmit par puslitru. bet vispār vislabākie ir brazīliešu ēdieni. Latvijā cepšu kūkas no tapiokas miltiem.

5/28/20 09:39 pm

Cigāri un baltvīns uz balkona ar skatu uz Pirenejiem.

5/27/20 04:22 pm

Sen neesmu gājusi pie ārstiem, un biju aizmirsusi, kā tas ir - mēģināt pierakstīties uz vizīti. Varbūt jāzvana kaut kādām mazpilsētu slimnīcām, jo Rīgā ir šādi:

"Gastroenterologs? Nuu neeezinu, zvaniet vēlāk"
"Gastroenterologs? O, nekas nebūs, galīgi nesanāks!"
"Valsts apmaksāts? Nē, pie mums tikai par 50 eiro."
"Operatori pašlaik aizņemti."
"Operatori joprojām aizņemti."

5/23/20 12:41 pm

Visu laiku aizmirstu, ka uz ielas tagad ir nepieļaujami noklepoties. Pat elkonī.

5/20/20 06:31 pm

ārprāts, man tā patīk dienvidi! gribu dzīvot pie okeāna! katru dienu iet peldēties, sildīt pēdas smiltīs, dzīvot baltā mājiņā ar ziliem logu rāmjiem un pagalmā rīkot draugiem stundām ilgus piknikus, bet sniegu redzēt tikai Rīgā reizi gadā uz kādu nedēļu vai divām.

5/16/20 03:36 pm

ja mani kaut kas sadusmo, tad tie noteikti ir foto veikali, kas filmiņas ieskenē tik zemā kvalitātē, ka man būtu kauns tādu kādam sūtīt. un ja vēl negatīvu sarullē, nevis sagriež! viņu vieta ir ellē.

5/15/20 01:49 pm - par vispārēju noskaņu

briesmīgi auksti, trīcu kā apšu lapa. no kurienes tas aukstums nāk? nevaru aiziet uz virtuvi, jo apkopēja izmazgājusi gaiteni, un kliedz uz mani. saule šeit nav spīdējusi jau nedēļu. man ir pārāk maza seja tai maskai, vai arī tā maska ir pārāk liela manai sejai, bet tā gandrīz aizsedz acis un pusi kakla, un sānos paliek tādi kā caurumi un izskatās pilnīgi disfunkcionāli. man laikam vajag bērnu izmēru.

5/14/20 10:56 am

Man patīk piedalīties online konferencēs - var nevilkt bikses, bet uzvilkt žaketi.

5/11/20 08:47 pm

es tomēr priecājos, ka karantīnas visgarlaicīgākajā punktā nenokrāsoju matus ar carrefour matu krāsu.

5/11/20 04:15 pm

esmu atpakaļ pilsētā, savā mazajā istabiņā. esmu atkal viena. kad aizbraucām, kokiem vispār nebija lapu, bet tagad te ir pilnīga vasara un viss sazaļojis. ledusskapis bija iztīrīts pilnīgi tukšs, pat saldētavas saturs izmests. un manā istabā vairs nav nevienas dakšas. tas ir kaut kāds joks?

5/7/20 10:08 am - tā nau provakācja

Es parasti mēģinu tur - delfu komentāros un sazvērestību teoriju lapās - nelīst, par to nerunāt un nedomāt, un vispār izlikties, ka viņi neeksistē, jo tas ir stulbuma melnais caurums; un vispār man labāk patīk paklusēt, nevis teikt sliktu, bet Vakcīnpatiesība Latvijā, tas gan ir kaut kas episks. Citējot viņu pašu lapā atrasto komentāru: "Izcila satīra!" Nākamie, kurus lasīšu, būs Gaismas Tīmeklis. Man liekas, ka viņu saturs būtu lielisks materiāls kaut kādai melnai komēdijai.

5/6/20 12:50 pm

garastāvokļa lejas punkti savukārt ir nepanesama kārpīšanās pa tiem pašiem deviņiem kvadrātmetriem.

5/4/20 01:35 pm

pēdējās dažas dienas man ir garastāvokļa augšuppunkts - jau vairākus mēnešus jūtos tā, it kā vizinātos pa īpaši neparedzamiem amerikāņu kalniņiem, bet šādos augšas punktos plānoju visādas lietas, ko daŗīšu, kad būs tāda iespēja; sauļojos un glaudu kaķus; pamostos normālā laikā un vingroju; lasu. šodien svinēšu 4.maiju ar cilvēku, kam tas neko neizsaka, bet man tāpat ir svinīga sajūta. taisīsim pikniku, šeit viss ir zaļš, zied, zum bites un ārā plus 30 grādi. trīsdesmit! neticami.

5/1/20 09:22 pm

gribētos tagad pa naktīm kaut kur pa Rīgas centru pavazāties vieglā reibumā, tad satikt kādu paziņu, tad nopirkt trīs eiro šampanieti nočņikā pie bietes vai bodē pie origo, vai arī sēdēt kādā putekļainā šosejas malā kaut kur uz Polijas - Čehijas robežas tieši tad, kad sāk krēslot, bet ir vēl jātiek cauri kalniem, un līdz Prāgai divas stundas, bet neviens nestājas, un liekas, ka būs jāguļ ciema baznīcā.
Powered by Sviesta Ciba