time doth flit; oh shit.

About Recent Entries

Oct. 22nd, 2018 @ 12:43 am
Mūsu dzīvoklī mierā (iespējams) ir tikai kaķi.

Suomi IIIOct. 20th, 2018 @ 06:43 pm
Neēdu, raudāju, prorestēju, staigāju, runāju, klausījos Oulas monologos.

"This feels like a depressing Swedish art film"

Oct. 19th, 2018 @ 03:22 pm
es iedomājos, cik bēdīgi man būs, kad aizbraukšu mājās un nākotnes sevis vietā jau nožēloju, ka vispār nolēmu doties ciemos.

Suomi IIOct. 18th, 2018 @ 06:51 pm
viss bija mierīgi un skaisti. šodien joprojām ir skaisti, bet attapos viena gaidot aktierus pēc stipra alus glāzes, ārā paliek tumšs un gribas raudāt. es gribu uz brīdi pagulēt apskāvienos, necensties veidot sarunas un klausīties somu valodu.

Šodien biju uz izrādi viņu skolā. Sapratu, ka ir par vides problēmām un to, ka par daudz beigu. vairāk gan nē.

Suomi IOct. 17th, 2018 @ 02:18 pm
Vakar, kad izkāpu no kuģa Helsinkos, tramvaja pieturā mani sagaidīja puisis, kurš ar dūri iemauca pieturas stiklam un aizskrēja prom. Centrā cits jaunēklis čurāja uz pieminekļa. Uzreiz par to pastāstīju saviem somiem un viņi bija sajūsmā. Viens teica, ka tas visdrīzāk iestudēts tieši manis dēļ. Visu vakaru pļāpāju ar Astu. Baidījos, ka esmu šos cilvēkus satikusi tikai konkrētos apstākļos un, ka tagad mums vairs nebūs kopā interesanti. Bailes bija kļūdainas.

Šodien staigāju pa pilsētu, visur migla. Ļoti kvalitatīva.
Other entries
» (No Subject)
Man gribas paskatīties uz dzīvnieciņiem, bet ļoti nepatīk zoodārzi.
» (No Subject)
šovakar apciemoju brālēnu un māsīcu (8 un 13). es par viņiem vienmēr nedaudz uztraucos, jo, lai gan mamma ir viens no sirsnīgākajiem un jūtīgākajiem cilvēkiem, kurus pazīstu, tēvs gan ir nedaudz pastulbs. tiesa, viss kārtībā. parunājām par politiku. Tramps esot stulbenis, Putenis arī, savukārt "Vējonis nav stulbs, bet viņš ir no Madomas". Vislielākais prieks bija no komentāra par viendzimuma pāriem "kas tur tāds, ka viens otram patīk?".
» (No Subject)
Parasti mans PMS izpaužās ar garastāvokļa svārstībām (spēju apraudāties par katru sīkumu), temperatūras maiņām un pastiprinātu nogurumu. Šoreiz trīs dienas sastāvu gandrīz tikai no dusmām. Es vakarā esmu tik ļoti nogurusi no tā, ka gribu izšķirties ar sevi. Es kļūstu vēl dusmīgāka, kad domāju par to, cik tas ir negodīgi - gandrīz nedēļa izpista, jo man iedalīti ciperlīga reproduktīvā sistēma. Kad nevarēju aizmigt, mēģināju domāt par jaukām lietām. Reizēm tas strādā. Šoreiz viss kļuva par negatīviem. Kad jūtos fiziski slikti, parasti iedomājos par augļiem, kurus tomēr vēl varētu apēst, kad esmu bēdīga vai izmisusi, parasti domāju par cilvēkiem ar kuriem būtu jauki pavadīt laiku. Šoreiz nevaru iedomāties nevienu tādu cilvēku. Visiem gribas piekasīties. Šodien mierinājumu atradu negaidītā personā - Neil deGrasse Tyson. Iešu vannā un klausīšos kā viņš man stāsta par visumu. Visums man vēl arī patīk, nemāku uz viņu sadusmoties.

"the universe is under no obligation to make sense to you"
» 1
"Bija jau satumsis, kad iebraucu Bonnā;"
» (No Subject)
man vēl salīdzinoši nesen riebās svētdienas. tagad tieku ar tām galā. esmu produktīva vai daru jaukas lietas. varu arī abus. neticu, ka pavasarī man tas tā varētu izdoties. rudens man padodas.

no vēlēšanām ieguvu jauku nakti ar draugiem. turklāt, man nav jākaunās par saviem Preiļiem.
» (No Subject)
šodien biju sabēdājusies un nogurusi. gribēju palikt pie mammas un gulēt, bet dzeju uz jumta tomēr forši lasīt.

un galvenais, ka A. bija laba diena.
» (No Subject)
tieši pirms gada un vienas dienas nomira opis. tagad guļu viņa gultā un nesaprotu kā tas varēja būt gads.

bet laukos smuks rudens. uzreiz gribas pastaigāties un lasīt.
» (No Subject)
Nedēļas sākumā iegāju frizētavā, kas atrodas vistuvāk mājām, un pieteicos uz šodienu. pati baigi priecājos, ka par to neiespringu. šodien sēdēju friziera krēslā, kamēr man grieza matus, un domāju - ko es nākotnē vēl sadarīšu ar saviem matiem, kad man būs besis? negribētos melnus vai nodzīt pavisam.
» (No Subject)
man ļoti patīk šie laika apstākļi. tikai jātceras vēl siltāk saģērbties. vienīgi žēl, ka šī tumsa, kas tagad patīk, janvārī nomocīs.

un šodien ilgi biju pārliecināta, ka ir taču oktobris, jo kā gan viens septembris var būt tik garš.
» (No Subject)
Šovakar uzzināju, ka cilvēki par mani baumo. Es vienmēr esmu spējusi aptvert, ka mani noteikti kāds aprunā, bet iedomāties sevi baumās gan joprojām ir jocīgi. Un ļoti gribas noskaidrot, no kurienes tās radušās.
» (No Subject)
No sāpēm man visvairāk riebjas apdegumi, no galvas problēmām bezmiegs. Pēdējā laikā arvien biežāk nevaru aizmigt. Šonakt trīs reizes mocījos - kad gāju gulēt, kad pamodos piecos (divas stundas, bļāviens), kad pamodos pēdējo reizi un atmetu ar roku. miegs ir kaut kas uz ko es ļoti paļaujos, vislabākā opcija sevis izslēgšanai, tā es lieku sev aizvērties, bet, ja es nevaru aizmigt, man nav glābiņa un es iedzīvojos panikā. Man parasti nepalīdz, bet es pat izdzēru trīs tabletes balderjāņa. Apsvēru iespēju saģērbties un iet pie L., lai viņa man varētu paglaudīt galvu. Apsvēru iespēju vienkārši negulēt un sākt gatavoties šodienas pasākumam. Pēdējā laikā tā ir bieži. Varu saprast, ja neesmu sevi nogurdinājusi pa dienu, bet vakar noteikti biju. Atgriezīšos pie savām rozā tabletītēm, citādi es sevi nelikšu mierā.
» (No Subject)
vakardiena bija daudz. pirmo dienas pusi mocījos fiziskās sāpēs, pēc tam stresoju par tulkojamo materiālu un to, ka somi man ilgi neatbild par ciemošanās laikiem (atbildēja. viss kārtībā, viņi mani joprojām mīl). vakarā gāju uz teātri skatīties Annu. pēc izrādes biju ekstāzē, bišķīt pat drebēju. tad dzēru ar dzejniekiem. pieļāvu kļūdu un iedzēru absintu, neatceros vai atvadījos no cilvēkiem. satiku M., baigi labi izrunājāmies Ziedoņdārzā, lai gan es nevarēju salikt kopā teikumu.
» (No Subject)
no šodienas esmu arī skolotāja. pasniedzu jauniešiem pētnieciskā teātra pulciņu. protams, biju nobijusies, jo man skolas vecuma jaunieši šķiet nejauki, bet pēc nodarbības biju ļoti apmierināta. sākumā viņi negribēja runāt, bet tad uzdevu pareizos jautājumus un nevarēja apstāties. vispareizākais jautājums bija "Kas jums besī?". Gribu saprast, kas viņiem sāp, lai kopā varētu uztaisīt mākslu.

un -
"tas, ka es saku, ka man nekas nebesī, ir balstīts tajā, ka man viss besī".
» Dzejnieki dzejoļus dzeļ
Murītis tevi murrā,
Duksītis tevi rej.
Draugi tevi urrā,
Dzejnieki dzejoļus dzej.

Fragments no Laines Korotkajas (3. klase) dzejoļa jaunajā Garajā pupā
» (No Subject)
It kā ok, bet pilnīgi ne līdz galam. Gribēju izgulēties, bet kaķi tā nedomāja, divi suņi šodien gribēja nākt ar mani draudzēties, bet netika klāt, prieks par saviem sasniegumiem, bet trūkst uzmanības un šķiet, ka visiem tāpat pohuj.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba