time doth flit; oh shit.

About Recent Entries

Apr. 15th, 2019 @ 03:59 pm
Nudien kaitina mana sakāpināta jūtība pret smakām un skaņām. Visur vienmēr smird, nevaru izturēt dzīvu cilvēku trokšņus. Šodien vēl sāp galva un tante autobusā aiz manis čāpstina. Dzirdu katru niansi.

thank u, i already have ten friends Apr. 11th, 2019 @ 11:42 am
aptuveni reizi pusgadā es iepatīkos (ne romantiski) kādam ļoti jaukam (nevis foršam, bet tieši jaukam - viss ir labi un pozitīvi tipam) cilvēkam, kurš grib ar mani draudzēties, bet es šo cilvēku vispār nevaru izturēt. es neesmu pret šiem cilvēkiem tiešā veidā nejauka, bet ieturu distanci. tāpēc nevaru saprast, kas viņiem manī pievelk? esmu dusmīga īgņa

SUKA PROMApr. 6th, 2019 @ 11:37 pm
Vakar, kad piecas stundas biju tulkojusi nepareizo televīzijas raidījuma epizodi un pēc tam iekāpu nepareizajā tramvajā, sapratu, ka man šobrīd vienkārši neiet, bet es labāk pastāstīšu jauku stāstu par Elziņu un cūciņu. Māsas meitai uzdāvināja dejojošu un dziedošu Pepa pig. Bet viņa tā dejo un dzied, ka izskatās, ka tajā mantā kāds ir iemiesojies. Līdz ar to bērnam no viņas ir bail, tik ļoti, ka šodien pat atteicās atrasties ar cūku vienā istabā. Cūku aiznesām uz garāžu. Tad Elziņa (2 g.) teica: "Suka prom". D., mana mīļā draudzene, apgalvo, ka tas ir tas, kas jāsaka, kad es aizeju no ballītes.

drugs? Apr. 2nd, 2019 @ 03:55 pm
Mēģinu sarunāt tikšanos ar sen nesatiktiem draugiem. "9. nevaru. Omulības klubiņš biedrības namā"

lieciet mani mierāMar. 30th, 2019 @ 02:20 pm
un tagad tētis man liek zvanīt lattelecom, lai pieslēgtu viņam senioru televīziju.
Other entries
» (No Subject)
tā panika, kas man rodas no telefona zvaniem, pašai šķiet smieklīga. jāsazinās ar cilvēkiem izrādes vajadzībām, bet rokas trīc un ļoti ātri sitās sirds.
» Spānija, pēdēja diena
kamēr priecājos, atpūtos un mīlēju draugus saulē, stress un kreņķi manī sakrājās, lai mocītu šodien.
» Madride
Protams, ka Madridē ir skaisti, bet tā joprojām ir pārāk liela, līdz ar to arī nervoza. Bet man patīk vērot cilvēkus un to, cik daudz maiguma var redzēt uz ielām. Tā pat nav skūpstīšanās, vienkārši daudz apskāvienu, turēšanas pie elkoņa, glāstu. Ne tikai starp pāriem, bet starp ģimenes locekļiem, draugiem.
Tā kā mans spānis ir gids, šodien dabūju tūri par brīvu. Rīt satikšu A. Jau tagad jūtos saviļņota.
» Esmu miris autors
Šodien R. V. atsūtija video, kur maza meitenīte runas konkursā runā manu dzejoli.
» līdz saulei
58 stundas
» (No Subject)
Viss. Es vairs nevaru padomāt. Galvā tikai "zzzzzzzzz" un "gribu gulēt".
» Skalbe un Saule
Man visi gudrie vārdi
Sen garlaicīgi kļuva,
Tik sirds,

Tik sirds un saule man tuva,

Tie vārdi, ko runā saule,
Ko asinis ausīs čukst,
Ko runā mīļā saule,
Ko sirds uz sirdi pukst.
» have you ever seen anything just so magnificently regular?
"I'm glad I grew up in a solar system that had a planet like Saturn"
Tulkoju doķenes par visumu. Man patīk zinātnieki.
» Poetic cinema
Skatos Literatūres 2. epizodi, kuru filmēja Cēsīs, kad mēs tur taisījām teātri. Kadrs ar poļu meiteni, kura tur rokās alus pudeli un zīmi, uz kuras rakstīts: "I'm not free, but I'm ok with it", skan citāts no Pērļu zvejnieka par tautisku meiteni tautiskā tērpā.
» Divas nedēļas
Šodien, atvadoties no D., teicu: "Tiksimies Spānijā!" Tā ir taisnība.
» (No Subject)
Bet postmodernie neomarksisti taču izklausās labi.
» (No Subject)
Aizgāju Preiļos uz vietām, kurās neesmu bijusi (iespējams) kopš bērnības. Pirmkārt, palika bēdīgi, jo man šķiet, ka tās vairs nav manas atmiņas, bet kaut kas filmā noskatīts, otrkārt, ebreju kapi ir ļoti nolaisti. Ir laba piemiņas vieta, bet pati kapsēta izskatās kā no sliktas šausmenes.
» cirvītis izaudzis liels
man ir diezgan maz jauku atmiņu no bērnudārza, bet nupat atcerējos, ka pusdienās katrs cerēja, ka būs ticis pie tā šķīvja, uz kura pēc zupas izēšanas būs redzams zīmējums ar zvēriņu (vairs neatceros kādu).
vēl - tolaik man tas nekādas emocijas neizraisīja, bet tagad liekas baigi smieklīgi, ka manu skapīti apzīmēja attēls ar cirvīti.
» (No Subject)
gribēju palikt kino visu vakaru, varētu tur arī pagulēt
» (No Subject)
Ūdenī sapņoju par ūdeni.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba