time doth flit; oh shit.

About Recent Entries

cirvītis izaudzis lielsFeb. 21st, 2019 @ 08:03 pm
man ir diezgan maz jauku atmiņu no bērnudārza, bet nupat atcerējos, ka pusdienās katrs cerēja, ka būs ticis pie tā šķīvja, uz kura pēc zupas izēšanas būs redzams zīmējums ar zvēriņu (vairs neatceros kādu).
vēl - tolaik man tas nekādas emocijas neizraisīja, bet tagad liekas baigi smieklīgi, ka manu skapīti apzīmēja attēls ar cirvīti.

Feb. 20th, 2019 @ 09:46 pm
gribēju palikt kino visu vakaru, varētu tur arī pagulēt

Feb. 18th, 2019 @ 04:45 pm
Ūdenī sapņoju par ūdeni.

Feb. 17th, 2019 @ 09:50 pm
Andis Strods added 5 photos in kapi.

Feb. 11th, 2019 @ 04:10 pm
Es parasti zinu kā reaģēt, kad sveši vīrieši man izrāda uzmanību. Bet šodien kungs, kuram man vienkārši bija jāpasniedz skolas kabineta atslēgu, teica "Cik smukiņa"! Es samulsu un noņurdēju paldies, bet vispār tā var teikt par zvēriņiem. Par "jūs šodien labi izskataties" nebūtu iebildumu.
Other entries
» (No Subject)
biju uz filmu par van gogu. bišķīt pat sadusmojos. ir tā, it kā mākslīgais intelekts būtu uztaisījis filmu, balstoties uz vikipēdijas lapu.
man šķiet, ka režisors mūžā nav runājis ar dzīvu mākslinieku (kas nav viņš pats, protams)
» (No Subject)
mani šorīt ietina guļammaisā ar aizsietām acīm. tas bija ļoti priecīgs notikums.
» (No Subject)
No ceturtdienas Rīgas domes Satiksmes departaments eksperimentēs un ar sāli nekaisīs sešas maģistrālās brauktuves, bet tās tikai attīrīs no sniega.
» (No Subject)
es ilgi mēdzu turēt sentimentālus nieciņus (auskarus, kas vairs nepatīk, piemēram), bet tad man uznāk pēkšņa nežēlība un es tos nahrazinēju. pēdējo gadu laikā arvien vairāk un vairāk. mantas mani padara nervozu.
» (No Subject)
katra blozga ir preilene, bet ne katra preilene ir blozga
» (No Subject)
šodien baseinā uz brīdi iespīdēja saule. tante blakus joslā kaut ko pesteļoja/dziedāja, bet tad apklusa un teica "saule". es tikai domāju saule, saule, saule.
» (No Subject)
Jālabo luga, tāpēc meklēju jaunas izklaides ārpus Spāres fb. Šoreiz Maijas Svarinskas recenzijas, mans trešais mīļākais literatūras žanrs.

"Organiski paklausīga spēles virpulim, aktrise spēj pavērt arī savas Rozālijas dvēseles trauslumu. Savukārt Kasparam Dumburam, kurš spēlē dāmiņas iekāroto puisi, režisors liek visu laiku draiskuļot rotaļu mutulī."

“Cīrulīši”, kā zināms, pirmo reizi iečivinājās 1975. gadā"

"Vai izdosies saglabāt Latviju, ja zemei nav sava zemnieka?"

"Lirisms – tāda aizmirsta parādība gan mūsdienu režijā, gan aktieru spēlē. Var būt, ka tas, saplacis zem interneta, viedtālruņu spiediena, pazūd arī no mūsu dzīves."
» (No Subject)
Elita Kļaviņa ne tikai izskatās, bet brīžiem arī spēlē kā Holivudas starlets.
» bērni runā
"Tāpēc jau es kavēju. Bija ņammīgs ēdiens un man bikses traucēja"
» (No Subject)
esmu sasniegusi dzīvē to svarīgo brīdi, kurā gūglēju "kā tīrīt pastalas". Vai katrs latvietis to piedzīvo vai arī piedzimst ar šīm zināšanām, un es esmu apdalīta?
» (No Subject)
trešais raidījums par nacistiem pēc kartas.

un uz komunistiskākas nots - mani pirmo reizi kāds pavisam nopietni nosauca par Annu Ivanovnu.
» (No Subject)
tulkoju jau otro raidījumu par diktatūru pēc kārtas. Man patīk, cik skaļi un izmisīgi viņi mēģina brīdināt par Trampa nosliecēm. Vispār forši, mācos.
» (No Subject)
es jūtos ērti skaistumā. cilvēkiem parasti ir neērti vakarkleitās, ar kosmētiku, frizūrām, bet es jūtos ērti, kad esmu sapucējusies. es, protams, joprojām sēžu tā, ka mamma aizrāda, lamājos un dzeru šmakovku kā ūdeni, bet šovakar izskatos kā cukurvate.
» (No Subject)
Brālēns (8 g.): Mēs esam dzejnieki. Mēs nezinām, ko mēs darām.
» (No Subject)
Man šonakt jāpabeidz luga, bet mans mīļākais literatūras žanrs ir V. Spāres facebook.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba