time doth flit; oh shit.

About Recent Entries

Latgales gēniSep. 15th, 2019 @ 03:49 pm
cilvēki ar akordeonu man gandrīz vienmēr liksies pievilcīgi.

Sep. 6th, 2019 @ 05:27 pm
Cilvēks pie manas bildes Dzejas katedrā pauda nepatiku pret Dzejas dienām:
"Cik ilgi tās dienas vilksies? Man laikam jānobloķē vairākus cilvekus, jo ir grūti redzēt tavus draugus ar huiņu nodarbojoties. Ja tev vairs nav 17, tad dzeja ir SŪDS. un arī pirms tam tu esi speciāls bērniņš..."

Tāpēc es viņam uzrakstīju dzejoli:

cik ilgi
tās dienas
ir grūti
ar huiņu
dzeja ir SŪDS
arī pirms tam
tu esi

vot tāSep. 5th, 2019 @ 11:23 pm
rakstu lugu par lietām, kas liek man raudāt, un klausos Britniju.

Sep. 5th, 2019 @ 10:10 pm
Mazā māsīca piezvanīja dusmīga. Viņai skolai vajagot iemācīties kaut kādu stulbu dzejoli, kurā būtu 100 vārdi. Palūdza man sameklēt Ziedoņa vai Vācieša. Meklēju un uz aci mēģinu noteikt, kur varētu būt 100 vārdi (vienam saskaitīju). Uzgāju Vācieša "Rudeņos es turp iet nevaru", kas joprojām ir viens no labākajiem dzejoļiem, kuru jebkad esmu lasījusi. Tur gan točna nav 100 vārdu. Ziedonis man gan patīk arvien mazāk un mazāk. ):

Sep. 1st, 2019 @ 08:52 pm
Ja Instagram atver #dzejasdienas, tur ir ļoti daudz Rača.
Other entries
» (No Subject)
man šovakar piemeties tas, ko mamma sauc par "negarīgo".
» Kamēr braucu uz riteņa
Domāju - kāpēc ir ok ņirgāties par Trampa ķermeni? Daudzos komēdiju šovos (piemēram, last week tonight, kas man pašai ļoti patīk) nereti tiek jokots par to kā Tramps izskatās. To es vairs nevaru saprast, jo pietiek ne-fizisku lietu, par kurām viņu nicināt. Turklāt, ja tā būtu sieviete, mēs teiktu: "Labi, viņa ir pilnīga dirsa, bet kāds tam sakars ar viņas ķermeni?" Tas man lika atcerēties interviju ar Ye, kuru noskatījos. Viņš teica: "Liberals bully people too"

Pēc tam es domāju, kā latviskot "body shaming" un bija daudz labāku variantu, bet man vislabāk patīk "neslavas celšana ķermenim".
» Anna 1:1
Atbrīvojies no laicīgās mantas, lai nopirktu smukāku laicīgo mantu!
» augusts
bija nometne, tad izbrauciens ar ģimeni, tagad esmu tajā jocīgajā posmā, kas ir katru gadu vasaras beigās - vajag pierast būt vienai un savākties, bet gribas blozgot un visu laiku būt ar cilvēkiem, citādi ir vientuļi, bet ne pa īstam vientuļi.
» pravoslavie.lv
Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.
» (No Subject)
Šogad baigā bēda braukt prom no satori nometnes ne tikai tāpēc, ka jāatstāj visādi skaisti, bet arī tāpēc, ka man radās sajūta, ka jau jāatvadās no vasaras. Gribas raudāt, jo tūlīt tūlīt vairs ilgi nevarēšu gulēt uz zemes saulē.
» I'd like to thank the academy
Esmu dziļi aizkustināta par savu pirmo hate komentāru twitter
"Kāpēc feministe kā pēdējā šmara rāda savu dekolte?"
» (No Subject)
Maskavā protestos aiztur pāri 1000; ASV divās pilsētās nošauj 29 cilvēkus; Latvijas korim sudrabs
» I love feminism
"No lipstick…. will win the war. But it symbolizes one of the reasons why we are fighting—the precious right of women to be feminine and lovely under any circumstances."
(Advertisement for Tangee lipstick during the war)
» Sēnes.
Vakar uz desmit minūtēm iesnaudos vilcienā un murgoju, ka mani tur pat sadur. Šodien sapratu, ka tas gan jau tāpēc, ka ar mani vilcienā brauc cilvēki ar nažiem.
» -_-
Visu nedēļu nevaru normāli aizmigt. No piektdienas uz sestdienu rekords - gulēju četras stundas. Domāju, ka tas palīdzēs aizmigt sestdien. No divām baldriāna tabletēm iemigu uz pusstundu, atkal pamodos, mocījos divas stundas, iedzēru pilienus UN trīs tabletes. Beidzot nogulēju kādas deviņas stundas, bet rādījās praktiski murgi - rēķins par ūdeni bija 54 eur.
» (No Subject)
Mans tētis pamazām zaudē prātu. Viņam ir tikai 65 gadi, bet nu jau būs dzēris kādus 30 no tiem. Katru reizi, kad braucu ciemos, dzīvoklis kļuvis arvien šausmīgāks. Šoreiz jau izskatījās pēc bomžu patversmes vai nolaistas garāžas. Iepriekš vēl katru reizi centos kaut ko sakārtot, bet nu jau nav jēgas, ārā arī neko neļauj mest. Sarunāju, ka augustā uztaisīsim talku, visu izmēzīsim (bet pieredze rāda, ka tik viegli tas nebūs). Kaut kāds idiots viņam visu laiku pie mājas atstāj visādus mēslus - kārtis, vecas somas, lupatas. Tētis domā, ka viņu mēģina nolādēt. Šodien paziņoja, ka viņam jau divreiz dzīvē esot uzlikts lāsts. Vienu no tiem uzlika mana mamma. Es viņam prasīju, vai gadījumā alkohols nav tas lāsts. Neesot, viņš reāli uzskata, ka ir svētais (izmantoja vārdu "ikona)", visas problēmas vienmēr radījuši citi. Tagad braucu uz Rīgu un viņš īsziņā raksta, ka mirstot, saka, kas man pēc tam jādara. Mirstot no kuņģa problēmām, kurām, protams, nav nekāda sakara ar dzeršanu.
Kad ir pavisam skaidrā, tad atzīst, ka vajadzētu ārstēties, bet nevienam no maniem aicinājumiem to darīt nav sekojis. Vismaz varētu iet pie terapeita vai psihiatra, bet Preiļos nav un pats viņš nekur nebrauks. Reāli viņš ir vēl par jaunu, lai es viņu ar varu kaut kur vestu + vajag palīdzību. Mammas ģimenes puse zināmu iemeslu dēļ vairs nevar palīdzēt, viņa paša radi vispār nesaprot situācijas nopietnību. Vienreiz runāju ar viņa ārstu, kurš man paziņoja, ka viņam vajag ģimeni un mīlestību. Vairāk nekā 20 gadus bija gan ģimene, gan mīlestība. Tētim labāk nekļuva, ģimenei kļuva sliktāk.
Es braucu pie viņa, katru nedēļu zvanu. Man vairs nav spēka cīnīties ar šito mūžīgo grūtumu. Uz Rīgu viņu arī dabūt nevar, nevarot nosēdēt autobusā. Es, protams, jūtos vainīga, man šķiet, ka izdarīgāks cilvēks ar to jau sen būtu ticis galā, bet no otras puses viņš mums tik daudz ir nodarījis pāri, ka es jūtos vainīga mammas priekšā, ja viņu žēloju.
» Vectētiņš X - Sauls

» Viktors Kalniņš
"Iedomājieties, es pabeidzu angļu filologus, saņēmu diplomu un pēc divām nedēļām jau strādāju Salaspils botāniskajā dārzā."
» nu nez
pie manis pa vasaru šad tad paliks māsīca (13), jo viņai futbola treniņu dēļ jābūt Rīgā. Viss jau forši, vakar jauki paskatījāmies filmas, taču viņa dara to pašu lietu, ko es pusaudžu gados - uz katru jautājumu atbild ar "es nezinu". Ko tu gribēsi ēst? Es nezinu. Šodien iesi mājās vai paliksi pie manis? Es nezinu. Gribēsi skatīties šo? Es nezinu. Mani tas padara traku. Bet atceros, ka ar skolas draudzeni tusēju pie viņas Aglonā un tā arī pavadījām visu dienu. Gribi ēst? Es nezinu. Iesim peldēties? Es nezinu. Nu, jā, tjipa varētu.

Viņa runājot ar savu tēti pa telefonu ir teikusi tikai "es nezinu". aaaaaaaaaa
Top of Page Powered by Sviesta Ciba