time doth flit; oh shit.

About Recent Entries

Dec. 12th, 2018 @ 07:27 pm
pēdējā laikā salīdzinoši bieži sapņoju par cilvēkiem, kuru vairs nav vai par tiem, kurus es gribētu savā dzīvē vairāk. viņi parādās neloģiskās kombinācijas un vietās, bet sapņi parasti ir pozitīvi, ļoti detalizēti. lai gan no rīta lielu daļu detaļu neatceros, ir grūti atgūties un pieņemt realitāti. pēc šiem sapņiem parasti jūtu diskomfortu visu dienu. brīžiem aizmirstu par ko tieši jūtos slikti, bet pakrūtē žņaudz un man visu laiku no jauna jāsamierinās.

šonakt vispār biju vasarā, mirušās tantes mājās (viņa bija dzīva), saulē gulēju azotē cilvēkam, kuru gribētu sev tuvāk.

Dec. 11th, 2018 @ 12:56 am
pēdējā laikā stundām ilgi dzīvoju ar izslēgtu telefonu, nedaudz uztrauc tas, ka kāds varētu uztraukties, bet vispār patīk tā sajūta, ka mani neviens nevar ar to iztraucēt.

šodien runājām radio.
raidījuma vadītāja: es gribētu jūs satikt vēlreiz, kad mulsums būs pārgājis
mēs, kas katrs radio bijis jau pa piecām reizēm, klusējām.

blast from the past Dec. 7th, 2018 @ 10:21 pm
es pēkšņi atcerējos, ka maximas kādreiz sauca "t-markets" un pēc tam "saulīte"

ehDec. 2nd, 2018 @ 01:19 am
šorīt jau pamodos ar nepatiku pret eksistenci, bet tad arī pasaule nolēma būt pret mani skarba. mežā apskāvu koku, no kura izkrita žilete (tas nav nekāds simbolisms, tiešām izkrita), vakarā gāju pa barona ielu un viens kungs vispirms uz mani sakliedza, pēc tam skrēja pakaļ un gribēja iepazīties (šoreiz tik nepatīkami, ka pat drebēju), visu laiku auksti, mēģināju būt produktīva un noderīga, neveiksmīgi.

Nov. 30th, 2018 @ 01:13 pm
"Baltā, tīrā skatuve kā balta, tīra lapa, uz kuras topošie aktieri rakstīs savu mākslas stāstu."
[https://www.satori.lv/article/tris-viena]
Šķiet, ka šo recenziju rakstot, Silvija bija "mākslinieciski" noskaņota.
Other entries
» dzejolis pa taisno no wiki
"Visgaišākā, varenākā kņaziene un valdniece, valdniece Anna, Lielkrievijas, Maskavas, Kijevas, Vladimiras, Novgorodas imperatore un patvaldniece, Kazaņas cariene, Astrahaņas cariene, Sibīrijas cariene, Pleskavas valdniece un Smoļenskas lielkņaziene, Igaunijas, Livonijas, Karēlijas, Tveras, Jugoras, Permas, Vjatkas, Bulgārijas u.c. kņaziene, Novagorodas lejaszemes, Čerņigovas, Rjazaņas, Rostovas, Jaroslavļas, Belozerskas, Udorskas, Obdorskas, Kondijas lielkņaziene un visas ziemeļu zemes valdniece, Ivērijas zemes, Kartvelas un Gruzijas caru, un Kabardijas zemes, Čerkasu un Kalnu kņazu u.c. mantotā pavēlniece un īpašniece."
» (No Subject)
Paldies maniem draugiem, kuriem joprojām nav apnicis mani bildēt. Esmu iemūžināta bagātīgi.
» (No Subject)
Man īstenībā ļoti patīk lidot. Vispār nav bail, lai gan pirms pacelšanās vienmēr domāju par visām tām katastrofām, kuras iepazinu, tulkojot dokumentālo raidījumu par šo tēmu.
» (No Subject)
*Man patīk būt apsēstai ar kādu dziesmu.
*Vai es pārstāšu gribēt aizbraukt, kad patiešām būšu aizbraukusi?
*Es šo rakstu, jo man ļoti negribas rakstīt tekstu izrādei, kuru es ne līdz galam saprotu.
*Pēdējā laikā vispār grūti ar darba kultūru un motivāciju.
» (No Subject)
ar bailēm atvēru jauno hermaņa interviju. līdz pusei pat patika.
» (No Subject)
Gribu laukos atpūsties, bet velk žokli un nemierīgi staigāju apkārt.
Tikko ar mazajiem cilvēkiem spēlēju riču-raču. Beidzās ar spēles mešanu prom. Ne no manas puses.
» novērojums
Pēdējā laikā un vispār skatos daudz dokumentāla materiāla par slepkavām un noziegumiem vispār. Draugi par slepkavām nereti saka, ka neko tādu nevarētu iedomāties, viņš bija tik labs cilvēks, normāls čalis, savukārt mātes saka, ka jau bērnībā bija jocīgs un, ka tagad viņām bail. Jaunajā Amerikas šaušanā tas pats.
» aj
braucu no teātra un gribēju turpināt izrādi, to cītīgi apspriežot. sapratu, ka man pietrūkst teātra draugu. kādreiz šīs sarunas nodrošināja skolas cilvēki, bet tagad man viņiem nav laika. lai runātu par teātri ar citiem, man pašai jāuzaicina, jāorganizē, un tā jau ir cita sāpe, kurā es vairs negribu iedziļināties.
» (No Subject)
Matu ruļļi rozā matos. Es esmu zefīrs.
» Gors
Rēzekne vienmēr ir piedzīvojums.

Pirmkārt, DakhaBrakha koncerts bija ļoti skaists. Domāju, ka nogurums traucēs gandrīz divas stundas sēdēt un izbaudīt, bet īstenībā tas pat palīdzēja. Emocionālāk reaģēju, nesaspringu, ļāvos ukraiņiem. Īstenībā viena no labākajām dzīvajām performancēm, kas dzirdēta.

Otrkārt, līdz diviem gaidījām autobusu. Pasēdējām restorānā, bet to slēdz ciet vienpadsmitos, tāpēc vienīgā opcija bija Klondaika. Tagad man ir Klondaikas klientu karte. Mierīgi skatījāmies cīņas sportu kanālu bez skaņas un komentējām sportistu dibenus, kad uzradās kungs, kurš izmaksāja visam bāram dzērienus. Sāka viņš ar "es domāšu, ka mani necienat", bet izrādījās diezgan jauks. Lika mūs mierā un tiešām nopirka dzērienus. #Latgale

No Rēzeknes braucu tikai līdz Preiļiem. Uz īsu brīdi ļoti mājīgi iemigu, dzirdot latgaļu valodu.
» Ko es domāju par laika pagriešanu?
Tikko zvanīju mammai, lai pajautātu, cik ir pulkstens.
» (No Subject)
Šonedēļ esmu iztērējusi sevi visu, tāpēc ļauju sev ballītē nerunāt. Negribu nevienu izklaidēt, būt smieklīga. Lasu internetā dzeju, dzeru alu un glaudu kaķi. Atnācu, jo patīk jubilāre.

edit: bija jauki, bet nācu mājās un domāju, cik daudz vēl jādzīvo, bet mani tas nogurdina un darīt neko arī nedrikst, jo tas mani sadusmo, un novembris pat vēl nav sācies
» so im watching the boys
mana māsa atkal forša. tiklīdz jūt, ka kaut kas nav šī brīža darba vietā, tā iet uz jaunu. turklāt, viņai vienmēr ir daudz piedāvājumu no citiem restorāniem.

pirmo reizi aizgāju uz baseinu no rīta. piecēlos septiņos, jo cita laika nebija, bet muguru vairs nevarēju izturēt. parasti, kad gāju peldēt, vienmēr biju tikai ar kundzēm gados. tagad noskaidroju, kad nāk visi puiši (ja nu kādam gribas paskatīties uz peldētājiem, tad agri jāceļas). bet vispār es no rītiem nevaru papeldēt, nav spēka.

arī ārpus baseina knapi noturu galvu virs ūdens.
» (No Subject)
Jātulko Vecmeita un man tiešām ir nelabi, taču šis -
"How would I describe falling in love? I'd
describe it like losing your car keys."
ir ļoti akurāti.
» (No Subject)
Mūsu dzīvoklī mierā (iespējams) ir tikai kaķi.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba