time doth flit; oh shit.

About Recent Entries

Oct. 7th, 2020 @ 05:48 pm
Šodien atsāku mācīt ģimnāzijā. Iepriekš bija teātris, tagad - rakstīšana. Atnāca tikai puiši. Baigie gudrīši, neko citu negaidīju, bet ļoti patika. Labi parunājām. Es gūstu prieku no skolotājas darba. Jutos vērtīga (pēdējā laikā tā reti jūtos). Žēl, ka nevaru izturēt skolas.

Sep. 29th, 2020 @ 05:43 pm
Jau pāris nedēļas strādāju tikai ar tekstiem. Es gribu datoru paslēpt zem gultas un iet nest malku. Es gribu, lai vienīgais, ko es radu, ir grēda.

whySep. 17th, 2020 @ 09:29 pm
Es vienmēr gribu, lai cilvēki pret mani izturas mīļāk un vērīgāk, jo es tā izturos pret cilvēkiem. Bet, kad cilvēki pret mani izturas mīļāk un vērīgāk, es uzreiz domāju, ka neesmu to pelnījusi.

Sep. 15th, 2020 @ 12:09 pm
Esmu pārsteidzīgs termometra stabiņš.

Sep. 12th, 2020 @ 07:57 pm
Lai gan man patīk pilsēta un tās ēkas, ciemati, kuros nekas nav augstāks par trīs stāviem, dara labas lietas ar manu galvu.
Other entries
» Mīļas lietas, kuras man pēdējā laikā pateikuši draugi
Ž: "Ja kāds mūs varētu sadzīt cimdiņā, tā būtu tu, Anna"
A: "Tu vispār esi mans enkurs"
L: "Tu esi mans labākais sieviešu kārtas draugs. Apsveicu!"
X (kas gan nav draugs): "I can't put it in words, but i really like your butt."

(One is not like the others :D)

Pierakstīju, jo šodien vētrainas attiecības ar sevi.
» visādi vilnīši
Šīs vasaras sākumā beidzot iznācu draugiem "no skapja" par to, ka mans tēvs diezgan brutāli dauzīja mammu. Ilgi nespēju par to runāt, bet, kad beidzot sāku, kļuvu atvērtāka arī citās lietās. Būtība brīvi varu runāt par visu. Dambis ir nojaukts, un esmu laimīga upe.

BET šodien biju uz Lietisko pierādījumu muzeju. Loģiski, ka tādas lietas gan mani vēl pilnībā izsit no sliedēm. Apraudājos. Ejot mājās palika nelabi, drebēja kājas. Šaubos, ka tā kādreiz nebūs. Ja es varētu, tad uz to izstādi aiznestu ļodzīgo krēslu zem kura slēpos, kad man bija desmit.

Pa ceļam gan redzēju aptuveni 70 gadus vecu sievieti ar krekliņu, uz kura rakstīts "What/ever" un cauri spīdēja krūtsgali <3
» (No Subject)
Man ir ļoti daudz bilžu ar draugiem, bet nepietiek.
» (No Subject)
Ļoti labs otrais randiņš. Aizgāju ar meiteni izdurt degunā riņķīti. Dikti sāpēja. Raudāju. Tagad gan esmu sajūsmā
» (No Subject)
Tētim liela ģimene, bieži kāds mirst, regulāri pat neatceros, ka būtu satikusi. Bet šodien nomira viņa vecākais brālis, kas man arī kaut ko nozīmēja. Vienīgais no visiem brāļiem, kas vispār nedzēra, foršu sievu, pirms diviem gadiem viņa Pļavnieku virtuvē kopā griezām rasolu. Žēl.
» !!!!!!!
Tilde pie vārda "dimple" tulkojuma piedāvā "ņirbu vilnītis". Es nevaru beigt priecāties. Es gribu būt un esmu ņirbu vilnītis.
» (No Subject)
Manā jaunajā Žestu krājumā ir sveši pirkstu nospiedumi
» (No Subject)
Divas nedēļas agrāk sākās mēnešreizes. Un tad briesmīgākie krampji mūža tieši uz nometnes noslēguma lasījumiem. Tā jau grūti atvadīties no cilvēkiem, bet vēl galva no sāpēm reiba.
Šodien žēl sevis un trūkst dzīvotgribas. (Es gribētu šo ierakstu beigt uz cerīgas nots, jo zinu, ka drīz vien būšu atpakaļ pie savas ierastās enerģijas, bet vēl es gribu būt dramatiska)
» (No Subject)
Patiesībā, besī, ka esmu tik taktila. Pēdējās nedēļas laikā esmu saņēmusi daudz pieskārienu. Gan platonisku, gan erotisku, bet es gribu pieskarties vēl! Tas man traucē izpildīt savu praktisko dzīvi.
» (No Subject)
beidzot izsita korķus. jau kādas divas nedēļas visu laiku daudz biju ar cilvēkiem, un negribēju, lai būtu citādāk, bet vakar, pēc piecām trakām dienām, runāju ar kaut kādu norvēģi un gribēju būt mājās un aizvērt muti. šonedēļ labprāt paliktu gultā, lai rakstītu dzejoļus bērniem, bet līdz nākamajai pirmdienai atkal miera nebūs.
» local blow up doll is sad
Es saprotu, ka šī ir īpaši horny vasara, bet vīrieši uzvedas pretīgāk kā parasti. Bez večiem uz ielas, kas mani sauc kā kaķi, ir arī interneta ziņas, kurās uzreiz rakstīts, ko viņi ar mani grib izdarīt (pat nemēģina no sākuma sasmīdināt vai pielīst). Rezultātā jūtos vainīga par savu seksualitāti un jūtu disonansi starp savu iekšējo pasauli un to, kā mani redz citi. Ja es gribu casual seksu, man ir jāiziet cauri deviņiem elles lokiem un jāatmet cerības.
Turklāt, šorīt mēģināju kaut ko pastāstīt ģimenei, kad mani pārtrauca pusvārdā un teica, lai savācos. :) Šeit es atkal izskatos pārāk slikti. Bet kopumā Anna kā koncepts īsti nevienu neinteresē.
» 10. - 18. jūlijs
gribēju rakstīt:
"lai normāli izgulētos nepieciešamajā daudzumā, man vajag divas vīna glāzes, seksu un miega zāles (dabīgas!), un nevienam tam nav laika,"
bet rakstīšu:
"uz haļavu pieteicos Radošo personu nodarbinātības programmai un saņēmu naudu. No prieka nezinu, kur likties. Protams, uzreiz domāju, ka nepelnīti, bet, ja godīgi, jūlijā kultūrā strādāju tik daudz kā nekad."

Iespējams es nevarētu uzskaitīt visas lietas, kas notikušas no svētdienas līdz šim brīdim. wow
» es gribu čučēt
- Māksla prasa upurus.
- Es esmu tas upuris.
» Kas vispār bija šī nedēļa?
Sajūta kā filmās par 20./30. gadiem, kurās ir paātrināta montāža par uzdzīvi. Apkārt griežas smejoši cilvēki, glāzes un negulēšana. Kad mani šodien atveda atpakaļ no jūras, aiztaisīju mašīnas durvis un uznāca spēcīga "un ko tagad sajūta"? Zinu un saprotu, ka ir jāpaliek arī vienai, bet ļoti gribu no tā izvairīties. Nepatīk, ka regulāri pazaudēju spēju būt pašpietiekama. Rudenī un ziemā tas, protams, ir vieglāk. Rīt visu pēcpusdienu tiešām nopietni jāraksta, bet es taču pat nosēdēt mierā vairs nevaru.

Šonedēļ beidzot izstāstīju teātra komandai un daļai draugu par savu lielāko traumu. Pirmo reizi dzīvē tas eksistē ārpus manis. Uzrakstīt par to un nodot cilvēkiem bija traki (panikas lēkmes traki), bet ir sperts liels solis un es dzīvoju citā, nedaudz labākā realitātē.
» Ja nu kas
Es šovakar ļoti labi izskatījos.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba