time doth flit; oh shit.

About Recent Entries

Я в шокеJun. 18th, 2019 @ 02:14 pm
vakar pēc diviem aperoliem nogurusi un priecīga gribēju iet gulēt, bet L.R. atrakstīja, ka nopirkusi Teātra vēstnesi un tur uzgājusi kaut ko visnotaļ interesantu. Numurs esot par dramaturģiju un Lelde Stumbre uzrakstījusi par mūsu pagājušā gada BAKALAURA LUGĀM recenziju. ??? Es, protams, saprotu, ka tie ir publiski pieejami darbi un pat varu piekrist šim tam, kas tur rakstīts par mani, BET kopumā tas raksts ir pilnīgs sūds. Uzrakstīts pilnīgā PSRS valodā, par L.R. lugu sarakstīti absurdi apgalvojumi, trīs dramaturģes meitenes nosauktas par filozofēm ar gramatikas kļūdām, bet vienīgā puiša luga esot ne tikai laba, bet pat IDEĀLA. Zinu, ka ar jauno dramaturģiju ir kā ir, bet vai man (un L.R) vienīgajai tas liekas jocīgi? Tajā kā tas uzrakstīts ir kaut kaut kāds publiskas kaunināšanas piesitiens. Un es vispār nespēju aptvert, kāpēc pēc gada jāraksta recenzija (?!) par BAKALAURA darbu?! Kroders negrib novērtēt manu kursa darbu?

Man ir sajūta, ka esmu netīšām iespērusies kaut kādā distopijā. Jo bez šitā prikola šodien zvana tētis un stāsta, ka pie viņa mājām kāds visu laiku izmētā kārtis (tā ir, pati esmu redzējusi). Viņš tagad izlicis novērošanas kameras, pieķēris, kas to dara. Gadiem zināms draugs (vai paziņa). Tētis uzskata, ka tā ir melnā maģija. Tas viss, protams, arī nedaudz smieklīgi, bet bļa

Jun. 17th, 2019 @ 10:49 pm
Pirmo reizi teātrī kārtīgi apraudājos.

):Jun. 12th, 2019 @ 10:52 pm
Stokholmā ir + 15 grādi. Es gribu mājiņās, uz mūsu tropiem.

Jun. 11th, 2019 @ 10:45 pm
vai es kādreiz pārstāšu gribēt skaistu igauņu vīru?

the kardashiansJun. 7th, 2019 @ 10:49 pm
Mana lielā sieviešu (7) saime sēž uz mājas kāpnēm un runā. Es gandrīz nekam nepiekrītu, tomēr man ļoti patīk, ka man ir tā saime.
Other entries
» Vasaras plāni I
Ar Anci iesim piketēt pie Dailes. Uz plakātiem "BRĪVĪBU SKRASTIŅAM!"
» (No Subject)
Ir izrādes, kas man nepatīk, izrādes, kas mani sadusmo, un vēl ir izrādes, kas aizvaino manu gaumes izjūtu (par kuru es pati, protams, esmu ļoti augstās domās)
» !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ES DZĪVOŠU UZ HOSPITĀĻU IELAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» ss.lv IV
"Mājas nr un parametri norādīti nepareizi, bildes nav reālas."
» (No Subject)
daudzi cilvēki, kas grib, lai viņiem par dzīvokli zvana, nevis raksta, ir baigie lohi. piemēram, tikko viens vīrietis man ilgi stāstīja, ka kaķa smaku NEKAD nevar dabūt ārā, bet es varētu maksāt drošības naudu trīs īres mēnešu apmērā, ja tomēr gribētu ievākties
» ss.lv III
"Dzīvoklis parastā stāvoklī."
» (No Subject)
Bieži mainot matu krāsu, izvairos no cilvēkiem, ar kuriem negribu runāt.
» (No Subject)
es gribu izkāpt.
» ss.lv II
"Saimnieks izīrē siltu un gaišu dzīvokli ar logiem"
» (No Subject)
sešas stundas ar draudzeni sēdējām frizētavā. beigās tāpat nedabūju īsto krāsu, bet ir smuki. un diena bija izdevusies līdz mani izsekoja kaut kāds dzērājs ):
» ss.lv
"Īrnieks vēlams vientuļš cilvēks ar stabiliem ienākumiem"
» (No Subject)
izrādās, ka man ir alerģija no pelējuma (varbūt).
» do you have to be like this?
parasti es par Bretonu varēju tikai smieties, šodien man viņš jāiztulko

“I demand that it may well be observed that the surrealist researches: the philosophers stone is nothing else than that which ought to permit the imagination of man to take a glowing revenge on all things”

aha
» (No Subject)
Nudien kaitina mana sakāpināta jūtība pret smakām un skaņām. Visur vienmēr smird, nevaru izturēt dzīvu cilvēku trokšņus. Šodien vēl sāp galva un tante autobusā aiz manis čāpstina. Dzirdu katru niansi.
» thank u, i already have ten friends
aptuveni reizi pusgadā es iepatīkos (ne romantiski) kādam ļoti jaukam (nevis foršam, bet tieši jaukam - viss ir labi un pozitīvi tipam) cilvēkam, kurš grib ar mani draudzēties, bet es šo cilvēku vispār nevaru izturēt. es neesmu pret šiem cilvēkiem tiešā veidā nejauka, bet ieturu distanci. tāpēc nevaru saprast, kas viņiem manī pievelk? esmu dusmīga īgņa
Top of Page Powered by Sviesta Ciba