Friends

About Friends

Jun. 5th, 2023 @ 08:45 am
[info]aborigens
modesty - a lack of anxiety about being ignored

Jun. 5th, 2023 @ 05:55 am
[info]virginia_rabbit

Jun. 4th, 2023 @ 09:16 pm
[info]virginia_rabbit
puķēs ir skudras

Jun. 4th, 2023 @ 02:08 pm
[info]klusais_okeans
pēc daudzu gadu pārtraukuma un solījumiem never again šogad neapdomīgi piekritu atkal nedaudz sadarboties ar mākslas akadēmiju, tā bija kļūda kļūda kļūda. Joprojām neprofesionālākā mākslas institūcija Latvijā, ar kuru negribu nekādos veidos līdzdarboties. Vienīgais uzlabojums ir POST nodaļas izveidošana. Lai arī zinot iesaistītos gaidīju vēl labāku līmeni, kopumā prieks, ka studenti vismaz apmācīti domāt un lasot viņu diplomdarbu teorētiskos pamatojumus nevienā brīdī nejutu sveškaunu (paralēli lasot vizkomu nodaļas sacerējumu kvalitātes starpība ļoti jūtama).
Droši nostučījiet tālāk, lai man vēl pēc desmit gadiem atkal nejauši nepaslīd kājiņa tajā virzienā.

Jun. 4th, 2023 @ 09:31 am
[info]virginia_rabbit
noburu jūs visus par gejiem


Jun. 3rd, 2023 @ 08:22 pm
[info]honeybee
Well, ciba, you be pretty shitty today, ain't ya.

Jun. 3rd, 2023 @ 06:46 pm
[info]honeybee
Izejam no Vērmanes dārza pēc praida, un tur visi tie homofobi, kas stingām sejām stāvēja gar parādi, ir sapulcējušies vienā bariņā un uzņem grupas bildi
Stella (skaļā un priecīgā balsī): Paskaties! Viņiem ir draugi!
Es: Jā. Tad jau viss ir labi.
Stella: Jo mūsu ir tik daudz, bet viņi... bet viņiem ir vismaz daži draugi.
Tags:

Jun. 3rd, 2023 @ 06:07 pm
[info]apolineers
Tā kā bija jāpaspēj iegādāties zivis vecākiem, kuriem tās ir rets, tādēļ īpaši gaidīts gardums, pirms Praida un vēl citiem saviem pienākumiem iegriezos Centrāltirgū. Piepeši nez no kurienes izplūda visai plaša frakcija ar jauniešiem atbilstošajā atribūtikā un ar visai ievērojamiem varavīksnes karogiem.
Vienkāršo pilsoņu sejas izteiksmes variējās no himērām Parīzes Dievmātes katedrāles greznojumos līdz Onorē Domjē trāpīgajiem tušas saržiem. Neaizmirstot Bosu, kurš Centrāltirgus caurmēra publiku vienmēr ir raksturojis ļoti precīzi.
Esmu allaž aizstāvējis Rīgu - arī tāpēc, ka tā ir mana dzimtā pilsēta un uzmanīgam vērotājam var atklāt daudz jauna un, ja ne skaista, tad interesanta - tomēr šodien tās vēders tika atklāts īpaši pretīgi, iespējams, kontrastējoši priecīgās un atraktīvās jaunatnes dēļ.
Varbūt tas ir paaudžu nomaiņas jautājums un savas izmaiņas nesīs arī Rail Baltica veiktā pārkārtošana. Katrā ziņā pamestības, nolaistības un bezcerības mods šajā pilsētas daļā ir iesūcies katrā betona un asfalta porā tiktāl, ka arī ļaudis, kuri šai vietai slīd cauri, pieņem objektu, nevis subjektu formas. Un prieks, kas tās ielokā negaidīti parādās, ir perversija, nevis svaiga gaisa malks - tieši tāpat, kā par to domā noteikta daļa sabiedrības, kura Praida karogu bradā ar kājām, neskanīgi aizsmakušā balsī lasa Jauno Derību un tur plakātus ar brīdinājumiem ka "grēks jūs iznīcinās".

Jun. 2nd, 2023 @ 08:38 pm
[info]simamura
Dienvidū piezagās izmisums. (No diendusas izrāva ļoti nikns gāziens; es dzīvoju pažobelē ar skārda jumtu. Turklāt pirms tam sapnī biju nonācis šaurā ejā starp padomju betona sētām (kaut kas līdzīgs ir Jūrmalas veloceliņa posmā starp Depo un Zolitūdi), kur man pretī nāca dusmīgs, dresētāju nomocīts, tāpēc visiem cilvēkiem atriebties gatavs zilonis.
Kādu brīdi apsvēru neiešanu uz praidu. Rīta delfu gabals, ko Jansone nošēroja, pārsteidzošā kārtā izrādījās traumatisks. Tieši saraksta dēļ, kuru tas autors, starp citu, publicē ne pirmo reizi. Es it kā saprotu intenci – "mēs neesam vieni, mūsu ir daudz" –, bet šoreiz tas kaut kā asāk lika justies vienam un kailam. Tieši praida priekšvakarā, uz kuru es arī kaut kādā ziņā vienmēr esmu gājis viens. (Nē, nē, es augstu vērtēju pirmo reizi, kurā Džims mani paņēma pie rokas, otru, kurā iejuku bariņā kopā ar citām draudzenēm, un tādu pašu trešo, bet tas viss bija spontāni, bez kopīgas gatavošanās, bez kopienas sajūtas un ar drīzu atgriešanos atkal savā vienatnē.) Tagad arī. Stulbi jutos jau tajā Propagandas ballītē. Kā tāds stalkeris, kur visi pa pāriem. (Turklāt Jurģis pirms tam vairākkārt atgādināja par +1 manā ielūgumā, bet bēdīgā kārtā tā draudzene, kura visbiežāk ir bijusi mana +1 šādos gadījumos, nesen piedzīvoja bojfrenda pašnāvību, un tāpēc nevar.)
Delfu saraksts visu saasināja arī tāpēc, ka tas ir mana rajona galvenais medijs. Es varu būt vis kaut kur izteicies, visādi dižojies utt, bet tas vienmēr ir tādās vietās, ko vidējais kaimiņš nepamana. Toties par varavīksnes masku ciema pieturā (2x14 eur Mozaīkas atbalstam pandēmijas laikā) uzrējienu un dunku sānos dabūju faktiski uzreiz. (Šeit jāpiebilst, ka esmu tēvocis piektā gadu desmita vidū.) Šogad esmu iepircis vēl visādus sartoriālus atribūtus visās krāsās, vienlaikus gan atbalstīdams visādas iniciatīvas, gan tiešām jusdams paļāvību un praidu, bet tagad nevaru saņemties un sashēmot rītdienas plānu: vilkt? nevilkt? Braukt ar taksi, lai ciemā ne ar vienu nav jāsastopas? Iet ar kājām visās krāsās, lai redz? (Tad tas būtu daudzreiz spēcīgāk par ieniršanu kopējā pulī uz to stundiņu centrā.) Kādam piezvanīt un pajautāt, vai un kā gatavojas? Un tādā garā.
Izgāju vakara pastaigā un pieredzēju šausmas: viss ciems neiecietīgā vienotībā (es gāju pretējā virzienā) plūda uz stadionu, kur izrādās, šovakar ir hokejistu koncerts (viņi laikam, pagastveču apmaksāti, tagad tūrē pa Latviju kā tādi gagārini pēc kosmosa).
Tas uzsita asini, un es nolēmu – nē, iešu visās krāsās visu ceļu, par spīti! Kā tas zilonis! (Lai gan tā nav tā sajūta, ar kuru patiešām gribētos iet praidā.)

Jun. 2nd, 2023 @ 09:04 am
[info]usne
cik labi, ka ir beigušies agrie rīti uz kādu laiku.

Jun. 1st, 2023 @ 01:17 pm
[info]virginia_rabbit
visi dejos visi smies krogus papus kliegs

Jun. 1st, 2023 @ 01:16 am
[info]honeybee
Akdies, mani dzen tādā depresijā tas prieks par Rinkēviču kā prezidentu un vēl jo vairāk par "omg omg openly gay viņi tiešām spēja nobalsot par openly gay", tas ir kā skatīties ilgi sistas sievas priekā par to, ka vīrs viņai spontāni nopircis maximas tulpes ar atlaidēm "un pat nelika par to atsūkāt, es to pati aiz priekiem izdarīju", un es saku, jā, protams, mums nav kauns par Rinkēviču un ir jauki, ka viens cilvēks var būt openly gay un vēl tieši pirms praida, cik simboliski un simboliski

Tak vismaz kāds pasakiet, ka viņš ir ciešams politiķis un tāpēc tika ievēlēts

May. 31st, 2023 @ 06:56 pm
[info]usne
maijs tiešām bija varens mēnesis.

May. 31st, 2023 @ 05:43 pm
[info]usne
esmu tik ļoti priecīga, ka apvienotais saraksts dabūja pirduļei!

May. 31st, 2023 @ 04:57 pm
[info]klusais_okeans
 Mana 2023. gada maija labākā kafija bija vienā svētdienas pēcpusdienā Lidojumu Taņas pagatavotā kafija. Ar ābolu ievārījumu uz tasītes maliņas.

May. 31st, 2023 @ 04:04 pm
[info]virginia_rabbit
Poll #21609
Open to: All, results viewable to: All

kurā grāmatā jūs ļautu sevi ieslodzīt?

Tags:

May. 31st, 2023 @ 07:34 am
[info]simamura
Labs tas Neona pavasaris.

May. 30th, 2023 @ 04:11 pm
[info]honeybee
Šis, tātad, ir gads, kurā es esmu vīlusies LGBT+ kopienā (nu, šajā gadījumā LG kopienā) vēl pirms praida, nevis praidā, kad, piemēram, kāds pieveļas un laipni asūmo, ka es esmu straight ally vai izdara kaut kādu līdzīgu gatekeeping žestu, malacīši, malacīši. (Straight kopiena, protams, pats par sevi, bet tas nu tā, tur vēl var pieņemt, ka cilvēki tiešām var naivi nezināt-neinteresēties.)

May. 30th, 2023 @ 01:23 pm
[info]virginia_rabbit
mamma, iedomājies tādu dzīvi, kur nevar nokļūdīties

May. 30th, 2023 @ 08:26 am
[info]virginia_rabbit
varēja jau iedot hoķim 2 brīvdienas - to otru blakusvāģim
Top of Page Powered by Sviesta Ciba