Friends

About Friends

genuine connection isn't a grasp for control but a desire to shareAug. 15th, 2020 @ 09:41 am
[info]saccharomyces
kāpēc man tik ļoti patika "she-ra and the princesses of power":

love and power

Aug. 15th, 2020 @ 08:41 am
[info]virginia_rabbit
Cilvēki par jebkuru jomu iemācījušies domāt, tikai ieņemot nostāju “par” vai “pret” un pēc tam piemeklējot argumentus savai nostājai. Šī uzvedība ir tiešā veidā pārņemta no partijām.
(..)
Šie cilvēki ir zaudējuši spēju atšķirt labu no ļauna.
Ir arī tādi, kuri nav ar mieru izskatīt neko, kas būtu pretrunā ar viņu viedokli. Šāda uzvedība ir tiešā veidā pārņemta no totalitārisma.
(..)
Pat skolas, lai veicinātu bērnu domāšanu, vairs nespēj neko labāku kā likt viņiem iestāties par vai pret. Bērniem nolasa priekšā kāda izcila autora citātu un prasa: “Jūs piekrītat vai nepiekrītat? Pamatojiet savu izvēli.” Un eksāmenā nabaga skolēns, kuram dotas tikai trīs stundas domrakstam, nevar atļauties veltīt vairāk par piecām minūtēm tam, lai izlemtu – piekrist vai ne. Būtu taču daudz vieglāk dot uzdevumu: “Padomājiet par šo tekstu un izsakiet savas domas.”
Gandrīz visur – un bieži vien tikai tīri tehnisku iemeslu dēļ – cilvēki izvēlas nevis domāt, bet gan ieņemt nostāju: par vai pret. Šāda izvēle aizstāj domāšanu.
Tā ir kā spitālība, kas radusies politiskajās aprindās un pārņēmusi valsti, nodarot kaitējumu visai cilvēku domāšanai.

situācijaAug. 14th, 2020 @ 09:18 pm
[info]ingmars
Situācija Baltkrievijā ir ļoti nopietna.

tbAug. 14th, 2020 @ 08:40 pm
[info]ingmars
Tradicionālais biezpiens.

Par darbuAug. 14th, 2020 @ 06:39 pm
[info]teja
Neticība sev nav ticības sev trūkums- tā ir aktīva autodestruktīva energija, gravitācijas nobīde, kas apgrūtina pat visnormālākās situācijas un sarežgī visvienkāršāko uzdevumu izpildi. Autodestrukcija ir magnētiska: tā piesaista arī citas nelogiskas darbības

Neticību sev nevar uzvarēt palielinot aktīvu ticību sev, jo arī tā, var gadīties, ir prāta murgi

Aug. 14th, 2020 @ 05:53 pm
[info]rugetta
es jau sāku atgūt prieku, iedvesmu un enerģiju, parādījās darāmie darbi un, nespēju tam noticēt, mazāk kā mēnesis atlicis līdz studēšanas prieku atsākšanai, bet pēkšņi manā foršajā paveicamo darbu sarakstā ir ievazājusies nepieciešamība izraut gudrības zobu.

Aug. 14th, 2020 @ 01:20 pm
[info]virginia_rabbit
kamēr mamma kameru priekšā grozās, bērni ēd:


ŠodienAug. 14th, 2020 @ 12:13 pm
[info]sarkans0987
Parādi vai pastāsti par vienu lietu, kas šodien ir Tavā kabatā vai somā.

Aug. 14th, 2020 @ 09:07 am
[info]saccharomyces
sapņoju, ka notika akcija, kurā no debesīm visur tika izmestas jaunas seksa rotaļlietas, lai veicinātu sabiedrības veselību.

laiksAug. 14th, 2020 @ 12:25 am
[info]ingmars
Laiks restartēt Ždanoku.

par politiskajiem kompasiemAug. 13th, 2020 @ 10:50 pm
[info]ingmars
Kad es pildu politiskās orientācijas testus, vienmēr tieku netaisnīgi aizbīdīts anarhisma virzienā un beigās nosaukts par kreiso liberāli. Bet es domāju, ka es neesmu liberālis, vismaz ne klasiskajā šī vārda nozīmē. Skaidrs, ka Latvijas populārajā valodā par liberāļiem (liberastiem) tiek saukti cilvēki, kas vienkārši atbalsta progresīvas idejas, un šajā nozīmē mani noteikti var tā saukt, es esmu ļoti kreiss progresīvisma-tradicionālisma skalā. Kas attiecas uz ekonomiku, mans viedoklis nav radikāls, un teikšu atklāti, ka es pārāk labi nesaprotu ekonomiku. Iespējams, ir vērts pie tā piestrādāt un izglītot sevi ekonomikas jautājumos, noklausīties kādu audio lekciju kursu. Ja man jautātu par ekonomiku, un man būtu jāatbild, es teiktu, ka man patīk "labklājības valsts" modelis, bet es nevarētu efektīvi aizstāvēt šo nostāju diskusijā. Iemesls, kādēļ politiskās orientācijas testos tieku nobīdīts uz liberālisma pusi, ir mans atbalsts tādām lietām kā viendzimuma laulības, marihuānas legalizācija, reproduktīvās tiesības un mazāka organizētās reliģijas loma cilvēku dzīvē, bet tas nenozīmē, ka es gribu mazāku valsts iesaisti šo jautājumu regulēšanā. Piemēram, es gribu, lai valdība legalizē zāli, nevis pārstāj kontrolēt to, ko cilvēki ar to dara.

Es pirms tam pieminēju jēdzienu "liberasts", bet tad vēl ir arī ģēniji (stulbi vai intelektuāli negodīgi cilvēki), kuriem ir tikai viena politiskā skala, viena taisne, uz kuras novietoti visi politiskie uzskati, un uz šīs taisnes ir redzams, ka tuvāk kreisajai pusei ir arī tuvāk autoritārismam. Drīzāk jau – jo tālāk no viņu uzskatiem, jo sliktāk visos aspektos. Nē, protams, ka man nepatīk arī autoritārisms. Autoritārisms ir slikta lieta.

Vai varbūt ekonomiskā skala ir vienīgā, kurai ir nozīme?

vai šo jau redzējāt?Aug. 13th, 2020 @ 09:28 pm
[info]virginia_rabbit

ŠodienAug. 13th, 2020 @ 08:09 pm
[info]sarkans0987
Nodziedi man dziesmu, kas Tev šodien skan galvā.

Aug. 13th, 2020 @ 06:28 pm
[info]rkktzd
Augusta nebūs. Nevaru atcerēties visus notikušos augustus.

jūsu viedoklisAug. 13th, 2020 @ 06:12 pm
[info]ingmars
Cik dārgs man ir jūsu viedoklis un cik liels ir tā daudzums!

RIP to GDPAug. 13th, 2020 @ 05:44 pm
[info]ingmars
Lielā recesija jau ir ierakstīta Dieva grāmatā.

Aug. 13th, 2020 @ 04:45 pm
[info]virginia_rabbit
šodien uzfilmējām filmu par Annu Ķeniņu un parunājām krievu radio Stuģija Andreja (par Rebeku Kohu galvenokārt)
Tags:

sorry, libsAug. 13th, 2020 @ 04:27 pm
[info]ingmars
Piedodiet, bet man Baltkrievija nekad nebūs ceturtā Baltijas valsts. Baltijas valstis ir tikai trīs: Lietuva, Latvija, Igaunījāā.

YESAug. 13th, 2020 @ 04:19 pm
[info]ingmars

gpAug. 13th, 2020 @ 03:53 pm
[info]ingmars
Es esmu gatavs protestēt.

Mūsu lielākais kritiķis.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba