sobrid

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info

February 16th, 2019


03:42 pm
Pastaigā pa kārtējo neapgūto un kluso pilsētas rajoniņu satiku kungu, kurš man pirms kādiem 27 gadiem mācīja krievu valodu. Turklāt toreiz tā bija pavisam cita pilsēta. Izstāstīja, ka pirmo reizi īsti labi attiecībās sācis justies ar otro sievu (pirmā nomira), kad viņam bija jau 44 gadi. Tagad ir 50 un tikko piedzimusi meita. Izskatījās apmierināts, Puma šņorzābakos un minēja, vai tikai neeamu dvīnis. Kolorīts tipāžs. Kādreiz piedalījās konkursā "Dziesma mamai paaudzei", dziedot "strangers in the night". Nesen audioformā ierakstijis "Kristus dienasgrāmatas". Haha :). Pusstundu ielas vidū nopļāpājām.

(1 comment | Leave a comment)

February 12th, 2019


08:13 pm
Tev kādreiz ir sanācis iziet no mājas bez e-grāmatas un austiņām? Neiesaku. Nav laba sajūta. Omulīgās atkarības.

(Leave a comment)

February 11th, 2019


09:44 pm
Ir tāds...nu labi...možka bija tāds mūziķis Kaspars Dimiters ar tīri OK albumiņu "Krusta skola". Tur viņam bija frāze par to, kā mūsdienās ir tā ierasti - iemīlēties, padzīvot, pārskatīties. Vot es, līdzīgi kā Kaspars, nesaprotu - kāpēc nevar iemīlēties, paskatīties, tad pārskatīties un tikai pēc tam par to padzīvošanu domāt.
Nu ir tāda ļaužu suga, kuri bez pamēģināšanas nenojauš - der vai neder. Tādi cilvēki, kuri drusciņ ieķeras kādā...patusē kopā...viss forši...bet kaut kas neiepatīkas, čau. Nē nu...protams, ka jāsaka čau, ja pa lielam nešķiet OK. Tajā brīdī jau pareizi dara. Bet tomēr - nu nafig tier citi jābaksta. Nu parunājies, kaut ko tādu neitrālāku...bet nē...
Tās kā tajā aņukā par lāci, kurš mežā zemē ieraudzīja kaut ko brūnu. Apmēram tik brūnu kā šokolāde. Nolēma pagaršot, ja reiz izskatās līdzīgi. Saviebās un noteica: "fui, sūds - labi, ka neiekāpu". Un nez vai sūds pirms tam zināja, ka ir pretīgs. Vnk gulēja zemē un pildīja savus sūda pienākumus.

(Leave a comment)

06:37 pm
Sapiosexual ir tas pats mindfucker?

(Leave a comment)

February 10th, 2019


11:35 pm
Staigāšana džinsu jakā....nu tas tomēr ir kaut kas ļoti stilīgs. Vismaz pagaidām tā ir vai nu drosme un īsts stila krējums vai arī reāls stila sviests.

(Leave a comment)

11:08 pm
Tā nesen dzirdēju: "Viņš man deva lielu brīvību. Nu jā...mēs maz runājāmies, galvenais jau ir sajūtas...enerģija. brīvības došana pārgāja pofigismā. Tikai tagad uzzināju, kādu čerņu viņš par to mūsu kopā būto laiku domā."
Protams, ka no citiem dzirdētais būs savā ziņā izrauts no konteksta...bet nu nez...man par šo būtu šis tas pajautājams. Piemēram - vai tikai tas otrs viens pats ir ar netīrām dimanta oliņām? Vai varbūt tur pa abiem kopā tie sūdi sataisīti? Varbūt pamēģināt parunāties? :). Nē nu...nav jau panaceja...bet nu, ja duetā skan tikai pa pusbalsij, tad kāds nu tur duets. Nu jā...klāt nebiju, protams, bet jautājamais ir. Dzīvajā gan nez vai ar tādu jautājumu kādu vajadzētu bakstīt.

(Leave a comment)

09:36 am
Tev ir ļoti smuks, mazs dubultzodiņš.

(Leave a comment)

February 9th, 2019


11:00 pm
Vispār ļoti labi, ka viņa ir tālu prom. Es vēl nezinu, kāpēc tieši, bet pagaidām jūtos labāk, un šis tas smuki pielec. Bet nu jā...ir jāpieņem viņas ātrums....un arī manējo gribētos lai pieņem. Neesmu robots, kurš ar pirmajiem signāliem no ārpuses automātiski pārslēdzas.
Pieleca, ka naivākās ekspektācijas ir nevis uz kaut ko, kas varētu notikt, bet gan tās, kurās sagaida, ka nekas nemainīsies. Hahaha&Check. Ir tā bijis?

(Leave a comment)

10:58 pm
Meditāciju un apzinātības piekopējiem - tā Van Goga filma ar Vilemu Defo. Neko jaunu daudz nepasaka, bet smuki pasaka. Bildīte glīta, skaņa vispār...tā epizode par saules gaismu. ..un vēl tas, ka tam, kāda tā daba ir ar savu reason, mist be a reason.

(Leave a comment)

02:51 pm
Jauns telefona atkarības līmenis. Turu rokās telefonu, un uznāk liela vēlme paņemt rokās telefonu.

(Leave a comment)

09:09 am - Enerģija
Jā, man daudz kas Tevī patika. Katra lieta it kā ir tikai kaut kada detaļa, kas pa lielam neko neizškir. Tāpēc pofig par konkrētām detaļām. Es vienkārši jutos labi ar Tevi. Detaļas tikai seko šai sajūtai. Par pēdējo laiku? Es vienkārši apstulbu un noskumu un tvaiks saspiedās iekšā. Miers ar to. Skrūvēju ventiļus vaļā, ja tas nedarbina attiecību vilcienu. Jā, Tu lūdzi man Tevi likt mierā. Man likās, ka tīri labi sanāk. Un vispār jau savā veidā arī nebija grūti. Nezināju, ka runa ir par teju vai absolūtu klusumu. Mēneša laikā, ja neskaita tehniska rakstura tekstus, es Tev kaut kādu reālu saturu uzrakstīju vien divas - trīs reizes. Jā, man gribās ar Tevi saskarties reāli, virtuāli. Jā, pēdējā whatsapp plejāde bija pat vairākas rindkopas gara. Garākā vesela mēneša laikā. Izrādās, arī tas var būt par daudz. Nē, tas nav nīgrums. Es vnk.vēroju gaitā. Neesmu drošs, vai to sauc par otras iespējas došanu, kā Tu to apraksti. Nē nu...protams, es protu besīt, bet...pēc šī man ir sajūta, ka tā iespēja bija ar vismaz diviem galiem. Iespēja Tev kaut kādā veidā sev parādīt, ka nevaram būt kopā, nevis, ka varam. To gan tikai Tu vari sajust, kurš gals ir tuvāks patiesībai. Anyway - piedod par nemieru, man vnk baigi negaidīts tāds pavērsiens ar to klusumu. Klusums forši, ja sajusts un vajadzēts. Man laikam klusuma diezgan daudz. Ja kaut kādi trokšņi sarodas - uztaisu caurvēju un atkal miers. Miers Tev ir svarīgs, žēl, ka neatrodi tik daudz, lai atrastos vieta arī satikties. Tāpēc nezināmu laiku rakstīšu te. Ja gribēsi - izlasīsi. Not a hidden file. Ja ne - nu tad man, gan jau, kāds gadiņš bez attiecībām. Možka labāk uzreiz kādā klosterī apmesties vai Sibīrijas mežā. Haha. Nu ne tač. Bet nu būtu vismaz kāda virzība. Lai vai kā - ja kāda no manis kaut ko gribēs, smuki varēšu nocitēt Tevi - man tagad nav spēka kkam tādam. Iemesli, protams, katram savi. Tos tāpat nevar uzzināt no citiem, jo šamie paši mēdz nezināt. Ā, šis, kā parasti, nav ne ar ironiju, ne ar kritisku aci. Vnk prātoju, kā rosīties priecīgāk.
Current Mood: [mood icon] confused

(Leave a comment)


> Go to Top
Sviesta Ciba