Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

sobrid

Mar. 18th, 2019 09:24 am

Glīts sapnītis. Lasīju tādu kā absolūto timeline par divu cilvēku attiecībām. No visiem tīkliem, sarakstēm, možka arī domām. Tās bija Tavas attiecības ar to Tavu čomu, kas bija pirms manis. Faktus neatceros. Atceros, ka tur bija ļoti priecīgi teksti un fontus atceros - vieni no tiem, kuri IG storijos tiek piedāvāti. Šoreiz - sarkani uz balta fona.
Tagad domāju - nez, savus whatsappus, messengerus, google searchus un laikus....tos varbūt vajadzētu varēt nodot mantojumā. Lai lasa pēc tam, kam nu novēlēti vai vnk.sagadās mantot. Nav tas kkāds intelektuālais īpašums vienā brīdī?

Leave a comment

Mar. 17th, 2019 09:00 pm

Es rīt visu dienu dodos pārgājienā. Kaut kur Kurzemē. Maršruts izdomāts. Vari nākt līdzi. Negribu daudz runāt. Jāiet būs kādas 6 stundas un agri jāmostas uz autobusu no Rīgas. Iešu arī tad, ja citu nebūs, protams.

2 comments - Leave a comment

Mar. 16th, 2019 07:36 am

Vakar smuki redzēju piemēru sev un Tev ...tikai no otras puses. Redzēju, kā bija tad, kad centies man pateikt nepatīkamo "visu labu" pēc iespējas mīļāk, nesāpīgāk. Līdz ar to sanāca tā, ka saprast var dažādi. Es tiešām sajutu lielu siltumu, sajutu, ka man tieši otrādi - jābūt sasniedzamam, blakus...īpaši jau, jo zināju, ka Tu proti būt ahu-ahujenna (citāts no Šubrovska) patīkami tieša. Izrādījās, ka tas bija pilnīgs wrong guess, priekšstatos un wishfull thinking balstīts mans secinājums. Tu tiešām man teici - "piedod, bet ej tagad prom, TAGAD". Bet tas bija tik mīļi pateikts, tik smuki sanāca tads soft landing priekš manis, ka sapratu - esmu tiešām mīļš, tepat jāpaliek, tik mīļa esi (joprojām). Līdzigi kā žurka šajā multenē https://youtu.be/Iav6BNVoDkQ
Izrādījās,ka mīļš varu būt arī tad, ja saprot, ka pietiek. Laba manh priekšstatu un stereotipu pārbaude. Nu zinu un saprotu, ka arī, ka arī tā var būt. Tobrīd tam bija ļoti neticami noticēt. Tik neticami, ka pielekšanas brīdī raudāju uz nebēdu. Ar noticēšanu joprojām grūti, lai gan neesam redzējušies nu jau labu brīdi.
Ak jā...kas tad notika vakar? Vakar, aizvakar un aizaizvakar kolēģei centos skaidri pateikt, ka man ir interešu konflikts konkrētā situācijā, un to un to es nedrīkstu darīt. Viņa, izrādās, to bija uztvērusi citādi un dažu dienu laikā man mīļi sarūpēja darbus tieši tajā virzienā.
Un tagad būs morāle: nevajas sūdus ietērpt miglā un batonos. Tā mīļi domātais saudzīgums beigās būs vēl lielāks aplauziens

Šis, protams, tā plakani uztriepts teksts, jo stāstā vēl arī citas šķautnes un mezgli. Nu kaut vai tas, ka tas Tavs mīļums arī finišā bija īsts. Es ceru, jo tā jutu. Varbūt arī tas ir tikai mans wrong guess un wishfuls :))).

Leave a comment

Mar. 15th, 2019 09:22 pm

Kur var aiziet tā pamatīgi izbļaut visus sūdus, kas tagad iekšā burbuļo? Vajag vietu, kur nevienu netraucēju, neviens nedzird un neskrien palīgā, bet nav arī nekur baigi tālu no pilsētas. Paldies.
Un, protams, es labi zinu, ka miera no tā nebūs, ka tas ir citur. Bet vajag kaut kā to skumju emalju noplaisāt nost no sava eksterjera.

3 comments - Leave a comment

Mar. 12th, 2019 06:08 pm

Man vēl ir tik daudz, ko ar Tevi runāt. Un es zinu, ka brīdī, ja satikšu, būs divi varianti - vai nu runāšu par daudz, vai ne tuvu neizrunātu ne mazāko daļiņu no runājamā. Es gribu ikdienas šad un tad parunāšanu. Bet tādas nav. Un tā tas vienkārši ir. Ko lai iesāk ar to gribēšanu? Runāju ar sevi. Tas tiešām ļoti daudz ko dod. Nezinu, kurā no progresijām mācos - ģeometriskajā vai aritmētiskajā - bet nepārtraukti. Lēni, pakāpeniski un sev neraksturīgi pacietīgi. Varbūt tāpēc, ka esmu drošs par to, kā es katrā brīdī jūtos. Mācos nepagātnēt, mācos šeit-un-tagadot, mācos mierot, apzināties, nesteigt un priekot. Mācos domāt par domājamo, bet neļaut domām pārņemt sevi, drīzāk otrādi. Ir daudz citādāk nekā agrāk. Daudz citādāk nekā pat vēl pirms dažiem mēnešiem. Man ir runājamais un man ir arī klusējamais ar Tevi. Man ir laiks gan sev, gan laiks mūsu koptelpai. Tagad gan tajā paviesojos viens pats. Runājamo pierakstu telefonā vai šeit vai izrunāju ar sevi, cenšoties nedomāt Tavā vietā un savā ziņā cerot, ka Tu nedomā manā vietā. Mīļums nekur nav pazudis. Tas savādi. Tā agrāk nav bijis - tik vienkārši, saprotami, noturīgi un neprasoši (jā, zinu, no malas tā reizēm neizskatās). Mācos.

Leave a comment

Mar. 10th, 2019 12:27 am

Pusnomoda sapnī redzēju milzīgu sievietes sejas attēlu. Tas bija veidots no bagetēm. Pārsvarā nedaudz piedegušām bagetēm. Tā bija kāda dienvidniece.

Leave a comment

Mar. 7th, 2019 10:22 am

Pēdējo trīs nakšu laikā man sapnī ir uzbrucis un iekodis suns (pamodos no tā, ka reālajā nomodā skaļi iekliedzos un ar kāju no visa spēka iespēru teltī blakus guļošajai mugursomai), un ir iešauta lode kaut kur sirds apkārtnē. Turklāt nesāpīgi. Laikam bija nāvējoši. Nodomāju, ka filmās taču tā ir, ja tur trāpa. Vienīgais, ko jutu - tāds kā mazs guldziens vai žļurkstiens, kad maza lodīte pavisam nesāpīgi iztraucās cauri ķermenim un arī skaidra saprašana, ja siltas asinis pamet ķermeni, sākumā tā nedaudz, velāk vairāj. Bija savāda sajūta, ka nekas nesāp, bet kustēties arī negribas, jo var sākt sāpēt un varbūt mazāk atliks dzīvošanai spēka. Pirms nomiršanas rāmi pamodos. Teju nekāda uztraukuma, vien tā siltā asiņu tecēšana. Tas bija sniegā, kaut kur starp Sporta manēžu un lielveikalu "Mols".
Starp citu, tas pirmais sapnis par suni (šķiet, tas bija bokseris) tiešām tika sapņots īstā teltī kaut kur īstos kalnos pilnīgā vienatnē.

6 comments - Leave a comment

Mar. 6th, 2019 06:39 pm

Kā ir brīvāk - neļauties citu manipulācijām vai arī izvēlēties, kad un kurām manipulācijām ļauties vai neļauties?

Leave a comment

Mar. 6th, 2019 04:10 pm par svarīgāko martā

kāds reklāmas epasts man vēsta, ka tur ir informācija par svarīgāko martā. gandrīz kritu kārdinājumā.

Leave a comment

Feb. 25th, 2019 02:36 pm

Paskatījos, ko tas "Roma" Kuarons vēl saražojis līdz šim. Izrādās, ka par labu daļu gabalu biju aizmirsis, ka tas tas pats džeks. Piemēram, šis https://www.imdb.com/title/tt0206634/ dzīvo pa galvu ik pa laikam...
Nu jā...atceros, kā skatījos Romu un spoiloju ar minējumiem klātesošajai kompānijai par to, kas tūlīt filmā notiks. Un bāc...nupat sapratu, ka es sevi reāli besītu, ja man ar mani būtu jādzīvo kopā. No iekšpuses uz ārpusi sevi nebesīju, bet no ārpuses skatoties, es pārāk daudz muldētu, būtu diezgan neloģisks, ar visai fragmentētu un pa visādām malām izkaisītu inteliģenci. Tādu mieru, kāds man ļoti tīk citos, no manis varbūt arī nevar sagaidīt, ja neaprunājas.

Leave a comment

Feb. 25th, 2019 02:29 pm

Iegāju Tavā Spotify "Recently played artists" bez lieliem attachmentiem un sentimentiem un citām līdzīgām formām. Tāpēc vien, ka tīk tās skaņas. Patika gan pirms, gan iekš, gan pēc sākumiem un pauzēm / beigām. Jāteic gan, ka dziesmās un dzīvē tās pauzes atšķiras ;). Lai vai kā - joprojām patīk. Te ir "Paldies". Ar prieku dzirdētu tādu apkārtni ikdienā. Es esmu drošs, ka tā ir iespējama. Mierīgi drošs.

Leave a comment

Feb. 18th, 2019 10:43 am

Vēstule tiem, kuri tā cīnās par laiku sev un savu brīvību un vienlaikus grib tur...attiecības vai tml. T.i...nez vai var reizē gribēt ģimeni un, piemēram, ballēties uz nebēdu vai vientuļot. Nē nu...vajag jau laiku sev, vajag...bet tad tomēr tā līdzsvaroti (subjektīvi, protams).

Ā...te tā vēstule.

"When I help Joey with his homework, I try to find ways of seeing his time as my own time. I go through his lesson with him, sharing his presence and finding ways to be interested in what we do during that time. The time for him becomes my own time. The same with Sue. The remarkable thing is that now I have unlimited time for myself!”

Laiks sev - mainīga lieta. Mainīga.

Leave a comment

Feb. 16th, 2019 03:42 pm

Pastaigā pa kārtējo neapgūto un kluso pilsētas rajoniņu satiku kungu, kurš man pirms kādiem 27 gadiem mācīja krievu valodu. Turklāt toreiz tā bija pavisam cita pilsēta. Izstāstīja, ka pirmo reizi īsti labi attiecībās sācis justies ar otro sievu (pirmā nomira), kad viņam bija jau 44 gadi. Tagad ir 50 un tikko piedzimusi meita. Izskatījās apmierināts, Puma šņorzābakos un minēja, vai tikai neeamu dvīnis. Kolorīts tipāžs. Kādreiz piedalījās konkursā "Dziesma mamai paaudzei", dziedot "strangers in the night". Nesen audioformā ierakstijis "Kristus dienasgrāmatas". Haha :). Pusstundu ielas vidū nopļāpājām.

5 comments - Leave a comment

Feb. 12th, 2019 08:13 pm

Tev kādreiz ir sanācis iziet no mājas bez e-grāmatas un austiņām? Neiesaku. Nav laba sajūta. Omulīgās atkarības.

Leave a comment

Feb. 11th, 2019 09:44 pm

Ir tāds...nu labi...možka bija tāds mūziķis Kaspars Dimiters ar tīri OK albumiņu "Krusta skola". Tur viņam bija frāze par to, kā mūsdienās ir tā ierasti - iemīlēties, padzīvot, pārskatīties. Vot es, līdzīgi kā Kaspars, nesaprotu - kāpēc nevar iemīlēties, paskatīties, tad pārskatīties un tikai pēc tam par to padzīvošanu domāt.
Nu ir tāda ļaužu suga, kuri bez pamēģināšanas nenojauš - der vai neder. Tādi cilvēki, kuri drusciņ ieķeras kādā...patusē kopā...viss forši...bet kaut kas neiepatīkas, čau. Nē nu...protams, ka jāsaka čau, ja pa lielam nešķiet OK. Tajā brīdī jau pareizi dara. Bet tomēr - nu nafig tier citi jābaksta. Nu parunājies, kaut ko tādu neitrālāku...bet nē...
Tās kā tajā aņukā par lāci, kurš mežā zemē ieraudzīja kaut ko brūnu. Apmēram tik brūnu kā šokolāde. Nolēma pagaršot, ja reiz izskatās līdzīgi. Saviebās un noteica: "fui, sūds - labi, ka neiekāpu". Un nez vai sūds pirms tam zināja, ka ir pretīgs. Vnk gulēja zemē un pildīja savus sūda pienākumus.

Leave a comment

Feb. 11th, 2019 06:37 pm

Sapiosexual ir tas pats mindfucker?

Leave a comment

Feb. 10th, 2019 11:35 pm

Staigāšana džinsu jakā....nu tas tomēr ir kaut kas ļoti stilīgs. Vismaz pagaidām tā ir vai nu drosme un īsts stila krējums vai arī reāls stila sviests.

Leave a comment

Feb. 10th, 2019 11:08 pm

Tā nesen dzirdēju: "Viņš man deva lielu brīvību. Nu jā...mēs maz runājāmies, galvenais jau ir sajūtas...enerģija. brīvības došana pārgāja pofigismā. Tikai tagad uzzināju, kādu čerņu viņš par to mūsu kopā būto laiku domā."
Protams, ka no citiem dzirdētais būs savā ziņā izrauts no konteksta...bet nu nez...man par šo būtu šis tas pajautājams. Piemēram - vai tikai tas otrs viens pats ir ar netīrām dimanta oliņām? Vai varbūt tur pa abiem kopā tie sūdi sataisīti? Varbūt pamēģināt parunāties? :). Nē nu...nav jau panaceja...bet nu, ja duetā skan tikai pa pusbalsij, tad kāds nu tur duets. Nu jā...klāt nebiju, protams, bet jautājamais ir. Dzīvajā gan nez vai ar tādu jautājumu kādu vajadzētu bakstīt.

Leave a comment

Feb. 10th, 2019 09:36 am

Tev ir ļoti smuks, mazs dubultzodiņš.

Leave a comment

Feb. 9th, 2019 11:00 pm

Vispār ļoti labi, ka viņa ir tālu prom. Es vēl nezinu, kāpēc tieši, bet pagaidām jūtos labāk, un šis tas smuki pielec. Bet nu jā...ir jāpieņem viņas ātrums....un arī manējo gribētos lai pieņem. Neesmu robots, kurš ar pirmajiem signāliem no ārpuses automātiski pārslēdzas.
Pieleca, ka naivākās ekspektācijas ir nevis uz kaut ko, kas varētu notikt, bet gan tās, kurās sagaida, ka nekas nemainīsies. Hahaha&Check. Ir tā bijis?

Leave a comment

Back a Page - Forward a Page