Rna
 
6th-Aug-2008 05:58 pm
eh, ar spārēm te, un vēl viskautko... (smaga nopūta)
nekas, nekas, pēc nedēļas arī man būs atvaļinājums
This page was loaded Jun 25th 2026, 3:26 pm GMT.