Rna
 
10th-Jul-2008 10:52 am
Zvērīgi izsalkusi un joprojām žvingulī, un acis sāp. Bet nav ko žēloties vakarvakars bija labs ;)
This page was loaded Jun 25th 2026, 7:08 pm GMT.