Rna
 
27th-Jun-2008 10:08 am
Tapetes neplēsu, kamēr tiku līdz mājām agresija bija pārgājusi :)
tagad sēžu, mēģinu aptvert, ka ir piektdiena un ka vakarā apsolītais kinogājiens ir atpūta nevis vēl viens darbs ;)
This page was loaded Jun 25th 2026, 3:36 pm GMT.