Rna
 
15th-Nov-2007 06:42 pm
besī ārā, ka man filmas nevelkās :(
gribu Chocolat, un Original Sin, un Atonement un (jā, es zinu man pēdējā laikā uz "romanķiku" velk)... grrr
This page was loaded Jun 26th 2026, 1:40 am GMT.