21 February 2018 @ 06:00 pm
par servisu  
Tā kā mani mati šobrīd ir "bekvokāls ansamblī The Kelly Family" sasonā, vērsos pie draudzenes ar lūgumu atklāt, kā sauc frizētavu Rīgā, uz kuru viņa pati dodas un ko nebaidās rekomendēt arī citiem. Zināju vien to, ka tā atrodas kaut kur uz Baronenes. Biju jau atvērusi jaunu tabu, lai tūliņ gūglētu attiecīgo iestādi un rakstītu viņiem vizītes pieteikumu. Draudzenes atbilde bija sekojoša: "Tai nav nosaukuma. Uz durvīm rakstīts Švarckopf." Šādas lietas man visvairāk te pietrūkst. Vakar, teiksim, nostaigāju kilometrus, meklējot šuvēju. Biju iztēlojusies tādu maigi nelaimīgu un viegli apskritušu, kas pie viena ne tikai mēteli iešūtu, bet arī apaviem zolīti nomainītu, vēl varbūt atslēgas pievīlētu un kvīti izrakstītu ar lodīšu pildspalvu. Tā vietā visi te iedomājošies, ka kaut kādi fucking skroderi, arodu iekopuši ap 19. gadsimta beigām, mērlentēm ap kaklu un attiecīgu ceņņiku, vļēēēāāh.
 
 
18 February 2018 @ 09:37 pm
 
According to Elbakyan, communism and science share a common mission, which she refers to as “scientific communism.”

https://www.theverge.com/2018/2/8/16985666/alexandra-elbakyan-sci-hub-open-access-science-papers-lawsuit


Iepriekšējā kašķa kontekstā šis citāts ir LOL. Kultūrmarksisms, frankfurtes grupa, bla bla... oh wait, Elbakjana nenāk no pūstošajām rietumvalstīm, bet tradicionālisma spēku strongholda: ex-PSRS. Enemies, enemies everywhere...
 
 
16 February 2018 @ 10:02 pm
 
Meitene, četrus gadus veca, sēž bērnudārzā uz soliņa, viņai pretī notupies kāds vīrietis, kuru nekad agrāk nebiju redzējis, domājams, tētis. Meitene raud un bieži atkārto "Es gribu mājās. Es gribu pie mammas." Vīrietis pārsvarā klusē un pa retam klusi pasaka "ģērbies".

Tas viss notiek ļoti mierīgi. Meitene raudāt nepārstāj, tomēr pamazām saģērbjas un abi dodas prom. Vēlāk redzu, ka vīrietis mazo meiteni pacēlis un nes prom.

--

Cilvēki ir ļoti dažādi un tomēr man šķiet, ka mierā un klusumā, ar kādu norisinājās šī aina, ir kas ļoti biedējošs.
 
 
16 February 2018 @ 03:48 pm
 
Par Pītersonu var uzzināt te: Guardian raksts.
Last July, he announced plans to launch a website that would help students and parents identify and avoid “corrupt” courses with “postmodern content”
Burvīgi, arī cīnītājs par "vārda brīvību" studentiem veidot publiskus kompromātus par saviem profesoriem, ja pēdējie atļaujas izteikties pārāk politkorekti.

Tīri ziņkāres pēc apskatītos, ko tad viņš saka savos video, bet tikai gadījumā, ja viņš pirms tam skaidri un gaiši pateiktu, ka viņam ar alt-right nav pa ceļam.
 
 
14 February 2018 @ 05:56 am
normal girl; sza  
Vislielākais gļuks un naktsmiera traucējumu iemesls laikam gan tāpat paliek vainas sajūta, ka es neesmu un, visai iespējams, tā pa īstam arī nekad nebūšu mammām rādāmais materiāls. Nu tur ķipa "veselīga" un braši dara savu shit, dabū labas atzīmes. Tas conditioning uz labām atzīmēm un priekšzīmīgu uzvedību - tā saksess monitorēšanas attieksme, ko tevī iegruzī jau vēl pirms pubertātes. Es par to negruzos tādā klasiskā izpratnē, vienkārši nu. Es nezinu, cik no tā ir mans sašķobītais objektīvs un cik - sociāla realitāte, bet man ir aizdomas, ka tas nav točno tikai viens vai otrs. If anything, es gruzos par to, ka par to gruzos. Par to, ka man nav pofig neatčekoties kaut kādos arbitrāros parametros (smuka, gudra, ar savām interesēm, haha) un ka neesmu vnk zennest of punks, come what may.
 
 
13 February 2018 @ 06:26 pm
Kas ir Supernova?  
Par spīti visām pļaukām, ko dzīve vai ik dienas cērt man sejā, mana esība tomēr vēl nav kļuvusi tik nožēlojama, lai skatītos supernovu. Tomēr vienaldzīgs palikt nespēju. Pie vainas ir plakāts. Redzu to katru rītu dodoties uz darbu. Tāpēc tieši un atklāti šeit pajautāšu - vai pasākumā neizskatās tā, ka Justs ir atvedis mammu uz 12. klases izlaidumu?
 
 
skan: Lana del Rey - Love
 
 
13 February 2018 @ 02:42 am
solo  
Šovakar biju skatīties istabu, bet tieši tur, kur man bija jāgriežas pa kreisi, lai dotos iekšpagalmos, tieši tur bija savilktas policijas lentes un menti dežūrēja. Nācās iet apkārt gandrīz veselu kvartālu. Tur kāds bija sadurts, bet man teica, ka tur tiešām tā nenotiekot visu laiku - kopumā esot visai mierīgi. Manī, protams, ielija sildošs miers, it kā būtu tikko pārbraukusi no eksotiska ceļojuma. You can take the girl out of Kauguri, but you cannot take Kauguri out of the girl. Vienkārši nav ķirurgu, kas operē šajā līmenī.
 
 
12 February 2018 @ 02:12 pm
I never said that I was brave  
Es citkārt mēdzu ieheitot ielu muzikantus par audiālu vides piesārņojumu, bet, kad šobrīd pie Tate Modern kāds vīrs, ģērbies pēc bomzīšu modes, spēlē So Long Marianne, es godavārds varētu ļaut aizkustinājuma asarām vaļu. Bet es to nedarīšu, jo spelgonis pārvērtīs manas asaras lāstekās - gluži tāpat, kā tas jau to ir izdarījis ar maniem pirkstiem, rakstot šo ierakstu.
 
 
08 February 2018 @ 09:21 pm
 
Es regulāri cīnos ar vēlmi uz apsnigušās man netīkamā kaimiņa mašīnas uzzīmēt lielu dzimumlocekli. Bet es to tomēr nedaru. Būtu liels kauns, ja kāds ieraudzītu.
Varbūt kādreiz nākšu mājās, labi iereibis, un saņemšos.