12 November 2018 @ 01:36 pm
 
Tad ķēniņš piecēlās no krēsla un lika aizdegt
savas zelta lampas. Un tās viena pakaļ otrai
atspīdēja zaļos sienu spoguļos un viena pakaļ otrai
meta gaišas liesmu lapas sejās un acīs ķēniņam
un mazai princesei Ilzītei, kad tie, kā no klusa
viļņa pacelti, izgāja caur pils istabām, kuras aizdegās
tūkstošās prieka ugunīs.
 
 
12 November 2018 @ 01:34 pm
 
Un ko lai es daru tiem puikām, kas tevi tik
nežēlīgi mocīja?» ķēniņš prasīja.

«Ei, ķēniņ, es nepieminu ļaunu. Šie mazie ļaudis
ir tik ziņkārīgi. Viņi vēl nezin, kā sāp. Viņi grib
redzēt sāpes un priecājas, kad kaķis mokās.»
 
 
12 November 2018 @ 01:33 pm
 
«Tev taisnība, kaķīt,» ķēniņš domīgi teica. «Reiz
es gribēju pakārt laupītāju, bet tas sāpēja viņa
mātei. Un mātes bēdas sāpēja viņa māsai, un meitas
sāpes sāpēja viņas dārzam: puķes novīta, un ābeles nobirdināja
negatavus augļus, jo meita ziedā aiz
bēdām aizmirsa viņas apliet. Tad es piedevu laupītājam
tāpēc, ka negribēju vairot sāpes pasaulē.»
 
 
12 November 2018 @ 01:11 pm
 
vai kādam ir grāmata "Sv.Franciska ziediņi"? man vajadzētu dažas lapas nofočētas atsūtīt.
 
 
12 November 2018 @ 12:37 pm
 
Negribu es nekādā formā Attiecības, jo, lai kāds gaišs, cerību pilns saulstariņš es to nesāktu, beigās esmu grausts un, izrādās, man tam murgam, kas neizbēgami tiek izrakts no purviem un dzīlēm, man tam ir par maz spēka. Varbūt tomēr jāievieš kāda reliğiska piederība vai citāds atbalsts. Bet šobrīd tiešām neko citu kā tikai kompanjonus brīvo dienu pavadīšanai. Nevajag iedziļināties..
 
 
12 November 2018 @ 12:26 pm
 
Pjotrs Mamonovs - "Ko tu darīsi ceturtdien, ja tu trešdien mirsi?"
 
 
12 November 2018 @ 11:59 am
 
Sapnī biju kaut kāda pasākuma afterparty. Tur bija tikai mana paziņa Rita uz brīdi un user malvine_truse, kuru dzīvē neesmu satikusi. Tas norisinājās ēkā blakus jūrai, daudzi svešinieki bija redzami peldoties, plašas gaišas telpas. Tad mēs tur palikām divatā, dzērām tēju, šķirstījām žurnālus un klusējām, biju tik pateicīga, ka var tā vienkārši paklusēt, mani neaiztiek, neko nespiež darīt un liek mierā
 
 
12 November 2018 @ 09:37 am
divas sejas mākoņos  
brīžos, kad ir klusums, dzirdu kreisajā ausī pulsu. izklausās it kā kāds pa smilšainām kāpnēm kāptu laukā no ledus pagraba, soļi tuvojas, bet nekad nepietuvojas.
 
 
12 November 2018 @ 10:10 am
diegabikšu politika  
"Vēl viens brīnišķīgs piemērs kā dička & co redz pareizu bēģļu politiku. Kristiešu meitene, kura brīnumainā kārtā tika atbrīvota no soda par islama zaimošanu dēļ kaut kādas smiklīgi nenozīmīgas nepareizas procedurālas darbības lūdza patvērumu UK, jo Pakistānā viņai draud linča tiesa. Jauki pakiju pūļi izgāja ielās un rīkoja debošīru, pieprasot asinis. Jau ticis asasinēts politiķis, kas viņai izrādīja atbalstu un palikt šajā valstī nozīmē agrāku vai vēlāku nāvi arī Aišai (vai Asjai), bet UK politķi will have none of that. Ekonomiskus parazītus un agresīvus islamistus no Marokas, Afganistānas vai  Somālijas gan laipni lūdzam. Ja pēc šādiem gadījumiem netop skaidrs kādi ir patiesie motīvi aiz masu migrācijas propagandonu ādas, tad jālabo smadzenes.

https://www.wnd.com/2018/11/u-k-refuses-asylum-for-asia-bibi-fearing-muslim-unrest/

Britain has rejected an appeal for asylum from Asia Bibi, the Pakistani Christian acquitted of blasphemy last week who is under the threat of death from Islamic leaders who struck a deal with her government to block her exit.

The British government said allowing Bibi to enter the U.K. would cause unrest among Muslims, according to an advocate, the Huffington Post reported."
 
 
12 November 2018 @ 07:24 am
 
Kāds šodien ar mani negrib izstaigāt rīgas botānisko? Ieeja par brīvu 1 cilvēkam.
 
 
11 November 2018 @ 08:52 pm
 
Un babāc, psihie ir klāt! Man šķita, ka labi turos, jo izgulējos, strādāju kā traka, šodien izstaigāju mežu. Bet tagad pēkšņi iebelza tā kārtīgi. Būs tie 50 jāizmanto psihoterapeita apmeklējumam. Morāle: apdomājiet kārtīgi, ko ielaižiet savā telpā.
 
 
11 November 2018 @ 04:57 pm
7.novembris  
Arī dabā bija jocīgs laiks, koki kā aizturējuši elpu, mēness dila ģeometriskā regresijā, kad šķita, ka mazāks viņš vairs nevar kļūt, viņš kļuva vēl mazliet mazāks.
 
 
11 November 2018 @ 12:53 pm
Week 1: results  
celšanās 6os ir diezgan efektīva.
man ne katru dienu izdodas, dažreiz vnk gribas pagulēt ilgāk, piemēram, šodien, bet tā, Izabella parasti mostas ap 9:30, es līdz normālam sakarīgam produkīvam stāvoklim tieku ap 7iem, rezultātā tās ir vismaz 2h30 netraucēta laika sev.
 
 
11 November 2018 @ 09:50 am
 
Kāpēc tu ar mani nerunā, bet, kad runā - runā muļķības?
 
 
10 November 2018 @ 08:02 pm
vāvere pazūd skujās  
izzūd un parādās

pēkšņi

pavisam citā vietā

kur tu neesi neko

grābis vai turējis

vai sējis

vai stādījis
 
 
10 November 2018 @ 03:00 pm
 
vai kāds ir lasījis šo grāmatu
https://en.wikipedia.org/wiki/Bullshit_Jobs
 
 
09 November 2018 @ 01:04 am
k  

 
 
09 November 2018 @ 12:30 am
www decentralizācija  
Iespējams internetam būs labāka nākotne.
 
 
09 November 2018 @ 12:27 am
current year  
Atbilst arī Eurōpas reālijām, aizvietojot 'republikāņus' ar token anti-kreizglobālistisko partiju.
 
 
08 November 2018 @ 10:04 pm
 
Šodien biju varonīga meitene. Liels apgrozījums, daudz cilvēku, paralēli vienas statistiskas fīčas bakstīšana ekselī un bez nevienas kļūdas. Varonība ir tajā, ka aizmirsu mājās brilles un ar manu sarežğīto redzi, tas pats ekselis nozīmē,- pievērt vienu aci, lai vispār ko redzētu....un arì kase bez pogām, bet ar glāstāmiem cipariem...nogurdinoši, protams, bet es to paveicu.
 
 
08 November 2018 @ 11:14 am
Chesterton – Gandhi link  
Vēl mazliet no izcilas publicistikas arhīva.
Kāda Čestertona sleja maznozīmīgā avīželē "Illustrated London News" 1909. gada 18. septembrī. To nejauši izlasot, Mohandass Gandijs, pēc laikabiedru liecībām, esot bijis "thunderstruck" un sācis organizēt Indijas nevardarbīgo (ahimsa; satyagraha) atbrīvošanos no britu virsvadības. Iekopēju visu tekstu no American Chesterton Society mājaslapas. Manuprāt, graujoši talantīgi. (Visu laiku labākā grāmata par Akvīnas Tomu ir Čestertona mazā grāmatele, un visu laiku labākā grāmata par Asīzes Francisku ir viena cita Čestertona maza grāmatele; savukārt visu laiku labākā grāmata par Gandiju ir Čestertona prozas inficētā trapista Tomasa Mērtona maza grāmatele, utt.)

It is this lack of atmosphere that always embarrasses me when my friends come and tell me about the movement of Indian Nationalism. I do not doubt for a moment that the young idealists who ask for Indian independence are very fine fellows; most young idealists are fine fellows. I do not doubt for an instant that many of our Imperial officials are stupid and oppressive; most Imperial officials are stupid and oppressive. But when I am confronted with the actual papers and statements of the Indian Nationalists I feel much more dubious, and, to tell the truth, a little bored. The principal weakness of Indian Nationalism seems to be that it is not very Indian and not very national. It is all about Herbert Spencer and Heaven knows what. What is the good of the Indian national spirit if it cannot protect its people from Herbert Spencer? I am not fond of the philosophy of Buddhism; but it is not so shallow as Spencer's philosophy; it has real ideas of its own. One of the papers, I understand, is called the Indian Sociologist. What are the young men of India doing that they allow such an animal as a sociologist to pollute their ancient villages and poison their kindly homes?... tālāk ... )
 
 
08 November 2018 @ 10:22 am
the warm, familiar chalk soil of Hampshire  
vēl viens izcils rakstītājs, brits
(Hitčens recenzē Greja jaunāko grāmatu)

As I think Gray understands very well, a good poem may describe more than it apparently expresses. This is not least because it will be concerned precisely with unimaginable reality. I considered that unimaginable reality recently as I looked down into a grave in the warm, familiar chalk soil of Hampshire in England, and contemplated the coffin, already half-covered with earth, of a good friend, younger than I am, who has just gone into eternity a little way ahead of me. And it was the profound poetry of monotheism, specifically that of the English Prayer Book, what Philip Larkin tried and failed to dismiss as a “vast moth-eaten musical brocade, created to pretend we never die,” that best enabled me to consider and respond to the unimaginable reality of the fact that in the midst of life, I was in death.

https://home.isi.org/john-gray-spinoza-today
 
 
07 November 2018 @ 10:32 pm
 
patlaban tiek mainīts ceļa segums mūsu kvartālā - bet tikai naktīs. šobrīd logi ir vaļā un es dzirdu, kā tas notiek. no rītiem nekādas rosības vairs nav, redzams tikai uzlietais asfalts un ceļa zīmes. savā ziņā tas atgādina ķermeņa darbību - kamēr guļu, notiek brīnumlietas, bet tad es pamostos, un - tās joprojām notiek, bet es rosos tam visam pa virsu ar kkādu savu scenāriju, kurš var darboties tikai tāpēc, ka pastāv naktssardze un ārpus-prāta darbinieki, kuri rosās nonstopā, visu lodē, noslīpē un projektē, manas domas spēj rasties tikai tāpēc, ka tām jau ir kur rasties, tās uzkavējas tāpēc, ka tām jau ir, kur uzkavēties, pazūd tāpēc, ka tām jau ir, kur pazust. visas kalkulācijas jau gaidīja šūpulī, aizturētu elpu, pirmā kustība, pirmais grūdiens, pirmā izelpa - jau gatavībā, lai varētu aprēķināt visu tālāko dzīves trajektoriju - pēc visiem perimetriem ar pieri pa taisno stenderē.
 
 
07 November 2018 @ 08:04 pm
 
ja iekšējā un ārējā pasaule ir saistītas (protams), tad varētu savilkt (saelpot, norīt) sev iekšpusē visu ārpasauli, badīgiem malkiem (līdzīgi, kā suns kož strūklaku vai dārza šļūteni). iespējams, ka tas jau sen ir paveikts un es tikai sevi maldinu, sakot, ka - nevar būt, tas ir kkas cits, lai gan nekā cita tur nav, tikai es un mana īsā atmiņa.
 
 
07 November 2018 @ 08:12 pm
pirms vs pēc  
Atprātošanas un vāju vēstures zināšanu dēļ daļa eiropiešu jau tiešām tic vai izliekas ticam, ka melna telts ir Tuvo Austrumu sieviešu tautastērps. Te skaisti un informatīvi attēli par dzīvi, dzīvotu pirms mullas pārņēma varu un kļuva par modes blogeriem - Before sharia spoiled everything - https://twitter.com/beforesharia

Līdz šim nezināju, ka Atvudas "Kalpones stāstu" par sieviešu tiesību zaudēšanu esot iespaidojis ceļojums uz Kabulu un islāma revolūcija Irānā. Bet tiešām interesanti, ka attiecīgā tērpa vēstījumu grāmatā, filmā un seriālā skatītāji nolasa viennozīmīgi, bet melno telšu vēstījumu nē.

Pirms vs Pēc
Tags:
 
 
07 November 2018 @ 05:01 pm
 
dāmas, ja jūs kādam patīkat, jūs drīkstat par to vienkārši priecāties!
 
 
07 November 2018 @ 09:11 am
 
mani draugi nereti ir arī tie cilvēki, kuri kinoteātros smejas visskaļāk ne pārāk smieklīgās vietās.
 
 
07 November 2018 @ 07:26 am
Kulturālā bagātināšānās - nākamais līmenis  
Malmes mošejas pārstāvji sašutuši, ka apkārtnē plānots celt augstceltnes, kuras aizēnošot mošeju. Pašvaldība, izstrādājot un saskaņojot detālplānojumu, neesot pajautājusi imāmu viedokli. Mošeja esot ne tikai reliģiska, bet arī kultūras celtne un multikulturālisma platforma, kurai jābūt redzamai no visām pusēm.
http://malmo.lokaltidningen.se/nyheter/2018-11-04/-Mosk%C3%A9-befarar-att-de-kommer-skymmas-3445902.html

Arī politisko partiju islamizācijas ziņās šķietami jau ir bijis viss: šariata likumus piemērojoši tiesas piesēdētāji no Centra partijas, Feministu partijas feministes, kuras aģitē, ka ebrejiem jāaizvācas no Izraēlas, palestīniešu teroristu dievinoša Eiroparlamenta deputāte, un visādi islāmisti parastie. Tomēr tagad sasniegts jauns līmenis, kurš pat parasti politkorektajam "Expressen" liek jautāt "Vai var iekarot politisku partiju?" Izrādās, ka Sociāldemokrātu - vecākās un lielākās Zviedrijas politiskās partijas - jaunatnes organizācijas Skones nodaļu pērņēmuši islāmisti. Pirms dažiem gadiem nodaļā pēkšņi parādījies lērums jaunu biedru, kuri ar laiku sākuši draudēt, veikt islāmistisku propagandu, sapulcēs apspriest homoseksuāļu "netīrās asinis", iebaidīt, iespaidot nodaļas vadības vēlēšanu procesu utt. Pat sociāldemokrātiem dārgās un (uzzinu pēdējā!) aktivitāšu noslēgumā ierastās internacionāles dziedāšanu gada sapulcē aizstājuši ar kādu arābu cīņas dziesmu. Labie cilvēki un partijas vadība tikai neizpratnē rausta plecus - nez kā tas varējis gadīties, kaut arī daži partijas biedri par notiekošo ziņojuši partijas vadībai jau 2017.gada pavasarī. Nu ko, gaidīsim, kad kādam meinstrīma medijam pietiks drosmes pajautāt ne vairs "vai", bet "cik ātri" var iekarot valsti?

https://www.expressen.se/nyheter/ssu-harvan-handlar-om-en-strid-mellan-det-gamla-och-det-nya/
https://www.expressen.se/kvallsposten/larmet-s-beroende-av-extrem-falang-islam-ar-botemedlet/
https://www.expressen.se/kvallsposten/uppgifter-ssu-falang-om-homosexuella-smutsiga/
Tags:
 
 
06 November 2018 @ 07:19 pm
my heart skipped a beat  
https://www.youtube.com/watch?v=bQwkbRVqqxU
 
 
06 November 2018 @ 09:12 pm
 
ak Dievs es pēkšņi sapratu, ko nozīmē "vārds tapa miesa"

http://klab.lv/users/de_profundis/233727.html

tas nozīmē valodas un realitātes savienošanos. duālisma beigas un Kristus kā ceļš.

šis ir tas būtiskais elements, ko Luters vēl saprata, bet protestantisms ar laiku zaudēja, aizejot intelektuālā abstrakcijā un teoloģiskā teorijā.

esmu gatava atgriezties sakramentos
 
 
06 November 2018 @ 07:27 pm
 
o, šis ir festivāls, kur man beidzot pēc piecu gadu pauzes krustojas ceļi ar veco labo lohu Vasīliju.

un tad es skatos uz to, kā viņš sēž uz skatuves un vienkārši kaut ko ļečī, un man liekas - cik ļoti, ļoti skumjš vīrietis, kuram vajag pazemot jaunas sievietes, lai justos labāk par sevi.
 
 
06 November 2018 @ 04:43 pm
 
Un vēl,protams, nesaprotu alkohola lietošanu līdz lopiskam līmenim.:/
 
 
06 November 2018 @ 04:27 pm
 
Un, protams, ka es arī viņu mīlu, bet es mīlu daudzus cilvēkus. Un tā kā man nav tās normālo cilvēku shēmas iekšā (gribu seksu, gribu bērnus, gribu ğimeni utt.), viss ir sarežğīti. Bet vasarnīcu carnikavā gan es gribu, ar ceriņkrūmiem, jasmīniem, flokšiem un dillēm no dobes.utt.
 
 
06 November 2018 @ 04:21 pm
 
Sauciet tās par raganu būšanām vai ilūzijām, bet saldā apelsīna ēteriskā eļļa tiešām uzlabo garastāvokli. (Nav tā, ka es noticēju un pēc tam man uzlaboja, ir otrādāk.) Tas un humpalās vajar nopirktā rudens jaka pa eiropiecdesmit un vēl no vakardienas aizķēries deju solis liek justies krietni jaunākai. Pat bažījos, vai nebūs atkal tā situācija, ka man bez id(iotu) kartes nepārdos to dienvidāfrikas vīnu.
 
 
06 November 2018 @ 02:36 pm
 
+ prātoju par Maiju (Maya). agrāk man šķita, ka mums acu priekšā ir tāds kā šķietamības marles aizskariņi. bet nē. mēs paši, uzlūkojot ikvienu lietu, to ievelkam ilūziju tīkliņā kā šnaba pudeli pie kases. piepūšam ziloni drīz te, drīz tur, jo tas arī palīdz. bez šiem uzdomājumiem dzīve kļūtu diezgan skaudra. tā kā viss ir vislabākajā kārtībā, un, ja nav - tad tikai neuzpūsta migliņa līdz galam. peace!</div>
Tags:
 
 
06 November 2018 @ 02:03 pm
 
visi mani avoti ir tevī

nu pietiek man runāt, varbūt, ja
 
 
06 November 2018 @ 12:23 pm
Interesanti  
Es savā ziņā atvainojos par šī daikta ievazāšanu arī šeit, bet izskatās gana interesanti.

Respektīvi, kaut kādi Paypal džeki it kā plāno nākošo "big thing", kas aizvietotu kredītkartes, un izmantotu nosacītu elektronisku valūtu (Q), un šai sakarā it kā grib savākt max mega lietotāju kaudzi, kura tad vēlāk varēs izmantot šīs elektroniskās naudiņas (un mainīt pret parastajām, protams), when they go live.

Kas ir interesantais, ir tieši tas, ka tā kā viņiem patlaban baigi vajag izplesties, viņi dod pirmajiem, kas pie viņiem piesakās, šo potenciālo vēlāk realizējamo naudiņu diezgan lieliem steriem par to, ka pievienojas un par to, ka uzaicina citus lietotājus.

Labā ziņa ir tā, ka nekas cits nav jādara, kā vien jāuzklikšķina uz linka un jāielogojas tur ar google/fb vai twitter -- pat, ja tas beigās izrādīsies kaut kāds scam, tad neko vairāk tur no manis neprasīja -- nekādu karšu informāciju, vispār neko:

The earlier you join, the higher your reward. We believe that Initiative Q will overcome the main barrier to a better payment system, and has a good chance of becoming the global standard. But even if you give it just a 0.1% chance of success, think of it as a free lottery ticket.

https://initiativeq.com/invite/BVxqhBKi2m

Kad jūs pievienojaties jums iedod kaut kādu kaudzīti ar Q naudu un jums parādās iespēja pašiem tālāk dot citiem linkus, un dabūt Q par to, ka pievienojas viņi.

Ņemot vērā, ka viņu mērķis ir mainīt vēlāk Q ar USD 1:1, un uz doto brīdi viņi dod ap 3000Q par pievienošanos (jo vairāk cilvēku, jo mazāk Q viņi došot), manuprāt, ir vērts pamēģināt.

Ja ir interese, piereģistrējieties un uzrakstiet te komentāros, lai es zinu, ka drīkstu jūs apstiprināt (tos Q jūs saņemat tikai pēc apstiprinājuma). Sīkāka info https://initiativeq.com/FAQ

PS. "Q" kā nosaukums? Reāli atsit Kin-dza-dza. :P

UPD. Ja nu kas, man atvērās nākošais raunds ar invaitiem, varu pievienot vēl 18 cilvēkus.
 
 
06 November 2018 @ 10:36 am
par brīvàs gribas ilūziju  
es slimoju kopā ar kakiem kas klausa uz vàrda. ja viniem saka - tagad jàiet àrà - vini pasaka ok un iet uz durvīm. ja pasaka - nu tagad lec klèpī - vins arī ielec. bet nevajag protams prasīt neiespèjamas lietas, pušot limitus.
 
 
05 November 2018 @ 11:01 pm
 
starp citu, dirtydealteātrī kaut kad tuvākajās dienās pirmizrādīsies viena tāda izrāde, kur četras brīnišķīgas jaunas aktrises spēlē visādu brīnišķīgu čerņu un divas atdodzaptes dziesmas
lūk, jēkabs pēc 20 gadiem izvilcis gaismā, un ir diezgan kruta un reāli dīvaini
man personīgi tie deviņdesmito stāsti ar slēpšanos no bandītiem trāpa stipri tuvu, tāpēc čerņa, bet labi uzrakstīta, ejiet skatīties, meklēt pēc nosaukuma klubs paradise (es gan to pazinu ar nosaukumu paradiso, un tas bija jau deviņdesmito pašās beigās, tur bij viens jaungada reivs)
un samira adgezalova ir zvaigzne, you heard it here first
 
 
05 November 2018 @ 10:14 pm
 
Kabači. Biju piemirsusi kabačus. Pēkšņi kabači apcepti polentā un karote kokosrieksta piena, vesels kaķis un mani saprotošs soundcouds ir viss, ko vajag.
 
 
05 November 2018 @ 09:39 pm
 
Deju skolotājai ir kaut kas atnācis vaļā. Kaut kā ļoti s udovoļstvijem un s naslažğeņijem. Un tas pielīp. Šovakar jūtu, ka man ir Mugurkauls un Diafragma. Rītdiena būs interesanta. Skaidrz, ka sāpēs. Pirmdienas ir manas. Kurš sabojās garastāvoli, rīkli pārgrauzīšu. Tāds es mīļš dzīvnieciņš. Dzīvē ir tik maz prieka šobrīd, ka par šo cīnīšos.
 
 
05 November 2018 @ 08:50 pm
LIKTEŅA SVEČTURIS  
 
 
05 November 2018 @ 04:38 pm
btw  
A nimby - a person who objects to the siting of something perceived as unpleasant or hazardous in their own neighbourhood, especially while raising no such objections to similar developments elsewhere.
 
 
05 November 2018 @ 08:39 am
Nē  
(Man aizdomas, ka jau to 5x rakstīju, bet) redzu, kā sīkumos R. ietekmē mainos, paliek vieglāk pateikt nē, vai novilkt savas robežas.
Piemēram, tikko viena sieviete fb gribēja no manis nopirkt 2 bēbīšu pufīgos ziemas tērpus, ko mēs nopirkam Izabellai, bet nesanāca uzvilkt viņai.
Viņa jautāja vai es ņemtu £5 £6 vietā un ka viņa varot savākt šonedēļ ar tādu lielu smaidu ziņas galā.

Es droši vien būtu agrāk piekritusi. Bet vairs nē. Pateicu, ka nē, viņi maksā £6, stomīgi neattaisnojoties un nemēģinot vainīgi paskaidrot, kāpēc. (Ja negrib, lai jau neņem, man roka no tā nenokritīs.) Un arī pateicu, ka man der konkrēti laiks starp 17-18, kad viņa jautāja, vai var savākt ceturtdien.

Es nezinu, vai tā ir in general sieviešu problēma, vai arī man tikai tā šķiet, bet es to pie sevis novēroju un citām, ka ir grūti vnk tā pateikt nē, vai stingri izteikt savu viedokli/nostāju. Vienmēr vajag attaisnot un paskaidrot, kas un kāpēc. Jo "ak jel, ja nu es izklausīšos nedraudzīga/nelaipna". Be tad tu redzi, kā R. ļoti daudzās lietās vnk pasaka, ko domā ļoti tieši. Un zeme neiebrūk. Un tad tu sāc kopēt to uzvedību. Un rekā, arī tev nekas slikts nenotiek, ja uzvedies biš tiešāk.

Tā kkā lēnām mācos to vairs nedarīt. "A lieta notiek tā." Un tam nevajag piekabināt piecus paskaidrojumus un atrunas. Un vainīgus smaidiņus. Un "jo...".
 
 
05 November 2018 @ 12:54 am
 
Kā atveru msg, tā kļūst sāpīgi. Tāpēc tveros pie sava saulainā rapunceļa un atmiņām, cenšos pieburt vēl kādu tikšanos.
 
 
04 November 2018 @ 07:39 pm
 
 
 
04 November 2018 @ 07:33 pm
MT  
Šajā nedēļas nogalē es vēlējos izdarīt divas lietas - gulēt un uztaisīt miksteipu ar lēniem, melanholiskiem gabaliem. Izdevās piepildīt visus nospraustos mērķus.

https://www.mixcloud.com/rododendri/love-a-beg-another-question/
 
 
04 November 2018 @ 06:13 pm
Jew York Times  
Feikņūziem ir ļoti dziļa izpratne par ierindas amerikāņu patiesajām vēlmēm.


"I wanted to die in some Middle Eastern hellhole fighting for, uh, something, but DRUMPF is making me protect the borders from an invasion instead!" jeb "I want to die for Israel! not for america!"
 
 
04 November 2018 @ 06:05 pm
dabiskā attīstība  
"Muslim Converts in Germany

Angst-Ridden Germans Look for Answers -- And Find Them in the Koran

The number of Germans who have converted to Islam has increased fourfold within one year -- despite the negative perception of Islam among the general public."
 
 
04 November 2018 @ 02:21 pm
 
šodien kaut kāda lāču miega diena. kaķis satraucies. pirms pusstundas nāca lūkoties, kas ar mani. ko tik ilgi guļ.