27 March 2017 @ 09:42 am
 
Monday, the last day of my new life. time to dry.
 
 
27 March 2017 @ 09:12 am
: biker mice from mars (just because)  
kā vakar piesēdos pie stūres, tā sāku domāt, vai nebūtu prātīgi iegādāties uzlīmi ar burtu "m" aizmugures stiklam, jo braukt ar mehānisko ir kā mācīties staigāt. visi mani mēģina nomierināt un uzmundrināt, ka nav tik traki, bet līdz atslābumam, kāds bija sasniegts, braucot ar automātu, vēl ir tālu. šobrīd uzskatu par sasniegumu pārvietošanos no punka a līdz punktam b, nenoslāpstot un neietriecoties kaut kur.
 
 
27 March 2017 @ 07:11 am
 
Gārlaicīgi.
 
 
27 March 2017 @ 01:26 am
 
You must strategically de-clutter your life. You have to pull out of activities. You have to pull out of commitments, hobbies and you have to break relationships and ties with people. Hyperactive lifestyle is complete bullshit. There's no happiness or fulfillment there.

Being over doing
Slow over fast
Quality over quantity
 
 
27 March 2017 @ 02:04 am
 
Ar savu laiku rīkojos, kā dažkārt bērni ar papīru - izgriež no lapas nelielu laukumu tādā vietā, ka atlikusī, lielākā daļa ir jau saburzāmi atgriezumi.
 
 
27 March 2017 @ 01:20 am
Fargo  
- It's a side business. I make up these knapsacks for the Zombie Apocalypse. You know...In case the dead come back to life and world gets all "dog-eat-dog."
- It's already "dog-eat-dog," friend. Not sure what worse a bunch of zombies could do.
Tags:
 
 
26 March 2017 @ 10:32 pm
 
bet tad vakarā mazais brālītis ierāpjas gultā pie lielā brālīša un dod viņam bučas, un man aizmirstas, ka jūtos un izskatos kā miskaste.
 
 
26 March 2017 @ 10:17 pm
selerija  
kopš kāda laika esmu kļuvusi sajūsmā par selerijas sakni, tas ir izcils paēdiens! ļoti lēti (tāda milzīga bumba bēbja galvas izmērā maksā mazāk par eiro) un supergaršīgi - esmu taisījusi krāsnī kā "cepeti" ar garšaugiem, esmu likusi zupā, esmu apcepusi uz pannas gabaliņos ar sāli, pēdējais variants man patīk laikam vislabāk. ņamņamņamm.
 
 
26 March 2017 @ 10:02 pm
marts  
man bija visai sociāli aktīva nedēļas nogale un ir čupa ar pārdomām par to visu. sākšu ar mazāk personiskajām. pēdējā laikā daudz runāts par to, ka cilvēki/jaunieši vairs nenāk uz koncertiem. FB eventos ir miljons "going", bet reāli uz konci ierodas daži. 5dienas vakarā aizgājām paklausīties Židrūnu Nabaklabā - tur it kā bija bariņš cilvēku, bet pārsteidza tas, ka cilvēki netresījās. nu, manā jaunībā pie Židrūna notiktu ļoti aktīva tirināšanās, kratīšanās un lēkāšana, pat, ja uz konci būtu atnākuši maz cilvēku. bet 5dien tirinājās vien daži, piemēram, mēs ar K. tajā pašā dienā skrollējot savu FB ņūzfīdu ievēroju virsrakstu, par pētījumu, ka mūsdienu jaunajiem cilvēkiem ir krietni mazāk seksa, nekā viņu vecākiem bija viņu vecumā (avots, ja nemaldos, bija portāls Psychology Today) un tas kaut kā ļoti salikās kopā ar to netresīšanos. bet, kāpēc tā ir? tāpēc, ka cilvēki vairāk dzīvo virtuālajā realitātē? vai cilvēki ir vnk depresīvi (nu, piem, kad man bija visdepresīvākais dzīves periods, man negribējās ne seksu, ne tresīties)?
Tags:
 
 
mood: pohas
music: David Lang - Depart
 
 
26 March 2017 @ 09:54 pm
 
Visbrīnišķīgākās pastaigas ir tās, kurās es eju viena. Es apstājos un klausos, kā kliedz gājputni, kā vējš šalc kokos, kā vējš trinas gar manu kapuci. Stāvu un skatos pār laukiem, mēģinu saskatīt vai tās ir stirnas vai brieži, vai alņi, kas barojas mežmalā. Es izjūtu sevi kā daļu no visa šī plašuma, es esmu es un dievinu šo mirkli, kad esmu šeit, viena. Mīlu savu dzīvi, kas man ļauj piedzīvot neizmērojamo dabas skaistumu. Katrs izkaltušais zāles stiebrs, katrs zemes kunkulītis liekas pilns ar nolemtību, skumjām un vientulību. Un man patīk šī vientulības, vienatnes sajūta, kāpēc gan es nevaru arī savā ikdienā ietvert sev apkārt šo pašpietiekamo vienumu. Kāpēc mana dumjā sirds ilgojas pēc vīriešu pieskārieniem un skūpstiem, ja es varētu ļaut vējam glāstīt manu seju un rokas, ievīties tam manos matos, dubļiem apņemt manas kājas un zariem iespiest savus stingos pirkstus manā mīkstajā miesā.
 
 
26 March 2017 @ 09:59 pm
 
Latvija ir maza, un mēs visi ar visiem gan jau vēl kaut kur tiksimies. Sliktākajā gadījumā paiesim garām uz ielas.
 
 
26 March 2017 @ 06:26 pm
pat aita aizmigusi  
Tags:
 
 
26 March 2017 @ 06:24 pm
 
Šajās brokastīs, piemēram, u-tubē "mācos" cockney.
 
 
26 March 2017 @ 06:19 pm
dienas ziņa  
11 aktīvisti aušvicē pie "darbs dara brīvu" vārtiem nokauj aitu, izģērbjas kaili un tur pieķēdējas. nav zināms, kādēļ.
 
 
music: Gioachino Rossini - La Cenerentola - Ouverture
 
 
26 March 2017 @ 04:23 pm
 
Patīkama noskaņa skaistā pēcpusdienas Rīgā. Pilsēta izskatās savādāk, arī ielas izgaismotas kā ārzemēs, un gribās izstaigāties, un priecāties par, it kā, jau zināmajiem kvartāliem. Brīvības iela, un nonāku čierī, kas vairāk atgādina pilsētu ar lauku teritoriju. Vai bija jānokļūst kur konkrētāk, vai vienkārši scenārija untumi, un piedāvāju kādam vīram, ka pie stūres piesēdīšu es, un viņa žigulīti izstūrēšu pa lauku ceļu līdz lielākam. Grausts diezgan normāls, bet tomēr eksotiska tāda kaste, bez stūres pastiprinātāja. Riepas gan laikam pilnīgi gludas, jo pa slapju zāli lēzenā augšupceļā, spolē un slīd atpakaļ. Bremzes, kas bija knapi atrodamas vien pašā pedāļa galā, atpakaļslīdot nepalīdz vispār. Roķene tādām mašīnām ir kloķis, noteikti, ar brīvi iekārtu trosi. Turpinot atpakaļgaitā slīdēt virsū pāris, gar malu apbraucošiem transportlīdzekļiem, attopos dot virsū, un nogādāt aparātu drošākā vietā.

Nākamā epizode, kur pēc žigulīša nokļuvis uz grants ceļa, sastopu divus deviantus pusaudžpuikas, kas mani apstāj kā tie kokniji naisti, Come Near Me MA video. Izsmej kā rīdzenieku, biedē, traucē iet, jautā, cik es pelnot. Paši tādi nosļukuši, var redzēt, ka trūcīgi. Kaut ko atbildu, lai nekaitinātu, un kas varētu likties mazpilsētā parasti ienākumi (tuvu manai 2017. realitātei). Arī atšūties nekādi, nezinu kur šie ceļi ved. Sāk tumst. Apkārt visādi tipiņi. Nolaistas ēkas, žogi, un šķērsielas, kas ved riņķī vien pa ciematu. Nevar saprast, kur kāda civilizācija, kur kaut vai apgaismojums, un transports ārā no šejienes. Puikas kādu laiku jau atšuvušies, un tad sajūtu kādu cieši aiz muguras. Fāk, čigāniete, un skatās tieši virsū. Vēl pāris viņai blakus, kas tā kā drusku uzjautrinās par notiekošo.
Tomēr kaut kā izkļūstu Čiekurkalna nomalē, kur atkal ir pēcpusdiena.
VEF k-pils apkārtne un tramvajs!

Vēl daudz interesantu metaforu, kas priekš publicēšanas būtu perebors. Izskatās, ka miegā prāts procesē efektīvāk kā nomodā.

Šodien negaidīti iegūta brīva diena, kura nav jāizmanto pienākumos, nogurdinošā darba imitācijas un prokrastinēšanas hibrīdā, vai ļodzīga žiguļa stūrēšanā. Varu to veltīt kam vien vēlos, arī spēlēm, bez sirdsapziņas pārmetumiem.
 
 
26 March 2017 @ 03:58 pm
Bad timing  
Šonedēļ sākām klausīties Creeper no Southemptonas.
Un par vēlu iečekojām, ka viņiem būs koncis nākamceturtdien Londonā, visas biļetes izpārdotas, bet piektdien Southemptonā nesanāk tikt un pēc tam viņi uz Eiropu prom.
 
 
music: Creeper - Suzanne
 
 
26 March 2017 @ 03:09 pm
 
I have experienced unkindness of the sort only doled out to third-class citizens. I may be a lucky mother of a happy child, but I have glimpsed what lies beneath our civilised veneer

https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2017/mar/25/the-everyday-trauma-of-childbirth-made-me-stop-at-one-child
 
 
26 March 2017 @ 11:59 am
 
Jáiet péc hamburgeriem.
 
 
26 March 2017 @ 01:18 pm
par ōperisko  
vakardienas lnō maskata valentīna: mērens uzmetiens, kas sākas ar to, ka ir nozagta uvertīra. iespējams, pamatoti, jo pārējā mūzika  šķita kā fragmentārs tematisku skiču albums, ko papildina lielākoties gaudeni rečitējumi augstās balsīs, otrajam cēlienam aizņemoties arī kori no kāda dailes teātra mūzikla. sadzīviski stāstošais un stereotipiskais teksts ar nejēdzīgiem iespraudumiem sacentās ar pliekanu un samocītu scenogrāfiju. prom gan negājām, jo kopumā muzikālā daudzveidība bija interesanta un solisti dziedāja lielākoties smuki (izjumovs arī ar epizodisku lomu var paglābt pus izrādi). tērpi nekaitināja.

pa to laiku - jo vairāk domāju, jo vairāk tv sērijas goliāts atklājas kā ōperisks sacerējums. ne tik daudz ar atsauci, kā noteiktiem tēliem un risinājumiem (spoileri seko). iesākumā šķita, ka kūpermana uzstājīgā ōperas klausīšanās ir stereotipiska arhenelieša komplekta sastāvdaļa līdzās doktora grādam, bet nē (vai drīzāk - ne tikai) - tā ir uz paplātes pasniegta interpretācijas atslēga. paša kūpermena tēls ir kā paņemts no vēlīnā baroka brīnumainās (maģiskās) ōperas telpas - kā deus ex mahina viņš orķestrē notikumus citiem neredzamā līmenī no savas penthausa (sic!) pozīcijas, bet protams, tumsa un sarkanā gaisma neļauj maldīties - viņš reprezentē infernālos spēkus. viens no spilgtākajiem marķieriem kūpermana piederībai ne-pasaulei ir veids, kā lūsija pie viņa pirmo reizi nonāk. tieši tikpat ōperisks ir viņu pēdējās tikšanās noslēgums: jaunā varone ir atpestīta savā zaudējumā. no aristokrātiskā goda kodeksa atvasināta atriebība kā pār-racionāls darbības dzinulis tāpatīgo goliātu ar tipisku 18/19. gs mijas ōperas sižētu, ap ko izkārtojas pārējie tēli. abas advokātes - mīlnieces ir kā gaismas un tumsas morālas alegorijas - tieši šis pretstats diktē viņu pievilkšanos, bet reizē alegoriskā "tekstualitāte" ierobežo darbības lauku. šāds ierobežojums nepiemīt kūpermena "fiziskajam" atvasinājumam karlam štolcam, kuram tieši tādēļ ir neglābjami jāiet bojā. ja petija sola-papežiana ir tipisks opera buffa tēls ar savu ļerkstēšanu, nepārtraukto izbrīnu un uzvārdu, kurš aizdomīgi atgādina papagenu no burvju flautas, tad vesela autonoma traģēdija izspēlējas ar leonardu letsu. melns un lepns viņš ir kā darbam pielaulāts otello. seriālā gandrīz nerunājot, ar uznācienu, stāju (kas kalpo kā muzikālo tēmu ekvivalenti), viņš manifestē savu raksturu, kurš galu galā izrādās kritiena cēlonis. kūpermena - letsa spēle ir kā fausta-mefistofeļa inversija: atbilstoši mūsdienu sekulārajai pasaulei un vēlīnā kapitālisma likumiem, pirmais pazudina otro. 

 

 
 
26 March 2017 @ 10:05 am
 
es redzēju,kā 2:59 nomainās uz 4:00, kā uzaust saule. kā nozvana modinātāji. un nu ir jāved Eižens uz izrādi.
Tags:
 
 
26 March 2017 @ 08:46 am
 
plānoju nākamnedēļ aizdoties un nopirkt sev jaunu telefonu. un te pēkšņi ābolītis izlaiž telefonu pasaules skaistākajā krāsā. uzreiz saprotu, ka tas ir manējais, sarkans vienmēr ir manējais!
bet
mazākā ietilpība viņiem ir 128gb. 128!!! ko tur var salikt, ko tur glabāt, kas tas vispār par nāvējošu apjomu!
pie tam, telefonus maina ik pa laikam, es neticu, ka spēšu, piemēram, trīs gadu laikā kaut attāli izmantot šo speisu. un tā nu man vairs negribas sarkano, diemžēl, bet ļoti gribas sarkano!

pirmāspasaulesproblēmas
 
 
26 March 2017 @ 06:20 am
staigā  
https://youtu.be/Vg1jyL3cr60
 
 
26 March 2017 @ 06:17 am
 
Cepurē
 
 
26 March 2017 @ 06:46 am
 
Latviešiem savi Vikingi - KaralisTetālāk par ievadu netiku.

 
 
26 March 2017 @ 12:39 am
 
Jāmācās iepazīties. Es nekad to īsti neesmu pratis, taču mācīties nekad nav par vēlu, vai ne?
 
 
26 March 2017 @ 12:01 am
 
ok, we re fucked.
Simons pārtusējās pie Usnes un aizgāja gulēt 18:30, tas nozīmē, ka celsies kādos 4/5. jau tagad spārda nost segu un tramīgs, bet es nespēju aizmigt.
Tags:
 
 
25 March 2017 @ 08:52 pm
 
Fire Upon the Deep
rdip...@qualcomm.com (Ron "Asbestos" Dippold) writes:

> >j...@zikzak.apana.org.au (Joe Slater) writes:
> >|This newsgroup gets what, a hundred or so messages a day? A
> >|comparable interstellar newsgroup would expect millions of
> >|messages in the same period. I don't care what sort of filtering
> >|you have; that's simply too many to be of any real use.
> >|What sort of criteria could reduce that number
> >|to a few dozen?

> An artificially intelligent news selector that's as picky as you tell
> it to be.

My point is that it can't be picky *enough*, because with that volume of messages there's an arbitrarily large number which express the same point and do so as well as eachother, and probably an arbitrarily large number of *opposing* points. You cannot compress an encyclopedia into a few minutes' idle reading.

Fragmenti no 1994. gada - cilvēki debatē par starpzvaigžņu usenetu (Net of Million Lies) no Vindža Fire Upon the Deep.

Varētu teikt: paskaties tikai, tagad to dara katrs Facebook / Twitter / Quora / ... saits. Un izmanto priekš tā AI. No otras puses, elementāru fīču trūkst: tas pats "pickness level" nav implementēts. Un tāpat arī ar vērtībspriedumiem - "confused individual, suggestion to ignore all further postings". Vai vienkārši "FAKE NEWS". Lūk, ko mums vajadzētu.
 
 
 
25 March 2017 @ 07:52 pm
 
aizstāvi vien publiski dzīvnieku cirka aizliegšanu, drīz vien uzplijas kukū cilvēki ar tekstiem, ka baktērijām arī sāp.

jā, un ar kafijas klizmām var ārstēt vēzi, un augiem sāp tāpat kā govīm un suņiem, kad viņiem dara pāri, un tāpēc labāk ir sēdēt mājās un nedarīt tieši neko.

es vienkārši nesaprotu šo domu gājienu. tipa, Āfrikā bērni mirst no bada, Sīrijā karš, tāpēc es nepalīdzēšu kaimiņu tantei uz ielas savākt izbirušos kartupeļus. šahs un mats, biedri, dzīve ir ciešanas, nihilisms - vienīgā atbilde.

ļoti nogurdinošs maindsets.
 
 
25 March 2017 @ 07:16 pm
 
Es daudz biežāk priecājos par to, ko neesmu pateikusi, nekā par to, ko esmu.
 
 
25 March 2017 @ 06:16 pm
 
man ārste vakar teica, ka es vairs nedrīkstu satraukties. nu tā, vispār nedrīkstu, jo man tas ļoti nāk par sliktu - kāja un mugura pamazām atgūstas, bet skaidrs, ka stress un mana nebeidzamā satraukšanās ir milzu trigeris, kas mani aizsūta milzu stresa spirālē.

no otras puses, jau kuro dienu cīkstos ar to izcilu stulbo, neviena neprasīto Windows apdeitu, kura rezultātā ne tikai visi mani faili kaut kur tika nogrūsti, bet arī faili, ko radīju vakar, šodien pēc ieslēgšanas no jauna ir pazuduši. ieskaitot faking lekciju nākamajai piektdienai.

kā lai te nedusmojas un nestreso, nu.
 
 
25 March 2017 @ 04:54 pm
Fire, Walk With Me!  
Sveiki! Mani sauc Jānis, man ir 25 gadi, dzīvoju Limbažos. Esmu telepātiskais piromāns.
 
 
mood: Latvian White Hulk
music: River Bones
 
 
25 March 2017 @ 04:42 pm
 
bībīsī šodien lēna ziņu diena. Trampam neejot ar veselību, vai Bilam neejot ar veselību, bet Trampam toč neejot.
otrā svarīgākā ziņa, ka kaukāds džeks pirmās formulas priekšsacīkstēs ir noskrējis kaukādu citu džeku (sauciet mani par samaitātu, bet ”pole position” man saistās ar striptīzklubu vai poļu šņabi, vai abiem)
trešajā vietā ir polls. aktuālais jautājums: ko (jaunajam?) Pāvestam nozaga šonedēļ. Jēzus, man nav ne jausmas, ko viņam nozaga pirms mēneša vai pēdējās dekādes trešajā kvartālā. pollu neaizpildīju.
ceturtais numurs, sadaļā Vai nepalaidi garām?, acīmredzot runa par to, kā bailes no publiskas uzstāšanās var kaitēt mūsu kaŗjerām, bet es tās palaidu garām, jo noslēdzošais aitems aktualitāšu sarakstā, rubrikā GOOD FOOD, piedāvā pasaules labāko šņabju toplesu:
https://www.bbcgoodfood.com/review/best-vodka

mans favorīts ir šis:
https://crystalheadvodka.com/en/age_check

paldies tev, bībīsī.

vai manabalss.lvē jau ir nopublicēts uzsaukums piešķirt etanōlam un tā derivātiem augstākās raudzes 1. saraksta narkōtiku stātusu?
 
 
25 March 2017 @ 03:18 pm
 
TVNET: Viņš esot nobijies no automašīnas un uzskrēja tramvajam.

/no vilka bēgsi, lāča nagos.../
Tags:
 
 
music: Portishead - Small
 
 
25 March 2017 @ 02:33 pm
 
Ne pārāk stiprs lietus bez vēja un vietā, kur neaizsniedz satiksmes un citi civilizācijas trokšņi, - tas ir forši. Lietus klusi pakšķ pret pērno zāli un lapām, putni ik pa laikam iedziedas un pārlido no viena kaila krūma uz citu, neviens nekur nesteidzas, neviens nedusmojas un nenervozē. Pelēks miers.

Vēl tikai jāsaņemas un jānopērk lietum piemērotāks apģērbs. Lietusmētelis ar kapuci būtu kruta.
 
 
25 March 2017 @ 12:05 pm
Khosmoss IK  
drīzumā dibināšu Individuālo Kovenantu.
 
 
mood: excited
music: The Devil & The Universe
 
 
25 March 2017 @ 09:58 am
 
"fake news" 101 https://www.youtube.com/watch?v=2E_4t91Lb_I
 
 
25 March 2017 @ 11:03 am
: atpūta un sports, značit  
par izstādi, tātad. visgrūtākais bija stenda iekārtošana un (laikam) neapkurinātās ķīpsalas telpas ceturtdienas vakarā. piektdien, kad viss jau bija sakārtots un izlikts, un cenas atrastas un salīmētas, sviestmaizes iepakotas(ar gudru ziņu vairāk, nekā iepriekš, jo neviens negrib palīgu ar pazeminātu cukura līmeni), un apmeklētāji sāka nākt un ne tikai pļāpāt, bet arī pirkt, laiks pagāja krietni patīkamāk. vienīgi kājas tam nepiekrīt - tās pamanīja netipiski garās darba stundas. un neatlika laika paskatīties citus stendus - ne jahtas, ne laivas, ne trenažierus, ne velosipēdus. visu tikai garām skrienot. nobeigumā varu teikt, ka man būtu paticis vēl vairāk, ja es zinātu visu par izliktajām precēm. tas būtu riktīgs laifhaks.
 
 
25 March 2017 @ 09:42 am
balts sniedziņš snieg uz skujiņām  
pavasaris šogad ir kā tas džeks no keitijas perijas dziesmas - you're hot then you're cold, you're yes then you're no, you're in then you're out...
 
 
24 March 2017 @ 10:39 pm
 
Es sev jautāju: vai ir kaut kas, ko es šajā dzīvē vairs nevarēšu sasniegt? Laiks iet, bet es joprojām vilcinos kaut ko nosaukt. Man viss, ko es gribu, vēl liekas iespējams.
 
 
24 March 2017 @ 10:24 pm
 
 
 
24 March 2017 @ 07:39 pm
 
es jūtos ļoti nogurusi
 
 
24 March 2017 @ 07:13 pm
 
Man pietrūkst liljas :(
 
 
24 March 2017 @ 05:08 pm
lidijas deivisas stāsti vienā teikumā  
franču valodas nodarbība.

vīrietis skaitļo, cik dolārus stundā izmaksājis desmit dienu romāns.

rakstniece sūdzas ražotājam, ka zirņi uz iepakojuma izskatās sliktāk nekā īstenībā.

mājkalpotāja ar tauriņveida brillēm meklē, neatrod mīlestību.

semjuelu džonsonu aizskar, ka skotijā ir tik maz koku.

sieviete izjūt spēcīgu pārdzīvojumu, uzturot acu kontaktu ar vīrieti televizorā.
 
 
24 March 2017 @ 04:24 pm
 
kā mums "iet" ar Simonu? perfekti. viņš nav ieliekams nekādā pārvadāšanas vai nēsāšanas iekārtā. Dace aizdeva pedējo glābiņu - trīsritenīti ar kātu, kas viņam ļoti patika istabā, bet ārā viņš spiedza un auroja, kad uz tā uzsēdināju. viņš grib iet, bet pēc 10 soļiem negrib vairs, taču negrib arī tikt nests. kaut kā tiku līdz laukumiņam, kurā viņš arī neko negribēja un krita gar zemi. tikai slidkalniņu. visu laiku slīdēt pa to, kāpt nē. slīdot gan atņirdza savu puņķaino mutīti smaidā.
bet iekštelpās bērns kā bērns, normāli pašpietiekami spēlējas.
 
 
24 March 2017 @ 02:56 pm
 
kad pamodos, istabu piepildīja zila gaisma, un es sapratu, ka sapņos ar mani runā degoši krūmi.
 
 
mood: satisfied
 
 
24 March 2017 @ 03:34 pm
 
viļņas bārgājienā vienā no iestādījumiem uz mūsu galdiņa stāvēja ierāmēts kāda lietuviešu politiķa foto
ar uzrakstu – šis cilvēks (atcerēsimies, ka lietuviski cilvēks ir nevis cilvēks, bet žmogs, kas šeit izrādās zīmīgi) ir iemesls tam, ka alus ir kļuvis dārgāks
tā mēs uzzinājām, ka lietuvā ir nesen pieņemtas izmaiņas akcīzes likumā, kur alus ir pielīdzināts stiprajiem ahoholiem
mazās darītavas krīt izmisumā
k čemu eto ja
šodien man feisbuks uzservēja sponsorētu kontentu no ņekajas lanas, kas izrādās akronīms no latvijas alkohola nozares asociācijas
iepazīstieties, kontents )
diezgan brīnišķīgs materiāls loģikas stundai vidusskolā, neatrodat?

 
 
24 March 2017 @ 03:22 pm
Piezīme  
Ceturtdiena, 23. marts.
Velosezonas atklāšana.
 
 
music: Joan as police woman
 
 
24 March 2017 @ 02:30 pm
tēvu grēki  
atklāju hernhūtiešus. 18.gs Lv bijis piz&^%$*@ tusiņš - pirms gadsimtu vēlāk kļuva par mērnieku laiku svētuļiem, bija dumpinieki un vizionāri. spriežot pēc uzvārda, kādi paša radi varētu būt bijuši kaugurmuižas un straupes draudzēs.
 
 
24 March 2017 @ 02:17 pm
 
Par filmu taglainiem - die hard 2 - die harder