30 January 2015 @ 07:10 pm
◢  
Nejokojiet ar okultajiem rituāliem!
 
 
30 January 2015 @ 07:05 pm
šabats pienācis  
kur šodien ballīte?
 
 
30 January 2015 @ 05:30 pm
 
 
 
music: R.E.M. - Drive
 
 
30 January 2015 @ 06:18 pm
 
Rīgas nomalē sabtransa pieturās cilvēki kā no padomju laikiem iznākuši. Komplektā ar laika apstākļiem tā ir pilnīgi kaut kāda Latvijas pelēcīguma esence. Liekas, nekas nav mainījies divdesmit gadu laikā - atceros, kā tolaik ārzemniekus uz ielas ziemā varēja momentāni atpazīt viņu apģērba un izskata dēļ.

Laikam dzīvojot U. pierasts, ka vairums braucēju ir studenti. Nevis pensionāri, kā te darbdienas vidū.
 
 
30 January 2015 @ 04:45 pm
Īsi par kristīgajiem abortiem.  
Kristietība ir kas viennozīmīgi labs? Nē. Apkarojot kristietību, visiem paliks labāk? Nē.
Aborti ir kas viennozīmīgi labs? Nē. Apkarojot abortus, visiem paliks labāk? Nē.

Apkarojot apkarotājus gan varētu visiem palikt labāk.

Labi, tik īsi man nesanāks, bet, manuprāt, abortu apkarotāji vispār ir sabiedrībai bīstami cilvēki ar neapturamu vēlmi regulēt citu cilvēku privātās dzīves, pat vēl vairāk - dzemdes, uz ko itin nevienam nedrīkstētu būt nekādas tiesības. Ja šie cilvēki uzskata, ka šādas tiesības viņiem ir, viņi uzskata, ka citi cilvēki ir kaut kāds viņu īpašums. Nezinu, kur šāda pārliecība varētu būt balstīta, bet garīgajā veselībā nav pilnīgi noteikti. Katrs aborts, sasodīts, jau ir maza pašnāvība, neveic šos tālab, ka viss ir ļoti labi, ja to kāds nesaprot, tad lai iet ārstēt savu garīgo tizlumu tā vietā, lai ar šo uzplītos citiem.
 
 
30 January 2015 @ 03:58 pm
 
Man ir tik briesmīgi un neizturami skumji.
 
 
30 January 2015 @ 02:59 pm
 
Varbūt tas ir lielā mērā arī tāpēc, ka es šodien jūtos sliktāk, nekā vakar, plus tā kā runāju ar Lorenu vairāk kā divas h, nepaguvu uz otru tikšanos, kas bija bēdīgi, bet pēc šīs sarunas es jutos tā, ka man gribas tikai raudāt un izgaist.

Un Lorena, protams, ir brīnišķīga, bet ir tik milzīga un visaptveroša smaguma sajūta par to, kā viss ir, proti, ka mācības ir milzīgs projekts, kas aprīs visu laiku tuvākos trīs gadus, un tāpat es neesmu droša, vai tas vispār ir tā vērts, un vai es to izturēšu - pat visveiksmīgākajā risinājumu atrašanas gadījumā.

Lorena ar mani runāt esot pieteikusies brīvprātīgi, jo viņai ir šķitis, ka, ja viņa to nedarīks, tad vispār nekas nemainīsies. Tāpat viņa saka, ka ir skaidrs, ka Aivita ir agresīva un defensive, jo kāds ir norādījis, ka viņa dara lietas ne ok, un ka ar viņu ļoti iespējams būs problēmas arī turpmāk - cerams, ka nē, bet ar to ir jarēķinās. Un vispār tas, kā viņa visu interpretē ir vienk. briesmīgi, viņa esot redzējusi, kā es rakstu (vienā no pirmajām lekcijām es ar marķieri kaut ko zīmēju kladē), un to viņa stāstot citiem kā argumentu, ka tas, ka es pēkšņi nevaru uzzīmēt shēmu ir dīvaini. Un šis esot uztverts kā sūdzēšanās par programmu, nevis par konkrētiem cilvēkiem.

Lorena man ļoti godīgi ieskicēja situāciju, un it all really sucks (tie ir viņas pašas vārdi, un es arī tā jūtos).
Bet viņas uzdevums šajā sarunā bija iegūt no manis listi ar tām lietām, kas noteikti mācību procesā ir jāņem vērā, lai to varētu izstāstīt citiem pasniedzējiem, bet man tāpat jāsarunā ar viņiem satikties līdz semestra sākumam, kas nozīmē, ka es varu aizmirst par mierīgu nedēļu, kurā beidzot varēs atpūsties, tikai un vienīgi mācību organizēšanas pasākumi. Es esmu tik nogurusi, es tik ļoti gribu darīt arī kaut ko citu. Un taja pašā laikā es, protams, ļoti novērtēju, ka kāds ir gatavs veltīt šim laiku. Es vienkārši negribu savā dzīvē būt tikai disabled students. Es nevaru tā dzīvot.

Man ļoti patīk, ka Lorena ir godīga - viņa nemaz neslēpj, ka šis prasa no viņas laiku un pūles, bet viņa grib to darīt tāpat.

Es viņai pateicu, ka man Aivitas rīcība šķiet visai dīvaina, jo laiks eksāmenā nav lielākā problēma, ko manis sakarā risināt, pateicu arī, ka tas ir ļoti bēdīgi, ka antro studijas liek man justies tā, ka man vajadzētu kaunēties par to, ka es nevaru izdarīt lietas tāpat kā citi, ka es zinu, ka šī nav pirmā reize, kad Aivita pārkāpj studentu tiesības, un, ka kaut arī man tas ļoti nepatīk, ja vajadžes es par viņu sūdzēšos atkal - vispār šķiet, ka pateicu visu, ko gribēju, un laiku pa laikam mēs vienkārši sēdējām un klusējām.

Katrā ziņā, šī bija gara un grūta saruna, un par spīti tam, cik šis cilvēks ir lielisks un visai "I will be here for you" noskaņai, es jūtos diezgan slikti un nedroši.

I am not sure that I gonna make it.
 
 
30 January 2015 @ 02:34 pm
 
mazliet par citu tēmu, ja. pamodos ap septiņiem, sapratu, ka baigi grūti elpot palicis, jo šausmīgas iesnas sākušās (vakar pabeidzu sesiju, protams, ka tagad ir jāsaslimst). iepilināju deguna zāles, apgrozos uz otru pusi, turpināju gulēt un sapnī redzēju to, kā man taisa nose job. ļ. savādi.
Tags:
 
 
30 January 2015 @ 01:29 pm
DDDD  
Vispār jau es esmu diezgan slikts cilvēks.
 
 
30 January 2015 @ 01:22 pm
 
esmu nikna.
bija cik stundas? trīs, četras? starp ze raksta publicēšanu satoros un pirmajiem lielajiem nosodītājiem? pie kam vienlaicīgi cibā un satoru komentāros. man kauns savā freidlistē redzēt kaut ko šādu (džim, neskaties).
džima drosme ir apbrīnojama. jā, par to ir jārunā, lai beidzot pārstātu atmāzēties ar klišejām. man šobrīd gribas iekraut pa purnu personīgi katram, kurš tagad satoros bāžas ar moralizēšanu. (un tas nekas, ka džims domā, ka es viņu nosodu, cik aroniski)

nekad neesmu lietojusi visas šitās soctīklu lentītes "cīnos pret vēzi", "atbalstu ukrainu", "esmu čārlijs", bet būtu gatava lietot lentīti "man ir bijis aborts. tā nav tava darīšana."
 
 
30 January 2015 @ 02:08 pm
 
a) atbraucām no tūres
b) francijā un vēl šurtur pēc koncerta nāca klāt kungi ar sirmām galvām un teica komplimentus. vispār spēlēt pieaugušiem cilvēkiem ir ļoti patīkami.
c) mīļie latvieši, spēlējiet ģitāras un dibiniet grupas!
 
 
music: revok
 
 
30 January 2015 @ 12:30 pm
Piesprādzējieties  
Ooooo, rublis atkal sāk mētāties drudža murgos. Kas nu būs, atkal redzēsim vēl vienu Melno Dienu?

UPD: laikam false alarm, nebūs.

UPD2: Lai gan varbūt tomēr būs!
 
 
30 January 2015 @ 12:03 pm
 
šodien noslēdzam sesiju, un aš vai pašai gribas sev paklapēt pa plecu aiz lepnuma - beigu galā, tīri neslikti sanāca. priekšā divas nedēļas bez uztraukumiem par skolu!

p.s. čāpstinātāji autobusos, ēdiet klusāk!
 
 
30 January 2015 @ 10:45 am
p  
Empty note discarded.
 
 
30 January 2015 @ 10:26 am
vai es to jau esmu  
Laba reliģija ir mirusi reliģija.
 
 
30 January 2015 @ 11:14 am
#things, lately  
 
 
30 January 2015 @ 09:41 am
mans vientulīgais kovbojs  
 
 
30 January 2015 @ 09:30 am
Spinee - Save Me  


https://soundcloud.com/spinee777/save-me

Šis remikss dod man dzīvi.
 
 
30 January 2015 @ 08:11 am
 
gribētu šoziem nokrist, bet esmu palikusi stabila, pat kad sadzērusies, visi apkārtējie smuki veļas kupenās, bet es stāvu kā stabs.
kā arī - datoram pēkšņi nestrādā burti i,k,m (laboju tekstu ar onscreen keyboard) plānoju uz kādu sadusmoties internetā un tad ātri rakstīt, tā lai parastajām drukas kļūdām nāk līdzi ar trūkstošie burti, sanāk visādi brīnumi (piemērs a: grbētu šoze norst, bet esu palus stabla), tikai jāatrod kāds uz kuru sadusmoties. varbūt jāraksta dusmīgi komentāri tvnetā.
 
 
30 January 2015 @ 08:02 am
wheeee  
pagājušā vasarā krāmu bodē nopirku teši šādas krelles
kā ar izskatās ka pirmo reizi mūžā lidošu ar lidmašīnu
 
 
30 January 2015 @ 01:51 am
eiro  
Lielais velcēšanas meistars atkal ir ķēries pie darba.
 
 
29 January 2015 @ 10:48 pm
 

chi chirchi chi chirchi 

 

Reiz, sensenos laikos, man bija disks, kurā sarakstīju visādas Adrian Willaert kompozīcijas. Kur tas brīnums ir noziedējis - grūti pateikt. Mēģināju tagad restaurēt atmiņā kādus atslēgas vārdus, bet tā pasūdīgi, jo itāļu valodu nezinu. Atcerējos tik, ka vienā no atmiņā konservētākajām dziesmām sākumā bija vārdi "Madonna mia famme" un, jeijā, ar to pietika, lai atrastu dziesmu. Vienu citu iemīļotu depresīvu čellgabalu  gan atrast neizdevās, too bad. Šī mūzika šķiet tik gaiša un mīlīga, kā sveces liesma.
 
 
29 January 2015 @ 11:23 pm
 
 
 
29 January 2015 @ 11:42 pm
 
es vispār nesaprotu celšanos, kā no rītiem var laicīgi piecelties, visu padarīt vēl grāmatu palasīt, nesaprotu. ļoti gribētu saprast.
 
 
29 January 2015 @ 09:03 pm
 
Let's not get too emotional about this. http://www.wsj.com/articles/startups-see-your-face-unmask-your-emotions-1422472398
 
 
29 January 2015 @ 09:51 pm
kolektīvs  
esmu tik pateicīga par to, ka ir ansamblis, jo tur es gandrīz katru reizi jūtos laimīga. tai pat laikā, tā kā man ir šausmīgi svarīgi tur būt, mani vajā bailes, ka es vairs neesmu gana spējīga, ka es varētu kļūt redundant.

un ir ļoti interesanti no malas ieraudzīt sevī kaut kādas reakcijas, kādas līdzīgas es reizēm redzu klasē, un tad saprast, kā tieši es tai brīdī jūtos, kāpēc es brīžiem gandrīz nevaru nokontrolēt kaut kādus muļķīgus jokus nelaikā utml, jo tas liek aizdomāties par paralēlēm. tb, kur ir teikts, ka viņi tad varbūt nejūtas tieši tāpat - priecīgi, bet nobijušies.

(tas, protams, būtu labākais variants, haha. varbūt patiesībā garlaikoti vai vēl citādi. bet intuīcija man saka, ka vismaz tie daži, par kuriem es daudz domāju un kur ir kaut kāds progress no septembra, tie varētu būt tieši tādi, kuriem patiesībā arī ir šausmīgi svarīgi justies piederīgi un puslīdz droši par sevi. kas arī izskaidro, kāpēc ir progress. jo likt sajusties cilvēkiem par sevi labāk es reizēm māku, un ļaut cilvēkiem just, ka viņus ievēro - arī. vismaz tā man šķiet.)
 
 
29 January 2015 @ 09:39 pm
Jagged Alliance FTW  
Atgādinājums sev: Ja sāksi spēlēt Jagged Allaince 2 v1.3 + kādu modu, uzliec 1.3 fanpatch opcijās, lai iekarotajos sektoros ātrāk trenējas milicija (jo spēle tāpat ir sasodīti grūta un laikieilpīga), plus, varbūt noņem nesen ielikto (jā, 2000šo gadu vidus spēli joprojām apdeito fani) suppression effect, kas spēli padara vēl grūtāku. Ak jā, Off - enemies drop all gear. And ON - tons of guns.

That said, es dievinu "grūtas" videospēles un spēles vispār(ne tādas, kas ņirgājas par spēlētāju, bet prasa attiecīgu prasmi atrisināt noteiktu problēmi), taču JA2 jau tā ir viena no grūtākajām spēlēm, ko esmu kādreiz paspēlējis (katru reizi tiku līdz 1. pilsētai, un apnika, jo, teiksim, pēdējoreiz nevarēju atrast mācītāju). Off - enemies drop all gear.
 
 
29 January 2015 @ 08:27 pm
 
Balkons ir vajadzīgs, jo tad labi der uzvalks.
Tags: ,
 
 
 
29 January 2015 @ 04:15 pm
 
Shodiena taada gara un mazliet izmociita. Innovations and Engineering context joprojaam ir vieniigaa lekcija, kas patieshaam interesee un aizrauj. Paareejais viss ir taads saraustiits un bez satura. Toties visu leenaam virzu uz priekshu. Shovakar sarakstiishu plaanu un pielikshu pie sienas, lai tie visi deadline acu priekshaa un es par vinjiem neaizmirstu. Jo dziive tomeer notiek aiz augstskolas un darba sienaam. Un tagad man buutu vieglaak sanjemties, kaa pavasarii, kad viss saaks ziedeet un plaukt un vieniigais ko veeleeshos ir lasiit graamatas vieteejaa parkaa un dzert latte vai alu.

Citaas jomaas ir diezgan vienmeeriigi un labi. Censhos atveeleet vairaak laika sev un mazaak kam citam. Samazinaat to stresa liimeni iekshaa. Bet es sheit laikam atkaartojos. Tomeer ir labi pierakstiit visu sev, lai peectam varu atcereeties un papeetiit savus kaapumus un kritumus no malas. Un man vienmeer patiik savilkt kopsavilkumus un apskatiities no malas.

Dazhreiz pamostos no riita ar tik milziigu vienaldziibu un skumjumu. Taadu, ka neko, neko negribaas. Jo tas milziigais sabiedriibas un lielo biznesu konveijers malj kopaa un neljauj buut sev. Un vienmeer liekaas, ka visi labaaki un visi var labaak. Un tad ir taadi riiti, kad pamostos ar tik lielisku energiju un ambiicijaam, par to, ka es varu savaadaak un tik pat labi vai labaak. Ceru, ka shis otrais variants man buus, kad modiishos uz savu interviju peec paaris nedeeljaam. Future, be good to me!
 
 
29 January 2015 @ 05:40 pm
..mērcas atpakaļ faktos  
"The most ancient parts of truth . . . also once were plastic. They also were called true for human reasons. They also mediated between still earlier truths and what in those days were novel observations. Purely objective truth, truth in whose establishment the function of giving human satisfaction in marrying previous parts of experience with newer parts played no role whatsoever, is nowhere to be found. The reasons why we call things true is the reason why they are true, for 'to be true' means only to perform this marriage-function."

"Truths emerge from facts, but they dip forward into facts again and add to them; which facts again create or reveal new truth (the word is indifferent) and so on indefinitely. The 'facts' themselves meanwhile are not true. They simply are. Truth is the function of the beliefs that start and terminate among them."

Viljams Džeimss (amer. pragmatisms, 19. gs.)
 
 
29 January 2015 @ 03:47 pm
 
zēni var aizgriezties
dāmas, vai jums ir kaut kas neprātīgi un neatvairāmi lielisks iesakāms no sejas mazgāšanas līdzekļiem? nu tāds, ka ne no šīs pasaules?
 
 
29 January 2015 @ 02:23 pm
 
 
 
29 January 2015 @ 01:33 pm
 
Laivotāju biedrība sūta meilus, ka vasarā brauks ar sīkiem uz Franciju.
Vecākiem jāpiemetas esot simboliski - 140 eiro visai nedēļai.
Līna lēkā uz vienas kājas. Es aŗī. Man arvien vairāk un vairāk patīk tie laivotāji!
Maksis arī laikam brauks. Bet vispirms viņš brauks slēpot ar laivotājiem. uz visu nedēļas nogali tepat kalnos. Nevaru atrast guļammaisu...

Vienīgā ķeza - visi tik aizņemti savos darbos, hobijos, ka man radās bažas kā mēs vasarā kopīgu atvaļinājumu noorganizēsim. Bet līdz tam vēl tālu. Gan jau kaut ko sadomāsim.
Tags:
 
 
29 January 2015 @ 12:42 pm
 
Visu Berlīnes laiku biju kā uzlādēta. Kad domāju par to laiku, man šķiet es nedaudz dzirksteļoju.
Man patika pilnīgi viss!

Sākumā divas dienas es biju Lauku ceļotāja stendā. Stāvēju pie ratiem :D tiešām pie ratiem - apkrautiem ar prospektiem, kartēm un zāļu tēju maisiem. smaržoja pēc pļavas vasarā. rati stāvēja uz stūra un ķēra cilvēkus. Es negribēju, lai mani nomaina, nostāvēju abas dienas visu laiku. un visu laiku runājos ar cilvēkiem. stāstīju par Latviju, par laukiem, rādīju bildes bukletos. vairākas sarunas izvērtās garākas un saturīgas. vairāki cilvēki nāca un stāstīja par viņu skaistajiem atvaļinājumiem Latvijā. Viens pavecs onkulis saķēra mani aiz rokas un vilka malā. un tad ausī čukstēja - kā raksta pilsētu "Sigulda"? izrādās lielajā kartē ir ieviesusies drukas kļūda! un neviens to nebija pamanījis.
Interesentus es arī cienāju ar zāļu tējas novārījumu. Pati daudz to tēju dzēru un nejutu nogurumu. varbūt tāpēc, ka tējas maisījumu sauc "svaigums"?
Tās bija divas ļoti piesātinātas dienas.

Aizbraucu mājās uz 2 dienām un tad braucu atpakaļ. Nu jau es zināju kā izstādē aptuveni viss darbojas. zināju arī, ka visvairāk roku trūkst pie desām. pēc kolosālajām dienām lauku ceļotājā ai kā negribējās desas cilāt... tāpēc braucu uz Berlīni gandrīz kā piespiesta. pie ieejas gaidīja vēl viena meitene. satikām darbu dalītāju un viņa jautā - kurai no jums patīk saldējums? es gandrīz iekliedzos. negribēju būt pārāk gābšīga un nepieklājīga, bet izstiepu roku gaisā kā skolā un teicu : man! viņa pasmaidīja un atteica, ka tad būšu pie saldējuma. otra meitene dabūja desas.
Tā nu es 4 dienas notirgoju saldējumu. virpināju bumbas, liku vafelītēs. stāstīju par kazas piena saldējumu. Man bija ideāls novietojums - kad spēlēja Rikši, tad varēju ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt. ar saldumu meitenēm plaukšķinājām un dziedājām līdzi. Bija forši. Tikai vairs nesanāca stāstīt par Latviju.
vienu rītu izdomāju iet uz mesi ar kājām. laika daudz un 5km nav nemaz tik daudz. nogāju ar baigo līkumu, apskatīju mājas, cilvēkus. ap Bundesplatz ir ļoti skaists rajons.

Mesē es sāku domāt par nodarbošanās maiņu. Man patīk runāties ar cilvēkiem. Patīk burzma. Ja citus tā nomāc, tad mani uzlādē. Tā ir mana vide. Bet atkal, kad pēdējās dienās man bija jāstāsta par testēšanu, tad pārņem tāda miera sajūta - tas patiešām ir tas, kas man patīk. analizēt un pierādīt. Varbūt mēģināt meklēt pusslodzi un otru pusslodzi? lai ir no visa kā pa druskai? Nu redzēs. Darba tirgus manā sfērā ir atguvies un atkal ir piedāvājumi.
 
 
29 January 2015 @ 12:44 pm
prāta slimība  
Nepārtraukti nākas saskarties ar polemiku par to, cik atškirīga ir parastā reliģija no fanātiskās, un par to, ka, kritizējot vienu, nevajag jaukt ar otru. Man gan šķiet, ka tas ir diezgan vienkārši — reliģija un tās svētie teksti ir viena, bet jautājums ir par to, cik smagi tā skar katru cilvēku. Redziet, reliģija ir tāda kā kulturāli pārmantojama, lipīga prāta slimība. Tas, ka daudzi cilvēki ar to spēj dzīvot salīdzinoši normālu dzīvi, nav nekāds arguments reliģijas pastāvēšanai, jo jebkāda reliģijas klātbūtne cilvēku dzīvē rosina tās izplatīšanos un iespējamu simptomu saasināšanos atsevišķiem indivīdiem vai grupām. Pievērsiet uzmanību, piemēram, drausmīgajai reliģijas epidēmijai Tuvajos Austrumos. Ja mums rūp cilvēces nākotne, ir jādara viss iespējamais, lai izskaustu reliģiju.
 
 
29 January 2015 @ 12:04 pm
#daily news  
whut.the.fuck.
 
 
mood: history 101
music: the slow beginning of a new end
 
 
29 January 2015 @ 10:32 am
 
girl just wanna have fun
 
 
29 January 2015 @ 10:19 am
 
juniverss ir uzklausījis manas lūgšanas un mūsu mazajā ciematiņā beidzot atvērsies drogas!
(lai viss būtu līdzsvarā, aizvēries vienīgais diennakts veikals kafūzis, kur naktī varēja nopirkt alkoholu.)
 
 
29 January 2015 @ 08:00 am
robotskrējiens, kolēģi un grāmatas  
pamodos, dzeru tēju (jo kafija ar pienu ir pārāk dārgi, esmu jau -40paundos iebraukusi un kafiju var dabūt par velti darbā daudz), jāskrien uz banku mēģināt atvērt kontu un tad uz darbu.

pagaidām esmu vairāk sapazinusies ar 3 kolēģiem.
*franču džeks Alekss ir netipiski atvērts (priekš francūžiem), droši vien Londonā pavadītā laika, arī viņš pats vakar teica, ka French people are often arrogant and full of themselves. kkādā mērā atgādina franču šveiciešus - arī viņi man šķita daudz pieejamāki. viņš daudz (un smieklīgi) joko, brīvajā laika aizraujas ar esoteric healing (nedaudz lol) un kopumā ir ļoti sakarīgs, ja neskaita to, ka jau sākot ar pirmo pusdienspārtraukumu mēgināja mani pievērsties dairy/gluten/alcohol/caffeine free diētai + iet gulēt agri, lai iegūtu apskaidrību un možu pašsajūtu. well, smieklīgo joku dēļ es to varu piedot un paciest.
*spāniete Sāra (sakumā nodomāju, ka viņa ir angliete)ir ļoti dzīvespriecīga, pirms 4 mēnešiem ieradusies šeit, kko baigi vakar sasmējāmies un aprunājāmies par visu ko, man patika.
*itālis Daniels ir biš iedomīgs nāpslis, savukārt, kurš ļoti cenšas būt smieklīgs, bet viņam īsti nesanāk, arī viņš mēģina būt ļoti aizbildniecisks un vislaik mani māca, kā jau jauniņo, kā pareizāk izdarīt, kkas tai visā attieksmē man nepatīk.

ik pa brīdim pie mums ienāk visādi darbinieki no restorāna, un jau esmu atklausījusies visādus "smieklīgus" gender-specific jokus un biš debīlas "asprātīgas" piezīmes tur no sērijas, kas vēl biš ja stiprāk būtu, robežotos ar verbal sexual harassment, bet kkā pagaidām ir ok, un es vnk ignorēju.

šodien autobusā turpināšu lasīt Daniela Keyes "Flowers dor Algernon", kas ir ļoti forši uzrakstīta un interesanta grāmata
 
 
29 January 2015 @ 10:01 am
 
mūsu ievadkurss sārtvaidzībā pagaidām virzās uz priekšu visnotaļ apmierinoši.
tomēr ar to slēpošanu ir grūši sadzīvot manam Endomondo. vai nu viņš nesaprot Uzvaras parku, vai arī - es slēpoju pārāk ātri un viņš man netiek līdzi (joks). jo abas reizes, kad noslēpots vairāk kā stundu, viņš man nav iedalījis atbilstošu trasi (pirmdien, piemēram, piesolīja, ka es būtu tikai 300m nobraukuse), savukārt vakardien mēģināja iestāstīt, ka maksimālajā ātrumā esmu sasniegusi 68km/h.

tā nu sārtaidzības projekts ir bez izmērāmiem rezultātiem - kā lai es cibā palielos par noslēpotajiem kilometriem?
 
 
29 January 2015 @ 09:59 am
#daily links  
atklāju šito saitu. izskatās, man drīz vajadzēs uz šito nometni.
 
 
mood: meanwhile on the internet
 
 
29 January 2015 @ 09:56 am
Uzzinu pēdējais  
Jūs zinājāt, ka skolās — pirmajā klasē — ticības mācībā nestāsta par kristietību tā vienkārši aprakstoši, redziet, ir tāda grāmata, tur sarakstīts tas un tas (kā te mums mēģina ieskaidrot daži ļaudis, kas ar izviebtām acīm un putām uz lūpām sludina labo vēsti), bet gan māca, kā dievs visu radījis, kā mums viņš tagad jālūdz un kā vispār šitas viss ir šķīsta taisnība, kuŗu nedrīkst apšaubīt?!

Jā, labrīt, jūs teiksit. Labrīt, es atbildēšu, es tiešām domāju, ka tie ir drīzāk tādi Bībeles stāstiņi, un man tiešām nebija ienācis prātā, ka valsts skolā, kuŗu uztur par manu nodokļu naudu, bērnus pievērš kādai noteiktai reliģijai un liek atzīmes par to, cik ļoti viņi tic vienam noteiktam dievam.

Šitie paši labās vēsts sludinātāji labprāt piesauc Satversmi. Nu ko, es arī varu piesaukt Satversmi. Jūs neticēsit, bet Satversme nesastāv tikai no 110. panta, tur ir arī 99. pants, kur ļoti skaidri ir ierakstīts, ka baznīca ir atdalīta no valsts. Šāda ticības mācība pavisam skaidri un nepārprotami ir antikonstitucionāla, un, ja es jebkad izdomāšu sākt polītisko karjeru, man jau ir skaidrs, ar ko es sev pievērsīšu sabiedrības uzmanību.

Ļoti gribētos zināt, ko šie pirmklasnieki darīs vēlāk, kad viņi atšķirs bioloģijas mācību grāmatas, kur cilvēka rašanās būs skaidrota mazliet citādāk nekā viņu ticības mācībā. Lai gan es to, protams, uzzināšu, jo, pavei, viena mana mazā radiniece ar tagad mācās ticības mācību un, ko domā, jau iemācījusies pirms ēšanas skaitīt lūgsnas.

Aizķēra, ziniet. Jo tu tak tomēr gribi, lai tavi radinieki izaug par gudriem un veiksmīgiem cilvēkiem, nevis kristiešiem, kas nešauboties iemācījušies pieņemt visādas muļķības. Lai gan droši vien Latvijai nav vajadzīgi gudri un veiksmīgi cilvēki, viņi taču lieto narkotikas un nodarbojas ar seksu.

PS Vispār ir kaut kas tāds ļoti nepatīkams tādos komentāros kā "nēnu protams, reliģija ir pilnīgas muļķības, bet ko tur cepties, bērni taču tiks tam pāri". Ja sensenos laikos aprobežoti bronzas laikmeta ļaudis būtu izdomājuši, ka maziem bērniem vajag vienreiz salauzt kāju, lai iepazīst sāpes un izaug par īstiem cilvēkiem, iespējams, ka līdz šai baltai dienai Īsteni Ticīgie ļaudis lauztu saviem bērniem kājas (galu galā, mazus bērnus taču apgraiza joprojām, vai ne?) Un droši vien arī atrastos ļaudis, kas stāstītu, nu, ko tu cepies, smieklīgi taču, kauli tak atkal saaugs kopā.

Mazu bērnu reliģiskā indoktrinācija ir vardarbība pret bērniem. Iespējams, ka viņi tam tiks pāri. Bet tas nenozīmē, ka tāpēc to vajadzētu darīt.
 
 
29 January 2015 @ 07:51 am
 
Nogulēju divpadsmit stundas. Divpadsmit!!! No kurienes manī tas viss bija sakrājies?
Toties šorīt ir lieliska enerģija. Atpūtusies enerģija.
 
 
29 January 2015 @ 09:22 am
 
Reizeem es lieku like aiz augstsirdiibas jo redzu cik ljoti to vajag bet vai tad mees visi nee?
 
 
29 January 2015 @ 07:41 am
LOL  
mēļo
ka tavs ego ir pārdūris debesis pušu
un
ir iestājies valodas pavasaris

+88_
_+880_
_++88_
_++88_
__+880_________________________++_
__+888________________________+88_
__++880______________________+88_
__++888_____+++88__________+++8_
__++8888__+++8880++88____+++88_
__+++8888+++8880++8888__++888_
___++888++8888+++888888++888_
___++88++8888++8888888++888_
___++++++888888888888888888_
____++++++88888888888888888_
____++++++++000888888888888_
_____+++++++000088888888888_
______+++++++00088888888888_
_______+++++++088888888888_
_______+++++++088888888888_
________+++++++8888888888_
________+++++++0088888888_
________++++++0088888888_
________+++++0008888888_
________#############_
 
 
music: Grimes - Oblivion
 
 
29 January 2015 @ 07:19 am
Take Care  
paskatījos pa logu un noskaidroju, ka februāra iestāšanās draudi ir ilūzija, jo jau kuro dienu gājputnu kāši lido ziemeļu virzienā + brienot no zab, laimējās paklausīties Neparastā Putna koncertu. pēc akustiskās līdzības ar dziesmu visatbilstošākais nosaukums svešajai ciltij varētu būt zīriņi, bet REĀLI tie noteikti nav zīriņi. wtf, vai jau drīz iestāsies pavasarīgs oblivion?
 
 
29 January 2015 @ 06:51 am
 
kad mēs izaugsim lieli, mēs būsim tieši tādi paši, tikai vairs nevajadzēs piekoriģēt redzi, dodoties pretī aizvien jauniem horizontiem.
 
 
mood: wise
music: Grimes - Oblivion
 
 
29 January 2015 @ 12:05 am
why London: alive&Hootananny Brixton  
nostrādāju šodien pirmo darba dienu, 8h30, darbs kaulus nelauž, kolēģi forši, smieklīgi un jautri, it īpaši spāniete un francūzis, un pēc darba aizgājām ar dzīvokļmeičām tepat kkādas 20min ar kājām jeb 3 busa pieturas uz vienu bāru Hootananny Brixton tepat netālu no mājām - iekš Brixton Hill, kur gandrīz katru vakaru dzīvā mūzika, un ieeja par brīvu un lēts sidrs, kas Londonā ir forši, un bija foršs koncīts, un vienvārdsakot, viss ir brīnišķīgi :)
nu tā, ka beidzot atradies kkur tepat pie mājām kkas jauks, kur aiziet izklaidēties arī pēc darba, nekratoties uz otru Londonas galu, un ka ir māju sajūta. un ka viss griežas pozitīvā ratā un viegli kārtojas, piektdien atkal ejam uz ska koncīti turpat Hootananny un sestdien eju tikties ar to pašu tinder džeku otrreiz, un sāku sarakstīties ar vēl vienu, ar kuru moš svētdien jāaiziet arī satikties. un moš svētdien no rīta slidot ar družkām. nu tā, ka kārtojas gan darba, gan privātā dzīve, gan arī autobusā pirms un pēc darba ir pietiekami laika lasīt visu ko un attīstīties intelektuāli :D, hah, vēl tik vajadzētu biš naudu un laiku ģitārāi, un varētu teikt, ka dzīve ir vnk ideāla :D

London, me love you long time
 
 
mood: I see Sam's town, I see London
 
 
29 January 2015 @ 01:29 am
Pāļa konkurss  
Labdien! Supernova ir uzsprāgusi, un šajā svētku dienā publicējam mūsu lasītāju aizlietākās rožas. Piedāvājam Jums aplūkot savu kultūras galvaspilsētas izstādīti. Varat balsot par lielāko pāli, bet, ja godīgi, tas neko nemainīs, jo šīs nedēļas laikā žūrija slēgtā balsojumā izlems, kam piešķirt Zelta Texxxtu Zaru un piedzeršanos ar redakciju.

Miss un Misters Pālis 2015 )