26 October 2016 @ 03:53 am
alkohola patiesā daba  
alkohols kā depresants, kas nomāc vājākos stimulus, man šķiet, ir svarīga narkotika, lai uzturētu daudzas fikcijas gan draugu kompānijās, gan plašākā mērogā.

līgo, hokejs, ziemassvētki, jaunais gads, valsts svētki - visur, kur vajag pieslēgties "pareizajām" sajūtām un nobloķēt, piemēram, "bet ko es te vispār daru ar šiem cilvēkiem" tipa sajūtas.

t.i. tā ir sociāla un akceptēta narkotika ne tikai tādēļ, ka cilvēki kļūst atvērtāki (kā nu kurš) vai tradīcijas dēļ, bet arī tāpēc, ka pieaug līdzpārdzīvojuma iespējamība.
 
 
26 October 2016 @ 03:47 am
 
sekss dienesta viesnīcā
 
 
26 October 2016 @ 03:29 am
out of touch  
gribēju pateikt, ka tas, ka man gļuko ķermeņa valoda un liekas, ka esmu neieinteresēts un/vai nosodu un/vai mēģinu kontrolēt, visbiežāk nav neviens no tiem. es vnk lielāko daļu laika jūtos slikti :D pie tam konkrētu iemeslu dēļ ļoti reti
 
 
25 October 2016 @ 10:48 pm
Who owns "The Independent"?  
"[T]he easiest way to prevent the next world war is simply to let the Russians have what they want, provided it makes no difference to you. Trump has almost said as much about American intentions; smaller Nato allies, if they don’t pay their way, can go hang if they want American men and women to lay down their lives for them. The Russians can have Estonia, Latvia and Lithuania if they want. We’re not talking about giving them Rhode Island or Alaska, are we?"

http://www.independent.co.uk/voices/could-hillary-start-a-world-war-sure-as-hell-she-could-and-here-s-how-a7379051.html?cmpid=facebook-post

J: Kam pieder laikraksts?
A: KGB.

https://twitter.com/_seanogrady

 
 
25 October 2016 @ 09:33 pm
 
"Moscow fears that Kaliningrad is vulnerable to NATO, which surrounds it. So it has installed weapons systems that, even if they are intended as deterrents, also threaten the Baltics and increase Russia’s ability to cut them off from the rest of Europe.

That has led NATO to expand its own presence in Eastern Europe, which makes Kaliningrad more vulnerable, deepening the cycle.

Scholars call this pattern of escalation a security dilemma. It is considered a major cause of World War I, and is one of the most-studied ways in which countries can stumble into an unwanted conflict."

http://www.nytimes.com/2016/07/22/world/europe/donald-trump-nato-baltics-interpreter.html?_r=1
 
 
25 October 2016 @ 10:10 pm
 
ciparkūkas
 
 
25 October 2016 @ 04:15 pm
Komunalka un teritorijas, rīts  
Laikam jāceļas.
Jātaisa kafija un brokastis, kamēr virtuve brīva, jo 17os sāk rasties mājās pirmās mājasbiedrenes.
Tad jāiet dušā, jo 18os nāk mājās meiča, ar ko es dalu vannasistabu.
Tad kkad jāiet uz darbu.
 
 
25 October 2016 @ 06:11 pm
***  
Tags:
 
 
25 October 2016 @ 04:38 pm
 
- Words are unhealthy & will eventually die

- Now we're talking.
 
 
25 October 2016 @ 03:42 pm
 
Kas no Beketa tieši ir tulkots latviski - Mērfijs un viss? Tulkots un izdots, nevis teiksim iestudēšanas nolūkos.
 
 
25 October 2016 @ 03:16 pm
 
Everyone is late everywhere, now.
 
 
25 October 2016 @ 03:04 pm
 
un jā, Koens. galvenais neapraudāties darbā.
 
 
25 October 2016 @ 02:49 pm
 
Koki sazarojas. Bibliotēkas nosēžas zemāk. Un grāmatas paklūp pār galdu. Un tu jūti - kaut kāds gabaliņš no tevis nolūst.
 
 
25 October 2016 @ 02:06 pm
imperiālistu ekspluatatori  
Hi, John!

I must apologise on behalf of Freelance Latvia, the information provided there is mostly on Latvian. Columns 5 and 6 indicates price range for hours. I hope that will help calculating the work amount/pay proportion and finding the right person for your task!

Sincerely yours,
kants
 
 
music: Satie: 08 - Gnossienne, 5. Modйrй
 
 
25 October 2016 @ 01:54 pm
 
smieklīgi, bet šodien saņēmu paziņojumu (vairākus vienā), ka jūzeris swimpis atradis manu pusotru gadu veco "diskusiju" ar korišu schmekboju un ņēmies sevi aizstāvēt. Simon, kur tu biji 2015. gadā? tagad man pat troļļot roka neceļas. tas ir kāds no tiem narkomānu slow motion piedūrieniem?
 
 
mood: amused
 
 
25 October 2016 @ 01:32 pm
 
sateipoja vēderu, jostu un muguru.
it kā balsta, bet arī ierobežo. it kā palīdz, bet arī liek justies nespēcīgākai.
jūtos jocīgi.
 
 
25 October 2016 @ 12:54 pm
Visuma noslēpumu vērotāja piezīmes.  
Pastāstiet man, lūdzu, kas ir lūpu spīdums(priekšmets, nevis parādība, cik noprotu) un kādai vajadzībai tas nepieciešams?
 
 
25 October 2016 @ 12:41 pm
 
starp citu, arī šogad riga iff noslēguma ceremonija bija ļoti gaumīga, savāda un jauka. un, kas nav mazsvarīgi, bija galā aptuveni 25 minūšu laikā.

tas tā, visiem tiem, kuri prasa, kāpēc ārā. jo, kā izrādās, novadīt noslēguma ceremoniju ārā, pagalmā, oktobra beigās nozīmē to, ka ceremonija norit daudz ātrāk un raitāk, un izvairās no visas ārprātīgās vilkšanas garumā, ar ko gadiem sirgst teju visas citas balvu pasniegšanas ceremonijas.
 
 
25 October 2016 @ 12:06 pm
 
Vēl kāds bez mana priekšnieciņa 2016.gadā latviešu valodas sarunvalodā lieto "vobšem"?
Divtūkstošo sākumā ar nodauzītiem ceļgaliem pa pagalmu skrienot tā runājām, bet kaut kur treknajos gados tas pazuda.
 
 
25 October 2016 @ 10:25 am
Fuck that shit!  
Ohoho, bez jebkādas irōnijas izsaku cieņu un atzinību veikalu ķēdes Top! iepirkumu vadītājiem. Viņi pie-darba Top!ā izlikuši -- turklāt ar kaut kādām atlaidēm -- Pabst Blue Ribbon! Tajā Top!ā, kas ir Lāčplēša ielā, kur apkārt visādas reklāmas aģentūras (es gan tādā nestrādāju) un visādi hipsteŗi (es gan neesmu viens no viņiem).

E, ko nozīmē "pazīsti savu mērķauditoriju". Skatieties un mācieties, tirdzniecības giganti, cik eleganti var trāpīt, ja patur prātā, kur tieši tavs veikals atrodas.
 
 
25 October 2016 @ 01:25 am
adjusting  
vēl es pēdējā laikā domāju par kaut kur ieraudzīto citātu par "knowing the difference between those who spend their free time with you and those who free up their time to spend it with you" un to, kā tas attiecas uz manu dzīvi
 
 
24 October 2016 @ 11:42 pm
 
vienos dienā, kad beidzās trīs stundu gara tikšanās, pēc kuras attapos ar pa tukšo izsūktu visas dienas, ja ne visas nedēļas smadzeņu jaudu un attiecīgi izļurkātu širmi, ļoti gribējās radikāli nomainīt dekorācijas un no gaišām baltām telpām, kur cilvēki ir efektīvi un profesionāli, acumirklī pārcelties uz krēslainu džentlmeņu klubu ar tumšiem koka paneļiem, kur solīdi kungi tūka svārkos smēķē cigārus un ne pārāk nabadzīgi dzejnieki apcer dzīves veltīgumu
starp citu, šim sapnim nekādi netraucēja tas, ka neesmu ne kungs, ne solīds, arī dzejnieks ne, un tūka svārku vietā esmu tērpusies neoprēna brunčos (tas nav eifēmisms, man tiešām ir diezgan krāšņi neoprēna brunči)
pārtinu galvā iespējas vismaz netālu aiziet pusdienās uz kādu reāli smalku restorānu, un tad, tinkš, turpat galvās iedegās spuldzīte
aizgāju uz muklāju, un tur ar savu neiztrūkstošo vieglas traģikas atblāzmu sejā kā zīme sēdēja (kā cibā pieņemts (mazliet kaitinoši) teikt) režisors n.
un viss pasaulē bija labi un pareizi
(starp citu, atlaida)
 
 
24 October 2016 @ 09:19 pm
 
'I have no interest at all in the label you place upon yourself. My heart is attracted only to your love, humility, integrity and kindness.
The rest of you personal description truly means nothing to me.'
 
 
24 October 2016 @ 10:16 pm
 
Endless Summer
 
 
24 October 2016 @ 09:51 pm
 
pie kādiem lv gabaliem ļauži dišukos visvairāk kratās?
 
 
24 October 2016 @ 06:53 pm
 
Dažus gadus par vēlu.
 
 
24 October 2016 @ 05:17 pm
 
darbā izlasu par to, kā pazīstamiem, lieliskiem cilvēkiem neiedod stipendijas, kas krietni sarežģī materiālo stāvokli - vienam pat tiktāl, ka jāņem akadēmiskais gads, un es nevaru par to mazliet neraudāt. es nekad neesmu bijusi tādā situācijā, jo līdz brīdim, kad man bija jāsāk studēt, vecākiem jau sen bija izdevies izlauzties no manas bērnības nabadzības. mana mācīšanās pieredze ir bijusi priviliģēta, es esmu varējusi pilnībā koncentrēties uz to, kas jādara, neraizējoties par to, vai man būs, ko ēst. man nav jāmaksā īre par dzīvokli, kurā dzīvoju bez piespiedu mājasbiedriem, jo tas pieder manam tēvam. es strādāju divos darbos, kuri abi man no sirds patīk, un kuri, ja es neļautu tam notikt, arī neizsmeltu pilnīgi visu manu dzīves enerģiju. es varu atļauties veltīt laiku vaļaspriekam. es varu atļauties aizbraukt brīvdienās.

es reizēm nespēju tikt galā ar pretrunīgajām sajūtām, ko par šo jūtu - milzīgu pateicību par to, ka tā ir, un vismaz tikpat milzīgu vainas sajūtu, ka man tā ir, kamēr citiem tā nav. un šis ir vēl viens ķieģelis manā nost jaucamajā berlīnes mūrī, konstantajā sajūtā, ka man ir kaut kā jāattaisno sava eksistence. ja jau man ir tik daudz dots, tas noteikti ir jānopelna. ir atkal un atkal jāpierāda, ka visi tie resursi, kas manī ir ieguldīti, nav izšķiesti vējā. ir JĀCENŠAS, par visām varītēm, nepārtraukti, nedrīkst vienkārši dzīvot, jo ir tik daudz cilvēku, kuriem tāds luksuss - vienkārši dzīvot - nav pieejams.

kaut kas ar šo nav kārtībā.

bet es nevaru izlikties, ka nevienlīdzība un netaisnība nav ļoti reāla. un, lai gan es zinu, ka tas ir joks, man laiku pa laikam atmiņā uzpeld kaut kur lasīta frāze - "if you're not a part of the solution, you are probably a part of the problem" - un tad man liekas, protams, ka tas ir mans pienākums mēģināt atrast veidus, kā visiem citiem, kuri nav finansiāli tik labi nodrošināti kā es, tādiem kļūt. bet es nezinu, kā to darīt. es varu turēt acis vaļā un dalīties ar potenciāli noderīgiem stipendiju un darbu piedāvājumiem. es varu skolā ar jauniešiem runāt par tēmām, kas mudina viņus redzēt un nosodīt šo nevienlīdzību, par potenciāliem veidiem, kā to mazināt. es varu domāt par to, kā mans patēriņš ietekmē pasauli, un rīkoties tā, lai neveicinātu nabadzību. es varu maksāt nodokļus un cerēt, ka sistēma kādreiz efektīvi organizēs to izlietojumu tā, lai visiem tiek nodrošināta pamata vajadzību apmierināšana. es varu balsot un cerēt, ka no tā ir kaut kāda jēga, es varu parakstīt petīcijas un iet piketos, es varu ziedot, kad man pašai kaut kas paliek pāri, es varu izmaksāt saviem draugiem lietas, bet tas viss ir huiņa. jo tā es nevaru panākt, ka visiem ir tik laba dzīve kā man. un es arī, godīgi sakot, vairs nepavisam negribu, lai mana dzīve nebūtu laba, lai gan tas varbūt būtu izcils risinājums vismaz vainas sajūtai. man, šo rakstot, burtiski sāp sirds.

sistēmiskas pārmaiņas uz labu, kur viņas ir? labi, skaidrs, ka tagad ir daudz labāk, nekā ir bijis, bet tik un tā. nav ok.
 
 
24 October 2016 @ 02:10 pm
 
"Nepārdomāta filmēšana vistām var radīt lielu stresu, uztraucas "Balticovo" , es vnk nevaru, kas ir viņu PR speciālists :D
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/nepardomata-filmesana-vistam-var-radit-lielu-stresu-uztraucas-balticovo.d?id=48063465
 
 
24 October 2016 @ 10:17 am
 
Izlēmu "palutināt sevi" un saldi gulēt až līdz septiņiem. Pamodos piecos. Iesnaudos. Pamodos piecos trīsdesmit. Iesnaudos. Pēc sešiem sāku mosties ik pēc 15 minūtēm. 6:57 man viss apnika un cēlos augšā, ar pateicību atzīmēdams jaunās dienas sākumu.
 
 
24 October 2016 @ 09:51 am
 
Man patīk tumsa. Es gribu pa tumsu braukt uz darbu un pa tumsu atgriezties mājās. Es ceru, ka kādreiz man būs iespēja padzīvot aiz polārā loka. Sajūta, atrodoties nepārejošā tumsā, varētu būt līdzīga dzīvošanai Līgatnes pazemes bunkurā. Es tur vienreiz biju, un man tur patika. Ierobežota vide = ierobežots draudu apjoms. Varbūt, ja es dūšīgi censtos, man izdotos atklāt tos visus un attiecīgi sagatavoties. Tad es būtu stiprs.
 
 
24 October 2016 @ 02:50 am
 
Lai slavets sampanietis bet es jau 15 min nespeju atcereties ka sauc musu valsts prezidentu bet iespejams arii ka es nekad neesmu zinajusi?
 
 
24 October 2016 @ 02:08 am
 
"obsessive avoidance"
 
 
24 October 2016 @ 04:20 am
 
..bet, kad mēs visi sadegsim liktenīgajās ugunīs, tad paliks vieni vienīgi doomi, un, piemēram, Troņu Spēles universā wildfire ir zaļā krāsā.
 
 
mood: determined
 
 
24 October 2016 @ 12:21 am
 
Šūpuļdziesma atraktīvākajiem Elles dalībniekiem:

"Where do gangstas go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly.
They go to the lake of fire and fry,
Won't see them again 'till the 4th of July."

Nu, jo tikai īsti gangsteri ar saauxtēšanos slimo vairāk nekā divas nedēļas un ārstējas ar nodošanos absolūtai dekadencei, kuru spēj apturēt tikai tūlītēji sasniedzamu resursu iztrūkums.
 
 
mood: artistic
 
 
23 October 2016 @ 11:56 pm
 
Vispār turpmāk dzīvē ceru rakstīt dzejoļus un bakalaura darbu.
 
 
23 October 2016 @ 11:32 pm
 
Nerten bija nenormāli smieklīgs un man tagad ir ļoti labs garīgais. Gribētos dažas lietas citēt un folklorizēt, bet laikam nedrīkst, spoileris. Ļoti iesaku.
 
 
23 October 2016 @ 10:44 pm
 
Nedēļas nogale ar L apciemojumu, garām sarunām, filmas skatīšanos, pastaigu pa parku un pamesto atrakciju parku, tējas dzeršanu kaut kādā muzejā, kas paredzēts tikai bērniem, bet nevar saprast, jo viss igauņu valodā, queer ballītes apmeklējumu un visādām citām epizodēm bija absolūti burvīga. Par ballīti gan man šķiet, ka viņiem būtu vajadzējis ieviest arī kādas nūģu izklaides, jo, tā kā es nedejoju, tad man diezgan ātri kļuva garlaicīgi un gribējās braukt mājās, kas bija diezgan bēdīgi, jo kopējā pasākuma noskaņa bija visnotaļ jauka.

Jā, un mēs izīrējām dzīvokli no čaļa, kurš tur ledusskapi vannasistabā, jo tā radītais troksnis viņam traucē gulēt. Un šis ledusskapis bija pilns ar no dzimšanas dienas ballītes pāri palikušu alu, ko mēs drīkstējām dzert.
 
 
23 October 2016 @ 09:06 pm
 
Sarunāju ar sevi, ka vēl turpināšu kādu laiku tēlot aitu. Tikai nezinu, cik ilgi vēl.
 
 
23 October 2016 @ 08:59 pm
 
Prieka un cerības dziesma, iedvesmota no latviešu neticamajām dēkām Itālijā.

https://www.youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc
 
 
23 October 2016 @ 06:56 pm
roadside assistance  
saved by the AA
 
 
23 October 2016 @ 08:35 pm
izvēles  
jau otrajā filmā spēlēju mācītāju. pirmajā biju sektantu priesteris, tagad - katoļu. varētu nākamjā iestellēties abata lomā un tad jau vēl tikai pāris līdz pāvestam.
Tags: , ,
 
 
23 October 2016 @ 05:48 pm
 
man ir tik stulba problēma, es biju izdomājusi, ka svētdienas vakarā, kad viss jau ir legit beidzies un palikusi atskaišu daļa, kā arī tā daļa, kurā jāatceras no biroja savākt savas augstpapēžu kurpes no ballītēm, nu, es biju izdomājusi, ka tagad nu iešu un vienkārši priekpilni saēdīšos ko ekstravagantu, kaut ko tādu, kā pica gultā vai uz to pusi. bet diemžēl ēst vispār negribas, un es nesaprotu, ko lai tādu ekstravagantu izdara, lai pieliktu šim punktu, jo diemžēl pat 12 stundas no vietas nevarēšu nogulēt, jo rīt 10os sauc dzīve tālāk.

varbūt vienkārši iet mājās un zem segas skatīties the vampire diaries, varbūt tā ir arī tā lielākā ekstravagance, ko varu atļauties.
 
 
23 October 2016 @ 02:57 pm
 
Šostakoviča piektā. Gribu tur palikt mūžīgi.
 
 
23 October 2016 @ 02:10 pm
Yesss  
 
 
23 October 2016 @ 01:30 pm
 
Es esmu pro-life, ja kas, jo dzīvot ir forši, un tas, ka pro-life un pro-choice tagad ir salikti it kā viņi būtu viens otra pretstati, jau vien norāda, ka valoda ir sūds kaut kāds
 
 
23 October 2016 @ 12:45 pm
 
Es nezinu man tomēr tas šķiet kaut kā pārspīlēti un dramatiski, ka Jēzus mira par maniem grēkiem. Pat mazliet muļķīgi. Pārāk vīrišķīgi šī vārda sliktākajā nozīmē. Daudz grūtāk ir palikt man blakus un klusi atbalstīt. Kā to dara Marija.
 
 
23 October 2016 @ 11:48 am
 

public announcement

Džima filmu interesenti varēs redzēt arī tagad šodien plkst. 13:00 seansā Splendid Palace Mazajā zālē Short Riga apbalvoto filmu skatē, jo Džima filma ir audience choice

paldies par uzmanību
 
 
23 October 2016 @ 11:33 am
 
 
 
23 October 2016 @ 11:25 am
gari vakarnakt norādija  
Nav 2 vienādu koku
 
 
23 October 2016 @ 10:51 am
 
šorīt pabraucu garām savam ex. ieskatījos viņa mašīnas logā, viņš tieši tajā brīdī griezās iekšā uz savu māju.
jau braucot pa skanstes ielu redzēju, kā viņš izbrauc no sporta ielas uz skansteni. nevarēju tik labi saskatīt mašīnas numuru, bet man likās, ka tas ir viņš, un tad uz zirņu ielas mēs viņu noķērām, tās bija dažas sekundes, jo luksoforā iedegās zaļā gaisma, viņš griezās, mašīna, kurā sēdēju es, strauji uzsāka kustību, bet es paspēju ieraudzīt viņa profilu, saslieto pelēkā vilnas mēteļa apkakli, elegantās brilles uz viņa mazliet līkā, bet tāpēc jo skaistā deguna. un pakrūtē viss sažņaudzās, ausīs sāka džinkstēt un asaras sariesās acīs. nekur tālāk es neesmu tikusi, mani atkal pārņēma bezcerība un izmisums, ko jau vakar kaņepē manī iesēja mans tagadējāis so called bf.