25 April 2014 @ 11:06 am
 
Jautājums kūku cepējiem un zinātājiem - kas briesmīgs notiek, ja glazūrai nepieliek kukurūzas sīrupu, kā receptē teikts? Taisu to pašu Smitten kitchen šokolādes glazūru, un kā jau lielā daļā amerikāņu recepšu, vajadzīgs tas sasodītais kukurūzas sīrups, ko mūsu veikalos gan vēl neesmu redzējusi. Un nav arī liela luste to meklēt, ja godīgi.
 
 
25 April 2014 @ 10:08 am
 
Pēc piecu stundu miega piecēlos, atkal sēdos pie ekrāna, lai nosūtītu ierakstīto materiālu Andžonim uz miksu, uz mirkli bija sajūta, ka acis aizgriežas un skatās pa taisno smadzenēs.
 
 
25 April 2014 @ 07:57 am
 
Ubuntu ir vienkārši elegantākā un piemīlīgākā OS opensource iesācējiem.

tā tas i un tā tas būs! :D

es reizēm esmu gatava vnk sākt izplūst fanmeitenīšu saldajās asariņās, cik... *drumroll*

LU DF IR KRUTĀKĀ VALSTS IZGLĪTĪBA LATVIJĀ.there I said it. now blow that cartridge & go play a video game.
Tags:
 
 
25 April 2014 @ 01:58 am
aizķerties noķerties  
viena no manām mīļākajām sajūtām ir, kad ejot pa kādu grumbuļainu virsmu, ar pēdas purngalu gadās aizķerties aiz kāda kukuržņa vai akmens, vai kā cita, tā kā paklupt, bet klupšanas procesā sevi ar to pašu kāju noķert un droši atbalstīties uz zemes pēc tāda īsa nestabilitātes un gandrīz kritiena momenta.
 
 
24 April 2014 @ 11:21 pm
 
"MIAMI—Applying an analytical framework dating back to 360 BC, Spurs power forward Tim Duncan used the concept of infinite divisibility Thursday to argue that, in theory, no team could win the NBA championship. “Given that an initial field of nonzero size is halved by each round of playoffs, it follows that one may make an arbitrarily large number of such divisions, each time yielding another field of nonzero size,” said Duncan, diagramming his arguments in marker on a dry-erase board for his teammates. “Imagine, if you will, a basketball approaching a backboard from 8 feet, then 4 feet, then 2 feet, and so on. Now ask: When is the ball halfway there? This is my point: that the ball is always halfway there, and continues to be so. I know this is all very abstract, but you understand what I’m saying. The NBA playoffs behave asymptotically, approaching a zero limit but never reaching it.” Duncan then asserted that, assuming the dimension of time is similarly divisible, tonight’s Game 1 tip-off would never occur."

BONUS https://www.youtube.com/watch?v=6oYlb1-gglo
 
 
24 April 2014 @ 10:16 pm
 
They've been deprived of protein so long that their bodies are feeding off their own brains. They're nothing but soulless autonomatonamatons.
 
 
24 April 2014 @ 11:02 pm
ievads tautas mūzikā  
lol, atradu 2 dziesmas, ko mājasbiedri aiz sienas griež rinķī visbiežāk:

https://www.youtube.com/watch?v=hdwRXOoXHjw

un

https://www.youtube.com/watch?v=DGIgXP9SvB8
 
 
24 April 2014 @ 10:19 pm
balets.  
biju uz lieliskāko baletu savā mūžā,tik ļoti, ka no tā skaistuma raudāt gribējās.
 
 
24 April 2014 @ 09:39 pm
 
TAVA DZĪVE SĀKAS AR BANKETU UN BEIDZAS AR BANKETU ARĪ.
 
 
24 April 2014 @ 05:48 pm
Gadsimta darījums.  
Interesentus informēju, ka ir pieejams gadsimta darījums. Sēžu tagad un domāju, a mož toč?

UPD. Izrādās, pēc Jāņiem stāšoties spēkā jaunie alkohola aprites likuma grozījumi, kuros būšot aizliegts tirgot alkoholu tik mazās telpās. Eeeeh. Tas ir pamatīgs sitiens pakrūtē visiem tiem veikalbāriem, kuros nestundā varēja iegriezties pēc lāsītes uzmundrinājuma ;(
 
 
24 April 2014 @ 04:55 pm
 
Ir apmeeram kaut kaadas miljons graamatas kuras es gribu izlasiit
 
 
24 April 2014 @ 04:36 pm
 
dāmas, tas brīdis ir klāt

šosvētdien no 18:00 konspiratīvajā dzīvoklī stabu ielā
glābjamies no navkovilkt un skapīnavvietas
RSVP nora.kenge@gmail, adrese un pieeja arī turpat
Tags:
 
 
24 April 2014 @ 04:13 pm
 pusmēnesi būrīts karājās nevienam nevajadzīgs (ok, resnais strazds diezgan drīz to labprāt gribēja okupēt,
bet nekādi netika iekšā).. a šodien skatos, tur jau vismaz 3 gab zvirbuļu pēkšņi pretendē uz īres tiesībām un plēšas savstarpēji!
tie arī kaut kādu mēnesfāžu upuri laikam..
Tags: ,
 
 
24 April 2014 @ 04:01 pm
garšīgs lasāmais  
atstādami aiz sevis ne vienu vien līķi un krāsmatas, divi slepkavnieciski, ķecerīgi kapu aplaupītāji dodas deliriozā ceļojumā pa viduslaiku eiropu, sastapdamies ar dēmōniem, briesmoņiem un visa veida neliešiem.
trillera sižets notiek tik zinātniski rekonstruētā pasaules ainā, ka grūti šo īsti nosaukt par fiction.
Tags:
 
 
music: squrl: streets of detroit
 
 
24 April 2014 @ 03:54 pm
 
Oficiaalaa diagnoze sociopaats nu neko pharrel crying happy
 
 
24 April 2014 @ 01:49 pm
 
mans jaunais stils ir ne paaraak tiiri un ne paaraak kjemmeeti mati jo man maajaas uzspraaga feens un man diezgan vienalga cik seksiigs matu sakartojums man ir
 
 
24 April 2014 @ 10:14 am
 
Teikšu dzejā - ēdu rīta oliņu, šķirstu elektro dzelteno un saņemu boliņu. Policija sašutusi par linčotājiem, kuri nodedzināja auto. Ok, msjē Policija, kam gan negadās sašust: "Tā vietā, lai atturētu paziņas no nozieguma izdarīšanas un meklētu ugunsdzēšamos aparātus, apkārtējie velk ārā tālruņus un «varonīgi» filmē notiekošo." Es tikai atminos, ka nesen Policija gandrīz vai uzskatāmi tīksminājās par jauno psihoaktīvo vielu tirdzniecības vietu dedzināšanu un pilsonisko iniciatīvu. Tāda, lūk, morālā ekonomija.
 
 
24 April 2014 @ 09:51 am
 
“transparent, unmediated, undisputable facts have recently become rarer and rarer [and] to offer a public proof, big enough and certain enough to convince the whole world of the presence of a phenomenon or of a looming danger, seems now almost beyond reach – and always was.” - Latour B., From Realpolitik to Dingpolitik or How to Make Things Public
Tags: ,
 
 
24 April 2014 @ 11:40 am
 
Seezju un fiziski sajuutu kaa strutas pluust atpakalj pieree un gara aciim redzu sevi ar tamponiem degunaa again (forrest gump again)
 
 
24 April 2014 @ 09:40 am
 


+ )
 
 
24 April 2014 @ 11:11 am
es un kultūra  
skatoties filmu "escaping riga", es uzzināju, ka sergejs eizenšteins, strādājot teātrī, esot visādi izpaudies, piemēram, pārtraukumā starp cēlieniem inscenējot ugunsgrēku teātrī vai palaižot skatītāju rindās cūkas. man ir ļoti žēl, ka šobrīd tāda veida elementi pieejamajos kultūras pasākumos īpaši neparādās, jo manai sirdij visādas šitādas ampelēšanās ir ļoti tuvas. mums ar brāli ir miljons ideju (nešaubos, ka liela daļa/visas no tām jau kaut kur kaut kad ir realizētas, bet man taču vajag šeit un tagad), piemēram, muzeja izstāžu, kas mums ļoti patiktu, konceptiem - izstāde, kurā ir tik tumšs, ka nevar saskatīt eksponātus, izstāde, kurā brīžiem ienāk random cilvēks, un nes prom kādu no eksponātiem, izstāde, kurā ir iesūtīti daudzi cilvēki, kas saģērbušies tā, lai izskatītos līdzīgi apsargiem (bet tā, lai nevar saprast, ir vai nav), izstāde, kurā pie eksponātiem tur, kur jābūt zīmītei ar nosaukumu, ir necaurspīdīgs maisiņš, no kura pats izlozē, kāda būs darbu aprakstošā informācija, utt, utt. man ļoti gribas, lai viss kas tāds notiek. šeit. un tagad. brīžiem es sapņoju, ka tā reize, kad arsenālā aizdegās prožektori, kamēr biju skatīties izstādi, bija tieši tāda performance.
 
 
24 April 2014 @ 09:15 am
 
Tikai uz mirkli pievēru acis un jau pēc sekundes atrados laborotorijā, kur no vienas mēģenes otrā pārpilināju koši zilu šķidrumu. Un tad atpakaļ mākoņainā rītā, kur uz jumtiem dūdo uzskrūvējušies baloži.

Citreiz, kad vēl tikko laidies miegā un sāc jau sapņot iespaidīgā paātrinājumā, tad pie kādas spraigākas epizodes, piem, tu gāzies lejā pa kāpnēm vai kaut kur lec, kājas tik pamatīgi noraustās, ka tu uzmosties atpakaļ. Tad vēl ir tāds raustīšanās etaps bez sapņiem – kad miegot ciet tikai jūti, kā tev noraustās kāda ekstremitāte, ķermenis novada stresa strāvas.

Šonakt dzirdēju uz ielas ārdamies kaut kādu dzīvnieku. Tas man atgādināja naksnīgo tikšanos ar lapsu, kura reiz stāvēja tieši aiz loga, sastingusi kā statuja. Tagad dzird suņus, kuri rej un gaudo, čīkstošas grīdas un klaudzošas durvis, signāltaures un vārnu ķērcienus, bet pa laikam visā ielaužas klusuma mirkļi, tie šķiet visblīvākie un piesātinātākie.
 
 
24 April 2014 @ 10:42 am
 
Brokastiis sablendereeju tiirkultuuras kokteiliiti ar savvaljas kjiploku kas laikam noziimee to ka beidzot esmu nojuugusies liidz galam
 
 
24 April 2014 @ 10:15 am
žurnāli jautā, mēs atbildam  
kā kļūt par vīrieti ar lielo "v"?

būt pirmajam teikumā.
 
 
24 April 2014 @ 09:16 am
 
Cause baby we were born to be bad / Move on / Built to go fast / and stay strong.
 
 
music: lana del rey - never let me go
 
 
24 April 2014 @ 04:50 am
 
Haha, visi zem kaut kā. Jeb reiva pārtija video no 1997. gada. Žokļi kustas nevaldāmi! Kāpēc mūsdienās vairs nav šādu interesantu pārtiju? Parādiet man kādu subkultūru, kas ir saistītita ar substanču patērēšanu? Alkohols - garlaicīgi. Zaļais - pīpē visi. Psihodēlija - cilvēki, kuri ir zinātkāri/ziņkārīgi (nereti inteliģentāki par parasto druggie). Kur pārējās substances?
 
 
24 April 2014 @ 03:49 am
pavasarī iemūrētais un pūķītes  
p.s. laikam izdzert 3 0.5l kafijas (jo bija jāizmēģina mandeļu piens parastā vietā!) vakarpusē pēc gandrīz nedēļas bez kafijas vispār, tomēr bija kļūda
- pusčetri, apakštasīšu acis un es domāju, vai rausties no piejumta gultas lejup līdz grīdai un atvērtajam logam skatīties, vai tās krāsainās stīgas, kas lien istabā caur aizkariem pār palodzi vālodzi, aug no kosmosa, vai arī nē
 
 
24 April 2014 @ 02:18 am
too fast, too furious  
šodiena bija lieliska. esmu paveikusi tik daudz - apmeklējusi vijas celmiņas izstādi, noskatījusies vienu no LV jaunākajām filmām, izpaudusies ansambļa mēģinājumā un dejojusi "mantas" koncertā, un pēc tam vēl baudāmi socializējusies ar foršāko martu. dienas nobeigumā esmu pelnījusi laša steiku un gulēt, ietīstījusies savā fluffy blanket. šodien esmu jauna un laimīga. un tas viss - ar "vīriešu" biksēm mugurā.
 
 
24 April 2014 @ 12:50 am
 
atgriezties rutīnā ar agriem rītiem un laicīgiem vakariem, pierast pie tā, ka Rīgā velosipēdistus vēlas sabraukt, biežāk izbraukt no pilsētas, nēsāt matu banti un puķainas kleitas, turēt solījumus un izpildīt sasolīto, vienvārdsakot, kļūt par cienījamu cilvēku. 
bet tam pa vidu es sadzeros šņabīti oficiālos pasākumos un nolīgstu cilvēkus dažādiem projektiem, jo tā sanāk bīdīt lietas. un vēl es sapratu to, ka es nevis dalos, bet vienkārši uzkrauju sevi citiem. bet tas tā, piezīmes priekšdienām par to, kā ir un kā vajadzētu būt. 

un šovakar mēs ilgi braucām gar Daugavu pa tumšiem mežiem, es klausījos Lanu un skatījos otrpus Daugavai, tāds ideālais filmu brīdis. 
 
 
23 April 2014 @ 09:35 pm
 
reizēm man liekas, ka es pavisam nesaprotu laiku un tādēļ acumirklī apmaldīšos, un nekad vairs netikšu atpakaļ, jo visi punkti saplūst vienā un iegūst superintensitāti, tieši tādu, kāda ir mūžība.
 
 
mood: ghh
music: Darkspace
 
 
23 April 2014 @ 11:44 pm
 
Ja dienas beigās esi uzlādēts un smaidošs radījums, tad diena pavisam noteikti bijusi izdevusies.
Tieši šodien , bez specifiska atgadījuma, bet vienārši labi pavadīta laika ir šī sajūta,ka vari vēl dot un dot citiem smaidu.
 
 
23 April 2014 @ 11:25 pm
 
iepist svaigu ingvera gabalu ir tas pats, kas iedzert kautkādu nāves spirtu bez uzdzeramā. iedarbība gan ekstrēmi reversa spirtam.
 
 
23 April 2014 @ 08:20 pm
 
tā dienas paiet. ar Bukovski čukstot to priekšā.

Isolation is the gift. All the others are a test of your endurance, of how much you really want to do it. And, you’ll do it, despite rejection and the worst odds. And it will be better than anything else you can imagine.
 
 
23 April 2014 @ 10:26 pm
 
I see fire, that I do. :)
 
 
23 April 2014 @ 08:41 pm
Ko nu tur vairs.  
Apnika man ciba, trūkst te radošā gara, jāpārceļas uz citu vietu, kur izpausties.
 
 
23 April 2014 @ 06:07 pm
 
More issues than vogue
 
 
23 April 2014 @ 04:36 pm
Masoni kopā ar Šaolina virsmūku nervozi pīpē stūrī.  
Dūlu apmācība sastāv no trim mācību kursiem, kas katrs ilgst vienu gadu:
- Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē,
- Grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību perioda fizioloģija,
- Dūlu prasmes.
 
 
23 April 2014 @ 03:43 pm
 recepte: paņem šķēres, maisiņš un dodas dārzu ravēt - maisiņā iegriež nātres un pieneņlapas
tās zem krāna noskalo, liek traukā kopā ar banāniem un ābolu sulu, sablenderē
tad saskandina uz veselībām un triec iekšā |phonefoto
Tags: , ,
 
 
 
23 April 2014 @ 02:35 pm
 
nedēļa līdz pirmizrādei.
trešajai šajā sezonā.

bišķi tāda sajūta, ka kopš septembra ir pagājuši divi gadi, nevis daži mēneši.
 
 
23 April 2014 @ 02:27 pm
 
Kur lai dabuu naudu?
 
 
23 April 2014 @ 01:22 pm
 
gribas kaut kādu pauzi no vīriešiem, ja godīgi.
 
 
23 April 2014 @ 12:22 pm
 
Kuram no jums darbs dod veseliibas apdrosjinaasanu? Juus esat dzirdejusi ka tad ja straadaa pie kompja tad darbavieta peerk tev brilles? Es sagaidu vismaz 69 komentaarus jo tik daudz man raada es esmu draugs lol kaut gan ticu ka puse ir artisti un friilanceri un blusu cirka dreseetaaji kuriem nav pat prieksnieki kur nu veel veseliiba
 
 
23 April 2014 @ 10:19 am
 
If Google was a Guy - http://www.youtube.com/watch?v=YuOBzWF0Aws
 
 
23 April 2014 @ 12:08 pm
Un vispār.  
Un vispār, ja es tiktu pie varas, realizētu trīs būtiskas reformas:

1.Atceltu obligāto pamatizglītību.
2.Nodrošinātu bezmaksas augstāko izglītību ar ļoti striktiem iestājeksāmeniem.
3.Aizliegtu tviteri.

10 gadu laikā Latvijā iestātos vispārēja līksme un pārticība.
 
 
23 April 2014 @ 11:56 am
 
tas ir noticis, manas humora izjūtas robežas ir izmērītas
pārnācu vakar mājās viss tāds jautrā prātā un ņēmos izsūtīt invaitus uz kritisko masiņu
kautskim aizsūtīju, unpijam nē, tur arī ir tā trauslā robeža
 
 
23 April 2014 @ 11:33 am
 
Soriit uztaisiiju smuutiju
 
 
23 April 2014 @ 11:19 am
es esmu ļoti sievišķīga  
man ļoti patīk vilkt "vīriešu" drēbes. vīriešu biksēm, piemēram, atšķirībā no sieviešu, ir normālas kabatas, kur kko var pat ielikt tā, ka puse no tā nepaliek laukā, jo kabatas izmērs ir ņirgāšanās par cilvēku.

(pēdiņās tāpēc, ka es piekrītu igijam popam, kurš, kad viņam jautāja, kāpēc viņam mugurā sieviešu kleita, atbildēja, ka tā ir vīrieša kleita, jo tā pieder viņam pašam)
 
 
 
23 April 2014 @ 11:11 am
 
atcerējos, ka man taču bija tieši tāda lakatšalle, zaļi-zeltaina, kas piederētos šiem laikapstākļiem.
būtu labi, ja es atcerētos arī to, kur tā ir.