29 May 2016 @ 02:01 am
378h  
daudz vai maz?
 
 
29 May 2016 @ 01:59 am
 
i make a living telling people what they want to hear
it's not a killing, but it's enough to keep the cobwebs clear

enija erina klārka
 
 
29 May 2016 @ 01:59 am
Kad tu nolaidīsies uz zemes?  
Viena no manām siktākajām īpašībām ir tā, ka es realitāti uztveru kā sapni. Reizēm tas ir izglābis, reizēm smagi iegāzis.
 
 
28 May 2016 @ 11:35 pm
 
iedomājies dienu bez valodas
 
 
29 May 2016 @ 12:32 am
 
stresa līmenis visnotaļ jūtams. šodien sācies "atvaļinājums", kura laikā jānoliek 75% sesijas, jāuzraksta pētījums un jācenšas nenosprāgt no karstuma. yayyyy.

in other news, mati kļuvuši tik gari, ka vairs nepietiek ar roku, lai tos atmestu atpakaļ, vajag arī kakla kustību. šodien divreiz mēģināju uzpīt sakarīgas franču bizes, sanāca pavisam bēdīgi. well, shit.
 
 
29 May 2016 @ 12:11 am
Latviskās dzīvesziņas vērotāja piezīmes.  
Jums būs grūti atrast vēl kādu tautu, kura apgalvo, ka pirmie kucēni jāslīcina.
 
 
28 May 2016 @ 11:40 pm
 
karija zupa visu padarīja mazliet labāku - kulinārija gandarījuma radīšanā nepieviļ

(droši vien tāpēc, ka ēst gatavošana ir viena no retajām lietām, kur es bērnībā saņēmu savam vecumam un spējām atbilstošu uzdevumu, kurā bija pieejams vecāku atbalsts, un ieguvu drošības sajūtu par savu varēšanu (un tad sekojoši arī sajūtu, ka spēju dot ieguldījumu citu cilvēku labklājībā, bet tas jau ir cits stāsts))
 
 
28 May 2016 @ 09:50 pm
 
Oho, jaunajā Midsommerā parādās indieši. Pretestība bija ilga un formidable - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Midsomer_Murders#Controversy

"In March 2011, the series' producer, Brian True-May, was suspended by All3Media after telling the TV listings magazine Radio Times that the programme did not have any non-white characters, because the series was a "bastion of Englishness". When challenged about the term "Englishness" and whether that would exclude different ethnic minorities, True-May responded: "Well, it should do, and maybe I'm not politically correct"."

Uz citas nots, valsti ir pārņēmuši alko-outleti. Bet vēl nesen ar uguni un sēru apkaroja spaisa tirgotavas. Beigu laiki, it seviški latviešiem, noturīgs posts teritorijai un te dzīvojošajām tautām kopš inkorporācijas Krievijas impērijā 18. gs. Starp citu, valstsvācietis no Saksijas, Jūliuss Dērings 19. gs vidū par dzīvi Kurzemē raksta, ka baltvācieši no vāciešiem atšķiras ar to, ka daudz dzerot. Un iedomājies, tas par Kurzemi nieka gandrīz pusgdsimtu pēc hercogistes pievienošanas Krievijai.
Ja mani kādreiz iecels par valsts slepenpadomnieku, tad vispirms likšu ar uguni un sēru vērsties pret alko-outletiem. Pēc tam likšu alko uztaisīt valsts monopolu (Skandi modelis), pēc tam teorētiski varētu likt aizliegt alkoholu, jo esmu svēti pārliecināts, ka alkohols ir viens no Latvijas neveiksmju sistēmiskajiem cēloņiem. Taču, zinot populācijas nesatricināmo tieksmi uz pašdestrukciju un stulbumu, ir paredzams, ka visi sāks taisīt savas šmakovkas. Man ir divi piedāvājumi, viens būtu sliktu alkoholu aizstāt ar labāku, problēmas sākās, kad krievi reģionā ieviesa šņabi, pirms tam vāci ieviesa alu, bet vēl pirms tam vietējie, cik saprotu, patērēja miestiņu. Varētu vedināt uz šādu apvērstu sekvenci. Otrs variants paredzētu aizliegumu būt dzērušam (tātad būt potenciāli citus apdraudošam un jebkādu pašcieņu zaudējušam) publiski. Gods pār varu.
 
 
28 May 2016 @ 06:07 pm
 
Tad vēl es te, pļavā tā padomāju: kopš bērnības kaites izdevies uzveikt, mana veselība kopumā ir astronomiski laba. Tikmēr daudziem, ko satieku, ir fiziskas vai mentālas problēmas, kuras vai nu nav iespējams risināt vai nepietiek spēka. Un kas uz tā fona ir periodiskas, nāvējošas skumjas vai armagedoniskas dusmas. Nu, maza lāsīte darvas medus okeānā. Viss, turpmāk neļaušos adrenalīna uzplūdiem, vajag baudīt mēreni.
 
 
mood: pēc kaujas visi gudri
music: Vārna
 
 
28 May 2016 @ 05:42 pm
 
dzimšanas dienas ballītē dejojām līdz stiprai rīta gaismai
vispirms mājās aizgāja jubilārs
pēc tam arī dīdžejs, atstājot spēlēt depešmod disku bez vāciņa
mēs tik dejojām
 
 
28 May 2016 @ 04:27 pm
atziņa.  
man nekad nekas nebūs gana labs un tas man bessyyy.
 
 
28 May 2016 @ 03:15 pm
 
Cik ātri īsts mags sadziedētu sev atslēgas kaulu? To mēs noskaidrosim "Extrasensuālo cīņu" jūnija epizodēs. Zvaigznēs nolasīto sēriju skaitu iespējams reģistrēt mūsu astrālajā totalizatorā, Džekpotā: pieaudzētas Oriona tuxnešegles skuju skropstas tavai trešajai acij.
 
 
mood: Iegrimt pļavā
music: Strazdu koris
 
 
28 May 2016 @ 01:13 pm
 
tīri lai atsvaidzinātu grieķeni (un gremdētos alternatīvās dzīves izvēlēs), palaikam lasu medicīnas žurnālus, un tad nu viens fakts jaunākajā "doctus" (quisquis si vult potest doctus esse) mani nolika uz lāpstiņām:

zīdaiņiem līdz 85% miega ir REM miegs - t.i. sapņi vai zīdaiņu ekvivalents sapņiem.

tas esot saistībā ar to, ka viņi uzņem tik daudz info.

par ko viņi sapņo? UN KĀDAS FORMAS VIŅI SAPŅO???

EDIT: Atvainojos, es pārāk aizrāvos. Zīdaiņi laikam nesapņojot: http://www.livescience.com/33702-babies-dream-sleep.html

"Dreaming, neuroscientists think, is a cognitive process that arises in early childhood, once children have acquired the capacity to imagine things visually and spatially."
 
 
28 May 2016 @ 12:50 pm
wtf dude  
sāku lasīt grāmatu "vīrs, vārdā ūve", ko kaut kad grāmatnīcā nopirku, gaidīdama tēti, jo atšķirot vidū, izskatījās riktīgi smieklīgi, un aizmugurē esošais blurb lika domāt, ka būs līdzīgi kā viena forša filma, ko mēs ar kr skatījāmies. nu, un tad jau 41.lpp es mazdrusciņ sāku gandrīz raudāt, jo pārmaiņas pēc biju vienkārši lasījusi, taisot tēju utt, un neaizdomājoties uz priekšu, un nebiju pamanījusi iespējamos vague hints, ka viņa sieva, par kuru viņš tur domā un ar kuru izplāno sarunas, nav aizbraukusi komandējumā vai pie bērniem.

"Pirms sešiem mēnešiem viņa nomira. Ūve joprojām divas reizes dienā apstaigā visu māju un aptausta radiatorus, lai pārbaudītu, vai viņa paslepus nav atgriezusi vaļā siltuma regulētājus."

man patīk, ka grāmatas izdara kaut ko, ko neesmu gaidījusi - skaidrs, ka grāmatās par veciem cilvēkiem šis kāds-ir-nomiris-vai-taisās-mirt kaut kad parādās, bet es priecājos, ka nepamanīju un ka tas bija tik ātri. nu un, protams, tagad iespēja pareminiscēt par saviem sen mirušajiem vecvecākiem, hah. mm.
 
 
27 May 2016 @ 11:48 pm
 
Teksikā, mekilas galvasvalstī
Literārais tūrists apmeklēja kādas piecpadsmit tavernas
Katrā saucot bārmeni par Servantesu,
Un ikreiz ņemot sev deviņkārtīgu mezkalu
Kliedzot, ka dzīve pārāk ātri piegriež rīkli
Klusējot, īstenībā, jo kliegt var arī iztēlē, un ar to pietiek
Un jo tā bij arī grāmatā, un
Spicējot ausis uz izrunas kļūdām meksi-angļu valodā,
Jo arī tā bija grāmatā

Tad ienāca vietējie strādenieki
Nospieda uz pultes pogu "Fudbols" un sāka baurot sviedraina darba rīklēs
Hošimina pret Vaijomingu, jeb sarkanie - labie pret melni dzeltenajiem - ļaunajiem
Prērijsuns, nenoņemot saulesbrilles, aplaudēja katru piespēli
Grīda alkatīgi sūca katru lāsi nolijušās pulkes
Armijnieki turpat pie druvīm šāva viens otram mugurā tukšas treniņzalves
Saule cepa smilšu mežģīnes
Autobuss klepoja tvana dvaku
Rozā sienas mīlējās ar gaiši zaļajām

Akmansdievs, vaidēja tūrists
"Es miršu, es mirstu, es jau esmu miris"
Viņš ļoti pazīstami kārtējo reizi teica, kratīdams galvu,
Aizspiežot agresīvi ausis,
Ikreiz kad nopīkstēja pieskāriennorēķinu portatīvais teminālis,
Iedziedājās randomizēto elektromadrigāļu dziedošais novelty piekaramais eņģelis - sienas rotājums
Vai arī pārtrūka skaista doma, nomainoties pret debīlu
Ar pēdējo cerību viņš grābstījās krūšu kabatā pēc vēstuļu saiņa
Bet sataustīja tikai apaļas pogas self-seal maisiņā
Čeku par saburzītu, izdzisušu rēķinu
Un lēmumu iet gulēt pirms divpadsmitiem
Viesnīcā, kurā gulēja atpakaļceļa biļetes
 
 
28 May 2016 @ 12:04 am
Just Desserts  
Tags:
 
 
27 May 2016 @ 11:59 pm
 
Kad man nav komandējumu, tad gan jūs tik produktīvi cibās nerakstāt!!
 
 
27 May 2016 @ 08:15 pm
 
Sēdēju zālītē, atspiedu muguru pret kļavu un lasīju Monteņu - kkad sen jau bija lasīts, pilnīgi neko neatceros, nebija ne jausmas, ka būs tik jauki

"Es apprecējos trīsdesmit trīs gadu vecumā un atblastu Aristoteļa viedokli, ka precēties vajag trīsdesmit piecos gados. Platons negrib, lai precētos pirms trīsdesmit gadiem; bet viņam ir taisnība, kad viņš izsmej tos, kuri stājas laulībā pēc piecdesmit pieciem dzīves gadiem; viņš uzskata, ka viņu pēcnācēji nav barības un dzīves cienīgi.

Taless šai ziņā noteica vispareizākās robežas; jaunībā viņš savai mātei, kura mēģināja viņu apprecināt, atbildēja, ka vēl esot par agru to darīt; bet novecojis viņš teica, ka tagad esot jau par vēlu.

(..)

Man nepatīk paraža aizliegt bērniem lietot uzrunu "tēvs", aizstājot to ar svešu un šķietami godājamāku, it kā daba jau nebūtu pietiekami parūpējusies par mūsu autoritāti; visvareno dievu mēs taču saucam par tēvu, - bet, kad bērni šādi uzrunā mūs pašus, mums tas šķiet nicināmi. Tikpat nepareizi un nesaprātīgi rīkojas tie tēvi, kuri nevēlas uzturēt sirsnīgas attiecības ar saviem pieaugušajiem bērniem un saskarsmē ar viņiem izturas bargi un augstprātīgi, tādējādi cerēdami tos turēt bailēs un paklausībā. Jo tā ir bezjēdzīga komēdija, kas padara tēvus bērnu acīs apnicīgus vai, pat vēl ļaunāk, - smieklīgus. Viņu bērniem pieder jaunība un spēks un līdz ar to arī pasaules simpātijas un labvēlība; tādēļ viņiem šķiet smieklīgas uzpūtīgas un tirāniskas grimases, kādās savelk seju cilvēks, kuram asinis izžuvušas gan sirdī, gan vēnās un kurš izskatās pēc īsta putnu biedēkļa."
 
 
27 May 2016 @ 06:58 pm
 
jo vecāks tu esi, jo lielāka iespēja, ka tavas attiecības turpināsies līdz mūža galam
 
 
27 May 2016 @ 04:08 pm
Zai zai zai zai  

Es šito dziesmu atceros miglaini no psrs laikiem. No radio kā ārzemju mūziku. Tikko pirmoreiz nejauši noskatījos klipu un sasmējos par vārdiem :)
Elle m'a dit d'aller siffler là-haut sur la colline
De l'attendre avec un petit bouquet d'églantines
J'ai cueilli des fleurs et j'ai sifflé tant que j'ai pu
J'ai attendu, attendu, elle n'est jamais venue
 
 
27 May 2016 @ 05:17 pm
次は  
次は
Takadanobaba
Saginomiya
Kamishakujii
Musashi-Seki

Ochanomizu

Shinjuku
Harajuku
Akihabara
Shibuya
Ginza
Ueno

Yokohama
Kamakura

Iidabashi
Oosaka

Ochanomizu
OOOOCHANOMIZU

Takadanobaba
Saginomiya
Kamishakujii
Musashi-Seki
Musashi-Seki
 
 
27 May 2016 @ 04:50 pm
please try to follow the rules  
(hah, tikko pamanīju, ka grāmatiņai uz vāka ir lira.)
ONLY ONE RULE


The sky
Is a suspended blue ocean.
The stars are the fish that swim.

The planets are the white whales I sometimes
Hitch a ride
On,

The sun and all light
Have forever fused themselves into my heart
And upon my
Skin.

There is only one rule on this Wild Playground,

Every sign Hafiz has ever seen
Reads the same.

They all say,

"Have fun, my dear; my dear, have fun,
In the Beloved's divine
Game,

O, in the Beloved's
Wonderful
Game."


//Hafiz, the great Sufi master
 
 
27 May 2016 @ 02:46 pm
 
smieklīgi, bet es tagad raxtu ar vienu roku, jo pirmoreiz dzīvē esmu salauzusi atslēgas kaulu. krītot no riteņa un pārsitot lūpu, jā, pavisam nopietni. tā... kurš ir papūlējies uzlikt man lāstuu?
 
 
mood: psc
 
 
27 May 2016 @ 12:04 pm
 
The Importance of Being Ernst & Young
A Trivial Comedy for Serious People
 
 
27 May 2016 @ 12:05 pm
mission failed  
nu, un visam pa virsu vēl viens no maniem skolēniem nenolika eksāmenu, un tagad jūtos tā, ka esmu viņu nenormāli pievīlusi.

nepalīdz arī klausīties otrā skolotājā, kurai ir četri tādi, jo viņa tikai skandē, cik briesmīgi ir šī gada skolēni, kādas šausmas.

skolēni nav briesmīgi, neviens skolēns, lai cik riebīgi neizturētos, lai cik neatsaucīgs nebūtu, nav "vienkārši briesmīgs", "nelabojams", "pats pie visa vainīgs". nekas nenotiek vakuumā. man riebjas, kad viņus sauc par "divnieku karaļiem", un neizstāstāmi ļoti sarūgtina, ka man tomēr neizdevās palīdzēt līdz galam noplēst to birku viņam no pieres. jo es zinu, ka tas būtu bijis iespējams. un es jūtos tik vainīga, ka nedarīju kaut ko vairāk.

viņš bija tik nobijies tajā runāšanas daļā. uzlicis krustiņu (bija cits viņa klasesbiedrs, kuram bija ap roku vesela svēto portretu galerija, kas mani riktīgi pārsteidza - bet varbūt bija vērts, viņš arī ir vienīgais visā skolā, kam eksāmenā ir 10), nenormāli rūpīgi saķemmējis matus. un, reāli, līdz sekmīgai atzīmei viņam pietrūka 3 punktu, ko viņš tai runāšanas daļā būtu varējis savākt, ja runātu tā, kā vienmēr, kad viņi trenējās.

sasodīts.

protams, man vajadzētu domāt par visiem pārējiem, varbūt koncentrēties uz tiem dažiem, kam eksāmena atzīme ir pat 2 balles augstāka par gada atzīmi, domāt par tiem dažiem citiem bailīgajiem susuriņiem, kas šaubījās, vai noliks, un gan nolika, gan arī uz vairāk, nekā 4, bet es nevaru. viņš man vakar jau krietni pēc pusnakts mykoob bija uzrakstījis vēstuli ar jautājumu, cik punktus dabūja runāšanā. es pat negribu iedomāties, kā tas būs, kad viņš uzzinās rezultātus. protams, tā jau pats par sevi šis nav nekas briesmīgs. bet man sāp sirds, ka tagad viņam tomēr būs vēl viens metaforisks akmens ar uzrakstu "es esmu stulbs", ko glabāt kabatā. pietiek jau, ka viņam to saka skolotāji.
Tags:
 
 
27 May 2016 @ 11:19 am
kā cūka vēstures mēslainē  
apvienojot patīkamo ar lietderīgo, darbiņā arvien varāk lasu dažādus memuārus - ir gan labs avots atsaucēm, gan palīdz saprast caitgaistu, vai, kā franči teiktu, mentalitātes. interesantā kārtā tas met gaismu (vai tieši ēnu) uz šādiem tādiem zinātniskiem pētījumiem/grāmatām. spilgtākais piemērs varētu būt pielūgsmes pilnā dzintras andrušaites grāmata par niklāvu strunki (2002) - rūpīgi izlaižot un appuķojot visas deboša, maucības un kriminālās epizodes, kādas par strunki savās atmiņās . apraksta uga skulme. ne tā, ka šis avots būti bijis autorei obligāti jāzina, bet viskas tāds arī viskur citur gan jau parādās. manuprāt, pētniekiem ir jārada pilnīgāks tēls par saviem subjektiem, nevis jāpucē elki, jākropļo vēsture un caur to visu jāsamaitā nākamas paaudzes, kurām būs jācieš šizofrēnija no ideāltipa un realitātes atšķirības! pie tam, vai tad nav garšīga epizode, kur mākslinieks ballītē jāteniski iesēžas klēpī izglītības ministram, satvēris aiz ūsām groza tam galvu un saka: "šito runci vajadzētu izkastrēt!" (citēts aptuveni)!?
vakar tiku pie "laiks, kas negaist" - ulmaņa propagandas ministra iepriekš nepublicētajām atmiņām. politika-sūds, bet arī tur visādas lietas, ko skolā nemāca. piemēram, 33. gada beigās jau divi citi varas kārotāji organizēja coup p'etat no citām politiskajām pozīcijām.
 
 
27 May 2016 @ 08:22 am
narrenschiff  
Tomēr pieļāvu kļūdu, skatoties Neidera feisbuka sleju, izlasīju kādu Kārļa Vērpes komentāru, ko apziņas telpas svaigā gaisa labad nekad nedaru. Visādu muļķību starpā viņš raksta: "Man tomēr demokrātijai atbilstošāka liekas vismaz demokrātisks paskats, kas pie nedemokrātiskas rīcības atklāšanas ļauj sašust, kaunināt un radīt apstākļus kādām sekām. Bet ja atklāti pasaki, ka bīdi politiku un tev nekrata citu interešu pārstāvniecība postenī, kas to prasa, ja sāc normalizēt pilnīgi pretdemokrātisku diskursu, gan rodas riktīga problēma. Un šajā ziņā Kučinska līdzsvarotais pragmatisms vai Zandera iejūtība liekas nevietā." Te redzam tipisko SJW žargonu, "kaunināt" (pazor! pazor!), "pretdemokrātiska diskursa normalizēšana", turklāt Zandera pārāk iecietīgo puņķošanos un mīnāšanos vēl uzlūkot ar aizdomām. Lai gan Neidera slejā bieži vien salasās visādi lielāka vai mazāka mēroga SJW, Vērpe ir viens no tipiskākajiem, kaut gan vistipiskākais SJW Latvijas mēroga ir Melbiksis, kategorijai viņš atbilst pat vizuāli. Vērpe šajā pulkā ir viens no kaitinošākajiem, viņš parasti raksta garus, indīgus un histēriskus komentārus, kādēļ esmu nedaudz pārsteigts, jo viņa izglītība taču ir filozofs, kaut gan, diemžēl, diemžēl, modernajā pasaulē tas arī vairs neko nenozīmē, jo pat ar filozofisku izglītību Vērpe gandrīz katrā savā komentārā iemieso kārtējo mūžīgi aizvainoto, pārjūtīgo dvēseli. Vispār, kopš esmu atgriezies internetā, jau sāku nožēlot. Varbūt noteiktus aukstā tītara blokus atstāt permanenti.


Smieklīga ir arī šī brašā pulciņa (nosacīti neliels loks, kas feisbukā šēro savā starpā šēro vienu un to pašu, un komentē viens pie otra ierakstiem) lielā interese par baznīcas lietām (katru nedēļu vidēji 2-3 posti), ņemot vērā, ka vairums no viņiem nekad nespers savu kāju baznīcā, pat ja baznīca "liberalizēsies" saskaņā ar viņu uzskatiem. Lai nu būtu visas ar baznīcu saistītās diskusijas, taču tas izskatās pēc ikreizējas iešanas cauri savai listei, atzīmējot "check", vai kāda lieta atbilst vai neatbilst, kaut gan jautājums pēc būtības ir ļoti vienkāršs: "vai nu/vai arī", jā, jā, nē, nē, nevis "vairāk", "mazāk", kas, starp citu, ir masu demokrātijas domāšanas blakne. Linda Curiha šajā ziņā ir simptomātisks un tipisks piemērs: viņa neskaitāmas reizes postulē, ka ir "ateiste", taču ar baznīcu saistītie posti ir regulāri, turklāt neiztrūkst arī tie posti, kuros tiek uzteikti "pozitīvie" jeb ideoloģiski atbalstāmo baznīcu piemēri. Teiksim, ja kaut kur kāds mācītājs pasaka kaut ko liberālāku/progresīvāku (t.i., vieglāk pārtulkojamāku un ideoloģiski sagremojamāku), tad Curiha laiko un šēro. Un komentāros atkal apliecina: jūs tikai nesadomājieties, esmu ateiste un ceru, ka reiz reliģijas izmirs. Fascinējoši! Arī Neiders dalās ar ateistu muļķībām, bet, redz, pozitīvās, ideoloģiski atbilstošās baznīcas lietas (kā nesen ar Simanoviču, Paiču utt., vai senāk ar pret Putinu noskaņotajiem garīdzniekiem) uzteic. Man liekas, ar šādu aprādīšanu pietiek, lai minētos cilvēkus neuztvertu nopietni.

Kas no tā izriet? Varu iedomāties situāciju, kurā pie pietiekamas "progresivitātes" un "liberāliskuma" daļa šo SJW būtu pat gatavi atzīt, ka kādreiz aizietu uz baznīcu, savukārt tagad viņi neiet, jo, redz, atpakaļrāpulība, "melnsvārči" (padomju mācību grāmatu trops, līdzīgs "suņiem-bruņiniekiem")un stagnācija. Un tad iedomājieties komisko situāciju, kurā kāds savu iešanu baznīcā balstītu uz cilvēktiesībām un to, vai šajā baznīcā sprediķo sievietes un laulā gejus. Normāli jebkuram būtu skaidrs, ka šie cilvēki nesaprot paši sevi un vispār nezin, kas ir baznīca, par ko tas viss ir, taču šādu situāciju mūsdienās es pilnībā nevaru izslēgt. Te akmens šoreiz ir progresīvo un liberālo baznīcu (neskatoties uz šo apzīmējumu smieklīgumu un neadekvātumu) lauciņā. Viņām būtu jāsaka, ka SJW visu ir pārpratuši. Bet viņi to nedara, pasaules godības kārdinājums much. Baznīcām šiem sociāli norūpētajiem labdariem būtu jāsaka: "neskatieties uz mani, skatieties uz Kristu", taču, diemžēl, pat tas neko neatrisinātu, jo SJW uz Kristu visticamāk skatītos kā uz protomarksistu un pārjūtīgu dvēseli, nevis kā uz dzīvā Dieva dēlu, kas laiku beigās godībā nāks tiesāt dzīvos un mirušos. Tāpēc normālām baznīcām SJW būtu vienkārši jātrollē (jānerro), jo ir skaidrs, ka šie cilvēki baznīcā (svēto sadraudzē) nemeklē pestīšanu un atgriešanos no grēkiem.P.S. Pagaidām vēl tā mierīgi, chill, bet ja vērpesveidīgie tomēr nodibinās kliķes solīto partiju, es domāju, ka man būs jāmobilizē visi savi spēki un laiki, lai bilstu kādu vārdu. Viņi vienkārši pārstāv sliktu domāšanu. Cik saprotu, tā būtu kaut kāda kreisās ievirzes partija, līdz ar to, vismaz LV kontekstā, varētu uzsākt normālu polemisko krustakaru, jo pirms mēneša es tiešām beidzot sapratu un pilnībā sarāvu saites ar kreisajiem, kuriem viss lasāms apvērstā loģikā, viņu progress patiesībā ir regresss utml. Jo, ja kreisie Eiropā ar PSRS spiegu un naudas gādību būtu pilnībā uzvarējuši, tad okupētajai Austrumeiropai viss būtu zaudēts. Bet par manu "demokrātiskumu" lai nebūtu ilūziju, no vienas puses es vienkārši gribētu cīnīties, lai agora paliek atvērta, arī "nedemokrātiskam diskursam" (contra Vērpe), taču no otras puses es vispār labprāt agoras vidū noliktu kādu sludinātāju, kas teiktu, ka agora jāklapē ciet, tirgotāji jāizdzen no tempļa, jo, aizslaukot agoru atklāsies, ka tā ir uzbūvēta tempļa vietā. Tuvākais, kas manī vēl palicis no 'demokrātijas', ir fanošana par senislandiešu tingu. Taču, būsim aklāti, no mūsdienu skatpunkta islandiešu tings arī būtu kaut kas nedemokrātisks.
 
 
27 May 2016 @ 08:49 am
radošums eksāmenā  
"you may communicute with other people in real life" - COMMUNICUTE is such a cute word ^ ^

"I try to enjoy you too" - aww
 
 
27 May 2016 @ 05:55 am
Darba IT prieki  
Lol, visā ofisā pirms pusstundas nobruka sistēma, sēžam pie kompīšiem un gaidām uz IT džekiem. Tiem, kas ar mašīnām, droši vien būs jāmaksā congestion charge, jo neizskatās, ka tiksim laukā no šejienes pirms septiņiem...
 
 
27 May 2016 @ 05:00 am
 
Jauki.
Frid'night
 
 
27 May 2016 @ 01:05 am
No The Scottish Sun Online :)  
A woman was caught smuggling £2,000 worth of meth wrapped in burritos across the US-Mexico border :)
 
 
mood: darpss
 
 
27 May 2016 @ 01:39 am
Skumju vairotāja piezīmes.  
Šodien gremdējos atmiņās un padomāju, ka ir ļoti skumji, kad kāds uzskata, ka šī vai šī sacerētājiem nav tiesību uz savu viedokli.
 
 
26 May 2016 @ 11:59 pm
bilde maciņam  
 
 
26 May 2016 @ 10:41 pm
 
ja nu kādam ir zināmas kādas publikācijas, raksti presē vai jebkāda nosacīti zinātniska infomācija par voldemāru irbi (knāviņas grāmata ir, paša irbes rakstītā biogrāfija un gandrīz visas brošūras arī), būšu priecīga, ja atstāsiet savas domas tur, apakšā
 
 
26 May 2016 @ 07:32 pm
 
sērijā "ar ko es jūs nogarlaikošu līdz nāvei"
šodien mani beidzot piemeklēja TAS
vingrošanā neviens cits bez manis un pasniedzējas neatnāca
no vienas puses – vip ekskļuziff, no otras – pizģec, skuzējiet mans francisks
dabūju tremoru tādās vietās, kuras pieklājīgā sabiedrībā skaļi vārdā nesauc
vēl mūsu pasniedzējai ļ. patīk tiranizēt tricepsus, viņa ir reālā krusta karā pret peļu vēderiņiem, tad nu arī tie dabūja trūkties kā vēl nekad
ļ. daudz kas dabūja trūkties, aiz kam pasniedzēja pēc nodarbības apmierināti murrāja
savukārt es esmu slābans un ļ. negribu šovakar vairs strādāt, to es varu arī rīt, gribu tikai bez liekām kustībām vombatēt dārzā (jo tur vairs nav riebīgs laiks, tikai vēss) un sūkt vīnu, ja kāds tuvumā (rajons, looking at you) vai tālumā vēlas pievienoties, mīļi gaidīti
Tags:
 
 
26 May 2016 @ 04:55 pm
 
Es negribu dariit neko ko es negribu
 
 
26 May 2016 @ 04:52 pm
 

 
 
music: Local Forecast™ (Vaporwave Mix)
 
 
26 May 2016 @ 04:46 pm
Bet tur nekā nevar darīt, Kaķis sacīja, mēs visi šeit esam traki. Es esmu traks, un tu esi traka.  
Šodiena lēnām, bet svinīgi rit trakuma zīmē. Cibā tiek apspriesta pamatiedzīvotāju ķēniņiene, ar senu cīņubiedru apspriedām mums labi zināmu grāmatvedības uzņēmumu, kura otrā persona tomēr neizturēja trešo VID auditu pēc kārtas un iespēlēja uz kādu laiku nodaļā bez durvju rokturiem. Cits cīņubiedrs pasūrojās, ka viņš vairs negrib sadarboties ar visnotaļ sakarīgu amatnieku, kurš šim lauku īpašumā tiešām kvalitatīvi veicis dažādus darbus, jo tas esot izsaucis uz privātu sarunu, kuras laikā diezgan nervozi pastāstījis par pret viņu un civilizāciju kopumā vērsto sarežģīto sazvērestību, viss klasiski - hipnoze caur televizoriem un radio un "Viņi", kuri caur "saviem kanāliem" ir devuši ziņu, ka viens no viņu pakalpiņiem esot arī tas pats cīņubiedrs. Cīņubiedram tagad, edz, esot no viņa bail.

Poll #20731 Vieni vienīgi trakumi
Open to: All, results viewable to: All

Tev ir bail no trakajiem?

View Answers


21 (36.8%)


18 (31.6%)

Hahahā!
18 (31.6%)

 
 
26 May 2016 @ 04:46 pm
 
 
 
26 May 2016 @ 04:05 pm
 
Tu pārstāvi Romu, es pārstāvu visus tos psihopātus, iedvesmotos, entuaziastus, kuri Romu nodedzināja, statujas sadauzīja, Bābeles torņus sagāza. Krīti, Bābele, lielā padauza. Lai tava mītnes vieta top par tuksnesi. Lai tautas saceļas pret tevi. Gars ir uguns.
 
 
26 May 2016 @ 03:25 pm
 
Kā pdf dokumentā (lietojot foxit reader) var rediģēt tekstu?
 
 
26 May 2016 @ 03:09 pm
estētiskais  
Lietotāja "nefolk" (u.c.) dēļ, uz brīdi paklausījos vičhauzu, bet nepatika, aizturētie bīti, dziļums un tumšums tā vienalga, bet tā griezīgā skaņa (kas laikam no "hauza") ir neizturama. Taču ieskatījos vikipēdijā (pirms kāda laika, jo tagad nevaru to izdarīt un citēt tāpēc, ka man līdz kādam datumam aukstais tītars to vietni vēl bloķē), un tur pie vičhaza offspawn'iem (izdzimumiem?) bija minēts "vaporwave", kas konceptuāli man patīk daudz labāk. Sk. piemērus: https://www.youtube.com/watch?v=YcsYSJwewWk
https://www.youtube.com/watch?v=AmfAl-Ik5no
Šēit tipiskā vaporveiva skaņa: https://www.youtube.com/watch?v=FnNLodiKKyc
Vēsture - https://www.youtube.com/watch?v=PdpP0mXOlWM
Patika bija neizbēgama, jo esmu absolūts youtube konta/lietotāja "Crazy Dave Tape" fans. Tomēr, būsim atklāti, arī šis žanrs ir novecojis, jo ir postmoderns, bet postmodernisms ir aizgājis, viss, beidzies, kaput, es klausos vapōrveivu kā nostalģiskas atmiņas no aizgājušas ēras un savas "jaunības".
 
 
26 May 2016 @ 02:18 pm
 
labdien! tā kā nefolka cibu es nekad mūžā vairs nekomentēšu, mans komentārs būs šeit:
jā, ļoti iespējams, ka krāpšanu visbiežāk attaisno tie, kas paši krāpuši, jo
*empatizēt taču var tikai pats ar sevi
*nav vajadzības ieslīgt kaut kādā victim mentality
*detachment works wonders

mani pašu gan neviens nekad nav krāpis (bet protams, kāpēc lai kāds izvēlētos kādu citu manā vietā), bet divi gan atrada draudzeni, vēl nakšņojot manā gultā. arī saprotams, jo pirmajā reizē man bija 17, bet otrajā 19, un es vēl nebiju ne tuvu tik cunning un caururbjoša kā tagad. saprotiet, mans negodīguma detektors vēl nebija uztrenēts, un vispār es baidījos no cilvēkiem. bet tagad... tagad gan tas piegulētājs lidotu pa logu ar visiem paltrakiem un vēl 3 mēnešus lamātu feministes.

P.S. patiesībā reizēm gardi smejos, uzzinot par šo ļaunekļu mīlas neveixmēm. galu galā, tieši pateicoties šiem diviem "atgadījumiem", man šķita, ka tā rīkoties ir absolūti pieņemami, nē, pat slavējami.
 
 
mood: great fun
 
 
26 May 2016 @ 11:48 am
 
why spread shit
 
 
26 May 2016 @ 10:22 am
 
vakardien atklāju, ka laulīb'sgredzens ļoti jauki zaigo peldoties!
 
 
26 May 2016 @ 10:07 am
 
nothing, my sparrow blue.
 
 
26 May 2016 @ 06:58 am
Ieradums  
Šorīt ejot pēc darba no Liverpūles uz Šordiču sapratu, ka esmu pārāk pieradusi pie Londonas - neuztveru vairs kā kko vērojamu, tikai kā pārvietošanās flīzītes un pakāpienus.
Steidzami kkas jāmaina

Netālu no mājas, kādus 100m no vietas, kur šo fotografēju, ir Vankūveras iela, katrreiz garām pēc darba ejot, tur iedomājos par Kanādu. Pa ceļam uz Tesco toties ir Hjūstonas iela - kad eju pirkt sieru, tad, savukārt, domāju tāpēc par kosmosa kuģiem un pirātiem.
 
 
26 May 2016 @ 02:13 am
 
ā, vēl viens errors matricā: jau kuro dienu visai bieži pārraxtoties sadrukāju vairākus burtus dubulti vai trīskārši, apmēram kā "hsssss".
nu jau es vairs nezinu, kur beidzas čūska un kur sākas cilvēx. ļoti iespējams, ka nekur.
Tags: , , , ,
 
 
mood: there is no error
music: Vilkduja
 
 
26 May 2016 @ 01:15 am
 
jūtu prieku, atceroties cilvēku balsis un ko viņi stāstījuši
 
 
25 May 2016 @ 11:30 pm
 
lūdzu, komentējiet šo žurnālu! tik lielas vēlmes saņemt kaut kādu fīdbeku (pat ja tā ir gedroica fočene beigtu kareivju svētkos) man nav bijis gadiem. godavārds! drīxt arī klačoties par citiem cibiņiem, pazīmēties ar savu muzonu un vienkārši novēlēt sliktu dienu.
(šis gan neattiecas uz sikboju, jo, kā mēs zinām, sikbojs cīnās PRET (wut) reptīļiem)
 
 
mood: summertime sadness in the city