26 July 2016 @ 04:50 pm
 
Pēdējā laikā tik daudz "oh for fuck's sake", ka pat kompītis tā nosaucās.

Un vispār, oh for fuck's sake.
 
 
26 July 2016 @ 03:59 pm
Let Us Duel  
reizēm pietrūxt veco laiku, kad savus mazos ķīviņus risinājām ar duelēšanās metodi. piemēram, to RT brāļa beibi, kura mani paslepus saukā par "psiho", es uzvarētu viens un divi pilnīgi visās iespējamās disciplīnās. ja duelēšanās mūsdienās nebūtu aizliegta, mums būtu tik maz problēmu! ja neesi drošs, ka uzvarēsi, vienkārši izvairies nokļūt situācijā, kur saņem izaicinājumu uz dueli. ja tomēr piedalies duelī un zaudē, visi var atviegloti uzelpot, jo konflikts visbeidzot ir noslēdzies.
nu... tad varbūt varētu saņemties uz to iniciatīvu manabalss.lv?
 
 
mood: vilkme
music: stounerdrounersladž
 
 
26 July 2016 @ 03:57 pm
 
ģībiens. ģībiens. ģībiens. ciest nevaru birojus bez kondiškām.
 
 
26 July 2016 @ 02:31 pm
 
vakar ievēroju, ka, braucot ar velo, kustības kļuvušas daudz precīzākas nekā iepriekš. arī lēcienus izdarīt daudz vieglāk, nez, tāpēc, ka mugura uzkačājusies, roku nelietojot, vai tāpēc, ka labā roka nesusi divtik lielu slodzi. īsumā: lauziet kaulus, ja gribat nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. acīmredzot, palīdz.
 
 
mood: rīta rosme
 
 
26 July 2016 @ 02:31 pm
dafbaholiķa paradokss  
vai/kas jādara, ja nekas nav jādara?
 
 
26 July 2016 @ 01:20 pm
kājminamā motōrgalva  
Tags: ,
 
 
mood: }^{
music: ali farka toure
 
 
26 July 2016 @ 12:28 pm
Sevis vērotāja piezīmes.  
Kamēr mierīgi pīpēju, tuvējais vairotieskārais ozols iesvieda pa galvu ar zīli. Nekas zinātnisks prātā neienāca. Ne tuvu. Par starpvalstu(bioloģiskā nozīmē) seksuālo vardarbību padomāju gan.
 
 
26 July 2016 @ 12:06 pm
 
vakar iegriezu pirkstā tā, ka jutu zem asmeņa savu gaļu.

toties peldējos negaisa laikā. bija lieliski un auksti.
 
 
26 July 2016 @ 10:45 am
part2  
Samāra - pa vājprātīgi sūdīgu šoseju aizkārpamies 400arkautko km līdz Samārai. Pa ceļam saulespuķu plantācijas un naftas sūkņi. Šeit dzīvo Wlvs, tāda arī sajūta - viss attiecībā uz koncertu ir ļoti relaksēti un pat komfortabli, viss jau noorganizēts. Pilsēta gan drausmīga. Koncerts foršā vietā, ļoti kruti skan, bet liekas auksts un bez emocijām. Pat Wlvs, kas šeit skaitās stāri, nevienam jumtu nenorauj, atšķirībā no citām vietām. Satiekam džeku, kurš ir mūsu kasešu leibla boss. Tagad Ghost ir izdots arī ļoti skaistās kasetēs. Nekur nav pastkastes. No rīta nopeldamies Volgā un braucam uz Saratovu caur Toljati un Žiguļiem.

Kamaz, kādēļ tu nebrauc? Visi sen aizbraukuši, bet tu te stāvi ar savām šķembām kravas kastē.

Saratova - Wlvs rāda kā labāk tikt līdz Saratovai, diezgan kuul ceļš esot - pirmie 100km ir ļoti labi, pēc tam atkal sākas izvarošana. Nepārtraukti ceļa remonti un bezgalīgas bedres, pat vietās, kur izskatās, ka ceļš ir gluds - īstenībā nav. Bākas augšpusē busam ir caurums, pēc trakākām bedrēm salonā ož pēc dīzeļa. Kavējamies, klubs ir kkāda elledirsa, viss jāsastiepj un jāsaslēdz zibens ātrumā pa miljons trepēm, ir mežonīgi karsts. Uz skatuves kāpj pirmā grupa - vietējie, tikai bungas un bass, drusku paspēlē - noskrien vietas īpašniece un saka, ka esot pa skaļu, šitā nevarēšot. tie džeki no pieejamā tehnikas klāsta izmanto 1 basa pastūzi, 1 kabinetu un bungas, tā ir apmēram 4. daļa no tā, ko lietosim mēs. nu pohuj. tajā pagrabā ir tik karsts, ka koncerts pārvēršas peļķē. esmu slapjš līdz apenēm. Konča laikā kkāds džeks kko agonē un starp dziesmām bļauj "eto prosto pizģets bļaģ!" patīkami, protams. Vietas saimniece pēc koncerta nāk un valšķīgi bārsta komplimentus, neesot jau nemaz arī bijis tik skaļi, šitā mūzika viņai likusies skaista, vnk nesen esot bijuši kkādi francūži, kas viņai galīgi neesot patikuši, tie gan esot bijuši briesmīgi skaļi. baigais besis. Iepazīstos ar džeku no scēnas, kurš nezin Converge. izrādās, aparātus varam sanest rīt - pasakaina sajūta. Nopeldamies vēlreiz Volgā. Joprojām nav pastkastes.

Volžskie/Volgograda - koncerts vietā, kas saucas Volžskie, kas ir pie Volgogradas, ko agrāk sauca Staļingrada (2. pasaules karš ir mana vājība). Monstrozs memoriāls. Visa padomju savienība iebāzta piemineklī, labs piemineklis, cilvēks uzreiz paliek paklausīgāks. Ne shagu nazad! Ārkārtīgi skaisti. Paliek šķērma dūša skatoties uz to visu. Sāk kaitināt arī Wlvs, jeb Makss precīzāk. Ļoti gruzos par Inesi, nekā nevaru palīdzēt. Koncerts lielas ēkas 2ajā stāvā - viss jānes uz augšu. Ēka tiek pamatīgi apkurināta (21. jūlijā) - sveikas vēlreiz slapjās apenes! viss besī un kaitina. Apenes paliek vēl slapjākas kā aizvakar. Jancis tad ir vispār izgriežams. Ļoti nervozi nospēlējam. Kirils saka, ka skaņas ziņā sūdīgākais koncerts līdz šim. Atšķirībā no visiem iepriekšējiem gadījumiem, šoreiz mūsu 7 cilv delegācija nakšņo normālā 2istabu, nevis šaurā 1istabas dzīvoklī - ļoti šiki. Daļa delegācijas nolemj ieskatīties glāzītē un dodas gulēt kad ārā jau gaišs - karoč nākamo koncertu kavēsim. Nomierinos attiecībā uz Maksu.
Vēl novērojums - krieviem mājās itin visiem ir tēja un ar tās dzeršanu saistīta aparatūra, taču nevienam nav kafija. Nekas neparasts, vnk interesanti dzīvē redzēt, ka katrā vietā savs kods.

Rostova pie Donas - izkustamies pirms 11iem, kas nozīmē, ka jau kavējam, bet laikam pohuj. Dienas spilgtākais notikums laikam ir arbūzs, kuru nopirkām. Pa ceļu pa kuru braucam notiekot lielākais narkotrafiks Kazahstāna - Krievija. Pabraucam garām arī ceļa zīmei - Doņecka 30 km. kā arī pretī mums brauc gara militārā transporta kolonna. Aiz garlaicības sāku taisīt kkādas murgainas izlases spotifajā. Rostovā satieku džeku no Unlock Yourself Records, kurš palīdzēja izdot Annas plati. Kruta!
Koncerts dizāsterīgs. Basam kkas sāka čakarēties, liekas ka vads, nomainu vadu, čakarējas, nomainu basu, mazāk, bet čakarējās. Tā es tur nospēlēju atlikušo koncertu cenšoties nekustēties nemaz lai nečakarējas. Rīt jāskatās. Paliekam lielā dzīvoklī, kurš ir pilns ar kaut kādiem tīņiem. Nāk virsū lielais nogurums, tāds, kurā summējas kopā daudzi mazāki nogurumi. Baigie kusaki starp koncertiem, vidēji dienā nobraucam ap 500km, šeit tās ir 7-10h pa sliktām šosejām, sastrēgumiem un vājprātīgu satiksmi. Vēl 3 koncerti un 2 (vai 3) nakts pārbraucieni, labrīt putra kur tu biji.

Voroņeža - sāp pakaļa no sēdēšanas busā. besis baigais, visu laiku nāk miegs. esmu te bijis ar teātri, bet absolūti neko neatceros. Izrādās, vismaz, centrs ļoti skaists, nav čerņas. Vietējie palīdz visu uznest uz 3. stāvu. Wlvs nepalīdz, man besī. Nāk virsū slimums. Iehujāriju kkādu teraflūveidīgo sūdu. Svīstu. Koncerts sākumā likās viens no tiem retajiem, kurā vispār nav koncerta sajūtas. Ir koncerts un nav vienlaicīgi. Pēc pāris dziesmām aiziet norm. No teraflūveidīgā sūda pazūd nenormālais besis, rīt droši gan būs x 2

Brjaņska - pēdējā diena kopā ar Wlvs. drusku lauž kaulus, auksts, nav spēka, žopā karoč. kkāds fests kkādā mežā. "festivāls mežā", šajā valstī, var izpausties ļoti dažādi (kā jau jebkas cits). pēdējās dienas visur, kur aizbraucam, sāk līt, ļoti ceru, ka mežā nelīs. lai gan kāpēc lai nelītu? Pa ceļam iebraucam pie Kirila radiniekiem 120 km no Brjaņskas. Man briesmīgs sociālais anxietijs, bet radinieki ļoti jauki un gaiši, cienā mūs ar tēju, salātiem, cepumiem un gaļu.
Koncertam atvēlēts kaut kāds padomju kūrorts 3 km no Brjanskas, kur nekā vairs nav, tikai tukšas mūra ēkas. elektrība no ģeneratora. slimums arvien vairāk, bet nezinkāpēc jūtos ļoti priecīgs. spēka gan nav vispār. spēlē arī Jars. Wlvs pēdējo dziesmu nospēlējam visi kopā. Paliekam Brjaņskā pa nakti. Nakts pārbrauciens būs tikai viens - no Minskas uz Rīgu.

Minska - atvadamies no Wlvs. Pa ceļam aptur ments no netrafaretētas mašīnas. Vispār menti aptur bieži, bet tikai pārbauda doķus un laiž tālāk. šis prasa 2000 rubļus par to, ka aizmugurējie nav piesprādzējušies. Kirils kko sāk dirst pretī - iedodam 1000 rubļus un disku, ments aiziet dziļi pateiktdamies, gandrīz klanīdamies. Kaulus lauž stiprāk, nosēdēt nevar, pagulēt nevar. Visa diena temperatūraini abrazīva un murgaina. Robeža ok. Koncerts - milzu punkts tūrei - lielā zālē, ar nereāli krutu skaņu un backsteidžu un ēdienu. Dzeru atkal to koldreksu lai vispār varētu nospēlēt. Atnācis arī Dima. Koncertu veltam Kirilam, kurš visādā ziņā izglāba šo tūri - laboja tehniku, stūrēja, hotspotoja internetu, navigēja, daudz darīja kā skatuves tech. utt. Esot atnākuši vairāk kā 200 cilv, pirmdienā, vasarā - pilna zāle - neticami. Pāris cilv nopērk arī Annas plates (vispār Ufā arī viens nopirka) - wow! Kaudze naudas utt. Orgi (3 brīnišķīgi džeki) aizved uz savu māju, kur mūs pabaro ar zupu un pankūkām un šņabi. Baigi skaisti! Braucam uz Rīgu. Viss cauri, ar labu nakti.
 
 
26 July 2016 @ 10:05 am
Ticības lietas.  
Izlasīju ziņu par Latvijas iedzīvotāju ticēšanu horoskopiem, horoskopi tāds atsevišķš stāsts, bet ieinteresēja, kā cibā ir ar ticēšanu astroloģijai. Tātad.

Poll #20786 Astroloģija
Open to: All, results viewable to: All

Tici astroloģijai?

View Answers

Jā, protams.
3 (5.4%)

Nē, protams.
16 (28.6%)

Jaunavas(Vēži) astroloģijai netic!
7 (12.5%)

Esmu diezgan pārliecināts, ka sava fiška tur ir.
9 (16.1%)

Esmu diezgan pārliecināts, ka tā ir muļķīga, bet nekaitīga niekošanās
13 (23.2%)

Nav laika, ticu citām, daudz dīvainākām lietām - īpašajai latviešu mentalitātei, tam, ka cilvēki aizlaikos medīja mamutus vai tam, ka dzimums ir sociāla konstrukcija.
1 (1.8%)

Paskaties, kā ragveida es esmu Gatavojieties kaut ko patiešām karsti
5 (8.9%)

Eh, kā tūdaļ iekomentēšu!
2 (3.6%)

 
 
26 July 2016 @ 09:45 am
[a la melnā humora topiņš]  
pieņemu komplimentus tikai virs 150 eur
 
 
26 July 2016 @ 01:46 am
 
sapņa poētika
 
 
 
25 July 2016 @ 07:36 pm
 
Vecākā rakstā par Sorosu kārtējo reizi pamanīju antitēzi:
"The OSF website explains: “We believe that migration and asylum policy should be grounded in economic and demographic realities, not driven by temporary political considerations or popular misconceptions."

Proti, politisks lēmums, autonoma rīcība, (sovereign is he who decides (!) on the exception) VS ekonomiskais determinisms, tā pati antitēze, kas Ādama Kērtisa filmās.
 
 
25 July 2016 @ 08:22 pm
Sekundārie elementi  
 
 
25 July 2016 @ 06:59 pm
Putins un demokrāti  
"The new joke in town is that Russia leaked the disastrous DNC e-mails, which should never have been written (stupid), because Putin likes me"
 
 
25 July 2016 @ 06:05 pm
 
lielisks mēms:

"if you line up all your ex lovers in a row, you can see the flowchart of your mental illness"

piemēram, esmu pamazām nonākusi līdz sava vecuma boifrendam, kurš izpilda šo lomu vairāk nekā pāris nedēļas. milzīgs sasniegums! vispirms šķita, ka nespēju tolerēt tuvredzīgu attieksmi, aprobežotību un vieglprātību, bet pēc tam atklājās, ka jo vecāks boifrends, jo šausmīgāki dziļūdens briesmoņi tur var būt paslēpti. tad nācās eskeipot, sajukt prātā un beigās nonākt pie tā, ka, seriously, ja kaut nedaudz sevi cieni, neizvēlies čali, kuram pašcieņas vienkārši nav. var gadīties, ka nāksies viņu piebeigt žēlsirdības vārdā, bet tā reāli sāpīgi, jo būs jau izsmēlis pilnīgi visu Kosmosa pacietību ar savu Nāves gaidīšanu un lupīšanu griestos. mazais, tiec taču tam pāri!
 
 
mood: negaiss vai velotrips?
 
 
25 July 2016 @ 06:11 pm
 
reizi miļōns gados nobraucām uz tallinu (ja precīzi, es reizi desmit, kicīšs reizi divdesmit piecos)
tur ir tik brīnišķīgs hipsteru kvartāls telliskivi, atliek tikai skaudībā noelsties – tāds vefa un andrejsalas hibrīds, tikai funkcionējošs un ar prastu ģentrifikāciju neuzmests (taču dārgs, bet, kā jau usne savulaik teica, hipsteriem ir gaume UN nauda)
un ļoti, ļoti apmeklēts, f-hoonē galdiņu dabūt pēc diviem brīvdienā jau ir nereāli, un jebkurā no terasēm un āra kafenēm (un to tur netrūkst) pēcpusdienā vēl varbūt ir kādas brīvas vietas, bet vakarā jau adatai nav kur nokrist
tā kā negribējās uzprasīties paziņām uz naktsmājām (bet draugi visi ir tartu), nobukojām apmēram pilsētā pēdējo jēdzīgo airbnb, kurš izrādījās kolosāls atradums
kicīšs gan teica, ka saimnieks izskatās pēc serial killera, un izrādījās, ka dzīvo viņš arī tāpat – studio jaunajā projektā, pilnīgi sterils, virtuve pilnībā balta, ieskaitot arī indukcijas virsmu un ūdenskrānu, mēbeles precīzi divas, gulta (viltīgā nišā ieslēpta) un dīvāns, neviena krēsla vai galda, skapī trīs krekli (un tā ir viņa pamatdzīvesvieta), pie sienas viena liela pelēka glezna, nu tāds androīda štābiņš, kur apsēsties un gaidīt, kad varēs no rīta atkal iet ārā un izlikties par cilvēku
bet ērts un patīkams, un desmit minūšu gājienā uz vienu pusi ir telliskivi un uz otru tikpat – toompea (mēs gan vecpilsētā vispār ne soli nespērām, hipsteru rajons paņēma visu laiku un uzmanību)
starp citu, hipsteru rajonā bija patīkami, ka latviešu produkti un dizains ir cieņā – veloveikalā prominentā vietā ērenpreisi, craft beers krogā ir valmiermuiža (kuru cilvēki arī dzer), un apkārt staigā cilvēki one wolf krekliņos
apmeklējuma iemesls, jūs uzminējāt, bija festivāls
tāds maziņš, bet negants – ar zviedru joy division vai tomēr drīzāk new order viagra boys, maniem mīļajiem les attitudes spectrales no rīgas, japānieti kirilolu ar pilnīgi pārpasaulīgu rīkli, un st. cheatersburg, kurus jūs redzēsiet labādabā, bet, ja jūs jautājat man, nav vērts, tāds pops, kurš vismaz izskatās smieklīgi, tāda kapela "linards un andrejsalas zēni"
viss, atskaitot pēdējos, bija katrs savā veidā no-bullshit, gluži kā festivāla organizators – tumšādains brits, kurš jau gadus desmit vismaz dzīvo tallinā un rīko pasākumus tikai un vienīgi ar muzonu, kas viņu interesē, jūs varbūt viņu atceraties no tās reizes, kad magik markers bija rīgā
mājupceļā izmantojām arī tallinas plašās šopinga iespējas, piestājot pie veikala, kurš rīgā aizvērās, bet tallinā joprojām ir dzīvs un spārdīgs, un tur var dabūt smaržas ar sirsnīgo nosaukumu death and decay – ja jūs jūtat, ka kaut kur kāds smaržo pēc satrūdējušām maijpuķītēm, tā esmu es (kad atcerēšos nāvi un iznīcību ne tikai nolikt plauktiņā, bet arī uzpilināt uz sevis, jo vispār biju pārstājusi lietot smaržas, viņas visas nelāgi ož)
 
 
25 July 2016 @ 02:06 pm
brahmas naktstaurs  


brahmaea wallichii, spārnu pletums līdz 16cm
Tags: ,
 
 
mood: сонлевый
music: faiyaz & niaz ahmed khan - rāga bageshri
 
 
25 July 2016 @ 01:29 pm
budžeta ietvaros  
īsi par apbedīšanas biznesa pārstāvja ārkārtas pienākumiem.

портфолио
 
 
mood: neizgulējiespuspamodies
music: faiyaz & niaz ahmed khan - rāga todi
 
 
25 July 2016 @ 01:33 pm
 
ienāk ķoķenķa, vsja v šaneļe, uzdod jautājumu, nokož desu.

what the fuck is wrong with you.
Tags:
 
 
25 July 2016 @ 01:25 pm
 
man ir tāds laikam citrusu dzimtas augs, kuram ir gari kātiņi ar mazām lapiņām un mazi mazi balti ziediņi (kad nozied, atstāj mazu sarkanu bumbulīti). pagājušo gadu es riktīgi lepojos, jo pa sezonu tas uzziedēja ar veseliem trijiem ziediem.
taču šogad augs ir burtiski uzsprādzis
jeb
šobrīd zied vai tūlīt tūlīt ziedēs 115 ziedi! (jā, es skaitīju)

visa māja maigi, bet apdullinoši smaržo
 
 
25 July 2016 @ 11:28 am
 
"While losing the Baltic states would undoubtedly be a blow to NATO, their location makes them of far greater importance to Russia than America. It simply makes no sense to tie America's security to countries of such modest importance that are situated in such unpromising tactical circumstances. If the Obama Administration took the threat of nuclear war more seriously, it would find a way of loosening the commitments it has made."

http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/why-the-baltic-states-are-where-nuclear-war-most-likely-17044?page=2
 
 
 
25 July 2016 @ 12:04 pm
 
no augusta man būs pašai savs praktikants, kas turklāt būs uz kādu pusgadu. zēns no Igaunijas, kurš tekoši runā, raksta un lasa latviski, un, protams, viens no maniem pirmajiem jautājumiem viņam bija par to, kāpēc tas tā ir gadījies, un viņa atbilde bija tāds nonšalants paskaidrojums, ka viņš padzīvoja kādu pusgadu Latvijā. diezgan šeidī, jo viņš pat raksta ar pareiziem komatiem, tāpēc es domāju, ka tur apakšā ir vēl kāds paskaidrojums. bet nu man, protams, skauž, jo es tik vienkārši nevaru iemācīties valodu.

lai nu kā, esmu patīkami satraukta par to, ka tagad arī koordinēšu kāda zēna ikdienu, es viņu tā augstprātīgi saucu par zēnu, kaut arī viņam ir tikai kādi trīs gadi mazāk nekā man, bet nu varbūt vēl tik augstprātīgus izteikumus drīkst piedot. es jau priekpilni esmu sākusi jaunu projektu Asanā, kas ir par darba plāniem šim zēnam, jo to uztveru kā iespēju beidzot realizēt tās visas idejas, kas eksistē jau ilgāku laiku, kā vienota datubāze filmu nosaukumu tulkošanai, raksti vikipēdijā par LV kino vēsturi un tamlīdzīgas idejas.

bet tas būs augusta priekpilnais satraukums. šodien es priekpilni sapņoju par to, kā mēs piektdien brauksim uz RojaL, lai pēc tam brauktu uz Bērzciemu un brauktu jūrā ar laivu. esmu jau izveidojusi jūras pleilisti, kas jāklausās airu laivā, un pleilistes pamatakmens ir filmas "Pūt, vējiņi" fināla mūzika.

priekpilns satraukums, vienvārdsakot.
Tags: ,
 
 
music: imants kalniņš - pūt, vējiņi fināls
 
 
25 July 2016 @ 10:24 am
 
57,8
 
 
25 July 2016 @ 09:56 am
 
Izvēlēties savus varoņus: http://www.breitbart.com/tech/2016/07/24/facebook-calls-wikileaks-block-accident/
Atcerieties, kā un kāpēc zviedriem tik ļoti nepatīk Asānžs.
 
 
25 July 2016 @ 09:15 am
 
Morgen, "visi pārējie", kuriem nav nekādu problēmu, un, ja tādas parādās, tās atrisināt efektīvi, eleganti, bez piepūles, ar rimtu smaidu pirms un iekšķīgu bagātināšanos pēc.

Teh pirmdiena ir nākusi pār mums, cerams, ka rīta lūgsnas noskaitījāt.
 
 
25 July 2016 @ 09:11 am
 
vakar iedzēru mazliet vīna. negāja VLC pleijeris. kaut kādā loģikā izdomāju, ka jāuzliek Ubuntu. Pat apsvēru domu par Windows, bet mazmīksto mājaslapa uzdzina vieglu nelabumu, atteicos no šīs domas.

Netīšām nodzēsu visu cietni. Sliktā ziņa: izdzēsu godīgi pizģīto filmu/seriālu kolekciju tieši tad, kat Kickass Torrents noklājies un pairetbejs tam līdzi. Labā ziņa: uz cietņa tagad riktīgi daudz vietas un es ceru, ka viss ir mākonī.

Stāsta morāle: don't drink and install.
 
 
25 July 2016 @ 08:16 am
 
http://m.tvnet.lv/article/618138

Tramps tviterī: "Tim Kaine is, and always has been, owned by the banks. Bernie supporters are outraged, was their last choice. Bernie fought for nothing!"

Žižekam taisnība, daudz interesantāk būtu bijis Tramps pret Bērniju.
 
 
25 July 2016 @ 05:29 am
6 months probation time - check  
Izturēju pārbaudījuma laiku darbā. Pēc šīs nākamās brīvās nedēļas, kad tur pirmdienas vakarā ieradīšos, jau skaitīšos pa īsto :)

Man šķiet, šis ir pirmais darbs, kurš pēc pusgada vēl neriebjas. Un kur varu sevi iedomāties vēl pāris gadus. Francijā skolā arī gandrīz bija ok, bet pati pilsēta un tur dzīvot bija šausmīgi. Droši vien patīk šis, jo katrā otrajā nedēļā, kad brīvs, var atpūsties un pilnībā aizmirst, ka strādāju vispār kkur.
Victory
 
 
25 July 2016 @ 04:53 am
 
pilnīgs nokauts - saražoju ~80 litrus augļu vīna un vēl veicu labojumus pirms kritiskā dedlaina.
nevar atslābt ne mirkli - čūska ēd savu asti.
vēl atlicis pasūtījums pie radiem un kādi 3 miljoni nešķirotu foto. vēl atlicis paņemt brīvdienu un aizlaisties tālēs ar sidraba rumaku.
nedaudz jau var sajust, ka veselība atgriezusies (ja būtu publika, nāktos skaļi iesmieties)
 
 
mood: miglaina rītausma
 
 
24 July 2016 @ 11:18 pm
 
Vairs nezinu, ko darīt ar savu cibu.
Principā šī ciba ir zaudējusi savu jēgu, savu raison d'etre.
Nevarētu teikt, ka nespeciāli, bet savu cibu esmu pārvērtis par tirgus placi (blusturģis) un iebraucamo vietu :(
 
 
24 July 2016 @ 10:55 pm
 
Lasiet ar tulku, un parādiet man kaut vienu "ekstrēmu" nostādni - https://sd.se/var-politik/
 
 
24 July 2016 @ 09:09 pm
 
168 ir mans augums. Bērnudārzā un skolā regulāri bija jāstājas ierindā pēc garuma, un tie bija bēdīgi brīži - es vienmēr biju pēdējais.
 
 
24 July 2016 @ 08:45 pm
words don't mean shit  
but my dreams, they aren't as empty
as my conscience seems to be

man šķiet, ka šī dziesma, vēl bez tā, kas augstāk rakstīts, paceltu galvu konstatē to aukstumu, kas ir blakusefekts dzīvošanai šķirtās apziņās
 
 
24 July 2016 @ 06:41 pm
киноаптауя: ку!  
Poll #20782 кин-дза-дза!
Open to: All, results viewable to: None

vērtējums&attieksme

View Answers

ку!
2 (50.0%)

кю!
1 (25.0%)

nesaprotu krieviski
1 (25.0%)

 
 
mood: @work
music: isabelle courroy - kalduk 9/8, mode saba
 
 
24 July 2016 @ 02:45 pm
UK credit score  
Ja gribās uzzināt savu UK kredītreitingu, šis ir diezgan forši: www.clearscore.com
Citas kompānijas maijā vai nu prasīja naudu, vai sūtīt dokumentus adreses pierādīšanai, vai es arī viņiem neeksistēju sarakstos.
Šeit vajadzēja tikai piereģistrēties un uzreiz var visu redzēt, arī, kā uzlabot.

Tur var redzēt, kāda info ir par tevi visos tajos banku mezglojumos un sistēmās, var redzēt arī, kad kādas iestādes par tevi meklējušas info. Piemēram, man var redzēt, ka, pirms es sāku īrēt šeit pavasarī, tika veikts tenancy reference check, un ka viņi skatījās, kas kredītreitingu aģentūrām par mani zināms.

Karoč, lielais brālis Mūžīgā Acs nekad nesnauž
 
 
24 July 2016 @ 03:07 pm
 
Vai "narkomāns" tiešām ir tik smags, lādēts, tiesājošs un aizvainojošs apzīmējums?
 
 
24 July 2016 @ 11:55 am
daniel serva чайникс  
 
 
mood: brokaste
music: rajeswari padmanabhan - pranamamyaham
 
 
24 July 2016 @ 02:28 am
 
pacietība pieticība pateicība
 
 
24 July 2016 @ 01:53 am
balsojiet par mani, jo es pašidentificējos kā sieviete  
https://wikileaks.org/dnc-emails/
http://www.breitbart.com/tech/2016/06/14/wikileaks-plans-release-hillary-clintons-emails/

"Assange believes that Clinton is starting to feel the pressure from organizations like Wikileaks who have demanded her to be more transparent. “She has pushed for the prosecution of Wikileaks,” Assange noted about Clinton. “We do see her as a bit of problem for freedom of the press more generally.”
 
 
24 July 2016 @ 01:40 am
 
Man drīzāk lielais jautājums skan šādi: vai Tramps ir valstists (statist, big goverment, centralization)? Par Hilariju nav šaubu, bet Tramps?
Viņš, piemēram, saka "radical tax reduction & simplification", kas vienmēr izklausās pretēji valstismam.

https://www.donaldjtrump.com/positions/tax-reform - "zemākie kopš 2. pk."
 
 
 
24 July 2016 @ 12:10 am
 
Kur ir tavs dienišķais dzimto zemi un tautiešus izsmejošais tvīts, oikofob?
 
 
24 July 2016 @ 12:09 am
 
Nu, kas ir, oikofobi?
 
 
 
23 July 2016 @ 10:08 pm
gastro gnome  
vēl viens labums, gatavojot vegānisku bezē, ir, ka var nogaršojot apēst, cik uziet, un nedomāt, vai tik gadījumā neriskēju atkal piedzīvot salmonellõzi
 
 
23 July 2016 @ 09:51 pm
 
Filozofi, neesiet narkomāni.
 
 
23 July 2016 @ 08:38 pm
antireklāma  
Mīļie draugi, es vispār Trampam nekad nebūtu pievērsis uzmanību, ja vien kreisie nebūtu tik histēriski brēkuši un uztaisījuši viņu bezmaz par Hitlera inkarnāciju un citiem košiem epitetiem. Tas neizbēgami piesaista un liek PAŠAM sākt interesēties un klausīties, par ko ir runa.