05 March 2015 @ 08:13 pm
 
pēdējās dienās daudz rakstu rupjības uz tualešu sienām.

apsveru iespēju pāriet uz līniju burtnīcām. rūtiņu burtnīcas man pārāk bieži rādās perspektīvā.
 
 
05 March 2015 @ 08:06 pm
 


šovakar bija tas megalielais pilnmēness
un es vienmēr esmu kaut kā ne tā
lai fiksētu |phonefoto
Tags: ,
 
 
05 March 2015 @ 07:49 pm
ziņkāre  
kāds kaut ko nezina par seksa skandālu, kurā 1955. gadā iekļuva grigorijs aleksandrovs, viens no vadošajiem psrs filozofiem?
 
 
05 March 2015 @ 06:47 pm
 
Atteiktā firma zvana un piedāvā citu variantu. S atbrauc šad un tad uz nakti. Es izlēmu nemaksāt dārgos kursus, bet pašizglītoties. Kā vienmēr. Annai bija t otrdien, bet pēc tam viss ok. Sāk palēnām runāt, kā arī kost. Līnai nedienas ar draudzenēm. Maksis skolas matemātikas olimpiādē ieguva otro vietu, apsteidzot savas klases izcilnieci.
 
 
05 March 2015 @ 07:31 pm
 
i ne divi mēneši nepagāja, kā sālsmaizē aizmirstajiem lietussargiem sāka nākt pakaļ, trīs dienu laikā esmu izdalījusi trīs širmjus
palicis ir viens, kam tas varētu būt? redīs, tavējais izrādījās lāga paziņas, nevis tavējais, vot
ja kas, vēl ir kamala hūte un kaut kāds pelēks adījums
 
 
05 March 2015 @ 03:10 pm
 
cute

man labāk dažreiz paklusēt, jo īpaši, ja ir darīšana ar to muļķi. viņam vienīgajam ir taisnība un savādāk nemaz nevar būt, bla bla bla, bet pārējie cilvēki bezmaz zemes tārpi salīdzinot ar viņu :D tas ir kā kaķa ņaudiens miskastē, salīdzinot ar to, ko es īstenībā gribu viņam pateikt :D L. jau saka, viņam tur ir shiti galvā un nekas vairāk... nu jā, liekās esmu vienmēr bijusi lakij uz mājas biedriem :D dabūnu tādus, kādus pat ar uguni neatradīsi. oki, mēģināšu saglabāt vēsu prātu, tā kā agrāk, kad es sakodu zobus uz visiem muļķiem un smaidīju savu dežūrsmaidiņu un īstenībā man tad uz visu bija dziļšs po

Tags:
 
 
05 March 2015 @ 03:00 pm
 
CURRENT MOOD:
pugs r life
Tags: ,
 
 
music: Макс Корж - Небо поможет нам
 
 
05 March 2015 @ 03:31 pm
grafiki  
ja 7am sāk strādāt, tad 4pm var jau iet prom
 
 
05 March 2015 @ 02:41 pm
 
Beidzot iznākusi Haralda Matuļa (daudzu gadu darbs) tulkotā Daniila Harmsa prozas izlase.
Citāti no KDi recenzijas (nevaru noturēties)
"Es cienu tikai jaunas, veselīgas, miesās kuplas sievietes! Pret pārējiem cilvēces pārstāvjiem izturos ar aizdomām" (165. lpp.)
"Hviļiščevskis ēda dzērvenes, cenzdamies nevaikstīties. Viņš gaidīja, ka visi teiks: kāds rakstura spēks! Taču neviens nekā neteica." (60. lpp.)
 
 
05 March 2015 @ 02:31 pm
KDi  
"Agrāk pirms Vecenes vajadzēja sākt gatavoties jau dienu iepriekš, tagad pietiek ar stundu. Aizeju uz zāli izpīpēt pīpi, lai gaisā ir tā smarža, un ar Kasparu Dumburu izejam cauri savai ainai. Vēl man ir Vecenes apakšbikses, ar kurām spēlēju katru izrādi." Arturs Krūzkops
 
 
05 March 2015 @ 12:11 pm
instrukcija  
Daniel in the lion

Instrukcija Nr.4

Nepazaudē cerību, tā slikti orientējas,
Varbū aTstāj kādas koordinātas vai pielīmē
koŠļeni pie ceļazīmes ar ķieģeli, iečuksti savu telefona
Numuru šim izmisīgi drosmīgajam un aizdomu pilnajam
šunelim. Nopērc kaut ko, notērē
Kaut ko, liec pārmīties luksafora ugunīm
/Sergejs Timofejevs/
 
 
music: Jeffrey Levis
 
 
05 March 2015 @ 10:04 am
 
n-tos rītos pa autobusa logu grīna bulv. pieturā esmu ievērojusi vīrieti adītā micē ar lieliem ādas cimdiem un cigareti pirkstos - allaž viņš tur tāds sēž, pats ar sevi sarunājas un izpēlē dažādas kustības ar cigareti - te iebāž mutē, te pavirpina pirkstos - nekad vēl neesmu redzējusi viņu pīpējam. šorīt redzēju, no kurienes nāk tās dārgās cīgas, ar kurām tik gara priekšspēle - nostreļī no garāmgājējiem! šorīt dabūja veselas 3 no jaunas čikas! šorīt uz soliņa būs gara monoizrāde.
Tags: ,
 
 
05 March 2015 @ 09:49 am
diena, kad sīkumiem ir nozīme  
šorīt kafijas meitene kofī inā dziedāja līdzi vecam rokenrolam, un man tas likās ļoti skaisti.
 
 
05 March 2015 @ 09:32 am
: interstellar  
vairākas reizes man likās, ka filma tūlīt beigsies, bet izrādījās, ka netaisās beigties veselas trīs stundas, or something, ja? manējais spļaudījās, ka mēsls, es vairākkārt satraukti traucu no acu kaktiņiem asaras. nezinu, es gan varu redzēt, kas tur varētu nepatikt, jo mēs taču visi esam tik kruti, ka mums nevajag skaidrojumu, ļauj skatītājam pašam domāt. bet no otras puses, - ļaujiet tak kādam izstāstīt savu skatījumu. ne? nu lūk. es pat noskatītos vēlreiz.
 
 
05 March 2015 @ 01:26 am
 
Agnese Bērziņa ir duāliste, bet es pavisam noteikti neticu duālismam. Dekarts ir miris, nedomāju, tātad esmu!
 
 
mood: prokrastinācija
 
 
05 March 2015 @ 12:02 am
jauna telefōnu funkcija  
mystery button
 
 
04 March 2015 @ 11:32 pm
Ceriņkrāsas tērps  
Pēc trīs stundu pastaigas nemaņā ar makulatūras paklājiem iegriezos piemājas veikalā, lai nopirktu sinepes. Klīstot caur gaišajiem augļu un konservu plauktiem, izdzirdēju atskanam senu un atpazīstamu popdziesmu, kuras vārdus mehāniski zināju. Tomēr tā vienlaikus bija tik sveša un caurspīdīga, ka vairs neatpazinu tās izdzirdētāju - kas ir šis it kā privātais tēls, kas ieskauj tuvāko rādiusu ap galvu, ap redzokļiem. Pēkšņi radās izjūta, it kā tas būtu anonīms statists gluži kā iz Prusta bērnības Prusts attieksmē pret Svana kundzi, kad viņš ieraudzīja to ceriņkrāsas tērpā un tai dziļi paklanījās, tā sasmīdinādams apkārtējos. Un tā arī te. Statists pret sadzīves piedāvājumu. Mani tas neinteresē, bet esmu atkarīga.
 
 
04 March 2015 @ 11:25 pm
 
novērotājs ir punkts, ap kuru bezgalīgās variācijās cirkulē realitāte, bet to ir iespējams fiksēt tikai tad, kad fokuss ir pilnībā pavērsts uz pašu novērotāju, jo visi murgi vai sapņi savā aktualizācijā taču ir absolūti.
 
 
mood: mani murgi tiek ignorēti
music: Dead Can Dance
 
 
04 March 2015 @ 08:11 pm
 
Un sodien manai cibai aprit tiesi triis gadi. Pavisam driiz arii manam lieliskajam darbam aprit triis gadi. Un pavisam driiz arii man ar viirieti aprit triis gadi. Pirms triis gadiem mana dziive pavisam noteikti izmainiijaas un ienjeema citus celja veeljus. Tik daudz kaa ir bijis pa siem triis gadiem. Gan kaapumi, gan kritumi, gan vienmeeriiga celja iesana. Esmu augusi. Esmu mainiijusies. Esmu malaa seedeejusi. Laimiiga, skumja, nobijusies, apnjeemiibas pilna. Pirms triis gadiem manii bija tik milziigs luuzuma punkts. Saaku sevi likt atpakalj kopaa un tagad esmu seit jau cita. Vismaz sev.
 
 
04 March 2015 @ 09:34 pm
Dzīve tekstos  
No Č. Miloša smagnējā Viļņas attēlojuma pārcēlos uz K. Sabaļauskaites aprakstīto Viļņu.
 
 
04 March 2015 @ 07:32 pm
schwalbe 700x23c  
Palutināju sevi ar jaunu riepu.
 
 
04 March 2015 @ 06:09 pm
 
  • Man ir vēlme satikt meitenes, kuras mani seksuāli izaicina tādā tiešā, pavedinošā formā. Nē, tā nav vēlme, drīzāk tā ir kā noteikta posma attīstības vajadzība. Savā ziņā tā arī fantāzija un alkas, jo reto reizi dzīvē man ir *konkrēti aptuvens plāns* (aptuvens, jo tas ir ļoti elastīgs, pretēji... pretēji... es neegribu būt mudaks, kurš tērē bezjēdzīgi laiku, hoho, cik svarīgs ir mūsu laiks!) 
  • Tikko, aizvēris acis, sapņoju, kā pie manām kājām guļ Santa Bezobrāzija un glāsta manu lielu, rokām lēni slīdot augstāk un augstāk (is this good shit or what? neticu, ka tas ir tikai tāpēc; tā mirklīgā fantāzija, manām acīm esot ciet, bija tik reāla - manā galvā joprojām oscilē Santas B. nenormāli pavedinošais yet cilvēciskas rūpes, gādīgumu un drošumu nesošais smaids (viņai ir ļoti skaista fizionomija; taču viņa nekad negribēja ar mani pisties, un es nekad arī nespiedu uz to, no nah - nevajag spiest; acīmredzot viņu tomēr labāk izvēlētos kā to meiteni, ar kuru var labi pavadīt laiku, komunicējot par kādu tēmu (taču es negribu noliekt seksualitātes varbūtību - bet tā atkal ir viņas "vaina", heh, jo viņa vienmēr atteicās, kad piedāvāju "kaut ko interesantu"; vienmēr izklausās, it kā tās būtu daudz reizes, bet, hmm, vairāk par 2 noteikti nebija).
  •  Pizģets, es jums saku! Man liekas, ka ir atgriezies pavasaris, un tas nevarēja nenākt perfektākā brīdī - nah visu depresņaku! Let's make kinky, kinky love. Un, starp citu, bieža masturbēšana palīdz pret depresiju. Vismaz tāda tipa, kas bija man. Šodien, izskatās, būsu totally wanked my way out of it (tik bieži gribējās, jo bija tā retā reize, kad fantazēju par konkrētu cilvēku - to, ar kuru pēdējo reizi mīlējos; un to, cik ģeniālu pieredzi viņa man sniedza - es nespēju beigt pārtraukt par to domāt ar sacēlušos pimpi biksēs, atvainojos par tiešumu). 

  • (nekad dzīvē nebūtu domājis, ka rakstīšu tamlīdzīgu postu; bet, kā teica Bībers, never say never)
 
 
04 March 2015 @ 04:17 pm
 
 
 
04 March 2015 @ 01:51 pm
 
vakar ar madaru bijām vienā no rīgas escape room, vispār ļoti forši, mēs joprojām esam vislabākā komanda, iesim vēl uz kādu.
 
 
04 March 2015 @ 01:45 pm
You can't make this shit up  
https://instagram.com/p/zzfDmuqRha/
 
 
04 March 2015 @ 01:38 pm
inspektors caps meklē atkal  
gaidot viesos mūsu gaišību, prātoju, ko tādu gaišībai pa prātam varētu izdarīt
izmest kaķus no mājas? aha, gaidiet ar maisu
sastumt ričukus guļamistabā un apklāt ar deķi? ņedažķoķes (bet, starp citu, mūsu ričuki ir bijuši kautska guļamistabā un zem deķa! trū stōrī!)
ideja! jāizgludina kaut ko! izgludināšu salvetes, lūk
 
 
04 March 2015 @ 11:55 am
Einār!  
Pieteicos uz EPSO testu 16. martā.
 
 
04 March 2015 @ 12:21 pm
#daily news  
LETA. latvijā darbu sākusi restorānu galdiņu rezervēšanas sistēma "gettable.lv". apstījos. pagaidām gan tur tikai 37 restorāni. bet ideja ļoti laba, cerams, ka informācijas daudzums, kā jau internetā raksturīgs, pieaugs.
 
 
mood: hungry
 
 
04 March 2015 @ 12:16 pm
#daily link  
ambient drone mūzika pavasarim.
 
 
mood: miers
music: slow sunlight filtering through office plant leaves
 
 
04 March 2015 @ 11:00 am
shame  
Es gribu tērēt jūsu naudu.
 
 
04 March 2015 @ 10:55 am
vew  
Neko neprasu, nekas neinteresē.
 
 
04 March 2015 @ 10:15 am
pb  
 
 
04 March 2015 @ 10:34 am
 
nu ko, a man sākusies trešā riņķa griešanas nedēļa.
ko es varu ziņot...
no spēcīgās riņķa sišanās pret miesu esmu sākusi staigāt ar ievilktu vēderu.
kā vecmāmiņas mācīja.
 
 
04 March 2015 @ 10:30 am
 
esmu atpakaļ. redzēju gan jocīgo, gan stilīgo japānu, bija zaibis, augustā braukšu vēl.
 
 
04 March 2015 @ 10:25 am
Tev ir pienākumi pret dzimteni. Dzimtenei pret tevi nav.  
Jūs noteikti jau esat lasījuši to interviju ar burjatu tankistu, kas Doņeckā ārstējas pēc tam, kad degošā tankā viņam seja nodegusi. Un atklāj visādas jaukas detaļas par to, kā Krievija sūta savus kareivjus uz Ukrainu, kā separātisti paši nemaz īpaši negrib kaŗot un kā tas viss ir ok, jo atklāti runāt nevar, NATO sāks trakot. Un kaŗot vajagot, citādi Ukraina iestāšoties Eiropas Savienībā un ANO (jā, tieši ANO) un ANO Ukrainā salikšot savas raķetes, un tad vispār krieviem ir kirdik. Viņš izpildījis savu pienākumu, dzimteni aizstāvējis.

Un, protams, kas sākas? Patriotiskie komentātōri vienā laidā brēc: feiks, feiks, kā ar tādiem apdegumiem tā var parunāt, kāpēc viņš vēl Doņeckā, tādā garā. Smieklīgi, protams, īpaši tādēļ, ka ir arī ziņu sižets, kur Josifs Kobzons Doņeckas slimnīcā apciemo apdegušos burjatu tankistus, kas pilnīgi mierīgi var parunāt. Bet, iespējams, arī tas ir feiks, ļaunie Ukrainas mēdiji uztaisījuši plastmasas Kobzonu, kas apciemo ģipša lelles.

Diez kas nav, ko? Jaunietis te dzimteni aizstāv, pilda savu pienākumu — un dzimtene viņa pienākumu nosauc par feiku. Visvisādi interneta kaujinieki, kas tanku redzējuši tikai uz postamentiem, pārliecināti stāsta, ka pilnīgs feiks ir šis te jaunietis, kas savā stulbumā izdomāja aizstāvēt dzimteni. Un tas ir labākajā gadījumā — nebūt nav izslēgts, ka pateicīgā dzimtene šo jaunieti apklusinās, lai turpmāk nerunā visādas muļķības.

Mani nebūt nemāc nuostaļģija pēc PSRS, drīzāk otrādi. Tomēr, ja Krievijas propaganda brēc par fašismu, tad grūti neatcerēties, kā savulaik PSRS izturējās pret fašistu apkaŗotājiem. Šiem kaŗotājiem par godu neviens nekādus memoriālus nebūvēs, viņus ar ordeņiem nenokārs, nekādas deficīta preces viņiem ārpus rindas nepiešķirs (jo, ja Krievija šitā pat turpinās soļot uz priekšu, deficīts, protams, drīz vien atgriezīsies — ja nav jau atgriezies). Ja viņi ir krituši, viņus pa kluso apraks kādā nomalē, uz viņu kapa pat neuzrakstot viņu vārdu, tikai ciniski nosmejot — mūžīga piemiņa (tai pat laikā apklusinot tos, kas mēģinātu viņus pieminēt). Ja viņi ir palikuši dzīvi, viņi nebūs kareivji, kas cīnījušies par Krieviju, viņi būs feiks, kam tic tikai kaut kādi Rietumu propagandas apstulbinātie.

Tāda, edz, mums tā kaimiņvalsts. Tur pilsoņiem ir tikai pienākumi, bet tiesības? Ha, viņiem pat nav tiesības būt īstiem cilvēkiem, viņiem ir tikai pienākums būt feikam.
 
 
04 March 2015 @ 05:01 am
 
Haha, beidzot Latvijā! Visas meitenes, ieprieciniet savus (vai citus, pohuj) vīriešus un kārtīgi iečekojiet šo TVNET galeriju.
 
 
04 March 2015 @ 02:25 am
 
Daudziem ir grūti izgulēties, guļot no vienpadsmitiem vakarā līdz septiņiem rītā, jo cilvēks nav radīts tam, lai gulētu no vienpadsmitiem līdz septiņiem. (..) Katram no mums ir savs iekšējais pulkstenis jeb, lietojot Rennberga terminu, "hronotips". Mēs vai nu sliecamies iet gulēt agri un celties reizē ar sauli - tādā gadījumā mēs esam "cīruļi" -, vai arī mums patīk vakaros ilgi palikt nomodā un rītos celties vēlu - tas kvalificē mūs kā "pūces". (..) Pūces zina, ka viņām vajadzētu iet gulēt laikus, bet viņas nevar, jo ir pūces. Tāpēc viņām nākas celties vienu, divas vai pat trīs stundas agrāk, nekā to liek viņu iekšējais pulkstenis. Tieši to Rennbergs sauc par "sociālo džetlagu" - katru darbadienu pūces aizmieg vienā laika zonā un pamostas citā. Nedēļas beigās viņas jūtas pārgurušas. Nedēļas nogalēs tās "aizlido" atpakaļ uz savu iekšējo laika zonu un sestdienās un svētdienās ceļas vēlu. Tad, sākot no pirmdienas, viss sākas no jauna.

(Elizabete Kolberta "Cauru nakti nomodā")
Tags:
 
 
03 March 2015 @ 11:39 pm
rage, rage against the dying of the light  
"Do not go gentle into that good night,
Old age should burn and rave at close of day;
Rage, rage against the dying of the light.

Though wise men at their end know dark is right,
Because their words had forked no lightning they
Do not go gentle into that good night.

Good men, the last wave by, crying how bright
Their frail deeds might have danced in a green bay,
Rage, rage against the dying of the light.

Wild men who caught and sang the sun in flight,
And learn, too late, they grieved it on its way,
Do not go gentle into that good night.

Grave men, near death, who see with blinding sight
Blind eyes could blaze like meteors and be gay,
Rage, rage against the dying of the light.

And you, my father, there on the sad height,
Curse, bless, me now with your fierce tears, I pray.
Do not go gentle into that good night.
Rage, rage against the dying of the light."

/Dylan Thomas/
Tags:
 
 
04 March 2015 @ 01:39 am
blessed is the night  
1h7min, ca 8,5 km
pārdaugava pēc pusnakts ir tieši tik klusa, lai varētu skrienot klausīties audiogrāmatu.
 
 
04 March 2015 @ 01:24 am
 
I'm never inbetween
consume me entirely
 
 
04 March 2015 @ 12:48 am
vigulu/ostupu diena  
sapņoju, ka pie mana pagalma vārtiņiem dzejnieki Viguls un Ostups pārmainīja savstarpēji savas drēbes. Ostups palika gaidīt uz ielas pie Nodegušās mājas, kamēr Viguls gāja pagalma dēļos/dārza galā. bija saulaina, tomēr dzestra pēcpusdiena.
 
 
04 March 2015 @ 12:02 am
spelling bee  
"i just made some synonym rolls"
 
 
03 March 2015 @ 07:51 pm
 
Tikko iedomājos, ka varētu ierunāt diktofonā iepirkumu sarakstu, bet, tā kā es nekad pašā diktofonā neko neklausos, bet kopēju visu datorā, tad man nav ne jausmas, vai tur ir opcija tīt uz priekšu un atpakaļ viena faila ietvaros. Varētu it kā rakstīt ar marķieri, bet, lai es to varētu ērti lasīt, tas būtu uz daudzām lapām, un es negribētu tur mīcīties un šķirstīt savus pierakstus. Un salasāmi uzrakstīt arī būtu simtreiz lēnāk, nekā ierunāt, šis ir jāpamēģina.
 
 
03 March 2015 @ 05:49 pm
ļauns  
Eižens ir ļauns.
 
 
03 March 2015 @ 04:12 pm
tiešām?  
Nelegālās cigaretes? Lūdzu, tikai nevajag! Katram muļķim ir zināms, ka cigaretes ir legālas. Kā cigaretes vispār var būt nelegālas?
 
 
03 March 2015 @ 02:34 pm
 
(17) Tumblr

olalā, tas tik ir notikums, šogad uz šīs sasodītās salas beidzot trīs dienas pēc kārtas spīd saule! es pat biju aizmirsusi kā tas ir, kad nav tumšs un lietains. labāk es savas dienas pavadītu spānijā, vismaz max nedēļu, un tad vēl es gribēju aizbraukt uz blackpool, jo tur esot tāāds atrakcijas parks, ka pat ar vienu dienu nepietiekot, lai to izstaigātu. ai, tik daudz ko gribās..
Tags:
 
 
music: Shami ft G-ash & Ali - Так будет лучше
 
 
03 March 2015 @ 03:49 pm
 
un vispār. kas tas par banānu deficītu veikalos?
neba nu es būtu izstaigājusi visus pilsētas veikalos, bet tajos, kas ir pa ceļam,
ir vai nu zaļi vai arī nav vispār.

tā nu es esmu palikusi bez brokastīm, jo taisni domāju, ka šodien atteikšos no sviestmaizes par labu banānam.
aha. te tev nu bija.
juniverss teica: "tev brokastīs būs ēst sviestmaizi. vai arī paliksi badā!"

un badā es paliku.
unacceptable!
 
 
03 March 2015 @ 03:38 pm
 
Man šķiet, ka man virtuvē ir iemitinājies poltergeists, jo lampa, kurai it kā bija izdegusi spuldzīte, kuru es jau grasījos nomainīt, ir atsākusi darboties. Gaisma raustās un brīžiem pazūd pavisam. Griežu dārzeņus vai vāru tēju, un jūtos kā kaut kādās mistēriju filmās, kur, protams, elektrības raustīšanās ir baisas noskaņas panākšanai bieži lietots līdzeklis. Vispār jau gan es neticu, ka te ir iesaistīti kādi pārdabiski spēki, kaut arī nedaudz jocīgi šis ir.
 
 
03 March 2015 @ 03:04 pm
 
Baigā herņa: par tuvojošos pavasari manā gadījumā liecina nevis sirds aritmija vai vēlme ostīt sniegpulkstenīšus, bet nepatīkama tieksme nomainīt mūžveco VW Passat pret kaut ko normālu. Es galīgi nedomāju ko ekstra: kaut kādu normālu, lietotu golfu vai pasātu universāli, vai volvo ar garo pakaļu (lai var ielikt Vermonu). Bet es zinu, zinu, zinu, kas ir gaidāms. Būs vieni vienīgi izdevumi: octas un kaski, un riepas, nemaz nerunājot par lambda sensoru nomaiņām, stūres pirkstiem un bagāžnieku ručkām. Nevajag, ne-va-jag man līzingu, šmīzingu, vecā grabaža mani vēl šovasar uz laukiem izvadās. There!
 
 
03 March 2015 @ 01:49 pm
 
"Our sponsor, the National Security Agency, has ended their support of our program"

What, NSA no longer interested in secure delete? :)

http://cmrr.ucsd.edu/people/Hughes/documents/HDDEraseReadMe.txt