Martins ([info]mat) rakstīja,
@ 2012-07-16 15:16:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Gribēju ieiet Rīgā pasēdēt baznīcā, bet tā kā par ieeju prasīja 2Ls, tad nācās atmest šādu domu.
Un tad, saistībā ar grāmatu, ko tagad lasu, aizdomājos par baznīcas sludinātajamiem tikumiem un vēlmi no cilvēkiem iekasēt naudu.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]tikko_pamodos
2012-07-17 13:28 (saite)
Ja godīgi, es nesapratu, ko tu ar to gribēji pateikt (ar pēdējo komentāru). Bet, mana galvenā ideja ir tāda, ja tu gribi ieiet baznīcā, tev taču ir iespējas to darīt un nav jāperas iekšā vienīgajā, kas pat īsti kā baznīca nefunkcionē, bet domāta naudas iekasēšanai. Kā lai tā tante pie ieejas zina, ka tu tikai pasēdēsi un pēc tam nebrauksi augšā tornītī, lai būtu Visuvarenajam vēl tuvāk?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mat
2012-07-17 13:38 (saite)
Ja iespēja parādās pa ceļam, tad ātri vari izdomāt vai to vēlies izmantot, vai nē. Ne katrā baznīcā, kas būs pa ceļam un vaļā gribēsi iet iekšā, tāpēc citātu šādi nevar precizēt.

Un nav tā, ka man baigi gribētos iet pasēdēt baznīcā, tajā brīdī bija tāds noskaņojums un izskatījās, ka ir iespēja to izmantot. Ceļojot pa citām valstīm esmu pieradis reizēm ieiet kādā baznīcā, to apskatīt, nedaudz pasēdēt. Tā forši nedaudz baznīcā pasēdēt, neviens netraucē un ir kluss.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]amber
2012-07-17 14:01 (saite)
Doma baznīca funkcionē gan kā baznīca - ir gan draudze, gan dievkalpojumi, ko gan nevarētu vairs teikt par Pēterbaznīcu, tā gan vairs nav baznīca, bet tikai ēka. Bet piekrītu iepriekš teiktajam, ka Vecrīgā var atrast arī baznīcu, kura neiekasē apmeklējuma naudu un arī vienas konfesijas ietvaros. Kaut vai tā pati Jāņa baznīca, kas tāpat kā Doms ir luterāņi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?