Informācija par lietotāju

Informācija par lietotāju
Zemāk ir redzama informācija par Martins. pielabot profilu.


Pievienot šo lietotāju saviem draugiem  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:mat (5908) mat
Piezīmes
hmm
Vārds:Martins
Atrodas:Saulkrasti, Latvia
Dzimšanas diena:04-15
Bio:Piedzimu Rīgā, bet tālāk jau turpināju dzīvi saulānā krasta pilsētā, cik nu tur tā saule bieži iespīd. Tad sāku iet vietējā skolā un labi padevās dažādi skaitliskie aprēķini, kas rezultējās ar to, ka pietiekami agri nomainīju skolu uz galvaspilsētas skolu. Tā nu vēl pāris gadus pamācījos, līdz sāka mācīt atkal to pašu, kas bija jau mācīts un nokāva visu vēlmi kaut ko apgūt, parādīja, ka sekmes ir bezjēdzīga lieta, jo labas sekmes var iegūt arī praktiski gandrīz neko nedarot. Tā nu arī laidu luni kādus 6 gadus. Jā, pa vidam vienā sestdienas rītā, kad tāpat neko nebūtu darījis, kā vien sēdējis pie zilā ekrāna, es pieņēmu lēmumu, ka varētu paskatīties, kā tas ir - medīt. Kopš tās sestdienas rīta, medības ir kļuvušas par daļu no sestdienām, vismaz pagaidām. Papildus izlasīju interesantu grāmatu, kas nedaudz mainīja manu dzīves uztveri un attieksmi pret to, un cilvēkiem tajā. Katrā ziņā, šīs lietas varētu nosaukt par pozitīviem pagriezieniem, bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis. Nu jā, tad vienā brīdī universitātē nācās mācīties aļa grūtajā kursā, kur bija reputācija, ka ir grūti nokārtot, vismaz tas motivēja kaut ko darīt, tā ka rezultātā nokārtoju stipri labāk nekā ļoti liela daļa kursa biedru. Nu jā, tā tas vēl papildus motivēja interesēties vairāk par mācībām. Papildus vēl lēnām sāku nodarboties ar zinātni, cik nu pie mums tā zinātne ir iespējama. Tiku pie interesantiem kabineta kolēģiem, ar kuriem jau biju mācījies vienā skolā un vēlāk vienā kursā. Tā kaut kā skats uz dzīvi vēl nedaudz pamainījās.
Dr. mat :D

Citādi man ir sava pieeja lietām, sava pieeja dzīvei. Lietoju savas apšaubāmās metodes, kuras pārāk bieži sasniedz neapšaubāmus rezultātus.

Jā, ja Tev nav ko darīt, liekas, ka esi prātīgs un gribi parunāt par kādu aizraujošu tēmu, tad droši dari to, vari mierīgi iekomentēt un tā sākt sarunu.
Intereses:6: diskutēt, kalni, medības, sportot, tēja, zinātne. [Pamainīt savējās]
Draugi:
People51:agrieta, arrianda, az, blond, cadeau, citronz, daemonicus, demongirl, dhonass, dominika, ee, ena, es_esmu_dzhims, f, feita_kleita, inhumanity, karmena, kaukau, kini, lea, lietuveens, m31, madars, maksiine, mindbound, mis_sarajevo, missalise, nata13, nenormaaliigaa, nenoteiksme, neraate, never_know, neverklever, nrk, optimiste, otily, panacea, penny_lane, putnupr, rediiss, romija, scorpse, sii, sissy, snauts, starro, tapetes_puksts, tikko_pamodos, torch, vacatio, zin
Communities2:mana_diena, smuki
Esmu draugs:46: _whisper, and_eli, arrianda, az, baltaa_lapsa, bird_cherry, cadeau, cell, cyrain, daemonicus, demongirl, ee, fleur, grey, imagine, inhumanity, izii, kazimira, klusa, lea, linguistica, m31, madars, maksiine, misiszeba, missalise, nata13, nefolk, nenormaaliigaa, nenoteiksme, nfoworm, pata, pecuminjsh, phz, pimpausis, procesors, putnupr, rajons, red_devil, seila, semyhr, torch, traksaule, v00d00, zaglis, zefirss
Ņemās iekš:2: aptauja, puuderniica
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?