Chloroform Sauna ([info]martcore) rakstīja,
@ 2019-12-04 23:31:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
nesen ar vienu frendu runājām par to, kāpēc latviešu poprokmūzikā ir tik maz spēcīgu, neatkarīgu sieviešu respektīvi, kur ir mūsu kimas gordones solalbums, un kāpēc viss ir, tā kā ir.

"nu", es saku, "mums nav tādas tradīcijas, kādas amerikā bija souldziedātājām, vai punk skuķiem anglijā. pateicoties viņām mums arī ir pīdžeja hārvija. a šeit dāmas dziedāja estrādes duetos. bet viss mainīsies."

un pie vārdiem "viss mainīsies" pa rādžiņu sāka atskanēt eirovīzijas - 2002 uzvarētājas marijas naumovas intervija.
par šmotkām un kleitām (dies, kā viņa uz to ir aizciklējusies), par kaut kādiem čigāniem un vēl dievu.

zini, es sacīju frendam, pricipā varētu [cenzēts] [cenzēts], lai arī [cenzēts], neskatoties uz to, ka perspektīvas ir [cenzēts]. a ko vēl.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]rindra
2019-12-09 03:30 (saite)
Es neteicu, ka ir jābūt no priviliģētas kastas. Es teicu, ka jābūt naudai. Sākt jau var visādi. Bet par PJ Harvey kļūst tās, kas paraksta līgumu. Nu vēl ir arī Jankas Djagiļevas variants, kas nekad nekādus līgumus neparaksta. Un izdara pašnāvību 25 gadu vecumā.

Starp citu, manā tusiņā, piemēram, gandrīz visi bija (ir) dakteru, mākslinieku, uzņēmēju utt bērni. Un pasaules lielie rokeri arī daudzi ir middle class. Daudzi arī izliekas, ka viņiem nav naudas. Un viņiem varbūt arī nemaz nav liquid nauda. Bet ir kāds backup. Kāds, kas maksā par dzīvokli utt. Bet par to skaļi netiek runāts. Skaļi tiek teikts, ka visu var izdarīt arī bez naudas. Un tad īstie working class cilvēki ar tādiem tusējas, jo notic, un sabojā sev dzīvi. Manā tusiņā, piemēram, no narikiem nomira tieši tie divi, kas nāca no īstas working class.

Bet vispār vislabāk šeit, liekas, chaj atbildēja. Un visa šī diskusija par naudu ir mans off topic.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]brookings
2019-12-09 09:32 (saite)
For me, class or access to money wasn't a factor as it was something we did in our freetime. If we had had to pack in our day jobs, then... well maybe. But that (going full-time) is a step that would have happened organically. We considered it once - after a tour and a relatively big indie-label interest - but it didn't happen. As for class, well the groups I played in were a mixture of working class and middle class kids. For example Ray Speedway was me (middle class son of a pub landlord), the son of a single mum on a council estate, and the son of a single mum and his builder step-dad. The main thing was imagination, a little intelligence, and interest - access to cash or a stable life really didn't have anything much to do with it at all.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]rindra
2019-12-10 03:39 (saite)
Tu runā par sākumu. Mums arī viss bija tāpat - DIY utt (lai gan, kā jau teicu, tas ne-komerciālisms īstenībā bieži bija liekulīgāks nekā no malas izskatījās, imho). Es runāju par nākamo līmeni.
Plus - re ka jums bija tomēr tā ambīcija. Un jūs bijāt UK. Un UK ir tirgus arī nedaudz citādai mūzikai. Utt utjp.



(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?