Indra
rindra
.:.::
Back Viewing 0 - 20  
Odekolons

(Ulvja pajautā komūnas posta ietekmē...)
Un kurš Odekolons izmainīja tavu dzīvi?
Man tas bija ODEKOLONS 1998/99...Man bija 14.

Tags:
Vecs joks

A young artist exhibits his work for the first time, and a well known art critic is in attendance.

The critic says to the young artist, "would you like my opinion on your work?"

"Yes, " says the artist.

"It's worthless," the critic says.

"I know," the artist replies "but let's hear it anyway."

Tags:
Prasa Latvijas finansu atbalstu Lielbritānijai

Nišs Kumārs prasa Latvijas finansu atbalstu Lielbritānijai (sk.22 min 13sec)

Tags: ,
Lāčplēša diena

Nekur neiešu.

Padomāju par Latviju un neatkarību.

Par patrio-idiotismu vs nacio-anālismu vs starp-pautiskumu

Padomāju par to, kuru valsti aizstāvētu, ja UK karotu pret LV.

Vispār drusku padomāju.

Ar to šīs svinības arī beigšu.

Tags:
Jubileja

Otrais gads apkārt kopš nedzeru ne pilītes alkohola.

Current Mood: accomplished
Socioloģija?

Eju mājās (vispār parasti es esmu mājās, nevis eju mājās, bet šodien gāju). Tur, kur parasti neeju (vajadzēja iemest paciņu pastā, kas vienīgais veras ciet tik vēlu).
Skatos, nāk pretī bariem cilvēku. Laikam uz vietējo koncertzāli. Visi kaut kā šausmīgi līdzīgi izskatās. Domāju “Kas gan par grupu šodien spēlē? Kaut kādi Dresden Dolls droši vien... vai tamlīdzīgs kabarē un gotikas krustojums...”
Prikola pēc paskatos netā – jā, toč, the Dresden Dolls 😊
Šādi man pirmoreiz laikam izdevies.
Tā laikam sociologu ikdiena (vai subkultūru stila ekspertu ikdiena?)…

Tags: , ,
Current Mood: amused amused
Sakņu MežsIesiet uz Sakņu tfu Skaņu Mežu?

Tags:
Balsošu

Balsošu par progresīvajiem. Paldies par uzmanību.

Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda
Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda naudanauda nauda nauda nauda nauda naudanau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau

Tags: ,
Current Mood: pissed off pissed off
Jau tā jums

Nacio-anālisms vai starp-pautiskums?

Tags: ,
Current Mood: silly silly
MoondogInteresants radio raidījums par Moondog (un viņa mūzika, protams):

http://wfmu.org/playlists/shows/80345Tags:
Current Music: Trees Against the Sky by Cabaret Contemporain
Tā irFriday
Partly Cloudy
33°C

Es pie datora. Visu dienu. Ā, ok, vakarā vēl viens 3 h foto darbs, uz kuru vēl 1,5h jābrauc sab transportā.

Upd: pērkons un gāziens tomēr arī atnāca.

Es arī biju Svētkos un arī man bija dalītas jūtasEs arī biju Dziesmu un Deju Svētkos un arī man bija ambivalentas izjūtas.

No vienas puses, man kā skatītājai bija vairāki ļoti saviļņojoši brīži šo svētku laikā. Un tā kopības sajūta tiešām ir kas īpašs, un tās ikdienā pietrūkst. It sevišķi dzīvojot ārzemēs.

Bet šī sajūta pavisam noteikti bija arī pretrunīga. Jo nacionālisms dur acī. It sevišķi tagadējā Trampa ērā.

Ja es būtu, piemēram, krieviete, es, man šķiet, nejustos ērti šo svētku laikā. Jā, bija etniskie ansambļi Vērmanes dārzā, un tas bija gandrīz vai jaukākais pasākums. Arī tāpēc, ka tur viss bija par brīvu, un visvisādi cilvēki līdzās viens otram baudīja pasākumu. Ne tikai tie, kas varēja atļauties. Un pavisam noteikti ne tikai latvieši.

No otras puses, es vismaz pāris stundas skatījos gājienu un piefiksēju tikai divus krievu kolektīvus - abus no manas Salaspils. Noteikti, ka to bija daudz vairāk kopumā, bet tā proporcija izskatījās ļoti maza.

Ja mēs gribam mieru un saticību Latvijā, mums ir jāuzrunā un jāiekļauj Latvijā dzīvojošās ne-latviešu etniskās kopienas (un citas minoritātes) daudz daudz vairāk, ne tikai, bet arī Dziesmu un Deju Svētkos.

(Manā) ideālā pasaulē visi cilvēki viens otru uzskatītu par brāļiem un māsām. Un tā dalīšanās ciltīs/kopienās/valstīs un ar to saistītais nacionālisms/patriotisms, manuprāt, ir izaudzis no pavisam prozaiskas cīņas par resursiem. Un šī cīņa ir reāla. Un ir normāli pastāvēt par sevi, kad tev uzbrūk. Bet tad, kad cīņa ir beigusies, būtu labi uz to patriotismu skatīties nedaudz rezervēti, jo tiešām beigu galā mēs visi vispirms esam cilvēki un tikai pēc tam kādas tautas, reliģijas, dzimuma pārstāvji. Tas nenozīmē, ka mums visiem jābūt vienādiem. Daudzveidība ir skaista. Bet ir uzmanīgāk jādomā, kā to mūsu unikalitāti svinēt.

Tags:
KārtējaisIr tik skumji, kad kārtējais jaunības draugs izrādās islamofobs.

Es esmu otrā pusē. Pēdējos piecus gadus es burtiski katru dienu pateicos liktenim, ka esmu satikusi savu vīru - musulmani. Un es pazīstu tik daudzus musulmaņus, un zinu, ka viņi ir visādi - gan lieliski, gan arī šķībi, greizi, nepareizi. Kā jau visi.

Johaidī. Reāli gribas raudāt.

Es nestādos priekšā, kā būs, kad mēs varēsim atļauties biežāk braukt uz Latviju, vai pat pārcelties uz dzīvi.Tags: ,
Bērnības Milicija beidzot uzspēlēs arī Salaspilī

https://www.facebook.com/events/1018467461633594/

Tags: ,
Al-AnonOtrdien pirmo reizi aizgāju uz Al-Anon sapulci.
Man to vajadzēja izdarīt jau pirms 15 gadiem.

Iešu nākamotrdien atkal.

Tags:
Latviešu valodaŠodien beidzot sāku iespējot piekrišanu cepumiņam visās manās tīmekļa vietnēs.Tags:
Kamēr pavasaris vēl nav beidzies
Es zināju, ka mamma ir jaunībā dzejojusi. Bet biju piemirsusi. Kaut kad nesen palūdzu man atsūtīt kādu dzejoli. Te viens:

Pavasaris

Draugs ieskrēja
ar puķi pogcaurumā,
Un durvis palika
kā spārni vējā vaļā.

Vecais, vakars ārā
slims ar pavasari.
Četru sienu cilpā
elpa bēg no manis.

Vēl pa ceļam runci
redzēju uz sētas.
Purns pret mēnesnīcu,
bet sānos četras rētas.

Raspodiņi
asins lāses krāja,
Kamēr lietus sārtas
no sētas tās nomazgāja.

Draugs ieskrēja
ar puķi pogcaurumā,
Un durvis palika
kā spārni vējā vaļā.Tags: ,
Current Mood: Četru sienu cilpā elpa bēg
It's OK"You must be assured that you're doing what you need to be doing, and that it's OK to be not doing what you're not doing."
D.Allen "Getting Things Done"

Jā, šī grāmatiņa plus TODOIST aplikācija tiešām man ir palīdzējusi samazināt stresus par VISU TO, KO VAJAG IZDARĪT.

Iesaku abus.Aprīlis
Miskastē atradās sintezators, un man sacerējās gabaliņš
Tags:
Current Mood: pavasaris
Back Viewing 0 - 20