Indra
rindra
.:.::
Back Viewing 0 - 20  

Interesants koncepts tai grupai "Bērnības Milicija" - grupā 3 meitenes un viens zēns.
"Meitenīt, es gribu kā tu, uz pasaku, pasaku, pasaku, pasaciņu."

Kāpēc neuzspēlēju

Es vēl neesmu uzspēlējusi nevienu videospēli/datorspēli, lai arī jūtu, ka tās man var daudz ko iemācīt un vienkārši, ka tās man patiks. Es jau iepazinos nedaudz ar dažām, kas mani ieinteresēja, bet spēlēšu vēlāk. Pagaidām man vajag vairāk aitiņas, parkus, puķītes utt.

Vakar vakarā nedaudz padomāju, kuras spēles es esmu spēlējusi. Ir jau bijis šis tas senā pagātnē.

Kas tad tur bija tai pagātnē? )

Kad es teicu, ka mana mamma ir zāļu tantiņa, es īstenībā gribēju teikt, ka viņa ir ARĪ zāļu tantiņa. Protams, ka viņa ir kas daudz vairāk (zāļu tantiņa ir ārste; mana mamma ir arī dieviete un daudz kas cits). Es salīdzinājumā ar viņu esmu kaut kāds perpendikula un dūņu rūķīša krustojums. Ar mammas ārējo čaulu, tikai sūdīgākā versijā.

Laikam jāpiebremzē ar to miera pīpi. Kaut kā nepareizi appīpējos atkal. A varbūt tieši jāievelk stiprāks dūms? Zin kā, dažām zālītēm ir tā, ka efekts mainās atkarībā no devas. Hmm, dzīve ir sarežģīta. Jāmeklē pareizā zāļu tantiņa laikam, kas iedos labu padomu.

A es vispār esmu miera pīpi appīpējusies zivs. Es tikai peldu, neko nedomāju; varētu pat teikt, ka meditēju. Kaut kāds tur garām lienošais ūdenslīdējs (laikam meklē skaistas kājas) man piebiksta un prasa - nu, kāds ūdentiņš? Es - atvainojiet, a kas ir "ūdentiņš"?

Laikam drusku vēl tomēr jāuzpīpē tā miera pīpe.
(Nē, es neko nelietoju; tā ir iedomāta pīpe).

Final fantasy - tā ir kaut kāda neķītra spēle pensionāriem?

Tags: ,

Īsti indrijāņi Jāņu naktī pie ugunskura pīpē miera pīpi.

Ja tev šogad Jāņi derdzas
Jāuzspēlē lielās tercas.

Tags: , ,

Bijām mazā Jāņu piknikā parkā/fermā. Aitiņas ganās un rada tās skaņas, kurām neatceros nosaukumu (ā, blēj), baloži dūdo, sunīši ik pa laikam pieskrien un aposta, meitenes ar molbertiem nevar atrast pareizo leņķi. Telefons diemžēl arī ik pa laikam turpina zvanīt.
Šogad bija šādi mini-Jāņi. Tas nekas, jo pagājušogad (vai tas bija jau aizpagājšgad?) bija lieli Jāņi, no kuriem gūtās enerģijas pietiek vairākiem gadiem.

Tags:
Nepareizās istabas paradokss

Piemēram, kad Rītups (neko daudz par viņu nezinu) vienā Ted talk beigās saka:
"If you are the wisest person in the room, you're in the wrong room" (vai kaut kā tā) - es uzreiz iedomājos, kā viņš iet no vienas istabas nākamajā, un tajā nākamajā viņš atkal saprot, ka ir pats gudrākais, tāpēc atkal jāiet uz nākamo istabu, kur pēc kāda laika viņš atkal kļūst par pašu gudrāko utt utjp. Izklausās ļoti nogurdinoši. Es ceru, ka viņš kādreiz atradīs to pareizo istabu un varēs beidzot atpūsties. Bet, ja viņš tajā pareizajā istabā uzturēsies gana ilgi, tad viņš droši vien atkal visu iemācīsies un kļūs par gudrāko tajā. Un tas, savukārt, nozīmētu...ka viņš atkal ir nokļuvis nepareizajā istabā!

Kāpēc mana istaba ir tāda?

Mani, piemēram, interesē, kāpēc dzīvnieki taisa apaļas istabas, bet cilvēki - pārsvarā taisnstūrainas?

Saulgrieži

Es tā saprotu, ka īstie saulgrieži bija vakar.

Mēs strādājam. Istaba - haoss (kā jau parasti). Es tikai ik pa laikam iešņaucu no sava smaržu spilventiņa un iedomājos, kā esmu Ērgļu novada Sausnējas pagasta "Kalna-Skuķēnos". Kā pinu vainagus kopā ar zāļu tantiņu Māru (savu mammu). Kā gatavojamies Līgām un Jāņiem.
Ups, atpakaļ realitātē - kaut kāds tur papīrs jāraksta. Ok. Ir svarīgi domāt par to, kas ir tieši šeit, kur esmu tagad, un izdarīt tieši to, kas ir nolemts par tieši šeit un tagad darāmo. Viss pārējais - pēc tam.

Ērgļu novada Sausnējas pagasta "Kalna-Skuķēni". Hmmmm, izklausās pēc interesantas vietas.

Bet kas tie kalna-skuķēni tādi par dzīvniekiem?

Tags: , , ,

Ir viens muz žanrs, kas nu nekādi neļaus tev laisties dziļāk iekšā melanholijā (vai arī preparēt prāta perpendikulus), un tas ir regejs (un ska un taml). Es to kaut kā biju piemirsusi.
https://wfmu.org/playlists/shows/93901

Tags: ,

Nopirku spilvenu online - made in Latvia (Latvijas online veikali mēdz būt, hmmm, es pat nezinu, kādu raksturojošu vārdu lai izvēlas - teiksim, perspirektīva niša, it sevišķi c-19 laikā). Ilgi nāca. Beidzot šodien pienāca.

Es to gribēju jau sen, jo pagājšreiz, kad biju Latvijā, ciemojoties pie mammas māsas, drusku nosnaudos, un viņai bija tik jauks spilventiņš, mmmmm. Latviskais griķu spilventņš. Tagad arī man tāds ir. Mums ir arī diezgan dārgi parastie spilveni, bet man tie nepatīk (pirku dārgus, jo vajadzēja labus, nu, un paši saprotiet, pasaule saka, ka dārgs ir labs, tāpēc dažreiz paslīd kāja un noticās). Ar nepacietību gaidu, kā iešu gulēt, un cik labi tas būs. Īpaši labi, ka klāt bija pielikts mazs lavandas (?) spilventiņš. Tas tagad man stāv uz galda un no tā ik pa laikam var "iešņaukt".

Es ieliktu attēlu, bet man slinkums.

Vienai pasaules pusei iestājies līksmās morālās masturbācijas periods. Otrai - amorālā psihoze.

The Great Schism jeb Lielā Šīza

Anti-fasti - cilvēki, kuriem patīk labi paēst. Vai arī tādi, kas ir pret pārlieku pieķeršanos (free love?). Tas varētu arī būt "slow living" sinonīms.

Tags: ,

Ja man kādreiz būtu suns, es to nosauktu par Naudu.

"Nauda, Nauda, Nauda, nāc šurp! Šurpu nāc, es teicu!"

"Nauda, atnes mantiņu! Skrien, Naudīt, atnes mantiņu saimniecei!"

"Fas, Nauda, fas!"

"Stāt! Pietiek, Nauda. Nu jau būs gana!"

"Laba, Nauda, laba. Malacīte, mīlulīte, mīļā kucīte tu mana!"

utt., utjp.

Tags: ,
Back Viewing 0 - 20