Indra
rindra
.:.::
Back Viewing 0 - 20  
Sakņu MežsIesiet uz Sakņu tfu Skaņu Mežu?

Tags:
Balsošu

Balsošu par progresīvajiem. Paldies par uzmanību.

Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda
Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda Nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda nauda naudanauda nauda nauda nauda nauda naudanau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau danau

Tags: ,
Current Mood: pissed off pissed off
Jautājums

Nacioanālisms vai starppautiskums?

Tags:
Current Mood: silly silly
MoondogInteresants radio raidījums par Moondog (un viņa mūzika, protams):

http://wfmu.org/playlists/shows/80345Tags:
Current Music: Trees Against the Sky by Cabaret Contemporain
Tā irFriday
Partly Cloudy
33°C

Es pie datora. Visu dienu. Ā, ok, vakarā vēl viens 3 h foto darbs, uz kuru vēl 1,5h jābrauc sab transportā.

Upd: pērkons un gāziens tomēr arī atnāca.

Es arī biju Svētkos un arī man bija dalītas jūtasEs arī biju Dziesmu un Deju Svētkos un arī man bija ambivalentas izjūtas.

No vienas puses, man kā skatītājai bija vairāki ļoti saviļņojoši brīži šo svētku laikā. Un tā kopības sajūta tiešām ir kas īpašs, un tās ikdienā pietrūkst. It sevišķi dzīvojot ārzemēs.

Bet šī sajūta pavisam noteikti bija arī pretrunīga. Jo nacionālisms dur acī. It sevišķi tagadējā Trampa ērā.

Ja es būtu, piemēram, krieviete, es, man šķiet, nejustos ērti šo svētku laikā. Jā, bija etniskie ansambļi Vērmanes dārzā, un tas bija gandrīz vai jaukākais pasākums. Arī tāpēc, ka tur viss bija par brīvu, un visvisādi cilvēki līdzās viens otram baudīja pasākumu. Ne tikai tie, kas varēja atļauties. Un pavisam noteikti ne tikai latvieši.

No otras puses, es vismaz pāris stundas skatījos gājienu un piefiksēju tikai divus krievu kolektīvus - abus no manas Salaspils. Noteikti, ka to bija daudz vairāk kopumā, bet tā proporcija izskatījās ļoti maza.

Ja mēs gribam mieru un saticību Latvijā, mums ir jāuzrunā un jāiekļauj Latvijā dzīvojošās ne-latviešu etniskās kopienas (un citas minoritātes) daudz daudz vairāk, ne tikai, bet arī Dziesmu un Deju Svētkos.

(Manā) ideālā pasaulē visi cilvēki viens otru uzskatītu par brāļiem un māsām. Un tā dalīšanās ciltīs/kopienās/valstīs un ar to saistītais nacionālisms/patriotisms, manuprāt, ir izaudzis no pavisam prozaiskas cīņas par resursiem. Un šī cīņa ir reāla. Un ir normāli pastāvēt par sevi, kad tev uzbrūk. Bet tad, kad cīņa ir beigusies, būtu labi uz to patriotismu skatīties nedaudz rezervēti, jo tiešām beigu galā mēs visi vispirms esam cilvēki un tikai pēc tam kādas tautas, reliģijas, dzimuma pārstāvji. Tas nenozīmē, ka mums visiem jābūt vienādiem. Daudzveidība ir skaista. Bet ir uzmanīgāk jādomā, kā to mūsu unikalitāti svinēt.

Tags:
KārtējaisIr tik skumji, kad kārtējais jaunības draugs izrādās islamofobs.

Es esmu otrā pusē. Pēdējos piecus gadus es burtiski katru dienu pateicos liktenim, ka esmu satikusi savu vīru - musulmani. Un es pazīstu tik daudzus musulmaņus, un zinu, ka viņi ir visādi - gan lieliski, gan arī šķībi, greizi, nepareizi. Kā jau visi.

Johaidī. Reāli gribas raudāt.

Es nestādos priekšā, kā būs, kad mēs varēsim atļauties biežāk braukt uz Latviju, vai pat pārcelties uz dzīvi.Tags: ,
Bērnības Milicija beidzot uzspēlēs arī Salaspilī

https://www.facebook.com/events/1018467461633594/

Tags: ,
Al-AnonOtrdien pirmo reizi aizgāju uz Al-Anon sapulci.
Man to vajadzēja izdarīt jau pirms 15 gadiem.

Iešu nākamotrdien atkal.

Tags:
Latviešu valodaŠodien beidzot sāku iespējot piekrišanu cepumiņam visās manās tīmekļa vietnēs.Tags:
Kamēr pavasaris vēl nav beidzies
Es zināju, ka mamma ir jaunībā dzejojusi. Bet biju piemirsusi. Kaut kad nesen palūdzu man atsūtīt kādu dzejoli. Te viens:

Pavasaris

Draugs ieskrēja
ar puķi pogcaurumā,
Un durvis palika
kā spārni vējā vaļā.

Vecais, vakars ārā
slims ar pavasari.
Četru sienu cilpā
elpa bēg no manis.

Vēl pa ceļam runci
redzēju uz sētas.
Purns pret mēnesnīcu,
bet sānos četras rētas.

Raspodiņi
asins lāses krāja,
Kamēr lietus sārtas
no sētas tās nomazgāja.

Draugs ieskrēja
ar puķi pogcaurumā,
Un durvis palika
kā spārni vējā vaļā.Tags: ,
Current Mood: Četru sienu cilpā elpa bēg
It's OK"You must be assured that you're doing what you need to be doing, and that it's OK to be not doing what you're not doing."
D.Allen "Getting Things Done"

Jā, šī grāmatiņa plus TODOIST aplikācija tiešām man ir palīdzējusi samazināt stresus par VISU TO, KO VAJAG IZDARĪT.

Iesaku abus.Aprīlis
Miskastē atradās sintezators, un man sacerējās gabaliņš
Tags:
Current Mood: pavasaris
The best novel in the world
The best novel in the world is probably not currently winning prizes or storming up the best seller lists. It may be being written at this moment by an arthritic woman living in the otherwise unremarkable Latvian town of Liepaja.

No šejienes:

School of Life - Fear Of Missing Out (FOMO)


Tags:
Sakarā ar ģēnijiem/autoritātēm, kas dzīvē izrādās mēdz būt cūkas

Un stāsts par šīs satīriskās dziesmas sākontiUn pati slavenā intervija

Tags: , ,
Nedzeru veselu gaduVakar apritēja gads, kopš atkal nedzeru. Pavisam nemaz.
Nu neko. Labi. Ļoti labi.


Brotherhood of Breath

Albums "Brotherhood of Breath"

Te:
Tags:
Riebjas

Pārāk daudzi radošie vai "radošie" pārāk daudz raksta un runā par to, kas viņiem riebjas. Cik slikta kompānija, cik bezgaumīgs kino, cik nesmalkjūtīgi cilvēki utt utjp.
Estētfašisti un snobi. Vissliktākie ir tie, kas papildus vēl iztaisās par garīguma meklētājiem.

Pieriebies :)

9 eleven deniersAtkal jau vecas ziņas, bet

Skatieties Louis CK 2017. gada stendapu Vašingtonā iekš Netflix.

Laikam tā smējusies nebiju kopš...ļoti sen.Tags:
Back Viewing 0 - 20