es pats personīgs ([info]maigs) rakstīja,
@ 2020-08-07 09:06:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
corona-blues
tā nu mans otrais plānotais latvijas atvaļinājums šogad pačab. 14 dienu pašizolāciju un anti-socializēšanos nealkstu, līdz ar to sāku domāt francijas-dienvidu cienīgas alternatīvas. laikam pirmoreiz pa visu covid laiku sajūtos čābīgi, ņemot vērā, ka sajūtu līmenī daļa covid piesardzības noteikumu liekas cilvēku čakarēšana (itālijā jāievērjo atstatums 1m, nīderlandē 1,5m, latvijā 2m, vai mēs runājam par vienu un to pašu vīrusu, vai arī viņš uzvedās dažādās valstīs savādāk, absurds <- prātā šaudās šādas domas) + kamdēļ, ja es būtu gatava šodien veikt testu, pēc nedēļas, iebraucot latvijā veiktu testu (7tajā dienā) un vēl pēc nedēļas testu (nosegtu par saviem līdzekļiem), man joprojām pēc tam būtu jāsēž pašizolācijā, jo tādi lūk ir likumi, kamēr atkal citās valstīs tas strādā. ka dzirdēts, ka policija dežūrē pie mājās, uzmanot cilvēkus, kuri sēž pašizolācijā (seriously, vai tiešām nav citu, svarīgāku lietu ko darīt?). un beigu beigās absurds, ka vakar cilvēki ielidojot varēja izvairīties no karantīnas, bet šodien vairs nē.

viena, no svarīgākajām dzīves atziņām man ir tā, ka man ir svarīgi, lai es ar savu iztikas pelnīšanu nečakarētu cilvēkus (čakarēšana un darbs, kas čakarē citus cilvēkus sniedz man sajūtu, it kā uz vemšanu velk). lai arī strādāju valsts aparātā, paldies dievam 'cilvēku čakarēšana un to dzīves apgrūtināšana' nav mana ikdienas vai darba sastāvdaļa. nu un šoreiz es jūtos kā čakarēšanas upuris. nabaga ego, šņuk, šņuk


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]apjukums
2020-08-07 11:40 (saite)
jā, man tas pats. interesanti, ka airbaltic šo divu nedēļu pašizolāciju neuzskata par pietiekamu iemeslu, lai piešķirtu kompensāciju ('lidot no dzeltenās zonas valstīm nav aizliegts'). ok, var samainīt lidojumu datumus par brīvu, bet kā man tagad paredzēt, cik ilgi šis bardaks turpināsies.

vairāk abstraktā līmenī mani fascinē fakts, kā valstu robežas šobrīd definē, vai tu esi bīstams sabiedrībai. Šeit NL esmu brīva kā putns, tikmēr LV pēkšņi kļūstu par apdraudējumu.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]maigs
2020-08-07 11:47 (saite)
1) same here. ar biļešu mainīšanu domāju, ka vislabāk tēmēt uz nākošā gada vasaru (nē, seriously, kur mēs esam nonākuši), jo nemaz neceru, ka uz rudens un ziemas pusi nepaliks vēl sūdīgāk, vai arī latvju bāleliņi atjēgsies, ka ar negatīva testa rindu 14 dienu laikā varētu arī jobstudē laist tos cilvēkus iekšā <- lai arī diezvai, jo tad kāds tiesiskā veidā varētu apstrīdēt dumjos šībdrīža noteikumus)

2) piekrītu, jūtos sūdīgi, nav ko piebilst. varbūt pienācis īstais laiks ļauties īstena latvieša melanholijai, vāļāties katru dienu saulē kaut kur paēnā un dzert.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]apjukums
2020-08-07 14:34 (saite)
Reku EC sarakstā NL šodien uzlēkusi līdz 26,5 (apsveicam), ja LV izmanto tos pašus datus, tad esam sarkanajā briesmu zonā
https://www.ecdc.europa.eu/en/cases-2019-ncov-eueea

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]maigs
2020-08-07 15:23 (saite)
Hah, tur jau vairāk kā puse nevar vairs tūrismot LV! Interesanti vai tiešām 2 nedēļu laikā aizvērs valsti gandrīz visai eiropai? Tad jau tūrisma sektors nomirs, nav divu domu

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]incagirl
2020-08-07 16:58 (saite)
Rīgā varbūt, bet piejūrā tīri labi, šķiet, iztiek ar vietējiem tūristiem. Meklēju vietu, kur pavadīt tās divas nedēļas, nekā daudz nav palicis.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]soul_embraced
2020-08-07 17:09 (saite)
Tikko publicēts atjaunotais saraksts:
https://www.spkc.gov.lv/lv/valstu-saslimstibas-raditaji-ar-covid-19-0/07.08.2020-valstu-saraksts-lv.pdf

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]apjukums
2020-08-07 17:35 (saite)
Vai jāseko manu kaimiņu piemēram: dārzā piepūšamais baseins, bumsī mūzika un pārtijs var sākties dienas vidū, kamēr proletārieši vēl strādā :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?