tame · the · hippo

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Vakar sarunā ar ebreju restorāna īpašniekiem:
"Mēs esam pārdzīvojuši 3 karus un nekad Izraēlā nav redzēta tāda panika attiecībā uz pārtikas iegādi. Bet tas droši vien tāpēc, ka Latvijā nekas tāds nav bijis un cilveki nezin, kā rīkoties šādā situācijā."
* * *
Piļsāta pi upis
Uhh, cik ļoti izreklamēta un izdaudzināta. Un visas atsauksmes tik cildinošas!
Es kā mūžīgs skeptiķis, īpaši kas attiecas uz LV kino, nekādas īpašas cerības neloloju, bet rezultātā kaut kā ļoti skumji. Grūti pat nosaukt, kas šeit bija labs. Tāda haltūras piegarša itin visā. Ā, pareizi, bija pliki pupi!
* * *
19. janvāris. Šogad noskatītas jau 19 filmas.
Patika: True Grit (2010), Pain and Glory (2019), Once Upon a Time... in Hollywood (2019), 1917 (2019), Ford vs. Ferrari (2019), Hotel Mumbai (2018), Once Were Warriors (1994), Saving Private Ryan (1998).
Pēdējā gan skatīta otrreiz, lai salīdzinātu ar 1917.
* * *
Oļegs - ahujenna
Labākā LV (kop)ražojuma filma, ko esmu redzējis
* * *
Piebeigtas visas 12 sezonas Anthony Bourdain: Parts Unknown. Ļoti.
* * *
Lielisks trilleris. Metalizēts - drūms, smuki uzfilmēts, kvalitatīvi izspēlēts.
https://www.imdb.com/title/tt5362988/
* * *
Kriminālās ekselences fonda būtiskākais + ir oriģinālitāte, neparedzamība un saturīgums, kas kā sērga trūkst LV kino. Attāli atgādināja šo: https://www.imdb.com/title/tt0820096/
Ir savi nedočoti (kādi 70-ie gadi???), bet kopumā, manuprāt, nekas labāks vēl nav mūszemē radīts.
* * *
Paradīze 89 - rets mēsls.
* * *
Pēdējā laika atklājums - datorpele. Jap. Iepriekš neiedomājos, ka tik vienkārša lieta var pacelt dzīves kvalitāti jaunā līmenī.
* * *
šogad jau piebeidzu divus seriālus - black mirror un the terror.
Ja par pirmo komentāri lieki, tad otrais ir ļoti līdzīgs iespaidīgajam Ernesta Šakletona "Endurance" ekspedīcijas stāstam, vienīgi viss ir pretēji, ieskaitot gala rezultātu.
Abi lieliski - pirmajam lieku 9/10, otram 8/10.
* * *
Gadiem neesmu skatījies nevienu seriālu. t.i. tādu mākslas seriālu. Bet pēc dzirdētā nolēmu tomēr dot iespēju black mirror. Pirmā sērija nepatika, otrā jau šķita labāk. Rezultātā kā semuškas noēstas 4 sezonas (kas kopumā gan ir tikai 19 sērijas). Kopumā jāsaka, ka dažādi režisori katrai sērijai ir gan labi, gan slikti - neziņa, ko gaidīt, bet rezultātā arī 50/50 success rate
* * *
Noskatījos mother! - ļoti patika! Saprotu arī ļoti atšķirīgus vērtējumus. IMDB vienā komentārā pat tika minēts, ka speciāli ir piereģistrējies, lai ieliktu 1 zvaigzni - tik ļoti nepatika.
Man grūti saprast, ko tad cilvēki sagaida, ja filmas režisors, producents un scenārija autors ir Aronovskis (Pi, Requiem for a Dream, The Fountain, Black Swan)? Ясен пень, ka būs šīza.
* * *
Tas brīdis, kad es pirmo reizi tieku intervēts personīgi.. un tas ir ISO audits
* * *
http://www.imdb.com/title/tt3721936/
Kolosāla filma. Blokbasteru un oskaroto filmu cienītājiem gan varētu šķist meeh.
* * *
pensija
Šodien darbā Bergs vecākais un Toms Kreicbergs stāstīja par INDEXO. Informatīvi, bet neko revolucionāri jaunu neuzzināju salīdzinājumā ar to info, ko iepriekš ievācu. Tāpat jau pāris nedēļas atpakaļ pievienojos un maiņa iespējama tikai vienreiz gadā. Bet tas tā. Pārsvarā runāja Toms un ik pa brīdim pakomentēja Normunds. No visas prezentācijas man visvairāk palika atmiņā Normunda izmantotā frāze lielu nepatikšanu apzīmēšanai - "sūdi ventilatorā". Ļoti labi!
* * *
Iesaku nolūrēt vakardienas raidījumu "Personība. 100g Kultūras. Arstarulsmirus".
* * *
Mūsdienās šo sauc par hipstermetālu, bet man patīk. Iespējams, vienīgā lieta ar priedēkli "hipster", ko varētu uz sevi attiecināt.
https://www.youtube.com/watch?v=5MHl_CG0Lik
Un no kurienes, jūsuprāt, viņi ir?
* * *
Adaptation (http://www.imdb.com/title/tt0268126/) - ļoti labs gabals ar Keidžu (!!)
* * *
Bolderājas kebabs ir viennozīmīgi pievienojies Daugavgrīvas cietoksnim - abi ir must visit tajā Rīgas galā.
* * *
Nav svarīgi, ko saka antisemīti, bet starp ebrejiem ir nenoliedzami daudz augstāks talantīgo indivīdu īpatsvars itin visās jomās.
Kaut vai mans nesenais atradums Ninet Tayeb:
https://www.youtube.com/watch?v=-q12jIvZrsk
Uzgāju viņu pēc šī kolosālā dueta ar Steven Wilson:
https://www.youtube.com/watch?v=HXNE_l1YUHU
* * *

Previous