apjukuma · sajukuma · piezīmes

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Kad skan Red Hot Chilli Peppers, all I want to do ir ritmā kustināt galvu augšā, lejā, pa labi, pa kreisi, nevis iespringti lasīt par product roadmap management.
Skan:
RHCP - Scar Tissue
* * *
pasaule ārdās par Šarlotvilli, tikmēr Latvijā plaukst rasisms un visiem viss kārtībā.
* * *
Labējā spārna laikrakstā raksts par to, ka NL aizliegts lasīt savvaļas ogas. Ogas un sēnes esot barība putniem un dzīvniekiem. Komentāros, protams, sūdzības par a-eiropiešiem, kas baros ar spaiņiem dodas uz mežu, un nabaga vietējiem nekas pāri nepaliek.
* * *
Un vēl piebildīšu, ka nīderlandieši, neskatoties uz sieviešu emancipāciju, ir ļoti izpalīdzīgi. Riteni parkojot augstajos rāmjos, vienmēr kāds pienāks un piedāvās asistēt, ja 5 sekundes kaut ko čakarējos.
* * *
No Holandes mellenēm nepaliek zila mute.
* * *
dzīvosim zaļi
Jau nedēļu uz veģetārās takas un šodien gatavoju šo. Ieliku pirmo kārti saldēties, redzēsim, vai būs ēdama. Atsevišķi gan pamatne, gan pildījums garšoja tā neko.
* * *
Astoņi gadi Nīderlandē, svecītes nopūstas, kūka apēsta
Šorīt noparkojos pasaulē lielākajā divriteņu novietnē un par to saņēmu dāvanā ābolu. Un uz vilcienu ejot, kāds vīrs svilpoja karaļa lauvas dziesmu - tik smuki svilpoja, ka es viņam visu ceļu sekoju, lai līdz galam noklausītos.
Ak jā, un vēl es ievērības cienīgs notikums bija sestdien, kad ēdu visvisvisvisgaršīgāko kanēļmaizīti pasaulē. Tik garšīga, ka laiks apstājās un biju tikai es un kanēļmaizīte.
* * *
cepumiņš lietainā dienā
manā supermārketā ir nēnōrmāli daudz dažādu cepumu variāciju, gan lekni sviesta cepumi, gan pseidoveselīgi auzu pārslu veidojumi. man, protams, visi jānogaršo.
nezin, acīmredzot dzīvoju cepummīļu rajonā, jo citos tās pašas ķēdes veikalos tā nav izvērsušies.
* * *
Divu nīderlandiešu casual chat pie kafijas tases:
jājājājānējājājājānējājājnēājājānējājājājā
* * *
Nopirku sauju gaileņu par 30 €/kg.
Jā, bija tā vērts.
* * *
sēdēt kanālmalā, ēst superasas nūdeles ar draņķīgiem irbuļiem un spriedelēt par virtuālo realitāti.
tāds, lūk, bija mans pusdienlaika pārtaukums. birojdzīvei tomēr ir savs šarms.
* * *
Terugkomen is niet hetzelfde als blijven
Zem viena no miljons Amsterdamas tiltiem, pa ceļam no stacijas uz biroju stāv rakstīts šis. Atgriezties nav tas pats, kas palikt. Nezinu, kā latviski to pateikt daiļrunīgāk, bet nīderlandiski tas skan tik melanholiski un skaisti.
* * *
Svētdienas prieciņi
Piecas stundas urbināju zāli no pagalma bruģa. Pieaugošo dzīve ir piedzīvojumiem pilna!
* * *
Pēc nedēļas Spānijā, kurā strādāju tikai trīs dienas, man ir iestājies absolūts sagurums. Nāk miegs pat pēc kafijas un prasās pēc siestas. All day, every day.
Pat pajokot nav spēka, mute neklausa.
* * *
Ladylike
Tu uzvelc smuku kleitu un nodomā, lūk iemesls pacensties iet cēlā, mierīgā gaitā kā jau lēdijām pienākas. Arī karstais laiks nav lēdijām piemērots, jo lēdijas nesvīst. Tā nu ar šo visu padomā es uzsāku ceļu no biroja līdz stacijai. Pirmās piecas minūtes bija cēlas, pēdējās so so, jo es tomēr nespēju pretoties iegribai paspēt uz aizejošo vilcienu, nevis lēdijas cienīgi palaist to garām un gaidīt nākamo.
* * *
Oh mama, jau tagad ir pārāk karsts. Pamodos izsautēta.
* * *
Vakar, visu dienu alu dzerdama un saulē gozēdamās, apsvilināju seju un nopirku biļeti uz Malaiziju.
Come September.
* * *
wtf ir 'sadarbības kontakbirža'? tas, ko ENG sauc par networking?
* * *
Pirmdienas rants
Nīderlande ir pārapdzīvota, bet optimāla telpas izmantošana joprojām dikti klibo. Sit sastrēgumstunda, tu zini, ka būs drūzma. Tavās interesēs būtu izlemt ātri, kustēties veikli un pēc iespējas nemaisīties citiem pa kājām. Tā vietā liela daļa turpina mūnvalkot, blenžot telefonu ekrānos.
Vajadzētu pieredzes apmaiņas ar Āzijas metrapolēm, kur pašdisciplīna ļoti attīstīta.
* * *
#sāpmuguraguļšņājupieeirovīzijas
NL aizkadra komentārs pēc LV uzstāšanās: "Mjā, pašvaka angļu valoda. Es ļoti ceru, ka šai dziedātājai nevajadzēs uzstāties vēlreiz".
* * *

Previous