friends [entries|archive|friends|userinfo]
louise

[ website | Syberian Cold Pizik Metal vai African True Naked AssCore ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 1st, 2014|10:30 pm]

mazeltov
Izglītības sistēmai jānodrošina labi apmaksāts darbs (tik labs, ka pat nevajadzētu krāpties, lai daudz nopelnītu?)? Bet varbūt izglītības sistēmai vajadzētu nodrošināt spēju domāt patstāvīgi, analizēt, izgudrot, radīt, utt.?

Respektīvi, čakarētājprāt, izglītības sistēmai ir jānodrošina grozs ar zivīm nevis makšķere.
LinkLeave a comment

[Sep. 1st, 2014|09:20 pm]

martcore
un kas tas par izteicienu "šis ir zvans skolotājam"
iznāk, ka skolniekam vispār nekāda zvana nav
iznāk, ka skolēnam visu laiku ir jāmācās, un ka tad viņš varēs trakot un ārdīties pa gaiteņiem, jāceļas sešos no rīta un jānāk stundu pirms pirmās nodarbības vai
LinkLeave a comment

[Sep. 1st, 2014|07:38 pm]

pa_leeto

[puika]
Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te )
LinkLeave a comment

[Sep. 1st, 2014|07:26 pm]
biezpientaure
Civilisti tiešām var palīdzēt armijai.

http://gordonua.com/news/war/Volontery-otpravili-Aydaru-25-tonny-gumanitarnoy-pomoshchi-v-Luganskuyu-oblast-39221.html
http://vk.com/ukrainianliberal
http://vk.com/club75874977 <-- CELOX для Нацгвардии. Друзья, извините за задержку отчета. Вот первая его часть: фото чека (в злотых, 30 упаковок по 160 злотых), фото купленного celox.
LinkLeave a comment

Lietu atdošanās [Sep. 1st, 2014|02:30 pm]

pa_leeto

[no_saules_zemes]

Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

Link6 comments|Leave a comment

jau dzērves stāv rindā uz tualeti [Sep. 1st, 2014|11:22 am]

martcore
[Tags|, ]

Есть миф, что, мол, "дети" ( "детишки" даже, можно сказать) зато хорошо разбираются в новых системах коммуникаций и так далее. Увы, дальше социальных сетей, приложений и игрушек дело не идет, и для многих, очень многих найти в интернете нужную информацию - большая проблема, а иногда и правильно выйти на нужный адрес группы ВК не в состоянии.
Мы заметили, что на вопрос "Кто изобрел социальную сеть Фейсбук" сами они ответить не могут, нужны варианты ответов. Из вариантов предлагаем : Цукерман, Цукерберг, Цукерсон или Цискаридзе? И что вы думаете? Что уж на этот-то вопрос все знают ответ? Как бы не так. Отвечают наугад и как попало - я тоже уже писала об этом год назад. А вот наши вчерашние приобретения: наряду с Цукерсонами и Цукерманами вчера у нас появился (в группе 6-7 кл) Сукер сон и Цыцкариджа. Авторы этих ответов (и других тоже) не поняли даже смысла самого вопроса.

Еще новенькое: столица Белоруссии - Украина, Турция, Киев, Белгород, а Эстонии - Мексика. Чукчи живут в горах, в лесу, в Игле, в холодных странах ,где таджики, на востоке, в хатах, на северном полюсе. А один написал, что нет такого народа - "это брет" ( тот самый, который так же ответил на вопрос про иждивенца). И что попадья - "бочка на воде" - из двух вариантов ответа он сделал один. Советский Союз развалил Сталин, Путин, Ленин, Брежнев, Гитлер.(некоторые пишут "немцы"). Но то, что ВО война была с немцами, тоже знают не все. Дату один из них (уч-ся 8 класса, есть 14 лет) указал 41-98г., а другой - 12 лет - с 1710 по 2005 год. Но на этот вопрос чаще всего ответы - правильные.
Никто не знает, как называется священная книга у мусульман: "В христианстве - Библия, а в мусульманстве?". Прочерки ставить нельзя, поэтому пишут: " мусульмане", "книга", "деньги", карант",мангольство",будда", "молитва",анти библия","история", "свитки","алах" и тд, а вчера коллекция пополнилась ответом "кармен" (отвечал ученик, перешедший в 8 класс).В конце идут вопросы "блиц" - любимая книга, любимый фильм, блюдо и тд. Среди блюд лидируют суши, пицца, тирамису, а на вопросы про книгу и фильм почти все ответы такие: "нет".

xxx

vispār vajadzētu arī pie mums šādu pētījumu
Link1 comment|Leave a comment

JaunOOPS did it again! [Sep. 1st, 2014|12:43 am]

mazeltov
OMG, nākamais astoņkāja veidojums, kura gada pārskatus ar pilno ziedotāju sarakstu un summām papētīt: http://www.makslaivajagtelpu.lv/atbalstitaji

Dibināšanā, gluži neviļus, ir iesaistīta Jaunupa mīla Katrīna Leiškalne. Katrīnas Leiškalnes mamma ir Rīgas Brīvostas Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne un, loģiski, ka brīvosta ir šī projekta atbalstītāja.
Un partneris ir lietpratīgais ziedojumu vācējs un gaismas nesējs "Ascendum". Ar kuru Katrīna Leiškalne ietusē, ja vismaz spriež pēc biužām ar gliemežiem, kur Katrīna kopā ar pārējām Ascendum meičām.

Kas vēl piedalījās dibināšanā? Nu, protams, ka Liene Cakare, "Latvijas attīstībai" partijas biedre, kas ar numur 2 startēs Rīgas apgabalā.

Ja to muzeju cels, kā jums liekas, kas viņu cels, ja ne tas būvniecības megapiecinieks, kas ziedotin ziedo visām tām biedrībām?

Rēcīgi, ka pat basketbola klubs VEF atbalsta (Jaunups valdes priekšsēdētājs), muahahaha. Pašiem vajag ziedojumus, bet bāc, paskat, te priekšnieka mīļotā tādā krutā lietā piedalās, davai, noziedosim tam projektam kaut ko, tāpat sūdīgi spēlējam, lai vismaz kaut kam labam tiek :D Kaut gan - moš viņi naudu neziedo, bet tikai morāli atbalsta. Naudu gan ziedo Kisiels, arī viens no VEF dibinātājiem. Bet nu - gada pārskats parādīs.

Iepriekš mums nebija Latvijas Nacionālās bibliotēkas un nācās kaunēties citu valstu priekšā, ka mēs tādi bauri. Nu, RE&RE uzcēla.
Tagad varam kaunēties par to, ka nav Laikmetīgās mākslas muzeja. Nekas, arī to RE&RE, Skonto būve, Arčers un pārējie uzcels.

Vispār, pēdējās dienās es daudz domāju par vienu itāļu seriālu. "Astoņkājis". Tur bija tas komisārs Kataņi, kurš cīnījās pret mafiju un mafija viņam tur visādi gauži darīja - meitu nogalināja, šķiet, ka arī sievu. Un beigās arī pašu Kataņi nogalināja.
Klipiņš: https://www.youtube.com/watch?v=HeAcSAHk9zY


Upd. Tikko iečekoju. Slikta ziņa - fonds dibināts tikai šogad, tas nozīmē, ka atskaiti par ziedotājiem (t.i., pilno, ar visām summām) varēs dabūt tikai nākamgad.
Link2 comments|Leave a comment

Pāris meklē istabu! [Aug. 31st, 2014|10:13 pm]
dziivo_te
[mg]
Strādājošs, jauns pāris meklē istabu Rīgā sākot ar septembra mēnesi! Cienam citus, nekavējam maksājumus, darba dēļ mājās esam reti.
Vēlamies īrēt istabu Rīgas centrā. Der arī Āgenskalns, Torņakalns, Imanta, Zolitūde, Purvciems, taču izskatīsim ikvienu variantu. Istabas lielumam/iekārtojumam nav nozīmes. Priecāsimies par jaukiem dzīvokļa kaimiņiem. Vēlama saprātīga cena, kurā jau būtu iekļauti arī komunālie maksājumi.
Lūgums rakstīt uz e-pastu: the_darkness6@inbox.lv
Ļoti priecāsimies par ikvienu ziņu, jo lieta ir diezgan steidzama. :)
LinkLeave a comment

Tikai fakti [Aug. 31st, 2014|01:57 pm]

mazeltov
Tātad, viens no biedrības "Ascendum" projektiem bija vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju", kuras izveidē nepieciešamais cipars bija 70 tūkstoši latu. "Ascendum" rīkoja konkursu par labāko māksliniecisko risinājumu. Komisijā - 7 cilvēki (mansdoms.lv lapā minēts). Tie ir fakti.

Vēl viens fakts ir tāds, ka "Ascendum" valdes priekšsēdētāja ir partijas "Latvijas attīstībai" Jura Pūces sieva. Partija ir izvirzījusi Juri Pūci par premjera kandidātu.

Un vēl pāris fakti, paši interesantākie:

1) viens no partijas "Latvijas attīstībai" lielākajiem ziedotājiem ir Leons Jakrins, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētājs;
2) "Ascendum" atbalstītā projekta - vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju" tehniskajā izveidē piedalījās SIA "Vincents", kā nekā, māksliniecikā risinājuma uzvarētājs (ko noteica tie 7 Ascendum izvēlētie komisijas locekļi) ir viņu darbinieks.

P.S. Minētajā partijā ir gan SIA "Vincents" juridiskais padomnieks Artūrs Bergholcs, kā arī viens no partijas valdes locekļiem ir Emīls Jakrins - Leona Jakrina, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētāja dēls - respektīvi, summa x no "Ascendum" ziedojumiem + pozitīvā publicitāte nonāca "pareizajā" ģimenē.

Nav jau daudzmiljonu pasūtījums, bet tomēr, uz šo var attiecināt populāro "sīkums, bet patīkami". Vincentam ienācās bišku nauda + ļoti pozitīva publicitāte.

P.P.S. Doma papētīt visu par to vitrāžu sīkāk ienāca vienas dokumentālās filmas dēļ, kurā izskanēja vienkāršs teikums - "follow the money". Tur gan sekošana naudai notika saistībā ar megakorporācijām, bet nu principu var izmantot arī uz mazāka mēroga zivīm.
Link1 comment|Leave a comment

pirms skaipa un internetiem [Aug. 31st, 2014|05:07 pm]

martcoreLink4 comments|Leave a comment

laža žopingā [Aug. 31st, 2014|04:51 pm]

iokaste
[Current Music |SAVAGES - Getting crazy sometimes ]

izsadomāju nopirkt ērtus un glīšus zābaciņus. un tas nav darbiņš nosist blakti, prasa septiņ dien' un nakti. tā nu maļos no paša rīta pa bodēm jau kuro stundu mērot, stīvējot un pīpējot uz autostāvvietu jumta.

tad iedomājos paskatīties citiem večiem uz kājām - ko gan viņi nēsā, ja viss tik sadomāts un tīnisks. ā - reku viens sēž, kas tad mums peciņās? eh, pusšķiebies kaukas netīri melns un krančains.. tad pametu skatu uz augšu, bet tur? tik dzīvas, smaidīgas un draudzīgas acis un man tāds kauns sametās spriest par vīru pēc zābakiem, par grāmatu pēc vāciņa, par sievieti pēc bērniem - kāda laža augustā!

laiturvaikā - beigās kauko piemērotu atradu un tad jau nav tik slikti:

Link1 comment|Leave a comment

[Aug. 31st, 2014|04:11 pm]
biezpientaure
Runājot par http://www.wings-phoenix.org.ua/en tad ir ziņa

В День авиации Украины, на военном аэродроме Борисполя состоялся демонстрационный полет военно-транспортного самолета Ан-26, восстановленного при содействии благотворителей.
http://army.unian.net/957284-samolet-an-26-feniks-podnyalsya-v-nebo.html
Link2 comments|Leave a comment

[Aug. 30th, 2014|08:12 pm]

mazeltov
Izmēģināju veikošanu aiz troses - bija riktīgi forši, taču kāds brīdis pagāja, kamēr uzķēru, kā pagriezties un nekrist, kad trose aizvilkusies līdz tālākajam punktam un pārslēdzas, lai vilktu atkal atpakaļ. Pēc tam vēl foršas vakariņas japāņu restorānā. Pirmo reizi pagaršoju tataki tunci un gandrīz noriju mēli.
LinkLeave a comment

[Aug. 31st, 2014|12:01 am]

elektroliize
šodien pirmo reizi biju Kuldīgā. skaisti.
-
sestdienas vakars - katrs pie sava pc.
neviens no mums netuvojas.
rīt gadadiena, bet man tomēr nedaudz skumji un sāpīgi.
LinkLeave a comment

[Aug. 30th, 2014|10:04 pm]

martcore
interesanti skatīties uz ešliju koulu romas krāsās
un ko visi paniko, ka anglijas spēle'tājs neiedzīvosies itālijā
vot tajā pašā romā no anglijas premjerlīgas pēdējos gados bija divi spēlētāji, rīse un maiks bredlijs, un abi kļova spēlēja
LinkLeave a comment

[Aug. 30th, 2014|08:22 pm]
biezpientaure
"Порошенко заявил перед европейскими лидерами, что Украина защищает границы Европы"
http://www.unian.net/politics/957305-poroshenko-zayavil-pered-evropeyskimi-liderami-chto-ukraina-zaschischaet-granitsyi-evropyi.html

Vai tiešām eiropa ir tik ļoti ieslīgusi komfortā un apātijā, ka piespieda ukraiņus šo acīmredzamo frāzi izrunāt skaļi? Neorientējos diplomātijā, bet šis paziņojums pēc vairākkārtējiem lūgumiem pēc palīdzības jau izklausās gluži nelāgi. Izklausās pēc palīdzības lūguma, kamēr uzrunātais aizņemts ar pastmarku kārtošanu.

Piekāst diplomātiju, šeit patiesībā kas notiek - tumšā pagalmā botāniķim vaicā uzsmēķēt, viņš visā nopietnībā sāk stāstīt ka nepīpējot vai pat sāk rakāties kabatās. Nu jūs saprotat. Muļķīga vilcināšanās situācijā, kad vienīgā racionālā darbība būtu šķilt vai bēgt, atkarībā no sagatavotības. Eiropai un NATO blokam jau sen bija jāpiegādā ukraiņiem turisma un sporta inventārs no īpašā lielveikala, publiski atkrustoties no jebkādas saistības, ja to prasa hartas, konvencijas un pārējie pekstiņi. Uz Lavrova relīzēm būtu jāatbild ar vienmuļu "NATO neko nezin, kādi ir jūsu pierādījumi?" - akurāt viņam saprotamā veidā. Jo neatgriešanās punkts ir šķērsots, šobrīd vairs nav laika skrupulozi turēties pie noteikumiem un regulām. Notiek tesiņš, nevis godīga boksa cīņa.

Jeb Eiropa ir tik gļēva, ka tiešām ir pelnījusi pārformatizēšanu teritoriālā un citos kontekstos?

upd: 21:12 Украина начала получать военно-техническую помощь со стран ЕС. Aprīkojums galvenokārt, bet nu cerams, ka process ir sācies.
Vēl laba ziņa - Tusks ir EP prezidents.
Link2 comments|Leave a comment

Rotas [Aug. 30th, 2014|11:42 am]

pa_leeto

[hestia]
Kaklarota, Mango, 3€ — bilde

Josta, 3€ — bilde1, bilde2

Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui(at)inbox.lv
Link1 comment|Leave a comment

Smaržas (Love Forever) [Aug. 30th, 2014|11:33 am]

pa_leeto

[hestia]
Pirktas par ~10€, 1-2x pamēģinātas, neiepatikās, atdodu par 5€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu ignes_fatui(at)inbox.lv.
LinkLeave a comment

labāko parakstu konkurss, šķiet, noslēdzies [Aug. 30th, 2014|11:17 am]

martcore


у Назарбаева на фотографии лицо, как будто ему 8, и он случайно увидел, как родители трахаются (c)roma volobujevs
Link2 comments|Leave a comment

[Aug. 30th, 2014|09:03 am]

kaarl
Donam ir dziesma "Izdrāz man zirdziņu"
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]