friends [entries|archive|friends|userinfo]
louise

[ website | Syberian Cold Pizik Metal vai African True Naked AssCore ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Nov. 24th, 2014|09:10 pm]

pa_leeto

[puika]
Uz tirdziņu daži lieki priekšmeti manā mājā. Bildes ar aprakstiem zemāk.
Pašsavākšana vai nu Ķengaraga pusē, vai arī darba dienās no 8-17 pie Spices. Pa ceļam pēc 17iem varu pievest Āgenskalna pusē.
Pieteikšanās tepat komentos, armandss pie gmail com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle
Bildes )
LinkLeave a comment

[Nov. 24th, 2014|07:48 pm]

mazeltov
Skaidrs, ka Kabatas attīstībai kremt, ka kaut kādu Kaimiņu ievēl, bet viņus ne. Nu nekas, vismaz caur savu intelektuālo ruporu pakliegs, kuram sponsorus piesaistīja: http://www.satori.lv/raksts/8289/Ivars_Ijabs/Lai_pirmais_met_akmeni
+
Kaimiņš ļoti daudz plosās par Zolitūdes jautājumu. Protams, ka Ascendum/satori.lv lielais sponsors RE&RE diez vai par to priecājas.
Link2 comments|Leave a comment

gatavība varoņdarbam, omončeg [Nov. 24th, 2014|04:51 pm]

martcore
Что такое мужское достоинство? Образ жизни, традиционные семейные ценности, благородные манеры, открытость подвигам и желание работать над собой! Обо всем этом – в новом проекте НТВ «Мужское достоинство».

Это шоу – для стопроцентных мужчин и женщин, которые их выбирают! Ведущий программы – Джон Уоррен – влюбленный в Россию истинный британец, хорошо знакомый зрителям по программе «Поедем, поедим!».

Джон и его очаровательные соведущие – Настя, Дина и Олеся – расскажут и покажут: кто же они – герои нашего времени!
---------------
thhh, es šo 1+3 jau kaut kur esmu redzējis )
LinkLeave a comment

[Nov. 24th, 2014|04:28 pm]

vajag

[platformene]
Hei!
Meklēju jaunu riteni, jo mans saplīsa uz pusēm - stienis laikam sāka rūsēt no iekšas. Dzīvoju tur, kur ļoti šaura kāpņu telpa, tāpēc ritenis vismaz divreiz bija ziemojos ārā..
Tātad prasu te, jo negribu neko šiku. Interesē ar zemo stieni (lai var valkāt kleitas bet braukt), un lai tas nebūtu pusaudžu ritenis (par zemu).
Pieņemšu aprakstu + foto + cenu uz sabiiz et yahoo punkts com
Link1 comment|Leave a comment

Packard Bell laptopa lādētājs [Nov. 24th, 2014|03:41 pm]

vajag

[nistagms]
Labdien! Vajadzīgs Packard Bell laptopa lādētājs. Luc zvant 26141623 (atzvanīšu, ja vajadzēs). E-pasts poaaa@inbox.lv
Link2 comments|Leave a comment

dīvāns - grāmata [Nov. 24th, 2014|11:30 am]

pa_leeto

[yoko]
kādam varbūt nav, kur gulēt. atdošu klasisko grāmat-dīvānu par vīna pudeli. man šobrīd ir par daudz, kur gulēt.

jāsavāc no tuvās Pārdaugavas šīs nedēļas laikā

apmēram tāds http://www.izdevigak.lv/divani/5137/ un kaste palagiem arī apakšā ir
Link10 comments|Leave a comment

[Nov. 24th, 2014|10:49 am]

martcore
xxx


I'm an old road-hog
I drove a big truck
Shot the pinball machine, but it brought me bad luck.
If oceans was whiskey and I was a dove
I'd dive into it and never come up.
I wish they'd outlaw them old pinball machines
Many weeks they have caused me to live on sardines.

Last time I called my wife on the phone,
The first thing she said was "John, can you come home?
I got a lot of lodgers and they've got to go."
I said "I'll see you when I get back from the depot."

She said "John, you know I love you, I wish you wouldn't go
Send your babies some money. They're hungry and cold."
The last thing she said, and then she hung up, was
"John you gave up my loving to drive an old truck."

I made my trip up to the depot
I was gone two months cause I shot up my dough
When I got home my family was gone
The best friend I had rung my telephone.
He said "John, I guess you wonder 'bout your babies and wife...
Pneumonia got your babies and your wife took her life."
I've lost all my friends, can't sleep for bad dreams
I dream about an old truck and a pinball machine.

I never will forget the last words that old man said:
"Oh Lord, if I could live my life over,"
And then he fell dead, the victim of an old truck.

He was a clean-cut young man at the age of nineteen,
But now he's in his grave,
The victim of an old truck
And a pinball machine.
LinkLeave a comment

apple a day [Nov. 24th, 2014|09:17 am]
biezpientaure
Вот, чтобы не допустить искушения и смертоубийства, а также создать у потенциального противника иллюзию, что среднестатистическому призывнику в России хватает на "Айфон", и издало МО это мудрое распоряжение.

Яблоки запрещают, чтобы не было гомосятины всякой нехорошей в войсках.

И только в Минобороны РФ сапсем не знають, что подобные фишки стоят во всех андроидных устройствах, посему оные и не запрещают.

Умный человек предпочтёт отдать айфончик военкому и не ходить в эту армию вовсе. Чем потом подарить его "дедушке" в обмен на сломанные рёбра.

Выпуск позолоченных смартфонов Caviar Supremo Putin II с портретом президента России остановлен после того, как стало известно, что Владимир Путин не одобряет коммерциализацию своего образа. Модель Supremo Putin II создавалась на основе iPhone 6, задняя панель которого покрыта анодированным золотом. На ней выполнено несколько гравировок: с портретом Путина, первыми словами гимна и гербом России. Технические характеристики модели остались такими же, как у iPhone 6.
LinkLeave a comment

[Nov. 24th, 2014|08:07 am]

kaarl
pēdējās nedēļās dažreiz uz rīgu sanāk aizbraukt pa zaķi
Link1 comment|Leave a comment

[Nov. 23rd, 2014|08:15 pm]

mazeltov
[Tags|, ]

Mans guilty pleasure reizi nedēļā vai divās ir aiziet uz tuvējo veļas mazgātuvi, kur ir gan veļasmašīnas, gan žāvētāji. Un bezmaksas wi-fi. Tas nekas, ka man tāpat ir mobilais internets, taču man patīk tas, ka wi-fi ir par brīvu un ka vispār ir. Ka par kaut ko tādu ir padomāts.
Tad es sēžu uz soliņa un lasu ko - neko, un kad veļa izmazgājusies/izžāvējusies, paņemu vienu no košajām plastmasas baļļām, kurā samest drēbes un pēc tam nest salocīt un sašķirot uz tam paredzētā galda.
Vēl man dažreiz vienkārši patīk pavērot kā drēbes lido aiz lielajiem žāvētāja iluminatoriem. Kādā ir priecīgo un košo krāsu drēbes, citā atkal tumšās, citā atkal kaut kāds spilvens iemaldījies un tad tur viss tā lido kā kaleidoskopā.
Šoreiz gan apvienoju patīkamo ar lietderīgo un aizgāju aiz stūra, kur daudzie turku veikali. Tad tu iebrien kādā skārnī, kur, kā likums šādās vietās, ir pārdevējs, tad vēl kaut kāds vīrietis, kurš sēž uz krēsla un sazin kāda ir viņa loma un, protams, kāds pārītis citu it kā pircēju, it kā ne un tad viņi uz tevi blenž tā, it kā tu būtu apmaldījusies. Bet drīzāk jau manā ģīmī parādās zīme "infidel" liesmojoši sarkaniem burtiem. Pēc tam iegāju foršajā ceptuvē, kur nopirku dažus Kateyef baklavas rullīšus. Trakākais tas, ka arī maize tur izskatās un smaržo baisi labi, bet joprojām turos, jo man ir maizes celibāts, kamēr apniks.
Tad lielākais izaicinājums ir atrast veikalā pareizo vistas mērci, jo, pirmkārt, diezgan liela izvēle un otrkārt - uz iepakojumiem viss ir holandiski, bet es spēju izlasīt kaut ko tikai tad, ja vārds atgādina kādu angļu vai vācu vārdu. Lai gan ar to reizēm arī pietiek.
Vienrīt gāju uz staciju un ievēroju, ka uz ēkas sienas ir kaut kas rakstīts. Ieskatījos, pakustināju smadzenes un tad ierēcu par Mr. Obvious tipa teicienu, ko viņi tur uzlikuši - jo tālāk tu ej, jo ilgāks ceļš atpakaļ.
LinkLeave a comment

[Nov. 23rd, 2014|08:52 pm]

kaarl
ar tesu sataisījām vēl vienu jaunu dziesmu. ieskrēju uz minūti teātrī lai paķertu pāris lietas un viena pārpratuma dēļ kļuvu par "kapusvētku" ģērbēju.
LinkLeave a comment

[Nov. 23rd, 2014|06:21 pm]

mazeltov
Pārāk gara atbilde twitterim, tāpēc lieku šeit. Protams, ka Iespējamās misijas dalībnieki saņem vairāk nekā skolotājs vulgaris, līdz ar to tas ļoti lielā mērā ir naudas jautājums (jo tad ir konkurss uz šīs misijas dalībnieka vietu un tāpēc arī izdodas sameklēt jaunus un progresīvus entuziastus):
no Iespējamās misijas mājas lapas:
"Katrs Iespējamās misijas dalībnieks papildu skolotāju algai saņem mācību stipendiju 200 eiro apmērā, kura tiek izmaksāta katru mēnesi divu gadu garumā – no attiecīgā uzņemšanas gada jūlija mēneša līdz otrā mācību gada maijam. Skolotāja alga ir atkarīga no konkrētās pašvaldības naudas sadalījuma un arī no skolas budžeta plānošanas. Vidējais atalgojums dalībniekam kopā ar skolotāja algu un mācību stipendiju ir no 570 – 640 eiro (neto) apmērā."
+
"Dalībnieki divus gadus paralēli darbam skolā mācās Iespējamās misijas Līderības attīstības programmā, kur apgūst gan pedagoģijas, gan līderības prasmes, kuras būs būtiskas darbam skolā."
LinkLeave a comment

[Nov. 23rd, 2014|01:22 pm]

mazeltov
[Tags|, ]

Kāda grupa patiešām arī 2h spēlēja Metallica cover-us kādā pabā zem mājīgām ķieģeļu velvēm un kāds bija visu laiku pirmajā rindā un dancoja un močīja pačku un saņēma par to publiskus komplimentus no dziedātāja lomas izpildītāja. Tas gan nebija grūti - 5m rādiusā bija tikai plikpauraini vai īsmataini džeki.

Sen nebiju bijusi uzdzīvnieks (paldies, zimbabve & pzrk par šo terminu, lietoju jau n gadus), bet vakardien izdevās. Kamēr stāvēju pie skatuves un dancoju, tikmēr dzīvokļabiedrs & viņa kaimiņi sūtīja aliņus no bāra letes līdz maniem ierakumiem. Ļoti ērti. Pēc koncerta beigām iztrakojāmies pa deju grīdu, kurā, domājams, nonāca puse alus no mūsu glāzēm, jo kurš tad nedejo ar glāzi rokās.

Tad bija vēl viens bārs, kurā pie sienas ir 200 vai vairāk piejamo beļģu alus saraksts. Biju nepieklājīga un pagaršoju tikai vienu.
Tā kā daļa komandas atsijājās, kodolkomanda savāca vienu brazīli, vienu ar bereti un vienu jaunieti ar bārdu un mēs gājām uz pēdējo cerību, kas vēl bija vaļā un kur atpazinu daļu no koncerta apmeklētājiem. Uz brazīļa jautājumu par to, ko es dzeršot, atbildu, ka "I want just Coke" un aizeju uz dāmistabu. Pēc mirkļa brazīlis ieseko man dāmistabas priekštelpā un prasa "How much coke costs in the Netherlands?" pēc kā es smējos un ķircināju viņu atlikušo vakaru par to, kā gan viņš varēja iedomāties ka tāds jērņifeiss kā es varētu gribēt kokaīnu nevis CocaCola.

Jā. Un tad manam dzīvokļa saimniekam bija gana visu alkoholu un bija laiks doties mājās. Viņš sēdās grabadoram pie stūres, es - uz bagāžnieka un tad, dziedot slavenākās rindiņas no dažādām pazīstamām dziesmām kādu 10-15 minūšu laikā bijām mājās gan. Pa nedaudz līklokčainu trajektoriju vietām, bet tomēr - safe&sound.

Yay. Tagad gan viss. We will be prātīgi.
LinkLeave a comment

[Nov. 23rd, 2014|02:31 pm]

pa_leeto

[lidot]
Gribu tikt vaļā no CityFitness (tagad laikam pazīstams kā MyFitness) dāvanu kartes, ar kuru var apmaksāt viena mēneša abonementu.
Pirkta 27.oktobrī par 35,45 eur, atdošu par 25 eur, derīga 3 mēnešus no pirkuma datuma (derēs arī tad, ja uz sporta zāli nolems iet 1.janvārī).
kam interesē, atstāj epastu komentāros.
Link8 comments|Leave a comment

Kurosava [Nov. 23rd, 2014|12:49 pm]

iztulko

[lemurs]
Klau, kā latviski ir saucama slavenā Kurosavas filma: "Rasjomons" vai "Rašomons". Visādās publikācijās ir gan tā, gan tā, bet kā ir pareizāk?
Link16 comments|Leave a comment

[Nov. 22nd, 2014|10:39 pm]

mazeltov
Šovakar Utrehtā kādā pabā kāda grupa spēlēs Metallica coverus un kāds plāno močīt savu garo princeses pačku.
Link1 comment|Leave a comment

Winter is coming! [Nov. 22nd, 2014|10:00 pm]

vajag

[goddes]
Īpatnēja vajadzība un piedāvājums,laikam, pat nezinu, kurā komūnā atbilstoša. Vajag čaklas rokas, kas var salāpīt ~10 pārus vilnas zeķu. Pretī piedāvāju 2 ielūgumus uz teātri Dailē kādām svaigām izrādēm, ar mani vai bez, pēc Jūsu vēlēšanās:) Deal?
Link4 comments|Leave a comment

[Nov. 22nd, 2014|03:35 pm]

kaarl
atgriezās migrēnas, pusi dienas sāp. šodien pēdējākā revidenta izrāde pasaulē. lasu x-men komiksus.

to revidentu filmēs ltv1 un filmēs arī pārbūvi aizkulisēs. laikam jāiet pūderēt deguns.
LinkLeave a comment

hunger games [Nov. 22nd, 2014|11:58 am]

martcore
domāju, filips seimūrs hofmans kā aktieris būs vēl aktīvs kādus trīs četrus gadus, tad laikam pārkvalificēsies par producentu
Link11 comments|Leave a comment

[Nov. 22nd, 2014|07:08 am]

iokaste
no tām nicorette košļenēm paliec mundrs tākā tāds tarakāns izbāzt galvu no alas un gribēt zināt.
Link2 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]