friends [entries|archive|friends|userinfo]
louise

[ website | Syberian Cold Pizik Metal vai African True Naked AssCore ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Oct. 1st, 2014|10:28 am]

martcore
Poll #20173 sfasfgagdagdagssdgsdg
Open to: All, results viewable to: All

4.oktobrī es laikam balsošu par:

View Answers

vienotību
13 (46.4%)

zaļajiem zemniekiem
0 (0.0%)

saskaņu
1 (3.6%)

no sirds un no rajona lv
0 (0.0%)

nācionālistiem
4 (14.3%)

artusu, zuargusu un reptiloīdiem
1 (3.6%)

tas ir baigais noslēpums, nevienam neteikšu
3 (10.7%)

выборы, выборы. кандидаты - пидоры! (c)
6 (21.4%)

Link5 comments|Leave a comment

[Sep. 30th, 2014|04:17 pm]

mazeltov
Kam pieder SIA "Apostrofs"?
Saskaņā ar Lursoft datiem - 50% pieder Liānai Bokšai un otri 50% - Jānim Ogam; abi ir arī valdes locekļi šajā uzņēmumā.

Starp citu, tas tabulā minētais projekts "Skatiens" - šajā CD Liāna Langa ir ierunājusi savus dzejoļus (lai gan tur ir arī vēl daži, kuri dzied tautasdziesmas un muzicē).

Kas ir Jānis Oga? Jānis Oga ir Latvijas Literatūras centra un apgāda "Mansards" direktors, kura iesniegtos projektus (Latvijas Literatūras centra vārdā) VKKF ir atbalstījis ar 196,427.00 LVL + 99,000.00 EUR laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam un tādējādi Ogu Jānis ir vinnējis arī pirmo vietu kā finansējuma ievācējs. Arī "Mansardam" nav gājis pārāk slikti - literatūras konkursos "Mansards" ieņem piekto vietu kā VKKF finansētākā organizācija laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam.

Just business.


http://klab.lv/users/mazeltov/2280726.html
Link41 comments|Leave a comment

[Sep. 30th, 2014|03:12 pm]

mazeltov
[Tags|]

Jūs jau klausāmgrāmatu nopirkāt?+ vēl Apostrofs saņem atbalstu par klausāmgrāmatu "Aivars Neibarts. Bumbulītis un Ņukucītis", Apostrofs, SIA, projvade: Baiba Koemeca summa: 2108.41 Ls (3,000.00 EUR), 2014. gads.

"Izdevniecība „Apostrofs" dibināta 2008. gadā ar nolūku veicināt literatūras un izglītojošu sacerējumu pieejamību bērnu un pieaugušo vidū, izdodot audio grāmatas sērijā „Klausāmgrāmata". Tās domātas aktīviem un inteliģentiem literatūras interesentiem, kuri grāmatas labprāt lasa un klausās." (no šejienes: http://www.easyget.lv/kultura/read/31288/ )
Link21 comments|Leave a comment

[Sep. 30th, 2014|03:04 pm]
biezpientaure
Kamēr ierindas rusofobi (jā jā, tagad ir modīgi visus nekrimnašiešus tā saukt) ar ļaunu prieku velk ķeksīšus pretī parmezānam, krevetēm un kas tur vēl Krievijā kļūst nopērkams retāk un dārgāk, pa tam laikam fašisti un imperiālisti (ek, piemetam arī huntiešus) ir veikuši izmaiņas līgumos, kas skar kosmisko aparātu industriju. Ja vēl vasaras sākumā amerikāņiem tika piedāvāts nokļūt orbītā ar batuta vai tramlīna palīdzību, tad šobrīd Rogozins izsakās, ka jābūt pragmatiskiem, bet kā noprotams, Space-X un tmldz. projekti ļauj cerēt uz neatkarību no krievu nesējraķetēm. Kopumā situācija līdzīga kā ar x86 un aifoniem - Krievija varētu tos ražot pašu spēkiem, bet bez rietumu detaļām un tehnoloģijām tas pagaidām nevarētu notikt.

Te kopskats - http://www.unian.net/politics/990737-der-spiegel-detaley-dlya-rossiyskih-kosmicheskih-korabley-pochti-net.html

un kāpēc Krievija drīzā laikā nevar iztikt bez rietumnieku mikroshēmām utt. (ražošana nevelk, ražošanas iekārtu uzbūvēšanai vienalga vajag rietumu detaļas - piem. tāds sīkums kā augstas precizitātes gultņi, un tad vēl iztrūkst vesela paaudze speciālistu)
http://expert.ru/expert/2014/39/tehnologii-na-linii-fronta/?partner=988462
Link5 comments|Leave a comment

[Sep. 30th, 2014|10:16 am]

atpisies
[Current Music |Imants Daksis - Andromeda]

Kārtejo reizi pierādās, ka man patīk problēmas un sāpes. Atkal pārplēsta āda vairākos rajonos un nejutīgi taustekļi. Motorizētā tehnika atkal jātaisno, lai varētu nokrist atkal. Diena izdevusies [bez jokiem]. Laikam par zilajām krellēm aizdomājos, neatminos precīzi. Iepriekšējo reizi ar krosačku braucot izpildījos ar ķiveri pret apmali, šoreiz pret nebraucamiem bruģakmeņiem. Sievietes kosmētika noderēs. Vēl joprojām nevaru beigt smaidīt.
LinkLeave a comment

Kronbergu nošāva [Sep. 30th, 2014|03:05 am]

disfigurator
Slimot, izlasot grāmatu un spēlējot Mafia II un Deadly Premonition (cik nu tās aktīvās darbības vispār sanāk) un klausoties Arcana, nav nemaz tik slikti. Sliktāk (?) ir apzināties, ka sen nav bradāts, fočēts un diapozitīvēts. Nolaidība vai interešu maiņa?
LinkLeave a comment

[Sep. 29th, 2014|11:12 pm]

elektroliize
[Tags|]

šis raksts ir killing me. sākumā domāju, kas ta tur, nedaudz vien jāpabeidz... tagad kļūst slikti, iedomājoties vien. bet šo "projektu" un mazo naudiņu tāpat pazaudēšu. manas labākās prognozes ir 8 nedēļas, sliktākās - 2015. gada pavasaris.
bet tas ir nieks, ja padomā par to, cik ļoti man nav THE pr.d. tēmas ;(
ģeniālās idejas, nāciet pie manis!!!
LinkLeave a comment

[Sep. 29th, 2014|11:47 am]

mazeltov
Jā, un vēl - tie, kuri man bāž acīs, ka draudzībiņas un pazīšaniņās un radniecībiņas neko nepierāda - tieši to pašu retoriku izmanto Edgars Jaunups - neko nezinu, viss sakritības, nejauši gadījās, ka klasesbiedri un kursabiedri tiek visādos amatos. Tas pats Juris Pūce, kurš tika iebīdīts Ekonomikas ministrijā - varbūt jāatgādina, ar kādu skandālu viņam no turienes bija jāaiziet un kas bija skandāla pamatā?

Un vēl tā foršā replika no A. Kaimiņa Jaunupam par to, ka Jaunups vienmēr savas dzīves sievietēm atrod siltas vietas. Jā, starp citu, ja vien Daces Jaunupes-Bargās LinkedIn profils nav kāda ļaunā lumpeņa izveidots un sadzejots - saskaņā ar to VEF Rīga basketbola klubā, kurā Jaunups ir patszinietkas, par projektu asistenti kopš 2007. gada strādā (vai strādāja, ja nu tas LinkedIn nav apdeitots) tieši māšuks Dačuks.

Kā arī - Jaunupa draudzenīte Katrīna Leiškalne, ar ko viņa nodarbojas? Darbojas fondā "Mākslai vajag telpu" (kuru plāns ir panākt, ka tiek realizēta RTU ēkas Kaļķu ielā pārbūve par 25 miljoniem eiro, kurā ierīkot Laikmetīgās mākslas muzeju) un šī fonda pasākumus atbalsta arī "Ascendum". Biedrība, kurai ziedo arī visādi būvnieki :D

Pie Mākslai vajag telpu fonda atbalstītājiem arī var visādas anekdotes izlasīt, piemēram: "Būvniecības uzņēmuma SIA „Arčers" filozofija ir inteliģenta, ilgtspējīga būvniecība. Atbalsta projektu „Mākslai vajag telpu”"

http://www.makslaivajagtelpu.lv/atbalstitaji

Inteliģenta būvniecība :D

Bet nu viss jau ir tikai nejaušas sakritības, vai ne?
Link4 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|11:20 am]

mazeltov
[Tags|]

Interesanti, kurš tiesā pārstāvēja SIA "Karogs 3", kuri pirmie publicēja Bargā dzejolīti?

Kādreizējais Grūtupa biroja advokāts Erlens Kalniņš.

Kuri ir vēl šī advokāta klienti? Piemēram, saskaņā ar presē publicēto, Rīgas Domes Juridiskā pārvalde ir noslēgusi 6 līgumus (par 252 tūkstošiem eiro) ar Erlenu Kalniņu, kurš ir domes pilnvarotais advokāts Zolitūdes traģēdijas lietā.

Tātad, pāris jautājumi:

1) cik šī advokāta pakalpojumi izmaksāja SIA "Karogs 3" (SIA "Karogs 3, starp citu, ir otra finansētākā organizācija no VKKF (skat. tabulu parfinansētākajiem projektiem literatūrā skatoties uz laikaposmu no 2007. līdz 2014. gadam))?;

2) bet, daudz svarīgākais jautājums - kurš šo advokātu viņiem ieteica? (diemžēl, uz daudziem svarīgiem jautājumiem atbildes, kā parasti, nebūs).
Link2 comments|Leave a comment

vissīkākais notikums uz planētas [Sep. 29th, 2014|06:07 pm]

iokaste
izmazgāju šmotkas.
tad pārnākot mājās, atverot durvis - ienāc tādākā dārza mājiņā tumšā un miklā.
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|05:40 pm]

martcore
LinkLeave a comment

[Sep. 29th, 2014|04:09 pm]

martcore
nu vot, rakstnieku nams
a varēu piedāvāt, teiksim, satīriķu fazendu un esejistu bordeli
uzreiz augtu interese par profesiju
LinkLeave a comment

[Sep. 29th, 2014|12:31 pm]

martcore
vēl man ir interesanti, kā sankcijas psiholoģiski iedarbojas uz eliti
vai bagātība šeit gadījumā nezaudē nevis savu vērtību, bet hm, jēgu, nu, ja tev visur kur aizliedz iebraukt
iznāk, ka tu esi tipa miljardieris mazpisānu ciematā
vietējā autoveikalā vari piena litra vietā nopirkt visu govi, bet tas arī viss

vot, ir starpība starp nepiedāvātām brīvībām un atņemtām brīvībām, tādām, kas ir jau kādreiz bijušas (un noteikti mainījušas apziņu)
Link3 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|11:38 am]

martcore
a uz nila 11 atziņām iesaku atbildēt ar ārdurvju mediju kampaņu "ingūnas sudrabas zemapziņa"
man ir idejas vizuālajam noformējumam
LinkLeave a comment

Divas vīriešu rudens cepures [Sep. 29th, 2014|11:15 am]

pa_leeto

[marule]
Tā īsti nekad nevalkātas, līdz ar to gluži pa velti komūnā nepostēju, tāpēc lai iet par kādām maznaudiņām, teiksim 10 €. 
Abas derēs visnotaļ lielam galvas apkārtmēram. 

Pirmā 

Kopskats (brūnā skujiņveida) 

Otrā 

Gandrīz aimzirsu - Rīgā, centrā, gandrīz jebkurā laikā.
Link6 comments|Leave a comment

Fast & furious [Sep. 28th, 2014|11:09 pm]

mazeltov
[Tags|, ]

Izbraukājos ar moci pa mežu, pa single-trailiem, augšā, lejā. Moča stūre ir ievērojami platāka un masa daudz lielāka nekā ritenim, savukārt uz takām vietām ļoti asi līkumi un koki ļoti tuvu. FUN! Bet ko gan es nedarīšu, lai dabūtu organismā kārtējo adrenalīna devu. Čipmanki, tiklīdz izdzird močus, paliek absolūti traki un kā pašnāvnieki nemitīgi nesas pāri takām astes gaisā sacēluši.

Savukāt šodien braucu ar riteni pa kalnu bez apstājas no 11 rītā līdz 6 vakarā. Viena trase bija ūberātra, ar salīdzinoši gariem ātrumposmiem, kas mijas ar nelieliem pakalniem un nelieliem table top džampiem un par to izbraukājos no sirds un no rajona, tā, ka vējš tikai švīkst gar ausīm. Vēl mani pierunāja braukt pa vienu melno trasi, kuras sākumā bija tilts ar asu pagriezienu, pēc kura tās dēļu veidojums iet strauji lejup un beidzas gaisā, līdz ar to sanāk nolekt kādu 50 cm augstu drop-u un pirms tā baigi bremzēt nevar. Gadījums, kad vienā brīdī iestājas point of no return un tad viss - atliek tikai paļauties uz to, ka pēc drop-a sanāks savākties un ierakstīties līkumā un neietesties kokā vai arī pašas draugā, kurš stāvēja pagrieziena galā, lai mani ar visu riteni noķertu gadījumā, ja es taisītos iet pa pieskari. Taču es savācos. Otreiz gan to trasi braukt negribēju. Centos būt arī ļoti lecīga, tādēļ šodien kontā arī pārsista pakaļējā riepa.
LinkLeave a comment

Netīšām atcerējos par svarīgu atklāsmi [Sep. 29th, 2014|01:22 am]

nyamo
[Tags|, , ]
[Current Mood | giggly]
[Current Music |Jason Burns - Lightweight]

Ne uz kauliem vīrieši krīt, bet uz speķi.
*ķiķina*
Zupā labāk kauli, ne speķis garšo.
Pīrādziņos gan ne.
LinkLeave a comment

[Sep. 28th, 2014|02:37 pm]

vajag

[winstons]
Hey, meklēju kkādu telpu darbnīcai.Nelielu. Rīgā. Vēlams ne ļoti tālu no centra. Kkur āģītī vai centra rajonā būtu ideāli. Galvenais lai ir elektrība un ziemā nebūtu super auksti. par naudiņām vienosimies

mans epasts- oskars.tu@gmail.com
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 28th, 2014|02:04 pm]
iztulko
[sirualsirual]
Sveiki,

kā iztulkot natural-grain leather?
Link6 comments|Leave a comment

[Sep. 28th, 2014|01:17 pm]

pa_leeto

[puika]
Uz tirgu 3 grāmatas:

1. Основы рекламы (aut. Васильев Г.А., Поляков В.А.) - http://www.knigafund.ru/books/149200 - gluži kā jauna, cietie vāki, nav kur piesieties. 6 EUR
2. How to Advertise (aut. K. Roman, J. Maas) - http://www.amazon.com/How-Advertise-Kenneth-Roman/dp/0312340214 - arī tikpat kā jauna, mīkstie vāki - 5 EUR

abas grāmatas pirktas kursa darba rakstīšanai, tā kā - visu laiku stāvējušas grāmatplauktā, tikpat kā.

3. Introduction to E-commerce (aut. E. Turban, D. King) - http://www.amazon.com/Introduction-E-Commerce-Efraim-Turban/dp/0130094056/ref=sr_1_3?s=books&ie=UTF8&qid=1411899030&sr=1-3&keywords=introduction+to+e-commerce - mīkstie vāki, izskatās palietota - 6 EUR.

Bildes ir te )

Ir interese? Dod ziņu uz armandss pie gmail com, vai arī komentāros, vai arī divi deviņi divi pieci seši četri četri 0. Atrodos Spices pusē darba dienās no 8-18. Citā laika posmā varam sarunāt, pievedīšu tuvāk centram.
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]