bija | 0 - 20 |  
Witch-queen of Angmar [userpic]

March 27th, 2016 (12:35 pm)
Tags:

ausis glauda: Ēnu kaleidoskops – Asa zāle

Vakar braucu ar vecākiem uz lauikiem, šie priekšējā sēdeklī ļoti nopietni sarunājas par to, kurš cik reizes par kaut ko nobalsojis, tētis lielās, ka no rīta veselas divas reizes paspējis nobalsot, mamma tikai vienu. Pārcilāju galvā visas aktuālās iniciatīvas un nesaprotu par, ko viņi tur balso. Par samazinātu nekustamā īpašuma nodokli? Par bezmaksas ēdināšanu bērnudārzos?

Nē, izrādās par "Aso zāli" :D

Witch-queen of Angmar [userpic]

February 26th, 2016 (09:23 pm)
ausis glauda: Bolderāja

Es: Tas ir Ošo?
Čī: Nē, man liekas, ka tas ir kaut kāds krievu čuvaks.

(Īstenībā Krišjānis Barons Vecmīlgrāvī)

Witch-queen of Angmar [userpic]

February 8th, 2016 (10:11 pm)
ausis glauda: Rome - Le Vertige Du Vide

Eh šīs sanāksmes

Sanāksme nr.1

(Visi cītīgi lasa konvencijas pantu)
-Un kā tas izskatītos?
-Kā sludinājums "pārdodu lētas nieres... vairumā"?

Sanāksme Nr.2

Dienas otrajā pusē eju uz virtuvi pēc ūdens, no sanāksmju teplas atskan satraukts:
-Pieņemsim, ka es pieļurbājies pa nakti braucu no disenes...

Nav brīnums, ka nihiliste vairs nav tik uzkrītoši izdalāma. Nav iespējams.

Witch-queen of Angmar [userpic]

January 6th, 2016 (02:05 pm)
Tags:

ausis glauda: dators un printeris dūc unisonā.

Šogad "normāla" polise patrāpījusies - 30 tugriki homeopāta apmeklējumiem.

Nopietni.

Gaidu nākošgad arī astrologu.

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 13th, 2015 (07:54 pm)
Tags:

ausis glauda: Lisa Gerrard - Sacrifice

Reizēm aiz neko-darīt vai prokrastinācijas paskatos jūķūbzā visādus à la "top 10 labākais tas vai šitas". Šodien vilcienā noskatījos Top 10 Unique Voices in Music.

Ok saprotu, ka normālam cilvēkam, Toms Veits varētu likties, kaut kas nenormāli kruts, bet tas tops ir pilns ar viņa šlaku - Dilans, Koens un Jangs toč ir vienā maisā bažami, bet Kokeram imho ir tik pat nodzerta balss kā Veitsam. Piesmakušās balsis ir overrated - dod jebkuram vīriešu cilvēkam pārtikt no džankfūda un katru rītu kafijas vietā izdzert viskija pudeli, un voilà tev ir Toms Veits! Ja vērtē balss unikalitāti, tad tai nevajadzētu būt tik viegli atdarināmai.

Es liktu Līzu Džerardu.

Nopietni - cīņā Tom Waits "Hold On" vs Lisa Gerrard "Sacrifice" ir skaidri redzmas, kam ir unikālāka balss, un tas nav Veits.


P.s. Šis Tomam Veitsam kā apsveikums 66 dzimšanas dienā, kas kā izrādās bija pirms piecām dienām. Ieraksts kartiņā: "Apsveicu dzimšanas dienā, tava balss nav pietiekami unikāla! XOXO"

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 10th, 2015 (08:24 pm)
Tags:

ausis glauda: Rome — Le Châtiment du Traître

Sāku saprast, ko Nīče bija domājis sakot, ka tas, ka visiem māca lasīt, sabojā rakstīšanu. Tik ļoti kaitina visi tie pseidožurnālisti, kas savus savārstījumus, kas pamatoti tikai ar pašu subjektīvo viedokli, publicē visās malās bez maz vai kā zinātnisku pētījumu.

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 6th, 2015 (10:50 pm)
Tags:

ausis glauda: Rome — Amsterdam, the Clearing

Leslijs tomēr ir visjaukākais no pieejamajiem mīlīšiem. Viņa gaitas ir briesmīgi izsēžamas, bet tas arī ir viņa vienīgais mīnuss. Viņš labi reaģē uz spiedienu un ir diezgan viegli dabūnams impulsīvā kustība (t.i. viņš vairāk ir no tiem zirgiem, kam patīk pārvelties no vienas kājas uz otru, bet ja paprasa tad viņš pavisam noteikti neizdomās kaut kādu huiņu, lai turpinātu vilkties), ar viņu mierīgi visu var sarunāt, viņš nekad nespītēsies pretī un neprovocēs cīniņus par autoritāti (lai gan studenti tā droši vien neteiktu, to vai kāpt cilvēkam uz galvas viņš diezgan slīpēti pārbauda jau vedot no aploka), man ir viegli saprast kāds kontakts ir vajadzīgs un neizšļaukāt pavadu pēc tam (kas ir kaut kāda mistika, jo es izšļaukāju pavadu VIENMĒR). Tā visa rezultātā, neskatoties uz to, ka divas nedēļas nebiju tikusi uz treniņiem, es treniņa vidū spiedzu "man ir iejādes zirgs" pa visu manēžu. Tik labas rikšu / apstāšanās / rikšu pārejas man nekad dzīvē nebija sanākušas, turklāt mēs viņas tik ilgi slīpējām, ka man pieleca, ka tā sajūta taču ir tāda pati kā ļoti ātri ejot un apstājoties. Lēkšos gan negāja tik spīdoši, jo mans šķībās muguras dēļ uz labo pusi lēkšojot Leslijam ir tendence voltu vietā taisīt traversu pa tik mazu aplīti, ka tā jau gandrīz vai ir piruete, un var just, ka viņam nav viegli, jo liels un nevisai lokans, bet dragā tik traversā.

Nez kā varētu dabūt jaunu zirgu ar veca zirga dvēseli, jo vecie man patīk krietni vairāk par jaunajiem.

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 4th, 2015 (12:10 am)
ausis glauda: taka tālumā

Sadzīve: "Ja tu nenāc gulēt, tad iespied zeķi durvīs".

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 2nd, 2015 (09:52 pm)
Tags:

ausis glauda: sally doherty - if you go away

Biju palaidusi garām, ka Amazon ir uztaisījis seriālu "The Man in the High Castle". Galīgi ne tāds kā Dika grāmata, bet skatīties var.

Witch-queen of Angmar [userpic]

November 29th, 2015 (10:54 pm)
Tags: ,

ausis glauda: Ēnu kaleidoskops - Tie kas šķietami zuduši

Salidojumā dejojot ar brāli izmežģīju kāju, kamēr sēdēju malā* un au-au-oju brāļa sieva secināja, ka tagad saprot, kāpēc mūs bērnībā izmeta no dejošanas pulciņa (bija tāds kruts dzelzceļņieku namā), mūsu improvizācijām ir grūti tikt līdzi, kā izrādās, tad pat manām kājām ir grūti tikt līdzi.* Jā, jo pēc tam es uzvilku kurpes atpakaļ un gāju vēl dejot, šodien kāja saka, ka tā nebija laba doma, ceru, ka rīt varēšu iedabūt zābakā.

Witch-queen of Angmar [userpic]

November 16th, 2015 (09:40 pm)
ausis glauda: Tom Waits - Lie to Me

Vakar piedalījos pasākumā kopā ar jakutiem, bet beigās izrādījās, ka neviens no klātesošajiem nav jakuts - to varētu drukāt rasisma un ksenofobijas apkarošanas bukletos, jo... nu īstenība tā pat kā skaistums nāk no iekšām.

Par īstenību runājot - pagājšņedēļ sapratu, kas man īstenībā šausmīgi nepatīk konferenču vidē:
- kad cilvēki neievēro sev noteiktās prezentācijas laiku - ja kādam reiz ir piešķirts noteikts laiks prezentēt specifisku tēmu konkrētā laikā, es ļoti saasināti uztveru to, ka kāds paņem tā plašāk (es nedomāju divas reizes plašāk, bet pat trīs vai četras reizes plašāk). Kamon tā ir PREZENTĀCIJA nevis lekcija. Šadās reizēs liekas, ka "prezentētājs" nerespektē ne auditoriju, kas sāk žāvāties un virināt programmu (neesmu redzējusi nevienu prezentāciju, kas pārsniegtu laiku, bet pēc kuras gribētos teikt, ka bija vērts, tiešām laba un tā, NĒ, visas labās ir īsas konkrētas un tam atvēlētā LAIKĀ), ne organizētājus, kas bažīgi skatās pulkstenī un domā kurā brīdī tā pieklājīgāk pateikt, ka varbūt vajadzētu beigt muldēt. Vai tiešām šie cilvēki nekad neizmēģina, cik daudz laika aizņems viņu prezentācija?
- kad cilvēki prezentāciju / runu / whatever LASA no papīra. Vai tiešām jūs gribat izlikties par nopietniem profesionāļiem saķēruši to papīra stērbeli kā glābšanas riņķi. Te nav pamatskola. Es pat esmu ievērojusi, ka nespēju uztvert nevienu šādu "prezentāciju", kas nolasīta no papīra, tikko kā dzirdu, ka cilvēks lasa, tā mans prāts aizceļo imaginārās tālēs.
- kad cilvēki formālos pasākumos nerespektē citu laiku (to es vēl varu saprast starp diviem cilvēkiem, pati varu lielu daļu dienas mēģināt izkasīties no mājas, bet...) - visiem ir sarunāts taksis vienā un tajā pašā laikā no rīta (trijos naktī!!!), bet kaut kā sanāk, ka ~20 cilvēki gaida, kamēr 2 cilvēki padzers kafiju un izdomās pievienoties.

Witch-queen of Angmar [userpic]

November 9th, 2015 (09:43 pm)
ausis glauda: BBC vai CNN vai kaut kāds vits burtu savienojums

Neaizmirstamās lietas šodien:

- Stjuartes sejas izteiksme, kad septiņos no rīta pasūtu vīnu un atsakos no jebkādām uzkodām.
- Brīdis, kad meklēju kontaktu, kurā iespraust mirstošu laptopu un nonāku pie secinājuma, ka Kiprā ne tikai mašīnas brauc pa nepareizo pusi, bet arī kontakti ir domāti kaut kādiem kreizī šit štepseļiem.

Witch-queen of Angmar [userpic]

October 25th, 2015 (09:39 pm)
Tags:

ausis glauda: Dernière Volonté — Toujours

Brīdī, kad no darba kastītes izņēmu vērtējamu doktora darbu, kura vadītāja ir manis tik ļoti nīstā pasniedzēja L, iedomājos par atriebību. Un tad vēl vakar skatoties vienu VICE klipu par kurdiem un arābiem arī iedomājos par atriebību. Kurdi bija izsvieduši arābus no viņu vietējā miesta Sīrijā, un viens no arābiem teica, ka re kā, kas tad labs tagad var būt - tikai atriebība. Un tas ir tas šausmīgais asinsatriebības riņķa dancis, kas turpinās bezgalīgi pat pēc tam, kad atriebībā iesaistītās personas vairs neatcerās sākotnējo strīdu.
Varētu domāt, ka es savā mazajā vendetā esmu tāda pati - sniegšu sūdīgu viedokli, dusmīga būs ne tikai L., bet arī autors, kas varbūt kādā stundā x-izveiks vendetu pret mani. Bet nē, man ir paveicies ka mana atriebības sajūta beidzās ar to, ka augstprātīgās L. rūpju bērna darbu iedod vērtēt MAN. Suck on that bit*h!

Varbūt tāpēc vēl neesmu iedzīvojusies ienaidniekos.

Witch-queen of Angmar [userpic]

October 20th, 2015 (11:02 pm)
Tags: ,

ausis glauda: jūķūbs

Zomg! Vins Dīzels spēlē D&D!

P.s. Un tā elfu beibe ir Serana no Skyrim!!!

Witch-queen of Angmar [userpic]

October 16th, 2015 (10:40 pm)
Tags:

ausis glauda: Lake of Tears — Forever Autumn

Disklaimeris pasaku grāmatā:

"All statements, activities, stunts, descriptions, information and material of any other kind contained herein are included for entertainment purposes only and should not be relied on for accuracy or replicated as they may result in injury."

Tātad amerikāņu advokāti ir atraduši risinājumu tiesvedībām, kas rezultējas no bērniem, kas lec ārā pa logiem uz slotaskātiem un what not. Bet nez vai viņi šito raksta arī bībelēs?

Witch-queen of Angmar [userpic]

October 14th, 2015 (11:29 pm)
Tags:

ausis glauda: Flёur - Волна

Par, ko es domāju:

1. Atrast somu, kurā ielien ne tikai ikdienas loriņi, bet arī laptops un vīna pudele ir grūtāk nekā varētu domāt. Vēl grūtāk, protams, pēc tam ir to visu staipīt apkārt, bet tas ir cits stāsts.

2. Atliek vien aizbraukt pie čī uz masāžu, lai feisgļuks man piedāvātu visādus saitus no sērijas "massageinriga", lai gan neesmu neko saistītu gūglējusi ne telefonā, ne kādā no savien datoriem. Lielais brālis ir. Un viņš acīm redzot dzīvo Vecmilgrāvī.

3. Pa kuru laiku ir sadirsts last.fm?

Witch-queen of Angmar [userpic]

September 15th, 2015 (03:04 pm)

Iz TvNET: "Šāda viņas attieksme saistīta ar (..) cilvēciskajām bailēm no citos kontinentos un kultūrā dzīvojošiem cilvēkiem."

Fantastisks cilvēku daiļrunības paraugs, jo visu kas nāk aiz "(..)" var aizstāt ar diviem vārdiem - rasisms un ksenofobija. Nav brīnums, ka "dakterīte" gribējusi palikt anonīma.

Kā parasti visvairāk cepī stulbums, tolerances un empātijas trūkums.

Witch-queen of Angmar [userpic]

September 7th, 2015 (08:44 pm)
ausis glauda: jauna klaviatūra, dīvaini skan, neklab kā vecā

Tā kā nekam mūsdienās vairs nevar uzticēties, tad vai mani atmiņa viļ, vai kādā no pēdējām tikšanās reizēm dzirdēju Čī nopūšamies, ka Laura Dreiže neko jaunu nav sarakstījusi? Tāda doma man prātā ienāca šodien, kad ieraudzīju, ka Laura Dreiže strikes again! Un vēl ar TRILOĢIJU!!! Tā uzreiz, nevis stiepj trīs gadus pa grāmatiņai, kā te visādi ārzemju slnķi!

Witch-queen of Angmar [userpic]

August 12th, 2015 (02:48 pm)
ausis glauda: karstums

Morfeja valstībā ļodzīgas trepes un nedrošus liftus ir izkonkurējušas dažādos veidos krītošas lidmašīnas.

Droši vien šādi zemapziņa cenšas man ieskaidrot, ka nav gatava atteikties no šīm bailēm. Vai arī to, ka arī turpmāk jāšmigo visu lidojuma laiku, jo kad tad vēl...

Witch-queen of Angmar [userpic]

August 6th, 2015 (11:21 am)
ausis glauda: kaut kāds Eiropas uci-tuci

Prieks, ka esmu atgriezusies pāris gadu senā pagātnē - varu atnākt uz darbu, uztaisīt karstu tēju, ietīties šallē un salt kamēr ārā ir +30.

Par trakiem cilvēkiem, kas turpina rakstīt vēstules gan nav prieks.

bija | 0 - 20 |