bija | 0 - 20 |  
Witch-queen of Angmar [userpic]

November 16th, 2015 (09:40 pm)
ausis glauda: Tom Waits - Lie to Me

Vakar piedalījos pasākumā kopā ar jakutiem, bet beigās izrādījās, ka neviens no klātesošajiem nav jakuts - to varētu drukāt rasisma un ksenofobijas apkarošanas bukletos, jo... nu īstenība tā pat kā skaistums nāk no iekšām.

Par īstenību runājot - pagājšņedēļ sapratu, kas man īstenībā šausmīgi nepatīk konferenču vidē:
- kad cilvēki neievēro sev noteiktās prezentācijas laiku - ja kādam reiz ir piešķirts noteikts laiks prezentēt specifisku tēmu konkrētā laikā, es ļoti saasināti uztveru to, ka kāds paņem tā plašāk (es nedomāju divas reizes plašāk, bet pat trīs vai četras reizes plašāk). Kamon tā ir PREZENTĀCIJA nevis lekcija. Šadās reizēs liekas, ka "prezentētājs" nerespektē ne auditoriju, kas sāk žāvāties un virināt programmu (neesmu redzējusi nevienu prezentāciju, kas pārsniegtu laiku, bet pēc kuras gribētos teikt, ka bija vērts, tiešām laba un tā, NĒ, visas labās ir īsas konkrētas un tam atvēlētā LAIKĀ), ne organizētājus, kas bažīgi skatās pulkstenī un domā kurā brīdī tā pieklājīgāk pateikt, ka varbūt vajadzētu beigt muldēt. Vai tiešām šie cilvēki nekad neizmēģina, cik daudz laika aizņems viņu prezentācija?
- kad cilvēki prezentāciju / runu / whatever LASA no papīra. Vai tiešām jūs gribat izlikties par nopietniem profesionāļiem saķēruši to papīra stērbeli kā glābšanas riņķi. Te nav pamatskola. Es pat esmu ievērojusi, ka nespēju uztvert nevienu šādu "prezentāciju", kas nolasīta no papīra, tikko kā dzirdu, ka cilvēks lasa, tā mans prāts aizceļo imaginārās tālēs.
- kad cilvēki formālos pasākumos nerespektē citu laiku (to es vēl varu saprast starp diviem cilvēkiem, pati varu lielu daļu dienas mēģināt izkasīties no mājas, bet...) - visiem ir sarunāts taksis vienā un tajā pašā laikā no rīta (trijos naktī!!!), bet kaut kā sanāk, ka ~20 cilvēki gaida, kamēr 2 cilvēki padzers kafiju un izdomās pievienoties.

Witch-queen of Angmar [userpic]

November 9th, 2015 (09:43 pm)
ausis glauda: BBC vai CNN vai kaut kāds vits burtu savienojums

Neaizmirstamās lietas šodien:

- Stjuartes sejas izteiksme, kad septiņos no rīta pasūtu vīnu un atsakos no jebkādām uzkodām.
- Brīdis, kad meklēju kontaktu, kurā iespraust mirstošu laptopu un nonāku pie secinājuma, ka Kiprā ne tikai mašīnas brauc pa nepareizo pusi, bet arī kontakti ir domāti kaut kādiem kreizī šit štepseļiem.

Witch-queen of Angmar [userpic]

October 25th, 2015 (09:39 pm)
Tags:

ausis glauda: Dernière Volonté — Toujours

Brīdī, kad no darba kastītes izņēmu vērtējamu doktora darbu, kura vadītāja ir manis tik ļoti nīstā pasniedzēja L, iedomājos par atriebību. Un tad vēl vakar skatoties vienu VICE klipu par kurdiem un arābiem arī iedomājos par atriebību. Kurdi bija izsvieduši arābus no viņu vietējā miesta Sīrijā, un viens no arābiem teica, ka re kā, kas tad labs tagad var būt - tikai atriebība. Un tas ir tas šausmīgais asinsatriebības riņķa dancis, kas turpinās bezgalīgi pat pēc tam, kad atriebībā iesaistītās personas vairs neatcerās sākotnējo strīdu.
Varētu domāt, ka es savā mazajā vendetā esmu tāda pati - sniegšu sūdīgu viedokli, dusmīga būs ne tikai L., bet arī autors, kas varbūt kādā stundā x-izveiks vendetu pret mani. Bet nē, man ir paveicies ka mana atriebības sajūta beidzās ar to, ka augstprātīgās L. rūpju bērna darbu iedod vērtēt MAN. Suck on that bit*h!

Varbūt tāpēc vēl neesmu iedzīvojusies ienaidniekos.

Witch-queen of Angmar [userpic]

October 20th, 2015 (11:02 pm)
Tags: ,

ausis glauda: jūķūbs

Zomg! Vins Dīzels spēlē D&D!

P.s. Un tā elfu beibe ir Serana no Skyrim!!!

Witch-queen of Angmar [userpic]

October 16th, 2015 (10:40 pm)
Tags:

ausis glauda: Lake of Tears — Forever Autumn

Disklaimeris pasaku grāmatā:

"All statements, activities, stunts, descriptions, information and material of any other kind contained herein are included for entertainment purposes only and should not be relied on for accuracy or replicated as they may result in injury."

Tātad amerikāņu advokāti ir atraduši risinājumu tiesvedībām, kas rezultējas no bērniem, kas lec ārā pa logiem uz slotaskātiem un what not. Bet nez vai viņi šito raksta arī bībelēs?

Witch-queen of Angmar [userpic]

October 14th, 2015 (11:29 pm)
Tags:

ausis glauda: Flёur - Волна

Par, ko es domāju:

1. Atrast somu, kurā ielien ne tikai ikdienas loriņi, bet arī laptops un vīna pudele ir grūtāk nekā varētu domāt. Vēl grūtāk, protams, pēc tam ir to visu staipīt apkārt, bet tas ir cits stāsts.

2. Atliek vien aizbraukt pie čī uz masāžu, lai feisgļuks man piedāvātu visādus saitus no sērijas "massageinriga", lai gan neesmu neko saistītu gūglējusi ne telefonā, ne kādā no savien datoriem. Lielais brālis ir. Un viņš acīm redzot dzīvo Vecmilgrāvī.

3. Pa kuru laiku ir sadirsts last.fm?

Witch-queen of Angmar [userpic]

September 15th, 2015 (03:04 pm)

Iz TvNET: "Šāda viņas attieksme saistīta ar (..) cilvēciskajām bailēm no citos kontinentos un kultūrā dzīvojošiem cilvēkiem."

Fantastisks cilvēku daiļrunības paraugs, jo visu kas nāk aiz "(..)" var aizstāt ar diviem vārdiem - rasisms un ksenofobija. Nav brīnums, ka "dakterīte" gribējusi palikt anonīma.

Kā parasti visvairāk cepī stulbums, tolerances un empātijas trūkums.

Witch-queen of Angmar [userpic]

September 7th, 2015 (08:44 pm)
ausis glauda: jauna klaviatūra, dīvaini skan, neklab kā vecā

Tā kā nekam mūsdienās vairs nevar uzticēties, tad vai mani atmiņa viļ, vai kādā no pēdējām tikšanās reizēm dzirdēju Čī nopūšamies, ka Laura Dreiže neko jaunu nav sarakstījusi? Tāda doma man prātā ienāca šodien, kad ieraudzīju, ka Laura Dreiže strikes again! Un vēl ar TRILOĢIJU!!! Tā uzreiz, nevis stiepj trīs gadus pa grāmatiņai, kā te visādi ārzemju slnķi!

Witch-queen of Angmar [userpic]

August 12th, 2015 (02:48 pm)
ausis glauda: karstums

Morfeja valstībā ļodzīgas trepes un nedrošus liftus ir izkonkurējušas dažādos veidos krītošas lidmašīnas.

Droši vien šādi zemapziņa cenšas man ieskaidrot, ka nav gatava atteikties no šīm bailēm. Vai arī to, ka arī turpmāk jāšmigo visu lidojuma laiku, jo kad tad vēl...

Witch-queen of Angmar [userpic]

August 6th, 2015 (11:21 am)
ausis glauda: kaut kāds Eiropas uci-tuci

Prieks, ka esmu atgriezusies pāris gadu senā pagātnē - varu atnākt uz darbu, uztaisīt karstu tēju, ietīties šallē un salt kamēr ārā ir +30.

Par trakiem cilvēkiem, kas turpina rakstīt vēstules gan nav prieks.

Witch-queen of Angmar [userpic]

July 15th, 2015 (02:30 pm)
ausis glauda: laikam jaunā prāta vētra pa rādiõ

Zaļā ziema

Izrādās tas ir leģitīms nosaukums tam, kas notiek šovasar. Es nesūdzētos, ja būtu normāli auksts nevis šitas pavasara "siltums", kad ārā var apsaldēt visas vietas, kas nav piesegtas, bet telpās ienākot uzreiz ir jāizmetas peldkostīmā.

Witch-queen of Angmar [userpic]

July 13th, 2015 (09:02 pm)
Tags:

Kam durstīgi laksti, kažoki un bruļiku kaklarotas, kam zaļas plastmasas lejkaniņas ^_^.

Ā un zaļš Kriminālprocesa likums, bet tas gan no kolēģiem.

Witch-queen of Angmar [userpic]

June 24th, 2015 (09:52 pm)
ausis glauda: Natural Animal ? vai kaut kas tamlīdzīgs

Brīdī, kad visa skriešana, uztraukšanās un lēmumu pieņemšama ir garām, un es esmu apņēmīgi atsākusi adīt cimdus ar nosaukumu "Zem kaķa spalvas krāsas debesīm"*, es, protams, pamanos iespiest pirkstus starp diviem baļķiem, taisot vaļā aploku. Nekad nebiju pamanījusi, cik liela iesaiste ikdienas procedūrās ir vidējam pirkstam - ne matus normāli izmazgāt, ne sīpollokus sagriezt.

* (c) Ēnu Kaleidoskops

Witch-queen of Angmar [userpic]

June 18th, 2015 (07:31 pm)
ausis glauda: Nest - Harbinger of a Greater Winter

Ček!

"Data Protection: Council agrees on a general approach"

Witch-queen of Angmar [userpic]

May 22nd, 2015 (03:08 pm)
ausis glauda: vīūū

Samitisti brauc pa viesnīcām, pilnīgi galva sāp. Nekad nav sanācis policistiem paprasīt, kāda velna pēc viņi vnk neieslēdz to sirēnu, bet nepārtraukti slēgā tā, ka izklausās pēc kaut kāda psycho killer dj mix.

Witch-queen of Angmar [userpic]

May 18th, 2015 (10:15 pm)
ausis glauda: Empyrium – Saviour

Spanky the Spank* un zirgu bars.
*Firma tāda atvečaju - pat uz rāmja rakstīts (otrā pusē)

Witch-queen of Angmar [userpic]

May 8th, 2015 (12:35 pm)
ausis glauda: kaut kāds rādiõ

Tā kā esmu kļuvusi par Miera ielas hipsteru*, rīt iešu lūkot sev riteni.
Pēc 16 riteņbraukšanas gadiem varēšu beidzot tikt pie sava - tieši tāda kā gribu - maza, viegla uz kura var sēdēt normāli nevis gandrīz četrāpus ar pakaļu gaisā un kupri mugurā. Līdz šim man ir bijuši tikai omes padomju laika saliekamais, ar izļurkātiem pedāļiem, kas rezultējās caurumā manā celī un brāļa vecais, uz kura jāsēž kā augstāk aprakstīts + ar neērtu sēdekli (vispār dīvaini, ka tieši vīriešu veļukiem ir tie neērtākie sēdekļi), vaļīgām bremzēm un ātrumiem, kas pārslēdzas labākajā gadījumā pēc vairāku dienu braukšanas.

* Kas ir ironiski, jo esmu hipsterofobākais cilvēks, ko pazīstu. Savulaik Čomskī izturēju minūtes divdesmit, un kopš tā laika izvairos apmeklēt līdzīgas šlakas iestādījumus.

Witch-queen of Angmar [userpic]

May 4th, 2015 (11:39 pm)
ausis glauda: jaunais Šerloks Holmss pa kaut kādu TV

Pēc ilgsošas apkārtbraukāšanas, jāatzīst, ka visnekulturālāk lidmašīnās uzvedas skolotājas.
Kā tirgusbābas tramvajā.

Witch-queen of Angmar [userpic]

April 30th, 2015 (05:08 pm)
ausis glauda: Bauhaus - She's in Parties

Viendien taisoties uz sanāksmi ar viena "liela sociālā portāla" pārstāvi domāju, kā tie perfektie laminētie cilvēki saglabā savu perfektumu. Vienalga cik ilgi es no rīta taisos, jau pusceļā uz daru man ir Ingunas sudrabas frizūra*, nobristi zābaki (jā, pat sausā laikā), drēbes kaut kādās mistiskās pūkās un skropstutuša nevis "uz" acīm, bet "zem" acīm. Par dienām, kad pārvērtējot laikapstākļus uzvelku gumpeļus un nākot no darba izskatos pēc idiotes, jo visi tādi saulenēs un šļopkās, vispār nerunāsim.

* Te pie vainas varētu būt arī tas, ka nesen piespiedu kārtā nomainīju savu indīgo syoss šampūnu pret afigenno naturālo sibēriku. Tik sausi mati man savu mūžu nav bijuši, lai arī tajā syossā, ko lietoju kādu gadus 8-9 plašā spektrā ir sastopami tie sulfāti, kas tipa matus padara sausus. Varbūt kādam, kam mati ir ļoti taukaini šis ir brīnumlīdzeklis, bet tā kā manējie jau tā ir diezgan sausi, ar siberiku vispār pizģec salmi :/.

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 26th, 2015 (05:04 pm)
Tags:

ausis glauda: kolēģes spotifais

bija | 0 - 20 |