bija | 0 - 20 |  
Witch-queen of Angmar [userpic]

August 26th, 2014 (11:50 pm)
Tags:

ausis glauda: Rome – Hate Us and See If We Mind

Biju MJR

pierādījumi )

Vieta bija jauka, bet ātri kļuva ļoti dubļaina, un šoreiz biežāk dzirdētā skaņa nebij viss sērīgas dūdas, bet skaļš čtopts-čtopts visur, kur vien ej.
Visvairāk patika Obšrr – OOO – OOrchach. Obšrr visvairāk, jo viņš ir gandrīz vai kā lietuviešu variācija par Dernière Volonté, ne gan popsas ziņā, bet nez kaut kādā sajūtu ziņā, bet OOrchach savukārt skan tieši tā pat, kā pa galvu pārvietojas manas domas. Vēl ļoti patika DRIEZHAS un McKaras no pirmā vakara un MANO JUODOJI SESUO (popsāāā), AND ALSO THE TREES ar visām tehniskajām ķibelēm, nepārtraukti pīpējošais Ô PARADIS un destruktīvais, pa zemi rāpojošais BUDRŪS no otrā vakara. Daina Dieva ≈ SKELDOS bija labs sākums un labas beigas, bet viss pa vidu bija fui. Vispār patika viss izņemot briesmīgo grupu, kas spēlēja divas stundas (MEROPE), pilnīgi sāku ilgoties pēc Mamontova.

Witch-queen of Angmar [userpic]

August 21st, 2014 (10:54 pm)
ausis glauda: kaut kas par TV

Viena no lietām, kas mani besī mūsdienu tehnoloģijās ir nepārtrauktā sinhronizēšana. Visu laiku tiek piedāvāts kaut kādus sūdus sinhronizēt ar citiem sūdiem, un ja man nav tāda sūda, tad man noteikti tādu vajadzētu iegādāties tikai tāpēc, lai varētu sinhronizēt. Kurš ir izdomājis, ka kaut kas tāds atvieglo dzīvi? Hipsteri, kas vienu un to pašu informāciju grib publicēt 90 dažādās vietās? Parastiem cilvēkiem tas nozīmē vienkārša rezultāta sasniegšanai veikt 100 liekas darbības un atkauties no piedāvājumiem reģistrēties kaut kur. Gaidu brīdi, kad ledusskapis gribēs sinhronizēties ar miskasti.

Witch-queen of Angmar [userpic]

August 14th, 2014 (09:33 pm)
Tags:

ausis glauda: Jarboe - Dream 2

Grāmatnīcas pārdevēja noounoja mani par "Лукьяненко" izrunu. Tas laikam par to, ka bērnudārzā izklaidējos liekot slāvu izcelsmes grupasbiedrenei teikt "kaķis" apmēram deviņdesmit reizes dienā.

Bet Jāņa Rozes grāmatnīcā:

 photo c66bfa6c-c798-49fd-b59e-6d92c6f39abb_zpsda33e918.jpg

Witch-queen of Angmar [userpic]

August 8th, 2014 (05:44 pm)
ausis glauda: Ēnu Kaleidoskops - Elpa

Tā kā (mans mērķis šodien ir pispamot cibu) trīs lietas labas lietas:

Vajag īrnieku nelielai nemēbelētai istbai Rīgas centrā (Upīša pasāžā). Pirmskara māja, sestais stāvs, ir saimniecības telpa, kur gabāt riteni (ja ir spēks stiept uz sesto stāvu) un sadzīvē bieži neizmantojamas lietas (visāds tūrisma inventārs etc.), ja vajag ir arī Lattelecom optiskais internets. Šobrīd nav ledusskapja, bet tuvākajā laikā tiks iegādāts.

Īre apmēram 75 eiro mēnesī (sākot dzīvot jāsamaksā par pirmo un pēdējo mēsnesi) + komunālie.

Rakstīt uz amlungiell [iekš] inbox.lv.

Witch-queen of Angmar [userpic]

July 31st, 2014 (10:09 pm)
ausis glauda: Oyaarss - Pārejošs kaut kas

Vispār dīvaini, ka no pēdējā laikā kaut kā gribas būt ārpus mājas, kas rezultējas tajā, ka es atrodu, kur svi nodarbināt līdz kādiem 8-9 vakarā. Dīvaini tas ir tāpēc, ka agrāk biju cilvēks, kas konstanti čīkstēja par to, ka gribas ilgāk padzīvot mājās un bieži vien tas rezultējās visādu brīvdienu plānu atcelšanai, lai tikai pabūtu mājās. Sonedēļ agrāk par astoņiem mājās neesmu bijusi nevienu dienu (ienākt apmainīt somas neskaitās) un rīt uz Labudabu.

Bet vispār te jau īsti nav ko darīt. Īstā dzīve tā pat ir tur ārā.

Witch-queen of Angmar [userpic]

July 27th, 2014 (11:12 pm)
Tags:

ausis glauda: Explosions in the Sky - First Breath After Coma

Breaking the silence

Turpinu dzīvot reālistes vadībā (kas ir vienīgais veids kā nodrošināt manu funkcionēšanu).

Izgāju teknisko apskati pie visādiem ārstiem, vissi manu veselību atzina par labu esam. Viens domāja, ka esmu hipohondriķe - īpašība, kas man ārstos riebst - liekulība. Viņi aizgūtnēm stāstīs, ka jānāk laicīgi pārbaudīties bla... bla, visiem, kas pietiekami ātri neizskries no viņu kabineta, bet kad tu reiz atnāc laicīgi pārbaudīties - tu acīmredzot sirgsti ar Munchausen by Proxy. Viens, kam sūdzējos, ka nu pilnīgi vairs nevaru sadzīvot ar sava ķermeņa fizioloģiju un lai tak izraksta man kādas brīnumzāles, ko sludina visi mēdiji, pateica, ka nerakstīs, bet iedeva citas, kas dīvainā kārtā neizdarīja neko ar manu fizisko sliktumu, bet izslēdza smadzeņu "vis-slikti" režību, kas laikam jau pirmām kārtām bija vainīgs pie nespējas panest sava ķermeņa uzvedību. Un šīs nav nekādas fancy dvēselei domātas zāles, parastas meat suit domātās zāles, kas liek man savādāk paskatīties uz to, kā es uztveru savu bioloģisko formu (varbūt jāpārlasa Nīče).

Savādāk - eju uz sporta zāli, braucu uz treniņiem, lasu un pamazām iedzīvojos carpal tunnel syndrome adot Ēnu Kaleidoskopa Merčandaisu priekš MJR.

dzīve otrā pusē )

Witch-queen of Angmar [userpic]

June 3rd, 2014 (09:01 pm)
ausis glauda: Tehôm – Lacrimae Mundi

Īstenībā man vienalga, bet viss tas nogurdinošais starptautiskais balagāns atgādina cik ļoti man nepatīk starptautiskās tiesības.

Ja ir pie līķa stāvošs subjekts, ar asiņainu nazi rokā, viss notašķīts ar asinīm, uz viņu ar pirkstu rāda liecinieki un arī svaigais līķis, 5 min. pirms tapšanas par tādu, ir norādījis uz viņu kā vainīgo - tādu cilvēku ieliek cietumā.

Starptautiskā plānā - Krievija var darīt ko viņa grib, visi zina, ka tā ir Krievija, bet vai starptautiskās tiesības kaut ko var izdarīt?

Skuju!

Un vēl tīri teorētiski - vai kāds var iedomāties cik efektīva būtu penitenciārā sistēma, ja visiem burlakiem būtu jāatzīst Krimināllikuma jurisdikcija? Jā - tieši tik pat efektīva kā ICC.

Eh suņi rej, bet karavāna turpina iet tālāk Bojārs turpina rakstīt starptautisko tiesību grāmatas.

Witch-queen of Angmar [userpic]

May 20th, 2014 (09:20 pm)
ausis glauda: Ugniavijas – Anksti ryto kėliau

Laime 2014 (tieši 14)

Witch-queen of Angmar [userpic]

April 22nd, 2014 (07:15 pm)
ausis glauda: Ugniavijas – Palaukėj pamiškėj

Šorīt rīta duša beidzās ar to, ka es matus mazgājot zaudēju līdzsvaru, iepinos dušas aizkariņos, izkritu no vannas un dabūju pa pieri ar krītošu aizkarštangu.

Guļot uz grīdas ~desmit minūtes skaļi smējos. Labi, ka mājās biju viena.

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 24th, 2014 (08:29 pm)
ausis glauda: Labradford – S

Tas brīdis, kad pasūti grāmatas bookdepository un pēc dienas atceries, ka Kastaņedu taču arī gribēji!

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 19th, 2014 (10:10 pm)
ausis glauda: Laibach – Americana

Achtung, Achtung!
Laibach ir jauns albums Spectre.Tas pats par sevi nav pārsteidzošs fakts, jo Laibach ir grupa, kas albumus izdod ar teju apskaužamu regularitāti, bet tas, ka dziesmas The Whistleblowers klips ir uzņemts 41. videnē gan ir ievērības cienīgs fakts. Uz kādu brīdi varēšu pārstāt gausties par to, ka Latvijā taču neko nefilmē.

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 15th, 2014 (09:26 pm)
ausis glauda: kaut kāds detektīvs pa TV

Kurš izslēdza pavasari?!

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 9th, 2014 (07:32 pm)
Tags:

ausis glauda: Vilkduja – Oreiviai

Šodien gadījās vēl kaut kas nebijis - zirgam veiksmīgi izdevās iekost man "muguras lejasdaļā", kas rezultējas tajā, ka es pa visu stalli bļāvu: "Slikta Aura!"*
Zilums būs laba mācība nestāvēt ar atšautu dibenu, ja briesmas, tīri teorētiski, draud no visām pusēm.


---------
* jo zirgs Aura

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 7th, 2014 (07:49 pm)
Tags:

ausis glauda: Lauxna Lauksna – Titnago Ruja

Nevaru izturēt, ka visās malās tagad rakstīts "Crimea, Crimea, Crimea", un tam nav nekāda sakara ar politiku! Es vienkārši visu laiku tos nolāpītos uzrakstus izlasu kā "[info]chimera"! :)

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 4th, 2014 (10:09 pm)
Tags:

ausis glauda: Love And Rockets – Kundalini Express

Domāju, kā varētu atvērt savu rakstīšanas čakru. Pagaidām rakstu tikai iekš savas galvas, bet tas laikam neskaitās.
Ā, nē, katru rītu cītīgi pierakstu, ko pa nakti esmu redzējusi, bet tas arī neskaitās, jo ir daļa no kāda cita pseido-zinātniska projekta "piespiedīsim lenoru ne tikai redzēt sapņus, bet arī tos atcerēties". Tas ir izdarāms, ja es visu pierakstu pirms prātu ir paspējis okupēt Eiropas Prokurors vai kas nu kuro reizi (un tas notiek ļoti ātri, reizēm aizmirstu uzreiz pierakstīt, un tad tīrot zobus nākas uzstājīgi atkārtot - brūkošs skapis, dīvaini lifti, brūkošs skapis, dīvaini lifti..., jo jau piecas minūtes pēc pamošanās manas smadzenes ir darba režīmā, kas droši vien ir galvenais cēlonis tam, kāpēc man vispār nākas mācītis atcerēties sapņus).

Vēl par čakrām runājot - man vismaz ir atvērusies lasīšanas čakra. Jau vairākus gadus lasu kaut ko, bet tā īsti nekas nekad prātā neaizķērās, rezultātā arī nekāda entuziasma lasīt nebija. Tad izlasīju to pašu Murakami un īstās grāmatas sāka nākt un stāties strīpā uz lasīšanu. Tā ir tāda dīvaina sajūta, ka paņemot grāmatu, atvrot vaļā kaut kur vidusdaļā izlasot pāris teikumus ir skaidrs, ka ir īstā, ko jālasa tieši tagad. Kopš gada sākuma nobeigtas jau kādas sešas grāmatas. Jā, jā, nav daudz, bet te ir runa par cilvēku, kurš pēdējā gadā ir pamazām jucis prātā kopā ar Dostojevska brāļiem Karamazoviem.

Witch-queen of Angmar [userpic]

February 18th, 2014 (10:35 pm)
ausis glauda: Lycia – December

Es zināju, ka šis bezgala skumjais un traģiskais brīdis pienāks, taču sirdī vēl saglabājās cerība, ka varbūt... varbūt tomēr es tikšu saudzēta, bet, nē, šodin tas beidzot notika - es saņēmu ielūgumu uz Stokholmas kriminoļoģijas simpoziju, kuru man ir jāpārsūta kādam citam.

Witch-queen of Angmar [userpic]

February 8th, 2014 (03:22 pm)
ausis glauda: Nick Cave and the Bad Seeds

"How I managed to support myself. Yet never managed to go anywhere. Never went anywhere, but aged all the same. How nothing touched me. And how touched nothing. How I'd lost track of what mattered. How I worked like a fool for things that didn't. How it didn't make a difference either way. How I was loosing form. The tissues hardening, stiffening from within. Terrifying me. How I barely made the connection to this place. The place I didn't know but had this feeling that I was part of... This place that maybe I knew instinctively I belonged to..."

Haruki Murakami "Dance Dance Dance"

Witch-queen of Angmar [userpic]

January 28th, 2014 (06:51 pm)
ausis glauda: NSRD - Faktu vispār nav

Šodien ir mani profesionālie Ziemassvētki, jeb 28. janvāris ir Data Protection Day. Neizpaliek arī apsveikumi un svētku koncerti.

Nezinu vai šim pasākumam ir lozungs, bet varu piedāvāt Gendalfa citātu: "Is it secret? Is it safe?"

Witch-queen of Angmar [userpic]

January 6th, 2014 (10:47 pm)
Tags:

ausis glauda: Letum - Broken

Tā kā man visu dienu uz darba galda notiek popsas diskotēka, kurā šobrīd visspēlētākais hīts ir Dona Vārānasī. Tad nu es tā pēkšņi aizdomājos, vai cilvēks parastais maz zina, kas ir Vārānasī? Vai tikai dzied līdzi "Iekāpu vilcienā, uz Varanasīīīīī...", nemaz nezinot, ka tā ir pilsēta, kur cilvēki iet nomirt, kur visu diennakti kurās sārti un pa Gangu uz pussadegušiem līķiem plosto maitas putni.

Witch-queen of Angmar [userpic]

January 4th, 2014 (11:12 pm)
ausis glauda: Girnų Giesmės – Slėpta Po Velėna

Esmu dzīva (not that anyone cares).

Mana jaungada apņemšanās ir nekad vairs nejaukt vīnu ar alu.

Savādāk - ik pa brīdim iedomājos, ka kaut kas jāieraksta - galvā pat ir radušies projekti, bet kaut kā aizmirstās pirms vēl esmu tikusi līdz datoram. BET cītīgi sekoju līdzi cibas dzīvei un jaunākajiem strīdiem par perfektajām sievietēm / vīriešiem. Iejaukties gan netaisos, jo manas preferences ir pavisam vienkāršas - vairs nekādus šarmantus grābekļus.

Speciāli čimerai: tenkas ir, bet ārpuscibas tenkas :D.

bija | 0 - 20 |