bija | 0 - 20 |  
Witch-queen of Angmar [userpic]

July 27th, 2014 (11:12 pm)
Tags:

ausis glauda: Explosions in the Sky - First Breath After Coma

Breaking the silence

Turpinu dzīvot reālistes vadībā (kas ir vienīgais veids kā nodrošināt manu funkcionēšanu).

Izgāju teknisko apskati pie visādiem ārstiem, vissi manu veselību atzina par labu esam. Viens domāja, ka esmu hipohondriķe - īpašība, kas man ārstos riebst - liekulība. Viņi aizgūtnēm stāstīs, ka jānāk laicīgi pārbaudīties bla... bla, visiem, kas pietiekami ātri neizskries no viņu kabineta, bet kad tu reiz atnāc laicīgi pārbaudīties - tu acīmredzot sirgsti ar Munchausen by Proxy. Viens, kam sūdzējos, ka nu pilnīgi vairs nevaru sadzīvot ar sava ķermeņa fizioloģiju un lai tak izraksta man kādas brīnumzāles, ko sludina visi mēdiji, pateica, ka nerakstīs, bet iedeva citas, kas dīvainā kārtā neizdarīja neko ar manu fizisko sliktumu, bet izslēdza smadzeņu "vis-slikti" režību, kas laikam jau pirmām kārtām bija vainīgs pie nespējas panest sava ķermeņa uzvedību. Un šīs nav nekādas fancy dvēselei domātas zāles, parastas meat suit domātās zāles, kas liek man savādāk paskatīties uz to, kā es uztveru savu bioloģisko formu (varbūt jāpārlasa Nīče).

Savādāk - eju uz sporta zāli, braucu uz treniņiem, lasu un pamazām iedzīvojos carpal tunnel syndrome adot Ēnu Kaleidoskopa Merčandaisu priekš MJR.

dzīve otrā pusē )

Witch-queen of Angmar [userpic]

June 3rd, 2014 (09:01 pm)
ausis glauda: Tehôm – Lacrimae Mundi

Īstenībā man vienalga, bet viss tas nogurdinošais starptautiskais balagāns atgādina cik ļoti man nepatīk starptautiskās tiesības.

Ja ir pie līķa stāvošs subjekts, ar asiņainu nazi rokā, viss notašķīts ar asinīm, uz viņu ar pirkstu rāda liecinieki un arī svaigais līķis, 5 min. pirms tapšanas par tādu, ir norādījis uz viņu kā vainīgo - tādu cilvēku ieliek cietumā.

Starptautiskā plānā - Krievija var darīt ko viņa grib, visi zina, ka tā ir Krievija, bet vai starptautiskās tiesības kaut ko var izdarīt?

Skuju!

Un vēl tīri teorētiski - vai kāds var iedomāties cik efektīva būtu penitenciārā sistēma, ja visiem burlakiem būtu jāatzīst Krimināllikuma jurisdikcija? Jā - tieši tik pat efektīva kā ICC.

Eh suņi rej, bet karavāna turpina iet tālāk Bojārs turpina rakstīt starptautisko tiesību grāmatas.

Witch-queen of Angmar [userpic]

May 20th, 2014 (09:20 pm)
ausis glauda: Ugniavijas – Anksti ryto kėliau

Laime 2014 (tieši 14)

Witch-queen of Angmar [userpic]

April 22nd, 2014 (07:15 pm)
ausis glauda: Ugniavijas – Palaukėj pamiškėj

Šorīt rīta duša beidzās ar to, ka es matus mazgājot zaudēju līdzsvaru, iepinos dušas aizkariņos, izkritu no vannas un dabūju pa pieri ar krītošu aizkarštangu.

Guļot uz grīdas ~desmit minūtes skaļi smējos. Labi, ka mājās biju viena.

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 24th, 2014 (08:29 pm)
ausis glauda: Labradford – S

Tas brīdis, kad pasūti grāmatas bookdepository un pēc dienas atceries, ka Kastaņedu taču arī gribēji!

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 19th, 2014 (10:10 pm)
ausis glauda: Laibach – Americana

Achtung, Achtung!
Laibach ir jauns albums Spectre.Tas pats par sevi nav pārsteidzošs fakts, jo Laibach ir grupa, kas albumus izdod ar teju apskaužamu regularitāti, bet tas, ka dziesmas The Whistleblowers klips ir uzņemts 41. videnē gan ir ievērības cienīgs fakts. Uz kādu brīdi varēšu pārstāt gausties par to, ka Latvijā taču neko nefilmē.

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 15th, 2014 (09:26 pm)
ausis glauda: kaut kāds detektīvs pa TV

Kurš izslēdza pavasari?!

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 9th, 2014 (07:32 pm)
Tags:

ausis glauda: Vilkduja – Oreiviai

Šodien gadījās vēl kaut kas nebijis - zirgam veiksmīgi izdevās iekost man "muguras lejasdaļā", kas rezultējas tajā, ka es pa visu stalli bļāvu: "Slikta Aura!"*
Zilums būs laba mācība nestāvēt ar atšautu dibenu, ja briesmas, tīri teorētiski, draud no visām pusēm.


---------
* jo zirgs Aura

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 7th, 2014 (07:49 pm)
Tags:

ausis glauda: Lauxna Lauksna – Titnago Ruja

Nevaru izturēt, ka visās malās tagad rakstīts "Crimea, Crimea, Crimea", un tam nav nekāda sakara ar politiku! Es vienkārši visu laiku tos nolāpītos uzrakstus izlasu kā "[info]chimera"! :)

Witch-queen of Angmar [userpic]

March 4th, 2014 (10:09 pm)
Tags:

ausis glauda: Love And Rockets – Kundalini Express

Domāju, kā varētu atvērt savu rakstīšanas čakru. Pagaidām rakstu tikai iekš savas galvas, bet tas laikam neskaitās.
Ā, nē, katru rītu cītīgi pierakstu, ko pa nakti esmu redzējusi, bet tas arī neskaitās, jo ir daļa no kāda cita pseido-zinātniska projekta "piespiedīsim lenoru ne tikai redzēt sapņus, bet arī tos atcerēties". Tas ir izdarāms, ja es visu pierakstu pirms prātu ir paspējis okupēt Eiropas Prokurors vai kas nu kuro reizi (un tas notiek ļoti ātri, reizēm aizmirstu uzreiz pierakstīt, un tad tīrot zobus nākas uzstājīgi atkārtot - brūkošs skapis, dīvaini lifti, brūkošs skapis, dīvaini lifti..., jo jau piecas minūtes pēc pamošanās manas smadzenes ir darba režīmā, kas droši vien ir galvenais cēlonis tam, kāpēc man vispār nākas mācītis atcerēties sapņus).

Vēl par čakrām runājot - man vismaz ir atvērusies lasīšanas čakra. Jau vairākus gadus lasu kaut ko, bet tā īsti nekas nekad prātā neaizķērās, rezultātā arī nekāda entuziasma lasīt nebija. Tad izlasīju to pašu Murakami un īstās grāmatas sāka nākt un stāties strīpā uz lasīšanu. Tā ir tāda dīvaina sajūta, ka paņemot grāmatu, atvrot vaļā kaut kur vidusdaļā izlasot pāris teikumus ir skaidrs, ka ir īstā, ko jālasa tieši tagad. Kopš gada sākuma nobeigtas jau kādas sešas grāmatas. Jā, jā, nav daudz, bet te ir runa par cilvēku, kurš pēdējā gadā ir pamazām jucis prātā kopā ar Dostojevska brāļiem Karamazoviem.

Witch-queen of Angmar [userpic]

February 18th, 2014 (10:35 pm)
ausis glauda: Lycia – December

Es zināju, ka šis bezgala skumjais un traģiskais brīdis pienāks, taču sirdī vēl saglabājās cerība, ka varbūt... varbūt tomēr es tikšu saudzēta, bet, nē, šodin tas beidzot notika - es saņēmu ielūgumu uz Stokholmas kriminoļoģijas simpoziju, kuru man ir jāpārsūta kādam citam.

Witch-queen of Angmar [userpic]

February 8th, 2014 (03:22 pm)
ausis glauda: Nick Cave and the Bad Seeds

"How I managed to support myself. Yet never managed to go anywhere. Never went anywhere, but aged all the same. How nothing touched me. And how touched nothing. How I'd lost track of what mattered. How I worked like a fool for things that didn't. How it didn't make a difference either way. How I was loosing form. The tissues hardening, stiffening from within. Terrifying me. How I barely made the connection to this place. The place I didn't know but had this feeling that I was part of... This place that maybe I knew instinctively I belonged to..."

Haruki Murakami "Dance Dance Dance"

Witch-queen of Angmar [userpic]

January 28th, 2014 (06:51 pm)
ausis glauda: NSRD - Faktu vispār nav

Šodien ir mani profesionālie Ziemassvētki, jeb 28. janvāris ir Data Protection Day. Neizpaliek arī apsveikumi un svētku koncerti.

Nezinu vai šim pasākumam ir lozungs, bet varu piedāvāt Gendalfa citātu: "Is it secret? Is it safe?"

Witch-queen of Angmar [userpic]

January 6th, 2014 (10:47 pm)
Tags:

ausis glauda: Letum - Broken

Tā kā man visu dienu uz darba galda notiek popsas diskotēka, kurā šobrīd visspēlētākais hīts ir Dona Vārānasī. Tad nu es tā pēkšņi aizdomājos, vai cilvēks parastais maz zina, kas ir Vārānasī? Vai tikai dzied līdzi "Iekāpu vilcienā, uz Varanasīīīīī...", nemaz nezinot, ka tā ir pilsēta, kur cilvēki iet nomirt, kur visu diennakti kurās sārti un pa Gangu uz pussadegušiem līķiem plosto maitas putni.

Witch-queen of Angmar [userpic]

January 4th, 2014 (11:12 pm)
ausis glauda: Girnų Giesmės – Slėpta Po Velėna

Esmu dzīva (not that anyone cares).

Mana jaungada apņemšanās ir nekad vairs nejaukt vīnu ar alu.

Savādāk - ik pa brīdim iedomājos, ka kaut kas jāieraksta - galvā pat ir radušies projekti, bet kaut kā aizmirstās pirms vēl esmu tikusi līdz datoram. BET cītīgi sekoju līdzi cibas dzīvei un jaunākajiem strīdiem par perfektajām sievietēm / vīriešiem. Iejaukties gan netaisos, jo manas preferences ir pavisam vienkāršas - vairs nekādus šarmantus grābekļus.

Speciāli čimerai: tenkas ir, bet ārpuscibas tenkas :D.

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 26th, 2013 (09:39 pm)
ausis glauda: Oorchach – Vilkas Vilko Valandas

Esmu par zaļiem Ziemassvētkiem. Sniegs ārpasaulē nav vajadzīgs, ja baltums un pūkainums ir iekšpusē. Šogad Ziemassvētkos braucu līdzi vecākiem uz mežu sēņot (viņi sēņoja, bet es dzēru vīnu un pētīju ķērpjus). Starp citu - gailenes vēl ir atrodamas, par to, cik ēdamas, nemācēšu teikt.... )

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 20th, 2013 (12:48 am)
ausis glauda: Ostara – Darkness over Eden

Ieraudzīju apollo virsrakstu "Cietušais «Maxima» kasieris Mārtiņš no uzņēmuma pieprasīs 50 miljonus" un nodomāju - jauki, tātad Gobzems ir atradis Mārtiņu. Attaisīju rakstu vaļā un - jā: "Advokāts Aldis Gobzems šodien žurnālistiem stāstīja, ka prasības iesniedzējs būs sagruvušā veikala «Maxima» pārdevējs Mārtiņš, kurš joprojām smagā stāvoklī atrodas slimnīcā."

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 15th, 2013 (07:47 pm)
Tags:

ausis glauda: Claustrum - Distant

Sapnī redzēju pasaules galu.

Witch-queen of Angmar [userpic]

December 10th, 2013 (09:30 pm)
ausis glauda: Rome – The Breaking Part

Tā kā man ir jāmācās rītdienas franču valodas eksāmenam, es nolēmu iecibot - tā pat kā vecos labos studiju prokrastinācijas laikos.

Vispār ir kaut kā nereāli sākt sumaraizot visu pēdējā laikā notikušo varu atzīmēt vienīgi hailaitus.

Piemēram, man izdevās pārliecināties par to, ka es neesmu "klasiski svari". Kā zināms man vajadzētu būt tendētai uz smalkiem un snobiskiem pasākumiem, kuros svari jūtas kā zivs ūdenī. Tad nu man arī bija iespēja pabūt pasākumā, kur tiek spēlēta mazā naktsmūzika un visi draudzīgi grūstās pie uzkodu galda, cenšoties neizliet šampanieti. Ideja, ka jāiet uz šādu pasākumu man sāka nepatikt jau brīdī, kad sapratu, ka man būs jāpērk jauna kleita - var pašķirstīt atpakaļ pāris lapas un paskatīties cik "priecīga" biju par iespēju pirkt jaunu kleitu uz brāļa kāzām. Šoreiz man izdevās nopirkt kleitu diezgan ātri, bet vai ar to viss beidzās? Nē es pavadīju vēl 3 stundas meklējot jostu! Frīking jostu! Tad vēl frizūra un meikaps... un pilnīgi zemē nomests laiks! (ja neskaita to, ka man iepatikās tā knibināšanās ap seju, bet šīs novirzes apmierināšanai droši vien veselīgāk ir iet uz kaut kādu sejas spā, vai kā nu to sauc)
Pats pasākums gan bija labs, snobi nebija uzaicināti vai arī gluži vienkārši nebija ieradušies tā pat kā Andris Bērziņš, un visi bija forši un draudzīgi. Bet manuprāt forši un draudzīgi būtu bijis arī daudz prastākā formātā.

Sestdien atkal pabiju Igaunijā un šķiet piedzīvoju pirmo festivālu savā mūžā, kurā dzirdēju visu no sākuma līdz beigām! Interesanti, ka otrs festivāls kas pietuvojas šim godam arī ir igauņu - Body Machine Body, kurā šķiet nedzirdēju tikai pēdējos čuvakus.

Witch-queen of Angmar [userpic]

November 27th, 2013 (10:56 pm)
ausis glauda: Dernière Volonté – Impossible

Kā vienmēr - papildus milzīgajam parasto darbu blāķim, kura dēļ nācās nokavēt ne tikai franču valodu, bet arī ĒK mēģinājumu, vēl Eiropas Komisija priecīgi paziņo, ka palaidusi tautās milzīgu dokumentu blāķi, no kura trīs ir direktīvas. Tā teikt merī krismas evrībadī!

Jau kādu laiku gaidu, kad kāds mani nošaus kā sliktāko ziņu pienesēju, liekas, ka ilgi vairs nebūs jāgaida.

Bet preses relīzes ievads ir mīlīgs, tā teikt шел, упал, очнулся в Европе:

"Around 9 million people are confronted with criminal justice proceedings in the EU every year. With more and more Europeans travelling, studying and working outside their home country, there is a greater chance that people may find themselves involved in criminal proceedings in a country other than their own."

bija | 0 - 20 |