:: puxti :: :: draugi :: :: arhīvs :: :: info :: << :: << ::
Draugi
... le_Minga :: alias :: Leo ...
krishjaanis
[info]es_shobrid_lasu
[info]krishjaanis
Add to Memories
Tell A Friend


Viena no intensīvākajām, reliģiskākajām un pilnākajām lasīšanas pieredzēm tavā mūžā. Teksts-komūnija. Tas ir kā piedzimt jaunā pasaulē, ieraudzīt pretīm panākušās lietas, un apbrīnā katru nosaukt atsevišķā, vēl nekad neskanējušā vārdā, kas joprojām pielipis pasaules spozmei un izriet no redzētās un sajustās lietas tuvuma.
kjeerpis
[info]kjeerpis
Add to Memories
Tell A Friend
Principā, kad par visu izvāras līdz nelabumam, tad tās mīlas mokas paliek vien diezgan smieklīga padarīšana. Un, ja tas šķiet smieklīgi man, bail pat iedomāties, kā jūtas tie, kam saraudāju tos plecus. Bet nu, mans Izmisums ir tik patiess, ka nav kur likties. Tagad smiekls par izmisumu ne mazāk patiess. Mana sajūtu gamma ir graujoša. Hvz, kāds modīšos rītdien.

Šobrīd šķiet, ka tad, kad neliek mierā visas pasaules traģisma sajūta, vajag sadarīt kko, kas liek juties vēl stulbāk, un tad jau vairs neatliek nekas cits ka smiekls

Kaut nu es šo recepti atcerētos nākamajā traģisma vilnī
vikings
[info]vikings
Add to Memories
Tell A Friend
Un tad tu viss tāds sagatavojies
jo ir platais vakars, sazīmē varbūtības un iespējas, piemēram veco paviānu zoles partiju, vai piesvinēšanos pie kāda netālu mītoša cibiņa. Un tad, tad uznāk lietus, un tu pēc to garo darba dienu atlaidies iekš gultas uz piecminūti, un tad tas lietus pakšķ pa palodzi un tad attaisi acis, suns blenž acīs un saka, ka nu ir jāiet ārā, un tāds viss pulkstenis ir 22:47 un tu nekur neesi aizgājis.
Pa tam jau jāgatavojas rītdienai un nedēļas nogalei un tad tu viss tāds skaties, ka būs lietus sacensību laikā un tad kur likt jahtu un ko man tagad darīt un .. ai. jāņem copene un guļammaiss un jāliekas uz enkura lielupē un tur arī jānakšņo.
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
jā, kaut kādas jocīgas dienas
fjokla
[info]fjokla
Add to Memories
Tell A Friend
es atvainojos, man bija uznācis ficuku errors,.
Vārdskot /intriģējošs žests/ -jaunākās klačiņas (kam tad lai es stāstu, kam tad lai es stāsu?!!). VIŅŠ strādā 1 km attālumā no manis un rīt es māšu viņam no balkoniņa kā princese, kapiš?! Un es nupat visā nopietnībā klausījos mersedesu sosu un lēnā garā stipri apraudājos no domas vien kā būs, kad es ar glītu blaukšķi aplauzīšos.
Kur tanīs nīgrajās vecenēs, esnesaprotu, tākā mitrenes zem akmeņiem tās jokainās cerības, meitenīgās stulbības dzīvo, esnesaprotu, viss, tak, dighlofosēts jau sen, vata ne? vata ne!
zetinja
[info]vajag
[info]zetinja
Add to Memories
Tell A Friend
Poļu valodas pratējs
Brālēns meklē kādu, kas prot poļu valodu. Saprotu, ka ir nepieciešama palīdzība tikt galā ar poļu apdrošināšanas kantori, kas citā valodā nerunā, jo tad jau beigu beigās ari nokārtos lietas un nāksies maksāt.

Ja kādam ir interese - zetinja@gmail. Iedošu kontaktus un par detaļām un atlīdzībām tiksiet skaidrībā paši.
kinskis
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
все поголовно в белых штанах
labi, vismaz parādes formu dēļ krievus vajag palaist uz rio. lai nosoļo pa krastmalu un pakarājas bulvāros. šaubos, vai kāda cita forma ir kaut mazliet asprātīga, atspoguļojot nacionālā avantūrista kvēlāko sapni.
https://youtu.be/8Cy5tcdmIAE
andris_k
[info]norakstiits
[info]andris_k
Add to Memories
Tell A Friend
nu, visa šitā jobanā mīla, ko tu sev galvā tur izdomājis (..) nu, karoče vajag atpisties pie pirmā signāla jau, kad tevi tā īsti negrib, (..) ar visu savu jobanno fantāziju (c) [info]fjokla
jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
dienas parsteigums
atkal un atkal no jauna: mana darba ir jastrada.
[info]kramers
Add to Memories
Tell A Friend
lavendera
[info]pajautaa
[info]lavendera
Add to Memories
Tell A Friend
tekstudarbu izcenojumi
cik patlaban maksā (zīmju skaits/€):
teksta ievadīšana datorā?
korektūra?
rediģēšana?
vai arī šāda veida darbos patērēta stunda?
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Diētu vērotāja piezīmes.
Vakar sanāca drusku pasēdēt teicamā kompānijā un, cita starpā, kāds solīds kungs un cienījams cibiņš, kuram visai īsā laikā izdevies ievērojami samazināt savu radiusu, padalījās savas specifiskās diētas noslēpumā. "Vajag mazāk rīt" viņš teica.
vilibaldis
[info]vilibaldis
Add to Memories
Tell A Friend
Bella
Ja mazu, dauzīties kāru kaķu intelektuāli izsēdina aiz durvīm cerībā mierīgi pastrādāt, tad pusstundas laikā šams ir atkodis roktura maģiskās īpašības, atvērtajā šķirbā parādās laimīgi starojošs purns "Es biju aizmirsies otrā pusē, bet tas nekas, tas nekas, ēēē, kur mēs palikām, varētu turpināt" un ... nekas nekad vairs nebūs kā agrāk, jo arī pārējie rokturi mājā darbojas pēc līdzīgas sistēmas.
Šī pasaule ir atvērta (vārda visās nozīmēs), nenoliedzami.
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Citās ziņās - karsti ne tikai zem dūnu segas, bet vispār, sevišķi pa naktīm.

Chroniska neizgulēšanās patiesībā ir tīri ok, pie visa pierodam. Bet, kad es pāris naktis nopampstu až pa septiņām stundām, organisms kļūst bezkaunīgs un iedomājas, ka tā tagad arī būs turpmāk. Tāpēc, pēc godīgi nošņāktām četrām stundām es jūtos kā žirafes izkārnīta krizdole (papildus visam ir nācis klāt kritiens no otrā stāva). Ceļā miegu ciet un šorīt uztvēru savu pirmo velorastu. Tas gan nebija no negulēšanas, vienkārši es tā godīgi ripinos laukā no vārtrūmes, kura kopā ar miskastu valnīti aizsedz pasaulei manu vāģīti un tad pēkšņi ir riepu spiegšana un pret bamperi nograb kāds patīkams kungs, viss tāds ķiverē un zaļā kamzolītī. Bet nu laikam es viņu nepietiekami sakropļoju, viņš mani vēlīgi palaida braukt tālāk. Bamperi neapskatīju, miega badā par šo incidentu pilnībā aizmirsu un atcerējos tikai tagad.

Vai arī Alcheimers izsauc atmiņas caurumus, laiks tā kā būtu.

Also, vakar glīti padzērāmies patīkamā kompānijā, es ēdu kartupeļu pankūkas ar acu izņemamo karoti un tas bija pat diezgan ērti. Tāpēc piesaku savu patentu pankūku ēšanai ar karotēm, kurš tā darīs bez manas atļaujas, dabūs spaidu darbus - klausīties karaoki astoņas stundas dienā.
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Vidusšķira pie blakus galdiņa
Mašīnu mazgātavā vienmēr interesanti. Lūk, piemēram, raksturīgās somiņas, lakādas botas, allaž aizdomīgi jaunās drēbes, brīvdienas Nicā, aizrotēšana no amata, disciplinārlietas ierosināšana, un vēl daudz dažādu kopīgu lietu, ko pēc ilgākas nesatikšanās var pārrunāt.
jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
pamodos nosvīdusi ar sāpošu galvu un rūgtu muti.
cetrasbumbas
[info]vajag
[info]cetrasbumbas
Add to Memories
Tell A Friend
aizdot bērnu ratus
SOS!
Bērniņš maziņš, mamma zaļa.
Atstājām laukos savus pierastos ratus, jo Rīgas štābiņā taču ir otri. Nupat kārtīgi tos aplūkoju - dzīvās šausmas! Rīt pēcpusdienā jādodas uz ikauņu zemi, kur noteikti vajadzēs ratus.
Varbūt kādam cibiņam šobrīd nav vajadzīgi un var aizdot? Stabili, pēc iespējas mazāk plastmasīgu auduma detaļu, stumjami tā, ka es redzu bērna sejiņu. Atdotu pēc nedēļas vai agrāk. Rīgā vai jebkur pa ceļam Ainažu virzienā.
nova
[info]nova
Add to Memories
Tell A Friend
Man gan nevienam nav ko ieteikt, un tā jau sen, izņemot vienu - tveriet mirkli.
jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
bugger
neuzliku priekšautu, metos gatavot vakariņas un sametu tauku pleķus uz jaunās kleitas krūtežas -

uz citas nots: dabūju ārsta recepti muguras masāžām - svētlaime.
jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
darāmo darbu listēm jaukākais ir, ka var izvēlēties nedarīt.
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
mazajiem par vēsturi
[info]pajautaa
[info]nuka_kola
Add to Memories
Tell A Friend
Osiņa
Kā varētu krūzei atkal-pievienot osiņu?. Materiāls ir māls. Superlīmes laikam neturēs.
fjokla
[info]fjokla
Add to Memories
Tell A Friend
Haha! Nēnu, tik duma jau es ar neesmu!
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Man patīk kalsni un muskuļoti ķermeņi, reizēm ar skaudību (kurai dīvainā kārtā pat nepiejaucas seksuāla iekāre) vēroju uz ielas vai parkos skrienošos vīriešus, viņu stiegrainos apakšstilbus, viegli iezīmētos bicepsus, to dizainisko vienkāršību, kas ļauj attīstīt daudz lielāku ātrumu nekā es jebkad varēšu, pacelt lielākus smagumus nekā es jebkad varēšu. Protams, auglīgāk būtu nevis apcerēt, bet pašai paņemt hanteles, vai uzvilkt krosenes un sajust kaut mazu daļiņu tās brīnišķās sajūtas, kad muskuļu šķiedras nospriegojas, kad plaušās ieplūst skābekļa papilddeva, galu galā - kad tu piepeši apjaut, ka vari izdarīt daudz vairāk nekā pirms pusgada, vai mazliet vairāk nekā pirms mēneša. Pasaulē ir maz kā pievilcīgāka par spēku, ātrumu un veiklību, un es ar nelielu nīgrumu domāju par sava ķermeņa ierobežotību šajā ziņā (jā, protams, esmu pārāk maz darījusi arī esošo iespēju izkopšanai, mea culpa, mea culpa).
Un īsti pat nesaprotu, kādus "trauksmainus, iracionālus spēkus manī" uzrunā šī intīmās higiēnas piederumu reklāma, taču skatos to atkal un atkal, lai gūtu mazliet sirdsmiera un  iedvesmas.
perkons
[info]perkons
Add to Memories
Tell A Friend
Tiem, kuri palaiduši garām, atgādinu, ka notiek pieteikšanās ikmeneša izlõzei.

Nu un pie reizes – pastāstiet, lūdzu, kas tāds incants tagadiņās ir seriālu pasaulē. Šobrīd gan vairāk komēdijs incē, bet par visiem pārējiem "Stranger Things" arī būšu pateicīgs, jo mazums, kas garām palaists.
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Jūtu sevī briestam pensionāru.

Uz vienu manu vēstuli Rīgas domes pašvaldības ieņēmumu pārvalde neatbild vispār nemaz un nekādi, Rīgas ūdens man atbild tādā līmenī, ka atsūta ēpastu, tikai tā saturs ir par dajebko, izņemot uzdoto jautājumu. Nu, nu.
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Ričmonda lielākā kaislība ir un paliek mocīši - gan stāvoši(tie ir jāapčurā), gan braucoši (tie ir jānoķer). Vispār jebkurš objekts, kas ātri pārvietojas, ir jānoķer, jo objekts, kurš slepus vai atklāti nevēlētos tikt noķerts, nevienu neprovocētu ar ātru pārvietošanos. Savukārt objekti, kuri ātri pārvietojas, skaļi dūkdami (t.i., kamenes un mocīši, jo īpaši pēdējie - viņi ir lielāki un dūc skaļāk) pavisam nepārprotami deklarē savas alkas tikt noķertiem.
Īsti nav zināms, ko Ričmonds darītu ar noķertiem mocīšiem. Droši vien pārvilktu mājās, saliktu rindā pie kumodes un katru rītu svinīgi paceltu kāju pie katra no tiem.
(Iespējams, iepriekšējā inkarnācijā viņš bijis mazs, lecīgs baikeris.)
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Krāmēju krāmus, atradu kadiķa pildspalvas korpusu, kuru kaut kad astoņdesmitajos nopirku Sāmsalā un pārvedu mammai kā suvenīru. Māmuļa, būdama īsta sieviete, to nekavējoties izmantoja, lai apvainotos uz tēvu, kurš nebija atvedis suvenīra.

Korpusam kā pīrāgam, abi gali apdeguši. Liekas, kādā brīdī kadiķa sprungulis ir tapis izmantots nelabo garu izdzīšanai, cerams, ka ar panākumiem.
kinskis
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
vakar pēc saulrieta ratiņojot pa esplanādi, arī es beidzot pārliecinājos, ka ir jauns (t.i., nepilnu mēnesi vecs) veids, kā ļaudīs izskatīties pilnīgam idiotam. līdz šim biju tikai dzirdējis un domāju, ka man tas viss kaut kā veiksmīgi iet secen.
mufs
[info]mufs
Add to Memories
Tell A Friend
visi pirmoreiz bučojas pie visādām dziesmām, tikai es pie aizmigušas omītes krakšanas blakusistabā
un nevienās attiecības man nav bijusi kautkāda " mūsu dziesma"
dzīve ir tik bēdīga.
es jums teicu,ka man ir jauns ritenis?

Tags: ,

:: es ::
:: le Minga :: alias :: Leo... ::
User: [info]le_minga
Name: :: le Minga :: alias :: Leo... ::
:: kalendārs ::
Back Jūlijs 2016
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
:: saites ::