:: puxti :: :: draugi :: :: arhīvs :: :: info :: << :: << ::
Draugi
... le_Minga :: alias :: Leo ...
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Starp citu, man ļoti gribējās kaut ko ierakstīt par Borisu Bērziņu sieviešu/vīriešu attiecību kontekstā, bet pēc pēdējiem Cibas kariem sapratu, ka, lai ko es teiktu, tas izskatītos/izklausītos/izlasītos varen tendenciozi. Tāpēc gribu vien ieteikt - apmeklējiet izstādi iekš http://makslastelpa.lv/ - tā ir tā vērta. Un miers un harmonija pārņems jūsu satrauktos prātus un jutekļus, āmen.
zupcis
[info]zupcis
Add to Memories
Tell A Friend
Par laicīgo
Jau kādu laiku strādāju kā analītisks pusvadītājs kompjūteriskā novirzienā. Kačājot kreisās puslodes skilu gluži nejauši secināju, ka radošums pamazām izplēn kā miljoni valsts sektora IT projektos (Šī ģeniālā salīdzinājuma radīšanai veltīju precīzi 10 minūtes). Un pēc iepriekšējā teikuma uzrakstīšanas truli blendzu monitorā aptuveni piecas.

Tādēļ pastāstīšu par savu sāpi apmatojuma jautājumos. Ikvienam agri vai vēlu nākās saskarties ar apmatojuma problēmām. Nu ziniet taču, mati kļūst plānāki un spalvas sāk parādīties līdz šim nemanītās vietās. Būdams sīks atceros kā tētis sēdēja pie spoguļa un raustīja kaut ko laukā no uzacīm, toreiz nesapratu tās padarīšanas jēgu, bet tagad esmu secinajis, ka neizprotama ģenētiska iemesla dēļ sasniedzot zināmu vecumu no uzacīm sāk spraukties laukā garāki, biezāki un gaišāki rugāji. Ar riebumu skatos spogulī un nespēju atturēties no šo rugāju izraušanas. Vecu vīru sejās šie rugāji, protams, izskatās gana episki, bet pāris šādas drāšu birstes sari vēl līdz galam nenovecojuša cilvēka sejā nebūt nav estētiskuma pazīme.

Nākamā briesmu lieta ar ko saskāros ir deguna spalvas, kuras izdomā līst laukā no nāsīm un iekarot pasauli. Šī apmatojuma funkcionalitāte man arī ir miglā tīta. Nemaz nerunājot par ausu spalvām. Gluži nesen netīšām sev tādu izrāvu, pēc tam izmisīgi mēģināju atrast veidu kā ieskatīties sev ausī, lai noskaidrotu vai tur nav izaugusi vesela ausu spalvu kolekcija. Paldies dievam, mana ausu spalva bija vientuļniece, un cerams, ka viņas vardarbīgā nāve atbaidīs citu spalvu vēlmi pamest galvu un doties laimes meklējumos ausīs.

Bet ne par to vēlējos izteikt savu sāpi pasaulei. Ik pa brīdim novēroju, ka cilvēki apkārt nebūt nerūpējas par nepareizo spalvu likvidāciju. Nu labi, var vēl saprast, ka bārdainajās un ušainās tantes ir pilnībā atmetušas spoguļa izpētes rituālus un rūpes par savu izskatu ir atstājušas apbedīšanas biroja rokās, bet kāds attaisnojums ir cilvēkiem vecumā virs 40 nerūpēties par šo parazītisko izaugumu iznīcināšanu. Tā vien dažkārt gribas izraut ar visām saknēm pazīstamo cilvēku uzacu spalvas. Nesen mammai izrāvu vienu uzacu spalvu, kura mani kaitināja jau kādas 3 nedēļas no vietas un bija sasniegusi aptuveni 4 cm garumu. Viens pazīstams džeks ir izaucējis 5 (jā, es saskaitīju) deguna spalvas, bet nevis tās, kas aug iekšā nāsī, bet tās, kuras aug uz deguna. Nez, kādu reizi ar viņu sadzeršos alu, un pateikšu visu, ko es par viņa deguna spalvām domāju.

Es pat īsti nezinu kādi ir mani naida iemesli, bet katru reizi kad redzu šos nepareizi spalvainos cilvēkus nespēju neko citu darīt kā tikai skatīties viņu spalvu virzienā un fantazēt par brīdi, kad varēšu viņus no tām atbrīvot.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Visa kā rekomendētāja piezīmes.
Nav jau "Ugunsgrēks", protams, taču tāpat diezgan interesants seriāls pārītim īsu, bet aukstu pirmspavasara vakaru. Tiesa, iespējams, vairāk piemērots bērniem un tiem, kas bērna prātā. Man patika, sen ko tik jauku nebiju redzējis.
kuminjsh
[info]kuminjsh
Add to Memories
Tell A Friend
Noskatījos: http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/03.05.2015-akmeni-manas-kabatas.id48636/?utm_source=twitter&utm_campaign=news&utm_medium=LTV_admin%2F
Pasmaga tēma. Un pasmaga doma: vai vispār ir kāda latviešu ģimene/dzimta, kurā nav tā slimība? Jā, manējā ir, vairākās paaudzēs. Un reizēm doma par to pat šķiet mierinoša, īpaši ļoti grūtos brīžos es sev saku, ka tas viss iespējams jau sen ir tikai mani murgi, ne realitāte, un ja tā, tad manos spēkos ir apstākļus mainīt, izdomājot citas situācijas, izvēloties citus cilvēkus. Nopietni, tas reizēm palīdz ar dažādām lietām tikt galā. Lai gan droši vien slimi :)
wensdy
[info]pa_leeto
[info]wensdy
Add to Memories
Tell A Friend
Grāmatas.

Pāris dīvainas grāmatas no mana plaukta, bet tas nenozīmē, ka sliktas. Vienreiz lasītas, vēl piemīt jaunu grāmatu burvība. Katra eur 4. Saziņai: ilzuu@inbox.lv


Arvis Kolmanis, Žūpa Amors jeb Mirušais Dievs, 2005
D.B.C.Pjērs, Mazais dieviņš, 2003
Hanna Krāla, Paspēt brīdi pirms Dieva, 2005
Ians Makjuans, Svešinieka mierinājums, 2004
Jānis Einfelds, Veči, 1999
Jevgēņijs Griškovecs, Krekls, 2005
Latviešu literatūras miniantoloģija Asinsbalss, 2011
Stīgs Lārsons, Meitene ar pūķa tetovējumu. Millennium I, 2005
Veiko Belialss, Oposums, pankūku mošķis, 2002

krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Vēlreiz paskatoties uz psihoanalīzi ar feminismā svaigi trenētu skatienu, man jāsaka, ka līdzās lielajām un redzamajām auzām (Freids ar savu peņa skaudību un "sievietes noslēpumu", Lakāns ar savu Tēva simbolisko kārtību) vislielākās briesmas tomēr slēpjas šķietami nevainīgajās Junga auziņās ar anima/animus nošķīrumu, jebšu tādējādi tiek postulēta un par svētu turēta sievišķā/vīrišķā binārās opozīcijas visnegantākā šķautne - iespēja pārnest uz vīrišķo visu, kas attiecīgajā kultūras situācijā tiek uzskatīts par vērtīgu (nu, tur racionalitāte, teiksim, spēks, spars, spalgums, briedums), atstājot sievišķajai pusei visu to, kas atzīstams dotajā kontekstā par mazāknozīmīgu - visādi tur maigumiņi, glāsnumiņi, emocijas un kaislības, kuras jāpārvar, jāapvalda, jāpakļauj utt.
Attiecīgi - jungiānis, redzot loģisku, aukstasinīgi spriest spējīgu un izlēmīgu sievieti teiks, ka izpaužas viņas animus, savukārt, par gļēvu un vāju histērisku vīrieti (tāds kā bāba, vai ne?) teiks, ka viņš ļauj dominēt savai sievišķajai pusei. Un kurš būs tik drosmīgs pateikt, ka nav ne jūda, ne grieķa, ne sievišķo, ne vīrišķo "psihes elementu"? Arī tad, ja noteikti uzvedības modeļi ir biežāk raksturīgi viena vai otra dzimuma (etnosa, asinsgrupas, ādas krāsas, valodas lietojuma, reliģiskās pārliecības, ievietojiet vēlamo) pārstāvim?
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
barsa reāli svilina, jāatzīst
svari
[info]pajautaa
[info]svari
Add to Memories
Tell A Friend
Cik smags ir grūtais?
Ak, svētā brīve kā tad es jūtu,
Cik, esmu nesis to smago grūtu.
Kad tā vairs nav tik cik melns aiz naga,
Tad es tik jaušu cik bija smaga.

1) Ko varētu nozīmēt komats aiz pirmā "cik"? Citādi komati likti šeit paskopi, bet šis komats sastopams 95% ierakstu, t.sk. Latvijas Televīzijas mājas lapā;
2) vai pareizi saprotu, ka liriskais varonis ir nesis to, kas nominatīvā ir "smagais grūts", bet nākamajā rindā "tā" (grūt[um]a) vairs nav(a), nevis tās (brīves)?
3) bet beigās smaga tomēr brīve?

Es nepiesienos, vienkārši lai iztulkotu, nepietiek vien ar sentimentāli miklām acīm. Vienīgais manis sastaptais angliskais mēģinājums man šķita pabriesmīgs un nesaprotams.

Paldies!
courty
[info]courty
Add to Memories
Tell A Friend
princešu lietas
Lai saģērbtos par princesi Pelnrušķīti, nevajag nekādas princeškleitas, kroņus vai ko tādu. Agnese ņem un uzvelk priekšautu. tik vienkārši.

Tags:

martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
viena no mūsu slāvu izcelsmes iedzīvotāju galvenajām lingvistiskijām problēmām ir nopirkt veikalā alholu, kura nosaukums ir garāks par ierastajiem četriem-pieciem burtiem
grūti noskatīties uz pasažieri, kas pie letes spīdzina sevi, pārdevēju un pārējos pircējus
bor...bordah...bordehu...
nomierinieties, pilsoni, saku, tas ir nevis bordehujs, bet gan bordo vīns. bet labāk nopērciet sidru
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
- Vai mēs tiekam pleiofos, ja uzvaram atlikušās spēles?
- Ja mēs tagad uzvarēsim visas spēles, būsim pasaules čempioni!
auksts_entelekt
[info]pajautaa
[info]auksts_entelekt
Add to Memories
Tell A Friend
Kur jūs skataties akmeņus manās kabatās? Tā, lai nav jānovelk torentos.
jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Nupat vienā dokumentā pamanīju adresi - "Blaumaņu ielā XX-X". Mazums, kādas kļūdas var gadīties, bet tad pievērsu uzmanību papīra apakšā nodrukātajam kājenim. Un, ko domājies, arī tur: "Blaumaņu iela". Uzreiz iztēlojos nevis divus tādus ūsainos Blaumani un Rozentālu, bet 2 pilnīgi vienādus Blaumaņus.
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
dunduks
[info]dunduks
Add to Memories
Tell A Friend
Latvijas čempionāts Rd.9
Turnīrs beidzās ar likumsakarīgu nullīti - it kā sēdēju labi, bet vienkāršu ideju nepamanīju un paliku bez materiāla. Kopumā apmierināts kā iznārstojis valis īsti neesmu, bet bija labi.

Spēlēšu vēl.

Tags:

udensroze
[info]udensroze
Add to Memories
Tell A Friend
Mazlietinj eermiigi jau ir, ka velasmashinu var nopirkt uz pusi letaak kaa blenderi Vitamix :))
usne
[info]usne
Add to Memories
Tell A Friend
šausmīgi nāk miegs, esmu saņēmusies atbildēt uz dažiem meiliem, ieiet dušā, pagatavot pusdienas un vairāk spēka man nav, bet jāved B. dejot.
neticami paralizējošs atslābiens.
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Sludinājumi ir interesanta lieta. Ieskanētos sešdesmito gadu amerikāņu žurnālos ir reklāmas par brīnumlīdzekļiem, kuri palīdz novērst pārmērīgu tievumu.
ululate
[info]ululate
Add to Memories
Tell A Friend
neesmu gan nekāda eksperte, bet no raw vegan plauktiņa mani uzrunā laikam tikai saldumi, avokado+dateles+kakao gādā par trekna šokolādes krēma līksmību bez sviesta un kondensētā piena.
perkons
[info]perkons
Add to Memories
Tell A Friend
Kad jau par Latvijas uzvaru viss skaidrs, vēlējos vēl šo to noskaidrot, bet pie rokas nav ne Plēpja, ne Roberto.

Varbūt kāds no jums zina – kas tas par tādu iežogotu, atsietu un ar drēbi aptītu koku pie t/c «Alfa»? Aiz ko viņu tā? Nu tur, pie meža, kur brauc uz stāvvietu, netālu no bērnudārza...
perkons
[info]perkons
Add to Memories
Tell A Friend
Fuff, nu es varu būt mierīgs
Plēpis un Roberto paredz pārliecinošu Latvijas uzvaru
kihelkonna
[info]kihelkonna
Add to Memories
Tell A Friend
sludeklis
Kāds neliels izdevums meklē izpilddirektoru. Rīgā. Darbs aizņem apmēram nedēļu mēnesī, nav piesiets pie darba laika un kantora. Nepieciešams (pēc manas saprašanas) - dabūt kārtībā visādus papīrus un papīru galus, sekot līdzi projektu un citām iesniegšanām un pareizi iesniegt, meklēt fondus un naudu, prast daudzmaz sazināties ar cilvēkiem, interesēties par savu darbu, neizgāzt atbildīgas lietas. Kaut ko saprast par reklāmām. Alga apmēram 300 eiro mēnesī, bet tas vēl jāprecizē ar priekšniecību.

Zinu, ka tādi cilvēki bez darba nesēž, bet varbūt jūs tomēr kādu zināt.
yeux_glauques
[info]iztulko
[info]yeux_glauques
Add to Memories
Tell A Friend
uz angļu
kas īsti ir preses mirklis? tas pats, kas preses konference?
udensroze
[info]pajautaa
[info]udensroze
Add to Memories
Tell A Friend
kāda ir laba veļasmašīna?
jāpērk jauna veļasmašīna un nav iedvesmas pētīt jaunākās fīčas. žāvētājs mums ir atsevišķi, to nevajag iekšā. ir vēl kas cits pēdējos 4-6 gados būtiski foršs un noderīgs veļasmašīnās? paldies! der arī konkrētu modeļu ieteikumi :)
begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Madagaskaras pingvīni nervozi pīpē lidmašīnā
Iepriekš nebiju ievērojis
// 100 vērtīgākie pūču foto @ adme.ru

Tags: ,

martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
kā tas ģimeņu profesors, aizmirsu uzvārdu, izteicās:
pāra konflikta klasiskais biheiviorisms ir tāds, ka vecis noslēdzas, a džusei paaukstinās kritikas līmenis

lūk, varētu šo klasisko neizbēgamo trendu kaut kā speciāli mainīt
piemēram, meitene stāsta anekdotes, a džeks gaudo spilvenā
džeks dejo džīgu, meitene sauc policiju
meitene griež vēnaz, džeks bārsta uzslavas
nu, interesantāk kaut kā konfliktēt
nova
[info]nova
Add to Memories
Tell A Friend
Воспитание не имеет никакого значения. То, что определяет наш путь, называется личной силой. Личность человека – это суммарный объем его личной силы. И только этим суммарным объемом определяется то, как он живет и как умирает.
echoes
[info]hanna_beedz
[info]echoes
Add to Memories
Tell A Friend
oblica
[info]oblica
Add to Memories
Tell A Friend
ienācu padīkt
ļoti jau nu gribētos šovakar uz KKC pasākumu, bet:
- jau divas naktis ne-miegs;
- tas smakars un vaigi (negribas cilvēkos rādīties);
- rīt darba diena (un vecāku dienas pasākums b/d);
- šausmīgi gāzīšot lietus.
:: es ::
:: le Minga :: alias :: Leo... ::
User: [info]le_minga
Name: :: le Minga :: alias :: Leo... ::
:: kalendārs ::
Back Marts 2015
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
:: saites ::