:: puxti :: :: draugi :: :: arhīvs :: :: info :: << :: << ::
Draugi
... le_Minga :: alias :: Leo ...
petrovichs
[info]petrovichs
Add to Memories
Tell A Friend
Есть некая комната с паркетным полом, в углу которой насыпана куча
песка. В некоторый момент паркет начинает гореть. Как будут действовать
инженер, физик, математик:
Инженер: входит в комнату, засыпает огонь песком, уходит.
Физик: входит в комнату, насыпает песок вокруг огня, садится и наблюдает процесс.
Математик: входит в комнату, видит, что решение есть и уходит.
vilibaldis
[info]vilibaldis
Add to Memories
Tell A Friend
svētdiena
dievinu lēnās svētdienas, kad brokastis gluži nemanāmi un plūstoši pārtop pusdienās. kafijas kardamona krems ar riekstainu biskvītu un šokolādes pārlējumu... labi dzīvojam.
banderlogs
[info]pajautaa
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
Terapijas virzieni
Ir plānā beidzot sākt iet pie terapeita, bet no psihoterapija.lv netieku gudra, kurš terapijas novirziens ir īstais un derēs labāk. Problēmas nav lielas, bet tik un tā gadu laikā ir sakrājies visādu sūdu, ar kuriem gribētu tikt galā.
Tas, ko es pašlaik skatos, ir eksistenciālā vai psihodinamiskā terapija. Vai kāds gudrāks cilvēks varētu apskaidrot, kā tie abi novirzieni izpaužas realitātē? Vikipēdija šajā gadījumā man diez ko lielu skaidrību neieviesa.
oblica
[info]oblica
Add to Memories
Tell A Friend
Briivdienas
Vakar ieveerteeju centraaltirgus zivju paviljonu. Nu, taa - ieveerteeju uz kaadiem cheesmit eiro.
Pirmo reizi muuzhaa cepu siljkes.
Galjas paviljonu ieveerteeju pagaajushaa nedeeljaa.
Jaaatziist, peedeejos 10 gados tur tomeer shis tas ir mainiijies.
Uz labo pusi.

Pie reizes ieveerteeju desa & co un bezmaksas slidotavu. Pirmajaa izbriiniijos par cenaam, otrajaa shodien ar BB izpaudaamies darbiibaa. Prieksh pirmaas reizes BB tika galaa lieliski. Iipashi tajos briizhos, kad aizpljaapaajaas un piemirsa, ka neprot slidot. Reekinaajos ar apmeeram 10 min izpildiijuma, tad draamu, jo nekas nesanaak, slidas miskastee un viss ir suuds, bet par lielu paarsteigumu man, noslidoja 1 h 15 min un no ledus nodabuuju tikai ar draudiem.
Iesim veel.

Tags:

usne
[info]usne
Add to Memories
Tell A Friend
sapnī mēs bijam iemanijušies ceļot starp divām pasaulēm, caur kāda veca kultūras nama kāpņutelpu un ventilācijas šaktām, veikli tajās ielecot un izslīdot uz otru pasauli, bet kādu dienu viena pasaule pārvētās sūdos, jo bija pienācis laiks pēc kura visi meli kļūst par sūdiem sašķīst un nopil. mēs atkal kā ierasts skrējām uz vecās pasaules ieieju, bet tur pretī plūda kanalizācija. mēs atgriezāmies tajā pasaulē, kurā bijām pēkšņi iespundēti, draugi bija nokavējuši vilcienu, ar kuru gribēja doties tālākā ceļojumā un mēs uz perona sēdējām un domājām kā nokļūt mājās un uz darbu, kur varēja tikt tikai caur to pasauli, kas tagad bija milzīga kanalizācijas bedre un visi priekšmeti vai domas, kas mums bija un bija meli pārvērtās un nopilēja zemē, bet mēs skatījāmies tablo un zinājām, ka mums ir jānokļūst uz pēdējo kvadrātiņu, uz kuru mums pārdeva biļetes, jo zināja, ka tiksim un tai bija jābūt taisnībai, citādi tas nopilētu zemē un tad garām gāja Gita un teica atnāziet 12os uz to kalnu es zinu ceļu.
mēs aizgājām uz kalnu un apsēdāmies un tad zvanīja telefons, zvaija Gita un pulkstenis tajā rādija tieši 12:00 un es pamodos šajā realitātē, kurā patiešām zvanija Gita un pulkstenis bija 12:00
un tās pasaules tagad šķiet tik pat reālas kā šī.
shiry
[info]pa_leeto
[info]shiry
Add to Memories
Tell A Friend
Matraču līstes
2 gab., izmēros 80x200 cm, par 20 €.

Bilde. (Kaķis komplektā neietilpst.)

Pašsavākšana no Rīgas centra.

Pieteikties komentāros vai uz shiry.ciba gmail com.
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
Какая хорошая погода! Надо пододвинуть компьютер к окну.
petrovichs
[info]petrovichs
Add to Memories
Tell A Friend
Кубинский анекдот.

Помер Фидель Кастро. Входит он с чемоданчиком в райские врата, а святой Петр ему и говорит:
- Присаживайтесь, сейчас посмотрим, где для вас зерезервировано место. Так... в основном списке нет... в дополнительном тоже нет... ничего не могу поделать, сейчас сезон, люди пачками помирают, в раю не протолкнуться, отправляйтесь-ка вы, любезнейший, в ад.

Делать нечего, спускается Фидель в ад. Там его встречает сам Люцифер с распростертыми объятиями:
- Здравствуйте-здравствуйте, давно вас ждем! У нас тут для вас отдельный номер приготовлен со всеми удобствами. Сигары, девочки... а не желаете ли по стаканчику граппы с дороги?

Сидят они, выпивают, беседуют за жизнь. Тут Фидель вспоминает, что забыл в раю свой чемодан. Люцифер вызывает двух чертенят:
- Слышали? Дуйте в рай и принесите чемодан уважаемого команданте. Живо, одна нога здесь, другая там!

Чертенята бегом в рай. А там у святого Петра смена кончилась, он райские врата запер и пошел отдыхать. Чертенята туда-сюда, что делать? Без чемодана возвращаться не велено. Полезли они в рай через забор.

А на охране рая стоят два архангела и наблюдают эту картину. И один другому говорит:
- Ты смотри что делается. Всего 20 минут как Фидель в аду, а у нас уже беженцы!
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Mājsaimnieces piezīmes
Mājassvētība atspērusies zied visu ziemu. Tas ir skaisti, bet baidos, ka - kā jau parasti, - tas ir drīzāk no izmisuma, nevis labas dzīves, jo podā viņai nepārprotami kļuvis diezgan šauri, zeme sāk birt ārā. Ja pārstādīšu lielākā podā, tad nevarēšu turēt uz palodzes, būs jādomā kas cits.

Uz Ziemassvētkiem pirktie kadiķu zari joprojām stāv vāzē un pat negrasās birdināt skujas. Spīguļus izņēmu, bet zarus ārā mest negribu. Lai stāv kaut līdz Lieldienām, kaut līdz Jāņiem, ka tik nebirst. Man nav jāpakļaujas sabiedrības aizspriedumiem par skujkoku izcelsmes dekoru saistību tikai ar vienu gadalaiku, vai ne?
begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Hardball
Lasot ziņas un to komentārus kārtējo reizi jāsecina, ka biedējošākais ļoti nacionāli/pretkrieviski noskaņotos izvirdumos ir tieši tas, ka viņi ar "niknajiem vatņikiem" runā pilnīgi vienā valodā.
usne
[info]usne
Add to Memories
Tell A Friend
Varbūt vajadzēja
Izdzert visu
Visu to kas nepāriet,
Pēterim kaut vienu kāju ..
Un vēl tur ir stāsts par sienu 2x, pie kuras alus būs ( patiesībā jau šņabis)
Un brīnumsvecītes

:: fons :: : Nils Frams Says

le_minga
[info]le_minga
Add to Memories
Tell A Friend
pārsteigums...
- meitēns uzrīkoja feinu pārsteigumu šodien - ieguvu megasiltus un foršus cimdus -
(un arī pār' Kanādas saldumus, par kuriem puikas noteikti priecāsies vairak, kā es :D)
- no Kanādas, caur Vāciju ceļoja - )
mazliet
[info]pajautaa
[info]mazliet
Add to Memories
Tell A Friend
pati, punkti...likumi
Kā tiek lasīti likumi? Ko apzīmē [romiešu cipars] , [cipars punkts cipars] un kas ir vienkārši [cipars]?

Šitādi:
IV.
7.1.
7.2.
7.3.

8.
8.1.
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Vardarbīgi vīrieši turpina man sekot, bet šoreiz viņi, paldies dievam, bija ne vien talantīgi, bet pat seksīgi, un tad jau daudz ko var piedot: biju uz Sigalovas baletu Otello LNO. Nebūtu pēdējā izrāde, noteikti rekomendētu.
kuminjsh
[info]kuminjsh
Add to Memories
Tell A Friend
kjeerpis
[info]kjeerpis
Add to Memories
Tell A Friend
Puse iedzīves prom, nevaru saņemties savākt un sakārtot otru pusi.

Bet mans pusjukušais stāvoklis nepieļauj gan, gan. Man vajag vienas mājas. Šobrīd ir sajūta, ka māju nav ne šur, ne tur.

Lai gan, kad esmu te, jūtos ok, kad esmu tur, arī jūtos ok
ld
[info]ld
Add to Memories
Tell A Friend
Šorīt ļoti saturīgi ar Annu pa telefonu parunājos.
Rīt pēdējā diena mesē. Bijis ļoti raibi un ļoti forši. Watt šodien paņēma līdz uz latviešu skoliņu. Daudz bērnu. Gribētos ar savējiem atbraukt kādreiz.
santech
[info]vajag
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
pogudēli
Vajag klaviatūru ar usb pieslēgumu. Man ir divas, bet ar ps/2 spraudni. Kaut vai abas mainu pret vienu ar usb. Vienīgi tad vēlams tikpat jēdzīgā stāvoklī un ar klasisku us izkārtojumu.
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Ceļojuma sveiciens trakajiem Makšiem
Viens no izkoptākajām talantiem viņiem tur ir metinātāja/mehāniķa talants. Uz salas ir kādas 12 mašīnas, taču tas nenozīmē, ka transporta līdzekļu nav vairāk. Lielākā daļa ir pašmetināti traktori, kuru galvenās sastāvdaļas ir: sēdeklis, stūre, iekšdedzes dzinējs ar kurbuļa aizdedzi, rāmis un transmisija, ko parasti veido tiešs dzensiksnas pārvads uz lielāku skrituli, bet no tā - ar ķēdi pa taisno uz asi. Tas viss cieši sametināts, bez kādām mīkstām skrūvēm un citām vaļībām. Taču augstākā meistarība tomēr ir riteņu diski. Jo arī tos var paši. Kā tiek dabūtas tik smalkas lietas kā perfekts aplis, sabalansējums utml. nav ne jausmas, bet materiāls ir... armatūras dzelži. Un no tiem top eleganti piecu spieķu lietie, nē - metinātie diski.
Tad jau tās viņu laivas ar traktora motoru uz gultņa un dzenskrūvi garas ass galā kā dzinējspēku un stūri šķiet tīrais nieks, ko var ikviens.
goddes
[info]goddes
Add to Memories
Tell A Friend
Slimnieka kinopiezīmes.
Interstellar ir klasisks sci-fi, kas man patīk. Tajā ir viss ko var vēlēties, kosmoss un Houkinga grāmatas atreferējums idiotiem. Lielisks kino žanra cienītājiem, tikai mani mulsina fakts - Makkonahijs tagad būs VISĀS filmās vai arī man tikai pēdējā gada laikā tā iekrīt skatīties vērā ņemams darbus, kur viņs ir? Visnotaļ gara metrāža, taču paskrēja nemanot.

Subjektīvais verdikts: 7,5 no 10 Makkonahijs un zinātniskās fantastikas klasika.

*****


Birdman ir lielisks kino, jāsaka - obligāti skatāms. Es saku labs, bet sociālajos "[info]affair oponē ar verdiktu - izcila. Principā varu piekrist, ja par mērauklu ņemam pēdējā laika kinodarbus, ar ko salīdzināt un kuri ir izvirzīti nonivilētam palmas zaram vai Oskaram. Tad jā, šī ilma ir izcila un pelnījusi savas neskaitāmās nominācijas, Kītons un Edvards kas Nortons izcili, bet jāpiezīmē režisora perfekcionisms, kas no otrā plāna, pat statiķu izgājieniem ir izspiedis maksimumu.

8,5...labi 9!!! no 10

Tags:

nova
[info]nova
Add to Memories
Tell A Friend
ārstu seriāls
kā sauca to jauno seriālu par sievieti,kurai mantojumā atstāja ārsta praksi?
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
SIM karti atjaunoju, veco un aparātu nobloķēju. Droši vien kaut kur iesludināšos - ja jau aparātu vairs nevar pārdot, kāds varbūt par 5-10 € būs ar mieru atdot atpakaļ...
Dārgie draugi, kuru telefona numuri man ir bijuši un nu (visticamāk) gājuši zudībā - tiekat mīļi lūgti atsūtīt man kādu SMS ar savu vārdu. Drīkst, protams, būt ietverti arī mierinājumi un laba vēlējumi, taču tie nav obligāti. Gaidu un ilgojos - man jūsu visu pietrūkst!
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
xxx

man ļoti patīk precīzais komentārs internetos:
crystal castles is like smokes and crim3s cocaine or crack
vot vot, crystal castles pēc manām domām ir bullšits, kamēr vičhauss un vaporwave - mūsu viss
šis vēl ir popiņš, kārtīgas sevi cienošas wh bandas nosaukumā nav jābūt vispār nekādiem latīņu alfabēta burtiem, tikai simboliem, cipariem un krustiem
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Uz visu ļoti īso mūžu.
Uzreiz esmu spiests teikt, ka šo portālu(vārds "vortāls" tā arī nav iegājies, cik esmu manījis) pats nesameklēju, man šo ierādīja, lai uzprasītu viedokli par drošajiem paņēmieniem. Viedoklim par šo, manuprāt, esmu par vecu, tālab pirkstus še lieki nedzesēšu, ej nu sazin, var jau būt, ka kādu 20 gadu vecumā piekrītoši ņurdētu un mātu ar galvu, ka jā, šī ir precīza un pareiza laimīgas kopdzīves formula.

Taču gribēju par ko citu. Ir uzkrītoša netaisnība, kaut kā nepatrāpās man satura ziņā līdzīgi portāli vīriešu dzimuma pārstāvjiem, nav skaidrs, kamdēļ, jo atšķirības taču starp dzimumiem, izņemot to sasodīto krāniņu, nav nekādas. Pie tam, tādu vietni uztaisīt nav nekā sarežģīta, arī nav jāiespringst nekādā veidā. Varētu ņemt šo pašu, tikai reversā. Nu, piemēram:

1.Tajā brīdī, kad viņa brauc pie stūres atpogājiet viņai bikses un rīkojieties…
2.Masējiet viņas vulvu, kad viņa skatās seriālus vai TV šovus.
3.Iesāciet viņas rītu ar orālo seksu.
4.Staigājiet pa māju atkailināts.
5.Masējot savu sievieti, sāciet masēt viņas vulvu.
6.Biežāk velciet garās trennūzenes.
7.Velciet gultā jaunās botas.
8.Visu laiku jautājiet par viņas darbu, izrādiet interesi.
9.Seksa laikā, iebāziet mazo pirkstiņu viņas anālajā atverē

Un tā tālāk.
mufs
[info]mufs
Add to Memories
Tell A Friend
traģēdija mūsu mājās
šķiet, nāksies izvadīt pēdējā gaitā kafijas automātu.

es viņu lietoju gadus 5, pirms tam viņu lietoja vecmamma, kura dabūja no maniem vecākiem, kuri noteikti,ka lietoja gadus 10.
nu,tāds Bosch plastmasas verķis, kurā liek 4.izmēra filtrus. Kādreiz bija balts, bet tagad plastmasa ir sadzeltējusi, bet, ik pa laikam atkaļķojot, strādā cīši labi.
kad virtuvē ieliku jaunas mēbeles, brīdi apsvēru domu nomainīt arī automātu,taču nolēmu,ka viņš piešķir tādu īpašu šiku ar savu nobružātību un uzskatāmo oldskūlu.

Taču, plaisa,kas bija krūzei, šķiet ir sasniegusi galējo robežu,aiz kuras plīsīs un kādu apdedzinās ar daudzu izpratnē - dranķīgu - kafiju.

skatos internetos, bet tāda sajūta,ka mūsdienās visi lieto tikai kautkādus mega krutos espresso automātus, man tādam nav vietas, mīļo sīrupiņ, iesaki kauko.
gribu uzvārīt 3 lielas krūzes stipras kafijas vienā reizē, nemaz nerunājot,ka , viesiem iedodot mazākas tasītes, var apkafijot ar vienu kannu až desmit.

vietas ir precīzi šitik )

Tags:

martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
a es nevienu planet of the apes filmu neesmu redzējis
no kurienes sākt skatīties - no vecajām vai uzreiz no tima bērtona
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Laiks meža gurķim.
No Bībeles var smelties daudz lielisku tēlainu salīdzinājumu. Piemēram, 1. Ķēniņu grāmata 7:24 "Gar šīs jūras apakšējo malu atradās meža gurķiem līdzīgi veidojumi, pa desmit uz vienu olekti. Tie aptvēra jūru visapkārt divi rindām un bija izlieti vienā lējumā."

Ir pietiekoši daudzas lietas, kuras turpmāk varēšu saukt par meža gurķim līdzīgu veidojumu, manuprāt, jauka metafora. Piemēram, ja tiešām negribās nevienu aizvainot brīdī, kad šis neviens saka "nu, kā tad patika mana filma(glezna, dzejolis)", vienmēr var nedaudz izvairīgi pateikt "Tā neko, meža gurķim līdzīgs veidojums".

Vēl Bībele ir teicama iespēja pārbaudīt kā, piemēram, mākslu akadēmiju studenti spēj attēlot kādus diezgan sīki aprakstītus notikumus, piemēram, Ecehiela grāmatas 1. nodaļu:

4 Es redzēju - piepeši nāca stipra vētra no ziemeļiem, pacēlās liels mākonis ar uguni, tam bija spožums visapkārt un pašā vidū spulgoja kaut kas kā spilgti mirdzošs metāls.
5 Tam vidū bija redzami četri dzīviem radījumiem līdzīgi veidojumi: tie bija cilvēkiem līdzīgi tēli.
6 Bet ikvienam no tiem bija četras sejas un četri spārni.
7 Viņu kājas bija taisnas, un viņu kāju pēdas bija kā teļa nagi un laistījās kā nogludināts varš.
8 Zem viņu spārniem bija cilvēka rokas uz visām četrām pusēm. Visiem četriem bija katram sava seja un savi spārni.
9 Visi viena tēla spārni bija salikti kopā cits pie cita. Iedami tēli negrieza seju atpakaļ, bet katrs gāja taisni uz priekšu.
10 Viņu seja bija šāda: priekšpusē tiem bija cilvēka seja, labajā pusē lauvas seja visiem četriem, kreisajā pusē vērša seja visiem četriem un iekšpusē ērgļa seja visiem četriem.
11 Viņu sejas bija vērstas un spārni bija izplesti uz augšu, katram tēlam divi, kas saskārās ar blakustēlu spārniem, un divi apsedza katram viņa ķermeni.
12 Tie ikviens gāja taisni uz priekšu, tie gāja neatskatīdamies, kurp gars tos dzina.
13 Šo dzīvo tēlu izskats bija kā kvēlojošas ogles, kā lāpu spožums: to uguns spulgoja dzīvo tēlu starpā. Ugunij bija spilgts spožums, no uguns izšāvās zibeņi.
14 Dzīvie tēli šaudījās šurpu turpu un izskatījās kā zibeņi.
15 Tuvāk aplūkojot dzīvos tēlus, es redzēju četrus riteņus zemē, pa vienam katra tēla priekšā.
16 Un riteņu izskats un veidojums bija kā no hrizolīta, un visi četri bija vienādi, un tie bija tā veidoti, it kā ritenis ietilptu ritenī.
17 Tie gāja uz visām četrām pusēm, sāņus nepagriezdamies.
18 Riteņu loki, ārkārtīgi augsti, lieli un briesmīgi, bija acu pilni visiem četriem visapkārt,
19 un, kad dzīvie radījumi iekustējās, tad ritēja tiem līdzi arī riteņi, un, kad tie no zemes pacēlās, tad pacēlās tiem līdzi arī riteņi;
20 tie gāja, kurp gars tos dzina, un riteņi pacēlās un gāja tiem līdzi, jo dzīvo radījumu gars mājoja arī riteņos.
21 Kad tie gāja, gāja arī riteņi, kad tie stāvēja, tad stāvēja arī riteņi; kad tie pacēlās no zemes, tad pacēlās līdzi arī riteņi, jo dzīvo radījumu gars mājoja riteņos.
22 Pār dzīvo radījumu galvām bija it kā debess izplatījums, kā brīnišķīgi mirdzošs kalna kristāls; tas bija augstu izplests pār viņu galvām.
23 Zem debess izplatījuma viņu spārni bija līmeniski taisni izplesti viens pret otru, katram divi; ar pārējiem diviem tie apsedza katrs savu ķermeni.
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Pasaule ir sasodīti ļauna un nedroša vieta, un tā vien rādās, ka esmu kārtējo reizi palikusi bez telefona. (Šeit iederas pagarš citāts no Ījaba grāmatas).
mufs
[info]mufs
Add to Memories
Tell A Friend
rīta prieks
tobiš, sākās no rīta, bet ir jau iestiepies dienā

lasu, nenopriecāties

bet pēc tam ielīdu komentāros ielinkotajā cosmo diskusijā.

un tagad hujeju un hujeju, pardon mai frenč.

čo ta bija aizmirsies, cik daudz stulbu cilvēku uz pasaules, kas nespēj divus vārdus bez kļūdām uzrakstīt, toties viņiem ir Viedoklis.

iešu iztīrīt wc. lai jums jautra sestdiena!

Tags: ,

usne
[info]usne
Add to Memories
Tell A Friend
Aizmigu vakar ap pusastoņiem, skatoties wild. Pamodos šorīt vienpadsmitos un jūtos tā it kā mans ķermenis būtu sarūsèjis.
Izdzeršu kafiju un došos pie mammas un B.
Sapnī redzēju lavametender un 321zeme viņi taisīja mēbeles vasarnīcā un palīdzēja kopīgam draugam iestāties konservstorijā, bet es mēģināju peldēt aukstā jūrā, bet nevarēju pakustēties un nokāpt no kāpas.
:: es ::
:: le Minga :: alias :: Leo... ::
User: [info]le_minga
Name: :: le Minga :: alias :: Leo... ::
:: kalendārs ::
Back Janvāris 2015
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
:: saites ::