:: puxti :: :: draugi :: :: arhīvs :: :: info :: << :: << ::
Draugi
... le_Minga :: alias :: Leo ...
15
[info]vajag
[info]15
Add to Memories
Tell A Friend
baltu ausauni 2 gadīgam bērnam. tādas ir vispār?
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Veidoju sarakstu ar lietām, kas mani iepriecina:
"7. apēst kaut ko garšīgu
8. apēst kaut ko garšīgu ar abām rokām"
Nākamais punkts varētu būt "aizvērt aiz sevis tualetē durvis" (man liekas, es nepietiekami novērtēju tās reizes, kad man tas izdodas).
kihelkonna
[info]kihelkonna
Add to Memories
Tell A Friend
što proishoģit na sveķe
no jūzera kūmiņš, jāpieglabā
https://soundcloud.com/gennadiy-smirnov/7zjjf5bvqqkd
(sargies, rupji vārdi krieviski)
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
nu bet šonakt es nodūru divus, ar virtuves nazi
pzrk
[info]pzrk
Add to Memories
Tell A Friend
karogs rokā
Pēdējā laikā tulkoju vienu maģistra darbu par uzņēmējdarbības iespējām e-vidē, un tad nu pamazām pats arī esmu iegājis režīmā visur saskatīt (vai "aizņemties", kā raksta konkrētais autors) biznesa idejas. Lūk, kādā prokrastinācijas brīdī redditā uzgāju ideju, ka katras universitātes teritorijā nepieciešams bārs ar nosaukumu "Bibliotēka".

(Tā nu gan ir viena uzņēmējdarbības forma, kuru grūti realizēt tiešsaistē, bet ponta pēc varētu tai maģistra darbā šo pievienot pie secinājumiem/ieteikumiem beigās. Innovative as fuck.)
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Gribu mandarīnus. Nu dikti.
Bet mašīna piekrauta ar tukšu burciņu maisiem, lai aizbrauktu uz veikalu no sākuma ir jāatbrīvo mašīna. Meh. slinkums. (ar manu braukšanas stilu nav opcija braukt ar visām burciņām. :D)

Tags:

lennay
[info]pajautaa
[info]lennay
Add to Memories
Tell A Friend
PET skaneris
Vai Latvijā ir parādījies PET skaneris (pozitronu emisijas tomogrāfs)?

Ja jā, tad kur?

Ja nē, tad varbūt kāds var padalīties pieredzē par PET skanera izmantošanu Lietuvā/Igaunijā: cik maksā, kā notiek pierakstīšanās, vai kaut kādi vietējie ārsta nosūtījumi der, vai valsts apmaksā/komepensē; un sniegt u.c. pēc iespējas izsmeļošāku informāciju.

Liels, liels paldies jau iepriekš, un priecīgus svētkus!
putnelis
[info]putnelis
Add to Memories
Tell A Friend
eglīte 2-D
Sveiki praktiskie un radošie Cibiņi!
Tā kā es ir skops un dzīvoklītis man ir maziņš, un lielu baltegles zaru nopirkt nevar, tad ziemassvētku eglīti es gatavoju pati.
1. skujas balteglei nebirst;
2. zaru slotiņa man izmaksāja 2-3 eiro;
3. mazā dzīvoklī ar 2 hiperaktīviem puiķiem 3-d egli likt nevar.
tātad: ... tālāk ... )
kuminjsh
[info]kuminjsh
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinot par FB.
Aktieris (nu tas - ar kaķi) vakar bija ielicis jaunāko dziesmu. Pie reizes paklausījos vecās - "Kolhozu Idille" jau biju dzirdējusi (patīk!), bet šo biju palaidusi garām: https://soundcloud.com/gennadiy-smirnov/7zjjf5bvqqkd Iespļāvu monitorā kafiju :D
scope
[info]scope
Add to Memories
Tell A Friend
Malači tie VRAA tirliņi, sajājuši https://www.latvija.lv/ (iestājas redirect loop).
Labākais, ka atbalsta dienesta tālrunim piebilde "Aģentūras darba laikā"...
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
jāsaka, ka pestīšanas armijas orķestris ir krutāks par jūsu Instrumentiem
vienīgais, a kāpēc pestīšanas armija
tur, ja kāds nepiekrīt pestīties, var iemaukt ar haubici?!
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
kreš-tests
treš-kvests
zum
[info]zum
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar bija tik silts, kā tādā aprīļa novakarē manā dzimtenē. Braucu cauri Hamburgas mazajām piepilsētelēm, un abās ceļa pusēs izgaismoti benzīntanku tablo rādīja, cik neticami un nenovēršami slīd uz leju benzīna cenas. It kā vajadzētu priecāties, bet kaut kas tajā visā nešķiet pareizi. Kad ielēju šļuciņu benzīna, nodomāju, cik maz mēs varam ietekmēt globalās spēles. Tad jau vīrusi degunā, izraisot šķavas, spēj vairāk.
Šodien ārā ir vētra, zibens, pērkons un slapdraņķis.
- Pirmais sniedziņš! - sauc bērniņš un tik fotogrāfē un fotogrāfē.
noisiite
[info]noisiite
Add to Memories
Tell A Friend
Vilhelmīnei šodien jau astoņi mēneši. Vēl knipucis un viņai jau gadiņš. Laiks tiešām nemanot skrien.
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
vot kad tu apēd brokastīs maizi ar nutellu
un vēlāk dienas vidū tev uznāk atrauga
ir sajūta, it kā tu vakardien būtu industriāli lietojis dzērienu "merkurs"

vienmēr kaut kā pārsteidzoši, jo par nutellu uz to momentu jau sen esi aizmirsis
gribas citēt pēdējo via half man half biscuit albumu "cresta! what the fuck were we drinking?"
kihelkonna
[info]kihelkonna
Add to Memories
Tell A Friend
zsv
kā katru gadu, ar mazmurkšķa vārdadienu vakar iesākās ziemassvētku pieēšanās maratons. našķīti pa našķītim, un kuņģis ir izstaipīts, un tagad visu laiku gribas ēst, un tā turpmākās divas nedēļas.

mazmurkšķis vakar dabūja divas liecības (viena bija ZELTA, otra mūzikas skolā), kā arī zobufeja bija zeķēs ielikusi pusotru eiro. tiešām ienesīga diena. šonakt mm bija jau sakarinājis jau četras zeķes, bet negausība neattaisnojās - tur lielākā nauda bija 5 centi.
oblica
[info]oblica
Add to Memories
Tell A Friend
sushi
Nevaru atrast, luudzu, help: sushi eestuve Beernu pasaules rajonaa.
Paldies!
str
[info]str
Add to Memories
Tell A Friend
Kā tikt galā ar zobakmeni kaķim?
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Draudzīgs ierosinājums.
Degsim ellē.
laielais
[info]dubultnieki
[info]laielais
Add to Memories
Tell A Friend
Jānis Vādons un edward herrmann
courty
[info]courty
Add to Memories
Tell A Friend
tieši tā
balzāms, ararat, šampanietis, vīns. atvaļinājum, esi sveicināts!
vineta
[info]vineta
Add to Memories
Tell A Friend
Literārais kalendārs.
Interesants kalendārs.
http://kommersant.ru/doc/2634814#jan
Pieglabāju priekš sevis - izpētīt.

P.S. Man ļoti patīk dienu noplēšamie kalendāri, bet ar visiem (ko es esmu apzinājusi) to izdevējiem ir viena liela šaize - katru gadu teju viens un tas pats. Uz rokas pirkstiem var saskaitīt tos, kas tiešām bijuši interesanti. Es trīs tādus atceros - viens bija latviešu izdots priekš angļu valodas apguves. Otrs - ar Garfilda komiksiem pasūtīts spešalī man no ārvalsts. Trešais krievu produkts ar interesantiem uzdevumiem un testiem... es vēl togad liku cibā. Ā, un vēl vienu es gadu vai divus atpakaļ mammai uzdāvināju - ar sudoku mīklām - sauksim to par ceturto. U sjo. A izvērsties tad tur būtu kur tb visu ko interesantu varētu sadomāt.

Tags: ,

mazeltov
[info]mazeltov
Add to Memories
Tell A Friend
Viss tik pēdīgs
Work hard, play harder!
Trešdien viss sākās ar darba Ziemassvētku pasākumu, kas bija ļoti foršs un omulīgs; promejot visi dabūja dāvanu, kas izrādījās dāvanu karte no piedarba gadžetu un elektronikas veiča - piemetu arī savu piķi un nopirku ārējo cieto disku foto un video glabāšanai, lai ir ko vecumdienās rādīt saviem desmit suņiem. Ceturtdien atkal kopā ar tuvāko kolēģi un priekšnieci gājām atvadu vakariņās uz tuvējo restorānbāru, kur es reāli žūrfiksoju, jo sākumā saplēsu glāzi un pēc tam arī švecturi. Savukārt šodien man bija pēdējo aliņu saskandināšana ar džekiem, beibēm, apskāvieni, labi vārdi, trīsbuču bučas, bet, pats galvenais - pēdējie ping-pongi un mēs rāvām vaļā riktīgi pa nopietno - visi elsa un pūta un neticēja, ka es pa kluso netrenējos. Bet nu talantu jau nenodzersi.
Tagad mazgāju pēdējās netīrās drēbes, lai paspētu aizskriet visu izžāvēt; soma sakrāmēta, bet kaut kā pārāk liela izskatās, lai gan ļoti ceru, ka ierakstīsies 23 kilogramos un nebūs nekas prom jāsviež.
Savukārt rīt mans dienas grandiozais plāns ir paspēt uz visiem vilcieniem un tad atlikušo dienu pavadīt zvaigznītē, mēnestiņā, svecītē un vēl visādi citādi viesnīcas dubultgultā, noskatīties visus kanālus pa TV un, pats galvenais, noskūt kājas. Un tad. Tad svētdien sēdīšos gulbītī, kaut nu turētos gaisā un pārāk nekratītos.
8
[info]8
Add to Memories
Tell A Friend
Re-cap(s)
1/3 no gada gymaa aizvadiita, kas to buutu domaajis, ka 4 meneshi sitaadaa tempaa paskries... Viss normaali, aizvakar nozhaavos pa trepeem, bakstijos telefonaa un lai nokaptu no otraa staava gymaa jakapj pa tadam diezgan staavaam kaapneem, kuram ir tadas rievotas apmalites, man zoles ari rievotas un jauzmanas, lai neaizkjertos, bet labi, ka nenolidoju, tikai nosluuchu uz visam chetraam, bisku plecu saraava un celji saap, bet nekas, dziiva un paldies dievam vienaa gabalaa!
Viss Ziemassvetku projekts iet pec plaana, visiem kartinas aizsuutiitas, bernam skola beigusies, rit sakshu cept pirmo kaudzi ar piparkukam, kopaa man laikam sanak ir 2 kg miiklas, sakshu ar sirsninjaam prieksh daavanaam Ziemassvetku pusdienu viesiem - gimenes locekljiem, es tikai ceru, kad taisishu glazuru, ka lai nedrup nost, laikam ar olu smeret tad nevar, jo es gribeju visiem vardus rakstit uz piparkukam, nu tadas kaa personigas piparkukas, vel ir plaanaa trifeles sataisiit, bet to kad sikais gulj, jo vinjam shoko alergija, te bija easy peasy recepte: http://www.jamieoliver.com/recipes/chocolate-recipes/chocolate-surprise-truffles/
te bija ari pats vizualais process: https://www.youtube.com/watch?v=IeqQuZRYn58
Svetdien pieteicos speelet, jo maz cilveeku buus, sovakar vel treninjs, bet es nezinu, vai paliksu uz dzeku ledu, baigais nogurums, tomer daudz japadara pa tuvaako nedelju, nu skatisies, ka ies...
shelly
[info]shelly
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien esmu bizojusi tā, it kā man sviltu zem astes. No rīta braucu uz centru, pa ceļam nopirku Lauvam divas pidžamas un ilgi skatījos uz milzīgu plīša pandu (bērnībā manai māsai ļ. patika sēdēt klēpī milzīgam lācim... Un Lauvam patīk pandas... Bet šo es pirktu tikai ar paša Lauvas akceptu, jo pirkt MILZĪGU pandu par 50 eiro uz dullo būtu pilnīgs neprāts), aizbraucu uz centra bibliotēku, nodevu grāmatas, aizgāju uz Zvaigznes grāmatnīcu, piecu minūšu laikā nopirku divas grāmatas brālim (dzimšanas un vārda dienā) un trīs - Lauvam, apmierināti paklapēju sev pa plecu par lielisku plānošanu, aizbraucu atpakaļ uz Ķengaragu, apmaldījos (es nevienā citā rajonā tik bieži neapmaldos; mana rajona ģeogrāfija nebeidz mani pārsteigt atkal un atkal), visbeidzot atradu Ķengaraga bibliotēku, paņēmu pasūtītās grāmatas, paēdu Krievu Lido, pa ceļam uz mājām nopirku simboliskas dāvanas ģimenei (nerakstīšu, jo ģimene var izlasīt, bet atkal apmierinati klapēju sev pa plecu, atjozu mājās un aizmigu (šī droši vien bija vislaimīgākā dienas daļa, lai gan es nesūdzos par pārējām). Pēc nepilnām divām stundām pamodos, joprojām laimīga, aizgāju uz pastu, izņēmu paciņu, pajokoju ar tantiņu rindā ("kas pēdējais? - "es!" - "nē, tagad jau es!"), paņēmu bērnu no bērnudārza; pagonkojām pa āru, pagonkojām māju (patiešām gonkojām - mums abiem bija stūres, mēs skrējām un izdvesām dažādus "rrrrrrr"), sakrāmēju bērnam somu, atdevu tēvam un pamāju abiem "atā-atā".

:: fons :: : Little Mix - Word Up

aizliegts_v
[info]aizliegts_v
Add to Memories
Tell A Friend
"Gudrs, vēl gudrāks" tikko izčakarēja visus dalībniekus. A1 lapa esot 2x lielāka lapa par A3, ibio! Un neviens nenoprotestēja!
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
wow
At this level, it matters little what Obama wants or what Russian President Vladimir Putin thinks.
amērikāņu cereušņiki dodas ciemos pie krievu cereušņikiem

mellā mellā kabinetā pazemē, melnās saulesbrillēs ar vadiem ausīs un pasaules karti uz matētā galda...
vilibaldis
[info]vilibaldis
Add to Memories
Tell A Friend
pusaudzis
un tagad pusaudzis gatavošot vakariņas... iecirst stenderē robu vai kā
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Mīļās meitenes, kad pie jums uz darbu atnāk fotogrāfs, lai ar savu platleņķa objektīvu uztaisītu grupas bildi, nekādā gadījumā nestājieties malā!
Nemīļās meitenes, stāviet vien maliņā! LOL!
fadu
[info]fadu
Add to Memories
Tell A Friend
Piezvanīja Tantuks. Runājām pusstundu ;o)) Visiem Sveiciens
:: es ::
:: le Minga :: alias :: Leo... ::
User: [info]le_minga
Name: :: le Minga :: alias :: Leo... ::
:: kalendārs ::
Back Decembris 2014
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
:: saites ::