:: puxti :: :: draugi :: :: arhīvs :: :: info :: << :: << ::
Draugi
... le_Minga :: alias :: Leo ...
kjeerpis
[info]kjeerpis
Add to Memories
Tell A Friend
Izskatās, ka tas brīdis, kad pie manām durvīm klauvē tik divi veči - Alcheimers un Parkinsons, ir jau klāt. Kā var pazaudēt vienā istabā VISUS zīmēšanas blokus, kas skaitā droši vien ir virs 10. Kaut kādā pilnīgi nevajadzīgi nejēdzīgā apskaidrības brīdī droši vien esmu visus nolikusi kādā burvelīgā vietā vienuviet. Lai var atrast. Hrrr
scope
[info]scope
Add to Memories
Tell A Friend
Kaut kādas svītriņas un krāsiņas...
... )
brookings
[info]brookings
Add to Memories
Tell A Friend
Yesterday:
“Shut your eyes and listen” said the Catholic mystic in the book now alcohol stained and resting behind the cupboard in the toilet. She kneels her five-year-old frame by the ditch and listens to the frogs. We have walked an hour down a gravel road, and the dust given off by the motors is a net curtain of haze in the evening sun. My wife takes the emptied beer bottles and I pick the little one up and put her on my shoulders. We’d bought them (Rigas Alus) and pyramid of frozen juice in a meat product shop in the old organized part of town. The shopkeeper, fat arms and precise and elaborate nails, had asked us “Attaisiit?” and I thought she was referring to the beer, which gave me a nostalgic thrill. But she got a pair of scissors out and snipped the top of the pyramid off.

We wandered down the road in illicit consumption. What affront to civilization is this progress.. The road is Roman in the straightness of its intent, but every other telephone pole is plastered with adverts for architects experienced in the art of planning permission. We are in Buras, and the old allotments are now in full sail, solid homes in all tastes atop the swamp - each plot with its own script (assembled by Plotnieki) - from the couple hand in hand among the tilled earth, to the shut door of the builder’s van returning home, to the old feeble bark of the hounds that 10 years ago had attempted to terrorise. The Buddleia has a soapy wonder to it, and I close my eyes: again, listen… your idea of yourself can be written on a piece of script, which can be offered up, lifted up and be bourn away… no one cares, really. You just did or didn’t do anything of much use to anyone else. “She steals the bread you know? Takes it to her bed - hides it!” I know - look at her, with her sweet ice - it is good. Let her do that, and continue to do it, find her own plot, write her own script, fingers in the soil, eyes closed, listening to the frogs.

Today:
Down by the old Soviet Daugavas stadium, I read that ‘reality is matter in motion’, which is what Plotinus, I guess, might have wondered about with all that talk of emanation from the Godhead - what else can you find here? Moral philosophy is understanding motions of the mind… “Hey! Virginia!” “Hey Selga!” “Hey, Maria!” There they are, over there on that old carpet where 12 years ago I played in the Час league, moving into space, receiving the perfected shape, bodies twisting and turning and receiving in answer to perpetual questions of geometry and time. Close your eyes and listen, “aiziet!” Quiet rustling of life abounds - a swift whistle, a slink of leopard printed thighs and a dog that leaps, all four legs in the air, into the undergrowth. Viss ir kartībā.
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Pēc nepilna mēneša dienas atkal sāks kļūt īsākas..
vacatio
[info]vacatio
Add to Memories
Tell A Friend
Netīrie trauki žēlastību nepazīst. Viņiem vienalga cikos atnāc mājās, viņi pacietīgi sēž izlietnē un gaida.
Un kamēr neviens neredz klusām vairojas.


Noskaņojums: 3šā nedēļa bez traukmašīnas.
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Beidzot pārkāpu pāri saviem iekšējiem ierobežojumiem-turpinu audzēt garākus matus. Pagaidām ļoti patīk! Un sāku apsvērt pāreju uz gaišo toni visā garumā. Šobrīd šķiet, ka gribas gaišus! ;)
Aizstaigāju līdz šūšanas darbnīcai, bet..par vēlu. ;( Būs rīt mīļotais jāsūta pakaļ manām biksēm. ;)
Darbā viss rit uz priekšu - gatavojamies Ženēvai, daru tos darbus, kas jāpabeidz līdz 18.06., tāpat arī dažādi iesniegumi ir iekrituši.. Gribas maximāli visu pabeigt līdz nākamajai piektdienai, lai mierīgu sirdi varu braukt komandējumā.
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
Poll #20727 dsrhjtjdtyiuyiouyoluykghf
Open to: All, results viewable to: All

vai tu esi kādreiz braucis/braukusi ar panorāmas riteni?

View Answers

jā, vēlos aplūkot visu pārējo no karaliskā grifa pozīcijām
16 (55.2%)

jā, vienkārši dievinu galvu reibinošus augstumus
6 (20.7%)

nē, man arī bez panorāmas rata ne visai patika zemeslodas virsma
1 (3.4%)

nē, fobija
2 (6.9%)

nē, tas sūds man ir par lēnu!
1 (3.4%)

panorāmas ritenī var ideāli iekapāt vanagu
3 (10.3%)

sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Ek, kā viens cilvēks var no sevis nogurt.

Tags:

[info]nord
Add to Memories
Tell A Friend
Pa dienu birojā kontrolēts haoss, vakaros nodaļā ļoti eeem smagi pacienti. Tikai tagad braucu mājās.

Cilvēki, kuri ļoti daudz strādā un, kuriem neatliek laika sēt, stādīt,kopt, ravēt, laistīt, piebarot draudzību, paliek bez draugiem? Vai draugi ir kā pujenes pie vecu, pamestu, aizaugušu, sadrupušu māju pamatiem - ilggadīgi augi, kas krāšņi ziedēs pat tad, kad manis vairs nebūs?
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
par fošisma atdzimšanu pasaulē liecina brīži, kad pie kāda muzikāla skaņdarba jūtubē ir 300 000 laiku un pieci dislaiki, un tad komentāros sākas jautājumi " who the fuck disliked this?"
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
a tikmēr, izrādās, savčenko apmainījuši
ļoti labi
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
šon redzēju smart fortwo tačku (smart ir mersedesa mazmeitiņa), ļoti iepatikās, iekšā sēdēja ķīnieši, viņiem komfortabli
atšķirībā no minikūpera, kas man nepatīk, smārts izskatījās baigi prikoļns
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
"I was eight or ten years old then. I used to wait at the bus stop for my dad to come home from work. Usually he was as regular as clockwork. But every two weeks or so, he wouldn't be on the bus. I'd stick around then and wait for the next bus, but I already knew he wasn't going to be on that one, either."
http://www.theparisreview.org/interviews/3059/the-art-of-fiction-no-76-raymond-carver
[info]udensroze
Add to Memories
Tell A Friend
on the verge.
nova
[info]nova
Add to Memories
Tell A Friend
gaumīgs paēšanas un iedzeršanas iestādījums draudzeņu pulkā
atgādiniet, kur vēl varēja tā labi pasēdēt ar vīnu Dailes teātra rajonā?
("Mieru" nepiedāvāt)
ululate
[info]ululate
Add to Memories
Tell A Friend
nāk raudiens, droši vien no tās psihās saules. man somā ir alumīnija folija, es esmu ze kreizī leidī.
jimmy
[info]pajautaa
[info]jimmy
Add to Memories
Tell A Friend
Problēmas ar Lattelecom


Lietoju Lattelecom internetu, ir saslēgts ar TP link rūteri, bet nets nepārtraukti gļuko! Kad ieslēdz torrentos kādu filmu novilkt, tad vispār vairs nav lietojams (Utorrent jau izmēģināts samazināt max apjomu ko tas drīkst izmantot).
Runāju ar Lattelecom, viņi saka, ka vaina esot manā rūterī (ko nesen nopirku, tātad tā darba stāvoklis ok). Saka, ka man vajagot nopirkt rūteri, kas atbalstot 11N klasi, jo tā kas esot šim varot dot tikai max 50mbit ātrumu (kaut gan rakstīts ka 300). Kā tur ir, viedie? Vai tiešām jāpērk citu rūteri? Un šis modelis man šķiet diezgan populārs, vai visiem pārējiem tādas pašas problēmas?

UPD: Gribētos vairāk rast atbildes vai tas tiešām tā var būt, ka vajadzīga 11N klase rūterim un vai citiem ir bijušas tādas pašas problēmas.

Par rūteri precīzāk šeit - http://www.tp-link.com/lk/products/details/cat-9_TL-WR841N.html
jimmy
[info]vajag
[info]jimmy
Add to Memories
Tell A Friend
Ārējais cietais disks


Vai kāds nepārdod savu ārējo cieto disku? Vēlams, protams, lētāk un vismaz 2Tb.
sw
[info]sw
Add to Memories
Tell A Friend
Viena no liekākajām sistēmām tirgū.

Tags:

unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Technloģiju vērotāja piezīmes.
Biju pie bračkas ieskrējis. Cita starpā, ievērtēju arī brilles, ko šis iegādājis. Ne parastās brilles, ne saulesbrilles, bet slavenās virtuālās realitātes brilles. Tas ir /latviešu valodā nevaru piemeklēt vārdu/ kaut kāds. Visa veida 3D ir absolūts, absolūts nekas, salīdzinājumā ar šito. Sajutos kā slavenajā Matrixā ievilkts. Ir gan tā, ka izšķirtspēja nav pilns HD, bet klātbūtnes efekts un telpiskums ir /tas pats vārds/ kāds. Šis jau nu toč ir civilizācijas beigu sākums. Pamatīgi ievelk. Un sajūtas, piemēram, kad stāvi uz nogrimuša kuģa klāja un tev metra attālumā papeld garām pilnizmēra valis, ir neaprakstāmas. Ai, tur viss ir tāds, īsti neaprakstāms.

Jākrāj nauda.
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
pasaulē tomēr ir labi cilvēki! :)
Ņemot vērā mainījušos apstākļus, izdīcu šodien vakarā friziera apmeklējumu. Nākamnedēļ var gadīties, ka būs pavisam citas lietas galvā.
Sākumā gan mani mēģināja pierunāt sadalīt frizēšanos divās daļās - šodien vakarā un piektdien pa dienu, bet, kad ļoti pačīkstēju, teica, lai nāku šodien uz 19:00 un mēģinās izdarīt visu ar mani vienā dienā. :))
Uzreiz arī izdomāju, ka svarīgākais ir nokrāsot (kā parasti), bet garumu gan gribas atstāt. Sāk patikt tas, ka mati jau ir tik gari! :) Sen man tādi nebija! :))
Un atkal varu teikt: "Mīlu savu frizieri!". Par atsaucību, pretīmnākšanu, par iecietību un iejūtību. :) Par visu! :)
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Garfield
2016-05-25

Tags:

ululate
[info]ululate
Add to Memories
Tell A Friend
pienāks nākamnedēļa, beigsies stulbā skola, es braukšu uz laukiem un deguns man būs ar taukiem (jau tagad iemēģinos lauku dzīvē, no rītiem U vedu uz skolu gandrīz pa taisno no gultas, saburzīta, izpūrusi, bez krūštura un drānās, kas vienkārši ir pagadījušās pa rokai, es vairs nevaru izturēt šo pilsētu, tik netīrs un skaļš, turklāt visu laiku kādam jāatbild uz jautājumu "ko tu dari", nu fak it, es neko nedaru, nē, es arī nemeklēju sevi, vispār neko nemeklēju, pa dienu varu stundām sēdēt parkā un skatīties, kā vējš šūpo kokus. vakar esplanādē piesējās kkādi sektanti, are you trying to meditate, no, i'm just sitting here, nē, nu atnāc tomēr paskaties mūsu filmu, nekas nebūs jāpērk).
[info]vajag
[info]malafemmina
Add to Memories
Tell A Friend
Biļetes uz "No zobena saule lēca"
Jaukie cibiņi! Vakar uzzināju, ka 21. jūnijā Dikļos izrādīs "No zobena saule lēca", un biļetes jau bija izpārdotas. Ja nu tev ir zināms vai nāk ausīs, kur pie divām var tikt, esi draugs un dod ziņu uz viapore pie inbox! Dikti gribas parādīt kaut ko tik lielisku savam mīļākajam ne-latvietim.
jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
galva sap.
ululate
[info]ululate
Add to Memories
Tell A Friend
ei nu ei
[info]kramers
Add to Memories
Tell A Friend
Малыш и Карлсон, Винни-Пух и Кролик... Их пример лишний раз доказывает: дружба будет гораздо прочнее, если хотя бы у одного есть что пожрать.
10m_zem_uudens
[info]pajautaa
[info]10m_zem_uudens
Add to Memories
Tell A Friend
Vai kādam no cibiņiem (vai cibiņdraugiem) nav pieejamas notis klavierēm ar
EmīlDārziņa Melanhōlisko Valsi ?
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Ričmondam ļoti patika "Čomskis". Baidos, ka turpmāk mēs vakara pastaigās tam vairs tik vienkārši nepaiesim garām.
perkons
[info]perkons
Add to Memories
Tell A Friend
Nupat pirmais uzvarētājs saņēma savu balvu.
Atsauksmes, ja vēlās, var atstāt zemāk.

Pārējie interesenti vēl var paspēt pieteikties aktuālajai izlõzei.

Tags:

:: es ::
:: le Minga :: alias :: Leo... ::
User: [info]le_minga
Name: :: le Minga :: alias :: Leo... ::
:: kalendārs ::
Back Maijs 2016
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
:: saites ::