:: puxti :: :: draugi :: :: arhīvs :: :: info :: << :: << ::
Draugi
... le_Minga :: alias :: Leo ...
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Viss ir diezgan sarežģīti.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Aber jūsu acīs tukšums vien.
zum
[info]zum
Add to Memories
Tell A Friend
Janvāris. Sniegs uzsniga, sniegs nokusa. Kur palika? Nav janvara. Februāris. Prieks par pirmajiem gaišajiem rītiem un vakariem. Skat, nav vairs arī i februāra. Marts. Pirmie sniegpulksteņi, krokusi, loki. Nav vairs marta. Pagājis. Aprīlis. Gribu naglot putnu burīti. Kādu būriti, strazdi jau māca lidot bērnus. Maijs. Kaut kāds puķēs var vēl stādīt. Nē, par vēlu jau stādīt, izdzīs tikai zaļumus. Jau jūnijs, Jāņi un dienas kļūst īsākas. Jūlijs, viss pilnbriedā, plauks un briest. Sāk sisinat lielie sienāži. Ko? Jau rudens? Augusts, vēl silti, tumši vakari, vēl rasā nomazgāti rīti. Bet vairs nav tas, nav tas. Septembris dāliju čēmuros. Oktobris ar sievu vasaru. Novembris ar savu pelēkumu, kurš reizēm ieilgst līdz nākošā gada martam. Decembris, cak, un Ziemassvetki jau klāt.
Bļin, kā skrien laiks!
vilibaldis
[info]vilibaldis
Add to Memories
Tell A Friend
mazkaķis
Līdz ar pirmajām sniega pārslām Mazkaķis ir mājās un iesaiņojies groziņā. Sniegs ir kaķpasaules ļaunuma sakne :)
[info]kramers
Add to Memories
Tell A Friend
Как правило тупик, из которого ты мучительно ищешь выход, это твоя вчерашняя, сбывшаяся цель.
mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Kurts Rasels ārdas.
Kāds smuks fakts - ģitāra, kuru Tarantino The Hateful Eight saškaida Kurts Rasels, nav bijusi rekvizīts, bet no muzeja aizlienēta 1870. gada relikvija. Scenārijā šāda aina bija paredzēta, bet plānots filmēt ainu divās daļās, aizvietojot sitiena brīdī orģinālu ar repliku. Vai nu Kurtam aizmirsa to paskaidrot, vai viņš aizrāvās... Muzejs esot drusku neapmierināts.

https://zippy.gfycat.com/EnergeticCourageousButterfly.mp4
putnelis
[info]putnelis
Add to Memories
Tell A Friend
Pārkrāmējos. Tik daudz lieka... :(
vilibaldis
[info]vilibaldis
Add to Memories
Tell A Friend
Ir tā, ka ja sakristu darbi un dienas tā kā savā galvā biju samenedžējusi būtu gan sirdij, gan makam. Bet zistēma buksē... un ne jau manas vainas dēļ... un gan jau ka nenotiks.

Ech, varētu atkal kādu grāmatiņu uzzīmēt...
Bet dīvainā kārtā līdz ar saulīti arī enerģija atgriezusies un tad jau gan jau ka izdzīvosim.
daria
[info]daria
Add to Memories
Tell A Friend
Par godu kāzu jubīlim, vakar devāmies uz Hateful Eight.

Latvijas brauciens bija baigi saldsērīgs. Skumjš un ļoti priecīgs reizē. Tagad gan visu laiku mokos ar miega badu, mošanos visādos jocīgos laikos un ilgām pēc kotletēm (vairāk es nevarēju apēst, bet vajadzēja taču kabatās salikt un paņemt līdzi).
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
par duksi un miegu
Kaķim uznāca vemjamais. Lai savus "darbus" viņa neatstātu tur, kur man to būs sarežģītāk un laikietilpīgāk savākt, pielecu kājās. Un pareizi darīju, jo šorīt viņa to izdomāja darīt uz dīvāna pārklāja. Paguvu nocelt no dīvana ātrāk, nekā "labais darbiņš tika izdarīts".
Toties tagad neguļas.
Nu, ko.. jānoskatās kāda kārtējā seriāla sērija un jācer, ka uznāks miegs.
Labrīt, sestdiena!

Tags:

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Garfield
garfield

Tags:

mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Kerks Duglass
Opā! Kerks Duglass vēl ir dzīvs, un viņam ir 100!
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
lieliskās telefonsarunas
Šonedēļ man atkal bija lielās pļāpu dienas(pareizāk - vakari).. ar [info]le_minga trīs stundas norunātas (un tas tiešām bija lielisks telefonvakars), bet ar SB šodien stundu norunājām! :)
Un abos divos gadījumos bija mazuma sajūta! Gribas vēl! :) Un dzīvajā foršāk! :D

Un jā... nedēļas pērle: Kulinārs ar beķera piešprici pakaļā!

Tags:

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
23.janvāris-5.februāris
banderlogs
[info]iztulko
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
Jautājums pieredzējušākiem cibiņiem. Ir datorspēle, kurā viens no tēliem izsaka šādu frāzi:''It says:''HOT...uhm...Nah. I think it says HOTEL, but the "E" is turned upside down''.
Kā Jūs apietu šo hot/hotel vārdu spēli (ja tā to var nosaukt)?
eermaniitis
[info]eermaniitis
Add to Memories
Tell A Friend
ok, liekam mierā vagīnas, parunāsim par pupiem
salīdzināt cilvēku ausis itkā skaitās ne visai pieklājīgi, teiksim lutaušu gadījumā, kad ļutenes atļukušas, dažas un daži cenšas to nomaskēt zem kuplām un mazāk kuplām frizūrām

kā ir parunāt par šo - salīdzināt ausu ļipiņas un sistematizēt ausu gliemežnīcu savērpumu?

ok, sākām par pupiem, tad nu - visi zin, ka ražotāji pupus klasificē, tur a, b, c utt bļodiņās, zinu ir tādi, kas tīksminās par alveolām, viņu lielumiem un krāsām - UN KUR NU VĒL PAR PAŠIEM ZĪDEKĻIEM

tagad, kā būdu stāsts par šo, vai arī raisītu vispārēju sašutumu?

upd

es vēl joprojām no skapja augšas skatos, kā jūs tur lejā plūcaties ;)
vilibaldis
[info]vilibaldis
Add to Memories
Tell A Friend
Riktīgi ar sevi lepojos, manī ir atgriezies kalnu kazas gēns un augstuma panika vairs nerādās ne acu gala. Yes! Apzāģēju ābeles, piefiksējot mirkli, kad snaikstoties ap galotni prātā pazib doma "Sasodīts, kāpnes par īsu!"
Meklēju cibiņu ar zāģi  ([info]begemots mājiens tavā virzienā), jo palika divi resni zari, ko vienreizējais rokas pintiķis neņēma un vecais ķirsis arī jāfinalizē.
eermaniitis
[info]eermaniitis
Add to Memories
Tell A Friend
par vaginālajām apskaidrībām
bija reiz vīrelis, kas savas pasijas atlēja tā teikt pašā apakšējā plāksnē un tālāk tās stutēja pret sienu un karināja izrādīties
skaistums un daile, jo viņš neko neverbalizēja - kas nu ir tas ir un tas nu tur pie sienas karājas
šampis glāzēs, lentītes un svinīgā runa beneficē - publika skatās acis paplētusi - elš un pūš, bet neviens neko nesaka, tikai pasmaida vai novaikstās

un tad parādās viņš - viņš neko neatlej, viņš nevienam neko nerāda, viņš izstāsta savas sajūtas un domas

un kas ta nu - izrādās sarkanā līnija pārkāpta - viņš par TO runā

māāāāķ, maķ, maķ!

un tad ir es no skapja augšas - a kas notikās? m?

upd
nē es nevienam neko neteikšu un nevienam nepiekritīšu - bet par ko tāds cepiens ja ir lietas, ko rāda, tad ir lietas, ko salīdzina, un ja reiz salīdzina, tad ir kaut kādi kritēriji, kas individuāli, nujopcik ;) par gaumi nestrīdas, dažs var būt ir fēču eksperts ;) bet te pēkšņi izrādās daudziem ir ko piebilst! un es atkal sajūtos uz skapja augšas - e? kas notikās, ko? visi speciālisti izņemot mani un to tur, ko norej? ;)
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Vairums cilvēku savā būtībā ir aplam kautrīgi, tāpēc esmu iejūtīgs un pretīmnākošs, un pamācu, negaidot, kad viņi saņemsies pajautāt, kas viņiem dažādās dzīves situācijās būtu darāms.
sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
Lidostu drošības pārbaudes mani mulsina. OK, pieņemsim, ka es aizmirsu noņemt no sava atslēgu saišķa Šveices nazi, kurš tur parasti karājas un piedāvā ekskluzīvus šķēru, korķu viļķu un nažu pakalpojumus. Bet tomēr tas ir nazis, ar kuru mani ielaida lidmašīnā. Protams, ka tas nav nekāds ierocis un jebkura dāmu augstpapēžu kurpīte ir daudz bīstamāka, tā vismaz nelocās un ar to nevar pats sev nocirst pirkstus. Bet nu tagad manā kontā ir priekšmets ar nominālo nosaukumu "nazis", ar kuru esmu izvizinājies cauri divām lidostu drošības pārbaudēm.

Also, pirmo reizi manā karjerā manu datoru un mobilo telefonu pētīja par tēmu "sprāgstvielu pēdas". Interesanti!
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
rīta prieks :)
Cabn-BBW8AASwTs large

Tags:

f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
Garfield
garfield

Tags:

[info]nord
Add to Memories
Tell A Friend
vēlīnās velēnās aizgājušā gada labākais toļi nominācijas, toļi laureāti hvz
- Gada labākā grāmata, ko es izlasīju bija Nila Geimene "Okeāns ielas galā", par kuru es viņam piedodu ne tikai nedameistara nedamargaritainos "Amerikāņu dievus", bet vispār visu uz pasaules, jo stāsts par kosmiskām pat ne būtnēm, bet parādībām, likumsakarīgām nejaušībām, kas radušās vēl pirms Zemes, Mēness un paša Visuma, kuras bija vienmēr, zina visu un nepiešķir ne vienam, ne otram nozīmi un izvēlās mūžību pavadīt kā trīs vienas dzimtas sievietes fermā griežot narcisēm kātus pirms likt vāzēs, taisot biezpienu, sienot sieru, cepot pīrāgus, kaltējot zāļu tēju un uzņemot tos, kas nāk ( piedzīvot satricinājumu, atklāsmes, rūpes un garšīgāko ēdienu uz pasaules), atlaižot tos, kas iet (un aizmirst visu kā nebijušu), sagaidot un pieņemot atkal, kad nāk atpakaļ (atcerēties visu). Šī mamasila Māte- meita- mazmeita, Vemāmiņa- Mamma- Meita. Tā taču ir Trīsvienība, tāda, kādu es to iedomājos, atsvešināta, bet ieinteresēta, autonoma, patstāvīga, neiesaistīta, bet uz to spējīga. Trīs sievietes- viedā, rāmā, visu zinošā, mierīgā vecmāmiņa, - gudrā, satrauktā, aktīvā, darbīgā, nedaudz nervozā māte, - apdāvinātā, jūtīgā, pašaizliedzīgā un "da vsevo jest dela" meita= Trīsstūris. Cilvēks. Gražīgais, niķīgais Ļunums un vēl tāds, kas ir kā VID izpildītāj Ļaunums, kas prasīs upurus. Mani mīļākie varoņi ever vienuviet. 

- Labākā redzētā filma ir Dolana "Mommy". Tādēļ, ka par to, kā arī cilvēks necenstos un cik stipri negribētu, viņš tik un tā var izdarīt nevis to, ko vēlās, bet tikai to, ko var. Par to, ka mātes mīlestība ir bezgalīga, bet bērniem vienalga tās būs par maz, mātes vara ir gandrīz neierobežota, bet tā vienalga negūs virsroku. Par to, ka cilvēka interese par otru cilvēku, ja ne izglābj rezultātā, tad vismaz glābj procesā un ir vērts, ir vērts veltīt uzmanību. Un nedaudz par to, ka kopīgas maltītes neizārstē, bet tomēr dziedē. 

- Gada citāts Mārgarita Atvuda "Kaķacs"  "Es neuzmetu ne aci tam, kas vēl ir pie sienām, es nevaru ciest šos neoekspresionistiskos netīros zaļos un pūstoši oranžos toņus, post to un post šito. Mūsdienās viss ir post, itkā mēs visi būtu tikai zemsvītras piezīme kaut kam agrākam, kas bijis pietiekami reāls, lai tiem būtu pašiem savs nosaukums."   Jo es tā domāju un jūtos all the time
[info]nord
Add to Memories
Tell A Friend
Visas gada potenciālās apņemšanās sāku pildīt pirms tas iestājās, lai jaunais gads neatnāk kā šuhers, bet kā labs draugs, tāds, no tiem labajiem, pirms kuru ierašanās nekārto māju, jo labi zinu, ka mans maldinošā februāra - bļaķuški, bļaķuški es jūtu pavasara smaržu (vispār latviešu mentalitātē ietilpst piesardzība, ka nav ko sapriecāties pirms laika, jo tie, kas nesapriecājās pirms laika un nedabūja savā atvērtajā glupajā sirdī atčoknijušās ziemas iedirstu sniegu, nenosala un khujam nesaskuma, bet izdzīvoja un aizvairojās tālāk) izskats, jeb luks ir riņķi zem acīm tik melni un pa pusi sejas, neieņemta bērna pavisam reāla toksikoze na ļeco, un saaukstēšanās atvadu skūpsts virs lūpas kā milzīga aukstumpumpa, man nav sešpadsmitgadnieces ķermenis, značit žirnaja, zivju eļļu dzeram šotiem, nepalīdz, guļu pa 12 stundām, guļu vakarā, naktī, aizvedu bērnus uz iestādēm un guļu tālāk līdz 3fakin dienā un galvā skan, par himnu kļūst skriptonid dziesma-

От нас увы несет ганжей и бухлом.
Мы пахнем разными шлюхами и депрессией.
Спроси, почему твоя сука спит днем.
Cука тащит нас на дно.
Cука тащит нас на дно.
Cука тащит нас на дно. ko te vairs pildīt apņemšanos un sekot izdzertajiem ar šampānieti vēlējumu lapiņas pelniem.


Tas tagad, bet pirms mēnešiem:

Es sapratu, ka dzīvoju savas dzīves laimīgākajā posmā, jo mani vecāki vēl ir dzīvi, veseli, jauni un tik ļoti man interesanti pieaugušie, bet bērni jau tik lieli, ka vairs neēd mani, bet vēl ne tik lieli, lai aizietu prom, bet tieši reizē, lai priecātos par visu, ko ar viņiem var piedzīvot kopā, un es pati vēl tur, kur viss priekšā.

Par spīti savai īstenajai krosfiteres dabai, kas spiež mirt par muskuļiem un skiliem, spļaut asiņainas siekalas, givmi mooor, moor soldžer džeina, aizgāju uz jogu, lai pielabinātos savam ķermenim, kas feiko visas pasaules smagumu uz pleciem un ir pret pārliecību, ka ir domāts tikai tam, lai pārnēsātu manas smadzenes no punkta ā līdz punktam bē, zajebal karoče, un tā es agros rītos sāku staigāt uz alternatīvo skaisto māju (tur notiek joga, montesori nodarbības un jamaha mūzikas skola) vēl pa tumsu paturēt varavīksni. Pirmajā nodarbībā jutos tizlākais cilvēks uz pasaules, kurš ne tikai pakustēties, pat elpot apzināti nespēj, elpo tik tā, kak zavelosj kopš pirmsākumiem, pēc inerces. Otrajā nodarbībā es nodomāju, ka ēv, man sanāk, es šajā sporta veidā varētu gūt panākumus. Trešajā nolēmu, ka tas nav sports un atslābu. Rezultātā varu aizsniegt ar degunu līdz ceļiem, esmu palikusi par 1.5cm garāka, ka tik ne harmoniskāka būtne, vismaz tik daudz, lai keep calm and nelien tvirer histērijā, visiem jau ir vienalga krima da donbasa, kleever restorāna postidnijs nosaukums, bļaģu analīze skolās, bēgļi so so, arī šis pāries, viss pāriet, ja vēl es beigu runāt v princepi un iesēstos špagatā, būtu pilnīgs asansšmasans.

Sāku šķirot atkritumus. Gribu, lai mana ekoloģiskā pēda ir tik liela kā agrāk ķīniešu meiteņu zelta lilijas, fakin lauztas uz pusi mazākas, ceļš pie tādām iet caur ciešanām- pie mājas nav šķirošanas konteineru, tādēļ ir jākrāj, lai rīzens vest tur, kur ir. Visa virtuve tagad ir sašķirota miskaste, un, ja es reiz teicu, ka nekad nemazgāšu vīriešu zeķes un krējuma trauciņus, tad tagad krējuma, jogurta, u.c. plastmasas trauciņus mazgāju kā mīļā, un tomātu pastas burkas, un skaloju piena pakas un plēšu foliju no plastmasas un plastmasu no papīra, bet krāt stikla pudeles ir īpaši smagi, jo ir redzams, cik tad es izdzeru. Tik aktīva darbošanās neizbēgami nāk kopā ar vēlmi piepisties citiem, lai arī cieš un rukā, īsāk sakot- zaļa, eko vecmāmiņa.

Taisniem (par naudu) un aplinkus (no draugiem) ceļiem sagādājām bērniem teleskopu un mikroskopu. Parādījām mēnesi, un tur tiešām ir my little pony Princeses Mēnesnīcas kontūra ar visu čolku un krātera aci. un pelējumu, ādu, kreveli, sīpola plēvi un citus mazos kosmosus.

Nolēmu atgriezties īsta darba īstajā tirgū un atdevos Veselības inspekcijai, lai nokārtotu kvalifikācijas atbilstības pārbaudi. Kā vienmēr psihanula un zubranula, eksāmenu, kas paredzēts 1.5 stundai, ja jautājums minūtē, bet kuram visžēlīgi atvēl 3h, izpildīju 20 minūtēs ar 0 kļūdām. Dabūju izbrīnu un papīru un gāju pie vēl guļošās mātes, kas guļot pieskata manus vēl guļošos bērnus, cauri apsnigušam mežam, gar ezeru pa kuru peld dumji neaizlidojuši gulbji un veselas 20 minūtes jutos pats gudrākais cilvēks no šobrīd nomodā esošajiem čeliem 20km rādiusā, tad nomierinājos, jo viss, ko es varu ir nevis kruta, bet normāli, kruti ir tikai tas, ko es nevaru, un kruti ir tie cilvēki, kas dara to, ko es nevaru, nevis es.

Instagramā piesekoju visu uz pasaules un vienai ukraiņi beibei izlasīju Я совершенно не стесняюсь своей любви к мужу un vēl tur bija tipa- es atvainojos par to, ka man nemaz nav kauns par to, ka es ļoti mīlu savu vīru. I viss, es dognala, ka man gan ir kauns. Ja stesnjajusj. Es vienmēr pribeņajusj, samazinu, pamazinu, sašaurinu, atšķaidu, atjokojās, ka mol jā, jā nu vīrs, mhm mhm muž objelsja gruš. Vai par savu pienākumu uzskatu uzsvērt, ka nu jāā, visādi jau mums ir gājis. Vai nepadomājiet, ka es te prjam kūstu, tā jau ok, bet oj kā mēs šķīrāmies. Un tā katru reizi, katru reizi, haha vīrs mugagašeņki, nu sanāca tā kaut kā, nu ir, mēdz gadīties, ka ilgi tā kā patīk viņš, neskatoties ne uz ko (obligāti ar atrunām, ka u nas tože vsjo ploho bija, drusku tagad nav tik, bet noteikti būs). Visu laiku gribas īpaši paskaidrot, ka es vienalga esmu personība, vienalga esmu pati par sevi, tikai nepadomājiet. Jo ļoti negribas būt stulbai, jo kura gan mīl savu vīru tā, prjam ņemogu- tikko precējušas? slāvietes? Parādnieku sievas vēl ļoti mīl. Muļķēm, oldskūlīgām, konservatīvajām, tupām, aprobežotām, durām vai melēm tas ir raksturīgi, finansiāli, emocionāli atkarīgajām vēl ir ok ļoti mīlēt savus vīrus, bet ne tādām cool kā es. No kurienes man tas? Par ko? Tad nu nolēmu no šitā nafig tikt vaļā, nemeklējot cēloņus pie psihoterapeita par naudu, vienkārši nafig, nafig, izbeidz un viss, pupus rādīt nav kauns, darba kārtībā pa petenēm rakņāties vispār ne slabo, mātes vārdiem lamāties ar ne acī, tad šo ar scuka braši atmetam. Man nav kauns, ka es ļoti mīlu savu vīru (bez "neskaoties uz.." un bez "tikai nepadomājiet, ka..").
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Jāsaņemas un jāiet gulēt. (Ļoti negribas, jo, kad atmodīšos, būs jāpošas uz darbu).
tikko_pamodos
[info]pajautaa
[info]tikko_pamodos
Add to Memories
Tell A Friend
kaitinošais snobisms
Vai uz šīs pasaules ir kāds, kam nepatīk Imants Lancmanis?
usne
[info]usne
Add to Memories
Tell A Friend
šķiet vēl nekad neesmu bijusi tik tuvu pati sev
es zinu kur eju, kas ir mans
vēsture nolobās kā lieka čaula, ka čūskas vecā āda
bailes izrādās gaistoši iluziori tēli, kas izbalē

rīt jāiespēj, tas viss, kas šodien iekavēts
bet ja kāds jautātu vai bija vērts dēļ piedzīvotā zaudēt šo dienu darbam, jā bija vērts.
jūtos kāda skaista, stipra, droša spēka pasargāta
krii
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Nesaprotu, kāpēc šis gadījums tiek uzskatīts par traģisku. Labi, viņi varēja būt gadus desmit vai divdesmit vecāki, bet pati šī lieliskā iespēja - nomira vienlaikus, bez ilgstošām slimībām, ciešanām, tuvinieku apgrūtināšanas, nomira, mīlot viens otru (citādi jau neglābtu, vai ne?) - kaut nu mums visiem tā gadītos!
usne
[info]usne
Add to Memories
Tell A Friend
Before I was born there was a storm
Before that storm there was fire
Burning everywhere, everywhere
And everything became nothing again
Then out of nothing
Out of absolutely nothing
I Benjamin, I was born
So that when I become someone one day
I'll always remember I came from nothing
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
vienmēr esmu uzskatījis, ka cv ir jāiekļauj arī horoskopa zīme
kaut kur pie iemaņām un prasmēm
internet, yahoo email, microsoft office 2007, gaišmatis, pēc horoskopa dvīnis
:: es ::
:: le Minga :: alias :: Leo... ::
User: [info]le_minga
Name: :: le Minga :: alias :: Leo... ::
:: kalendārs ::
Back Janvāris 2016
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
:: saites ::