:: puxti :: :: draugi :: :: arhīvs :: :: info :: << :: << ::
Draugi
... le_Minga :: alias :: Leo ...
bridget
[info]es_shobrid_lasu
[info]bridget
Add to Memories
Tell A Friend
Aldous Huxley - Brave new world
maya
[info]maya
Add to Memories
Tell A Friend
Reiz. Sen. Ļoti sen. Pirms gadiem pieciem, bet varbūt arī desmit, redzēju sapni. Esmu Tartu. Ieliņa maza. Tumša. Vakars. Ieklīdu antikvariātā. Un tur man kāds iedeva grāmatu. Biezu un sarkaniem samta vākiem. Tas kāds vēl piebilda: "Ņem, te ir atminēti visi pasaules noslēpumi." Kopš tā laika vienmēr, kad esmu Tartu, meklēju sapņa antikvariātu. Līdz šim viņš palika neredzams. Bet tad gadījās iedzert pēc E. pirmizrādes. Braucām mājās svētdienas naktī un kaut kur pie Straupes es teicu: "Varbūt labāk braucam uz Tartu?". Tur arī pamodāmies. Rīts bija saulains un silts. Pilsēta mierīgi dzīvoja savu pirmdienu. Klasiski makšķernieki makšķerēja uzplūdušajā upē, vēl klasiskāki pasniedzēji rūtotās žaketēs un ar ādas portfeļiem virināja universitātes durvis, es kopā ar viņiem iegāju pačurāt. Eh. Smuki viņiem tur. Tad iznācu ārā un ... turpat aiz stūra jau viņš bija. No ārpuses izskatījās pilnīgi ne tāds kā sapnī - pārāk spožs un gaišs. Pagāju garām, bet tad tomēr atgriezos. Un, jā....iekšpusē slēptā istaba izskatījās kaut kur redzēta. Uz zema galda stāvēja patafons un viņam blakus sarkanos nodilušos samta vākos ar sudrabā krāsotām lapu malām - mana noslēpumu atminējumu grāmata. Atbildes gan bija izdzēstas.


 

Tikai zem vienas no tukšajām ailēm jau ar pildspalvu kāds bija ierakstījis tālāko meklējumu virzienu - "Kooksi māju īpašnieks Jānes ar sievu. Viņi nopirka mājas no Ado Grenzteinilt 1880. gadā."
[info]iztulko
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
lūdzu, kā latviski iztulkot Legacy-Login?
Legacy-inbox? utml Legacy+termins no epastu pasaules.
paldies!
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
turpinot par ballardu (ar kura īso prozu esmu noziedzīgi slikti pazīstams, bet to vienmēr var labot) un kronenberga filmu "crash" (domāju, vienu no interesantākajām un pēc naratīva sarežģītākajām filmām kinovēsturē), man publikai jautājums

a kuros gados automašīnas attīstīja tādu ātrumu, lai vadītāji sadursmēs jau varētu atmest slidas?

(skaidrs, ka balards šeit saskata (patiesībā neeksistējošu, vismaz erotiskā formātā) korelāciju, starp, seksa kā tehnoloģijas attīstību, un automāšinu kā tehnoloģijas attīstību, šīs abas lietas kopsummā it kā arī nevar ignorēt
taču deathwish tomēr ir kautkas stipri agrīnāks (kaut arī ja grāmatu rakstītu 80-jos, tad pieliec klāt, teiksim, atomkaru, un vēl būs tēma)
khosmos
[info]pajautaa
[info]khosmos
Add to Memories
Tell A Friend
Karjeras konsultācija bezdarbniekiem
Sveicināti!
Pirms mazāk nekā mēneša kļuvu par bezdarbnieci, un manā bezdarbnieka grafikā ir sacīts, ka mēneša laikā esot jāierodas uz bezdarbnieku karjeras konsultāciju. izlasīju mājaslapā, ka tur māca rakstīt CV, motivācijas vēstules, pareizi saģērbties uz darba interviju utml. uzskatu, ka esmu jau tā kā par vecu šim nonsensam (CV māca rakstīt pamatskolā) un, lai izvairītos no frustrācijām, labprāt izvēlētos karjeras konsultāciju neapmeklēt. vai es varu zaudēt bezdarbnieka statusu tādā veidā, t.i. vai man uz turieni OBLIGĀTI ir jāiet? varbūt kāds var pastāstīt, kā notiek šīs karjeras konsultācijas?
(runa nav par obligāto tikšanos ar individuāli nozīmēto ierēdni, kas čeko, vai tu reāli arī meklē darbu vai tikai mētā gurķi)

Tags:

parafraaze
[info]vajag
[info]parafraaze
Add to Memories
Tell A Friend
vajag 5 minūtes laika
Sveiki,
Liels lūgums visiem World of Warcraft spēlētājiem, kas arī ir kādas ģildes locekļi - ļoti, ļoti vajag respondentus pavisam īsai (~5minūtes) anketai saistībā ar WoW lietošanas paradumiem!

https://docs.google.com/forms/d/1tZqM0hTcDrh5UGL8-tu3jB8j0IFVCKtLbmwPSJbzwqI/viewform

Anketa saistībā ar (LU) psiholoģijas studijām, visas atbildes, protams, konfidenciālas un skatītas tikai kopumā :)

PALDIES!
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
par apaviem
Pasūtīju staigāšanai kurpes. Saprotu, ka šobrīd no visām tām vasarīgajām kurpēm, kas man ir, nevienas īsti nederēs garajiem gabaliem.
Turklāt arī Ženēvai un Barselonai noderīgas būs ērtās, staigāšanai piemērotās basenes.

Tags:

sirdna
[info]sirdna
Add to Memories
Tell A Friend
9.maijs ir kaut kas līdzīgs Jāņiem. Svētki, tautisks gars un pacilātība, un nekādu dāvanu, no kuru meklēšanas un gādāšanas rodas nevajadzīgs stress un sāpe sēdvietā. Pikniks, uzkodas, padzērieni, līksme un pavasaris. Pat vēl labāk, nekā Jāņi, jo papildus dāvanu murgam atkrīt arī kautrēšanās par pareizās pārtikas nelietošanu (nu, kā tad jūs tā, bez siera, ojoj, senie latvieši Šambalā pārmetoši krata galvas).
[info]fedrs
Add to Memories
Tell A Friend
Jo šeit būtu nepieciešama ļoti liela tirāža, jo vairāk, jo labāk, varbūt pat vēl vairāk! (c)
laielais
[info]pajautaa
[info]laielais
Add to Memories
Tell A Friend
Jogurts vs krējums
Ko jūs biežāk lietojat, krējumu vai jogurtu?
Kad gatavojat salātus, ko lejat klāt?
Ja lietojat biezpienu, ar ko to atjaucat?
zum
[info]zum
Add to Memories
Tell A Friend
Kad es praida sakarā dzirdu (drīzak gan lasu, man sadzirdamā tuvumā neviena tik duma nav): Ko tie kropļi iet ielās?, tad atceros, ka 5. maijā pie mums slimie tiešām iziet ielās. Cilvēki ar īpašām vajadzībām iziet ielās, protestējot pret problemām līdztiesības jautājumos vai, skaudrāk sakot, pret nelīdztiesību. Un neviens nesak: Lai tak viņi dzivo, bet, lai uz ielas neradās.


Titel oder Beschreibung
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Īsi par nacionālpatriotismu.
Tās pāris reizes gadā, kad patriotisms manā tēvzemē īpaši uzbango, jūtos kā veģetārietis, kurš nejauši iekļuvis kanibālu dzīrēs. Maijs ir interesants ar to, ka nedēļas ietvaros pamanās izpriecāties až veselas divas, ne pārlieku savstarpēji draudzīgas ciltis.
jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
pateicības
brīvdienas,
silts un saulains,
pavasaris,
viss zied, ceriņus ieskaitot,
ir labi.

Tags:

jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
olas un miegs deviņi
vakar ilgi lasīju grāmatu, aizmigu pēc vieniem, pamodos sešos trīsdesmit. divdesmit sešās, ja gribam būt precīzi, piecas stundas, tātad, pavisam neslikti. šodien plānos lēna diena, beļģijā brīvdiena, jēzus debesbraukšanas diena. viss zaļo un zied - un man nav žel, lai brauc jēzus debesīs.

vakar, jau rakstīju, viena ēdienreize, spināti ar asinsdesu. mēģinu palielināt zivis (kaut kā nekārojas šopavasar) un orgānu gaļu racionā - ej nu un daboni, ja nevienu miesnieku neuzrunā uz tu.

Tags:

vilibaldis
[info]vilibaldis
Add to Memories
Tell A Friend
kaķi
kopš Mazkaķa nāves man ir piemeties pārmērīgs raudulīgums, varu apbimbāties da jebkur un da jebkadā situācijā. Pietrūkst viņa beznosacījuma prieka un optimisma, jo pašai ar to kaut kā allažiņ bijis tā ka "aiz matiem jāpievelk", nu vismaz bija no kā mācīties... Kaut patiesībā nebūtu par ko sūdzēties, ja vienmēr būtu kā šobrīd, dzīve būtu pat diezgan ciešama.

Kaķja ir pilnīgi citāda, viņa ir kā gražīga dāma visās šī jēdziena plašākajās izpratnēs. Mīļš, jauks spalvu kumšķis, bet gatavs uzmest lūpu par jebkuru nieku. Kopš dēla pazušanas praktiski vairs neiet ārā, kaut pirms tam pa dārzu vien dzīvoja.
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Love Me Tender šādā ritmā nekam neder, draugs. #piezīmeaugšstāvaģitāristam
f_g
[info]f_g
Add to Memories
Tell A Friend
22.aprīlis-29.aprīlis
dunduks
[info]dunduks
Add to Memories
Tell A Friend
Divas kārtas vēl līdz beigām,
bet var jau teikt, ka turnīrs Veiksmīgs (no vārda "veiksme").

Šodienas pirmajā partijā bija pretī Klients (apmēram mana līmeņa šahists, vēl nestabilāks, bet ar augstākiem sasniegumu pīķiem un varētu padomāt, ka savstarpējās partijās būtu jābūt apmēram fifty-fifty, nu labi - tur nelieli plusi kādam, bet ne jau tā, ka viens ir uzvarējis visas) un partijas gaita bija tipiska, atklātnē brīžiem pārsvars vienam, brīžiem otram, tālāk man visu laiku vairāk vai mazāk, bet labāk (lai arī pašam tā nemaz neizskatījās), pēc it kā loģiska gājiena paliek sliktāk un, ja pretinieks ieraudzītu dūrienu ar bandinieku, tad būtu pavisam skumji, viņam iestājas laika trūkums, tad jau man atkal drusku labāk, beigās es pārsvaru izlaižu, bet tad viņš izjūk pāris gājienos.

Otrajā partijā nevarēju atcerēties pirms turnīra skatītos variantus un, lai arī dabūju labāku pozīciju, bet ar tādu struktūru, kas man nepatika. Neliels pārsvars gan palika, bet tad pretinieks sāka spēlēt pavisam vāji, es ne tik vāji, nu un beigās vairāk kā pusstundu skaitīju vienkāršu taktiku, bet izskaitīju, spēcīgāko atbildi pretinieks neatrada un drīz vien padevās, jo uz galda bija nenovēršams mats pāris gājienos.

Nu jā, abas pēdējās zaudēt galīgi negribas, bet nu neatkarīgi no tā kā tās iegrozīsies, sportiskā ziņā būs bijis labs turnīrs. Tāpat arī saturiski tomēr būs vismaz pāris lietas, par kurām uzsist sev uz pleca.

Tags:

martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
high-rise diezgan začotnijs neskatoties uz vājprātīgo klipmeikingu un samērā purgu dramaturģijā
diskotēka trakonamā vienmēr pamanās uzvarēt
mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Dīvainā Google
Meklēju informāciju par anīsa šņabja sastāvu. Un Google izcēlās ar īpaši kreatīvu pieeju.

mako
[info]mako
Add to Memories
Tell A Friend
Pavasaris manā pagalmā. Nu nevar noturēties bez visa kā ziedoša aplūkošanas un bildēšanas.
begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Götterdämmerung
Saucās, gribēju vēlreiz dabūt kopā peiperbekus, lai ir pilns sets arī, ko kādam aizdot pa brīdim, ne tikai lielā grāmata.

nomirusi
[info]arii_cirsliitis
[info]nomirusi
Add to Memories
Tell A Friend
Cirslīts, kā bieži tas notiek, mazliet kavē darbu un ierodas piecas minūtes pāri, bet nekas traks. Sāk darbu, sataisa rīta zaļo tēju, parunājas ar agrajiem klientiem, nolem vienam ļaužam zvanīt vēlāk, jo pulksteņi ir 9:45, varbūt vēl guļ. Un tad, kad pulkstenī pamana, ka nu ir stunda pagājusi un ir 10:10, pēkšņi pārņem šoks - kāpēc cirslītis ir darbā ieradies studu agrāk un to pat nav pamanījis? Jā, jā, cirslītim, kā katru reizi strādājot konkrētajā vietā, vajadzēja darbā būt 10.
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
no pārdomām tviterī
На гибридную Пасху-Первомай ожидалось восстание из мертвых Ильича, но вместо этого воскрес Джон Сноу.
po
[info]aptauja
[info]po
Add to Memories
Tell A Friend
Gandrīz retoriski par gandrīz mūžīgo
REZULTĀTI SLĒPTI
no nežēlīgās pasaules


Poll #20712 Retoriskais jautājums par mīlestību
Open to: All, results viewable to: None

Kuram gan netrūkst mīlestības!?

View Answers

Man trūkst
3 (13.6%)

VISIEM trūkst
9 (40.9%)

Man netrūkst
7 (31.8%)

Nevar trūkt, kā nevar būt
1 (4.5%)

Nezinu, es kontūzā.
2 (9.1%)

begemots
[info]begemots
Add to Memories
Tell A Friend
Math as it is
И, наконец, главный вопрос. «Какое место по своему значению занимает любовь в жизни современного человека?»

Считаем. Сон в жизни человека занимает тридцать три процента времени, зарядка — один процент, работа — тридцать пять процентов, еда, дорога, отдых — по восемь процентов, то-се — четыре процента, остальное по праву принадлежит любви!

Это будет три процента.

Недаром, товарищи, говорят, что любовь в жизни современного человека занимает не последнее место. Последнее занимает зарядка, а любовь по своему значению стоит между зарядкой и то-се.

Я надеюсь, что теперь в вопросах любви вы подкованы хорошо.

// Анатолий_Трушкин, 208_избранных_страниц
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
ieslēdzu uz pēdējām divdesmit minūtēm, nu tas ir atletiko, ko tur daudz, pat ja fernando torress neliek kreisas pendeles
scope
[info]scope
Add to Memories
Tell A Friend
Svētdien bijām uz kursingu jeb suņu skriešanās sacensībām, kur suņi pāros dzenas pakaļ māneklim. Pasākums notika Smārdes pievārtē, zemnieku saimniecības "Ruģeļi" ganībās.
Jāpiebilst, ka bijām vienīgie skatītāji, kuriem pašiem nebija līdzi sava sacensību suņa (par ko arī no vienas dalībnieces izpelnījāmies pārsteiguma pilnu repliku: "Tas taču ir dīvaini, braukt no Rīgas 50 km skatīties suņu skriešanās sacensības").
Sanāca arī šo to sabildēt, bet bija grūti, jo suņi skrien ātri un azartiski. Domāju, ka labu rezultātu sasniegšanai būtu jāiegulda krietns laiks "roku taisnošanā".
... )
dunduks
[info]dunduks
Add to Memories
Tell A Friend
Pretī jauns un perspektīvs starptautiskais meistars. Pirms partijas visi saka, ka principiāls, iet uz galvenajām līnijām, bla bla bla. OK, pret cilvēkiem varbūt, bet pret mani хуй вам - sicīlene ar 3.Lb5 (protams, no viņa puses tas bija ļoti pragmatisks un pareizs lēmums). Dabūju stabīli sliktāk, pareizo ideju ar bandinieka nomešanu, bet skābekļa iegūšanu redzēju, bet nenoticēju. Nu un pēc tam vienos vārtos. Beidzās ātri un (nedaudz) amizanti - sen nebiju figūru vienkārši nolicis. Vienīgais saules stariņš, ka tā nolikšana notika, kad tāpat bija truba, nevis tad, kad viss iespējams.

Tags:

martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
vārdsakot, armagedons ir brīnišķīgs
minimums ouena vilsona, maksimums līvas taileres
ko lai vēl šovakar paskatās no kino, man asociāciju rindas mēģina galvā darboties, lūk, teiksim, melanholiju pārskatīties
:: es ::
:: le Minga :: alias :: Leo... ::
User: [info]le_minga
Name: :: le Minga :: alias :: Leo... ::
:: kalendārs ::
Back Aprīlis 2016
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
:: saites ::