hipopotama pieraksti

viss ir joks, par visu smejies

galvenais hipo

Navigation

13. Septembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Šodien gribētos lidiņā ieēst kartupeļus, mazsālītus gurķus, sīpolus, ribiņas. Visu gribētos.

23. Augusts 2018

Add to Memories Tell A Friend
Šodien laikam ir nacionālā būsim-jauki-pret-daria diena. Nemaz neprasot, dabūju divas lieliskas atsauksmes par to, kā es strādāju. Nevar jau, protams, teikt hop pirms nav rakstiska piedāvājuma, bet pieņemu, ka piedāvājums prakses vietā būs. Es gan tik un tā vēl paintervēšos citur arī.
Un rudens ceturksnī piestrādāšu par Datubāžu sistēmu kursa vērtētāju. Yay.

18. Augusts 2018

Add to Memories Tell A Friend
Visi divi mani siblingi esot iesnieguši papīrus uz doktorantūru.
Man pat maģistra nav. Ehhh.

14. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Em atrada Neglîtuma vēsturi. Man bail, ka viņu vajās murgi.
Pēc tam skatījāmies Van Goga gleznas, lai mazliet nomierinàtos.

13. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
pirmdien saaksies prakse
prakse prakse prakse

12. Jūnijs 2018

kvīkends

Add to Memories Tell A Friend
Apvienojot lietderīgo ar patīkamo, devāmies uz A-Vašingtonu, kur P orientējās, pie reizes pagarinot vīkendu, lai atpūstos kopā kā ģimene.
Sestdien viņš noskrēja, kamēr es ar bērniem stundiņu padirnēju saulītē, pļāpājot ar orientieristiem un barojot skudras. Tad devāmies haikot; redzējām lāci 150m attālumā. Viņš diezgan ātri un mīlīgi aizklumpačoja, un sīkie palika diezgan neapmierināti, ka nepaspēja lāci saskatīt.

Toties svētdien skatos - vīrs lēnām nāk uz rezultātu lejupielādi. Neko, saku sīkiem, lai skrien pretī. Mēs viens no otra diezgan attālu, es viņa izteiksmes neredzu, bet, kad bērni sāk klunkurēt kalnā un P nemaz nemēģina pastiept viņiem rokas pretī, lai palīdzētu, saprotu, ka labi nav. Metos pretī - jā, rokas uz galvas netiek atpūtinātas: viņš atkal izmežģījis plecu. Un atkal posterior izmežģījums, t.i., pats nevar atpakaļ ievilkt. Tuvākā slimnīca stundas attālumā. Viņš, nabags, salst, mums ar bērniem karsti, viņam sāp, bērni garlaikojas.

Visu cieņu, Ellensburgas traumas bija viena no patīkamākajām traumu pieredzēm. Viens no pleca atlicējiem bija mūsu airBnB saimnieks, tad nu visi jokoja par to, kā tas tiks pielikts pie mūsu rēķina, utt. u.tjp., bet nu viss notika ātri - nekādu rindu, nekā. Šejienes (Kirklandes) traumās P uz iepriekšējo izmežģījumu uzreiz iedeva stipros atsāpinātājus (tur gan bija smieklīgs efekts, kad viņš nāca vaļā, runāja muļķības). Šeit gan viņš jau bija iedzēris ibuprofēnu.

Pēc tam mūsu airBnB saimnieks izstāstīja, kā viņam nācās nošaut mountain lion, kas iezagusies pie viņa vistām. Un vispār, viņš arī skrienot (trail running), un skrienot viņš līdzi ņem savu 9mm piščuku. Lūk, America the beautiful.

2. Jūnijs 2018

rtfm

Add to Memories Tell A Friend
haha, c# Stopwatch Start() vs Restart()
un es nesapratu, kaapeec ar MathNet matricu reizinaashana tik leena

31. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
pasuutiiju reportu par manu background sreening. Interesanti, kas tur buus iekshaa.

29. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
man patiik, ka go ir ljoti patiess: kad meegjini piekljuut masiivam vietaas, vinjsh nevis met kaut kaadus iznjeemumus, bet tieshi un atklaati aicina: "panic! index out of range"

18. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kad pieķēru sevi, ka reizēm nevajadzīgi "uzupurēju" pieaugušo vēlmes, lai mazajiem tiktu vairāk. Nu, tur meloni lielākoties pēc vakariņām apēd mazie, es paknibinos, bet P nedabū nemaz, jo mājās lielākoties nāk vēlu*. Lai nu kā, es pasāku atlikt gardumus arī viņam. Vienreiz to izskaidroju sīčiem, un tagad Miķ vienmēr noraizējies apjautājas, vai tētim arī kaut kas ir palicis. Rīt, piemēram, P laidīs skriet, bet es ar bērniem iesim (kājām) uz kafejnīcu (es ar trim!) ēst vafeles. Miķ uz šo gādīgi iesaucās: "Bet tad mums jāpaņem tētim vafeles to-go!"
Dažkārt viņi strīdās un ir pagalam neciešami, bet šādi brīži to visu atsver.

*Izņemot dienas, kad man ir vēlās lekcijas un viņam nākas darbu pamest jau 4os. Nekas, pāries arī šis un mēs tiksim atkal pie kopīgām vakariņām.

Add to Memories Tell A Friend
Nora kož Fentonam.

13. Maijs 2018

krāniņš

Add to Memories Tell A Friend
Šodien skaidroju Miķelim, kādas ir krāniņa funkcijas.
Emīlija savukārt vēlējās uzzināt, kā sēkliņa nonāk pie olšūnas.

Vai ir kāda jēdzīga lasāmviela latviski, kur tas bērnam saprotamā valodā izstāstīts?

8. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Fitbits / endomondo jaunajām māmiņām: sacenšas nevis par distanci / soļiem, bet gan par gulētajām stundām. Nepārtrauktas stundas dod bonusa punktus

7. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Šodien stāstīju bērniem, kā mātes dienā bērni parasti mammai pasniedz kafiju un kruasānus un mammai nemaz nav jādomā par ēst taisīšanu. Emīlija mazliet sašļuka un teica, ka nemākot uztaisīt kafiju. Es viņu apgaismoju, ka tikmēr, kamēr mazs un nemāk, viņai vienkārši ir jāpabaksta tēvu.

Tā ēst taisīšana / domāšana, ko lai dod, lai kaut cik veselīgi, ir reāli nogurdinoša. Viss pārējais ir, kā Miķ saka, īzī-pīzī - lemon-skvīzī. Nu, vēl negulēšana dod pa nerviem.

5. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
tuple tuple tuple

Add to Memories Tell A Friend
Mans viirs ir lielisks: kameer es reizinu matricas, vinjsh uztaisa man kafiju un paruupeejas par beerniem.

24. Aprīlis 2018

Add to Memories Tell A Friend
N aug par baigo resgali
Mikj jau ir izaudzis
tikai E taada nopietna
no kurienes vinjai tas?

Viikendaa paarcelsimies uz jaunaam maajaam. Iireesim maaju! Norai beidzot pashai sava guljamistaba, es varbuut dabuushu izguleeties. Njemot veeraa, ka buus arii atsevishkja darb/speeljistaba, tad varbuut vareesim arii aicinaat cieminjus, jo nebuus muuziigaas nekaartiibas. Varbuut.
Pashiem savs pagalms, kur siichiem bumbu dzenaat. Riktiigi gaidu.

Prokrastineeju ar maaciibaam. Kaut kaa nedebagojas. Sarakstiiju vienkaarshu sudoku risinaataaju c++, go, c#, python un javascript, un pitons ir kaut kaads nesakariigi leens. Nu, taa ka 100x leenaaks. Kur kljuuda?

15. Aprīlis 2018

Add to Memories Tell A Friend
Go ir ļoti īpatnēja valoda.
Visual Studio Code kaut kā līdz galam nesaslēdzas, lai gan ir krietni labāk, nekā Notepad++
Šobrīd es ar brutālu spēku lieku tam visam strādāt, lai gan no koda tīrības viedokļa skaistāk būtu taisīt libraries. Bet nu Sudoku risinātājs jau arī ir maza programmiņa, tur var visu pagaidām samest vienā dokumentā. Vēlāk tikšu galā ar visiem GOPATH un pārējo. Skaidrības nav, kāpēc vienā datorā aiziet, otrā ne, jo "can't load packages", kad visu daru tāpat. Hvz.

14. Aprīlis 2018

Add to Memories Tell A Friend
Vakar Em izraavu otro zobu.
Em tagad 18, Norai - 11. Vai buus kaads briidis, kad paarklaasies?
Lai gan, Em jau naak jaunie dzeroklji aaraa, taa ka laikam jau Norai nav variantu vinju panaakt.

11. Aprīlis 2018

Add to Memories Tell A Friend
Jaaatsaak regulaari dzert vitamiinus, citaadi visu laiku taaaaads nogurums.
Powered by Sviesta Ciba