hipopotama pieraksti

viss ir joks, par visu smejies

galvenais hipo

Navigation

15. Aprīlis 2019

Add to Memories Tell A Friend
Pierakstiijos sporta zaalee. Turpmaakos 7 meeneshus mana darba vieta buus pie vieteejaas sp.zaales, tad nu taa kaa jaaprotas izmantot. Citaadi arii nekas taa dabiigi manaa ritmaa neierakstaas.

2. Aprīlis 2019

satraukums

Add to Memories Tell A Friend
Riit izlidojam, Latvijaa buusim 9 dienas.
Sakravaajushies neesam (iznjemot Mikj, kursh no riita savaa chemodaanaa sakraameeja ninju lego un visas tiiraas apenes, ko vareeja atrast).

Tuuliit brauksim, tuuliit brauksim.

14. Marts 2019

Add to Memories Tell A Friend
The Pull-out Quest program provides highly capable students the opportunity to engage in challenging, integrated, and enriched project-based learning with their academic peers. The program is designed to meet the needs of students who have been identified as having exceptional cognitive and academic ability by enriching their elementary curriculum. Students attend their home school four days a week and the Pull-out classroom one day a week.

The Pull-out program focuses on project-based learning with an emphasis on integrated social studies and science themes. Projects focus on literacy and math, using higher level thinking skills, in-depth learning, collaboration and cooperation, and presentation skills.

12. Marts 2019

Add to Memories Tell A Friend
Shkjiet, ka es varu dabuut 100% match no manas darba vietas, ja ziedoju ziedot.lv
Buus jaasashtelle peec darba. Varbuut, ka matcho veel kaadai NVO Latvijaa.

10. Janvāris 2019

darbs

Add to Memories Tell A Friend
Pēc četrām dienām sāksies darbs. Vispirms 4 dienas Čikāgā (nepārtraukts miegs!!! 3 naktis! Vienai pašai!), pēc tam - nez. Ceru uz Redmondas ofisu, bet var gadīties, ka kādu dienu jābūt arī Sietlas ofisā. Mazliet jocīgi atsākt strādāt pēc tik ilgas pauzes, pat ja daļu laika aizņēma skola. Tāda sireāla sajūta.

12. Decembris 2018

Gandriiz

Add to Memories Tell A Friend
vēl jāizdrukā Capstone plakāts un jāsataisa prezentācija
skriptingā gala darbs (bet var mazliet slinkot - lai dabūtu 100% kursā, man šeit pietiek ar 4/10; yay bonusa punktiem pirmajā darbā un vidus eksāmenā
jāizlabo cloud computing eksāmeni
jānovērtē datubāžu gala projekti
laikam Capstone vajag arī abstraktu
tad vēl pati prezentācija
ā, pēc pusotras stundas eksāmens tech+management

un tad VISSSSSSS.

5. Decembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Kad es neizguljos, man vienmeer naak raudiens. Par visu. Par to, ka naak raudiens, piemeeram. Nezinu, kaa ar to tikt galaa.
fitbits saka, shonakt guleetas 3h 47min.
Veel viena nedeelja.

2. Decembris 2018

Dot the t's and cross the i's

Add to Memories Tell A Friend
Peedeejie punkti ir visgruutaakie. Tie 10%, lai pabeigtu. Jaataisa prakses prezentaacija un plakaats, un vai rokas kriit nost, kaa negribaas. Nevar. Sit nost, nesanaak. Kraasas neiet kopaa, grafiki ir galiigi neseksiigi, rezultaati un secinaajumi ir triviaali, es pati - nekam nederiiga. Kaa lai uz shito sanjemaas?

28. Novembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
ja es nebuutu post-baks, es gradueetos ar cum laude.

25. Novembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Bērns lēkā pa istabu dziedādama: “Math rules, math will always rule, math math math ruuuuules!”

21. Novembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Kad es esmu nogurusi, es neapzinaati meegjinu paariet uz latvieshu valodu. Neviens mani nesaprot, veeeeeeeeeeee.

12. Novembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
manaa kursaa viss ir otraadi: cool kids nelieto alkoholu un interveejas googlee, bet neveiksminieki dzer un meegjina tikt cauri ar "nokaartots".

5. Novembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Ļoti patīkami - viena bijusī kursabiedrene, ar kuru koledžā kopā praksējāmies, atrakstīja epastu, ka viņu kompānija meklējot cilvēkus un vai es neesot ieinteresēta. Kaut kā pieklājīgi jāpasaka nē, jo nevar jau zināt, kas notiks nākotnē, saites jāsaglabā. Bet sirdi reāli silda.

1. Novembris 2018

eksaameni

Add to Memories Tell A Friend
eksaamenu nedeelja gandriiz beigusies; veel tikai jaaizlabo cloud computing eksaameni un pirmdien jaanoprezenteejas menedzhmenta kursaa, un maaciibas atkal ieies rutiinaa liidz decembra vidum, kad buus gala eksaameni.
Skriptingaa naakamo praktisko darbu teoreetiski varu nerakstiit, jo eksaamens un pirmais praktiskais abi noveerteeti uz ~150% :D Shis pasniedzeejs ir reaali daasns ar atziimeem. T.i., dariit vajag daudz, bet tiek dotas arii bonusa iespeejas.
ANN gan nezinu, kaa buus. Atziimeejot neirona daljas es pilniibaa izspeisojos, kaa angliski ir kodols. Skatos uz vinju un domaaju: kodols. Nu, un kaa tas ir angliski? Nulle. Oh well, tas jau baigais siikums. Perceptronu un Hebb gan jau buushu pareizi uzrakstiijusi, bet par McCulloch-Pitt gan man nav baigaas paarlieciibas, liekas, ka visu pareizi saziimeeju un sareekjinaaju, bet nu kas to lai zina.

Beerninji savukaart paarlaimiigi par vecmaaminjas viziiti. Shoriit gan tas naaca aaraa ar lielu nikji. Bet pie taa noteikti var vainot arii Heloviinu. Shogad pirmo reizi gaajaam apkaart pa maajaam prasiit konfektes, sajuusmaa bija gan beerni, gan vecmaaminja.

23. Oktobris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Un veel es juutos iepalikusi, nesanaak neko ne ANN palasiit, ne intervijaam gatavoties. Skriptingaa arii braucu uz pitona, paareejo mazliet laizhu garaam, bet ko lai dara?
Nu labi, riit jaaizlabo peedeejie darbi (ahhaha, tuuliit jau buus naakamie), tad jaasagatavojas midterm eksaameniem naakamajaa nedeeljaa. Viikendaa jaagatavojas eksaameniem, bet kaut kaa jaaiespeej arii patrenneeties intervijaam. Briizhiem raudiens naak. Veel jau arii nevar taa, ka ceturtdien atlido viiramaate un es vinjai tikai nododu stafeti: sak, re, beerni, re virtuve. Kaut kaada pieklaajiiga socializaacija jau arii vajadziiga.

Add to Memories Tell A Friend
es esmu tik sasodiiti nogurusi

20. Oktobris 2018

grūti

Add to Memories Tell A Friend
Grūti labot tos darbus tomēr. Gribas iedot punktus, īpaši, kad students saka: "Es tik daudz darba ieguldīju."
Bet nu ja nav.
Jānoķer abi profi, jāparunā ar viņiem, kā rīkoties.
Cold hearted bitch.

P kopš ceturtdienas nakts orientējas kaut kur otrā Amerikas pusē, kas nozīmē, ka es viena ar visiem trim. Šodien bijām ķirbjoties kapsētā, rīt brauksim uz Lego veikalu. Kad lai pilda mājasdarbus un labo darbus? Tikko gan pabeidzu ANN: Hebb Rule (un pseidoinverso), skriptēšanai vēl neesmu pat pieķērusies, kur nu vēl menedžmentam. Menedžmentu nemaz arī neaiztiktu, ja pirmdien nebūtu paredzēts tests.

10. Oktobris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Tas, ka es sagrābos vērtēt divas klases, varbūt nebija pats prātīgākais lēmums pasaulē. Bet nu, datubāzes. Un cloud computing. Un profesors. Un gan jau būs labi. Vienkārši nekam citam neatliek laika. Mēģinu lasīt / klausīties grāmatas, bet smadzenes atsakās uzņemt jebkādu informāciju. Laikam jāliek vien daiļliteratūra pie malas un jācer, ka uz skolas lietām smadzenes tomēr neatteiksies.

26. Septembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Lasu obligāto literatūru un jūtos kā bioloģijas klasē.
A typical neuron has four morphologically defined
regions: (1) the cell body, (2) dendrites, (3) axon, and
(4) presynaptic terminals

25. Septembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Piedāvājumu pieņēmu, 14.janvārī jāsāk strādāt. Gribētos gan vēl paskoloties, bet to varbūt vēlāk.
Šajā ceturksnī esmu sagrābusies 3 kursus + vērtēšu 2. Satiku Ryan, viņš saka, tas esot neprāts, vērtēšana vienmēr paņemot vairāk laika, kā plānots. Ehm. Varbūt esmu iegrābusies, bet nu neko darīt, abi pasniedzēji ir tādi, no kuriem daudz mācīties. Nu, un kursi arī abi tādi, kur vienā gribu atsvaidzināt zināšanas, bet otrā apzinos, ka palika diezgan daudz, ko vēl iemācīties. Būs jau labi, vienvārdsakot.

Šobrīd šausmīgi lētas biļetes uz Latviju. Tik lētas, ka nopietni apsveram domu uz kādu pusotru nedēļu aprīlī aizbraukt. Emīlijai brīvlaiks, Kurzemē orientēšanās, viss, kā vajag.
Powered by Sviesta Ciba