hipopotama pieraksti

viss ir joks, par visu smejies

galvenais hipo

Navigation

12. Novembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
manaa kursaa viss ir otraadi: cool kids nelieto alkoholu un interveejas googlee, bet neveiksminieki dzer un meegjina tikt cauri ar "nokaartots".

5. Novembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Ļoti patīkami - viena bijusī kursabiedrene, ar kuru koledžā kopā praksējāmies, atrakstīja epastu, ka viņu kompānija meklējot cilvēkus un vai es neesot ieinteresēta. Kaut kā pieklājīgi jāpasaka nē, jo nevar jau zināt, kas notiks nākotnē, saites jāsaglabā. Bet sirdi reāli silda.

1. Novembris 2018

eksaameni

Add to Memories Tell A Friend
eksaamenu nedeelja gandriiz beigusies; veel tikai jaaizlabo cloud computing eksaameni un pirmdien jaanoprezenteejas menedzhmenta kursaa, un maaciibas atkal ieies rutiinaa liidz decembra vidum, kad buus gala eksaameni.
Skriptingaa naakamo praktisko darbu teoreetiski varu nerakstiit, jo eksaamens un pirmais praktiskais abi noveerteeti uz ~150% :D Shis pasniedzeejs ir reaali daasns ar atziimeem. T.i., dariit vajag daudz, bet tiek dotas arii bonusa iespeejas.
ANN gan nezinu, kaa buus. Atziimeejot neirona daljas es pilniibaa izspeisojos, kaa angliski ir kodols. Skatos uz vinju un domaaju: kodols. Nu, un kaa tas ir angliski? Nulle. Oh well, tas jau baigais siikums. Perceptronu un Hebb gan jau buushu pareizi uzrakstiijusi, bet par McCulloch-Pitt gan man nav baigaas paarlieciibas, liekas, ka visu pareizi saziimeeju un sareekjinaaju, bet nu kas to lai zina.

Beerninji savukaart paarlaimiigi par vecmaaminjas viziiti. Shoriit gan tas naaca aaraa ar lielu nikji. Bet pie taa noteikti var vainot arii Heloviinu. Shogad pirmo reizi gaajaam apkaart pa maajaam prasiit konfektes, sajuusmaa bija gan beerni, gan vecmaaminja.

23. Oktobris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Un veel es juutos iepalikusi, nesanaak neko ne ANN palasiit, ne intervijaam gatavoties. Skriptingaa arii braucu uz pitona, paareejo mazliet laizhu garaam, bet ko lai dara?
Nu labi, riit jaaizlabo peedeejie darbi (ahhaha, tuuliit jau buus naakamie), tad jaasagatavojas midterm eksaameniem naakamajaa nedeeljaa. Viikendaa jaagatavojas eksaameniem, bet kaut kaa jaaiespeej arii patrenneeties intervijaam. Briizhiem raudiens naak. Veel jau arii nevar taa, ka ceturtdien atlido viiramaate un es vinjai tikai nododu stafeti: sak, re, beerni, re virtuve. Kaut kaada pieklaajiiga socializaacija jau arii vajadziiga.

Add to Memories Tell A Friend
es esmu tik sasodiiti nogurusi

20. Oktobris 2018

grūti

Add to Memories Tell A Friend
Grūti labot tos darbus tomēr. Gribas iedot punktus, īpaši, kad students saka: "Es tik daudz darba ieguldīju."
Bet nu ja nav.
Jānoķer abi profi, jāparunā ar viņiem, kā rīkoties.
Cold hearted bitch.

P kopš ceturtdienas nakts orientējas kaut kur otrā Amerikas pusē, kas nozīmē, ka es viena ar visiem trim. Šodien bijām ķirbjoties kapsētā, rīt brauksim uz Lego veikalu. Kad lai pilda mājasdarbus un labo darbus? Tikko gan pabeidzu ANN: Hebb Rule (un pseidoinverso), skriptēšanai vēl neesmu pat pieķērusies, kur nu vēl menedžmentam. Menedžmentu nemaz arī neaiztiktu, ja pirmdien nebūtu paredzēts tests.

10. Oktobris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Tas, ka es sagrābos vērtēt divas klases, varbūt nebija pats prātīgākais lēmums pasaulē. Bet nu, datubāzes. Un cloud computing. Un profesors. Un gan jau būs labi. Vienkārši nekam citam neatliek laika. Mēģinu lasīt / klausīties grāmatas, bet smadzenes atsakās uzņemt jebkādu informāciju. Laikam jāliek vien daiļliteratūra pie malas un jācer, ka uz skolas lietām smadzenes tomēr neatteiksies.

26. Septembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Lasu obligāto literatūru un jūtos kā bioloģijas klasē.
A typical neuron has four morphologically defined
regions: (1) the cell body, (2) dendrites, (3) axon, and
(4) presynaptic terminals

25. Septembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Piedāvājumu pieņēmu, 14.janvārī jāsāk strādāt. Gribētos gan vēl paskoloties, bet to varbūt vēlāk.
Šajā ceturksnī esmu sagrābusies 3 kursus + vērtēšu 2. Satiku Ryan, viņš saka, tas esot neprāts, vērtēšana vienmēr paņemot vairāk laika, kā plānots. Ehm. Varbūt esmu iegrābusies, bet nu neko darīt, abi pasniedzēji ir tādi, no kuriem daudz mācīties. Nu, un kursi arī abi tādi, kur vienā gribu atsvaidzināt zināšanas, bet otrā apzinos, ka palika diezgan daudz, ko vēl iemācīties. Būs jau labi, vienvārdsakot.

Šobrīd šausmīgi lētas biļetes uz Latviju. Tik lētas, ka nopietni apsveram domu uz kādu pusotru nedēļu aprīlī aizbraukt. Emīlijai brīvlaiks, Kurzemē orientēšanās, viss, kā vajag.

13. Septembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Šodien gribētos lidiņā ieēst kartupeļus, mazsālītus gurķus, sīpolus, ribiņas. Visu gribētos.

23. Augusts 2018

Add to Memories Tell A Friend
Šodien laikam ir nacionālā būsim-jauki-pret-daria diena. Nemaz neprasot, dabūju divas lieliskas atsauksmes par to, kā es strādāju. Nevar jau, protams, teikt hop pirms nav rakstiska piedāvājuma, bet pieņemu, ka piedāvājums prakses vietā būs. Es gan tik un tā vēl paintervēšos citur arī.
Un rudens ceturksnī piestrādāšu par Datubāžu sistēmu kursa vērtētāju. Yay.

18. Augusts 2018

Add to Memories Tell A Friend
Visi divi mani siblingi esot iesnieguši papīrus uz doktorantūru.
Man pat maģistra nav. Ehhh.

14. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Em atrada Neglîtuma vēsturi. Man bail, ka viņu vajās murgi.
Pēc tam skatījāmies Van Goga gleznas, lai mazliet nomierinàtos.

13. Jūnijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
pirmdien saaksies prakse
prakse prakse prakse

12. Jūnijs 2018

kvīkends

Add to Memories Tell A Friend
Apvienojot lietderīgo ar patīkamo, devāmies uz A-Vašingtonu, kur P orientējās, pie reizes pagarinot vīkendu, lai atpūstos kopā kā ģimene.
Sestdien viņš noskrēja, kamēr es ar bērniem stundiņu padirnēju saulītē, pļāpājot ar orientieristiem un barojot skudras. Tad devāmies haikot; redzējām lāci 150m attālumā. Viņš diezgan ātri un mīlīgi aizklumpačoja, un sīkie palika diezgan neapmierināti, ka nepaspēja lāci saskatīt.

Toties svētdien skatos - vīrs lēnām nāk uz rezultātu lejupielādi. Neko, saku sīkiem, lai skrien pretī. Mēs viens no otra diezgan attālu, es viņa izteiksmes neredzu, bet, kad bērni sāk klunkurēt kalnā un P nemaz nemēģina pastiept viņiem rokas pretī, lai palīdzētu, saprotu, ka labi nav. Metos pretī - jā, rokas uz galvas netiek atpūtinātas: viņš atkal izmežģījis plecu. Un atkal posterior izmežģījums, t.i., pats nevar atpakaļ ievilkt. Tuvākā slimnīca stundas attālumā. Viņš, nabags, salst, mums ar bērniem karsti, viņam sāp, bērni garlaikojas.

Visu cieņu, Ellensburgas traumas bija viena no patīkamākajām traumu pieredzēm. Viens no pleca atlicējiem bija mūsu airBnB saimnieks, tad nu visi jokoja par to, kā tas tiks pielikts pie mūsu rēķina, utt. u.tjp., bet nu viss notika ātri - nekādu rindu, nekā. Šejienes (Kirklandes) traumās P uz iepriekšējo izmežģījumu uzreiz iedeva stipros atsāpinātājus (tur gan bija smieklīgs efekts, kad viņš nāca vaļā, runāja muļķības). Šeit gan viņš jau bija iedzēris ibuprofēnu.

Pēc tam mūsu airBnB saimnieks izstāstīja, kā viņam nācās nošaut mountain lion, kas iezagusies pie viņa vistām. Un vispār, viņš arī skrienot (trail running), un skrienot viņš līdzi ņem savu 9mm piščuku. Lūk, America the beautiful.

2. Jūnijs 2018

rtfm

Add to Memories Tell A Friend
haha, c# Stopwatch Start() vs Restart()
un es nesapratu, kaapeec ar MathNet matricu reizinaashana tik leena

31. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
pasuutiiju reportu par manu background sreening. Interesanti, kas tur buus iekshaa.

29. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
man patiik, ka go ir ljoti patiess: kad meegjini piekljuut masiivam vietaas, vinjsh nevis met kaut kaadus iznjeemumus, bet tieshi un atklaati aicina: "panic! index out of range"

18. Maijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kad pieķēru sevi, ka reizēm nevajadzīgi "uzupurēju" pieaugušo vēlmes, lai mazajiem tiktu vairāk. Nu, tur meloni lielākoties pēc vakariņām apēd mazie, es paknibinos, bet P nedabū nemaz, jo mājās lielākoties nāk vēlu*. Lai nu kā, es pasāku atlikt gardumus arī viņam. Vienreiz to izskaidroju sīčiem, un tagad Miķ vienmēr noraizējies apjautājas, vai tētim arī kaut kas ir palicis. Rīt, piemēram, P laidīs skriet, bet es ar bērniem iesim (kājām) uz kafejnīcu (es ar trim!) ēst vafeles. Miķ uz šo gādīgi iesaucās: "Bet tad mums jāpaņem tētim vafeles to-go!"
Dažkārt viņi strīdās un ir pagalam neciešami, bet šādi brīži to visu atsver.

*Izņemot dienas, kad man ir vēlās lekcijas un viņam nākas darbu pamest jau 4os. Nekas, pāries arī šis un mēs tiksim atkal pie kopīgām vakariņām.

Add to Memories Tell A Friend
Nora kož Fentonam.
Powered by Sviesta Ciba