hipopotama pieraksti

Runā citi

galvenais hipo

Navigation

22. Oktobris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Taureņa lekcijas laikā masturbēju. jo tas ir minimālisms, konceptuālisms un zooms.

Add to Memories Tell A Friend
reizi gadā novīst baziliks

Add to Memories Tell A Friend
labprāt spēlēju improvizētos skaņdarbus uz elektriskā orgāna tavās vai kāda cita bērēs. pasūti jau tagad un saņem atlaidi.

Add to Memories Tell A Friend
es nezinu, vai jūs interesē interviju žanrs.
vai jūs saprotat krievu valodu.
vai jūs interesē Krievija.
tās intelektuāļi, vēstures, mākslas un filozofijas jautājumi.
bet es kaut kā nez kāpēc esmu atradusi tos par ļoti interesantiem.

https://eshenepozner.ru/

šis mans iknedēļas vingrinājums domāšanā un erudīcija.
(savulaik es līdzīgu iemeslu dēļ lasīju RL, bet man jāatzīstas, ka šādā formātā redzot cilvēka seju, grimases un emocijas, domu ir vieglāk uztvert, nekā lasītā tekstā)

savulaik uzgāju dēļ intervijas ar Hermani, esmu to noskatījusies vēl kādas padsmit reizes.

viedierīces kara laukā

Add to Memories Tell A Friend
Līdzīgi kā ar citām lietām, arī viedierīču tirgošanā pārdošanas stratēģija ir jāpielāgo mērķa tirgum. Lai pārdotu viedierīces laukos, ir jāpielieto cita stratēģija, nekā tā, kāda nepieciešama tirgošanai pilsētā. Otrdien apmeklēju interesantu semināru, kurā mums stāstīja par viedierīču tirgošanu kara zonā. Pieļauju, ka tas varētu būt kaut kas, ar ko es varētu nodarboties nākotnē. Tas ir līdzīgi kā lauka kapelāna darbs, tikai ar viedierīču tirgošanu.

un kas jums vislabāk patīk bite veikalos?

Add to Memories Tell A Friend
Man Bite veikalos visvairāk patīk tas, ka konsultanti vienmēr draudzīgi un saprotami paskaidros, kura viedierīce ir piemērota tieši jums. Bite veikali piedāvā arī pārsteidzoši plašu klēpjdatoru un planšetdatoru izvēli, atbilstoši katra vajadzībām un maciņa biezumam.

Add to Memories Tell A Friend
lol what tagad Gobzems pats tviterī uzpurni reklamē?

jaunie šreki

Add to Memories Tell A Friend
Ir bijis Padomju Šreks, Ziemeļu Šreks. Kādus šrekus jūs vēl gaidāt?

help

Add to Memories Tell A Friend
Es veidoju publikāciju, un man ir vajadzīgs saraksts ar frāzēm, kuras neteikt cilvēkam, kuram ir liekais svars. Vai jums ir kādi ieteikumi?

sods

Add to Memories Tell A Friend
Gluži galvu nost negriezīs.

vajag tikai mēģināt

Add to Memories Tell A Friend
Mijiedarboties ar pasauli ir viegli, vajag tikai mēģināt.

sliktā dzeja

Add to Memories Tell A Friend
Sliktā dzeja ir tāda, kuru lasa un cer, ka tā drīz beigsies.

bored much?

Add to Memories Tell A Friend
es vienmēr domāju - nu kā cilvēks var "uzsēsties" uz spēlītēm (telefonos, datoros un citās konsolēs)? man nekad tas nav licies ne aizraujoši, ne adiktīvi..
pa pēdējām divām dienām es izgāju vienu krustvārdu mīklu spēli (visus līmeņus, ai mīn), vēl dažās spēlēs n-tos līmeņus pievarēju, un visa kalngals - vakar pirmo reizi mūžā ielaidu kendī krešu savā telefonā. un izgāju 73 līmeņus.

vīram smieklīgi, bet da čevo dažiļi, ka man ir kendī kreš telefonā!!!

Add to Memories Tell A Friend
Dažreiz palasu ziņas un smiekli uznāk. Arī par visādām nesmieklīgām tēmām.

Nesaprotu vai nevajag tagad sarīkot izraudāšanos ar kādu filmu vai tml, no rīta sāka nākt migrēna, neatnāca, paspēju atvairīties ar kafiju un /skūzi/ desmaizēm. No bd nākot jutu kā pilnīgi šermuļi skrien un ausis jutīgas, tagad tā stadija, kad nevar zināt labāk miedziņu, vīnu, vannu ar sejas procedūrām (ja man ir māls, skrubis ar eļļu un aprikožu kauliņiem, noplēšamā mitrinošā maska ar gurķi un alveju es kko no šitiem varu darīt vienā reizē, tikai pēc kārtas?) vai triekties sienā, jo tāpat nebūs jēgas

21. Oktobris 2020

Add to Memories Tell A Friend
es laikam neesmu jums stāstījusi.
bez saiešanas suņos, es esmus sagājusi arī putnos.
tad nu es tagad vazājos apkārt ne tikai ar 3 suņiem, bet arī binokli un fotoaparātu ar lielo objektīvu (tas sanāk ap 4 kg kopā)(neskaitot suņus, suņi kopā ir šobrīd biš zem 55, bet reti jānes)

esmu sapratusi, ka binokli čist vajag gandrīz vienmēr ņemt; kamera tomēr ir smaga un nedaudz sarežģīti, ja iet kājām līdz vietai, es knapi esmu iemanījusies tājās trīs priedēs pavadās nesapīties.

tā nu šodien visa tāda paskatos pa logu - nu, pelēks. nebūs tak nekādu putnu.

pēc suņu treniņa iebraucam pastaigāt Biķernieku mežā. Nenoeju ne metrus piecdesmit, kā sānu redze (kas ir ļoooti pa šo pusotru gadu uztrenējusies) piefiksē kokā blakus taciņai pelēku kaķi? wtf?? nolāpīc, vistu vanags. Sēž un blenž kā borderkucēns uzglūn korijam un uz mani vispār neskatās!!!
akamerastanav.

(jā,mana putnu vērošana iet rokrokā ar to bildēšanu; man gribas to smuko bildi, bet tas ai, cik nav viegli,ai)

lieki piebilst, ka nākot ārā no meža tas vistvanags pozēja vēl citā lenķī. eleganti tur izstaipīja kājeles, izpurinājās, nokakājās manā virzienā ar slaidu loku un aizlaidās pār izcirtumu, kamēr es satraukti elpoju tūtiņā. Plēšputni ir tādi tramīgi zvēri un nemazar neraujas fotografēties un rādīties tuvumā, šis man bija nebijis tuvums.

sagribējās pažēloties.

Add to Memories Tell A Friend
nezinu, kāpēc mani tas pārsteidza, bet pārsteidza ļoti - Netflix šodien laiž klajā filmu Rebeka (pēc Dafnes di Morjē, promska)
grāmata man ļoti kaitināja, jo nespēju just līdzi galvenajai varonei (kā ļoti daudzās grāmatās tā laika sieviešu tēliem)

bet man galīgi nav, ko skatīties, varbūt jāpakaitina sevi

Add to Memories Tell A Friend
No rīta nr.3 taurēja 20 min. Ultraskaņā, visu rītu gaidīju, kad zvanīs lai eju pakaļ jo klepo. Neklepo, bet nav grūti šitā to saorganizēt. /Lūk arī mana nesaprotamā stresiņa iemesls/. Vakarā taurēja ar mazām pauzītēm visu mājupceļu caur laukumiņu. Tagad man reibst un sāp galva un viss riebjas un es negribu bērnus. Diemžēl tas neko nemaina, negribēt tu drīksti pirms tev viņi ir

:D

Negribas arī balderjāņus vai relaksenu, bet atkal ir visas cisku aizmugures dermatītā. Jā, daži našķi, ko pati iedodu, dažas grupasbiedriņu jubileju končas, bet pa lielam atkal izglītības institūcijas stress. Galvenā audzīte, kas parasti trīs dienas tagad ilgās ilgās mācībās un atkal karuselis ar svešām, dažām pat uz pusi dienas. Un es nezinu cik ilgi spēšu būt nepsiha tajos rītos vakaros, ja atkal aizies šajā ārprātā.
Bija jau labi. Tikai par īsu

Add to Memories Tell A Friend
kovidstastini :

mate ar jaundzimuso nosutita uz kovid-analizem slimnicaa, jaundzimusais covid-pozitivs, mate kaa uzzinaja rezultatus taa pazuda (zidaini atstajot), policija mati nevar samekleet, nezin ko iesakt ar pozitivo gadijumu (reals gadijums, Palermo)

visi grib tikt uz ofisu, klist apkart dziveszinja - ja pierakstas uz gripas poti (medservisaa var dabut), tad var tikt teritorija un iesmaukt ofisaa - uz poti var neiet aizbildinoties ar peksnu drudzi/diareju

Add to Memories Tell A Friend
ta stunda ir situsi - no 23-5 nevar uz ielas atrasties (no ritdienas)

esmu shokaa

nu, mani tas ietekmee dramatiski - es parasti atgriezos pec pusnakts (vai ari mana kompanija atgriezas pec pusnakts)
un vispaar - gimenes, seniori un taa- bet jauniem briviem cilvekiem - 23.00 tacu ir laiks kad sak domat ko darit
un kurs randins beidzas 22.00 ?

un but maajaas 23.00 = kas tas ir ? internats, trakonams ?

sonakt svinam pedejo brivibas dienu :)

Add to Memories Tell A Friend
Neviena nekomfortabla doma nav sliktāka par tās slēpšanu pašam no sevis
Powered by Sviesta Ciba