Maijs 9., 2018


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
09:36
Lasu Dostojevska "Piezīmes no pazemes" un visu laiku ķiķinu; he is so fucking me <3 un vispār tā ir brīnišķīga grāmata, nesaprotu, kā līdz šim biju palaidusi to garām

Autobusā Lia, protams, apjautājās, par ko es smejos, mēģināju izskaidrot. Viņa: "Tas ir tā kā tajā grāmatā "Lolita", kur arī galvenais varonis bija sliktais?" Es: "Tu esi lasījusi Lolitu?!" Viņa: "Nē. Tā ir grāmata bērniem?" Es: "Fuck nē. Nē."
Konstatējām, ka viņai aptrūcies lasāmais, es piedāvāju viņai Dresden files. Es: "Tur gan ir seksa ainas... Tev seksa ainas ir OK?" Viņa: "Nu... jā?" Es (pēc pārdomu brīža): "Dažas no viņām ir drusku krīpīgas. Bet tu jau esi visu ko krīpīgu lasījusi." Viņa: "Aha."
Tajā brīdī konstatēju, ka visi apkārtējie skatās uz mums ar patiesām un neviltotām šausmām
Tags:

(11 teica | man šķiet, ir tā...)

Comments:


[User Picture]
From:[info]lavendera
Date:9. Maijs 2018 - 10:02
(Link)
cik viņai gadu?
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:9. Maijs 2018 - 10:04
(Link)
*pārbauda cibā* 11
[User Picture]
From:[info]lavendera
Date:9. Maijs 2018 - 10:06
(Link)
Akcelerācija. Es Dekameronu lasīju, šķiet, trīspadsmit gadu vecumā :)
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:9. Maijs 2018 - 10:10
(Link)
ai, nu tajā laikā jau nebija īsti, ko lasīt (es gan laikam ap to vecumu kaut kur izraku Eksorcistu, atcerējos, ka vēl padomāju "wtf, kāpēc omamma lasa grāmatu ar krustu uz vāku un kāpēc ir to nobāzusi tā, ka es nedabūnu - es taču vairs neesmu kristiete, un viņa nekad nav bijusi")
[User Picture]
From:[info]dumshputns
Date:9. Maijs 2018 - 11:15
(Link)
ohoho, es eksorcistu lasīju 11 gadu vecumā, reāli traumējoši. Divās dienās izlasīju, bet tā nakts pa vidu bija murgaina, tik šausmīgi baidījusies, ar tādu trauksmi un intensitāti nebiju. Gulēt bija bail, centos neaizmigt. Toties visu tēvreizi pa vārdam izskaidroju, pārdomāju, iztulkoju, mierinājumam un aizsardzībai. Vēl joprojām noder, ka man ir pašai savs tās tulkojums.
[User Picture]
From:[info]ctulhu
Date:9. Maijs 2018 - 12:30
(Link)
Tēvreize - tas galīgi nav humāni, nabaga dēmonam taču sāp
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:9. Maijs 2018 - 10:11
(Link)
(bet vispār Dekamerons ir kaut kādā veidā pretīgāks par normālām krīpī seksa ainām, es to arī Liai nedotu)
[User Picture]
From:[info]missalise
Date:9. Maijs 2018 - 12:00
(Link)
Man pirmās lasītās seksa ainas bija Dziedoņos ērkšķu krūmā laikam arī vienpadsmit vai divpadsmit gados. Vēl es atceros pusaudža gados lasījusi kaut kādu grāmatu, kur vīrietis bija pārvērties (vai pārvērsts par ēzeli) un viņam kā ēzelim bija sekss ar sievieti. Tas gan bija riktīgi krīpī. Kas tā bija par grāmatu, netaceros (un nejūtos neko zaudējusi). Bet tā kā tajā laikā man vispār par seksu priekšstats bija tik vien liels kā no slavenās marta zīlītes, tad nekādu lielu traumu, manuprāt, tas uz mani neatstāja.
[User Picture]
From:[info]panacea
Date:9. Maijs 2018 - 14:39
(Link)
es akal ~11 gadu vecumā izlasīju https://en.wikipedia.org/wiki/The_Front_Runner

kaut kādu iemeslu dēļ viņa bija izlikta bērnu bibliotēkā, bibliotekāre arī bija izlasījusi, bet tāpat iedeva man izlasīt ar piebildi, ka esot tāda jocīga.

nu jā un tajā es atklāju, ka ir geju romance, laikam pat geju sekss un kopš tā laika viss ar geju mīlestību saistītais likās pilnīgi normāli.
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:9. Maijs 2018 - 21:53
(Link)
You go girls. Nākamā paaudze droši vien pat novecojošiem mileniāļiem liksies krīpī. Labi, ka muhamedi viņus iegrožos (vai nometīs no ēku jumtiem) lewl.:P
[User Picture]
From:[info]ctulhu
Date:10. Maijs 2018 - 00:22
(Link)
Figu. Sekulārais humānisms, kādi muhamedi, sasapņojies.
honeybee -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski


> Go to Top
Sviesta Ciba