Ziņas no rōzā poniju un vienradžu pasaules

About Recent Entries

ZīļuksSep. 11th, 2020 @ 11:24 am
Ņēmu nost no veļas žāvētāja zeķes, teicu Zīļukam (1g4m): "Liksim zeķes atvilktnē"

"Zike!" teica ZĪļuks un pastiepa rociņas. Dabūto vienu zeķi (maziņu, gandrīz jau par mazu) cītīgi mēģināja uzvilkt kājā virs vilnas zeķes un čības, kad tas neizdevās, mēģināja uzvilkt manā kājā. Jāteic, zeķīte man derēja labi ja uz lielā kājas īkšķa.

Nevar jau zināt, kuras prasmes dzīvē būs vajadzīgas un kuras nē.

2019. bija graujošs gads. Dec. 31st, 2019 @ 01:06 pm
Vai man vēl vajag cibu?

Brālis pazinoja par pārcelšanos uz ārzemēm. Viņa līgava pieminēja, ka viņas vecākiem tas būšot kā zibens no skaidrām debesīm, neesot neko teikusi. Kāda jēga stāstīt kaut ko, kas nav nolemts, tikai lieki satraukties.

Nujā. Tiesa, kas tiesa. Un no otras puses, stāstot tikai to, kas nolemts, faktus, bet nestāstot, par ko daudz domā, par ko raizējies, par ko priecājies sanāk baigi atsevišināties. Kāpēc es gribu stāstīt kaut ko kādai cibaibvai uzdot anonīmu jautājumu cālī, bet ne pajautāt savai mammai? Senām draudzenēm un paziņām, kas jau paspējušas apbērnoties?

Un skatos, kā viens mans cibdraugs saņem uzmundrinošas vestis un praktiskus padomus, kad sadomā pastastit par lietām, par kurām taču parasti nerunā. Nu, piemēram, nesaka priekšniekam.

Tad nu uztaisīju īpaši izvēlēti draugu list Facebook. Jā. Rakstīšu tur vai uz papīra.

Man laikam nevajag cibu.

Bet palasīt gan patīk.

Zīļuks aizmiga man uz muguras sasiets un tagad esmu iestrēgusi.

Jul. 1st, 2018 @ 02:53 pm
Endomondo saka, ka šogad jau sakrāts vairāk minūšu kā visā 2017. gadā un daudz neatpalieku no 2016.

Nujā, šajos divos gados man bija daudz piespiedu mazkustības pēc CSN, operācijas, operācijas, operācijas, operācijas. Operācijas bija par citām tēmām nevis CSN sekas, pēdējā bija menisks. Lēnām kļūstu priecīgāka un mierīgāka, vieglāk koncentrēties darbā. Varbūt drīz varēšu sākt celt lejā drēbes no skapjaugšas?

Šodien nogāju 12km ar nūjām. Jā, jā, tā tantiņu padarīšana. Man vajag garo aerobo slodzi, celis garus skrējienus vēl netur un manā apkaimē ir jauka nūjotāju kompānija.

Feb. 12th, 2015 @ 11:37 am
Lasu visādas interesantas cibas un man arī gribētos kaut ko interesantu ierakstīt par savu dzīvi, bet manā dzīvē nekas interesants nenotiek. Pareizāk sakot notiek, bet tas ir slepeni.

Reiz man bija tāds projekts vienā vietā hronoloģiskā secībā piefiksēt visu, ko es pastāstu par sevi internetam. Bet kompis nobruka un es aizmirsu pieglabāt www partīciju pirms kompja laušanas.

Ir tik ārkārtīgi interesanti palasīt sevi pirms pāris gadiem, ka tāpēc vien žēl, ka no šī dzīves posma paliks piefiksēts gandrīz nekas. Man tāda jocīga dzīve šobrīd. Pa lielam jau viss ir labi, un daždien staigāju apkārt kā saulīte, dažreiz sēžu un raudu.

Vajadzētu kādu sportisko projektu. Šķiet, senie rezultāti ir pietiekami seni, lai nebūtu škrobe, ka nesanāk personīgie rekordi.

Dec. 27th, 2014 @ 04:25 pm
Tas jau bija pirms Ziemassvētkiem, bet notikums tik liels, ka joprojām ieņem manā atmiņā ievērojamu vietu.

Treneris mani vairs nemāca, es tikai eju (nu, vispār biežāk neeju nekā eju) tajā laikā, kad viņš baseinā dzenā sportistus, kā nekā, viņš ir manu ieprecēto radu lokā un pēc tam aizved mani mājās. Bet pēdējo reizi viņš pateica, ka ļoti labi sanāk! Es gandrīz pa burbuli nogāju!

Vispār jau man joprojām nesanāk, kraulā uz labo pusi vēl tā, bet uz kreiso pusi peldot pat visu garo baseinu nesanāk tā forši nopeldēt, es mazliet piekūstu un tad rokas aiziet mazliet ne tā, tad sāku cītīgāk domāt par pareizām kustībām, tad man aizmirstas par kājām, tad cenšos domāt reizē pie kājām un rokām, kas noved pie ritma izjukšanas un aizrīšanās, un nākamajiem pieciem baseiniem vingrinājumu.

Gribētos nākamgad uz baseinu katru nedēļu izrauties. Citādi man pie brasa līdz pensijai netikt.

Atkal pienācis gadalaiks, kurā rītos Gaujas ielejā sakrājas migla.Aug. 8th, 2014 @ 08:12 am
Lai kā man negribētos uz rīta transportu doties rāmā pastaigas solī, ik pa brīdim apstājoties ieelpot smaržīgo gaisu, ik pa brīdim sanāk auļot ko kājas nes, tā arī šorīt. Taču šorīt man blakus apstājās mašīna un paveda atlikušos četrsimt metrus līdz stacijai.

Kāpēc man bija jāauļo? Nu es pēdējā brīdī nevarēju atrast planšeti, pēdējais, ko atceros, bija, ka tīrot zobus lasīju e-pastus. Uz siltā ūdens trubas sanāk baigi ērti uzstutēt planšeti. Un vēl man atkal izgaisa laiks, taisot matus, no malas nepavisam nevar redzēt, ka es tos pārtaisīju trīs reizes. Grūti sataisīt ne visai tīrus, mazgāšana paredzēta šovakar darbā -- siltumtrubu maiņa uz mēnesi padarījusi matu mazgāšanu mājās par īpašu saņemšanos prasošu nodarbi.

un kā lai tagad pastrādā?Jun. 25th, 2014 @ 11:13 am
Sireāla sajūta, vakar pamodos tīreļa vidū un vēroju saullēktu, šorīt sēžu pie virpas, mati frizūrā "izgāju no mājas slapjiem, tagad jau sausi". Pagaidām esmu noslogojusi sevi ar visādām figņām, bet figņu saraksts tūlīt izbeigsies. Un man jau tā bija privilēģija uz vēlo rītu pēc vēlas ielidošanas.

MĀCĪBU VIDEO PIEEJAMĪBA INTERNĀTA PORTĀLOSJan. 31st, 2013 @ 05:17 pm
Stāsta, ka krievu jaunieši ir konkurētspējīgāki par latviešu jauniešiem, jo lieliski zinot gan krievu, gan latviešu valodas, kamēr latvieši krieviski parunāt vēl drusku, bet parakstīt gan nemaz.

(No kāda bakalaura darba satura rādītāja nevis pavirši uzklabināta random teksta. Nu labi, otrais to pirmo neizslēdz.)

Citas mājvietas meklējumi ir nebeidzams jautrības avotsJan. 29th, 2013 @ 12:47 pm
Dzīvokļi ir mēbelizēti

Dzīvoklim nepieciešams viegls kosmētiskais remontsJan. 26th, 2013 @ 12:41 pm

Jan. 14th, 2013 @ 08:40 pm
Apbrīnojami, kā internets maina pasauli. Rau, vakcinācijas tēma. Ir censoņi, kas pilnām mutēm bļauj, ka potes ir inde. Piemēram: http://www.calis.lv/forums/tema/18112920-vakcinu-un-potesanas-problemas-4serija/3/

Nu lūk. Un ir cilvēki, kas informāciju par ārstēšanos un veselību meklē internetā. Un uzgūglē šādus. Un sāk visā nopietnībā ticēt. Un potēšanas kalendārā iekļautās papillomas vīrusa, rota vīrusa un vējbaku vakcīnas palielina viņu noslieci ticēt šitādiem. Bet ziniet, uz malkas šķūnīša ar viskautkas uzrakstīts.

Tādēļ klausu gorgonas padomam un veru vaļā zinātniskus rakstus. RSU pieeja man nav, bet LU arī šo to abonē. Galu galā, esmu augstās skolās mācījies cilvēks, piedevām mazliet apgrābstījis ķīmiju, gan jau sapratīšu. Iešūpošos ar diezgan populārzinātnisku tekstiņu: Anna Kata, Anti-vaccine activists, Web 2.0, and the postmodern paradigm – An overview of tactics and tropes used online by the anti-vaccination movement, Vaccine, Volume 30, Issue 25, 28 May 2012, Pages 3778-3789

Man vēl nav bērnu. Bet kādreiz būs. Un kas zin', kā grūtniecības hormoni ietekmēs manu veselo saprātu. A pierakstu, tādēļ, lai pati labāk atcerētos.

Vai laulības gredzens ir dokuments?Sep. 5th, 2012 @ 10:15 pm
Eu, tajā arodskolā ir forši! Galvenokārt tāpēc, ka forši cilvēki. Viens no priekšmetiem ir saskarsmes psiholoģija, tante mūs izdancināja ar iepazīšanās spēlēm un vārdu mācīšanās spēlēm un tad pēc saraksta apjautājās, kurš nāks, kurš nenāks. Man ieliks universitātē apgūtās psiholoģijas atzīmi un miers. Jā, bet topošās lietvedes vakara grupā vairumā ir sakarīgi cilvēki. Liels īpatsvars tādu ar pamestām studijām. Atmosfēra daudz jaukāka nekā jauno veiksminieku intelektuāļu sabiedrībā, tādu, kuri pēc vidusskolas zinājuši, ko grib, pēc pieciem gadiem izkāpuši no vilciena ar maģistra grādu. Dzīvē aplauzušos cilvēku sabiedrība. Ir viens skuķis, uz kuru skatos un mēģinu atcerēties sevi pirms pieciem gadiem. Ir aizdomas, ka biju stipri līdzīga, es laikam sev stipri kristu uz nerviem.

Viena meitene pēc nodarbības atzina, ka neko nesapratusi. Liku aiz auss: kā ievērot, ka raitajā stundā kādi nesauc piemērus un neatbild uz jautājumiem klasei, ja grupā ir vairāk kā 30 cilvēki?

Un protams, galvenokārt arodskolā ir forši, jo pašu galveno priekšmetu, lietvedību, māca gudra tante. Un neslikti māca.

Vēl arodskolā ir forši, jo svītroti jau divi mācību priekšmetu un visu paspēt izskatās reālāk.

Arlabunakti, dārgie draugi, vairs garumgarus aprakstus par arodskolu no manis negaidiet. Rīt pirmā fizikas stunda.
Tags:

Runas ir garas, darbs ir īssSep. 4th, 2012 @ 03:41 pm
Šodien man bija pirmā datormācība un pirmā ātrrakstīšana. Vispār jau abus māca viena un tā pati tante, kas vienlaikus ir arī grupas audzinātāja, un dalījums tāds tīri mākslīgs. Nodarbība bija ievērības cienīga ar to, ka mēs datoriem nepieskārāmies. Tantei patīk runāt.

Par ko tad mēs runājām? Par iekšējās kārtības noteikumiem, par to, ka MyKoob būs ātrākais pēc pāris nedēļām, par organizētu nokavēšanu, par stipendijām, par klases uzkopšanas un miskastes iznešanas dežūrām, par to, ka šis tas ir grupas iekšējās lietas un jo mazāk zina ārpus grupas, jo mierīgāka dzīve mums pašiem. Nākamnedēļ uz skolu nākšot bankas pārstāvji, lai visiem atvērtu kontus un izgatavota skolēna ISIC.

Pēc tam mēs iepazināmies. Audzinātāja stāstīja par savu privāto dzīvi, gribēja, lai mēs par savējo stāstām. Tā nu šajā pusgrupā — krietni tukšākajā pusgrupā, jo tā ir rīta pusgrupa — ir cilvēki no 20 līdz 37, bārmeņi, studenti, Rimi kasiere, kas pametusi ķīmijas studijas un meklē dzīves jēgu, diplomēts pavārs, kam riebj viņa profesija, sieviete, kas jau strādā par lietvedi un kam vajag papīru un varbūt ko arī drusciņ uzzināt. Sevi iepazīstināju kā kašķīgu personu, kam patīk pagrūtināt sev dzīvi.

Mācīšos rakstīt pareizi — ar desmit pirkstiem. Datormācībā cerams izliks atzīmi par skaistām acīm balstoties uz universitātes papīriem. Par saskarsmes psiholoģiju gan mani māc šaubas, vai manas daudzās un dažādās psiholoģijas būs gana labas.

Un vēl uzzināju, ka oficiāli prakse ir piecas dienas nedēļā astoņas stundas dienā. Gribi ko sakarīgāku, meklē praksi pats. Ceru nopraksēties skolā, kurā strādāju. Tas ir biedējošākais fakts tiem daudzajiem, kas man atzinušies, ka ar domājuši par šo arodskolu.
Tags:

Vai tas ir cirkus?Sep. 4th, 2012 @ 09:08 am
3. septembris
Šobrīd notiek Svinīgais mācību gada sākuma pasākums aktu zālē. Pasniedzēju sastāvs uz skatuves — praktiski visi virs 55. Izglītojamie vakara grupā — pārsvarā pieauguši cilvēki.

Grupas sarakstā bija obligāti jānorāda telefona numurs. Kā zināms, telefona numurs ir tāda ļoti privāta informācija. Man, ziniet, dikti nepatīk saņemt zvanus par visādām svarīgām darīšanām pēcpusdienas snaudas vai rīta seksa laikā. Pat ja zvanu neceļ, process ir iztraucēts. Apjautājoties kļuva zināms, ka telefona zvani ir veids, kā paziņot par pēdējā brīža nodarbību izmaiņām. Un MyKoob tās nevar ielikt, jo to dara tikai skolas datoradministrators, kurš var nebūt uz vietas. Īsziņas neeksistē, e-pasti neeksistē, iekšējās MyKoob ziņas neeksistē. Tikai citas domas un darbus pārtraucoši, ceļā esot nedzirdami telefona zvani.

Skolā ir bezvadu tīkls, kura parole audzēkņiem netiek izpausta. Audzēkņi pārlieku noslogojot tīklu un rodoties problēmas ar svarīgajiem skolas darbiem, zin kā, mūsdienās viss esot datorizēts, saslēgts sistēmās. Aizraujoši, vai ne? Diez, kāpēc tad tās sistēmas tiek dublētas pa vecam? Akjā, un vēl visi, kuriem nepieciešamas izziņas, nu tur Rīgas Satiksmei un vēl, tika nobrīdināti atķeksēties sarakstā un pacietīgi gaidīt kādu nedēļu. Jo skolā uzņemti 400 cilvēki un tas ir dikti daudz. Pirms dienas dzirdēju līdzīgā intonācijā teiktus vārdus, tikai par universitāti un pieciem tūkstošiem. Universitāte izziņas gan spēj iedot pēc pieprasījuma un fiksi. Un Rīgas Satiksmei šīs ziņas (aleluja!) tiek padotas automātiski. Mjāāā, četri simti cilvēku, tas nav joks.

Vēl direktors pieteica, ka atstāt mašīnas/motociklus/riteņus skolas priekšā ir stingri aizliegts. Kā varēja noprast, tāpēc, ka tur ir zīme apstāties aizliegts un ir zagļu nedrošs rajons. Īsti nenoprasīju, vai uz savu atbildību tiešām nedrīkst slēgt riteni, pāri ielai nav tik ērtas vietas, kur pieslēgt. Aizliegums gan izskanēja ārkārtīgi nopietni, nu redzēs vēl, kā būs.

Vēlāk
Grupas audzinātāja un datormācības pasniedzēja vienā personā ir gana sakarīga tante un atzīst, ka atsēdēt neliks. Oficiāli datormācība paredzēta no pilnīgas nulles līmeņa — kas vispār ir laba lieta. Vai krievu valoda arī būs no nulles līmeņa, ja mums paredzēta krievu valodas stilistika? Vai arī es būšu nesekmīga kādā priekšmetā?
Tags:

Ir man kāds virpotājs vēl?Aug. 30th, 2012 @ 08:30 pm
29. augustā
Vai atceraties, ka stāstīju par iestāšanos arodskolā? Nu lūk, pēc dokumentu iesniegšanas es vēl nebiju uzņemta, lai cilvēks būtu uzņemts, ir personīgi jāierodas uz uzņemšanas komisiju augusta beigās. No diviem piedāvātajiem laikiem man agrākais nederēja, saņēmu nozīmējumu uz 29. augusta plkst. 10.10 Par laimi — rakstisku.

Šorīt aizelsusies 10.11 ieskrēju vidēja izmēra zālē, pilnā ar vīriešu dzimuma pārstāvjiem sākot no piecpadsmitgadīgiem vēl pubertāti nepārdzīvojušiem puisīšiem līdz sirmiem bārdaiņiem. Pa vidu šai skalai bija arī kārtīgi būdīgi tēvaiņi, inteliģenta paskata jaunieši un dažas paskarba izskata sievietes, nepilngadīgajiem uz uzņemšanas komisiju bija jāierodas kopā ar kādu no vecākiem.

Spēros tik pie dikti aizņemtas sievietes pie galdiņa ar savu vēlmi iestāties lietvežos. Ak! Līdz šim brīdim šī ir stāsta dramatiskākā daļa, jo saņēmu pretī makten piktu atbildi, ka lietvežiem bija jānāk 24. augustā un lietvežiem grupas jau ir nokomplektētas. Pēc šīs atbildes piktā sieviete pievērsās nākamajam papīram, uzskatīdama situāciju par noslēgtu.

Kāda laime, ka man bija tas papīrs! Arodskolas veidlapa, uz kuras ar dokumentu pieņēmējas rokas uzrakstīts šodienas datums un ir viņas paraksts! Tā nu tagad es jau divdesmit minūtes sēžu vestibilā starp par metinātājiem kļūt gribošiem puisīšiem un vīriešiem un gaidu. Pēc brīža iešu painteresēties, cik man ilgi jāgaida.

***

Labā roka šeit nezina, ko dara kreisā, nepagāja ne pusstunda, kad otra komisijas tante apjautājās, ko še gaidu, aizveda uz kabinetiņu, ierakstīja mani sarakstā, sauca pa sauli un tā tālāk. Nu redzēsim, kā man izdosies katru vakaru pavadīt arodskolā. Nākamā sērija pēc trešā septembra!

30. augustā
3. septembris būs interesants, no rīta būšu skolotāja, pusdienslaikā studente, vakarā arodskolas skolniece. Vienā skriešanā — tātad sapucēšanās izpaliks, jo ritenis ir nepieciešams.
Tags:

Vakara izklaidesJul. 29th, 2012 @ 11:00 am
Ja pretinieks scrabble spēlējot lieto tādus vārdus kā lewd, var tikai pabrīnīties, kā vēl var pamanīties zaudēt ar godu nevis zaudēt bezcerīgi.

Vīzdeguņa piezīmes par mācību iestādi mazāk apdāvinātiem IJul. 13th, 2012 @ 10:15 am
Iestājos arodskolā. Mācības vakaros, lieliski var apvienot ar visu esošo, nu, ja nevarēs, jebkurā laikā varēs izstāties. Bet tā iestāšanās, tā iestāšanās nodrošināja man jautru prātu visas dienas garumā; kas vēl būs ar mācīšanos?

Iesniegu, pukstot un stenot aizpildīju bhiesmīgā word dokumentā, izlaboju pāris pareizrakstības kļūdas, izlaboju vienu vietu saskaņā ar latviešu valodas likumiem, bet pret MK noteikumiem, izlaboju pāris noformējuma tizlības. Klau, tie cilvēki neko par doc vai pdf FORMĀM nav dzirdējuši?

Uz iesnieguma nācās noviltot vecāku parakstu, ka viņi atļauj man tur mācīties. Tas nekas, ka programma domāta cilvēkiem ar vidējo izglītību. Paklau, man ir DAUDZ gadu, vecākiem sen nav pār manu dzīvi nekādas teikšanas, un es neskriešu speciāli pie viņiem pēc šāda paraksteļa!

Pie ģimenes ārsta gan nācās skriet speciāli. Tātad, lai sēdētu skolas solā, vajag medicīnisko izziņu. Lai iestātos universitātē nevajag, arodskolai vajag.

Pie dokumentu iesniegšanas dzirdēju tādus citplanētiskus jēdzienus kā "stundu saraksts" un "grupas audzinātāja". Kautri smaidot, apjautājos, kad būs zināms, vai esmu izturējusi konkursu, pretī saņēmu dīvainu skatienu un informāciju, kad jāierodas uz uzņemšanas komisijas sēdi. Jā, nu laikam jau cilvēki ar vidējo atzīmi ap deviņi šo skolu negāž gluži apkārt, ir lielas cerības, ka konkursu pēc vidējās atzīmes iepriekšējā izglītības dokumentā izturēšu.

Interesanti, kādi cilvēki izvēlas šādas mācību iestādes? Uzzināšu rudenī.
Tags:

Klauvē un (varbūt) tev taps atvērts!Jun. 30th, 2012 @ 06:59 pm
Mani mulsina tas brīdis, kad atklāju, ka sazincik sen mani ir piedraugojuši pilnīgi svešinieki. Vai pieklājīgi skaitās atdraugot atpakaļ? Neko ļoti slepenu es te nerakstu, vien tādas lietas, kam labāk nebūt katram mudakam, kas nolēmis ieinteresēties par manu necilo personu, sagūglējamām. A ja nu pilnīais svešinieks ir mans lielais boss un es nedrīkstēšu savā privātajā cibā saukt viņu par murmuli? Bet ja viņa publiskie ieraksti ir dikti interesanti un gribās tos lasīt savā draugu lentē un varbūt pat tikt priviliģētam redzēt atslēdziņierakstus?

Lai palīdzētu man izlemt, lūgtum pieteikties: kāpēc tu gribi lasīt manus slepenos ierakstus?

Lai miers ar tevi un katram pretimnākošajam kaķim labs prāts!

cita pasauleJun. 17th, 2012 @ 12:18 am
Ķīšezera malā, pa ceļam uz Jaunciemu ir Trīsciems. Un vēl pirms Trīsciema ir eglīšu mantiņu rūpnīca. Vai arī drīz pēc Vecmīlgrāvja/Vecāķu pagrieziena. Un pie rūpnīcas ir sirreālistiska dārziņu kolonija. Bet tā vēl nav cita pasaule, cita pasaule ir garāžu kompleksā tieši Ķīšezera krastā. Laipns (vai pofigistisks) sargs atvēl nolikt mašīnu pie paša ezera, garāmejot vērojama vietējo iemītnieku vakarēšana ar dažāda stipruma dzērienu baudīšanu. Diezin vai tur kādu garāžu izmanto tās oriģinālajam nolūkam, tās iekārtotas atpūtai un naktsguļai. Garāžu komplekss gar krastu izstiepies garš, uz sauso tualeti tā vienā galā vasarnieki dodas ar divriteni. Šķiet, tas netraucē vispārējai apmierinātībai: koeficients labsajūta uz kvadrātmetru šajā vietā ļoti augsts.

Google Docs will soon be upgraded to Google DriveJun. 16th, 2012 @ 07:08 am
Bet Google Drive ir diktam nejauki lietošanas nosacījumi.

"Augšupielādējot vai citādi iesniedzot saturu mūsu Pakalpojumos, jūs atļaujat uzņēmumam Google (un mūsu sadarbības partneriem) jebkurā vietā pasaulē izmantot, mitināt, uzglabāt, pavairot, pārveidot šo saturu, izveidot no tā atvasinātus darbus (piemēram, tulkojumus, pielāgojumus vai citādi mainītus darbus, lai jūsu saturs labāk darbotos kopā ar mūsu Pakalpojumiem), darīt šo saturu zināmu citiem, to publicēt, publiski prezentēt, publiski attēlot un izplatīt. Tiesības, kas tiek piešķirtas saskaņā ar šo atļauju, ir paredzētas ierobežotiem mērķiem attiecībā uz mūsu Pakalpojumu izmantošanu, reklamēšanu, uzlabošanu un jaunu pakalpojumu izstrādi. Šī atļauja joprojām ir spēkā, pat ja pārtraucat lietot mūsu Pakalpojumus (piem., atļauja izmantot uzņēmuma informāciju, ko esat pievienojis pakalpojumā Google Maps)."

Taisnību sakot, Google Docs lietošanas nosacījumus es neizlasīju, varbūt tas viss attiecas uz maniem dokumentiem jau tagad.

Alternatīvas? Zoho? Kurš lieto Zoho? Ir vēl kas?

Jun. 7th, 2012 @ 02:12 pm
Ir lietas, kuras nav prātīgi nevienam stāstīt, bet mēle niez. Uzrakstīju un atcerējos par sava ūberprivātā bloga esamību. Kaut kas līdz aizslēdzamai dienasgrāmatai rōzā lapām, tikai mazliet drošāk. Ir lietas, kurām norakstīšana no sevis nost palīdz pret to mēles niezēšanu.

kā labāk dzīvotApr. 1st, 2012 @ 05:36 pm
Seksa nodarbības iemācīs Jūs: Kā pareizi sasniegt orgazmu, kā parizi darīt minetu, bez sāpēm nodarbotieas ar anālo seksu, dāvāt vissaldākos skūpstus un maigumu, manipulēt ar vīriešiem ar seksa palīdzību un citiem intīm iem noslēpumiem, kuri padarīs Jūs laimīgu.

Jan. 16th, 2012 @ 09:31 am
Laikam jāpieņem kādi mēri lasāmajām lietām, rakstāmajām lietām un arī darāmajām lietām, dzīve ārpus tā visa kļuvusi nemērā piesātināta.

pasaulē nav tasinībasDec. 17th, 2011 @ 07:08 pm
Ja sugas turpināšanas efektivitātes dēļ izveidojušies divi dzimumi, un ja kopumā efektīvāks modelis ir sieviete dzemdē un audzina bērnus, kamēr vīrietis nes mamutu, tad kāpēc sievietēm nav iedalītas tikai viņu dzimuma funkcijām atbilstošas prāta spējas un vēlmes?

Oct. 16th, 2011 @ 07:57 pm
Latviskie dublējumi seriāliem reizēm ir vienkārši burvīgi, tagad "miserable" nozīmē "laimīgs".

WTF/min pārslodze nokāva WTF/min mērītājuApr. 11th, 2011 @ 09:43 pm
Re, re, re, paskatieties, draudziņi, kādu Latvijas Universitātē lasa kursu!
https://luis.lanet.lv/pls/pub/kursi.kurss_dati?l=1&p_kods=2BIO1282

Āāāā, jāpaņem taču šis kurss C daļā, kā es vispār varu dzīvot, nespējot "pielietot prasmes izvēlēties metodes kā izvairīties no negatīvas enerģijas ietekmi uz organismu un apkārtējo vidi." Ak, un pamatliteratūra, no Muldašova līdz Buiķa torsiona laukiem, es vienkārši nespēju sagaidīt septembri.

Un saldajam ēdienam --- Akadēmiskā Departamenta piezīme: "LŻdzu precizńjiet, kurai nozarei żis kurss atbilst. BioloÖijai tas neatbilst."

Atlants.lvJan. 12th, 2010 @ 11:30 am
Jūsu iesūtītais referāts tika atzīts par nepiemērotu interneta bibliotēkas Atlants.lv krājumam, jo minētajā darbā trūkst jaunrades.

Labrīt, kāda vēl jaunrade referātā?

Vēl man noraidīja kā pārāk nekvalitatīvu labora protokolu, kaut gan tā paša labora cita autora daudz sliktāks protokols ir publicēts. Es neko nesaprotu.

LOL, man noraidīja arī jau agrāk ievietotu protokolu, kuru izdzēsu un ieliku par jaunu, jo pamanīju tajā kļūdu.

Top of Page Powered by Sviesta Ciba