Ziņas no rōzā poniju un vienradžu pasaules - Google Docs will soon be upgraded to Google Drive

About Google Docs will soon be upgraded to Google Drive

Previous Entry Google Docs will soon be upgraded to Google DriveJun. 16th, 2012 @ 07:08 am Next Entry
Bet Google Drive ir diktam nejauki lietošanas nosacījumi.

"Augšupielādējot vai citādi iesniedzot saturu mūsu Pakalpojumos, jūs atļaujat uzņēmumam Google (un mūsu sadarbības partneriem) jebkurā vietā pasaulē izmantot, mitināt, uzglabāt, pavairot, pārveidot šo saturu, izveidot no tā atvasinātus darbus (piemēram, tulkojumus, pielāgojumus vai citādi mainītus darbus, lai jūsu saturs labāk darbotos kopā ar mūsu Pakalpojumiem), darīt šo saturu zināmu citiem, to publicēt, publiski prezentēt, publiski attēlot un izplatīt. Tiesības, kas tiek piešķirtas saskaņā ar šo atļauju, ir paredzētas ierobežotiem mērķiem attiecībā uz mūsu Pakalpojumu izmantošanu, reklamēšanu, uzlabošanu un jaunu pakalpojumu izstrādi. Šī atļauja joprojām ir spēkā, pat ja pārtraucat lietot mūsu Pakalpojumus (piem., atļauja izmantot uzņēmuma informāciju, ko esat pievienojis pakalpojumā Google Maps)."

Taisnību sakot, Google Docs lietošanas nosacījumus es neizlasīju, varbūt tas viss attiecas uz maniem dokumentiem jau tagad.

Alternatīvas? Zoho? Kurš lieto Zoho? Ir vēl kas?
(iepēdo)
From:[info]kaukau
Date: June 16th, 2012 - 09:06 am
(Link)
nēsā līdzi flashu...
[User Picture Icon]
From:[info]far_away
Date: June 16th, 2012 - 11:45 am
(Link)
Cik es zinu, šis noteikums jau sen attiecas arī uz Google Docs un Picasa, vismaz tā man teica kolēģi, kad apspriedām Google Drive notiekumums. Tāpat ir arī ar GMail - viņiem ir tiesības meklēt tavosd epastos keywords, lai zinātu, kādas reklāmas (adds) tev piedāvāt, kad tu ieej lapās, kur tādas ir. Vai kaut kā tā, es personīgi neesmu iedziļinājusies, bet kolēģi tā runājās.
[User Picture Icon]
From:[info]grao
Date: June 16th, 2012 - 12:30 pm
(Link)
Nu labi, tātad jāpārtrauc izmantot GoogleDocs. Mani darbu melnraksti un tamlīdzīgi taču ir šausmīgi svarīgi un to publicēšana man būtu milzīgs trieciens .

Savai lietošanai gluži labi pietiek ar Dropbox, bet ja jāstrādā ar kādu kopā?
[User Picture Icon]
From:[info]far_away
Date: June 16th, 2012 - 12:35 pm
(Link)
es nezinu, kāda ir dropbox politika, bet mums darbā ir aizliegts izmantot gan Google servisus, gan dropbox, kad notiek apmaiņa ar "company confidential" failiem. droši vien būtu rūpīgi jāizlasa noteikumi...

es nedomāju, ka ir kaut viens drošs serviss, ja vien tas nepieder tev pašai, i mean, kur ir garantija, ka to "neuzlauž hakeri" (vai paši servisa īpašnieki) un nesavāc tavu super-secret failu? tāpat ir ar jebkuru e-pasta serveri, kas nepieder tev/tavai darba vietai, bet glabājas kaut kur nezin kur.
[User Picture Icon]
From:[info]grao
Date: June 16th, 2012 - 12:45 pm
(Link)
Nu dropboksis raksta, ka viņi nepiesavinās nekādas tiesības uz maniem failiem, un tas ir pietiekami drošs maniem mājasdarbiem&stuff. Gan jau ka Gūglei ar nav nekādas intereses par maniem niecīgajiem failiņiem, bet te manī brēc principiālists un "nekad nevar zināt".

Mums uzdod mājasdarbus, kas darāmi kopīgi, un mēs reāli vienlaikus tos arī darām, kaut kas tāds kā GoogleDocs ir nepieciešamība. :D

Zoho saka: "We respect your right to ownership of content created or stored by you. You own the content created or stored by you. Unless specifically permitted by you, your use of the Services does not grant Zoho the license to use, reproduce, adapt, modify, publish or distribute the content created by you or stored in your user account for Zoho’s commercial, marketing or any similar purpose. But you grant Zoho permission to access, copy, distribute, store, transmit, reformat, publicly display and publicly perform the content of your user account solely as required for the purpose of providing the Services to you."
(iepēdo)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba