Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Psiholoģijas / psihoterapijas maģistrsAug. 23rd, 2017 @ 01:10 pm
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Sveiciens.

Es tagad domāju, ka jādabū maģistrs šajā jomā. Pētot vietējos piedāvājumus, mani nekas neuzrunā, jo viss šķiet pārāk akadēmiski, sausi un formāli bez hands-on pieredzes un gudriem pasniedzējiem, kas saprot, kas patiesībā ir svarīgākais psihoterapijā.

Ārzemēs esmu atradis sev piemērotas programmas, kā piemēram šo: https://www.medcollege.edu.gr/en/courses/msc-integrative-counselling-psychotherapy/
Bet, godīgi sakot, nekur tālu negribu braukt. Varbūt jūs kaut ko varat ieteikt kaut ko Latvijā vai netālu (ja tā ir programma, kur braukāt pa weekendiem, piemēram).

MJR XXAug. 23rd, 2017 @ 11:36 am
[info]zigis_miezitis, posting in [info]vajag
Vai kāds, kuram mašīnā brīva vieta līdzbraucējam, piektdienas pēcpusdienā brauc uz Menuo Juodaragis? Dod ziņu!

Gravējumi Aug. 22nd, 2017 @ 05:14 pm
[info]little_mermaid, posting in [info]pajautaa
Dārgā ciba, kur Rīgā, vēlams centra rajonā var smuki iegravēt iniciāļus? Varbūt kādam ir bijusi pieredze ar labu, savu amatu protošu meistaru? Vajadzīgs jau uz sestdienu!

Aug. 22nd, 2017 @ 03:05 pm
[info]lemurs, posting in [info]pajautaa
visugudrā ciba, iesaki, lūdzu, visādas labas un interesantas apskatāmas vietas maršrutā Rīga - Rucava.
(vēlams ārpus Liepājas.)
paldies jau iepriekš!

p.s. nūģiem bez bērniem :)

MasāžaAug. 22nd, 2017 @ 02:39 pm
[info]nomirusi, posting in [info]pajautaa
Kādas skaitās normālas masāžas cenas? Jā, jā, atkarīgs no, bet nu teiksim visa mugura 60 min. Vajadzīgs tīri atslābšanai, jo šobrī liekas, ja nedabūšu kādu nomierinošu fizisku sajūtu, āda saplīsīs gabaliņos no uztraukumiem. Šobrīd īsti nevaru šikot un gribētos vidējo, uz lētāku pusi variantu.

Un vai ir kādas vietas/cilvēki, ko ieteiktu vai tieši otrādi nē? Zinu, ka viens cibiņš arī mūždien uzpeld par šo jautājumu, drīkst atsaukties. :D

Vai arī ja vēl kas piebilstams par tēmu, droši. (Nez varbūt konkrēti masāžu veidi vai tml.)

mēbelesAug. 22nd, 2017 @ 01:26 pm
[info]gamall, posting in [info]par_velti
dīvāns, galds, tv skapītis, vienvietīga gulta )

Aug. 22nd, 2017 @ 10:36 am
[info]lidot, posting in [info]pajautaa
Mīļie, labie, padalieties, lūdzu, ar atsauksmēm par Ilūziju muzeju Vecrīgā!
Must see vai nekas īpašs?
Nevaru izšķirties starp muzeju un kādu escape room.

Instagram - spiest uz profila bildes?Aug. 21st, 2017 @ 06:27 pm
[info]svari, posting in [info]pajautaa
Man saka, ka lai instagramā redzētu kaut kādus papildus ierakstus/fotogrāfijas, jānospiež uz attiecīgā lietotāja apaļā profila attēla. Bet man brouzerī nekas nespiežas, tāpat arī, kad ielādēju aplikāciju aifonā, nekas nenotiek.

Vai tā ir kaut kāda android fīča varbūt?

Paldies!

crowdsourcingAug. 21st, 2017 @ 06:19 pm
[info]kants, posting in [info]pajautaa
latvijā tuvākajā pusgadā ir kādi crowdsoursinga (un kā to labāk tulkot?) projekti?

Sūdi un mēsliAug. 21st, 2017 @ 04:05 pm
[info]inese_tk, posting in [info]pajautaa
kādam nav pie rokas etimoloģijas vārdnīca? nevarētu, lūdzu, paskatīties vārdu "mēsli" un "sūdi" izcelsmi un ar to padalīties?

liels paldiesssss

Seja un mati kāzāmAug. 21st, 2017 @ 01:43 pm
[info]tension, posting in [info]vajag
Hei,

Sestdien jāiet uz kāzām, gribas maksimāli lēti, bet skaisti un (pus)profesionāli uzlikt seju un sataisīt matus.
Varbūt kādam ir pārbaudīti tādu cilvēku kontakti, pie kuriem to varētu izdarīt? Piemēram, meitenes, kas vēl mācās vai kas tamlīdzīgs. Uzsvars uz pārbaudītiem. Diemžēl manas paziņas, pie kurām parasti vēršos šādos gadījumos, sestdien no rīta Rīgā nebūs pieejamas. :/

Paldies!

jautāju info par vienu namu āgenskalnāAug. 20th, 2017 @ 07:23 pm
[info]magnolia, posting in [info]pajautaa
kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.

vajag info par vienu namu āgenskalnāAug. 20th, 2017 @ 07:19 pm
[info]magnolia, posting in [info]vajag
kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.

Aug. 19th, 2017 @ 07:25 pm
[info]uzpurne, posting in [info]vajag
Sveicināti, mednieki un viņu draugi.
Vai kādam no jums nav pieejami lūša kauli? Vai varbūt jums ir sakarīgi ieteikumi, kā tikt pie lūša kauliem? Mednieku forumā diezgan daudzas reizes jāielogojas, lai iepostētu šo jautājumu. SS'kā teorētiski varētu likt sludinājumu, bet es vispirms gribētu pārliecināties, vai tas nebūtu nelegāli vai neiespējami. Man nevajag, lai man kāds speciāli medī dzīvnieku, ja kas. Vienkārši, ja kauli jau ir, vai arī, ja kāds jau taisās lūsi medīt, tad es varētu uz kaut ko pretendēt.

Varat man arī uzrakstīt vēstulīti uz pdhoroskops at gmail.com

Auto elektriķis sestdienāAug. 19th, 2017 @ 02:02 pm
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Vai zini kādu auto elektriķi, kas man varētu palīdzēt šodien?

Roberts GobziņšAug. 18th, 2017 @ 06:06 pm
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Kur var iegādāties vai nokačāt Roberta Gobziņa un ar viņu saistīto projektu ierakstus? Man nesanāk sagūglēt neko prātīgu.

Aug. 17th, 2017 @ 07:48 pm
[info]santech, posting in [info]pajautaa
Kas un cik daudz jāpievieno, lai no negaršīgas brokastu auzu tumes uzceptu auzu pārslu cepumus? Kaut kādi milti olas kastur? Vai galīgi nē?
Akurāt skan: Gogol Bordello Vs Tamir Muskat - When I Was A Little Spy

Saules paneļiAug. 17th, 2017 @ 04:28 pm
[info]jelyfish_patrol, posting in [info]pajautaa
Sveiki!
Jau kādu laiku domājam par saules paneļiem. Elektrum mājaslapā tiek piedāvāta šāda opcija: https://www.elektrum.lv/lv/majai/pakalpojumi/elektrum-solarais/
Vai kāds ir izmēģinājis un ja jā, tad kādas atsauksmes. Vai arī labāk kaut kā savādāk? Un ja jā, tad kā, lūdzu.

KastīteAug. 17th, 2017 @ 02:49 pm
[info]summoned, posting in [info]arii_cirsliitis
Cirslītis, kā jau parasti, pusdienas ņem līdzi no mājām - atnāk uz darbu, iebāž kastīti darba ledusskapī ap vidu un aizmirst par viņu līdz pusdienlaikam. Šodien ap pusdienlaiku aiziet līdz ledusskapim, atver durvis un... nav kastītes. Kārtīgi aplūko šo un pat otru ledusskapi, ja nu kāds, vietu pabrīvējot, pārvietojis, bet nu neviena kastīte neizskatās pazīstama. Apjukumā cirslītis ņemas apstaigāt kolēģus, jautājot, vai kāds nav no ledusskapja izņēmis un kaut kur netīši nobāzis kastīti ar sarkanu vāku, jo nu neticas, ka kāds būtu izēdis. Neviens nejūtas tādu pat šodien redzējis. Cirslītis vēlreiz atgriežas pie ledusskapja, sāk pārkrāmēt citas kastītes, ja nu aiz kādas slēpjas. Vienu no augšējām izkustinot, atsedzas kādas pie pašas lampiņas esošas kastītes no lampiņas tālākais sāns un izrādās, ka tās vāks ir pelēks, nevis balts, kā iepriekš izskatījies. Kā tad, cirslītis šorīt paņēmis kastīti ar pelēko vāku un neatpazinis, jo viņu kāds piebīdījis pie pašas lampiņas!

Lietots lamināta apakšklājsAug. 17th, 2017 @ 02:48 pm
[info]presiite, posting in [info]par_velti
Varbūt kādam noder ~30m2 lamināta apakšklājs? Atrodas centrā.

Auto salona tīrīšana RīgāAug. 17th, 2017 @ 11:14 am
[info]hurray, posting in [info]pajautaa
Kur vislabāk tīrīt automašīnas salonu?
Varbūt ir kāda laba vieta, kur to dara kvalitatīvi un nenplēš 9 ādas?

DatormeistarsAug. 16th, 2017 @ 12:59 pm
[info]jimmy, posting in [info]pajautaa
Labdien cibiņi, gan jau visi redzēja Tv sižetu, kā datorservisi čakarē cilvēkus, tāpēc meklēju sakarīgu datora meistaru vai servisu kur nenoplēstu un neapčakarētu nevajadzīgi. Gan jau ne man vienam šis jautājums sasāpējis, padalieties lūdzu ar ieteikumiem un pieredzi
Tags:

Saulkrasti - RīgaAug. 16th, 2017 @ 12:20 pm
[info]zetinja, posting in [info]pajautaa
Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

Help?

Izdrukāšana iespējas..Aug. 16th, 2017 @ 08:36 am
[info]aai, posting in [info]pajautaa
Krāsaino aplokšņu jautājums ir atrisināts, cerams...Paldies!
Papildjautājums - kur centrā ir iespējams izdrukāt (kādas 50 A4 lapas) "pa tiešo" no MacBook.. nu, tā, ka ienāc un saki, ka man no MacBook vajag izdrukāt 50 lapas
USB flash man nav (arī MacBook USB nav un nav jaunās pārejas), derētu arī no Google Drive vai tmldz, ja tur ir wi-fi/inet pieslēgums, bet ideāli, ja varētu no sava MacBook..

Ārzemju un ārvalstuAug. 16th, 2017 @ 10:06 am
[info]ninona, posting in [info]gramatikas_nazi
Vai šie abi ir viens un tas pats un abi vienādiņ lietojami?

Es pati ārzemju nekad nelietoju, gribu tulkojuma korektūrā (kāpēc vispār tam piekritu...) labot uz ārvalstu, bet neatrodu gudru pamatojumu. Ar "man nepatīk" un "izskatās prasti" nepietiek. Vai varbūt es vispār pati safārējusies un ārzemju ir pilnīgi normāls vārds. Konteksts - dokumentu atzīšana starp valstīm.

Kauliņu spēle "tūkstotis"Aug. 16th, 2017 @ 12:00 am
[info]blond, posting in [info]pajautaa
Kā pa miglu atceros, ka bija tāda kauliņu spēle "tūkstotis" - ļoti vienkārša un azartiska. Vai kāds varbūt zina un atcerās noteikumus?

Atvaļinājums... lai strādātuAug. 15th, 2017 @ 11:31 am
[info]lavendera, posting in [info]pajautaa
Nez, kur cilvēkiem, kam prioritāte ir krāt naudu (kredītu atmaksai vai tml.), sameklēt iespēju izmantot ikgadējo pamatdarba atvaļinājumu, lai aši saraustu peļņu sezonas darbos dažu mēnešalgu apmērā? Kur tādu zelta bedri var operatīvi atrast, kurā valstī un kā?

Ņemot vērā, ka no darba devēja atvaļinājumu ilgāk par pusotru mēnesi jau nu izspiest nevar.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba