Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Nov. 17th, 2017 @ 07:02 pm
[info]scaramouche
I'm barely at 19:00, but it feels like 23:00 at least.

Nov. 17th, 2017 @ 06:54 pm
[info]honeybee
Iegādājos Iegāzos reklāmas aģentūrā un konstatēju, ka acīmredzot pastāv tāda lieta kā "resting copy face", kas iemieso sevī visu pasaules nogurumu

Nov. 17th, 2017 @ 06:28 pm
[info]scaramouche
- You broke my fuckin' beans!
- You stomped over mine first...

Nov. 17th, 2017 @ 03:04 pm
[info]blond
Mīļie draugi, varbūt starp jums ir kāds etiķetes pārzinātājs - kā varētu ielūgumā latviskot "dress code: optional black tie"? Vai varbūt vispār raksta otrādi "Black tie optional"?

Nov. 17th, 2017 @ 09:43 am
[info]honeybee
Kas ir pašos pamatos aplami: ka uz bērniem, kas mani kaitina, es varu sakliegt vai reaģēt ironiski, bet bankas darbiniecei virsū nekliedzu. (Lai gan, tbh, bankas darbiniece dabūja to manu mierīgo un laipno toni, no kura bērni panikā lien zem gultas un iedarbina citus pašaizsardzības paņēmienus.)
Atvainojos tikai par kliegšanu un toņi, par ironiju nē, lai gan vajadzētu.

Nov. 16th, 2017 @ 10:37 pm
[info]krii
Jau kuro dienu, es FB uzrunu "Kas tev padomā,...?" izlasu kā "Kas tev kaiš, ...?"

PielietošanaNov. 16th, 2017 @ 09:51 pm
[info]ctulhu
Cilvēks raksta:

//Praksē visbiežāk sanāk nevis sistēmas, kuras kalpo cilvēkiem, bet sistēmas, kurām kalpo cilvēki - Dievs, valsts, tiesas, nereti pat universitātes, reizēm pat zinātne (ja to mēģina pielietot visur) utt.//

Vot interesanti ko viņš plāno/ liek priekšā pielietot zinātnes vietā? Vienalga kur?

Nov. 16th, 2017 @ 05:26 pm
[info]veed_logs
Dienas citāts:
"Bieži mainījis intereses - desmitajā klasē fanoja par hiphopu, bet 11.klasē jau fanoja par multfilmu «My little pony». Savukārt 12.klasē viņš jau bija kļuvis islāmticīgs."

No šejienes:
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/648537-ekspertize_daesh_martins_melo_ka_nav_doti_ar_teroraktiem_saistiti_uzdevumi

Nov. 15th, 2017 @ 10:17 pm
[info]bozena
Ar entuziasmu pētīju Līželei izrakstīto zāļu recepti. Receptē nevarēju izlasīt akurāti neviena burta. Pat ne pirmo.
Aizsūtīju bildi Farmaceitam. Farmaceits tūdaliņ izlasīja visus burtiņus un vēl sniedza interesantu lekciju par antibiotiku rezistenci.
Farmaceiti, viņi laikam apgūst priekšmetu "Mediķu rokraksti", sīkums, bet patīkami, pēcāk vari izlasīt visu Rozetas akmeni ar paplašinājumiem, bet senās rūnas un ķīļraksti liekas vienkārši kā krāniņi uz sienām.

Nov. 15th, 2017 @ 10:06 pm
[info]krii
Lielisks kino vakars ar Aleksandru Č.

Bija vīns, bija sarunas par mincīšiem. Izrādās, daudzi nezina, ka viens no diženākajiem kaķu večiem Eiropas vēsturē bija Francijas premjerministrs Armāns Žans Diplesī,  viņa eminence kardināls Rišeljē ar saviem vismaz 14 annālēs minētajiem murrātājiem.Nākamais projektsNov. 15th, 2017 @ 04:48 pm
[info]oblica
Uzrunāju mazo bērnu vecākus, draugus, radus un paziņas:

nākamais projekts, kurā esmu iesaistījusies, ir atbalsts diennakts bērnu dārza bērniņiem Viļakas novadā, Medņevā (nezināju, ka vispār tāda vieta ir).

Sarakstā ir 34 bērni, kuriem palīdzība vajadzīga jebkura un ļoti (apģērbs, apavi, pamperi, grāmatas, kancelejas preces, rakstāmpiederumi), un 9, kuriem palīdzība būtu vēlama (ir vismaz vieni zābaki un bikses).

Ja Tavs vai Tavu draugu, radu, paziņu mazais no apģērba un apaviem ir izaudzis, droši PM un es iedošu konkrētu bērniņu (jo noteikti atradīšu kādu, kas atbilst apģērba, apavu, ko varat ziedot), kam viss noderēs!

Bērnu vecumi ir no 2 līdz 7 gadi;
Bērnu augumi no 77 cm līdz 128 cm;
Apavu izmēri no 21 līdz 31.

Priecāšos par jebkuru, kaut mazāko sainīti! Nogādāšana - man, Rīgas centrs, var sūtīt ar pakomātiem, pastu.

Paldies, pm FB, var arī šeit komentāros (skrīnoti).

But whyNov. 15th, 2017 @ 12:46 pm
[info]panacea
Šajā laikmetā, kad ir pieejamas visādas ērtas paroļu radīšanas un uzglabāšanas programmas, un paroles pašas par sevi ir tik svarīgas, man vnk nesaprotami ir kāpēc šad tad reģistrējoties kaut kādās lapās uzliek limitu, ka parole nedrīkst būt garāka par 16 vai 20 zīmēm. Vai nedrīkst saturēt ^&(!*. Vai vēl labāk -- atsūta paroli plein-tekstā uz ēpastu. Vnk nesaprotu, kāpēc nepieciešams pašiem tā samazināt savu drošību?

Nov. 15th, 2017 @ 07:07 am
[info]honeybee
ekselenti. bērns sasita telefonu AR DAKŠIŅU :D

pats sabijās un saraudājās un atvainojās
bet vispār skaidrs, šitajā saimniecībā CAT izvelk gadu ar mazu astīti, bail pat domāt par ko trauslāku.

Nov. 14th, 2017 @ 11:57 pm
[info]krii
Tāpēc jau mīļoju visu, kas ir zils...

!Nov. 14th, 2017 @ 11:32 pm
[info]oblica
Šodien mūsu taksi šoferēja Tas Jānis Naglis.

Nov. 14th, 2017 @ 11:29 pm
[info]krii
ДЕВУШКЕ БЕДНОЙ НЕЧЕГО ЖДАТЬ
ТОЩЕЙ ПЕРИНОЙ ПОКРЫТА КРОВАТЬ
РВАНЫ ПОДУШКИ ... ПЛАЧЬТЕ, ПОДРУЖКИ!
ДЕВУШКИ МОГУТ ТОЛЬКО МЕЧТАТЬ!

Nov. 14th, 2017 @ 10:34 pm
[info]scaramouche
Lol, izskatās, ka 4chan ir (zināmā mērā) panācis kāroto.
Letter: It is Not Okay to be White

Mani mazie draudziņi, parunāsim par vāverēm!Nov. 14th, 2017 @ 03:09 pm
[info]bljanna
Atvainojos visiem, kas iegriezās Bļannas Baklažannas dzīvoklī (alef!), cerēdami, ka mēs šeit pārrunāsim vāveres kā eifēmismu čožiņām. Nekā nebūs! Šoreiz jūsu uzmanību vēlējos vērst uz tām vāverēm, kas dzīvnieki, hordaiņi, zīdītāji, grauzēji un vāverveidīgie. To šeitan ir vēl vairāk, nekā Latvijā kaķu - dabisko ienaidnieku pilsētā nav, dzīvošana, lēkājot no viena koka uz otru, no vienas miskastes uz otru, šķiet, viņām rit vienās dzīrēs. Šeit mājo pelēkā vāvere, kura bieži vien ir melna - mans nezinātniskais novērojums liecina, ka jo urbānāka vide, jo vairāk melno, tiklīdz pabrauc ārā uz piepilsētām, vairāk parādās arī pelēkās. Lai nu kā, viņas ir neizsakāms prieka un jaukuma avots, kas allažiņ uzlabo omu. Nē, jūs tikai viņas pavērojiet! Straujas, mazliet nervozas un ļoti ziņkārīgas dabas radījumi ar maķenīt izvalbtām acīm, kas neirotiski šaudās uz visām pusēm! Lielāko daļu savas dzīves pavada nevis bezbēdnīgi, bet gan drīzāk tramīgi stumjot vaigos ozolzīles vai kādus ēdienu pārpalikumus no misenēm (Leduslaikmets vāveres attēlojumā ir bijis ārkārtīgi precīzs). Tomēr jāatzīst, ka, ik reizi viņas vērojot, es nespēju atslēgt savu karnivoro dabu un ļauju vaļu viņu izteiktās muskulatūras novērtējumam, kas parasti manā galvā izskatās kā uz iesma uzsprausta un virs liesmas rotējoša, apbrūnināta, sulīga un čurkstoša miesiņa, kuras ciskiņā es labprāt iecirstu zobus. Vai es jau minēju, ka es šeit ēdu gaļu apmēram reizi mēnesī? Lai nu kā - vāveres ir baigais prieciņš. Es vēl aizvien runāju par Sciuridae.
Akurāt skan: Einstürzende Neubauten - The Garden
Tags:

Nov. 14th, 2017 @ 09:49 pm
[info]krii
Poll #21103 Viena no daudzajām Rubikonām
Open to: All, results viewable to: All

Riskēt vajag

View Answers

mērenā eiforiskā reibumā;
2 (8.7%)

kad prāts ir skaidrs kā rasa un ass kā tērauds.
21 (91.3%)


Nov. 14th, 2017 @ 09:37 pm
[info]krii
Kad mēs ar seru Ričmondu atgriežamies no vakara pastaigas, Šarlote gandrīz vienmēr skrien pretī, lai ziņkārīgi apostītu Ričmonda purnu un ķepas. Galu galā - viņa taču jāzina, kas jauns Ārā. Ričmonds ļaujas šim rituālam, viņš uz brīdi sastingst (ļoti netipiski viņam ), izstiepj kaklu un asti, mazliet piemiedz acis. Reizēm šķiet, ka viņš izbauda šos tuvības mirkļus.
Šarlote osta, osta... un pamazām viņas purniņš savelkas riebuma grimasē.
Ārprāts, kā var TĀ smirdēt pēc suņa! - viņa nošķaudās un saviebusies, ar uzrautu augšlūpu un piešķiebtām ausīm aiziet.
Sers Ričmonds mazliet vainīgi paluncina asti un dodas uz savu migu gulēt.

Nov. 14th, 2017 @ 02:17 pm
[info]krii
Ā, vēl par "Klūgu mūka" izrādi! Man ļoti patika, kā pirmajā daļā sievietes dzemdēja, to reti kādam sanācis tik eleganti parādīt.

Nov. 14th, 2017 @ 01:07 pm
[info]kjiimikjis
Nekā jauna šajā pasaulē - iegūstamajai vielai, kā teikts literatūrā, ir "viegla, raksturīga smaka".

Protams, ka realitātē smaka ir tāda, kas varētu būt "raksturīga" arī piedirstam un aizdedzinātam gumijas zābakam, un par vieglu to nekā nenosaukt.

Pavisam mazliet par "Klūgu mūku" Nacionālajā TeātrīNov. 14th, 2017 @ 12:14 am
[info]krii
Gandrīz četras stundas no sirds cietu līdzi varonīgajiem, nenogurdināmajiem Nacteātra aktieriem, kuri līdz pēdējam mirklim izmisīgi darīja visu, kas viņu spēkos (tai skaitā - lēkāja), lai piesaistītu pārgurušo skatītāju uzmanību prozas lasījumiem. Nospriedu, ka no bibliotēkas paņemtā biezā grāmata tiešām būs jāizlasa, ļoti labi, ka sižets zināms, varēs pakavēties pie krāšņākajām un poētiskākajam vietām. Ik pa brīdim mēģināju sarēķināt, cik vēl atlicis līdz galvenā varoņa nāvei. Fantazēju, cik lielisks seriāls no šī sanāktu. (Kāpēc?! Kāpēc Roga netaisīja seriālu?!) Mēģināju izdomāt, kuras sižeta līnijas vajadzētu apcirpt vai izravēt, lai kā līkumaina upe plūstošais stāsts iegūtu kaut nedaudz dramaturģijas. Apcerēju, vai ir iespējams romāns par katoļu priesteri, kura centrā autors neieliktu koķetēšanu ar celibātu un iemīlējušos sieviešu ciešanām. Nolēmu cerēt, ka ir gan iespējams, un ļoti apsveikšu drosmīgo autoru, kurš kaut ko tik neordināru uzrakstīs. Nopūtos, kad sāka šķebināt feministiskais patoss - es ļoti mīlu sievietes, un feminismu vēl vairāk, bet mani ik pa brīdim pārņem sajūta, ka latviešu literatūrā pārāk reti ieskanas vīriešu autentiskā balss, un tas mani skumdina, jo vīriešus es arīdzan mīlu.

Kopumā - visai labi pavadīts laiks. Uzzināju šo to jaunu.

Paldies! Nov. 13th, 2017 @ 11:29 pm
[info]oblica
Sirsnīgs paldies, mīļie,jūs esat lieliski! Es un klemans šodien pabijām internātā, bērni ļoooti priecīgi!
Atvedu vēstules Ziemassvētku vecītim. Tie, kas pieteicās, saņems tās drīzumā FB.
Ja ir vēlme un iespējas, laipni aicināti būt par rūķiem. :) (Planšetes, datori un telefoni sarakstos nav. Nu, labi, ir viens telefons ar alternatīvu - ziemas zābaki).

Nov. 13th, 2017 @ 03:51 pm
[info]scope
Cepuri nost Volvo automātiskās bremzēšanas sistēmas priekšā https://www.youtube.com/watch?v=HnCU20Cu0fs

Cita starpā, laižot cilvēkus pie gājēju pārejām, esmu novērojis, ka ir vecāki ar maziem bērniem, kas, laikam domādami labu (it kā lai mazāk aizkavētu automašīnas), pēc tam, kad automašīnas ir apstājušās, lai gājējus palaistu, izdomā gājēju pāreju šķērsot skriešus.
Lieki teikt, ka neko labu no šādas vecāku rīcības bēns neiemācās.

Nov. 12th, 2017 @ 09:49 pm
[info]ctulhu
Te cilvēki vairākās vietās saka, ka psihorudzīša apspriešana/ kritika tikai vairo šamā popularitāti un tas nav vajadzīgs.

No otras puses - popularitāte ``bīstams toksisks frīks, nevajag sasieties`` varbūt ir tieši tas ko vajag? Marķeris.

Nov. 12th, 2017 @ 03:34 pm
[info]krii
Allaž gribas protestēt, kad buržuāzisko kodolģimenes modeli (vīrs, sieva un viņu nepilngadīgie bērni) grib pasludināt par briesmīgi tradicionālu un gandrīz arhaisku. Īstenībā tas ir diezgan jauns, urbāns un, pēc manām necilajām domām, ļoti nepilnīgs veidojums, kura mainīgie panākumi konkurencē ar citām ģimenes formām diez vai jelkad vainagosies ar uzvaru.

Īsti tradicionāla ģimene ir tāda, kurā dzīvo kopā vidēji četras paaudzes, katrā ziņā - ne mazāk par trim. Ja arī tās centrā ir laulāts pāris, tad līdzās viņu bērniem neiztrūkstoši ir arī viena no viņiem vecāki, varbūt pat vecvecāki, kādi neprecētie vai atraitņos palikušie brāļi, māsas, kādi apgādībā paņemti radu bērni, kāds brālēns, māsīca, tante vai onkulis, svainis vai krustbērns utt., utt.

Salīdzinot ar noslēgto kodolģimeni, normālā tradicionālā ģimenē cilvēki ir spiesti nemitīgi rēķināties ar citu paaudžu, vecuma grupu un dažādu dzimumu daudz pilnīgāku pārstāvniecību; ikviens kopš dzimšanas mācās veidot saites ar dažādu temperamentu un interešu cilvēkiem, dalīt teritoriju, separēties, integrēties, tolerēt un stāties koalīcijās.

Esmu par tradicionālām ģimenēm. Nekādi ne par kodolģimenēm.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba