Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jan. 15th, 2019 @ 11:18 pm
[info]bozena
Vakar no rīta, mazā gaismiņā izgāju pa durvīm, nokāpu pa trepītēm un nožāvos vēkšpēdu, kur slavenā turbosētniece nebija nokaisījusi (es viņu diez ko nemīlu, viņa apkalpo kādas 25 mājas,un rezultāts ir tieši tāds, kā kad viņa mēģinātu aptīrīt kādas 25 mājas, pie tam šis radījums vienmēr nešķīsti lamājas un brēc, ka māju iedzīvotāji viņai gandējot dzīvi), patiesībā nokritu pļeks uz labā pakaļējā šķiņķa.
Tas bija gana sāpīgi, un es šo pieredzi nevilšus skaļi verbalizēju nepieklājīgā vienzilbes vārdā, kas droši vien neuzlabos manu publisko tēlu, sevišķi kaimiņu sievu acīs. (Kaimiņi ar mani labprāt sveicinās,bet no dievām īsti draudzīgas ir tikai divas,ckamēr pārējas raugās uz mani ar neslēptām aizdomām).
Es, protams, nelepojos ar šo, tikai gribēju piezīmēt, cik trausli mēs esam, un krīzes brīžos, krītot uz pakaļas un tmldz, izšaujam bļaģ, nevis mammu vai Dies augstais.
Šodien man tur ir zilums, un stipri sāp, skaidrs, ka būtu man 25 gadi vairāk un osteoporoze, gūžas endoprotezēšana būtu mana šodiena.

Jan. 15th, 2019 @ 11:02 pm
[info]honeybee
ko es uzzināju tikai šodien, fucking 20+ gadus par vēlu:
ka Pulp Common People ir arī pilnā versija, kura ir fucking badass (nu jau oriģinālā dziesma bija badass, bet šitais ir vispār)
https://youtu.be/4KjAVr1WSu0

Jan. 15th, 2019 @ 09:39 pm
[info]blond
Čikita ir kā kārdinoša un kaislīga beibe, kas ar skatienu māk pateikt: “Beidz siekaloties un paņem mani!”

(lulu pica, 2019. gads)

Vai popkorns jau gatavs?Jan. 15th, 2019 @ 07:15 pm
[info]panacea
Šovakar UK parlaments balso par UK-EU Brexita dīlu. Visticamāk dīls tiks noraidīts un tad nu sagaidu, ka sāksies politiskais Red Wedding.

Jan. 15th, 2019 @ 03:12 pm
[info]honeybee
Vakar mazais bērns
- atnāk no b/d un paskaidro, ka "es uztaisīju ledu un tad slidoju un tad nokritu uz sejas". Par seju, protams, pažēloju, pēc tam klausījos viņas detalizēto stāstījumu par to, kā viņa ir izplānojusi un ar draudzenes palīdzību izveidojusi smilšukastē slidotavu. "Jo man vienmēr ir labākās idejas."
- vakarā ierauga manas tamborējamās šalles musturu, strauji ievelk elpu un saka: "Tas ir illuminati! Tur ir tā acs, un tas un tas, tas arī ir illuminati!" un pēc tam ilgi stāstīja par illuminati klātbūtni b/d ēdnīcā, "jo tur šķīvji paši sastājās trīsstūrī, un dakšas pašas sastājās trīsstūrī".

Ieteicu tomēr b/d visus neiesaistīt sarunās par iluminātiem, uz ko viņa nopietni atbildēja: "Jā, jo illuminati ir visur!"
Tags:

Par bitovuhu 2Jan. 15th, 2019 @ 09:45 am
[info]racoon
Tādi kailsali pēc atkušņa mani kretinē visvairāk. Lievenis slidīgs, automātiskie vārti iesaluši, auto logi iesaluši. Šorīt iztiku bez fēna, atlauzu tos vārtus tāpat, bet tur motorītī ir tādi "galvas slēdži", kuri, ja tiem tiek klāt mitrums un pēc tam strauji sals, sasalst un ieklemmē. Tos vēl necik sen uzliku jaunus, bet šorīt atkal - šetev zuzīt, spaidi pulti, skaties uz sastingušajiem vārtiem un skaiti lamuvārdu pātarus. Ticis galā ar vārtiem iekāp mašīnā, sāc braukt, aizpīpē, un še Tev fašist granātu pa otram lāgam, nevar atvērt logu.

Tas par mani ziemāJan. 14th, 2019 @ 09:48 pm
[info]krii
семьдесят процентов
жизни это боль
тридцать крепкий кофе
или алкоголь

© Nezināms interneta biedrs Л.М.

Jan. 14th, 2019 @ 06:26 pm
[info]honeybee
Es nevaru beigt ņirgt par savu izgājienu "paiet malā, es atvēršu jums to vīna pudeli"
*izvelk superdaiktu, ar ko velk korķus*
*labu brīdi cīnās*
*mēģina atknibināt korķa virsiņu, jo nu wtf*
*beidzot pievērš uzmanību [info]krii mēģinājumiem kaut ko iepīkstēties*

Oh yeah, protams, tā ir pudele ar skrūvējamu vāciņu
Uz manu sašutušo "wtf, kāpēc man neviens neteica" tiek paskaidrots, ka es esmu izskatījusies ārkārtīgi pārliecināta par to, ko daru, un ko var zināt, es taču tāds classy cilvēks

(Vēl bez tā, ka tas ir reāli smieklīgs atgadījums, man šķiet, ka tas totāli ir stāsts par to, kā es vispār daru lietas, jo īpaši tādas, ko man neviens nav prasījis darīt)

Jan. 14th, 2019 @ 01:07 pm
[info]krii
Visīstākais Fucking Monday, kādu vien var piedzīvot.

Par bitovuhuJan. 14th, 2019 @ 09:27 am
[info]racoon
Kā Jums šķiet, kāda raksturīpašība vieno gāzes katlu, mājas ūdenssūkni un automātiskos vārtus? Neviena no šīm ierīcēm nav remontēta par normālu likmi, normālā laikā, jo ja tās ir lēmušas noklāties, tad tas vienmēr ir ticis darīts vai nu piektdienas vakarā vai sestdienas rītā. Attiecīgi, visas šīs iekārtas manās mājās ir remontējuši “sos meistari” no ss.lv, par brīvdienu tarifu.

Jan. 13th, 2019 @ 11:10 pm
[info]scope
Kad laika ir tik, cik ir, jābildē tas, kas ir sasniedzamā attālumā.
Divu dienu bildes vēl no pagājušā gada izskaņas.
... )

Jan. 13th, 2019 @ 08:23 pm
[info]bozena
Zoodārzā līdz 27.janvārim ir Ziemas nakts akcija. Zoo ir vaļā vakaros, un biļete no pl. 16.-18. maksā 3 eiro. Ļoti iesaku, jo var redzēt visādus nakts zvērus un labi pastaigāt pie viena. Lauva mums taisni acīs ieskatījās, klinšu damans nāca pozēt, es nemaz nezināju, ka viņš ir akurāti tik interesants. Klinšu damans ir ziloņa tuvs radinieks, ja nemaldos, un Mozus bija aizliedzis Izraēļa tautai viņu ēst, par ko klinšu damans droši, ka Mozum pateicīgs. Klinšu damanam tuvplānā ir nopietna, pat mazliet dusmīga sejiņa.
Man dikti patīk klinšu damans.
Un tad tur viņiem ir jauns dzīvnieks - Filipīnu mākoņžurka. Tas ir zvērs, kas nedaudz līdzinās jūrascūkai, tikai trekna truša izmērā, ar pūkainu astīti, un sēž kokos.
Man patīk Filipīnu mākoņžurka. Patiesībā Filipīnu mākoņžurka uz mani atstāja neizdzēšamu iespaidu. Gribu palasīt par Filipīnu mākoņžurkas garjīgo pasauli. Diez vai Brēms ko par viņu būs rakstījis. Man tak ir Brēma pirmais un laikam vienīgais tulkojums latviešu valodā no kādiem divdesmitajiem gadiem.
Neredzējām begemotus, toties redzējām tos milzīgos pinkainos ēzeļus, kuri ir vismaz zobenzobu ēzeļa lielumā.
Lemūrus neredzējām, toties bija daudz brīnišķīgu kalitriksu visādās krāsās, formās un lielumos.
Un žirafes. Es jau biju aizmirsusi, cik glīta ir tāda žirafe, tikai milzīga ļoti. Man liekas, agrāk viņas bija mazākas.
Vārdu sakot, iesaku ziemas Zoo, tur ir forši. Un publika bija ļoti pieklājīga, un zvērus nebaroja.
Klinšu damana foto. Vai viņš nav skaists?
http://www.rigazoo.lv/lv/dzivnieki/ziditaji/klinsu-damans

"I'm actually queer, not just hipster"Jan. 13th, 2019 @ 06:06 pm
[info]honeybee
Spriežot pēc ballītes reportiem, mans vecums vēl nav tas vecums, kurā cilvēks kļūst "nobriedis", "saprātīgs" vai kaut vai "diskrēts". Oh well.

Jan. 13th, 2019 @ 10:47 am
[info]honeybee
Visvairāk man patika doma "sāksim ballīti tā mierīgāk", 17os es jau biju ieskrējusies un viss nesa pēc sērskābes un un un. Dzīve ir tik dīvaina un vienkārša, un gandrīz visi dāvina grāmatas, un es esmu laimīgs pēc suņa.

uzzinu pēdējais Jan. 12th, 2019 @ 08:33 pm
[info]bljanna
Lūk, es tikai šodien uzzināju, ka Krievijas Impērijas laikā (varbūt arī vēlāk?) ārlaulībā dzimušajiem bērniem apgrieza uzvārdus. Ja tēva uzvārds bija Potjomkins, tad bastardiņam - Tjomkins, no Trubeckoja pārtapa par Beckoju, no Rumjanceva uz Umjancevu utt. Jā, es te darbu pauzē pa Katrīnas Lielās radu rakstiņiem un galma pārstāvjiem sāku rakāties.
Wiki: "Фамилии детей русских аристократов и членов императорской фамилии иногда образовывались усечением фамилии отца или же от названия географических пунктов. Часто ребёнок получал фамилию нового мужа матери или приёмного отца, иногда фамилия или отчество образовывались от личного имени родного или крёстного отца. Известны случаи также фиктивного приписывания ребёнка к вымершему дворянскому роду с получением его фамилии и герба."

Jan. 13th, 2019 @ 02:43 am
[info]krii
Piedzērusies. Visus mīlu.

Jan. 12th, 2019 @ 09:04 pm
[info]_zirgs
Tā paranojas sajūta, kas sākas, kad Tev nav jāstrādā brīvdienās (un kad šis apzīmējums nav ironija).
Sestdiena, kad nav bijis darba naktī uz sestdienu un nav darba sestdienas naktī, kas nozīmē, ka arī svētdienas rītā es celšos bez modinātāja.
Sestdiena.

Jan. 12th, 2019 @ 11:51 am
[info]ctulhu
nav jau tā ka tikai pie mums saiet buiķī un kalviņā

https://jauns.lv/raksts/arzemes/313307-indija-apsauba-einsteina-un-nutona-atklajumus-par-zinatnisku-patiesibu-uzskata-senos-eposus

Ko vēlas vīrieši gadosJan. 11th, 2019 @ 02:43 pm
[info]krii
Vēl viens bonuss tam, ka FB esmu godājams sirmgalvis - man ļoti uzstājīgi zibinās reklāma, kas piedāvā spilgti krāsotas pupīgas beibes par "travel soulmate". Jebkurā pasaules malā.

Jan. 11th, 2019 @ 02:31 pm
[info]honeybee
Things you shouldn't write to your thesis advisor:
"I am having my monthly ethics issue again."

Jan. 10th, 2019 @ 10:59 pm
[info]bozena
Šis kungs aiz gara laika reāli spridzina:
https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/par-nepamatotu-aizliegumu-islaicigi-atstat-cietumu-latvijai-kompensacija-jaizmaksa-3000-eiro-14212258
(Es ceru, ka jums nobira asara par nevienlīdzīgo attieksmi pret vīriešu kārtas ieslodzītajiem).
Stāvot rindā veikalā aiz gara laika paskatīju, par ko 20 gadi. Par 15 gadīga puikas nolaupīšanu, spīdzināšanu un nogalināšanu, lai izspiestu naudu, grupā (informācija ir publiski pieejama).
Kungam ir vairākas sūdzības gan par ieslodzīto pārtikas devām, gan šo, gan to. Lūk, mums lokālā bēgšana no Šušenkas. Drīz viņam beigsies termiņš, viņš varēs reintegrēties sabiedrībā un cīnīties par cilvēktiesībām.

Jan. 10th, 2019 @ 08:41 pm
[info]honeybee
Laika trūkums un tas, ka galva visu laiku ir pilna ar 1) darāmajām lietām 2) izmisīgiem mēģinājumiem vismaz kaut cik pārstrādāt to, kas ir noticis
noved pie tās interesantās sajūtas, ka man īsti nav ļoti bēdīgi, lai gan vispār intelektuāli zinu, ka ir, vienkārši sajūtas izsmērējas pa visurieni kā slapjš sniegs pa asfaltu, pretīgi un drēgni un tumsa blāvi un lipīgi spīd cauri, bet nekur nekas nav līdz galam pa īstam
laikam tāpēc jau es to visu daru, right

Jan. 10th, 2019 @ 06:17 pm
[info]krii
Tieši pirms gada biju uz otro pārrunu kārtu šajā darbavietā. Ik pa laikam sev atgādinu, ka nestrādāju šeit nedz desmit, nedz divdesmit gadus. Patiesībā - pat gadu vēl nē.

Jan. 9th, 2019 @ 05:33 pm
[info]veed_logs
Wow, skatos, ka Andris Kivičs savā Fēcebukā jau sola piekaut Lieni, ja kāds viņu pazemošot. Tā ir tā viņa jaunā brūte, ja? Un viņš to grasās darīt Valmieras teātrī!!! Fāāāk.... es sen neesmu bijis uz teātri, bet uz tādu izrādi gan es gribētu aizet!!

Vēlāk:
Vai, ku labs tusiņš iet vaļā Fēcebukā, nenosmieties. Tiešām nebiju pamanījis ka Kivičs ir tāda līmeņa stulbenis. Bet jo jautrāk, jo jautrāk :D

Jan. 9th, 2019 @ 12:02 pm
[info]honeybee
Pēdējā laikā es guļu ar kaut kādu stiprā alkohola kvalitāti, jeibogu, vnk izrubos un ieslēdzu sapņa režīmu, pat nebeidzot būt nomodā

džast kveščenJan. 9th, 2019 @ 12:42 am
[info]ctulhu
reliģiju pētniekiem/ vēsturniekiem jautājums:

Vai kristietības vēsturē kādam ir ienākusi prātā šāda ideja:

Tipa es gribu lai pēc iespējas daudzi cilvēki nonāk paradīzē ( nenonāk ellē). Tāpēc es staigāju pa bērnu namiem un tml un griežu nost zīdaiņus, jo zīdaiņi ir mazāk grēcīgi un ar lielāku varbūtību nonāk paradīzē. Es pats protams šādi nonāku ellē bet es tipa upurējos.

Ir bijis tāds maniaks?

Jan. 8th, 2019 @ 08:08 pm
[info]honeybee
Depresijas līmenis "11-gadīgā meita paskatās uz taviem tekstiem, sāk ķiķināt un saka, mammu, tu izklausies pēc tīneidžera"
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba