Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jun. 25th, 2016 @ 07:21 am
[info]krii
Mazliet satrūkties no klusā pakšķa, ar kādu uz parketa nokrīt plaukstošo magoņu kauslapiņas.

Jun. 25th, 2016 @ 01:30 am
[info]bozena
Eu! Kur auksts entelekts? Netais šitādus pigorus!

Jun. 25th, 2016 @ 01:19 am
[info]bozena
Visu nu jau vakardienu esmu novāļājusies pludmalē, nocepināju dekolteju, peldējos daudz un vaifbīterī un bokseršortos, jo peldkostīms palika skapī un Rīgā. Ar skolu jaunatni Jāņos kurinājām ugunskuru, mazliet dziedājām, visu ko cepām. Ņemot vērā, ka vismaz vienu veco beņķi izdevās sadedzināt, vakars ir bijis izdevies.

The history is nowJun. 24th, 2016 @ 03:39 pm
[info]panacea
Izbraucu pa ielām, visur vienas vienīgas sarunas Brexit, Brexit, Brexit. Esmu Bremain strongholdā, visi ir diezgan sašutuši. Kafejnīcā viesmīle saka, ka laiks atsveidzināt vācu valodu, iekšā ienākušais frizieris saka, ka klienti par Brexit vien runā, bet pats neizskatās, ka pārāk skumst. Uz ielas stāv bariņš cilvēku, kas skaļās balsīs sašutumā runā, ka psc, tagad būs robeža uz Īriju, un kas viņi idioti par to nepadomāja? Tikmēr daudzās vietās ir izlikti lieli Union Jacks, kas man jāatzīst liek justies neomulīgi, jo es īsti nezinu, vai tas nozīmē, ka attiecīgā vieta atbalsta OUT? Vēl dažās ir Anglijas karogi (balts ar sarkanu krustu -- tas ir vai nu točna OUT vai futbols). Citās vietās (samērā bieži) plakāti vēl ar aicinājumiem balsot remain. Eiropas savienības karogus redzēju tieši 0.

Spending spreeJun. 24th, 2016 @ 10:51 am
[info]panacea
Nu ko, tad jau šodien jāiet iepirkties un tērēt tās nevērtīgās angļu mārciņas!

Jun. 24th, 2016 @ 12:11 pm
[info]krii
Nu re, ņem un pamosties ar vainagu uz spilvena, pasaulē pēc Brexita. Pārsteigta neesmu. Līgo!

Bļe Anglija!!!Jun. 24th, 2016 @ 07:12 am
[info]panacea
Nekad neesmu bijusi nepriecīgāka par to, ka man bijusi taisnība. Nu jā, britu rūgtums tik pilns uz tiem imigrantiem, ka akurāti Brexitu tagad iebalsoja gan referendumā. Mana pirmā reakcija ir, ka točna jāpako mantiņas un tad arī jaatstāj viņiem tur tā viņu Blaitija, lai jau pūst. Lielas dusmas, lai gan pati tādu rezultātu arī paredzēju. Gārdianā vētra, mārciņas kritums jau visus ir padarījis nabagākus, foršiņi.

Jānomierinās un jāskatās, kas tad tagad notiks. Čīrošu par Skotijas neatkarību!

Jun. 23rd, 2016 @ 07:58 pm
[info]krii
Īsteni kristīgi būtu Jāņos iestudēt Salomes deju.

Jun. 23rd, 2016 @ 06:06 pm
[info]bozena
Šodien gandrīz notika nelabojamais - es gandrīz nokavēju Izvešanu. Pāri upei izdzirdēju dobju rūkoņu. Un galvā kā ar elektrību - izved. Izved taču! Atkritumu izvešanu katra mēneša ceturtajā ceturtdienā. Miskastnieki! Un tad es skrēju ar savu konteineru pa priekšu stumjot, es domāju, Kusturicam patiktos uzfilmēt pārstrādājušos biroja planktona mājsaimnieci pārplaukušas pojenes pilnbriedā, kura brīvdienā pārvar attālumus skrienot ar vidēja lieluma atkritumu konteineru. Es paspēju tieši brīdī, kad mašīna ielīgoja mūsu zaļajā ieliņā, puskailajiem miskastnieku torsiem mirdzot zeltsaules staros.
Izvešanas kalendārs - tā savas aktivitātes bija nosaucis iepriekšējais pakalpojumu sniedzējs.

Priecīgus Jāņus, apkārtnes prinči, grāfienes un hercogi!

Jun. 23rd, 2016 @ 09:33 am
[info]krii
Zemeņu dienas un putukrējuma naktis.
Šodien - brīžos, kad tomēr uzturamies iekšā - jāskatās "Sapnis vasaras naktī", vai ne? Tā 1999.gada versija ar Kalistu, Mišelu Pfeiferi, un kas nu vēl tur bija.
Priecīgi jums, mīlīši. Līgo, rūto, utt!

laidiet bērniņus pie manisJun. 22nd, 2016 @ 10:05 pm
[info]bozena
Es biju nodomājusi, ka apcerīgi sēdēšu šitajos Vastslāvjos, nē Jāņos, viena pati pie ugunskura un drūmi dedzināšu pērnos sažuvušos vaiņadziņus, vecos grēk...krēslus un pie izdevības kādu daudz cietušu matraci, bakstot to ar dārzadakšām kā harpija (harpijas taču ir mazas, ar mēru nobarotas un ar dakšām?), bet izrādās, ka pa vienam vien pašas nolasīsies radībiņas, kurām citur nav kur iet, resp. labāk krēslu ugunskurs ar harpiju, nekā Raimonda Paula koncerts televīzijās. Sīkajai būs 2 draudziņi, un mums būs Līze, kura sazinkāpēc nav izvēlējusies tuc tuc tusiņu un Līzes draudzene, un mana māsa, nu tad jau nevarēs kā grib, būs jācep maize, jāpin vainagi un jāveic visādas rituālās darbības.

Matīsa tirgusJun. 22nd, 2016 @ 06:35 pm
[info]krii
Peonijas bija tik piesātināti tumši rozā-sarkani lillā, ka izraisīja manī spontānu iekāri.
- Cik maksā?
- Eiro gabalā, - atbildēja čigāniska paskata sieviņa.
- Dodiet, lūdzu, trīs, - teicu.
- Mīļā, ja jūs tiešām esat gatava maksāt trīs eiro par trim puķītēm, es jums par piecīti atdošu visu pušķi. Šīs man pēdējās no agrajām, jaunnedēļ saplauks vēlās, nāciet tad atkal.
- O, jā!

Mājās, salikusi puķes vāzē, pārskaitīju - pušķī ir 15 ziedu, tik skaisti, ka acīs spiež.

Jun. 22nd, 2016 @ 03:31 pm
[info]amatieris
Bļa, aizķēra.

Kamēr Tu dejo, mana pasaule griežas
Bet patiesībā tā jau sen stāv uz vietas

Jun. 22nd, 2016 @ 11:32 am
[info]honeybee
Khhh. Atbraucam no saulgriežu svinēšanas Jūrkalnē (rādītājs: sīkā nepamodās ne tad, kad tika stiepta no mājiņas uz autobusu, ne autobusā, ne ceļā no autoostas uz mājām), es vēl retrospektīvi ņurdu par to, ka tur pilnīgi divas reizes drusciņ smidzināja un zāle bija slapja, domīgi saku "bet nu Rīgā laikam lija drusku vairāk".

Tagad skatos bildes no tiem jūsu plūdiem, really?

Jun. 21st, 2016 @ 07:03 pm
[info]bozena
Krokšu kurpes Novelc-Izlej-Staigā-Tālāk, es jūs mīlu! (Lai arī daži estētfašisti apgalvo, ka tādas neglītenes pēdējo reizi esot redzētas Maskavas olimpiādes laikā un kaut kur Samārā.)
Manas kājas vismaz ir slapjas un netīras pilnīgi legāli, un krokšu smukās māsas sausumā un drošībā!

Jun. 21st, 2016 @ 05:03 pm
[info]scaramouche
Looks like rain.
Jāatzīst, ka esmu patīkami pārsteigts par savu zābaku kvalitāti.

Jun. 21st, 2016 @ 03:13 pm
[info]bozena
Mopēds gan nav mans, bet man ļoti patīk, ja vīrieši māk kaut ko darīt ar rokām, un sevišķi patīk, ja māk labi, tāpēc atļaušos vienreiz mūžā pareklamēt jaunatnes biznesu un nepastarpināto vielu apriti.
Vārdu sakot, ja jums kā aristokrātiem iekš gara un miesas garšo paipalu olas, sarunājiet ar Rūdi un Rūdis jums tās pievedīs klāt.
Rūdim ir 18 gadu, un viņš audzē savas čiepiņas pats. Rūdis ir Līziņas klasesbiedrs, ja nu jūs gribētu zināt, kā es viņu pazīstu.
50 olas maksā 5 EUR, un tā ir viena pārdošanas vienība.
Šite var uzrakstīt Rūdolfam: rudolfsrr@gmail.com

Jun. 21st, 2016 @ 03:31 pm
[info]ezss
Dabaszinātņu centrā Pavlovas kūka pārtapusi par Pavlova kūku

EdurioJun. 21st, 2016 @ 12:05 pm
[info]bljanna
Šie ir jaudīgi čaļi.

Atslēga labākai izglītībai / Edurio

Jun. 21st, 2016 @ 11:38 am
[info]krii
Ričmonds man virtuvē nozaga un viens pats izrija lielo maskarpones bundžu. Tagad viņam ir ļoti apmierināts purns un neganta caureja.

Ērmi un ķēmiJun. 21st, 2016 @ 12:23 am
[info]ezss
Ja visu nedēļu lasa S.Kingu, tad pēc saulrieta braukt ar velo pa mežu nav tik forši, kā izbraucot iedomājies

Jun. 20th, 2016 @ 10:53 pm
[info]bozena
Kā var zināt, ka atbraucis blakusmājas kaimiņa (kurmji!) mazais dēlēns (30 gadi, ģitāra, trash)? Parādās pieejams internetu avots ar nosaukumu Kārlītis 666.

studijā- politikas ziņas ar brblJun. 20th, 2016 @ 10:30 pm
[info]barbala
Pēc publiskajiem ierakstiem varētu spriest, ka ņipri ņemos atprečot savu politologa grādu: par visādvalstsistēmām vien rakstu. Ha!

Turpinot, pievienošu makten izdevušos Džona Olivera uznācienu par Brextit, ļoti, ļoti labs https://www.youtube.com/watch?v=iAgKHSNqxa8, sevišķi par you can stay, enjoy benefits and keep being dick- totally british way.
Tas Brexits un veids, kā notiek kampanošna dara ģeopolitiski bažīgu, bet lai nu runā augstākminētās dzēlības.

Jun. 20th, 2016 @ 09:55 pm
[info]krii
Tās gaišās dienas, gaišās naktis, visapkārt mutuļojošā augu un dzīvnieku fertilitāte, kaut kāda dzīvās dabas superovulācija - vai jūs tas nepadara mazliet eiforiskus un ne visai adekvātus? Vai tiešām tikai mani vienu?

Jun. 20th, 2016 @ 09:42 pm
[info]krii
Manas disertējošās māsas iekš akadēmiskā diskursa ir sasūtījušas pilnu pastkastīti rediģējamiem melnrakstiem. Kas var būt skaistāk, kas var būt iedvesmojošāk...

Jun. 20th, 2016 @ 09:18 pm
[info]krii
Reliģijas mani allaž valdzinājušas kā svešas, daiļskanīgas valodas, kuras var ar baudu apgūt - pietiekami, lai saprastu, pietiekami, lai komunicētu, - bet kuras visticamāk nekad nekļūs par manas pasaules struktūru.

Jun. 20th, 2016 @ 03:12 pm
[info]honeybee
Aizvedu bērnu uz tualeti, ir, emm, liels produkts.
Es: Tas nu gan bija plunkšķis.
Stella: Jā! Plunkšķis! Tā kā mazajai nāriņai!
Es: ...
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba