Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jan. 26th, 2015 @ 08:07 am
[info]honeybee
Vai nu es esmu kļuvusi par alkoholiķi, vai arī iemācījusies pareizi dzert/atskurbt. Šogad esmu nopietni dzērusi 3 reizes, un visas trīs nākamā diena ir bijusi pilnīgi ok/patīkami pūkaina, nevis "kill me now" poha. Nu labi, 2 reizes no trijām dzēru labu alkoholu, bet zato daudz par daudz.

Maģiskajā receptē ietilpst:
- vienā brīdī beigt dzert (ar domu, ka jāaiziet gulēt vai nu jau skaidrā, vai tajā "hmmm, man laikam sākās viegla poha" stāvoklī), pamatojums: ņefig būt šmigā un gulēt vienlaikus, tas nav racionāli un tu nevari izkontrolēt, ko tavs ķermenis grib. Nu tb tikt vaļā no tās pusaudziskās panikas "ja es beigšu dzert, tad uzreiz būšu skaidrā, un to taču nevar pieļaut!!!", jo ir taču skaidrs, ka pēc 2-3 stundu dzeršanas tu vari 3 stundas nedzert un vēl joprojām būt patīkamā žvingulī,
- dzeršanas sākumā ir jauki iedzert arī kaut ko bezalkoholisku, vidū vienmēr aizmirstas, bet tad tajā beigu athoda posmā noteikti dzert visko bezalkoholisku (piezīmēsim, ka gāzētie dzērieni ir kļūda, ne tik liela kļūda kā dzert alkoholu, bet ar tiem vienmēr kaut kas jāapēd - kuņģa skābes dēļ),
- banāni! pēcdzeršanas athoda posmā obligāti, nākamajā rītā good to have. Teorētiski jebkas, kurā ir minerālvielas, bet nu de facto banāni ir visvieglāk iekšā dabūnamie,
- vanna, ilgi (man šķiet, ka tas ir krutākais līdzeklis pret atūdeņošanos).

par aktuaaloJan. 25th, 2015 @ 07:45 pm
[info]oblica
Ja es vinjam noliegshot churaat staavus, vinjs uzaudzeeshot baardu.
Diskusija sleegta.

ko es šodien izmetu + tusē ar kihelkonnuJan. 25th, 2015 @ 06:28 pm
[info]kihelkonna
1. pavisam jau neizmetu, tikai sakrāmēju daļu no grāmatplaukta. sausais atlikums ir 1 pilns superneto maiss ar bērnu zīmējumiem. apmēram tik daudz viņi saražo 1 gada laikā. es tos zīmējumus bāžu plauktā un reizi gadā pirms izmešanas pāršķiroju. vēsturiskos gabalus saglabāju.

2. mums ir daudz tādu grāmatu, kas piemērotas viengadniekiem, divgadniekiem, nu vabūt vēl trīsgadniekiem, bet lielākus bērnus neaizrauj. kaut kad ielikšu bildi. lai iet labumā kādam citam.

3. vēl man visu laiku liekas, ka vajag atjaunot projektu "tusē ar kihelkonnu", apakšvirsraksts "redzēt kihelkonnu un mirt" http://klab.lv/users/kihelkonna/412453.html. vispirms man jāsatiek jau san aizrunātā mirdza un vīnogas, tālāk vēl kaut ko.

3.1. no februāra divām trešdaļām līdz marta beigām laulenis sestdienās brauc uz ventspili, mēs pilnīgi noteikti sēžam mājās, esam ciemojami ģimenēm ar bērniem. ķipa kā jūzeris vīnogas atnāca, palaida savu trīsgadnieku vaļā, viņš ar maniem bērniem kaut ko skraidīja un darīja, mēs tikmēr virtuvē lējām sevī kafiju, sitām klačiņu un aizmirsām par bērnu eksistenci.

3.2. tuvākais trešdienas vakars jau ir aizsists (chaj, ja sīči būs veseli), bet turpmāk trešdienu vai dažreiz ceturtdienu vakari varētu būt brīvi. jā, varam tā un šitā. i laulenis ir ielāgojis, ka trešdienās tusēju, un cenšas nākt mājās vēlu un pa ceļam paēst :D

a es, a manJan. 25th, 2015 @ 02:33 pm
[info]pikaczu
Vakar bufetee pie sleeposzanas trases man paprasiija cik gadu pirms paardeva karstviininju. A man driiz buus 2 x 18.

BriivdienasJan. 25th, 2015 @ 02:58 pm
[info]oblica
Vakar ieveerteeju centraaltirgus zivju paviljonu. Nu, taa - ieveerteeju uz kaadiem cheesmit eiro.
Pirmo reizi muuzhaa cepu siljkes. (Chau, kaiminji! :-D )
Galjas paviljonu ieveerteeju pagaajushaa nedeeljaa.
Jaaatziist, peedeejos 10 gados tur tomeer shis tas ir mainiijies.
Uz labo pusi.

Pie reizes ieveerteeju desa & co un bezmaksas slidotavu. Pirmajaa izbriiniijos par cenaam, otrajaa shodien ar BB izpaudaamies darbiibaa. Prieksh pirmaas reizes BB tika galaa lieliski. Iipashi tajos briizhos, kad aizpljaapaajaas un piemirsa, ka neprot slidot. Reekinaajos ar apmeeram 10 min izpildiijuma, tad draamu, jo nekas nesanaak, slidas miskastee un viss ir suuds, bet par lielu paarsteigumu man, noslidoja 1 h 15 min un no ledus nodabuuju tikai ar draudiem.
Iesim veel.
Tags:

Neiesaku!Jan. 24th, 2015 @ 07:27 am
[info]bozena
Tā kā mājās nebija nekā garšīga, atjaucu šņabi ar ziemas karsto dzērienu (aukstu) un ledu. Baigi negaršīgi, nedariet tā!

Mājsaimnieces piezīmesJan. 25th, 2015 @ 11:30 am
[info]krii
Mājassvētība atspērusies zied visu ziemu. Tas ir skaisti, bet baidos, ka - kā jau parasti, - tas ir drīzāk no izmisuma, nevis labas dzīves, jo podā viņai nepārprotami kļuvis diezgan šauri, zeme sāk birt ārā. Ja pārstādīšu lielākā podā, tad nevarēšu turēt uz palodzes, būs jādomā kas cits.

Uz Ziemassvētkiem pirktie kadiķu zari joprojām stāv vāzē un pat negrasās birdināt skujas. Spīguļus izņēmu, bet zarus ārā mest negribu. Lai stāv kaut līdz Lieldienām, kaut līdz Jāņiem, ka tik nebirst. Man nav jāpakļaujas sabiedrības aizspriedumiem par skujkoku izcelsmes dekoru saistību tikai ar vienu gadalaiku, vai ne?

Jan. 24th, 2015 @ 05:30 pm
[info]krii
SIM karti atjaunoju, veco un aparātu nobloķēju. Droši vien kaut kur iesludināšos - ja jau aparātu vairs nevar pārdot, kāds varbūt par 5-10 € būs ar mieru atdot atpakaļ...
Dārgie draugi, kuru telefona numuri man ir bijuši un nu (visticamāk) gājuši zudībā - tiekat mīļi lūgti atsūtīt man kādu SMS ar savu vārdu. Drīkst, protams, būt ietverti arī mierinājumi un laba vēlējumi, taču tie nav obligāti. Gaidu un ilgojos - man jūsu visu pietrūkst!

Jan. 24th, 2015 @ 04:28 pm
[info]veelviens
Ar vienu roku sit pa seju, ar otru - apmainās ar precēm.

Kapitālisma politisko sistēmu patiesais jautājums nav "Vai kāds ir tik ļauns, lai tu ar viņu karotu?"
Jautājums ir: "Vai kāds ir tik ļauns, lai tu ar viņu vairs netirgotos?"
Jūtiņa: var iztikt

Jan. 24th, 2015 @ 12:50 pm
[info]krii
Pasaule ir sasodīti ļauna un nedroša vieta, un tā vien rādās, ka esmu kārtējo reizi palikusi bez telefona. (Šeit iederas pagarš citāts no Ījaba grāmatas).

Jan. 23rd, 2015 @ 11:28 pm
[info]krii
Dažubrīd man šķiet, ka šajā fermā vajadzētu ieviest vēl kādu cilvēku, jo es pati lāga netieku galā. Bet tad es sabīstos no šīs domas.

Jan. 23rd, 2015 @ 12:18 am
[info]bozena
Atšķīru Brēma "Dzīvnieku valsti" (izdevniecība "Grāmatu draugs", Rīgā). Gribēju atrast kaut ko viedu par tiem Unpy klinšu āpšiem. Klinšu āpšus Brēms nav pazinis. Viņš ir Daiļdirsēju konkursa uzvarētājs un pierakstījis lappusēm tālu par "Māju ragu lopiem" un "Ziloņiem jeb elefantiem" aber nekā par klinšu āpsi.
Lai notiek , lai skan dziesma par māju ragu lopiem.
"...pēc visa minētā par māju lopu garīgām spējām man nav nekas vairs ko sacīt. Govs, bez šaubām, stāv uz zema garīga līmeņa, jo blakus aitai ir muļķīgākais no mūsu mājlopiem." Savukārt "... vērsis ir attīstītāks par pašu apgarotāko govi; tam ir asākas maņas vairāk spēka apziņas, drošssirdības un veiklības, tas skatās ar saprātu ap sevi..."
Par Alpu govīm: "...kad liek atskanēt zvaniņam, ar kuŗu paziņo par aiziešanu uz kalnu ganībām, visi lopi topk uzmanīgi. Govis, maudamas un jautri lēkādamas, sapulcējas kopā, lai dotos pakaļ vissakaistākajai govij, kuŗai raibā lentā pakārts kaklā vislielākais zvaniņš un arī ragi puķēm izpušķoti."

Man šķiet, nebūtu viņš tik daudz daiļdirsis par govīm, būtu atradis ko sacīt arī par klinšuāpsi.

mm virtuvēJan. 23rd, 2015 @ 04:11 pm
[info]kihelkonna
izlasot mufa aktuālo cepienu, pieņēmu šādus mērus. mazmurkšķis šorīt visai ģimenei sacepa olas (pa smalko, ar gaļām). pēc tam sataisīja pankūku mīklu un uzcepa pankūkas. programmā ir kāda gada laikā iemācīt viņai visu manu mizerablo kulinārijas klāstu. ar mazzaķi būs grūtāk; neliekas, ka viņu īpaši interesētu virtuvē notiekošais; viņš pat smilšukastē kūkas necep, un ja arī kaut ko kūkai pielīdzināmu uztaisa, tad tas izrādās eksperiments ar vulkānu. kamēr mazmurkšķis jau no kāda 2 gadu vecuma pēc paša iniciatīvas spēlēja virtuvē notiekošo.

ACEs un slimībasJan. 23rd, 2015 @ 01:00 pm
[info]kihelkonna
Šovasar par to lasīju, un jau sen gribēju sameklēt avotu. Nesen avots pats nāca pretī. Te būs subjektīvs un nezinātnisks atstāsts.

Kaiser Permanente ir veselības aprūpes organizācija ASV, un no 1995. līdz 1997. gadam šeit veica apjomīgu pētījumu. Tika iesaistīti ap 17 tūkstošiem dalībnieku. Visi turīgi, visiem darbs, visiem apdrošināšana (citādi viņi nebūtu uzskaitē konkrētajā iestādē), 75% beiguši koledžu.

Dalībniekiem bija anketā jāieķeksē, vai viņiem ir bijusi kāda no sarakstā minētajām bērnības traumām. Traumu saraksts: fiziska vardarbība, seksuāla vardarbība, emocionāla vardarbība, fiziska nevērība (neglect), emocionāla nevērība, māte izturējās vardarbīgi, ģimenē lietotas narkotikas, ģimenē garīga slimība, vecāku šķiršanās, ģimenes loceklis ieslodzījumā. Traumas saucās Adverse Childhood Experiences jeb saīsinājumā ACE.

Tālāk katram dalībniekam saskaitīja, cik tad viņam to ACE ir. Divām trešdaļām dalībnieku bija vismaz viens ACE. No šiem 87% ziņoja par vēl vienu ACE, un tā tālāk.

Tālāk pievērsās citiem datiem par šiem dalībniekiem. ACE skaits izrādījās ļoti saistīts ar tādām veselībai kaitīgām darbībām kā smēķēšana, alkohola un narkotiku lietošana, partneru neizvēlība, un stipri korelēja ar smagu aptaukošanos, depresiju, sirds slimībām, vēzi, aknu slimībām.

Ja salīdzināja cilvēkus ar 0 ACēm un tādus, kam ACEs bija vismaz 4, pēdējie divreiz vairāk smēķēja, ar 7 reižu lielāku varbūtību bija alkoholiķi, ar 7 reizes lielāku varbūtību viņiem bija sekss pirms 15 gadu vecuma. Viņiem bija divreiz lielāka varbūtība kļūt par vēža slimniekiem, 4 reizes lielāka dabūt emfizēmu un hronisku bronhītu. Viskrāšņākās līknes bija pašnāvībām - 6 ACEs un 30 reižu vairāk pašnāvību mēēginājumu. 5 ACEs un 6reiz lielāka varbūtība, ka šis cilvēks ir injicējis narkotikas. Par to tika uzrakstīti kādi 50 zinātniski raksti, un internetā ir daudz šādu glītu grafiku (ACE pētīšanu ir pārņēmušas arī citas organizācijas).

Daļa no šīm korelācijām ir saistītas. Ja daudz dzer un pīpē, tad vēlāk dabū slimas aknas un slimas plaušas. Bet ne jau visi, kam bijušas ACEs, obligāti pīpēja, narkojās un dzēra. Liela daļa uzvedās pilnīgi normāli, dzīvoja veselīgi, nepīpēja, nedzēra un nenoēdās. Šiem kārtīgajiem cilvēkiem (kuriem bija 7 un vairāk ACEs) bija par 360% lielāks risks saslimt ar sirds išēmiju (kas ir biežākais nāves iemesls ASV).  ACEs bija padarījušas viņus slimus tādā veidā, kam nebija nekāda sakara ar viņu veselīgo vai neveselīgo dzīvesveidu. Autori salīdzināja mediķus ar ugunsdzēsējiem, kuri vērš visu ūdeni uz dūmiem (fiziskā saslimšana), ignorējot zem tiem esošās liesmas (neārstētas emocionālās traumas).

(no kā mirst tie, kam nulle ACu, nepateikšu, jo nezinu.)

Turpmāk vēl. Nākamā nodaļa būs par stresa hormoniem.

DISKLAIMERIS
izklaidējos. nenesu atbildību.


Tags:

fikss jautājums par vorduJan. 23rd, 2015 @ 11:10 am
[info]kihelkonna
es sameklēju tīmeklī bildi, pieseivēju pie sevis un pēc tam samazinātu ieliku vordā.
pēc tam es netīšām to bildīti folderī nodzēsu. (ak tu piķis.)

man tagad vajag bildītes failu, bet folderī nav, un tīklā arī vairs nevaru atrast. tur kaut kāda smalka kīvordu kombinācija bija. ja varētu tai bildītei iekš vorda paskatīties kaut vai faila nosaukumu, būtu vieglāk. bet nemāku. kad klikšķinu ar labo pogu uz bildes, dabonu visu, tikai ne iespēju paskatīties bildītes izcelsmi. cienījamie cibiāņi, vai varat man palīdzēt?


upd
paldies visiem, atradu. man pat bija bildes autores vārds, bet flikra meklētājā tas neko nedeva.
glābjošā frāze iekš gugles bija
"Liz West" Pan site:flickr.com

Tradicionālo vīrietības vērtību iznīcināšana. Jan. 23rd, 2015 @ 10:27 am
[info]zupcis
Es to jau sen teicu, es to jau sen teicu, pie visa vainīgas ir feministes. Viens no feministisko ideju slēptākajiem noslēpumiem ir vīriešu maskulīnisma iznīcināšanas politika un matriarhāta stratēģiska ieviešana. Pagaidām viņas atklāti runā tikai par tādām politkorektām lietām kā līdztiesība un atbrīvošanās no sabiedrības aizspriedumiem, bet patiesībā tiešā un nepārprotamā veidā cenšas iznīcināt visu vīrišķo nepieklājīgi ielaužoties pat tādās intīmās sfērās kā labierīcību apmeklēšanas rituāli.

"Es esmu vecis" - Šo frāzi es vienmēr pasaku ieejot savā atvieglošanās templī un stingri satverot rokā locekli. Šī ir mana svētviena, lai neviena sieviete neuzdrošinās mani traucēt līdz brīdim kamēr esmu nokratījis pēdējo pili un nolaidis ūdeni. Bet tās feministies, viņas ar savu peņskaudību un tieksmi vīriešus pakļaut kārtējo reizi cenšas atņemt vīrietim visu svēto un lauzt mūsu atvieglošanās rituālus.

Visu savu bērnību dzīvoju mājā, kurā bija sausā ateja bez jebkādas brilles un poda vāka. Dzīvojām mēs visi draudzīgi un nestrīdējāmies, jo nebijām pazīstami ar brilles lietošanas tradīcijām. Ar šo problēmu pirmo reizi sastapos tikai vēlā jaunībā, kad biju aizgājis ciemos pie bērnības drauga un viņa draudzenes. Sieviete viņam tāda armijnieciska un tādā garā arī manu bērnības draugu bija nosēdinājusi zemtupelijas karaļvalstī. Pēkšņi koridorī atskanēja kliedziens: "Kas nenolaida brilli ?". Izrādās es biju apmeklējis labierīcības un pēc vīrišķīgas čurāšanas nebiju nolaidis brilli atpakaļ. Sieviete nez kāpēc to uztvēra par personīga rakstura aizvainojumu un kopš tā laika mūsu attiecības ir tikai pasliktinājušās.

Kā Jūs domājat, kas izgudroja brilli ? Protams, ka sievietes, veči var mierīgi sēdēt arī pa tiešo uz poda, es pat gribētu teikt, ka tiešs kontakts ar podu liek man justies par vīrieti vairāk. Brilles rituālu uzspiešana ir kārtējais veids kā feministes cenšas graut visu maskulīno un vīrišķo, un diemžēl vīrieši cīņu par brilli jau ir zaudējuši. Bet Feministes, viņas pat nepriecājas par šo nelielo uzvaru, viņas tikai turpina graut. Izlasīju, ka Vāczemē sabiedriskajās tualetēs mēdz parādīties iekšējās kārtības noteikumi, kas cenšas uzspiest vīriešus čurāt sēdus. Kā Jūs domājat kas ir izdomājušas šādus noteikumus ? Pateikšu Jums priekšā - S i e v i e t e s. Teikstiet Vāczemē, teiksiet tikai dažās sabiedriskajās tualetēs ? Es teikšu, ka šis ir tikai sākums, un šī sērga izplatīsies. Sievietes ļoti ātri izplata visu, sākot ar klačām un beidzot ar seksuāli transmisīvām slimībām.

Vīrieši, saglabāsim savas tradicionālās vērtības un cīnīsimies pret šo sērgu. Viņas cenšas mums aizliegt čurāt stāvus, tādā veidā graujot gadu tūkstošiem ilgas tradīcijas un mūsu personīgās attiecības ar locekli. Neklanīsimies sieviešu priekšā uz poda, bet ņemsim locekļus rokās un stāvēsim vienoti un stalti.

Par latvijas nokiju kroudfoundingāJan. 23rd, 2015 @ 10:17 am
[info]racoon
Mums ir tāda patentu valde. Pats nebiju, kolēga bij. Un tur sēž tantuks un saka - var patentēt dizaina paraugu. Tiktāl skaidrs. Var patentēt izgudrojumu. Ķīmisko formulu, var patentēt viskautko. Konceptu nevarot. Koncepts ziniet, tas ir tā, tas esot tā, un esot jūtams, ka tantai nav ko atbildēt, jo vārds "koncepts" viņu dzen izmisumā. Labi, patentēt var, bet Latvijas teritorijā un par 300 simtiem. Uz gadu laikam. Kas man liedz paņemt [info]dzeina patentēto ideju, aizbraukt uz Paņevežiem un pasūtīt viņu dirst? Nekas, aizies ka nosmirdēs vien. Labi, patentēsim globāli, bet tas tur dikti tūkstoši ir, kuru izgudrotājam nav. Tūkstoši ir "biznesa eņģelim", kur viņš nabaga ideju ģenrātoram atstāj 10%, bet liek uz pilna laika slodzi un atbildību.

Vārdu sakot, Latvijas nokijas glabātājiem vajag iedrošinājumu, ka ja viņi izraks savas burkas no ābeļapakšas, neviens viņus neappizģīs vai nepaverdzinās, kas protams mazticams. Šeit būtu vieta, loma valstij, kā iedrošināt un pasargāt mazo trejdeksnīti, lai asinskārās biznesa haizivis viņu nesaplosa vēl pirms pusdienslaika.

Jan. 23rd, 2015 @ 09:57 am
[info]scope
Vakar rajonā manīju vienu apdāvinātu skrējēju, kurš bija izdomājis, ka vislabākā treniņu vieta ir ielas braucamā daļa, neskatoties uz to, ka gandrīz blakus, atdalīta ar zālāju, ir gājēju ietve.
Un tad vēl brīnās, ka cilvēkus notriec...

Jan. 23rd, 2015 @ 08:03 am
[info]observer
Ciba ir laba, jo var patīt atpakaļ un paskatīties pierakstus. Oktobrī apņēmos skriet 100km/m visu ziemu. Protama lieta, ka pat ne oktobrī, ne arī novembrī un decembrī savus 100km nesaskrēju. Uz janvāri ir tīri laba cerība (tuk tuk tuk), neraugoties uz stipri viduvējo laikapstākļu piemērotību šim sporta veidam autdorā. Man tagad ir aš 84kg, tas ir savi 3 nevajadzīgi, varbūt visi 5, bete ja no krītās zem 80, kas it kā atbilstu manām proporcijām (tur bija kaut kāds indekss), tad sāk salt pirksti ikdienā.

Vēl man ir biļetes uz Parīzi martā. Ieraudzīšu Parīzi.

Jan. 22nd, 2015 @ 10:50 am
[info]bozena
Dārgo Tonušek!

Gribu Tev pavēstīt (gadījumā, ja Tu par to turētu rūpestu, Tu bezsirdis tāds!), ka esmu atsākusi nodarboties ar fizisko kūltūru. Es atradu, ka esmu kļuvusi brangāka, nu gandrīz kā tie roņi, ko mēs skatījām toreiz jūrmalā, kad mani vējš aiznesa saulessargu, un ņieburs jāaizdara uz tiem tālākiem āķīšiem. Tas viss tikai tālabad, ka vakaros ēd knēdlikus un uzdzer ar alu! Dakteris (viņš ir tik patīkams!) gan sacīja, ka man nevajagot sev neko pārmest, un es noturēju pašiedvesmas seansu pie spoguļa (Paskaties spogulī, kāda tu izskaties! Resna kā cūka nobarojusies!) un pieņēmu lēmumu.

Tātad, es apmeklēju dāmu nodarbības, kas saucas pilates. Iepriekš es gāju uz ritmisku kāju cilāšanu jautras muzīkas pavadībā, cilājot visādus smagumus, bet Tu zini, sirdsmīļais, no tiem smagumiem es tikai tapu stiprāka (es Tev neieteiktu ar mani lauzties uz rokām, sevišķi, ja tu ej uz dejām ar to ducīgo Elžbeti. Starp citu, viņas pupi nav īsti, viņa lieto wunderbra!), bet ne slaikāka.
Pilates ir viena šveiciešu kunga uzvārds (viņi Šveicē aiz labas dzīves mēdz izdomāt daudz ko Dievam tīkamu, piemēram Sarkano Krustu, saliekamus nažus un pulksteņus), un viņš sagudrojis šitamo vingrošanu, kas palīdz visiem, kas sirgst ar miesas vai gara vārgumu. Šodien mēs vingrinājāmies uz milzīgām bumbām, un Tev būtu jāzina, ka no šitā es būšu vēl lunkanāka kā iepriekš. Iesākumā es gan pāra reižu novēlos, bet vingrošanas skolotājas jaunkundze bija ļoti laipna un sacīja, ka man sanākot gluži labi un uz priekšu būšot vēl labāki.
Vēl es noskatīju oikonomiskajā veikalā labas japāņu skrienamās kurpes un, tiklīdz nokusīs sniegs, likšu tās lietā. Gadījumā, ja Tu par to turētu rūpestu.

Skūpstu!
Tava Božena!

P.S. atslēdznieks Voiceks viņurīt sacīja, ka man ir tik laba sejas krāsa, es ziedot gluži kā roze.

B.

Jan. 22nd, 2015 @ 10:12 pm
[info]veelviens
Nevar prasīt, lai visi to saprot, ko tev nozīmē naivais "Ugghhh!"

https://www.youtube.com/watch?v=yFIPmNlxYSk

Nē nē... man jau reiz likās, ka ar to visu ir cauri, esmu par vecu utt. Pat paspēju jau dažiem draugiem sastāstīt kaut ko. Tomēr nē - šitais laikam ir uz mūžu. "Es piedzimu, tev' atradu. Es nomiršu, tu paliks'" :)
Jūtiņa: ugh!
Akurāt skan: Celtic Frost "To Mega Therion"

Jan. 22nd, 2015 @ 08:22 pm
[info]honeybee
Vakar bija episks moments.
Vīrs, tātad, pārmet man uz kontu naudu.. Paiet mirklis..
Viņš: Tā, tevi sauc Ieva? Fuuu, tad pareizi pārskaitīju.
Es: Yeah, iedomājies, ja būtu pārskaitījis mīļākajai.
Viņš: ..
Es: Un ar kādreizējo komentāru "par minetu"
Viņš: ...
Es: ..un, kad viņa apvainotos, tu paskaidrotu, ka tas bija domāts sievai... Un tad viņa apvainotos vēl vairāk.

Jan. 22nd, 2015 @ 07:41 pm
[info]honeybee
Stella staigā apkārt un sarunājas ar sevi: Bitīt matos!!! Bitīt matos?! Nav bitīt matos...

(Bet vakar gulētejot aizsedza acis ar rociņām un teica: "Nav Stella!", droši vien ļoti negribēja gulēt.)
Tags:

Mani divi centiJan. 22nd, 2015 @ 07:25 pm
[info]krii
Reizēm šķiet, ka jūs gandrīz visi esat galīgi nojūgušies ar to rīšanu un ņemšanos ar visādiem rituāliem ap to. Kad Latvijā bijis pēdējais bada nāves gadījums galu galā? Ja nezinat un tas neskar jūsu tuvinieku loku, tad atslābstiet - barības uzņemšana jūsu gadījumā nav satraukuma vērta.
не делайте из еды культ - kā teica Turcijas pavalstnieka dēls.

kā vienmēr, uzzinu pēdējaisJan. 22nd, 2015 @ 07:11 pm
[info]indulgence
Ech, šodien bija jāvirpo, nemaz nesanāca te aci iemest. Tā nu palaidu garām lielisko femīnseksisko (tb tādu seksisma paraugstundu jāliek kā paraugu paraugu - neviens žurnāla "Патрон" redaktora slejas ievadraksts līdzās nestāv, tb fiksi jātaisa komūnu Jānīt_bēdz) cepienu pie Mufa par to, kādi gan cūkas ir vīrišķi, ja ļauj 15 gadīgam "bērnam" (tb nākamgad var precēties ar vecāku atļauju, bet vēl pēc 2 gadiem vēlēt) mirt badā pie pilna ledusskapja, un otru jauko cepienu pie Unpy par marsiešu/venēriešu pasaules uztveres atškirībām. :(( Ech, lasu un ķiķinu - jauki nudien! Erasms var iet uzpīpēt. :))))

Tad nu ienāca prātā uzvaicāt zinātājiem lūk ko. Paklau, pirms gadiem visi sievišķu žurnāli bija pilni ar slavas dziesmām par "indigo bērniem", kuru auras aizēno luksaforus un ģenialitāte dzen stuporā māmiņas. Vai nav tā, ka nu jau pirmā "indigo" paaudze ir izaugusi un jau deldē augstskolu auditoriju solus, ar savu spozmi un intelektu dzenot pasniedzējus mazvērtības kompleksa dumbrājā? Tb nav kāds dzirdējis par rezultātiem, kas no tiem izslavētajiem indigo sanācis?

UPD:
Nupat kaut kādā kultūrgalvaspilsētas 2014 rezumējumu avīzē uz superdārga papīra izlasīju, ka bez indigo un kristāliskajiem esot arī kaut kādi kultūrbērni, kuru pamatpazīme ir nemācīties nekādus standartizēto iemaņu pamatus, jo tas grauj viņu unikālās personības, bet misija ir sēdēt un kritizēt visu visapkārt, uzdodot jautājumus, kas rodas no elementāro pamatu nezināšanas. Sākumā jau satraucos, vai tik tā nebūs vispārēja parādiba un drīz nebus, ko izsaukt podu salabot vai pie kā iet zobus apārstēt, taču laulātā nomierināja, ka tā gan būšot margināla parādiba, jo ja visi būtu kultūrbērni, tad cilvēce vienkārši nomirs badā visai aši, jo nebūs neviena, kas iztiku gādā. Tb acīmredzot runa ir jau nevis par profesionālu KKF pabalstu auditoriju, bet ļaužu kategoriju, kas piedzimst un izaug jā KKF klienti.
Tags:

paldies, draugi! Jan. 22nd, 2015 @ 05:31 pm
[info]oblica
Pateicoties cibas cepienam, šodien bija varen jautra diena!
;)

Starpcit, ar ko tās godži ogas tik labas? Tik daudz, ka tās ir tās pašas bārbeles ogas, es sapratu, a ko tik traki dārgas?
Gūglēt es māku, bet man derētu no personīgās pieredzes - nu, tur sāku godži ogu kūri, bez problēmām apguvu levitāciju pēc nedēļas. vai tamlīdzīgi...

Mr.Prezidents : "Man tas lēmums ir bijis visu mūžu iekšā" .Jan. 22nd, 2015 @ 02:20 pm
[info]bljanna
Top of Page Powered by Sviesta Ciba