Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

par bezdarbnieka statusuSep. 4th, 2015 @ 06:00 pm
[info]oblica
BB: "Teet, tu straadaa??? Tu tak esi briivs kaa cuuka dubljos!"
:-D

Sep. 4th, 2015 @ 05:52 pm
[info]krii
Pēdējā laikā man slimīgi bieži uzmācas vēlme krāsot matus rudzupuķu zilus. Vai koši lillā.
Gan jau ka nesaņemšos, un tik tumšus laikam pārkrāsot normāli nevar, ja nenobalinās teju ne līdz nāvei.

Sep. 4th, 2015 @ 05:52 pm
[info]oblica
Gribu karbonaadi ar majoneezes ruutinju. Antonijas ielas garumaa neko taadu nedabuut.

ar socioloģijas saldo lodi krūtīs Sep. 4th, 2015 @ 05:18 pm
[info]barbala
Marmelāde, cukāti un sukāde, šokolāde trifelēs, tāfelēs un konfektēs; gotiņas ar tādu un šitādu garšu; zaptes un ievārījumi un džemi un povidlas;
medi un garšmedi un šķidrmedi un ekomedi; mafini un kafini makarūni; lauku torte un pilsētas tarte,

viss tas, ko var saukt par cepumiem un biskvītiem; kaltētas ogas, cukurotas balandas un berztas cidonijas;
viss, ko var izdarīt ar ķirbi (ja neaprok to dārzā);
sulas un suliņas un limonādes; saldējumi un sūcamkonfenktes;
kaltēti āboli, bumbieri, keils, burkāni; cūku pupu drabiņas un musli ar dzērveņu vai rupjmaizes smaržu –


pārnācu no Riga Food, man sāp acis no tā salduma daudzuma, kāds tur ir reprezentēts.
Nopirku speķa kvadrātu no SIA "Žabo"(!) Daugavpils novada stendā, tomātu mērci no gruzīniem un seleriju čipsus,

taču jautājums, kāds man palicis iespiedies – ja pieņemtu, ka izstāde "Riga Food" kaut kādā mērā reprezentē "visu, kas nācijai šķiet garšīgs", tad vai tiešām saldā garša ir tik ļoti dominējoša? Stāstiet man, ņergai mazēdājai, speķa someljēru grupiņas kuratorei, kā tad ir, ko?
Saldumiņš ir visa degviela?

Poll #20487 garšīgums
Open to: All, results viewable to: All

Pati garšīgākā garša ir

View Answers

Sāļa
10 (37.0%)

Skāba
5 (18.5%)

Rūgta
1 (3.7%)

Salda
6 (22.2%)

Dziedi vai raudi, bet norausies komentāros tāpat
5 (18.5%)

Pateikšu kā, ir, vot, ir tā: garšīgākā garša, ze ultimate ir

Kārumi un saldumi "pārtikas piedāvājumā" (veikalos, ēdienkartēs, ātrajās uzkodās)

View Answers

Ir stipri par daudz
18 (69.2%)

Nē, ir baigi labi, saldumi iz ze best
8 (30.8%)
UPD: bija, bija izstādē dažas lieliskas parādības. LLU studentu maģistra darbs "cūkgaļas konservēšana nātru ekstraktā"- tā man garšoja. studenti pēta iespēju saceptus čurkstīšus "ienātrēt", lai tie ilgāk uzglabātos. tas, lūk, bija garšīgs degustācijs un ar tādu woow momentumu. garšīga zinātne.
biovelas melni kūpinātais šķinķis, tīri tā, atzinības vērts lietuvas produkts. Daugavpils puses nehumānistu- paipalu audzētāju rūpals, rūpaipals: skatīties grūti, bet gaļiņa garšīga (c).

naPacinjiSep. 4th, 2015 @ 03:04 pm
[info]pikaczu
https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8 - beeglji no vilciena met uz sliedeem Ungaarijas policistu atnesto maizi un uudeni.

Polārlapsa (trekna)Sep. 4th, 2015 @ 12:15 pm
[info]ctulhu
Atgādiniet plīz, vai šis indivīds nebija arī cītīgais korāna tulkotājs/ islāma apjūsmotājs?

ko jūs vēl par mani nezinājātSep. 4th, 2015 @ 11:53 am
[info]oblica
Tad, kad es jūtos ļoti slikti, es ļoti rūpīgi uzkrāsojos.
Šodien uzkrāsojos ļoti, ļoti, ļoti rūpīgi.

Un nespēju noticēt, ka apkārt dzīco cilvēki, kas man piedāvā 50 eur mēnesī maksāt, lai es iemitinu pie sevis bomzi, jo atļāvos iestāties par bēgļu uzņemšanu. Ir vēl tādi, kas iesaka labāk amnestēt 250 kriminālnoziedzniekus to 250 bēgļu uzņemšanas vietā. Cilvēki, man kļūst bail no jums. Un nāk vēmiens.

because of reasonsSep. 3rd, 2015 @ 11:10 pm
[info]ezss

Orianna bija gudra sievaSep. 3rd, 2015 @ 09:09 pm
[info]pikaczu
Mana feisīša liste sēro par noslīkušo sīriešu bērnu. Ciba lād Viķku Orbanu. Kaut gan, ja paskatās, ko īsti ungāri dara, tad, manuprāt, viņi izmisīgi cenšas panākt to, lai Eiropas Savienība ievērotu pati savus likumus. Patvēruma meklētējam ir jāreģistrējas pirmajā ES valstī, nevis tajā, kur šikāki apstākļi. Likumu ievērošana ilgtermiņā ir viena no galvenajām lietām, kas nosaka to, ka bēg uz ES nevis no. Iedomājaties vienu turīgu komunalkas kaimiņu, kuram nav slēdzamu durvju un kurš dzīvo kopā ar tādiem, kas nekontrolē savu viesu listi. Cik ilgi viņš priecātos par savu turīgumu? Tā pat ar dāsnajām rietumu valstīm. Ja viņas ir vienotā robežkontroles telpā ar nabadzīgo Grieķiju, tad viņu robežas pastāv tikai teorētiski. Un nekādas super-puper lidmašīnas vai atomzemūdenes par viņu varenību neliecina. Vai nu esi noteicējs pār savu robežu vai tev nemaz tādas savas robežas nav. Pagaidām par laimi vēl pietiek naudas, lai atpirktos ar pabalstiem. Un var turpināt izlikties, ka pieņem lēmumus un nosaki kārtību.
Vēl es domāju, kas nez būtu, ja Putins savus desantniekus nevis formās bez uzšuvēm saģērbtu, bet vienkārši pateiktu, lai iet pāri krūmiem paši savos treniņtērpos. Bez ieročiem, bet tā lielā skaitā. Nevēlēšanās dienēt armijā tak ir pietiekami labs iemesls, lai arābu ziķerus atzītu par bēgļiem. Šeit arī varētu kādus asarainus stāstus par nevēlēšanos šaut pa brāļiem ukraiņiem palaist medijos, lai vislatvieši skaļi nepīkstētu. Tad, kad koncentrācija būtu pietiekami liela, tad "bēgļi" varētu sākt dumpoties pret vietējo iedzīvotāju fašismu. Nu arī būtu īstais laiks sūtīt balto konvoju un šeku - reku ne tikai Krim Naš. Pie kam, Putins ir liels meistars p. un p. salīzināšanā. Atceraties amerikāņu karu pret teroru, kuru izmantoja kā ieganstu, lai veiktu Čečenijas brutālu pacifikāciju? Hibrīdkarā vienmēr pastāv pārsteiguma moments, tā kā Krimā un Donbasā vairs nebūs, būs kaut kā savādāk.
Ja par bēgļiem - es neesmu pret, bet tam ir jānotiek kontrolēti. Politiskajiem - ES valstu konsulātos jāizsniedz vīzas. Ekonomiskie, jānoštrāfē par nelegālu robežas šķērsošanu un jāsūta atpakaļ uz valsti no kuras ieradušies. Cilvēku trafika organizatoriem, milzīgus cietumsodus kā par slepkavības mēģinājumu. Visiem tēvaiņiem, kas rīko bardaku stacijās, nometnēs utt., bez liekas runāšanas, jānoņem pirkstu nospiedumi un jāsūta ārpus ES robežām bez tiesībām iebraukt vismaz tuvākos 10 gadus. Pabalstu sistēma būtu jānoreducē līdz zupas virtuvei un guļvietai armijas teltī. Ja problēma ir tajā, ka mājās nogriezīs galvu, tad cilvēks būs priecīgs par to pašu, bet biznesa plāns visai ģimenei tur vairs nesanāk. Tāpēc par to noslīkušā bērna dzīvību ir atbildīgi nevis tie, kas gribētu kontrolētu patvēruma meklētāju politiku, bet tie, kas lemj par sistēmu, kurā visiem ir cerības uz haļavu.

haštagsSep. 3rd, 2015 @ 02:14 pm
[info]ezss
Vakar stundu bija jāklausās kāda krievu džentelmeņa pūles pārdot savu industriālo ideju, cits kosmoss ar ideoloģiskām virsnotīm, tadēļ atvainojos par to iesūkšanos šeit.

Pamanīju twiterī aicinājumu "dalīties ar kādu vērtīgu atziņu, kuru guvis no sava skolotāja vai pasniedzēja. Vērtīgo atziņu konkursam var pieteikt publicējot to sociālajā tīklā, lietojot konkursa tagu #iemacijaSkolotajs",
protams, ka neviens nav meties piesātināt twiteri ar šo tēmturi. Tomēr tas man lika pardomāt, vai ir kas tāds, ko es būtu gatava tur publicēt, kāds cilvēks, par kuru varēs biogrāfijā rakstīt, "viņu spēcīgi ietekmēja..." Sākumā gribēju teikt, ka nē, nebija neviena, es un klases kolektīvs ir kaldinājis manus tarakānus un apziņas lielceļus.

Tomēr kādu brīdi padomājusi, un apēdusi savus makaronus, nolēmu šim godam izvirzīt savus matemātikas skolotājus.
Pamatskolas skolotāja bija dāma, kas pirmā mūs, mazus knariņus, uzrunāja ar jūs un vispār izrādīja nelokāmu rakstura stingrību gan vērtējot, gan mācot. Toties vidusskolā man matemātiku pasniedza universitātes pasniedzējs, kuram pirmajam acīs redzēju sajūsmu par savu priekšmetu. Viņa mīļākā tēma bija skaitļu teorija, to tad viņš arī mums ārpus programmas stāstīja.

To, vai es darītu citas lietas, kā daru tagad, ja šo skolotāju nebūtu, es negribētu apgalvot, bet šādas puzles, iespējams arī nerisinātu autobusā.

Sep. 3rd, 2015 @ 12:44 pm
[info]ezss
Ko darīt tumšos vakaros
neitroni burkā

DisasterSep. 3rd, 2015 @ 10:42 am
[info]ctulhu
Mainu boileri. Atceros šo filmu:

https://en.wikipedia.org/wiki/K-19:_The_Widowmaker

(OK, joks ir pastulbs jo K-19 notikums ir patiess un viņi bija varoņi. Filmu ir vērts redzēt, viena no retajām reizēm, kad šāda veida filmas ir puslīdz adekvātas, neliek saķert galvu un padomāt ``yopt, kas viņi ne reizi zemūdenē nav bijuši??``)

kad desa ir stiprāka par literatūruSep. 3rd, 2015 @ 10:06 am
[info]barbala
Līdzīgi kā ar visu to mūžam liktenīgo mīlestību īsziņām retrospektīvā:
sākumā visas tās trīsas un tirpas un brodskis un lirika, zīds, mežģīnes un aizraujoša uzdrošināšanās,
tad pamazām iezogās tehniskās notis: "būšu astoņos", "nopērc olas" "ok" un pašās beigās – pēc pāris apmaiņām ar "stulbenis/stulbene/stulbeņi" seko lakonisks punkts un diplomātiskais silencio.

Tā arī te brīžam sviestcibā – ieilgusi piedegušo rīsu kastroļu, sažuvušās acu tušas un ilgu pēc kaimiņciema Dona Mario Luidži fāze. Patīkami taču bija lasīt domas, drāmas, viedokļus, dzīvi, idejas, mudžekļus, smeldzes-smeldzītes, provokācijas jestras un mazāk jestras.

Bet tagad atveru, te kaut kāda vidusskolas 11 dačuku un 3 aigaru klase,
gatavais f spkranču licejs: kura tievāka/kura resnāka/kad, kur un kā skūpstīties un ar kā atļauju/kura dabūjusies/dabūjusies nepareizi, jo tak jau, "visi-aigari-manējie." Varbūt tiešām – resurss sevi ir izsmēlis, rakstāmrīki nodiluši un atliek vien par bābisko, par mūžīgo un kā prasmīgam gaļas izcirtējam, visus pretīmnācējus domās raiti sadalīt gabalos- "fileja", "šķiņķis", "krūtiņa", "galertam."Ja tā, tad nepalaidiet garām apkopotos padomus un turpiniet justies satriecoši peldsezonā pie strauta, jo karmas konsultante zina visu.

Sep. 3rd, 2015 @ 12:59 am
[info]bozena
Man virtuves skapītī ir vairākas vecas zaptes, kas dažkārt bez brīdinājuma izveļas no skapīša un uzkrīt uz kājas. Nez, ko ar viņām darīt? Varētu iedot kaimiņu Andžam izdzīt kandžu, piemēram. Dažos novados sauktu par ļūļu/ ļergu un vēl visādi.

Sep. 2nd, 2015 @ 11:59 pm
[info]krii
Ja katru dienu skatās spogulī un saka sev: "Esmu skaista un šarmanta", tad reizi gadā vai divos var piedzīvot mirkli, kad tā ir patiesība.

Sep. 2nd, 2015 @ 11:08 pm
[info]veed_logs
Wow, pateicoties freidlistē nospiestam jūtūbes linkam šodien uzzināju, ka Miley Cyrus ir īsta dziedātāja, kura dzied dziesmas un, kas vissvarīgākais - tiešām māk dziedāt, piemēram:
https://www.youtube.com/watch?v=wOwblaKmyVw

Laba balss un laba balss pārvalīšana, lieliski!
Esmu šokā. Varbūt ir pienācis laiks uzzināt, kas ir Justins Bīberis? Es vairs nezinu, ko domāt.

Citās ziņās:
Turpinu pa bišķim ēst bišu vēmekļus. Šodien atslodzes diena, palikuši vēl kāds pusotrs kilo (vai mazliet vairāk). Ar rupjmaizi un tēju iet iekšā nesaudzīgi daudz.

Sep. 2nd, 2015 @ 02:31 pm
[info]scaramouche
Es kaut ko te nedaudz nesapratu. Piemēram, apollo.lv raksta - "«Rīgas satiksmi» skāris jauns pedofilijas skandāls"

Var kāds mani apgaismot, kāpēc ir tik svarīgi, ka šis cilvēks ir strādājis tieši šajā firmā?

Ejam tālākSep. 2nd, 2015 @ 12:32 pm
[info]ctulhu
Mēs esam sapratuši, ka tiesībās vienlīdzīgi ir visu rasu/ etnosu, visu dzimumu, visu vecumu, visu uzskatu cilvēki. Bet kāpēc tikai cilvēki? Ir spēcīga kustība par dzīvnieku tiesībām un viņiem daudz kur ir taisnība. Bet kāpēc tikai dzīvas būtnes?

šis ir nākamais solis

http://www.rfreitas.com/Astro/LegalRightsOfRobots.htm

kurš acīmredzami ir neizbēgams progresa ceļā.

Ja vien mēs negribam ``Animatrix`` un tml scenārijus. Kuri pēc savas būtības neatšķirtos no vēsturiski reālajiem scenārijiem - sekām no neizpratnes par augstāk minētajiem vienlīdzības veidiem.

Sep. 2nd, 2015 @ 08:12 am
[info]scope
Istabas augs šonakt mēģinājis izdarīt pašnāvību, gandrīz sanāca...

Sep. 1st, 2015 @ 05:48 pm
[info]bljanna
Palasīju par prioniem. Ahujeķ. Cilvēks un visa viņa modernā medicīna kapitulē Mātes Dabas izdomas bagātības priekšā.
Tags:

Sep. 1st, 2015 @ 04:44 pm
[info]scaramouche
Oh. My. God.

Pamanīts citur komentāros, links no [info]auksts_entelekt.

Хроника гибели Германии

Sep. 1st, 2015 @ 01:03 pm
[info]ctulhu
varētu būt jauka grāmatiņa ja tur ir vēl daudz šādu ilustrāciju.

stratēģijas izvēleSep. 1st, 2015 @ 11:40 am
[info]ctulhu
- talantīgo ir maz, viņi jāatrod un jāizlasa no masas
- talantīgs ir katrs, tikai jāatrod kur*

kurš variants?

* izņemot smagas iedzimtas patoloģijas, protams.

Aug. 31st, 2015 @ 11:48 pm
[info]scope
Iepriekšējā nedēļas nogalē sagadījās tā, ka abi kaimiņi kūla labību turpat burtiski durvju priekšā, attiecīgi nebija izvēles, bija jāfotografē.
Pēc tam vēl gadījās aizbraukt Rundāles virzienā, kur rosījās vēl nopietnāka tehnika.

Pie pirmajiem nācās skaidroties, ka tomēr neesmu no "Bauskas dzīves" :)

UZMANĪBU: Apakšā lauksaimniecības tehnikas bildes!
... )

Aug. 31st, 2015 @ 10:14 pm
[info]scope
3. josla, -20 km/h no atļautā, ā, pareizi - mobilais pie auss pielipis.
Pats nejēdz pabraukt un arī citiem neļauj.

Žēl, ka mūsu poliči tik slinki pačakarēt (ja ne sodīt, tad vismaz 20 min. parunāties par mobilā lietošanu pie stūres) šos ļautiņus, kuru skaits tikai palielinās.

Burbuļi un pārdomas, turpinājumsAug. 31st, 2015 @ 08:34 pm
[info]ezss
Gatavojoties jaunajam mācību gadam, šovakar izlasīju VISC analīzi par pagājušā gada diagnosticējošo darbu dabaszinībās. Nekas īpaši nepārsteidza.

Iepriekšējā postā spoilers )

Burbuļi un pārdomasAug. 31st, 2015 @ 08:23 pm
[info]ezss
Aiz gara laika, aizpildiet, lūdzu, šos uzdevumus no 9. klases diagnosticējošā darba
uzdevumi ar bildēm )
Top of Page Powered by Sviesta Ciba