Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jul. 22nd, 2017 @ 04:58 pm
[info]bozena
Līžele vakar bija iesniegt dokumentus mācībām the Augstskolā (jā, tur jāiesniedz klātienē pašam). Liels bija viņas izbrīns un WTF, ka gandrīz visi citi pretendenti bija ieradušies ar mammām, tētiem vai pat omīti.
(Kad es sniedzu savus dokumentus, mammas bija tikai dažiem, līdz ar to varam spriest, ka ģimenrs saites kļuvušas ciešākas.)
Vajadzēja arī sniegt ziņas par vecākiem, pret ko skaļi protestēja kāds apmēram 30 gadus vecs studētgribētājs.

Jul. 22nd, 2017 @ 12:03 pm
[info]bozena
Atbraucu vakar ar pēdējo vilcienu pēc darba dzertiņa un pārēšanās apreibusi un miegaina. Mūsu Murmuļciemā izkāpa tikai pieci naktdzīvnieki ieskaitot mani un klusi izplūda tumsā kur nu kurais. Liepas smaržoja, ka vai elpu ņem ciet, it kā kaut kur būtu apgāzta milzīga liepu šampūna pudele. Koki tā nevar smaržot. Pa ceļam uz mājām nesatiku nevienu, pat ne ezi.
Šodien ilgi guļu, ilgi ēdu.
Man jau sen šķiet, ka te apkārtē dzīvo kāds mazs, bet jaudīgs plēsējs, cauna vai čupakabra. Dažreiz rīta pusē jumtā dzird skrienam mazus solīšus, papus saka, ka tās būs vārnas vai žagatas bet soļi izlausās četrkājaini, un tad vakarrīt es atradu pie taciņas nogalinātu nelielu ezi. Upurim bija pārgrauzta rīkle.

Vasaras purvsJul. 21st, 2017 @ 07:08 pm
[info]krii
Manas personības skeptiskā puse ir pilnībā zaudējusi cerības šogad vēl piedzīvot vasaru (neviena dzeltena taureņa gaisā - kopš 2.aprīļa, neviena paša!), tomēr iekšējais bērns pēc inerces vēl vakaros aizmieg ar klusu lūgšanu par spīguļosaulīti. Pilnīgi iespējams, ka viss labais ar mani jau ir noticis - gan šajā gadā, gan šajā dzīvē, kaut ko no tā varbūt pat esmu pamanījusi un paldies pateikusi, ej nu sazini.
Nūģisko ikdienas purvu iekrāsoju ar mazām nevainīgām izpriecām - esmu bijusi ekskursijā Daugavgrīvas cietoksnī un Lielajos kapos, piemēram. Kapu ekskursijā bija labāks gids, stāstījums bija dzīvs un spilgts, visi nelaimīgie mīlētāji, zagļi, laupītāji un spoki dancāja ziedošo liepu pavēnī, bites zumēja un zaļa zāle elpoja. Labi bija. Daugavgrīvas gids ļoti centās, un rezultātā es apņēmos kaut ko vairāk palasīt par šo vietu, "par kuru kādreiz izliets tik ļoti, ļoti daudz dažādu karapulku asiņu". Nu vismaz zinu, kur tas atrodas, ellē, ratā, pie jūras, pie upes, Rīgas ziemeļgala jasmīniem neprātīgi smaržojot. Pie viena dabūju ieskatīties "Komētas" jezgā, izdzēru glāzi Valmiermuižas alus, pavēroju meistardarbnīcu būdiņas un paklausījos kaut kādas melnu šamaņu imitācijas, nospriedu, ka tīri jauks festivāls, manā jaunībā tādu gan nebija. Vai arī neatceros.
Vēl sanāca aiziet uz Aleksandrijas lasījumu pirmo lekciju Nacionālajā bibliotēkā - šoreiz par panarābisma dzimšanu no Eiropas romantisma gara, par arābu renesansi, par anglofono arābu literatūru un citiem robiem manā amatierorientālistiskajā izglītībā. Varen labi un pamācoši, turklāt solās būt regulāri, iesaku visiem.
Aizvakar savukārt apmeklēju triju Izraēlas koru koncertu Ebreju kopienas zālē. Muzikālais baudījums bija pieticīgs, antropoloģiskais vērojums - bagātīgs.
Citādi - dies tristes et miserabiles, kā E.Hofmanis rakstīja savā dienasgrāmatā laikos, kad kreditori vajāja, bet mīļākā bija laukos.
Sūtu apkārt CV, galvenokārt uz vietām, kurās noteikti negribēšu strādāt - ir mazliet mierinoši zināt, ka atteikums nesāpēs.

Prāta man nav pārāk daudz, tomēr no neprāta trūkuma ciešu vairāk.

Reizēm atceros aizgājušās vasaras, un sagribas kailai dejot uz bāra letes, vai vakarkleitā brist jūrā peldēties. Iespējams, būtu ar mieru arī vakarkleitā dejot un kaila peldēties, bet pat tas kaut kā nesanāk un nesanāk.

Bet jūs gan turieties, ja!

Jul. 20th, 2017 @ 11:22 pm
[info]bozena
Katru dienu aizmirstu nopirkt baterijas ierīcei Sonic Kurmiams.
Ierīce Sonic Kurmiams ir ražota Ķīnas Tautas Republikā, taču to rotā uzraksti brāļu lietuviešu valodā: Elektroninis prietaisas kurmiu ir pelenu atbaidymu. Es to saucu par kurmju bubinātoru, jo kopumā ņemot, mantiņa nepatīkami vibrē. Un wannabe atbaida kurmjus 800 m2 platībā.
Katru dienu sevi par to nosodu. Par baterijas nenopirumu. Jo ūdežurķu rakumi nāk tuvāk. Ar katru dienu tuvāk.

Jul. 20th, 2017 @ 07:43 am
[info]bozena
Mūsu Mazciems ir īstens Murmuļciems. Lielākoties to laikam apdzīvo murmuļi nevis svilpastes. Dārziņi ir labi iekopti un zālāji nopļauti, bet murmuļus pašus gandrīz nekur neredz. Izskatās, ka viņi izlien no alām naktīs kā tādi rūķi vai kurmji, izravē, nopļauj un salien alās atpakaļ.
Senāk bija vairāk svilpastu un visādu citu zvērēnu - uzdzīvotāju, man liekas. Bija visādi dārzasvētki, pabļaustīšanās, zvilnēšanas saulē, lampiņu virtenes.

Jul. 20th, 2017 @ 12:23 am
[info]honeybee
reizēm lielākā daļa no problēmas ir saprast, ka tā vispār nav tava problēma

Jul. 18th, 2017 @ 11:18 pm
[info]bozena
Man vispār rīt jau uz darbu tā kā. Tas nekādi netraucē šovakar kurināt kamīnu, dzert kokteiļus, ēst pēdējās zemenes un likt darba sajūtai mīksto.
Pa tam lāgam dārzā viss sācis augt kā tropos. Kamēr es trīs dienas biju prom, viss paaudzies par galvas tiesu. Visa dzīvā radība sapratusi, ka dzīve ir īsa un aši, aši nepieciešams augļoties, vairoties un piepīldīt zemi. Ja kādu brīdi pats pasēdi mierīgi, var dzirdēt tādu klusu paukšķi. Tur izsprāgst atkal jauna gārsa. Gliemji vispār ir visur un visādu krāsu un lielumu. Lapgraužus var kraut kaudzēs, laputis - ņemt ar dakšām.
Tomāti droši vien izaugs lakstos, jo kurš gan var atrast un izlauzt visas tās paduses.
Bet par to mēs domāsim rīt.
Vispār šitāds augšanas un vairošanās trakums parasti novērojams jūnijā, bet šogad laikam visi gaidīja, gaidīja vasaru, līdz saprata, ka šitā jau ir tā vasara, un citas nebūs.

Jul. 18th, 2017 @ 08:44 pm
[info]krii
Hormonu patiesība nav nedz vienīgā, nedz īstenākā no patiesībām. Neba nu būtu tā, ka mēs jau to agrāk nezinātu, bet...

Šodien apraudājos, lasot kārtējo rakstu par Marjamu Mirzāhāni. Var likties smieklīgi,bet man tiešām bija personiski svarīgi tas, ka viņa bija. Sieviete, satriecoši skaista, dzimusi, augusi un mācījusies islāmiskajā Irānā, musulmaņu vidē, ģeniāla matemātiķe, izcila zinātniece. Katra viņas nodzīvotā diena kā pretspars visiem tiem stereotipiem, kuri man riebjas visvairāk.
Tāda sajūta, ka ar viņas pāragro nāvi mums visiem atņemts kaut kas ļoti būtisks.

Jul. 18th, 2017 @ 05:19 pm
[info]scope
Dažiem zīmoliem ir interesanta cenu veidošanas politika.
Šodien tiku pie no-name zāles pļāvēja ritentiņa (parasts plastmasas gabals, ne tur gultņi, ne kas) par 2.80 EUR/gab., savukārt pie monopolista Stokker, tāds pat plastmasas gabals maksā ne mazāk, ne vairāk kā 15 EUR/gab.
Līdzīgi bija kolēģim, kurš bija sabojājis savai Toyota numura apgaismojuma lampiņas korpusu - oriģināls ap 30 - 40 EUR, bet sanāca tā, ka viens paziņa strādāja auto daļu veikalā un ieminējās, ka šādi pat ir arī, laikam, Citroen, rezultātā kolēģis bija priecīgs samaksāt 7 EUR par štruntiņu, kuram izmaksas ir labi ja 1 - 2 EUR.

Jul. 18th, 2017 @ 04:10 pm
[info]bozena
Viens no dizaina pērlēm Rīgā manuprāt ir Brasas cietuma glīši noformētais uzraksts. Puslokā izliekts. Tādiem burtiem, kādus 90-tajos lietoja, lai norādītu, ka še ir Mazpisānu vidusskola vai Dāvanu veikals. Prieks noskatīties ikreiz, kad braucu garām.
Lūk, skaistums kāds!
https://www.google.lv/search?q=brasas+cietums&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiqn7u195LVAhUmYJoKHWXxC2sQ_AUICSgB&biw=360&bih=512#imgrc=hoWOPX7Uz8O4rM:

Dārzniecība!Jul. 18th, 2017 @ 01:01 pm
[info]kjiimikjis
Uz palodzes beidzot ir pirmais zieds čili piparam!
Pārējā veģetācija arī zeļ un plaukst, pa lielam. Vilšanos sagādā maurloki - no trim podiņiem ir izaudzis tikai viens. Nē, nevis podiņš. Viens maurloks. Rozmarīns arī pirmajā reizē nofeiloja, bet paspēju iesēt vēlreiz, un tagad no diviem podiņiem viens izskatās gana cerīgi.
Īpašs prieks par dārzeņpiparu - 5 augļi jau ir bišku paaugušies, un pēc ziedu skaita vērtējot, būs vēl vesels lērums. Un par sarkano baziliku arī prieks - dikti smuki zied.

Jul. 18th, 2017 @ 12:56 am
[info]scaramouche
Mēs esam tie kaimiņi, kas naktīs bīda mēbeles.

Jul. 17th, 2017 @ 09:02 pm
[info]krii
Manas personiskās Hekates dienas - tās, kad retajos apzinātajos brīžos no sirds brīnos, kāpēc mani nav notriecis neviens transporta līdzeklis, jo apkārtne ir izplūdusi sāpīgā miglā, bet es pati - reducējusies par bezsmadzeņu amēbu.

Jul. 16th, 2017 @ 10:18 pm
[info]krii
Tagad nu gan, mīlīši, knaši uz podiņa, tad nomazgāties, iztīrīt zobiņus un čučēt! Sarunāts?

Jul. 15th, 2017 @ 03:36 pm
[info]honeybee
Pagājšnedēļas beigās attapos, ka
1) pārāk daudz strādāju
2) šī rezultātā neesmu praktiski neko lasījusi no Hugo nominantiem
3) balsošana šodien

Ergo megatempā piebeidzu trīsarpus romānus, gandrīz visus garstāstus un īsos stāstus un vienu normālo stāstu (jebaķ, tie novel-novella-novelette mani nobeigs)

Secinājums (ļoti izplūdis pagaidām)
> SF romānus bez iepriekšējām zināšanām par to, kas ir kas, lasīt šķiet pilnīgi neiespējami (nu tb pat nenormāli mīlīgais A Closed and Common Orbit prasa, lai nevainīgais lasītājs labi saprot, kādas ir mākslīgā intelekta problēmas un kaut kur romāna vidū paliek ar aukstām kājām, lai arī patiesībā jau nekas TĀDS nešķiet noticis)
> feminisms+ (nu, ietverot ekofeminismu un visa veida awareness par dažādām minoritātēm) ir reāli jokains pasākums, nevar pat saprast, ko es par to domāju
- nu tādā ziņā, ka absolūts vairākums darbu ja ne iebliež par galveno varoni Izteikti Minoritātes Pārstāvi vai Apbižotu Zato Spēcīgu Sievieti, tad vismaz piebaksta tam galvenajam varonim nebūtisku, bet zato superinteresantu minoritātes izpausmi
- kas reizēm ir reāli fucking meh, vismaz tad, kad tas tiek darīts uzkrītoši un tieši; ajmīn ja es nelasītu pusgrāmatu par to, kā karavecis siekalojas ap iedomīgu aristokrātu meitenīti, tad kāpēc lai fakts, ka meitenītes vietā ir puisītis, šo sūdu glābtu?
- un reizēm ir okei, bet tā kā jau atstrādāti (no otras puses, es esmu pietiekami dziļi tajā visā iekšā, lai man vienkārši vairs nebūtu interesanti)
- bet pie garajiem stāstiem tas kļūst reāli interesanti (it īpaši, kad šie motīvi tiek apvienoti ar Lavkrāfta mitoloģiju, kas atkal notika veselos divos gabalos! un turklāt tiešām smukos)
- un tad, kad cilvēks par to reāli aizdomājas, kā Too Like a Lightning, tad tas vispār ir kruta (man tā grāmata patīk ar katru mirkli vairāk, bet pieļauju, ka tas ir Stokholmas sindroms kaut kāds)
> that said, klasisks fantasy, tā kā The Tomato Thief vai Penric and the Shaman, vai klasisks domīgi-mīkstais SF, kā That Game We Played During the War vēl joprojām mani sajūsmina

Sabalsoju, cik varēju, tagad tikai nezaudēt atspērienu un dalasīt arī to, ko neesmu lasījusi

Jul. 15th, 2017 @ 12:08 pm
[info]observer
Vārdsakot, krūmgriezis ar 52 cm3 motoru. 52, Karl! Ar mūsdienu uzkabi tie 8.5 kg kaut kā sadalās, un tik kustini rokas un zvērs dara savu.

Kā arī, lauku ilgbūvei ir izkrāsota mazmājiņa, elektriski zilā krāsā. Tā kā ar otro gājienu šķiet būs izdevies kanalizācijas bedri safiksēt, tad beidzot šīs lauku mājas iegūs to, kas viņām nav bijis visā pastāvēšanas vēsturē (savi gadi 150) - labierīcības.

Un vēl mājās ir Korg klavieres. Es tak reiz teicu, ka neesmu dzirdējis labāku patētiskās sonātes 2. daļu, kā to izpilda mana sieva? Tos pāris trillerus visi izpildītāji nomuļļā vai pārāk sterili izpilda, a šeit - Pats Tas. Tagad vajadzētu uztaisīt klavieru iesvētības, bet slinkums apziņot kandidātus un pūlēties visādi citādi. Bet vajag, lai kaimiņi saprot, kas te iemājojis, kaut gads jau pagājis.

Tāda šogad vasara, vēl priekšā ceļojums uz Slovākiju/Ungāriju.

NiceJul. 14th, 2017 @ 12:29 pm
[info]panacea
Piedodiet, vēlreiz sviests. Bet -- jūtos, ka tiešām turu roku uz sviesta pulsa. Rekur, Financial Times apraksta sviestainumu un ir izdarījuši identiskus secinājumus kā es. https://www.ft.com/content/8550f05a-6649-11e7-8526-7b38dcaef614?mhq5j=e2

Tā arī rādās, ka laiks saldēt sviestu.

Jul. 13th, 2017 @ 11:36 pm
[info]krii
Skatieties Rakstos, ak, ļaudis! Vikipēdija, kas nekad nemelo, mums vēstī, ka 1210. gadā Rīgu ielenca kuršu karaspēks, ieradies kuģos pa jūru, un turpmāk kuršu uzbrukuma atvairīšanas dienu - 13. jūliju, Sv.Margaritas dienu, - rīdzinieki svinējuši kā svētku dienu. Tātad tiem no mums, kurus priecē nosargātie Vecrīgas baznīcu torņi, ir pietiekams pamats šodien (jā, zinu, ka maz no dienas atlicis) atkorķēt šampanieti, vai - ņemot vērā dzimtenes klimata īpatnības – rīdzinieka Kunces radītā balzama blašķīti, vai vismaz kādu aizjūras ruma mučeli. Tāpat šajā dienā visiem livoniešu pēctečiem būtu jāpiemin ievērības cienīgais fakts, ka Dancigā 1397.gadā, Mārgrietas dienā ordeņa virsmestrs Konrāds Jungingens piešķir Harijas un Virijas bruņiniekiem sevišķi lielas brīvības un privilēģijas, salīdzinot ar citiem. bruņiniekiem Livonijā – tie dabū šajās zemēs mantošanas tiesības uz kustamiem un nekustamiem īpašumiem, kā muižām, sādžām un pilīm, kas tiek piešķirtas kā muižnieku dēliem, tā arī meitām līdz piektajam augumam, pretēji noteikumiem par lēņu tiesībām.
Kad par iemeslu iedzert visas šaubas zudušas, var rasties jautājums – kas gan bijusi šī krietnā sieviete, vārdā Margarita, kas devusi vārdu mūsu pilsētai un visai Livonijai tik nozīmīgai dienai? Un te nu pergamenta ruļļi mums piedāvā visdažādākās versijas.
Ir skaidrs, ka tā nevar būt svētā Margarita Marija Alakoka, jo šī cienījamā dievbijīgā jaunava dzīvojusi daudz vēlāk, ap to laiku, kad trīs vella kalpi Rīgas mūrus aizstāvēja pret zviedru, ... pēc tam pret poļu un vēl nez kādiem naidniekiem. Varbūt tā ir Skotijas svētā Margarita, vecā draiskuļa Malkolma sieva? Taču to katoļu baznīca godina 16. novembrī. Savukārt, mūķene Ungārijas svētā Margarita, pašaizliedzīgā slimnieku kopēja 13.gadsimtā, tikusi kanonizēta vien divdesmitā gadsimta vidū. No Češīras nākusī mocekle Anglijas svētā Margarita Varda arīdzan par svētu atzīta pavisam nesen, tāpat kā viņas tautiete svētā Margarita Klitrova. Man allaž līdzcietību raisījusi Sanseverīno Margarita, no vardarbības cietušo sieviešu aizbildne, taču viņa ir minēto 14.gadsimta notikumu laikabiedre un nevarētu būt godināta jau 13.gadsimtā. Cita itāliete, vientuļo māšu, neprāšu un klaidoņu aizbildne, Kortonas svētā Margarita parādījusies svētmargaritu pulciņā 18.gadsimtā. Vēl ir cisterciešu svētā Margarita, taču tā, cik noprotu, tiek godināta pavisam šaurā lokā, klosteru cellēs. Atliek vien Antiohijas svētā Margarita, jaunava, vienradžu un pūķu pavēlniece. Nedaudz mulsina, ka mūsdienās katoļu baznīca viņu godina 20. jūlijā – pie tā nu laikam tas Gregora kalendārs vainīgs/
Šā vai tā – viņas pamācošo dzīvesstāstu un citas svarīgas ziņas varam lasīt šeit: http://www.catholic.org/saints/saint.php?saint_id=4474
Tik to vīnu (balzamu, rumu) neaizmirstiet!

Jul. 13th, 2017 @ 03:59 pm
[info]bozena
Varēja jau nedaudz pierimt līt. Gribu nobraukt galvaspilsētā, bet no lietussargiem tikai bērnu. Ar dalmāciešiem.
Un vēl ļoti vecs japāņu. Ar puķītēm. Smako pēc četrdesmitgadīgas pagātnes.

[kāpēc?]Jul. 13th, 2017 @ 03:08 pm
[info]ctulhu
Bieži dzirdēta tēze ka zinātne atbild uz jautājumiem kā lietas notiek bet ne uz jautājumiem kāpēc?

Izstāstiet lūdzu, ko te vispār nozīmē ``kāpēc``?

Lietas ir tādas un tādas un notiek tā un tā tāpēc, ka fizika (esamības struktūra) ir tāda un tāda. Un kāda tā ir, to tātad noskaidro zinātne. Kur te vēl ir ``kāpēc``?

OK, ir jautājums par mērķu izvēli, t.i jautājums ``ko mēs ar visu šito varam iesākt``, bet tas atkal ir zinātnes lauciņš, aksioloģija un tml.

tātad: kāpēc vēl prasīt ``kāpēc`` un ko tas vispār nozīmē?

Šeit ir sviestsJul. 12th, 2017 @ 04:32 pm
[info]panacea
Vēlreiz par sviestu -- mani šis temats ir aizrāvis. Es atzīšos, ka es izlasīju lopkopības reviews un atklāju, ka bija paredzēts, ka ES 2017. gada 2. ceturksnī sviesta cena kritīsies, jo tad ir vislielākais piena izslaukums. Bet, kā redzam, tas tā nenotika. Q3 izslaukums diezgan ievērojami kritīsies un Q4 kritīsies vēl vairāk (vismaz grafikos izskatās pēc normālām ikgadējām svārstībām). Ņemot vērā, ka sviests ir pavisam uz izķeršanu un drausmīgi dārgs arī Okeānijā un diezgan dārgs arī ASV, tad pēc manām spekulācijām sanāk, ka uz gada otro pusi a) sviests paliks vēl mazāk, b) nebūs no kā arī to sviestu importēt. Tamdēļ man gribās spekulēt, ka cena droška uzleks vēl augstāka.

Vispār nez nav kaut kāds sviesta totalizātors? Es jūtu, ka neesmu izmantojusi iespējas uz Brexitu, Trampu, pēdējām UK vēlēšanām, tagad gribu izmantot uz sviestu!

Ja sviests deficītēsies, tad diezgan skaidrs, ka būs švaki ar saldo krējumu, saldējumu (ja vien nav iesaldēts, haha), bet nez kā būs ar augu taukiem? Pieņemot, ka izsīkstot sviestam palielināsies pieprasījums arī pēc augu taukiem, nez cik ātri viņi spēs pārslēgties uz intensīvāku ražošanu?

Katrā ziņā, man tagad saldētavā ir depozīts sviesta veidā, hehe.

Jul. 12th, 2017 @ 12:01 am
[info]krii
Mārtiņš Luters un Martins Heidegers, Kārlis Markss un Karls Gustavs Jungs... Mūsu mūžīgās oidipiski-elektriskās attiecības ar vācu valodu - te paklausīgi saplūstam, te dumpīgi nošķiramies, ik pa pusgadsimtam primārs vai nu tradīcijas svētums, vai mūžīgs naids pret ģermānismiem.
Pieņemu, ka ar krievu valodu vēl dažus gadsimtus būs līdzīgi. Varbūt ar angļu arī.

bveeJul. 11th, 2017 @ 11:00 pm
[info]oblica
Ieliku matos aragana eļļu. Nereāli smird. Droši, ka sapņošu par ķīmisko uzbrukumu un rīt mazgāšu gultasveļu.

SvīstsJul. 11th, 2017 @ 09:19 pm
[info]panacea
Atceraties iepriekšējo ierakstu, kur sviesta cena bija uzkāpusi līdz 471 eiro par 100 kg Eiropā? Bet tas bija 27. maijā. Kā rādās 8. jūlijā cena bija jau 550 eiro/100 kg. Laikā no 1. līdz 8. jūlijam cena pakāpās par 25 eiro.

Eju rīt iegādāties sviesta rezerves, sagaidu, ka uz priekšdienām uzsākšu pirātiskā sviesta biznisu un varēšu dzīvot kā Buņģis!

Pirmā reizeJul. 11th, 2017 @ 10:15 am
[info]oblica
Pirmo reizi šovasar (?) uzvilku kurpes ar vaļējiem purngaliem. Par spīti!
Tagad ellīgi salst kājas, bet es turos.

Maskulīnā vasaraJul. 11th, 2017 @ 09:59 am
[info]krii
Šī vasara ne tikai meteoroloģiski, bet arī visādi citādi pret mani izturas kā emocionāli labils vīrišķis - vienu dienu raksta kvēlas īsziņas, kā grib mani vest uz Munameģi, un cik jauki viss būs, bet kamēr es domāju, ko atbildēt un vai kājas jāskuj, pienācis nākamais rīts, un šis jau zvana pie durvīm un kliedz: "Ej dirst ar visu savu gludekli!"

Par pozitīvo...Jul. 10th, 2017 @ 08:42 pm
[info]galadriela
Šis ir pirmais gads, kurā, vēl jūlijā es varu teikt, ka neesmu atmetusi ar roku savām jaunā gada apņemšanām.
Tas ir ļoti, ļoti pozitīvi!

Lai nu kā... piektdien uz Rīgu.
Londonā par maz līst. Jābrauc atveldzēt saulē izkaltušo garu.
^_^
Top of Page Powered by Sviesta Ciba