Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jun. 30th, 2015 @ 04:38 pm
[info]observer
Kaķis bija pazudis, ticis apraudāts (bez kādām pārnestām nozīmēm), un tad cēlās augšā. Atgriezās pēc divām dienām, kad jau lauku kaimiņš nešaubīgi bija iekvalificējis kaķi lapsas upurī, un daži veiglāk ietekmējami prāti sāka nešaubīgi šo versiju uzskatīt par galveno. Tāds apātisks gan atgriezās, ne uzreiz pie bļodas metās, ne kā. Vetārsts izņēma ērci, izrakstīja līdzekli smaganu iekaisumam un iedeva 4 maišeļus citu barības veidu, izmēģināšanai, kurš labāk garšos.
Tags:

Pētījuma rezultātiJun. 30th, 2015 @ 02:39 pm
[info]ezss
D vārda pētījuma rezultāti attēlos šeit )

Jun. 30th, 2015 @ 01:16 pm
[info]honeybee
Kamēr es biju projām, Stella apgreidojusi valodas prasmes vēl par vienu līmeni, vakar, piemēram, miegainā balsī teica "Mamma, ejam atpakaļ uz Igauniju gulēt mājās!"
Tags:

pēcpusdienas interneta klejojumsJun. 30th, 2015 @ 01:08 pm
[info]ezss
Nekad nedomāju, ka ieraudzīšu Latvijas vārdu attēlā, kurā redzamas 23 pasaulē biežāk runātās valodas. Bet te nu ir

ikdienaJun. 30th, 2015 @ 11:31 am
[info]indulgence
Šodien 30. jūnijs un sajūta, ka laikam vasara pienākusi būs. Pagaidām pavēsa, taču ir tās pāris nedēļas, kuras šajā reģionā var staigāt T-kreklā. Ar brāļiem saorganizējām mātei dārza mājiņu. Vienīgais kreņķis, ka tā kā mājiņa tiks uzstellēta zaļajās Piebalgas ārēs: tikko māte tur neuzturēsies kādu nedēļu, to noteikti apzags (mr. [info]kautskis slavētajos dievzemītes laukos zog visu, kas nav piesiets, un arī to, kas ir piesiets - tāds tas latvju tikumiņš ir, tāpēc vajag tulkot mācību no svešām mēlēm un skolās mācīt). Pašam uznācis dārzkopja aicinājums - cenšos apzaļumot pagalmu ar prastu zālīti, - un splīns, raugoties uz blogosfēru. Tb nav nekā ko jums teikt, nekā, ko pierakstīt.
Tags:

Jun. 29th, 2015 @ 11:16 pm
[info]bozena
Vilcienā brauc tik brīnišķīgi personāži, un es šeit nedomāju sevi, ja, jo es acīmredzot tik pilnībā saplūstu ar apkārtni, ka daži pat cenšas man uzsēsties virsū. Šodien vagonā iekāpa dāma-makšķerniece, ap gadiem 60. Tā pa vidu starp Mēriju Popinsu un Piķamici. Kājās melni, spīdīgi gumijnieki līdz ceļiem, bet uz augstiem papēžiem, mugurā šauri, uz leju paplatināti Piķamices svārki, augsā makšķernieku žakete ar daudzām kabatām, galvā, protams, cepurīte ar malām. Uz muguras milzu mugursoma ar Makšķerēšanas Piederumiem, t. sk. vairākas makšķeres un vēl ķesele, kas slējas augstu virs galvas. Es izkāpu, bet viņa aizbrauca makšķerēt.

Aptaujiņa naksīgajiemJun. 29th, 2015 @ 10:52 pm
[info]ezss
Sainteresējos

Poll #20425 D
Open to: All, results viewable to: All

Uzraksti pirmo vārdu, kas ienāk prātā, ja jānosauc vārds, kas sākas ar d

Un kāds ir otrais?kāpēc mani tas interesē, spied, kad esi aizpildījis )

ikviena cibiņa tēzaursJun. 29th, 2015 @ 10:20 pm
[info]ezss
http://www.dictionaryofobscuresorrows.com/

Jun. 29th, 2015 @ 01:07 pm
[info]veelviens
"Keep on keeping on".

Ciniskākais, ko var pateikt.
Jūtiņa: pa kreisi, pa labi

Jun. 29th, 2015 @ 12:13 am
[info]pecuminjsh
es dzimšanas dienā saņemšu digitālo piano. very excited!

Jun. 28th, 2015 @ 10:11 pm
[info]bljanna
Sapisti cilvēki, sapistas dzīves. True Detective 2 būs labs.

Nick Cave & Warren Ellis - All The Gold In California
Tags:

Jun. 28th, 2015 @ 07:15 pm
[info]scaramouche
Ugh. Sen nebiju manījis (šausmu) komiksiņu, pie kura varētu sastingt bailēs.

klikšņikāt te

īsumāJun. 28th, 2015 @ 02:46 pm
[info]oblica
Mani tracina tie bēgļu uzņemšanas pretinieki.
Nez, cikiem no viņiem pašiem senči un radinieki kādreiz devušies bēgļu gaitās un nez, cik no viņiem paši parautu fraku nekavējoties, ja šeit sāktos karš.
Vispār man tagad ir daudz brīva laika fb, cibai u.c., lai sašutinātos par visu ko!

vissirslikti.lvJun. 28th, 2015 @ 01:07 pm
[info]oblica
Naivi bij domāt, ka līdz ar operāciju viss būs laimīgi galā un es sākšu jaunu, skaistu dzīvi, gulēšu kā susuriņš, liesēšu un viss būs forši.
Jāņus aizvadīju ibumetīna un citu peinkilleru zīmē. Apnika mocīties pa laukiem, zāles arī izbeidzās un 25. atgriezāmies Rīgā. 26. pamodos ar sapampušu žokli, pierakstījos pie zobārsta. Uztaisīja rentgenu, zobam ne vainas, tas tikai netiek ārā un ir kaut kā saaudzies ar blakus zobu. Sūtīja uz Dzirciemielu, bet es stīvējos un pierunājos pie jau pārbaudīta rāvēja, kas tai Dzirciemielā n gadus atstrādājis. Neizrāva, jo:1) viņu nevar vnk izraut, viņš kaut kā viltīgi jāizgriež un jāizdabon ārā; 2) es nevaru tūskas dēļ muti normāli atvērt, kas nozīmē, ka pārplēsīs lūpu kaktiņu riktīgi; 3) smagana iekaisusi, limfi pietūkuši, tāpēc jādzer AB, lai tiktu galā. Un tagad gaidu 4dienu, kad (cerams) būs mazinājies iekaisums un tūska, lai redzētu, ko tālāk - izgriezt zobu vai griezt smaganu.
Citās ziņās - visa seja tā kā saulē būtu apdegusi. Āda nāk nost riktīgi. Guļu patiešām kā susuriņš - 18 h diennaktī un rijība pārgājusi pavisam - aizvakar pietika ar 2 glāzēm jogurta, vakar 2 glāzes jogurta un 2 banāni, šodien pagaidām sumboliska omletes porcija un kafija. Vakar pat neuzpīpēju, aizvakar -2 cigaretes. Jā, tieši tik slikti viss ir!!!
Spiediens nemainīgi 135/106, bet pulss pārsteidz - 10 minūtes pēc pamošanās 120.
Neraža, es jums teikšu.

UPD un vēl man ir temperatūra, bet tas tāds nieks uz vispārējā fona.

Jun. 28th, 2015 @ 06:01 am
[info]bljanna
Nezinu, kā tas ir iespējams, bet es nogulēju 12 stundas. No sešiem līdz sešiem. Labrīt.

Jun. 28th, 2015 @ 02:18 am
[info]honeybee
Ballīte viesnīcā, pie baseina (visu laiku čaloju ar britu rakstniekiem, kas ir absolūti awesome)
Pēc tam čaloju ar meiteni, kas ir biologs un sazīmēja man baktērijas (this is research, guys)
Un pēc tam mēģinu doties projām
Bet tur ir kaut kāda vietējā Ālandu salu ballīte ar barely legal jaunatni, pie visām durvīm stāv nopietna apsardze un nelaiž cilvēkus ārā
Beidzot atrodu izeju (uz priekšu, garām garderobei, pa kreisi no recepcijas, tad cauri durvīm un tad pa labi un ārā), pa ceļam uzskrienot vēl vienam cilvēkam ar tikpat izmisušu sejas izteiksmi

Un es saku, this is like hotel California, you can check out but you can never leave

Jun. 28th, 2015 @ 12:00 am
[info]bozena
Jūs tak piekritīsiet, Dakter, ka sēdēt naksnīgā darzā, dzert brendiju, drusku salt, skatīties, kā aug puķes, kamēr visi iespējamie dārza kaitēkļi cenšas viņas nograuzt, un klausīties, kā kaimiņu puika, kas vēl nesen patiesam bija puišels, bet tagad jau īsts vīrs ar bārdu un ūsām, savā fazendā spēlē ģitāru, ir ekskluzīvi.
Lūk, viņi, mazie dzīves prieciņi!
Es domāju, ka kaimiņu zēns spēlē tikai industriālo trešu, bet šovakar tādas basanovas.

Jun. 27th, 2015 @ 09:14 pm
[info]honeybee
Varētu ieviest kaut kādu īpašu žetonu/medāli/ordeni "Par drosmi ieskatīties savā bankas kontā".

Jun. 27th, 2015 @ 04:23 pm
[info]pecuminjsh
un vakar es biju viktorijas un alberta muzejā pirmo reizi. es nekad tur nebiju iegājusi, jo tā ēka mani biedēja. tur bija brīnišķīgi, es gribu tur dzīvot.

Jun. 26th, 2015 @ 11:33 pm
[info]krii
Dārgie cibiņi, kur var nopirkt vaskadrānu? Tādu puķaini-rakstainu, ar kādu mēdz pārsegt virtuves galdus?
Upd. Paldies visiem par ieteikumiem. Sākšu ar Abakhanu.

Jun. 26th, 2015 @ 09:36 pm
[info]bozena
Kad es, nepārtraucot darba sarunu pa mobilo (iespiestu starp ausi un plecu) automātiski noķēru kabinetā ielidojušo nomaldījušos biti (ar plastmasas glāzi un kaut kādu Svarīgu Dokumentu) un izlaidu brīvībā aiz loga, kolēģi sita plaukstas, gavilēja, un sauca, ka tas lūk, esot tas izslavētais sieviešu multitaskings.

Jun. 26th, 2018 @ 04:03 pm
[info]snorke
Luuk, Tunisijas kurorta pludmalee turisti apsauti !

Jun. 26th, 2015 @ 04:39 pm
[info]honeybee
Ah, pēdējās dienas es dzīvoju tādā kā permanentā kaunā par savu valsti. Pie sienas pielikts ILGAs plakāts, Latvija ir dabūjusi godpilnus 20% LGBT+ tiesību punktus, pie "Diversity in SFF" vispār sēdēju un sarku - man ir grūti nosaukt kādu LV SFF tekstu, kurā izpaustos diversity (nu labi, mana "Jēzus ķirzaka" tā kā ir fantasy (vai varbūt "weird") un tur ir tipa biseksualitāte), pizģec vārdsakot.

Jun. 26th, 2015 @ 11:08 am
[info]observer
Paviršā vērotāja piezīmēs vēl jāpieraksta, ka Grieķijas sarunām vienmēr atrodas nākamais termiņš kurā "viss izšķirsies". Piemēram, šodien atkal termiņš ir rītdiena. Nez, ko tur var paspēt, ja naudu vajag uz 30. jūniju? Es grieķiem dotu naudu tikai pēc visu reformu apstiprināšanas parlamentā, kas kā saprotu, nemaz i sācies nav un nav arī skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Un arī tad vēl būtu kādu laiku jāpavēro, vai tie gudrinieki nebūs fikciju izstūmuši cauri.
Tags:

Lai ir vēl spīvaJun. 26th, 2015 @ 07:31 am
[info]indulgence
Latvijas Saeima lielā vienprātībā iebalsoja grozījumus Izglītības likumā, kuru mērķis ir ierobežot informāciju, ko skolēni drīkstēs saņemt un veidus, kā viņi drīkstēs to saņemt. Tas viss tikumības vārdā, lai bērni, tā teikt, netiktu indoktrinēti netikumībā. Citi tai pat laikā argumentē pret to, ka bērniem būtu jāmāca kritiskā domāšana. Datu, kas liecinātu, ka bērni patlaban būtu kaut kādi īpaši netikumīgi, un ka viņu netikumība būtu radusies skolās pasniegto zināšanu dēļ, protams, nav. “Par” balsojušajiem Saeimas deputātiem arī nevajag, jo viņi zina, ka brīvības jau ir par daudz, jāpasargā mazulīši un kas gan varētu būt pret šādu mērķi?

dialogam nepieciešami divi, kas vēlas ko uzzināt un izprastJun. 26th, 2015 @ 07:28 am
[info]indulgence
Pēc kaujas pie piramīdām, kavalērijas ģenerālis Luijs Šarls Antuāns Dezē (Louis Charles Antoine Desaix; 1768-1800) ar 2200 jātniekiem devās vajāt mamelukus uz dienvidiem. Esot Džirdžā, viņš padzirdēja, ka netālu no pilsētas dzīvojot kāds dervišs, gandrīz vai svētais, dižs prāts. Būdams tipisks sava laika aristokrāts - atvērts visam interesantajam pasaulē un jaunām zināšanām, liels gudrības cienītājs, - ģenerālis lika atvest gudro, lai ar to aprunātos. Saticis, ar tulka palīdzību uzrunāja:
- Ak, cienījamais sirmgalvi, esmu franču karavadonis, ieradies te nest Ēģiptes tautai brīvību un taisnīgumu.
- Es zināju ka jūs ieradīsities.
- Kā gan?!
- Saules aptumsums to pavēstīja.
- Kā gan saules aptumsums var ko pavēstīt?
- Erceņģelis Gabriels ar saviem spārniem aizsedza sauli, vēstot, ka nāk juku un karu laiki.
- Cienītais, te nu tu kļūdies. Saule iegrimst tumsā pavisam citu iemeslu dēļ. Raugi, te es uzzīmēšu Zemi, te Sauli, un te Mēnesi, un lūk, mainoties to atrašanās vietai, Mēness... - Ko viņš tur murmulē, Dezē uzvaicāja tulkam.
- Mans ģenerāli, viņš stāsta, ka tas viss esot muļķības, Saule satumst tāpēc, ka erceņģelis...
- Viņš taču ir fanātiķis! - vīlies izsaucās Dezē, - bet ar tādiem dialogs nav iespējams! Trieciet to dvieļgalvu ratā.


Jun. 24th, 2015 @ 07:20 pm
[info]bozena
Ir gadījies pieredzēt arī jautrākus Jāņus, visu dienu un nakti lija, lija un lija. Nopinu sev slapju, bet citādi glītu vainadziņu, sakūru jaunkundzēm diezgan slapju ugunskuru, un, lai gan viņām labāk tikās ķiķinat un spiegt savā namiņa, pāri ugunskuram pāris reižu pat pārlēca. Izcepto gaļu gan aprija kaķis, strīpains laipītājs, bet lai jau viņam tiek.
Vēlak pārvācos gaidīt sauli uz kaimiņmāju, kur ciemos bija uzradies Vitjuks. Vitjuks bija nenosakama vecuma, inteligenci nodzēris krievu kungs, kurš gan pats teicās esam francūzis, beidzis Mākslas akadēmiju un pārcietis trīs sievas. Vai četras. Otrajai kājas ļoti garas. Вооот, такие ноги! Nezinu, ko tieši viņs varēja būt pabeidzis, bet valoda vietām smalka un burzguļoja kā vīns no kakliņa. Вы такая миниатюрная но у вас должно быть несколько детишек, viņš teica (tas droši vien smalks mājiens uz manām formām) un aicinaja uz deju. Gumijniekos. Slapjā dārzā. Vitjukam pasam esot 3 bērni, oficiālie un vēl daži neoficiāli. Meita dzīvo Kiprā, dēls Londonā.
Saule kaut kā uzlēca pavisam nemanāmi pie Gaujas un bez Vijuka, kuru atstājām sargāt ugunskuru.
Sapnī es piedalījos realitates šovā, tajā man bija geju draugs, vārdā Deksters.
Man vispar ir jau gana šīs piecu dienu dīkas dzīves tēvamājās, es tā vairs nemāku, es esmu kā maza, resna, hiperaktīva taksene, kā teica Jaunkundze, man vajag, lai apkārt viss vārās un virst. Kur mani grūtumi, kur šūpuļtīklā un stāvus!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba