Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jul. 25th, 2014 @ 05:41 pm
[info]krii
Nejauši uzskrēju interneta dzīlēs kādam kristīga puisēna veidotam evaņģelizācijas klipiņam un ārkārtīgi saskumu. Bērniem taču skolā nemāca tādas muļķības kā tās, ar kurām viņš neveiksmīgi mēģina manipulēt. Kā ir iespējams, ka 21.gadsimta jaunieša priekšstati par dabaszinātnēm ir tik nožēlojami? Kā iespējams tik īsā brīdī izvērst tik daudz aplami veidotu slēdzienu?
Šajā gadījumā nav nozīmīga viņa piederība kristietībai - es zinu, ka kritiski domājoši un intelektuāli kristieši ne tikai ir iespējami, bet arī pastāv.:)
Mani šausmina tas, ka šajā bezdomu galviņā kristietības vietā varētu būt iedēstīta arī jebkura cita ideoloģija, tai skaitā apkārtējiem daudz bīstamāka.

Citās ziņās:Jul. 25th, 2014 @ 04:20 pm
[info]bljanna
viedie prāti ir izveidojuši sarakstu ar paradumiem, kas nogalinot sievišķību.

Dārgie cibiņi, man liekas, man vispār vairs nav cerību!
/Aiziet iekrist smagā depresņikā. /
Akurāt skan: PND - Ei, Tu, skaistā meitene
Tags:

Vai nav īsteni skaistuļi?Jul. 25th, 2014 @ 04:08 pm
[info]bljanna
Desmitiem žiguļu dodas braucienā pa Latviju.

Mūsu saimes vecais Indrāns arī vēl joprojām brauc ar žiguli - gandrīz Jāņu nakts krāsā. Tie, kas braukuši ar žigulēnu, noteikti zina, ka maķenīt jāpiešaujas - nu, kaut vai tam, ka stūre griežas ellīgi smagi (it sevišķi, ja tāda īsas, strupas roķeles kā man). Tas jums nav nekāds "ārzemju" produkts.

Lūk, es nelietīgi cierēju, ka Indrānu žigulēns kādreiz varētu nonākt manā īpašumā :) Man liekas, ka man ļoti tāds piedienētu.
Akurāt skan: Emīls Dārziņš - Melanholiskais valsis

Jul. 25th, 2014 @ 03:51 pm
[info]celies
Trīs saldējumi. Pluss 900 grami.
avenes, nātres,
skriešana, teniss
dīķis.
divreiz Liepāja izbraukāta
#joesvaru

StārtapiJul. 25th, 2014 @ 11:27 am
[info]veed_logs
Stārtapi. Stār-tapi? Stāvie tārpi? Nē... tu vienkārši esi neizglītots un neinformēts, stārtapi ir stārtapi. Zini, kas stārtapiem visvairāk traucē? Nodokļu politika tā ir, kas visvairāk traucē stārtapiem! Topi izglītots, muļķi:

http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/startapiem-visvairak-trauce-nodoklu-politika-parliecinata-it-jaunuznemeja.d?id=44768086

Jul. 25th, 2014 @ 10:45 am
[info]honeybee
Atšķirībā no LaLiGaBas, kur točna pārsteigumu nebija, Baltvilka balva gan ir pārsteigums, nu tāds "wtf why" tipa pārsteigums.

Nēnu protams Rungulis visnotaļ varētu dabūt balvu, teiksim, "re(uz)konstruēsim Latvijas vēsturi" vai "parausim uz nostaļģiju" vai da kaut vai "izliksimies, ka rakstām bērniem, bet patiesībā rakstīsim vectētiņiem" konkursā, bet kā bērnu grāmata Lapsu kalniņa mīklas nekādā veidā nav labāka par, teiksim, mazo Mulu. (Un mazā Mula ir tieši tikpat svarīgi-inovatīva LV bērnu grāmatu pasaulē, ja ne vēl vairāk; nu katrā ziņā tā iekrīt kategorijā "ja manā bērnībā būtu bijusi šī grāmata, es būtu labāks cilvēks", nevis Lapsu kalniņa aizņemtajā "manā bērnībā bija šādas grāmatas, un paskatieties, kas no manis sanāca".)

Jul. 25th, 2014 @ 10:49 am
[info]kaukau
say yes. jā! visiem pusnakts piedāvājumiem braukt peldēties; seriālu var pabeigt skatīties arī pēc tam! sen nebija gulēts uz ūdens un blenzts nakts zvaigžņotās debesīs.... :)

Jul. 24th, 2014 @ 10:21 pm
[info]krii
Ir labi un negribas iet gulēt. Bet, ja es neiešu gulēt, es rīt nevarēšu piecelties pietiekami agri, lai skrietu.

Jul. 24th, 2014 @ 09:14 pm
[info]krii
Ja čatnijam ir tiesības garšot kā piparainai zaptei ar visādām garšvielām, tad es to esmu pagatavojusi.

dzīvesziņaJul. 24th, 2014 @ 08:22 pm
[info]ezss
Dekāns mums kādreiz stāstīja, ka kārtīgam studentam vienmēr ir līdzi ieskaišu grāmatiņa un karote, ja nu paraksta vai iedod ēst. Tikko atcerējos šo prātulu, izvilku no somas karoti un apmierināti urkšķot izēdu saldējumu, kas bija iesprūdis plastmasas micītē (jo mazos saldējumus pērk tikai nīkuļi)

tradīcijasJul. 24th, 2014 @ 09:13 am
[info]indulgence


Vīne, 1933.

par diētolōģijuJul. 24th, 2014 @ 07:16 am
[info]indulgence
Tags:

Jul. 24th, 2014 @ 03:50 am
[info]celies
atgādinājums sev pašam: pašam )

Jul. 23rd, 2014 @ 11:05 pm
[info]honeybee
Nopirku prezervatīvus, profesionālā kretīnisma dēļ paskatījos copy uz aizmugures vāciņa, a tur - "The next generation" in condoms.

vertically challengedJul. 23rd, 2014 @ 05:28 pm
[info]bozena
Tā kā es neesmu neko gara (nu, patiesībā, es esmu īsa, ļoti īsa), daži veikalu augšājos plauktos nelietīgi uzliktie produkti un preces man nav pieejami (un ne tikai man, bet lielai daļai Dižās Ķīnas Tautas meitu un dēlu!), ja. Un, ja nu es gribu tieši to alu vai tualetes papīru, vai zeķbikses (indīgi piezīmēšu, ka veikalā Prizma 6. numuri joprojām apakšā, bet 1. un 2. pašā augšā), man nākas atrast kādu garāku personāžu, kas man izpalīdz. Lūdzu, vai jūs nepalīdzētu dabūt man to un to? Vai, paldies!
Vienreizi, sen, toreizējā Marijas ielas Neldā, apsargs nocēla manām ballītes vajadzībām no augšējā plaukta veselus 6 alus. Sirsnīgi pateicos. Es būtu bijusi vēl paticīgāka, ja apsarga kungs būtu man pajautājis, kāda suņa pēc man vajadzīgi 6 bezalkoholiskie (!) ali.

Jul. 23rd, 2014 @ 03:31 pm
[info]krii
Lāga nesaprotu sievietes, kuras šajās tīkami siltajās dienās izvēlas valkāt garās bikses, ja reiz cilvēce ir izgudrojusi ap gurniem jauki plandošus svārciņus un kleitas. Es visnotaļ saprotu vīriešus, kuriem Rietumu sabiedrībā iesīkstējušie aizspriedumi liedz valkāt svārkus, kaut gan man šķiet, ja es būtu vīrietis...
Tas ir, es ļoti ceru, ka es pati (pats) spētu būt tik drosmīgs vīrietis, lai siltā jūlija dienā uz darbu vai atpūsties varētu doties brunčos.

Jul. 23rd, 2014 @ 02:50 pm
[info]celies
nejēdzīga diena. kā dažas pēdējās. nekādības" )

Par ГАВНОJul. 23rd, 2014 @ 01:04 pm
[info]racoon
Katru dienu ir kaut kas interesants saistībā ar mūsu lielo kaimiņu Krieviju.

Vietējā tirgus aizsardzība un "poza" protams ir spēks, es tiešām gribēšu redzēt kā tas izpaudīsies dabā: Krievijas premjera Dmitrija Medvedeva rīkojumu, valsts un pašvaldību iestādēm aizliedzot iegādāties ārvalstīs ražotu tehniku, tostarp automobiļus, ko var aizstāt ar vietējās izcelsmes produkciju.

Pilns raksts šeit:
http://www.delfi.lv/auto/zinas/avtovaz-vadibu-piespiez-pasu-braukt-ar-lada.d?id=44752156#ixzz38HfvJ0Sh

Savukārt šeit, ko par savu produkciju saki paši Krievijas iedzīvotāji:
http://youtu.be/-e00TPb9HmI

mocībasJul. 23rd, 2014 @ 12:38 pm
[info]indulgence
Vienmēr muzōns man bijis vienaldzīgs. Nu tā kā daudzus neinteresē filetēlija, tāpat mani nekad nav interesējusi mūzika, jo sevišķi tautas, populārā. Bet pirms pāris dienām, pultējot TV, nejauši vienā tīņiem domātajā kanālā uzmanību piesaistīja mīlīgi popsīgs klipiņš, kur trallina mīlīga meičiņa melliem matiņiem (frizūriņa tāda, kādu sieviešu žurnālos zīmē Kleopatrai), kurai brālītis nešpetns rūķis (makten līdzīgs lietotājam [info]racoon), kurš dzīvo mazā kambarītī aiz mazām durtiņām sienā. Un tagad mokos, jau veselu stundu googloju, jo ieper vēlreiz noskatīties, taču nezinu kā meičiņu sauc. Miera noteikti nebūs.

UPD:
Paldies Dievam[info]sirdnam - atradu!!!
Tags:

AptaujaJul. 23rd, 2014 @ 11:23 am
[info]bljanna
Vai jums ir svarīgi, ka jūsu mirušajiem tuviniekiem, kas ir apglabāti, ir uzstādīts kapakmens? Un kāpēc "jā" vai "nē"?

UPD. - Vai kapakmenim, jūsu izpratnē, ir saistība ar cieņas izrādīšanu mirušajam?
Akurāt skan: Portishead

Jul. 23rd, 2014 @ 10:34 am
[info]bljanna
Katru reizi Kalpotāju namā, saskaroties ar palielu devu formālisma un birokrātijas par pilnīgiem sūdiem, man gribas iešaut sev pēdā. Divreiz.
Akurāt skan: The Tiger Lillies

finita la comediaJul. 23rd, 2014 @ 09:20 am
[info]indulgence
Projekts [info]anna_alendorfa noslēdzies. Ceru, ka patika.

Kā cienījamā publika domā, vai ir vērts sākt projektu [info]kira_alendorfa?
Tags:

BEIGASJul. 23rd, 2014 @ 07:29 am
[info]anna_alendorfa
Iepriekšējais bija pēdējais mums pieejamais ieraksts Annas Alendorfas dienasgrāmatās. Nākošās burtnīcas gājušas zūdībā. Viņas pašas liktenis nav zināms. Tā kā 1918. gada rudenī Ņežinu atkal ieņēma lielinieki, un nostiprinājās tur uz visiem laikiem, visticamāk, labi audzinātas vecmeitas, vācu valodas skolotājas liktenis nebija no tiem spožākajiem pilsoņu kara un postažas plosītajā Krievijā (vēlāk PSRS), kur Annas zināšanas un prasmes nevienam nebija vajadzīgas.


Lielinieki Ņižnijnovgorodā, 1918. gada oktobris

pēdējās_ziņas )

1918. gada 28. maijs, pirmdienaJul. 23rd, 2014 @ 07:28 am
[info]anna_alendorfa
Silts, taču apmācies, līst.
Līdz 2 mācījos krievu literatūras vēsturi, taču paspēju izskatīt tikai 6 biļetes. 2 devos pie Ļenas, kur nosēdēju līdz 4½. Pēc tam [privāt]stunda, pēc kuras biju nodomājusi doties uz institūtu, kur Anna Jevg. kārtoja eksāmenu pie Kuņiča, taču nekas nesanāca, jo sāka stipri līt, bet man bija žēl jauno kurpīšu, tāpēc biju spiesta iet mājās. Vēlāk tomēr saņēmos un aizgāju līdz institūtam, kur pamācījos kopā ar Val.Serg., kamēr Ņina Serg. un Jevg.Iv. Sokolova kārtoja eksāmenu pie Rezanova. Pametot institūtu, pagalmā ar acs kaktiņu pamanīju pavīdam Kuņiču. Ak, kaut nu izdotos ar viņu aprunāties!

Gr.Jul. 22nd, 2014 @ 09:11 pm
[info]kjiimikjis
Iztēlojos tā sludinājuma tekstu, kādu varētu būt bijis uzrakstījis manas istabas iepriekšējais iemītnieks:

"Vīrietis* ar daudzām naglām un ne īpašu labu koordināciju brīžos, kad rokās āmurs, meklē istabu ar pēc iespējas plašām un neizturīgām sienām. Hobiji - grūti aizsniedzamu vietu sasniegšana, virsmu ģeometrijas modificēšana - dažreiz varētu traucēt kaimiņus, taču diez vai es to darīšu biežāk (vai retāk), nekā apkaimē savas plaušas kliedz ārā sudrabkaijas. Kaitīgu ieradumu nav, ja neskaita vēlmi pie sienām piestiprināt daudzus un dažādus priekšmetus ar ļoti neatbilstoša izmēra naglām (vai arī ar atbilstoša, ja uz tā plauktiņa ir plānots glabāt nīlzirga izbāzeni, kurā iebūvēts lielas jaudas betona maisītājs). Mēdzu strādāt naktī, tumsā, pilnīgā ķēmā, un tādos brīžos esmu elektriķis savā istabā."

*Noteikti vīrietis, jo citējot Dž. Karlinu, "I am convinced he is a he, because no woman could or would ever fuck things up this badly."

Jul. 22nd, 2014 @ 01:43 pm
[info]celies
garīgā attīstība, augstprātība, vientulība.
zinies )

Jul. 22nd, 2014 @ 01:36 pm
[info]celies
var dzīvoties pa māju var dzīvoties pliks.

var braukt uz tenisu, skriet, peldēt, drīz.

mācīt šaut vajadzēs.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba