Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Feb. 11th, 2016 @ 03:57 pm
[info]observer
iedzērām ofisā jaunās valdības sakarā darbadienas vidū

Feb. 11th, 2016 @ 03:17 pm
[info]scaramouche
Tik daudz nevainīgas drazas tiek ar NSFW apzīmētas, ka šo tagu esmu pasācis ignorēt.

Šodien nejauši atvēru ko tādu, ko labāk darbā tiešām nevērt.

Feb. 11th, 2016 @ 02:36 pm
[info]ctulhu
Debate.

Kritisks/ uzbraucošs komentārs oponentam: `` Tu domā kā cilvēks``

Feb. 10th, 2016 @ 11:35 pm
[info]krii
Man ļoti nepatīk, ja gadalaiki ķēmojas un iztaisās par to, kas viņi nav. Piemēram, ziema tēlo it kā vēlu rudeni, it kā agru pavasari. Izskatās pēc vecas palaistuves, kura mēģina uzdoties par nimfeti. Vai pēc maza puisīša, kurš neveiksmīgi parodē vectētiņu. Vai arī pēc nelaimīgas amerikāņu meitenītes, kuru psiha māte saģērbusi un sakrāsojusi skaistumkonkursam.
Lūk, tāpēc man nepatīk šis februāris, kurš mēģina sevi pārdot par martu. Vai novembri, ej nu šo saproti.

Feb. 10th, 2016 @ 10:13 pm
[info]krii
Kādu vakaru, staidzinot Ričmondu, ielas pretējā pusē pamanīju divus neliela auguma cilvēkus. Viens no tiem bija stabils un balstīja otru, kurš gāzelējās, krita un nespēja saglabāt līdzsvaru. Ieskatījusies ciešāk, sapratu, ka pirmā - stabilākā - figūriņa ir apmēram desmit gadus vecs puika. Otrā - grīļīgā - bija apmēram mana vecuma sieviete (kaut gan sievietēm manā rajonā noteikt vecumu mēdz būt sarežģīti. Vīriešiem arī.)
Puika, turēdams sievieti zem elkoņa, visbeidzot atslēja viņu pret mājas sienu. Viņa mēģināja nostāties taisni, taču ceļu locītavas bija pārāk ļenganas, un viņa nošļuka sēdus uz ietves, murminādama kaut ko, kas izklausījās pēc lūguma visai pasaulei likt viņu mierā, atpisties un iet dirst. Tikmēr puika bija atvēris ārdurvis, nostiprinājis tās pavērtas, un, lietišķi nolamājies, atkal satvēra sievišķi un iestiepa kāpņutelpā.
Durvis aizcirtās, un tālākās abu vakara gaitas man palika nezināmas.
Visticamāk - šī sieviete (kuru es nekādi negribu nosodīt) ir mazā puikas māte. Tādā gadījumā viņai - saskaņā ar mūsu Saeimas un valdības viedokli - piemīt īpašā maternitātes apjēga un empātijas spējas, kuras atšķir dzemdējušu sievieti no nedzemdējušas, un pēc kurām neviena klostermāsa, māti Terēzi ieskaitot, nekad nevarētu pat tiekties...

Feb. 10th, 2016 @ 07:36 pm
[info]bozena
Mīļie brāļi un māsas! Kā jūs tiekat galā ar neķītro tieksmi sacīt Davaj vārdu.
Es,pavej, vakar pateicu 2 davajvārdus un šon' vienu. Viņi mani dažkārt piemeklē neformālās telefonsarunās, ksd zaudēju modrību. Nekad ne formālās par laimi.
Es saprotu, ka tas ir grēks, kauns un atavisms, apmēram kā rudimentāra aste un trešā krūts.

šodienFeb. 10th, 2016 @ 07:19 pm
[info]oblica
Man bija ēna. Un, ļoti iespējams, ka nu ir par vienu potenciālo konkurentu mazāk. :D

Feb. 10th, 2016 @ 03:28 pm
[info]scaramouche
Manowar. Jo es esmu tā vērts.

Feb. 9th, 2016 @ 09:54 pm
[info]bozena
Tā kā ēnu dienā Līžele netika pie sava iecerētā traumatologa-ortopēda, rīt viņai brīvprātīgi obligāti jāēno kāds pēc sadales.
Smilšu karjers netrāpījās, būs metālapstrādes rūpnīca.
Varbūt tas ir liktenis, es saku, varbūt metālapstrāde iekritīs kā oglīte sirdī, un pēc dažiem gadiem mēs Līželi varēsim sastapt dresējot izdaudzināto 150 tonnu presi, acīm mirdzot domnu uguns atblāzmā.

Feb. 9th, 2016 @ 04:00 pm
[info]honeybee
"Mammu? Mūsu skolā katrai meitenei būs uz 8. martu jāuztaisa kāds priekšnesums, un mūsu skolas puiši - visi puiši - to vērtēs."

Šis ir, ēmmm, interesants pavērsiens jautājumam "kā skolā atzīmēt Sieviešu dienu".

Feb. 9th, 2016 @ 02:55 pm
[info]scaramouche
Par ko runājot, interesanti, kur radusies šāda atšķirība?

misogīns:
Sievietes nīstošs.

mizogins:
Vīrietis, kuram nepatīk sievietes un kurš nespēj ar viņām kontaktēties.

Feb. 9th, 2016 @ 02:17 pm
[info]scaramouche
Plurālismu mūsdienās gribētos uzskatīt par common sense.

Jebkuru divu cilvēku viedokļi par dažādām lietām atšķirsies. Dažos cilvēku pāros atradīsies dažas lietas, kuras abi atbalstītu. Un ir tikai saprotami, ja šie cilvēki kooperējas kopīgu mērķu sasniegšanai, pat ja citi uzskati nesakrīt.

Kā lielisku piemēru varam redzēt NA un Saskaņas harmoniju tikumības jautājumos.

Bet tā jaunmodīgā klaigāšana par sociālo taisnīgumu internetos? Tas jau ir pavisam cits un krietni neloģiskāks stāsts. Bieži vien, pat starp cilvēkiem ar līdzīgiem (atbalstošiem) uzskatiem šajā jautājumā, radīsies ļoti lielas nesaskaņas, jo izrādīsies, ka viens no viņiem viena no viņām nav pietiekami progresīvs progresīva, tātad ir pārāk misogīns misogīna (yes, that's an actual word), tātad ir pret sociālo taisnīgumu.

Interneta sarunu piemērus pat roka neceļas šeit likt. Tā vietā atzīmēšu, ka problēma ir pietiekami nopietna, lai izdomāto stāstu par "students at the University of Oregon nearly removed a Martin Luther King Jr. quote from a campus building because it was not inclusive enough" vairums ziņu portālu un avīžu uztvērtu nopietni.

maza piebildīteFeb. 9th, 2016 @ 09:46 am
[info]pikaczu
Delfos raksts par Polijas iekšpolitiku. No ekspertiem visi nolasīti tādi mērenie iepriekšējās varas atbalstītāji un pastāvošās varas kritiķi. Kā galvenais Prawo i Sprawidliwosc noziegums tiek minēts likums par Konstitucionālo tiesu. Tur ir nepieciešams mazs paskaidrojums, kā līdz šim kašķim nonāca. Pēc tam, kad iepriekšējā varas partija Platforma Obywatelska padirsa prezidenta vēlēšanu pirmo kārtu sākās drudzis, fiksi fiksi tika pieņemts jauns likums, kas paplašināja konstitucionālās tiesas pilnvaras, fiksi fiksi tika savēlēti jauni tiesneši. Uff. Lai vai ko reņģēdāji savēlētu, lai vai kādus likumus jaunais parlaments pieņemtu - šķita, ka būs rīks ar kuru varēs noraut stopkrānu jekurā brīdī. Donalda Tuska partija pieļāva domu, ka pakāsīs, bet to, ka tas notiks tik skarbi neviens negaidīja. Nu pēc vēlēšanām netika atzītī pa fikso ievēlētie tiesneši un tika ievēlēti 5 jauni, nu situācija izskatās šāddi: bijušai varas partijai tā pat paliek 9 (ja skaita uz iepriekšējās varas koalīciju tie pat ir 10 tiesneši) tās ievēlētie tiesneši - un neviens viņus netaisās pirms viņu pilnvaru beigām izfīrēt no amatiem. Tikai šai kompānijai tika pievienoti arī jaunās varas ievēlētie tiesneši. Demokrātija ir briesmās un deg ar zilu liesmiņu, Eiropa mūs nesapratīs un mēs visi mirsim!!!
http://nwonews.pl/galeria/_assets/7ce82f89.jpg - te uzskatāma shēma.

Feb. 9th, 2016 @ 11:10 am
[info]scaramouche
Vai atceraties, kad rasismu definēja kā diskrimināciju, kas balstīta uz ādas krāsas atšķirībām?

Pēdējos dažos mēnešos wikipēdijā ir diezgan liela cepšanās par to, kas tad īsti ir rasisms.

Šobrīd aktuālā definīcija vēsta:
Racism consists of ideologies and practices that seek to justify, or cause, the unequal distribution of privileges or rights among groups that are conceptualized as racially or ethnically different.

Ja salīdzina ar raksta versiju pirms diviem gadiem, kopīgā kvalitāte vispār ir jūtami kritusies.

Un tas, kas pašā wikipēdijā notiek diskusijā par lapu (talk page), vienkārši liek žoklim atkārties.

Feb. 8th, 2016 @ 08:29 pm
[info]veed_logs
Meteņu laiks. Tīri piemērots laiks, lai vismaz vienā lietā atcerētos, kas pa iepriekšējo gadu ir sadarīts. Par citām lietām šoreiz nē, tikai par šmotkām. Iepriekšējais gads ir bijis iezīmīgs ar to, ka esmu sācis labāk ģērbties. Un tas ir forši.

Gada nogalē iegādājos gaumīgu uzvalku klasiskā krāsā, kas man der vienkārši brīnišķīgi. Es to jau esmu paspējis uzvilkt vismaz piecas reizes, tas ir apmēram tik pat, cik uzvilku savu iepriekšējo uzvalku, kas man bija vismaz vienu izmēru par lielu. Par laimi, vecais uzvalks ir devies uz citiem, daudz labākiem medību laukiem (atdevu kādam, kam tas der). Ja godīgi, kad es uzvelku savu foršo uzvalku, smukās kurpes, labo kreklu un gaumīgo kaklasaiti, tad es ļoti tīksminos pats par sevi. Es sev tiešām patīku un es tiešām nesaprotu tos, kas par mani nav sajūsmā. Godīgi.

Otrs zīmīgais pirkums arī aptuveni ap to pašu laiku ir "pea coat" mētelis. Latviski tas laikam būtu jūrnieku mētelis. Nopirku, jo vajadzēja kaut ko uzvilkt virs sava smukā uzvalka. Mans standarta klasiski klasiskais brīnišķīgais vilnas mētelis šim nolūkam bija noderīgs, bet mazliet par ciešu un mazliet par klasisku, kā arī tam ziemas laikā krūteža ir vaļā un ir vienkārši auksti (bija tāds laiks šoziem, kad ārā bija auksts). Bet varbūt, ka es vienkārši jau sen sev tādu mēteli biju alcis iegādāties. Jā, tieši tā - "alcis iegādāties". Principā, tas ir mans šī brīža mīļākais apģērba gabals. Ļoti neparasti, bet es pat esmu saņēmis vairākus komplimentus par šo mēteli. Tiešām neparasti. Bet laikam jau nav par ko brīnīties.

Ūūn... trešais zīmīgais ģērbšanās notikums ir tāds, ka tas laikam bija aizgājušais gads, kurā pirmo reizi devos pie šuvējas, lai pāršūtu savu kreklu, kurš bija mazliet par lielu. Tagad tas der vienkārši perfekti. Izmaksāja man tas 5 EUR. Bet es arī noskaidroju, kur to var izdarīt pa 2-3 EUR. Brīnišķīga atskārsme par šuvēja noderīgumu. Vieni no jēdzīgākajiem notērētajiem 5 EUR attiecībā uz apģērbu. Kas vispār liek vairāk piedomāt par to, ka viena no vērtīgākajām lietām attiecībā uz apģērbu ir sajēgt, vai konkrētais apģērba gabals tev der vai tomēr neder.

Vēl bija arī citi apģērbu notikumi, bet mazliet noejot sāņus no tēmas ir jāatzīmē, ka beidzot iegādājos sev gaumīgu rokas pulksteni. Te gan uzreiz jāpiezīmē, ka iegādājos veselus divus, bet tas jau ir cits stāsts. Šobrīd runa ir par klasisku laikrādi ar mehāniski-automātisko mehānismu. Brīnišķīgs aparāts. Relatīvi nedārgs, bet gaumīgs. Man tiešām patīk. Sākuma līmenis, bet, kad paaugšos un līdz tam nobriedīšu, tad iegādāšos vēl kādu skaistu aparātu. Noteikti mehānisko automātiku. Visticamāk japāņu. Līdz Šveicei laikam nepavilkšu, bet japāņiem pilnībā uzticos. Nereti pieķeru sevi pie domas, ka lūru uz savu pulksteni nevis tāpēc, ka gribētos uzzināt, cik ir pareizs laiks (mehāniskie pulksteņi nemaz nav tik precīzi, kā izrādās), bet gan tāpēc, ka vienkārši man patīk tā manta - smalks, gaumīgs, labi nostrādāts, skaists aparāts. Par šo pulksteni jau esmu dzirdējis dažas atsauksmes no draugiem, ka tas īsti nepatīk. Bet mani tas ne mirkli neskumdina, man tas tiešām patīk.

Kopumā iepriekšējā gadā esmu ne tikai sācis ģērbties labāk, bet līdz ar to arī justies labāk (vismaz attiecībā uz apģērbu, ja ne kā citādi). Ja līdz šim man likās, ka nav svarīgi, kā cilvēks ir ģērbies, ka tik sirdī cieši labs cilvēks, tad esmu nācis pie atziņas, ka tā īsti nav, cilvēki tomēr ļoti daudz vērtē pēc ārējā izskata un manierēm. Kā daudzas lietas dzīvē, arī šī atziņa nāk nedaudz par vēlu. Bet nekas, labāk ir vēlāk, nekā vispār nē.

jauna, laicīga tradīcija nav manFeb. 8th, 2016 @ 02:36 pm
[info]pikaczu
Vakar biju uz misi kalnu miestā. Baznīca stāvgrūdām pilna. Dzied no galvas un daudzbalsīgi ne tikai koris, bet arī baznīcēni. Ļoti laba sajūta.
Rīt būs mēnesis, kopš neesmu satikusi nevienu no sava kora. Nejūtu nekādu ilgošanos. Patiesībā mani lielākoties viegli sit nervā viņu pēdējā laika aktivitātes un projekti. Vēl neesmu spējusi sagremot "Last Christmas" uz Ziemassvētkiem. Tāpēc esmu izdomājusi - no nākamās nedēļas pārvācos uz draudzes kori. Tuvāk mājām, izdevīgāki meģinājumu laiki un gavēņa laikā nebūs jādzied bezmozglaja popsa. Svētdienas misē jādzied tikai reizi mēnesī, tas nozīmē, ka arī mājām nebūšu pārāk piesieta. Ir viena maza šaubiņa, bet to nu es nevaru noskaidrot nepamēģinot. Tajā draudzes korī dzied mazā gremlina bērnudārza audzinātāja. Varbūt cilvēks grib atslēgties no ikdienas un mans mūlis neļaus viņai to darīt pilvērtīgi. Kaut gan - varbūt viņai pofig un es nezin ko esmu sadomājusies par savas ģimenes nozīmīgumu.
Tautas mūzikas pasākumi notiek meistarklašu ietvaros, nav īsti regulāru iespēju pievērsties lietai, kaut gan tā arī būtu laba alternatīva.
Katrā ziņā man muzicēšanai ir vajadzīgs arī kaut kāds garīgums vai intelektuāls izaicinājums. Man ir grūti dziedāt dziesmas, kuras, ja dzirdu radio, tad pārslēdzu.

Feb. 8th, 2016 @ 12:44 pm
[info]scaramouche
Ja uz to tā skatās, tad man ir vienmēr paveicies, ka mirstošie radi ir kā likums nabadzīgi. Tobiš jātiek vien galā ar emocionālo traumu, un atkrīt čakarēšanās ar mantojumu.

Feb. 8th, 2016 @ 10:50 am
[info]scaramouche
... )

Visas analoģijas ir melīgas. Varbūt kļūdaini tam ticu, tāpēc varat mani palabot, ja ir zināms kaut viens piemērs, kas šo tēzi apgāztu. Bet analoģijas ir arī noderīgas. Analoģijas var palīdzēt skolotājam saprotamāk izklāstīt apskatāmo tēmu. Tās var vieglāk palīdzēt izprast dažādus konceptus auditorijai, kas klausās populārzinātnisku lekciju par kādu grūti saprotamu tēmu. Analoģijas var kalpot par neaizstājamu rīku dažādos informācijas apmaiņas scenārijos, tāpat kā formulu virknes fiziķu konferencēs.

Bet analoģijas nekādā gadījumā nedrīkst izmantot, lai pamatotu kādu argumentu.

Tās izmantojot, kopīgās līdzības starp sasvstarpēji izvēlētiem (gan fiziskiem, gan sarunu) priekšmetiem var maldinoši likt kādam domāt, ka tur nav būtisku atšķirību. Bet, kā angļu mēlē saka, the devil is in the details.


Jauks piemērs bija nesen tepat - manā cibā - manāms. Pie ieraksta par dauņiem īpašiem bērniem ar Dauna sindromu un abortiem, daļa komentāru tika aizvilkta virzienā par diagnostikas metodēm, varbūtībām un, kā šādās situācijās mēdz notikt, tika izmantota analoģija savas taisnības parādīšanai.

... )

Feb. 8th, 2016 @ 09:56 am
[info]krii
Izskatās, ka jaunā mirte arīdzan tūdaļ būs pagalam.
Apraudājos pie palodzes.
Es nesaprotu šos augus.

Feb. 8th, 2016 @ 12:43 am
[info]ctulhu
Visai korekti un izsmeļoši par antiintelektuālismu:

http://sandraveinberga.com/2016/02/07/ticiba-un-parlieciba-jeb-anti-intelektualisms-latvija/

KorelācijaFeb. 7th, 2016 @ 12:33 pm
[info]ctulhu
Kur tikumisti, tur čerņa.

http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=47034025

Feb. 7th, 2016 @ 12:18 pm
[info]honeybee
Es pieņemu, ka uz katru rakstnieku, kas neraksta žanra literatūru, jo tas ir tik triviāli - tā nav literatūra - tā ir "es nezinu, kādu literatūru viņš ir lasījis" - tur ir "piedzīvojumi un action" - "īsti rakstnieki" tā nedara - "mans SF nav SF, jo mana teksta lasītājiem actually ir jādomā!!!!",

ir vismaz divi rakstnieki, kas raksta žanra literatūru, jo viņus besī 1) vokālākie "īstie rakstnieki" 2) "īsto rakstnieku" fanu klubiņi

un tā arī ir pareizi, tā tam būs būt

Par investigatīvo žurnālistikuFeb. 5th, 2016 @ 02:59 pm
[info]racoon
Priekšvārdam varu teikt, ka mani mūždien ir izbrīnījuši delfi.lv joku slejas tēli, to izdarības dažādos klubos un apšaubāmā publicitāte. Visādi tie Raspopovi, dročīšanas eksperti un tas te pamuļkītis Kiops ar Kombuļu Inesi. Nē, to ka garā vājie mums valstī netrūkst, par to esmu pārliecinājies jau sen, vairāk izbrīna tā ballēšanās un nekādīgi neatbildamais jautājums - par kādu naudu?

Pusdienojot skrollēju telefōnā feisīti un nezkāpēc uzdūros šim rakstam
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/594812-engure_mola_ipasnieks_bloke_pieeju_attirisanas_iekartam_pasvaldiba_ielauzas_teritorija

Īsumā, Engures kanalizācija plūst uz SIA"Unda" piederošajām attīrīšanas iekārtām, kas uzbūvētas uz kādam Mārtiņam Dzenītim piederošās zemes - Engures mola, ko tas pats Mārtiņš Dzenītis nesen nopircis izsolē. Tagad jaunais īpašnieks no SIA"Unda" grib 18k EUR gadā par savas zemes nomu. Unda nepiekrīt, tas uzliek barģūru. Unda netiek klāt savām attīrīšanas iekārtām un Engures kanalizācija iet pār malām jūrā. Par maniem secinājumiem pēcāk. Tagad turpināsim ķēdīti.

Šī raksta šērīte pie manis nonākusi čerež - čerez ar pirmavotu - tādu Kasparu Cauni. Pēdējais savukārt savā FB pēc visiem virsrakstiem liek noprast ir ļoti pietuvināts vai pats arī tas krāvējs nožogojumam, kura dēļ tagad kanalizācija tek jūrā. Pats viņš to dēvē par "cīņu". Vēl ir šāds komentārs, datēts ar 9.janvāri - "Šodien bloķejam pilsētas kanalizaciju Engure. Engures iedzīvotaji un dome nesaprot neko pa labam. Kā var but tik stulba tauta. Tagad nečurās un nekakas vairāk".

ļoti interesants feisbūks, starp bildēm no Maldiviem , Abu Dabi un citām eksotiskām vietām tiek bramanīgi eksponēts Landkruīzers, kas it kā piederot viņam, un dikti liela priecāšanās par sodu nemaksāšanu, jo auto apkrāmēts ar LT numuriem un tajā LT reģistrēts uz kaut kādu UAB. Pēc komīšiem spriežot jaunietis ir sarūpējis sev kaut kādu olu laizītāju svītu, kas viņu par visiem šiem varoņdarbiem dikti slavē.

Tur pat arī rodams tāds Dairis Vnk Dairis, kuram laikam arī pieder lendkruīzers no Lietuvas, un abi kopistiski priecājās par bildēm ar šādu virsrakstu: "Dairis Vnk Dairis cik liels ir prieks, kad tu ēd vakariņas, bet arā stāv policists un salst -20 un raksta sodus no kuriem nav jēgas, par Lielu Latviju". Komentos kāds Toms jautā
Toms Zaķis Kapēc nav jēgas?
1 · 6. janvāris plkst. 20:18
Dairis Vnk Dairis
Dairis Vnk Dairis Mēs godīgi mums nav jamaksā.
Kaspars Caune Renģēdāji to nekad nesapratīs:)


Kaspara feisbukā zem virsraksta "Beidzot cilvēki saņem pēc nopelniem:) " rodams arī šāds raksts - http://skaties.lv/latvija/bez-tabu/kaimina-izdaribu-del-miera-ielas-iedzivotaji-spiesti-dzivot-sudos-lidz-ausim/?utm_source=twitter&utm_medium=link&utm_campaign=social . Pēc virsraksta tulkoju, ka Kasparā mājo ļauns prieks par notiekošo un neizslēdzu iespēju, ka Kaspars pie šā "projekta" stāv tikpat tuvu cik pie Engures. Es neesmu Miera ielas komūnas fanāts, bet ja mana kaimiņa kafetērijā ienāktu kaut kāds čmošņiks un izdarītu to, kas redzams rakstā pievienotajā video, lietas notiktu savādāk, nevis ar bez Tabū. Labticīgo miera ielas iedzīvotāju taisnības cīņas šādā formā nekad nenovedīs pie viņiem vēlama risinājuma un būtu beidzamais laiks to saprast. Krievu valodā pat ir tāds vārds :"терпила".

Tad visā tajā bezgalīgajā "pavei cik es kruts" bilžu jūklī pavīd arī pa kādai galerijai no ballītēm un restorāniem kur līdzās ietagots arī uzminiet kas? Latvijas seksa eksperts Edgars Toreto. Paskrollēju. Nu jā, nu, es pat nezinu. Dikti patika Dairis Vnk Dairis ieraksts par edžiņu kad tas esot kaut kādu vecu bmw atdabūjis :"Viss beidzās veiksmīgi!!! Auto atgriests un atradās stāvietā, Viļņā. Auto zagļi auto atgrieza, jo bijuši pagātnē saistīti ar tādu dzīves veidu. Nav te nekāda sakara ar to ,ka kāds nobijās, bet pastāv nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu. Tiem, kam ar to nav bijis sakars, tie to nesapratīs!" Dikti patikās šis :"nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu" . Savā laikā ieslodzījuma vietās bija zināms segments ar ļaužiem, kuri savu alumīnija bļodiņu un krūzīti nēsāja piesietus sev pie jostas, lai viņu alumīnija bļodiņas un krūzītes netīšām kopgaldā nesajauktos ar citām, un kāds cits netīšam no tām neuzēstu. Visticamāk šis pats likums attiecas arī uz lietotām automašīnām. Neviens normāls nebrauks ar gaiļa mašīnu un ja dzīvo pēc "likumiem", viņam savu auto vajadzēja piesargāt, vai kaut kādīgi nomarķēt, lai tajā netīšām neiekāptu neviens kas nav bijis nolaists. Attiecīgi, par šitādu huiņu, ka uztaisa padstavu normāliem džekiem pašam ekspertam vajadzēja dabūt taurē. Tātad, ja edžītis ir no "tiem" un tusējās ar "šiem", tad loģiski sanāk, ka "šie" arī ir ārlietu ministra domubiedri un tas izskaidro no kurienes edžītis dabū fuņķikus ballītēm. Тема сисек разкрыта!

Tagad nedaudz par nopietno. Mani interesē kāpēc un kādā sakarā Engures pašvaldība nav izmantojusi savas pirmpirkuma tiesības. Otrkārt, kāpēc izsolē nav atnākusi pati SIA"Unda" un to gabalu nopirkusi. Kā ir izveidojusies situācija, ka pašvaldības infrastruktūrai nozīmīgs objekts nokļūst kādas trešās personas valdījumā tādā veidā radot augsni šantāžai, kuras sekas mēs šodien redzam? Varbūt būtu vēlams uzdot jautājumu ZTI kas rīkoja izsoli, vai prasītājam, kādas konsultācijas un ar ko ir notikušas pirms izsoles un kā tas nākās ka iznākums ir šāds. Es pieļauju, ka SIA "Undai" pirms izsoles piezvanīja kāds svešinieks un piedāvāja samaksāt kaut kādu naudiņu, lai viņš nepiedalītos izsolē un neceltu cenu. Gan jau ka SIA šo priekšlikumu noraidīja un uz izsoli gāja. Attiecīgi svešinieks arī, nosolot summu kas Undai un pašvaldībai nav pa spēkam. Turpinājumā, tā kā SIA neiedeva uzreiz atkāpšanos naudu, to ar soda procentiem un iztērēto investīciju vajag atsist ilgtermiņā. Nu i zēni izmantojot savas likumīgās tiesības nosprauž tādu nomas maksu kas nav pa zobam. Konflikts eskalējās un šodien Engure slīgst mēslos.

Skumji. Divtik skumji ir tas, ka mazie sēž VID intervijās, katru mēnesi maksā nodokļus un tiek drāzti par niekiem, kamēr gomosjaķina var ballēties un likt rakam veselas dzīvokļu ēkas un pat pašvaldības. Un to ka PVNšiki , tas jau no pirmajām bildēm redzams. Es vot nesaprotu, kur Temīda?

Feb. 5th, 2016 @ 01:25 am
[info]krii
Jāsaņemas un jāiet gulēt. (Ļoti negribas, jo, kad atmodīšos, būs jāpošas uz darbu).

Feb. 4th, 2016 @ 11:44 pm
[info]krii
Nesaprotu, kāpēc šis gadījums tiek uzskatīts par traģisku. Labi, viņi varēja būt gadus desmit vai divdesmit vecāki, bet pati šī lieliskā iespēja - nomira vienlaikus, bez ilgstošām slimībām, ciešanām, tuvinieku apgrūtināšanas, nomira, mīlot viens otru (citādi jau neglābtu, vai ne?) - kaut nu mums visiem tā gadītos!

Feb. 4th, 2016 @ 02:45 pm
[info]honeybee
Lampu drudzis MT prezentācijas sakarā noreducējies uz "nu tad šodien neko saprātīgu nedarām + skatāmies, ka bumbulējoties prezentāciju nenokavē", pēdējais izklausās pat reālistiski :D

Nav labiFeb. 4th, 2016 @ 09:22 am
[info]oblica
Vakar vakarā pilnīgi nejauši uzdūros raidījumam "Aculiecinieks" LTV1.
Par vēzi.
Slūžas atnāca vaļā, spilvens slapjš, visu nakti murgos vazājos pa Onkoloģijas centru, ļoti raudāju un vēl ļotāk gribēju mājās.
Šodien ir Pasaules vēža diena.
Laikam tāpēc.

Šorīt drausma sajūta - sāp galva, sirdsklauves un grūtums. :/
Top of Page Powered by Sviesta Ciba