Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jul. 29th, 2016 @ 12:29 am
[info]bozena
Bijām staigāt, satikām divus ežus, viens maziņš un ļoti steidzīgs, otrs - liels un mierīgs kā zilonis, sava ceļa gājējs, savā nodabā pukšķinātājs un gliemežu meklētājs.
Līdz ar to šis bija Divu Ežu Vakars. Atšķirībā no vakarējā, kas attiecīgi bija Trīs Ežu.

prieki bija īsiJul. 28th, 2016 @ 10:15 pm
[info]ezss
Ja no rīta biju patīkami pārsteigta par aiz loga, pāri pagalmam skanošo ziggy stardust, tad tagad tur atkal ir tikai saules un bamšļa/džona (variē atkarībā no vecuma) nogurdinātie

RajonsJul. 28th, 2016 @ 07:23 pm
[info]ezss
Pa ceļam no darba nolēmu apciemot. bilde )
Paldies jz. honeybee par norādi

Pārrobežu svārstības.Jul. 28th, 2016 @ 12:22 pm
[info]pikaczu
Svētdien Vecāķos mani spītīgi apkalpoja krieviski. Pēdējo reizi tā bija bijis 80-to nogalē. Sapīku.
Vakar pie Pērnavas redzēju kā virs jūras divi A-10 Thunderbolt II lidinājās. Noskaņojums uzlabojās.

Jul. 28th, 2016 @ 12:35 am
[info]bozena
Pārnācu no pastaigas pl. 00.16.
Spēcīgi sagribējās ēst.
Svara vērotāji, figūras draugi un Anonīmie Rīmu Čempioni nebija sadevušies rokās, lai mani atbalstītu morāli vai amorāli. Tāpēc es uzēdu.

Jul. 27th, 2016 @ 10:18 pm
[info]kjiimikjis
Ik pa brīdim gadās iemīlēties kādā muzikālā kompozīcijā. Šobrīd šī:

https://youtu.be/BDQQ0cH1Ys4

Jul. 27th, 2016 @ 03:48 pm
[info]krii
Man patīk kalsni un muskuļoti ķermeņi, reizēm ar skaudību (kurai dīvainā kārtā pat nepiejaucas seksuāla iekāre) vēroju uz ielas vai parkos skrienošos vīriešus, viņu stiegrainos apakšstilbus, viegli iezīmētos bicepsus, to dizainisko vienkāršību, kas ļauj attīstīt daudz lielāku ātrumu nekā es jebkad varēšu, pacelt lielākus smagumus nekā es jebkad varēšu. Protams, auglīgāk būtu nevis apcerēt, bet pašai paņemt hanteles, vai uzvilkt krosenes un sajust kaut mazu daļiņu tās brīnišķās sajūtas, kad muskuļu šķiedras nospriegojas, kad plaušās ieplūst skābekļa papilddeva, galu galā - kad tu piepeši apjaut, ka vari izdarīt daudz vairāk nekā pirms pusgada, vai mazliet vairāk nekā pirms mēneša. Pasaulē ir maz kā pievilcīgāka par spēku, ātrumu un veiklību, un es ar nelielu nīgrumu domāju par sava ķermeņa ierobežotību šajā ziņā (jā, protams, esmu pārāk maz darījusi arī esošo iespēju izkopšanai, mea culpa, mea culpa).
Un īsti pat nesaprotu, kādus "trauksmainus, iracionālus spēkus manī" uzrunā šī intīmās higiēnas piederumu reklāma, taču skatos to atkal un atkal, lai gūtu mazliet sirdsmiera un  iedvesmas.

Jul. 27th, 2016 @ 03:25 pm
[info]bljanna
«Visus šos gadus, nesavtīgi strādājot konkursam, Intas veselība tika iedragāta. Nevēlos runāt par detaļām, bet veselības problēmas bija, jo viņa strādāja nesavtīgi, smagi ieguldot sevi darbā. Organizēt un uzturēt šo konkursu nebija viegli,» stāsta Jānis Mārtiņš Skuja. http://apollo.tvnet.lv/zinas/mirusi-pasmaju-skaistumkonkursu-rikotaja-inta-fogele/737446

Par Intas Fogeles veselības pasliktināšanos.
Tags:

Jul. 27th, 2016 @ 02:43 pm
[info]krii
Ričmonda lielākā kaislība ir un paliek mocīši - gan stāvoši(tie ir jāapčurā), gan braucoši (tie ir jānoķer). Vispār jebkurš objekts, kas ātri pārvietojas, ir jānoķer, jo objekts, kurš slepus vai atklāti nevēlētos tikt noķerts, nevienu neprovocētu ar ātru pārvietošanos. Savukārt objekti, kuri ātri pārvietojas, skaļi dūkdami (t.i., kamenes un mocīši, jo īpaši pēdējie - viņi ir lielāki un dūc skaļāk) pavisam nepārprotami deklarē savas alkas tikt noķertiem.
Īsti nav zināms, ko Ričmonds darītu ar noķertiem mocīšiem. Droši vien pārvilktu mājās, saliktu rindā pie kumodes un katru rītu svinīgi paceltu kāju pie katra no tiem.
(Iespējams, iepriekšējā inkarnācijā viņš bijis mazs, lecīgs baikeris.)

Jul. 26th, 2016 @ 04:24 pm
[info]galadriela
Velk uz negaisu.
Gan sajūtās, gan ārā...

Latviešu sieviešu supergiganšu brave ņū paaudzeJul. 26th, 2016 @ 12:39 pm
[info]panacea
Eu, vāv, a jūs zinājāt, ka latviešu sievietes ir visgarākās sievietes pasaulē!!?? Kopā ar holandiešu vīriešiem? Labais!

https://www.theguardian.com/science/2016/jul/26/tall-story-men-and-women-have-grown-taller-over-last-century-study-shows

Jul. 25th, 2016 @ 11:52 pm
[info]veed_logs
Izrādās, ka spāņiem ir pašiem savs True Detective (1.sezona, protams) "pakaļdarinājums":
http://www.imdb.com/title/tt3253930/

Nav slikti. Varēja būt labāk, bet nav slikti.

... un izskatās, ka es neesmu vienīgais, kas pamanījis šo līdzību:
https://www.google.lv/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=true%20detective%20marshland

... ūūn, protams, es nevarēju atturēties pameklēt vēl kādas atsauces uz attiecīgo seriālu. Noteikti, ka korejiešiem arī ir kaut kas līdzīgs.
Kā nu ne:
http://www.imdb.com/title/tt0353969/?ref_=fn_al_tt_1
Korejiešiem, man šķiet, ir viss, ko vien var vēlēties. Bet, kā smejies, kā ne, šo jau biju paspējis noskatīties, pasen. Tā ne pārāk patika.
Citas atsauces nemeklēšu. Jāgaida trešā sezona laikam.

Ja Laiks mūsu ir Upe, tad ūdens tajā vien tad ir silts, kad mēs neesam šīs Upes krasti, bet TILTS (cJul. 25th, 2016 @ 07:36 pm
[info]barbala
[info]alefs ieraksts par invalīdu un alu man atgādināja, lūk, kādu gadījumu. Viņdien biju izlavījusies no galvaspilsētas un braucot cauri Ugālei (lūdzu, izrunājiet pareizi, ar lielo "U", ja), savajadzējās vietējo presi, dzeramo ūdeni un saldējumu "Vēsma" no veikala "Lāsma", lai veiksmīgāk noskaņotos uz lokālpatriotisma nots.


Pateicoties pārdomātajai planogrammai (govju ķēdes grīdas plauktos, skārda spaiņos mēslojums, kaķbarība blakus, visi pasaules Selgas cepumi un vafļi, bet ūdeņi- atsevišķā plauktā, gaisā smaržo Ariel, Vesnuļočka un Silan, pašā stūrī kosmētika un matu rotas un apakšbikses leopardā, bet letes sveramie cepumi (ar povidlu, ar povidlu un kakāo masu tūtiņā, smilšu) un ŠERBETS; mušas gluži apžilbušas no tveices patveras uz liķera pudeļu kakliem, pārdevēja, viņa arī arī prečzinis un merčendaizeris un mazo lietu krāvējs, stalta, turās sīksta, tas labi) visu sariktējām operatīvi, neko lieku nesakaprīzējām, ieņēmām trīscilvēku rindu un pirms mums esošā aptuveni 23 gadus jaunā sieviete, kad norēķinājās par sešiem Cēsu citronalus puslitrīgajiem kokteiļiem, uz brīdi saministinājās un ļoti nosodoši noskatījusies uz garlaicīgajām izvēlēm mūsu grozā, palūdza pārdevējai vien'kīlo krējuma uz krīt līdz sezdienai,ko?

Droši vien, ja viņa nepirktu tieši sešas Cēsu citras, bet bērnu vai suņu barību, maizi un sāli un eļļu un biezpienu, to krējumu viņai mīļuprāt nopirktu, jo kam gan negadās. Bet tās citras. Sešas. Ech.

Arī pārdevēja kā neiejūtīga banka noraidīja krējuma kredītlīniju un neveiklajā klusumā noklusētais komentārs pēcāk sabalsojās ar vēlāk Ventspils novada vēstīs lasītajām Ances, Popes un Užavas novadu svētku programmām, kurās dominēja šāda shēma:
6.00 makšķerēšanas sacensības, 11.00 prieka gājiens, 11.15 bērnu ansamblis, 11.30- spēkavīru sacensības un atrakcijas ģimenēm, kuras aizņem lielāko daļu dienas, tad ap 19.00 sākas zaļumballes un ap 21.50- salūti. Svētkus lielākoties vada Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens izbraukuma sesijas variantā. (pasākumu vadītāju iepirkums vairākās lotēs?)

Vienīgā, kas stilistiski atšķīrās, bij Pop', ar kuru tad arī vēlos jūs iepazīstināt.
Lēšu, ka Apsītei- Indānei ir kāds kaismīgs sekotājs vai arī pro-bono darbs Popē - jo izlasījuši šo, jūs zināt, ka Prieka vārti Popē jūs gaida jau vēja zvanos!


"Pope* ir skaista un mežonīga.
Dziļa un dulla. (Rževski vai fonētiski apsēstais automātiskais tulkotāj, stāt)
Ar kalnu mugurkaula vietā un aleju labirintiem dvēselē. Vieta, kas grib skanēt un skanēs. Kas nekad nav apkususi savā skanēšanā, vien skanējusi ārpasaulei nedzirdami."

Lasiet, ziedojiet BIEDRĪBAI SIETS Rževski vai semiotiķi, jau sen lūdzu, stāt un gluži vienkārši- aizbrauciet uz Popi.
*arī šokolāde Nellle Ulla un daudzi citi Matkas zīmoli

Jul. 25th, 2016 @ 06:48 pm
[info]bozena
Visu dienu saule dūmakā. Em, tas ir uz to izslavēto pasaules galiņu? Vai varžu lietus, siseņi un miesas augšāmcelšanās arī būs?

Jul. 25th, 2016 @ 07:32 am
[info]bozena
Milzu zirnekļu lokalizēšanā sasniegti jauni augstumi. Tagad es viņus ķeru humāni- ar glāzi un kartonu. Un nesu prom, tālu, tālu.

Jul. 24th, 2016 @ 04:16 pm
[info]bozena
Atvedu no Ēvas tantas divas astilbes, rozā un lillā, vienu sazinko ar sarkanām lapām un vienu lielu anemoni. Vī, kvī!! Puķītes!
Papus skatījās uz stādu maisu ar tādu "ja hujeju" skatienu. Tad sacīja, nu tu dulla, tāda pati kā mana māte. Un ja vēl kāds plānojums būtu!
Es pilnībā noraidu apgalvojumu, ka dārzs būtu kā babuškai. Viņai dārzā vispār zālāja nebija, tikai puķes, bet jau būt, ka man ir kāds babuškas puķugēns, un bērnībā es no viņas vienmēr mājās braucu ar stādiem. Kā tikai aizbraucu, tā tūlīt vajadzēja uz dārzu skatīt augus. Puķes viņa gan pirka, gan pārdeva, gan mainīja.
Mūsu miestā ir viens īstens babuškas dārzs, nav zālāja nemaz, tikai puķu kolekcija un daudz dārza gaismiņu. Mājiņas vietā tas pārvadājamais vagoniņš - māja uz riteņiem, ko pārdod kopā ar visiem mežģīņu aizkariņiem, atzveltnes krēsliem un naftalīna smaciņu.

ļ. labs rakstsJul. 24th, 2016 @ 12:49 pm
[info]barbala
"The people who see that open societies, being nice to other people, not being racist, not fighting wars, is a better way to live, they generally end up losing these fights. They don’t fight dirty. They are terrible at appealing to the populace. They are less violent, so end up in prisons, camps, and graves."
- https://medium.com/@theonlytoby/history-tells-us-what-will-happen-next-with-brexit-trump-a3fefd154714#.qlvbaida3

Jul. 24th, 2016 @ 01:11 am
[info]amatieris
Tas brīdis, kad viesnīca atgādina kaut ko pa vidu trim filmām
The Grand Budapest Hotel
The Highrise
The Shining

Citiem vārdiem - ostatki biloi roskoši. Bet, cik nu ir nakšņota mūsdienu 5* viesnīcās, ne tuvu nav tām kādreizējām 4*, kas tagad nokritušās līdz 2*.

Jul. 24th, 2016 @ 12:18 am
[info]bozena
Gājām ar Sīko suņstaidzē un noķērām vienu poksi. Tūlīt aiz tilta, pie akmeņkaļa darbnīcas. Tāds ar kuplu asti, droši vien vāverpokemons kaut kāds. Vispār garlaicīgi, mēs tāpat mākam pastaigāties.
Ārā skaisti šovakar; silts, klusums, tikai cikādes dzied.

ķipara baltā dienaJul. 23rd, 2016 @ 11:13 pm
[info]bljanna
Tās krustabas bija awesome! Tik gaišs un sirsnīgs, un jautrs pasākums! Mazais vaininieks krustabu galvenās ceremonijas brīdī klēpī cieši un saldi aizmiga. Nepamodās pat, kad blakus skanēja dūdas, tika iesvētīts ar ūdeni un kad metām trīs reizes viņu gaisā, saucot jauniegūtajā vārdā.
Viņš ieguva sešas dižkūmas un divus dižkūmus :) Būs bagāts vīrs!
Akurāt skan: Miedziņš sēdi,miedziņš gaida
Tags: ,

Jul. 23rd, 2016 @ 12:36 am
[info]bozena
Zvēru vakars! Atejā bija milzīgs zirneklis (divlatnieks iet uzpīpēt). Sīks tā spiedza un raudāja, ka man nācās pielietot slotu un matulaku, lai viņu (zirnekli) lokalizētu un izdzītu naktī un tumsā. Piedod, brāl zirnekli! Man ir arahnofobs bērns.
Pagalmā pie sēņu čužu spannīša ieturējās 3 pāri ērihimarijas un zigfrīdannas. Izskatās, ka sēnes ir milzu kailgliemju kulta ēdiens.

Jul. 23rd, 2016 @ 12:13 am
[info]ctulhu
Mobilā telefona papildināšana ar elastīgo gumiju dod ļoti labus rezultātus. Pateicības pēc piederības.

Jul. 22nd, 2016 @ 09:55 pm
[info]honeybee
Rrrr, visu dienu noņerkstēju par tēmu "nekad vairs nedzeršu" un "akdies, what is wrong with me, tāāādas pohas no trim neapiņainiem aliem", līdz beidzot tak pierāpoja, ka man vienkārši ir baiss miega bads (2 naktis, kuras ir pavadītas, panikā klausoties katru troksnīti, kas varētu būt no gultas 2. stāva krītošs bērns, plus viena nakts ar kādām 6 h tipa miega ar tiem pašiem trim aliem).

Nu neko, pastīsies, rīt tak būs labāk.

Jul. 22nd, 2016 @ 07:48 pm
[info]bozena
Lūk, sēdējām ar biedriem, zēniem un meitenēm ar stāžu, kapājām, ko Sv Antons devis, runājām par seksu.
Visi klātesošie lielos vilcienos bija vienisprātis, ka pie saderības jāstrādā un tehnika jāslīpē, citādi nav tur laimes, pārbaudītas vērtības ir spēks, pirmā reize ir stress, pirmā reize ir vārgulīga un skaitās izdevusies, ja iesaistītie personāži vispār vēl parakstās uz otro reizi, droši vien tikai filmās Ar Saturu no pirms reizes visi ģībst. Tad draudzenes ilggadējais laulātsdraugs domīgi sacīja uz mani: Es tevi jau ilgi pazīstu (nu ja, kādus 25 gadus varbūt), bet man liekas, ka mums ar tevi arī pirmajā reizē nesanāktu.

Jul. 22nd, 2016 @ 03:27 pm
[info]honeybee
Tulkojot izmetīšu no bērnu grāmatas pieņēmumu, ka "idiots" ir okei lamuvārds. Ielikšu vietā "apdauzekļi", lai jaunā paaudze mācās būt kreatīvi.

Also, izrādās, ka dotā grāmatiņa mēdzot tikt aizliegta par referencēm uz šņaucamo/zelējamo tabaku un alkoholu, tās gan es centīšos atstāt.

Jul. 22nd, 2016 @ 10:22 am
[info]bljanna
Kad mājās ir tikai kukurūzas pārslas, bez piena, bet ēst gribas.

UPD. Apēdu. Tagad mājās nav pat to.

Jul. 22nd, 2016 @ 10:16 am
[info]honeybee
..tas mirklis, kurā tu priecīgi iespiedzies VID inspektoram ausī "wow, tad jau izrādās, kas es vēl neesmu valsti apzagusi!"
Top of Page Powered by Sviesta Ciba