Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jul. 31st, 2015 @ 05:04 pm
[info]veed_logs
Mani sinhronie kaktusi (http://klab.lv/users/veed_logs/278653.html) atkal metas uz ziedēšanu. Atkal abi reizē. Kā viņi zina, ka abiem vienā dienā jāzied? Viņi taču viens otru tik labi nepazīst, vai ne? Lai gan, ja tā padomā, tomēr abi visu laiku kopā, varbūt ka tomēr ir viņiem kaut kādas neredzamās saiknes. Bēdīgi vienīgi tas, ka viens zieds jau ir pavēries, bet laikam gaismas trūkuma iespaidā līdz galam neatveras. Otrs vērsies tūlīt tikai vaļā. Jā, laikam tomēr būs vienas dienas nobīde. Tas arī šobrīd ir vienīgais iemesls, kāpēc ļoti gribu, lai rīt ir saulaina diena.

Veca, bet labaJul. 31st, 2015 @ 01:46 pm
[info]ctulhu
filma

https://en.wikipedia.org/wiki/Hangar_18_%28film%29

- NASA cilvēki ar mugurkaulu
- cūkas politiķi, kuri piedrāž paši sevi.

Nu un protams, parasts šķīvis :)

tauriņšJul. 31st, 2015 @ 08:30 am
[info]kihelkonna
grasījos mazgāt no dārza ienestos puravus, kad uz vienas lapas pamanīju šāduko man tagad darīt? censties to lapu kaut kur dārzā iekarināt? jeb tam tauriņam vienalga, viņš i nejūt, ka ar visu bunduli atrodas man uz rakstāmgalda? cik ilgi jāgaida līdz tauriņam?

upd. vēlāk. bērni purava lapu iekarināja trauciņā un nolika uz ziemeļu palodzes.

hipsterisms visuma ārēsJul. 30th, 2015 @ 10:37 pm
[info]ezss
Kamēr mēs te cīnamies ar dzīvi, sadirsto un velto, Eiropas kosmosa aģentūra ir izsūtījusi kosmosā dažādus organismus, lai pārbaudītu to spēju izturēt visuma skarbos apstākļus. Viens no visdaudzsološākajiem paraugiem ir tējas sēne. Tējas sēne nav nekada baravika trīslitru burkā, bet gan samērā sarežģīta mikroorganismu sabiedrība. Šajā sabiedrībā kopā dzīvo gan raugi un pieskābās baktērijas, kas cukuru saturošo tēju pārvērš viegli ieskābā, spirtotā dzērienā, gan sēnes paskatu piešķirošs mikrobs, kas sintezē celulozi (augu šķiedru materiālu). Celuloze ļauj šim visam zvēru dārzam turēties kopā, kā arī, kā izskatās, sekmīgi pasargā mikroorganismus no skarbā kosmosa starojuma. Ja tējas sēnei uzber mēness putekļus, tā tos integrē savā celulozes apvalkā un pārvēršas par tējas sēni, aironmenu.
Avots te
Akurāt skan: Fly me to the moon

ech...Jul. 30th, 2015 @ 09:37 pm
[info]indulgence
Dzīvei mežā ir viens mīnuss - kamēr sēdi kancelē, vaktējot gaļu, tikmēr palaid garām visu aktuālo, un tikai kā tālu atbalsi dzirdi, ka cibā esot bijis kaut kāds pupu cepiens. Jāpārvācās uz to komūnu "uzzinu pēdējais" vai kā nu to dēvē. Nav taisnīgi. Tā popkorns sapelēs. :(
Tags:

pašu audzēts un gatavotsJul. 30th, 2015 @ 03:28 pm
[info]oblica
Ir tāda kopiena FB. Jēziņ, tās cenas!
Kāds no jums pērk, piemēram, meža aveņu ievārījumu pa 15 eur/0,5 l vai melleņu želeju pa 6 Eur/300 g.
Var dabūt arī priežu čiekuru sīrupu.
Mums darbā jau kādu pusgadu mētājas sālītas skujas no Vācijas. Varētu notirgot pa, teiksim, 20 EUr un nopirkt vismaz pāris pudeles vīna.

Vispār es šovakar braukšu uz laukiem - jāiet meža avenes lasīt. :)

post mortemJul. 30th, 2015 @ 12:57 pm
[info]indulgence
Viena no interesantākajām personībām Turcijas vēsturē ir 1564. gadā par lielvezīru ieceltais Sokolu Mehmeds pašā (Sokollu Mehmet Paşa, 1506-1579). Mūsu pusē par viņu neviens nekā nezina (kas saprotams, jo te vēsture sākas 1918. gadā un aptver tikai reģionu no Mēmeles līdz Abrenei), taču Tuvajos Austrumos viņu tur lielā cieņā līdz pat mūsu dienām. Viens no interesantākajiem apsektiem viņa darbībā ir megaplāni, kuri pa lielam visi realizēti... pāris gadsimtus pēc viņa nāves.
1) 1568. gadā viņš lika priekšā jau izstrādātu Suecas kanāla plānu kura realizācija ļautu izveidot īsu un drošu ceļu no Vidusjūras uz Indijas okeānu, savienotu Osmaņu impērijas Mazāzijas un Persijas līča ūdens komunikācijas vienā veselumā (tā kā impēriju apskaloja vairākas jūras, katrā nācās uzturēt savu atsevišķu floti). Tika uzsākti sagatavošanas darbi, taču Ēģiptes pašā un Jemenas hanu pretestība projektu nobremzēja un nācās to iekonservēt labākiem laikiem.
2) 1569. gadā Lieliskajā Portā uz galda tika likti Volgas-Donas kanāla projekta rasējumi, lai sajūgtu savā starpā Melno un Kaspijas jūras un varētu nostabilizēt tirdzniecību un attiecības ar draudzīgo Maveranahru, apejot naidīgo Persiju, kā arī palielināt militāro klātbūtni Volgas lejteces stepē, ko aizvien vairāk sāka apdraudēt moskoviti. Kanālu sāka rakt tajā pašā gadā, kopumā tika veikta daļa darbu, taču sākās Krimas hana atbalstīti dumpji, un arī pats hans Girejs izrādīja gatavību sacelties: šāds Rail Baltica ceļš veicinātu to, ka Krimas haniste no visai autonoma protektorāta kļūtu par Osmaņu provinci. Bez tam, lai panāktu pilnīgu drošību, bija nepieciešams atņemt moskovitiem Astrahaņas hanisti, ko tie bija okupējuši un anaketējuši 1557. gadā – Krimas hans atteicās karot, bet bez viņa atbalsta šīs teritorijas atgūšana nebija iespējama.
3) 1590. gadā viņš nāca klajā ar projektu kanālam starp Melno un Marmora jūrām: Marmora jūra > Sakarjas upe > Melnā jūra, ko realizēja 1591. gadā, un pa kuru piegādāja kokmateriālus no Bursas uz Stambulas stāpeļiem.
4) Īsi pirms nāves viņš sāka caursist Krimas zemes šauruma kanāla projektu – tam vajadzēja savienot Azovas jūru ar Dņepras-Bugas limanu. Projekts netika pat uzsākts, jo Krimas hans bija krasi pret to (labāk atteikties no ekonomiskā izdevīguma, taču saglabāk autonomiju - nebūtu iespītējies, Krima šodien moš būtu Turcija).

Via: Samarcic Radovan. Sokollu Mehmet Paşa. - Sabah Kitaplari: İstanbul, 1995, ISBN 975-7238-14-7

Skolas somu sagādāju, bet!Jul. 30th, 2015 @ 12:42 pm
[info]oblica
Kas, pie velna, ir ciparu kartītes matemātikai?!?

Jul. 30th, 2015 @ 10:03 am
[info]ctulhu
Un dienas erotisko video deva:

https://www.youtube.com/watch?v=l_D2jVKmnFA

(šis nav IFF, bet parametru transponderis, viņa šifratora bloks - figņa, kas saņem informāciju par lidaparāta tekošajiem parametriem like augstums, degvielas atlikums un lidmašīnas borta numurs un nokodē to visu raidīšanai uz leju, dispečeriem, caur radaru. Lidaparāta numuru iekodē ar tām skrūvītēm uz purna)

https://www.youtube.com/watch?v=Igll0Dh2EFY

zeme-gaiss raķetes optiskais detonators, satur zibspuldzes un fotoelementus, pielidojot mērķim fotoelementi uztver atstaroto gaismu un palaiž detonāciju.

Un vēl autopilots (nezinu gan, no kādas ļotenes)

https://www.youtube.com/watch?v=xiV03l0-W0k

Ikdienas kamasutraJul. 30th, 2015 @ 09:18 am
[info]ctulhu
Izdalam produktu, hromatogrāfija OK, masa OK, PMR spektrā - 2x vairāk signālu nekā jābūt. Pirmā doma, viss, blakusreakcija, ne tā viela, nedēļa padirsta, pārpasaulīgas skumjas.

Bet to signālu ir tieši 2x vairāk nekā jābūt... jocīgi... Pamainam PMR šķīdinātāju no deiterēta DMSO un deiterētu ūdeni. Liekie signāli pazūd.

Izrādās viela, maita, ar DMSO taisa kompleksu. Nu un tad paraugā ir fucking līdzsvars no vielas un viņas kompleksa ar šķīdinātāju => 2x vairāk signālu :D. Viela kā jau viela - provēs piečakarēt pie mazākās iespējas.

Jul. 29th, 2015 @ 11:58 pm
[info]honeybee
Stella atkal uztaisīja sev frizūru a-ļa [info]intenormal. Ar oriģinālu papildinājumu "jaunskungs, kam atkāpjas mati" stilistikā, bet nu tāpat kā jaunskungam, kam atkāpjas mati, arī viņai var izlīdzēties ar pakauša matiem uz priekšu.

Rezultāts klaji bipolārs, 50% gadījumu nejaušs skatiens uz bērnu izraisa salekšanos un "wtf kas tas tāds par monstru atlīda", otros 50% gadījumu "awww, tāds mīlīgs bērniņš".

Lai gan, stingri ņemot, šādas reakcijas uz viņu bija arī pirms matu apgriešanas.
Tags:

Jul. 29th, 2015 @ 10:29 pm
[info]veed_logs
Ņemot vērā, ka Latvijā dzīvo tikai divas ķirzaku sugas (vismaz spriežot pēc tā, ko redzu Internetos), tad jāteic, ka šodien tradicionālā skrējiena laikā satiku malanistisko Zootoca vivipara jeb Lacerta vivipara jeb pļavas ķirzaku melnā krāsā. Apmēram šādu:


Nedaudz mulsina, ka manējā bija stipri tievāka vēdera daļā un man šķiet, ka aste tai bija plakanāka vertikāli (apmēram kā tritonam), nevis apaļa. Arī galva šķita nedaudz platāka attiecībā pret ķermeni. Bez tam, kad piegāju klāt, šī nemuka, pat iebakstīju asti ar pirkstu. Tā arī palika stāvot uz ceļa. Nu, neko darīt, laikam būs vienkārši patrāpījies kaut kāds neveiksmīgs eksemplārs. Nē, beigta nebija, pārāk labi saglabājusies bija, lai būtu beigta. Ceļa vidū šitā arī ilgi tik cēli nepastāvēsi, ātri nobrauks plakanu (par ko es arī nedaudz satraucos nabaga lepnā zvēra vietā).

Jul. 29th, 2015 @ 09:45 pm
[info]krii
Kādu brīdi domāju, kāpēc es pēdējā laikā tik bieži iesaistos pilnīgi neinteresantos kašķos. Izanalizēju hormonālo ciklu (korelācijas nav) un ēdienkarti (korelācijas nav), sapratu, ka vaina būs fiziskās slodzes trūkumā. Sastieptā potīte vēl mazliet jutīga, jo īpaši naktīs un rītos, elastīgā saite beigusies, laiks draņķīgāks kā Sodomai un Gomorai Tiesas dienā, bet lai vai kā - rīt tomēr jāsaņemas un jāskrien. Kilometri trīs, pieci vai astoņi - cik nu ķermenis gribēs un vide atļaus. Citādi ziniet, nudien:
Собака несчастная очень опасна,
Ведь ей не везет в этой жизни ужасно,
Ужасно, как ей не везет.
Поэтому лает она, как собака,
Поэтому злая она, как собака,
И каждому ясно, что эта собака
Всех без разбору грызет.


par aktuāloJul. 29th, 2015 @ 08:24 pm
[info]oblica
Sūds par pupiem un rosolu - es krāmēju koferi!
Tas nav sīpolu dēļ - rīt pēdējā darba diena pirms atvaļinājuma.

Čekas maisus vaļā!Jul. 29th, 2015 @ 05:40 pm
[info]panacea
Bet par šo gan es par, par un vēlreiz par!

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/569680-lidija_lasmane_ar_domubiedriem_aicina_pienemt_lustracijas_likumu

Man tas liekas tik šausmīgi, ka joprojām dzīvojam visā tādā smoke and mirrors sabiedrībā -- tik ilgi pēc neatkarības atgūšanas vēl joprojām patiesība nav staigājusi savu uzvaras gājienu. Tas nozīmē, ka pati tagadējā sabiedrība ir celta uz šķībiem pamatiem, uz puspatiesībām, pat meliem.

Man, protams, nav ne mazākās nojausmas par to, kas ir čekas maisos. Varbūt, ka tur ir mani radi un mana dzimtas nogrims melnestības jūrā. Bet, ja tā ir patiesība, tad patiesībai ir jābūt. Meli nedrīkst būt sabiedrības pamatā. Nedrīkst un nedrīkst, un nedrīkst. Labāk, lai vissāpīgākā patiesībā, nekā vissaldākie meli.Vhoā, vispār kā lai šito izbīda -- kā tur tā Tautas Balss darbojas -- ja tur savāc kaut kādu noteiktu skaitu balsu (cik tas ir?) -- tad ierosina referendumu vai to sāk izskatīt saiemā, vai? Vai viņi var atteikties rīkoties? Vai čekisti joprojām var būt stiprāki par plebejiem?

Jul. 29th, 2015 @ 03:10 pm
[info]honeybee
(Šis nav jautājums par to, kā ir pareizi, bet par to, kā tu lieto valodu)

Poll #20450 Kā tu saki?
Open to: All, results viewable to: All

1

View Answers

Mest zemē
77 (96.2%)

Mest uz zemes
1 (1.2%)

Mest pie zemes
2 (2.5%)

2

View Answers

Nokrist zemē
64 (81.0%)

Nokrist uz zemes
13 (16.5%)

Nokrist pie zemes
2 (2.5%)


Jul. 29th, 2015 @ 01:52 pm
[info]ctulhu
Skatos, šodien pilna infotelpa ar cepšanos par bēgļu uzņemšanu. Kaut kādi pajoliņi taisās rīkot protestus, vaid par to kā nu tiem cilvēkiem būs telpas dzīvošanai (!) un pabalsts (!!!)

Pat nepieskaroties tādām auKstām lietām kā altruisms un empātija (protestētāji ir kā likums nacionāl - konservatīv - kristīgi orientēts kontingents, tātad kāda tur nah empātija, forget it) šis izraisa izbrīnu.

Tātad par kā nedabraukšanu es brīnos (pat attiecībā uz minēto kontingentu) - vai tiešām neredz, ka visiem, pilnīgi visiem ir būtiski nepieciešams, lai šāds globāls cilvēku glābšanas mehānisms tiktu izveidots?

Visiem, tas ir tajā skaitā arī šīs teritorijas iedzīvotājiem. Jā, es zinu, ka šī ir tektoniski, klimatiski (pagaidām) un etniski mierīga teritorija. Bet es varu uz sitiena iedomāties vismaz kādus 3 scenārijus bez eksotiskiem faktoriem like uzbrukums no kosmosa, kas šo teritoriju padarītu neapdzīvojamu. Un mēs visi būtu bēgļi.

Bet nu laikam empātijas trūkums korelē ar iztēles trūkumu :)

un loģiku precīzi no sērijas ``a davai likvidējam/ nefinansējam VUGD, man jau nekas nenodegs, ko jūs``

Litertūra par tēmu : Sakjo Komacu ``Japānas nogrimšana``.

Jul. 29th, 2015 @ 02:03 pm
[info]honeybee
Klau, intereses pēc, ko jūs uzskatāt par "necieņu pret ēdienu"? Man visu laiku bija šķitis, ka tas ir reāli nepārprotams termins, bet izrādās, ka domas var dalīties

Manā skatījumā necieņa pret ēdienu ir mest to zemē un citādi šmurgāties (ja vien šmurgājiena autors nav mazs bērns, tad pofig)

Un kaut kur borderline "man tā šķiet necieņa, bet es negribētu to skaļi atzīt, kur nu vēl uzspiest citiem" ir "nenobučot zemē nokritušu maizīti" un "nopirkt tik daudz ēdiena, ka to nekādīgi nevar apēst, un pēc tam viss sabojājas".

Pavisam pavisam viegli arī "atstāt ēdienu uz šķīvja", bet vairāk kā "salikt pārāk daudz ēdiena uz šķīvja", nevis "neapēst, jo pietiek/negaršo" (pēdējais man šķiet pilnīgi ok, precīzāk, ar varu piespiest sevi ēst to, kas riebjas, ir necieņa pret sevi)

Ēst pārāk agri, pārāk vēlu, ēst ar rokām, neēst to, ko cits tev ir pagatavojis, neēst ēdienu, kas pašam nav izdevies garšīgs, vai ēst džankfūdu, ja ir pieejams arī pilnvērtīgs ēdiens, man šķiet, ēdienu galīgi neapvaino

Bet vispār tas ir labs jautājums, nu, vai tad, ja ēdienam izrāda necieņu, viņš apvainojas (kas atgādina vienu no manām mīļākajām ainām iekš Alises Aizspogulijā, t.i., iepazīstināšanu "Pudiņš - Alise, Alise - Pudiņš!")

CērmesJul. 29th, 2015 @ 10:43 am
[info]ctulhu
Skatījos beztabu TV sižetu par šito jautrīti

https://www.facebook.com/LaastsLastsForever?ref=profile

Kravalis atkal izpildās.

Atcerējos: Kaut kāds fizmatu - teologu diskusiju vakars, biju aizvilcies. Tur attiecīgi Kravalis. Jūsmīgi saldā balstiņā stāsta kā paradīzē ķipa visi dzīvos draudzīgi, nu tur lauvas un trusīši un tā. [Stādieties priekšā to ainu: sēž daudzpadsmit fizmatu studentu un klausās kā paradīzē blablabla (see above)... ]

Neizturēju. Balss no zāles (mana) ``A cērmes?``

klusums....

Jul. 28th, 2015 @ 05:18 pm
[info]ctulhu
No sērijas "uzzinu pēdējais":

Šāds texts tvnetā bijis:

``Šodien, 3.jūlijā Dienvidkorejā vismaz 6 darbinieki miruši un 1 ievainots ķīmisko augu sprādzienā. Tiek izmeklēts, kāda iemesla dēļ radies sprādziens, kā arī ugunsdzēsēji meklē bez vēsts pazudušos darbiniekus.``

tulkots no ``chemical plant explosion``

Jul. 28th, 2015 @ 03:21 pm
[info]ctulhu
Labors. Blakus sisadmins kamasutrojas ar jauno datoru. Sagribas rīt.

Dialogs:

- es iznest atkritumus un uz bodi, tev kaut ko atnest?
- no veikala?
- nē bļa, no miskastes !

[kas varētu liecināt par aņuka ``programmētājs un 12 batoni`` zināmu konnekciju ar realitāti]

Jul. 28th, 2015 @ 01:49 am
[info]honeybee
If the child shows talent for inventing or grouping figures, the parents should neither check, nor praise it. They may laugh with it frankly, or show pleasure in what it has done, just as they show pleasure in seeing it well, or cheerful; but they must not praise it for being clever, any more than they would praise it for being stout. They should praise it only for what costs it self-denial, namely attention and hard work; otherwise they will make it work for vanity's sake, and always badly.

The Elements of Drawing, by John Ruskin

..kas mani reāli mulsina šajā citātā: no vienas puses, visi sarkanie karogi gaisā un "wtf is this shit", no otras, self-denial kaut kādā dīvainā veidā ir labas mākslas pamats, nu vai vismaz labas amata prasmes pamats, nu vismaz literatūrā točna ir kaut kāds lūzuma punkts, kurā tu tiec pāri savam ego un pievērs uzmanību tekstam, un fakin strādā ar tekstu, & man nav pilnīgi nekāda priekšstata, kā to iemācīt cilvēkiem, kas nāk uz literatūras kursiem/darbnīcām/whatever ar mērķi atklāt (un - optimālā versijā - paspodrināt) savu ego.

[info]ctulhu droši vien būs komentārs par tēmu
bet man šķiet, ka "fakin tikt galā ar savu ego" nav pazemība, ka tā ir atbrīvošanās no visas tās huiņas, kas tevī iekšā tevi ierobežo, pie tam tādā viltīgi pretīgā veidā, jo, protams, tas high, ko tu dabū no cilvēku apbrīnas un "wow, cik tu lieliski uzrakstīji, es tā nemācētu / es tā gribētu / vienkārši wow", ir ļoti adiktīvs
iekš self-denial ir citi prieki, protams - prieks, ko tu dabū no tā, ka esi iekš flow, bet tad, kad tu tur esi, tu fakin raksti, nevis kaifo par to, cik labi rakstās
un prieks no tā, ka tu esi to izdarījis - prieks, kas ir pārejošs, un pāriet tas vai nu nemierā "ko man tagad darīt tālāk riktīgi vajag kaut ko darīt ir jauna diena un tas vecais vairs neskaitās", vai arī aizslīd egocentriskajā "es taču esmu cilvēks, kas rakstīja tik labi"

un tas pēdējais, ļoti iespējams, arī ir daudzu nobrucienu pamatā; ja tu esi cilvēks, kas kādreiz-rakstīja-tik-labi, un tev tavs ego ir svarīgs, tu taču neiesi to apmainīt pret dienišķo "fuck, cik tas ir grūti, es nemāku rakstīt, labāk būtu pie zobārsta gājis, un kas tas vispār ir par sūdu, ko es-es-es!!! te esmu uzbliezis"

tvJul. 27th, 2015 @ 09:00 pm
[info]oblica
Mani mierina apziņa, ka mūsmājas iedzīvotāji nedzird, ko es skatos pa tv, jo logi uz blakus pagalmu. Citādi man brīžiem būtu kauns pagalmā rādīties. Šovakar, piemēram, Viņi atgriežas, Īstās mājsaimnieces un! Kā kļūt par topmodeli. Vakar līdz pusnaktij krievu seriāla maratons, kur nofilmētu pieķēru kolēģi vilciena pavadoņa lomā.

Jul. 27th, 2015 @ 08:30 pm
[info]honeybee
Es te mēģinu pāriet uz elektronisko cigareti (ne tāpēc, ka gribu, bet tāpēc, ka esmu Laba Sieva, bļe)
Bet ir cilvēki/situācijas, par ko domājot, jāskrien pēc īstajām cigaretēm

Ergo, smēķēšanu atmest varēšu tikai tad, kad būšu atmetusi cilvēkus

Tas varētu būt tik mīlīgi, pēc cilvēka mēģinājuma uzsākt sarunu atbildēt ar "nē, es atmetu smēķēšanu, ej dirst, es negribu par tevi domāt"

Stingri ņemot, šāda attieksme varētu būt pat veselīgāka nekā smēķēšanas atmešana.

Hm.Jul. 27th, 2015 @ 08:11 pm
[info]kjiimikjis
Ienāca prātā, ka sintētiskā ķīmija ir viena no retajām jomām, kurā dažkārt itin labi varētu darboties homeopātiskie preparāti. Zin kā, viena iz homeopātijas pamatidejām ir tā, ka preparāts, kas koncentrētā veidā veselā cilvēkā izraisa kādus noteiktus simptomus, atšķaidīts tos pašus simptomus ārstē. Un - jo atšķaidītāks, jo spēcīgākas ārstnieciskās īpašības. Un lai gan medicīnā, ja neņem vērā placebo efektu, homeopātiskie preparāti palīdz labākajā gadījumā pret dehidratāciju, organiskajā ķīmijā to pielietojums varētu būt sekmīgāks.

Piemēram, tionilhlorīds ir reaģents, kas spēj pārvērst karbonskābes atbilstošajos karbonskābju hlorīdos. BET - ko darīt, ja jāveic pretējā reakcija, t.i., no karbonskābes hlorīda jāiegūst karbonskābe? Talkā nāks HOMEOPĀTISKAIS tionilhlorīds - vienkārši jāatšķaida tionilhlorīds ar ūdeni (diezgan izklaidējoša procedūra, iesākumā - viņš ar ūdeni reaģē diezgan nikni), kamēr tā koncentrācija iegūtajā šķīdumā ir nenozīmīga, un iegūtais homeopātiskais reaģents spēs karbonskābju hlorīdu pārvērst atpakaļ karbonskābē!

Izstrādē: homeopātiskais nātrija hidrīds - izcils reaģents nātrija alkoholātu pārvēršanai atbilstošajos spirtos!

Jul. 27th, 2015 @ 07:16 pm
[info]ctulhu
No sērijas "kā tas izskatās ārējam novērotājam" :

- ieraudzīt kādu organismu
- klasificēt šo organismu kā skaistu
- noraut tam dzimumorgānus
- aiznest tos kādam kā simpātijas apliecinājumu

patiesībā tas ir traki Jul. 27th, 2015 @ 05:05 pm
[info]oblica
Pirms gadiem 10 mēs tādas mēreni siltās jūlija dienās rakstījām uzsaukumus: "ei, kurš grib iedzert?", "kur šovakar tusiņš?", "eu, dzeram iekš ...?", "pa aliņam labajā krastā?" utml.
A tagad?
A tagad!
Apspriežamies par visādiem uztura bagātinātājiem, kāju sāpes mierinošiem zieķiem, magnija trūkumiem un apmaināmies ar labāko dakteru koordinātēm.

Biedējoši.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba