14 Septembris 2014 @ 22:51
 
Man šķiet, nekad vēl nav bijis tā, ka atnes garšīgās lietas no veikala, bet es atsakos, jo negribas. Negribas neko, tikai ķiploku garša mutē stāv, kakls izārdīts, deguns.. Labāk nesākt. Un galva kā spainis. Un rīt no rīta jāpastrādā. Sen nebij slimots, ja?
 
 
12 Septembris 2014 @ 21:58
 
gribēju atkal par bēbjiem, bet re, kā... tikko atkal, kā ierasts piektdienas vakaros īsi pirms 22iem, lai paspētu pirms veikala slēgšanas, skrēju pakaļ kartupeļiem un krējumam....
 
 
02 Septembris 2014 @ 20:06
 
Baltā halātā ar bahilās autām kājām šodien staigāju pa zivju rūpnīcu. Noteikti bija vērts mācīties IT, man patīk mans darbs ;)
 
 
31 Augusts 2014 @ 11:15
 
Siguldaaaaaaa :) daudz saules un foršu cilvēku, mežā daudz dubļu :)
Tags:
 
 
19 Augusts 2014 @ 21:38
 
Lūdzu, vienu darbdienas rītu, kad miegs nenāk tik ļoti, ka brokastis sen jau gatavas un es tieku burzīta un murcīta, lutināta un kutināta, lai tikai mostos un celtos. Tā notiek burtiski jau 2 mēnešus vismaz, un es neteiktu, ka būtu priecīga par visiem 1000%
Miegs nāk. Man patīk darbs, bet man labās darba stundas sākas, kad visi ir mājās, nestrādā savās darba vietās. Gan kolēģi, gan tie, ar ko strādāju, dažādu iemeslu dēļ.. Un no rīta jābūt uz strīpas, jo darbā ierodas tie, kuriem visu to vajag.. Un nē, es ne tuvu neesmu tā, kura strādā visilgāk. Varbūt vienīgi vislēnāk.
 
 
dd
12 Augusts 2014 @ 11:31
 
nu tā no sirds patīk, ka viss plūst, viss mainās. es noteikti nespētu izturēt 365 dienas +30, tāpat ne -30 vai 0`.. līdzsvaram jābūt, un šogad kaut kā īpaši labi to jūtu. es PAR vētru, kas gāž visu riņķī un piedzen pilnu palodzi ūdens un aplaista izkaltušās puķes, PAR karstu sauli un čurkstošu ādu pludmalē, PAR salu, kas izsaldē līdz kaulam, ar karstu kakao pēcāk, un PAR slapjdraņķi martā!
 
 
dd
08 Augusts 2014 @ 10:12
 
šodien sajūta tāda, ka piektdiena, 13., nevis piektdiena, algas diena.... kā var nosēdēt sēžamo rajonu tā, ka nedēļu pēc velosacensībām apsēsties grūti? un es NEbraucu visas 24h, bet gan kopā salasīju tikai 6!!!!
es, protams, varētu sev sadāvināt superdueper velošortus.... :))
 
 
dd
07 Augusts 2014 @ 18:30
 
It’s hard to stay mad when there’s so much beauty in the world. Sometimes I feel like I’m seeing it all at once and it’s too much. My heart fills up like a balloon that’s about to burst and then I remember to relax and stop trying to hold onto it. And then it flows through me like rain and I can’t feel anything but gratitude for every single moment of my stupid little life
 
 
dd
04 Augusts 2014 @ 15:32
 
es nekad nebiju ar zvaigznītēm gar acīm stūmusi kalnā velo (Riekstukalnā, saule pašā zenītā un no vēja ne miņas) un kaut kādā ārprātā laizījusi sāļus no rokas visā garumā... un pēc tam psihs nobrauciens pa kalnu līdz startam, izmēģināju palēkāt pa tramplīnu. tā noslēdzās 24h mtb manā izpildījumā. pirms tam bija trases marķēšana visu 5dienu, gulēšana pie visskaistākā mazā ezeriņa, kādu esmu redzējusi, ar mošanos 5os, jo sāka līt un vajadzēja uzcelt nojumi.
sestdien no rīta pamodos, lai zvanītu un modinātu kolēģi, un pati atkal aizmigu. startā biju stundu vēlāk kā plānots, bet viss pa diedziņu. un tālāko 24h laikā braucu, rakstīju rezultātus, ēdu, bišķi dejoju, negulēju, patērēju kafiju, cepu maizi, nedabūju uz vietas vārīto zupu, stūmu velo pa trasi, jo iepriekš braukusī meitene nolaida beņķi un noņēma pielīmēto rezerves kameru, 5os no rīta salaidu dēlī rezultātu fiksēšanu, daudz smaidīju, pļāpāju, uzmundrināju braucējus, bučojos un bišķi dziedāju :) no rīta nedaudz sajuku, un, tā kā biju vienīgā, kas naktī tā arī neaizgāja gulēt, bet visu laiku sēdēja pie kompīšiem, tad izdomāju, ka ir mans laiks atpūsties... un nobraucu 4 apļus gandrīz bez pārtraukuma. sapratu, ka solo nespīd ar šādu sagatavotības līmeni. un pēdējā aplī stūmu VISUR, izņemot visstāvāko kalnu, pie kura mani sagaidīja ar vārdiem 'uzbrauksi, dabūsi jebkādu masāžu pēc izvēles'. es vēlāk izvēlējos plaukstas, jo viņš arī bija pusvārīts un negulējis un muguru neizturētu, tāpat arī pirksti pēc tam raustījās kā sausumā izmestas zivtiņas. un noteikti tā arī jutās.
24h ballīte izdevās godam :)
afterparty notika atkal pie tā paša mazā ezeriņa ar purva krastiem, kur var uztrausties krastā, ievelties līganās sūnās uz vēdera un pētīt dzērvenes, rasenes, sūnas un skudras.. un viss tā smaržo, saule cepina, ūdens ļoti silts ar avotu saltiem pleķīšiem, un, un... ufffffffffffffffffffff...

un tas viss bija tik pasakaini, skaisti, burvīgi un vienreizēji.. bieži negadās braukt un uzreiz piesēsties pie organizēšanas, braukt un atkal klabināties ap rezultātiem vai pilnīgi legāli sēdēt kājām gaisā :) nekad nebija sanācis arī skatīties uz numuriem un galīgi nesaprast, kādā secībā pierakstīt ciparus :D
Tags:
 
 
02 Augusts 2014 @ 00:39
 
Ka es jums saku, nav pasaulē pārākas sajūtas par līšanu kūpošā ezerā pēc visas dienas, pavadītas mežā, marķējot rītdienai trasi. Un par atlaišanos zem moskītu tīkla ezera krastā. Un naksniņās - torte..
 
 
dd
31 Jūlijs 2014 @ 14:49
 
vakar bija maziņš triatloniņš Jelgavā ar burvīgu 100m nirienu mazā dīķītī (3 apļi pa 30m, ja!!!!), velo bik vairāk par 10km, un pēc tam 2-2.5km skriešana ar bridienu pāri upītei pirms finiša spurta. emociju pārpārēm, atcerējos, kā ir mīt uz pilnu jaudu, gribēt noķert visus priekšā braucošos un nomirt skriešanas laikā, un visam pāri, priecāties, priecāties un vēlreiz priecāties par kustību uz priekšu :)
tā kā starts bija dalīts, dīķī laida pa 2cilv ik pa 2min, tad man nācās ķert pārējās meitenes. daļu noķēru, daļa startēja tik daudz pirms manis, ka fiziski nepaspēju. rezultātu sarakstā gan :)
tik ļoti samulsu par rezultātu, ka... nu, ka ļoti samulsu :) ņemot vērā, ka startēja meitenes, kuras brauc un skrien, un to dara regulāri, tas bija pēdējais, ko gaidīju. apbalvošanas laikā, kamēr mans velo tika tūcīts bagāžniekā, lepni bildēju savus starta numurus :D
bet, lai arī kausiņš un šampis, un arbūzs ir labas mantas un netiek smādētas nekurā gadījumā, tomēr vislielākais prieks, ka izliku visu, labi, gandrīz visu, kas bija izliekams. laba pēcgarša, liels smaids un labs, ārkārtīgi labs miegs :) un šodien es esmu kosmetologa sapnis, jo izskatās, ka pa visu seju kaudze melno punktiņu. beidzot es redzu nenomazgājamu flomasteru triatlonā!
Tags:
 
 
30 Jūlijs 2014 @ 09:55
 
Vakar noskrēju 3.5km un jūtos traki apmierināta. Neslikti nīkuļiem. Turklāt skriet gribēju es pati. Un pēc tam bikram joga. Dzīvoklī. Un tagad viss, ko dari, esot bikram joga, tā stāsta twitteris. Esmu palaidusies, bet mani joprojām spēj motivēt jaunas botas un krekliņš. Meitene kas meitene...
Šodienas skrienamā distance būs īsāka, bet atbildīgāka :)
 
 
29 Jūlijs 2014 @ 09:43
 
Tā viņš ir, jūra un Ķīšezers ir peldami jebkurā diennakts laikā. Jeb, ja strādāsi līz 22iem un pēc tam gribēsi nopirkt skriešanas kedas un apliet kapos stādītos augus, tad ūdenī līdīsi pēc pusnakts. Skaisti. Cabo veras ciet, pēdējie apmeklētāji kavējas, un tu brien ūdenī tālu, tālu un pēkšņi, pašai par pārsteigumu, meties iekšā. Vakar es biju samērā stresains un nemīļš radījums, bet pēc peldes viss kā ar roku atņemts. Paliek tikai nogurums kā bieza vates sega.
Pie ar skrituļslidām braucajajiem rajoniem nu ir pieskaitāms arī Jaunmīlgrāvis.
 
 
28 Jūlijs 2014 @ 18:30
 
- saplēsu krūzīti ofisā :(
- Nekas, nebēdājies, izaugs jauna!

Mācieties, puiši, kā jārunā ar sievieti ar pms pilnā sparā..
 
 
dd
25 Jūlijs 2014 @ 10:49
 
say yes. jā! visiem pusnakts piedāvājumiem braukt peldēties; seriālu var pabeigt skatīties arī pēc tam! sen nebija gulēts uz ūdens un blenzts nakts zvaigžņotās debesīs.... :)
 
 
19 Jūlijs 2014 @ 00:30
 
Var tik ļoti nogurt no komunikācijas, no cilvēkiem, ka drēbju mazgāšana ar rokām ir TĀDA atpūta... Un puse milzīga ļoti, ļoti salda arbūza, bišķi internetu, un ilga stāvēšana zem karstas, smaržīgas dušas, un tā. Miers, jā. Pirms laika es brīžam dusmojos, ka nemāku iet cilvēkos, nu pati meklēju izdevību palikt vienai. Mēs nenovērtējam to, kas mums jau ir..
 
 
♫: michael franti - love invincible
 
 
dd
18 Jūlijs 2014 @ 11:41
 
tātad, ikvienas sevi cienošas dāmas rokassomiņā ietilpst peldkostīms ar tīģeri, peldbrilles, iešļūcenes, ko pārvilkt pēc skrituļslidām, dvielis un trauciņš ar sausiem griķiem. jā.
 
 
dd
17 Jūlijs 2014 @ 23:31
 
nogurums, nogurums, atlauzti nagi, daudz ķiršu, tomāti un bučas. tas ir sausais atlikums pēc airēšanas. bija vērts airēt naktī un tad, kad varbūt labāk pat laicīgi ietu gulēt, vēl vienu lieku reizi, mācoties nebaidīties, iegāzties ūdenī ar galvu uz leju un mēģināt ierāpties laivā (labi, ka šodien nevajadzēja to atkārtot). miljons īrienos kāpu sev pāri un nedaudz izspiedu ko tādu, ko līdz šim domāju, ka nevaru, nebaidījos, kad citkārt būtu aizžmiegusi acis [lai arī tas bija vnk airējiens pa samērā mierīgu ūdentiņu].
un bija skaisti un ārkārtīgi, ārkārtīgi labi :) un bailīgi, tā laiva man piebiedēs trieku :D nekas, kad sēdēšu viņā 30., nevis 3. x, varbūt mēs būsim sadraudzējušās :)
un kompānija bija labu labā, hai faiv klāt esošajiem un neesošajiem :)

[da nu, uzrakstīju kā pēc zelta Olimpiādē :D
jā, nu bet es esmu reāli priecīga. par to, ka sanāk, un pat labāk, kā biju domājusi... reizēm taču drīkst, ne? :) ]
Tags:
 
 
dd
15 Jūlijs 2014 @ 10:07
 
vakar gribējās pasēdēt laivā un pameditēt Daugavas vidū. bet tad ienācās piedāvājums, un es nespēju atteikt pameditēt laivā ar kājām laivā/gaisā. bija plunkšķi, un es sapratu, ka man nav bail no ūdens, pat tad, ja TAS notiek netīšām, pēkšņi pasaule un pats esi kājām gaisā, bruncis kaut kur neapjaušamā virzienā, airis paliek rokās, pat nedomājot par to, un domas dzidras kā rasas lāse.. viens ir tas, kad skaiti līdz 5 un tad velies, pavisam kas cits - ja tas notiek, mēģinot pagriezienus un kantējot, un esi aizņemts pavisam ar ko citu, ne domu par griešanos ap laivas horizontālo asi. toties visiem jautri un interesanti, nemaz nerunājot par to, ka garām brauc laiviņa uz taisa viļņus.
bet pati jautrākā daļa vienalga bija epizodes no Worms spēlītes imitācija ar 'bye-bye' un 'plunkš' :)
protams, kompānija ir visa sāls, un tā šoreiz bija gana plaša, skaitliski kupla un saturiski dažāda :)
Tags:
 
 
♫: Phildel - Beside You
 
 
13 Jūlijs 2014 @ 10:06
 
Interesanti ir ikdienā braukt ap 15km ar slidām, airēt, vingrot pat kafijas pauzēs darbā un vēl sazin ko, bet pēc 5x50m pa jūrmalas smiltīm nākamajā rītā pamosties ar stīviem muskuļiem. Visiem. Arī ausu kustināmajiem. Kas arī bija jāpierāda.
 
 
dd
12 Jūlijs 2014 @ 09:48
 
nakts kā jau nakts šai laikā, ne ļoti tumša un ar superpilnmēnesi. viss atkarīgs no tā, kā tu viņu pavadi. es izvēlējos pastrādāt nedaudz ilgāk, aizslidināt miesas līdz laivai, aizairēt līdz Āgenostai un piedalīties organizētā naktsbraucienā kā prom-nedzenams piebraucējs. tas bija kaut kas episks, goda vārds!!! visi ar lampiņām pa kanālu (tas nebija pats labākais, bet visnotaļ iesakāms skats) un pēc tam pa Daugavu!!!!!!!!! plašums, mēness, pilsētas gaismas jūtamas minimāli, un tas mēness, tas mēness virs katra tilta izskatās pilnīgi un absolūti citādāk. man pēc tam, vienai mājās airējot, mute kā pavērās, tā ar troksni aizcirtās, iebraucot purngalu smiltīs pie garāžām.. un Daugava tik mierīga, neviena cita kuģotāja.. ehh..
Tags:
 
 
09 Jūlijs 2014 @ 11:34
 
Pie badass būšanas pieskaitās izgājušo brīvdienu xrace. Starts 22os sestdienā. Un tad naktī mēs ripinājām uz 30 pa grantenēm un lauku ceļiem, es atsēdēju stiprās komandas čaļiem pa trepi, toties skriešanā (tas bija paredzams) totāli nespēju izdarīt NEKO (beeeeeeet par spīti tam, savu pēdējo punktu, kas man bija jāņem pašai, VIENAI PAŠAI, man šķiet, pa ilgiem laikiem visos mačos, aizskrēju savākt palēkdamās, tik ļoti saodu finišu). patika. man nakts ļoti, ļoti patīk.. 8h23min gara nakts ar saullēktu, iekāpjot laivā.
 
 
dd
09 Jūlijs 2014 @ 10:14
 
vakarvakars bija pa smuko, ar Citrõnu atklājām Lucavsalas brezenta pudmali (kikbokseri peldētāji smuki ar musīšiem, glābēji smuki, ūdens silts, bet MAZ, līdz ceļiem!!!!!), sanāca nedaudz uzelpot. un gulēt arī aizgāju ne pārāk vēlu. un šorīt pa ielām, luksoforiem, nobrauktuvēm un uzbrauktuvēm (dumjās tramvaja sliedes ar bruģi un jaukais Salu tilta gājēju celiņš) ar slidām izspiedu vidējo (kopējo, ne tīri kustībā) 14km/h :)
un viss taču ir labi, ja :)

[..]
be badass every day :)
 
 
dd
25 Jūnijs 2014 @ 12:34
 
Ai... )
 
 
dd
16 Jūnijs 2014 @ 10:03
 
Vēl viens sporta veids, SUP - jau otrais dēļu braukšanas veids šogad (līdz šim neviens, šie ir pirmie), un atkal mēs, un atkal ir vnk fantastiski. Pēc pailgas noturēšanās bez gāšanās sāku krist, un beidzot man nav bail ievelties ūdenī!!!! :) un ūdens taču silts, ļoti, ļoti silts!!! Ja to ņem nopietni, nav nemaz tik viegli. Ja tīšām airē viļņos un tīšām šūpo dēli, tīšām griež šķērsām un tīšām mēģina uz vietas apgriezties, tad netīšām var apmesties riņķī un attapties zem dēļa, ūdenī, un zini tikai to, ka vismaz airis ir pie vietas, krampjaini sagrābts rokā. Un tad var mēģināt ar vienu roku peldēt (otrā airis, kas reāli traucē) un ķert dēli, kas jau aizpeldējis gabalu prom. "gaitā" un viļņos pati sapratu, kā dēli apgriezt otrādāk, kad tas pats airis atkal traucē :)
Viena no interesantākajām stundām pēdējā laikā, jā :) un es pat nemēģināju noslīkt, kad ūdens ir visur, krīti atmuguriski un nav ne jausmas, kur ezera dibens, kur ūdens virsma. Pamazām likvidēju visas bailes.
Būs vēl, noteikti būs.