28 Jūlijs 2014 @ 18:30
 
- saplēsu krūzīti ofisā :(
- Nekas, nebēdājies, izaugs jauna!

Mācieties, puiši, kā jārunā ar sievieti ar pms pilnā sparā..
 
 
dd
25 Jūlijs 2014 @ 10:49
 
say yes. jā! visiem pusnakts piedāvājumiem braukt peldēties; seriālu var pabeigt skatīties arī pēc tam! sen nebija gulēts uz ūdens un blenzts nakts zvaigžņotās debesīs.... :)
 
 
19 Jūlijs 2014 @ 00:30
 
Var tik ļoti nogurt no komunikācijas, no cilvēkiem, ka drēbju mazgāšana ar rokām ir TĀDA atpūta... Un puse milzīga ļoti, ļoti salda arbūza, bišķi internetu, un ilga stāvēšana zem karstas, smaržīgas dušas, un tā. Miers, jā. Pirms laika es brīžam dusmojos, ka nemāku iet cilvēkos, nu pati meklēju izdevību palikt vienai. Mēs nenovērtējam to, kas mums jau ir..
 
 
♫: michael franti - love invincible
 
 
dd
18 Jūlijs 2014 @ 11:41
 
tātad, ikvienas sevi cienošas dāmas rokassomiņā ietilpst peldkostīms ar tīģeri, peldbrilles, iešļūcenes, ko pārvilkt pēc skrituļslidām, dvielis un trauciņš ar sausiem griķiem. jā.
 
 
dd
17 Jūlijs 2014 @ 23:31
 
nogurums, nogurums, atlauzti nagi, daudz ķiršu, tomāti un bučas. tas ir sausais atlikums pēc airēšanas. bija vērts airēt naktī un tad, kad varbūt labāk pat laicīgi ietu gulēt, vēl vienu lieku reizi, mācoties nebaidīties, iegāzties ūdenī ar galvu uz leju un mēģināt ierāpties laivā (labi, ka šodien nevajadzēja to atkārtot). miljons īrienos kāpu sev pāri un nedaudz izspiedu ko tādu, ko līdz šim domāju, ka nevaru, nebaidījos, kad citkārt būtu aizžmiegusi acis [lai arī tas bija vnk airējiens pa samērā mierīgu ūdentiņu].
un bija skaisti un ārkārtīgi, ārkārtīgi labi :) un bailīgi, tā laiva man piebiedēs trieku :D nekas, kad sēdēšu viņā 30., nevis 3. x, varbūt mēs būsim sadraudzējušās :)
un kompānija bija labu labā, hai faiv klāt esošajiem un neesošajiem :)

[da nu, uzrakstīju kā pēc zelta Olimpiādē :D
jā, nu bet es esmu reāli priecīga. par to, ka sanāk, un pat labāk, kā biju domājusi... reizēm taču drīkst, ne? :) ]
Tags:
 
 
dd
15 Jūlijs 2014 @ 10:07
 
vakar gribējās pasēdēt laivā un pameditēt Daugavas vidū. bet tad ienācās piedāvājums, un es nespēju atteikt pameditēt laivā ar kājām laivā/gaisā. bija plunkšķi, un es sapratu, ka man nav bail no ūdens, pat tad, ja TAS notiek netīšām, pēkšņi pasaule un pats esi kājām gaisā, bruncis kaut kur neapjaušamā virzienā, airis paliek rokās, pat nedomājot par to, un domas dzidras kā rasas lāse.. viens ir tas, kad skaiti līdz 5 un tad velies, pavisam kas cits - ja tas notiek, mēģinot pagriezienus un kantējot, un esi aizņemts pavisam ar ko citu, ne domu par griešanos ap laivas horizontālo asi. toties visiem jautri un interesanti, nemaz nerunājot par to, ka garām brauc laiviņa uz taisa viļņus.
bet pati jautrākā daļa vienalga bija epizodes no Worms spēlītes imitācija ar 'bye-bye' un 'plunkš' :)
protams, kompānija ir visa sāls, un tā šoreiz bija gana plaša, skaitliski kupla un saturiski dažāda :)
Tags:
 
 
♫: Phildel - Beside You
 
 
13 Jūlijs 2014 @ 10:06
 
Interesanti ir ikdienā braukt ap 15km ar slidām, airēt, vingrot pat kafijas pauzēs darbā un vēl sazin ko, bet pēc 5x50m pa jūrmalas smiltīm nākamajā rītā pamosties ar stīviem muskuļiem. Visiem. Arī ausu kustināmajiem. Kas arī bija jāpierāda.
 
 
dd
12 Jūlijs 2014 @ 09:48
 
nakts kā jau nakts šai laikā, ne ļoti tumša un ar superpilnmēnesi. viss atkarīgs no tā, kā tu viņu pavadi. es izvēlējos pastrādāt nedaudz ilgāk, aizslidināt miesas līdz laivai, aizairēt līdz Āgenostai un piedalīties organizētā naktsbraucienā kā prom-nedzenams piebraucējs. tas bija kaut kas episks, goda vārds!!! visi ar lampiņām pa kanālu (tas nebija pats labākais, bet visnotaļ iesakāms skats) un pēc tam pa Daugavu!!!!!!!!! plašums, mēness, pilsētas gaismas jūtamas minimāli, un tas mēness, tas mēness virs katra tilta izskatās pilnīgi un absolūti citādāk. man pēc tam, vienai mājās airējot, mute kā pavērās, tā ar troksni aizcirtās, iebraucot purngalu smiltīs pie garāžām.. un Daugava tik mierīga, neviena cita kuģotāja.. ehh..
Tags:
 
 
09 Jūlijs 2014 @ 11:34
 
Pie badass būšanas pieskaitās izgājušo brīvdienu xrace. Starts 22os sestdienā. Un tad naktī mēs ripinājām uz 30 pa grantenēm un lauku ceļiem, es atsēdēju stiprās komandas čaļiem pa trepi, toties skriešanā (tas bija paredzams) totāli nespēju izdarīt NEKO (beeeeeeet par spīti tam, savu pēdējo punktu, kas man bija jāņem pašai, VIENAI PAŠAI, man šķiet, pa ilgiem laikiem visos mačos, aizskrēju savākt palēkdamās, tik ļoti saodu finišu). patika. man nakts ļoti, ļoti patīk.. 8h23min gara nakts ar saullēktu, iekāpjot laivā.
 
 
dd
09 Jūlijs 2014 @ 10:14
 
vakarvakars bija pa smuko, ar Citrõnu atklājām Lucavsalas brezenta pudmali (kikbokseri peldētāji smuki ar musīšiem, glābēji smuki, ūdens silts, bet MAZ, līdz ceļiem!!!!!), sanāca nedaudz uzelpot. un gulēt arī aizgāju ne pārāk vēlu. un šorīt pa ielām, luksoforiem, nobrauktuvēm un uzbrauktuvēm (dumjās tramvaja sliedes ar bruģi un jaukais Salu tilta gājēju celiņš) ar slidām izspiedu vidējo (kopējo, ne tīri kustībā) 14km/h :)
un viss taču ir labi, ja :)

[..]
be badass every day :)
 
 
dd
25 Jūnijs 2014 @ 12:34
 
Ai... )
 
 
dd
16 Jūnijs 2014 @ 10:03
 
Vēl viens sporta veids, SUP - jau otrais dēļu braukšanas veids šogad (līdz šim neviens, šie ir pirmie), un atkal mēs, un atkal ir vnk fantastiski. Pēc pailgas noturēšanās bez gāšanās sāku krist, un beidzot man nav bail ievelties ūdenī!!!! :) un ūdens taču silts, ļoti, ļoti silts!!! Ja to ņem nopietni, nav nemaz tik viegli. Ja tīšām airē viļņos un tīšām šūpo dēli, tīšām griež šķērsām un tīšām mēģina uz vietas apgriezties, tad netīšām var apmesties riņķī un attapties zem dēļa, ūdenī, un zini tikai to, ka vismaz airis ir pie vietas, krampjaini sagrābts rokā. Un tad var mēģināt ar vienu roku peldēt (otrā airis, kas reāli traucē) un ķert dēli, kas jau aizpeldējis gabalu prom. "gaitā" un viļņos pati sapratu, kā dēli apgriezt otrādāk, kad tas pats airis atkal traucē :)
Viena no interesantākajām stundām pēdējā laikā, jā :) un es pat nemēģināju noslīkt, kad ūdens ir visur, krīti atmuguriski un nav ne jausmas, kur ezera dibens, kur ūdens virsma. Pamazām likvidēju visas bailes.
Būs vēl, noteikti būs.
 
 
14 Jūnijs 2014 @ 20:49
 
baigi vienkārši, iedod jaunu spalvas kātu un spalvas, un miers mājās. vēl es redzēju maģisko tušu, bet nu, pagaidīs, kad es normāli iemācīšos rakstīt :)
 
 
dd
13 Jūnijs 2014 @ 13:38
 
man joprojām patīk neēst pa nedēļu, ar nelielām atkāpēm, bet tomēr ne pa šokolādes tāfelītei vienā kumosā, un ēst visu pēc kārtas nedēļas nogalē. interesanti arī, ka, kopš kaut ko tādu mēģinu, pēc retajām 'visu pēc kārtas' reizēm ir tāda smaguma sajūta vēderā, ka nākošajā reizē gribas apēst aizvien mazāk un mazāk našķu - tikai pagaršot.
nu kā tu cilvēks, aizbraucot kkur prom, nepārtiksi no kūkas, kafijas, saldējuma un zivīm pa taisno no žāvētavas, nevis no griķiem? tāpēc labāk tos griķus pa nedēļu, kad žāvētavas nav blakus. un šorti vairs neder, atkal manas vecās problēmas. krīt nost, huh.
:) to [ne]darīt divatā ir vēl kaifīgāk.
 
 
13 Jūnijs 2014 @ 12:28
 
aiaiaiai, tās laivas, tās laivas :) vakar biju Daugavā, pat uz startu ar piesmeltu laivu paspēju, bet finišu jau tāpat nokavēt nevar :) un visi tādu smaidīgi, priecīgi, pļāpīgi, un tas nekas, ka airēju un airēju, un visu laiku tik pa labi, tik pa labi. pietrūkst spoguļa treniņu, vai, vēl labāk, kameras uz laivas pakaļgala. pret vēju normāli, bet tikko gludākā ūdenī, tā psc, psc...

un atbalsta komanda saka, reku maize, paēd un stāvi klusu, paej malā, es izcelšu laivu :)
Tags:
 
 
10 Jūnijs 2014 @ 00:26
 
ir fb šāds pasākums... https://www.facebook.com/events/1392835360972246
nu jā, tas nozīmē nē visām no ēdnīcas līdzi paņemtajām kūciņām [ko liek plastmasas maisiņos], saldumiem, visam pārējam, kas patiesībā jau nav vajadzīgs. bet skrituļslidām jaunus ritentiņus vajadzētu gan :D
 
 
09 Jūnijs 2014 @ 11:55
 
Šorīt pēc skriešanas gribējās uzrakstīt, kā gāja brīvdienās. Visā mājā pazuda elektrība. Nu neko, lielīties tāpat nav labi... :)

(bet nu jā, es joprojām pārdesmit cm virs zemes dzīvoju.. Joprojām - kopš laika gala)
 
 
04 Jūnijs 2014 @ 23:39
 
pacentos neapgāzties kutera viļņos. bet laiva toties dzeltena :) :) :) :)
 
 
02 Jūnijs 2014 @ 13:50
 
atpakaļ realitātē. Dubulti nemaz nav TIK tālu no Kolkas..
 
 
24 Maijs 2014 @ 13:40
 
Divas gandrīz mājās nogulētas darbdienas ir tā nogurdinājušas, ka šodien, kad viss jau ir puslīdz labi, mani augšā varēja dabūt jau pus8os, uz stadionu skriet un taisīt pietupienus. 200gb. Jo citādāk šitais mājās kūkas vairs nepienākas. Tā ja. Bišķi par daudz un par smagu sāk kļūt sevi nest, tāpat drēbes sāk ne ļoti labi izskatīties, un ļoti labi, ka tam, pietupieniem, ir kā idejiska, tā reāla kompānija. Žēl, ka es saņemos, kad viss jau ir slikti, nevis ātrāk. Bet nu labāk tā.
Drausmīgi karsti ir jau tad, tātad sākotnējā celšanās 6os būtu vispareizākais variants..
Un tad vēl man tagad ir zandales pārgājienam un biļetes uz Kolku:)
 
 
dd
22 Maijs 2014 @ 13:32
 
Ja citādi, es patlaban nodarbojos ar pašdiagnostiku. Izrauts skriemelis (hipohondriķim tādi kolēģi, kas to iesaka, nav labi kolēģi) vai apsaldēts nervs pie lāpstiņas. Tā airēšana, pie visa vainīga airēšana. Vai arī plānā kleitiņa, ko pārvilku pēcāk.
Lai nu kā, mani šodien var sastapt mājās horizontālā pozīcijā. Un es taču vēl cēlos pirms 6iem un mēģināju iet skriet. Tad iet. Tad neviebties, stāvot uz vietas. Stadionā veicu precīzi vienu apli un lepni atteicos no rāpšanās pār žogu.
Bet bija plāniņš pastrādāt un vakarā uz Lucavsalu airēt, bet tagad esmu pašrocīgi izgāzusi pirmās airēšanas sacensības.......
 
 
21 Maijs 2014 @ 21:50
 
Pa ilgiem laikiem ieairēju Daugavā. Zin, pavisam cita lieta īsajā krekliņā, nevis piecās termo kārtās un pāri vēl lietus jaka. Patīk :) iešu airēt biežāk un ilgāk. Un 1x nedēļā arī laikam viena, gribu pati savu tempu. Visādi citādi velo un laivas pa 1x nedēļā (optimālā variantā) ir tipa darba pasākums, un man patīk :)
 
 
20 Maijs 2014 @ 23:23
 
Turpinu kļūt par kultūristu. Bijām uz Vectēvu JRT. Iespaidīgi. Es pāris dienu padzīvošu ar sajūtu, ka viss, kas notiek, notiek. TEPAT BLAKUS, nevis kaut kur tur ārā.....
 
 
dd
06 Maijs 2014 @ 00:39
 
Pārvākšanās ar tiešām kokteili un knapi kaut kā darīšanu, teātris ar bišķi pucēšanos (JRT Latviešu mīlestību iesaku, jā gan!), gulēšana parciņā ar kafijas termosa tukšošanu.. Un tad tas rogainings vēl arī, no kura mājās pārbraucām ar zvēra galvaskausu pie somas, platiem smaidiem un bišķi slapjām kājām. Lietū, kas, paldies Dievam, sākās kaut kad pirms 4iem, nevis jau 3os, kā prognozē, noķēru kaut kādu drudžveidīgu sajūtu(bērniņ, mīļais, lietus jakām ir arī kapuces..), turklāt biedram jau pirmajās stundās veca trauma par sevi atgādināja un skriet mēs tā arī necik daudz neskrējām, tāpēc, ļoti apmierināti ar labo pārgājienu, finišējām pēc 10, nevis 12h, toties ar finiša spurtu un puķēm pēc tam. štrunts par rezultātu, ka tik mums labi :) Un ar visgaršīgāko soļanku. Un kafiju, daudz, daudz melnas, karstas kafijas. Un ar karstu dušu. Un daudz, daudz mīļuma. Un atceļā neaizmigu, par to man tagad būs pankūku torte ;)
Bet šodien, šodien bij 14h miegs un "darīt NEKO", un kaķis, kas ieskrāpē. Un vēstule pastkastītē. Mēs dzīvojam kaimiņos un rakstām vēstules.
Brīvdienas, jā :)
 
 
30 Aprīlis 2014 @ 17:55
 
nebiju domājusi, ka "es nesīšu mantas, tu sēdēsi un šūposi kājas" notiks tik burtiski. es sēžu darbā, tai pat laikā kāds ievāc mani manā jaunajā mājvietā un jau ir totāli pārsitis mani pašu turienes apmeklējuma reižu skaita ziņā :)