gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2019-06-24 17:24:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
swdening
Lūk rezukltāti, kad tu sāc dot mežonīgiem, stulbiem pērtiķiem teh hooman raits - viņi pat nesaprot kas tas ir:
[​IMG]
Rashid Musa on the Swedish National Day: Feel no loyalty to Sweden

Published: June 20, 2019, 22:12
Sweden's young Muslims (SUM) chairman Rashid Musa used Sweden's national day to point out to their followers that they do not have to be loyal or grateful to Sweden.

It was in a post on Facebook that the Muslim leader expressed his attitude:

-"You do not need to show gratitude or feel any loyalty to the Swedish nation state to be treated as an equal citizen. Sweden has adopted the general declaration on human rights and nowhere does it say that you have to show some gratitude to the state for the rights to apply to you. Without them, they are inviolable and apply to all who live here. And it is the Swedish state's duty to ensure that these rights are lived up to regardless of whether you choose to sing the national anthem with full voice or if you just want to enjoy their day off."
Tas tā, lai lohi saprastu cik pateicīgi visi tie nigras ir par jūsu neldzīgo welkomunizmu.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]sickboy
2019-06-24 17:42 (saite)
Bet jau jau pērtiķi ir vainīgi, bet paši zviedri. Zviedri ir kā vājš vīrietis, jaukais puisis, un babaji ir kā viņa sieva. Lai kā arī jaukais puisis nekalpotu savai sievai, viņa sieva viņu ienīdīs, jo sievietes (pamatoti) ienīst vājus vīriešus.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-24 18:08 (saite)
Jā, kaut kā tā. Šajā variantā - vāja, sevi nīstoša civilizācija/kultūra nespēj integrēt migrantus, jo neciena pati sevi. Ja es būtu migrants Zviedrijā, arī necenstos kļūt par zviedru, jo es nevēlos būt par nožēlojamu apkaunojumu cilvēcei, sevi un savu vēsturi nicinošu diegabiksi, lai cik primitīvs nebūtu es pats. Niggeram kaut kādā ziņā taisnība. Viņš ir prasts oprtūnists, ka cēprj stulbas, nožēlojamas Rietumu aitas, kas pašas vēlas būt cirptas. Tāpēc jau poļi, ungāri u.c. vēl dzīvotspējigās Eiropas tautas novēršas no ES. Neviens nevēlas tusēt ar onkuli, kas apsmērējis savu seju ar ekskrementiem, publiski deklamē odas koprofilijai.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2019-06-24 19:19 (saite)
Hmjā kaut kas tur ir ne tā, es jau teicu breucam kopā ar musļiem musļi neko norm bet gids nu nezina kā izlunicnāties

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]heda
2019-06-24 21:06 (saite)
Vai šis stāsts ir par to, ka "musļi neko"? Viņi nemainīsies, viņu gidi arī nē, viņiem vajag, lai progresa, tolerances vai kāda cita jaunrunas termina vārdā mainies tu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2019-06-24 21:29 (saite)
Nē, gids bija eiropietis un musļiem pa lielam neko nevajadzēja, es skaļi noprasīju cūkas steiku, gids kko tur sāka murmināt, es teicu ka man. vajag. cūkas. steiku., nu tad es ēdu cūku musļi ēda savu halal kojaunu tur un visiem labi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?