sickboy [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Apr. 27th, 2023|09:07 pm]
Tāpat kā viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc sievietes kļūst par feministēm, ir viņu neglītums un attiecīgi nespēja izbaudīt privilēģiju būt sievietei, iemesls, kāpēc daudzi jaunieši ienīst Rietumu sabiedrību, ir tāds, ka viņi tajā nejūtas brīvi un nespēj izbaudīt galveno bonusu, kas atšķir Rietumu sabiedrību no lielākas daļas citu. Viņi dzīvo pie vecākiem, viņi nevar atrast darbu, viņi ir spiesti iet skolā, viņi, pat, ja atrod darbu, tajā jūtas kā vergi utt. Un kas tad ir Rietumu sabiedrība, ja tai noņem brīvību? Sekla, iedomīga, tehnokrātiska sabiedrība ar realitātes šoviem un Holivudas slavenību privātajām dzīvēm. To visu tad arī vēlas gāzt antifa, anarhisti, komunisti, Mārtiņi, kas dodas karot Sīrijā vai pievēršas krišnaītiem.
Rietumu sabiedrība ir sapuvusi - tā ir puse no patiesības. Tāpat kā puse patiesības ir Budas atziņa, ka vēlmes rada ciešanas, bet šo puspatiesību viņš uzskatīja par pietiekamu, lai sludinātu pilnīgu novēršanos no pasaules.
linkpost comment

[Apr. 27th, 2023|04:01 pm]
Amerikāņu globālisti daudz ko no savas taktikas ir aizguvuši no Putina. Piemēram, Putinam, ja nemaldos, bija (vai ir joprojām) tāda antifašistu jauniešu Putina atbalstītāju organizācija "Naši". ASV tagad ir organizācija "Antifa", kas savu ideoloģisko pamatu saņem Universitātēs un, kas cīnās par marksisma vienlīdzības mērķiem un globālistu varas turpinājumu. Visus savus oponentus sauc par fašistiem un cīnās pret runas brīvību. 100%, kas tas ir aizgūts no Krievijas.
link5 comments|post comment

[Apr. 27th, 2023|03:51 pm]
Es gribētu būt īsts anarhists - cilvēks, kam ir māja, zeme, mežs, upe, sava pārtika, savs alkohols, savas narkotikas, kurš reti mazgājās, bet stilīgi ģērbjās, un spēj ar savu piemēru dot cerību un virzienu citiem anarhistiem un libertariāņiem, jo viss, ko mēs gribam, ir, lai ballīte turpinās pirms visu šo sūdu māju aprij liesmas.
link1 comment|post comment

[Apr. 26th, 2023|10:24 pm]
Lielāko gada laiku (vismaz 7 mēnešus) es gaidu silto gada laiku (relatīvi siltos 5 mēnešus) un, kad pienāk "siltie mēneši", es pārsvarā gaidu, kad beigsies vēl viena pēdējā lietus sezona, viens pēdējais aukstuma vilnis un tad gan es sagaidīšu siltumu un sauli, bet tas notiek vēl retāk nekā sola laika ziņās (jo laika ziņas visu laiku mainās un, jo tuvāka ir siltā diena, jo mazāk tai paliek grādu). Kad beidzot ir pienākusi tā viena no 5 gada karstajām dienām, es esmu vienīgais, kas to izbauda, bet visi pārējie lej gaužas asariņas un vaimanā, ka esot neciešami karsts.
linkpost comment

[Apr. 26th, 2023|02:45 pm]
Pleijerī klausos Ādolfa Šeklgrūbera audiogrāmatu "Mana Cīņa".
linkpost comment

[Apr. 26th, 2023|02:42 pm]
No 5gadīgā Sundara es iemācījos, ka, ja kāds man prasa, kāpēc es kaut ko nedaru, pietiekams arguments ir: "Es negribu." Nav vajadzības izdomāt citus iemeslus un sarežģīt vienkāršas lietas.
Ja kāds man prasa, kur es dzīvoju, es saku: mežā. Ja prasa, ko es ēdu, es saku: ogas un sēnes. Ja prasa vai visu gadu, es saku: man ir krājumi.
link5 comments|post comment

[Apr. 26th, 2023|02:25 pm]
Dažas no manām bijušajām ir stāstījušas man par savu bijušo intīmajām detaļām - dīvainajiem fetišiem, seksuālajām iespējām, krāniņa izmēru, kautrīgumu utt. Šādos brīžos mani pārņēma divas sajūtas - 1)es esmu uzzinājis kaut ko, kas nav mana darīšana (mēs, vīrieši nelienam svešās darīšanās); un 2)es sāku domāt, ko viņa varētu stāstīt par mani un kam jau ir izstāstījusi.
link1 comment|post comment

[Apr. 25th, 2023|11:34 am]
"Francijas prezidenta amata kandidāta Emanuela Makrona kampaņai uzbrukuši hakeri, kurus ASV saista ar Krieviju, secinājuši datu drošības uzņēmuma «Trend Micro» eksperti."
Ja Makrons tiešām pēc aptaujām ir 72/38 priekšā Le Pēnai, Krievijai nebūtu nepieciešamības kaut ko hakēt, kas tikai kaitētu Le Pēnai, ja viņa uzvarētu, gluži kā tas ir kaitējis Trampam, kad viņš uzvarēja. Tātad 1)Tā nav Krievija; 2)Le Pēnai IR izredzes uzvarēt. Viņi viņas uzvaras gadījumā grib nodrošināties ar bezgalīgo Le Pēnas un Krievijas stāstu, kam nekad netiks sniegti pierādījumi, tikai anonīmi eksperti nodos nekonkrētu info masu medijiem, cenšoties kurināt tautā sacelšanos. Kad notika ASV vēlēšanas, notika tas tā sauktais Krievijas hakeru uzbrukums un es jau tieši tajā pašā brīdī zināju, ka viņiem tas vajadzīgs, lai pēc tam vainotu Krieviju pie Trampa uzvaras. Tajā brīdī es arī sapratu, ka Trampam ir izredzes uzvarēt.
linkpost comment

[Apr. 24th, 2023|10:11 am]
Ja cilveeki nav izleemushi, par ko balsot, vinji tiecas balsot par paarmainju nevis status quo kandidaatu. Probleema ir, ka Makrons tiek piedaavaats kaa paarmainju kandidaats (paarmainju kandidaats vinjsh ir taads pats kaa Obama). Aptureet nemitiigo musulmanju pluusmu Francijaa vinjsh netaisaas.
link4 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2023|11:03 pm]
Nīče gribēja to pašu, ko es - ceļu uz organisko Visumu. Viņš to formulēja kā vēlmi pēc varas. Es to formulēju kā personīgo brīvību un citu brīvības neaizskaršanu. Ko tu dari tālāk ar savu brīvību - tā jau ir tava darīšana. Es domāju, ka pa lielam cilvēki vēlas prieku un saplūsmi. Cilvēki vēlas varu, lai būtu brīvi un brīvība ir vara pār savu dzīvi.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2023|06:18 pm]
Man nepatīk cilvēkiem kaut ko uzspiest, bet man arī rada aizkaitinājumu, kad mani koriģē vai komandē, tāpēc es sevi nepieskaitu ne pie alfa, ne beta vīriešiem, INFp ir intraverti ētiski, tas nozīmē - viņi ir valdnieki paši savā iekšējā pasaulē, viņiem nevajag nevienam neko pierādīt ārējā.
Pārsvarā cilvēki visu dzīvi ir aizņemti ar citu nelikšanu mierā un: 2)pakļaušanos tiem, kas viņus neliks mierā.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2023|05:58 pm]
Ja tu ērtu dzīvi nostādi augstāk par personīgo brīvību, tad tu esi demiurga cilvēks. Es esmu sācis saprast, kāpēc cilvēki ir sadalījušies un viens otru uzskata par retardiem. Viņi citē Trampu, kur viņš pārāk vienkāršos vārdos izsakās vai kaut ko aizmirst vai sajauc. Tajā pašā laikā ir cilvēki no Demokrātu partijas (Nancy Pelosi), kas atkārtoti Trampu nosauc par Bušu un, kas domā, ka "Krievija ir iekarojusi Koreju", neprecizējot - Ziemeļ- vai Dienvidkoreju (varu derēt, ka Streipam tas ir totāli ok., kamēr vien cilvēks ir pret Trampu un par globalizāciju). Vienvārdsakot - kļūdas mēs varam atrast abās nometnēs, bet ne jau šīs kļūdas cilvēkiem liek mainīt viedokļus vai pieslieties vieniem vai otriem. Pašā saknē tādi cilvēki kā Streips vai Ingmārs nesaprot Trampa - Brexita - Le Pēnas kustību, jo nesaprot, ka CILVĒKI VĒLAS BŪT BRĪVI. Izrādās, ka ne visiem brīvība ir tik svarīga un ne visi saprot brīvības nepieciešamību. Ja vien Eiropa dod naudu un ja vien tur ir jebkāds materiāls labums - viņiem ir vienalga, ka viņiem atņem balss tiesības, tiesības uz pašnoteikšanos un lemšanu par savu likteni pašiem. Cilvēki, kuri ir vairāk demiurga inficēti, brīvību uzskata par pārāk lielu greznību vai kaut ko pilnīgi nevajadzīgu. Bet organiskā Visumā brīvība ir viss. Bez brīvības nav jēgas pieredzēm, jo Avots izzina sevi caur mūsu brīvās gribas izvēlēm. Un tikai caur brīvo gribu mēs augam un evolucionējam.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2023|05:57 pm]
Intravertā ētika vienmēr ir bijusi liela individuāliste, tāpēc tai ir sveša citu kontrolēšana un fakts, ka viņu kontrolē.
linkpost comment

[Apr. 22nd, 2023|10:12 pm]
[music |Skinny Puppy - Worlock]

Šodien bija visLatvijas talkas diena. Mums arī bija talka - Pērles mājā. Mājas īpašnieks cienāja visus ar pašdarināto uzlējumu, kuru viņš arī tirgojot. Pat Ģirts un Rasa baudīja viņa 28grādīgo melleņu uzlējumu. Blakus ir zeme, kas man ļoti patīk, pastāv iespēja, ka mēs tur piezemēsimies. Es tur uzreiz sajutu sev radniecīgu vibrāciju - skuju koki, mazas priedītes, aramzeme. Tad es nogūlos zemē un izjutu Mātes Zemes mīlestību, tas bija pirmajā reizē, kad mēs tur ienācām. Šodien iztīrījām Pērles māju. Šis, iespējams, ir neprātīgs projekts. Mēs tā arī neko absolūtu kodolīgu nevaram izdomāt, lai piesaistītu Eiropas naudu. Mana pamatdoma ir "hipiju tusiņš". Līva un Lelde atkal paliek pie Mikus nevis pie mums treilerī. Es gribēju saprast, kāpēc Mikus ir populārāks vīrietis nekā es, Lelde teica, ka, iespējams, tāpēc, ka es esmu aizņemts vīrietis. Mūsu kaķis kaujās ar zilacaino kaķīti, kurš pieklīda, izskatās, ka viņam nav māju, bet mēs viņu piebarojam. Viņš nav slikts, Albatross gan izjūt piesardzību pret viņu un, acīmredzot, ir kautiņu iniciators. Līva stāstīja par savu pusbrāli, kurš dzied un spēlē kādā grupā un piekopj līdzīgu dzīvesveidu. Es pēdējā laikā nedaudz klausos šo grupu. To sauc... "So Lucid Electric Feel".
linkpost comment

[Apr. 21st, 2023|07:48 pm]
Interesanti, ko ārkārtīgi izglītotais "eksperts" Mārtiņš Hiršs paredz kā franču vēlēšanu uzvarētāju. 9/10, ka viņš atkal izskatīsies pēc pamuļķa, kas viņš arī ir. Viņa demiurgs krīt! Kā ķirmju saēsts skapis, un Mārtiņš krīt tam līdzi ar visiem saviem diplomiem un goda rakstiem. Viņa profesija ir dezinformators, bet viņi turpina maksāt viņam algu kā viszinošajam ekspertam, kurš mums pateiks priekšā, no kā būtu jābaidās, bet par ko jāpriecājas, neskatoties uz to, ka nekas no viņa prognozēm nesakrīt ar realitāti. Organiskais Visums uzvar, demiurgs krīt, demiurga kalpi to negaidīja. Viņu "Svēto" Romas impēriju atbalstīja "Alternate". Ar resursiem un informāciju. "Alternate" ir atvienoti! Demiurga nometnei vairs nav atbalsta no ārpuses. Un viņi nespēj uzvarēt godīgu cīņu 1:1. Viņi krīt, krīt, krīt.
linkpost comment

[Apr. 21st, 2023|12:19 pm]
Tie paši cilvēki, kas ziņu portālos rakstīja, ka Trampam nav izredžu, ka Hilarija viņu apsteidz par 11 procentpunktiem utt., tagad raksta, ka "Makrons "ieliek" Lepēnai dienu pirms vēlēšanām". Tie paši, kas raksta par "briesmīgajām Trampa un Melānijas attiecībām", pieliek komentu zem Obamas un Mišelas bildes: "Vai nav romantiski?". Cilvēki, kas nevēlas ne amerikāņu, ne francūžu, ne latviešu pašnoteikšanos un brīvību. Cilvēki bez principiem. Latvijā ir kāds ziņu kanāls, kas neaģitē par globālismu un nepārstāv demiurgu? Cilvēku apziņa jau ir nobriedusi organiskā Visuma ziņām, arī Latvijā.
link2 comments|post comment

[Apr. 20th, 2023|09:51 pm]
Dzīvība izvēlējās pārstartēt VISU un sākt no jauna - ar jaunu Dzīvības koku un jaunu radīšanu. Mūsu Visums izglābās pēdējā brīdī no atvienošanas no Dzīvības Koka ar drakoniāņu tumsu, kontroli un spīdzināšanu, Visumu slepkavām nākot dzīrot no miruša Visuma atliekām. Dzīvība uzvarēja, mēs ieraudzīsim Visumu, kādam tam bija jābūt. Bet tagad vēl procesā: mūsu zvaigzne mums sūta aktivizāciju. Kādam aktivizējas organiskais Visums, kādam demiurgs. Labie kļūst labāki, sliktie sliktāki. Bet kas ir labums? - brīvība sev un citiem, anarhija, libertariānisms.
linkpost comment

[Apr. 19th, 2023|08:51 am]
Aliance grib tikt galaa ar Ziemeljkoreju, jo vecaa pasaule var izmantot Ziemeljkoreju, lai veiktu postu gadiijumaa, ja pienaak jaunais laikmets. Es ticu, ka uzreiz peec Z-Korejas rezhiima gaashanas notiks citas, veel svariigaakas, lietas, ka piemeeram: reset, disclosure, mass arrests. Bet vispaar Z-Korejas gaashana buutu arii simboliska demiurga pasaules sakaave, kas fraktaaljveidiigi vairos organiskaa Visuma speeku.
linkpost comment

[Apr. 17th, 2023|05:52 pm]
Kāds aizmirsa samaksāt par pavasari.
linkpost comment

[Apr. 17th, 2023|11:35 am]
Last night I had the most miraculous OBE to another world that I have ever experienced and I have had 1,000's of OBEs...! I went to the 'physical' location of the Pleiadians, meaning where they have their primary embodiment of which their light realms are but an echo, as our light realms are echos of the physical Earth.

My OBE started out on Earth and I tried a shifting technique I have been pondering. I grounded deep into the Earth and accumulated soul mass until I gained so much density that the ground became the sky and when I released I turned upside down and found myself in an entirely new world. Which is not so shocking but what I saw next was.

I was strolling through a park at sunset marveling at how 'solid' everything seemed for a light realm, which is where almost all OBEs take place, when fog began to roll in but instead of being fog as we know it was composed of thousands of softball sized self contained globes that were brilliantly refracting the sunlight to cause a mirage of sparkling rainbow light to spill out everywhere...!

The sight of it alone would be enough to place anybody in awe but I was walking through it merged with it consciously, feeling it as a part of my body and as I did so moans of pleasure escaped my lips that I had little control over. Like an intense sexual feeling mixed with sheer beauty and joy. I began to intuitively perceive that I was in a world of a greater density than even Earth and that this was the reason for the unusual fog.

At this point I became like a kid in a candy store for I have always wistfully mused what it would be like to experience a world denser than Earth as the light worlds, although more free of limitations, are not nearly as real/solid as the physical Earth and likewise one's consciousness is not as 'conscious' while one is there for greater density = more mass = more energy = more consciousness.

I remember pressing my nose into the ground and inhaling deep, marveling at experiencing smells 10 times as strong as we do on Earth. I remember seeing mushrooms on the ground and stuffing them in my mouth and being amazed that I tasted them 10 times as much as our sense of taste allows us here. Every last one of my 5 senses was amplified beyond measure which is opposite the light reams which are but echos of physical realms. I cannot even begin to describe how amazing it was just to be there immersed in such a rich and amplified sensual state!

After my stroll in the park I came upon a house with an open door and entered to find a social gathering of about 30 people. I say people as they were exactly as we are. They welcomed me in with a cheery attitude and I announced that I was from Earth and they did not seem too shocked by this, almost like they were expecting me. So I began to socialize and gather as much information as I could.

I remember telling one of them how amazing the structure of their fog was and he said 'yes thats because our world is of greater density than Earth" which was great confirmation for me. There was one among them that seemed to be slightly humanoid but with the eyes and head shape of a grey alien. I locked eyes with him and merged souls and felt and energy beyond intensity that shocked me to the core. Apparently he felt it too because he looked away and exclaimed to the group how powerful the connection was to which they responded - 'such is the nature of soul family'.

Then I levitated into the air and asked them if they could do the same to which they said no, for this is their 'physical' world. When I asked why I could they said it was because I was harnessing the energy of 2 bodies simultaneously, my Earth body and my Pleiadian body. I then asked if they were afraid I would wreck or damage their world since I was physically manifested yet free of limitation. They said no because regardless of soul mass it is impossible to manifest on their physical world unless ones intentions are utterly pure.

They then served a marvelous pot luck brunch and I enjoyed the hell out of exotic foods with my amplified sense of taste. Afterwards I was so full and satisfied that I was dying to top it off with a nice smoke so I asked if this was a 'smoking world' to which a lady replied no they dont do that here. I saw 3 men walk outside at that point so I followed and one of them bust out a big fat high tech cigar with a space age bristly filter. I said 'ahh...! So you do smoke here!' to which he said 'shhh...! dont tell her that...!' LOL...! Each hit of that cigar filled my whole body with a pleasure far beyond any drug we have here, it was SO DAMN amazing...!

Shortly after that I returned to my Earth body and pieced together the experience into my current knowledge to culminate it into greater wisdom and this is what I gleaned:

1 - That each planet is the central hub of its own universe and that the stars are holographic representations of other worlds/universes and serve as gateways being that they contain the vibrational signature of the core world they represent. Thus we are not 'alone' in the universe but that the gateway is INNER space not outer space for each world/universe is self contained in its own density pocket of space and time but to experience the 'physical' version of these worlds you must ground in to get there, NOT project 'out'.

2 - That we have alternate selves on each of these spheres of activity and that the great role of our Earth selves is to be the conduit to fuse all these selves into multidimensional simultaneous existence and that the combining of the selves and the energy each body holds is the key to experience freedom of limitation while in a 'physical' embodiment.

3 - That the only way we will achieve this great end goal that makes the physical universe the best manifestation EVER achieved is by training our Earth minds and bodies to be both of a greater and a lighter density then the preset pattern of Earth because the other worlds and our selves on them are all separated by varying densities of energy compression.

So thats it in a nutshell guys, I was on the 'physical' world of the Pleiadians and even though they were of greater density than us they still experienced limitation but I did not as my being contained the energy of 2 bodies at once, Earth and Pleiades. All eyes are turned to Earth now and for good reason for WE hold the keys to fusing the 'physical' universe together into one great unified and yet vastly diverse multidimensional experience.

The light realms are old news and are really only useful for rest and recreation while we labor on this great and magnificent project to culminate the physical universe into the most amazing experience any being has ever experienced...! Each individual mastering their mind and their energy and choosing the path of HARMONY is the ONLY way we will ever finish the great work...!

Are you ready now...? Can you shut out the constant barrage of distractions and focus on what is truly important...? I think you can... In fact I KNOW you can...! O:) <3

(Michael Monk)
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]