sickboy [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 23rd, 2024|11:44 pm]
https://m.youtube.com/watch?v=wtUKdZG1o1w
linkpost comment

[May. 23rd, 2024|11:39 am]
Braukšu uz pilsētu rīt, satikšu Ievu, tad jau tas var ievilkties uz nedēļu kamēr nokāpsim no korķa, beigās tādi aizpampuši klīdīsim pa Origo rajonu, prasot cilvēkiem sīceni, ko salāpīties.
linkpost comment

[May. 22nd, 2024|09:41 pm]
Šodien es dedzināju lielu ugunskuru, bet Rota un Mikus bija aizmirsuši man pateikt, lai es nededzinu, jo tur pie ugunskura zālē paslēpies atradās elektrības vads. Tas sadega. Man vajadzēja to saremontēt. Man, kā jau elektriķa dēlam, tas prasīja piecas minūtes. Ā nē, kādas divas stundas un man nebija vajadzīgā skrūvgrieža, bija tikai nazis. Lija lietus, es cīnījos un priecājos, ka nestrādāju par elektriķi. Mani padara traku sīki un piņķerīgi darbi. Es pat cigareti nevaru iemācīties uztīt bez palīgierīces.
link2 comments|post comment

[May. 22nd, 2024|10:29 am]
Kad cilvēki citus nosoda, viņi nesaprot, ka visam, ko citi dara, ir iemesls. Tu varētu teikt: slikts cilvēks - slikts iemesls. Sliktumu ir radījusi pagātne, bet tagad, tagadnes momentā, cilvēks nevarēja rīkoties savādāk. Visam, kas vien pasaulē notiek, ir iemesls.
linkpost comment

[May. 21st, 2024|10:17 pm]
Brīdis, kad tev regulāri pārmet, ka tu esi dusmīgs, lai gan tu neesi un, kad vēlies parunāt par to, tev saka, ka tu runā sliktā tonī. Kad vienīgais, kas tevi nedaudz sadusmo ir tas, ka tevi visu laiku redz kā dusmīgu, bet arī tad tu nedrīksti būt dusmīgs un tev ir jāpievalda savs tonis.
link2 comments|post comment

[May. 20th, 2024|01:02 am]
https://m.youtube.com/watch?v=e7v22N2QrW8
link2 comments|post comment

[May. 19th, 2024|08:53 am]
Ja Obamas administrācija būtu panākusi ISIS galu, arestējusi 5 ISIS līderus, vestu vēsturiskas sarunas ar Ziemeļkoreju par denuklerizāciju un mieru, sasniegtu zemāko bezdarba līmeni 20 gados, samazinātu nodokļus par 25% - liberāļu mediji dziedātu Obamam slavas dziesmas 24/7. Kad to visu paveic Trampa administrācija - klusums. Ja viņi runā vispār par Trampu, tad par kaut kādiem "skandāliem, kuros iesaistīts Tramps". Jā, mediji ir korumpēti un politiski motivēti, tas ir skandāls.
linkpost comment

[May. 18th, 2024|10:57 pm]
Šajā pavasarī iestādījām ķiršus, ābeles, bumbieri, upenes, ērkšķogas, tomātus, kaņepes, gurķus, zirņus, pupiņas, soju, bietes, burkānus, kāpostus, ziedkāpostus, salātus, zemenes, magones, ķirbjus, kabačus, cukini, timiānu, kumelītes, baziliku, pētersīļus, redīsus, kartupeļus, selerijas, puravus, kāļus.
linkpost comment

[May. 18th, 2024|07:47 pm]
It`s true! https://www.youtube.com/watch?v=r0eDR9OeMJk
linkpost comment

[May. 18th, 2024|12:39 pm]
Interesanti, vai fakts, ka pēc statistikas vīriešu testosterona līmenis samazinās katru gadu par 1% kopš kaut kāda 198.tā gada, ir organisks process, kas iezīmē pāreju uz 5d (vienotības apziņu, polaritāšu apvienošanos) vai arī tā ir kāda tumsas sazvērestība caur vakcīnăm, dzīvesveidu, ātro ēdienu, čemitreiliem, kultūru, lai padarītu vīriešus vājus un, kā zināms, vāji vīrieši kļūst par left wingeriem, left wingeri rada skarbus laikus (un te ir kritiskais laiks, kad pasaule var părvērsties par Ziemeļkorejas stila sūdu bedri), bet - skarbi laiki rada spēcīgus cilvēkus (right wingerus), right wingeri rada labus laikus un labi laiki rada izlutinātus left wingerus, kas domă, ka ir avangards fanot par Mao un balsot par globālistiem?
linkpost comment

[May. 18th, 2024|10:46 am]
Manā dzīvē ir tāda pretruna, ka, lai arī es esmu diezgan jauks, empātisks un miermīlīgs cilvēks, man regulāri visur parādās "ienaidnieki", norisinās drāma utt. Cik es saprotu, tas 99% rodas no tā, ka es superjūtīgi reağēju uz to, ka mani kāds aprunā, runā kaut ko negatīvu man aiz muguras, ko nav pateicis sejā. Jā un tādus cilvēkus es parasti cenšos izsvītrot no sava prāta, lai man nebūtu viņi jāpiekauj.
linkpost comment

[May. 18th, 2024|10:35 am]
Sievišķīgāki cilvēki guļ ilgāk nekā vīrišķīgie. Sievietēm in general vajadzīgs vairāk miega, bet jo īpaši - sievišķīgām sievietēm. Viņas apķer spilvenu, sapņo par kaķīšiem un saka: "Vēl mazliet... vēl gribās pagulēt..."
linkpost comment

[May. 18th, 2024|10:21 am]
"In my psychology training I have actually learned when someone talks in complicated terms they usually don't understand themselves what they are saying."
linkpost comment

[May. 17th, 2024|07:04 pm]
Palasot manas bijusās cibu, izstās, ka viņa pamazām jūk prātā. Sastrīdējusies ar visiem draugiem, raksta kaut kādus paranoidālus murgus par cilvēkiem, priecājas, ka (neglītā veidā) tikusi vaļā no kārtējā cilvēka, kas pret viņu labi izturējies utt. - arvien tālāk sviestā. Ko viņai bērnībā kāds ir nodarījis?
link7 comments|post comment

[May. 17th, 2024|09:34 am]
Tagad sāk izkristalizēties, uz ko cerēja deep state, kad Tramps uzvarēja vēlēšanās. "Es domāju, Trampu sagaida neveiksme" (Džordžs Soross); "Tramps, domājams, strādās tikai pāris gadus" (Džons Kerijs). Viņu doma bija, ka demokrāti bloķēs un bremzēs visus Trampa priekšlikumus un nominācijas, mediji visu laiku runās negatīvi, plus vēl notiks izmeklēšana par Krievijas iejaukšanos un, pat, ja tas viss ir bs, varētu cerēt izrakt no pagātnes kādu citu grēciņu vai noķert obstruction of justice slazdā. Katrā ziņā tam bija jāformē negatīva publikas attieksme, kā rezultātā Tramps zaudētu vidustermiņa vēlēšanās (I mean, republikāņi) un Tramps vairs vispār nevarētu pieņemt nevienu lēmumu dēļ demokrātu blokādes, un varētu vnk iet prom no darba. Deep state neparedzēja, ka ar vienas balss pārsvaru tiks ieviesta nodokļu reforma (dēļ tās Trampa reitingi kăpj, bet 100% visi demokrāti balsoja pret), nāks gaismā nelikumības FIB darbā, sākot izmeklēšanu pret Trama kampaņu; tas, ka Ziemeļkoreja padosies. Dēļ šī visa izskatās, ka republikāņi varētu uzvarēt vidustermiņa vēlēšanās, Tramps nostrādās līdz galam, nodrošinot godīgas nākamās vēlēšanas un demokrātija būs triumfējusi.
linkpost comment

[May. 17th, 2024|12:26 am]
Sarakstījos ar Simeku un ienāca prātā: iespējams, viņš arī mirs jauns. Narkomāni iedalās divās kategorijās - 1)tie, kas mirst; un 2)tie, kas nemirst. Viņš teica, ka nekāda doza viņu nespēj nogalināt. Un pat ne tramvajs. Bet es domāju: ja tu runā par dzīvi un nāvi tā kā Simeks, tevi var paņemt jebkurā brīdī. Vai arī nē.
Un viņu arī nobloķēja Santas greizsirdīgais draugs (no viņas profila!) Tas džeks ir slims.
linkpost comment

[May. 16th, 2024|09:01 am]
Runājot par tiem, kurus "satrauc feminisms". Tas nav feminisms, kas satrauc, bet identitātes politika kā tāda. Kad cilvēki nevis redz sevi un citus kā pilnīgi unikālas individualitātes, bet kā daļu no lielākas grupas - sievietes, vīrieši, melnie, baltie, latvieši, krievi utt. Viņi redz sevi un citus tikai grupu kategorijās un, projicējot grupas domāšanu uz citiem, apsūdz citus rasismā, seksismā utt., kad viņi paši ir tie, kas ir absolūti pārņemti ar dzimumu, rasi utt. Identitātes politika ir individuālisma pretstats un tieši tā ir radījusi visas iespējamās genocīda formas vēsturē. Jo vairāk cilvēki sevi un citus uztvertu par unikālām personībām, neidentificējot ar lielākām grupām, jo vairāk pasaulē būs miers, mīlestība un sapratne. Individuālisms rada patiesu vienotību.
Apelējot pie piederības savai grupai savos centienos panākt lielāku taisnību, tikai piemet malku identitātes politikai, kura ir netaisnību cēlonis. Ja tu uzskati, ka tevi kāds apspiež, jo tu esi melnais, sieviete u.c., tev būtu jāuzsver, ka esi personība nevis daļa no grupas, ja jau grupu domāšana šo netaisnību ir radījusi. Savādāk tu domă, ka esi pret rasismu, bet cīnies pret baltajiem kopumā (un tas pēc definīcijas ir rasisms) vai pret vīriešiem kopumā (kas pēc definīcijas ir seksisms), sevi uzskatot par cēlu cīnītāju pret rasismu un seksismu. Visus šos ismus ir radījusi identitātes politika. Gaisma uzvar tumsu nevis tad, kad ir sakāvusi tumsu un tai atriebusies, bet, kad ir atklāts, ka viss ir gaisma. Savādāk viss, ko tu panāksi būs, ka apspiestā grupa uzvarēs un atriebsies apspiedēju grupai un pati kļūs par apspiedēju grupu. Un tā šis sviests nekad nebeigsies.
link3 comments|post comment

[May. 16th, 2024|07:47 am]
"Tu esi maziņa!" - es mēdzu teikt dvīņu liesmai. "Neesmu es maziņa!" - viņa man vienmēr dusmīgi atbild. Bet man ir izveidojies par paradumu mīļas būtnes saukt par maziņăm. Sunīts mani aprej, es viņam saku: "Kas tur tāds maziņš?". Vardīte lec uz taciņas, es saku: "Kas tur tāds maziņš?". Putniņš aizspurdz - "Kas tur tāds maziņš?". "Maziņš" manu apziņu nostāda mīļ-esības stāvoklī.
linkpost comment

[May. 15th, 2024|06:40 pm]
Uzskatu, ka cilvēkiem, kas cieš no šizofrēnijas, nevajag draudēt sist pa seju. Viņiem vajadzīgs atbalsts un sapratne.
link2 comments|post comment

[May. 15th, 2024|06:33 pm]
Uzaicināju Santu Bezobrāziju facebookā, viņa neapstiprināja. Tā kā viņa man kopš tās reizes arī neparādās meklētājā, secinu, ka esmu nobloķēts. Domāju, ka ir vairak nekā 50% iespējamība, ka mani nobloķēja nevis viņa, bet viņas draugs Ivans, kurš ar 99.99% iespējamību kontrolē viņas kontu un lasa viņas vēstules, lai būtu drošs, ka viņa viņam ir uzticīga, bet viņa, kā jau neizlēmīga, vāja sieviete, tur neko nevar padarīt.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]