sickboy [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Aug. 20th, 2023|04:54 pm]
Īstenībā es šausmīgi nevaru ciest, kad man kāds saka, ko man darīt. Tāpēc man grūti būt padotajam. Es bieži vien skaitos labs darbinieks, jo es esmu tik pieklājīgs utt., bet man patīk lietas, ko es varu veikt individuāli, neredzot priekšnieku vai kādu citu tēlu, kas saka, kas ir jādara un kas nav jādara. Bet jo īpaši tas ir aktivizējies pēdējā laikā. Piemēram, es mēdzu piestrādāt pie kaimiņa. Bet, ja tas, kas man tur jādara, ir kaut kas, ko es uzskatu par bezjēdzīgu un ko es pats nekad, nekad nedarītu, es to nespēju paveikt. Un es neesmu arī darbaholiķis, man patīk, kad dzīve ir sabalansēta ar darbu un citām tēmām. Es neatzīstu dzīvi, kas sastāv no darba no rīta līdz vakaram. Dzīvojot šādā sabalansētā režīmā, mans iekšējais laipnais dzīvnieks jūtas labi un es daru to, kas ir jēgpilns, piemēram, strādāju dārzā vai ceļu tualeti u.c. Tad es aizeju pie kaimiņa un viņš man liek darīt kaut kādus "lai labi izskatās" darbus, kas pēc maniem ieskatiem nav jēgpilni un ko es pats nekad nedarītu. Un, ja man kaut kāds bulšits no sērijas "jāizlīdzina zeme, lai var nopļaut" vai "jāsadedzina žagaru kaudze" ir jādara ilgāk nekā es normāli darītu jēgpilnos darbus savā sabalansētajā režīmā savās mājās, manī sākas sīva iekšējā cīņa starp vēlmi pastāvēt par sevi un pateikt "nē" un saistību/pienākuma sajūtu izdarīt līdz galam, ja jau esmu uzņēmies.
linkpost comment

[Aug. 20th, 2023|04:38 pm]
true story https://www.youtube.com/watch?v=poUDa8YotXI
linkpost comment

[Aug. 20th, 2023|09:22 am]
Man tagad ir grāmata par gnosticismu.
linkpost comment

[Aug. 20th, 2023|08:46 am]
Tas brīdias, kad telefons neizveido savienojumu ar wifi internetu, jo prasa paroli (nezin kāpēc) un, kad tu ievadi paroli (atkārtoti, vairākas reizes, pētot un pārbaudot visus burtus un ciparus), tas saka, ka parole ir nepareiza. Interesanti, kurš pa nakti ir nomainījis paroli (rūķīši?) un kāda tad ir pareizā?
linkpost comment

[Aug. 18th, 2023|09:48 pm]
Es tieshi iedomaajos par Frediju Merkuuriju. Sexuaali aktiivu geju. Vinjam viena dziesma ir, tur dzied: "get down, make love, I give you meat, you give me heat."
link1 comment|post comment

[Aug. 18th, 2023|07:36 pm]
Augusts kā augusts, rīt, laikam, būsim uzstādījuši visus 10 saules paneļus, kā arī tualetes dibencaurums būs izgriezts ar figūrzāģi. Tad būs kvalitatīva diršana.
Klausījos project camelotā vienu interviju ar vienu zinošu cilvēku. Astrologu un visko citu. Viņš (un viņš paredzēja Trampa uzvaru kad visi citi viņu sauca par traku) paredz, ka Trampam, sākot ar rudeni, būs lielas nepatikšanas un visdrīzāk viņš vai nu izstāsies no politikas, tiks nogalināts vai kaut kas notiks, jo nākamgad viņam "neviena planēta nenāk pie horizonta". 21. augustā, savukārt, kopā ar Saules aptumsumu, mums būs galaktiskais alainments, droši vien jauns cilvēces garīgais līmenis. No 18. septembra - 8. oktobrim notiks kaut kas grandiozs finansiālā un filosofiskā ziņā. 2018. gadā cilvēki būs izteikti seksuāli un izteikti garīgi.
linkpost comment

[Aug. 18th, 2023|03:20 pm]
Toms mums paliidz. Vinjsh paliidzeeja mums nopirkt internetaa saules baterijas un vinjsh paliidz mums taas uzstaadiit. Vinjsh ir dzheks no Austraalijas, manas bijushaas un beerna maates dziivesbiedrs, faktiski - viirs. Savaa zinjaa mums veicas, jo bez vinja paliidziibas mees laikam vareetu aizmirst par saules baterijaam. Un, pateicoties Girtam, mees dabuujaam mums piemeerotu zemi par maksimaali zemu cenu. Pateicoties veiksmei, maksimaali labu treileri par maksimaali zemu cenu. Visums faktiski mums paliidz kljuut briiviem. Tagad mums jau ir gandriiz viss izdziivoshanai, ja sisteema sabruks.
linkpost comment

[Aug. 17th, 2023|01:43 pm]
Vakar sākām saņemt elektrību no saules paneļiem. Beidzot skatījāmies filmu, bet diemžēl to noskatījāmies tikai 23 minūtes līdz beidzās elektrība akumulatorā. Šodien dvīņu liesma ir apņēmusies paneļus arī daļēji aizsegt ar ēnu, veidojot jumtiņu pie treilera, lai, atverot durvis, kad līst lietus, nelītu uzreiz uz galvas lietus. Bet tādā gadījumā elektrības nav pat saulainas dienas laikā. Manis pēc man varētu līst uz galvas lietus, ja vien man būtu saules enerģija (pie tam lietainā diena vēl nav pienākusi).
link19 comments|post comment

[Aug. 17th, 2023|10:14 am]
Lūk Trampa runa, par ko viņš izpelnījās "plašu nosodījumu par to, ka izvairījās nosodīt specifiski baltos rasistus": https://www.youtube.com/watch?v=po8bO5NP0B8 Cilvēks pateica labu runu, apvienojošu, izteicās pret jebkādiem ekstrēmistiem un pat izteica kādas garīgas domas un tomēr - atradās cilvēki, kam tas nelikās gana labi. Cilvēki, kas visu laiku pavada meklējot sīkākās kļūdas un izpūšot tās planētas lielumā. Viņš, redz, nosodīja jebkādus ekstrēmistus nevis tikai baltos. Tas galīgi neiet kopā ar anti-white cultural marxism ideoloģiju. Un ziniet ko? Kārlis Streips un Mārtiņš Hiršs uzskata, ka Tramps ir rasists, jo tā saka lūzeru partija un CNN.

Vispār man jābeidz nosodīt Mārtiņu Hiršu. Viņš ir tikai piena puika, tikko pabeidzis skolu un cenšas izspiest no sevis kādu gudru domu, runājot piezeminātā un "loģiskā" balss tonī. Skaidrs, ka viņš ir tikai apjucis bērns, ko sistēma ievietojusi ne tur, kur viņam ir vieta, izdevīgs idiots, kuram pateikts, ka viņam būs vadoša vieta ellē, bet kurš, ar visiem pārējiem izdevīgajiem idiotiem, kļūs par barību demiurgam un mākslīgajam intelektam, jo demiurgs neatalgo pielīdējus un mazas kuces. Viņš tos... apēd.

Reiz dzīvoja cilvēks, kas daudzas dzīves pēc kārtas meklēja Dievu un ievietoja sevi reliģiskās situācijās - slepenās brālībās, okultisma mācībās, klosteros, dzīvoja vientuļnieka dzīvi mežā, studēja rakstus un meditēja. Un, kad viņš bija sasniedzis "diezgan augstu garīgo līmeni", tas nonāca kādā "augstā dimensijā", kur, kā likās, būs satikšanās ar viņa dievību. Viņš tika vilināts, redzēja tēlus un vīzijas, bet, kad nonāca līdz kodolam, redzēja, ka tā bija tikai fasāde, tur darbojās teokrāti - būtnes, kas saņem enerģiju no pielūgsmes. Tur valdīja nāves un mākslīgā intelekta enerģija. Viņš ar šausmām redzēja, ka dievi neatalgo pielūdzējus ar paradīzi, viņi apēd to dvēseles. Bet, tā kā viņš bija ar diezgan lielu garīgo enerģiju, viņu nevarēja tik viegli apēst, viņam bija iespēja pašam kļūt par teokrātu. Viņš izvēlējās piedzimt par cilvēku un kļūt par brīvības cīnītāju.
linkpost comment

[Aug. 17th, 2023|09:56 am]
Pa lielam, es domāju, mēs varētu teikt, ka Vidzeme no Kurzemes atšķiras ar lielāku Rīgas auru Vidzemē un jaunākos laikos celtām mājām mazpilsētās. Mani valdzina Kuldīgas stila veco koka vienstāvu māju romantika. Nevis tur, piemēram, Madona vai Gulbene.
link5 comments|post comment

[Aug. 16th, 2023|05:25 pm]
Tagad streipoiidiem ir jauns lamu vaards: "baltais nacionaalists", it kaa ljaujot noprast, ka, ja tu esi baltais, tu nedriiksti buut nacionaalists. Un tas patieshaam taa arii ir domaats. Ironiski, ka diskriminaacija, balstoties uz rasi, saucas rasisms un tas ir tieshi tas, ko balto nacionaalistu pretinieki praktizee. Bet "tas nav rasisms, ja ir veersts pret baltajiem", taapat kaa: "taa nav izvaroshana, ja to dara musulmanis". Ironiski, ka, aizliedzot baltajiem buut nacionaalistiem, tu kljuusti par to, par ko vaino vinjus - par rasistu. Aizstaavot katru sievieti, kas sanjeemusi apvainojumu, kaadu normaali sanjemtu viirietis, tu kljuusti par sexistu. Pasaule ir taada skola. Taa tikai izliekas gudra un svin savu izlikshanos.
link8 comments|post comment

[Aug. 16th, 2023|02:17 pm]
Vakar pa radio bija raidījums par tautas vēlētu prezidentu. Trīs no pieaicinātajiem ekspertiem bija pret un 90% no klausītājiem - zvanītājiem arī bija pret. Kā argumenti tika uzskaitīti sekojošie apstākļi: 1)tas novērš no patiesajām problēmām; 2)nebūs nekāds laimes lācis, kas mūs aqtbrīvos no problēmām; un 3)tauta ir stulba un ievēlētu Ušakovu vai Lembergu.
Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kas ir par tautas vēlētu prezidentu. Pirmkārt, es domāju, ka doma par tautas nevis parlamenta vēlētu prezidentu ir demokrātiskāka un doma par to, ka tauta ir stulba un tai nedrīkst dot izvēles tiesības, ir tuvāk... totalitārismam un noteikti ne demokrātijai.
Jautājums bija arī par prezidenta pilnvaru paplašināšanu. Varas nodošana viena cilvēka rokās saistās ar risku, jo šis cilvēks var izrādīties diktators vai korumpēts. Bet, ja nu gadījumā viņš izrādās tāds, kuru nevar nopirkt un, kurš ir ļoti spējīgs, ieguvums var būt milzīgs - kā bija Latvijas ieguvums Kārļa Ulmaņa laikā. Bet latviešiem nepatīk riskēt, viņi labāk izvēlas stabilu nabadzību nekā risku starp diktatūru un pārticību.
Simts cilvēku organizāciju ir iespējams korumpēt, pat, ja 10 no 100 ir absolūti godīgi, tas neko nemainīs - viņiem vajadzēs iet līdzi citiem. Bet, ja daudz kas ir atkarīgs no viena cilvēka, TAD VISMAZ IR CERĪBA, ka šis cilvēks izrādīsies godīgs un spējīgs un uzveiks korumpētu sistēmu. Kā tas ir Trampa gadījumā Amerikā. Kāpēc gan mums nevarētu būt prezidenta kampaņas kā Amerikā, kur ir daudzi kandidāti, kuriem sevi ir jāpierāda debatēs un no kuriem beigās jāizvēlas būtībā no diviem spējīgākajiem?
link2 comments|post comment

[Aug. 14th, 2023|05:57 am]
All these white people crying and bitching. Hey WHITE PEOPLE! It's you're own people who hate you. Where is the most anti white messages coming from? OTHER WHITE PEOPLE! The elite whites that don't care who they control. How are white people not seeing this? You are that dumb? You claim to have the highest IQ, but Europe is being destroyed by WHITE PEOPLE! Rome was destroyed by WHITE PEOPLE! Canada is being destroyed by WHITE PEOPLE! You think muslims or some nigga on the street is fighting you? No you fools! It's other white people using their money, making laws,controlling you slaves. You white slave really think as long as you can get rid of all the brown people america will be great. WRONG! White people will rule and control who ever they want! Even other white people. White people are the anti white. 
link1 comment|post comment

[Aug. 13th, 2023|11:16 pm]
Tramps nav izteicis specifiski nosodiijumu baltajiem rasistiem un izpelniijies plashu nosodiijumu. Nu kursh veel tic establishmentam un establishmenta presei, iznjemot totaali nozombeetus idiotus kaa Hirshs un Streips? Man liekas, parastais vidusmeera common sense cilveeks, kas gadu atpakalj veel ticeeja, tagad jau saak redzeet tam cauri. CNN ticamiibas reitings Amerikaa esot 6%. Un tvnets tikai tulko tos meeslus prieksh mums un publicee Maartinja Hirsha slimaa sunja murgus, lai gan common sense eksperti vispaar pastaav, bet tie netiek publiceeti.
link1 comment|post comment

[Aug. 13th, 2023|11:11 pm]
Rudens kaa rudens. Egija ar putniem laizhas uz Niilu. Peekshnji man likaas. Tu esi mans trauks un es tevi mazliet miilu.
linkpost comment

[Aug. 11th, 2023|07:28 pm]
Maartinjsh Hirsh pauzh ultra beta male viedokli, ka, ja mees vnk buchosim agresoru/teroristu/Ziemeljkorejas rezhiima kurpes/dosim vinjiem pukjes/centiisimies vinjus neaizvainot, vinji liks muus mieraa. Pameegjini izdziivot ar taadu mentalitaati cietumaa un cereet, ka tevi liks mieraa, neviens tevi neliks mieraa, tev paarbrauks paari ar buldozeru un tu mazgaasi tualetes un citu zekjes. Un cietums ir tikai lielaas politikas fraktaalis. Guess what, Trampu ieveeleeja par vinja politnekorektumu nevis par to, lai vinjsh buutu kaa Maartinjsh Hirshs - ultra beta male.
link3 comments|post comment

[Aug. 11th, 2023|09:50 am]
Taa kaa nav elektriibas, klausos radio uz baterijaam. Tur priekshaa Maartinjsh Hirshs ar viedokli, ka Trampam nav pieredzes aarpolitikaa, taapeec vinjsh draudot Ziemeljkorejai. Bet, kad Maartinjam prasa, kaads tad ir risinaajums, vinja atbilde ir - nekaads. Ja Maartinjsh buutu prezidents, Ziemeljkorejai tikai liktu sankcijas, kas neko nedotu un galu galaa Ziemeljkoreja uzmestu kaadam atombumbu. Labi, ka studijaa bija arii kaads politologs ar common sense, kas nolika Hirshu pie vietas.
linkpost comment

[Aug. 8th, 2023|02:27 pm]
Paldies. Raita un Ievas kaazas bija fenomenaalas. Es laikam tikshu televizoraa kaut kaadaa raidiijumaa par pirmo deju. Tagad esam savaa energjeetikaa. Veel nav elektriibas. Toms paliidzees uzstaadiit saules baterijas. Iesim mellenees un, iespeejams, piilaadzhos.
linkpost comment

[Aug. 2nd, 2023|05:16 am]
Sievieteem parasti, kad vinjas runaa par citaam sievieteem, ir kaut kaada perversa izpratne par to, kas ir skaistums. Var negliitu vai neizteiksmiigu sievieti nosaukt par skaistu un otraadi.
link2 comments|post comment

[Aug. 1st, 2023|08:35 pm]
Tiešums ir laba lieta un harizmātiska, bet tu nedrīksti atklāt savas jūtas un iekšējo pasauli katrai svešiniecei pirtī. Visuma nolūks ir ķert bezgalīgu kaifu, šūpojoties šūpolēs tuvāk - tālāk no sava pievilcības subjekta, priecājoties par piemīlību, izjūtot piemīlību savās asinīs un dvēselē.
PIE-MĪ-LĪ-BA.
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]