sickboy [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Oct. 23rd, 2023|03:20 am]
To var saliidzinaat arii ar eros, filia un agape. Eros - kaisliigaa miilestiiba pret pretstatu, piemeeram, duaalisma pasaulee ar kareiviigiem viirieshiem un " vaajaam" sievieteem. Filia ir miilestiiba pret liidziigo, piemeeram, liberaala viiriesha miilestiiba pret vinja viirishkiigo "tikai draudzeni" feministi un dziivnieku aizstaavi, kurai vinjsh ir "kaa braalis". Un agape - pilniigaa miilestiiba ar perfektu inj un janj harmoniju.
link4 comments|post comment

[Oct. 22nd, 2023|11:42 pm]
Ir triis veidu viirieshi: 1)viirishkjiigie viirieshi, kas speej vadiit, bet ne vienmeer speej ieklausiities; 2)sievishkiigie viirieshi, kas speej ieklausiities, bet ne vienmeer speej vadiit; un 3)dievishkjie viirieshi, kas speej gan vadiit, gan ieklausiities.
Ir triis veidu sievietes: 1)sievishkiigaas sievietes, kas speej atbalstiit, bet ne vienmeer speej izpausties; 2)viirishkiigaas sievietes, kas speej izpausties, bet ne vienmeer speej atbalstiit; un 3)dievishkjaas sievietes, kas speej gan atbalstiit, gan izpausties. Politiskaa valodaa 1. ir konservatiivie, 2. liberaalji un 3. - libertariaanji.
link1 comment|post comment

[Oct. 21st, 2023|03:09 pm]
https://m.youtube.com/watch?v=EjQvFgkI0R4
Tie pashi cilveeki, kas vai nu pashi ir pedofiili vai arii zin par pedofiiliju Holivudaa, bet neko nesaka, ir tie, kas izsaka sashutumu Oskara ceremonijaas par to, ka Tramps pirms 10 gadiem pateica vaardu "pussy".
link9 comments|post comment

[Oct. 21st, 2023|11:51 am]
"Pretēji žurnālistu teiktajam, es neaizbraucu nodokļu dēļ (..) es nespēju izturēt, un tāpēc šī valsts mani garlaiko, ka es Franciju redzu tik sērīgu kā nāve,» savu kritiku pauda Depardjē.

«Francija ir skaista valsts, bet tās tauta ir zudusi. Kad esmu Francijā, es palieku mājās kopā ar savām grāmatām. Es nevēlos iet ārā un redzēt katastrofu,» sacīja aktieris.
linkpost comment

[Oct. 19th, 2023|02:47 pm]
Imagine if Trump sold 20% of the uranium to Russia {Clinton}. Imagine if Trump gave $1 billion to Iran {Obama}. Imagine if Trump gave nuclear reactors to North Korea {Bill Clinton}.
link2 comments|post comment

[Oct. 19th, 2023|03:05 am]
Agraak man likaas nelogjiski, ka Ragaciema Agnese runaa par it kaa gaidaamiem globaaliem pluudiem, bet pashai maaja pie juuras. Tagad info, ka vinja paardod sho maaju (tikai par 285 000 eiro). Taapat vien?
link5 comments|post comment

[Oct. 18th, 2023|10:57 am]
Un taa, mees pabijaam laimiigajaa zemee Lejasliigatnee. Pie dviinju liesmaam Jaanja un Vitas. Jaanis ir dziednieks, vinjsh man bija teicis, ka kaut ko grib izstaastiit, bet nebija drosh, ka pareizi interpretee savas simboliskaas asociaacijas. No riita vinjsh man pateica, ka vakar bija atnaacis mans deemons, kursh esot bijis tik speeciigs, ka vinjsh saakumaa pat nobijies. Bet tas deemons neticis cauri kaut kaadai aizsardziibai. Ka ciiniities ar sho deemonu es varot, veicot fiziskas aktivitaates un tiekot valjaa no perversaam domaam, jo vinjsh no taa barojas.
link1 comment|post comment

[Oct. 16th, 2023|11:03 pm]
Kaut kad es atvēršu attiecību skolu, kas sauksies "Anti Uģis Kuģis". Protams,. kad būšu savācis sūdus kopā (shit together) savā paša pieredzē un kļuvis par masteru. Tātad pirmais vīriešu noteikums: 1) nelietot emocijas kā ieroci (tā dara sievietes), 2)uzņemties ģimenes galvas lomu un neļaut to izdarīt sievietei. Ja tu to neizdarīsi, tavas attiecības būs dirsā.
linkpost comment

[Oct. 16th, 2023|10:37 pm]
Mani nedaudz nošokēja, ka kāds hardcore materiālists un skeptiķis man pateica, ka nesen 4 reizes izlasījis Bhagavadgītu un vēl vēlējās konsultēties ar mani par dažām tur izklāstītajām patiesībām. Laikam tās ir Galaktikas centra enerģijas.
linkpost comment

[Oct. 16th, 2023|10:13 pm]
Ko? Man jau tagad patīk Ričards Spenserss? Kas būs tālāk? Tagad mani mierīgi var saukt par galēji labējo.
linkpost comment

[Oct. 16th, 2023|07:49 pm]
Kā tev liekas, tam, ka es par saviem garīgajiem skolotājiem parasti izvēlos sievietes, ir kaut kāds sakars ar seksu vai manu "diegabiksību"?
link4 comments|post comment

[Oct. 16th, 2023|06:02 pm]
https://www.youtube.com/watch?v=Xm0l5hsykDc
linkpost comment

[Oct. 16th, 2023|05:28 pm]
https://www.youtube.com/watch?v=r4JDQ2y2B9s
linkpost comment

[Oct. 16th, 2023|02:21 pm]
Brīvā mīlestība manā pasaulē
Ziedu segā tīta ienāk dvēselē
Piecelies no rīta, neko nespēlē
Nakts ir aizvadīta, paliec šeit vai nē
Manā sirdī klausies, tā skrien tālumā
Zelta mirkļiem ļausies puskrēslā
Dexofāna ostā aizturētais laiks
Esmu tavā rokā bezgalīgs un maigs
Bērnu spēļlaukumā smiekli neskan vairs
Pārcelsimies visi kopā kamēr Visums gaist
Matērija šajā sapnī nebalstīs mūs šovakar
Pūķis dzīvo manī, nu pamosties tas var
linkpost comment

[Oct. 16th, 2023|01:23 pm]
Guys are often surprised to discover that quiet girls are the kinkiest. But they're only quiet because they're imagining having lots of kinky sex.
linkpost comment

[Oct. 15th, 2023|11:06 pm]
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."
Marilyn Monroe
Iemesls, kaapeec vinja taa vareeja pateikt, ir ne jau tas, ka sievietes nav speejiigas sevi kontroleet un pashkontrole ir tikai viirieshu uzdevums, bet sievietes darbs ir buut necieshamai. Iemesls, kaapeec vinja taa vareeja pateikt bija taads, ka vinju ielenca beta males, kas bija apzhilbushi no vinjas, izteica komplimentus un vinja zinaaja, ka jebkuraa briidii buus rinda ar viirieshiem, kas nomainiis to, kas "nespeej panest vinjas sliktaakaas izpausmes". Alfa viirieshu kursaa ir viss otraadaak - viirietis ir veertiiba. Un, ja pret vinju izturas nepienaaciigi, vinjam pietiktu panjemt rokaa telefonu un buus n-taas opcijas ar skaistaam meiteneem, kas gribees ar vinju satikties. Merilina apgroziijaas liberaalu viirieshu aprindaas. Ir iemesls, kaapeec liberaalas sievietes ieniist viirieshus - vinjas tusee ar liberaaliem viirieshiem.
link4 comments|post comment

[Oct. 15th, 2023|10:02 pm]
https://m.youtube.com/watch?v=OF-XbJS0kvQ Lielisks materiaals tiem, kas joprojaam nesaprot, bet gribeetu saprast, kaapeec ieveeleeja Trampu.
linkpost comment

[Oct. 15th, 2023|09:21 pm]
Ja rodas strīds par saskarsmes tiesību izmantošanas kārtību, piemēram, otrs vecāks liek šķēršļus un izvirza nepamatotus nosacījumus, saskarsmes tiesību izmantošanas kārtību nosaka tiesa. To paredz Civillikuma 182.pants. Strīda gadījumā kārtību, kādā var izmantot saskarsmes tiesību, nosaka tiesa, izprasot bāriņtiesas atzinumu. Nosakot saskarsmes tiesības izmantošanas kārtību, tiesa var noteikt, ka zināmu laika periodu (nedēļas nogales, brīvdienas skolā, vecāku atvaļinājuma laiku u. tml.) bērns pavada pie tā vecāka, pie kura viņš nedzīvo, vai arī bērna un vecāka tikšanās laiku. Tiesa saskarsmes tiesības var ierobežot, turklāt, ja nepieciešams, var noteikt, ka ar bērnu drīkst tikties tikai trešās personas klātbūtnē vai noteiktā vietā, ciktāl tas atbilst bērna interesēm. Tāpat tiesa var uz laiku atņemt saskarsmes tiesību, ja saskarsme kaitē bērna interesēm un kaitējums citādi nav novēršams.

Tādējādi, lai noteiktu skaidri paredzamu tikšanās laiku, tēvam ir jāceļ tiesā prasība par saskarsmes tiesību izmantošanas kārtību. Prasības pieteikumā tiesai ir jālūdz noteikt konkrētu regulējumu – kurās dienās, no cikiem līdz cikiem tēvs tiksies ar bērnu. Tāpat var lūgt tiesu noteikt regulējumu arī attiecībā uz bērna skolas brīvlaikiem, svētku dienām, bērna vārda un dzimšanas dienām vai citiem ģimenei nozīmīgiem notikumiem. Jo precīzāk regulējums tiks noteikts, jo vieglāk varēs īstenot tiesas nolēmuma izpildi.
linkpost comment

[Oct. 15th, 2023|01:34 pm]
Beidzot kurdu arābu alianse ir gandrīz atbrīvojusi Raku. Tie ir īsti kaujinieki, daudzi no viņiem - sievietes. Islāmistiem ir ticējums, ka debesīs nevar nonākt, ja mirst no sievietes rokas, tāpēc sievietes kā kaujinieces ir ļoti efektīgas cīņā ar islāmistiem. Amerika nesakāva Islāma Valsti, Amerika tikai netraucēja vietējiem spēkiem to izdarīt (kā to darīja Obamas režīms). Trīs gadus Raka atradās islāmistu kontrolē, piedzīvojot baisu nežēlīga totalitārisma režīmu, ko viņiem ir sapnis izplatīt visā pasaulē un, ja iespējams, arī uz citām planētām. Paldies Avotam, tas nekad nenotiks.
linkpost comment

[Oct. 15th, 2023|12:55 am]
Vai tik nav taa, ka pats sexuaalais predators Veinsteins pasuutiija Eminemam anti Trump repu, taa kaa Veinsteina Kompaanija ir viens no Eminema producentiem + Veinsteins ir dedziigs Hilarijas atbalstiitaajs un ziedotaajs. Eminems pret Trampu = cilveeks, kas suukaa establishmenta pimpi pret cilveeku, kas to nedara, jo vinjam ir paaraak lielas olas. Es vispaar domaaju, ka 90% no Holivudas anti Trump steitmentiem nav pashu aktieru iniciatiiva, bet pasuutiijums no augshas, jo Holivuda ir bars prostituutu un vinju piseeju. Un vinji savaas Oskara ceremonijaas moralizee par to, kaadiem jaabuut citiem. Ironiski.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]