sickboy [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Feb. 27th, 2023|06:29 pm]
Šodien man zvanīja no LMT un man likās, ka zvana Ģirts Laube, tāpēc es atbildēju ar "Haribol" vai "Harē Krišna", man angliski jautāja vai runāt angliski vai latviski, es atbildēju (angliski), ka vienalga, pēc tam uzzināju, ka tas ir LMT un teicu, ka var runāt latviski.
linkpost comment

[Feb. 24th, 2023|02:26 pm]
Bērnijs Sanderss parasti patīk pasīvajiem gejiem, es domāju, nopietni. Pasīvajiem gejiem ļoti nepatīk mačo vīrieši kā Donalds Tramps. Pirmkārt, pasīvajiem gejiem nav koncepta par lojalitāti ciltij. Iedomājieties, ja būtu indiāņu cilts un tur būtu tādi vīrieši kā Kārlis Streips, kurš kopā ar sievām šūtu segas un gatavotu ēst. Ciltij uzbruktu naidīga cilts un draudētu nolaupīt sievas un nogalināt visus pārējos. Ko darītu Kārlis Streips? Protams, ka ne jau ietu karot. Visdrīzāk viņš pārģērbtos par sievieti un aizbēgtu no notikuma vietas vai pādotos citai ciltij. Šādiem cilvēkiem nav koncepta par savas cilts vai savas nācijas aizstāvēšanu, tāpēc arī viņiem ir tāda antipātija pret alfa vīriešiem, viņi nesaprot viņu vietu Visumā. Kāpēc ir jābūt agresīvam. Kāpēc vīriešiem ir jābūt agresīviem. Dabā nekas nav bez iemesla.
Ja pasīvajiem gejiem vai sievietēm piedāvā internacionālu sociālismu un komunismu, tā ir tieši ideoloģija priekš viņiem. Pirmkārt, sociālisti tiecas būt globālisti un antinacionālisti. Otrkārt, sociālisti grib palielināt valdības lomu cilvēku dzīvēs - tā ir neapzināta vēlme pēc kāda, kurš par tevi parūpēsies un izlems tavā vietā, jo tu nevēlies domāt pats.
link4 comments|post comment

[Feb. 23rd, 2023|01:34 pm]
Globālisti grib gāzt Trampu, tāpēc diendienā baro cilvēkus ar propagandu pret viņu. Tas ir nedaudz baisi. Ne jau tas, ka pastāv tādi kreisie vai globālistu masu mediji, lai jau ir, viņi jau sevi ir diskreditējuši domājošas populācijas priekšā, bet baisi ir tas, ka zombijveidīgā populācijas daļa patiešām tic visam, kas tur tiek pārraidīts. Un, ja cilvēkus ilgstoši baro ar propagandu, viņi ir spējīgi atbalstīt, piemēram, iebrukumu Ukrainā, citu valstu teritoriālās un suverenitātes neaizskaramības pārkāpšanu, slepkavošanu, fašistisku režīmu utt., bet baisākais ir tas, ka viņi būs pilnīgā un absolūtā pārliecībā, ka viņi ir morāles pusē, bet pretējā puse ir fašisti. Gluži tāpat kā, pateicoties sistemātiskai propagandai, krievi domā, ka, iebrūkot Ukrainā, viņi ir morāles pusē un ukraiņi ir fašisti. Labā ziņa šajā ir tā, ka (jo īpaši) paaudze Z (pusaudži) un citi informāciju iegūst ne tikai no "respektablajiem" ziņu medijiem, bet no interneta. Tas nozīmē, ka mums vismaz ir nākotne.
linkpost comment

[Feb. 22nd, 2023|06:40 pm]
http://rightwingnews.com/donald-trump/reports-stock-market-best-30-day-post-inauguration-rise-54-years/
linkpost comment

[Feb. 20th, 2023|05:11 pm]
http://www.theeventchronicle.com/breaking-news/breaking-huge-exclusive-interview-dhs-insider-talks-pedogate-much-transcript/#
linkpost comment

[Feb. 20th, 2023|11:16 am]
Tai vietaa, lai runaatu par reaalu probleemu - to, ka zviedri deelj savas miikstmiesiibas un ticiibas sociaalistu politikjiem Zviedriju zaudeejushi islaamam (ar no taa izrietoshajaam sekaam - izvaroshanas kultuuru utt.), liberaalji smejas par Trampa nepreciizajiem izteikumiem. Kas tikai paraada, kaapeec mums ir pienaakums neuzticeeties globalizaaciju atbalstoshajiem politikjiem un masu medijiem, kaa to izdariija zviedru tauta, savaadaak peec 30 gadiem muus gaida vinju liktens - dziive islaama ekstreemistu un sievieshu niideeju geto. Ne jau Maartinjsh Hirsh vai Kaarlis Streips tad aizstaavees tavu meitu vai sievu no izvarotaajiem, nee shie pedinji turpinaas liist dirsaa globaalistiem un NE PAR KO NEATBILDEES. Viss, kas mums tad buus palicis - opcija baazt galvu smiltiis un ignoreet probleemu, kura jau ir paaraak liela un ielaista, lai kaads ticeetu, ka kaut ko veel var labot. Bet reaali probleemas sakne bija 30 gadus atpakalj, kad cilveeki klausiijaas, kas sakaams sofistikeetiem nodeveejiem un ar prieku gaaja uz komunismu t.i. globalizaaciju.
link19 comments|post comment

[Feb. 20th, 2023|07:49 am]
Man simpatizee indiaanji un visaadi citi primitiivi dzhunglju cilveeki. Skatiijaamies filmu, tur bija par Dienvidameriku. Tie cilveeki liidzinaajaas dziivniekiem un to es domaaju... labaa noziimee! Tagad mans kakjis man atgaadina indiani un taapeec es vinju veel vairaak cienu.
link6 comments|post comment

[Feb. 16th, 2023|10:02 am]
Vinji varees censties Trampu politiski vai fiziski nogalinaat, piedeeveet vinjam rasismu, sexismu, homofobiju, ksenofobiju, fashismu, narcismu, psihopaatiju un citas gariigas slimiibas, Krievijas varu paar vinju, blokjeet un sabotazheet vinja leemumus, masu meedijos sistemaatiski zaakaat un izsmiet, censties izprovoceet tautu uz pilsonju karu utt. - ABSOLUUTI NEKAS NEDARBOSIES, TRAMPS TURPINAAS VEIKT REFORMAS UN IEVADIIS JAUNU LAIKMETU. Vecaa laikmeta agjentu acu priekshaa, haha. Taadiem cilveekiem kaa Maartinjam Hirsham un Kaarlim Streipam driiz vajadzees laika mashiinu, ar ko braukt uz pagaatni, vinji driiz piederees veesturei. Shii nav status quo realitaate, shii ir paarmainju un uzplaukuma realitaate. Es tik ilgus gadus gaidiiju, kad status quo tiks paarrauts.
link7 comments|post comment

[Feb. 15th, 2023|10:08 pm]
Tramps vienmeer 4 soljus priekshaa liberaaljiem, kas arii ir iemesls, kaapeec liberaalji vinju uzskata par jukushu - vinji vnk nespeej apjeegt Trampa strateegjiju. Visu laiku vinju taa saucamie eksperti Trampu sauca par Putina lelli vai draudu Baltijai un Ukrainai, tagad redzams, ka viss ir pilniigi otraadi. Liberaalju domaashana vnk ir paaraak simplisiceeta. Vinji domaa, ka, ja Tramps ir vienu reizi pateicis, ka gribeetu Putinu padariit par draugu, taatad vinjsh piekriit visam, ko Putins dara. Liberaalji manaa skatiijumaa liidzinaas beerniem. Gan vinju vienkaarshajaa domaashanaa, gan nespeejaa pienjemt zaudeejumu un nespeeleet upuri.
link3 comments|post comment

[Feb. 15th, 2023|08:25 pm]
"..your current President, the man you call Barack Obama, he will be the last President of the United States as you know it.

The next man appointed as President, he will be like no other you have ever experienced.  He will be from outside your political system.  He will initiate and begin the most sweeping changes in the history of your country.  It will be the advent of a new era.

It will mark the beginning of massive reduction, restructuring and reorganization of your American federal government and its political system. You will witness the elimination of certain departments and agencies.  It will be the kind of restructuring  the likes of which you have never seen before.  It will be a time of true change."

Svariigaakais shajaa ir tas, ka shis citaats ir no 2014. gada.
linkpost comment

[Feb. 15th, 2023|10:56 am]
Viena no miljons lietaam, ko "eksperts" Maartinsh Hirsh neparedzeeja: http://m.tvnet.lv/article/647637
link1 comment|post comment

[Feb. 14th, 2023|02:25 pm]
Antifa sastāv no 10% jaunu ideālistu (tādiem kā es pirms 10 gadiem) un 90% komunisma un valsts varas pār indivīdu izplešanās aizstāvjiem. man agrāk likās, ka tikai Putina antifašisti ir totalitārisma pusē, bet Rietumu antifa ir labie, bet izrādās, ka Rietumu antifa ir tieši tādi paši kā Putina antifa. Antifa ir cilvēks, kas jebkādus savus pretiniekus sauc par fašistiem, lai gan viņš pat nav iegooglējis un uzzinājis fašisma definīciju.
link5 comments|post comment

[Feb. 14th, 2023|12:46 pm]
https://www.youtube.com/watch?v=Vg_GrEEcS4k
linkpost comment

[Feb. 12th, 2023|04:34 am]
[music |Hed Pe - No Tomorrow]

Vakar bijām Kaņepes Kultūras Centrā... Kārlis un Harijs uzstājās. Besides, otrajā stāvā bija trance pārtija. Es glāstījos chill zonā ar savām 4 mīļākajām sievietēm zem xtasy. Tad es atcerējos Agneses vārdus, ka tas ir tas, ko es patiesībā gribot (nevis karot).
Bet šodien... bijām pie Zaķa un Pogo. Es biju priecīgs, uzliku ierakstītāju un Pogo ar Zaķi spontāni nodziedāja super kosmisko dziedināšanas dziesmu, man likās, tā varētu pabeigties mana grāmata. Liela bija mana vilšanās, kad konstatēju, ka tas neierakstījās.
Un Evijai bija kaut kāds jauns draugs... kurš nevienam, kas dzīvo vai ciemojas tajā mājā, nepatīk. Viņš ir agresīvs un ar uzkrāsotiem nagiem. Man likās jocīgi, ka ar Agri viņa izšķīrās, jo "izlēma padzīvot vientuļniekā", bet jau uzreiz viņai parādījās jauns draugs. Un vēl es sapratu, ka viņa noteikti ir sociotips hamlets un labi vien ir, ka es neesmu/nebiju ar viņu kopā.
Un tad mēs mēģinājām gulēt kādos 04:00 no rīta pēc ballītes un Evijas jaunais draugs ar Dārtas bijušo sēdēja nomodā un kādu stundu cits citam stāstīja kaut ko ahujenna smieklīgu (es nesaprotu, no kurienes rodas šie stāsti, kad cilvēki grib gulēt), nedaudz atgādināja jaunību, kad, dzīvojot vienā istabā ar sociopātisko brāli, man nebija nekādas privātās dzīves vai atpūtas mājā. Un aizmigt man vajadzēja, klausoties Merilinu Mensonu (lai gan es esmu cilvēks, kas "cieš" no bezmiega pat, ja ir pilnīgs klusums).

Bet man bija prieks satikt Pogo. Viņš ir džeks, ko es mīlu un cienu. No viņa un Zaķa nāk tās indigo vibrācijas. Viņš teica, ka pēdējā laikā ir nonācis pie nezināšanas un tā, ka cilvēkam vajag dalīties ar savu nezināšanu. Visi tie koncepti, kas mums ir, ir aizgūti no citiem. Vajag iztukšot sevi no visiem konceptiem, spriedumiem, teorijām un izdomāt savas teorijas. Jaunu dzīvi, jaunu pasauli.
Visums tev var dot bezgalīgas mācības un tam nekad nebūs gals - visu laiku turpināsies jaunas mācības. Līdz tu nonāksi pie galvenās mācības - ka tu esi Visums un radi Visumu. Tad Visums nebūs kaut kas, kas notiek ar tevi, ievelkot sev līdzi. Un kāpēc kaut kas vispār būtu jādara? Priekš jautrības. Pasaules glābšana, citplanētieši, Illuminati... - tas vairs nav aktuāli. Bet, ja kāds ar to visu nodarbojas, acīmredzot viņam tas sagādā jautrību.
Mēs pārāk daudz zinām un tas mums sagādā ciešanas. Jo tas nav kaut kas, ko mēs paši būtu izdomājuši. Kā jāģērbjas, kā jādzīvo. Kā jāēd, kā jāmīlējas, kā jāuzvedās.... Ja tas viss varētu vienkārši nokrist malā. Ko mēs tur ieraudzītu. Savu seju spogulī caur miljons tēliem. Un caur dēmonu, savu ēnu, no kuras jānobīstas.
Mēs nenākam no pagātnes, mēs nākam no iekšienes.
linkpost comment

[Feb. 10th, 2023|11:13 am]
tvnets ir liedzis man iespēju komentēt, lai gan es nekad neesmu lietojis rupjības, nekad neesmu pārkāpis elementārās pieklājības normas, es esmu tikai dažas reizes kritizējis tvnet, ka viņi tik vienpusēji negatīvi atspoguļo Trampu un pozitīvi atspoguļo globālistus. Nebija nekāda sakara ar rupjībām vai pieklājības normām. Viņiem uzliktais 50 000 eiro sods ir nevis "nāve kritiskai žurnālistikai", bet karma par propagandas žurnālistiku.
Ja tev piedāvātu miljons eiro prēmiju, lai tu pārdotu savu nāciju un piedalītos savas valsts sabrukumā - ko tu darītu? Tvnets ir izvēlējies naudu, bet jau drīz visi varēs redzēt, kurā vēstures pusē kurš ir stāvējis.
Tramps, savukārt, nav nopērkams, viņš pat ir atteicies no prezidenta algas, lai dotu signālu, ka viņu nevar nopirkt - lai viņi pat nemēģina. Un tāpēc tādi sell-outs kā tvnets vai CNN visu laiku runā sūdu par viņu. Savukārt tādi klauni kā Kārlis Streips veido savu pasaules uzskatu no šiem masu mēdijiem, nekritiski pieņemot visu, ko šie sell-outs runā.
link3 comments|post comment

[Feb. 9th, 2023|02:54 am]
Sievietes (un sievišķīgi vīrieši) ir vairāk tendētas būt kreisi orientētas, jo 1)sievietes neizjūt lojalitāti pret cilti un 2)liela valdība viņām aizstāj alfa tēviņu, kas var par viņām parūpēties. Ja politikā ir pārāk liels sieviešu īpatsvars, valsts noslieksies uz sociālismu, bet sociālismu vienmēr gaida sagrāve. Tāpēc var teikt, ka sievietes ir nāciju un civilizāciju grāvējas.
link15 comments|post comment

Why Women DESTROY NATIONS * / CIVILIZATIONS - and other UNCOMFORTABLE TRUTHS [Feb. 9th, 2023|02:48 am]
https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw
link1 comment|post comment

[Feb. 6th, 2023|01:52 am]
Ja veelme pasargaat cilveekus no fashistiskas ideologjijas (radikaalaa islaama) paarstaavjiem ir fashisms, tad veelme pasargaat savus beernus no slepkavaam ir slepkavnieciska veelme. Liberaalji, kuriem nav saiknes ne ar realitaati, ne smadzeneem, patieshaam taa laikam domaa. Piemeeram, Kaarlis Streips un maartimjsh hirsh. Tieshi deelj shaadiem idiotiem cilveeki ieveeleeja Trampu - mees juusos vairs neklausaamies, juus esat atlaisti.
linkpost comment

[Feb. 5th, 2023|11:06 pm]
Aptaujas raadot, ka Tramps ir visu laiku nepopulaaraakais prezidents ASV. Paga, vinju aptaujas, kuraam ticeeja Maartinjsh Hirshs, raadiija arii, ka Klintone priekshaa Trampam par 11 procentpunktiem. Kursh joprojaam tic vinju "aptaujaam"?
linkpost comment

[Feb. 3rd, 2023|09:57 pm]
Pētījumā «Kādēļ nakts pūces ir gudrākas» (Why Night Owls Are More Intelligent) noskaidrots, ka cilvēki, kuri nomodā paliek ilgāku laiku, sliecas būt gudrāki par tiem, kuri noskatās vakara ziņu izlaidumu un izslēdz gaismu. Tāpat noskaidrots, ka bērni, kuri ilgāku laiku pavada nomodā, ar lielāku varbūtību izaugs par gudriem pieaugušajiem, raksta Dailymail.co.uk.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]