sickboy [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Mar. 19th, 2034|01:08 pm]
Negribās to tā baigi teikt maniem sociālistu draugiem, bet manuprāt tie jauniešu protesti pret klimata pārmaiņām ir vislielākais idiotisms, kādu es no viņiem esmu redzējis.
linkpost comment

[Mar. 19th, 2034|12:56 pm]
Cilvēkiem nepatīk Gobzems, jo viņš pārāk daudz fano par nodokļu samazināšanu, un cilvēkiem, jo īpaši ar noslieci uz sociālismu, šķiet, ka visu problēmu atrisinājums ir nodokļu palielināšana. Bet kaut kāds pētījums rādīja, ka, ja cilvēkam nākas atdot 50% un vairāk % no saviem ienākumiem valstij, valts kasē sāk ieplūst nevis vairāk, bet MAZĀK naudas (ēnu ekonomika utt.).
link1 comment|post comment

[Mar. 19th, 2034|05:51 am]
Transiting Moon conjunct Mars makes you feel strong, sexy and brave.
linkpost comment

[Mar. 19th, 2034|01:26 am]
I miss my boy https://youtu.be/NeOaY-nHBvg
linkpost comment

[Mar. 17th, 2034|06:41 pm]
Atgriezos no otrās dienas nodarbībām, tagad ir tāda silta mīlestības sajūta, kuru vajadzētu integrēt, nelietojot pārāk daudz alkoholu utt. Viena no šīs dienas dejām bija personiskā deja. Citi stāvēja aplī, citi vidū dejoja savas dvēseles deju - ne priekš citiem, bet priekš sevis. Tas man nebija kaut kas pilnīgi jauns, jo es biju dejojis savu deju mājās pilnīgi tumšā istabā klausoties "Velvet Acid Christ". Kad es vēroju, kā sievietes/meitenes dejoja savas personīgās dejas (mēs tur bijām tikai divi džeki + pasniedzējs), es sajutu draudzību pret sievišķo enerğiju un sievietēm, kas man ir ļoti svarīgi un kas nemazina manu vīrišķo pusi - manā gadījumā tieši otrādi. Sievietes nav loğiskas, bet viņas ir viedas, jo viņas nāk uz biodeju. Es kļūšu par savu labāko es - patīkamo, vīrišķīgo Dionīsu, kurš mīl visas sievietes, kurš neanalizē un nevērtē un kurš nav atkarīgais - emo vai beta orbiters. Šis analizētājs - beta orbiters ir mans "dēmons", kurš pazūd pats no sevis, pilnībā manifestējoties patīkamajam vīrietim.
Pēc tam bija mežonīgā - seksuālā deja, pēc kuras mēs vēlāmies pa grīdu un glāstījāmies (arī erotiski), kad es sakonektēju ar itāļu sievieti, kura man pārstāvēja sievišķo enerğiju kā tādu. Un es izjutu vienotību un draudzību.
linkpost comment

[Mar. 17th, 2034|07:43 am]
Katru reizi, kad notiek kaut kāds terorakts, cilvēki spriež par ieroču aprites kontroli, lai gan gandrīz vienmēr teroraktus veic cilvēki, kuri ieročus ir ieguvuši nelegāli, un visvairāk šo gadījumu notiek vietās, kur legālie ieroči ir AIZLIEGTI, dodot noziedzniekam drošības sajūtu, ka viņš būs vienīgais ar ieroci. Ierobežot legālos ieročus ir kā sodīt nepareizos cilvēkus par noziegumu, kuru tie nav izdarījuši. Kā būtu ar nelegālo ieroču aprites ciešāku kontroli? Bet nē, to nevar, tas jau būtu rasisms.
link2 comments|post comment

[Mar. 16th, 2034|11:58 pm]
Pēc visiem šiem ciešanu gadiem un ciešanu dzīvēm ir jāpierod atkal pie laimes. 5d būs konstanta laime. Viļņveidīga un ritmiska, protams, bet laime. Uz 5d ies tie, kas ir gatavi katru dienu būt ļoti laimīgi. Un tici man, cilvēki ir ļoti pieraduši pie ciešanām.
link1 comment|post comment

[Mar. 16th, 2034|11:12 pm]
Meitenes, mīlestība, intimitāte, atvērtība, prieks, ekstāze, skaistums, dzīvība, uzplaukšana - tas viss šajā dimensijā, beidzot cilvēce līdz tam ir nonākusi. Bezgalīgas iespējas izzināt šī Visuma brīnumainās mistērijas. Justīne, Liene, dvīņu liesma, Gundega, Dionīss, Dēmetra, orgasms, maigums.
linkpost comment

[Mar. 16th, 2034|09:28 pm]
Otrajā nodarbībā bija ļoti daudz mīlestības un intimitātes un lielākā daļa cilvēku ne uz ko tādu nebūtu gatavi, tāpēc jau tas ir advancētais kurss. Bet tas bija vienreizēji un es zinu, ka tas ir tiešākais ceļš uz 5d. Viena no disciplīnām bija tāda, ka viens cilvēks stāv ar atplestām rokām un kāds cits viņam no otra zāles gala lēnām tuvojas tikko dzimuša bērna noskaņā, kurš lūdz (nevis pieprasa) mīlestību. Un, kad viņš ir sagaidītājam pavisam klāt, viņš vai nu saņem vai nesaņem mīlestību. Vairākas meitenes šajā nodarbībā raudāja.
Kā arī daudz intīmas mīlināšanās ar random cilvēkiem. No vienas puses tas ir savādi - mīlināties ar svešu cilvēku, no otras puses - nav jau svešu cilvēku, mēs visi esam garīgi radniecīgi, tā ir 5d apziņa. Un es, līdzīgi kā Nīče, jūtu kā savu misiju - aktivizēt Dionīsu - pilnībā iegrimt dzīves nenoliegšanas pasaulē.
linkpost comment

[Mar. 16th, 2034|03:59 pm]
Bija teorija par arhetipiem un biodejas, kā arī Nīčes, cienīto dievu Dionīsu, un pēc tam bija orgasmiska biodeja. Ja es būtu biodejas festivālā, kur katru dienu būtu vairās biodejas, es vienkārši nomirtu. Bet par to arī bija teorijā - ka, lai pa īstam uzplauktu dzīvība, sākumā ir jānomirst. Apollons un Dionīss ir divi vīrišķo arhetipu pretstati. Apollons ir tradicionālais spēcīgais vīrietis, Dionīss ir mākslinieciskais bohēmists, kurš mīl orğijas un visus, kam nepatīk orğijas, ieliek cietumā. Tad bija deja, kur mēs iejutāmies dažādos arhetipos, piemēram, Dionīss un Atēna. Dionīsam ir ciet acis un viņš krīt, bet Atēna viņu notur. Šo deju es dejoju ar Lindu, un viņa ir socioniskais džeks, bet es jeseņins, un tas tieši saskanēja ar šiem arhetipiem. Dionīss ir piedzēries vīnu un ar acīm ciet krīt atpakaļ. Tāds ir īsts vīrietis.
linkpost comment

[Mar. 16th, 2034|07:22 am]
https://youtu.be/KrCMWS_fB4o
linkpost comment

[Mar. 16th, 2034|01:14 am]
Starp citu, Demokrātu prezidenta kanidāte Tulsi Gabbard ir krišnaīte. Krišnaīti, kuri nekad nevienās vēlēšanās nebalso, jo ir apolitiski, beidzot ies un vēlēs. Bet nav brīnums, ka viņa ir demokrāte nevis republikāne, jo demokrāti ir sociālisti un ir links starp organizēto reliğiju un sociālismu. Reliğijā visu nosaka tempļa/baznīcas vadība un tā saucamās "autoritātes", sociālismā visu nosaka valsts. Ne vienā, ne otrā individuālisms netiek cienīts. Harē Krišna kustības dibinātājs pat Krišnas apziņas kultūru sauca par garīgo komunismu.
link4 comments|post comment

[Mar. 16th, 2034|01:07 am]
Man ir grūti aizmigt, lai gan man obligāti ir jāizguļās. Iespējams, esmu pārāk laimīgs, lai aizmigtu. Rīt un parīt visu dienu biodejas kursi. Galvā visādas vīzijas par mīlestību, meitenēm un planētu. Un to, ka es gribu apskaut Ventspilī dzīvojošo Ragaciema Agnesi.
link2 comments|post comment

[Mar. 15th, 2034|01:58 am]
Viena ekstrasense (Utsava) saka, ka Hilarija jau esot beigta un palikusi ir tikai dubultniece, bet Hilarija esot ellē - gaļas mašīnā, kas domāta īpaši ļauniem cilvēkiem (sadistiem). Es nezinu vai tam ticu par Hilariju, tomēr es ticu šim elles konceptam. Agnese Bērziņa arī par to ir runājusi. Ka īpaši ļaunas dvēseles tiekot ievietotas tādā kā kastē, kur viņas koncentrētā veidā saņem sevis pašu Zemes gaitās saražoto enerğiju. Un viņa esot satikusi dažus cilvēkus, kas esot tur bijuši. Tie esot cilvēki, kam esot oncepts: lai sāp!
link2 comments|post comment

[Mar. 15th, 2034|01:40 am]
Grēks jau teikt, tomēr tik labi, ka mums ir Tramps. Bez viņa pasaule būtu aizgājusi virzienā, kurā mēs pasauli vairs nepazītu un atpakaļceļa arī vairs nebūtu.
link5 comments|post comment

[Mar. 15th, 2034|12:39 am]
Kad es to dienu pavadiiju ar Gundegu, es biju stounaa vienaa briidii un tad es vinjai pieskaaros, es nedomaaju neko, tikai ljaavos impulsam. Un tad es intiimi pieskaaros un Gundega teica ka tas vinju mulsina un tad es paartraucu. Un tad es teicu ka vinjas kjermenis uz briidi manaa kjermenii radiija reakciju (sirds sishanos utt) un vinja teica: taados briizhos atceries Kaarli!
Un es nebiju iedomaajies bet ja kaadaa paraleelajaa realitaatee man buutu kas bijis ar Gundegu, man peec tam iespeejams buutu neeerti Kaarlim aciis skatiities.
link4 comments|post comment

[Mar. 14th, 2034|11:23 am]
https://youtu.be/f3muBS3BqVk
linkpost comment

[Mar. 14th, 2034|02:19 am]
Un vēl man rakstīja Raiens, kurš grib pārcelties uz Latviju, jo te ir viņa soulmate Lelde - seksuālā un gudrā, daļēji vientuļā māte. Vientuļās mātes esot visseksuālākās sievietes. Tomēr jāatceras, ka viņām nāk arī komplektā bērni un, kā zināms, bērni ir nasta. Nē, vientuļajām mātēm vēl nāk komplektā neatbildēti jautājumi: kāpēc viņa ir vientuļā māte? Kāda tipa brīnums viņa ir, ja viņas džeks viņu izlēma pamest ar visiem bērniem? Vai arī: ja tavs bijušais bija kretīns, kur bija tavs intelekts un intuīcija, kad tu izlēmi, ka viņš ir ok? Kādos vēl murgos tu vari kādu ievilkt - murgos, no kuriem kāds modīsies ar kliedzienu un slapju pieri naktī. Bet tas neattiecas uz Leldi, Lelde ir tiešām jauka un prātīga māte.
Bet Raiens ir tik piemīlīgs džeks. Vispār jau mēs, mūsu dvēseļu grupas cilvēki, visi esam diezgan piemīlīgi.
link15 comments|post comment

[Mar. 14th, 2034|12:46 am]
"Vakardiena bija forša. Maza spontanitātes dzirksts un arī pastaiga bija skaista, un sarunas par vecajiem laikiem un visu ko. Pēc vakardienas riktīgi uzjundījās arī vecā labā Indijas nostaļģija. Protams, tās domas vajag apdomāt lēnām un kārtīgi. Bet man patīk šis laiks. Kad attopamies, ka gribam dzīvot kopienā, varētu kko kopā bīdīt utt. Liekas, ka šobrīd atveras kaut kādas iespējas, kuras vienkārši iepriekš nebija pieejamas. Ja mums izdotos apvienoties vairākām ģimenēm, tad daudz kas būtu vieglāk- audzēt ēdienu, īstenot trakas idejas, būtu kas pieskata žurkas vai zirgu kamēr kāds aizbrauc. Bet viss Avota rokās, protams, nedrīkst neko sasteigt. Aizbraukt uz Indiju būtu forši. Visādā ziņā bijām plānojuši kādus aukstākos mēnešus nākamā ziemā nebūt Latvijā. Vasarā jau te ir jauki. Jārīko festivāli, sēņu ēšanas un jānakšņo mežā un pie jūras. Protams, redzēs, kā dzīve vedīs, finanses un tā... Ceru, ka pavasaris būs drīz!"
(Ganga)
linkpost comment

[Mar. 13th, 2034|12:32 pm]
Karš pret Fox News: https://www.youtube.com/watch?v=ybICrKqN4bo
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]