gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2019-01-12 23:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mediji, protams, neko neziņi par diegabikšu mēģinājumu noslepkavot AfD biedru Vācijā. Ja kādam vēl bija šaubas, ka sociālisti nav īstais drauds demokrātijai un brīvībai šī brīža Rietumos. Protams, arī valdība, kas ir uz vienu roku ar antifa diegabikšiem, nav izteikusi nekādus publiskus paziņojumus šajā sakarā. Mēģināt nogalināt politiskos pretiniekus, ja esi kreisais, nav ne tuvu tik nopietns noziegums kā naida runa internetā, ja esi nacionālists.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]pinjons
2019-01-13 09:13 (saite)
Mediji, protams, ne tikai ziņo, bet arī ir publicējuši policijas iegūto uzbrukumuma video, no kurā redzamā var secināt, ka apgalvojums par slepkavības mēģinājumu ir acīmredzams pārspīlējums, kā arī AFD ziņotais par sišanu ar koka gabalu (ko pārpublicēja pat dažs labs LV dzeltenais portāls) ir izzīsts no pirksta. Galīgi nevelk līdz dažu fantāziju sev netīkamos politiķus "medīt un iznīcināt bez tiesas prāvām un liekas volokitas" praktiskajai realizācijai.

P.S. Alternatīvi apdāvinātos, kuri man taisās piedēvēt šādu uzbrukumu atbalstīšanu profilaktiski sūtu nahuj.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-01-13 13:40 (saite)
Ah, kaut kur blakus sporta ziņām tomēr ileikuši un negribīgi nosodījumi arī ir. Laikam, kad nedēļas laikā pret vienu partiju izveic divus teraktus, tad tomēr griežot zobus nākas kaut ko uzraksīt, jo sociālajos medijos infa ir. Tā pat kā ar Ķelnes rapefugee festivālu. Paldies internetam.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]pinjons
2019-01-13 15:56 (saite)
Nu nevar nabadziņi tev pa prātam izdarīt, lai ko darītu/nedarītu. :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]krishjaanis2
2019-01-13 19:25 (saite)
Nopietni, tu tiešām tik ļoti ienīsti savus politiskos oponentus, ka skaidri redzamas politiski motivētas vardarbības/terora apstākļos sāc sātana advokāta stilā skaldīt matus? Te tev nu bija “liberālās demokrātijas” svētās vērtības.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]pinjons
2019-01-13 20:25 (saite)
Savu patētisko smilkstēšanu vari pietaupīt citiem alternatīvo faktu varoņiem.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]krishjaanis2
2019-01-13 20:48 (saite)
Nav alternatīvāku faktu piekopēju par “fašistu sitēju” un viņu aizstāvju kultu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]pinjons
2019-01-13 20:49 (saite)
Neesi jel tik pieticīgs. :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]kjiimikjis
2019-01-13 12:47 (saite)
"Protams, arī valdība, kas ir uz vienu roku ar antifa diegabikšiem, nav izteikusi nekādus publiskus paziņojumus šajā sakarā."

Leading politicians from all parties in Germany's parliament, the Bundestag, condemned the attack on Magnitz. Representatives from the AfD and lawmakers from the other side of the political spectrum, too, expressed their sympathy for Magnitz, wishing him a speedy recovery. The co-leader of Germany's Left party, Dietmar Bartsch, said on Twitter: "There is no justification for such a crime." Chancellor Angela Merkel's spokesperson, Steffen Seibert, said he hoped the culprits would be caught soon.

Fun fact: par gadījumu es uzzināju vienā forumā, kur konservatīvākie amerikāņi sacepās par tēmu "Re, cik ātri vācu politiķi izteica nosodījumu, kāpēc mūsējie tā bremzē līdzīgos gadījumos".

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-01-13 13:44 (saite)
Globālistu politiķi gan ASV gan Eiropā latenti endorsē antifa ekstrēmistus. To vardarbība tiek uzskatīta par leģitīmu, jo viņi jau tikai cinās pret naciķiem, tāpēc tiešām ir pamats izbrīnai. Divi vardarbības akti īsā laikā laikam tomēr ir pārāk slikti priekš kreiso optikas, lai neliktos ne zinis un it īpaši, ja sabiedrība jai par tiem uzzinājusi no neatkarīgiem avotiem.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]heda
2019-01-13 14:38 (saite)
Viens no pēdējiem godīgiem meinstrīma medijos strādājošiem zviedru žurnālistiem Janne Josefsons liecina, ka, veidojot raidījumus par kreiso vardarbību un Kreiso partijas vēsturi, saņēmis komentārus no kolēģiem televīzijā - "tā taču labā vardarbība", "kāpēc jātaisa šādi raidījumi par mūsu! partiju".

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mansgan
2019-01-13 18:27 (saite)
pēc kādiem kritērijiem Jūsefsons tavā galvā ierindojas kaut kādā 'godīgo' kategorijā?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]kjiimikjis
2019-01-13 19:43 (saite)
Jā, manis ielinkotais 8. janvārī publicētais raksts par Vācijas valdības reakciju uz 7. janvārī notikušo uzbrukumu noteikti ir rezultāts tam, ka "sabiedrība par to uzzinājusi no neatkarīgiem avotiem". Totāli. Bet nu, labs mēģinājums izvairīties no atzīšanas, ka tavi apgalvojumi, ka "mēdiji neziņo" un "valdība klusē" ir acīmredzams bullšits. E for effort.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-01-13 20:34 (saite)
Par spridzekli viņi gandrīz neziņoja. Šis jau ir otrais terakts nedēļas laikā un par to tika runāts sociālajos medijos. Nācās ziņot. Par Ķelni arī nebūtu ziņots nekas, ja būtu iespēja neizskatīties kā pilnīgām pakaļām pēc tam.
Tagad padomā kā izskatītos prese un politiķu reakcijas, ja šo apgriezto otrādi un uzbrucēji būtu kādi nacionālisti un upuri būtu zaļaiie vai komunisti.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?